podpora.idt.cz podpora.idt.cz

podpora.idt.cz

IDT Praha s.r.o.

customer support platform

http://podpora.idt.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR PODPORA.IDT.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

November

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Sunday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.4 out of 5 with 10 reviews
5 star
4
4 star
6
3 star
0
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of podpora.idt.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.7 seconds

CONTACTS AT PODPORA.IDT.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
IDT Praha s.r.o. | podpora.idt.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
customer support platform
<META>
KEYWORDS
1 osTicket
2 Customer support system
3 support ticket system
4
5 coupons
6 reviews
7 scam
8 fraud
9 hoax
10 genuine
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
support center home,open new ticket,check ticket status,založení nového požadavku,zadat požadavek,zjištění stavu,copyright 2015 idtsystems,všechna práva vyhrazena,please wait
SERVER
Apache
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

IDT Praha s.r.o. | podpora.idt.cz Reviews

https://podpora.idt.cz

customer support platform

LINKS TO THIS WEBSITE

mail.idt.cz mail.idt.cz

Domů | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/index.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. Na webu naší společnosti! Společnost IDT Praha s.r.o. Je Vaším partnerem ve všech oblastech IT technologií. Výhody služeb, které poskytujeme, spočívají v mnoha zárukách, jež garantujeme svým zákazníkům - stálé ceny bez zdražování, žádná omezení dat a času pro internetové připojení, technická podpora k dispozici každý den, kvalitní a rychlý servis u zákazníka. Našim cílem je poskytovat profesionální IT služby za příznivé ceny širokému spektru zákazníků. Již dvanáct...

mail.idt.cz mail.idt.cz

INTERNET ISP | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/produkty.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. Internetu - 5Ghz, 10Ghz nebo lan. Připojení k interentu rychlostí až 5/5 Mbit/s bez FUP. Připojení k interentu rychlostí až 10/10 Mbit/s bez FUP. Připojení k interentu rychlostí až 30/30 Mbit/s bez FUP. O cenách pro Vaši lokalitu se prosím informujte na našem "Kontaktním centru" ZDE. Založením nového požadavku. Budeme Vás obratem kontaktovat s cenovou nabídkou pro Vaši lokalitu. Další služby a poplatky. Vystavení upomínky: 100 Kč. Městská část Praha 8.

mail.idt.cz mail.idt.cz

REFERENCE | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/reference.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. Incheba Praha spol. s r.o. Návrh, realizace a údržba bezdrátového pokrytí pražského Výstaviště v Holešovicích a návrh, realizace a údržba kamerového systému pro ochranu parkovišť. Správa počítačové sítě, kompletní technická údržba počítačových učeben, dodávky internetu a služeb webhostingu. Dodávka a servis veškerého počítačového vybavení, návrh a realizace počítačové sítě, dodávky internetu a služby webhostingu. Apros Group s.r.o. Moto Prestige s.r.o.

mail.idt.cz mail.idt.cz

IT SLUŽBY | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/outsourcing.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. Naše společnost disponuje bohatými zkušenostmi v této oblasti. Proč využít náš outsourcing IT:. Snížení investic a režijních nákladů do IT/IS. Fixní náklady na provoz IT/IS. Ekonomické přínosy vyplývající z kvalitnější podpory hlavního předmětu podnikání. Efektivní řízení nákladů v oblasti IT. Vyšší bezpečnost, vyšší kvalita a snazší dostupnost informací poskytovaných IS. Omezení rizik vzniklých výpadkem IS/IT. Pokrytí v rámci celé České republiky. Kontrola sítí j...

mail.idt.cz mail.idt.cz

O NÁS | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/o_nas.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. IDT Praha s.r.o. Od roku 2005 se zabýváme výstavbou bezdrátové infrastruktury počítačových sítí dle požadavků zákazníků a firem. Tato služba zahrnuje navržení projektu sítě, její výstavbu a následný servis, včetně údržby. Jedním z největších projektů je bezdrátové pokrytí pražského Výstaviště v Holešovicích, kde se k bezdrátovým sítím v průběhu konání koncertu v létě 2011 připojilo během 120 minut přes 4800 účastníků akce. Městská část Praha 8.

mail.idt.cz mail.idt.cz

ŠKOLY ZÁKLADNÍ, STŘEDNÍ I MATEŘSKÉ | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/skoly.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. Komplexní IT služby pro. Naše společnost poskytuje specifické služby pro školská zařízení (mateřské, základní, střední školy). Zajišťujeme kompletní správu počítačové sítě i dílčí správu SW vybavení školy. Naši zákazníci vždy získávají cenové výhody a bonusové služby! Správa počítačové sítě (kompletní servis a údržba PC, počítačového příslušenství, interaktivních tabulí apod.). Navíc zabezpečujeme tvorbu, správu, hosting a aktualizaci Vaší webové prezentace.

mail.idt.cz mail.idt.cz

KONTAKT | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/kontakt.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. IDT Podpora/HelpDesk - ZDE. Veškeré požadavky, hlášení poruchy a jiné žádosti se realizují přes on-line systém Podpora / HelpDesk. Každému požadavku je automaticky přiděleno číslo a je potvrzen na Váš e-mail. Po celou dobu vyřizování požadavku lze v systému pozorovat veškeré kroky našich pracovníků (odkaz na online sledování je doručen v potvrzovacím e-mailu). IDT Praha s.r.o. Zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce číslo 85298.

mail.idt.cz mail.idt.cz

IDTSYSTEMS | IDT Praha s.r.o.

http://mail.idt.cz/admin.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. Administrační rozhraní pro pracovníky IDT. Záznam provozu síťe ALFA. Záznam provozu síťe DELTA. SQL a MAIL SERVER IDT. Komplexní nabídka IT služeb včetně outsourcingu. Profesionální bezdrátové připojení pro firmy, internet WiFi i LAN pro domácnosti. Komplexní IT služby speciálně pro školská zařízení. Městská část Praha 8. IDT Praha s.r.o.

idt.cz idt.cz

IDTSYSTEMS | IDT Praha s.r.o.

https://www.idt.cz/admin.html

IDT Praha s.r.o. Tvorba webů, webdesign. Administrační rozhraní pro pracovníky IDT. Záznam provozu síťe ALFA. Záznam provozu síťe DELTA. SQL a MAIL SERVER IDT. Komplexní nabídka IT služeb včetně outsourcingu. Profesionální bezdrátové připojení pro firmy, internet WiFi i LAN pro domácnosti. Komplexní IT služby speciálně pro školská zařízení. Městská část Praha 8. IDT Praha s.r.o.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 12 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

21

OTHER SITES

podpora.greenpeace.cz podpora.greenpeace.cz

Greenpeace podpora

Váš dar může mnohé změnit! Přidejte se ke Greenpeace právě teď a postavte se tak proti zločinům páchaným na životním prostředí po celém světě. Vaše podpora nám umožní pokračovat v ochraně Arktidy, pralesů a života v oceánech. Chceme férovější energetiku a životní prostředí bez toxických látek. Ale bez Vás to nedokážeme. Pojďte do toho s námi dříve, než bude pozdě! Pro dokončení transakce klikněte na "Darovat nyní".

podpora.hisbat.si podpora.hisbat.si

Hisbat Podpora: Users

podpora.horesplus.cz podpora.horesplus.cz

PODPORA | HORES - komplexní hotelový software

JSME TU PRO VÁS. Stránka podpora.horesplus.cz. Je určena především stávajícím. Naším cílem je budování komunity spokojených zákazníků. Níže najdete všechny potřebné informace. Před použitím HORES HOT LINE věnujte pozornost pravidlům jejího použití. Spustili jsme pro Vás nový HORES 10. Objevte jeho možnosti zde. Nová verze aplikace Web booking. Vašim zákazníkům kromě stávajících způsobů úhrady (platební brána ČS, PayMuzo) nově přináší i možnost zaplatit metodou prostřednictvím služby GoPay. A možností&#46...

podpora.hostinghouse.sk podpora.hostinghouse.sk

HostingHouse.sk - Wiki [Podpora - HostingHouse]

HostingHouse.sk - Wiki. HostingHouse.sk - Wiki. HostingHouse.sk - Wiki. Nastevenia IMAP/POP3/SMTP pre príjem a odosielanie pošty. Zmena hesla cez webmail. Vytvorenie novej MySQL databázy. Vytvorenie nového FTP konta a nastavenie FTP klienta. Jednoduchá inštalácia balíčkov (Drupal, Wordpress, Joomla, .). Spúšťanie skriptov v CRONe. Pravidelné spúšťanie Drupal Cronu. Posledná úprava: 2014/03/16 12:13 od.

podpora.icewarp.cz podpora.icewarp.cz

IceWarp Czech Republic - Powered by Kayako Help Desk Software

English (U.S.). Postupy při kontaktování technické podpory. Weve got nothing to display here.

podpora.idt.cz podpora.idt.cz

IDT Praha s.r.o.

Guest User - Log In. Vítejte v centru podpory společnosti IDT Praha s.r.o. Tým kvalifikovaných odborníků je připraven řešit Vaše požadavky a tím zajistit každodenní bezproblémový chod všech systémů provozovaných či pod přímou správou naší společnosti. Naším primárním cílem je poskytovat uživatelům a zákazníkům kvalitní péči, centralizovat a zpřehlednit řešení jednotlivých požadavků. Toto je náš hlavní komunikační portál v jehož rámci je zajištěn jednotný tok požadavků a hlášení včetně jejich hist...

podpora.ikon.cz podpora.ikon.cz

IKON spol. s r.o.

Povolit sezení jen z této IP adresy.

podpora.imos3d.cz podpora.imos3d.cz

Wood Software s.r.o.

Wood Software s.r.o. Stránky technické podpory pro produkty imosCAD/CAM/NET a ARDIS. Pro přístup do aplikace je potřeba se přihlásit ( Přihlášení. V pravém horním rohu), pokud nemáte přihlašovací jméno je nutné se zaregistrovat ( Registrovat. V pravém horním rohu). Pages for technical support for proucts imosCAD/CAM/NET and ARDIS. For access please use Login. At upper right corner, in case you do not have Login, please Register.

podpora.info podpora.info

IT outsourcing -> PODPORA.Info s.r.o.

PODPORA.Info s.r.o. - firemní správa sítě, vývoj aplikací, webových stránek, prodej a pronájem domén, hostingu, serverů, antiviry Eset, účetní terminálové servery POHODA, PAMICA, Stormware,SW, HW". Návrh a realizace podnikových počítačových sítí. Kompletní služby od projektování, přes realizaci až po zaškolení zaměstananců. Rychlé řešení nenadálých situací. Správa serverů i pracovních stanic. Čištění a odvirování počítačů - partner antivirové spol. Eset. Návrh šablon pro Word a Outlook. Včasné řešení pro...

podpora.itgreat.cz podpora.itgreat.cz

IS ITGREAT

podpora.itprofi.sk podpora.itprofi.sk

Dôležité informácie

Dôležité informácie. Ako získať prístup do helpdesku? Musíte byť klient spoločnosti IT Profi servis s.r.o. Musíte sa zaregistrovať na tejto stránke. Ďalej nás môžete telefonicky alebo formou e-mailu požiadať o pridelenie produktu k Vášmu kontu (nezabudnite nám uviesť Vaše prihlasovacie meno). Inak budete mať možnosť pridávať žiadosti len do všeobecných produktov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Ako pridám žiadosť do heldpesku? V hornom menu kliknite na tlačidlo helpdesk. V pr&iacu...