SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 13 / 9 / (1712290 - 1712344)

1712290. ما رایت الا جمیلا
حاصل دنیا بپرسیدم من از فرزانه ای. گفت یا وهمی است یا خوابی است یا افسانه ای. گفتمش از حاصل عمرم گو تا بدانم عمر چیست؟ گفت یا برقی است یا شمعی است یا پروانه ای. گفتمش این ها که می بینی چرا؟ گفت یا خوابند یا مستند یا دیوانه ای. اردوي محرم به دلم خيمه به پا كرد. دل را حرم و بارگه خون خدا كرد. و بکم ینزل الغیث. و به خاطر شماست که باران میبارد آقا. کاش در کربلا هم باران میبارید. یعنی مارا نمیخواهی دگر؟ تو بگو مرا که انداخت ز ارتفاع چشمت؟ که هنوز میزنم بال و نمیرسم به بالا . شیرینی آب فرات از سکه می افتد.
teshne-atash.blogfa.com
1712291. تشنه و چشمه وبلاگ
روز عرفه از ايام باشكوه و عظيم است. روزي است كه درهاي آسمان را براي پذيرش تضرعهاي عاشقانه بندگان ذات اقدس اله ميگشايند و باز هم آن فاعل بالعشق خواهان بازگشت اشرف مخلوقاتش به بارگاه امناش است . آري باز هم فرصت براي بازگشت انسان به اصل و جايگاه اعلي اوليهاش را فراهم ميكنند، چقدر بزرگوارند و بزرگوارانه رفتار ميكنند. چقدر ظلم كرديم! چقدر ناديده گرفتيم آن همه رحمت را! التماس دعا در لحظات قشنگ خلوتتان ). نوشته شده در شنبه بیستم مهر 1392ساعت 10:50 توسط بهار. نوشته شده در دوشنبه هشتم مهر 1392ساعت 16:57 توسط بهار.
teshne-cheshme.blogfa.com
1712292. پرشین بلاگ
teshne-hastam.persianblog.ir
1712293. کافه صحرا
آب کم جو تشنگی آور به دست . یه کم از خودم بگم؟ حرف های کافه چی. با کاروان حل ه./ داستان سیستان. کاوه گلستان عکس ها و یک گفت و گو. خاطرات کیومرث صابری (گل آقا). دفتر خاطرات طراوت / ق. چگالی زندگی / سالهای رنج. با کاروان حل ه./ داستان سیستان. نمیدانم . اصلا مرا چه به انگیزهی نگارش این کتاب که حالا شجاعت بوده یا جنبیدن رگ ولایت یا دوراندیشی . بهمن 57 ساواکی شدهای! توی بانک ساعتی منتظر نوبت نشستهای و لایک کردهای روی آن صندلیهای سرد پر سوراخ. ظهر شده ساندویچی گرفتهای و گاز زدهای گوشهی پیادهرو . بوی تند رو...
teshne.blog.ir
1712294. تشنه
هر کدام از ما لااقل یک بارمان بلند خوانده ایم . بار ها اشعار موزون و طولانی را خوانده ایم . و اشعار حافظ را با اشاره ها و کنایه ها و مثل ها و تضمین و تلمیح هایش دوست داریم . گلستان و بوستان را برای حکایات و نکته ها و بلاغتش دوست داریم . می خواهم یک کتاب قطور ، که سرچشمه ی گلستان ها و بوستان ها و غزل هاست معرفی کنم! مبادا دیگران در خواندن قرآن از شما سبقت بگیرند! قرآن میثاق آسمانی ما مسلمانان است . متن این کتاب بارها و بارها مسلمانان را توصیه به تعقل و تدبر در آیات این کتاب ارزشمند کرده است . نوشته شده در...
teshne.blogfa.com
1712295. تشنه
روز از نو روزی از نو. دفغع ی بعدی مرا به آن سفر ببر! شنبه 29 آذر 1393 ساعت 06:49 ق.ظ. خودت لیاقت مرا بهتر می دانی. به ویزه . نوشته شده توسط سینا. دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 ساعت 09:46 ب.ظ. You such, or more honestly, I suck at you. but all the same. نوشته شده توسط سینا. چهارشنبه 27 فروردین 1393 ساعت 02:10 ق.ظ. I sincerely apologize for all my PDA in the past, especially those in libraries or around people who were trying to study. نوشته شده توسط سینا. May Sound Too Obvious, but. نوشته شده توسط سینا. عجیب اس...
teshne.blogsky.com
1712296. موسسه خیریه هیات حسینی بیرجند: صفحه اصلی
آخرین آیتم ها برای دانلود. سوال هوش پیمانه ها. فلش آموزشی سوره های فلق-فاتحه و ناس. میباره بارون از سید مجید بنی فاطمه. یک سوال و معمای قدیمی در ریاضی. چند مداحی زیبا از جواد مقدم محرم 92. سیمای حسین(ع) در قرآن. شاعر هندی از حسین(ع) می گوید. حسین (ع) از نگاه مولانا. حسین (ع) از نگاه شریعتی. حسین(ع) در نگاه اندیشمندان غیر مسلمان. حسین(ع) که نورش قبل از خلقت آدم ابوالبشر خلق شده بود[۱] از رسول خدا(ص) بود و رسول خدا نیز از او [۲] ، در نزد مسلمانان ، به ویژه شیعیان دارای جایگاه ویژهای است که بسیار بسیار در و...
teshne.ir
1712297. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
teshne2.blogfa.com
1712298. تشنه حقیقت
خرید شارژ همراه اول. اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد. بگذارید دنیا هر چه میخواهد پیله کند. سه شنبه بیست و هشتم آبان 1392 ] [ 11:34 PM. خدایا یک چیزی میگم ناراحت نشو ولی به خودت قسم دنیات ته نامردیه. چهارشنبه سوم مهر 1392 ] [ 9:26 PM. من برای بندگی تو هزار ویک دلیل می خواهم. ممنونم که بی چون وچرا برایم خدایی می کنی. چهارشنبه سوم مهر 1392 ] [ 9:20 PM. انگار از صداش خیلی خوشش میاد.مردی رو به زن کرد و گفت:خانم زود قضاوت نکن! ایشون نمیشنون(مرد کر و لال بود). چهارشنبه سوم مهر 1392 ] [ 9:19 PM. باز محرم شد...
teshne2010.blogfa.com
1712299. YOU & ME =LOVE
YOU and ME =LOVE. در خاطری که تویی دیگران فراموشند.بگذار در گوشت بگویم می خواهمت این خلاصه تمام حرفهای عاشقانه دنیاس. دوشنبه شانزدهم بهمن 1391 ] [ 22:34 ] [ فهیمه ]. من یک دخترم. . من یک دخترم. . حوای " کسی نمی شوم که به "هوای " دیگری برود . تنهاییم را با کسی قسمت نمی کنم که روزی تنهایم بگذارد . . روح خداست که در من دمیده شده و احساس نام گرفته . . دستهایم بالین کودک فردایم خواهد شد . . بی حرمتش نمی کنم و به هر کس نمی سپارمش . . باران بی وقفه این روزها هوای عاشقی به سرم می اندازد . . نمیخواهی دلم را ، نمی...
teshnebaran.blogfa.com
1712300. سلامتی وتعجیل در فرج منجی عالم بشریت وسلامتی امام خامنه ای صلوات بفرست
سلامتی وتعجیل در فرج منجی عالم بشریت وسلامتی امام خامنه ای صلوات بفرست. سلام به همه یه مدت بود کم کار شده بودم به حول قوه الهی دوباره شروع کردم بیایین به هم کمک کنیم تا چشم دشمنان رو کور کنیم با حمایت امام خامنه ای کبیر. دوشنبه 27 آذر 1391 ] [ 12:39 ق.ظ ] [ بسیجی اهل شلمچه. بین عش اق جهان تا کی سفر باشد؟ تا به کی لیلا ز مجنون بی خبر باشد؟ جان لب هایی که بستی پلک هایت را مبند. سهم من از تو نگاهی هم اگر باشد بس است. نه غذا نه آب نه معجر نه مو نه پا نه کفش. گوشواره هم نمی خواهم پدر، باشد بس است. این تابلوی ...
teshnedidar.mihanblog.com
1712301. تشنه دیدار
اللهم عجل لولیک الفرج. کربلا- تربت- زیارت عاشورا. ۷ هدیه به روزه دار. کربلا- تربت- زیارت عاشورا. بهترین زمین و بهترین منزلگاه بهشت. امام باقر علیه السلام فرمودند: خداوند تبارک و تعالی، بیست و چهار هزار سال قبل از آفرینش کعبه، زمین کربلا را خلق کرد و آن را سرزمینی پاک و مبارک قرار داد و همواره اینگونه خواهد بود تا اینکه بهترین زمین و منزلگه بهشت قرار داده و دوستان خود را در آن جای دهد. ثواب ذکری که گفته نشده. 1-زیارتش قبول می شود. 2-سعی و کوشش او مشکور میباشد. ۷ هدیه به روزه دار. به رحمت خدای عزوجل نزدیک ...
teshnedidar77.blogfa.com
1712302. الهی به امید تو
الهی به امید تو. ا لس لام ع ل يک يا ع ين الح يوة - سلام برتو اي حقيقت هستي. این تنهای بدبخت بازم اومد نمیدونم خوشهال شدین یا نه. نوشته شده در چهارشنبه 4 مرداد1391ساعت 13:29 توسط تشنه. فصل سرد خدا حافظی سلام تنهایی. حتی در این فصل سرد تنهایی. دلم از خاطره ها و آرزوها، گرم می شود،. حتی با این که گاهی تقدیر. به سختی بر من سخت میگیرد. اما دلم همچون مومی. در کف سکوت و رویای گذشته نرم می شود،. ای کاش دمی دلی با من نرم می ماند! ای کاش محفل با هم بودن ما گرم می ماند! می ماند، غمی نیست. باز هم غمی نیست. ولادت اما...
teshnee.blogfa.com
1712303. هیئت فرهنگی مذهبی روضه الزینب (س)...
هیئت فرهنگی مذهبی روضه الزینب (س). نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم بهمن 1393ساعت 21:43 توسط خادم الرقيه. شور زیبا حاج سعید شیرعلی-۱۴بهمن ۹۳ روضة الزینب اهواز. نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم بهمن 1393ساعت 21:31 توسط خادم الرقيه. دانلود سخنرانی های آیت الله وحید خراسانی. دانلود سخنرانی های آیت الله وحید خراسانی. پیرامون عظمت حضرت زهرا علیهاالسلام. مقام حضرت زهرا علیهاالسلام. شهادت امام صادق علیه السلام. مقام حضرت زهرا علیهاالسلام. قسمت بیست و یکم. قسمت بیست و دوم. قسمت بیست و سوم. قسمت بیست و چهارم.
teshnegan.blogfa.com
1712304. پایگاه فرهنگی تشنگان فرات
مرا بخاطر داشته باش. تمام فیلدها ستاره دار الزامی هستند. اخبار و اطلاعیه ها. مراسم شب دوم محرم. مراسم شب سوم محرم. مراسم شب چهارم محرم. مراسم شب پنجم محرم. مراسم شب ششم محرم. مراسم شب هفتم محرم. شعر پایانی محرم 93. مراسم شب تاسوعا محرم. مراسم شب عاشورا محرم. شهادت امام حسن (ع). شهادت امام رضا (ع). میلاد حضرت زینب (سلام الله). آخرین بروزرسانی در تیر 25 1394. شب بیست و سوم رمضان. ویژه برنامه احیاء شب بیست و سوم. آخرین بروزرسانی در تیر 23 1394. شب بیست و یکم رمضان. ویژه برنامه احیاء شب بیست و یکم. جهت ارتبا...
teshnegan.ir
1712305. تشنگان آزادی
دل نوشته فرزند شهید کرمبیگی. نویسنده : علی همت کرمبیگی. ساعت ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۱۱/۱۳. برای دیدن مطالب جدید. به صفحات وبلاگ بروید. شانس آوردیم اون موقعا برنامه فتوشاپ و روتوش عکس و . نبود! والا بعضی ها میگفتن که این عکسها . دل نوشته فرزند شهید. آری این دلنوشته فرزند شهید کرمبیگی می باشد . آری نوشته علی همت است که می خوانید. تنها فرزندی که مهر و محبت پدر را به خود ندید . بعد از 31 سال عمر امروز فورمت (FORMAT) شدم . خالی شدم. با دیدن عکس پدرم و دوستانش در بند عراق. 1- حاج شیرعلی شهبازی. 2- آقای عبدله فاطمی.
teshneganazadi.persianblog.ir
1712306. تشنگانِ عشق
Topwindow.moveTo(0,0); if (document.all) { top.window.resizeTo(screen.availWidth,screen.availHeight); } else if (document.layers document.getElementById) { if (top.window.outerHeight. گفتمان فلسفي و عرفاني. از شبنم عشق خاك آدم گل شد. صد فتنه و شور در جهان حاصل شد. صد نشتر عشق بر رگ روح زدند. يك قطره از آن چكيد نامش دل شد. نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم آبان 1392ساعت 16:59 توسط هيچكس. دوستان عزيز و ارجمندم سلام. به لطف خدا انجمن انديشگاه شروع به فعاليت نمود. و در شناخت و رسيدن به خدا موثر باشد. نظردهي ا...
teshnegane-eshgh.blogfa.com
1712307. تشـــــــــــنگــــــــان علقــــــــمه
ارام جانم ای حسین جانم. تمام دنیا به کنار ،. خدا را عشق است. نوشته شده در دوشنبه سی ام دی 1392ساعت 15:57 توسط مدیر وبلاگ. یه پسرایی هستن که. خ نده ه میشﮧ بﮧ ل بآشونﮧ! ش لوآرشون نﮧ خیلی ب رآشون ب زورگ نﮧ خیلی کوچیک. ه مونآیی کﮧ نﮧ لکسوز دآر ن نﮧ کمری. کآر نمی ک نﮧ. و د نبآل موی بلوندو چشم آبی نیست ند. پس رآیی کﮧ موزیک خآرجی رو بدون معنی ک رد ن حفظ نمک ن ن. پ ز نمید ن. پآتوقشون مهمونی و شیشﮧ و انوآع م شروبی جآت نیست. اونآیی کﮧ تکﮧ ک لآمشون معرف تﮧ. اول و قتشون ت رک نمیشﮧ. بی ریآ،بآ خ دآ، مهر بون. نوشته شده...
teshneganealghameh.blogfa.com
1712308. سایت تشنگان حضرت اباصالح المهدی -عج
teshneganemahdi.com
1712309. سالهای ابری
عنوان وبلاگ برگرفته از رمان زیبای علی اشرف درویشیان سالهای ابری . و این عنوان، واژه ای است که این سالها افکارم را درگیر خود کرده است. من ابری این سالهایم. به همین سادگی. لوگوی وبلاگ نمائی از کوه زیبای فرخشاد مشرف به شهر کرمانشاه در هوای ابری زمستان. اثر دوست هنرمندم جناب گودرزی. در این وبلاگ نظرات نمایش داده نمی شوند! از ابتدا تا کنون. سایت کتاب و نشر الکترونیک ایران (سخن). دوستی دگر . دستی دگر و زخمی دگر. غزالها می توانند تا حدی. عقب را ببینند و شیرها فقط. روبرو را. و همین تا حدی. نادر / / / / . ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭ...
teshnegi.blogfa.com
1712310. تشنگی
حامیان توافق خوب و استقلال علمی. مردم از خدایى بترسید که اگر گفتید مىشنود و اگر در دل نهفتید مىداند . و بر مرگى پیشى گیرید که اگر از آن گریختید به شما مىرسد ، و اگر ایستادید شما را مىگیرد ، و اگر فراموشش کردید شما را به یاد مىآرد . [نهج البلاغه]. نویسنده: دلهای بی قرار. پنج شنبه 87 آذر 14 ساعت 1:15 عصر. بسم الله الرحمن الرحیم. سلام دوستان عزیز ، بزودی در این وبلاگ شاهد مطالب جدیدی خواهید بود . برای شروع نظرتان را درباره شخص حاضر در عکس زیر بنویسید . لیست کل یادداشت های این وبلاگ. ورود به بخش مدیریت].
teshnegi.parsiblog.com
1712311. یادداشتهای شهر خيلی شلوغ
یادداشتهای شهر خيلی شلوغ. 1777;۳۸٥/٢/۱٥. آب کم جو تشنگی آور به دست. با درود و بدرود. آن که می اندیشد. به ناچار دم فرو می بندد. اما آن گاه که زمانه. زخم خورده و معصوم. به شهادت اش می طلبد. به هزار زبان سخن خواهد گفت. وقتی احساس خوبی نداری،وقثی آن چه که در پیرامونت احساس می کنی ملغمه ای ست از فریب و ریا و سوءاستفاده و ناراستی و جور و جهل و .وقتی فکر می کنی با این همه یال و کوپال ادعایی، همیشه بازیچه بوده ای، وقتی در می یابی که حتی عشق- که برای تو همیشه مقدس بوده- در باور دیگران نمی گنجد و برای شان. خبتمومش...
teshnegi.persianblog.ir
1712312. تشنگی-دریا
مهربان خدای خوب من. به خاطر امیدواری به لطف بی پایانت از تو ممنونم. به خاطر رزق و روزی حلال و فراوانم از تو ممنونم. به خاطر همنشینی با خوبانت از تو ممنونم. به خاطر خانواده خوبم از تو ممنونم. به خاطر توفیق بندگی ام از تو ممنونم. به خاطر زندگی جدیدم از تو ممنونم. به خاطر میل به تحول و تولد دوباره ام از تو ممنونم. به خاطر وجود شکرگذار و سپاسگذارم از تو ممنونم. نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۲/۰۴/۰۳ساعت ۱۰:۱۵ ق.ظ توسط NeveR. دوست دارم خودتم میدونی. یادته ازت پرسیدم یه وبلاگ بزنم. گفتم نمیدونم چه اسمی باشه. نوشته شده...
teshnegiedarya.blogfa.com
1712313. تشنه لبان
وبلاگ فرهنگی و مذهبی. مواظب باشید خواهران من. گاهی دشمن برای گروهی که اهل حقیقت هستند برنامه ویژه میچیند و به شرکای شیطانی اش می گوید : لحظه ای درنگ کنیم، بهترین راه این است که ماهیت را تغییر دهیم و اسم را حفظ کنیم .مثلا بگذارید اسمش چادر بماند اما ماهیتش جلب توجه باشد و جلب توجه باشد و جلب توجه.چادرهای برقی شیوه جدید است مواظب باشید خواهران من! نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۹۱ساعت 2:46 توسط فرزانه عبدی. پوسترهای معرفی پیامبر در مترو نیویورک. وی افزود: به طور مثال همین اقدام علاوه بر اینکه سازند...
teshneh-laban.blogfa.com
1712314. تشنه
نوشته شده در دوشنبه هشتم مهر ۱۳۹۲ساعت 21:58 توسط من.
teshneh.blogfa.com
1712315. 网上投注,总统赌场,真人娱乐场,网上百家乐,澳门新葡京赌场
网上投注帖 FOOD DANCES ON THE TONGUE. 网上投注吧吧规及导航 2015.3.16. 夏天吃辣最high了 超级喜欢干锅 这些全是我收藏下来的 哈哈哈 看着就想流口水 我会在这里长时间分享辣辣的网上投注,亲们多支持哦 香. FACE SCREAMING IN FEAR]夏天到啦,不爱吃饭怎么办 别担心有我在[SPARKLES]银耳莲子雪蛤甜品[SPARKLES]椰汁黑米雪蛤糯米羹。 高中三年累积 吃 吃 吃. 今天做的是: 1.清炒芥兰 2.豆皮炒回锅肉 上图 做法要发嘛. 慕尼黑的披萨 首尔的炒年糕 香港的早茶 重庆的火锅镇楼. X2728;95年吃货妹纸第一次发帖呀 (づ ³ )づ. 生日蛋糕镇楼,用美图修了下 先发曾经吃过的网上投注然后陆续更新,工作关系不怎么做饭,只好随手拍拍别人做的啦[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]. 纠结之后重新开贴, 只为记录生活中各种我爱的味道, 这里没有豪华的饕餮盛宴, 有的只是一个大二学生党的平淡日常, 还是用原来帖子的镇楼图镇,. Cheese狂魔的日常 爱面包爱生活更爱芝士 ( 3 ).
teshneh.com
1712316. هیئت غلامان ابوالفضل کرمان |
هشت شب نجوای عاشقانه. شیخ مهدی شریف شیخ ناصر خلج. حاج سید مجید بنی فاطمه. ازسه شنبه یکم لغایت هشتم تیرماه. اشرفی اصفهانی،باغ فيض،خیابان ۲۲ بهمن. مجتمع فرهنگی مذهبی ریحانة الحسین(س). جان آقام سنه قربان آقام…. همش دلم میگیره برا حرم، شب جمعه بیشتر…. نماهنگ بسیار زیبا از حاج سید مجید بنی فاطمه. جشن میلاد حضرت مهدی (عج). Http:/ teshneh.ir/wp-content/uploads/2016/06/11.jpg. Http:/ 100010010.ir/th/wp-content/uploads/2016/08/logo010.png. جشن میلاد حضرت مهدی (عج). جان آقام سنه قربان آقام. کلیه حقوق مادی و معنوی ...
teshneh.ir
1712317. غلامان ابالفضل(ع)
کد امنیتی : *. آیا شما وظیفه منتظر ظهور را میدانید؟ لطفا صبر کنید . Flash banner maker online. کل مطالب : 108. کل نظرات : 1. افراد آنلاین : 1. تعداد اعضا : 2. بازدید امروز : 1. باردید دیروز : 1. بازدید هفته : 3. بازدید ماه : 9. بازدید سال : 9. بازدید کلی : 10,630. رویکردها و عملکردهای آخرالزمانی. اسیب شناسی و فرق منحرف. امتیاز مطلب : 0. تعداد امتیازدهندگان : 0. مجموع امتیاز : 0. نویسنده : غلامان ابالفضل(ع). تاریخ : دو شنبه. در اینجا، به برخی از این افراد یا گروه‌ها اشاره می‌کنیم. پس از هجرت به مدینه و ای...
teshneh.rozblog.com
1712318. کفن های سیاه
به مدپوشان بگویید اخرین مد کفن است. پدر روزنامه میخواند اما پسر کوچکش. پدر صفحه ای از روزنامه با. عکس نقشه جهان را قطعه قطعه کرد و. به پسر داد و گفت :. ببینم میتوانی جهان را. دقیقا همانطور که هست. میدانست پسرش تمام روز گرفتار اینکار است. اما یک ربع بعد پسر. با نقشه کامل برگشت. چگونه این نقشه را چیدی؟ نه پشت این صفحه عکس. را دوباره ساختم ،. دنیا را هم ساختم. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم مرداد 1392ساعت 17:54 توسط سارا. به دست و زبان. نوشته شده در شنبه بیست و ششم مرداد 1392ساعت 14:42 توسط سارا. و داد زد :.
teshneh1376.blogfa.com
1712319. بیــــــقـر ا ر
حرف هجران شده بسیار به هم ریخته ام. حرف هجران شده بسیار به هم ریخته ام باز از دوری دلدار به هم ریخته ام. کاش ای کاش فقط نیمه نگاهی می کرد به من عاشق بیمار . به هم ریخته ام. به گمانم پسر فاطمه با من قهر است نشدم لایق دیدار به هم ریخته ام. کار دستم دهد این بار گناهانی که روی هم گشته تلمبار به هم ریخته ام. با همه بار گناهی که به گردن دارم مثل ح ر آمدم این بار . به هم ریخته ام. دگر از دست خودم خسته شدم از بس که شده ام مایه ی آزار به هم ریخته ام. یک نفر یار ندارد! شنبه دهم آبان 1393 ] [ تشنه دیدار ] . امام ز...
teshneh92.blogfa.com
1712320. تشنه ها
دوستان خوبم سال نو بر شما مبارک باد امیدوارم سال خوب و خوشی داشته باشید. یا مقلب قلب من در دست توست. یامحول حال من سرمست توست. کن تو تدبیری که در لیل ونهار. حال قلب من شود همچون بهار. این عید سعید باستانی را به دوستان و همکارانم تبریک می گویم و از خدای منان برایشان آرزوی سلامتی دارم.حسین شویع پور. نوشته شده در چهارشنبه دوم فروردین ۱۳۹۱ساعت 23:32 توسط عبدالحسین شویع پور. سلامی دوباره این بار گرمتر از همیشه آمد ه ام تا دلنوشته هایم را تقدیم دوستان کنم. بام خانه ي ما كبوتري نشسته. از مهر و بي وفايي. از اون ...
teshneha20.blogfa.com
1712321. تشنه کام
جنون، نگاه من و ابروی کمانی توست. جنون، لبان من و شکر دهانی توست. و عقل، رفتن من از مقابل نظرت. کنار می کشم اما دلم روانی توست! پن کمتر خستم، بیشتر شادم :). نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم مهر 1393ساعت 22:31 توسط فاطمه. اخیرا به صورت ملموسی درک کردم که خستگی ذهن رو عملکرد آدم همچین تأثیر بسزایی داره کمپرسس :. اما چون فعلا نرخ ورودی خیلی بالاس و نرخ تقاضا از سیستم نیز (خیلی بالا) k، نمیشه سیستم رو خاموش کرد و فرستاد مینتننس! از این رو خستگی حمل می کنییییییییییمممممم! از در در آمدي و من از در به در شدم.
teshnehkam.blogfa.com
1712322. مداح اهلبیت حاج علیرضا اسفندیاری
مداح اهلبیت حاج علیرضا اسفندیاری. 1583;انشنامه عاشورا. 1585;وزشمار محرم عاشورا. مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ. Developed By: Ashoora.ir. کپی برداری از مطالب و تصاویر بدون ویرایش و همراه با ذکر منبع بلامانع است.
teshnehlab.blogfa.com
1712323. تشنـــــــــــــــــِ لَبـــــــــــــان
شب 1 ماه رمضان. شب 2 ماه رمضان. شب 3 ماه رمضان. شب 4 ماه رمضان. شب 5 ماه رمضان. شب 6 ماه رمضان. شب 7 ماه رمضان. شب 8 ماه رمضان. شب 9 ماه رمضان. 1583;انشنامه عاشورا. اللهم بحق الحسین اشف. صدر الحسین بظهور الحجه. دلم به مستحبی خوش است که. السلام علیک یا اباصالح المهدی(عج). تقدیم به ساحت مقدس. آقا امام زمان (عج ). و پیشکش به قلب صبور. از بازدید شما دوستان عزیز. کمال تشکر را دارم. تمام نظرات خونده میشن. و با هیچ وبی هم. انشالله زیارت کربلا قسمت. همه محبین اهل بیت بشه. امان از دل زینب. Codes and tools for blog.
teshnehlaban.blogfa.com
1712324. ♥ ♥ ♥ نـــ ـــاشـــ ـکیبــبا ♥ ♥ ♥
وبلاگم عجیب متروکه شده. دیگه نه کسی میاد نه کسی میره نه کسی کامنت میذاره. دقیقا مث دلم سوت و کور شده! عیبی یوخ هر جا که هستی شاد و سرحال باشین! تاريخ شنبه بیستم تیر ۱۳۹۴ساعت 15:31 به قلم ДĻ ЯΣŽå.
teshnehsarab.blogfa.com
1712325. تشنه تحول
آموزش ساخت کد ورود به صفحه. آشتی با خدا.قران.خواندنی.دیدنی.شنیدنی.جملات قصار.معنوی.جک.موفقیت.اموزنده.معرفی ک. نوشته شده در جمعه 1391/04/23. ساعت 16:50 توسط fa-es. دل من سیر برایت تنگ است. نوشته شده در سه شنبه 1391/04/27. ساعت 16:26 توسط fa-es. صفت عجیب شماره 2 بعضی ادما. سلام مهربونا.دیدید بعضی وقتا ادم نمیدونه با بعضی ها چطور حرف بزنه؟ دیروز یکی از دختر های فامیل یه رژ حجم دهنده لب خریده بود. ازش زد و اومد پیشم. پرسید لبم حجم پیدا کرد؟ یعنی میگی الکی پول دادم؟ نوشته شده در جمعه 1391/04/23. وای دکتر بهم ...
teshnehtahavvol.blogfa.com
1712326. سما
نویسنده: احمد محمودی - ۱۳٩۱/٤/۱. حجاب جان دریدم تا رخ جانانه پیدا شد. شکستم این صدف تا آن د ر یکدانه پیدا شد. به جانان کس نمی دانست رسم جانفشانی را. به پای شمع ، این بی باکی از پروانه پیدا شد. مرا آن لحظه برد از دست تاب می به میخانه. که عکس روی ساقی در دل پیمانه پیدا شد. به رغم عاقلان ، دیوانگان رستند از دنیا. بلی اسرار عقل از مردم دیوانه پیدا شد. ز هم باید کنند اهل جهان رفع پریشانی. نه تنها این صفت در کار زلف و شانه پیدا شد. خدا را گر همی خواهی برو با بی خودان بنشین. بنای خانه کعبه، خلیل الل ه نهاد ام ا.
teshnehtarazkavire.persianblog.ir
1712327. موسسه فرهنگی حضرت ابوالفضل فین کاشان
موسسه فرهنگی حضرت ابوالفضل فین کاشان. و خداهمین نزدیکی است - وبلاگ تشنه آب. طرح ثبت نام ختم صلوات. دفتر مقام معظم رهبری. پاسخ انلاین سوالات دینی. پخش زنده حرم امام رضا. پخش زنده مسجد جمکران. پخش زنده حرم حضرت ابوالفضل. پخش زنده حرم امام حسین. وبلاگ اربعين فين كاشان. وبلاگ مجمع محبان علي (ع) كاشان. وبلاگ گل نرگس كاشان. یاسین مدیا - بانک صوت و فیلم مذهبی. سخنرانیهای آیت الله العظمی خامنه ای. سخنرانیهای آیت الله العظمی بهجت. سخنرانیهای مرحوم علامه امینی. سخنرانیهای آیت الله منتظریان. كالري عكس درهمه زمينه ها.
teshneieab.blogfa.com
1712328. رد پای باران
ملت ایران درانتخابات قدرت بینظیر اتحادو ولایتپذیری خود رانمایش میدهند. سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تاکید کرد: ملت عزیز ایران در سی و سومین صحنه انتخابات در جمهوری اسلامی ایران با حضور پرشور، حماسی و گسترده خود شور و شعور را به هم آمیخته و بار دیگر قدرت بی نظیر اتحاد، یکپارچگی و ولایت پذیری خود را به منصه ظهور میگذارند. بار دیگر دست قدرت الهی در آسمان ایران اسلامی نمایان شد و عظمت ملتی مسلمان و انقلابی را به جهانیان نشان داد. نوشته شده در دوشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۰ساعت 11:24 توسط محجوب. خبرگزاری آلما...
teshneieaftab.blogfa.com
1712329. تخته سیاه
نمیدونم چرا تخته سبز رنگ رو سیاه می نامند! دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. امشب سقف آسمان کوتاه بود. یا که دستان من بلند. که چیدم ستاره ام را. به آسمان دوختم آن درخشان ستاره را. دوم اردیبهشت 92 ). هیچ نظری موجود نیست:. با ایمیل ارسال کنید. این را در وبلاگ بنویسید! 8207;در Twitter به اشتراک بگذارید. 8207;در Facebook به اشتراک بگذارید. 8207;اشتراک‌گذاری در Pinterest. میدانی برای سخن گفتن باتو. از کدام دره ها عبورکردم؟ ای کوه بزرگ شهر من. نیامده ام که فریاد مرا. بر اهالی این شهر. چرا پس میزنی نجوای مرا. این ابرآ...
teshneiebaran.blogspot.com
1712330. تشنه حقیقت
حسین الهی قمشه ای. موسسه گفت و گوی ادیان. تفسیر المیزان علامه طباطبایی. معیار اسلام برای انتخاب زن. امام صادق علیه السلام می فرمایند: «تزوجوا فی الحجر الصالح، فان العرق دساس » با خانواده شایسته ازدواج کنید; زیرا ژن ها خصایص والدین و اجداد را به نسل بعدی سرایت می دهند. امام صادق علیه السلام می فرمایند: «الکفو ان یکون عفیفا و عنده یسار». کفو (هم ردیف در ازدواج) کسی است که عفیف باشد و مالی هم داشته باشد. جواب داد: چه کسی به من بینوا زن می دهد؟ عدم وجود اختلافات نژادی، سنی و منطقه ای از شرایط اساسی ازدواج نی...
teshnejaan.persianblog.ir
1712331. یـا علی گفتیم و عــشق آغاز شد...
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد. ان ا الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه. مقدم شما را به این وبلاگ خوش آمد می گویم. نوشته شده در دوشنبه 3 مرداد1390ساعت توسط خادم الحسین(ع). المومنین بر جامعه حکومت کرد . هدف اصلی امام در این قیام در وصیت نامه خود آن حضرت به برادرش محمدبن حنیفیه چنین آمده است : ( من نه از روی خودخواهی یا برای خوشگذرانی و نه برای فساد و ستمگری از مدینه خارج می شوم بلکه هدف من اصلاح امت جدم رسول الله ، امر به معروف و نهی از منکر و پیاده کردن سیره جدم رسول الله ( ص ) و پدرم علی بن ابیطالب ( ع ) است.
teshnelab.blogfa.com
1712332. علیمی / حمید علیمی / حمید رضا علیمی
نامه امام علی(علیه السلام) به مالک اشتر: ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی،. فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی. مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام. با مداحی کربلایی حمیدرضا علیمی. زمان : سه شنبه 94/05/20 بعد از نماز عشا. مکان : اصفهان ، خیابان نشاط ، بعد از پست نشاط ، بیت المهدی علیه السلام. نوشته شده توسط سعید. مراسم 8 شوال 1394 - کاشان. مراسم کامل تخریب قبور ائمه بقیع سال 1394 که تو هیئت دیوانگان حسین علیه السلام کاشان. نوشته شده توسط سعید. نوشته شده توسط سعید.
teshnelab.ir
1712333. ای تشنه لب
با خرد است که آدمیان به ستیغ دانش [امام علی علیه السلام]. دلم برای علی (ع) می سوزد. حتما شنیدهاید که بعضیها! می گویند کلمه مولا در حدیث غدیر که پیامبر فرمود م ن ک نت م ولاه ف هذا علی م ولاه. به معنای دوستی است نه به معنای ولایت و سرپرستی و سزاواری. شاید فکر کنید و با خود بگویید: خ ب آنان تقصیر ندارند، این کلمه دو معنا دارد و آنها فکر کردهاند که منظور پیامبر معنای دوستی کلمه را اراده کرده. اما میخواهم برایتان با تعریف یک خاطره، روشن کنم که:. من چقدر دلم میسوزد! روزگار عثمان مدینه مسجد پیامبر(ص) (1). در رو...
teshnelab.parsiblog.com
1712334. ... ساقی بی دست...
کسی چه میداند شاید یاسین همان یاحسین بی سر است. نوشته شده در یکشنبه چهارم آبان 1393 14:39 توسط رها. نوشته شده در جمعه هفدهم آبان 1392 12:14 توسط رها. آه ، آمد حسین و اصغر را. برده عطشان و تشنه آورده. آب شد قلب زینب از این داغ. شد علی کشته ، آب ناخورده. خون آن کودک شهید نوشت :. زنده ام ، گرچه پیکرم مرده. اصغر آن م هر کوچکی که حسان. زیر امضای عاشقان خورده. نوشته شده در جمعه هفدهم آبان 1392 12:1 توسط رها. نوشته شده در جمعه هفدهم آبان 1392 11:51 توسط رها. محرم، ماه آمیختگی با حسین و آموختگی از حسین است.
teshnelab72.blogfa.com
1712335. سیدالشهداء
درباره ی امام حسین. جوانى خدمت امام حسین علیه السلام رسید و گفت: من مردى گناه کارم و نمى توانم خود را از انجام گناهان بازدارم، مرا نصیحتى فرما امام حسین علیه السلام فرمود:. جوان اندکى فکر کرد و شرمنده شد و در برابر واقعیت هاى طرح شده، چاره اى جز توبه نیافت. تاريخ : سه شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۲ 8:45 نویسنده : صادق مهربان. بعد از شهادت امام حسن مجتبى عليه السلام ، عده اى نزد امام حسين. عليه السلام آمده و اظهار داشتند. اى فرزند رسول خدا! نفر از ياران ما به معاويه پيوسته و ليكن ما نزد شما آمديم. آنچه مى گويم ،.
teshnelabekarbala.blogfa.com
1712336. تشنه ترین
حضرت محمد(ص) رسول رحمت. برچسب ها: حضرت محمد(ص). نوشته شده در تاریخ شنبه 1 مهر 1391 نظرات . میانمار، نسل کشی مسلمانان در سکوت. این بار دست استکبار از آستین فرقه بودائیسم بیرون آمده و سعی در نابودی صدای حق دارد. مردمی که تنها به جرم مسلمان بودن زنده زنده در آتش افکنده شده و سوزانده می شوند. زنان و کودکانی که سالهاست زیر بار ظلم و شکنجه بودائیان افراطی دست و پا می زنند و آواره و بی خانمان شده اند. برچسب ها: موج وبلاگی میانمار. نسل کشی مسلمانان در سکوت. موج وبلاگی جبهه جهادگران مجازی. بر اساس این گزارش، قانو...
teshnetarin.mihanblog.com
1712337. تشنه
زندگی تئاتر و دیگر هیچ. نتایج بازخوانی آثار رسیده به جشنواره تئاتر تهران اعلام شد. ارسال شده به دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر تهران که توسط هیئت محترم بازخوانی مورد ارزیابی و داوری قرار گرفته را می توانید در سایت دبیرخانه دائمی جشنواره. تئاتر تهران در بخش. آثار برگزیده در بازخوانی. نوشته شده در شنبه یازدهم دی ۱۳۸۹ساعت 20:0 توسط تشنه. مهلت ارسال نمایشنامه ها. در یک نشست فوق العاده اعلام کرد:. مهلت ارسال نمایشنامه ها. به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۸۹ساعت 16:9 توسط تشنه.
teshnetheater.blogfa.com
1712338. تشنه ی یار
بی توتمام اهل قیامت رفوزه اند. ای نمره ی قبولی دنیا دوازده. ما گروه اتحادیه انجمن های اسلامی در دبیرستان باباطاهر همدان هستیم.تو این وبلاگ میخوایم براتون از اتحادیه و انجمن و مدرسه مون بگیم.با یه سری مطالب ناب و قشنگ. امیدواریم از وبلاگ ما خوشتون بیاد. ماازالست طایفه ای سینه خسته ایم ما بچه های مادری پهلو شکسته ایم. مارانبی قبیله ی سلمان خطاب کرد روی غرور و غیرت ماهم حساب کرد. ازما بترس که طایفه ای پراراده ایم مامثل کوه پشت سیدعلی ایستاده ایم. و امروز هم که از این بیماری رنج میبرم نیز نمیگویم. مردی به حض...
teshneyar.blogfa.com
1712339. تشنه دیدار
ولی بوی بهار به مشام نمی رسد. این روزها بهار هم بهار نیست. موضوعات مرتبط: دل نوشته ها. یکشنبه 17 فروردین1393 ] [ 14:17 ] [ بهار ] . آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی (عج). بر همه منتظران ظهور مبارک. موضوعات مرتبط: به مناسبت. شنبه 21 دی1392 ] [ 14:25 ] [ بهار ] . خستگی های هر روزه را کنار می گذارم . نفس عمیقی می کشم. این روزها دلم بهانه می گیرد. بهانه دست دلم نمی دهم که بهانه گیر شود. دلم که دیگر بچه نیست. بهانه هایش این روزها بچه گانه نیست. می فهمم بزرگ تر شده. انگار دلم عاقل شده. اگر دلم بهانه ی تو را بگیرد.
teshneye-didar.blogfa.com
1712340. •.¸ღ گمشده ای در غــربتـــ یادها ღ¸.•
ღ گمشده ای در غربت یادها ღ . بی لیاقت دروغگو . نوشته شده در جمعه 20 خرداد1390ساعت 18:52 توسط . ღرویاღ . آن گاه كه من آسمان و زمين را آفريدم به آنها گفتم وجود داشته باشند و وقتي مرد را آفريدم به او شكل دادم و. زندگي را در او دميدم . اما من تو را زن به وجود آوردم . من نفس و زندگي را به تو كه حساس و لطيفي دميدم من مرد را در خواب عميقي فرو بردم و توانستم تو (زن) را با صبر و حوصله و دقت به وجود آورم . چشمانت را . آن ها را تغييري نده . لب هاي تو . چقدر دوست داشتني است ، هنگامي كه در نيايش از هم جدا مي شوند .
teshneye-eshgh.blogfa.com
1712341. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
teshneye-labetam.blogfa.com
1712342. غم یار و غم یار و غم یار
غم یار و غم یار و غم یار. قاصدک تنهایم مثل من هیچکسی تنها نیست . کل یوم عاشورا . کل ارض کربلا. نوشته شده در دوشنبه 16 دی1387ساعت 8:56 بعد از ظهر توسط مترسک غمگین. به بهانه ی محرم . با قلب بشر مونس و دمساز حسین است. در خلوت دل محرم و همراز حسین است. گر خلق تو را از در خود جمله برانند. آنکس که پناهت بدهد باز حسین است. از مردم دنیا نطلب حاجت خود را. درخواست از او کن که سبب ساز حسین است. و حسين ( ع) چون برزمين فتاد،. چشمه عشق افلاكى،از خاك جوشيده و زمين و زمان درهم پيچيد. نام حسين در همه عالم پيچيد. و حرف آخ...
teshneye-mohebat.blogfa.com
1712343. .: تشنه ظهور :.
یا قائم المنتظر المهدى(عج). منتظران و عاشقان آقا. اینجا محفل انتظار مهدی است. میلاد امام عصر حضرت مهدی (عج) مبارک باد. 90 فایده در دعا برای فرج امام زمان (عج). نیمه شعبان و مسجد مقد س جمكران. تقدیم به منتظران منجی عالم. از آسمان طلوع كن. تقدیم به تو یا صاحب الزمان. 2 نشانه از علائم ظهور. ما ظهورت را عقب انداختیم. چه خوش است در هوايت به دمي نفس کشيدن. مسیر حقیقی به یاد او بودن است! فراگيرى ستم و فساد از نشانه هاى ظهور. اللهم عجل لولیک الفرج. پروفایل مدیر وب سایت. میلاد امام عصر حضرت مهدی (عج) مبارک باد.
teshneye-zohor.blogfa.com
1712344. تشنه باران
با تو را می خواست. نوشته شده توسط الهه در چهارشنبه ششم آبان ۱۳۹۴ و ساعت 11:32. شعر تازه ای بخواند. نوشته شده توسط الهه در چهارشنبه ششم آبان ۱۳۹۴ و ساعت 0:44. نیوتن اگر جاذبه را درست می فهمید. معشوقه اش از درخت متنفر نبود. و در دفتر خاطراتش نمی نوشت:. اشک های من هم به زمین می افتاد. سیب را ترجیح دادی. نوشته شده توسط الهه در یکشنبه بیست و ششم مهر ۱۳۹۴ و ساعت 10:22. مرا به ذهنت نه،. نوشته شده توسط الهه در پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ و ساعت 13:31. به رویدادی بزرگ محتاجم. اتفاقی که بی خبر باشد. باران که می بارد.
teshneyebaran.blogfa.com