adrift.blogfa.com adrift.blogfa.com

adrift.blogfa.com

برش هایی از ماجرا

برش هایی از ماجرا - ماجرای کلیشه ای زندگی ما؛ من. چرا سیاه می پوشم؟ -به عزای زنده بودنم.

http://adrift.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR ADRIFT.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

June

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Friday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 2.6 out of 5 with 5 reviews
5 star
0
4 star
0
3 star
4
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of adrift.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.3 seconds

CONTACTS AT ADRIFT.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
برش هایی از ماجرا | adrift.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
برش هایی از ماجرا - ماجرای کلیشه ای زندگی ما؛ من. چرا سیاه می پوشم؟ -به عزای زنده بودنم.
<META>
KEYWORDS
1 برش هایی از ماجرا
2 adrift
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
جواب,مخلصیم,همچنین برای شما,و بگیم آهان,تخته نردباز هستی,نه، بلد نیستم,همچنان امیدواری,ناگهان موهایمان,خاکستری ست,آنتونین بارتوشک,وضعیتو,گفتم سلاحمو ورنداشتم,روی صفحه,پشت صفحه,بیرونی,پیاده روی دور,ساعت,وقتی هارد اکسترنال,اما من چه,cd rw,jazz,blues,rock
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

برش هایی از ماجرا | adrift.blogfa.com Reviews

https://adrift.blogfa.com

برش هایی از ماجرا - ماجرای کلیشه ای زندگی ما؛ من. چرا سیاه می پوشم؟ -به عزای زنده بودنم.

INTERNAL PAGES

adrift.blogfa.com adrift.blogfa.com
1

برش هایی از ماجرا

http://www.adrift.blogfa.com/1392/04

برش هایی از ماجرا. ماجرای کلیشه ای زندگی ما من. چرا سیاه می پوشم؟ به عزای زنده بودنم. مکانیزم اش به این گونه است که صبح ها یکی اشان پنج دقیقه زودتر از دومی نیمه هوشیارم می کند و ضمن این که هر 5 دقیقه یک بار به این رفتار ادامه می دهد و محتویات مغزم را بی صدا (به صورت silent. پیروی کند بیایید حساب کنیم که در دهه ی ششم زندگی. حالا بماند که روزهای تعطیل اغلب مثل گنجشک ها با طلوع آفتاب در رختخواب لش می کنم. نوشته شده در سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۲ساعت 8:13 توسط ف. لغت نامه ی دهخدا. پیمان نامه ی جهانی حقوق کودک.

2

برش هایی از ماجرا -

http://www.adrift.blogfa.com/post/101

برش هایی از ماجرا. ماجرای کلیشه ای زندگی ما من. چرا سیاه می پوشم؟ به عزای زنده بودنم. مثلا چه می شد. با دیدن رشته های زعفرانی نور خورشید. پاشیده بر موهای پاشیده ی تو بر بالش. از هم می پاشیدم. و پا می شدم تکه هایم را جمع می کردم. لش ام را می بردم سر کار. که ترکیب منظره ات. عریان و رها در تخت-. با بوسه ی عاشقانه ام. نوشته شده در پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ساعت 14:49 توسط ف. لغت نامه ی دهخدا. بانک اطلاعات فرهنگ و ادبيات کودکان ايران. پیمان نامه ی جهانی حقوق کودک.

3

برش هایی از ماجرا

http://www.adrift.blogfa.com/1392/06

برش هایی از ماجرا. ماجرای کلیشه ای زندگی ما من. چرا سیاه می پوشم؟ به عزای زنده بودنم. نمایشنامه های رادیویی اس ام اسی من (2):. بلبل از زمزمه ی خویش به بند افتاده ست / از قفس مرغ به گلشن شود از خاموشی. گر زبان را ز سخن پاک توانی کردن / خوشه ات صاحب خرمن شود از خاموشی. دلم از این همه زور زدن گرفت، می گیره، کجا هستن لحظه های خوب که می گن در زندگی هر آدمی هست؟ ینی باید از زور ندیدن، حس نکردن، گذشته رو شخم بزنیم؟ روزای خوب من اون روزا بودن؟ آدم خسته می شه و شرمنده. آدم نسبت به خودش شرمنده می شه. موهای من و تو.

4

برش هایی از ماجرا

http://www.adrift.blogfa.com/posts

برش هایی از ماجرا. یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲. دوشنبه یکم مهر ۱۳۹۲. شنبه سی ام شهریور ۱۳۹۲. پنجشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۲. سه شنبه چهارم تیر ۱۳۹۲. سه شنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۲. جمعه دهم خرداد ۱۳۹۲. پنجشنبه نهم خرداد ۱۳۹۲. پنجشنبه نهم خرداد ۱۳۹۲. پنجشنبه دوم خرداد ۱۳۹۲. پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۲. شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۲. سه شنبه ششم فروردین ۱۳۹۲. سه شنبه یکم اسفند ۱۳۹۱. دوشنبه بیست و پنجم دی ۱۳۹۱. پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱. جمعه هفدهم آذر ۱۳۹۱. پنجشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۱. یکشنبه پنجم آذر ۱۳۹۱.

5

برش هایی از ماجرا

http://www.adrift.blogfa.com/1392/03

برش هایی از ماجرا. ماجرای کلیشه ای زندگی ما من. چرا سیاه می پوشم؟ به عزای زنده بودنم. امروز سناریو کامل شد. پیرمرد هر از چندی حضورش با عبور هر روزه ی من از میدان در بازه ی 5 دقیقه ای. انتظار برای پیدا شدن ماشین و سوار شدن و طی مسیر همیشگی همزمان می شود. اما همپوشانی این حضور و عبور گاه فقط چند ثانیه است. از این رو کامل شدن سناریو مدت ها طول کشیده است. شاید مثلا به اندازه ی همین 4، 5 سالی که از بازگشت به زادگاهم می گذرد. میدان پارک می کند. کیسه ی ارزن اش را بر می دارد و بر جای پارک های خالی. نره خر بچه بو...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-65.aspx

دست می کشم بر چین و چروک های زندگی پر فراز و نشیبش. باد بالا و پایین می بردش و به گودی چشمانش زل می زنم. آن دوردست های نهفته در چشمانش. بیصدا تر از هر زمانی. آغوش باز می کند برای خیسی هر روزم. و من تن می دهم به رسوایی. که باد دچارم کرد. آن زمان که در همه ی من پیچید در من خزید. همان زمانی که دست سپرده بودم بر بیکرانش. و باز آغاز شدم. آغازین تر از همه آغاز هایم. این بار او مرا آغاز کرد. نوشته شده توسط هدی کیانی راد در یکشنبه یکم آذر ۱۳۸۸ و ساعت 21:9. اضافه به علاقه منديها. مسافر (عطیه وحید منش).

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-66.aspx

مغز استخوان هایم تیر می کشد. بوی اسفند مشامم را لخت می کند. نگاه پر از ترس مرد چهارراهی. کویی همه مردان سبز پوش خیابان. دلبران پیشینم بوده اند. اشک را با آستین پاک می کنم. زل می زنم به دودی که سر تاسر پیاده رو را گرفته. اسفند ها هم این روز ها اشک آور شده اند. دست به چشمان می گیرم تا سرخی شان کودکان نشسته در دود را نیازارد. چشم می بندم و رد می شوم. بی نگاهی به پشت سر. دختر پشت سر با چشمانی تیره و نگاهی مبهوت به گذشته سرشار از سیاهی ام زل می زند. همان جا که طوفان حوادث ویرانه بر ویرانه تلنبار کرده".

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/9001.aspx

نوشته شده توسط هدی کیانی راد در جمعه پنجم فروردین ۱۳۹۰ و ساعت 1:46. اضافه به علاقه منديها. بانک اطلاعات فرهنگ و ادبیات کودکان ایران. مسافر (عطیه وحید منش). تداعی آزاد (پریسا کاکائی). زیستن در کله ی تباه شده ی یک اسب. قالب های حرفه ای وبلاگ. Designing and Supporting Tools By WebGozar.

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-70.aspx

می نویسی و می خوانی ام برای نوشتنی که بوی تلخی اش استخوان هایم را به درد می آورد. انگشتان همیشگی ام و همه چیز های همیشگی. تاب نوشتن از کفم می ربایند. بی اختیار دست می سایم بر حروف و اینجا هیچ کسی نیست که زندگی را حتی بدزدد. چه برسد به اینکه پای تقسیم غنائم وسط بیاید. گیسو گشودن دردی از تبم دوا نمی کند. می بافم و می بافمش. روز های بلندی در پس سردی های سال مو هایم را از همیشه بلند تر کرده است. و دستی نا مرئی که می نوازد آرام آرام موسیقی گیسوانم را در باد. اما بر تو پایانی هست. اضافه به علاقه منديها.

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-76.aspx

نوشته شده توسط هدی کیانی راد در جمعه بیست و هفتم اسفند ۱۳۸۹ و ساعت 0:26. اضافه به علاقه منديها. بانک اطلاعات فرهنگ و ادبیات کودکان ایران. مسافر (عطیه وحید منش). تداعی آزاد (پریسا کاکائی). زیستن در کله ی تباه شده ی یک اسب. قالب های حرفه ای وبلاگ. Designing and Supporting Tools By WebGozar.

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-68.aspx

نوشته شده توسط هدی کیانی راد در چهارشنبه پنجم اسفند ۱۳۸۸ و ساعت 22:27. اضافه به علاقه منديها. بانک اطلاعات فرهنگ و ادبیات کودکان ایران. مسافر (عطیه وحید منش). تداعی آزاد (پریسا کاکائی). زیستن در کله ی تباه شده ی یک اسب. قالب های حرفه ای وبلاگ. Designing and Supporting Tools By WebGozar.

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-74.aspx

از تو نمی نویسم از تو و آنچه بر من گذشت نمی نویسم. فقط از دستی می نویسم که دست کم گرفتی. از پایی که نرفت. از اشکی که در گودی چشمان یخ زد. از رویی که باز پس گرقته شد. از آنچه که رفت. و هرآنچه باقی ماند یادی بود سرشار از تهی نبودنت. ای کاش را به خاطره می سپارم و به جایش رویا را در سر می پرورانم. دست را می سرایم. قلب را می نوازم. نبض را و لبخند را. آغوش را بدرقه ی راه می کنم. و با همه ی حضورت روز را شب. اینک زمان رویا نگاری فرا رسیده است. نوشته شده توسط هدی کیانی راد در شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ و ساعت 2:50.

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-69.aspx

دوش بیماری چشم تو ببرد از دستم. لیکن از لطف لبت صورت جان می بستم. عشق من با خط مشکین تو امروزی نیست. دیرگاهی است کزین جام هلالی مستم. نوشته شده توسط هدی کیانی راد در یکشنبه نهم اسفند ۱۳۸۸ و ساعت 8:50. اضافه به علاقه منديها. بانک اطلاعات فرهنگ و ادبیات کودکان ایران. مسافر (عطیه وحید منش). تداعی آزاد (پریسا کاکائی). زیستن در کله ی تباه شده ی یک اسب. قالب های حرفه ای وبلاگ. Designing and Supporting Tools By WebGozar.

anewlife.blogfa.com anewlife.blogfa.com

زندگی برای رهایی

http://www.anewlife.blogfa.com/post-71.aspx

پیروزی از آن ماست. نوشته شده توسط هدی کیانی راد در شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۸۹ و ساعت 16:37. اضافه به علاقه منديها. بانک اطلاعات فرهنگ و ادبیات کودکان ایران. مسافر (عطیه وحید منش). تداعی آزاد (پریسا کاکائی). زیستن در کله ی تباه شده ی یک اسب. قالب های حرفه ای وبلاگ. Designing and Supporting Tools By WebGozar.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 11 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

20

OTHER SITES

adrift-in-the-distance.com adrift-in-the-distance.com

Adrift in the Distance | A food and travel blog from the perspective of a budding traveler.

Adrift in the Distance. A food and travel blog from the perspective of a budding traveler. Asymp; 2 Comments. How awesome do these all natural, vegan, and mostly organic muffins from Ridiculous Baking Co. look? I found this small little stand at a farmer’s market by Echo Park Lake manned by the humble baker himself. He was extremely nice and recommended the cherry almond muffin. The Ridiculous Baking Co. 148 W 132nd Street. Los Angeles, CA 90061. Throwback McDonald’s Fried Apple Pies. Asymp; 4 Comments.

adrift-movie.com adrift-movie.com

Adrift

PBS National Broadcast and DVD Available. 149; ADRIFT will be broadcast on PBS nationally the week before Father's Day, June 19th, in most cities across the country. Exact dates and times to follow. 149; ADRIFT DVDs are now available through WGBH. The DVD contains deleted scenes and a director s commentary. $19.95. Cameraman Tom Curran journeys into his past to reveal how he and his siblings have tried to live up to their late father's expectations. TOM CURRAN, DIRECTOR/CINEMATOGRAPHER:. TOM CURRAN, DIRE...

adrift-vn.blogspot.com adrift-vn.blogspot.com

ADRIFT - an underwater awakening

ADRIFT - an underwater awakening. This is the homepage of the English language Visual Novel ADRIFT, created with Ren'Py. Friday, February 24, 2012. Sachiko, preparing to convince someone that she's invaluable to him. As seen by kid-blue,. Or justblue of the Lemmasoft Forums. Thursday, February 16, 2012. Because if you do, there's now a guide to Adrift. Available. It's a good read and very much in the tradition of Infocom's InvisiClues. From days gone by. Monday, December 26, 2011. A few more details.

adrift.20m.com adrift.20m.com

Eyes Adrift Front News Page - all about the country rock band

WelcoMe To eyEs adriFt. Set up in January 2003, this is the first unofficial fan-site dedicated to country rock band Eyes Adrift. Eyes Adrift are a Texas band set up by Nirvana bassist Krist Novoselic, Meat Puppets guitarist Curt Kirkwood, and Sublime drummer Bud Gaugh. As of July 2003, the band have unfortunately split up. Kris has quit the music business, and it is rumored that he may follow Arnie, Reagan and Eastwood into politics. Jared's Force on Anglelfire.

adrift.blogfa.com adrift.blogfa.com

برش هایی از ماجرا

برش هایی از ماجرا. ماجرای کلیشه ای زندگی ما من. چرا سیاه می پوشم؟ به عزای زنده بودنم. خیلی مایلم بدونم وختی توی شهر خون و قیام، شهر باران های نقره ای -که توی هیچ کدوم از ورودی هاش اون جمله ی مزخرف به شهر فلان و بهمان رو ننوشته- که متوسط میزان بارندگی بسیار بالایی داره، یه بارون میاد توی 4 تا خیابون 5 تا تصادف می شه اگه زامبی ها حمله کنن چی می شه، اگه طاعون بیاد چی می شه، اگه کوری بیاد چی می شه. ها؟ اگه آخر الزمان بشه چی می شه؟ نوشته شده در یکشنبه ۲۸ مهر۱۳۹۲ساعت 23:24 توسط ف. If u say so dear! اصلی اشتباه...

adrift.brownpapertickets.com adrift.brownpapertickets.com

Brown Paper Tickets - The fair-trade ticketing company.

View site in English. Canada College Main Theater. Redwood City, CA. Sat Feb 11, 8:00 PM. All Saints Catholic Church. Fri May 19, 7:30 PM. Soli Deo Gloria Mozart. Sat May 20, 4:30 PM. The Peatot Purim Party. Devils Canyon Brewing Company. San Carlos, CA. Sat Mar 11, 8:00 PM. Anything Goes - A comed. Redwood City, CA. Sat Mar 04, 8:30 PM. Mix Tape presented by S. San Jose, CA. Fri Jan 20, 7:00 PM. The Summer of Love Gala. Sat Feb 25, 6:00 PM. Sultry Moves to Sexy Be. San Jose, CA. Sat Jan 28, 2:00 PM.

adrift.ch adrift.ch

Adrift - Home

Welcome to the homepage of Adrift. 14052007: New MP3s added. Adrift is an atmospheric black metal band with both classical and experimental aspects. The only member is Nadir, who lives in Switzerland. Some lyrics, actual poems in french language, are written by Baalberith (ex Mystic Forest). Adrift also took part in the "Compilation Postchrist I" (2009) and will appear on the under development "Wandering Streams" ambient compilation.

adrift.co adrift.co

ADRIFT: Create your own Interactive Fiction

Create your own Interactive Fiction. The Warlord, The Princess and The Bulldog. Give Me your Lunch Money 2010. In The Claws Of Clueless Bob. Back To Life. Unfortunately. IL GOLEM ( italian ). Score% 2 No Longer Works In 5.0.33. RAND(1,10) has also changed. Making my collection available for everyone. 50331 - Getting objects. Allow Specific Tasks to be Hidden. Anchorhead LP on SA forums. All Through the Night. The Fortress of Fear. How to Conquer the World. A Day At The Office. What is Interactive Fiction?

adrift.co.nz adrift.co.nz

Home

Golden Bay beachfront accommodation. 5-star luxury, situated on the waters edge of quiet, private, sandy Tukurua Beach in the Nelson Tasman region of the South Island, New Zealand. Spread over 1 Ha of landscaped gardens ensures guest privacy and a peaceful, relaxed and romantic atmosphere. Adrift in Golden Bay is a small, family-run establishment so you can be confident of receiving a warm, personal welcome. And friendly, kiwi hospitality. You are here:  .

adrift.co.uk adrift.co.uk

adrift white water rafting journeys

To reach adrift UK please call us on:-. 44 (0) 1488 71140.