pribram.charita.cz pribram.charita.cz

pribram.charita.cz

Farní charita Příbram - Farní charita Příbram

Farní charita Příbram. Charitní ošetřovatelská a pečovatelská služba je hlavní činností Farní charity.

http://pribram.charita.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR PRIBRAM.CHARITA.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

January

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Sunday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.5 out of 5 with 13 reviews
5 star
9
4 star
1
3 star
3
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of pribram.charita.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

1.9 seconds

FAVICON PREVIEW

  • pribram.charita.cz

    16x16

CONTACTS AT PRIBRAM.CHARITA.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Farní charita Příbram - Farní charita Příbram | pribram.charita.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
Farní charita Příbram. Charitní ošetřovatelská a pečovatelská služba je hlavní činností Farní charity.
<META>
KEYWORDS
1 Farní charita Příbram
2 charita
3 Příbram
4
5 coupons
6 reviews
7 scam
8 fraud
9 hoax
10 genuine
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
hlavní strana,fotogalerie,napište nám,tiskové zprávy,facebook,služby,kontakty,akce,práce,charita,farní charita příbram,víme aktuálně,aktuálně,články,galerie,6 srpna,aktuality,pony kroužek,arcidiecézní charita praha,tříkrálová sbírka 2015,denní stacionář
SERVER
Apache
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Farní charita Příbram - Farní charita Příbram | pribram.charita.cz Reviews

https://pribram.charita.cz

Farní charita Příbram. Charitní ošetřovatelská a pečovatelská služba je hlavní činností Farní charity.

INTERNAL PAGES

pribram.charita.cz pribram.charita.cz
1

Napište nám - Farní charita Příbram

http://pribram.charita.cz/kontaky

261 01 Příbram I. Tel: 318 635 050. Web: pribram.charita.cz. Facebook: https:/ www.facebook.com/charitapribram. Pečovatelská a odlehčovací služba. Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Školení zaměstnanců Farní charity Příbram. 2016 Charita Česká republika.

2

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi - Farní charita Příbram

http://pribram.charita.cz/socialne-aktivizacni-sluzby-pro-rodiny-s-detmi

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Cíle sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi:. Zvládnutí péče o děti, o domácnost, samostatného jednání při obstarávání osobních záležitostí, finančního hospodaření. Osobní aktivní přistup dospělých i dětí k životním výzvám, událostem s dlouhodobým cílem nezávislosti na sociálních službách,. Posláním sociálně aktivizačních služeb. Pro koho je služba určena:. Či přípravě na vyučování, znevýhodněni při ...

3

Financování - Farní charita Příbram

http://pribram.charita.cz/financovani

Ošetřovatelská péče je hrazena ze zdravotního pojištění. Na sociální služby se snažíme získávat další finanční prostředky z různých dotací a grantů. Pro ty, kteří nám chtějí finančně pomoci, je k dispozici toto číslo účtu:. 520 131 389 / 0800. Finanční dar je možno odečíst od základu daně dle zákona č. 586/1992 Sb., 15, odst. 8. Potvrzení o přijatém daru Vám rádi vystavíme. Další informace sdělí Soňa Abrahamová. Tel: 733 741 352. Pečovatelská a odlehčovací služba. Školení zaměstnanců Farní charity Příbram.

4

Tiskové zprávy - Farní charita Příbram

http://pribram.charita.cz/tiskove-zpravy

Pojďte s námi oslavit 25 let působení charity v Příbrami! Nové sídlo Farní charity Příbram požehnal biskup Karel Herbst. Rozšíření služeb umožní Farní charitě Příbram její nové sídlo v Jiráskových sadech. Rekonstruované prostory, které jsou tři krát větší než původní sídlo na příbramském náměstí, dnes požehnal Mons. Karel Herbst. Světový den sociální práce je šancí vyzdvihnout její celospolečenský význam. Charita ČR připravila se svými zaměstnanci a pro své zaměstnance krátké video s anketou. Česká spoři...

5

Denní stacionář - Farní charita Příbram

http://pribram.charita.cz/denni-stacionar

Denní stacionář pro seniory. Náš denní stacionář je určen všem věkovým kategoriím od 19 let. Služby denního stacionáře je možné využívat každý všední den od 7:00 do 15:30 hod (dle domluvy lze pobyt v zařízení prodloužit). Součástí naší služby, je i možná doprava do stacionáře a zpět. Ve stacionáři budou pohromadě méně i těžce handicapovaní klienti. Denní program bude každému vytvářen přímo na míru a bude se brát zřetel na jejich zájmy a momentální rozpoložení. Tel: 318 635 050, 731 621 984.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 9 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

14

LINKS TO THIS WEBSITE

event-cover.cz event-cover.cz

Event-Cover - Naši zákazníci

http://www.event-cover.cz/nasi-zakaznici.html

Volejte: 605 323 254. Oslava 40 let od natáčení seriálu Chalupáři v obci Višňová. Oslava 620 let od zalozeni obce Obecnice. 1 narozeninová oslava nadace Chci pomoci v Pizzeria a Ristorante Atollo Příbram. Koncert kapely Divokej Bill v příbramském letním kině. Oslava 50. narozenin Višňová u Příbramě. Svatba na Panství Dlouhá Lhota. Tentokrát na Panství Dlouhá Lhota včetně naší novinky - mobilní podlahy. Rezervace na rok 2017. Naši zákazníci. Atollo pizzeria a ristorante. Divadelní společnost Půlnoc.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 1 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

2

SOCIAL ENGAGEMENTOTHER SITES

pribozic.com pribozic.com

pribozic.com

Hi, I'm Matic from Slovenia. My passion is.

pribpark.narod.ru pribpark.narod.ru

Pribaikalsky National Park - Tourism on Lake Baikal

This page uses frames, but your browser doesn't support them.

pribpree.com pribpree.com

Suspended Domain

This account has been suspended. Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

pribram-exekuce.cz pribram-exekuce.cz

Pribram-exekuce.cz

Vyplacení, řešení, ukončení, exekuce, půjčky, dluh, nemovitost, insolvence. Naše společnost se zabývá řešením exekucí na nemovitostech. Denně přibývá v celé České republice průměrně 4000 exekučních zápisů na nemovitosti a tato tendence se bude zvyšovat. Proto vznikla společnost SYSTEMA KONEXE s.r.o. která se specializuje na řešení exekucí na nemovitostech. V Evropě existují tři modely vymáhání dluhů: německý,švýcarsko-britský a český. Dluh například 1020,-Kč. Soudní poplatek 576,-Kč. Náklady právního zas...

pribram-izolace.cz pribram-izolace.cz

Zateplení a izolace domu v regionu Příbram

Seznamte se s naší filozofií. Climatizer Plus, Climastone, Climastyren. Informace o inteligentních membránách. Akustické desky s unikátními vlastnostmi. Veškeré dokumenty na jediném místě. Nakupujte pohodlně přímo u výrobce. Vítejte na regionálním webu prodejců společnosti CIUR a.s. Společnost CIUR a.s. Je českou firmou s dvacetiletou tradicí ve výrobě a aplikaci tepelně-akustické, celulózové, foukané izolace CLIMATIZER PLUS. Mapa regionu – Příbram. Informujeme vás o všem, co se u nás děje. Na kus řeči s.

pribram.charita.cz pribram.charita.cz

Farní charita Příbram - Farní charita Příbram

Farní charita Příbram má nového ředitele. Dne 28. 11. 2014 byl do funkce ředitele Farní charity Příbram jmenován Ing. Jiří Kala. REALIZACE PROJEKTU PODPOŘENÉHO Z PROSTŘEDKŮ OP LZZ. Hlavním cílem projektu s názvem. Kvalitu a profesionalitu domácí ošetřovatelské a pečovatelské služby zvyšujeme profesním rozvojem zaměstnanců. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. Píše se o nás.

pribram.com pribram.com

pribram.com

pribram.cz pribram.cz

Zpravodajství, Život a styl, Z REGIONŮ, MHD, Úřad práce - volná místa, On-line, Praktické, ... | PŘÍBRAM.cz | www.pribram.cz

Sport, volný čas, zábava. Zdraví a sociální služby. Vaříme s pribram.cz. On-line přenosy ze zastupitelstva. Sport, volný čas, zábava. Zdraví a sociální služby. Vaříme s pribram.cz. On-line přenosy ze zastupitelstva. HLASOVÁNÍ Namaluj svou oblíbenou knihu. Přihlášení (jméno, heslo). Právě teď: Dopravní nehoda se zraněním povolala veškeré složky IZS. Ve směru na Rožmitál pod Třemšínem počítejte s dopravním omezením. Nakupoval, neplatil a byl dopaden. Mladík kradl v prodejnách na Příbramsku a ve Strakonicích.

pribram.eu pribram.eu

Město Příbram - oficiální stránky

Rozvoj města a územní plán. Působnost a správní obvody. Podnájem a směna bytů. Žádost o dotaci či grant. Věcné břemeno a pozemky. Školy, školská zařízení a dětské skupiny. Doprava a jízdní řády. Práce a volná místa. Centrum sociálních a zdravotních služeb. Aktuální informace k rekonstrukci Plzeňské ulice. Úterý 10. dubna 2018 - 12.59. Nová zastávka MHD u nemocnice. Úterý 10. dubna 2018 - 11.00. Fond zápůjček města může nově využívat širší okruh žadatelů. Úterý 10. dubna 2018 - 10.42. MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT.

pribram.hyperinzerce.cz pribram.hyperinzerce.cz

Inzerce Příbram - inzeráty z Příbrami, inzerce z Příbramska, příbramské inzeráty, příbramská inzerce

Každý den slevy v Praze až 90%! Využijte akčních nabídek na zboží a služby s fantastickými slevami! Cena: více na webu. Pronájem, kancelář, 45 m2, Sedlčany. Dnes 04:23 Komerční reality. Pronájem kanceláře s celkovou plochou 45 m2. V případě zájmu lze zvýšit plochu kanceláře o dalších 20 m2. Kancelář se nachází v 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Plastová okna, stropní podhledy . Prodej, rodinný dům, 7 1, 420 m2, Příbram. Včera 23:44 Rodinné domy. 11 990 000 Kč. Prodej, pole, 3848 m2, Sádek u Příbrami.

pribram.net pribram.net

Příbram, turistika, informace, úřad práce

Neoficiální stránky města Příbram. Přejít k hlavnímu obsahu webu. Přejít k obsahu postranního panelu. Zásady ochrany osobních údajů. Město Příbram aktivně spolupracuje s 10 městy. Osm z nich je partnerských a další dvě spolupracující. Celý příspěvek →. Je známé mariánské poutní místo a významný barokní areál ležící na kopci nad Příbramí. Jedná se o areál tvořený komplexem ambitů na kamenné terase s balustrádami. Celý příspěvek →. Turistické cíle v Příbrami a okolí. Celý příspěvek →. Kostel sv. Jakuba.