SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 3 / 40 / (390725 - 390779)

390725. Index of /
tamana.info
390726. くまの素:エリア情報|玉名観光や玉名温泉に、食の情報満載
玉名といえば、5月 6月にかけて6万本以上の花菖蒲が楽しめる 高瀬裏川花しょうぶまつり を筆頭に、蛇ヶ谷公園の桜やツツジ、樹齢200年の山田の藤と花の見どころがたくさん。 他にも、江戸 昭和にかけて築かれた玉名の万里の長城 旧玉名干拓施設 、昔暮らしのテーマパーク 江田船山古墳公園 肥後民家村 もおすすめです。 つるばあちゃんまんじゅうの ギョーザまんじゅう に、わいわいよこしまの いちご大福 など、ここでしか食べられない、おすすめ逸品を紹介しています。
tamana.kumanomoto.com
390727. Tamana :: A non profit NGO for multiply challenged and autistic individuals
Admissions open for the Hearing impaired students (age between 4 years -14 years) at Tamana Admissions open for Diploma in Hearing Language and Speech Programme (DHLS) and Diploma in Vocational Rehabilitation (Mental Retardation) DVR (MR). Tamana is a non-profit voluntary organization registered in March 1984, created solely with the purpose of helping the cause of mentally challenged, multiply disabled and autistic. FOUNDER AND PRESIDENT'S DESK.
tamana.org
390728. Blog de tamana - tamana - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! Moi entre les deux et vous? N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (67.219.144.170) si quelqu'un porte plainte. Ou poster avec :. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Posté le vendredi 28 avril 2006 13:07. N'oublie...
tamana.skyrock.com
390729. شاهدخت سرزمین ابدیت
شاهدختی نه تا بی نهایت ابدی. بگذر و بگذار که من از تو بگذرم. آهای ۹۳ ای که دوستت ندارم.هرگز.هیچ. لحظات زیبا و شیرین بسیاری از تو به یادگار دارم. اما فاصله بسیار انداختی.فاصله انداختی میان من و خواهری که دیوانه وار عاشقش بودم و هستم. و این فاصله ها که انداختی تنها به کیلومتر نیست.گاهی فاصله هایی میان قلب هاست. برای همین اصلا دوستت ندارم.اما همیشه به فکرت هستم و همیشه در ذهنم می مانی این را به تو قول می دهم. و از تو سپاسگذارم که به من درسهای بسیار آموختی که از این نظر از بهترین سالهای عمرمنی. قدم زدن در تم...
tamana_s.persianblog.ir
390730. تمنا
اندکی صبر،سحر نزدیک است ). از مردهای محل جز من صیدرضا هم نرفته بود.البته جنس نرفتنمان با هم توفیر داشت.صید رضا آدمی شوخ و بذله گو بود و حتی جنگ و ناموس و وطن و این چیزها را هم به سخره می گرفت.هر وقت حرف می زد محال بود که عده ای دورش جمع نشوند و نخندند. سوار اتوبوسمان کردند و به راه افتادیم.تا خود خط مقدم بذله گویی های صید رضا تمامی نداشت.نامرد خودش هم نمی خندید فقط می خنداند.شب اول که گذشت قرار شد از برای اینکه دوره ی اجباری را قبلا گذرانده بودیم بدون آموزش پست نگهبانی را تحویل بگیریم. دلی که امیدوار است...
tamana04.blogfa.com
390731. تمنا
و دل تمنایی میخواهد! تمنایی به گستره دشت ها و افق ها! تمنای درک شدن ها و تمنای یکی شدن ها! تمناي وجود تو را دارم. لحظه با تو بودن راحس كنم. نوشته شده در چهارشنبه ششم مرداد ۱۳۸۹ساعت 8:35 توسط مهسا. خدایا، تمنا دارم از حضور پاکت. مرا یاری ده، از این دنیای ناپاک. نوشته شده در شنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۸۹ساعت 8:58 توسط مهسا. من همون جزیزه بودم. خاکی و صمیمی و گرم. واسه عشق بازی موجا. قامتم یه بستر نرم. یه عزیز دردونه بودم. پیش چشم خیس موجا. یه نگین سبز خالص. تا که یک روز تو رسیدی. توی قلبم پا گذاشتی. نوشته ش...
tamana1.blogfa.com
390732. قطره
سلام نام خداست،پس به نام تو. سه شنبه بیست و یکم آبان 1392 ] [ 12:46 ] [ روشنا ] . صرفا جهت خالی نبودن پست برای اسفند۹۲. سلامهستم.با همه خوبیها و خاطره های مختلف ، سال ۹۲ کمتر از ۱۲ ساعت دیگه تمام میشه! پنجشنبه بیست و نهم اسفند 1392 ] [ 9:33 ] [ روشنا ] . بعضی وقتا برای خدا نامه مینویسم،این چند تا عبارت مال دیشبه :. ممنونم که عشق را نشانم دادی. مرا عاشق خودت کن تا عشقم را به پایت بریزم بی حد و حصار و مانع! دست و پایم را زنجیر بستی تا عشقم به.نا تمام بماند،پس رهایم کن در هوای عاشقی خودت! جمعه هجدهم بهمن 13...
tamana1349.blogfa.com
390733. حس درونم
دوستان حلال کنید.به خدا میسپارمتون. یکشنبه سی ام شهریور 1393 ] [ 11:29 ] [ از تبار تنهایی ] . گاهی وقتها از پشت دورترین بغضها پیدایت میکنم. تو را فریاد میزند. پنجشنبه دوازدهم تیر 1393 ] [ 2:23 ] [ از تبار تنهایی ] . چه به روزم آورده! کاش بین من وتو این واژه. یکشنبه هشتم تیر 1393 ] [ 22:26 ] [ از تبار تنهایی ] . هنوز با خیالت رویا. یکشنبه هشتم تیر 1393 ] [ 22:18 ] [ از تبار تنهایی ] . دمت گرم كه اينقد خوشگل. پنجشنبه یکم اسفند 1392 ] [ 12:39 ] [ از تبار تنهایی ] . جايي واسه من نيست؟ دو حرف دنيايي از. دوشنب...
tamana1368.blogfa.com
390734. اشعار فراق حضرت مهدی(عج)
اشعار فراق حضرت مهدی(عج). اللهم عجل لولیک الفرج. دوشنبه بیست و هشتم آذر 1390. سلام به وبلاگ من خوش اومدیدباذکر صلوات برای سلامتی وفرج آقاامام زمان(عج)مطالب روبخونید.برای دانلود کلیپهای مذهبی من میتونید به آپارات-ویدیو های تمنا مراجعه کنید.التماس دعا. ب س م الله الر ح من الر ح یم. به نام خداوند بخشنده مهربان. الل ه م ک ن ل و ل ی ک الح ج ه بن الح س ن. خدایا، ولى ات حضرت حج ه بن الحسن. ص ل وات ک عل یه و ع لی آبائ ه ف ی. که درودهاى تو بر او و بر پدرانش باد. ه ذ ه الس اع ه و ف ی ک ل س اع ه. ساعت 9:34 توسط تمنا.
tamana1370.blogfa.com
390735. ♥..♥..♥یه عاشق خجالتی♥..♥..♥
یه عاشق خجالتی . . دل تمنا می کندتامن بسازم خانه ای عاشقان کی خانه دارنددل مگردیوانه ای. یه حرف کوچولوولی گنده. سلام به همه ی دوستای خوبم. مرسی که به وبلاگ من اومدید. اگه نظری داری برای بهترشدن وبلاگم بهم بگو. اگه بدون نظرازاینجابری صددرصدکچل میشی. اگه نظرندی دلم میشکنه ومثل این میشم. همتونو دوس دارم برای خوشبختیم دعاکنید. پنجشنبه بیستم تیر 1392 ] [ 23:34 ] [ tamana ]. دیگه حوصله ی نوشتن ندارم. یکشنبه دوم آذر 1393 ] [ 0:45 ] [ tamana ]. یکشنبه بیست و پنجم آبان 1393 ] [ 13:23 ] [ tamana ]. ب سلامتی خودم ک...
tamana1378.blogfa.com
390736. تمنا
دوست دارم دوست تو باشم. کسی به رنگ دغدغه هایت. کسی که صدایت را می شنود و. دلهره هایت را می شناسد . وخوب می داند تنهائی تو چه طعمی دارد. دوست دارم صدایت کنم. با کلماتی که روزمره نیستندوبی مقدمه. حس مرا عریان میکنند. صمیمی تر از باران -وقتی که برگها راصدا می کنی. می خواهم از دوستی باتو حرف بزنم. دوستی یعنی . همینها که نوشته ام. نوشته شده در شنبه هفتم آبان ۱۳۹۰ساعت 19:51 توسط تمنا. گاه با عروسکهایم به گذشته گره میخورم ومسافر روزهائی می شوم که از یاد رفته اند. روزهائی که در قاب کهنه ذهن وروحم غبار گرفته اند.
tamana1390.blogfa.com
390737. عشق و دوستی
امتداد بازوانت مي شود انتهاي دلدادگي. مي شود همان گوشه د نجي که راحت مي توان جان داد. من از تمام آسمان يک باران را ميخواهم. و از تمام زمين يک خيابان را. و از تمام تو يک دست كه قفل شده در دست من. . بروند به جهن م. دیوانه ی ان لحظه ام. دست و پا بزند. تهمت به که بندم؟ غيرازتوکسي راہ بہ اين خانه ندارد. دنیا همه ارزانی خودشان! به نجابت باران قسم دوستت دارم. یکشنبه یکم مرداد ۱۳۹۱ 15:0 تمنا. شاید دوس داشتنم زیاد نباشه. شاید تو دنیای عشق.حتی دیده هم نشه. همین یه کم دوس داشتن.خیلی بیشتر از حد توان منه. در انجماد ...
tamana14.blogfa.com
390738. tamana143's blog - tamana - Skyrock.com
12/07/2008 at 8:47 AM. 28/12/2009 at 9:05 PM. Soundtrack of My Life. 9829; X♥ ApriyA♥ X♥. Apriya Dil Liya Re RmX. Subscribe to my blog! Don't forget that insults, racism, etc. are forbidden by Skyrock's 'General Terms of Use' and that you can be identified by your IP address (67.219.144.114) if someone makes a complaint. Please enter the sequence of characters in the field below. Posted on Monday, 28 December 2009 at 9:00 PM. Please enter the sequence of characters in the field below. Don't forget that i...
tamana143.skyrock.com
390739. کوچه های تنهایی
ارامش از نام تو اغاز شد وارامش نام تو فرخندگی تمام فصلهاست. سه شنبه چهاردهم تیر ۱۳۹۰ 14:25 مینا. حکایت ما ادم ها.حکایت کفشاییه که.اگه جفت نیاشند .هرکدومشون.هرچقدر شیک باشند. هرچقدرهم نو باشند.تا همیشه لنگه یه لنگه اند.کاش.خدا وقتی ادم ها رو افرید.جفت هر کس رو باهاش. می افرید.تا این همه ادم ها .لنگه به لنگه زیر این سقف ها.به اجبار, خودشون رو جفت نشون نمی دادند. شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ 16:10 مینا. ی زمانی کسی بودیم واسه خودمون الان کسی محلمونم نمیذاره. چهارشنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۳ 21:57 مینا. راهت ر...
tamana18.blogfa.com
390740. حرف هایی که باید نوشت
حرف هایی که باید نوشت. رفتن که پا نمی خواهد دل می خواهد و دریا . . . . چقدر دلم هوای لبخندهایت را کرده . هوای آرامشی که جرعه جرعه در لیوان ترک خورده ام می ریزی . آنقدر می ریزی که دیگر نگران ترکهایش نیستم . پن:برگشتم پیش عشق قبلیم روزگارم شد مثل گذشته خیلی آروم ترم اشتباه بزرگی بود رفتم پی عشقی که فکر میکردم خوشبختم جز هوس چیزی ندیدم سپردم بخدا اون جوابشو بده. نوشته شده در ساعت توسط تمنا. گذشته ی و خاطرات زجر آورشو ریختم دور. زندگی جدیدی رو شروع کردم. خوشحالم برگشتم به اونی که بودم. من دوستت ندارم . نه من...
tamana2010.blogfa.com
390741. دردونه ها
آثار تاريخي يك عاشق. هفته دوم بهمن ۱۳۹۲. هفته چهارم دی ۱۳۹۲. هفته چهارم آبان ۱۳۹۲. هفته سوم مهر ۱۳۹۲. هفته او ل مهر ۱۳۹۲. هفته سوم مرداد ۱۳۹۲. هفته او ل آبان ۱۳۸۹. بزرگترين آرشيو عكس بازيگران ايراني. موسسه خییریه گل نرگس ال محمد استان ایلام. دو خواهر در زرین شهر. قالب های فوق جدید. Design by : Bahar 20. موزیک و سایر امکانات. دردونه های ما همه تو فصل زمستون و پاییز به دنیا اومدن همشون شیرینن عاشق همشونم. نوشته شده توسط تمنا در 22:25. نوشته شده توسط تمنا در 15:4. تولد مبارک سعید جان. سارا وستایش و باباشون.
tamana2011.blogfa.com
390742. گالری مدل لباس مجلسی و عروس
گالری مدل لباس مجلسی و عروس. Http:/ ads.shahrbabaki.com/. نوشته شده در تاریخ یکشنبه 13 مهر 1393 توسط: فروشگاه لوازم خانگی غفاری. نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 تیر 1393 توسط: فروشگاه لوازم خانگی غفاری. مدل مانتو عید 93. برچسب ها: مدل مانتو عید 93. مد مانتو عید 93. نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 17 بهمن 1392 توسط: فروشگاه لوازم خانگی غفاری. طبقه بندی: مدل مانتو. با ورزش صورت از داشتن صورتی پر لذت ببرید. نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 17 بهمن 1392 توسط: فروشگاه لوازم خانگی غفاری. طبقه بندی: مطالب جالب و خواندنی.
tamana2012.mihanblog.com
390743. دل شکسته
هر هوسی را نتوان عشق گفت 2. هر هوسی را نتوان عشق گفت. قالب های لیدی ام. مجله اینترنتی دانستنی ها. عشق و عاشقي به خدا. 18 سال انتظار برای بودن در کنارت(شیما جونم). کجای این دنیا.(سپهر). ツ بدو بیا خنده ツ. یک کلام تا خدا! پسری با رویاهای بزرگ. خوب من تو دیگر چرا؟ درد دل های یک عاشق. بازمانده ای از جهنم(هما جون). دیگر کسی مرا صدا نخواهد کرد. پرواز تنها آسمان این حوالی است. شعرهای خارجی با ترجمه. سکوت کوچه های شب. بهانه ای برای دلدادگی. پاتوقی برای دل های عاشق. نغمه های بارانی(مهسا جون). دانلود ترانه های شاد.
tamana2020.blogfa.com
390744. tamana21
نوشته شده توسط محسن در 17 Aug 2014. و ساعت 1:57 قبل از ظهر. نوشته شده توسط محسن در 17 Aug 2014. و ساعت 1:57 قبل از ظهر. نوشته شده توسط محسن در 17 Aug 2014. و ساعت 1:56 قبل از ظهر. نوشته شده توسط محسن در 17 Aug 2014. و ساعت 1:49 قبل از ظهر. نوشته شده توسط محسن در 17 Aug 2014. و ساعت 1:47 قبل از ظهر. نوشته شده توسط محسن در 17 Aug 2014. و ساعت 1:47 قبل از ظهر.
tamana21.blogfa.com
390745. دل نوشته های باران
دل نوشته های باران. اول بنا نبود بسوزند عاشقان / لعنت به شمع که اول بنا نمود. اگر ماه بودم به هر جا که بودم. سراغ تو را از خدا می گرفتم. اگر سنگ بودم به هر جا که بودی. سر رهگذار تو جا می گرفتم. اگر ماه بودی به صدناز شاید. شبی بر لب بام من می نشستی. اگر سنگ بودی به هر جا که بودم. مرا میشکستی مرا می شکستی. پنجشنبه 18 مهر1392 ] [ 12:22 ] [ باران ] . کاش زندگی به همین سادگی بود. یک تنه می توانست حریف همه ی غم های بزرگ قلب کوچکت باشد. کاش او می توانست غرق لبخند کند تمام دقایقت را. دلت این همه غم نداشت! و رقص ...
tamana212.blogfa.com
390746. تو با منی
فقط خودم وخودش باشه. 1حتماهمه ي پستامو بخونیا. 3نظر ندي جف پا ميام تو حلقت! 4قول ميدي نظر بدي؟ 7افرين پ نظر بده. من از همین ابتدا به جونه مامانم قسم میخورم که نظر بزارم. افرین بچه خوب حالا که قسم خوردی نظر یادت نره. یکشنبه دهم شهریور ۱۳۹۲ 14:36 تمنا. این آد م ها. این آد م هآ. ب ه شان ل طف می ک نی و گ ر ه از کآرش ان بآز می ک نی. د ر ن هآی ت می گوی ند :. ب نده خ دا خ یلی سآده ست رآح ت سواری می ده! دلت که گرفت ،. ديگر منت زمين را نکش! او هميشه آغوشش باز است ،. نگفته تو را مي خواند . خدایآ حرفی نیس ت! ز ند گ...
tamana222.blogfa.com
390747. حوض تنهایی ما
روی برگ های پاییز. به یادت دلم گ ر می گیرد؟ واژه هایم می سوزند. و چشمه ها می جوشد. کجای این زندگی گمت کردم؟ داغ دل شده ام بیا . نوشته شده در پنجشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 21:24 توسط دختر کوچولو. به هر دری که زدم سری شکسته شد. به هر جا که سر زدم دری بسته شد. نه دگر در زنم به سری نه دگر سر زنم به دری. که روحه در به درم از سر و در زدن خسته شد. امشب از اون شبهاست که دلم میخواد یه دل سیر به اسمون خیره بشم و ستاره هارو بشمارم. مثه بچگی هام که روی شونه مادرم با شمردن ستاره ها خوابم میبرد. شمردن ستاره ها و.
tamana23.blogfa.com
390748. خوش آمـــــــدید
بخوان وکمی تفکر کن. وب سایت شخصی سعید. گروه پرچین اونو.ابدانان. در کوچه باغ یادها. سلام ای تنها بهونه. اقای ملکی نژاد(شوخی های شیمیایی). اقای سبزواری(شیمی علم زندگی). زیست شناسی اقای همیالی. پهله زرین آباد سرزمین باستانی. شهدای روستای بیشه دراز. تجربیات یک کنکوری موفق. بچه های کنکور 93. دانلود آهنگ جدید رضا صادقی. پد ضد عرق my dry. بستنی ساز خانگی مجیک. عطر خدا آرامش واقعی. اس ام اس عاشقانه. این پست Abbas Taraneh. نوشته بودمش.جالبه مگه نه؟ به نام خالق انسان. به نام انسان خالق غم. ها به وجود اورنده ی اشک.
tamana26.blogfa.com
390749. Blog de tamana555 - 0654 75 85 00 tamana - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. 0654 75 85 00 tamana. Mise à jour :. GB05 - Rca Dawla. Abonne-toi à mon blog! N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (23.21.86.101) si quelqu'un porte plainte. Ou poster avec :. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Posté le samedi 01 mai 2010 13:17.
tamana555.skyrock.com
390750. تمـنا
من مینویسم.تو میخوانی . نوشته هایم تکه هایی از وجود من است.بخوان تا پازل وجودم را بسازی. اگر به خانه من آمدی. برایم مداد بیاور مداد سیاه. میخواهم روی چهرهام خط بکشم. تا به جرم زیبایی در قفس نیفتم. یک ضربدر هم روی قلبم تا به هوس هم نیفتم! یک مداد پاک کن بده برای محو لبها. نمیخواهم کسی به هوای سرخیشان، سیاهم کند! یک بیلچه، تا تمام غرایز زنانه را از ریشه درآورم. شخم بزنم وجودم را . بدون اینها راحتتر به بهشت میروم گویا! موهایم را از ته بتراشم، سرم هوایی بخورد. و بیواسطه روسری کمی بیاندیشم! من هنوز یك انسانم.
tamana62.blogfa.com
390751. سرت
رهبر انقلاب اسلامی افزودند:. حضرت آیت الله خامنهای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با تبیین وظایف مسئولان، دستگاهها و عناصر مختلف مرتبط با تولید داخلی و تأکید بر مبارزه واقعی با فساد و قاچاق، خاطرنشان کردند: کلید حل مشکلات اقتصادی مردم و معضلات جامعه کارگری، نه در خارج بلکه در داخل و تقویت و رونق تولید داخلی است. ایشان تقویت تولید داخلی را ستون فقرات حل مشکلات کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی برشمردند و افزودند: برخی میگویند در شرایط تحریم و فشار، رونق تول...
tamana64.blogfa.com
390752. من الغریب الی الحبیب
من الغریب الی الحبیب. می خواهم پاره تنت باشم. اعوذ بالله من الشیطان الرجیم. بسم الله الرحمن الرحیم. خدایا تو خود دستگیرمان شو. دلخوش به گریه بر پاره تن حضرت زهرا سلام الله علیها هستیم. گریه که می کنی بر پاره تن حضرت زهرا(س), اگر گریه ات از سر سوز باشد می شوی پاره تن حضرت زهرا(س). پاره تن حضرت زهرا که شوی در یوم الحساب, حضرت پاره های تنش را درمی یابد بی شک. آن وقت است که خستگی همه سالهای عمرت از تنت بیرون می آید. خستگی همین روزهای تشنگیت, گرسنگیت, ماه رمضانت. دلبسته شو, دلبسته ی حضرت زهرا و اولادش. از سر ...
tamana65.parsiblog.com
390753. به امید چتر فردایت خیس بارانم
به امید چتر فردایت خیس بارانم. هیسعشقم یکی را در بغل گرفته و خوابیده. به کسی نخواهم گفت. با من چه کردی . برای آدمها کابوس شود. تاريخ جمعه بیست و هفتم بهمن 1391ساعت 21:50 نويسنده tamana. ارامشی است که بدانم. تو به یاد منی. باید کمی صبر کنی تا قیمتی شوم. زیر خاکی شدن وقت میخواهد. چه اشتباه بزرگیست تلخ كردن زندگیمآن. برآی كسی كه در دوری مآ. شیرین ترین لحظآت زندگیش رآ سپری میكند. تاريخ جمعه بیست و هفتم بهمن 1391ساعت 21:45 نويسنده tamana. چش م های م را به. نمی دان م چه مرگش ان. می سپارمت به خدا. تو زندگیم بد ...
tamana66.blogfa.com
390754. عکس بازیگران
عکس های زیبا از بازیگران سینما. کاوشگر اسپريت دو قدم تا مرگ. ناسا اعلام کردند که طرحي را براي نجات کاوشگر "اسپريت" ارائه کرده اند که. در صورت عدم موفقيت، زندگي اسپريت به پايان مي رسد. کد خبر : 01980. تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۸۸. ناسا گفتند که طرحي را براي آزاد کردن کاوشگر اسپريت از زمينهاي شني سطح. مريخ در دست بررسي دارند در صورت عدم موفقيت اين طرح، زندگي محبوب ترين. روبات دنيا سرانجام به پايان مي رسد. کاوشگرهاي دوقلوي اسپريت و آپورتونيتي در حدود شش. به گزارش نيويورک تايمز، پس از اينکه اسپريت در. نقل روا...
tamana67.blogfa.com
390755. Blog de tamana67 - Blog de tamana67 - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Slt tous voici mon blog tamana67 et je voudré. Des commentairas svp merci a tous mê me mes amie et des favorie bisoux bisoux. Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! Heu na un truc qui me manque c ' est que sais le 7 ). L'auteur de ce blog n'accepte que les commentaires de ses amis. Tu n'es pas identifié. Clique ici pour poster un commentaire en étant identifié avec ton compte Skyrock. Posté le lundi 15 février 2010 06:59. Modifié le lundi 15 février 2010 07:32.
tamana67.skyrock.com
390756. سوته دلان
یا رب نظر تو برنگردد. دردم این نیست که اوعاشق نیست. دردم این نیست که معشوق من از عشق تهی است. دردم این است که با دیدن این سردی ها. من چرا دل بستم. نوشته شده در چهارشنبه هفدهم خرداد 1391ساعت 21:17 توسط تمنا. یادم باشد ، امشب بعضی از آرزوهایم را د م در بگذارم. ما بقی را هم نقدا" با خود به گور می برم. ما بقی همان " آرزوی با تو بودن. حتی آرزوی داشتنت را هم به کسی ن. نوشته شده در جمعه پنجم خرداد 1391ساعت 21:28 توسط تمنا. ای همزاد.ای همراه.ای هم سرنوشت. هردومان حیران بازی های دوران های زشت. شبی که کوله بارت رو...
tamana6868.blogfa.com
390757. قلب وسعتی دارد به اندازه حضور خدا...
قلب وسعتی دارد به اندازه حضور خدا. قلب وسعتی دارد به اندازه حضور خدا. خدایا . . . گ له نمی کنم ولی. کمی آرامتر امتحانم ک ن. به خودت ق س م خسته ام. ۲۰ شهریور ۹۴ , ۲۱:۳۷. ۲۰ شهریور ۹۴ , ۲۱:۲۵. حال این روزهای من. تنها تو مرا می خواهی. خدایا میدونم حواست بهم هست. درگیر عشق خدا بودن بخدا می ارزد. نفسم می گیرد در هوایی که نفسهای تو نیست. من بیکسم و کسی ندارم جز تو. همه دارند به پابوسی تو می آیند. خدایا میدونم حواست بهم هست. استقبال جهانی از مسابقه ایرانی. آخرین وبلاگ های به روز شده. زندگی به سبک بیان! دلم که م...
tamana69.blog.ir
390758. پروانه ات خواهم ماند
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. پروانه ات خواهم ماند. بیا در کوچه باغ شهر احساس شکست لاله را جدی بگیریم. نم بارون چشاتو میشناسه. این روزا سخت تر از اونه که باور کنی. مگه میشه با یه خاطره سر کنی. سه شنبه چهارم آذر 1393 19:30. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. تا زمانی که خواسته ای از کسی نداری. خواستنی هستی . . . دوشنبه چهاردهم مهر 1393 20:52. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. دوشنبه چهاردهم مهر 1393 16:42. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. هستیم و با همیم.به نظر. به اندازه ی سانت به سانت این کابلهای مسی. از پیغام من تا چشم های تو.
tamana6990.blogfa.com
390759. دل شکسته
بیاید نامرد ها رو از صفحه روزگار محو کنیم. راستی پروفایلمم به روز کردم.تو همه ی پست ها نظر یادتون نره. نوشته شده در دوشنبه دهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 1:8 توسط تمنا. آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر نه کمتر. اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی. آنها را شکسته ای.واگربیشتر از آن حسابشان کنی. آنها تو را می شکنند. نوشته شده در دوشنبه دهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 1:6 توسط تمنا. سلام هرچند خیلی خیلی تاخیر داشتم ولی به بزرگواری خودتون ببخشید. عید همگی مبارک.با توکل به خدا و دعای شما دوستان مشکلاتم کمتر شدن. گفت: دیگه نمیخورم .
tamana71.blogfa.com
390760. ❀♡❤ تــــــمــنـــــای دلـــــم ❀♡❤
دلتنگی حس نبودن کسیست که تمام وجودم به یکباره تمنای دلش را میکند . عشق و رفیقت :. مخاطب خاص اگه خاص باشه . . . لازم نیست تو دورش رو از این و اون خلوت کنی! خودش واسه بودن تو همه رو کنار میزنه! لازم نیست واسش دنیا رو بخری تا بمونه . . . خودش قدر یه شاخه گلتو میدونه! لازم نیست هرکسی رو توجیه کنی و سرش رقابت کنی که عشق منه. خودش تو رو به همه دنیا نشون میده. لازم نیست نگران باشی که اگه بره. خودش بهت ثابت میکنه اومده که بمونه! به کسی اختیار بدی. که که این کارو نمی کنه . مثل آب بازی کودکانه است ". گفت به غم ها.
tamana72.blogfa.com
390761. دلــــــــم گــــــــرفته هم نـفـــــس..
دلم گرفته هم نفس. پرم شکست تو این قفس. پر از تنهایی ام ای کاش بودی،. که داره زندگیم از دست میره،. یه آهنگی گذاشتم که میدونم،. اگه گوشش کنی گریه ات میگیره،. با اشکام باز مهمونی گرفتم،. همه چی هست فقط جای تو خالی،. همونا که لب دریا گرفتیم،. چرا توی دل هم جا گرفتیم،. چه لبخند نجیبی رو لباته،. تو میخندیو من گریه. چقد این خونه تشنه صداته،. نگو خونه بگو دیوار پر درد،. که سرتا پاشو خاموشی گرفته،. مگه من توی تقدیرت نبودم،. نوشته شده در چهارشنبه 1393/12/06. ساعت 12:50 توسط 5band. بار اول با معذرت خواهی. نوشته شده...
tamana736.blogfa.com
390762. آفتابگردون!!!
فقط و فقط آآآفتابگردون. لام دوستای گل آفتابگردونی! راستش آپ کردم تا بهتون بگم یک مشکلی تو قسمت نظرات پیش اومده که بازدیدکنندگان نمی تونند نظر بدن! من سعی میکنم که هرچه زودتر این مشکل رو حل کنم. راستی بعد از برطرف شدن این مشکل منتظر یه آپ ویژه باشید. نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۸۹ساعت 22:6 PM. میدونید چقدر دلم براتون تنگیده بود؟ دلم براتون اندازه سوراخ جورات یه همستر شده بود. واقعا تشکر به خاطر نظرات خوشگلتون. ببخشید که نتونستم به نظراتون جواب بدم. قول میدم جبران کنم. از اهنگ وبم خوشتون اومد.
tamana74.blogfa.com
390763. روزنوشت های من :)
روزنوشت های من :). دور گردون دایما یکسان نباشد.غم مخور. فک نمیکردم سلام مجدد گفتنم 2سال طول بکشه :. الان ک نوشته هامو میخونم متوجه میشم چقد همچی عوض شده. از انتخاب دانشگاه از روی علاقه و وسوااااااااس و همه مشورتایی که. با هرکسی که ازشون. تو ذهنم برای همیشه یه ادم موفق ساختم و. در اخر رفتن به ی دانشگاه و رشته بدون کنکور. از روی اجبار و. گند سازمان سنجش و خبر مردودی و گریه و افسردگی با رتبه 400. بی انصافی نباشه حقوق رشته بدی نیس.دارم کم کم علاقمند. بهرحال دور گردون همیشه به مراد ادم نیست. آب انار بستنی سوتی.
tamana75.blogfa.com
390764. یک عشق ارام
مینویسم ورود ممنوع و روی قلبم نصب می کنم . گمانم امروز نوشته روی قلبم را باد برده باشد. ورودی های قلبم زیاد شده اند. وتو امدی اتشی انداختی در تمام قلبم. مگر تابلوی نصب شده را ندیدی. اری شاید واقعا نوشته روی قلبم را باد برده باشد. نوشته شده در سه شنبه سیزدهم اسفند 1392ساعت 23:57 توسط هلیا. هم دعا کن گره از کار تو بگشاید عشق. هم دعا کن گره تازه نیفزاید عشق. قایقی در طلب موج به دریا پیوست. باید از مرگ نترسید اگر باید عشق. عاقبت راز دلم را به لبانش گفتم. شاید این بوسه به نفرت برسد شاید عشق. انچه با ایینه خوا...
tamana777.blogfa.com
390765. Blog de Tamana82 - Ma vie !!!! - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Vous trouverez içi quelques photos de ma famille et amis. Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! La famille de maman. Le mariage de phlilppe avec sont fere et soeurs et mèmè. N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (67.219.144.114) si quelqu'un porte plainte. Ou poster avec :. Posté le vendredi 10 août 2007 06:19. Retape dan...
tamana82.skyrock.com
390766. درتمنای وصال...منتظــــر
در جاده انقلاب روی یکی از تابلوها نوشته شده بود:. با دنده ی لج حرکت نکنید،. حداکثر سرعت بیشتر از ولایت فقیه نباشد،. دیر رسیدن به پست و مقام بهتر از هرگز نرسیدن به امام است،. اگر پشتیبان ولایت نیستید لااقل کمربند دشمن را نبندید،. این جاده مطهر به خون شهداست با وضو وارد شوید! اینجا وبلاگ یه منتظر غیر منتظره. یه منتظر که واسه انتظارش کاری جز نشسستن و چشم بستن به در نکرده. یه منتظر که تو خلوت شب و روزش به شاد کردن دل محبوب فکر هم نکرده، چه برسه به! اما اما. باز هم بلند شده. تو هم اگه میخوای همگام شی با من.
tamana88.blogfa.com
390767. آرشیو وبلاگهای ایرانی - فروشگاه اینترنتی مــن*
محل نمایش تبلیغات شما. محل نمایش تبلیغات شما. محل نمایش تبلیغات شما. آخرین کلمات جستجو شده. Ø Ø Ø Ø Ø Ø ÛŒ Ù Ø ÛŒÙ Ù Ø ÛŒ Ù Ø Ø Ø Ù Zip Ø Ø Advanced Zip Repair 2.2. پایان هفته پرحادثه در مسیرهای قله دماوند ارتفاعات توچال. دانلود خنداوانه 16 مرداد 1394. نگارش پایان نامه دکترا ارشد. à  à ⠞à  à  à â à Œ. دانلود مپ برای قلعه 2. بی توجهی یا تبعیض؟ دانلود Google Chrome 42 Final نرم افزار مرورگر گوگل کروم. آموزش تحلیل فنون جیت کان دو ضربات پا بخش دوم. سرویس چیلر تعویض درایر. با H5N1 علمی تر رفتار کنیم.
tamana88fm-blogfa.s2a.ir
390768. فروشگاه اینترنتی مــن*
فروش کارهای دستی و جزوه های دست نویس خودم. جعبه های کتابی 19*15. جعبه های منحصر به فرد. ارتباط در تلگرام با آیدی:. Telegram.me/sana bano 94. Telegram.me/sana bano 94. پنجشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۵ ] [ 18:9 ] [ سنا بانو* ]. جعبه های کتابی 19*15. جعبه های منحصر به فرد. ارتباط در تلگرام با آیدی:. چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۵ ] [ 20:30 ] [ سنا بانو* ]. جعبه های کتابی 19*15. جعبه های منحصر به فرد. ارتباط در تلگرام با آیدی:. سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۵ ] [ 15:45 ] [ سنا بانو* ]. جعبه های کتابی 19*15. برای ...
tamana88fm.blogfa.com
390769. شب رهایی
اگر قرار است روزی پروانه شویم بگذار روزگار هرچه میخواهدپیله کند. گاهی تکرار یک لحظه. دیوانه کننده ترین .حس .دنیاست. نوشته شده در ۳٠ خرداد ۱۳٩٤ ساعت ٩:۱۳ ‎ب.ظ توسط رها نظرات . به همین راحتی . نوشته شده در ٢٦ اسفند ۱۳٩٢ ساعت ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ توسط رها نظرات . لمس کن کلماتی ر اکه برایت می نویسم . تا بخوانی و بفهمی چقدر جایت خالیست . تا بدانی نبودنت آزارم می دهد . لمس کن نوشته هایی را که لمس ناشدنیست و عریان . که از قلبم بر قلم و کاغذ می چکد . لمس کن گونه هایم را که خیس اشک است . لمس کن لحظه هایم را .
tamana98.persianblog.ir
390770. سایت تخصصی اندروید
دانلود بازی و نرم افزار اندروید , جدیدترین برنامه های اندروید. دانلود نسخه جدید نرم افزار واتس اپ اندروید WhatsApp Messenger 2.11.385. دانلود نسخه جدید واتس اپ اندروید. مسنجر اندروید واتس آپ. WhatsApp Messenger, نرم افزار قدرتمند واتس آپ که امکان تماس رایگان و گفتگو با دوستان را برای شما به ارمغان می آورد! برای دریافت پیام نیاز به باز کردن دانلود واتس اپ اندروید. نیست ، این برنامه به طور دائم در پس زمینه گوشی شما باز است و هر وقت برای شما پیامی بیاید به شما خبر می دهد! نرم افزار اندروید WhatsApp Messenger.
tamanaa.blogfa.com
390771. تمنا
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران. کد امنیتی : *. کل مطالب : 0. کل نظرات : 0. افراد آنلاین : 1. تعداد اعضا : 0. آی پی امروز : 0. آی پی دیروز : 1. بازدید امروز : 1. باردید دیروز : 1. گوگل امروز : 0. گوگل دیروز : 0. بازدید هفته : 2. بازدید ماه : 3. بازدید سال : 3. بازدید کلی : 73. تمامی حقوق برای تمنا محفوظ می باشد هرگونه کپی برداری ممنوع است.
tamanaa.rozblog.com
390772. لبخند بی صدا
یک مرگ بدهکارمو و هزار آرزو طلبکار. یا طلبم را بده یا طلبت را بگیر. چهارشنبه بیست و ششم آذر 1393 ] [ tamana ] . بعضی ها چهره شان خیلی معمولیست. اما آنچه در قسمت چپ سینه شان میتپد دل نیست، اقیانوس محبت است. بعضیها تن صدایشان خیلی معمولیست ، اما سخن که میگویند در جادوی. بعضیها قد و قامتشان معمولیست اما حضورشان طپش قلب می آورد. بعضیها خیلی معمولی هستند. اما همین معمولی بودنشان از آنها جذابیتی منحصر به فرد میسازد. اینها خاص ترین معمولی ها هستند که تا ابد در دلها جاودانه میشوند. و. آرام آرام . . . فقط "سکوت"...
tamanaa62.blogfa.com
390773. تـــــــــــــمنا
مي خواستم از اميد بنويسم از زيبائيها.مي خواستم اين دل تنها را به عشق خوش كنم. مي خواستم صفحات رنج آور روزها و سالهاي برباد رفته ام را فراموش كنم. مي خواستم قطرات اشكي كه آرام آرام بر گونه ام سرازير مي شد را در دلم پنهان كنم. مي خواستم دوباره با خودم حرف بزنم. دوباره دلتنگ نباشم. نهبا اميد شايد بتوانم خاطرات شيريني را تصور كنم كه مرا به زندگي اميدوار كند.اما. از من كه حيران و سرگشته ي اين جهان بي وفا شده ام بازهم سخت است كه همچون گلي خندان از عشق بگويم. يك روز من هم خواهم رفت. تو را به هيچ چيز. راستي تو ك...
tamanaaa.blogfa.com
390774. tamana
لحظه هاست که آدمی راهیچ وپوچ می کند. لحظه هاست که انسان رافرسوده وخسته اززندگانی می کند. لحظه هاست که عمرمارابه پایان می رساند. ولحظه هاست که انسان رافریب می دهند. بیایدازپس لحظه هابگریزیم به امیدلحظه بعدی زندگی نکنیم. اینگونه می اندیشیم که انگارلحظه بعدی پس راه مانیست. وازهمین لحظه لذت ببریم نه به امیدلحظه بعدی. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۸۹ساعت 9:50 توسط الینا. من که اصلاخوب نیستم دلم خیلی گرفته، دوست دارم گریه کنم ،دادبزنم. بخدادیگه خسته شدم دیگه نمی تونم دیگه تحمل ندارم،چرامن بایدعاشق کسی بشم.
tamanaaaa.blogfa.com
390775. Blog licornesque | Dessin, mode, culture, licornes
Dessin, mode, culture, licornes. Trip to Vietnam Part 2. Je reviens aujourd’hui avec la deuxième et dernière partie. Concernant mon voyage au Vietnam. C’est la 6ème ou 7ème fois que j’y retourne, donc je connaissais pas mal de choses déjà! I come back with the second and last part of my trip/holidays to Vietnam. It’s the 6th or 7th time I come to Vietnam, so I knew already a few things! C’est ma ville préférée, elle est vraiment magnifique, avec ses maisons couleur ocre et ses lampions. Il y avait vraime...
tamanaalicorne.wordpress.com
390776. قلب کوکی
میشہ منو ببرے پی😥ش خودت؟ اخه اینجا خعلی اذیتم میکن😔😔😔. میشه اول برم زیرر خاڪ بعد بیام بغل تو! نوشته شده در جمعه نهم مهر ۱۳۹۵ ساعت 18:59 توسط tamana:. نوشته شده در جمعه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۴ ساعت 9:37 توسط tamana:. آنچه از سر گذشت شد سر گذشت. حیف و بی دقت گذشت اما گذشت. تا خواستیم یکی دو روزی فکر کنیم. بر در خانه مان نوشتند درگذشت. نوشته شده در دوشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۴ ساعت 16:43 توسط tamana:. نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۴ ساعت 15:46 توسط tamana:. تنها تنهایی بود که تنهام نذاشت .
tamanaalone.blogfa.com
390777. TamaNaAngDrama - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 1 Year. Last Visit: 1 hour ago. This deviant's activity is hidden. Deviant since Dec 6, 2015. You can drag and drop to rearrange.
tamanaangdrama.deviantart.com
390778. Tamanaa Tour & Travels
Site Is Under Construction.
tamanaatourtravels.com
390779. Taman Abadi
tamanabadi.blogspot.com