SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 1 / 28 / (76857 - 76911)

76857. تبسم زندگی
پروفایل من : مینا. من می روم دامن کشان. دوشنبه ٢۱ بهمن ،۱۳٩٢. خاطرات ما مریسام عزیز. خاطرات نلی و باسی. خدا، من و بابائی و شکلات. زندگی عاشقانه الهام همسری و یکتا خانومی. سارا عزیز و یکتاقشنگم. عشق با طعم خیانت. من خوبم بهاران عزیز. ساعت ۱٢:۱٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳٩٤ : توسط : مینا. مامان، مامان جانم سلام. چقدر حس خوبیه که کنارم هستی چه خوشبختم که به دادم می رسی. دلم می خواد دلهره هات رو بگیرم بگم من هستم نگران نباش. مثل همه عمرم که به من گفتی و میگی ماهستیم. خدایا من بلاتکلیف میترسم از تنهائی.
tabasome-zendegi.persianblog.ir
76858. تبسم آب...یک جرعه عطش
تبسم آب.یک جرعه عطش. آیا به آبی که می نوشید اندیشیده اید؟ سوره واقعه آیه 68. کوچه کوچه بنازم به عابری که نیامد. شریک غربت ما کیست؟ به پلک پلک نگاهت دخیل خاطره بستم. دعا کنید بیاید مسافری که نیامد. پایگاه بسیج دانشجویی شهید همت. بیانات در دیدار اعضاى مجمع عالى بسیج مستضعفین. بسیج دانشجویی شهید همت. پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری. پایگاه درس هایی از قرآن - حجت السلام قرائتی. پایگاه تبیینی و تحلیل جریان های سیاسی). سردارشهيد حاج محمد ابراهيم همت. روز تجدید میثاق با ولایت. روز ذلیل شدن منافقان.
tabasomeab.blogfa.com
76859. تبســــــم عسـلی
چه خوب میشد اگه همیشه خنده هامون مثل عسل شیرین باشه. نظرتون در مورد مطالب تبسم عسلی چیه؟ مرا بخوان (الی خانوم). اگه بابام بفهمه.(حمیده و الهام). شب که میشه به عشق تو(ویدا جان). چه آرام در خود شکستم. حسرت رسیدن به ساحل. تبسم در نگاه او. دربا زیباترین جایگاه زمین. سایتی پر از شکلک. کارت شارژ آنلاین با جوایز. آدمهایی که وقتی هستند هستند, وقتی که نیستند هم نیستند. (. حضورشان مبتنی به فیزیک است. تنها با لمس ابعاد جسمانی آنهاست که قابلفهم میشوند. بنابراین اینان تنها هویت جسمی دارند. مردگانی متحرک در جهان).
tabasomeasali.mihanblog.com
76860. فقط خودم و خودت
فقط خودم و خودت. آفتاب بر زخم های ما مرهم میگذارد/امیدوارم نوشتن نیز با دل من چنین کند. امشب بعد از مدت ها اومدم و دلم میخواد دوباره شروع کنم به نوشتن. این مدت اتفاق های خیلی زیادی افتاد. روزهای خیلی سختی گذروندم . آخرین چیزی که اینجا نوشته بودم راجع به اون زنیکه عوضی بود که گذر زمان چهره ی کثیفشو به ما نشون داد . و چقدر بخاطر کثافت کاری های اون بیشعور ما دچار گرفتاری شدیم که الحمدلله به لطف خدا متوجه شدیم و جلوشو گرفتیم و تمام سحرها رو باطل کردیم. اگه خدا بخواد دوباره شروع میکنم. امروز 26 بهمن بود.
tabasomeatefi.blogfa.com
76861. تبســــم بهـــــــا ری
گاهی عمر تلف میشودبه پای یک احساس .گاهی احساس تلف میشودبه پای عمر. و چه عذابی میکشد.کسی که هم عمرش تلف میشود.هم احساسش. زندگی را باید عاقلانه شناخت، عاشقانه پیمود و عارفانه به پایان رسانید. بودن همیشه در فریاد نیست. نفس بریده (سهیلا ). دنیای خنده دار من. بسم الله الرحمن الرحیم. عاقبت سستی در نماز. ﺭﺍﺣﺖ ﻧﻮﺷﺘﯿﻢ ﺑﺎﺑﺎﻧﺎﻥ ﺩﺍﺩ .ﻭﻟﯽ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺘﯿﻢ. ﭘﺪﺭﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺎﻥ ﺍﻭﺭﺩﻥ ﺟﻮﺍﻧﯿﺶ ﺭﺍ ﺩﺍﺩ. تاريخ : جمعه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 23:3 نویسنده : رضا. ارزش واقعی یک لحظه را. تا زمانی که به یک خاطره تبدیل شود. هر لحظه را زندگی کن .
tabasomebahari.blogfa.com
76862. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tabasomebaran.blogfa.com
76863. ےِِدُخـترِمـ ـو فــــِـِِــرفــِـِِــرےِ
ے د ختر م و ف رف رے. نبی و عبادی انی غفور الرحیم. هر کار میکنم دلم نمیا د ح ذفش کنم. مید ونم ک دیگه مخا طبم نداره. اما با تک تک تاریخای ارشیوش خاطره دارم. ولی نم یخوام کسی بیاد جام. در مورد آهنگ هم. چون که همه جوره یادم میندا زتش. Tue 14 May 2013. ساعت نویسنده ک ے آن آ. روز اول با خود گفتم / دیگرش هرگز نخواهم دید. روز دوم باز می گفتم / لیک با اندوه و با تردید. روز سوم هم گذشت اما / بر سر پیمان خود بودم. ظلمت زندان مرا می کشت / باز زندان بان خود بودم. آن من دیوانه ی عاصی / در درونم های و هوی می کرد. ن وشت...
tabasomebaran17.blogfa.com
76864. Generate Hope
Generate Hope Counselling Services. If you have questions, or would like to set up an appointment,. Please call Tabasom Eblaghie at (604) 889-3635.
tabasomeblaghie.com
76865. تبسم دانایی
ادعای کشف قدیمیترین قرآن دنیا در دانشگاه بیرمنگهام عکس. دانشگاه بیرمنگهام اعلام کرده که آزمایش تاریخ‌گذاری رادیوکربن روی اوراق یک قرآن متعلق به کتابخانه این دانشگاه نشان داده است که عمر این قرآن دست کم به ۱۳۷۰ سال می‌رسد و در نتیجه، احتمال دارد قدیمی‌ترین قرآن موجود در جهان باشد. 1580;معه ۱۳٩٤/٥/٢ ] [ ٢:٤٠ ‎ق.ظ ] [ غلام سخی علیزاده ] [ نظرات . شفا یافتن چشمان یک زائر در حرم امام علی(ع) عکس. Laquo;جبار حسین الزبیدى» شهروند ۷۱ ساله عراقى. 1587;ه‌شنبه ۱۳&#1641...عید سعید فطر بر تمامی مسلمانان مبارکباد.
tabasomedanaee.persianblog.ir
76866. تبسم دوست
12 اردیبهشت روز معلم مبارک. فرم ارزشیابی و اختلال یابی املای فارسی. چک لیست ارزشیابی و اختلال یابی املای فارسی. تا خدا هست . پایگاه آزمون های مجازی اداره کل آموزش و پرورش. هر چقدر هم که ضعيف باشی. می توانی تکیه گاه باشی. یکشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۹۴ ] [ 21:13 ] [ مصطفی رضایی ]. 12 اردیبهشت روز معلم مبارک. شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 19:54 ] [ مصطفی رضایی ]. توکل بر خدایت کن،. اگر خالص شوی با او،. از این دنیای بی رحمی. به درگاهش قناعت کن،. اگر غافل شوی از او. به هر وقتی صدایش کن،. خطا گر میروی گاهی،.
tabasomedoost.blogfa.com
76867. هرچه میخواهد دل تنگت بگو
هرچه میخواهد دل تنگت بگو. از تو چیزی نمینویسم . تمام داشته هایم را کپی کنند بنام خودشان. نوشته شده توسط تسنیم در شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۳ و ساعت 19:36. به راستي چقدر شبيه اند. ميگويند عطر را از فاصله نسبتا دور بزني. راست گفته اند . آدمها را نيز ازدور دوست بداري. نزديكي لطف ماندن را كم ميكند. نوشته شده توسط تسنیم در یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۳ و ساعت 18:1. زن ك باشي نميتواني موقع غمت به خيابان بروي. دودشدن غمهايت را ببيني. زن ك باشي غمت را پنهان ميكني. با رژ لبي قرمز. خنده را براي لبهايت اجباري ميكني. اما تا دهن...
tabasomeeshg.blogfa.com
76868. تبسم شیرین عشق
کاش داشتنت به اندازه دوست داشتنت راحت بود. شاید به راه بسته هم ، باید امیدی بست و رفت! ﮔﺎﻫﯽ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﮐﻞ ﺩﻧﯿﺎ . ﺩﻟﺖ ﯾﮑﯽ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧواهد ﻭ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﯽ . ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺧﺪﺍ ﮐﻨﯽ. ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺶ ﻧﻤﯽ ﺁﻭﺭﯼ.". ﻣﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ . ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺑﮕﺬﺭﯼ . ﻭ ﭼﻪ ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ . ﺍﯾﻦ ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ. نوشته شده در یکشنبه هفتم اردیبهشت 1393ساعت 19:22 توسط فاطمه. خاکستان قلبم هنوز به امید پایمال قدم هایت می تپد . خداحافظ پنجره ی من. که تنها تو به حرف های دل خسته ام گوش می دهی. خداحافظ ستاره ای که هرگز نورت را ندیدم. وخداحافظ ای اشک های بی گناه. ای کاش شب بود.
tabasomeeshgh-6022.blogfa.com
76869. تبسمِ عشق
و این عشق، تبسم خدا بود به روی من. و این عشق، تبسم خدا بود به روی من. عاشقانه ای برای " تو ". بعضی ها خیلی معمولی هستند،ام ا. انبساط و انقباض روحی. اتاقم،تنهایی، قدم قدم با یک نوشیدنی و چندکتاب. اربعین جلوه ی معرفی. 34; فتح دیگری باید ". وب نوشته های یک بیش فعال فرهنگی. رفاقت به سبک شهید. اگه کسی رو دوست داری،. همه ی توانت رو بذار واسه ی رسیدن بهش. با چنگ و دندون. با جون و دل. تا روزی حسرت نخوری که چرا. نشد، که بشه، که.باشه کنارت. مهم اینه که، تو ، همه ی تلاشت رو کردی،. چه می شود کرد؟ کمی از خود عبور کن،.
tabasomeeshgh.blog.ir
76870. ღتبســــــــــــــم عشــــــــــــــــقღ
خدا جون سلام به روی ماهت! امیدوارم از اومدن به وبم پشیمون نشده باشید و بازم بیاین. دوستای جدید لطف کنن یه سری نکات رو رعایت کنن:. معمولا وقتی آپ می کنم به کسی خبر نمیدم. با هرکی همون جور رفتار می کنم که رفتار می کنه. هر جور که راحتی ، می خوای نظر بده می خوای نده. به هیچ عنوان کسی حق نداره از خاطراتم کپی کنه. لطفا وقتی میاین کامنت می ذارین " آپم ". محض رضای خدا یه نگاه به پست هم بکن. شنبه بیست و هشتم مرداد 1391 ] [ 16:50 ] [ MATINEH ] . کد لوگو ی وبلاگ. هر کی دوست داشت می تونه لوگومو بذاره توی وبش. نمیگم ...
tabasomeeshgh.blogfa.com
76871. دکوراسیون داخلی و خارجی خانه
دکوراسیون داخلی و خارجی خانه. مجموعه عکس های انواع دکوراسیون داخلی خانه و معماری خارجی ساختمان طراحی داخلی و ز. دکوراسیون اتاق خواب دخترانه. طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه. همواره باید با وسواس خاصی انجام گیرد. پیش تر در دکوراسیون اتاق دخترانه شیک و مدرن. به وجود آورده است. از جمله رنگ های محبوب در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه. دریافت کنید ضمن آنکه رنگ بندی ها در این طرح ها به خوبی انتخاب و اجرا شده است. آنچه که از طراحی های دکوراسیون اتاق خواب دخترانه. برچسبها: اتاق خواب دخترانه. مبل شیک و مدرن با طرح...
tabasomeeshgh21.blogfa.com
76872. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tabasomeeshgh3592.blogfa.com
76873. تعطیل شد
tabasomegham.blogfa.com
76874. ترنم باران
از تلویزیون رنگی تا ipod. سایت آقای رائفی پور. مهمترین اخبار ایران و جهان. ویدئو و کلیپ های جذاب. خرید و تخفیف گروهی. Http:/ uplod.ir/4sr8i07bap2j/noor and zolmat.3gp.htm. رئوس تفکرات و نظریههای امام خمینی :. بطلان تز جدایی دین از سیاست. اهمیتدادن به ملل مسلمان و توجه به ایجاد وحدت و پرهیز از تفرقه در برابر قدرتهای استکباری و نفی ناسیونالیسم. حرامشمردن تقیه و سکوت در برابر ظلم و فساد. تأکید بر لزوم ادامة مبارزه تا تشکیل یک حکومت اسلامی. تکیه بر فرهنگ و آداب و رسوم خودی و مبارزه با فرهنگ استعماری غرب.
tabasomegol.blogfa.com
76875. تبسم باران تحقق یک رویا است
تبسم باران تحقق یک رویا است. از هنگامی که خداوند مشغول خلق زن بود، شش روز میگذشت. فرشتهای ظاهر شد و گفت: "چرا این همه وقت صرف این یکی میفرمایید؟ باید دویست قطعه متحرک داشته باشد، که همگی قابل جایگزینی باشند. اید بتواند با خوردن قهوه تلخ بدون شکر و غذای شب مانده کار کند. دامنی داشته باشد که همزمان دو بچه را در خودش جا دهد و وقتی از جایش بلند شد ناپدید شود. دستهای داشته باشد که بتواند همه دردها را، از زانوی خراشیده گرفته تا قلب شکسته، درمان کند.". فرشته سعی کرد جلوی خدا را بگیرد. فکر هم میتواند بکند؟ چه ار...
tabasomehbaran.blogfa.com
76876. تبسم بیداری
جهت اطلاع از احکام دینی و اعتقادی از تبسم دانایی دیدن فرمایید. ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٢ کلمات کلیدی:. سوزمه قلعه در مسیر. نامه ۷۰ تشکل افغانستانی به سرافراز: نور امید و همدلی در صداوسیما. ساعت ٧:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٥/۱٦ کلمات کلیدی:. قدر امنیت ایران را بدانید / حوزه قم، مصدر علوم اهل بیت(ع) است. ساعت ۱:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٥/۱٥ کلمات کلیدی:. حضرت آیت الله اسحاق فیاض از مراجع معظم تقلید مقیم نجف اشرف که اخیرا در سفری زیارتی به مشهد مقدس سفر کرده است، در مصاحبه کوتاه با خبرگزاری « حوزه. این گزارش می‌افزا...
tabasomehbidari.persianblog.ir
76877. نقطه... سرخط..
هیچگاه برای اغازی نو دیر نخواهد بود. نوشته شده در شنبه 18 دی 1395 ساعت 09:47 ب.ظ توسط * *Shahrzad* *. واسه چیزای بی ارزش دیوونگی نکنید! خب باید بگم که . دلم تنگ شده برا موهام. الان فهمیدم که اصلا ارزششو نداشت. به عبارت دیگه: براکسی بمیر ک برات تب کنه. نوشته شده در شنبه 11 دی 1395 ساعت 12:50 ب.ظ توسط * *Shahrzad* *. دنیا فنی زاده. روحت شاد. روحت شاد دنیای شیرین کودکی ها. کلاه قرمزی هم تنها شد. نوشته شده در جمعه 10 دی 1395 ساعت 09:37 ق.ظ توسط * *Shahrzad* *. ولی من میگم از غصه دق کرد. یک ناخدای خوب نمیشود.
tabasomehsas.mihanblog.com
76878. تبسم خاک
عاشق روزهایی هستم که مهربان میشوی. حتی اگر نفهمم چرا. تو چه میفهمی از روزگارم ؟ گاهی به خدا التماس میکنم. خوابت را ببینم . فقط خوابت را . سه شنبه ۳۰ تیر۱۳۹۴ ] [ 22:9 ] [ تبسم ]. جایت راهیچکس درآغوش من نمیگیرد! پنجشنبه ۸ مرداد۱۳۹۴ ] [ 1:40 ] [ تبسم ]. چای د م کن خسته ام از "تلخی نسکافه ها". چای با عطر "هل" و "گ ل های" قوری بهتر است . چهارشنبه ۷ مرداد۱۳۹۴ ] [ 15:48 ] [ تبسم ]. مردکه توباشی،زن بودن عالی ست. فقط کافیست پای تودرمیان باشد. نمیدانی برای تو زن بودن چه کیفی دارد. دوست دارم نزنی شانه و هی گیرکند.
tabasomekhak.blogfa.com
76879. تبسم خلقت
دشت هایی چه فراخ! کوه هایی چه بلند! من دراین آبادی پی چیزی می گشتم. پی نوری ریگی لبخندی. پای نی زاری ماندم باد می آمد گوش دادم. چه کسی بامن حرف میزد؟ لب آبی گیوه هاراکندم ونشستم پاهادرآب. من چه سبزم امروز! وچه اندازه تنم هشیارم! نکند اندوهی سررسداز پس کوه. چه کسی پشت درختان است؟ مهربانی هست سیب هست ایمان هست. تاشقایق هست زندگی بایدکرد. دردل من چیزی هست مثل یک بیشه ی نور مثل خواب دم صبح. وچنان بی تابم که دلم می خواهد. بدوم تاته دشت بروم تاسرکوه. دورهاآوایی است که مرامی خواند. و از اهالی امروز بود. حال و ر...
tabasomekhelghat.blogfa.com
76880. رسیدن به ارزوی محال
رسیدن به ارزوی محال. مرهم تمام دردهایم لبهای توست . . .بوسه نمیخواهم.فقط حرفی بزن. جمعه بیست و نهم شهریور 1392. Num o nadaram to nazarat e khososi bezar ok mizangam behet. پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1392. از من گذشت. آنقدر آرام و بی صدا که هیچ وجدانی بیدار نشد! دوشنبه سی و یکم تیر 1392. شنبه یکم تیر 1392. د م ش گ رم باراט را مےگویم .به شانه ام زد. و گفت: خسته ش دے . امروز را تو استراحت ڪ ט مט به جایت مے بار م . دوشنبه بیستم خرداد 1392. در حجم نبودن کسى خشکيده ام! شنبه هجدهم خرداد 1392. مخاطب خاص .M.
tabasomekheyali.blogfa.com
76881. تبسم ماه
باسلام به همه دوستانم وپس از۲سال آپدیت با اهنگی زیبا از مازیار فلاحی به زبان انگلیسی /لبیک الهم لبیک. نوشته شده توسط تبسم در چهارشنبه ۲ آذر۱۳۹۰ و ساعت ۷:۴۸ قبل از ظهر. سلام به همه دوستانم من ۲باره بعد مدتها یاد وبلاگم افتادم. جدا مشغله زیاد باعث میشه ماهها وبلاگمو فراموش کنم اما الان اومدم یک مطلب جالبی رو براتون بنویسم بخوانین. اما حتما نظراتتون رو در مورد این مطلب میخوام بدونم.پس نظر یادتون نره. به خدا گفتم: آیا می توانی دلیلی برای ادامه این زندگی برایم بیاوری؟ و جواب او مرا شگفت زده كرد. هرگز خودت را ...
tabasomemah.blogfa.com
76882. ماه تابان و رسانه ها
ماه تابان و رسانه ها. سینما و رسانه و دلنوشته ها. فاطمه زهرا سلام الله علیها شهید شد. بین در و دیوار. چند سؤال خیلی مهم! السلام علیک یا فاطمة الزهرا. یا فاطمة اشفعیلی فی الجن ه! 22 بهمن یوم الله است. پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری. پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سی د علی. پایگاه اطلاع رسانی اساتید معارف اسلامی. دبستان امام هادی (ع)-بازی های رایانه ای. به نام اوکه پاکی باران مظهر وجودپاک اوست. عشق ضربدر2- - عاشقانه های من و عشقم. سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی. پایگاه خبری اهل بیت علیهم السلام.
tabasomemahtab.blogfa.com
76883. בُפֿــتـَـرَڪِ شِـــعــر فـُـروش
ב פ ت ر ڪ ش عر ف روش. نمیتونم ع و ضت کنم . ولی میتون م تعویضت کنم! این بار هم تن خسته ی من. و بارانی بی پایان. و خیابانی که تمامی ندارد. 12:40 بعد از ظهر. برای پ ر کردن دستهایی که. همیشه خالی از بود ن ت بود. 2:0 بعد از ظهر. نگاهت . خاطراتم. چشمانم را میفروشم به انتظار. تا نگاهت را بخرم. به یاد آن روزی. که مرا به دیگری فروختی. تا عشق پوشالی اش را بخری. 5:56 بعد از ظهر. به دنبال کودکی هایم. خداوندا.کودکی ام را پ س بده. میخواهم تنها دغدغه ام. های پشت ویترین باشد! 4:19 بعد از ظهر. می پوی م تو را. گ م شده باشی.
tabasomemasnuei.blogfa.com
76884. Server Error- blogfa.com
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است و تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش راهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه. را مطالعه کنید. [BLOGFA.COM].
tabasomemeher.blogfa.com
76885. تبسم نور
وزن دار نمے گویم. قافیہ هم نمے گذارم. بے پرده و رک مے گویم. اولین پستم بعد پن شیش ماه. هعی دیگه کسی وبم نمیاد. یادش بخیر قبلا چقد کامنت و بازدید.هعییی :(. نوشته شده در پنجشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۴ساعت 23:22 توسط فاطمه. آهای آقا پسری که کارت بازی با احساسات. دخترهاست و با اشکاشون. حس شاخ بودن بهت دست میده! یادت باشه فردا پدر. برچسبها: دوستی دختر و پسر. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 17:4 توسط فاطمه. اى كاش دوباره بچه مى شديم تا به جاى دلامون. سر زانو هامون زخمى مى شد. اللهم عجل لوليك الفرج. حتمن ...
tabasomenoor.blogfa.com
76886. ناگهان چقدر زود دیر می شود...
ناگهان چقدر زود دیر می شود. آنسوی دلتنگی ها خدائیست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست. چت روم محبوب ایرانیان. کوچک کننده بینی آیدان. توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه. با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز. از همه عزیزان (خانم و آقا) که در کنار شغل فعلی با هر تخصصی و یا دانشجویان عزیز در هر رشته ای که تمایل به کار پاره وقت دارند دعوت به همکاری می شود. 09151072256 * * * * *. با سپاس فراوان، و در انتظار دیدار شما عزیزان دل. یکشنبه ۷ تیر۱۳۹۴ ] [ ۰:۳۹ قبل از ظهر ] [ علی حاجی پور ].
tabasomeomid.blogfa.com
76887. تبسم پاییزی
انتهای کوچه عشاق وترنم های بهاری. یکشنبه بیست و هفتم مرداد 1392 : 10:15 : سوگند. اگریک روز از دل آسمان پر ستاره صدایم بزند، بال و پر پیدا می کنم! خدای من چه قدر خوب وقابل درکی! چه قدر قابل اعتمادی! چه خوب است تورا خواستن وبه تو رسیدن و تو را مثل گلی بوییدن. هر وقت به تو فکر می کنم دلم پر از امید می شود وآن امید، زندگی برایم می آورد. ام ا من فراموش نمی کنم که این زندگی دوباره به تو بر می گردد، همان طور که از تو آغاز شده است. داداشی جواب نظرتو دادم) ) ) ) ) ). یکشنبه بیست و هفتم مرداد 1392 : 10:14 : سوگند.
tabasomepaiiz.blogfa.com
76888. اپلاسیون تبسم
این وبلاگ جهت اطلاع رسانی به مراجعین مرکز اپلاسیون تبسم است. گالري عکس هاي زیبا. گالری عکس های زیبا. کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. شنبه سی و یکم فروردین 1392 ] [ 14:31 ] [ parisa-leyla ]. دوشنبه بیست و سوم بهمن 1391 ] [ 23:29 ] [ parisa-leyla ]. باید به اطلاع برسونم که دستگاه اپلاسیون هم بلاخره اوردیم. حالا کار اپلاسیون سریعتر و با درد کمتری میشه. سه شنبه دهم بهمن 1391 ] [ 0:34 ] [ parisa-leyla ]. تو پستهای قبلی چند تا میکاپ قشنگ گذاشتم امیدوارم خوشتون امده باشه. دوستان لطفا نظر بدن.
tabasomepelasiyon.blogfa.com
76889. نماز،پلی است بین دل و ملکوت
نماز،پلی است بین دل و ملکوت. نماز، تبسم روح است، دست تکان دادن قبل از پرواز در آسمان. نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم فروردین 1392ساعت 1:38 توسط مرجان. تو را من چشم در راهم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم اسفند 1391ساعت 15:35 توسط مرجان. عکس نماز ظهر عاشورا به روایت یک مینیاتوریست چینی. تابلوی نماز ظهر عاشورا اثر علی لی گون، نقاش و مینیاتوریست چینی است که سال 1389 در سیزدهمین جشنواره پژوهشی بینالمللی شیخ طوسی (ره) در قم رونمایی شد. نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم اسفند 1391ساعت 1:30 توسط مرجان.
tabasomerooh.blogfa.com
76890. " تبسم یک رویا "
اول ازهمه بگم من يه تازه واردم. تووبلاگم ك به كمك ترنم جوووووووون(رفيقم)ساختم مينويسم از:. نوشته ها.شنيده ها.خواندنيا.خاطرات.نوشته هاي خودم و. خوش حال ميشم كه نظر بديد. نوشته شده در شنبه بیست و پنجم شهریور 1391ساعت 20:5 توسط تبسم. میشه از یاد برد! به همین آسونی مثل افتادن برگ. به همین آرومی مثل خوابیدن مرگ. منو از یاد ببر. جای این چشمای پر غم بارونی. جای این دل بستن به منو ویرونی. منو از یاد ببر. دست بکش از رویا رفتنو باور کن. هرچی گل آوردی پیش روم پرپر کن. منو از یاد ببر. منو از یاد ببر. میشه از یاد برد!
tabasomeroya.blogfa.com
76891. ای سرنوشت ازتوکجامیتوان گریخت؟؟؟
ای سرنوشت ازتوکجامیتوان گریخت؟ انجمن دانشجویی امام علی (ع). ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﺪﺍﺭﯾﻤﻮ ﻣﺮﮒ :. ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﭘﺴﺮ ﻧﺪﺍﺭﯾﻤﻮ ﮐﻮﻓﺖ :. ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﯾﻪ. ﺩﻭﺱ ﭘﺴﺮ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﺩﻭﺱ ﺑﺸﻦ ﺩﯾﮕﻪ. ﺩﻭﺱ ﺷﯿﻦ خاله ببینه! جمعه هجدهم مهر 1393 ] [ 22:44 ] [ *ZAHRA* ]. من پول و ماشین و خونه نمیخوام،. من تو رو میخوام عشقم. جملهای که پسرا آرزوی شنیدنشو دارن. ولی کورخوندن ما زرنگتریم! پنجشنبه هفدهم مهر 1393 ] [ 15:17 ] [ *ZAHRA* ]. کلید پریز اتاقتو بزنی. دختر همسایه روشن نشه. پنجشنبه هفدهم مهر 1393 ] [ 14:24 ] [ *ZAHRA* ].
tabasomesard.blogfa.com
76892. ᒎƲᔕt ᔕᗰїLɛ ツ
Salam Barobach baade modatha bargashtam. Delam kheyli vasatoon tang shode bood . rasti. Dige daneshjoo shodam kheyli too daneshgah. Behem khosh migzare jaye hamatoon khali . az. In be baad gharare dobare biam inja vali na. Too modati ke naboodam seryale varesano. Didam asheghe in seryal shodam kheyli ghashang bood. Behetoon pishnahad mikonam hatman bebininesh { click. Rasti emsal zemestoon kheyli bahale na. Hamin dige bye bye.
tabasomeshab.blogfa.com
76893. تبسم تلخ
یه زنو به خاطر زیباییش نخواین. اونو برا زیبا تر شدن زندگی بخواین. همچین مردایی داریم نه واقعا داریم؟ دخترا لایک و نظر یادتون نرههههههههههههههههههههه. تاريخ : سه شنبه بیست و ششم آذر 1392 23:12 نویسنده : تبسم. سلام دوستای گلم من بازم اومدم. کم کم دخترم بزرگ میشد و روابط عاطفی منو میثم کمتر وکمتر. من ادم کاملا شوخی بودم با همه شوخی میکردم و بگو بخند . میثم ناراحت نمیشد میدونست من. اگه تو جمع های خانوادگی نبودم جام کاملا احساس میشد.دوست داشتم این خنده و شوخی ها. بخندت با بقیه هست. خلاصه تنهایی منو نت پر کرد.
tabasometalkh.blogfa.com
76894. رفاقت من و آنها
رفاقت من و آنها. سهمیه لیگ جهانی والیبال به تیم هایی که از ایران باختند رسید. به گزارش ایرنا، قرار است در سال 2013 رقابت های لیگ جهانی برای نخستین بار با 18 تیم برگزار شود و به این ترتیب علاوه بر 16 تیمی که سهمیه این رقابت ها را به دست آورده بودند، تیم های مصر و ژاپن با استفاده از وایلد کارت در لیگ جهانی شرکت می کنند. تیم ملی والیبال ایران برای حضور در این رقابت ها مصر و ژاپن را شکست داده بود. نوشته شده در یکشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۹۱ساعت 15:41 توسط. تهران، قهرمان مسابقات نیمه نهایی انتخابی. به گزارش ایرنا...
tabasometalkh2006.blogfa.com
76895. عاشقانه های بی صدای من
عاشقانه های بی صدای من. بهتر است بروی هر کجا که میخواهی. آفتابگردان ها را هم گیج کرده ای. با من قدری به گذشته سفر کن. حداقل محض تفریحی هم که شده! برگ های این درخت نمیگذارند از اتاق ببینمش. کاش قهوه ای دیگر بود. شاید تو را پیدا میکردم. تاريخ : پنجشنبه سوم تیر ۱۳۹۵ 14:18 نویسنده : بانوی شرقی. من از عهد آدم تو را دوست دارم. از آغاز عالم تو را دوست دارم. چه شبها من و آسمان تا دم صبح. سرودیم نمنم، تو را دوست دارم. نه خطی، نه خالی! نه خواب و خیالی. من ای حس مبهم تو را دوست دارم. سلامی صمیمیتر از غم ندیدم.
tabasometalkh72.blogfa.com
76896. ☁☂☼❤ تَـ ـبَـ ـسُمِ عِـ ــشـ ـق ❤☁☂☼
آهسته بیا . . . چیزی هم ننویس . . .نظر هم نذار. همین که بخونی کافیه . . من به کم محلی آدم ها عادت دارم. برچسب ها: پست ثابت. یکشنبه سوم اسفند ۱۳۹۳ 20:18 نویسنده: قاص دک]. هر کی پرسید سلام چطوری؟ جواب یک کلام دکوری. ممکنه از زندگی هر آن ببری. برچسب ها: اش ک. چهارشنبه سیزدهم اسفند ۱۳۹۳ 10:57 نویسنده: ه م ن ف س]. سلام گلم ممنون که بهم سر زدی. س لام بﮧ בوستاט ڪ لم. تو این وب مطالب عاشقانه میزارم. خع لی دوس تت دارم. گفتی میدونم ک دوسم داری ولی مطمئنم نمیدونی چ اندازه! زن ده ام و نف س می ک شم. ب ی ادتم ع زیزم.
tabasometanhayee.blogfa.com
76897. تبسم زندگی
دقیقا سه سال هست که از عمر این وبلاگ می گذرد .باور کردنی نیست .زمان کلا فهم زندگی را بهم ریخته است .ولی این خاطره ها زیباست .گرچه اندک و کوتاه هست. نوشته شده در شنبه دهم اسفند 1392ساعت 18:43 توسط دوست. کاش زندگی هم مثل یک وبلاگ بود . نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم بهمن 1391ساعت 2:53 توسط دوست. باز هم دلم تنگ است برای چیزی؟ تو می دانی ؟ نوشته شده در دوشنبه بیستم شهریور 1391ساعت 22:7 توسط دوست. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم شهریور 1391ساعت 18:56 توسط دوست. اشک من طعنه می زند به باران رحمت ! و ما بودن دوس...
tabasomezendegi.blogfa.com
76898. تبسم های طلایی
چند غزل ناب از دکتر جلیل نیک نژاد. موج چشم تو تماشایی نیست؟ آه باز آینه دریایی است نیست؟ سبک عریان نوین نگهت. پوشش شیوه ی نیمایی است نیست؟ قا مت زمزمه ی عاشقیت. به نگاه تو که بالایی است نیست؟ غزل آینه دید ن عشق. نغمه جاری زیبایی است نیست؟ دل به دریای نگاهت زده است. روح من غرفه رسوایی است نیست؟ بی تو دنیای نمک ریز دلم. غزل زخمی تنهایی است نیست؟ کی به افشای تو این عشق رسد. تا دوچشم تو معمایی است نیست؟ شعر "شیدا" ز شفافیت عشق. سبک رنگین خودآرایی است نیست؟ امشب ز حجم پنجره لبریزم ، آهم که از سکوت تو بر خیزم.
tabasomhayetalaee.blogfa.com
76899. راین تبسم هزار
رفتن همیشه رسیدن نیست در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز را بیاموز. نوشته شده در سه شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 14:24 توسط افضلی. چه کسی بود . من سالها نماز خوانده ام . بزرگترها میخواندند . من هم میخواندم . در دبستان ما را برای نماز به مسجد میبردند . روزی در مسجد بسته بود. بقال سر گذر گفت : نماز را روی بام مسجد بخوانید تا چند متر به خدا نزدیکتر باشید! مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من. نوشته شده در چهارشنبه دوم بهمن ۱۳۹۲ساعت 19:31 توسط افضلی. ببین بیندیش انتخاب کن. همانطورکه خوردن شراب حرام است ،.
tabasomhazar.blogfa.com
76900. خاطره
این وبلاگ بعضی از مطالبش فقط ماله خودمه.امابعضیش روازهرجاکه گیرم اومده پیداکردم .گذاشتم تاشماعزیزان هم بهره ببرید. امیدوارم که خوشتون بیاد. دفترچه ی خاطرات عاشقی. نوشته شده توسط تبسم در چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1393. نوشته شده توسط تبسم در چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1393. بگذار اعتراف کنم که بدجور دلم برایت تنگ شده. فکر نکن بی وفا هستم ، دلم از سنگ نشده. اعتراف میکنم اینک در حسرت روزهای شیرین با تو بودنم. باور نمیکنم اینک بی توام. کاش میشد دوباره بیایی و یک لحظه دستهایم را بگیری. گفتم:این پاییز...
tabasomi-talkh.blogfa.com
76901. پرستاری در طب سنتی
پرستاری در طب سنتی. مراقبتهای پرستاری با رویکرد طب سنتی. باز نوروزی دیگر و باز فاطمیهای دیگر. و باز سالی جدید و بهاری دیگر در راه. و باز امامی منتظرتر از روزی دیگر. و امسال نوروزی فاطمی داریم. در نوروز فاطمی ایامتان خدایی و متعالی . . نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۳ساعت 23:49 توسط جلال کاظمی دهسرخی. مقابله با روند پیری می تواند لذت بخش باشد. برخی مطالعات نشان می دهد، سلامت پوست. در گرو تأمین مواد مغذی موردنیاز آن است. با. اص الح برنامه غذایی می توان رون .د پیری را به. بازسازی سلول ها موثر است.
tabasomjk.blogfa.com
76902. برای عشقم
کد صفحه ورودی عاشقانه. نوشته شده در شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 12:1 توسط leila. زن باس واس آقاش آرایش کنه، که آقاش حال کنه! بگیره محکم ماچش کنه! مرد باس واسه خانومش پاستیل و لواشک بخره! زن باس زود زود سردش شه تا آقاش زود بغلش کنه! مرد باس همی که گفتی حوصلم سر رفته بگه حاضر شدی خبرم کن موهاتم نریز بیرون! نوشته شده در یکشنبه ششم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 11:33 توسط leila. به خانوما و آقایون امیدوارم حالتون خوب باشه. امروز تولد مامان عزیزمه.کسی که همه ی وجودم از اونه.برا همین می خوام اینجا تولدشو بهش تبریک بگم. كه عم...
tabasomjoooooni.blogfa.com
76903. اینجا همه چی در همه
اینجا همه چی در همه. با سلام . ورود شمارا به وبلاگ اینجا همه چی در همه. خوش آمد میگویم . برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید. I know you were terrible(مهرنوش). خرید اینترنتی ساعت مچی الیزابت. اس ام اس عاشقانه. این پست Abbas Taraneh. دومین ماهگرد وبللاگ-با تاخیر-مبارک. روز دختر .1. ماهگرد . . . مخاطب خاص . . . تنهایی . . . ما با هم فرق داریم . . . گالری عکس های زیبا. اینکه جونتو واسه یکی بدی. اما اون حاضر نباشه نیگات کنه. چهارشنبه 5 آذر 1393 ] [ 10:00 ب.ظ ] [ kimiya * melina ]. اگهی ا...
tabasomkimiya.mihanblog.com
76904. لحظاتی برای باهم بودن
لحظاتی برای باهم بودن. مادرم صبحی می گفت : موسم دلگیری است من به او گفتم : زندگانی سیبی است گاز باید زد با پوست . پنجشنبه 8 خرداد 1393 ] [ 09:49 ق.ظ ] [ تبسم. 10 راهکار برای جذب انرژی مثبت. ناراحت و بی حوصله هستی جذب انرژی مثبت محیط کار سختی به نظر می رسد اما اگر باور داشته باشیم که شادی و غم زاییده شرایط محیطی اطراف ما نیست بلکه حاصل انتخاب ماست آنوقت انتخاب بین شادی و غم آسان می شود. شاد بودن و شاد زیستن آسان است اگر که بخواهیم برای شادی کافی است:. سه شنبه 24 تیر 1393 ] [ 10:26 ق.ظ ] [ تبسم. اکنون فقط ...
tabasomkon.mihanblog.com
76905. ㋡تبسم تولدت مبارک اجـــــــی㋡
تبسم تولدت مبارک اجی. تاريخ : چهارشنبه بیست و پنجم دی 1392 15:33 نویسنده : ᗩLi. حالا همگى دست بزنيد و شادى كنيد. تاريخ : دوشنبه نهم دی 1392 17:0 نویسنده : ᗩLi. بهنرین روز خدا اون روزی بود که یه فرشته به خدا گفت :. یه ادم به دنیا اومده سرنوشتش همش تنهایی یه. خدا یه لبخند زد و یه ادم نشون اون فرشته داد و گفت :. ببینش اون میشه یه روزی معبود اون ادم. معبودم اغاز دوباره ت مبارک. خدا وقتی افریدت یه لبخند زد. و یه تیکه از قلب مهربونش و گذاشت تو سینه ت. لبخند خدا تولدت مبارک. چه لطیف است حس آغازی دوباره . بیان ی...
tabasomm.blogfa.com
76906. زیرسقف خونمون
تبسمهدیه ای از خدا. من مامان تبسمم عاشق زندگیمم یه شوشو مهربون دارم.دوست دارم خاطره هامو ثبت کنم مخصوصا خاطرات شیرین با تبسمم رو تا وقتی بزرگ شد دلم واسه این روزا تنگ شد بیام اینجا رو بخونم. دلت با من هماهنگه. دلنوشته های خیس من. زنی به اسم بانو. من و این.نخودچی. عاشقانه های آقاسید و زنش. آ قای پیشی و خانم میشی. جاودانه های نخ و سوزن. آ قایی و خانمی. خاطره های روزانه من. سکانس هایی از یک زندگی عاشقانه. خاطرات روزانه زندگی مشترک و شخصی من. بلفی و لی لی بیت. خاطرات من و همسری.طلا خانوم. تاريخ : جمعه بیست و...
tabasommaman.blogfa.com
76907. پروانه ها منتظرند یادت نره
پروانه ها منتظرند یادت نره. بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند،چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم . Happy birth day my love . غمات واسه من بخند عشقم . . . تولدم مبارک . . . اما بازهم دوستت دارم . . . دلم گرفته . . . آخرین جرعه جام . . .Ƹ Ӝ Ʒ. شع ر دوس ت داشتنی م ن . . . به ان ه ی من ت و . . . ツ بهƸ Ӝ Ʒ ار ツ. ๑ ๑ گفتگو ๑ ๑. Zire in aseman (mehrnoosh. من و روزای عمرم(مریم). جتی اگر نباشی می آفرینمت( فاطمه ). زندگی زیباست ( شادی ). گریه ه ای بی صدا(طاهره). کلب ه دوستی (مریم شبستری ). و چه عاشقانه است.
tabasommrs.blogfa.com
76908. کلبه ی تنهایی
وقتی از همه جا نا امید شدی. رو به کوهی بایست و فریاد بزن :( آیا امیدی هست؟ نوشته شده در پنجشنبه دهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 16:34 توسط تبسم. چيزهاي كم اهميت را تشخيص دهم و سپس آن هاراناديده بگيرم. كه باخت در يك نبرد كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم . زندگي را از طبيعت بياموزم ، چون بيد متواضع باشم ، چون سرو ، راست قامت ، مثل صنوبر ، صبور ، مثل بلوط مقاوم ، مثل رود ،روان ، مثل خورشيد با سخاوت و مثل ابر با كرامت باشم . كه اگر مايلم پيام عشق را بشنوم ، خود نيز بايستي آن را ارسال كنم . تا بهاران نرسیدست هوای...
tabasomnaz.blogfa.com
76909. خبرگزاری تبسم
January 12,2017 ۱۳۹۵/۱۰/۲۳. شاهین شهر و میمه. شاهین شهر و میمه. صبح امروز با حضور رهبر معظم انقلاب. برگزاری مراسم بزرگداشت آیتالله هاشمی رفسنجانی در حسینیه امام خمینی(ره). مراسم بزرگداشت آیتالله هاشمیرفسنجانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) آغاز شد. برگزاری مراسم بزرگداشت آیتالله هاشمی رفسنجانی در حسینیه امام خمینی(ره). آغاز تشییع پیکر مرحوم آیتالله هاشمیرفسنجانی. امام جمعه اصفهان در پی درگذشت آیتالله هاشمی رفسنجانی: نیم قرن رنج و کوشش خالصانه ایشان رهتوشه خوبی برای لقای خداست.
tabasomnews.ir
76910. خدامنتظرتوست...
این وبلاگ با هدف کمک به اموزه های دینی در طرح ضیافت اندیشه 1391 کلید خورد. بلافاصله پس از غذا خوردن مسواک نزنید! تفاوت مغز در زنان ومردان. داستان زیبا امام رضا. اس ام اس زیبا و جدید. ساده ترین راه ها برای جوانتر شدن. اس ام اس زیبا برای عید فطر. عیدقربان:عید بازگشت به خود حقیقی انسان. نظرتون درباره وبلاگ چیه؟ جمعه 5 آبان 1391 : نویسنده : مریم آذرنگ. از من درگذر آنچه را از من بدان داناتری، و اگر بار دیگر به آن بازگردم تو نیز به بخشایش بازگرد. آنچه از اعمال نیکو که تصمیم گرفتم و انجام ندادم ببخشای. نگاه ها ...
tabasomnoor.mihanblog.com
76911. تبسم
قرار گرفتن در رده یازدهم جدول. شبه گزارش خبرگزاری فارس، استقلال خوزستان در پایان نیم فصل اول با کسب 17 امتیاز با قرار گرفتن در رده یازدهم جدول به کار خود پایان داد. تمرینات استقلال خوزستان با توجه به ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا تعطیل شد و این تیم از فردا کار خود را دنبال می کند. طبق برنامه کادرفنی این تیم قرار است استقلال خوزستان روز 28 آبان به شهر اندیمشک سفر کند و در سد کرخه اردویی تدارکاتی را برگزار کند. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۲ساعت 19:4 توسط.
tabasomroyaha.blogfa.com