outdoorpark.sk outdoorpark.sk

outdoorpark.sk

Domov - OUTDOORPARK

Outdoor Park Prešov - OUTDOORPARK

http://www.outdoorpark.sk/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR OUTDOORPARK.SK

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

November

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Monday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.1 out of 5 with 16 reviews
5 star
8
4 star
3
3 star
4
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of outdoorpark.sk

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

1.5 seconds

CONTACTS AT OUTDOORPARK.SK

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Domov - OUTDOORPARK | outdoorpark.sk Reviews
<META>
DESCRIPTION
Outdoor Park Prešov - OUTDOORPARK
<META>
KEYWORDS
1 toggle navigation
2 outdoor
3 park
4 domov
5 lanové centrum
6 kaviareň
7 bouldrovka
8 blog
9 outdoorpark
10 kontakt
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
toggle navigation,outdoor,park,domov,lanové centrum,kaviareň,bouldrovka,blog,outdoorpark,kontakt,kaviaren@outdoorpark sk,lanovecentrum@outdoorpark sk,tabor@outdoorpark sk,adresa,tomášikova 60,sídlisko iii,otváracie hodiny,po št,po ne,partneri
SERVER
openresty
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Domov - OUTDOORPARK | outdoorpark.sk Reviews

https://outdoorpark.sk

Outdoor Park Prešov - OUTDOORPARK

SUBDOMAINS

bouldrovka.outdoorpark.sk bouldrovka.outdoorpark.sk

Domov - BOULDROVKA

Úvod do lezenia zdarma! Neviete, čo od lezenia očakávať? Chcete urobiť niečo pre svoje telo v uvoľnenej, príjemnej atmosfére? Čo si praješ od SANTU? Čo by si si prial na Vianoce od Santu na našej Bouldrovke? Pretože sa chceme stále zlepšovať, napíš nám feedback a možno ťa potešíme! I my chceme sviatky tráviť s rodinou a vy by ste mali tiež! Otváracie hodiny počas sviatkov nájdete v článku. Naša bouldrovka sa dostala do nominácií o NAJ produkt cestovného ruchu Prešovského kraja za rok 2016! 421 918 955 102.

kaviaren.outdoorpark.sk kaviaren.outdoorpark.sk

Domov - Kaviareň

Prednáška o domácom vzdelávaní. Pozývame Vás na prednášku o domácom vzdelávaní z pohľadu učiteľov 1. -4. ročníka s praxou, špeciálnych pedagógov a psychológa. Aj tento rok Vám v našej kaviarni budeme premietať outdoorové filmy, ktoré sa nezmestili do dvojdenného maratónu Hory a mesto Prešov 2016 . Ako to vyzerá na svadobnej ceste naprieč Európou na bicykloch? V nedeľu 8.5. sa to dozviete :). Máme pre Vás nové tyčinky MARVA! 421 907 195 080. Code by Marek Gogoľ.

lanovecentrum.outdoorpark.sk lanovecentrum.outdoorpark.sk

Domov - LANOVÉ CENTRUM

Hlasuj za Lanové centrum! Náš areál sa dostal do nominácií o NAJ zariadenie cestovného ruchu Prešovského kraja za rok 2016! Budeme radi, ak nám pošleš tvoj hlas! Pozývame Vás na letné kino v Lanovom centre, každý štvrtok o 20:30! Ako každý rok, otvárame denné tábory pre deti. Ale. Tento rok sme rozšírili ponuku. Tešíme sa na Vás! Zapojili sme sa do projektu LEGENDARIUM2! Zaži kraj s legendami, spoznaj najkrajší kraj Slovenska! 421 918 955 102. Iba na objednávku 24 hodín vopred! Code by Marek Gogoľ.

INTERNAL PAGES

outdoorpark.sk outdoorpark.sk
1

Blog - OUTDOORPARK

https://www.outdoorpark.sk/blog

17102016 - 19:32 - Miloš Němý. Ako ste si mohli všimnúť, na Bouldrovke sme zmenili systém hodnotenia Bouldrov. 9 dôvodov, prečo je lezenie výbornou aktivitou pre Vaše deti. 01042016 - 19:46 - Beáta Bohucká. Deti majú hromadu energie. V akej vonkajšej aktivite ju lepšie využijú ako pri lezení? Tu je 9 dôvodov, prečo je lezenie výbornou aktivitou pre Vaše deti. VZNIK A VÝVOJ LANOVÝCH AKTIVÍT. 16062015 - 23:56 - Miloš Němý. Ako vlastne niečo ako Lanové aktivity vznikli? A načo v minulosti slúžili?

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 0 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

1

LINKS TO THIS WEBSITE

lanovecentrum.outdoorpark.sk lanovecentrum.outdoorpark.sk

Odporúčania zákazníkov - LANOVÉ CENTRUM

https://lanovecentrum.outdoorpark.sk/onas/odporucania-zakaznikov

Odporúčam - neskutočný zážitok, adrenalín :). Super teambuilding spojený s grilovačkou! Celému tímu Outdoor parku ďakujem za perfektnú organizáciu osláv mojej 50-ky. Odporúčam! 421 918 955 102. Iba na objednávku 24 hodín vopred! Lanový park môže byť uzatvorený v prípade nepriaznivého počasia! Code by Marek Gogoľ.

lanovecentrum.outdoorpark.sk lanovecentrum.outdoorpark.sk

Galéria - LANOVÉ CENTRUM

https://lanovecentrum.outdoorpark.sk/onas/galeria

421 918 955 102. Iba na objednávku 24 hodín vopred! Lanový park môže byť uzatvorený v prípade nepriaznivého počasia! Code by Marek Gogoľ.

kaviaren.outdoorpark.sk kaviaren.outdoorpark.sk

Filmové štvrtky - Kaviareň

https://kaviaren.outdoorpark.sk/aktuality/filmove-stvrtky

S radosťou Vám oznamujeme, že už tento štvrtok o 19:00. Odštartujeme pravidelné filmové projekcie v našej kaviarni. Na programe budú každý týždeň skvelé filmy, ktoré z časových dôvodov nebolo možné odpremietať v rámci festivalu Hory a mesto Prešov 2015. 421 907 195 080. Code by Marek Gogoľ.

slomba.sk slomba.sk

SloMBA - Partneri

http://www.slomba.sk/sk/15-partneri

Výšľapka - Prešovské singletracky. Singletrack Čuňka - Prešovské singletracky. Singletrack EnduRob - Prešovské singletracky. Singletrack Borsuk - Prešovské singletracky. Singletrack Papuľak - Prešovské singletracky. Singletrack Jahoda - KE.CY. Singletrack Cerová dráha - Bratislava. Trail Biely Kríž - Bratislava. DržHubu - KE.CY. Lesmír - KE.CY. Cyklostopy - Stará Ľubovňa.

kaviaren.outdoorpark.sk kaviaren.outdoorpark.sk

Koncert Potmehút - Kaviareň

https://kaviaren.outdoorpark.sk/aktuality/koncert-potmehut

Pozývame Vás 14. 4. 2016. Na koncert prešovskej skupiny Potmehút. Hrajúcej od roku 2009. Skupina patrí medzi súčasných predstaviteľov alternatívneho folku. 421 907 195 080. Code by Marek Gogoľ.

kaviaren.outdoorpark.sk kaviaren.outdoorpark.sk

Nové tyčinky MARVA! - Kaviareň

https://kaviaren.outdoorpark.sk/aktuality/nove-tycinky-marva

Máme pre Vás nové tyčinky, ktoré Vás nabijú energiou pred, i po lezení. Pečie ich vynikajúci košický lezec, Martin Varga. Spýtali sme sa ho, ako to celé vzniklo. Martin, ako to celé vzniklo? Po nejakom čase mizerných stravovacích návykov sa u mňa objavili žalúdočné problémy, a otázka racionálnej stravy bola bezodkladne na stole. Dlhé štúdie o strave prekladané pokusmi v maminej kuchyni viedli postupne k vzniku prvých. Odvtedy ich pečiem.". 421 907 195 080. Code by Marek Gogoľ.

kaviaren.outdoorpark.sk kaviaren.outdoorpark.sk

O nás - Kaviareň

https://kaviaren.outdoorpark.sk/onas

Káva vonia ako čerstvo pomleté nebo". V našej kaviarni vieme, čo je naozajstná káva. Vôňu 100%nej arabiky od Musetti môžete ochutnať v jej najrôznejšíh podobách a formách. Doplnená je vždy o u nás pečený malý keksík " cantuccina". Celoročne sa môžete spoľahnúť aj na nami pečené skvelé koláčiky - cheesecakes, brownies a štrúdľu. V letných horúčavách sa môžete ochladiť aj čerstvou ovocnou šťavou podľa dennej ponuky, alebo miešaným drinkom. 421 907 195 080. Code by Marek Gogoľ.

kaviaren.outdoorpark.sk kaviaren.outdoorpark.sk

LETNÁ PONUKA - Kaviareň

https://kaviaren.outdoorpark.sk/clanok/letna-ponuka

Letná ponuka lanového centra. DOMÁCE LIMONÁDY (ZÁZVOROVÁ, GREPOVÁ). POHÁR (0,4 l). DŽBÁN (1,6 l). ALKO VERZIA 4 cl biely Bacardi rum, alebo Amundsen vodka). Limonáda z čerstvého zázvoru a citróna s lístkami čerstvej mäty. Limonáda z čerstvých grapefruitov. ČERSTVÉ A NEPASTERIZOVANÉ OVOCNÉ ŠTAVY UGO. 100 % ČERSTVÁ ŠŤAVA - pohár (0,2 l). 100 % OVOCNÁ ŠŤAVA PODĽA PONUKY - plast (0,2 l). MOJITO (0,4 l). Limetková šťava, trstinový cukor, mäta, sóda, ľad. Podávaný s ľadom, alebo bez, podľa vašej chuti (0,4 l).

kaviaren.outdoorpark.sk kaviaren.outdoorpark.sk

Kontakt - Kaviareň

https://kaviaren.outdoorpark.sk/kontakt

421 907 195 080. Lanové centrum Outdoor Park. 080 01 Prešov Sídlisko III. Rocks, s.r.o. 421 907 195 080. Code by Marek Gogoľ.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 50 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

59

OTHER SITES

outdoorpark.de outdoorpark.de

Outdoorpark CVJM e.V. Karlsruhe | Startseite

Aus- und Weiterbildung zum Trainer im erlebnispädagogischen Seilgarten. Der Outdoorpark des CVJM Karlsruhe (Christlicher Verein junger Menschen) bietet seit 2005 die Aus- und Weiterbildung zum erlebnispädagogischen Seilgarten-Trainer nach ERCA-Standard an. In den letzten Jahren haben wir die Aus- und Weiterbildung weiterentwickelt und seit 2017 arbeiten wir nach den Richtlinien des be (Bundesverband Individual- und Erlebnispädagogik). Weitere Informationen finden Sie im Ausbildungsflyer. Unter die Haut g...

outdoorpark.info outdoorpark.info

Urlaub und Ferien in der Region Hohe Tauern - der Nationalpark-Region

Hohe Tauern - die Nationalpark-Region. Hohe Tauern - die Nationalpark-Region. Die goldene Jahreszeit im Outdoorpark Oberdrautal. Eingebettet zwischen Lienzer Dolomiten, Gailtaler Alpen und Kreuzeckgruppe liegt eines der schönsten Alpentäler Österreichs. Der längste Wildfluss der Alpen, der beliebte Drauradweg R1, ein faszinierendes Wanderparadies und zahlreiche außergewöhnliche Outdoor-Aktivitäten machen das liebliche Tal zum größten Outdoor-Eldorado im Westen Kärntens. Unsere Tipps für die Herbst-Lust:.

outdoorpark.it outdoorpark.it

outdoorparktrasferito

outdoorpark.jp outdoorpark.jp

OUTDOOR PARK 2016|アウトドアパーク 2016

大人 250 小中学生 70)が必要です。 FOODS and DRINKS 全て発表出来ました. FOODS and DRINKS さらに追加発表です. FOODS and DRINKS 追加発表です.

outdoorpark.net outdoorpark.net

全身脱毛はどこが安い?おすすめ脱毛サロン最新ランキング

Outdoorpark.net has been informing visitors about topics such as Outdoor Park, 山梨県キャンプ場 and Outdoor park. Join thousands of satisfied visitors who discovered ぶどう狩り, オートキャンプ and Japanese Outdoor.

outdoorpark.sk outdoorpark.sk

Domov - OUTDOORPARK

Je športový areál, v ktorom si každý z Vás nájde niečo pre seba. Zábavu a pohybové aktivity pre deti, trochu adrenalínu pre tých väčších, posilnenie tímoveho ducha pre partiu kolegov. Alebo možnosť len tak si posedieť a pogrilovať s priateľmi. Poseďte si v našej kaviarni s rozľahlou terasou a vychutnajte si skvelú kávu, u nás pečene koláčiky, alebo ochutnajte čerstvú ovocnú šťavu a drink. To všetko s výhľadom na umelecké diela východoslovenských sochárov, športujúcich priateľov alebo deti. 421 907 195 080.

outdoorparkbench.org outdoorparkbench.org

Outdoor Park Bench

Outdoor Bench news and product information. Check out Outdoor park Benches. VIDEO: Steve Buscemi Chats New AOL Talk Show 'Park Bench' on TONIGHT - Broadway World. August 11, 2015. VIDEO: Steve Buscemi Chats New AOL Talk Show Park Bench on TONIGHTBroadway WorldOn Fridays TONIGHT SHOW, actor Steve Buscemi talked about his most popular film and TV deaths and shares how he ended up adding talk show host to his resume with his new AOL series Park Ben. August 11, 2015. August 11, 2015. August 10, 2015. Make th...

outdoorparkbenches.org outdoorparkbenches.org

OutdoorParkBenches.org

Offers a full line of Outdoor Park Benches. In a variety of sizes, designs and materials. BYO Park Equipment is a nationwide supplier of commercial grade Outdoor Park Benches. Over the years, we have helped thousands find the right type of Outdoor Park Bench. For their needs. We offer a full line of Outdoor Park Benches. So, you can be assured that your purchase will be Beyond Your Ordinary. Your BYO Park Equipment.

outdoorparkdelucht.com outdoorparkdelucht.com

TransIP - Reserved domain

Is gereserveerd door een klant van TransIP. Has been registered by a customer of TransIP. Direct aan de slag met je domein? Getting started with your domain. Hoe begin ik een eigen website of blog? How do I start a website or blog? Hoe kan ik e-mail versturen vanaf mijn eigen domeinnaam? How can I send and receive email with my own domain? Hoe stuur ik mijn domeinnaam door? How do I forward my domain name? Hoe kan ik een domeinnaam van een andere eigenaar overkopen? 262 beoordelingen op Trustpilot.

outdoorparkdelucht.nl outdoorparkdelucht.nl

Outdoorpark De Lucht Renswoude

Outdoorpark De Lucht bevindt zich op een prachtige locatie op de grens van drie gemeentes (Renswoude, Barneveld en Scherpenzeel) en twee provincies (Gelderland en Utrecht), midden in de Gelderse Vallei en op de rand van zowel de Utrechtse Heuvelrug als de Veluwe. Op deze locatie organiseren wij voor ieder wat wils. Van een rustige wandeling tot een spannende survivaltocht. Ook handboogschieten, disc golf, gps tochten en paintball behoren tot de mogelijkheden. Mix and Match kinderfeestje.

outdoorparken.com outdoorparken.com

Hostnet, domeinnaamregistratie, webhosting, dedicated hosting, VPS