ciematsdolcevita.lv ciematsdolcevita.lv

ciematsdolcevita.lv

Dzīvojamo māju ciemats Mārupē | Dolce Vita

Ciemats "Dolce Vita" Mārupē ir augstas kvalitātes dzīvojamais ciemats ar mūsdienīgiem arhitektoniskiem un tehnoloģiskiem risinājumiem. Katru māju mēs būvējam kā savu. Kopumā uzbūvēsim 5 dvīņu mājas, 7 individuālās mājas un 3 rindu mājas. Mājas tiks nodotas ekspluatācijā ar pilnu, "balto" vai "pelēko" iekšējo apdari pēc klienta izvēles.

http://www.ciematsdolcevita.lv/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR CIEMATSDOLCEVITA.LV

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

July

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Saturday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.5 out of 5 with 6 reviews
5 star
3
4 star
3
3 star
0
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of ciematsdolcevita.lv

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

17.6 seconds

FAVICON PREVIEW

  • ciematsdolcevita.lv

    16x16

CONTACTS AT CIEMATSDOLCEVITA.LV

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Dzīvojamo māju ciemats Mārupē | Dolce Vita | ciematsdolcevita.lv Reviews
<META>
DESCRIPTION
Ciemats Dolce Vita Mārupē ir augstas kvalitātes dzīvojamais ciemats ar mūsdienīgiem arhitektoniskiem un tehnoloģiskiem risinājumiem. Katru māju mēs būvējam kā savu. Kopumā uzbūvēsim 5 dvīņu mājas, 7 individuālās mājas un 3 rindu mājas. Mājas tiks nodotas ekspluatācijā ar pilnu, balto vai pelēko iekšējo apdari pēc klienta izvēles.
<META>
KEYWORDS
1 Mārupe 182
2 nekustāmie īpašumi Mārupē
3 lēti dzīvokļi Mārupē
4 ciemats
5 Dolce Vita
6 fāsedes
7 ūdensvads
8 centralizēta kanalizācijas sistēma
9 elektrība
10 gāzes apkure
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
sākums,par mājām,atrašanās vieta,galerija,projekts,kontakti,par mums,tālrunis,e pasts,info@ciematsdolcevita lv
SERVER
openresty
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Dzīvojamo māju ciemats Mārupē | Dolce Vita | ciematsdolcevita.lv Reviews

https://ciematsdolcevita.lv

Ciemats "Dolce Vita" Mārupē ir augstas kvalitātes dzīvojamais ciemats ar mūsdienīgiem arhitektoniskiem un tehnoloģiskiem risinājumiem. Katru māju mēs būvējam kā savu. Kopumā uzbūvēsim 5 dvīņu mājas, 7 individuālās mājas un 3 rindu mājas. Mājas tiks nodotas ekspluatācijā ar pilnu, "balto" vai "pelēko" iekšējo apdari pēc klienta izvēles.

INTERNAL PAGES

ciematsdolcevita.lv ciematsdolcevita.lv
1

Tehniskā Informācija

http://www.ciematsdolcevita.lv/lv/tehinfo

Nesošās ārsienas 1. un 2. stāvā ir no fibo blokiem (200x185x490) ar siltumizolāciju (100 mm) un dekoratīvo apmetumu ārpusē, kā arī apmetumu iekšpusē. Nesošās iekšsienas 1. un 2. stāvā ir no fibo blokiem (200x185x490) ar skaņas izolāciju un apmetumu. Starpsienas ir no fibo blokiem (100x185x490) ar apmetumu. Visas vitrīnas un logi no koka ar paketēm. Ieejas durvis paredzētas no masīvkoka. 1, 2 stāva grīda tiek izbūvēta no monolītās dzelzbetona plātnes ar siltumizolāciju. No centralizētā pilsētas ūdensvada.

2

Cenas

http://www.ciematsdolcevita.lv/lv/cenas

Lai uzzinātu detalizētāku informāciju par mājokļa cenām, lūdzu, zvaniet 26387000. Māju platība un iespējamais apdares veids ir atšķirīgs.

3

Fasādes

http://www.ciematsdolcevita.lv/lv/fasades

4

Karte

http://www.ciematsdolcevita.lv/lv/karte

Atrodas tiešā Rīgas tuvumā, tai pat laikā jums būs iespēja baudīt pierīgas klusumu un komfortu. Netālu ir Mārupes centrs ar veikaliem, skolu, bērnudārziem, pastu, sporta klubiem un kafejnīcām. No ciemata teritorijas Rīgas centrs ir ātri un ērti sasniedzams gan ar privāto, gan sabiedrisko transportu.

5

Dolce Vita

http://www.ciematsdolcevita.lv/lv

Joomla templates and Joomla extensions from JoomlaShine.com. Mārupē ir augstas kvalitātes dzīvojamais ciemats ar mūsdienīgiem arhitektoniskiem un tehnoloģiskiem risinājumiem. Katru māju mēs būvējam kā savu. Kopumā uzbūvēsim 5 dvīņu mājas, 7 individuālās mājas un 3 rindu mājas. Mājas tiks nodotas ekspluatācijā ar pilnu, "balto" vai "pelēko" iekšējo apdari pēc klienta izvēles.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 6 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

11

OTHER SITES

ciemat.es ciemat.es

Centro de Investigaciones Energéticas, Medioambientales y Tecnológicas

Middot; quejas y sugerencias. Middot; mapa web. ACTIVIDADES I D i. Reunión de seguimiento del proyecto DIRPRIMCOAL. Combustibles fósiles (valorización energética). Conclusiones del seminario sobre el grafeno. Caracterización y análisis de materiales. El pasado 5 de marzo de 2018 se celebró en el CIEMAT el Seminario El grafeno y los materiales 2D. Aplicaciones en el mundo de la energía. Finaliza con éxito la segunda edición del minisimposio Modelado y Simulación de Plantas Termosolares. La red de telescop...

ciematec.blogspot.com ciematec.blogspot.com

CieM4Tec

Ciències naturals, biologia, geologia, física, química, matemàtiques i informàtica. Dimarts, 28 de juny de 2016. Recuperació de Bio/Geo Fis/Quím - 3r ESO. Els dossiers de les recuperacions els trobaràs en el Moodle, curs de Ciències 3r. Recorda que només has de realitzar els dossiers dels trimestres suspesos i que els hauràs de presentar el dia que vinguis a fer la recuperació, que en el cas de ciències serà el divendres 2 de setembre a les 10:00 h a l'aula de 3r A. Etiquetes de comentaris: 3r. Recuperac...

ciematiereslibres.com ciematiereslibres.com

Cie Matières Libres - Diane Soubeyre - Compagnie de danse contemporaine

ciematis.deviantart.com ciematis.deviantart.com

cIematis (corn in me) - DeviantArt

Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 1 Month. 2 Month Core Membership. This deviant's activity is hidden. Deviant since Jun 22, 2015. Core Member until Oct 28, 2015, given by MeltdownKR2. By moving, adding and personalizing widgets.

ciematricon.ro ciematricon.ro

CIE Matricon

CIE Matricon is part of the Group CIE Automotive (. CIE Automotive is an industrial group specialized in processes with high added value. CIE Automotive as a group has two business units: one is CIE Automotive as global full service supplier of components and subassemblies for automotive market; and the other is Bionor, a new business unit dedicated to production and distribution of Biodiesel. CIE Matricon face parte din Grupul CIE Automotive (. I subansamble pentru pia. 355;iei şi. Ca parte din gr up, C...

ciematsdolcevita.lv ciematsdolcevita.lv

Dzīvojamo māju ciemats Mārupē | Dolce Vita

Katru māju ceļam kā savu. Katru māju ceļam kā savu. Ciemats "Dolce Vita" Mārupē ir augstas kvalitātes dzīvojamais ciemats ar mūsdienīgiem arhitektoniskiem un tehnoloģiskiem risinājumiem. Katru māju mēs būvējam kā savu. Kopumā uzbūvēsim 5 dvīņu mājas, 7 individuālās mājas un 3 rindu mājas. Mājas tiks nodotas ekspluatācijā ar pilnu, "balto" vai "pelēko" iekšējo apdari pēc klienta izvēles. Jelgavas 36, Rīga, LV-1004, Latvija. SIA"Mārupe 182", 2016-2018.

ciematspasakas.lv ciematspasakas.lv

[ciemats] PASAKAS

Privātmājas ciematā "Pasakas" ir atradušas savus īpašniekus. Частные дома в поселке "Pasakas" уже обрели своих хозяев. Citus Reverta piedāvātos nekustamo īpašumu objektus varat apskatīt šeit. Другие предложения недвижимости от Reverta смотрите здесь. Rīga, LV-1012, Latvija. Tālr: 371 6 777 9100. Fakss: 371 6 777 9101. Ул Бривибас, 148A. LV 1012, Рига, Латвия. Телефон: 371 6 777 9100. Факс: 371 6 777 9101.

ciematsseli.lv ciematsseli.lv

Ciemats SĒĻI

Pie mākslīgi veidotas ūdenskrātuves. Mārupes pagastā, Daugavas ielas kreisajā pusē. Rīgas centrs 10 min. Pie mākslīgi veidotas ūdenskrātuves. Mārupes pagastā, Daugavas ielas kreisajā pusē. Rīgas centrs 10 min.

ciematssia.lv ciematssia.lv

Sākums - Ciemats SIA

Rādījumu nodošana (Rādījumus var nodot tikai no 28. - 01. datumam! This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Uzņēmuma galvenie pienākumi ir nodrošināt dzīvojamo māju ekspluatāciju. Ūdens apgādi RN Ciemats SIA nodrošina četros Ropažu novada ciematos. Centralizētas siltumapgādes sistēma ir trijos ciemos Silakrogā, Muceniekos un Ropažos. Normatīvie akti, kuri regulē namu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, un biežāk uzdotie jautājumi! Visas aktualitātes ».

ciemauvaisegraine.com ciemauvaisegraine.com

アラサー主婦が愛する乳酸菌サプリ

ciemavilsuizo.blogspot.com ciemavilsuizo.blogspot.com

Earth and IT

Saturday, February 15, 2014. CD-R KING WIRELESS-N AP ROUTER. My husband, Ryan, is a certified computer addict. Well, I haven't really known the extent of his addiction until lately, where he seem to be comfortable with the idea of bugging me night and day that I should apply to the ISP in our city (PLDT) and inquire if we are legible to avail their internet service. The JOKE was on ME! I forgot, wireless meant that the connection does not require wires to connect to the internet. Jeez! NOTE: Please make ...