00seven.blogfa.com 00seven.blogfa.com

00seven.blogfa.com

یادم باشد کیستم!

یادم باشد کیستم! - من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند...

http://00seven.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR 00SEVEN.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

December

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Wednesday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.0 out of 5 with 10 reviews
5 star
6
4 star
0
3 star
3
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of 00seven.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.2 seconds

FAVICON PREVIEW

  • 00seven.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT 00SEVEN.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
یادم باشد کیستم! | 00seven.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
یادم باشد کیستم! - من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند...
<META>
KEYWORDS
1 یادم باشد کیستم!
2 00seven
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
یادم باشد کیستم,دلتنگ,دلتنگم,پیوندشان مبارک,بنده,شنیده,بودم,وقتی,دانشجویی,ازدواج,وزندگی,مشترکش,شروع,ووضعیت,نمراتش,وسامان,گیره,بازاری,معلم,شاغل,تشکیل,زندگی,مشترک,میزان,وبارش,بهتر,وموفقیتش,بیشتر,واقع,احساس,مسئولیت,بیششتری,نسبت,گذشته,بعضی,رفتن,خونه,مستقلشون
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

یادم باشد کیستم! | 00seven.blogfa.com Reviews

https://00seven.blogfa.com

یادم باشد کیستم! - من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند...

INTERNAL PAGES

00seven.blogfa.com 00seven.blogfa.com
1

یادم باشد کیستم!

http://www.00seven.blogfa.com/9002.aspx

من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند. فدک محک سبز الهی است که عیار محبت به بانوی دو جهان را می سنجد. این گرانسنگ امتحان فصلی از عقیده هر مسلمان و دفاع از حریم فاطمه(س)واجب اعتقادی اوست. هر شیعه احساس می کند باید ماجرای فدک را کامل بداند تا بتواند مدافع همیشه بیدار آن باشد. داستان فدک باز می گردد به بیش از 1425سال پیش،که آن سرزمین به امر خداوند متعال از سوی. پیامبر (س)به سیده النساء هدیه گردید،چهار سال شیرین فدک در دوران حیات پیامبر (س)سپری. و جان و دل صاحب فدک را سوزاند.

2

یادم باشد کیستم! - دلتنگ ...

http://www.00seven.blogfa.com/post-59.aspx

من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند. نه در غربت دلم شاد است نه رويي در وطن دارم. نوشته شده در دهم بهمن ۱۳۹۰ساعت توسط م.آقاسی. سطل آبت رو بریز. اللهم عجل لولیک الفرج. سایت:ولی امر مسلمین جهان. وبلاگ:دکتر مهدی کوچک زاده. وبلاگ:زنده باد غیرت (تاج گردون). وبلاگ:ستاره ی درخشان شب. وبلاگ:.از چشم من.

3

یادم باشد کیستم! - عنوان ندارد...

http://www.00seven.blogfa.com/post-50.aspx

من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند. از شما جوانان عزيز و باهمت متشكرم. دل مردم را شاد و در ميدانهاي ورزشي آنان را سرافراز كرديد. خداوند شما را سعادتمند و نيكعاقبت فرمايد. چقدر خوب است كه آدم هم جوان باشد،هم عزيز باشد، هم با همت باشد،هم. نوشته شده در یکم دی ۱۳۸۹ساعت توسط م.آقاسی. سطل آبت رو بریز. اللهم عجل لولیک الفرج. سایت:ولی امر مسلمین جهان. وبلاگ:دکتر مهدی کوچک زاده. وبلاگ:زنده باد غیرت (تاج گردون). وبلاگ:ستاره ی درخشان شب. وبلاگ:.از چشم من.

4

یادم باشد کیستم! - رستخيز قلم

http://www.00seven.blogfa.com/post-53.aspx

من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند. همایش استانی پاسداشت بزرگ تصویرگر شور و شعور شهید سید مرتضی آوینی. قرآن به قلم و محتوای قلم،قسم یاد می کند،چرا که قلم جایگاه ویژه ای دارد.و در تمام عرصه های دین،قلم می تواند بلندگوی رسایی باشد برای بیان ارزشها. شاید به همین دلیل بود که به قول ( آقای رضا گرجی) ،آقا مرتضی آوینی هیچگاه بدون وضو دست به قلمش نمی برد،. حتی جابجایش نمی کرد،چه برسد به اینکه با آن بنویسد. می رسند و در نقطه ای به هم می رسند. و حق است ،دیگران با جان و دل بپذیرند.

5

یادم باشد کیستم!

http://www.00seven.blogfa.com/9006.aspx

من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند. نوشته شده در سی و یکم شهریور ۱۳۹۰ساعت توسط مسافر کوچولو. سطل آبت رو بریز. اللهم عجل لولیک الفرج. سایت:ولی امر مسلمین جهان. وبلاگ:دکتر مهدی کوچک زاده. وبلاگ:زنده باد غیرت (تاج گردون). وبلاگ:ستاره ی درخشان شب. وبلاگ:.از چشم من.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

voroudmamnue.blogfa.com voroudmamnue.blogfa.com

!ورود ممنوع

http://www.voroudmamnue.blogfa.com/89084.aspx

مزد آن گرفت جان برادر که پول داشت! دانشجوی پولی در کجای قاموس عدالت می گنجد؟ مزد آن گرفت جان برادر که پول داشت! لازم به ذكر است نماينده دولت در خصوص اينكه "داوطلبي از قشر كم درآمد جامعه، كه جهت ورود به دانشگاه توانايي پرداخت هزينه هاي كمك آموزشي براي موفقيت در كنكور را ندارد چگونه موفق به پرداخت هزينه سرسام آور ورود به دانشگاه ميشود" هيچگونه اظهار نظري نكرد. گذشته از موارد فوق یکی دیگر از چالش های جدی پیش روی این طرح آن است که چنانچه مدرک صادر شده از این دانشگاه ها از لحاظ ارزش گذاری با مدرک اصلی دانشگاه...

lahzebidari.blogfa.com lahzebidari.blogfa.com

لحظه بیداری - جنبـش عدم تعهـد و سیاسی ترین حمله هوایی تاریـخ ایـران

http://www.lahzebidari.blogfa.com/post-33.aspx

اللهم صل علی محمد وال محمد و اهدنا بهما لما اختلف فیه من الحق. جنبش عدم تعهد و سیاسی ترین حمله هوایی تاریخ ایران. این سند اخیرا در كتاب "ایران و جنبش عدم تعهد به روایت اسناد، از باندونگ تا تهران" توسط. انتشارات ریاست جمهوری (نشر جمهور ایران) منتشر شده است. به زودی طرح حمله آماده شد: بمباران بغداد. این در حالی بود که بغداد در حصاری از موشک های ضدهوایی قرار داشت و ارتش صدام، حق. داشت به امنیت پایتخت ببالد. اما 6 خلبان، ریسک سیاسی ترین حمله هوایی تاریخ کشورشان. پیچید و نتیجه هم کاملا مشخص بود: میزبانی از عر...

h-y-r.blogfa.com h-y-r.blogfa.com

همای رحمت - خطبه ها

http://www.h-y-r.blogfa.com/cat-1.aspx

اشهد ان لا اله الا الله واشهد ان علی ولی الله .تا قیامت. نوشته شده در پنجشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۹۰ساعت 20:29 توسط شیعه اثنی عشری. شما را به ترس از خدا سفارش می کنم وشما را از منا فقان می ترسانم ، زیرا آنها. گمراه وگمراه کننده اند ، خطا کار وبه خطاکاری تشویق کننده اند ، به رنگهای گوناگون ظاهر می شوند ،از. تر فندهای گوناگون استفاده می کنند ،برای شکستن شما ها از هر پناهگاهی استفاده می کنند، ودر. هر کمینگاهی به شکار شما می نشینند ،قلبهایشان بیمار ، وظاهرشان آراسته است ،در پنهانی راه. علل سقوط جامعه انسانی.

voroudmamnue.blogfa.com voroudmamnue.blogfa.com

!ورود ممنوع - روضه سقا

http://www.voroudmamnue.blogfa.com/post-11.aspx

مجنون حريف غصه ليلا نميشود. زخم فراق بي تو مداوا نميشود. فالي زدم به حضرت حافظ كه باز گفت. بخت هميشه بسته ما وا نميشود. آب از سرم گذشت در اين موج بيكسي. ساحل حريف طعنه دريا نميشود. دلخوش به هيئتم كه شنيدم حضور تو. جز در هواي روضه سقا نميشود. جان دو دست حضرت عباس جان مشك. آقا بيا كه بخت دلم وا نميشود. دلم برا محرم پر ميزنه. نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 14:36 توسط محمد. هفته دوم مرداد ۱۳۹۰. هفته دوم تیر ۱۳۹۰. هفته چهارم خرداد ۱۳۹۰. هفته او ل آذر ۱۳۸۹. هفته چهارم آبان ۱۳۸۹. هفته سوم مهر ۱۳۸۹.

lahzebidari.blogfa.com lahzebidari.blogfa.com

لحظه بیداری

http://www.lahzebidari.blogfa.com/8910.aspx

اللهم صل علی محمد وال محمد و اهدنا بهما لما اختلف فیه من الحق. 9 دی، 9 دی بود و بس . ماه یک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود. عرق شرم امت را در طول تاریخ به خاطر بی بصیرتی در ماجرای سقیفه پاک کرد. درد کوته بینی حکمیت را تا حدودی التیام داد و بر آن مرهمی شد. سوزش خیانت جمل و نهروان را کمی خنک کرد و از تکرار غربت 25 ساله جلوگیری کرد. فرق کوفه و تهران، عراق و ایران را نشان داد و آب رفته را به جوی بازگرداند. ایران، بدون خواست سفیر حسین، بیعت مجدد کرد و بر سر بیعتش ماند.

voroudmamnue.blogfa.com voroudmamnue.blogfa.com

!ورود ممنوع

http://www.voroudmamnue.blogfa.com/90042.aspx

برنامه سبز ها براي انتخابات آينده چيست؟ اما نوشته پيش رو گزارشي است تحليلي بر آخرين تحركات سبز ها در آستانه انتخابات (البته به دليل دير بارگزاري شدن تا حدودي قديمي شده). بهرغم آنکه سبزها بهطور مداوم در رسانههای خود بر حیات و پویایی جنبش سبز تأکید میکنند، چرا کماکان عدهای در داخل اصرار دارند که عمر این جنبش به پایان رسیده یا آنکه حداکثر بیماری در حال احتضار است؟ رییس جمهور پیشین ایران در اظهاراتی گفت: اگر ظلمی شده است که شده است، همه بیاییم عفو کنیم و به آینده نگاه کنیم. وی همچنین تأکید کرده بود. اما بی&#...

voroudmamnue.blogfa.com voroudmamnue.blogfa.com

!ورود ممنوع

http://www.voroudmamnue.blogfa.com/90052.aspx

آیا اصلاح طلبان با شرکت در انتخابات به دنبال تکیه بر کرسی های بهارستانند؟ در فضایی که همه احزاب و گروهها برای عقب نماندن از قافله انتخابات به تکاپو افتادهاند اصلاحات چیان نیز بیکار ننشسته اند اما به نظر میرسد هدف اصلی این جریان در وهله اول، اخذ رأی جهت پیروزی در انتخابات نمیباشد بلکه. هر چند، اثبات غیرواقعی و اشتباه بودن این رویکرد نیز تلاش چندانی نمیطلبد. گذشته و یکدیگر را عفو نمایند. این سخنان البته این بار تا حدودی مورد استقبال سبزها قرار گرفت و در برخی محافل از آن با عنوان تاکتیک مصالحه یاد شد. تمن ا...

mohsen1414.blogfa.com mohsen1414.blogfa.com

یک انسان دردمند

http://www.mohsen1414.blogfa.com/1389/04

در بیابان سرگردان خواهند شد کسانی که حرکت در مسیر مستقیم را قیدی بر پای خویش می دانند. اگر دنیا را خورشیدی روشن خواهد کرد به این معنی نیست که تا آمدن آن خورشید نورانی در تاریکی بنشینیم . مرکز مطالعات تاریخ ایران. کوچه باریکه نقی ترابی. عشق علیه السلام قزوه. مشترک مورد نظر ممبینی. وب نوشته های حسني زاده. بیا تا برویم محمد رضا باقری. مفیق آ سید مرتضی. ورود ممنوع آقا محمد ما. قنوت قافیه ها شفیعی. جواب کامنتی که مرتضی گذاشت (2) دلی شکسته و سینه ای گداخته. صحيفه امام، ج21، ص: 331. بسم الل ه الرحمن الرحيم.

mohsen1414.blogfa.com mohsen1414.blogfa.com

یک انسان دردمند

http://www.mohsen1414.blogfa.com/1390/02

در بیابان سرگردان خواهند شد کسانی که حرکت در مسیر مستقیم را قیدی بر پای خویش می دانند. اگر دنیا را خورشیدی روشن خواهد کرد به این معنی نیست که تا آمدن آن خورشید نورانی در تاریکی بنشینیم . مرکز مطالعات تاریخ ایران. کوچه باریکه نقی ترابی. عشق علیه السلام قزوه. مشترک مورد نظر ممبینی. وب نوشته های حسني زاده. بیا تا برویم محمد رضا باقری. مفیق آ سید مرتضی. ورود ممنوع آقا محمد ما. قنوت قافیه ها شفیعی. عقاب ها و مرغ ها. گفتند که این پرنده بلند پرواز زیبا عقاب است! اما عقاب قصه ما مرغ زندگی کرد و مرغ مرد.

mohsen1414.blogfa.com mohsen1414.blogfa.com

یک انسان دردمند

http://www.mohsen1414.blogfa.com/1389/02

در بیابان سرگردان خواهند شد کسانی که حرکت در مسیر مستقیم را قیدی بر پای خویش می دانند. اگر دنیا را خورشیدی روشن خواهد کرد به این معنی نیست که تا آمدن آن خورشید نورانی در تاریکی بنشینیم . مرکز مطالعات تاریخ ایران. کوچه باریکه نقی ترابی. عشق علیه السلام قزوه. مشترک مورد نظر ممبینی. وب نوشته های حسني زاده. بیا تا برویم محمد رضا باقری. مفیق آ سید مرتضی. ورود ممنوع آقا محمد ما. قنوت قافیه ها شفیعی. واقعا جایتان خالی بود. نمی دانید چه قیامتی کردند برایش! علی هاشمی هنوز هم فرمانده بود. در جلسه هيئت موسس،. علیاک...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 143 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

153

OTHER SITES

00servers.com 00servers.com

Welcome 00servers.com - Justhost.com

Web Hosting from Just Host. Design By Design Fusions.

00sese.com 00sese.com

73xxoo-最新地址

本站首推 澳门金沙赌场 注册自动送27元(可提款), 首存赠送7727元.

00set.com 00set.com

00set.com - This website is for sale! - 007 Resources and Information.

The domain 00set.com. May be for sale by its owner! This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.

00setarehshab00.blogfa.com 00setarehshab00.blogfa.com

♥♥Az To Minevisam ♥♥

اگه یه روز تابوتم رفت رو شونت! فقط همین یه بار ازت بالاترم . بقیه عمرمو دیگه خاک زير پاتم! نوشته شده در شنبه هفتم دی 1392ساعت 12:5 توسط Nazanin. سلام دوستان عزیز امیدوارم از مطالب ما لذت ببرید . نوشته شده در پنجشنبه سی ام آبان 1392ساعت 15:48 توسط Nazanin. کشف کردم که بالاترین سرعت تو دنیا سرعت نور نیست سرعت رنگ عوض کردن آدماست . نوشته شده در شنبه هفدهم خرداد 1393ساعت 14:54 توسط Nazanin. مادرم یواشکی به پدرم گفت بچه دختر است. من یواشکی بزرگ شدم. هر ماه یواشکی درد کشیدم. حال یواشکی میخواهم آزاد باشم !

00sevecreafolie00.skyrock.com 00sevecreafolie00.skyrock.com

00sevecreafolie00's blog - Blog de 00sevecreafolie00 - Skyrock.com

Ici sera mis mes création de ma famille en scrap et des video ainsi le forum que j'ai créer. Http:/ crea-folie.forumactif.com/forum.htm. 28/07/2009 at 5:42 AM. 28/07/2009 at 7:02 AM. Subscribe to my blog! Mon site de création. Clic sur ce lien. Voici le lien mon mon site de création si vous voulez apprendre à faire de jolie création venez vous inscrire sur mon site vous serez pas décu. Please enter the sequence of characters in the field below. Posted on Tuesday, 28 July 2009 at 5:57 AM. Don't forget tha...

00seven.blogfa.com 00seven.blogfa.com

یادم باشد کیستم!

من به ایران افتخار می کنم،امیدوارم روزی هم ،ایران به من افتخار کند. نه در غربت دلم شاد است نه رويي در وطن دارم. نوشته شده در دهم بهمن 1390ساعت توسط م.آقاسی. نوشته شده در سی و یکم شهریور 1390ساعت توسط مسافر کوچولو. سلام بر علی (ع). ازديدگاه حضرت علي (ع) پست و مقام موقعيت و فرصتي براي خدمت است. و باري است براي به دوش كشيدن. نه لقمه چربي براي بلعيدن. نوشته شده در شانزدهم خرداد 1390ساعت توسط م.آقاسی. فدک محک سبز الهی است که عیار محبت به بانوی دو جهان را می سنجد. و جان و دل صاحب فدک را سوزاند. نوشته شده در هف...

00seven.deviantart.com 00seven.deviantart.com

00seven (Shannon P.) - DeviantArt

Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 11 Years. This deviant's full pageview. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. You can drag and drop to rearrange. Why," you ask?

00seven.net 00seven.net

アウターでおしゃれを楽しもう

00sevenjoe.com 00sevenjoe.com

00Sevenjoe.com

This domain may be for sale. Backorder this Domain. This Domain Name Has Expired - Renewal Instructions.

00sex.net 00sex.net

Redirecting

Please click here if not automaticly redirected. Isset($ COOKIE["$clientSiteID"]) / if(empty($s) {? Please click here if not redirected.

00sex.org 00sex.org

00sex.org Live Sex Chat mit deinem Blind Date Partner

00sexorg Live Sex Chat mit deinem Blind Date Partner. Woman / Man (4). Lacquer and Lether (13). 1998 - 2015 VISIT-X.