okennisusaky.cz okennisusaky.cz

okennisusaky.cz

Jednoduchý pevný okenní sušák prádla - Slivka

Jednoduchý a levný pevný sušák prádla na okno s upevněním do zdi. Upevnění z boku do špalety sníží riziko vzniku tepelných mostů.

http://www.okennisusaky.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR OKENNISUSAKY.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

July

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Saturday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.0 out of 5 with 12 reviews
5 star
7
4 star
2
3 star
1
2 star
0
1 star
2

Hey there! Start your review of okennisusaky.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.7 seconds

FAVICON PREVIEW

  • okennisusaky.cz

    16x16

  • okennisusaky.cz

    32x32

CONTACTS AT OKENNISUSAKY.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Jednoduchý pevný okenní sušák prádla - Slivka | okennisusaky.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
Jednoduchý a levný pevný sušák prádla na okno s upevněním do zdi. Upevnění z boku do špalety sníží riziko vzniku tepelných mostů.
<META>
KEYWORDS
1 okenní sušáky prádla
2 cena
3 závazná objednávka
4 zateplení objektu
5 vyzdívka
6 zateplen
7 bez zateplení
8 beton cihla
9 ytong plynosilikát
10 počet kusů
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
okenní sušáky prádla,cena,závazná objednávka,zateplení objektu,vyzdívka,zateplen,bez zateplení,beton cihla,ytong plynosilikát,počet kusů,cena celkem,jméno a příjmení,telefon,e mail,zaslat kopii,poznámka,rychlý kontakt,zámečnictví,richard maxmilian slivka
SERVER
nginx
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Jednoduchý pevný okenní sušák prádla - Slivka | okennisusaky.cz Reviews

https://okennisusaky.cz

Jednoduchý a levný pevný sušák prádla na okno s upevněním do zdi. Upevnění z boku do špalety sníží riziko vzniku tepelných mostů.

INTERNAL PAGES

okennisusaky.cz okennisusaky.cz
1

Fotogalerie, okenní sušák na prádlo - Slivka

http://www.okennisusaky.cz/galerie.html

Slunce a vítr jsou našimi pomocníky Slivka. Kliknutím na obrázek spustíte prohlížeč. Pozor na kopie mého typu sušáku. Může to dopadnout i takhle. Detail vedení lanka v kladkách. Jednoduchý sušák - Orlová. Sklopný sušák - Nový Jičín. 2014 Sklopné sušáky - Štramberk. 2015 Přes nabídku sušáků zdarma si přáli zachovat ten můj. Sušák připraven k zabalení. Sušák připraven k zabalení. Jednoduchý do zdi, bez zavěšení. Zavěšený, kotvený do zdi. Sklopný, kotvený do zdi. 700 30, Ostrava. Tel : 721 477 001.

2

Vyjádření klientů k produktům firmy Slivka

http://www.okennisusaky.cz/reakce.html

Slunce a vítr jsou našimi pomocníky Slivka. Na doporučení zákazníků zřizuji k 20.2.2011 stránku Vašich reakcí k mým produktům. Rád uveřejním pochvalné ohlasy i konstruktivní kritiku. Pište na můj mail. Děkuji. Dobrý den pane Slivka, když nám po zateplení domu nabídli k výběru z několika typů okenních sušáků, tak jsem ráda, že vyhrál ten váš. Kamarádka z vedlejšího domu je s ním už dlouho spokojená a mé první zkušenosti jsou také pozitivní. Děkuji a přeji ať se Vám daří. HEZKÝ DEN J. Ď. Rakovník. Potvrzuj...

3

Okenní sušák se zavěšením s upevněním na zeď

http://www.okennisusaky.cz/pevny-susak-na-zed.html

Slunce a vítr jsou našimi pomocníky Slivka. Okenní sušák se zavěšením kotvený do zdi. Pro zjištění ceny odrolujte níž, nebo přejděte na ceník. Kromě nosné kovové konstrukce sady obsahují: Spojovací materiál, prádelní šňůru s udávanou pevností v tahu 120kg a montážní návod. K určení správné rozteče konzol je zapotřebí zjistit šířku okenního otvoru, dle následujícího obrázku. Dvoukřídlá okna (do rozměru 1700mm) - 1700,- Kč. Trojkřídlá okna (nad 1700mm) - 2200,- Kč. Cena je konečná - nejsem plátce DPH.

4

Profil firmy Zámečnictví Richard Maxmilian Slivka

http://www.okennisusaky.cz/o_firme.html

Slunce a vítr jsou našimi pomocníky Slivka. Roku 2003 jsem si zřídil živnost. Od počátku úzce spolupracuji s výrobcem ocelových konstrukcí UNZAM s r.o. Zaměřuji se převážně na výrobu konstrukcí drobnějšího charakteru, pro oblast Hlučínska. Zábradlí, mříže, vrata, a jiné konstrukce vyrobím dle dodané dokumentace, nebo vlastního návrhu. V roce 2005 jsem převážnou část výrobních kapacit zaměřil na výrobu okenních sušáků prádla. Rok 2012 byl rokem velkého stěhování. Nové působiště - Ostrava Výškovice.

5

Stránka dlužníků a neplatičů

http://www.okennisusaky.cz/dluznici_neplatici.html

Slunce a vítr jsou našimi pomocníky Slivka. S první nezaplacenou fakturou jsem byl donucen zřídit tuto stránku, jako upozornění na společnosti, které ani po opakovaném upozornění fakturu nesplatí. Všechny kontaktní údaje jsou získány z veřejně přístupných míst. Po uhrazení pohledávky budou veškeré záznamy do dvou pracovních dnů vymazány. Jméno, příjmení, bydliště statutárních orgánů a fyzických osob. Jednoduchý do zdi, bez zavěšení. Zavěšený, kotvený do zdi. Sklopný, kotvený do zdi. 700 30, Ostrava.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 8 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

13

LINKS TO THIS WEBSITE

unzam.wz.cz unzam.wz.cz

Reference, tradiční a spolehlivá firma, Unzam s.r.o. Ostrava

http://www.unzam.wz.cz/reference.html

UNZAM , s.r.o. 718 00 Ostrava - Kunčičky. Tel/Fax : 595 226 455. Ocelové konstrukce altánů pro Forum Nová Karolína. Ocelové konstrukce pro montáž traf. OKA - 400, 630; TSB - 24/ 400, 24/ 630, 30/ 400, 30/ 630. Stožáry vysokého napětí pro energetické společnosti. Trať Ostrava - Opava, Opava - Hlučín a jiné. Sloupy veřejného osvětlení a městský mobiliář. Ostrava ulice 30.dubna a přilehlý park, Havířov a jiné. Konstrukce pro upevnění GSM zařízení. Ocelové konstrukce výtahových šachet. 800 x 600 px.

unzam.wz.cz unzam.wz.cz

Kovovýroba, výroba ocelových konstrukcí, příhradových stožárů | Unzam s.r.o., Ostrava

http://www.unzam.wz.cz/index.html

UNZAM, s.r.o. 718 00 Ostrava - Kunčičky. Tel/Fax : 595 226 455. Vítejte na stránkách naší firmy. Od konce roku 1996 působíme v ostravském regionu, jako výrobce ocelových konstrukcí, příhradových. Stožárů, sloupů, bran, branek, garážových vrat, zábradlí a jiných. Vyrábíme atypické konstrukce. Dle dodané a schválené výkresové dokumentace zákazníkem . Výroba možná. V kombinaci se sklem, dřevem i polykarbonátem. Povrchovou úpravu volíme. Veškerý materiál použitý při výrobě je dokladován atesty materiálů .

unzam.wz.cz unzam.wz.cz

Kontaktní informace, Unzam s.r.o., výroba ocelových konstrukcí

http://www.unzam.wz.cz/kontakt.html

UNZAM , s.r.o. 718 00 Ostrava - Kunčičky. Tel/Fax : 595 226 455. UNZAM , s.r.o. Tel/Fax : 595 226 455. 2005 - Designed by Richard Maxmilian Slivka. 800 x 600 px.

vseprobyty.cz vseprobyty.cz

Vše pro byty - Slivka

http://www.vseprobyty.cz/o_firme.html

Vše pro byty.cz. Roku 2003 jsem si zřídil živnost. Od počátku úzce spolupracuji s výrobcem ocelových konstrukcí UNZAM s r.o. Zaměřuji se převážně na výrobu konstrukcí drobnějšího charakteru, pro oblast Hlučínska. Zábradlí, mříže, vrata, a jiné konstrukce vyrobím dle dodané dokumentace, nebo vlastního návrhu. V roce 2005 jsem převážnou část výrobních kapacit zaměřil na výrobu okenních sušáků prádla. Rok 2012 byl rokem velkého stěhování. Nové působiště - Ostrava Výškovice. 700 30, Ostrava. Tel : 721 477 001.

vseprobyty.cz vseprobyty.cz

Vše pro byty - Slivka

http://www.vseprobyty.cz/index.html

Vše pro byty.cz. Máte problém s kapající pákovou baterií? Většinou stačí pouze vyměnit kartuši a je po úniku vody. Je třeba určit správně typ pákové baterie. Cena výměny kartuši levných baterií typu Balletto, Titania. včetně dopravy v Ostravě - Výškovicích a v Ostravě - Zábřehu je 350,-Kč. 700 30, Ostrava. Mail: rmslivka@seznam.cz. Tel : 721 477 001. 2015 Designed by Richard Maxmilian Slivka.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 2 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

7

OTHER SITES

okenni-parapety.eu okenni-parapety.eu

Parapety - okenní parapety od BET System cz s.r.o.

Přeskočit na hlavní obsah. Přeskočit na doplňující obsah. Nakupte ještě za 4 840,00 Kč. A máte dopravu zdarma! Vnitřní a venkovní parapety. BET System cz s. r. o. Hledáte kvalitní parapety pro vaše okna? My vám je nabízíme k interiérovém i exteriérovém použití. Můžete si také vybrat z materiálového provedení. Všechny parapety si u nás můžete pečlivě prohlédnout, porovnat a vybrat si ten nejvhodnější. Poradíme vám jak na parapety. Hliníkové okenní parapety extrudované. Hliníkové plechové parapety 0,8mm.

okenni-site.cz okenni-site.cz

Sítě proti hmyzu do oken a dveří | Sítě proti hmyzu, sítě do plastových oken

Sítě proti hmyzu do oken a dveří Sítě proti hmyzu, sítě do plastových oken. 105;nfo@expowin.cz. 420 810 222 777. Široká nabídka sítí proti hmyzu vhodných do všech typů plastových a dřevěných oken. Našim zákazníkům nabízíme v okolí Zlína bezplatné zaměření sítí proti hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken a dveří. Okenní sítě proti hmyzu. Dveřní sítě proti hmyzu. Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás na zvýhodněném tel. čísle 810 222 777. Zašlete nám email na: info@expowin.cz. Okenní sítě proti hmyzu. Nabízí...

okennifolie.com okennifolie.com

www.okennifolie.com - Okenní fólie - Inteko

Bezpečnostní, protisluneční a tepelněizolační okenní fólie. Vertikální a horizontální žaluzie. Vertikální a horizontální žaluzie. Družební 7, 779 00 Olomouc tel.: 585 413 640, 603 207 357 e-mail: obchod@okennifolie.com.

okennifolie.safex.cz okennifolie.safex.cz

Safex - my jsme fólie

Na změnu barvy vozu.

okenniservis.eu okenniservis.eu

Oprava a servis oken - Praha, Střední Čechy a Jihočeský kraj

Oprava oken a dveří v Praze a okolí. Pro města Praha, Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek, Strakonice, Prachatice a Benešov. Pro SVJ, BD a správní firmy poskytujeme smluvní servis. Nabízíme servis a výměnu okenního a dveřního kování všech značek. Provádíme montáž bezpečnostního kování. Nabízíme výměnu izolačních dvojskel i trojskel, nebo instalaci protihlukových, či bezpečnostních skel. Prodáváme a provádíme servis stínící techniky. Opravujeme okna těchto značek. Omlazovací kůra ...

okennisusaky.cz okennisusaky.cz

Jednoduchý pevný okenní sušák prádla - Slivka

Slunce a vítr jsou našimi pomocníky Slivka. Jednoduchý, pevný okenní sušák bez zavěšení s upevněním na zeď. Pro zjištění ceny odrolujte níž, nebo přejděte na ceník. K určení správné rozteče konzol je zapotřebí zjistit šířku okenního otvoru, dle následujícího obrázku. U zateplených objektů je z důnutné alespoň 100mm silné ostění z pevného materiálu pod polystyrenovým zateplením. Dvoukřídlá okna (do rozměru 1700mm) - 1650,- Kč. Trojkřídlá okna (nad 1700mm) - 2350,- Kč. Šířka otvoru (v milimetrech). Jednodu...

okennizamky.cz okennizamky.cz

Okenní zámky ABUS -

OKENNÍ KLIKY SE ZÁMKEM. Klika FG 300 A. VYPSAT VŠECHNY TYPY ZÁMKŮ. MAPA MONTÁŽNÍCH FIREM ABUS. Jak jste na tom se zabezpečením oken? Máte okna vybavena např. uzamykatelnou okenní klikou? Málokdo si to uvědomuje, ale většina vloupání do…. Přečíst Jak jste na tom se zabezpečením oken? Okenní klika s alarmem. Videorecenze. FG 300 A Klika je vyrobena z kovu Uzamykání a aktivace kliky pomocí stlačení válce…. Přečíst Okenní klika s alarmem. Videorecenze. Jak zabezpečit panty u okna? MAPA MONTÁŽNÍCH FIREM ABUS.

okennon.org okennon.org

The Sour Grapes of Wrath | A 21st Century Pilgrimage to A Better Place

The Sour Grapes of Wrath. A 21st Century Pilgrimage to A Better Place. April 28, 2015. Follow my work in progress. I’ve been putting some of my works in progress up on Wattpad. So take a look and give me some feedback. They tend to be very rough drafts, but if you see a plot hole or a weak scene, let me know what you think about it. Http:/ www.wattpad.com/myworks/38346710-the-red-blade. April 12, 2015. The Red Blade preview. So, should I keep writing this one? Sky’s father hurried her out of the room and...

okennon.wordpress.com okennon.wordpress.com

Chris O'Kennon – Storyteller. Creator of Experiences.

Case Study: Guitar Center Drum Off. Product Manager and Digital Producer. Case Study – User Studies. Case Study – UX Policy. Case Study – WellAware Dashboard. Guitar Center Mobile Wires 1. Storyteller. Creator of Experiences. It’s been suggested to me that I break my portfolio into multiple sites so viewers don’t get overwhelmed by the variety. So here ya go:. UX and Design Portfolio. Create a free website or blog at WordPress.com.

okennys.com okennys.com

Catering, Best meat marinades, grilling sauces - OK Food Products O Kenny's Express -Salad dressings, barbecue sauces, BBQ, hot mustard, meat toppings, beef jerky, fast food eat-in take out, catering, gift baskets, gourmet jams, jellies, gifts, ice cre

Website by Chatham Websites. Contracted by Automotive Enhancement. Valatie, New York 12184. Takes its name from the 8th President of the United States, Martin Van Buren who was born and lived in Kinderhook, New York, a quaint little village in the Hudson Valley about 18 miles south of Albany, the State Capital. He was known as Old Kinderkook in a popular slogan during his election bid for another four years in the White House. For those people lucky enough to live in Columbia County, New York, OK Foods w...

okeno.de okeno.de

OKENO.de ::: die Seite für KENO - Software, Zahlen, Quoten, Forum, Theorie

OKENOde : : die Seit für KENO - Software, Zahlen, Quoten, Forum, Theorie. Auf OKENO.de dreht sich alles um KENO, das in Deutschland relativ neue Zahlenlotto. Hier gibt es ein Forum, die theoretischen Grundlagen werden dargelegt und eine KENO-Software angeboten. 3 im Casino gewinnen. Lotterfee ist online - meine neue Lotto-Software (hier klicken). Warning: include(http:/ www.rankingpool.de/links.php? Id=19): failed to open stream: HTTP request failed!