SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 1 / 28 / (76803 - 76857)

76803. نیلوفر آبی
حماسه نه دی : حماسه عظیم نه دی تجلی بصیرت ، همت و ولایت مداری امت حزب الله. نوشته شده در دوشنبه نهم دی 1392ساعت 15:1 توسط مریم. نیلوفر ابی ها سلام. خیلی خوشحالم بار دیگه فرصت اینو دارم تا با شما باشم۰. با امید روزهای بهتر برای تک تک شما عزیزان و ظهور اقا امام زمان (عج). نوشته شده در دوشنبه نهم دی 1392ساعت 13:59 توسط مریم. بررسی کوتاه چند بیماری بسیار شایع و راه های درمان آن). برچسبها: بررسی کوتاه چند بیماری شایع و راه درمان آن. نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم مرداد 1392ساعت 15:25 توسط مریم. کسی می تواند ا...
tabasom123.blogfa.com
76804. ... و شايد روزی دخترک تبسم کرد
و شايد روزی دخترک تبسم کرد. سقف خانه را ببين. چراغ هاست . . . . هر کسی روشنی دهد. عاقبتش دار است ! نوشته شده در چهارشنبه یکم شهریور ۱۳۹۱ساعت 10:4 توسط. نعره ی هيچ شیری خانه ی چوبی را ویران نمی کند. موريانه ها می ترسم ! نوشته شده در چهارشنبه یکم شهریور ۱۳۹۱ساعت 10:4 توسط. دنياي من پر از دستهايي است که خسته نميشوند از نگه داشتن نقابها! دنياي من پر از آدم هايي است که فقط فعل هايي را صرف ميکنند که برايشان صرف داشته باشد! دهانم پر از حرف است ولي با دهان پر که نميشود حرف زد. گمنام و بي نشان. دو عاشق ازجنس بارون.
tabasom1367.blogfa.com
76805. روياي خيس خورده
دل نوشته هاي نويسنده. روزی صد بار باهم خداحافظی میکردیم. اما افسوس معنای خداحافظی را زمانی فهمیدیم که تو. نوشته شده در دوشنبه دوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 20:36 توسط تبسم. زنده ام همین نزدیکی. مدتهاست که دستم به نوشتن نمیره. نه دلی هست برای نوشتن. نه گوشی برای شنیدن. زندگی با آخرین سرعت ممکن در حال عبوره. نوشته شده در دوشنبه دوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 19:5 توسط تبسم. تا هر جا مجبور شدی کمی مکث کنی یاد من. نمیدانستم قرار است بعد از من تمام چراغ هایت سبز. نوشته شده در دوشنبه دوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 19:0 توسط تبسم. خسته تر از هرروزم.
tabasom1373.blogfa.com
76806. تبسم
نکته ای که قبل از خرید لباس عروس باید در نظر گرفت. همه خانمها دوست دارند روز عروسیشان بی نظیر به نظر برسند و لباس عروس برای رسیدن به این خواسته نقش اساسی بازی می کند. انتخاب لباسی که از هر جهت مناسب باشد کاری دشوار است. در اینجا نکاتی که باید قبل از خرید لباس زنانه. در نظر بگیرید را با هم مرور خواهیم کرد. 2 درگیر خرید لوازم غیر ضروری نشوید. به یاد داشته باشید که تجملات هزینه زیادی دارند! 4 فرم بدن شما. برای هر فرم بدن مدل خاصی از لباس مناسب است. حتما قبل از خرید لباس مردانه. 5 عشق در اولین نگاه. بدانید ا...
tabasom16.blogfa.com
76807. ღلعنت به خاطراتღ
من بازمانذه یک قصه ام.همانیکیکه هرگز نبود. صف یک دانه ای ها جداست . از جذام هم بدتر است. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ساعت 21:57 توسط roza. ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ؟ ﯾﻌﻨﯽ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻦ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺟﻤﻊ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻪ. ﺩﺍﺭﻩ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ . ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ . ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ. ﯾﻬﻮ ﻭﺳﻂ ﺣﺮﻓﺶ ﺑﺮﯼ ﺑﮕﯽ. ﺗﻮ ﭘﺮﺍﻧﺘﺰ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ. ﻣﻦ عاشق و دیونه ایشونم. ﺧﺐ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻣﯿﮕﻔﺘﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ . . . نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ساعت 14:20 توسط roza. من از اوناش نیسم بفهم. بعضیا خیال کردن مام آره ولی نخیر! امشب خیلی حالم بده! تقدیم به همه ا...
tabasom1705m.blogfa.com
76808. قلب شیــــــشه ایــــــــ♥♥
جمعه بیست و هشتم تیر 1392. تنها زماني كه احساس. كردم خيلي خوشبختم لحظه اي بود كه هيچ كسي صداي فرياد هام. منم تا تونستم فرياد زدم! سلام به همه ی دوستای گلم امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد ولحظه های خوبی رو اینجابگذرونید نظر یادت نره بای تا هاییییییییی. دیوونه ترین دختر استقلالی. کل کل استقلالیها و پرسپولیسیها. دو ستاره مهار نشدنی.
tabasom177.blogfa.com
76809. تبسم عشق
وعشق تنها عشق تورابه گرمی یک سیب می کند مانوس *. و چه خوب می شود وقتی. مردی تمام مردانگیش را خرج. امنیت زندگیش ک ند. و چه زیبا می شود وقتی. زنی تمام زندگیش را خرج. غرور امنیتش ک ند . نوشته شده در 93/04/01. ساعت 20 توسط سوگند. دیدن هر بامداد ، اتفاق ساده ای نیست . خوشایند است و تکرار ناپذیر. گنجشک ها بیخود شلوغش نمیکنند. نوشته شده در 93/02/24. ساعت 22 توسط سوگند. چوپانی را پرسیدند که چگونه ای،. گفت :پشم گوسفندانم را چیدم،. دیدم نیمی از انها گرگ هستند. نوشته شده در 92/09/04. ساعت 20 توسط سوگند. من لا یحضره...
tabasom19.blogfa.com
76810. لطفابالبخندواردشوید
tabasom20.blogfa.com
76811. نداره
خرید و فروش الاغ. خرید و فروش خر در مدل های مختلف به صورت نقد و اقساط. نوشته شده در یکشنبه دهم دی ۱۳۹۱ساعت 12:53 توسط هیچکس.
tabasom2015.blogfa.com
76812. ❤عاشقانـہ ها❤
سلاᓄ בوست جونیا ᓘوبین؟ قبل از معرفے سایت بگҐ که :. سلاҐ خیلے ᓘوش اومכین. اول بگҐ با تباכل لینک موافقم. כوҐ کسایے تو لینکҐ مے مونن که گه گاه سرے بزنن. سوم هرماه لینک تکونے میکنҐ کسے که اصلا وبҐ نیاכ حذف میشه. ᓄیᓘوام یه سایتی رو بهتون ᓄعرفی کنم:. Http:/ www.download70.ir/. من هم تو این سایت عضو هستم،. خوشحال میشم که شما هم بیاین و عضو بشین. ᓘیلی بهᓄون ᓘوش ᓄیگذره . امتحانش که ضرر نداره.حالا تو بیاااااااااااا. כربارہ ی سایت :. کہ ᓄن توش هستم. آرزویم برایت عاشق بودن است. باید قسمته آدم بشه. انشاا که خوشبخت بشن.
tabasom2020.mihanblog.com
76813. tabasom
1670;هارشنبه ٢٥ تیر ۱۳٩۳ : ٤:۱۸ ‎ب.ظ :. این شبها منو یادتون نره. برا همه دعا کنید. گر نهادی تاج قرانی به سر. یا نهادی سر به سجده تا سحر. دل شکست و آمدت اشک بصر. جان مولا زیر لب آهسته نامم را ببر. 1670;هارشنبه ٢٥ تیر ۱۳٩۳ : ۱:۳٥ ‎ب.ظ :. همیشه از آمدن ن بر سر کلمات می ترسم. ن داشتن تو . ن بودن تو . ن ماندن تو . کاشکی این بار حداقل دل واژه برایم میسوخت و خبر میداد از. تا آخرعمرت هم اگه تنها موندی مهم نیست . فقط نزار به جایی برسی که در آغوش کسی. به یاد کسی دیگه ای باشی . 10 سال از عمرم کم کن . 1587;ه&#...
tabasom206.persianblog.ir
76814. عذاب دیده
هر از گاهی زنگی بزن. هر از گاهی زنگی بزن. از روزهایی که عشقت. امشب گریه میکنم . گریه میکنم برا تو برای خودم برای تموم اونایی که خواستن گریه کنن نتونستن. برا ی تمام اون چیزی که خواستی ونبودم خواستم وبودی. امشب گریه میکنم به وسعت دریا به وسعت بیشه به وسعت دل عاشق. برای تو.برای تو.و به پاس احترام تمام تحقیرهایی که از دیگران شنیدم وهنوز شکست نخوردم. خوش به حال ماهیها. هوایی که میشوند، میمیرند. کسی چسب زخم سراغ دارد؟ میخواهم بر زخم های دلم چسب بزنم. ومثل کودکی هایم در انتظارخوب شدنش باشم. تک بستر تنهائی عشق.
tabasom20tanha.blogfa.com
76815. اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خدا هست
یا امام زمان . وقتی میان نفس و هوس جنگ می شود. قلبم به چشم همزدنی سنگ می شود. آقا ببخش که سرم گرم زندگی است. کمتر دلم برای شما تنگ می شود. چشم آلوده کجا، دیدن دلدار کجا؟ دل سرگشته کجا، وصف رخ یار کجا؟ کاش در نافله ات نام مرا هم ببری. که دعای تو کجا، عبد گنه کار کجا؟ چهارشنبه شانزدهم اسفند 1391 11:58 دل آرام. یا امام زمان . اگر با آمدن آفتاب از خواب بیدار شویم نمازمان قضاست! اللهم عجل لولیک الفرج. چهارشنبه شانزدهم اسفند 1391 11:49 دل آرام. نمی خواستم دیگه بنویسم ولی حالا می خوام پس می نویسم. يه وقتايي آدم...
tabasom21.blogfa.com
76816. این عمار
نوشته شده در دوشنبه 28 آذر1390ساعت16:15توسط { سلمان }. بسم الله الرحمن الرحیم. شما آدم بشید امام زمان(عج) سه شنبه هم ظهور می کنه. آرزونمی کنم که بیایی آرزومیکنم وقتی بیایی چشمانم شرمسارنگاهت نشودچون همه می دانند که می آیی. بازگشتم با توشه ای از حرفهای نگفته که چشم های بصیر شما را جستجو میکند. نوشته شده در دوشنبه 5 اسفند1392ساعت8:54توسط { سلمان }. آرزو دارم مرا عبدالمهدي بنامند. اي كاش آن اوايل كه زبان گشودم نزديكانم مرا به گفتن يا مهدي وا مي داشتند. اي كاش در كلاس نقاشي چهره مهربان شما را نقاشي ميكرديم.
tabasom213.blogfa.com
76817. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tabasom23.blogfa.com
76818. تنها همدم من
ای غم انگیز ترین خوشحالی. لحظه های عمرمان ثانیه ثانیه میگذرد. زمستان پایان می یابد. نوروز فرا می رسد. یکی یک دانه ام. در این ساعت هایی که می آیند، دل هایمان را به مهرت نو نوار کن. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۳ساعت 21:14 توسط. ﺣﺴﯿﻦ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯽ ﺯﻧﺪ: " ﻫﻞ ﻣﻦ ﻧﺎﺻﺮ ﯾﻨﺼﺮﻧﯽ؟ ﻭ ﻣﻦ ﺩﺭﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻧﻤﺎﺯﻡ ﻗﻀﺎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ:. ﺣﺴﯿﻦ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﻣﯽ ﺯﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺩﺷﻤﻦ ﺗﺎﺧﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ . ﻭ ﻣﻦ ﺑﺎﺯ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ:. ﺣﺴﯿﻦ ﺷﻤﺸﯿﺮ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﺩ ﻣﻦ ﺳﺮ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺩﺍﺩ ﻣﯽ ﺯﻧﻢ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :. ﺣﺴﯿﻦ ﺳﻨﮓ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﺩ، ﻣﻦ ﺩﺭ ﻣﺠﻠﺲ ﻏﯿﺒﺖ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ:. نوشته شد...
tabasom27.blogfa.com
76819. ♥♥ تبسم عشق ♥♥
هرچی دل تنگت بخواد. سلام به همه ی دوستای گلم! به وبلاگم خوش اومدین. امیدوارم که حسابی لذت ببرین چون هرچی بخواین می تونین اینجا پیدا کنید. فقط نظر یادتون نره ها. شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 23:35 ] [ maryam ] . سه شنبه نهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 19:49 ] [ maryam ] . دختر بودن یعنی کفش های پاشنه بلند. دختر بودن یعنی لاک های رنگا ورنگ. دختر بودن یعنی یه گوشی پر از آهنگ. دختر بودن یعنی جواهرات قشنگ. دختر بودن یعنی کمدی پر از شال. دختر بودن یعنی وبلاگ داشتن. دختر بودن یعنی به پسرا محل نگذاشتن. و در آخر :. در گوش دانه ...
tabasom30.blogfa.com
76820. تبسم عشق
عشق باشما بودن مرا به اینجا کشاند. سخت میگذرد این روزها. ببخشید بچه ها که نیستم. چشمانت راببند وخودت راهمانطور که میخواهی تصور کن. ما مال هم نبودیم. خسته ام از صبوری های بی نتیجه ام. وصیت نامه حسین پناهی. دل مبند تنها بمیر. سارا - نفس M. گستره ای از آرامش. د خت رﮮ از تبار سڪوت. Eshgh . *. ღ دلتنگی. ღ. د خت رﮮ بآا سآنس سﮯگآر. سخت میگذرد این روزها. همه چیز و همه کس را. یکشنبه ششم مرداد 1392 ] [ 14:3 ] [ مح یا ]. هر کجا هستم ، باشم،. آسمان مال من است. پنجره، فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است. دنیا و آدمهایش...
tabasom31.blogfa.com
76821. ! شما که غریبه نیستید
شما که غریبه نیستید. به نام آرام دل ها. تو این وری اون اون ور اصلا چه ربطی داره؟ مثل زمین و آسمون زمین که نمیتونه هیچ وقت به آسمون برسه! دهنم باز شد که چیزی بگم. فقط با نا امیدی نگاهش کردم . نوشته شده در ششم تیر 1390 توسط تبسم! DESIGN BY : NIGHT SILENCE. سایت دکتر محمد اصفهانی. ترفند و آموزش رایگان/آهنگ برای وبلاگ. بامداد در راه است. ورود غریبه ها ممنوع. قالب های نایت اسکین. Design by : Night Skin.
tabasom313.blogfa.com
76822. چشم به راه آینده . . .
چشم به راه آینده . . . سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 14:11 ] [ سحر ] . سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 14:7 ] [ سحر ] . سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 14:5 ] [ سحر ] . سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 14:4 ] [ سحر ] . بساز ، که گذشته ات جلویش زانو. سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 13:20 ] [ سحر ] . هیچوقت خودش رو درگیر عقاید یک " گوسفند. سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 13:19 ] [ سحر ] . کامل ترین نوع بی عدالتی آن است که عادل به نظر برسیم در حالی که عادل نیستیم. سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 13:18 ] [ سحر ] . بی شک از عوام...
tabasom314.blogfa.com
76823. مرد تنهایی
به وبلاگ من خوش اومدین نظر یادتون نره. غرورش را خیلی دوست دارد،. آن را از او نگیرید. حتی به امانت نبرید. ضربه ای هم نزنیدش،. چه رسد به شکستن یا له کردن! آدمی غرورش را خیلی زیاد، شاید بیشتر از تمام داشته هایش، دوست. حالا ببین اگر خودش، غرورش را به خاطر تو، نادیده بگیرد، چه قدر. و این را بفهم آدمیزاد! یکشنبه 1 اردیبهشت1392 ] [ 8:30 بعد از ظهر ] [ تنها ] . من محکوم به تنهایی هستم. تو محکوم به نبودن. و هر دو مجرم بالفطره؟ حرف ما را نمی فهمند. اساسی تر از این حرف هاست! تمام دنیا به کنار، خدا را عشق است .
tabasom33.blogfa.com
76824. Hacked By pitbull
HACKED by pitbull= -. Your SiTe Has BeeN HacKeD pitbull. I'm The Man From The Land Of iran. The Most Dangerous Man In The Land Of Iran Me. You Manage a Loser. Your Mother ass error.
tabasom35.blogfa.com
76825. خواص اسما’الله، ادعیه و علوم غریبه
خواص اسما’الله، ادعیه و علوم غریبه. در بیان شرایط و آثار ذکر-ادعیه. سپاس خداوندي را كه ستايش ذات بيچون خود. را كليدي بر گنجينه ذكر و ياد خود قرار داد. مطالب اين وبلاگ بر گرفته از كتاب شريف. در بيان شرايط و آثار ذكر. تصحيح و تحقيق :زهير طيب. نوشته شده است . نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۰/۰۹/۲۹ساعت 10:49 توسط ترنم. نوشته شده در یکشنبه ۱۳۹۰/۰۹/۱۳ساعت 8:4 توسط ترنم. نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۳۰ساعت 10:33 توسط ترنم. خواص اسم حي (هميشه زنده). ۱-براي شفاي مريض ۱۹ مرتبه حي كنار او خوانده شده و به او دميده شود.
tabasom3636.blogfa.com
76826. www.tabasom5030.blogfa.com
گر شكستيم ز غفلت من و مايي نكنيم. يادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم. وقت پرپر شدنش ساز ونوايي نكنيم. نوشته شده در شنبه سی ام مرداد ۱۳۸۹ساعت 3:15 توسط فاطمه. حلالم كن اگه دوري اگه دورم. اگه با گريه ميخندم حلالم كن كه مجبورم. نگو عادت كنم بيتو كه ميدونم نميتونم. كه ميدوني نفس هامو به ديدار مديونم. نوشته شده در شنبه سی ام مرداد ۱۳۸۹ساعت 3:13 توسط فاطمه. يادمان باشد از امروز خطايي نكنيم. گر كه در خويش شكستيم صدايي نكنيم. پر پروانه شكستن هنر انسان نيست. نوشته شده در شنبه سی ام مرداد ۱۳۸۹ساعت 3:7 توسط فاطمه.
tabasom5030.blogfa.com
76827. تبسم
جملاتی کوتاه از ویلیام شکسپیر. شادی و نیک بختی از آن کسی است که پس از انجام کار ، استراحت. می کند و از آن لذت می برد . تو برای شکست دادن من نیمی از قدرتی را که من برای شکست. خوردن دارم ، نداری . کینه پنهان نمی ماند. عمده ترین بخش شجاعت ، احتیاط و حزم است . کاری که وظیفه و صمیمیت در آن دخالت دارد ، خلل ناپذیر است. آیا ما همه برادر نیستیم؟ نوع بشر باید خود را برادر هم دیگر بدانند . عقل و هوش خود را با خوشی و نشاط دمساز کن تا هزاران رنج و. ناراحتی از میان برود و عمرت طولانی گردد . شاد و مسرور خواهیم بود.
tabasom66.blogfa.com
76828. و این منم
این منم،دختری در آغاز فصلی نو از خودش و روزگارش. و این منم یک زن.در آستانه مادرشدن. الان دقیقا 73 روزه که من و یه موجود کوچولو دوست داشتنی داریم با هم روزها رو میگذرونیم. خیلی خیلی عجیبه ولی من از روز اول حسش میکردم و میدونستم دوتا شدم. به امیر هم گفتم ولی باور نمیکرد حتی دکترهم که میرفتم میگفتم باردارم و قرصهایی بهم ندین که برای بارداری بد باشه دیگه امیر تقربا بهم میگفت دیوونه شدی ولی من مطمئن بودم. قربونش برم خیلی زودتر از همه هم آزمایش خونم نشونش داد. از لحظه ای که صدای قلب مهربونش. و من با وجود اون.
tabasom66.blogsky.com
76829. شب شیشه ای
هیچوقت مغرور نشو.برگ ها وقتی میوفتن زمین که فکر میکنن طلا شدن. ازتون خیلی خیلی ناراحتم. چهارشنبه 20 آذر 1392 01:04 ب.ظ. اومدم بگم خیلی بی معرفتین،به خاطر اینکه من حدود دو سال به وبم سر نزدم و شمام اصلا متوجه نشدید. البته زندگی همینه.آدما زود فراموش میشن! اومدم که بگم یه ذره به منم توجه کنید بد نیست. راستی داشتم مطالبمو میخوندم و با کمال تعجب به خودم خندیدم(واقعا چقدر افکارم با الان فرق میکرده و چقدر بچه بودم). خیلی آقایید.خیلی خانومید. خداحافظ(فعلا).منو دوباره یادتون نره! نه نمیدم(برداشت بد ممنوع میباشد).
tabasom7.mihanblog.com
76830. تبسم ۷
حال بگو من چه كنم با اين همه گل خشكيده اي كه زيبايي خود را نثار فراغ تو در. گلدان ترك خوردهء روحم كرده اند و واژه هاي نونهالي كه در نبود تو ،. طناب دار به گردن آويخته اند تا در هيچ لغت نامه اي مورد استقبال واقع نشوند. و اميدي كه به خاطر نا اميدي ، تنهايي را در كنج خلوت قلبم ترجيح داده و آرزوهاي. خود را در چهره ي رؤيايي شبانه مي نماياند تا كسي به وجودش پي. حال بگو چه كنم با چشمان س حرآميزي كه در قاب آينه ، هنر نمايي مي كنند و. تصويرمتحركي از خنده ها و شاديها را نشان مي دهند و زندگي زيبايي كه چون. که نگاهت...
tabasom7.persianblog.ir
76831. رویای خیس
فصل اول از رویای خیس به پایان رسید. نوشته شده در دوشنبه هفتم اسفند 1391ساعت 10:34 توسط صدف.
tabasom71.blogfa.com
76832. ashghane
باز محرم شدو دلها شکست، از غم زینب دل زهرا شکست. باز محرم شد و لب تشنه شد، از عطش خاک کمرها شکست. آب در این تشنگی از خود گذشت، دجله به خون شد دل صحرا شکست. قاسم ولیلا همه در خون شدند، این چه غمی بود که دنیا شکست. محرم ماه غم نیست ماه عشق است، محرم م حرم درد حسین است. نوشته شده در پنجشنبه هجدهم آذر ۱۳۸۹ساعت 0:45 توسط tabasom. باز محرم رسید، ماه عزای حسین ، سینهی ما میشود، کرب و بلای حسین، کاش که ترکم شود غفلت و جرم و گناه، تا که بگیرم صفا، من ز صفای حسین. از معني انتظار يك لحظه بايست. مثل قصر پادشاه قصه ها.
tabasom73.blogfa.com
76833. tabasom
داده هایت ، نداده هایت و گرفته هایت را شکر می گویم. چون داده هایت نعمت ، نداده هایت حکمت و گرفته هایت امتحان است. یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد. نگاهی نکنم که دل کسی بلرزد. خطی ننویسم که آزار دهد کسی را. که تنها دل من دل نیست. نوشته شده در دوشنبه نهم تیر 1393ساعت 19:18 توسط. ترکیب لباس های اروپایی در سال ۲۰۱۴. ترکیب لباس های اروپایی در سال ۲۰۱۴. نوشته شده در سه شنبه سوم تیر 1393ساعت 21:4 توسط. عکسهای سحر قریشی در صفحه اینستاگرامش. نوشته شده در سه شنبه سوم تیر 1393ساعت 21:4 توسط.
tabasom73p.blogfa.com
76834. تبسم
تو خیلی زود میمیری. زندگی یهنی تنهایی.تلخی.درد مقدس. قالب های نایت اسکین. چرا ساكت نمي شوي؟ صداي نفس هايت . . . در آغوش او. از اين راه دور هم آزارم مي دهد! لعنتي . . . آرامتر نفس نفس بزن! دو شنبه 6 شهريور 1391برچسب:. 14:52 ] [ tabasom74 ]. از اين همه اغراق. سرم گيج مي رود . از اين سرعت عقربه هاي خيالي! بيهوده نفس مي كشم . و بيهوده تر مي روم . گم مي شوم . با كفش هايي نامرئي. تا اثري از من نماند! براي گمشده اي كه نمي دانست كيست . سه شنبه 17 مرداد 1391برچسب:. 14:18 ] [ tabasom74 ]. 14:6 ] [ tabasom74 ].
tabasom74.lxb.ir
76835. بــــــــــــــــــــــــغض
امان ازخنده ای ک میانش بغض کنی. بعضیا هم هستن که باید بهشون گفت :. این اشتباه تو نیست که درک نمیکنی و نمیفهمی ،. اشتباه منه که توقع دارم بفهمی! یکشنبه 10 فروردین1393 ساعت 16:56 توسط mahya. به سلامتی همه اونایی که حالشون خوب نیست. اما می خندن که حال بقیه گرفته نشه. یکشنبه 10 فروردین1393 ساعت 16:53 توسط mahya. بسلامتی اونایی ک رفیقشونا نمیفروشن. امروز تو خیابون دست یه نفر یه قناری دیدم. به سلامتی همه اونایی که رفیقاشونو نمیفروشن. ما ک رفیقمون فروختمون. یکشنبه 10 فروردین1393 ساعت 16:48 توسط mahya. ما زود تر...
tabasom7472.blogfa.com
76836. دنیای من
جمعه بیست و پنجم بهمن 1392 ] [ 16:43 ] [ tabasom ] . مرا این گونه باورکن! کمی بی کس . جمعه بیست و پنجم بهمن 1392 ] [ 16:40 ] [ tabasom ] . هی رفیق آنکه درآغوش توست. جمعه بیست و پنجم بهمن 1392 ] [ 16:38 ] [ tabasom ] . خواستم چشم هایش راازپشت بگیرم. دیدم طاقت اسم هایی که. جمعه بیست و پنجم بهمن 1392 ] [ 16:30 ] [ tabasom ] . دیر آمدی بودنم در حسرت خواستنت تمام شد. دردداردکسی تنهایت بگذاردکه به جرم بااوبودن همه تنهایت گذاشتند. سلامتی اون کسی که داشت میرفت. گفتم نرو نمیتونی فراموشم کنی. پسرا و دختر خانومای و...
tabasom75.blogfa.com
76837. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tabasom76.blogfa.com
76838. یک لحظه تأمل
جملات و داستانهای تأثیرگذار. داستانی آموزنده از پشتکار ادیسون. معجزه ی تفکر مثبت . 18 دی. دقایقی از تو برای دیگران. معجزه ی تفکر مثبت . 17 دی. معجزه ی تفکر مثبت . 16 دی. تغییر دادن تمام دنیا. داستان گربه را دم حجله کشتن. معجزه ی تفکر مثبت . 29 مهر. معجزه ی تفکر مثبت . 15 مهر. دل آرام :* `*. اگر تنها ترین تنها شوم باز هم خدا هست. عظمت شیعه واهل بیت در اسلام وقرآن. بیا تو پشیمون نمیشی. خاطرات یک دختر خوشبخت. راز دلت را فریاد نزن. وبلاگ خانه ی عاشق ها. خاطرات من و پری! دنیای من ( سپیده شبستری). آنها تقاضا د...
tabasom777.blogfa.com
76839. زندگی اینه
طنز داستانک دلتنگی ها . وقتی اسم فامیل بازی میکنیم. در دایره قسمت مانقطه پرگاریم. ناقوس دلتنگی * . *. مطالبو بخونید نصفه هم ول نکنید تا ته بخونید آخرشم یه. پروفایلم فعاله دیگه ولش نکنینا. حالا زود برید پایین تا دیر نشده. خواهش میکنم دوستان گرامی وقتی کامنت میذارید. وب های. خودمو برای قرار دادن در جای وب سایت استفاده نکنید. خواهش میکنم وقتی میخاین اسمتون رو بزاریداسم خودتون رو بزارین.نه اینارو:. یه چیز کامنت خصوصی هم نزاریداگه نخاسم درجش نمی کنم. 15:39 ] [ تبسم ]. 10:20 ] [ تبسم ]. کلنجار میروم با خودم.
tabasom79.blogfa.com
76840. تبسم8
پای در راه نهیم که این راه رفتنی است نه گفتنی. رفته بودم لب حوض. عکس تنهایی خود را در آب. آب در حوض نبود. حوضشان بی آب است؟ 33 ساله شدنت مبارک. باید خلیل بود و به یار اعتماد کرد. گاهی بهشت در دل آتش فراهم است. نوشته شده در تاريخ 91/08/05. یعنی شرف یعنی حجاب. فخر زنان روز حساب. ولادت دردانه ی نبی و روز مادر مبارک. نوشته شده در تاريخ 91/02/21. که امام مردم از ایشان غایب خواهد بود. خوشا به حال آنانکه در آن زمان. بر امامت ما ثابت قدم باشند. نوشته شده در تاريخ 91/02/09. 33 ساله شدنت مبارک. چون که تو اومدی.
tabasom8.blogfa.com
76841. تبسم(اهدا عضو اهدای زندگی دوباره)
تبسم(اهدا عضو اهدای زندگی دوباره). خوبها هرگز تنها نیستند و مهربانی همسایه همیشگی آنهاست. و تو بهترینی. نوشته شده در جمعه سی ام تیر 1391ساعت14:28توسط maryam. دس دس جیغغغغ دس سوووووووت. بچه ها بدویین بدویین. 9 تیر تولد داداش میلادم. 10 تیر تولد آبجی فائزم. این گلا از طرف همه بچه ها تقدیم به این دو تا فرشته ی آسمونی. ای زیبا ترین ترانه ی هستی. بدان که شب. برایم ارمغان خوبی ها. وزیبایی هاست. پس ای سر کرده ی خوبی ها. امروز خورشید شادمانهترین طلوعش را خواهد کرد و دنیا رنگ دیگری خواهد گرفت،. عشق این سرمایه باز...
tabasom888.blogfa.com
76842. به حباب نگران لب رود قسم .
به حباب نگران لب رود قسم . شعر و جملات پر محتوا. دل نوشته های نفس. Blog, Weblog, Persian,Iran, Iranian, Farsi, Weblogs, sayberi174.ir". Title="RSS" RSS 2.0. نوشته شده در تاريخ. طراح قالب : { معبرسايبري فندرسک. این وبلاگ تقدیم به من. و تقدیم به تمام کسانی که با داشتن سر سوزن صمیمیتی من و تو را برای خود معنی میکنند.*. نوشته شده در تاريخ دوشنبه دوم آذر ۱۳۹۴ توسط لیلی. نوشته شده در تاريخ چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ توسط لیلی. نوشته شده در تاريخ چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ توسط لیلی. سادگی در توان ابدیت. نوشته شده در...
tabasom94.blogfa.com
76843. مكتوب هاي ناخوانده
کاش انروز که سر کلاس ریاضی. حواسم به شعر زنگ قبل بود. یکی به من می گفت. زندگی حساب دو دو تاچهارتاست. زمان من مردم از روی حساب و کتاب عاشق می شوند. تاريخ : پنجشنبه بیست و سوم آبان 1392 18:15 نویسنده : معصومه عبداله زاده. وزن شعرهایم ایرادی ندارد. وقتی اسم تو در. متن حرفهایم جا گرفته. دفترم پراز تو می شودتاهمیشه. تاريخ : پنجشنبه بیست و سوم آبان 1392 18:9 نویسنده : معصومه عبداله زاده. پراز بادام های کال. لبانی همرنگ شکوفه های سیب. پیشانی تب مردادی ام. به جان خریدم مهرت را. امان از بهمن چشمانت. باعشق اناردون...
tabasomabdolahi.blogfa.com
76844. تبسم عاشقی
کوچک که بودم کشتی هایم که غرق میشد سریع برگی از دفتر مشقم میکندم و دوباره یکی عین آن را میساختم. حالا ولی روزهاست که کشتی هایم غرق شده و تنها در حسرت آنم که چرا دیگر دفتر مشقی ندارم؟ نظر یادتون نره دوست جونیا. بچه ها بای بای. دست نوشته های من. هم تنها هم خسته. جوک و اس ام اس جدید. من و دنیای چولوکی. مجله سرگرمی پسر پارسی. خرید گن لاغری مردانه. دلنوشته های من از دلتنگی. خرید عینک سه بعدی. دختر شیطون آذر ماهی. بچه ها بای بای. سلام دوست جونیا. خوبید؟ مرسی که این مدت باهام بودید. برای کنکور میخوام درس بخونم.
tabasomasheghee.persianblog.ir
76845. تبسم بهار
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست. سلام به تو دوست عزیز. نوشته هامو می نویسم واسه دل خودم. شاید خیلی عالی نباشه ولی به بزرگی خودت ببخش. ازدوج , مزدوج , ازدواج. دوشنبه دهم بهمن 1390-22:36-تبسم. سلام به همه دوستان. علت نبود این چند وقتم این بود که در شرف گرفتن بزرگترین تصمیم زندگیم بودم. با اجازتون جمعه هفتم بهمن نود روز گفتن یه کلمه بود و اون کلمه بله بود. به قول یکی از دوستام ما هم رفتیم قاطی خروسا. 28 بهمن هم واسه مراسم جشن عقد تالار گرفتیم . موفق و شادو سبزو بهاری باشید.
tabasombahar.blogfa.com
76846. تبسم باران
خانوم هایی که وزنتون زیره ۴۰ کیلو و بالای ۷۵ کیلوه. نمیخواد ساپورت بپوشید، دس تون درد نکنه،. شنبه دوازدهم مهر 1393 17:16 فاطمه. داکارترین ادم دنیا اون سانسورچی هست که برنامه های صداوسیما رو با دقت. میبینه سانسور میکنه و جهنم رو به جون میخره تاماها یه وقت نریم جهنم. خدا خیرت بده اخوی رفتی جهنم. برات از بهشت آب یخ میارم:. شنبه دوازدهم مهر 1393 17:14 فاطمه. مامان اجازه هس ابروهامو بردارم؟ مامان اجازه هس موهامو زیتونی کنم؟ مامان اجازه هس تونیک صورتی بپوشم؟ مامان اجازه هس مث باربی ارایش کنم؟ ﻋﻠﻢ اگر ﺩﺭﺑﺮﮔﻪﯼ ﻧ...
tabasombaran.blogfa.com
76847. تبسم چت
پیام مدیریت : به تبسم چت خوش آمدید. از این بخش میتوانید وارد تبسم چت شوید. افراد آنلاین : کلیک کن بیا آدرس جدید. این قالب تبسم چت. میباشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی در بر دارد. پشتیبانی : طنین طرح.
tabasomchat.ir
76848. دفترچه ی یادداشتهام
ال ذ ين آم ن وا و ت ط م ئ ن ق ل وب ه م ب ذ ك ر الل ه أ لا ب ذ ك ر الل ه ت ط م ئ ن ال ق ل وب. پن : دیگه هیچ وقت و هیچ جا وبلاگ نخواهم داشت. این تصمیم منه :-). برچسبها: سوره الرعد آیه 28. نوشته شده در شنبه ۲۶ بهمن۱۳۹۲ساعت 4:44 توسط تبس م. سوره الرعد آیه 28.
tabasomdaily1.blogfa.com
76849. بنام خدایی که در این نزدیکیست
بنام خدایی که در این نزدیکیست. 9 آبان 87 - 11:45. امروز سی و یکمه. باید برم کرایه های برج ونک رو بگیرم.اگه فکر میکنی. د اسم برجمو میگم کور خوندید! صبح که داشتم از خونه خارج می شدم یه لگد محکم زدم. زیر جفت پای مهسا .بیچاره جیغ زد و پخش زمین شد. خیلی حال کردم. جیگرم خنک. شدروحم آروم شد.مهسا گربه سفید پشمالوی زن چهارممه. امروز روز گندیه.باید برم قبرستون.سالگرد آرزو و ژاکلینه.دو تاشون تو ی. ه روز و یه ساعت مردند.با این تفاوت که ژاکلین 3 سال و نیم بعد از آرزو مرد.این دو ت. صدورگواهی فوت طبیعی خیلی بالاست!
tabasome-asemani.blogfa.com
76850. ︵‿❤ تبــ ـسم بــــ ــارون ❤‿︵
تب سم ب ارون. عشق فقط یک کلام:. شنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۲. فرض کن حضرت مهدی. به تو ظاهر گردد. ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟ باطنت هست پسندیده صاحب نظری؟ خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟ لقمه ات در خور او هست که نزدش ببری؟ پول بی شبهه وناچیز ز همه دارائیت، . داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟ حاضری گوشی همراه تورا چک بکند با چنین شرط . که در حافظه دستی نبری؟ واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران،. میتوان خواند تورا شیعه اثنا عشری. شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۲. گاهی یک لحظه تامل کردن رو آیات قرآن کریم واسه تحول . .
tabasome-baroon.blogfa.com
76851. تبسم عشق
وبلاگ خبری تبسم عشق. ساعت کاری شعب بانک دی در نیمه اول سال. ساعت کاری نیمه اول سال 1394 شعب سراسر کشور بانک دی اعلام شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، بر اساس اعلام معاونت امور شعب بانک دی، کلیه شعب تهران و شعب ايثار و سجاد مشهد، اصفهان، شيراز، تبريز، اهواز و البرز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت و 30 صبح الي 16 بعدازظهر به ارائه خدمت به مشتریان میپردازند. همچنین ساعت فعالیت این شعب در روزهای پنجشنبه از ساعت هفت و 30 صبح الي 13 بعدازظهر خواهد بود. به نقل از تابناک. نوشته شده در 2015/5/6.
tabasome-eshgh53.blogfa.com
76852. ღღاحساس های عاشقانه سیبღღ
ღღاحساس های عاشقانه سیبღღ. آن زمان که خبر مرگ مرا میشنوی. روزي مي رسد كه دلت براي هيچكس به اندازه من. براي تمام لحظاتي كه در كنارم داشتی و. كه در حسرت تكرار دوباره. مي دانم روزی كه. الان میخندی اما بعدا تک تک جمله هامو. نوشته شده در یکشنبه هفدهم شهریور 1392 ساعت 15:35 توسط سیب. میخواهم برگردم به روزهای کودکی. آن زمانها که *پدر* تنها قهرمان بود. عشق، تنها در آغوش *مادر* خلاصه میشد. بالاترین نقطهى زمین، شانههای پدر بود. بدترین دشمنانم، خواهر و برادرهای خودم بودند. تنها دردم، زانوهای زخمیام بودند. تو با وعد...
tabasome-gol.blogfa.com
76853. لبخند خدا
خدایا به چشمانم نگاه کن و لبخند بزن. و هم چنان تو. با نام زیبایت. سلام. چندین ماه میشود که سراغت نیامده ام. همه چیز و همه ک س تغییر کرده اند اما . اما تو هم چنان خود خود عشقی! هر ثانیه از عمر که میگذرد چنان دگرگون میشویم که. خود هم نمیشناسیم خود گذر کرده ی خویش را،چه رسد به عابران و رفیقان هم جنس ا طرافمان،. این چه رسمیست دیگر؟ مگر رسم رفاقت نیز از نو نوشته اند؟ پای رفاقت که میشود تو خود خود مایی و ما. و ما بیگانه از خویش. میدانم که این را میدانی و چون میدانی یکطرفه پای رفاقتت می مانی و دم نمیزنی. سه نقط...
tabasome-khoda.blogfa.com
76854. تبسم رویای من
از این به بعد اینجا می نویسم. Http:/ notbookman.blogsky.com/. به دفتر یادداشتم سر بزنید. دوشنبه ۸ تیر۱۳۹۴ 12:19 ته تغاری. ازاین به بعد دراین وب خاطرات ودل نوشته ها مینویسم. Http:/ notbook-man.blogfa.com. جمعه ۴ مهر۱۳۹۳ 10:25 ته تغاری. سلام به همه شما. راستش من خیلی وقت بود که دلم میخاست عنوان وبم مناسب باشه با مطالبی که میزارم. من هم خاطرات مینویسم هم حرفای دلم هم دغدغه هام. برای همین یه وب جدید ساختم. اماازاین به بعد این وب مینویسم. پنجشنبه ۱ خرداد۱۳۹۳ 11:33 ته تغاری. هرچقدر هم که ضعیف باشیم. بلاخره روز...
tabasome-rooya.blogfa.com
76855. تمنای ماندن
از غمش ناله کنان می خوانم ، بی دلم رفت ولی با دل او می مانم. سلام به همه دوستان. اول از همه مرسی که لطف کردیو اومدی وبم. بعدشم میخوام خودمو معرفی کنم که بدونی صحاب این وبلاگ کیه:. من علیرضام تو 12همین روز از 12همین ماه سال 66 دنیا اومدم. یه پسر مغرور اما در حد طبیعی نه کاذب. حال و هوای دلم اکثرا ابریه.یه زمانی دست شیطونو از پشت. می بستم اما الان حوصله ی شیطونیو ندارم. دانشجو هستم.تهران زندگی میکنم. هیچ کسی تو قلبم نیست آزاد آزاد. عاشق پیانو و گیتارم با زدن این دو سازه که آرامش میگیرم. ღ LoVeR GhAsEdak ღ.
tabasome-talkh.blogfa.com
76856. Untitled Document
دریافت کد خوش آمدگویی. نمی دونم چی می تونم بگم! خاطره بازی یه دلتنگ. Http:/ www.irannaz.info/. دیگر خونی برایش نمانده بود. پسری که عاشق پرستار پایگاه اهداء خون شده بود. پنجشنبه 7 آذرماه سال 1392 ] [ 02:23 ب.ظ ] [ MILAD. یه بغض گلومو گرفته مث اینکه میخواد تسلیمش بشم. نمیدونه که خیلی وقته بازی رو بهش واگذار کردم. بیچاره اشکام میخوان دردمو تسکین بدن. نمیدونن این دردی نیس که با اشک ریختن آروم بگیره. آخ که چه سخته دیدن کسی که عشقت بودو نتونستی بهش بگی. عشقی که دوست داره ولی به روش نمیاره. عمو سه بخش دارد :.
tabasome-tanhaye.blogsky.com
76857. تبسم زندگی
پروفایل من : مینا. من می روم دامن کشان. دوشنبه ٢۱ بهمن ،۱۳٩٢. خاطرات ما مریسام عزیز. خاطرات نلی و باسی. خدا، من و بابائی و شکلات. زندگی عاشقانه الهام همسری و یکتا خانومی. سارا عزیز و یکتاقشنگم. عشق با طعم خیانت. من خوبم بهاران عزیز. ساعت ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳٩٤ : توسط : مینا. مامان، مامان جانم سلام. چقدر حس خوبیه که کنارم هستی چه خوشبختم که به دادم می رسی. دلم می خواد دلهره هات رو بگیرم بگم من هستم نگران نباش. مثل همه عمرم که به من گفتی و میگی ماهستیم. خدایا من بلاتکلیف میترسم از تنهائی.
tabasome-zendegi.persianblog.ir