SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 1 / 28 / (76749 - 76803)

76749. Blog de tabaskow - ℓα ρєтιтє ѕαυ¢є qυι ριqυє υи ρєυ... - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. 8467;α ρєтιтє ѕαυ є qυι ριqυє υи ρєυ. 957;єиєz, яєgαя∂єz, σммєитєz.мαιѕ αвυѕєz ραѕ. вιѕσυχ! Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! Avis à ceux qi savent. Pour ceux ki était au courant voila:ce qui devait etre fait est fait. =]. N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (67.219.144.170) si quelqu'un porte plainte. N'oublie pas ...
tabaskow.skyrock.com
76750. Ira Tabas, MD, PhD, Columbia University
Macrophage apoptosis and defective efferocytosis lead to plaque necrosis, a key feature of clinically dangerous atherosclerotic plaques. In the setting of obesity, insulin resistance, and type 2 diabetes, liver-derived metabolic perturbations and direct effects of insulin resistance on lesional macrophages promote plaque progression. To block the generation of systemic, liver-derived atherosclerotic risk factors in the setting of obesity and type 2 diabetes. Ira Tabas, MD, PhD. 630 West 168th Street.
tabaslab.com
76751. Ira Tabas, MD, PhD, Columbia University
Macrophage apoptosis and defective efferocytosis lead to plaque necrosis, a key feature of clinically dangerous atherosclerotic plaques. In the setting of obesity, insulin resistance, and type 2 diabetes, liver-derived metabolic perturbations and direct effects of insulin resistance on lesional macrophages promote plaque progression. To block the generation of systemic, liver-derived atherosclerotic risk factors in the setting of obesity and type 2 diabetes. Ira Tabas, MD, PhD. 630 West 168th Street.
tabaslab.org
76752. -
Tab A Slot B Productions. New shows… new website…. Sign up to get our news first!
tabaslotbproductions.com
76753. شهرداری طبس مسینا | صفحه اصلی
امروز یکشنبه مورخ 27/فروردين/1396. بازدید کننده گرامی. به سایت شهرداری طبس مسینا خوش آمدید. اداره ها و سازمان ها. اشتراک گذاری فایل ها. کار و سرمایه ایرانی. شرکت آب و فاضلاب. سازمان ثبت و احوال. اداره ها و سازمان ها. اشتراک گذاری فایل ها. کار و سرمایه ایرانی. شرکت آب و فاضلاب. سازمان ثبت و احوال. آغاز سال نو بر همگان مبارک باد. آغاز سال نو بر همگان مبارک باد. ارتباط مستقیم با شهردار. تعرفه بهای خدمات سال 95. تعرفه عوارض سال 95. روزنامه آوای خراسان جنوبی. سال نو بر همشهریان عزیز گرامی باد. در آستانه 22 به...
tabasmaseina.ir
76754. همه چیز در مورد طبس مسینا
همه چیز در مورد طبس مسینا. با مدیریت امید شمسی. گالری عکس و اسبادها. شورای شهر طبس مسينا منتخبین خود را شناخت. ناگفته ها(اشعار اقای عظیمی). انتشارات محراب فکر (محمد برفی). شاعر جوان اسحاق مسینایی. عضو رسمی انجمن نخبگان خراسان جنوبی. عنوان برگزیده جنشواره علی اصغر وانتخاب به عنوان جوان دارای توانایی های خاص (تقدیر توسط استاندار). ناشر ۱۲ عنوان کتاب چاپ شده و۴ تا در دست چاپ. ناشر برگزیده اولین کتاب زنتیک در کشورکه به صورت رمان علمی نشر یافته (اوای باران ومعجزه ژنتیک). عضو هیئت رئیسه شورای CBR درمیان. ماه پ...
tabasmasina.blogfa.com
76755. تبسم والی
جینگه جینگه ساز میادو ازبالای ازادی میاد ایرانی توغم مخور که والیبالیستت باناز میاد. سه شنبه سی ام آبان 1391 ] [ 15:22 ] [ darya ]. حالا یه عکس به یاد مرتضی. پنجشنبه بیست و نهم آبان 1393 ] [ 16:25 ] [ darya ]. سلام بروبچ اول تبریک به خاطر همه پیروزی ها مخصوصا برنده شدنمون دربرابر ارژانتین تبریک می گم من کنکور دارم نمی تونم خیلی بیام به بزرگواری خودتون دیگه حلش کنید. شنبه بیست و دوم شهریور 1393 ] [ 18:22 ] [ darya ]. چرا همیشه میگن به قول معروف؟ پنجشنبه بیست و سوم مرداد 1393 ] [ 13:38 ] [ darya ]. سلام من...
tabasmdarya.blogfa.com
76756. ورود به سيستم
کاربران ونمايندگان گرامي پنل ارسال پيام به Viberو Telegramفعال گرديد.جهت ثبت نام به سايت www.Taba-Viber.com مراجعه نموده آنلاين ثبت نام ،وآنلاين خريدشارژ نماييد.پس ازخريد شارژ بلافاصله قابل استفاده ميباشد.- - امکان ارسال به شماره هاي black List ميسر گرديد،جهت فعالسازي وکسب اطلاعات بيشتر با 32257207-044 تماس بگيريد.
tabasms.com
76757. تـــابـــا اس ام اس
ارسال sms تبلیغاتی از وایبر. ارسال متن ، عکس ، ویدو ، لینک ، از طریق وایبر بدون محدودیت حجم و کاراکتر. تابا sms ، راه حلی برتر برای تبلیغات. بهترین راه حل تبلیغات چیست؟ پیشنهاد تابا sms به شما استفاده از پنل ارسال sms می باشد. با در اختیار داشتن یک شماره اختصاصی قادر به دسترسی به تمام اصناف ایران شوید. تجربه نسل جدید ، سیستم های هوشمند پیام کوتاه با توانایی ایجاد کاربر نامحدود. تابا sms قویترین سیستم های هوشمند پیام کوتاه. تخفیف ویژه برای مشتریان جدید. انواع بسته های پنل ارسال اس ام اس تابا sms.
tabasms.ir
76758. ورود به سيستم
tabasms.net
76759. تــابــا SMS
تبلیغاتی که همه میخوانند. زمان شما برای مانیز ارزشمند است. آنلاین ث ب ت نام کنید . قویترین سیستم های هوشمند پیام کوتاه. به تابا اس ام اس امتیاز دهید:. تابا SMS ارائه دهنده قویترین سیستم های هوشمندپیام کوتاه 04412255277 www.0SMS.net www.TabaSMSportal.com. لیست کامل دانلود ها. ارسال پیام انبوه با Viber. ترجمه فارسی به انگلیسی وبلعکس). ورود به پنل کاربری ونمایندگی. کلیه حقوق این سایت(طرح وقالب)متعلق به( تاباSMS )میباشدوهرگونه کپی برداری ازآن پیگردقانونی خواهدداشت.
tabasmsportal.com
76760. وبلاگ پایگاه اطلاع‌رسانی طبس
وبلاگ پایگاه اطلاعرسانی طبس. وبلاگ پایگاه اطلاعرسانی طبس. تغییرات در طبس نیوز. طبس نیوز در شبکههای اجتماعی. قرائتی: زیارت ائمه و امامزادگان، علامت توحید است. ادوار پنجگانه زندگانی امام راحل. ماجرای برخورد درس آموز رهبر انقلاب با یک دختر و پسر. نسخه موبایل سایت و مزایای آن. پاسخ حجت الاسلام قرائتی به شایعه بی اساس پایان دنیا. ماه محرم ماه حماسه و عرفان. فیلم مناظره بین آقایان شریعتمداری و اصغرزاده. وبلاگ رسمی شرکت بیان. این وبلاگ متعلق به سایت www.tabasnews.ir. سلام به همشهریان عزیز. به اطلاع میرساند طبس ...
tabasnews.blog.ir
76761. طبس نيوز
حدود دو ماه پيش که خدمت بینندگان عزیز عرض کردم طبس نیوز را به ناچار تعطیل خواهم کرد، از مخاطبین گرامی راه حلی برای جلوگیری از نعطیلی طبس نیوز درخواست و پیامهای متفاوتی دریافت کردم. اما اتفاق مبارکی که در این مدت افتاد، و همه. محاسبات مرا بر هم زد و دغدغه هایم را تا حدودی رفع نمود، اعلام موجوديت یا شروع فعاليت مجدد سايتها و وبلاگهاي خبري متعدد بود، که آخرين آنها طبس پرس است. اههای خبری افزوده شود و فضای اطلاع رسانی موجود را شفاف تر نماید. البته اين مسئوليت، بر دوش. در پايان از کلیه بينندگان خوبی که در مدت...
tabasnews.blogfa.com
76762. پایگاه خبری طبس |سایت خبری شهرستان طبس | پایگاه اطلاع رسانی طبس |طبس نیوز | خبر طبس | اخبار طبس
امروز: دوشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ [ سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی ]. از تأسیس آموزشکده فنی دختران در آینده نزدیک تا رشتههای جدید تحصیلات تکمیلی در طبس. فناوری اطلاعات محور توسعه اقتصادی/نگاه فانتزی برداشتهشده است. فراخوان عمومی مشارکت در بازسازی حماسه تاریخی غدیر خم. انتخاب ناحیه مقاومت بسیج طبس به عنوان ناحیه برتر استانی در سال ۱۳۹۳. بستری شدن فرزانه و نازنینزهرا در تهران جهت اولین عمل جراحی. فراخوان ثبت نام در دورههای آموزشی مؤسسه قرآنی حیات طیبه طبس. گردهمایی دو روزه روحانیون وعلمای طبس در قم برگزار شد.
tabasnews.ir
76763. نمایندگی نظام مهندسی ساختمان طبس
نمایندگی نظام مهندسی ساختمان طبس. دانلود مباحث نظام مهندسی. مصوبات و صورتجسات هیات رییسه. چک لیست های طراحی. چک لیست آیین نامه زلزله. اعضای کمیته تخصصی عمران. اعضای کمیته تخصصی معماری. اعضای کمیته تخصصی مکانیک. اعضای کمیته تخصصی برق. هشدار های ایمنی گازرسانی. دستورالعمل تهیه نقشه گاز. مجریان واجد شرایط لوله کشی گاز. لیست افراد واجد شرایط نقشه کشی گاز. خلاصه برگه گزارش پرونده نظارت. راهنمای فنی نظارت عالیه گاز فشار یک چهارم پوند بر اینچ مربع. نمایندگی نظام مهندسی ساختمان طبس Blog. دی ۲۰, ۱۳۹۵. دی ۱۶, ۱۳۹۵.
tabasnezam.ir
76764. ღ تبسمـــ مبهـــــم ღ
ღ تبسم مبهم ღ. من همانم که شبیه هیچکس نیست.دختری با طعم بارون با تبسم هایی پر از ابهام. و رفتن را هراسی نیس. تغییر ادرس دادم به مکانی که در آن برای گفتن هیچ هراسی نیس. به هر کسی ادرس نمیدهم . به ابر ها سوگند انتظار زیادی نیست! به اکثر دوستام ادرس دادم. اگر کسی از قلم افتاده بگه بهش ادرس جدید بدم ! نوشته شده در یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ساعت18:32توسط دخ تری ب ا ط عم ب ارون. اینجا ک لب ه ایست. ه ر چ ند کوچ ک و م جازی. ولی ب رای ح رفایی ایست. که هیچگاه به ز بان آورده. ن میش وند و ه میشه در ا وج. ღ لیدی سیب زمینی ღ.
tabaso0o0om.blogfa.com
76765. Realizzazione Siti Web e Software | Tabasoft | Roma | Home
Venerdì, 14 agosto 2015. Realizzazione Siti Web e Software. E dei lavori di Tabasoft. Seguici su Facebook ». Esperienza e competenza per una gamma di servizi che - dall’ideazione alla progettazione, dalla realizzazione al supporto - copre l'intero arco delle applicazioni internet. Realizzazione siti web - database - mobile apps - web apps - SEO - sviluppo software. App per iOS (iPhone e iPad) e Android. Sviluppo PHP, ExpressionEngine e CodeIgniter. I nostri clienti e lavori. Fin dalla nascita di. Affinat...
tabasoft.it
76766. عشــــــــــــــــق
سلام بچه ها مرسی ک سر زدین شرمنده نظراتونو جواب ندادم ایشالا. تابستون جبران میکنم دیگه. یکشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۴ تبسم. یه روایت هس که میگه: . . . میبینم که مومن شدید دنبال روایت میگردیدヅ. تا دیروز که دنبال پستای 18 و خاک بر سری بودین. حالا شما هیچ .اخه به من میاد روایت بگم؟ شنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۳ تبسم. بچه ها من دارم میرم ازینجا. شما بیاید بگید نرو تورو خدا،اگه تو بری ما رگمونو میزنیم،ما به عشق تو میایم اینجا و. ببینم چیکار میکنید.این وسط جنازه جمع کنمااا. شنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۳ تبسم. در موردم نظر "ن ده".
tabasom-1377.blogfa.com
76767. دختری ار جنس باران
دختری ار جنس باران. Have you ever been in love. بیاین همگی همو دعا کنیم. تاريخ سه شنبه دهم تیر 1393ساعت 18:24 نويسنده parvaz. من اونیم که سایه هم نداشت. دلش رو توی کوچه جا گذاشت. همون که تو دلش غما رو کاشت. غیر ازا ین سکوت چیزی برنداشت. من اونیم که گریه میکنه. همون که بغضو ول نمیکنه. همون که هیچکی باورش نکرد! تاريخ جمعه دوم خرداد 1393ساعت 20:33 نويسنده parvaz. آخه تو که یه روز عشق منیو. یه روز دیگه عشق یکی دیگه. خدا اشکامو دید یه روزی. خودش تقاص کاراتو میده. پشیمون میشی یه روزی که دیره. وقتی توو نبود تو.
tabasom-313.blogfa.com
76768. تبسم عاشقانه
Webe man o 2oost jooniam. چرت وپرت های3کله پوک. ترنم باران (sahar ). سلام دوستان عزیز من شیما مدیر این وبلاگم از اینکه به وبم سرمیزنید ممنونم و خیلی دوستون دارم.و اگر نظرتون رو بذارید خیلی ممنون میشم.همیشه خندان باشید. امارگیر حرفه ای سایت. سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت. نویسنده : shima تاریخ : سه شنبه هجدهم بهمن 1390 نظرات :. نمیخام براوبلاگم قانون و این حرفابذارم فقط بهتره چندتاچیزوبدونید. 1-کسایی که میخوان بلینکمشون اول منوبلینکن بعدخبربدن تاباچه اسمی بلینکمشون. آینבه اے " خواهم ساخت کﮧ ,.
tabasom-asheghane.blogfa.com
76769. ••¤(`×[¤تبســـــــم باران ¤]×´)¤••
تبسم باران ] ). ๑ دوره ای شده حاضرم پت باشم ،اما یه دوست واقعی مثل مت داشته باشم ๑.
tabasom-baran.blogfa.com
76770. Iam wonderful
ساعت ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ اسفند ،۱۳۸٩ کلمات کلیدی:. سلام بربکس که میان اینجا و تبسمو دنبال می کنن البته می دونم من نبودم و اومدم یه پست گذاشتمو در رفتم! ترم ١ نمی خواستم کم بیارم نتیجشم شد معدله ١٧ به بالا و شاگرد اول دانشگاه شدن که بسی لذت بخشه! الان دوران خوبی دارم! بی اف مورد علاقمو دارم یعنی همون کسی که همیشه دوسش داشتم! زندگیم شاده و همه چی دارم و خداروشکر فعلا از همه چی راضیم! این برا من که مامانمو خیلی اذیت کردم عالیه! فقط یه گله این که ساعت کلاسام خیلی جور نیس این ترم! البته بیخی مهم نیس!
tabasom-binazir.persianblog.ir
76771. پس از باران
مطالب جالب و خواندنی. سي كه از نزديك مي بينيد چهره آلبرت اينشتين هست. حالا حدود پنج شش متر عقبتر بروید. بجای عقب رفتن میتوانید برای دیدن تصویر صفحه نمایش خود را با فشردن همزمان دکمه های Ctrl و منفی (-) زوم آوت کرده و مشاهده کنید. و اما عكسي كه در اين حالت مي بينيد ما.رلين مونرو بازيگر معروف آمريكايي هست! نوشته شده در دوشنبه هفتم مرداد 1392ساعت 15:12 توسط تبسم. او فقط یک برادر 5 ساله داشت. دکتر بیمارستان با برادر کوچک دختر صحبت کرد. پسرک از دکتر پرسید: آیا در این صورت خواهرم زنده خواهد ماند؟ از من تشکر کنی.
tabasom-blog.blogfa.com
76772. ❤ شب های بارانی ❤
گلایه ای نیست.غرق شدن تاوان زمانی بود که بی گدار به اب زدم! به افتخار دخترای ایرونی! یه روز یه پسر انگلیسی میاد با طعنه. به یه پسر ایرونی میگه:. چرا خانوماتون نمیتونن با مردا دست بدن. انقدر شهوت پرستن که نمیتونن خودشونو کنترل کنن؟ پسره لیخند میزنه و میگه: ملکه ی انگلستان. میتونه با هر مردی دست بده؟ ملکه ی انگلستانو لمس کنه؟ پسره انگلیسی با عصبانیت. میگه: . نه! فقط افراد خاص میتونن با ایشون در. بعد پسر ایرونی میگه: خانومای ما هم ملکه هستن! آن است که عشق شما به هم. هر چیزی که آغاز. می شود پایانی دارد .
tabasom-e-eshgh.blogfa.com
76773. تبســـم رضـــــــــــــــــــوی..
ساعت ۱۱:٢۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۸ امرداد ،۱۳۸٩. من هنوزم در به در طره امن زلف سیاتم. من هنوزم سبز سبزم، ریشه دارم. یکی از پاپتی­هاتم . آقای کوچیک نواز بنده پرور. من هنوزم صله گیر چشم و اون ابر نگاتم. منو کشتی ، منو کشتی ، منو کشتی. کشته باشی ، خوش به حالم. من هنوزم که هنوزه یکی از کشته هاتم. من هنوز در به در طره اون اون زلف سیاتم. من هنوزم سبز سبزم ، ریشه دارم. یکی از پاپتی­هاتم . سریال زیر هشت رو نمی­گم. اصلا می­دونی زیر هشت یعنی چی؟ ما هم چون بچه­های پایین شهریم می­دونیم! می­گم چقدر آشناست! Zwnj;نه طلبکار...
tabasom-e-razavi.persianblog.ir
76774. تبسم تلخ
آدم شادی هستم ولی غم هامو هم فراموش نمیکنم. به وبلاگ من خوش اومدید. من این وب رو فقط برای دل خودم ساختم و برای دل خودم می نویسم. در ضمن مطالبم هم مخاطب خاصی نداره. ممنونم که به وبلاگم سر زدید. راستی من سایت هم دارم به سایتم سر بزنین. واینکه منتظر نظراتتون هستم. نوشته شده در جمعه 6 مرداد1391ساعت 2:16 توسط محمد. گونه های ت خیس ا ست . . . بآز با این ر فیق ناباب ت . . بآرآن . . . باز با "باران " ق د م ز دی؟ ه زار بار گ فت م بآران ر فیق خوبی نیست برآی ت نهایی ها . . . ه مد م خوبی نیست برای د رد ها . . بیخودی ...
tabasom-e-talkh.blogfa.com
76775. دلتنگتم (گیسو)
اضافه به علاقه مندیها. نامه به مدیر وبلاگ. قالب های پارسی :. هر چه مرا به یاد تو بیاورد زیباست* سمانه*. بی تو من تنهام.تنهای تنها* ماندانا*. به وبلاگ من که می ایید نرم واهسته بیاید. تنها تر از تنها* مهرنوش*. به حد مرگ می پرستمت * خانوم گل*. طرفداران گوگوش * روح الله*. امید به زندگی * مرجان*. امپراطور سیاوش قمیشی* مالک*. اشکهایت را دوست دارم * تحسین*. اشک عشق * مهدی*. شعرهای عاشقانه * سایه *. بازدید کنندگان آنلاین :. بازدید کنندگان امروز :. بازدید کنندگان دیروز :. كل مطالب ارسالی :. كل بازدید ها :. خون فو...
tabasom-gisoo.mihanblog.com
76776. تبسم لحظه ها
سلام دوستان عزیز حال شما بعد ازمدت ها یکم وقت کردم به وبلاگم یه سری بزنم. یه مطلب در مورد لبخند خوندم براتون میذارمتا همیشه لبخند بزنید وشاد شاد باشید. از فواید لبخند زدن. 1 لبخند جذابتان می کند. همه ما به سمت افرادیکه لبخند می زنند کشیده می شویم. لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند. دوست داریم نسبت به آنها شناخت پیدا کنیم. 2 لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد. دفعه بعدی که احساس بی حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید. لبخند به بدن حقه می زند. 3 لبخند مسری است. 4 لبخند زدن استرس را از بین می برد.
tabasom-lahzeha.blogfa.com
76777. ღ ղἶlօօբმɾ ჩმղօօ ღ ツ
ღ ղἶlօօբმɾ ჩმղօօ ღ ツ. به م ز ل ن زن ، ديگ ه ن گآه ت ن مي ك ن م. ا ع وذ ب الله م ن الآد م. ا لهی آنک ه م رآ ا ز چ شم ت و ا ندآخت از چ شم خ دآ بی فت د . ا وني ك ا ز م ن گ ذ ش ت ،. ر وح ش د ل ت نگ و يآدش ف رآم وش . ب ﮧ س لآم تیﮧ. פ وב Ґ ڪ ﮧ هیچک س د وس م. چهارشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۲ 3:39. خدایا گاهی نگاهی.یادی. باورم نمی شود مرا نمیبینی. جوجه اردک زشت شدم؟ جمعه هشتم فروردین ۱۳۹۳ 4:6. פ ودҐ را בوست دار Ґ ،. ا ز روزے ڪﮧ دریافت ﮧ ا Ґ ،. ج ز פ ودҐ ڪ سے را ن دار Ґ ڪﮧ درکم کند ،. دلدارے ا م ب ده د ،. ت و کسی رو ا ز ב.
tabasom-marg.blogfa.com
76778. با لبخند وارد شوید، جوانتر شوید.
با لبخند وارد شوید، جوانتر شوید. من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم! مطالب جالب زیاد هست. انشاا. براتون میذارم. جدیدترین شوخی های فیسبوکی شهریور ۹۲. در هم بر هم. اس ام اس شب يلدا. شب قدری به یاد موندی! 50 حدیث از امام حسین (ع). تبریک ولادت امام حسین(ع) و امام سجاد (ع) و حضرت عباس. پیامک ( اس ام اس ) ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار. بفرمایید اینم پیامکهای روز ماااااااااااااااااااادر. این هم پیامکهای جدید برای سال جدید. مرجع وبلاگ نویسان ولایت. بزرگترین سایت فال و طالع بینی. جدیدترین شوخی های فیسبوکی شهریور ۹۲.
tabasom-noor.blogfa.com
76779. دخترک ناز
كم باش اصلا هم نگران كم شدن نباش. اوني كه اگه كم باشي گمت كنه. همونيه كه اگه زياد باشي حيفت ميكنه. نوشته شده در پنجشنبه بیستم تیر 1392ساعت 10:12 توسط parinaz. به شانه هايي كه اگر خوابت برد،سرت را به زمين نگذارد. نوشته شده در پنجشنبه بیستم تیر 1392ساعت 10:5 توسط parinaz. دلتنگي يه معجزه است،. معجزه اي كه به قلبها فرصت دوست داشتن ميدهد. نوشته شده در پنجشنبه سی ام خرداد 1392ساعت 9:41 توسط parinaz. اين دنيا جاييست كه وقتي. زانوهايت را از شدت تنهايي بغل گرفته اي. به جاي همدردي .برايت پول خرد مي اندازند.
tabasom-p.blogfa.com
76780. تبسم عشق
اينجا بازار بزرگ عشق است و من با سكه ي نياز ناز تو. پنجشنبه ششم بهمن 1390 ] [ 17:40 ] [ یاس ]. من هر روز در آن. قصه ی عشق میخوانم. جمعه بیستم تیر 1393 ] [ 16:15 ] [ یاس ]. یکشنبه بیست و چهارم فروردین 1393 ] [ 14:7 ] [ یاس ]. شنبه بیست و سوم فروردین 1393 ] [ 23:39 ] [ یاس ]. قد من آنقدر کوتاه است. زیر پاهایت می ایستم. بی آنکه ذره ای. شنبه بیست و سوم فروردین 1393 ] [ 23:29 ] [ یاس ]. بی پرده سخن میگفت. هرچه بود حرف دلش بود. من به هوای حرفهایش حساسیت داشتم. جوری که اشکم را درآورد. چرا که عاشق بود عاشق.
tabasom-sh.blogfa.com
76781. طاها چت|آبان چت
بچه ها من دیگه این وبلاگ رو آپ نمیکنم هرکی کارم داره بیاد آبان چت آدرس جدید وبلاگم و بدم. I am mr majid Qazvin. در ضمن تو ابان چت با اسم شیدا هستم.
tabasom-tanha.blogfa.com
76782. چه زیباست لحظه تبسم تو
چه زیباست لحظه تبسم تو. خدایاتازمانی که زنده ام تبسم اوراازمن نگیر. خدای احساس الا بذکر الله تطمئن القلوب. تنهایی پر هیاهوی من. فقط تو برای من بمون. وبلاگ دانشجو پزشکی شیراز/ مهر87. جوک و اسمس های روز. دختری به نام ماه. تالارشیک ومجلسی سیدعلی ضیا. تاشقایق هست زندگی باید کرد. مجله اینترنتی دانستنی ها. گالري عکس هاي زیبا. خرید لیزر پوینتر سبز. وکیل و کارشناس دادگستری. اس ام اس جدید و خنده دار. تو آن ستاره منی که گر شبی ز کلبه ام گذر کنی. صدای خنده دلم بر عالمی گذر کند. دفتری بود که گاهی من و تو. دوشنبه بی...
tabasom-u.blogfa.com
76783. ღ امـــیـدی رو بـــه بــن بـســت ღ
ღ امیدی رو به بن بست ღ. مترجم وبلاگ و وبسايت به 36 زبان زنده دنيا. تاريخ : یکشنبه یکم بهمن 1391 21:13 نویسنده : FATEMEH. دیگر به کسی نگو که قایقت بودم و تورا غرق کردم. به کسی نگو که چترت بودم و تو را خیس کردم. نگو که کفش هایت بودم و تو را به مقصد نرساندم. نگو که قلبت بودم و ترک خوردم. اینبار بگو عاشقت بودم و تو مرا شکست دادی. بگو چشم انتظارت بودم و تو نیامدی. بگو نسیم صبحگاهت بودم و تو پنجره را بر من بستی. افتابت بودم و تو عینک بر چشم هایت نهادی. ماهت بودم و تو ابر را ترجیح دادی. دنیایت بودم و تو . عاشقا...
tabasom-vojood.blogfa.com
76784. برای رسیدن باید رفت...
برای رسیدن باید رفت. جمعه 22 شهریورماه سال 1392. دوشنبه 28 مردادماه سال 1392. هیچی دیگه ۶۴ شدم. مانای خوشگلم سایز رو نمیدونم، عادت دارم همیشه اسپرت میپوشم مثلا الان فاق شلوارم دم زانومه! یه ژاکت (بله درست خوندی اینجا مثه سیبری کردن خونه رو! هم تنمه که درواقع متعلق به مامانمه که مینیمم ۴۰ کیلو از من چاق تره! بیرون هم معمولا همین شلوار جین پامه با یه تونیک.تونیک هام هم آزاده تنگ نمیپوشم. واسه همین سایز نمیدونم ولی الان بعده شاید یک سال! دور شکمم رو گرفتم یعنی بالای ناف ، میشه کمر؟ 2مرداد نامه- 66 kg.
tabasom-way.blogsky.com
76785. tabasom-ziba
تا شقایق هست زندگی باید کرد. ستوده ی خیال من. من بی تو چون دنیای بی شاعر خطرناکم. من بی تو واویلاست دنیا بی تو واویلاست. فقط برای کام خود لب تو را نمیگ زم! کسی که شهد میخورد عسل ارائه می کند. نوشته شده در دوشنبه ۸ تیر۱۳۹۴ساعت 13:32 توسط بی همتا. با تو بدرود تا همیشه با تو که عاشق ت رینی. با تو بدرود ای صمیمی. ای تمام باور من. چه غریب پای بی تو . چه غریب از تو رفتن. با تو بدرود تا همیشه. با تو که عاشق ت رینی. نوشته شده در پنجشنبه ۲۹ مرداد۱۳۹۴ساعت 3:56 توسط بی همتا. با یادت تا قله های عشق پرواز کردن. تنم ب...
tabasom-ziba.blogfa.com
76786. دور همی
نوجوونایی که برای خوب بودن تلاش میکنند.
tabasom.blogfa.com
76787. Tabasom
Http:/ www.tabasom.co/en/components/com gk3 photoslide/thumbs big/104347Front line1.gif link. Http:/ www.tabasom.co/en/components/com gk3 photoslide/thumbs big/507409Tabas 2013.jpg link. Http:/ www.tabasom.co/en/components/com gk3 photoslide/thumbs big/199418IMG 0062.jpg link. Http:/ www.tabasom.co/en/components/com gk3 photoslide/thumbs big/763436IMG 0804.JPG link. Http:/ www.tabasom.co/en/components/com gk3 photoslide/thumbs big/359068IMG 0709.JPG link. Quality of Our Company. Our company mission is to...
tabasom.co
76788. تبسمممممم
هر که ما أهلبیت را دوست گیرد ، درویشى را همچون پوشاک بپذیرد [ و گاه این سخن را به معنى دیگر تأویل کنند که اینجا جاى آوردن آن نیست . ] [نهج البلاغه]. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tabasom.parsiblog.com
76789. عاشقانه
همه چیز دشت خوب پیش میرفت تا این که.بزرگ شدیم.
tabasom000.blogfa.com
76790. انواع مطالب جالب -تست هوش-شخصیت شناسی
انواع مطالب جالب -تست هوش-شخصیت شناسی. اینترنت گردی در یک وبلاگ. سه تا زن انگليسي ، فرانسوي و ایرانی با هم قرار ميزارن كه اعتصاب كنن و ديگه كارای خونه رو نكنن تا شوهراشون ادب بشن و بعد از يك هفته نتيجه كارو بهم بگن. زن فرانسوي گفت: به شوهرم گفتم كه من ديگه خسته شدم بنابراين نه نظافت منزل، نه آشپزي، نه اتو و نه خلاصه از اينجور كارا ديگه بريدم. خودت يه فكري بكن من كه ديگه نيستم يعني بريدم! نوشته شده در یکشنبه ۱۹ تیر۱۳۹۰ساعت 13:8 PM. اصطلاحات جالب و خواندنی پشت کامیونی. لاستیك قلبمو با میخ نگات پنچر نكن.
tabasom00099.blogfa.com
76791. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tabasom001.blogfa.com
76792. لاغری
لاغری - سرمایه گذاری - وب سوال مصاحبه با مدیران وب سایت ها. وب سوال مصاحبه با مدیران سایت ها و وبلاگ ها.
tabasom03.blogfa.com
76793. ☂متـــــضاد دختـــــر☂
ما معمولی ها نه آرزوی کسی هستیم نه آویزون کسی! شنبه بیست و هشتم دی 1392 14:19 ب ه دستان AsAl and tabasom. دود سیگارمو هزاران بار به. پنجشنبه بیست و ششم دی 1392 13:57 ب ه دستان AsAl and tabasom. دود سیگارمو هزاران بار به. پنجشنبه بیست و ششم دی 1392 13:53 ب ه دستان AsAl and tabasom. حالم از کلمه ( عزیزم) و( عشقم) به هم میخوره. منو همون ( ببین) صدا کن. بی ریایی شرف داره به ریاکای! پنجشنبه بیست و ششم دی 1392 13:50 ب ه دستان AsAl and tabasom. گفت پای رفتن ندارم! راست گفت:بهترازمن که دید با سر رفت. چهارشنبه بی...
tabasom0asal.blogfa.com
76794. ♥ ℒℴνℯ♥je'taime♥ ℒℴνℯ♥
در تنهايي خيالم تورا مهمان روياهايم تابه ارامي بگويم:دلتنگتم. این دل نوشته از خودمه:. واقعیت هایی در ذهن من وتو بود که در ذهن هیچ کس نمیگنجید واقعیت هایی که مارا تا فردوس خدا. میبرد ودر انجا فردوسی می ساختیم که فردوس خدا نظیر ان را ندیده بود. نمی دانم با پادر میانی چه کسی فردوس ما به طبقه ی هفتم جهنم کشیده شد؟ ولی این را میدانم که در انجا:. قلب هایمان هرگز نخواهد. ساعت 19:56 توسط zahra. تا آخر عمرت مدیونی . . ! بﮧ کسی کﮧ باعث شدی . . . بعد از تو دیگﮧ عاشق هیچکس نشﮧ . . . می فهمی . ؟ ساعت 16:1 توسط zahra.
tabasom0taha.blogfa.com
76795. تبسم
اس ام اس - عکس. دوستی را دوست می دارم. قالب وبلاگ گل نیلوفر. دو نفر مست و پاتیل آخر شب راهی خانه شان بودند که وارد یک کوچه بن بست شدند و رسیدند ته کوچه. اولی به دومی گفت بیا دیوار رو هل بدیم و بریم جلو! کت هاشان را در آورند و گذاشتند کنار دیوار و شروع کردن دیوار را فشار دادند. دزدی رسید و آنها را سرگرم دید. کت هاشان را برداشت و رفت. بعد از چند دقیقه ای یکی ازمستها نگاه کرد و دید از کت هاشان خبری نیست. رو کرد به رفیقش وگفت خیلی جلو رفتیم. بهتره برگردیم و کت هامان را بیاوریم! اس ام اس های باحال و سرکاری.
tabasom1.blogfa.com
76796. تبسم و خاطراتش
مدیر وبلاگ : تبسم. عید قربان و 500 شاخه گل داوودی. به امید خدا -رونق کار. مهمون کردن شریک محترم. دلم خونه نو میخواد. هفته تولد همسر مهربون. اولین روز باشگاه والیبال. بازگشت به خاطره نویسی. اردیبهشت ماه آغاز زندگی. بر سر خوان هنر. مهسا و نی نی. بهترین قالب های وبلاگ. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. مطلب رمز دار : عید قربان و 500 شاخه گل داوودی. شنبه 4 آبان 1392 : نویسنده : تبسم. این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید. لینک های مرتبط :.
tabasom1.mihanblog.com
76797. دنیای رنگارنگ
به غنچه ای كه صبحدم. به خنده باز می شود. به آن پرند سپیده وشادمان. كه در سپیده با نسیم. ترانه ساز می شود. به پیچكی كه صبح دست سبز او. به سوی آسمان بی كران دراز می شود. به هر چه وبه هر كسی كه با سحر. تمام جسم و جان او پر از نماز می شود. یکشنبه دوم تیر ۱۳۹۲ ] [ 16:48 ] [ مبینا ] . شنبه یکم تیر ۱۳۹۲ ] [ 22:8 ] [ مبینا ] . پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 16:44 ] [ مبینا ] . پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 16:40 ] [ مبینا ] . پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 16:37 ] [ مبینا ] . درسایه ی درخت امید. درسایه ی درخت امید.
tabasom101.blogfa.com
76798. ◄شڪْــلڪْا ـے تبسمـے►
تقلید نشآنﮧ تایید است! S ][ a ][ l ][ a ][ m ] [ b ][ e ] [ h ][ a ][ m ][ e ][ g ][ i ]. کامنت فقط همین پ ست. لوگو/آیکون/کدهای جاوا/و. سفارشی پذیرفته میشه. راضی نیستم باید اون دنیا جواب بدی چون برا وبم زحمت کشیدم. قیمت ها درادامه ی مطلب. دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1393 - تبسم. شڪ لڪ ا ے تبسمے. تقلید نشآنﮧ تایید است! کد لوگو و بنر.
tabasom11.blogfa.com
76799. ****يكي مثل همه****
يكي مثل همه* *. واسه دلتنگا جاي خوبيه. Http:/ tymma.blogfa.comوب جديد خودم. وقتی کسی دیربه دیر ازم یآد میکنه نگرآنش. نمیشم حتمآ شآد بوده از یآدش رفتم! یه آدمایی هستن میخندن! حرف هاشون ، غمهاشون ، مشکلاتشون. این ها چیزهایی ست که می ریزه توی دلش و د ر ش رو هم دو قفله می کنه! کسی رو هم راه نمیده اون تو! نمیزاره بفهمید که اون تو چه خبره! و شما هیچ وقت درکش نمیکنید ،. چون بلد نیست منت بزاره . پنجشنبه هفتم شهریور 1392. مي گويند ضعيف شده اي مي گويم. سنگيني درس هايم است نمي دانند. در تنهایی و لحظه های بی قراریش.
tabasom111.blogfa.com
76800. دل شکسته
خدایا من دقیقا اینجام تو دقیقا کجای به منه تنها کمک کن خدا. یادگرفتم عشق با تمام عظمتش دو سه. ماه بیشتر زنده نیست. یعنی فاصله و فاصله یعنی دو خط موازی. که هیچ وقت به هم نمیرسن یاد گرفتم در. عشق هیچ کس به اندازه خودت فادار نیست. و یاد گرفتم هر چه عاشق تری تنها. نوشته شده در چهارشنبه سی ام شهریور 1390ساعت 20:39 توسط امیر. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم اسفند 1390ساعت 19:51 توسط امیر. گر چه من دگر نمیبینم تورا ای بی وفا. همدم یکدانه ام ای نازنین محبوب من. تا ابد یاد تو را در سینه پنهان می کنم. ما را از کودکی.
tabasom12.blogfa.com
76801. گذر زمان
نقش کردم رخ زیبای تو برخانه دل خانه ویران شد وآن نقش به دیواربماند. پل باش برای رسیدن. سال های سال بود که دو برادر در مزرعه ای که از پدرشان به ارث رسیده بود با هم زندگی میکردند. یک روز به خاطر یک سوء تفاهم کوچک، با هم جرو بحث کردند. پس از چند هفته سکوت، اختلاف آنها زیاد شد و کار به جایی رسید که از هم جدا شدند. سپس به انبار مزرعه اشاره کرد و گفت: در انبار مقداری الوار دارم، از تو می خواهم تا بین مزرعه من و برادرم حصار بکشی تا دیگر او را نبینم. در همین لحظه برادر کوچک تر از راه رسید و با دیدن پل فکر کرد که...
tabasom1203.blogfa.com
76802. گذر زمان
نقش کردم رخ زیبایی تو بر خانه دل خانه ویران شد آن نقش به دیواربماند. داده ات رحمت است نداده ات حکمت. خداوند اقیانوسی است که در آن هستید! اصطلاحات جالب و خواندنی پشت کامیونی. اميد ، خود زندگيست. ازهر دست بدی ازهمان دست میگیری. یکی از فانتزیهام اینکه. طنز پسر و دختر. پنل اس ام اس. داده ات رحمت است نداده ات حکمت. عزیزان به چیزی که می نویسم اعتقاد کاملی دارم شما هم میتونید امتحان کنید. دلی رانشکن شاید آنجا خانه خدا باشد. وقت نماز حاضر شوید شاید آخرین دیدار تو باشد. کمک کوچکی را دریغ مکن شاید آن کلید بهشت باشد.
tabasom1204.blogfa.com
76803. نیلوفر آبی
حماسه نه دی : حماسه عظیم نه دی تجلی بصیرت ، همت و ولایت مداری امت حزب الله. نوشته شده در دوشنبه نهم دی 1392ساعت 15:1 توسط مریم. نیلوفر ابی ها سلام. خیلی خوشحالم بار دیگه فرصت اینو دارم تا با شما باشم۰. با امید روزهای بهتر برای تک تک شما عزیزان و ظهور اقا امام زمان (عج). نوشته شده در دوشنبه نهم دی 1392ساعت 13:59 توسط مریم. بررسی کوتاه چند بیماری بسیار شایع و راه های درمان آن). برچسبها: بررسی کوتاه چند بیماری شایع و راه درمان آن. نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم مرداد 1392ساعت 15:25 توسط مریم. کسی می تواند ا...
tabasom123.blogfa.com