adonia.blogfa.com adonia.blogfa.com

adonia.blogfa.com

از پنجره جنوبی

از پنجره جنوبی -

http://adonia.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR ADONIA.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

June

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Friday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.5 out of 5 with 13 reviews
5 star
7
4 star
6
3 star
0
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of adonia.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.3 seconds

FAVICON PREVIEW

  • adonia.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT ADONIA.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
از پنجره جنوبی | adonia.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
از پنجره جنوبی -
<META>
KEYWORDS
1 از پنجره جنوبی
2 adonia
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
از پنجره جنوبی,درباره وبلاگ,منوی اصلی,صفحه نخست,پست الکترونیک,آرشیو مطالب,عناوین مطالب وبلاگ,آرشیو,پیوندها,تی تخ,گارم زنگی,سیاورشن,اهل هوا,فریاد صبر,کامیلیا کاکی,بهزاد خواجات,باران زیبا,شاپرک,بهناز,حرفهای ناتمام,بهناز پرین,رویا,نازنین,آدم و حوا,از راوي
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

از پنجره جنوبی | adonia.blogfa.com Reviews

https://adonia.blogfa.com

از پنجره جنوبی -

INTERNAL PAGES

adonia.blogfa.com adonia.blogfa.com
1

از پنجره جنوبی

http://adonia.blogfa.com/8512.aspx

چشمان تو کولی یان من اند! عذاب طوفان زای عشقی خود خواسته. در تراشی از سنگ. که در آه تو جان میگیرد. در بستری از ساحل وسحر. که از حنجر تو. در گوش نا شنوای بادگیر های شهر. من عذاب تو را بر دوش می کشم. همان سان که پسر خدا. و مصلوب جاودان نخواهم شد. مگر با میخهای عشقی خود خواسته. ساخته در کارگاه کولی یان. چشمان تو کولی یان من اند.". نوشته شده توسط آدونیا در سه شنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۸۵ و ساعت ۱۸:۱۶ بعد از ظهر. وقتی داشتن جنازه خاله عفت را از خونه می اوردن بیرون تنها دو تا مرد. اشکام بی اختیار وبی صدا. وبلاگ،...

2

از پنجره جنوبی

http://adonia.blogfa.com/8601.aspx

ازكدام قبيله اين كهكشان غريب آمده اي. كه چشمانت كرسي كمبريج نيوتن را. به آسمان پرت مي كند. از زير درخت سيب كه رد مي شوي. ميوه چين ها سيب ها را. از لابلاي ستاره ها جمع ميكنند. آرام از كنار تخت ات. حالا كنار پنجره بطرفت بر ميگردم. سرعت نور نگاهت تا لب هاي من. فرضيه نسبيت انشتين را حيران مي كند. و اين فرصتي است. براي ميليونها هم آغوشي. كنار پنچره اين اتاق غريب. مي ايستم سيگارم را روشن ميكنم. انگار قوانين فيزيك عشق تو را نميدانند. كه اينطور آرام ميروند. بازرسی بدنی از یک جلاد. بازرسی بدنی از یک جلاد.

3

از پنجره جنوبی

http://adonia.blogfa.com/8602.aspx

عزیزان و یاران همیشگی آدونیا. امروز میخواهم کتابی را به شما معرفی کنم . این کتاب بنام " شعر معاصر زن هرمزگان ". که مجموعه ایست از اشعار نو و مدرن شاعران زن هرمزگان که زحمت گرد آوری آن را دوست و شاعر خوب هرمزگانی موسی بندر ی به عهده داشته و در شمارگان ۱۲۰۰ نسخه توسط نشر نگیما بچاپ رسیده اما. اما شعری را که از این کتاب برای این وبلاگ انتخاب کردم شعری ایست که برای من سروده شده و شاعره آن کسی نیست جز عشق ودلیل تمام زندگیم دلیلی که اورا بی دلیل دوست میدارم و او کسی نیست جز خانم. عزیز تر از جانم. ساعت در می آید.

4

از پنجره جنوبی - هایکو

http://adonia.blogfa.com/post-42.aspx

نمیدانم اسم اینها را چه میشود گذاشت " هایکو. از دل گریخته ها. یا " لبریخته ها. جیغ کوتاه در سحر. در تمام طول جاده. پا به پایم بود. ای میل ات ویروسی است. با تمبری بر منقار. نوشته شده توسط آدونیا در دوشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۶ و ساعت ۱۸:۵۲ بعد از ظهر.

5

از پنجره جنوبی

http://adonia.blogfa.com/8610.aspx

با عرض پوزش خدمت تمامی دوستان از دیرکرد و تاخیر در به روز رسانی بلاگم . شرمنده تمامی کامنتهای شما شدم و تمامی دلتنگیها و. باور بفرمایید که بد جور درگیر کار و زندگی بودم طوری که مجالی برای برای این مقال باقی نبود . به قول شاعر بزرگ عصر ما احمد شاملو. غم نان اگر بگذارد ". کار ها که کمتر شد مجبور شدم برای ساخت فیلمی مستند از جشنواره هنر محیطی به جزیزه هرمز بروم .الان دو روز است که برگشتم خسته وکوفته ولی جای شما خالی بود . واقعا که مارکوپلو راست میگوید که. اگر جهان انگشتری باشد هرمز نگین آن است. تنها آن سو ست.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 14 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

19

LINKS TO THIS WEBSITE

baran-beauty0.blogfa.com baran-beauty0.blogfa.com

باران

http://baran-beauty0.blogfa.com/9204.aspx

بچه که بودم وقتی شیطنتهای گاه و بی گاهم فاجعه به بار می آورد از هر جا که بودم خودم رو می رساندم به اتاق پذیرایی و راست میرفتم سراغ میز چوب گردو .می خزیدم زیر میز و خودم رو پشت مخمل سنگین رومیزی با شرابه هایبلند آویزان گم می کردم. اونجا امن ترین جای دنیا بود. اینجا برایم حکم زیر میز رو داشت تا زمانی که چشمهای نا محرمی. کاش بروند آن چشمها و آن نگاههایی که مرا نمی شناسند.از فکر خزیدن نگاههایش روی این کلمات مدتها نمی نوشتم. نوشته شده در پنجشنبه سیزدهم تیر 1392ساعت 22:47 توسط باران. مصرع سبز غزلم گم شده.

romanticmechanic.blogfa.com romanticmechanic.blogfa.com

شب نوشته های من - شعرهای نو

http://romanticmechanic.blogfa.com/cat-3.aspx

شب نوشته های من. بذار عاشقت بمونم . قلب من میگه که هستی. اما چشمام میگه نیستی. خیلی سخته باورم شه که تو پیشم دیگه نیستی. بگو که هنوز چشماتو رو به عشق من نبستی. چشم من میگه تو رفتی ، اما قلبم میگه هستی. حالا که همش خیاله. بذار تو فرض محالم با تو باشم تا بمیرم. حالا که همش تو رویاست ، نذار دلتنگت بمونم. مرگ بیداری واسه من. اینو خیلی خوب میدونم. بذار عاشقت بمونم بذار عاشقت بمونم بذار عاشقت بمونم. نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۸۹ساعت 21:18 توسط علی. رگ خواب این دل تو دست تو بوده. کنار سبزه و سکه.

darkharabatemoghan.blogfa.com darkharabatemoghan.blogfa.com

خرابات مغان - توکل . . .

http://darkharabatemoghan.blogfa.com/post-33.aspx

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو خانه می بینی و من خانه خدا می بینم. توکل مصداق کلید است. و دستی که کلید را می چرخاند، از برای گشایش، همان خداوند است. حال این تویی که تا چه اندازه این کلید را تصور یا واقعیت نمایی ،. و چند قدم برای گشایش به جلو آیی. منظور صرف داشتن کلید و دست گشایش،. هر دری دق الباب نگردد. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۸۶/۰۹/۲۸ساعت 2:47 PM. یار نیشابور خرابات مغان. آدونیا از پنجره جنوبی.

darkharabatemoghan.blogfa.com darkharabatemoghan.blogfa.com

خرابات مغان - کدوم جاده . . .

http://darkharabatemoghan.blogfa.com/post-51.aspx

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو خانه می بینی و من خانه خدا می بینم. کدوم جاده . . . هنوز روی درختها فقط جای کلاغه. گلها پرپرن ای وای. یه دیوونه تو باغه. دلم یک گل آتیش. ولی تو همه دنیا دریغ از یک چراغه. دریغ از یک چراغه. از اون گوشه دنیا به این گوشه رسیدم. نگین دنیا قشنگه قشنگی شو ندیدم. هنوز غم تو وجودم عذاب سینه سوزه. نگین گریه رو بس کن، نگین دنیا دو روزه. نگین دنیا دو روزه. کدوم ناله شب گیر، کدوم ورد شبونه. کدوم طلسم و جادو دعای عاشقونه. از این گوشه دنیا به اون گوشه دنیا. یار نیشابور خرابات مغان.

darkharabatemoghan.blogfa.com darkharabatemoghan.blogfa.com

خرابات مغان - به بهانه بهار . . .

http://darkharabatemoghan.blogfa.com/post-55.aspx

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو خانه می بینی و من خانه خدا می بینم. به بهانه بهار . . . باز هفت سین سرور. ماهی و تنگ بلور. سکه و سبزه و آب. نرگس و جام شراب. باز هم شادی عید. باز هم رنگین کمان. باز گل مست غرور. باز بلبل نغمه خوان. باز رقص دود عود. باز اسفند و گلاب. باز آن سودای ناب. کور باد چشم حسود. باز هم سال جدید. باز هم لاله عشق. خنده و بیم و امید. نوشته شده در جمعه ۱۳۸۸/۰۱/۰۷ساعت 5:13 PM. یار نیشابور خرابات مغان. آدونیا از پنجره جنوبی.

darkharabatemoghan.blogfa.com darkharabatemoghan.blogfa.com

خرابات مغان - پری کوچک . . .

http://darkharabatemoghan.blogfa.com/post-42.aspx

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو خانه می بینی و من خانه خدا می بینم. پری کوچک . . . من پری کوچک غمگينی را میشناسم که در اقيانوسی مسکن دارد و دلش را در يک نیلبک کوچک مینوازد آرام آرام. پری کوچکی که شب از يک بوسه میميرد و سحرگاه از يک بوسه به دنيا خواهد آمد . . . نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۸۶/۱۱/۱۷ساعت 4:21 PM. یار نیشابور خرابات مغان. آدونیا از پنجره جنوبی.

darkharabatemoghan.blogfa.com darkharabatemoghan.blogfa.com

خرابات مغان - رز سفید ـ شعر از : John Boyle O'Reilly

http://darkharabatemoghan.blogfa.com/post-34.aspx

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو خانه می بینی و من خانه خدا می بینم. رز سفید شعر از : John Boyle O'Reilly. نغمه گل سرخ آوای هوسناک عقابی است. و شميم رز سفيد آواز عشق کبوتر. اما هديه من به تو غنچه گلبهی رنگی است. که بر تاج گلبرگش سرخی عشق دارد. لبريز از شوق بوسه بر لبانش . نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۶/۱۰/۰۲ساعت 4:51 PM. یار نیشابور خرابات مغان. آدونیا از پنجره جنوبی.

teytakh.blogfa.com teytakh.blogfa.com

گلبرگی بر تی تخ برکه - بی خیال تو

http://teytakh.blogfa.com/post-126.aspx

گلبرگی بر تی تخ برکه. مرا با برکه ام بگذار/ دریا ارمغان تو. عاشقانه های داریوش رو خیلی دوست دارم از همون قدیم ندیما خوشم می اومد / امشب هم عجب فازی می ده مرور همون ترانه ها / خاطره ها / دورها / نزدیک ها /دلم می خواست یکیشو بنویسم / طبق معمول فال گرفتم / این اومد / عجب هم خوب اومد / پس بی خیال همه چیز و همه کس / تنهایی رو عشق است :. چناندلكندماز دنيا كه شكلم شكل تنهايي است. ببين مرگمرا در خويشكهمرگمنتماشايي است. مرا در اوج ميخواهي تماشا كن تماشا كن. دروغي بودم از ديروز مرا امروز حاشا كن. مردی که می میرد.

teytakh.blogfa.com teytakh.blogfa.com

گلبرگی بر تی تخ برکه - بختک

http://teytakh.blogfa.com/post-124.aspx

گلبرگی بر تی تخ برکه. مرا با برکه ام بگذار/ دریا ارمغان تو. بختک افتاد روی این غزلت , مرد در خواب زن به خود پیچید. این توهم نبود , بختک بود , زن که در قاب عکس می خندید. قاب عکس از گذشته می آمد , یک حباب از تجسد لحظه. بختک آمد , غزل که بختک زد , مرد انگار مرگ را می دید. دوستت دارم ای حباب . انگار سطرهای غزل بهم می ریخت. دوستت دارم . این صدا انگار در تن سرد لحظه می ماسید. خنده زن که در دقیقه هیچ ثبت شد روی کاغذی کمرنگ. پشت آن چند خط : برای تو که . جمله ای عاشقانه بی تردید-. ماهی روحم به اقیانوس هم راضی نبود.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 84 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

93

OTHER SITES

adonia-team-schweiz.info adonia-team-schweiz.info

ADONIA-Team-Schweiz

adonia-team.info adonia-team.info

adoniateam | This WordPress.com site is the cat’s pajamas

This WordPress.com site is the cat’s pajamas. Mensch, schaffe passives Einkommen. May 31, 2014. June 6, 2014. Infos zum Adonia Day bitte hir. Erfolgreicher in 15 Minuten: Schneller schlauer auf DAUER! E-Book als PDF download: Holen Sie sich JETZT Ihr kostenloses Geschenk. Ab und klicken Sie hir. Create a free website or blog at WordPress.com. Follow “adoniateam”. Get every new post delivered to your Inbox. Build a website with WordPress.com.

adonia-vertrieb.de adonia-vertrieb.de

adonia-vertrieb.de steht zum Verkauf

Diese Domain steht zum Verkauf! Die Domain adonia-vertrieb.de wird vom Inhaber im Marktplatz angeboten. Sie können diese Domain jetzt erwerben! Der Inhaber dieser Domain parkt diese beim Domain-Parking-Programm.

adonia.at adonia.at

Adonia Österreich

Der Homepage von Adonia Österreich! Schon seit vielen Jahren organisiert Adonia in der Schweiz und seit einigen Jahren auch in Deutschland Musicalcamps für Teens und Jugendliche. Unser Ziel ist es, irgendwann auch in Österreich solche Musicalcamps anzubieten. Bis es soweit ist, hast du die Möglichkeit, schon mal an einem Camp von Adonia Deutschland (z.B. in Bayern) teil zu nehmen, oder eines der Konzerte dort zu besuchen. Weitere Infos unter: www.adonia.de. Für den Inhalt verantwortlich:.

adonia.blogfa.com adonia.blogfa.com

از پنجره جنوبی

با عرض پوزش خدمت تمامی دوستان از دیرکرد و تاخیر در به روز رسانی بلاگم . شرمنده تمامی کامنتهای شما شدم و تمامی دلتنگیها و. باور بفرمایید که بد جور درگیر کار و زندگی بودم طوری که مجالی برای برای این مقال باقی نبود . به قول شاعر بزرگ عصر ما احمد شاملو. غم نان اگر بگذارد ". کار ها که کمتر شد مجبور شدم برای ساخت فیلمی مستند از جشنواره هنر محیطی به جزیزه هرمز بروم .الان دو روز است که برگشتم خسته وکوفته ولی جای شما خالی بود . واقعا که مارکوپلو راست میگوید که. اگر جهان انگشتری باشد هرمز نگین آن است. تنها آن سو ست.

adonia.ch adonia.ch

Adonia

Infos zu den Camps. So funktioniert ein Camp. Hochziit in Kana (Junior). Hochziit in Kana (Family). Petrus - de Aposchtel (Teens). Telefon: 062 746 86 46. Telefax: 062 746 86 47. Email: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! Mit Freude schauen wir auf die beiden Abschlusskonzerten vom 3. Mai 2015 zurück. Was machen Sie in den Sommerferien? Und was macht Ihr Kind in den Sommerferien? Dringend gesucht: Küchencrews Sommer und Herbst 2015. Teens (13 -...

adonia.com.br adonia.com.br

...more than music! » Adonia Brasil

Subscribe to RSS feed. 8230;more than music! Direitos de apresentação (ou direitos autorais). Tschau Adonia Musical Camp Nova Teresina 2013. Uma semana juntos faz dificil para seperar! Mas no proximo janeiro vamos emcontrar de novo com Adonia Musical Camp Brasil com um novo Musical. This post has no tag. Nova Teresina 2 Adonia Musical Camp Janeiro 2013. This post has no tag. 2 Adonia Musical Camp em Curitiba Janeiro 2013. This post has no tag. This post has no tag. This post has no tag. 1 Curso Básico pa...

adonia.de adonia.de

Adonia Deutschland

Die Tour geht weiter. Dringend gesucht: Konzertort Herbst 2015. Adonia in Hessen: Bei Ihnen möglich? Für interessierte und erfahrene Veranstalter. Wimmelbuch-Serie: Band 2 ist da. Adonia Worship Vol. 1 2. Ein Adonia Teenscamp in 4 Minuten. Herzlich willkommen bei Adonia Deutschland! Adonia. mehr als Musik! Weitere Infos unter Konzerte und Musicalcamps . Wir wünschen viel Spaß auf unseren Seiten! Tel 49 (0)721 5600 9910. Nehemia gibt sein sicheres Leben als hoher Beamter am . . Ich will Musiker werden.

adonia.fr adonia.fr

ADONIA - Accueil

Traçabilté / Suivi des Flux. SOLUTIONS DE MOBILITE DES PERSONNELS ITINERANTS. Les PocketPC durcis deviennent de précieux assistants pour les salariés qui sillonnent les routes à longueur d'année. Gestion des tournées, livraisons, prise de commandes, collecte, les applications sont nombreuses. Découvrez notre logiciel SLAP, solution complète pour la collecte de lait. Assistant Numérique d'Entreprise. MS 3580 Quantum T. Série d'Imprimantes PF. C’est pourquoi nous en avons fait notre métier.

adonia.info adonia.info

adonia.info | Just another WordPress site

Just another WordPress site. Impact Of Health Care Legislation Hr 3962 On The Outsourcing Industry. Top 10 Secrets Of Federal Government Employee Discounts. Smart Hockey Training Ball Apt Training Equipment. The Difference Between Classic And Vintage Cars. High Quality and Affordable Training Courses on Making Money Online. Impact Of Health Care Legislation Hr 3962 On The Outsourcing Industry. How does it stand to impact an average US life? How does the Act affect the outsourcing industry at large? Accor...