clubclassic.cz clubclassic.cz

clubclassic.cz

Tenis Brno, badminton Brno, squash Brno | Club Classic

Na jednom místě v Brně naleznete sportoviště pro tenis, badminton, squash, fotba i volejbal. V našem sportovním arálu si každý sportovec najde svůj oblíbený sport.

http://www.clubclassic.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR CLUBCLASSIC.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

November

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Monday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.7 out of 5 with 7 reviews
5 star
2
4 star
3
3 star
1
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of clubclassic.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

2.7 seconds

FAVICON PREVIEW

 • clubclassic.cz

  16x16

 • clubclassic.cz

  32x32

 • clubclassic.cz

  64x64

 • clubclassic.cz

  128x128

 • clubclassic.cz

  160x160

 • clubclassic.cz

  192x192

CONTACTS AT CLUBCLASSIC.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Tenis Brno, badminton Brno, squash Brno | Club Classic | clubclassic.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
Na jednom místě v Brně naleznete sportoviště pro tenis, badminton, squash, fotba i volejbal. V našem sportovním arálu si každý sportovec najde svůj oblíbený sport.
<META>
KEYWORDS
1 tenis Brno
2 badminton Brno
3 squash Brno
4
5 coupons
6 reviews
7 scam
8 fraud
9 hoax
10 genuine
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
úvod,o klubu,klubové členství,tenisová akademie,reference,služby,ubytování,ceník sportovišť,spolupracujeme,virtualní prohlídka,masáže,sportoviště,tenis,badminton,plážový volejbal,squash,fotbal,posilovna,kontakt,rezervační systém,club classic rodina
SERVER
Apache
POWERED BY
Nette Framework
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Tenis Brno, badminton Brno, squash Brno | Club Classic | clubclassic.cz Reviews

https://clubclassic.cz

Na jednom místě v Brně naleznete sportoviště pro tenis, badminton, squash, fotba i volejbal. V našem sportovním arálu si každý sportovec najde svůj oblíbený sport.

SUBDOMAINS

rezervace.clubclassic.cz rezervace.clubclassic.cz

Club Classic | rezervační systém

Club Classic Rezervační systém. Již brzy v naší nabídce. Již brzy v naší nabídce. Club Classic 2012 - všechna práva vyhrazena. Created by SOVA NET , s.r.o.

INTERNAL PAGES

clubclassic.cz clubclassic.cz
1

Služby | Club Classic

http://www.clubclassic.cz/o-klubu/sluzby

Akce a turnaje pořádané klubem. Firemní a soukromé akce. Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému. V klubu Classic nabízíme spoustu sportovního vyžití. U nás naleznete vynikající podmínky pro tenis, plážový volejbal, squash, badminton a malou kopanou. V zimní sezoně máme připravenu ledovou plochu pro hokej a veřejné bruslení. Všechny sporty pak vhodně doplňuje posilovna. Pro nejmenší máme připraveno dětské hřiště. Chcete pravidelně navštěvovat naše sportoviště? Je určena pro pravidelné hráče,...

2

Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému | Club Classic

http://www.clubclassic.cz/o-klubu/podminky-pouzivani-rezervacniho-systemu-provozni-rad

Akce a turnaje pořádané klubem. Firemní a soukromé akce. Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému. Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému. Věnujte prosím pozornost Podmínkám používání rezervačního systému a správě rezervací a Provoznímu řádu klubu. Děkujeme. 1 Pravidla pro používání Rezervačního systému, Pravidla pro provádění rezervací. IP sport 2009. řešení dodal SovaNet s.r.o.

3

Tenis Brno, tenisové kurty Brno | Club Classic

http://www.clubclassic.cz/sport/tenis-brno

Akce a turnaje pořádané klubem. Firemní a soukromé akce. Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému. Pro příznivce tenisu máme v našem sportovním areálu CLUB CLASSIC připraveno celkem deset tenisových kurtů. 8 kurtů je antukových a dva kurty jsou se syntetickou antukou (koberec s křemičitým pískem). V zimní sezóně je na těchto dvou kurtech postavena přetlaková nafukovací hala. Samozřejmostí je možnost zapůjčení tenisové rakety. Tenisová škola, tenisové kurzy.

4

Virtualní prohlídka | Club Classic

http://www.clubclassic.cz/o-klubu/virtualni-prohlidka

Akce a turnaje pořádané klubem. Firemní a soukromé akce. Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému. Pojďte s námi na prohlídku jednotlivých sportovišť a zázemí klubu. Stačí kliknout na některý ze žlutých bodů a prezentace daného místa se spustí automaticky. V prezentaci se pak můžete intuitivně pohybovat pomocí své myši a vstupovat na jiné sportoviště pomocí vyznačených šipek. IP sport 2009. řešení dodal SovaNet s.r.o.

5

Badminton Brno | Club Classic

http://www.clubclassic.cz/sport/badminton-kurty-brno

Akce a turnaje pořádané klubem. Firemní a soukromé akce. Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému. Badminton je atraktivní sport pro každého v každém věku. Svou netradičností a hratelností vyjadřuje velice pohodovou hru i přesto, že patři mezi nejrychleji hratelné raketové sporty. Ve sportovním areálu CLUB CLASSIC je k volnému využití pět badmintonových kurtů. IP sport 2009. řešení dodal SovaNet s.r.o.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

penzioniberica.cz penzioniberica.cz

Penzion | Penzion IBÉRICA

http://www.penzioniberica.cz/penzion

Penzion IBÉRICA navazuje na úspěšný, stejnojmenný festival španělské hudby a kultury a nabízí vám stylové ubytování nedaleko centra města Brna. Disponujeme celkem 9 pestře zařízenými pokoji, které pojmou až 21 hostů. Ti si mohou vybrat mezi jednolůžkovým pokojem, dvoulůžkovým pokojem, čtyřlůžkovým pokojem nebo dvoulůžkovým apartmá s vlastní zařízenou kuchyňkou a LCD kabelovou televizí. Nově nyní nabízíme také apartmán se zahradou, s kapacitou až 5 osob. Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu. V jejichž rámci ...

csfh.cz csfh.cz

Brněnské výstaviště přitahuje pozornost českých manažerů a firemních týmů! | České sportovní firemní hry

http://www.csfh.cz/aktualne/brnenske-vystaviste-pritahuje-pozornost-ceskych-manazeru-firemnich-tymu

Přeskočit na hlavní obsah. Přeskočit na doplňující obsah. Brněnské výstaviště přitahuje pozornost českých manažerů a firemních týmů! Brněnské výstaviště přitahuje pozornost českých manažerů a firemních týmů! Brněnské výstaviště přitahuje pozornost českých manažerů a firemních týmů! Nabízím manažerům a firemním týmům. Nečekané možnosti a zážitky. Stále častěji se potvzuje, že areál BVV již dávno neslouží pouze tradičním veletrhům, ale stává se centrem těch největších a. Velmi originálních firemních eventů.

internetlink.cz internetlink.cz

InternetLink.cz- Průmysl - Výroba

http://www.internetlink.cz/prumysl-vyroba

TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon. TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http:/ levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016. Zábava - Volný čas. Raquo; Průmysl - Výroba. Linky Řadit podle: PageRanku. Paint...

shiatsu-brno.cz shiatsu-brno.cz

Shiatsu Brno - Kontakt

http://www.shiatsu-brno.cz/data/kontakt.html

Tel 420 604 484 182. E-mail: shiatsu [zavináč] centrum.cz. Před Vaší návštěvou se, prosím, telefonicky nebo e-mailem objednejte. Informovat se a objednávat můžete během celého týdne včetně víkendů. V případě, že se nedovoláte, zkuste to, prosím, později. Naleznete mne v Brně na adrese Zabovřeská 3, 616 00 Brno, v prostorách Clubu Classic. Podrobný popis cesty, mapu a fotografie naleznete zde. GPS Loc: 49 12'13.97 N 16 33'55.58 E. Ve vybraných termínech působím také v Praze 1. Navštivte nás na Facebooku:.

izolplastik.cz izolplastik.cz

Sponzorujeme | IZOL-PLASTIK s.r.o.

http://www.izolplastik.cz/sponzorujeme

Český výrobce nátěrových a hydroizolačních hmot. Ochranné nátěrové systémy - ELASTCOM. Průmyslové hydroizolace - PLASTONIT. Průmyslový tmel - MASTIC. Speciální aplikace - ANTIPLAKÁT. Ochranný nátěr - ULTRA-STOP. Ochrana kovových konstrukcí před korozí. Renovace (hydroizolace) střešních plášťů. Antiplakát, veřejné osvětlení. Naše činnost zasahuje i do kulturně-sportovní oblasti. Jsme provozovateli klubového sportovního areálu Club Classic. Za dobu svého trvání se stala Ibérica významnou kulturní akcí, kte...

ipsport-art.cz ipsport-art.cz

Naše aktivity | IP Sport & Art

http://www.ipsport-art.cz/nase-aktivity

Primárním cílem vzniku obecně prospěšné společnosti IP Sport and art byla myšlenka podpořit sportovní aktivity v městě Brně a dát možnost zapojit se do sportovního života i sociálně slabším či handicapovaným spoluobčanům. Na základě této idey došlo k navázání spolupráce s občanským sdružením Český tenisový svaz vozíčkářů. Které již od roku 1995 aktivně pořádá Mezinárodní mistrovství ČR v tenisu na vozíku. A které si již tradičně odehrává na tenisových kurtech sportovního areálu Clubu Classic. Však není j...

bcrsc.cz bcrsc.cz

Kam si jít zahrát | BC RSC Brno

http://www.bcrsc.cz/kam-si-jit-zahrat

Badmintonový klub RSC Brno. Kam si jít zahrát. MM juniorů 2009 Holandsko. MČR Dospělých 2009 Liberec. Kam si jít zahrát. Kam si jít zahrát. Mapa badmintonových sportovišť v Brně a okolí. Zobrazit Badmintonová sportoviště na větší mapě. Bližší informace ke komerčním sportovištím. Tenisová a badmintonová hala Sprint. Sportovní ulice (areál u fotbalového stadionu Boby Brno). 200 - 260 Kč/hod. slevy. 420 541 210 455, GSM 420 602 581 474. Http:/ www.sprinttenis.cz. Yonex Badminton Arena Jehnice. Scaron;těp&aa...

matchpoint.cz matchpoint.cz

Testovací centra: Matchpoint.cz

http://www.matchpoint.cz/Testovaci-centra

106 00 Praha 10. Web: www.hamrsport.cz. Tel: 420 272 772 762. 147 00 Praha 4. Web: www.hamrsport.cz. Tel: 420 244 462 467. TENISOVÉ CENTRUM TOP HOTEL PRAHA - TOP TENIS s.r.o. 140 00 PRAHA 4. Web: www.tenisovecentrum.cz. Tel: 420 731 888 111. 149 00 Praha 4 - Jižní město. Tel: 608 196 287. Mail: tennis.bf@gmail.com. 158 00 Praha 5. Tel: 420 775 396 948. 150 00 Praha 5. SK ARITMA PRAHA - TENIS. 160 00 Praha 6. Tel: 728 747 948. 708 00 Ostrava - Poruba. Web: www.start-ostrava.cz. Tel: 420 737 245 822. OLYMP...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

23

OTHER SITES

clubclassflyer.com clubclassflyer.com

SeaMountain - Practitioners in the Art and Science of Marketing

Top tips for free! How we do it. How to get great deals on business class flights! Welcome to the website that is dedicated to helping you make travel easier! Share Michael Smith's inside knowledge of the travel business gained from working at British Airways. Michael worked as British Airways Frequent Flyer Partnerships Manager which, along with travelling a extensively gave him an insiders knowledge of not just of airlines, but car hire, hotels as well as other partners in the world of travel.

clubclassgolfrepairs.com clubclassgolfrepairs.com

Loft & Lie | Golf Equipment | Golf Club Grips | Repairs | Steel and Graphite Golf Clubs

Club Class Golf Repairs. Welcome to Club Class. We provide first class golf club repair and alteration services. Welcome to Club Class. We provide first class golf club repair and alteration services. We specialise in all types of grips, including all weather, soft textured and arthritic grips which are available in various sizes. We offer a while-u-wait re-gripping service. We stock a wide range of steel and graphite shafts for woods and irons, including Grafalloy/UST/Matrix. Call us on 01564 771057.

clubclassgolftravel.com clubclassgolftravel.com

Club Class Golft Travel

5 Nights Accomodation at The American Club, Five-Star, Five-Dimond Hotel. 4 Rounds of Golf -. This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile. This Is A Custom Widget. PRO PLUS 7 Event. With yo...

clubclassic-form.fatfish-motorsport.co.uk clubclassic-form.fatfish-motorsport.co.uk

FatFish MotorSport Order Form

Club Classic - Camping. Tel : 02392 462 965 in@fatfish-motorsport.co.uk. VENUE - BOUNTY LAKES. Party Leader / Contact - Details. All fields are required. ALL Communications will be by email - to the address entered above. Members of your group. Please read this payment information before proceeding. We require a deposit of 50% upon submission of this form, unless you are booking LESS than 10 weeks before your trip when FULL payment is required immediately. NO PAYMENT REMINDER WILL BE ISSUED. Please Read ...

clubclassic.be clubclassic.be

Club Classic

NEKKA vzw liet voor elk van de 7 finalisten van de Nekkawedstrijd 2014 een filmportret maken dat tijdens de finale op 08/02/2014 werd getoond in de Arenberg Schouwburg te Antwerpen. De Nieuwe Snaar droeg uit sympathie zijn steentje bij. George De Decker ontwierp en realiseerde een multi-disciplinair kunstwerk in samenwerking met Guido Debruyn (Canvas) en Peter Maschke dat in avant-première ging te Eindhoven in September 2013. Documentaire van uw event of project. ʻThe making ofʼ van sommige privé-projecten ...

clubclassic.cz clubclassic.cz

Tenis Brno, badminton Brno, squash Brno | Club Classic

Akce a turnaje pořádané klubem. Firemní a soukromé akce. Provozní řád a pravidla užívání rezervačního systému. Sportujte a relaxujte v příjemném prostředí a jedinečné atmosféře. Kromě individuálního vyžití máte možnost vytvoření jedinečné atmosféry v podobě klubového členství. Chceme být netradičním a zároveň moderním sportovním areálem, který se pro naše členy stane ideálním místem pro strávení aktivního odpočinku. Dopřejte sobě a svým dětem kvalitní a odborné vedení. Sportovní a společenské akce. S poř...

clubclassic.net clubclassic.net

ClubClassic.net - Classic Club, Rimini.

Error Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (26).

clubclassicgarage.com clubclassicgarage.com

clubclassicgarage

clubclassics.blogspot.com clubclassics.blogspot.com

Lites Favorites

Subscribe to: Posts (Atom). View my complete profile.

clubclassics.co.uk clubclassics.co.uk

Club Classics: Looking into the future of Club Classics

High Contrast – Spectrum Analyser. February 20, 2013. If you are a drum and bass person then I think you will like this new recent release from High Contrast called ‘Spectrum Analyser’. It is pretty stereotypical drum and bass with a hint of chiptone. Jessica Wright (feat. Mann) – Dominos. February 20, 2013. This is a tough one, I don’t like the song personally but it’s definitely got something which is ‘catchy’. My verdict is that this will get into the top 5 of the UK charts. August 21, 2012. The song ...

clubclassics.net clubclassics.net

ClubClassics

Bis dahin, wir freuen uns auf Euch :-).