SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 3 / 10 / (306998 - 307052)

306998. 建设中
talanghw.net
306999. 好产品选踏浪产品设计 客户满意度98%,踏浪工业设计公司 成功服务:宝马 法拉利 联想 奥迪
注意 自2015-6-1踏浪同行业只做3家钻石服务,手机 15820831687 李生. 爱之谷商城 http:/ www.aizhigu.com 蕾丝兔京东商城 http:/ lacerabbit.jd.com. 京东链接 http:/ item.jd.com. 仅售 520元,接受预订 , 历时8个月,精心打造。 选用全新材料 全新高科技复合分子材料 , 快乐柜 定义衣柜新方向。 他们将跑车造型与独轮车结合,赢得市场强烈反响,目前 连连断货 ,这让我们更认同踏浪的 设计产生价值。 仅售 520元,接受预订 , 历时8个月,精心打造。 一体化服务的设计公司 设计 电商 免费指导. 踏浪追求的客户100%满意为终极目标,售后及投诉问题可以直接拔打 15820831687李腾飞 总经理 为您服务. 踏浪与众多国内外知名公司 东风日产,联想中国,丰田汽车,宝马汽车,法拉利 进行设计合作,拥有良好的口碑及设计实力,踏浪每一个项目保证三名设计师二名结构师为你的项目服务. 电 话 400-0797-161 0769-81029011. 传 真 0769 83029375.
talangidea.com
307000. 无锡踏浪信息技术有限公司
湖南分公司地址 湖南省长沙市韶山北路482号三重大厦11-D室 Email: webmaster@talangit.com. 电话号码 0510-81602056 0731-88185118 传真号码 0510-81602055 0731-88185119.
talangit.com
307001. GO ON STAGE MED TALANGJAKT SVERIGE
FÖRENING eller FÖRETAG. INTRESSE TILL LIKNANDE FEST. VI RINGER UPP DIG NU. DITT FÖR and EFTERNAMN. WORLDWIDE PROMO ARTIST OF THE DAY. See our Artist Of The Day. Go On Stage.com. Musikfrågetävling, Allsång,. GoOnStage (Karaoke) och Artister. TALANGJAKT and BLANDADE FRAMTRÄDANDEN PÅ SCENEN. En idé från CALLU.net - WORLDBOOKING.net. Utanför Ängsbacken 6, Saltsjö-Boo. Nacka-Värmdö Bussarna från Slussen till Björknäs Centrum med buss 444, 471 eller 422). Nästa event blir när du vill och platsen bestämmer du.
talangjakt.com
307002. talangjakten.com is for Sale! @ DomainMarket.com
Search Premium Domain Names. What's in a Domain Name? Building your online presence starts with a top quality domain name from DomainMarket.com. At DomainMarket.com you'll find thousands of the very best .Com domain names waiting to be developed into first rate brands. We have been in business over 10 years and have sold more of our premium domains than any competitors. At DomainMarket.com we offer simple, safe and secure transactions for premium domain names. Your branding efforts will be much m...A pre...
talangjakten.com
307003. Talangjakten – Next stop Skövde! | Talangjakten
Talangjakten Next stop Skövde! Läs om Talangjakten i Malmö här! Nu dammsuger vi Västergötland. På alla som vill börja idrotta, när Talangjakten kommer till Skövde! Alla är lika välkomna,. Både du som bara vill testa nya roliga sporter, och du som siktar på att stå på pallen vid Paralympics i Rio 2016! Lördagen den 29 september. Kommer vi till Skövde, där du kan testa en massa roliga sporter. Plats: Arena Skövde, Egnells väg 1, Skövde. Tid: 29 sept, 11.00-15.00. Anmäl dig här på Facebook! Till Gullspång -...
talangjakten.handikappidrott.se
307004. Talangka.com is for Sale! @ DomainMarket.com
Search Premium Domain Names. What's in a Domain Name? Building your online presence starts with a top quality domain name from DomainMarket.com. At DomainMarket.com you'll find thousands of the very best .Com domain names waiting to be developed into first rate brands. We have been in business over 10 years and have sold more of our premium domains than any competitors. At DomainMarket.com we offer simple, safe and secure transactions for premium domain names. Your branding efforts will be much m...A pre...
talangka.com
307005. TALANG LINDAB
Kamis, 15 Agustus 2013. Sistem talang air dapat berfungsi untuk mengarahkan air hujan kedalam sumur resapan, serta menghemat biaya pemeliharaan bagian exterior bangunan akibat percikan air hujan, tahan lama tanpa memerlukan perawatan yang rumit. Kelebihan-kelebihan Talang Air Setengah Lingkaran :. Sistem pemasangan yang kuat. Kekuatan bahan baja yang luar biasa. Tidak melengkung, bergulung dan distorsi. Accessories yang lengkap untuk menunjang pemasangan. Berbagai pilihan warna yang menarik. Sistem talan...
talanglindab.blogspot.com
307006. Hosted By One.com | Webhosting made simple
Domain and Cheap Web Hosting by One.com. Talangmagnet.com is hosted by One.com. Web hosting and domain by One.com. Affordable web hosting and domain plans available at One.com. Build your own website with Web Editor or choose a 1-click blog installation. Whatever you choose, One.com. Is dedicated to our customers' satisfaction with 24/7 chat support.
talangmagnet.com
307007. โรงเรียนชุมชนบ้านตาหลังใน สพป.สระแก้ว เขต 1
X] ป ดหน าต างน. ประว ต โรงเร ยน. ว ส ยท ศน. พ นธก จ เป าหมาย. ข อม ลน กเร ยน. ข อม ลบ คลากร. ด ข าวในหมวดน ท งหมด. ก ฬาส โรงเร ยนช มชนบ านตาหล งใน. โรงเร ยนช มชนบ านตาหล งใน. ก จกรรมห องร ยนส ขาว ทำป ายรณรงค มายแมพ. โรงเร ยนช มชนบ านตาหล งใน. ก จกรรมการเร ยนอน บาล. โรงเร ยนช มชนบ านตาหล งใน. โรงเร ยนช มชนบ านตาหล งใน. กล องอ นใจให ข าวสาร. โรงเร ยยนช มชนบ านตาหล งใน. แหล งเร ยนร พระบรมราโชวาท. ว นท 1 ม ถ นายน 2557. น กเร ยนไหว พระในห องเร ยน. ว นท 4 กรกฏาคม 2557. การอบรมคร โรงเร ยนกองท นในหลวง.
talangnai.org
307008. •● تلنگــــــــــ ـــــر ،... TaLaNgO0Or
تلنگ ر ،. TaLaNgO0Or. اين روزا سخت تر ازاونه كه باوركني . عجب روز سیاهی بود، گم کردم صدایت را. ندیدم بعد از آن دیگر، طلوع شانههایت را. دو چشمانت ماهی بود در تنگ خیال من. ولی آخر گریزاندی، دو ماهی رهایت را. یکشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۹۳ ] [ 20:11 ] [ SДЯД ]. اتم را شکافته ایم اما . از دورن خود بی خبریم ! شنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 18:59 ] [ SДЯД ]. خدایا ما را ببخش،. بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچ کدام خانه تو نبود . جمعه یازدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 18:9 ] [ SДЯД ]. جمعه یازدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 18:5 ] [ SДЯД ].
talango0or.blogfa.com
307009. و خداوند سکوت را آفرید
و خداوند سکوت را آفرید. و خداوند سکوت را آفرید. سکوت، يعني گفتن در نگفتن . سکوت مظلوم، يعني نفريني مطلق و ابدي. سکوت محکوم بي گناه، يعني بغض، آه، گريه درون. سکوت، در خود گريه دارد ولي گريه، با خود سکوتي ندارد. سکوت شاهد، يعني شهادت دروغ، موقع خواب و استراحت و تعطيلي وجدان. سکوت آرام کتابخانه،يعني رعدوغرش نهفته ي تمام حرفهاي فشرده ي عالم،درپيش از اين. هر سکوتي، سرشار از ناگفته ها نيست، بعضي وقت ها، سرشار از خجالت گفته هااست. بعضي با سکوت آنقدر دشمنند که حتي در خواب هم آنرا با پريشان گوئي مي شکنند. خسته ام...
talangooor.blogfa.com
307010. تلنگر
مجله خبری سیاسی مذهبی. وداع مولا امام سجاد علیه السلام با ماه رمضان. پروردگارا آنکه عصیان تو کرده به حلم تلقی نموده ای . وآنکه را درباره خود قصد ستم کرده مهلت داده ای .تو ایشان را به مدارای خود مهلت میدهی تا مگر باز گردند . ودر مواخذه ایشان شتاب نمی کنی تا مگر توبه کنند تاکسی از ایشان که برخلاف رضای تو مستوجب هلاک شده به مهلکه در نیفتد . وکسی از ایشان که به سو استفاده از نعمت تو سزاوار بدبختی شده بدبخت نگردد مگر بعد از آنکه راه هر بهانه بر او بسته شود وحجت از هر حجت بر اوتمام گردد . طلاق زن محمد خدابنده.
talangoor.blog.ir
307011. تلنگر
در اینجا به زندگی روزمره و عادت هایمان تلنگری می زنیم. امید که این تلنگر شروع زیبایی از زندگی باشد. تلنگر : انسانیت، ساده یا پیچیده! چند وقت پیش با پدر و مادرم رفته بودیم رستوران که هم آشپزخانه بود هم چند تا. ازش پرسیدم که چرا دیگه پول غذای بقیه رو دادی ماهاکه دیگه احتیاج نداشتیم گفت داداشمی پول غذای شما که سهل بود من حاضرم دنیای خودم و بچم رو بدم ولی آبروی یه انسان رو نبرم و تحقیرش نکنم این و گفت و رفت. مبهوت ماندم و به خودم فکر می کردم. نوشته شده در سه شنبه بیستم تیر ۱۳۹۱ساعت 11:58 توسط ح.ح. حاصل اتفاق...
talangor-90.blogfa.com
307012. فرزند کوچک ایران
تلنگری به اندیشه های اسیر در تعصب. با کمال احترام نقد های همه دوستان را پذیرا هستیم. سیاه قلم های مترسک دیوونه. سیاه قلم های مترسک دیوونه. 1585;نک الکسا. نظر سنجی های نقدسرا. نظرسنجی های فعال - - - - - - - - نظرسنجی های غیرفعال - - - -. اولین بازار فروش جواهر آنلاین کشور. فرصت را از دست ندهید. برای خرید بر روی بنر زیر کلیک کنید. در هنگام خرید برای استفاده از تخفیف ویژه جواهر بازار به کاربران " مترسک منتقد " در بخش کد تخفیف کد تخفیف. را وارد کنید با این روش از تخفیف 10 درصدی در خرید ها استفاده میکنید .
talangor-ac.blogfa.com
307013. تلنگر
ابزار هدایت به بالای صفحه. موسسه آموزش عالی عقیق. نوشته شده در چهارشنبه یکم بهمن 1393ساعت 22:58 توسط شورای سردبیری.
talangor-aghigh.blogfa.com
307014. تلنگر
سخنان بزرگمردان گیتی . ' ) - - -. برای کسب گنج سکوت ، بارگاه دانش ات را بزرگتر بساز . ا رد بزرگ. دوستی و عشقی که امیدی بدان نیست جز دریدن پرده اسرار و افشای رازها ، عشق و دوستی نیست ، بلکه توری است گسترده در پهنای اقیانوس حیات که تنها بی فایده ها را شکار می کند و در خود حبس می سازد . جبران خلیل جبران. با دیگران بودن آلودگی می آورد. فریدریش ویلهلم نیچه. کسی که بنده گنج و درم نباشد هرگز پراگنده خاطر و دژم نمی گردد . بزرگمهر بختگان. جمعه یکم شهریور 1387 - هاشم. سعید نمی آیی بازی؟ می خواهیم زو بازی کنیم.
talangor-gharne21.mihanblog.com
307015. یـڪــــ لیواלּ آبـــــ
May be for ever. از نظرم چو مي روي اي مه بي نظير من! مي روي و نمي رود نقش تو از ضمير من. بيتو اگر بيفکند دست غمت ز پا مرا. کيست در آن فتادگي غير تو دستگير من؟ آيدم اين عجب که چون مي نرسد به گوش تو. شب همه شب که مي رسد تا به فلک نفير من! مرغ دلم اسير شد در قفس فراق تو. چند بود درين قفس مرغ دل اسير ي من؟ هر بصري نمي توان ديد جمال روي تو. بر صفتي که بنگرد چشم دل بصير من! گفتمش : از جفاي تو بر دگري کنم نظر. گفت به ناز :فرصتا! نيست کسي نظير من! تاریخ چهارشنبه پانزدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 0:15 نویسنده H-M. يا عشفی است...
talangor-h.blogfa.com
307016. تلنگریسم
آنانكه گذشته را به ياد نمي آورند محكوم بتكرار آنند. آقای روحانی رییس جمهور منتخب مردم ایران تبریک. آقای روحانی انتخاب شما را تبریک می گویم . آقای روحانی علی رغم همه ظلم هایی که امثال هاشمی در مدت این 4 سال بر ملت و رای مردم ایران کردند بنده به نوبه خودم پیروزی شما را تبریک می گویم و شما را تا پایان مهلت قانونی دوره ریاست جمهوری رییس جمهور خود می دانم. جناب روحانی رییس جمهور منتخب. ما سربازیم و برای سرباز همیشه جنگ هست و همیشه اماده است چه دشمن در خاک خودش باشد و چه دشمن در بیرون از مرزها . جناب روحانی بر...
talangor-ism.blogfa.com
307017. تلنگر
تلنگری در سیاست،فرهنگ و دیانت. ماجرای خر تروا و . كشف حجاب خر تروا! چند روز پيش داشتم در خبرگزاري ها پ رت مي گشتم كه چشمم به يه مطلب جالب افتاد! به جان شما از روزي كه اين مطلب رو خوندم كلي روحيه ام عوض شده، يه عالمه شور، هيجان، اميد. اساسا نگاهم به زندگي عوض شده! البته اين برداشت من بود، خودشون مي گن مي خوان به مناسبت روز جهاني زن، كشف حجاب كنن! لطافت طبع و وسعت انديشه رو ببينيد! اوج تخيل هنري رو ملاحضه كنيد! روز قدس ،يادش بخير. گنبد بيت المقدس هم تو پوستراشون سبز بود! ديگه از خير تكنولوژي فيس بوك و تويت...
talangor-pnu.blogfa.com
307018. محکم بگیر
پنجشنبه 6 آذر 1393. ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره ۶۹N22 بوش. شاید در نگاه اول خرید ماشین ظرفشویی. بوش مدل ۶۹N22 در واقع ۲۰% کمتر از سایر ماشین هایی که رده انرژی انها A می باشد انرژی مصرف می کنید چرا که رده انرژی این دستگاه A است. نوشته شده در یکشنبه چهارم آبان 1393ساعت 11:59 توسط مهران نظر بدهید. یک تامیر دو قسمتی. مینی واش ۲ ۵ کیلویی ۲۵ میلاد. نوشته شده در یکشنبه چهارم آبان 1393ساعت 11:59 توسط مهران نظر بدهید. چند نکته قبل از خرید. چند نکته قبل از خرید. دستگاه آب تصفیه کن. نکات مهم قبل از خرید تصفیه آب. نیز از ...
talangor-sa.mihanblog.com
307019. نشریه تلنگر مسجدحضرت اباالفضل(ع) ملاثانی
RSS خوان پست ها. با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید. نشریه تلنگر مسجدحضرت اباالفضل(ع) ملاثانی. افتتاح پایگاه اطلاع رسانی مسجد. تاریخ : دوشنبه شانزدهم مرداد 1391. با سلام و قبولی طاعات. بدینوسیله به اطلاع می رسانیم که پایگاه اطلاع رسانی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ملاثانی با آدرس زیر افتتاح گردید. منتظر بازدیدها و نظرات شما هستیم. نشریه شماره 6 / شش. چطور شد...
talangor-saghi.blogfa.com
307020. تـلــنـگـــــــــــــــــــــر
پایگاه اطلاع رسانی نشریه روستایی تلنگر - روستای باستانی صرم قم. توصیف صرم در لغت نامه علامه دهخدا:. فصلنامه لاله های فردوس. جن ت آباد قم. قالب وبلاگ گل و بهار. ست پدیکور و مانیکور. خرید شارژ همراه اول. خرید ژل افزایش قد. پد دفع سموم کینوکی. شعر زیبای زیر سروده آقای سیدحمید رضا برقعی ست. حتما تا آخر بخونید خیلی زیباست. این شعرو تو یه کتاب خوندم خیلی خوشم اومد هرچی سرچ کردم بدون تایپ و از روش مرسوم کپی پیست استفاده کنم و براتون بذارم نتونستم پیدا کنم و مجبور شدم برای اولین بار یه متن اینقدی رو تایپ کنم!
talangor-sarm.blogfa.com
307021. تلنگر
گاه برای خوب شدن یا بهتر است بگویم. برای بهتر شدن ، نیاز به یک تلنگر داریم. گاهی یک کلام، یک تصویر،یک صدا یک. شعر و حتی یک نگاه می تواند یک تلنگر باشد و چه زیبا اگر تلنگر نگاهمان تلنگری بر قلبمان باشد! نا گفته های شیرین. تاريخ : پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ 19:55 نویسنده : دل ديوونه. گاهی بدون اینکه از قبل کسی رو بشناسی برای اولین بار که باهاش هم کلام میشی به خودت میگی چقدر آشناست! کجا دیدمش و هم صحبت شدیم؟ تاريخ : جمعه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۴ 14:50 نویسنده : دل ديوونه. روزگار همیشه بر یک قرار نمی ماند.
talangor.blogfa.com
307022. خبر آباد
ساعت:12:46 تاریخ:27 فروردين 1396. پیکر شهید احمد مکیان طلبه شهید مدافع حرم در پردیسان تشییع شد. مرگ ابوبکر بغدادی تائید شد. اربعين شهداي مدافع حرم مازندران پنجشنبه شب در ساري برگزار مي شود. پیکر یک شهید مدافع حرم در شیراز تشییع میشود. دو دهه هفتادی دیگر به شهدای مدافع حرم پیوستند. حسینعلی پور ابراهیمی به جمع شهدای مدافع حرم پیوست. اطلاعات زیادی از لپتاپ ها و موبایل های سربازان آمریکایی دستگیر شده استخراج کردهایم. طرح پارلمان فلسطین برای آشتی فتح و حماس. تصاویر/ پوشش داعش برای پرستاران زن. افراد آنلاین : 1.
talangor.fardblog.com
307023. تلنگر؛ کانون فرهنگی شهید نسل سوم شهرستان بهبهان
دولت تدبیر و امید. نمایشگاه چرا مرگ بر آمریکا؟ در این پست، میخواهیم واقعا بدانیم رابطهی با آمریکا آیا خوب است یا بد؟ خیلی از ماها یا شاید همهمان حداقل یکبار رفتن به راهپیماییها و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا را تجربه کردهایم. خب اگر از شما پرسیده شود چرا این همه سال است فریاد میزنید مرگ بر آمریکا؟ چه جوابی به او خواهید داد؟ نمایشگاه چرا انرژی هستهای. تلنگر ۷۲/ آن چه در این شماره میخوانید دانلود. تحلیلی بر رفتار سیاسی دولت قبل از مذاکرات هستهای. توجیهاتی که پایانی ندارند. تماشای مصاحبهی دوشنبه شب آقای عراقچ...
talangor.org
307024. تلنگر
ارسال اس ام اس تبلیغاتی. تاريخ : دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۳ 16:35 نویسنده : رنجبر. نصب نخستین چراغ راهنمایی و رانندگی زماندار هوشمند در شهر نور. شهردار نور از نصب نخستین چراغ راهنمایی و رانندگی زمان دار هوشمند در این شهرستان خبر داد . عکس هایی از مرحوم علی قنبری(روحش شاد)دانش آموز مدرسه امام خمینی ره ورازان. تاريخ : شنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۳ 21:31 نویسنده : رنجبر. فوت خواننده محبوب ایران مرتضی پاشایی. تاريخ : چهارشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۳ 11:29 نویسنده : رنجبر. این روستا بالغ بر ۳۰۰ خانوار و بیش از 1000 ...
talangor1.blogfa.com
307025. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
talangor1364.persianblog.ir
307026. بادبان آزاد
چند لحظه ای با من بمان. شنبه دهم خرداد 1393. قلم عقيم ، باد مي نگارد. 2 - نام همه ی دختران مرد فقیر ، آرزو بود. 3 - سر مدادها را خدمت نرفته می تراشند. 4 - سايهام بدون اجازهام ، آب نمي خورد. 5 - پارکینسون آدم را روی ویبره می گذارد. 6 - مشکل اشتغال با بی کاری حل می شود. 7 - عده ای خط فقر را بدون قلم تمرین می کنند. 8 - فرصت طلب از رابطه ی شکر آب ، مربا می پزد. 9 - هنرمند در سرزمین مرده پرستان بعد از مرگ متولد می شود. 10 - دلاک ، پاک ترین نان را از چرک ترین تن بدست می آورد. 17 - عصر بی خبری ، صبحی ندارد.
talangor1370.blogfa.com
307027. تلنگر TALANGOR
آمریکا نرمافزارهای جاسوسی در هارد دیسک رایانه ها جاسازی میکند/جاسوسی از 30 کشور جهان/ ایران بزرگ. حصر عوامل فتنه 88 براساس قانون صورت گرفته است/ جوسازی خارجیها تاثیری بر شرایط سران فتنه ندارد/ دور. طوفان بحرین به خون کشیده شد/ پرتاب گاز اشک آور به منازل مسکونی تصاویر. حضور بیش از 20 هزار نیرو در رزمایش محمد رسولالله(ص) ارتش. کسانی که از رفع حصر دم میزنند با دست خود سران فتنه را به سوی چوبه دار میبرند. شهید چمران شخصیتی چند ب عدی داشت/ از پروژه چ ناراضیام. فرهنگ از نان شب هم واجبتر است. ابزار و قالب وبلاگ.
talangor1389.blogfa.com
307028. تلنگر
چهار ذکر الهی در چهار حالت بحرانی. امام صادق (ع) فرموده است:. در شگفتم براي کسي که از چهار چيز بيم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمي برد! 1- در شگفتم براي کسي که ترس بر او غلبه کرده، چگونه به ذکر حسبنا الله و نعم الوکيل (آل عمران ايه 171). نمي برد.در صورتي که خداوند به دنبال ذکر ياد شده فرموده است: پس (آن کساني که به عزم جهاد خارج گشتند، و. تخويف شياطين در آنها اثر نکرد و به ذکر فوق تمسک جستند) همراه با نعمتي از جانب خداوند (عافيت) و چيزي زايد. بر آن (سود در تجارت) بازگشتند، و هيچگونه بدي به آنان نرسيد.
talangor1833.blogfa.com
307029. talangor
دلی به زلالی کرانه ی بی انتهای خدا. حکیمانه (جملات زیبا ). از هر دری سخنی. زندگی من (داستانهای کوتاه و قطعه های ادبی). قالب وبلاگ گرافیکی جنگل سیاه. فقط همینو میتونم بگم. تاريخ : دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۲ 2:11 نویسنده : akbar. در وجودت اقیانوسی نهفته است ،. آب را از دیگران گدایی نکن ! تاريخ : دوشنبه سی ام دی ۱۳۹۲ 0:4 نویسنده : akbar. یک عمر در انتظاری تا بیابی آن را که درکت کند و تو را همانگونه که هستی بپذیرد. و عاقبت در می یابی که او از همان آغاز (خودت) بوده ای . خدایا : می دانم که تو می بینی ! تاريخ...
talangor1920.blogfa.com
307030. ... تلنگر
دانلود سوره یس(پست ثابت). ویدیوی بسیار زیبای ختم سوره ی یاسین که صبح جمعه ها. ساعت9 در شبکه ییک سیما پخش می شود. حضرت محمد (ص) فرمود: به خدا دوست داشتم. سوره یاسین درقلب هر یک از افراد امت من جای گیرد. باشد تا به سهم خود در تحقق آرزوی. پیامبر (مهرو رحمت) سهیم باشیم که همو فرمود:. برای هر چیزی قلبی است و قلب قرآن سوره یاسین. است تهیه کننده محمد احسان کاظم نیا. حتما ببینید بسیار قشنگ است. این پست ثابت است لطفا از بقیه وبلاگ هم دیدن کنید. برچسبها: دانلود سوره یس. تا ذهنت را باز نکردی، دهنت را باز نکن! تاريخ...
talangor1993.blogfa.com
307031. ناکجاآباد
بعد از اون همه امید به بودنش, به خوب شدنش و بعد از اون همه مبارزهای خودش با اون بیماری لعنتی حالا باورم نمیشه بگم رفت. ای کاش زبونم لال میشد و هیچ وقت این جمله رو به زبون نمی آوردم که رویا. Http:/ talangor20.blogfa.com/post/86. فقط حالا به هر کی که ازم پرسید میتونم با اطمینان بگم که رویا خوب شده و حالا در آرامش به سر میبره. بعد از اون همه سختی حالا به راحتی رسیده. به مادرش, پدرش و برادرش و همه عزیزانش. و به خودش آرامشی ابدی ببخش. نوشته شده توسط فاطمه در دوشنبه بیست و نهم دی 1393. چقد نبودنم طولانی شد!
talangor20.blogfa.com
307032. اندکی تفکر
می روم در ایوان، تا بپرسم از خود. نوشته شده در دوشنبه پنجم دی ۱۳۹۰ساعت 16:20 توسط برهانی. فقر اینه که ۲ تا النگو توی دستت باشه و ۲ تا دندون خراب توی دهنت. فقر اینه که روژ لبت زودتر از نخ دندونت تموم بشه. فقر اینه که شامی که امشب جلوی مهمونت میذاری از شام دیشب و فردا شب خانواده ات بهتر باشه. فقر اینه که از بابک و افشین و سیاوش و مولوی و رودکی و خیام چیزی جز اسم ندونی اما ماجراهای آنجلینا جولی و براد پیت و سیر تحولی بریتنی اسپرز رو پیگیری کنی. فقر اینه که کتابخانه خونه ات کوچکتر. ماکه را گول زدیم؟ ما که را...
talangor2000.blogfa.com
307033. تلنگر
الهی و رب ی. میخواهم موسایت باشم. حتی عزیزتر. یعنی یه روزی مثل امروز. ادم بهش بگه : چقدر خوبه که تو خونه ای ،نمیشه اصلا نری دانشگاه؟ میبوسم دستات رو بهترین مامان دنیا. حواست باشد به پر و پای مادرم بپیچی کاری میکنم جهنمی شوم. به امید اینکه همه مادرا بخندن :) ). جمعه ۲۵ بهمن۱۳۹۲ ] [ 15:48 ] [ رها ] . بانوی سرزمینم بگوش باش. تفنگ میخرید.موشک میساخت. بمب طراحی میکرد و هزار نقشه و ترفند دیگر به کار میبست که فقط یک وجب از خاکمان را بگیرد.فقط یک بشکه از نفتمان را. فقط. و دشمن حقیرانه شکست خورد! حالا نوبت توست&#...
talangor23.blogfa.com
307034. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
talangor26.persianblog.ir
307035. بهار دلها
برای تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام بسیار دعا کنید. اللهم عجل لولیک الفرج. نوشته شده در Sat 6 Aug 2011. ساعت 11:19 قبل از ظهر توسط یک منتظر. شهرالرمضان الذي انزل فيه القرآن. همه با هم بخواهيم كه در ظهور ميهمان ويژه تعجيل نمايد او بياد و جمع ما جمع شود. بر سر سفره افطار و سحر جاي او را خالي بگذاريم و اولين دعاي ما اين باشد كه خداوند در ظهورش تعجيل نمايد , , , ,. نوشته شده در Sat 6 Aug 2011. ساعت 11:16 قبل از ظهر توسط یک منتظر. میلاد مهدی موعود منجی انسانها گرامیباد. نوشته شده در Sat 16 Jul 2011. نيتها...
talangor313.blogfa.com
307036. تـ ـلـ ـنـ ـگـ ـر
یا راهی خواهم یافت,یا راهی خواهم ساخت. رازهایی در مورد زنان. نوشته شده در تاريخ ششم مهر ۱۳۹۱ توسط "شهرام". یک زن هرگز از ابراز عشقهای مرد زندگیش خسته نخواهد شد.به زبان آوردن دوستت دارم موجب میشود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و آن را احساس کند. یک زن به دریافت عاشقانه چند شاخه گل ، هدایای کوچک و ابراز عشقهای بی اختیار ، عشق میورزد. زمانی که مردی به زنی چند شاخه گل تقدیم میکند و یا یادداشت های عاشقانه اش را نثارش میدارد ، به آن زن اجازه میدهد تا بداند تا چه اندازه منحصر به فرد است. وقتی مردی با دل...
talangor499.blogfa.com
307037. بینش | تفکری تازه در زندگی امروزی
بینش تفکری تازه در زندگی امروزی. قصه های قرآنی از پیامبران. مشخصات پیامبرانی که نام آنها در قرآن ذکر شده. داستانهایی از امام علی. حکایت ها داستان ها. زندگی پیامبران و معصومین. دین و زندگی اول دبیرستان. دین در ادوار مختلف تاریخی. ایات درس 1 بینش اول دبیرستان. ایات درس 2 بینش اول دبیرستان. ایات درس 3 بینش اول دبیرستان. ایات درس 4 بینش اول دبیرستان. ایات درس 5 بینش اول دبیرستان. ایات درس 6 بینش اول دبیرستان. ایات درس 7 بینش اول دبیرستان. ایات درس 8 بینش اول دبیرستان. داستان پیر و کودکان. شیطان و نماز گذار.
talangor5.blogfa.com
307038. تلنگــر
اجر و قرب شهدای مدافع حرم از منظر حضرت آقا. ناگفته هایی از سید جلال . آقا سیدجلال، فرمانده باصفای من پرکشید. نتانیاهو: مرگ بر اسراییل روی موشکهای ایران تغییر نمی کند! شباهت صهیونیستها و سعودیها عکس. پیام فرزندان معنوی خمینی (ره) به داعشیها در تکریت تصویر. نظر علامه جعفری(ره) درباره بدحجابی. باز بهار رسید و . نکاتی درباره برخورد اشتباه با اشتباهات مطهری. رفیقان میروند نوبت به نوبت ، خدایا . پايگاه اطلاعرساني دفتر امام خامنهاي. وبلاگ مداحي حاج علي عليپور. وبلاگ هیئت مظلوم بقیع بابلسر. ما با ولایت زنده ایم.
talangor59.blogfa.com
307039. تلنگر67
از این روز،این ساعت و این لحظه همه شمادوستای خوبم رو به وبلاگ جدیدم به نام( صدف-مروارید.پلاکفا)دعوت می کنم امیدوارم هم خوشتون بیاد و هم بازم افتخار همراهی بدین. با تشکر= شهابی - بیقرار. نوشته شده در ۸۹/۰۷/۲۱;ساعت 7:40; توسط mshahabi. گناهان یک شهید 16ساله. در تفحص شهدا، دفترچه یادداشت یک شهید 16 ساله پیدا شد که گناهان هر روزش را در آن یادداشت می کرد،گناهان یک روز او این ها بود:. سجده نماز ظهر طولانی نبود. هنگام فوتبال شوت خوبی زدم که از خودم خوشم آمد. نوشته شده در ۸۹/۰۷/۱۸;ساعت 23:40; توسط mshahabi.
talangor67.blogfa.com
307040. تلنگر
ما غایبیم، او منتظر آمدن ماست. این عید ها برای من عید نمی شود! السلام علیک یا ربیع الأنام و نضره الأیام. سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگار! مولایم ما را ببخش که یک عمر چه کودکانه نشستیم و انتظار کشیدیم تا صدای شلیک یک توپ ، نوید آمدن بهار را سردهد. ای صد افسوس که تو بهار بودی ومن بی تو هر فروردینم دی بود و نمی دانستم. صادق (ع) آل محمد(ص) فرموند: که نوروز و اول بهار روزی است که ما توقع فرج حضرت مهدی (عج) را داریم. و نو روز هر باره این حس را در من زنده می کند. اینان منتظرند تا بهار شود؟ و "سیصد و سیزد...
talangor6789.blogfa.com
307041. تسنیم
مشغله های اخیر زندگی مجال سر زدن به تورا از من گرفت و ازین بابت بسیار ناراحتم چراکه این فاصله گرفتن برایم گران تمام شد شلوغی های اخیر ذهنم،اضطراب ها و تشویش افکارم همه و همه گواه این دوریست چراکه برای تخلیه ی افکار و دغدغه های ذهنم جایی بهتر از اینجا سراغ ندارم .این وقفه چندین ماهه آسیب دیگری هم برای من داشت آن هم از دست دادن مهارت نوشتن بود. سخن کوتاه کنم چراکه حرف و اتفاق برای گفتن زیاد است اما بیشتر از این مجالش نیست. الهی به امید تو. روزی به دخترم خواهم گفت:. اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن ک...
talangor7.blogfa.com
307042. اینجوریاست...
بعد از تاخير چندهفته اي. امتحانا داره شروع ميشه.كم كم داره شروع ميشه.آره.داره شروع ميشه. نمي دونم بايد چي بنويسم.از دست بعضي آدما نمي دونم به كجا ميشه فرار كرد؟ موندمموفقيتي رو كه اين همه مدت دنبالش بودم و حالا به دستش اوردم.(ادامه تحصيل تو يكي از بهترين دانشگاه هاي ايران)چه جوري بالا بيارم.من فقط يه زندگي آروم كنار كسايي كه دوستشون دارم مي خوام.ترقي رو وقتي آسودگي خيال داشته باشم ميخوام. نوشته شده در ساعت توسط. درگیر درس و امتحانات و کلاس و آز و . هیچ چیز متفاوتی تو این هفته های آخر ترمی نمی بینم. دیروز...
talangor72.blogfa.com
307043. تلنگر
ما و نفط (1). در اين بين شما پيدا کنيد پرتقال فروش را! نوشته شده در جمعه بیست و هشتم خرداد ۱۳۸۹ساعت 17:2 توسط رضا تنهايي مقدم. کارآفرینی و تولید ثروت یک روستایی. خلاقیت یک کارگر ساده ، خانه اش را هتل و روستایش را قطب گردشگری کرد. نوشته شده در چهارشنبه بیست و ششم خرداد ۱۳۸۹ساعت 16:34 توسط یاسین فروغی زاده. مجريان تلويزيون و نشر كلام جديد! استاد حیدر رحیم پور. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 9:19 توسط رضا تنهايي مقدم. جريان اصلاحات تنها به فكر از بين بردن تفكرات امام بود. آه از آن میوه ی ممن...
talangor86.blogfa.com
307044. تلنگر
امروز نخستین روز حکومت «الله است. امام خمینی(ره) درباره روز 12 فروردین چه گفت؟ امروز نخستین روز حکومت الله است. حضرت امام خمینی(ره) در این روز، اعلام جمهورى اسلامى ایران و از حضور گسترده مردم در رفراندم تشکر کردند. متن پیام امام خمینی پس از گذشت 36 سال همچنان قابل توجه است. این پیام را که با نوید قرآنی حکومت صالحان آغاز می شود را در ذیل می خوانید:. پنجشنبه 13 فروردینماه سال 1394. خالصترین عمل بهترین مصلحت. حضرت فاطمة زهرا سلام الله علیها:. تفسیر منسوب به امام عسگری،ص 327. حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها.
talangor86.blogsky.com
307045. تلنگر
وبلاگ افسران جوان جنگ نرم. قدرت عجیب دختر 8 ساله مازندرانی. فاطمه ۸ ساله می تواند یک انسان تا وزن ۸۰ کیلو را روی دوشش سوار کرده و دور اتاق بچرخاند یا اینکه مادر ۱۲۶ کیلویی اش را با استفاده از یک چارپایه روی دوش خود سوار کرده و چند متر راه ببرد. نوشته شده در دوشنبه دهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 16:48 توسط الف.چمانی. رحمتی کن تا ایمان ،. را در خطر ایمانم افکنم. تا از آنها باشم که پول. را میگیرند و برای. نه از آنان که پول. نوشته شده در شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۰ساعت 0:20 توسط الف.چمانی. کراهت بودن یا نبودن رنگ مشکی. چرا رنگ پ...
talangor90.blogfa.com
307046. تلنگر
دوشنبه 4 خرداد 1394 11:12 ق.ظ. نوشته شده توسط: حسن مرتضوی. آخرین ویرایش:پنجشنبه 7 خرداد 1394. دوشنبه 11 خرداد 1394 01:27 ب.ظ. نوشته شده توسط: حسن مرتضوی. آخرین ویرایش:دوشنبه 11 خرداد 1394. یکشنبه 23 فروردین 1394 09:53 ب.ظ. خیلی چیزها آنطور که می بینیم نیست. پس نمی توان به راحتی در باره هرچیزی قضاوت کنیم. نوشته شده توسط: حسن مرتضوی. آخرین ویرایش:یکشنبه 23 فروردین 1394. یکشنبه 23 فروردین 1394 09:27 ب.ظ. نوشته شده توسط: حسن مرتضوی. آخرین ویرایش:یکشنبه 23 فروردین 1394. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :.
talangorak.mihanblog.com
307047. نشریه تلنگر دانشگاه علوم پزشکی اراک
نشریه تلنگر دانشگاه علوم پزشکی اراک. نشریه ی صنفی خبری تلنگر شماره 23 تاریخ 26/09/1390. Http:/ www.pic.iran-forum.ir/images/knfb0vdm17ertqyoiiny.jpg. Http:/ www.pic.iran-forum.ir/images/40uen0o73hljm6z7j3oq.jpg. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۰ساعت 15:35 توسط امیر علی غضنفری. نشریه ی صنفی خبری تلنگر شماره 22 تاریخ 1390/08/28. بابت تاخیر به وجود آمده معذرت میخوایم .هم اکنون میتوانیدبا کلیک رو لینک های زیر نشریه تلنگر را مشاهده فرمایید. حضور معاونت محترم فرهنگی در خوابگاه امام رضا (ع). Http:/ www&#...
talangoramu.blogfa.com
307048. تنهایی های من
تاريخ جمعه بیست و چهارم بهمن 1393ساعت 23:18 نويسنده تنها. تاريخ جمعه بیست و چهارم بهمن 1393ساعت 23:17 نويسنده تنها. تاريخ جمعه بیست و چهارم بهمن 1393ساعت 23:17 نويسنده تنها. روز تولد تو مرگ همه غصه هاست. روز تولد تو مرگ همه غصه هاست. اما نمیدونمامروز چرا دل من انقد گرفته. به قدری که دلم میخواد سر به بیابون بزارم یا انقد داد بزنم تا این بغض خالی بشه. لعنتی دلم برات تنگ شده. امشب شب تولد توبود. شبی که من 5 سالشو برات جشن گرفتم اما امسال معلوم نیست با کی بودی و کجا خوش بودی. چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه.
talangorasheghane.blogfa.com
307049. تلنگر درگوشی
تلنگر, سرعت گیر زندگی. زندگی یه جاده پر پیچ و خمه و ما آدما به سرعت توش در حال حرکتیم. انقدر سرعتمون زیاده که حواسمون پرته پرت شده.گاهی لازمه گیر یه دست انداز بیفتیم تا یه کم از این سرعته کم شه تا ببینیم چقدر از راهو رفتیم. چقدر مونده. اصلا داریم درست میریم؟ سرعت گیر زندگی ما, شاید همین تلنگرای کوچیکه. سه شنبه بیست و ششم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 12:32 ] [ machat ]. چی میتونه آدمارو بدجنس کنه؟ وادار به دزدی کنه؟ وادار به بی احترامی کنه؟ اون چیه که آدمو از این رو به اون رو میکنه؟ داریم به کجا میریم؟ اما نمیدونم چی ...
talangore-yavashaki.blogfa.com
307050. تلنگر
به نام نامی دوست که هرچه هست از اوست و هرچه نیست از مصلحت اوست. برای جزییات بیشتر کتاب و محتوای آن به ادامه مطلب مراجعه کنید. نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۲۱ توسط هدهد. دانلود فایل صوتی "طریقه سخن گفتن و فواید سکوت". چه زمانی صحبت کنیم؟ آیا کسانی که زیاد صحبت میکنند اعتبار دارند؟ پیش چه کسانی چه حرفهایی بزنیم؟ حرف زدن بهتر است یا سکوت؟ علی(ع):اگر ساکت باشی و دعوت به حرف زدنت کنند بهتر از آن است که حرف بزنی. و بهت بگویند ساکت باش. فیلم کوتاه دیدنی "زندگی در یک نگاه ". دیدن این فیلم زیبا را از دست ندهید.
talangore.blogfa.com
307051. *پاتوق آسمانی ها*
حلقه صالحین شهید مرادی نسب (پایگاه ام البنین س). کسب رتبه برتر استانی توسط یکی از اعضای فعال تیم قافله سمنان. به گزارش روابط عمومی تیم فضای مجازی قافله: با توجه به برگزاری مسابقه کشوری در سطح دانشگاه های آزاد اسلامی کل کشور در رشته طراحی پوستر ، براساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کشور،سرکار خانم ندا عزیزالدین از جوانان فعال مسجد الزهرای سمنان در رشته طراحی موفق به کسب مقام اول در سال 1394 در کل استان سمنان شده اند. سه شنبه ۲۷ مرداد۱۳۹۴ ] [ 9:53 ] [ طلایه داران زهرا ]. در ادامه وی اذعان کرد: هدف...
talangore10.blogfa.com
307052. تلنگر الماس
یادی از کودکان غزه-کلیپ. مربی از نوع اژدهایی آن. کلیپی زیبا از غزه. یکشنبه ٢٥ آبان ،۱۳٩۳. یکشنبه ٢٥ آبان ،۱۳٩۳. یادی از کودکان غزه-کلیپ. نویسنده: Sadra Mohammad - دوشنبه ۳۱ فروردین ،۱۳٩٤. نویسنده: Sadra Mohammad - سه‌شنبه ٢٥ فروردین ،۱۳٩٤. Http:/ uplod.ir/w6nw9xtazuid/talangore1.mp4.htm. مربی از نوع اژدهایی آن. نویسنده: Sadra Mohammad - جمعه ٢۸ آذر ،۱۳٩۳. کلیپی زیبا از غزه. Http:/ uplod.ir/repm6spd9tvj/talangore1.mp4.htm. رحمت واسعه خدا کیست؟ ف ق ل: رب ک م ذورحمة واسعة (1). حسین من ی و انا من حسین. اما ع...
talangorealmas.persianblog.ir