anatolian-kangal.blog.cz anatolian-kangal.blog.cz

anatolian-kangal.blog.cz

Anatolský pastevecký pes

Dne 28.02. 2014 byl Artikovi přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

http://anatolian-kangal.blog.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR ANATOLIAN-KANGAL.BLOG.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

November

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Tuesday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.4 out of 5 with 14 reviews
5 star
9
4 star
4
3 star
0
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of anatolian-kangal.blog.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

1.5 seconds

FAVICON PREVIEW

  • anatolian-kangal.blog.cz

    16x16

  • anatolian-kangal.blog.cz

    32x32

  • anatolian-kangal.blog.cz

    64x64

CONTACTS AT ANATOLIAN-KANGAL.BLOG.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Anatolský pastevecký pes | anatolian-kangal.blog.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
Dne 28.02. 2014 byl Artikovi přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.
<META>
KEYWORDS
1 anatolský pastevecký pes
2 anatolian shepherd dog
3 počet komentářů 1
4 nové fotky artíka
5 přidat komentář
6 junior šampion čr
7 reklama
8 mezitřída
9 kam dál
10 archiv článků
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
anatolský pastevecký pes,anatolian shepherd dog,počet komentářů 1,nové fotky artíka,přidat komentář,junior šampion čr,reklama,mezitřída,kam dál,archiv článků,na blog cz,rubriky,o nás,aktuálně,rodokmen artik,naše výstavní výsledky,o plemeni,standart fci
SERVER
Apache/2.2.9 (Debian)
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Anatolský pastevecký pes | anatolian-kangal.blog.cz Reviews

https://anatolian-kangal.blog.cz

Dne 28.02. 2014 byl Artikovi přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

INTERNAL PAGES

anatolian-kangal.blog.cz anatolian-kangal.blog.cz
1

AKTUÁLNĚ « Rubrika | Anatolský pastevecký pes

http://anatolian-kangal.blog.cz/rubrika/aktualne

KANGAL, Coban Köpegi. Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa . V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad". Více v sekci O plemeni. 20 dubna 2016 v 20:05. 2 září 2012 v 13:03.

2

O nás « Rubrika | Anatolský pastevecký pes

http://anatolian-kangal.blog.cz/rubrika/o-nas

KANGAL, Coban Köpegi. Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa . V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad". Více v sekci O plemeni. 13 května 2012 v 21:20. Tel: 723 855 669.

3

Krmení « Rubrika | Anatolský pastevecký pes

http://anatolian-kangal.blog.cz/rubrika/krmeni

KANGAL, Coban Köpegi. Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa . V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad". Více v sekci O plemeni. 11 dubna 2012 v 14:26. Tel: 723 855 669.

4

O plemeni « Rubrika | Anatolský pastevecký pes

http://anatolian-kangal.blog.cz/rubrika/o-plemeni

KANGAL, Coban Köpegi. Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa . V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad". Více v sekci O plemeni. 22 června 2012 v 12:09. Tel: 723 855 669.

5

Naše výstavní výsledky « Rubrika | Anatolský pastevecký pes

http://anatolian-kangal.blog.cz/rubrika/nase-vystavni-vysledky

KANGAL, Coban Köpegi. Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa . V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad". Více v sekci O plemeni. VÝSLEDKY VÝSTAV ARTIK Z DUBSKÉ HAJNICE.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 12 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

17

LINKS TO THIS WEBSITE

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

Vrh H - 5. týden | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/1307/vrh-h-5-tyden

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. Vrh H - 5. týden. 29 července 2013 v 22:13 Václavíkovi Štěňata VRH H. Buď první, kdo ohodnotí tento článek. Odesílat reakce na email. Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz. Vrh J - jak rosteme. Očekáváme narození štěňat z vrhu J. Očekáváme narození štěňat z vrhu I. Štěňata kangálků, vrh CH. Výstavy a naše úspěchy.

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

Štěňata VRH C « Rubrika | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/rubrika/stenata-vrh-c

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. Štěňata už nám odcházejí do nových domovů. 3 ledna 2010 v 21:32 Václavíkovi. Na Nový rok jsme všechny psí tlamičky, jak malé i ty velké chtěli potěšit, dali jsem ji proto kosti s masem, maso zblajzli malí psíci a kosti zbyly pro ty velké. podívejte. Přikládám také pár fotografií 8. týden. 7 týden - představujeme se v plné kráse. Pro zájemce...

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

Štěňata VRH H « Rubrika | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/rubrika/stenata-vrh-h

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. Vrh H - 5. týden. 29 července 2013 v 22:13 Václavíkovi. Vrh H - 4. týden. 23 července 2013 v 23:01 Václavíkovi. DOUFÁM, ŽE KAŽDÝ TO SVÉ ŠTĚNĚ POZNÁ :-). Vrh H - 3. týden. 14 července 2013 v 21:41 Václavíkovi. Pejsci - všichni zadaní! Vrh H - 1. týden. 30 června 2013 v 19:04 Václavíkovi. VRH H - narození. 24 června 2013 v 18:57 Václavíkovi.

vycvik-vychova-psu.cz vycvik-vychova-psu.cz

Výchova a výcvik psů - odkazy

http://www.vycvik-vychova-psu.cz/vycvik-vychova-psa-odkazy.html

Výcvik a výchova psů. Odkazy na zajímavé stránky. Výcvik psů a jejich výchova. Jaký je rozdíl mezi výchovou a výcvikem psa? Proč je dobré socializovat psa již v útlém věku? Co si myslíte, že vám přinese vychovaný pes? Co si myslíte, že přinese vašemu psu výcvik? Věděli jste, že různorodost procházek je důležitá pro každého psa? Kde se pejskaři mohou vzdělávat. Chcete-li si vyměnit odkazy. Umístěte na své stránky můj html kód, ale předtím určitě napište. Zde je HTML kód:. Takto by měl zápis vypadat. Kolot...

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

Vrh H - 3. týden | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/1307/vrh-h-3-tyden

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. Vrh H - 3. týden. 14 července 2013 v 21:41 Václavíkovi Štěňata VRH H. Pejsci - všichni zadaní! Buď první, kdo ohodnotí tento článek. Odesílat reakce na email. Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz. Vrh J - jak rosteme. Očekáváme narození štěňat z vrhu J. Očekáváme narození štěňat z vrhu I. Štěňata kangálků, vrh CH.

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

NABÍDKA KRYTÍ | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/1411/nabidka-kryti

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. 5 listopadu 2014 v 21:12 Václavíkovi Nabídka krytí. NABÍZÍME KE KRYTÍ NAŠE DVA UCHOVNĚNÉ PSY, OBA JSOU S PRŮKAZEM PŮVODU, IMPORTOVÁNI DO ČR PŘÍMO OD TURECKÝCH CHOVATELŮ, zájemci o krytí nás mohou kontaktovat na:. Tel 420 721 550 424 anebo. Na e-mail: vontahlspere@seznam.cz. CICEK S ASIL (CHOVATEL BARIS CICEK ZE SIVAS). Vrh J - jak rosteme.

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

štěňata kangálků, vrh CH | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/1312/stenata-kangalku-vrh-ch

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. Štěňata kangálků, vrh CH. 10 prosince 2013 v 21:55 Václavíkovi A K T U Á L N Ě! Ze dne 9.12.13 na 10.12.13 se nám narodilo 11 štěňat čistokrevných kangalů. Pět pejsků a 6 holčiček :-). Více info na našich nových stránkách http:/ kangal-bohemia.blog.cz/. 2 lidé ohodnotili tento článek. 18 prosince 2013 v 18:07 Reagovat. Vrh J - jak rosteme.

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

O nás « Rubrika | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/rubrika/o-nas

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. 15 října 2007 v 22:32 ŠV. V naší chovatelské stanici máme o jednu slečnu více . Z předešlého vhu B (Cari Tobi) jsme si nechali fenečku s černou maskou:. O nás - CHovatelská stanice - von Tahlspere. 11 února 2007 v 21:16 Václavíkovi. Výstavy a naše úspěchy. Zima 2008 - první snih. G - 2 TÝDEN. G - 5 týden. Vrh G - 6. týden.

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

Vrh H - 4. týden | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/1307/vrh-h-4-tyden

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. Vrh H - 4. týden. 23 července 2013 v 23:01 Václavíkovi Štěňata VRH H. DOUFÁM, ŽE KAŽDÝ TO SVÉ ŠTĚNĚ POZNÁ :-). Buď první, kdo ohodnotí tento článek. 22 dubna 2014 v 9:45 Reagovat. Zdravym mal by som zaujem o vase steniatko mohli by ste mi poslat nejaky kontakt na vas dakujem. Odesílat reakce na email. Ještě nemáte vlastní web? G - 2 TÝDEN.

vontahlspere.blog.cz vontahlspere.blog.cz

Štěňata VRH D « Rubrika | chovatelská stanice VON TAHLSPERE

http://vontahlspere.blog.cz/rubrika/stenata-vrh-d

Chovatelská stanice VON TAHLSPERE. AKTUÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ VOLNÁ ŠTĚŇATA, PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA DALŠÍ PLÁNOVANÝ VRH, TEL. 420 721 550 424 e-mail: vontahlspere@seznam.cz. Vrh D - osmý týden. 6 ledna 2011 v 13:39 Štěpán Václavík. ZLEVA: DITA, DORA, DARA A MÁME BERNNIE. DORA A DITA PODRUHÉ. MÁMA BERNNIE A DITA. Vrh D - sedmý týden a odchod kluků do nových domovů. 2 ledna 2011 v 19:13 Štěpán Václavík. Všichni kluci už jsou v nových domovech, fenky jsou volné, jedna je rezervována. Dragan s novými pány. Malé chl...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 33 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

43

OTHER SITES

anatolian-brewing.com anatolian-brewing.com

HostMonster

Web Hosting - courtesy of www.hostmonster.com.

anatolian-discoverer.blogcu.com anatolian-discoverer.blogcu.com

anatolian-discoverer - Blogcu.com

Bu kullanıcıya ait içerik bulunmamaktadır. İsterseniz Blogcu kategorilerinden öne çıkan içeriklere göz atabilirsiniz. Hobi and El İşleri. Üye blogların içeriğinden blog yazarları sorumludur. Şikayetler için tıklayınız.

anatolian-dreams.com anatolian-dreams.com

Domain Default page

Web Site's Default Page. This page is generated by Parallels Plesk Panel. The leading hosting automation software. You see this page because you have set up your Web server for serving a new site, but have not uploaded the site content yet. You can do the following:. Upload your Web site contents using FTP. Install Web applications on your site: an image gallery, a discussion forum, an online store, a chat, and many other applications. Create a Web site using Parallels Plesk Sitebuilder.

anatolian-eagle.com anatolian-eagle.com

Welcome anatolian-eagle.com - Hostmonster.com

Web Hosting - courtesy of www.hostmonster.com.

anatolian-inn.com anatolian-inn.com

Anatolian Inn ‹ Bed & Breakfast | Events Center

Bed and Breakfast Events Center. La “Bella” Vita. Pricing & Policies. La “Bella” Vita. Pricing & Policies. Anatolian Inn offers guests a unique, relaxing experience. Learn more about us…. Our rooms were designed with your comfort in mind. Browse our galleries now…. Check Availability online now and start planning your perfect getaway with us.

anatolian-kangal.blog.cz anatolian-kangal.blog.cz

Anatolský pastevecký pes

KANGAL, Coban Köpegi. Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa . V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad". Více v sekci O plemeni. Přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION.

anatolian-kitchen.com anatolian-kitchen.com

www.anatolian-kitchen.com

Medical Breakthrough Device for Human Fat. Recent discoveries about human body fat may have unlocked the secret to losing those last stubborn pounds. Companies are rapidly developing methods of making this technology accessible to all consumers, developing high quality, cost effective products you can use to measurably reduce jiggly thighs and love handles after only weeks of easy treatments. Brown Fat vs White Fat. Targeting White Fat Cells. Can Be Used At Home. Clinics are taking advantage of this incr...

anatolian-news.net anatolian-news.net

Anatolian-News.net

The domain anatolian-news.net may be for sale. Click here to make an offer or call 877-588-1085 to speak with one of our domain experts. This domain may be for sale. Buy this Domain.

anatolian-shepherd-dog.cz anatolian-shepherd-dog.cz

anatolian-shepherd-dog.cz - Stránky věnované ANATOLSKÉMU PASTEVECKÉMU PSU

Stránky věnované ANATOLSKÉMU PASTEVECKÉMU PSU. Vítejte na stránkách Anatolského pasteveckého psa. Vítejte na stránkách chovatelské stanice Kamuran. U nás se dozvíte něco o tomto krásném a přesto u nás zatím málo známém plemeni. Doufáme, že se Vám naše stránky budou líbit a rádi zodpovíme Vaše dotazy. Tyto stránky jsou často aktualizovány, proto se brzy vraťte. Budeme rádi, když se zapojíte i do naší diskuse. Jsme přidali fotky nových štěňátek. Tak si vyberte to svoje a zarezervujte si ho.

anatolian-shepherd-dog.info anatolian-shepherd-dog.info

マッサージベッドや施術ベッドの選び方について

ParseInt(jQuery('#huge it current image key 2').val() - iterator 2() % data 2.length : data 2.length - 1, data 2);return false;".

anatolian-shepherd-dogs.com anatolian-shepherd-dogs.com

anatolian-shepherd-dogs.com - This domain may be for sale!

Find the best information and most relevant links on all topics related to anatolian-shepherd-dogs.com. This domain may be for sale!