00000a.blogfa.com 00000a.blogfa.com

00000a.blogfa.com

...

... - - ...

http://00000a.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR 00000A.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

January

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Sunday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.3 out of 5 with 16 reviews
5 star
8
4 star
6
3 star
1
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of 00000a.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

1.2 seconds

FAVICON PREVIEW

  • 00000a.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT 00000A.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
... | 00000a.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
... - - ...
<META>
KEYWORDS
1 ...
2 00000a
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
باب دیلان,تنهایی,غربت,نیا باران,خوب می دانم,آتش دل,معینی کرمانشاهی,محمد علی بهمنی,میدانم خواهی آمد,نرم وآهسته بیایید,وهمه روشن شد,مادر,طراحی سایت,کلوب,آرت پیک,سرگرمی,فروش,بک لینک,هاست,تفریحی,خرید,ثبت شرکت,آشپزی,menu,صفحه اصلی,ایمیل,پروفایل من,link,dakhme
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

... | 00000a.blogfa.com Reviews

https://00000a.blogfa.com

... - - ...

INTERNAL PAGES

00000a.blogfa.com 00000a.blogfa.com
1

...

http://www.00000a.blogfa.com/90074.aspx

چون من تو آتش دل بر زبان نمی آری. تو نیز عاشقی و در مقام حاشایی. چه کرده ام که زمن سایه وار بگریزی. تو هم که چون من تنها ، همیشه تنهایی. چهارشنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۹۰ 1:26 انیس. ترا گم میکنم هر روز و پیدا میکنم هر شب. بدینسان خوابهارا با تو زیبا میکنم هر شب. تبی این کاه را چون کوه سنگین میکند آنگاه. چه آتش ها که در این کوه بر پا میکنم هر شب. تما شایی است پیچ و تاب آتش ها .خوشا بر من. که پیچ و تاب آتش را تماشا میکنم هر شب. مرا یک شب تحمل کن که تا باور کنی ای دوست. چگونه با جنون خود مدارا میکنم هر شب.

2

...

http://www.00000a.blogfa.com/post-55.aspx

زمین جای قشنگی نیست. من از اهل زمینم. که گل در عقد زنبور است. اما یک طرف سودای بلبل. یک طرف بال و پر پروانه را هم دوست می دارد. پنجشنبه پنجم آبان ۱۳۹۰ 17:29 انیس. هر سخن كز دل نيايد،.لاجرم بر گل نشيند! عبارت گهربار سخن كز دل برآيد،لاجرم بر دل نشيند را بسي گفتهاند و شنيدهايم و چه حيف كه به معناي آن عميقا. توجه و تامل نداشتهايم و طبق معمول با نگاهي روزمره و گذرا از آن گذشته ايم. ஜ ஜ باران ஜ ஜ. يك تكه آسمان كلنگي خريدارم. هفته دوم فروردین ۱۳۹۲. هفته دوم آذر ۱۳۹۰. هفته او ل آبان ۱۳۹۰. هفته چهارم مهر ۱۳۹۰.

3

...

http://www.00000a.blogfa.com/post-56.aspx

سایه معشوق اگر افتاد بر عاشق چه شد. ما به او محتاج بودیم او بما مشتاق بود. پنجشنبه پنجم آبان ۱۳۹۰ 17:31 انیس. هر سخن كز دل نيايد،.لاجرم بر گل نشيند! عبارت گهربار سخن كز دل برآيد،لاجرم بر دل نشيند را بسي گفتهاند و شنيدهايم و چه حيف كه به معناي آن عميقا. توجه و تامل نداشتهايم و طبق معمول با نگاهي روزمره و گذرا از آن گذشته ايم. ஜ ஜ باران ஜ ஜ. يك تكه آسمان كلنگي خريدارم. هفته دوم فروردین ۱۳۹۲. هفته دوم آذر ۱۳۹۰. هفته او ل آبان ۱۳۹۰. هفته چهارم مهر ۱۳۹۰. هفته سوم مهر ۱۳۹۰. هفته او ل مهر ۱۳۹۰. قالب های سه ستونه.

4

...

http://www.00000a.blogfa.com/post-57.aspx

غربت آن نیست که تنها باشی. فارغ از فتنه ی فردا باشی. غربت آن است که چون قطره ی آب. دم به دم، در پی دریا باشی. غربت آن است که مثل من و دل. در میان همه کس یکه و تنها باشی. چهارشنبه نهم آذر ۱۳۹۰ 18:10 انیس. هر سخن كز دل نيايد،.لاجرم بر گل نشيند! عبارت گهربار سخن كز دل برآيد،لاجرم بر دل نشيند را بسي گفتهاند و شنيدهايم و چه حيف كه به معناي آن عميقا. توجه و تامل نداشتهايم و طبق معمول با نگاهي روزمره و گذرا از آن گذشته ايم. ஜ ஜ باران ஜ ஜ. يك تكه آسمان كلنگي خريدارم. هفته دوم فروردین ۱۳۹۲. هفته دوم آذر ۱۳۹۰.

5

...

http://www.00000a.blogfa.com/90092.aspx

بعضی آدمها باران را احساس میکنند. بقیه فقط خیس میشوند . . . چهارشنبه نهم آذر ۱۳۹۰ 18:16 انیس. هر چه میزان شایستگی تکاملی انسان بیشتر باشد ،میزان جاودانگی او بیشتر است. خدا فقط آب را آفرید، انسان شراب را. چهارشنبه نهم آذر ۱۳۹۰ 18:16 انیس. چنان تنهایی وحشتناکی احساس میکردم که خیال خودکشی به سرم زد. تنها چیزی که جلویم راگرفت ، این بود که من در مرگ، تنهاتراز زندگی خواهم بود. چهارشنبه نهم آذر ۱۳۹۰ 18:12 انیس. غربت آن نیست که تنها باشی. فارغ از فتنه ی فردا باشی. غربت آن است که چون قطره ی آب. ஜ ஜ باران ஜ ஜ.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران - برای بهترین بابای دنیا

http://www.narsico.blogfa.com/post-21.aspx

برای بهترین بابای دنیا. بسیار جای تو خالیست. دلم می خواهد برای تو چای بریزم. روی مبل کنار تو بنشینم و ببوسمت. و تو هم مرا. تو اگر بودی حالا. پریشانی عمیق مرا بهتر از هر کسی می فهمبدی. من هم مثل تو دردهای عمیق را فقط برای خودم نگه می دارم. من همه چیز این لحظه را از تو یاد گرفته ام. از جهان بلند روی شانه های تو. از کودکی ناب پر شکنم. دوست داشتن تو برای من ناگزیر است. دلم آآآنقدر برایت تنگ شده که نمی توانم. با این راه های مجازی بی احساس. کمبود آغوشت را سخن بگویم. با این همه می گویم. من خوبم تو مراقب خودت باش.

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران - برای مادرم

http://www.narsico.blogfa.com/post-13.aspx

همیشه در دور دست ها. سینه ام را می فشارد به توانی کاذب. دلتنگ تمام آن روزهایی که هنوز در من زنده بود کسی. امروز از مادرم پرسیدم. به خاطر دارد وقتی ۱۰ سالم بود کجا بودم؟ یا ۱۲ .۱۳.۱۴.۱۷؟ او سکوت کرده بود. من هم نمی دانستم او تمام این سالها را کجا بود؟ اا پدرم را باز خواست نمیکنم. لا اقل می دانم چرا نبوده است. آنگاه در حالی که تمام ناگفته های چندین ساله ام میل شنیدن کرده بودند. کاش آن روزها که از خودت دورم کرده بودی تا راحت باشی. می فهمیدی راحت نبوده ام. و درونم فریاد می زد. تا نگذارد کسی تحقیرم کند. و کنج...

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران - چیز نوشت

http://www.narsico.blogfa.com/post-11.aspx

انگار یک چیزهاییم هست. این را در نگاه مادرم میبینم. او این را در ورم چشم ها و سرخی بینیم میبیند. و مهتاب از صدایم میفهمد. از دردی که چند روزیست سرم میکشد. یک چیزهای ساده ی بی مفهومیست که گاهی تمام اینها را باعث میشود. واقعا چرا نگرانم که پرسپکتیوهایم ناقص است. و راندو هایم عقب مانده ست. این همه کار بی معنی که مرا عقب انداخته است از خودم. فردا سمینار دارم.به خاطرش با مهتاب بحث کردم.وگریه هایم را هق هق برای کیهان خواندم. آنقدر روزگارم بی معنی شده است که بیهودگی را دارم در عمق جان ثانیه هایم احساس میکنم.

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران

http://www.narsico.blogfa.com/91013.aspx

نوشته شده در شنبه نوزدهم فروردین ۱۳۹۱ساعت 17:52 توسط نرگس. نمی دانم چگونه ام. هراس و شک و شگفتی. و لذت و اضطراب و نیاز. و کنجکاوی و انس وحیرت. و انتظار و اشتیاق. و بسیار حالت های غریبی که دل های نفرین شدگان زمین. و زندانیان آسوده ی زمانه نمی شناسند. در من به هم آمیخته اند. و مرا در سینه ی گدازان این آفتاب. و من گرم لذتی سرشار. خود را تسلیم این موج نا پیدایی کرده ام که شتابان. به دور دست این دریا می رود. و مرا نیز پی خویش می برد. هفته چهارم دی ۱۳۹۱. هفته چهارم مهر ۱۳۹۱. هفته سوم فروردین ۱۳۹۱.

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران

http://www.narsico.blogfa.com/90082.aspx

هر کاری گره ایست ناگشوده و در هم تنیده. و ارتباط دارد با کنش های انسانی. خود داری از گناه از نظر من ارجع تر از. گناه نکردن سخت تر است. هر لغزشی تاییدیست بر تشدید. هر کدام از ما دوست داریم به خاطر آنچه که به دیگران می بخشیم تمجید شویم. اساس امر خلقت بر پایه ی لطف استوار است. ما به زبان خودمان شکر می ورزیم. خدا دوست دارد با زبان خودش او را شکر گذاریم. میان ما و او فاصله آیا هست؟ از سوی کدام یک؟ شخصی نگاشته های نرگس). نوشته شده در جمعه سیزدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 12:29 توسط نرگس. کدام یک دیگری را می پرورد؟ هفته چه...

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران

http://www.narsico.blogfa.com/90111.aspx

بر فراز کوه ها ایستاد. و پروردگارش را فریاد زد. در جست و جوی ابهامی که بودنش را. نه خواهرش دریاو نه برادرش آسمان. زمان مدیدی بود که مجرم بودنش را. به دوش می کشید. زمان مدیدی را در جهنم زیسته بود. دلش دست های خدا را می خواست. تنها به واسطه ی الفتی که میان آن دو بود. درد او از این بود که دوست می داشت. و دوست می داشت. و اینکه دوست داشته نمی شد. در چشمان خدا غمی بود. آشکارا و ملامت بار. بار دیگر در آغوش خدا. و نداند که روزی. بر فراز کوه ایستاده بود. دلش دیگر رحم خدا را نمیخواست. دلش دیگر سکوت خدا را نمی خواست.

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران

http://www.narsico.blogfa.com/91104.aspx

حالا فقط گاهی باد و باران. با تاب روی شاخه ی درخت انجیر. نوشته شده در جمعه بیست و دوم دی ۱۳۹۱ساعت 21:15 توسط نرگس. نمی دانم چگونه ام. هراس و شک و شگفتی. و لذت و اضطراب و نیاز. و کنجکاوی و انس وحیرت. و انتظار و اشتیاق. و بسیار حالت های غریبی که دل های نفرین شدگان زمین. و زندانیان آسوده ی زمانه نمی شناسند. در من به هم آمیخته اند. و مرا در سینه ی گدازان این آفتاب. و من گرم لذتی سرشار. خود را تسلیم این موج نا پیدایی کرده ام که شتابان. به دور دست این دریا می رود. و مرا نیز پی خویش می برد. هفته چهارم دی ۱۳۹۱.

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران - تولدم

http://www.narsico.blogfa.com/post-14.aspx

این ساعتهای کسل زمستانی را. با خواب آلودگی ام. انگار طوفانی در درونم به سکوت نشسته است و می شمارد معکوس آسودگی را. همیشه اطمینان دارم همه چیز خوب می شود. فرجام تمام دردها آغاز می شود. این را همیشه خوب می دانستم. همین دیروز بود که سالی دیگر از من گذشت. و رفت میان خاطره ها . و دور شد. با تمام آن همه آدمهایی که بودند و حالا از آن ها. و یادی که گاه گاه می فشارد حجم خالی قلب را. آدمهایی که می آیند. و شاید رسالتشان تنها بخشیدن یک خاطره باشد. یادواره ای شیرین که طراوت بی همتایی را نسیب دلتنگی های همیشگی میکند.

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران -

http://www.narsico.blogfa.com/post-15.aspx

یک خلاصه ی سخاوتمندانه از زندگی. از روزهایی که دست و دلبازانه به من می بخشی. نام تو به گونه ای می شود تمام خود من. که می خواهد بزرگ شود. می خواهد زیبایی های زندگی را. با لبانی تشنه بنوشد. بی هیچ هراسی وارونه در آسمان قدم بزند. و روی زمین پرواز کند. تو یعنی خواستن تمام اینها. در جوار سینه ی مردانه ای که یک قلب بزرگ را در میان دارد. می شود دنیا را به تو سپرد. و به آرامی خوابید و در رویای عمیق بوسه ای غلت زد. می شود گشواره ای از جنس ستاره را از تو خواست و. به انتظار آمدنت نشست. تو را همانگونه دوست دارم.

narsico.blogfa.com narsico.blogfa.com

گذران -

http://www.narsico.blogfa.com/post-17.aspx

کدام یک دیگری را می پرورد؟ یا انسان زندگی اش را؟ به دیوار لقی تکیه کنم و دورادور تماشا کنم زندگی را و. تمام آنچه را که در من هست را. خودم را به قتل رسانده و پس از زدودن گرد و خاکی که پدید نیامده شادمانه و امید وار و ابلحانه. همچنان به گوسپند وارگی ام دامنه ببخشم. که مژه هایم از اشک به هم بچسبد و از میان دید تاری برای دنیا. چونان بخندم که دمی فرو نرود و ممد حیات نگردد. مفرح ذات که نمی تواند بود. گاهی با زندگانیم شرمساری از مردگان کشیده ام. نوشته شده در دوشنبه نهم آبان ۱۳۹۰ساعت 21:36 توسط نرگس. بادهر جا بخ...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 9 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

19

OTHER SITES

000009.blogfa.com 000009.blogfa.com

دانشمند ورزشکار

نوشته شده در سه شنبه پنجم اسفند 1393ساعت 23:15 توسط محمدمهردادمهرجردی.

000009.com 000009.com

000009.com

000009.hk 000009.hk

吉祥坊娱乐平台---长和国际实业(000009.hk)线上导航

场- 恒隆集团 000010.hk 网址导航. 恒隆集团(000010.hk 提供新 吉祥坊娱乐. 九龙建业 000034.hk 相关导航. 表示,下調對九龍建業(000034.hk)評級,由 跑贏大市 降至 與大市同步 ,目標價11.2元。 官网- 会德丰 000020.hk 上网导航. 官网 会德丰(000020.hk)主席吴宗权表示,除美国加息外,建筑成本、政府政策、内地及外围经济以及油价均为影响楼价的因素,楼价非受息口单一因素所影响. 场- IT 00999.hk 网址导航. 场官网/敏华控股 01999.hk 网址大全. 场官网 01999.hk 总收入约为7.35亿美元,按年升19.9%。 平台/和协海峡金融 000033.hk 导航之家. 棋牌- 国企指数 110010.hk 网址之家. 截止发稿,港股通 110010.hk 今日余额 105亿元 已全数用尽。 场返利/海港企业 000051.hk 相关导航. 场官方网址/恒生指数 110000.hk 网址大全. 场官方网址 110000.hk 收盘,香港恒生指数涨961.22点. 远东发展 000035.hk 上网从这里开始.

0000099.com 0000099.com

0000099.com

00000a.blogfa.com 00000a.blogfa.com

...

ممنون میشم سوالمو جواب بدین اینجا! چهارشنبه چهاردهم فروردین 1392 10:59 انیس. بعضی آدمها باران را احساس میکنند. بقیه فقط خیس میشوند . . . چهارشنبه نهم آذر 1390 18:16 انیس. هر چه میزان شایستگی تکاملی انسان بیشتر باشد ،میزان جاودانگی او بیشتر است. خدا فقط آب را آفرید، انسان شراب را. چهارشنبه نهم آذر 1390 18:16 انیس. چنان تنهایی وحشتناکی احساس میکردم که خیال خودکشی به سرم زد. تنها چیزی که جلویم راگرفت ، این بود که من در مرگ، تنهاتراز زندگی خواهم بود. چهارشنبه نهم آذر 1390 18:12 انیس. غربت آن نیست که تنها باشی.

00000aa.com 00000aa.com

悦博娱乐城--官方直营,顾客至上,信誉第一

手机网址 wap.yb1616.com.

00000alex.skyrock.com 00000alex.skyrock.com

Son Profil - 00000alex - Skyrock.com

Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. La position des blocs a été enregistrée. Mardi 24 avril 2012 12:55. Si t chaud tu c ou me trouve daphneebella@hotmail.com. Mer 07 mars 2012. Signe astro : Sagittaire. Poster sur mon blog.

00000art00000.deviantart.com 00000art00000.deviantart.com

00000Art00000 (Larry Stewart) - DeviantArt

Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Film and Animation / Hobbyist. Deviant for 8 Months. This deviant's full pageview. Last Visit: 3 hours ago. You can drag and drop to rearrange.