SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 3 / 23 / (343074 - 343128)

343074. من گم گشته ی کوچه های بی کسیم
من گم گشته ی کوچه های بی کسیم. یه سکوت به احترام او. سلامی به گرمی گرمایه عشق و سلامی به سردیه دوری از عشق. من اومدم با دسته پردستی که در دستم دسته یارم هست وای چه حس خوبیه. دعا میکنم همه به عشقشون برسن چون خیلی شیرینه. من اومدم همراهه عشقم. نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۸۹ساعت 16:52 توسط فاطمه. 1تکرارهمه چیز تو دنیا خسته کننده میشه اماتو مثل نفسی تکرارت تضمین زندگیه. 2غروب غمهایت رو به هر قیمتی خریدارم.چون طلوعشادیهایت را از ته قلبم ارزودارم. 6میدونی بی نمک ترین ادم دنیا کیه؟ 15 چقدر سخته که بفه...
talkhiye-bi-payan.blogfa.com
343075. صدای تلخ سکوت
خدایا امشب خیلی خسته ام.فردا صبح بیدارم نکن. با سلام . ورود شمارا به وبلاگ صدای تلخ سکوت. خوش آمد میگویم . برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید. ادکلن زنانه ليدی ميليون. ام پی تری پلیر. اس ام اس عاشقانه. درارو بستم روت تا احساس آرامش کنم. تلخ ترين عسل(هانيه جونم-عشقم-نفسم.). I'll call upstairs. I'm not. به دنيا بگوييد بايستد. ܓ بچه شهریور ܓ . ` . `. فقط خودم فقط خودت. بهترين نوع فال تاروت. ღღ تی س اپ ه ღღ. همه تنهایی ها با من رفیقن. عينک ديد در شب ارزان. خرید ساعت زنانه مارگاریتا.
talkhiye-bipayan.blogfa.com
343076. ღ❤ღ دلــــــــتنگی های مــــــن ღ❤ღ
ღ ღ دلتنگی های من ღ ღ. واژه هایم رنگ باران. می نویسم،قلبم خیس دلتنگی. چه زود با هم بودنمان خاطره شد. هامان بی رنگ نشوند. یکشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۴ مریم. فقط دست از سر پلک. بگذار به هم برسند . یکشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۳ مریم. به قاعده ی یک سفر. به شماره ی اتوبوسهای راه شب. کافههای خمار در امتداد شب. به اندازه تمام روزهایی که ما. از بین اینهمه نبودن. باز نبودن را انتخاب کرده ایم. یکشنبه شانزدهم شهریور ۱۳۹۳ مریم. ﺍﻫﻞ ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻮﭼﮥ ﺑﻦ ﺑﺴﺖ ﮐﻨﺎﺭﯼ. ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺵ ﭘﺎﯼ ﺑﻪ ﻗﻠﺐ ﻣﻦ. ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻭ ﻧﮕﺎﻫﯽ. ﮔ ﻨﻪ ﺍﺯ ﮐﯿﺴﺖ؟ می گویند :ت...
talkhiyeentezar.blogfa.com
343077. به نام هستی بخش دوباره برگهای پاییزی
به نام هستی بخش دوباره برگهای پاییزی. شروعی دوباره با امیدی که بعد از نامیدها سرچشمه ی زندگی میشود. ببخشید یهویی به دلایلی باید وبو تعطیل کنم.واسه بعضی از دوستان ای دی یاهو رو گذاشتم اونایی که نذاشتم یاداوری کنن.تا دوروز دیگه میام. دیگه معلوم نیست کی بیام.موفق باشید. تا اطلاع ثانوی تعطیل شد! پنجشنبه پنجم تیر 1393 توسط. حق با سکوت است،صدا در گلو می شکند! امیدوارم حالتون مثل من نباشه! ببخشید آپ نمیکنم.حسش نیست! این پست رو هم به اصرار دوستان گذاشتم.تا آخر بخونین میفهمین چرا! این پست هم به همون خاطره! دیدم م...
talkhiyezendegi.blogfa.com
343078. دیر یا زود، میروم
دیر یا زود، میروم. هفته چهارم بهمن 1391. هفته دوم بهمن 1391. هفته او ل بهمن 1391. هفته چهارم دی 1391. هفته سوم دی 1391. هفته دوم دی 1391. پول و پول و پول . بعضی ها آنقدر فقیر هستند ، که تنها چیزی که دارند. پول است . . . نوشته شده توسط در پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1391. بالاتر از ابر ها . باران که میبارد همه پرندها به دنبال سر پناهند. اماعقاب برای اجتناب از خیس شدن بالاتراز ابرها پرواز میکند. این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکند . . . برچسبها: جملات 8 ریشتری. نوشته شده توسط در پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1391.
talkhkade.blogfa.com
343079. تلخکام
شایدواژه های مغشوش یک ذهن. دوشنبه بیست و ششم آبان 1393. نوشته شده توسط ماهان در ساعت 0:43 لینک. پنجشنبه نوزدهم دی 1392. چند کلمه ای برای خودم. مدت هاست که به این خانه سر میزنم بی هیچ کلامی . تنها سری به دست نوشته های گذشته . این خانه را دوست دارم چرا که آخرین مکان امن من است برای مرور خودم. این روزها هر آنچه می نویسم در وصف اوست.پدرم.مردی جاودانه و صبور و تنها در گوشی موبایل خلاصه می شود. شاید دوباره نوشتم.آمدم. نوشته شده توسط ماهان در ساعت 19:23 لینک. چهارشنبه بیستم شهریور 1392. دریا ها را دلیلی بر طوفان.
talkhkam.blogfa.com
343080. یخ فروش جهنم
در جهنم نیز نباید یاد خدا را فراموش کرد. من، امیدی را در خود باور ساخته ام. تار و پودرش را، با عشق تو پرداخته ام. مثل تابیدن مهری در دل. مثل جوشیدن شعری از جان. مثل بالیدن عطری در گل. باز از ریشه به برگ. باز، از "بود" به "هست. باز، از خاموشی تا فریاد. نوشته شده در پنجشنبه سوم بهمن 1392ساعت 12:12 توسط maedeh monemiyan. صدایم را ، آوایم را از دست می دهم وقتی تو صدایم می کنی . زمانی که به تو می اندیشم. تصویری از تو در برابرم ظاهر می شود شفاف و واضح می توانم صورتت را ببینم. در کنارت هستم . در کنارم باش .
talkhkh.blogfa.com
343081. تلخ مثل عسل
آنکه زهر نمی اندیشد شیرینی ندارد. وقتی نیزه را در شکم دشمن فرو میکنی، باید آن را محکم بچرخانی و چاک بدهی تا روده هایش را پاره کنی. در غیر این صورت او، این کار را با تو میکند. راه و روش دنیای آن بیرون این طوری است. کافکا در ساحل - هاروکی موراکامی. پن: منم با تو همین کارو میکنم عوضی! فکر می کردم پدرها و مادرها مثل ساعت شنی هستند. از نو شروع می شوند. پدر ها و مادرها. مثل مداد رنگی هستند. دنیایت را رنگ می کنند. خودشان ولی آب می روند. نقاشی هایت را که کشیدی. کسی راستش را به من گفته بود. مثل قند می مانند.
talkhmesleasal.blogfa.com
343082. زنِ تاتار و چپقش
زن تاتار و چپقش. باید یکبار در کنار تو بدنیا بیایم در زندگی های بعدی. بعد اگر یادم باشد میخواهم بنشینم برایت تعریف کنم تو با من چه کرده ای در این زندگی. نوشته شده در شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 11:14 توسط. هنوز در تختم افتاده ام و تو رفته ای. جای خالی ات همه جا حس میشود و مانده ام چرا هربار که دست نوازشگر تو در این نزدیکی می آید من اینقدر مانوس میشوم با بودنت. نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۳ساعت 11:57 توسط. نوشته شده در دوشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۳ساعت 9:26 توسط. مادر من از مردن تو می ترسم.
talkhmesleto.blogfa.com
343083. talk
talkhmigozarad.blogfa.com
343084. تلخنامه
تلخنامه اندوه زیستنی است که تلخی را به چارچوبه اندرونی من پیوست می دهد. اینجاجایی است که گاهی شعر مرا مرتکب می شود. گاهی اوقات فکر میکنم کاش می شد کسی بود که برای او می شد نوشت برای او خواند و برای او مرد اما همه چیز این دنیا یه جور دیگه ای شده هیچ کس و هیچ چیز خاطره زنده بودن را به یاد ندارد. همه و همه فراموش شده اند و فراموش کرده اند. به پیشواز هزار خاطره خواهی رفت. که در آن افقی به انتظار تو ایستاده. و در طلو عی موزون. گویش کهن ترین قله ها به زبان صخره ترا می خواند به اجسادی که استخوانهاشان. نویسنده :...
talkhname.persianblog.ir
343085. سایت تفریحی
مطلبی جهت نمایش یافت نشد از آرشیو مطالب استفاده کنید. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. Theme is created by: www.DesignDisease.com.
talkhnegashteha.mihanblog.com
343086. قلمی که گویی قسم خورده تلخ بنویسد...
قلمی که گویی قسم خورده تلخ بنویسد.
talkhnevesht.blogfa.com
343087. تلخ نوشت های یک کوهنورد
تلخ نوشت های یک کوهنورد. بر فراز آخرین قله، قلمت در گوشه ای و آخرین فریادت. زنده باد آزادی. سه‌شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. ایمان بیاوریم به آغاز فصل سرد. ایمان بیاوریم به آغاز فصل سرد – فروغ فرخ زاد دیوان «ایمان بیاوری به آغاز فصل سرد. در آستانه فصلی سرد. در ابتدای درک هستی آلوده ی زمین. و یأس ساده و غمناک آسمان. و ناتوانی این دست های سیمانی. زمان گذشت و ساعت چهار بار نواخت. امروز روز اول دی ماه است. من راز فصل ها را می دانم. و حرف لحظه ها را می فهمم. نجات دهنده در گور خفته است. و خاک ، خاک پذیرنده. آن برگ ها...
talkhnevesht.blogspot.com
343088. تلخ نوشته
تلخی زندگی رو با تلخ نوشته کم کنیم. این وبلاگ تا مدت نا معلوم غیر فعال است. با تشکر از همه دوستانی که همراهی کردن. نوشته شده در شنبه ۲۸ خرداد۱۳۹۰ساعت 21:20 توسط تبسم. وقتی تنها جایی که می تونی باهاش باشی و احساستو بهش بگی تو خوابته. دل به خواب بستن،. انتظار برای دیدنت توی خواب. نوشته شده در چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت۱۳۹۰ساعت 21:3 توسط تبسم. این روزها که می گذرد. شادم که می گذرد. نوشته شده در سه شنبه ۱۶ فروردین۱۳۹۰ساعت 18:40 توسط تبسم. برای آن سفر کرده. نوشته شده در سه شنبه ۹ فروردین۱۳۹۰ساعت 16:31 توسط تبسم.
talkhneveshte.blogfa.com
343089. چند خــــط بعد از دلتنــــگی...
چند خط بعد از دلتنگی. نیستی و منو تنهایی و بی کسی. نیستی و منو میسوزونه دلواپسی. بگو دل تنگیامو میفهمی تو. برگرد و تموم کن بی رحمیتو. جمعه 17 بهمن 1393 ] [ 10:28 ب.ظ ] [ سحر ] [ نظرات ]. انقد سخته فهمیدن تفاوت بین دلتنگی و ناراحتی؟ انقد عذاب اوره که وابستتم؟ انقد غیر قابل فهمه حرفام و رفتارام؟ بریدم این بار من به جات بریدم. نمیتونم صبر کنم تا وقتی وقتت ازاد بود و یادت اومد ک منی هم وجود داره بیای پیشم. گناه من فقط اینه ک دلم زود به زود تنگ میشه. خدایا منو پس بگیر. واقعا وقتی دلی میشکنه چی میشه؟ یادش بخیر...
talkhneveshte.mihanblog.com
343090. ✘ یادداشت های تلخ نویس ✘
یادداشت های تلخ نویس. دست برداشته ام از توجه حضور بی وقفه انسان ها. پرهیز میکنم از ثبت وجودهایی که ماندگاری ندارد. تلخ تر از همیشه. از همه آدم ها بریده ام. دوشنبه یازدهم شهریور ۱۳۹۲. دوباره از پشت همان پنجره. روي پاشنه ي پا مي ايستد. چشم به راهيت را نگاه ميكند. و گردنش كج تو ميشود. خاطرات منتشر نشده ي يك بازنده ي خوشحال. پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴. يك بار به دنيا آمدن و اين همه مردن :( (. شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۳. اعدامی لحظه ای مکث کرد و بوسه برطناب دار زد . آدما بدجوری زمینم زدند ! به هم گره می خورند.
talkhneviseman.blogfa.com
343091. میـدونم دوسـ♥ـم داری✔
میدونم دوس م داری. یکی از سرگرمیام اینه که سر امتحان هی کف دستمو نگاه کنم. مراقب احساس زرنگی کنه بیاد ببینه. هیچی کف دستم نیست ضایع شه. تو خونه بودم داداش کوچيکم از کنارم رد شده. منم اومدم تلافي کنم يه بالش پيش پام. بود،پامو گذاشتم زير بالش اومدم پرت کنم سمتش يهو رفت خورد. تو صورت بابام،بابامم عينکشو صاف کرده به. فک و فاميله داريم؟ این بچه مایه دارا بزرگترین خیانت رو در حق بشریت میکنن . . . خو لامصبا شما که 300 هزارتومن میدی گربه میخری. من پولتم میدم بیا گربه های محله های ما رو ببر. با توکل بر خدا. בونﮧ ...
talkhnvashta.roomfa.com
343092. ..: تلخ و شیرین :..
تلخ و شیرین :. به نامش و یاریش. خیلی شاید یه گوشه ای یه کنجی باشه که بتونم باهاش سر کنم. این وبلاگم یکی از همون کنج هاست. یعنی بود. یه روزایی تموم انرژیم صرف پر کردن این صفحه ی مجازی میشد. اما دیگه نا ندارم. همینکه چار پنج تا نظرو میخونمو تایید میکنم از پا میفتم.،نفس نفس میزنم. دلم میخواد از بین ببرمش نابودش کنم اما. این دل لامصب نمیذاره. نمیخواد. اینجا یه حرفی دارم واسه یه غریبه، شایدم یه دوست. حتی اگه من ازش نخوام! خدا تورو هم به راه راست هدایت کنه. بدون واسه فرار از تو همچین کاریو نکردم. آدمای...تورا ...
talkho-shirin.blogfa.com
343093. gossip_city
مطلبی جهت نمایش یافت نشد از آرشیو مطالب استفاده کنید. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. Theme is created by: www.designdisease.com.
talkho-shirin.mihanblog.com
343094. Talkho > Home
Your browser does not support inline frames. Egrave; il brand dei servizi VoIp di Netlab Srl, storico provider internet. Dal 2005 l'offerta di Netlab è stata integrata con la fornitura di servizi di telefonia internet con l'obiettivo di caratterizzarsi per originalità e completezza. Nel 2012 abbiamo integrato la nostra offerta con i seguenti servizi:. La nostra soluzione Cloud per i centralini voip, un server virtuale con un pbx preconfigurato sia in ambiente Asterisk. Con la distribuzione Elastix. L'esp...
talkho.com
343095. Talkho | by Netlab ISP since 1996
By Netlab ISP since 1996. By Netlab ISP since 1996. È il brand di Netlab Srl (www.netlab.it) che raccoglie tutti i servizi di telefonia internet Voìp. Dal 2005 netlab srl è provider voip autorizzato e in quest’ambito può offrire, oltre alla terminazione nazionale e internazionale, numerazioni voip sia nazionali che di un centinaio di nazioni. Per la rivendita wholesale (rivenditori) è disponibile una piattaforma multilivello. Quindi distributore, rivenditore, subrivenditore e utente finale.
talkho.it
343096. روز و روزگار تلخون | HALFBLOOD WRITER
روز و روزگار تلخون. در حکایت هنوز و همیشه…. دسامبر 28, 2013 در 8:28 ق.ظ. ( Uncategorized. چند وقتی است که معشوق سالهای نه چندان دورمان به فیس بوک برگشته! همان که می گفتم ازلی و ابدی… همان که بصورت خلاصه جانمان را به صورت قطره قطره از تک تک سلولهایمان بیرون کشید و سیاه کرد و سوزاند تا دیگر جانی نماند! چه کلماتی که شعله نکشید از دلمان در عشقش! در دلتنگیش… در غمش… در غمش… وای از غمش…. دلم پی چه رفته بود؟ خلاصه که جهان سست و است و بی بنیاد… تلخون هم…. مغشوش و پراکنده…. درخشش دردناک یک خاطرهء رفته…. اینطوری ه...
talkho0n.wordpress.com
343097. talkhobbies.com - This website is for sale! - talkhobbies Resources and Information.
The domain talkhobbies.com. May be for sale by its owner! This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.
talkhobbies.com
343098. TalkHobby – Hobbies and More..
Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! Results: 1 - 10 of 1.
talkhobby.com
343099. NHL Blog - Talk Hockey
Crosby still NHL king despite postseason blues. Posted on August 12, 2015 at 4:15 PM. Read Full Post ». GIF: Toronto head coach Peter Horachek celebrates OT win. Posted on March 29, 2015 at 3:00 PM. The Toronto Maple Leafs. Came back and beat the Ottawa Senators. In overtime after being down 3-1 in the third period. Eric Brewer's game-winner has both put a dent in Ottawa's playoff hopes, and Toronto's tanking hopes. We’re always pushing to pla. Read Full Post ». Posted on March 29, 2015 at 1:00 PM. Chica...
talkhockey.ca
343100. talkHockey
You are currently logged out. To contribute to forums,. Welcome to Talk Hockey - the new home of Hockey on the web. The site is currently under development but we are proud to say that the guide to Hockey is up and available. Of Hockey page covers everything from players, formations, strokes to fouls. Some of the techniques. Used in Hockey are described here. From hitting the ball to driving it to learning how to tackle, all angles are covered. If you are interested in getting started. Source : BBC Sport.
talkhockey.co.uk
343101. Talk Hockey | Talking Hockey
Hockey is a highly competitive and challenging game. Hockey lovers consider hockey players as genuine heroes. The professional life of hockey players is very demanding. They have to perform extremely well even under pressure. They have to work irregular hours and must be able to follow instructions from coaches and managers. Hockey players should be […]. Here’s a 20 minute mini documentary about the Chicago Blackhawks Patrick Kane. Read the full story. Read the full story. Read the full story. Here is a ...
talkhockey.info
343102. On the Ice | Discussions and insights into the world’s greatest game – Ice Hockey
Discussions and insights into the world’s greatest game – Ice Hockey. About “On the Ice”. August 29, 2009 in ice hockey. A coach can never make a great player of a youngster who isn’t potentially great. But a coach can make a great competitor out of any child. And miraculously, coaches can make adults out of children. For a coach, the final score doesn’t read so many points for my team; so many points for theirs. Instead it reads: So many men and women out of so many boys and girls. What a team is? Utah ...
talkhockey.wordpress.com
343103. HOME
Hockey Talk is monthly during the summer, and the August edition is now available. Formerly TalkHockeyRadio (Est. 2005). THE EUROPEAN NATIONS CHAMPIONSHIPS IS NEARLY HERE! And the Lee Valley Hockey Centre will be the place to be. We photographed it last year at the London Cup, but for the Euro Nations there will be extra stands and more seating. We are marking this major event with a preview in. Returns to its weekly format in September, so this is the last of the summer monthly editions. Magazine). ...
talkhockeyradio.co.uk
343104. HOME
Hockey Talk is monthly during the summer, and the August edition is now available. Formerly TalkHockeyRadio (Est. 2005). THE EUROPEAN NATIONS CHAMPIONSHIPS IS NEARLY HERE! And the Lee Valley Hockey Centre will be the place to be. We photographed it last year at the London Cup, but for the Euro Nations there will be extra stands and more seating. We are marking this major event with a preview in. Returns to its weekly format in September, so this is the last of the summer monthly editions. Magazine). ...
talkhockeyradio.com
343105. 熊の子リリー
拡散希望 月と太陽の赤色のともにゃ推しのにゃーずというライングループを作りました 是非ともにゃを推してる方好きな方是非参加してください DMやリプでline ID送ってください 皆さんのご参加お待ちしております また、会費などないので気軽にお願いします 太陽 17時。 買い物行ってくるかな オリオン おとーさんお買いものですの おーちゃんも行くのですよー. 🐹ずっと見てた( ` 、 )可愛い。 🐹ずっと見てた( ` 、 )可愛い。 Pms #生理 #生理痛 #腰痛 #iraira #健康寒さで全身の血行が悪くなるこの季節。 ニーハイというかメディキュット、 、 足のむくみが気になるのね、 、. 寝る前の食事について 食べていいもの ハチミツ さまざまな栄養素が含まれているハチミツは、夜寝る前に食べると、睡眠中の成長ホルモンの分泌を促してくれるのです。 良い睡眠のための生活習慣 寝る前の食事はこってりした料理や甘いものは厳禁(消化に時間がかかるため) 和食メイン 早寝早起き 朝の光を浴びる 日中の運動 バランスのとれた食事 カフェインを夕方以降控える睡眠かけるかあ.
talkhockeytome.com
343106. Protected Blog › Log in
Https:/ talkhockeytome.wordpress.com/. Is marked private by its owner. If you were invited to view this site, please log in. Below Read more about privacy settings. Larr; Back to WordPress.com.
talkhockeytome.wordpress.com
343107. A pin less dialing service to call family and friends, with crystal clear voice quality.
Find rates for your Destination:. 2015 - TalkHog.Com. Please follow us at.
talkhog.com
343108. TalkHoldem.com - Free Online Texas Holdem Guide
Free Online Texas Holdem Guide. Free Online Texas Holdem Poker Guide. Welcome to Talkholdem.com - the poker site that is dedicated to Free Online Texas Holdem Poker and everything related to it; what free holdem poker money is, how to get it, and what to do with it when you've got it! The headline is Free Online Texas Holdem Poker Guide but in reality the. Free Poker No Download. Play Poker Free On Line. The History Of Poker. Poker – Omaha variation. Free Online Poker School.
talkholdem.com
343109. Talk Nepal
Call Us: (977) 446 9907. Help us help you connect, connecting nepal. Talk Nepal is Nepal’s leading digital entertainment company that launched large range of VAS products for end users and leading telecom operators. Talk Nepaloffers an extensive suite of Network roll out services that underpins each eliminate of the roll process. Energy is a necessary resource in any organization, as well as increasingly critical cost factor. We delight our customers . CEO, Talk Nepal Pvt. Ltd. Backed by our team of tech...
talkholdings.com
343110. Talkhole. We are Canada's comedy podcast network.Talkhole Podcast Network
What’s a Talkhole? The Dean Young Papers. What’s a Talkhole? The Dean Young Papers. Please support our network by donating to our GoFundMe campaign. Click here. Forever Young with Dean Young and Friends. Oh No, Not Another Podcast! Oh No Not Another Podcast #11. Tucker Roast After Party. Forever Young with Dean Young and Friends. Ep 3 - Expiry Dates. 4 Comics Walk Into A Studio. Ep 15 - MERV HARTLEN! SSN 2 Ep. 23 - F*CK UPS! We are Canada's comedy podcast network. Like radio, but awesome!
talkhole.co
343111. talkholic™ Official Website
Visual Quotation, Two–Dimensional Architect. 그래픽 디자인 전문 업체 토크홀릭™은 경력이 풍부한 전문인력구성과 운용을 위해 고용된 직원이 아닌 의뢰된 업무의 성격과 내용에 따라 적합한 인력구성이 이루어지는 동반관계 (Partnership) 형태로 운영됩니다. 이와 같은 운영 방식은 타 업체의 업무 과다에 시달리는 직원들이 제작하는 것과 달리 업무를 진행하는 구성원이 가지는 주인의식과 책임감을 통해 고품질의 결과물을 만들어 낼 수 있습니다. 대표 그래픽 디자이너 '이 산'. SADI (삼성전자 디자인 학교) Typography, Editorial Design, Screen Based Interaction Prototyping, Portfolio 강의중. Unifur™ Brand 그래픽 디자인 총괄. 간송미술관 DDP전시관 문화상품 개발 자문. Edelman Korea 객원 디자이너, Sunkist Korea / HP Korea 사회관계망 게시자료 디자인. 고유 도안...
talkholic.com
343112. PDP for CPRS Modules | The third eye on my shoulder.
PDP for CPRS Modules. The third eye on my shoulder. Scannable vs Office Lens 간단 실험. May 6, 2015. Scanner의 기능을 대체 해주는 대표적인 두 개의 APP을 통해 얻은 결과물을 간단히 비교해봤습니다. 하나는 Evernote사의 Scannable 이고 다른 하나는 Microsoft사의 Office Lens 입니다. 비교 결과는 조금 더 직관적인 사용자 경험과 최적화된 그림 크기 등의 장점을 가진 Scannable이 다소 우수하다는 평가를 하고 싶습니다. 크기의 인쇄물인 “세금계산서”를 사용하였으며, 사용된 장비는 Apple사의. IPhone 5S (OS 8.3). 입니다 Scan된 후 jpg로 저장된 두 개의 결과물은 Photoshop 정보 보기를 통해 비교해 보니 상세 정보가 아래와 같았습니다. 1192 834mm, 72dpi. 2861 202mm, 300dpi. 102 72.1mm, 538dpi. Food Creativ...
talkholic.wordpress.com
343113. talkholiday | The Smart Savvy, Social, Travel Network
talkholiday.com
343114. talkholiday.net
talkholiday.net
343115. talkholiday.org
talkholiday.org
343116. talkholidayconcerts.com
talkholidayconcerts.com
343117. talkholidayconventions.com
talkholidayconventions.com
343118. talkholidaycorporate.com