SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 10 / 35 / (1362022 - 1362076)

1362022. لـــــــحظه های بــــــا هم بـــــــودن
لحظه های با هم بودن. دردا كه نگشت هر كسي محرم ما. آگاه نشد به دل ز بيش و كم ما. آني كه نشاندمش سخنها در گوش. ديدم كه ز دور خنده زد بر غم ما. قالب های کافه اسکین. امشب یه شب خاصه. قالب های کافه اسکین. كد كج شدن تصاوير. از يك جايي به بعد، هميشه آماده اي، دسته ي چمدون توو دستته. و ول نميشه.انگار فقط منتظر نشستي تا يكي لحظه ي رفتن رو اعلام كنه و بلند. شي بري.از يك جايي به بعد، مسافري.پاي موندن نداري، همه اش ميخواي. بري، كجاش هم مهم نيست، فقط بري، نباشي، نموني.از يك جايي به بعد،. امشب یه شب خاصه. بالای سرم نگ...
tekrare-lahzeha.blogfa.com
1362023. زنده باد تنهایی
به خیالم توی دنیا واسه تو عزیزترینم. آسمونا زیر پامه اگه با تو رو زمینم. به خیالم که همیشه تو با من یه آشنایی. به خیالم که تو با من،دیگه از همه جدایی. من هنوزم نگرانم که تو حرفامو ندونی. این دیگه یه التماسه،من می خوام بیای بمونی. من و تو چه بی کسیم وقتی تکیه مون به باده. بدو خوب زندگیمون منو دست گریه داده. ای عزیز هم قبیله با تو از یه سرزمینم. تا به فردای دوباره با تو هم قسم ترینم. نوشته شده در پنجشنبه یکم مرداد ۱۳۸۸ساعت 4:32 توسط sheytoonak. سخنانی از گابریل گارسیا مارکز. هیچ کس لیاقت اشکهای تو را ندارد.
tekrare-tanhai.blogfa.com
1362024. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tekrare.blogfa.com
1362025. رهایی و سکوت
نوشته شده در یکشنبه 1391/11/15. نوشته شده در یکشنبه 1391/11/15. از معرفت سیگار برای تو میگفتم! امشب سیگار هم پای دردهایم نمیماند. هنوز روشن نشده خاکستر میشود و میمیرد. انگار تنش به تن تو خورده. نوشته شده در یکشنبه 1391/11/15. برایم سیگاری را آتش بزن. برومن پر از باروتم. نوشته شده در یکشنبه 1391/11/15. دود مرطوب سیگار در فضا / چشمانی که انگار هرگز نخوابیده! مردی از جنس عرفان/قلبی از روح نور در او. چهر هی خسته و غمدیده ی مرد/شعله میزد در نگاه چشم من/ لبخندش همیشه بر لب/اتاقی که آرامشش ازوست. یک قرانی بی ار...
tekrare2tanhaee.blogfa.com
1362026. تکرار غریبانه ی روزهای من
تکرار غریبانه ی روزهای من. شما فکر کن یه دوست! گدایی بر مبنای دروغه؟ عید هم تموم شد الکی الکی! یه شب مهتاب . روز تعطیل و بوی خواب! رفیق خبر از تغییر فصل می دهد! پادشاه فصل ها، پاییز؟ ای خروس سحری چشم نخوده سینه زری! روزهای زندگی یک مسافر(ندلی). فیلم هایی که می بینیم. کتاب هایی که می خوانیم. دانلود کتاب های صوتی. ماه هفت شب(بهاره رهنما). صداهایی که می شنویم. لیلی نام تمام دختران زمین است. گدایی بر مبنای دروغه؟ شنبه پنجم مرداد 1392 ] [ 3:45 بعد از ظهر ] [ سحری ]. عید هم تموم شد الکی الکی! بنه کوه که اصلن!
tekraregharibane.blogfa.com
1362027. ترنم عشق
ترنم عشق 13 (آمدم امشب به میخانه). امدم امشب به میخانه تمنایت کنم. می نمیخواهم بیا ساقی تماشایت کنم. بی قرارم ساقی از میخانه بیرونم مکن. کرده ام می را بهانه تا تماشایت کنم. یک روز مادرم گفت: درد بی درمون بگیری! نفرینش گرفت. عاشق شدم. خوشحالم ; من ب ردم! چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشت. خوشحالم ; تو باختی! چون کسی رو از دست دادی که دوستت داشت. به سلامتی پسری که. عوضی بازی رو بلد بود. اما هیچ وقت واسه هیچ دختری امتحانش نکرد. هر بار که می گویی :. برو برو و به زندگیت برس"! كاش آدم دستش بشكند . دلم می خ...
tekrareghatreha.mihanblog.com
1362028. ببار آسمان...ببار
مردی مقابل گل فروشی ایستاد. او میخواست دسته گلی برای مادرش که در شهر دیگری بود سفارش دهد تا برایش پست شود. وقتی از گل فروشی خارج شد دختری را دید که در کنار درب نشسته بود و گریه میکرد. مرد نزدیک دختر رفت و از او پرسید : دختر خوب چرا گریه میکنی؟ دختر گفت: میخواستم برای مادرم یک شاخه گل بخرم ولی پولم کم است. مرد لبخندی زد و گفت: با من بیا من برای تو یک دسته گل خیلی قشنگ میخرم تا آن را به مادرت بدهی. دختر گفت: نه، تا قبر مادرم راهی نیست! نوشته شده در شنبه نوزدهم فروردین ۱۳۹۱ساعت 14:36 توسط میترا. خداوندا،تو ...
tekrarelahzeha.blogfa.com
1362029. نگاه عشق
عشق زیباترین واژه دوران. رفتی و بی تو. رفتی و بی تو کوچه در انتظار عشق است. رفتی و بی تو باران در ابر تیره ماندست. رفتی و روزگاران بی تو چه پر ز دردست. رفتی و خرمن دل بی تو هلاک عشقست. ای ماه نورسیده از چه خزان گزیدی؟ ای آفتاب دلها از ما چرا گذشتی؟ رو بر کدام دریا در کهکشان نمودی؟ آرامشم تو بردی بر من چرا غروبی؟ کار دلم خراب است عشقت به روزگارست. ای نازنین مه دل نامت چه برقرارست. در عالم خیالم هر لحظه حاضری تو. دانم که روز محشر راه تو برقرارست. نوشته شده در یکشنبه چهارم تیر 1391ساعت22:0توسط محبوبه. آقا ج...
tekrareoo.blogfa.com
1362030. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tekrarepaeiz.persianblog.ir
1362031. تـــکــــــــرار روزگـار
آرامش قبل از طوفان. یه روزی بالاخره میرم. هییییس ( مهسا جون ). هواداران هومن امين الهي. جک سررررررررررررررای پر پر (ناشناس آشنا ). هزاره های فراموش شده. ورود بی جنبه ها ممنوع( مجید). خودت که نیستی ولی یادت باهامه (محمد). داستانهای کوتاه و پر معنا. Salam dostane aziz in weblog vase hamishe tatil mishe adress web jadidamo baraton mizaram. دوشنبه هفتم اسفند 1391 ] [ 18:1 ] [ ناشناس ]. یه جایی خوندم باید یه سنگ بندازی تو رابطه ت، تا ببینی چقد عمیقه. هیچی دیگه منم انداختم. امشب ﺧﺪﺍ ﺁﺭﻭﻡ ﺻﺪﺍﻡ ﻛﺮﺩ ﻭ. یکشنبه بیس...
tekrarerozegar.blogfa.com
1362032. یه سلام ناب ناز خدمت مردم عزیزشریف ایران
یه سلام ناب ناز خدمت مردم عزیزشریف ایران. ساده بگم .دوستدارم. دانستن کافی نیست . باید اقدام کرد.تنها با خواندن و دیدن و شنیدن به جایی نمیرسی باید دست به کار شوی به خاطر داشته باش.: هدف هایی که برنامه اجرایی برایشان نداری فقط یک خیال است. نوشته شده در شنبه دوم اسفند 1393ساعت 10:59 توسط M. یک شبی گله کردم از کسیکه خود خواست گله نداشت. اگر هم دوست میداشت کسی را نداشت. یک شب گریه کردم در فراق کسیکه خود شانه ای برای گریه نداشت. خودش دوست میداشت و دوستداشت اما . ثمره ای از حکمت خود ور نداشت. سلام دوباره خدمت د...
tekraresaniye.blogfa.com
1362033. Tekrar Et, Tekrar Dinle | Youtube Tekrar Dinle, Tekrar Et
Tekrar Dinle'mek Istediğiniz şarki. Tekrar Dinlemek Istediğiniz şarkinizin Youtube Linkini Giriniz:. Yada Youtube şarkinin Linkinde Youtube.com Yerine TekrarDinle.net yaziniz. Orjinal : http:/ www.youtube.com/watch? Tekrar Et : http:/ www. tekraret.com. Tekraret.com @ 2016 - Tekrar dinleme sitesi.
tekraret.com
1362034. !...تکرار تنهایی
وقتی مامانم برام اسم انتخاب میکرد حتما بهش وحی شده بود که چه سرنوشتی انتظارمو میکشه.الان که به گذشته نگاه میکنم تعجب میکنم از این همه صبوری خودم. آینده هم که دیگه جای خودشو داره. نوشته شده در جمعه سوم دی ۱۳۹۵ساعت 1:1 توسط تنها. آه، اي مردي كه لب هاي مرا. از شرار بوسه ها سوزانده اي. هيچ در عمق دو چشم خامشم. راز اين ديوانگي را خوانده اي. هيچ مي داني كه من در قلب خويش. نقشي از عشق تو پنهان داشتم. هيچ مي داني كز اين عشق نهان. آتشي سوزنده بر جان داشتم. گفته اند آن زن زني ديوانه است. كز لبانش بوسه آسان مي دهد.
tekraretanhaee.blogfa.com
1362035. تکرار تنهایی
امان از بهانههایی که باید برایشان تا خود صبح، یواشکی اشک بریزی. شک نکن من زاده شده اسفند! آینده ای* خواهم ساخت که! گذشته ام *جلویش زان و بزند ! قرار نیست من هم دل کس دیگری را بسوزانم ! برعکس کسی را که وارد زندگیم میشود! آنقدر خوشبخت می کنم که! به هر روزی که جای *او * نیستی به خودت* لعنت* بفرستی! نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1392ساعت 18:36 توسط بهار. آدم پیر می شود! عزیزش را صدا می زند. جوابی نمی شنود ! به قصه ا ت برگرد. اینجا همه ی فاحشه ها. ل یلی شده اند. . ! بوی گند خیانت تمام شهر را گرفته!
tekraretanhai.blogfa.com
1362036. تکرار تنهایی
Http:/ www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd". فرا رسیدن ماه محرم برتمامی مسلمانان جهان تسلیت باد. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم آبان 1392ساعت2:28 بعد از ظهرتوسط فائزه. من اومدم با موفقیت کامل. رفته بودم درس بخونم ولی دیگه برگشتم. نوشته شده در دوشنبه پانزدهم مهر 1392ساعت10:34 قبل از ظهرتوسط فائزه. شاید یک روزی معجزه شد زنده شدم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم فروردین 1391ساعت11:54 بعد از ظهرتوسط فائزه. دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند. و اندر ظلمت شب اب حیاتم دادند. بی خود از شعشعه ی پرتو ذاتم کردند.
tekraretanhaie.blogfa.com
1362037. نهال های زندگی
پنجشنبه شانزدهم دی ۱۳۹۵. خوشست از زیردستان سرپرستی. شنیدستم که وقت برگریزان. شد از باد خزان، برگی گریزان. میان شاخهها خود را نهان داشت. رخ از تقدیر، پنهان چون توان داشت. بخود گفتا کازین شاخ تنومند. قضایم هیچگه نتواند افکند. سموم فتنه کرد آهنگ تاراج. ز تنها سر، ز سرها دور شد تاج. قبای سرخ گل دادند بر باد. ز مرغان چمن برخاست فریاد. ز بن برکند گردون بس درختان. سیه گشت اختر بس نیکبختان. به یغما رفت گیتی را جوانی. کرا بود این سعادت جاودانی. ز نرگس دل، ز نسرین سر شکستند. ز قمری پا، ز بلبل پر شکستند.
tekraretazegyha.blogfa.com
1362038. انتهای نگاه تو
شبهای تلخ بی تو امانم رابرید پس آنهارابرای بقیه به تصویر میکشم کاش ببینی احوال من را در دقایق نبودت. سلام دوستان عزیز به خصوص دوست که به گفته ی خودش سیصدبارسرزده و من آپ نکردم معذرت دوست که ناراحتت کردم این وبلاگ کلابه هم خورد.این شدکه بعدیه مدت که دوربودم یه وب دیگه درست کردم .دوست عزیز امیدوارم دوباره که اومدی سربزنی پست جدیدموببینی و به وب جدیدم که هنوززیادجلونبردمش سربزنی دوستت دارم دوست عزیزم. 13:56 ] [ باران ]. حتماسربزنینا.تبریکم یادتون نره. 15:33 ] [ باران ]. 19:24 ] [ باران ]. ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻮﯼ ﮐﻪ ﻫﺴﺖ.
tekrareto.blogfa.com
1362039. به نام آنکه جان را فکرت آموخت
درست 5 ساله از اولین وبلاگم میگذره وبلاگی که شاید خیلی دوسش داشتم و خیلی ها هم دوسش داشتن.تقریبا یک سال داشتمش بعد از یک سال به طور کل ازش زده شدم قصد کردم نه چیزی بگم نه چیزی بنویسم. تا همین چند وقت پیش که احساس کردم هنوز عشق تو وجودم جریان داره رفتم دوباره نوشتم دوباره وبلاگ ساختم دوباره . از همین جا بود که وقتی خواستم اسم انتخاب کنم چیزی به غیر از تکرار زندگی به نظرم نرسید(:, زان یار دلنوازم شکری است با شکایت" /. به نام آنکه جان را فکرت آموخت. زان یار دلنوازم شکری است با شکایت. آیا در این دل جا می شوم؟
tekrarezendegi.blogfa.com
1362040. TEKRAR GayriMenkul Emlak Hizmetleri
Emlak Durumu Seçiniz :. Emlak Tipi Seçiniz :. Oda Sayısı Seçiniz :. Çok Odalı (8'den fazla). Metre Kare Aralığı :. Daire Alım - Satım. Yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta listemize kayıt olabilirsiniz. Sizce en uygun gayrimenkul edinme şekli hangisidir. Projenin Özel Taksit İmkanıyla. Toplam Kayıt 0 • Sayfa 1/0. Çevrilecek Döviz Cinsi :. Adres : Hacı Ahmet Caddesi No:7 - Göktürk - Eyüp / İSTANBUL. 0212 322 23 22 - 23 Fax :. 0212 322 41 59 E-Posta :.
tekrargm.com
1362041. کتاب سفید
زبانی که حق را نگوید فقط به درد لیسیدن بستنی قیفی می خورد! این سؤالی است که این شش ماه گذشته، مدام، اهل و آشنا از من پرسیده اند. "برنامه ات چیست؟ می خواهی چه کنی؟ به عنوان یک آدم بیست و پنج ساله ی عزب خدمت نرفته ی لیسانسه برنامه ات چیست؟ این که بروی و مثل احمق ها برای خاکی که حتی نمی دانی چه قدر در آن سهیمی پا بچسبانی، با این که در یک نظام آموزشی خودت را پاره کنی که بشوی مدرک دار، واقعا چه توفیری دارد؟ دختر هم سایه با دختر فامیل چه فرقی می کند؟ نوشته شده در جمعه هفتم آذر ۱۳۹۳ساعت 23:56 توسط علیرضا. تو تف...
tekrari-man.blogfa.com
1362042. ....از هرجا که دلم خواست.......
از هرجا که دلم خواست. از رقص برگهای تبریزی در وزش باد کوهستان تا. عصر روز چهارشنبه.خیابان ایران.کوچه روحی. تاکنون سه نامه از حسین ( دایی) از لندن و اوهایو و آمریکا رسیده صبح امروز جواب فرستاده شد. مدیر شرکت برای حقوق جدید کارگران دستور قطعی داد از جمله حقوق مرا هم مشمول قانون قرارداد. گفتم آیا راضی هستید این مبلغ را؟ گفت : به تصویب اتحادیه است. گفتم: رضایت من و شما مشروط است. من از اول سال 1354 حقوق شمارا به پانزده هزار ریال از صمیم قلب حاضرم بپردازم لکن شما اگر بخواهید همان مبلغ 18000 ریال را می پردازم .
tekrari.blogsky.com
1362043. تکراری
حرف تکراری برای گفتن زیاد دارم ولی. از این دنیا متنفرم . دنیای پر از نیرنگ ، پر از دو رویی پر از خیانت ، پر از خشم ، پر از کینه و . نوشته شده در ۱۸/۱/۱۳۹۵ساعت ۱۲:۱۴ توسط mohammad rahnama دسته :. بهداشت و ایمنی : نکته اول : وسایل شخصی. منبع مطالب : وسایل شخصی شنا. سایت منبع : وبسایت بابانوئل دات کام. کلمات کلیدی : وسایل شخصی شنا. حوله شخصی برای شنا. نوشته شده در ۸/۵/۱۳۹۲ساعت ۰۶:۱۲ توسط mohammad rahnama دسته :. بخش اول : قسمت اول : تندرستی و بدنسازی. منبع مطالب : تندرستی و بدنسازی. قابلیت انعطاف پذیری بالا.
tekrari.javanblog.ir
1362044. وبلاگی برای حرفهای نو...
وبلاگی برای حرفهای نو. اندکی اندیشه بد نیست. در راه رسیدن به اوج با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم رو به رو خواهی شد. 1740;کشنبه ۱٦ بهمن ۱۳٩٠ ] [ ۸:٠٧ ‎ب.ظ ] [ شاپرک ] [ نظرات . زنان هوشیارتر از آن هستند که مردانگی خود را به همسرانشان نشان بدهند. 1740;کشنبه ۱٦ بهمن ۱۳٩٠ ] [ ۸:٠٥ ‎ب.ظ ] [ شاپرک ] [ نظرات . وی در این سخنرانی بدون ترس از قدرت های حاکم بر سازمان ملل ، اخطار های جدی به این سازمان می دهد که شنیدنی است . بخش هایی از سخنرانی متاثر کننده این دختر بچه در ذیل آمده است . چندسال پیش ه...
tekrari.persianblog.ir
1362045. بداهه های ناگفته ی تکراری
بداهه های ناگفته ی تکراری. به سراغ من اگر مي آييد،نرم آهسته بياييد،مبادا كه ترك بردارد ،چيني نازك تنهايي من. بعد از یکسال اندی آمدم. دیدم که تنها مانده ام. خواندم بداهه های گذشته را. دیدم مجدد کامنت ها را. تجدید شد خاطره ها. آن لطف های بیکران دوستان، اهل قلم. هرکجا هستید روزگارتان خوش. شاید باز بودید و بودم. نوشته شده در دوشنبه یکم شهریور ۱۳۹۵ساعت 14:33 توسط حامد. دیگه کسی حالی ازمون نمی پرسه. گه گ داری خاطره ها بازی می کنن. با روح و جسم خسته من. وحسرت بر جای مانده. از زمان از دست رفته. به تو و نگاه سردت.
tekrariha.blogfa.com
1362046. .:: Tekrariha - کلمات کاربردی زبان
تکراری ها کلمات کاربردی زبان. کاهش قیمت محصولات سایت. 1072 کلمه پرکاربرد ترکی استانبولی با معنی فارسی. کلمات پرکاربرد سوئدی ( 998 کلمه ) با ترجمه انگلیسی. 1000 کلمه پرکاربرد کره ای با ترجمه و رومنایزیشن. کاهش قیمت محصولات سایت. بسم الله الرحمن الرحیم سایت تکراری ها اولین سایت اختصاصی کلمات. 1072 کلمه پرکاربرد ترکی استانبولی با معنی فارسی. بسم الله الرحمن الرحیم اگر شما هم از دوستداران زبان ترکی استان. کلمات پرکاربرد سوئدی ( 998 کلمه ) با ترجمه انگلیسی. 1000 کلمه پرکاربرد کره ای با ترجمه و رومنایزیشن.
tekrariha.ir
1362047. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tekrarii.blogfa.com
1362048. به من عشق تعارف نکن....
به من عشق تعارف نکن. سیرم بسکه سرد و گرم زندگی را چشیدم. بعضی وقتا ادما کاری میکنن. که دیگه نمیتونی دوسشون داشته باشی. ولی عجیب دلت واسه زمانی که دوسشون داشتی تنگ میشه. تاريخ دوشنبه شانزدهم دی 1392 ساعت23:56 نويسنده ماهرخ. موندم من خوشمزه میرینم یا گوه خور زیاد شده؟ تاريخ دوشنبه شانزدهم دی 1392 ساعت15:36 نويسنده ماهرخ. بیا باهم سیب هارا گاز بزنیم گور بابای بهشت . بهشت من انجاست که تورا بیشرمانه در اغوش میکشم. تاريخ شنبه بیستم مهر 1392 ساعت14:54 نويسنده ماهرخ. دستانم شاید اما دلم به نوشتن نمیرود. تاريخ سه...
tekrarinabash.blogfa.com
1362049. عاشقي چيز قشنگيست ولي تكراري ست
عاشقي چيز قشنگيست ولي تكراري ست. بیا نظر بده وبتو بهت بدم عذاب وجدان گرفتم برات با این نظرا. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند 1392ساعت 20:26 توسط هه هه.
tekrarinist.blogfa.com
1362050. TTNet Webim
tekrarlayandusukler.com
1362051. درخشش تاریکی
جائی که تاریکی می درخشد. یه آپ بعد از مدتها. بی عنوان ندیدی تا حالا؟ بسته آموزشی CN3 کسب در آمد عالی. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. اصلا حالا که اینطوری شد نظر ندید پا میشم میرم بالا پشتبمون میشینم تکی بلال میخورم به هیچکدومتون هم نمیدم. نوشته شده توسط : تکرارکننده. جمعه 10 شهریور 1391-12:44 ق.ظ. یه آپ بعد از مدتها. من همیشه سعی کردم ساده بنویسم. ینی دوست نداشتم طوری بنویسم که کسی نفهمه. این که دارم خیلی از خودم میگم فقط به خودم مربوطه ها البته. نوشته شده توسط...
tekrarname.mihanblog.com
1362052. TekrarTUBE
This website requires Adobe Flash Player 10.1 or higher. Get the latest Flash Player. TekrarTUBE sitesinin YouTube ile hiç bir bağlantısı yoktur.
tekrartube.com
1362053. Tekrar TV
Videonuz - Tiklayin Izleyin. Sistemimizde su anda 232 adet video bulunmaktadir. Sigortalı Kişi KYK Yurdunda Kalabilir mi? Kartal Başkent’te Başlıyor. Birman Oscar’a Yakın. Bir Tutam Saça 25 Bin Dolar. W Oturuş Şekline Dikkat. Yaz Deftere Devri Sona Eriyor. İstanbul’da Müzik Rüzgarı.
tekrartv.com
1362054. tekrary
زندگی یعنی تحمل نامهربانی ها،سکوت و فقط سکوت. تو به ناحق ساختی و پرروویی کردی حالت * حالا ما با حکم شرعی و قانونی خراب میکنیم ببینیم کی میاد جلومون رو بگیره. میگه اگر نبودش مرا میلی/ / / چرا لایی میکشید لیلی؟
tekrary.blogfa.com
1362055. Apache2 Ubuntu Default Page: It works
Apache2 Ubuntu Default Page. This is the default welcome page used to test the correct operation of the Apache2 server after installation on Ubuntu systems. It is based on the equivalent page on Debian, from which the Ubuntu Apache packaging is derived. If you can read this page, it means that the Apache HTTP server installed at this site is working properly. You should replace this file. Before continuing to operate your HTTP server. Package was installed on this server. Is always included from the main...
tekraryukle.com
1362056. Home Page
TEKRA RE, LLC.
tekrasbc.com
1362057. Welcome to tekrascope.com
Welcome to tekrascope.com. This domain is parked free of charge with NameSilo.com. NameSilo offers the cheapest domains on the Internet as well as:. FREE Parking (you keep 100% of the revenue! Industry Leading Domain Security. Powerful Domain Management Tools. Fast, Simple and Easy Processes. Tekrascope.com Privacy Policy.
tekrascope.com
1362058. Tekra Software Home Page
Tekra Software, LLC. Welcome to Tekra Software! This is the personal web page of Kevin Routley, and my company, Tekra Software. Tekra Software, LLC provides Information Technology consulting, focusing primarily on software development. For more details or to contact me for projects, please see my LinkedIn profile at Kevin Routley. For your amusement or edification, please check out my Projects. Page I'll be providing access to various mini-projects I've been puttering with, Windows exes and source.
tekrasw.com
1362059. tekrat (Erv Kosch) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 10 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 20 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. Why," you ask? Hey all, anyo...
tekrat.deviantart.com
1362060. TEKRAY
Kuruluşundan bugüne tamamladığı yüzlerce kamu ve özel sektör projelerinde zamanından önce ve üstün kalite üretimiyle kısa sürede Türkiye’nin saygın ve güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır. Koçoğlu Grubu inşaat sektöründe başladığı iş hayatına, turizm, tarım, enerji ve havacılık sektörleri gibi geniş bir platformda devam etmiş, son olarak da Türkray Ulaşım A.Ş.’ni kurarak ulaşım ve Ar-Ge sektöründe hizmete başlamıştır. Monorail prototipimiz bara ve busbar sistemleri konusunda dünyanın önde gelen.
tekray.com
1362061. Hover
This user has not enabled any redirections. Hover lets you easily create simple ways to access your digital life.
tekrc.com
1362062. Tekrd.com
tekrd.com
1362063. Tek Research :: Home
Sign in to Tek Research. Remain logged in to website. Enter your email address below. We will send you instructions to reset your password.
tekre.com
1362064. journalisme-engagé
Le portail qui décrypte l'actualité. Faits d’Ici and d’Ailleurs. Equipe "Au delà du tô". La Revolution d’Octobre 2014 n’a pas enterre l’incompetence. Pour le premier anniversaire de la catastrophe du vol Air Algerie, les familles des disparus sont reunis a Ouagadougou. Un an. Le 24 juillet 2014, quelque trente minutes apres son decollage, le vol AH 5017, dans le nord du Mali, avec 116 (.). Le Grand Congo effraye par le petit Burkina Faso. L’Afrique francophone doit se décrocher de l’Euro. Parallèlement à...
tekre.net
1362065. Te Krea | Agencia Boutique para Grandes Empresas - Inicio
Desarrollo Web y Apps. Lunes a Viernes de 9 a 6pm. 5 tips para tu siguiente email marketing. 3 formas para que abran tus correos. Cómo mantener sana tus listas de contactos. Cómo construir una lista de contactos responsable.
tekrea.com
1362066. Cloud Collaboration by TekReach Solution
Url=' escape(document.location.href) , 'Chat4295493539742829571', 'toolbar=0,scrollbars=1,location=0,statusbar=0,menubar=0,resizable=1,width=640,height=480');return false;". Solutions that just work! Hosted, backed up, maintained, monitored and supported. SharePoint 2010 and 2013. We build SharePoint applications that can wow your stakeholders. 11 Years of Experience. SharePoint 2010 and 2013. Insights into data anywhere. SQL Server Reporting Services. Trusted by some of the most respected names. TekReac...
tekreach.com
1362067. tekReader
Device agnostic, adaptive and responsive HTML5 eReader in the cloud. Publish industrial-strength documents anywhere, anytime! The more I use tekReader, the more I love this product! Global eBusiness Excellence Director, Danfoss Drives A/S, Denmark. Danfoss A/S is a Danish multi billion-dollar global enterprise that create products and deliver renewable energy solutions. To the fluid control equipment, pump, seal, valve manufacturing, climate and energy sectors. French-speaking educational institution tha...
tekreader.com
1362068. tekReader - sign in
Unable to sign in, please check your username and password.
tekreader.eglootech.com
1362069. tek.readers
Geeky Thoughts and Experiences. CCcam to Oscam Converter. L2 Farm Bot released! April 14, 2015. I have just released the first public version of my L2 Farm bot. Its a bot for the game Lineage 2 that should work on every server (private or official). I used it for many years and I must say it is very reliable. Check it out here. Subscribe to the comments on this post. December 17, 2013. The website has been down for a couple days but I believe its fixed now. Subscribe to the comments on this post. Uno con...
tekreaders.com
1362070. Index of /
tekrealitychek.com
1362071. TekRealm :: Home
Site Hosted by: Lucid Technolgies. Last modified: Apr 12 2004 10:12: pm.
tekrealm.net
1362072. TekRealtor.com - Real Estate Websites, Affordable, templated CMS designed websites for the serious real estate pro - Realtors only. - Home
Call Sales 7/24 at 1-877-932-7779. Support hours are from 9 to 6 EST. Your Cart is currently empty. What % do you spend on print vs. internet ads? Google Map to 3D Tour Walkthroughs. Walk right into the residence - with just a click of the map icon. Real Estate Websites and SEO. 3D Tours from Search MAPs. TekRealtors Tucker CMS offers powerful features like 3D Tours that work right from your visitors Map searches. New for July 2008! Gold for $34.95? Check out our Promotions. On Real Estate Newsletters!
tekrealtor.com
1362073. Home - Tekrebel Designs
Increased profits and guaranteed results. Starry Night by Vincent Van Gogh. Making my way downtown. Walking fast, faces pass, and I'm homebound. We're currently offline. Send us an email and we'll get back to you. Highend WordPress theme allows you to build amazing websites without coding skills. Type and press Enter to search.
tekrebeldesigns.com
1362074. Home - Tekrebel Diversified
Home - Tekrebel Diversified. Portfolio – Example 1. Portfolio – Example 2. Portfolio – Modern. Portfolio – Modern 2. Gallery – Perfect Grid. Gallery – Pinterest Style. Portfolio – Example 1. Portfolio – Example 2. Portfolio – Modern. Portfolio – Modern 2. Gallery – Perfect Grid. Gallery – Pinterest Style. 15 Years of high level experience. We are a jack of all trades, master of some. We create the best web solutions. Welcome to Highend - Ultimate WordPress Theme. Attention to details makes difference.
tekrebeldiversified.com
1362075. TekRec Inc. - Home
Your Technical Recruiter Taking Exceptional People To Build Exceptional Careers. WE HAVE BEEN THERE, WE KNOW TECHNOLOGY. With more than 40 years in the constantly evolving Technology business, we understand what it takes to succeed as a technology professional. Whether you are involved in business consulting, sales or pre-sales, development, operations or IT support, our goal is to help you find the right job or the right employee. Our clients quickly see the TekRec difference. We help candidates foc...
tekrec.com
1362076. DreamHost
DreamHost Imagine the Web, Your Way. Tekrec.net Coming Soon! The DreamHost customer who owns tekrec.net has not yet uploaded their website or has chosen to leave this holding page active. If you are the owner of this domain, you'll find your login information contained within the emails sent to you when your account was activated. Once logged in, you'll be able to delete this page (quickstart.html) and upload your new site. Here are some helpful links for getting started:.
tekrec.net