shaereshab.persianblog.ir shaereshab.persianblog.ir

shaereshab.persianblog.ir

404 - Blog not found

وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.

http://shaereshab.persianblog.ir/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR SHAERESHAB.PERSIANBLOG.IR

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

June

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Friday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.9 out of 5 with 18 reviews
5 star
9
4 star
3
3 star
4
2 star
0
1 star
2

Hey there! Start your review of shaereshab.persianblog.ir

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

1.4 seconds

FAVICON PREVIEW

  • shaereshab.persianblog.ir

    16x16

  • shaereshab.persianblog.ir

    32x32

CONTACTS AT SHAERESHAB.PERSIANBLOG.IR

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
404 - Blog not found | shaereshab.persianblog.ir Reviews
<META>
DESCRIPTION
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
<META>
KEYWORDS
1 shaereshab
2 persianblog
3 ir
4 coupons
5 reviews
6 scam
7 fraud
8 hoax
9 genuine
10 deals
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

404 - Blog not found | shaereshab.persianblog.ir Reviews

https://shaereshab.persianblog.ir

وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.

LINKS TO THIS WEBSITE

muhemast.blogfa.com muhemast.blogfa.com

پشت دیوار لحظه ها همیشه کسی می نالد - فرمانده

http://www.muhemast.blogfa.com/post-6.aspx

پشت دیوار لحظه ها همیشه کسی می نالد. پوتین هایم کو چه کسی بود صدا زد سرباز. کشف زمین یک توهم بود. بخواب بقیه عمرت اگر بخوابی بیشتر میفهمی. من در این تنهای کودنانه خر خدا را چسپیده ام. و تو نیز فرمانده غصه های دیشبت را . امروز بر سره من خالی مکن. من به این تنهای دارم عادت میکنم. بخواب شب دراز است و قلندر بیدار. بخواب منتظر من نباش من ۱۴ماه دیگر سربازم. نوشته شده در جمعه بیستم اسفند ۱۳۸۹ساعت 22:9 توسط هژير . سلام همان هژیرم اما سرباز 1/8/89اعزام شدم کم شدم آب شدم. فقط گاهی دلم برای خودم تنگ میشود.

lorbano.persianblog.ir lorbano.persianblog.ir

پرشین بلاگ - لر بانو

http://lorbano.persianblog.ir/tag/پرشین_بلاگ

وبلاگ جوان با مطلبی در مورد لربانو و زنان به روز شده :. با مطلبی با عنوان :. به روز شد . قسمتی از این مطلب :. تقریبا مصادف با روز جهانی زن دوباره لربانو. رو فعال كردم . اینكه لربانو در آینده چه خواهد شد و به كجا خواهد رفت هنوز هم چندان روشن نیست ولی در برنامه داریم كه اگر خرم آباد راه افتاد لربانو رو به آرشیوی از این سایت تبدیل كنیم و با توجه به طرح و برنامهای كه داریم این كار نشدنی نیست ولی كمی مشكل خواهد بود . نویسنده : دختر خرم آباد. تگ ها : وبلاگ. وبلاگ از یاد مبر که زندگی ات جاودانه نیست به روز شده :.

karamizadeh.blogfa.com karamizadeh.blogfa.com

کلبه تنهایی من

http://www.karamizadeh.blogfa.com/8709.aspx

شنبه سی ام آذر ۱۳۸۷. یادمان باشد که زندگی آنقدر کوتاه است که 1 دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن. نشستن پای درد دل "یک دقیقه". یک دقیقه ای که دیرتر از دیشب می شه بیدار شد. یک دقیقه ای که می شه زل زد یه آسمونی که داره لحظه یه لحظه رنگ عوض می کنه. یک دقیقه ای که می شه به خورشید مجال داد تا خودش رو پهن کنه روی صورتت. یک دقیقه ای که می شه برای شباهت هندونه قرمز و افق سرخ اول دی فلسفه بافت. حالا چشماتو ببند، نفس عمیقی بکش و گوش کن:. کسی چه می دونه! شاید این صدایی که می شنوی،زمزمه های تنهایی شاد حافظ باشه:.

karamizadeh.blogfa.com karamizadeh.blogfa.com

کلبه تنهایی من

http://www.karamizadeh.blogfa.com/8702.aspx

یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۷. لینک به این مطلب. من نشانی از تو ندارم ، اما نشانی ام را برای تو می نویسم:. در عصرهای انتظار، به حوالی بی کسی قدم بگذار! خیابان غربت را پیدا کن و وارد کوچه پس کوچه های تنهای شو! کلبه غریبی ام را پیدا کن ، کنار بید مجنون خزان زده و کنار مرداب آرزوهای رنگی ام! در کلبه را باز کن و به سراغ بغض خیس پنجره برو! حریر غمش را کنار بزن! نژاد برتر.نژاد آریایی (امین داداشی گل نازم). گندم زار دل من(شیما عزیز). عاشق پیشه(فرشته،طوبی و سامی عزیز). می دونم آخر قصه جدایی در کمینه.

karamizadeh.blogfa.com karamizadeh.blogfa.com

کلبه تنهایی من

http://www.karamizadeh.blogfa.com/8512.aspx

جمعه یازدهم اسفند ۱۳۸۵. هميشه اين گونه بوده است. هميشه اين گونه بوده است. کسي که از ديدنش سير نشده اي زود از دنياي تو مي رود.وقتي به خودت مي آيي که حتي ردي از او در خيابان نيست.فکر مي کردي مي تواني با اوبه همه ي باغهاسر بزني و خورده هاي نان را به مر غابي هاي تنها بدهي هنوز روزهاي زيادي بايد با او به تما شاي موجها مي رفتي . هنوز ساعتها ي صميمانه اي بايد با او اشک مي ريختي. هميشه اين گونه بوده است. هميشه اين گونه بوده است. لینک به این مطلب. پنجشنبه سوم اسفند ۱۳۸۵. خدایا تو میدانی که من امروز چه قدر مشغولم.

karamizadeh.blogfa.com karamizadeh.blogfa.com

کلبه تنهایی من

http://www.karamizadeh.blogfa.com/8710.aspx

چهارشنبه بیست و پنجم دی ۱۳۸۷. لینک به این مطلب. چهارشنبه هجدهم دی ۱۳۸۷. ایام شهادت امام حسین(ع). شهادت حضرت عباس (ع). و 72 یار با وفایش را به تمامی عاشقان آن حضرات تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. لینک به این مطلب. من نشانی از تو ندارم ، اما نشانی ام را برای تو می نویسم:. در عصرهای انتظار، به حوالی بی کسی قدم بگذار! خیابان غربت را پیدا کن و وارد کوچه پس کوچه های تنهای شو! کلبه غریبی ام را پیدا کن ، کنار بید مجنون خزان زده و کنار مرداب آرزوهای رنگی ام! در کلبه را باز کن و به سراغ بغض خیس پنجره برو!

karamizadeh.blogfa.com karamizadeh.blogfa.com

کلبه تنهایی من

http://www.karamizadeh.blogfa.com/8701.aspx

جمعه بیست و سوم فروردین ۱۳۸۷. آدمک آخر دنیاست بخند. آدمک مرگ همین جاست بخند. دست خطی که تورا عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند. آدمک خر نشوی گریه کنی. کل دنیا سرابیست بخند. آن خدایی که بزرگش خوانی. به خدا مثل تو تنهاست بخند. لینک به این مطلب. شنبه سوم فروردین ۱۳۸۷. یه زمستون دیگه هم تموم شد! مواظب دلت باش که همیشه بهاری باشه. مراقبه لطافت روح مهربانت،. دردهای نگفته سازت ،. غصه های ارغوانیت باش،. تا زمستان کاری که با زمین کرد. با دل تو نکند. خواستم آرزو کنم تا سال جدید هیچ غمی نیاد سراغت. شاد ،سلامت زندگی کنی.

karamizadeh.blogfa.com karamizadeh.blogfa.com

کلبه تنهایی من - چگونه می توان ماند،وقتی امید ...

http://www.karamizadeh.blogfa.com/post-96.aspx

چهارشنبه نهم بهمن ۱۳۸۷. چگونه می توان ماند،وقتی امید . بنام یگانه معبود هستی بخش. سلام خدمت تک تک دوستای عزیزم. امیدوارم حالتون خیلی خوب باشه،امروز با یه پست چند پستی اومدم سراغتون،امیدوارم برای خوندنش وقت داشته باشید. این پست آخرین پستی هست که توی وبلاگم می زارم و این آخرین آپمه . می خواستم وبلاگم رو کلا حذف کنم،اما هر کار کردم نتونستم،دلم نیومد بدون خداحافظی برم،خیلی حرفم توی دلم هست ولی بهتره همون جا بمونه و خاک بخوره . پ 2) روز تولد:. امروز روز تولدمه،وای چقدر زود 25 سال گذشت،مثل یه چشم به هم زدن.

muhemast.blogfa.com muhemast.blogfa.com

پشت دیوار لحظه ها همیشه کسی می نالد - چه فرقی می کند

http://www.muhemast.blogfa.com/post-4.aspx

پشت دیوار لحظه ها همیشه کسی می نالد. پوتین هایم کو چه کسی بود صدا زد سرباز. چه فرقی می کند. پیش فنگ که میدهی گریه ام می گیرد ایست عناصر نگبانی گروهبان ۳چلقوزی میگزرد. سوپ رقیق(آشویتس)هم اینگونه نبود این سیخ های جوجه که از دلشان خون میریزد. به چپ چپ که میدهی خنده دار است این ها از مدرنیته ریز می گیرند. هوای این پرندک عجب تخمی ست دلم برای قهوای تلخ می گیرد. دیشب به یاد (فرانکل)پاس ۲(پارک )دادم پرندک دارد بوی آشویتس میگیرد. سهراب کشی کار یک لحظه بود اینجا سرباز تک آجر هزار بارت زیرت میگیرد. گوش هایم به فرمان.

muhemast.blogfa.com muhemast.blogfa.com

پشت دیوار لحظه ها همیشه کسی می نالد - سلام

http://www.muhemast.blogfa.com/post-10.aspx

پشت دیوار لحظه ها همیشه کسی می نالد. پوتین هایم کو چه کسی بود صدا زد سرباز. نوشته شده در پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 1:23 توسط هژير . سلام همان هژیرم اما سرباز 1/8/89اعزام شدم کم شدم آب شدم. فقط گاهی دلم برای خودم تنگ میشود. گاهی با هم خدمتی هایم قهوه میخوریم. طبل ریز زیر پای چپ. پا هایم به چپو راست گفتن عادت کرده است. گوش هایم به فرمان. عقل به زور شنیدن. به بیهوش شدن راس ساعت9. انگار احمق تر شده ام. خانم صفر زااده آقای دولتی. شاعر شب و کمی هم .

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 28 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

38

OTHER SITES

shaereno.blogfa.com shaereno.blogfa.com

شاعری کن برای خستگی ات

شاعری کن برای خستگی ات. اشعار علی صفری . شعر پیشرو . مطالب ادبی . غزل . اشعار کلاسیک. تاريخ : شنبه نهم آذر 1392 1:9 نویسنده : علی صفری. نمی خوام بدونی چه درد آوره. که چشمات من و با خودش می بره. یه جورایی از بودنت خسته ام. خداییش دلم بی تو راحت تره. کنار اومدم با یه کم خاطره. کنار اومدن کار همیشه امه. دلیلش تویی لعنتی جون! بذار فش بدم "لعنتی جون" کمه! به یادت می افتم. چه افتادنی. متکای خیسم پر از غم شده. بهشتم کنار تو برزخ شد و. به چیزت که حالا جهنم شده. به چیزت که بعد از تو کل شبام. دیگه شعرمم ضد فرهنگیه.

shaerepayiz.blogfa.com shaerepayiz.blogfa.com

-

نوشته شده در ساعت توسط.

shaeresepid.blogsky.com shaeresepid.blogsky.com

اشعار امیررضا رفیعی

Blog, Blogger, Weblog, Persian, Farsi, Personal Weblog, Personal Website, Personal Page" / - دل نوشته های من" /. دل نوشته های من. اشعار دل گیر من. تعداد بازدیدکنندگان : 3312. Powered by blogsky.com.

shaereshab.blogfa.com shaereshab.blogfa.com

شــاعـر شبــــــــــــ

تعبیر رویا (از شاعرشب). به دل نگیر (از شاعرشب). با خیالت (از شاعرشب). بی رودرباستی (از شاعرشب). یک رباعی (از شاعرشب). تلخ کامی بس است شیرینم. امشبی را بیا به بالینم. به هواخواهی دلی برگرد. که درافتاده سخت با دینم. در گوشم بگوی آهسته. من همان نازنین دیرینم. می توانی دوباره برگردی. به همینجا به قلب غمگینم. این برای تو سخت آسان است. می توانی چون از تو می بینم. چهارشنبه چهارم تیر 1393 ] [ شاعرشب ]. به کدامین سکوت پابندی. که صدا میزنی نگاهم را. که سراپا نیازی و نازی. بگذر از من نبند راهم را. كوچ از هيچ به پوچ.

shaereshab.mihanblog.com shaereshab.mihanblog.com

شاعر شب

صدف را همیشه مروارید نیست. نوشته شده در پنجشنبه 11 فروردین 1390 ساعت 06:47 ب.ظ توسط شاعر شب. در اندرون من خسته دل ندانم چیست. که من خموشم و او در فغان و در غوغاست! نوشته شده در سه شنبه 24 اسفند 1389 ساعت 09:17 ب.ظ توسط شاعر شب. در دل من قصر داری! دوستت دارم پریشان، شانه میخواهی چه کار؟ دام بگذاری اسیرم، دانه میخواهی چه کار؟ تا ابد دور تو میگردم، بسوزان عشق کن. ای که شاعر سوختی، پروانه میخواهی چه کار؟ مثل من آواره شو از چاردیواری درآ! در دل من قصر داری، خانه میخواهی چه کار؟ مپرس حال مرا روزگار یارم نیست.

shaereshab.persianblog.ir shaereshab.persianblog.ir

404 - Blog not found

وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.

shaereshab85.blogfa.com shaereshab85.blogfa.com

شاعر شب

بیاو ستاره هارو خط بزن. با دل عاشق من کمی قدم بزن. بیاو خاطرهارو اب بده. زندگی رو بهشون نشون بده. بیا تا عروسک ها قهر نکن. غصه دردو شعر و اهنگ نکن. نوشته شده در جمعه یازدهم آبان 1386ساعت 1:36 توسط حمذه محمد نیا. منو از خودم نترسون. زندگیم شده یه زندون. می سازم با چنگ دندون. اخه این دلم شکسته. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم مهر 1386ساعت 7:4 توسط حمذه محمد نیا. پیچ وتاب سایه ها. بیم شان چاقوی قصاب. بر تنه سرو آزادی است. به امید آن روز که تفکرها از قید بند رها گردند. درین گرداب روحانی چه کس میگوید از شعرم.

shaereshab90.blogfa.com shaereshab90.blogfa.com

شاعرشب

فاروق تیموریان متولد تیرماه۱۳۶۰، استان خراسان رضوی، شهرستان تایباد،سرودن شعر را در سن ۱۵سالگی و با قالب مثنوی شروع کرد وپس از اقامتی ۴ساله در تهران وحضور در انجمن های شعر پایتخت به سرودن غزل به شکل امروزی روی آورد. او در قالب های رباعی،دوبیتی،سپید و نیمایی هم شعر دارد. برگرفته از کتاب "دفترشعرتایباد ۱". درود بر همه خوانندگان عزیز. اشعار زیر از سروده های چاپ شده ی منه،شعرایی که چاپ نشده نمیتونم بذارم توی وبلاگ،انشاا.اونا هم چاپ بشه،فکر میکنم دو سه تا کتاب میشه. زده تاول دل پ ر شعر پريشانے من. خليج تا ابد ...

shaereshabane.blogfa.com shaereshabane.blogfa.com

می خانه دل

تمام راز انسان ). هر چه فهمیدید برایم نظر بدهید. یا دمی غرق کمی. کی شود ما چو تو ارباب شویم. نوشته شده در جمعه بیست و سوم فروردین 1387ساعت 14:27 توسط گل سرخ. دلبر زیبا رخ من ). آخرش می دهم او را سرو جان و دل و تن. ناز چشمان سیه برد مرا صبر و قرار. سر به زیر افکند. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم اسفند 1386ساعت 16:46 توسط گل سرخ. سخنی گفتم و رنگ از رخ استاد پرید. گویی از سر درونم شده آگه كه پليد. شده آن روح گرانمایه ز آفات گنه. خود ندانستم و آن فره ایزد گردید. گویی از عرش ملائک به زمین افتادم.

shaereshabane.blogsky.com shaereshabane.blogsky.com

(*زندگی نامه فردا شود امروز ببین*)

زندگی نامه فردا شود امروز ببین*). آیینه ای رو به آسمان. آنچه در سینه ما می زند آتش به وجود نتوان با قلم و نکته بیان کرد و نمود نکته آنست که دردم دگر از تاب گذشت گفتم از دل بسرایم که که دگر روح خمود. از روزگار و بخت. شاید منم مدتهاست غرق شدم و خبر ندارم. چیزی نمونده. داره تموم میشه. اشکال من در بین مردم. راز با هم بودن. تو همه سبزه و دریا تو همه رویایی. می سوزم از هجران و تنهایی. من بی مایه که باشم که خریدار تو باشم. نظم و نثر مشاهیر (2). سیاهمشق های خودم (9). وقتی دلم می گرید می نویسم*- *. آن روزها فکر م...

shaereshafaq.blogfa.com shaereshafaq.blogfa.com

شاعر شفق

این مجموعه ، تقدیم می شود به عشاق. دلنوشته های عاشقانه ای که در قالب شعر و احساس و خارج از زمان و مکان و موقعیت برای معشوقه ای زیبا بیان کرده ام. شعر هایی که در غروب سروده ام . شعرهایی که غمها و حسرتهای زندگی را با قلم احساس ، بر صفحه دل عشاق به تصویر می کشد . تصویری که شاید خیلی ها آن را حس و با آن زندگی می کنند . شاید خیلی ها مثل من باشند . کسی چه می داند؟ پایگاه اطلاع رسانی و خبری آذرشهر ( نیسانیوز). لیست تمام پیوند ها. دلنوشته های عاشقانه در غروب سرخ ( آثاری از مجموعه اشعار). یکشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۴.