SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 3 / 6 / (295694 - 295748)

295694. ♥♥...عشق ابدی...♥♥
از جنس قلابی آدم ها. راهت را بگیر و برو. حوالی ما توقف ممنوع. شنبه نوزدهم اسفند 1391 ] [ 14:9 ] [ sina ] . در کنار ساحل دریای غم. قایقی میسازم از دلواپسی. بر دو سوی پرچمش خواهم نوشت. یک مسافر از دیار بی کسی. پنجشنبه ششم شهریور 1393 ] [ 22:46 ] [ sina ] . من پذیرفتم شکست خویش را پندهای عقل دور اندیش را من پذیرفتم که عشق افسانه است این دل. درد آشنا دیوانه است می روم از رفتن من باش شاد از عذاب دیدنم آزاد باش گر چه تو زودتر. از من میروی آرزو دارم ولی عاشق شوی آرزو دارم بفهمی درد را تلخی برخورد های سرد. چهارش...
takpar1373.blogfa.com
295695. دنياي يه رواني
1662;شتیبانی. نميدونم چند وقته نيومدم وبلاگ. ولي خداروشكر دوباره برگشتم. مر30 از تموم كسايي ك cmداده بودن. نه تو باشگاه بدن سازی. ولی نه با فتوشاپ. ب خوای ب ه داد م ن ب ر سی،. اگه شما اهل دایورت. تو گورش و یادش تو حلقش. دار ه ج ور میش ه ک ف ن م. ه مین ر وزاس. میدون م واس ت م ه م نے. میخ ن دے میگے. هیچ وقت ، اگه تو رو با کس دیگه ببینم حسودی نمی کنم. اسباب بازی هامو بدم به بدبخت بیچاره ها. اونی که دستش تو دست شماست . پسورد ایدیش اسم ماست. برای رسیدن به من باید دست وپا. زنگ و اس ام اس. رو که همه میزنن:.
takpar19.blogfa.com
295696. اجتماعی
نوشته شده توسط مهدی. در تاریخ دوشنبه 26 اسفند 1392. ادامه مانتوهای جدید نوروزی. لینک های مرتبط :. عکسهای دیدنی و جدید ستاره اسکندری. نوشته شده توسط مهدی. در تاریخ سه شنبه 17 مرداد 1391. برای ادامه عكس ها كلیك كنید. لینک های مرتبط :. عکسهای جدید و زیبای خاطره حاتمی. نوشته شده توسط مهدی. در تاریخ دوشنبه 16 مرداد 1391. برای ادامه عكس ها كلیك كنید. لینک های مرتبط :. عکسی غم انگیز و احساسی از عشق. نوشته شده توسط مهدی. در تاریخ یکشنبه 15 مرداد 1391. لینک های مرتبط :. ماشین هاى عجیب و جدید. نوشته شده توسط مهدی.
takpar2009.mihanblog.com
295697. ❤ مــــ ــــثـل هیـــــ ـــچـکسـ ❤
م ثل هی چکس. ما به او محت اجیم و او به ما مشت اق. یه روز غیر منتظره! نوشته شده در شنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت توسط فاطی ما. نوشته شده در چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴ساعت توسط فاطی ما. نوشته شده در چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴ساعت توسط فاطی ما. دوستش داری و نمی داند. دوستش داری و نمی خواهد. دوستش داری و نمی آید. دوستش داری و سهم تو از بودنش. فقط تصویری رویاییست در سرزمین خیالت. دوستش داری و سهم تو از این همه. نوشته شده در سه شنبه نهم تیر ۱۳۹۴ساعت توسط فاطی ما. برای کسی که مدتهاست. بی آن که باشد. تو را . . . کجایی که ...
takpar2013.blogfa.com
295698. ** تک پـــــــــــــر **
چه سخت است گم شدن در خود / به یک بیهوده دل بستن. تمامی فعالیت های این وبلاگ از امروز تموم شد *. از تمامی کسانی هم که تو این مدت کوتاه اگه با حرفام یا مطالبم باعث ناراحتیشون شدم حلالیت میطلبم. من میرم که دیگه نباشم. خوشا آنان که در گهواره مردند. دانیال تک پر ] [ شنبه بیست و سوم شهریور 1392 ]. مرگ تدریجی یک دیوانه. من از تو چیز زیادی نمیخوام:. فقط یه تار مو. دارم میمیرم از دیوونه حالی. با اشکام باز مهمونی گرفتم. همه چی هست فقط جای تو خالی. من با هیچکسی چه دختر. و لجن منو روز به روز میکشه پایین تر. تمام زند...
takpar21.blogfa.com
295699. ❤❤انتظارے عاشقانه وصالے جاودانه ❤❤
انتظارے عاشقانه وصالے جاودانه. حالتون خوبه ساله نو مبارک. ببخشید من سرم خیلی خیلی شلوغه. این روزا همش دنباله کارای خریده جهیزیه خونه عشقم. ببخشید اگه نگرانتو ن کردم همتونو دوس دا رم گلای من. دستهای مردانه ات را. که دستهای کوچکم را. در آن جا میدهی. و نوازش می کنی. ومن تکیه گاهی مطمئن دارم. شش سالوشش ماه انتطارروزاے وصالو کشیدیم. بیست وپنجم شهریور سال نودو یک برای همیشه مال هم شدیم. آشپزی گام به گام.
takpar2121.blogfa.com
295700. دلنوشته
حرف دل همه آدم های روی زمین. نوشته شده در سه شنبه چهارم شهریور 1393ساعت 19:54 توسط امیر و باران. شوق من از نگاه تو. از صدای نفس های تو. مهر تو از انتظار. از لحظه های خوب بی تکرار. عشق ما از ابتدا تا انتها. از میان تیرگی های روزگار. دل ما در واپسین مانده ها. در فراسوی ابرهای رویا. تنها ، بازی واژه هاست. در ثانیه ثانیه ی انتظار. به قلب من خوش آمدی. نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1393ساعت 12:57 توسط امیر و باران. نوشته شده در چهارشنبه نوزدهم شهریور 1393ساعت 18:45 توسط امیر و باران. امروز تولد بهترین ...
takpar251.blogfa.com
295701. ۩ بزرگترين مركز ترفند و آموزش ۩
بزرگترين مركز ترفند و آموزش. بزرگترين مركز ترفند و آموزش. مصاحبه با محمدرضا گلزار. محمدرضا گلزار:چه اشکالي دارد حضور من مردم را به ورزشگاه بياورد؟ واليبال را از تيم پارسخودرو شروع کردم و سپس به تيمهاي پاس و شيشهوگاز رفتم. در اسکي هم زير نظر آقايان ساوهشمشکي و ساوجيها تمرين ميکردم. همه اينها يعني من حتي قبل از سينما، ورزشکار بودم. اگر هم قرار باشد در اين زمينه توضيحي داده شود بايد درباره ورود من به سينما به عنوان يک ورزشکار باشد و نه بالعکس. نوشته شده در سه شنبه سی ام شهریور ۱۳۸۹ساعت 23:46 توسط ناصر.
takpar3.blogfa.com
295702. ...دیوار نویسی های تک پر
دیوار نویسی های تک پر. تک پره ' ﮐﺴﯽ ﻧﺒﺎﺵ ﮐﻪ ﺩﻡ ﭘﺮﻩ همست. فاکینگ بلاگفا. :. نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ تیر۱۳۹۴ساعت توسط تک پر. قدم هایش را تند تر می کند تا زودتر به خانه برسد و از کوبش بی امان قطرات باران خلاص شود. غرولندکنان به چهره ی آرام و خونسرد کسی که در کنارش قدم بر می داشت نگاه کرد. به اولین ایستگاه اتوبوس که رسیدند روی یکی از صندلی های کهنه و زهوار دررفته ی ایستگاه نشست . بهتره اینجا بشینیم تا بارون بند بیاد. بعد از کلی کلنجار رفتن با خودش سکوت 10 دقیقه ای بینشان را شکست. نه انگار واقعا آدمی! فقط کپی...
takpar371.blogfa.com
295703. فقط به خاطر تنها عشقم(فریاد بیصدا......)
فقط به خاطر تنها عشقم(فریاد بیصدا.). به دنبال واژه ها مباش. كلمات فريبمان مي دهند. وقتي اولين حرف الفبا كلاه سرش برود. فاتحه كلمات را بايد خواند. امیدوارم از وب لذت ببرید. این اخرین صدایم بر روی کاغذ است.این همان قیامت موعود است با صور اصرافیل تو. در این زمین بی سرانجامی . زمان می چرخد ولی در دور باطل تکرار افکارم. خط های موازی در هندسه ی رابطه مان بهم رسیده اند. تا به حال به رود های خروشان نگاه کرده ای؟ مگر می شود باید ها را از جوی سرنوشت از لابلای گل و لای وسوسه به فرجام رساند؟ مگر می شود که قوانین راس...
takpar46.blogfa.com
295704. تک پر
عناوین مطالب تک پر. این جا همچی در همه. آپلود نامحدود عکس و فایل. یادش بخیر قدیما رو عیدی فک و فامیل حساب باز میکردیم. امسال خیلی بهمون لطف کنن ماچمون میکنن! تا حالا دقت کردین وقتی می خوایم یقه لباس یا روی سینه رو نیگاه کنیم لب و لوچه آدم کج میشه! همین الان امتحان کن اگه باورت نمیشه! فقط یه ایرانی میتونه بعد از شنیدن صدای پیغامگیر تلفن بگه "ع ه رفت رو پیغامگیرشون" و سریعا تلفن رو قطع کنه :خخخخخ. والدین گرامی‌ . اگر دخترتون هنگام خوندن اس ام اس ،یک لبخند احمقانه رو صورتش نقش میبنده . 1670;ها&#...در رو که ...
takpar524.persianblog.ir
295705. ღ تـَـــنهایــــــے ـــــــخت نیست בَرב ღ
ღ ت نهایے خت نیست ב رב ღ. ღت نهایے خت نیست ב رבღ. ن : اح ל تارا. با نگاه بی انتهایت. به عمق تک تک حروف و واژه هایم بنگر. و آرام آرام مرا همراه با این صفحه ورق بزن. مرا و عمق نوشته هایم را. به دست فراموشی بسپار. ن : اح ל تارا. میترسم دوباره بیام تو این وبلاگ. اگه اومدم بدونید زندگیم نابوده! هه حرف دلمو باید تو دنیای مجازی بزنم. کسی نباشه که درد دلتو بهش بگی راهی نیست! ن : اح ל تارا. به من تنهایی بیشتر میاد. ت مآم ص ند لی هآی پآرک /دو ن ف ره / ه ست. ن : اح ל تارا. بی هیچ خ ب ری. با کوله بآر ت نهایی م.
takpar6299.mihanblog.com
295706. زمین بخون تو تشنه است اسماني باش
زمین بخون تو تشنه است اسماني باش. در 15 مهر 1363 ودر سحرگاه یک صبح پاییزی متولدشدم،البته روی این کره خاکی(متاسفانه). عاشق اسمونم.به فضا، ستارهها ،باران والبته پرواز عشق میورزم. درحال حاضر فارغ التحصیل رشته فیزیک کاربرذی(حالت جامد)دانشگاه بوعلی سینا همدان هستم و البته پشت کنکوری ارشد! تنها هدف و ارزویم در زندگی رسیدن به یک چیز است : آرامش به معنای واقعی. گاهی دلم برای خودم تنگ می شود. نوشته شده توسط آسمونی در شنبه ۱۹ دی۱۳۸۸ و ساعت 21:48 PM. روایتی از کتاب عشق. اگه بتونی درک کنی . روزی يک مرد روحان. روی آن...
takpar63.blogfa.com
295707. TAKPAR65
آموزش نرم افزار, اینترنت مجانی , هک و مقاله. Google Chrome 0.2.149.30. مرورگر وب جديد Google Chrome - گوگل کروم، از شاخص هاي امنيتي مهمي برخوردار است که باعث مي شود گوگل از اين نظر آنرا با مرورگر اپل سفري، موزيلا فايرفاکس و نسخه جديد اينترنت اکسپلورر مقايسه کند. مرورگر کروم از چهارچوب مشابه ديگر مرورگر ها بهره برده است. به ويژه در استفاده از تکنيک تهيه ليست سياه از سايت هاي مخرب و روش گشت وب سايت ها در پشت لايه هاي امنيتي از جمله درون "جعبه شني" و مرور ناشناس اينترنت. اما هنوز با وجود رقابت مرورگر ها برا...
takpar65.blogfa.com
295708. دلــنـــوشــتــه هــای ســـــاغــــــــر
بغلم کن عشق خوبم بذار حس کنم تنت رو. از حرارتت بمیرم , بگیرم عطر تنت رو. واسه من آغوشه گرمت تنها جای امن دنیاس. ساز آشنای قلبت خوش ترین آهنگ دنیاس. منو که بغل بگیری گم میشم تو شهر رویا. بند میاد نفس تو سینم مثل مجنون پیش لیلا. به تو شفاف و برهنه دل سپردم بی محابا. بغلم کن تا نمیرم بی تو, تو دستای سرما. مثل دامن فرشته شب ما قدیس و پاک. حتی ماه به حرمت ما عاشقونه تر می تابه. بغلم کن عشق خوبم بذارآرامش بگیرم. سر بذارم روی شونت با نفسهات خو بگیرم. جز سرانگشتای گرمت تن من عشقی ندیده. Nدختر: توباز گفتی ضعیفه؟
takpar66.blogfa.com
295709. آ س م و ن
خوشحالم كه به سایت من اومدید امیدوارم مطالبش مفید باشه. 09362440806 - آ س م و ن". اوایل حالش خوب بود نمیدونم چرا یهو زد به سرش. حالش اصلا طبیعی نبود .همش بهم نگاه میکرد و میخندید. به خودم گفتم : عجب غلطی کردم قبول کردم ها. اما دیگه برای این حرفا دیر شده بود. باید تا برگشتن اونا از عروسی پیشش میموندم. خوب یه جورائی اونا هم حق داشتن که اونو با خودشون نبرن اگه وسط جشن یهو میزد به سرش و دیوونه میشد ممکن بود همه چیزو به هم بریزه وکلی آبرو ریزی میشد. بعد با بغض پرسید تو هم فکر میکنی من دیوونه ام؟ نه جایی می روم.
takpar71.mihanblog.com
295710. بــــــغض شیشه ای
زندگی کلاف پر پیج است اولش هیچ و آخرش هیچ است. جمعه دوم فروردین 1392 ] [ 13:30 ] [ TἏk PἏr ]. یکشنبه بیست و پنجم فروردین 1392 ] [ 11:6 ] [ TἏk PἏr ]. تو با ما لج کنی. را قبل از فصل. یکشنبه بیست و پنجم فروردین 1392 ] [ 10:49 ] [ TἏk PἏr ]. یه روز تو تنها. دوشنبه پنجم فروردین 1392 ] [ 12:36 ] [ TἏk PἏr ]. دوشنبه پنجم فروردین 1392 ] [ 12:26 ] [ TἏk PἏr ]. جمعه دوم فروردین 1392 ] [ 14:34 ] [ TἏk PἏr ]. جمعه دوم فروردین 1392 ] [ 14:12 ] [ TἏk PἏr ]. جمعه دوم فروردین 1392 ] [ 14:0 ] [ TἏk PἏr ]. سر مشق آب بابا؟
takpar7303.blogfa.com
295711. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
takpar79i.persianblog.ir
295712. استقلال تیم نیست عشق است
استقلال تیم نیست عشق است. نوشته شده در دوشنبه دهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 14:47 توسط علیرضا. نوشته شده در جمعه دوم آبان ۱۳۹۳ساعت 9:3 توسط علیرضا. تو این فیلماکه نشون میده مادر و پدره دعواشون میشه و بچه میگه : مامان بابا بس کنید! و بعد پدر و مادره هم دیگه دعوا نمیکنن. خواستم بگم اینا همش دروغه من اینکارو کردم. اون وسط یه کتکی ازشون خوردم که تا 5 روز به دیوار سلام میکردم! نوشته شده در یکشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۳ساعت 10:38 توسط علیرضا. نوشته شده در دوشنبه بیستم مرداد ۱۳۹۳ساعت 17:19 توسط علیرضا. خوابش را هم نمیدیدم.
takpar83.blogfa.com
295713. پرنیان سرد
شب ها وقتی ماه می تابد من وضو میگیرم! سنگ در بركه مياندازم و ميپندارم. كه به اين سنگزدن، ماه به هم ميريزد. اگر ماه بودم،به هرجا که بودم،. سراغ تو را از خدا می گرفتم. وگر سنگ بودم، به هرجا که بودی. سر رهگذار تو جا می گرفتم. اگر ماه بودی "به صد ناز" شاید! شبی بر لب بام من می نشستی. وگر سنگ بودی، به هرجا که بودم،. مرا می شکستی، مرا می شکستی. نوشته شده در سه شنبه سیزدهم تیر 1391ساعت 19:50 توسط مهرجو. فردی مسلمان یک همسایه کافر داشت هر روز و هر شب با. صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد :. و می دانم ک...
takpar9.blogfa.com
295714. « تک پَر »
بازهم تن تب دار من و رقص اضطراب بر چهار چوب لحظه ها . آسمان،خیال های دور مرا تسلیت گفت. پسر ایرونی متولد1368 ،اهل همین گوشه کنار ، آدرس: جاده تنهایی ، انتهای خیابان بدبختی،کوچه رهگذر ، پلاک بی کسی . دانشگاه آزاد فسا رسانه کارمانیا. لبخند های مرا پس بده. دنیای کاقضی یه دخطر باهال. دل نوشته های مریم. خرید اینترنتی دوربین دید در شب. ارسال اس ام اس تبلیغاتی. تاريخ : پنجشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۴ 19:42 نویسنده : پسر ایرونی. من همان رازقی ام. نرم و بی تاب و سپید. اهل متروکه ترین حاک زمین. تو کجایی که مرا دریابی؟
takpar90.blogfa.com
295715. Naro Az Pishe Man ...
Naro Az Pishe Man . Sina پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۴. بعد این همه مدت ک بلاگفا قاط زده بود دیگه حسش نیس وبو بروز کنم / /. بعضی از نوشته هامم پرید , قالب وبلاگمم ک . Sina دوشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۴. رو ب روی من . وسایلت همین جاست . درست رو ب روی من . وسایلت هم مانند خودت دلگیرند . بیا جمعشان کن . Sina دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۲. وبلاگم 1 سالش شد . هوا دو نفره است از بس . اما کسی را ندارم تا این هوا را با او قسمت کنم . وبلاگم یک ساله شد . Sina جمعه هجدهم بهمن ۱۳۹۲. کسی ک عاشقانه با من بود . اما طاقت نیاورد .
takpar95.blogfa.com
295716. *******
بعد از مدتها آپ میشود! Parastoo دوشنبه نهم دی 1392. ز ند گی م عنی پیچید ه ای ن دآر د ، ه مین ک ه ت و. بآشی این ت مآم ز ند گی ست. Parastoo دوشنبه بیستم خرداد 1392. ه میش ه م رد نیست! م جنون ، د خت ر کی ت نهآست. ک ه ز مآنی ل یلی ک سی بود ه ! Parastoo دوشنبه بیستم خرداد 1392. مﻦ ﯾﮑ ﺯﻧ ﻢ . ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺍﺩﺍﯼ ﻣﺤﮑﻢ ﺑﻮﺩﻥ ﺭﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﻭﺭﻡ! ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺍﺩﺍﯼ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﺑﻮﺩﻥ . ﺍﯾﻨﮑﻪ " ﻣﻤﻨ ﻮﻥ "! ﺧﻮﺩﻡ ﺍﺯ ﭘﺴﺶ ﺑﺮﻣﯽ ﺁﯾﻢ . ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺗﻪ ﺗﻬﺶ . ﺑﻪ ﺁﻥ ﺳﯿﻨﻪ ﭘﻬﻦ ﻣﺮﺩﺍﻧﻪ ﺍﺗ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ! Parastoo جمعه دهم خرداد 1392. بﮧ פ آطر בآشتﮧ بآش :.
takpar97.blogfa.com
295717. پرتال تفريحي عشق فان
پنل اس ام اس. برای ویرایش این بلوک به قسمت تنظیمات بلوک های دلخواه بلوک فروشگاه شماره 1 مراجعه کنید. مطالب زن و شوهر. فک و فامیله داریم. اشنایی با بیماری های روانی و درمان. نرم افزار طراحی سایت. ابزار فونت و تایپ. تم و تصویر زمینه. نرم افزار مدیریت دانلود. ویرایشگر صوت و تصویر. پخش کننده و پلیر. کرک و اکتیو نرم افزار. تكست و متن آهنگها. تكست آهنگ ها امير تتلو. آپدیت آنتی ویروس ها. پشت صحنه های کارای امیر. کل مطالب : 1088. کل نظرات : 173. افراد آنلاین : 5. تعداد اعضا : 527. بازدید امروز : 239. فرا رسيدن ا...
takpar98.r98.ir
295718. ¸.•**•♥•° تَک پَرَم f °•♥•**•.¸
سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:52 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:50 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:48 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:47 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:46 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:44 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:44 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:44 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 11:43 ب ه قلم ღαηø0 ṧℌℊℌαμ. دیگر ...
takparam0f.blogfa.com
295719. ***جیــ ـرجیــ ــرکــ ـــ نـاقـلا***
جی رجی رک ناقلا* *. نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم اسفند 1390ساعت23:15توسط جواد ساقی. اخر عاقبته زرنگ بازی. یه روز صبح روزنامه نگاری داشت می رفت سرکار ولی به خاطر تصادفی که شده بود توی ترافیک گیر افتاده بود. اون وقتی دید ترافیکه و سر ساعت به محل کارش نمیرسه تصمیم گرفت همینجا کارش رو انجام بده و از تصادف. یه خبر داغ تهیه کنه. جمعیت زیادی دور محوطه تصادف جمع شده بودن و این نشون میدادیه اتفاق خیلی بدی افتاده! بنابراین خبرنگار برای رسوندن خودش به محل تصادف فکری کرد و بعد فریاد زد:. ی - - ادگرفتم. دل دختر رو...
takparande.blogfa.com
295720. پرستوی تنها
جمعه 11 آذرماه سال 1390 @ 07:29 ب.ظ. استراحتگاه جالب مخصوص دانشجویان دختر در قطر. بازی های انلاین 2 نفره ایرانی. دوز - 5 توپ. دوز - 4 توپ. پربازدید ترین مطالب خواندنی. فیلم برداری بسیار خطرناک عکس. فیلم برداری از حمام دختران بوسیله . 2 تصویر واقعی از یک روح سرگردان یک خانم. دستگیری یک زن آدم خوار در خیابان عکس. 14 عکس از ساختمان های متروک پر رمز و راز. 10 عکس از دلقک های عجیب و ترسناک. عکس های جذاب ترین مانکن چین. 4 عکس از بازار همسریابی شانگهای. 10 عکس از مسیر های ترسناک عبور قطار. دوز - 5 توپ. فیلم برد...
takparasto.blogsky.com
295721. پرستوی مهاجر تنها
دل نوشته های مهدی. وحید جون ، داداشی تو که گفتی با این سرطان لعنتی میجنگی. میمونی پیشمون . تنها نمیشم . چرا تک تک دارین میرین؟ اول بهروز و مهرشاد ، الانم تو . خدااااااااااااااااااا ازین زندگی سگی خسته ام منم ببر. نوشته شده در دوشنبه دهم آذر 1393ساعت 21:13 توسط مهدی. دلتنگ که باشی از آسمان سنگ هم ببارد باز هم جایش خالیست ،. باران که جای خود دارد . . . نوشته شده در یکشنبه دوازدهم مرداد 1393ساعت 18:55 توسط مهدی. یادمان باشد وقتی میگوییم تا آخرش هستیم ،. آخرش بستن کمربندمان نباشد . سر سری نخوان نوشته هایم را!
takparastuyemohajer.blogfa.com
295722. شعر!!!
خنده هایت را دوست دارم. من تنها می خواستم. من تنها می خواستم. چشمهای تو را داشته باشم. من تنها می خواستم. چند صباحی قلبت را به امانت بگیرم. اما این خواسته قلبی من نبود شاید در ابتدا.تقدیر این قرعه را به من دیوانه سپرد. دستهایت را داشته باشم تا با آنها از چشمه جوشان محبت جرعه ای بنوشم. اما تو از سپردن آن سرباز زدی. من تنها می خواستم. برای دلت قصری از ترانه هایم بنا كنم و برای این مقصود جلای چشمانت را می خواستم. اما تو آنها را به من ارزانی نكردی. و تو چه فهمیدی؟ تو از طرز نگاه من چیزی را نفهمیدی. پس راحت ب...
takparbaze.blogfa.com
295723. TakPar
takparco.rozblog.com
295724. آموزش نکات کامپیوتر
خدايا بسيار صبر ده تا بياموزم و بسيار انرژي كه بياموزانم. آموزش راه اندازی و تنظیم یک شبکه LAN کوچک. نوشته شده در یکشنبه 1387/04/30. ساعت توسط خوش طالع. آموزش افزایش سرعت در اینترنت در ریجستری. استفاده از اين ترفند، بدون نياز به هيچگونه نرم افزار جانبي و فقط با کمي دستکاري در رجيستري ويندوز شاهد افزايش چند درصدي سرعت اينترنت خود باشيد. با ما همراه باشيد :از منوي. را انتخاب کرده :و در آن کلمه. را بنويسيد و کليد. را فشار دهيد تا برنامه. حال در قسمت سمت چپ به آدرس زير برويد:. نوشته شده در یکشنبه 1387/02/08.
takpardaz.blogfa.com
295725. Takpardaz.com
This domain may be for sale. Backorder this Domain. This Domain Name Has Expired - Renewal Instructions.
takpardaz.com
295726. تک پردازان | مشاور انفورماتیک | طراحی وب | آموزش | C#
تک پردازان قدرتمند و حرفه ای. در حال بارگذاری اطلاعات. لطفا کمی صبر کنيد! میخواهم مطالب بيشتری نمايش داده شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت تک پردازان میباشد. (نسخه: ۱.۱.۰).
takpardazan.com
295727. صفحه اصلی - تک پردازش
هیچ محصولی در سبد خرید نیست. فروش و امور نمایندگان (ن.عباس زاده). کارشناس فروش (م.عالی). کارشناس فروش (م.کرمانی). خدمات پس از فروش (پ.محمدی). تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب موارد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. حفاظت از محیط زیست. به جمع خانواده بومرنگ بپیوندید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. اطلاعات شما نزد بومرنگ محفوظ است. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تک پردازش بهینه پژواک (BoomeRang) می باشد.
takpardazesh.com
295728. صفحه اصلی - تک پردازش
هیچ محصولی در سبد خرید نیست. فروش و امور نمایندگان (ن.عباس زاده). کارشناس فروش (م.عالی). کارشناس فروش (م.کرمانی). خدمات پس از فروش (پ.محمدی). تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب موارد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. حفاظت از محیط زیست. به جمع خانواده بومرنگ بپیوندید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. اطلاعات شما نزد بومرنگ محفوظ است. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تک پردازش بهینه پژواک (BoomeRang) می باشد.
takpardazesh.ir
295729. * اگه آدمی مغرور باش *
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. اگه آدمی مغرور باش *. حسرت چیزی نیست که من بخورم حسرت اون چیزیه که به دلت میذارم. باید به بعضیا گفت :. ﻣﻮﻗﻌﻰ ﻛﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﻢ. ﺻﺪﺍﻯ ﺯﻧﮕﻮﻟﺖ ﺭﻭ ﻣﺨﻪ. 11:3 بعد از ظهر. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. گور پدر اونی که مارو نخواس. واسه اونی که مارو نخواس. 8:7 بعد از ظهر. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. تویی که به توان رسوندمت. خیلی راحت میبرمت زیر رادیکال. گفتم در جریان باشی. 1:22 بعد از ظهر. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. اما برای من برگشت خورده ای. 11:23 بعد از ظهر. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. 0:0 قبل از ظهر.
takpare-gachsaran.blogfa.com
295730. بــ روحــ اعتقاد داريــ؟؟
ب روح اعتقاد داري؟ آرام ش امروزت. رو م בی ون. ڪ ﮧ به خ یل! یا ن می ذارے. غمی که حاصل از رفتن یه الاخی از زندگیتون باشه. گود بای پارتی جععفره . . به بعضیام باید گفت : حیف اووون کیلوبایت هایی که واسه باز کردن پروفایل تو هدر رفت! تاریخ یکشنبه پانزدهم تیر 1393 ساعت12:21 نویسنده behzad. خواب و خوراكم ،. روح و جسمم ،. بودن و نبودنم را ! تمام "زندگیم" را از من گرفته ای! زندگیم را پس نمیدهی؟ تاریخ چهارشنبه چهاردهم خرداد 1393 ساعت21:52 نویسنده behzad. ها عادت نخواهم کرد. ساعت ۲ نصف شب یک اتاق. پایان گفت و گو.
takpareeshgh.blogfa.com
295731. ٭٭تنهایے ملكه یخے٭٭
آنق در م یگویم بیخیال تا روزے که خدا بگوید بس است بیخیالی. تنها بودنم عالمی داره. نه منتظر اس ام اسی. بی خاص بودنم عالمی داره ها. دلت جایی گیر نیست. نه واسه کسی مهمی نه کسی واست مهمه. چشم انتظار این نیستی. که بهت شب بخیر بگه تا خوابت ببره. خاص داشتن یه زمانی خوبه. بعد همش میشه دلتنگی. ترس از دوست داشتنو دوست داشته نشدن. زندگیت میشه یه چارچوب. هر رفتارش واست میشه یه مشغله فکری . تو تنهایی من چیزی هست که تو عاشقانه های تو نیست. تنهایی به من اجازه میده فکرم اروم باشه. بهم یاد میده تمرین کنم بی کسی و. تمام ه...
takpareshabha.blogfa.com
295732. 11
پرشین تفریح سایت تفریحی.
takparetamtanhayi.blogfa.com
295733. یک نخ چخل از عشق
یک نخ چخل از عشق. خدا 1 قبله1 عشقم1. یک نخ ارامش /داداشی/. مثبت است که موضوع آن. همچنین احساسی عمیق، علاقهای لطیف و یا جاذبهای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد و میتواند در حوزههایی غیرقابل تصور ظهور کند. عشق و احساس شدید دوست داشتن، معانی زیادی را در بر دارد. در بعضی از مواقع، عشق بیش از حد میتواند شکلی تند و غیر عادی به خود بگیرد که گاه زیان آور و خطرناک است و گاه احساس شادی و خوشبختی میباشد. اما در کل عشق باور و. عمیق و لطیف است که با حس صلحدوستی و انسانیت در تطابق است. را باور نکرده اند.
takparetanha.blogfa.com
295734. تالار گفتمان
Click here to continue to تالار گفتمان. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
takparforum.orq.ir
295735. عاشقانه
بگویم و بدانی ! فاصله دورت نمی کند ! در خوب ترین جای جهان جا داری ! جایی که دست هیچ کسی به تو نمی رسد.:. دوشنبه چهارم اسفند 1393 10:8. دوشنبه چهارم اسفند 1393 10:2. دوشنبه چهارم اسفند 1393 9:55. دوشنبه چهارم اسفند 1393 9:55. دوشنبه چهارم اسفند 1393 9:54. دوشنبه چهارم اسفند 1393 9:53. دوشنبه چهارم اسفند 1393 9:53. یهویی بارون می گیره ش ر ش ر. لا به لای کوچه از بارون پر شد. من و تو می رفتیم خیس بشیم باهم. چترو جا گذاشتی آخ این دفعه بازم. همه می دوئیدن برن خونه. من و تو بارون سه تا دیوونه. نه هیشکی دیگه نبود.
takparghalbam-a-77.blogfa.com
295736. آهنگ پیشواز ایرانسل
آهنگ پیشواز ایرانسل علی عبدالمالکی. آهنگ پیشواز ایرانسل علی عبدالمالکی. آهنگ پیشواز ایرانسل آه منه علی عبدالمالکی. آهنگ پیشواز ایرانسل علی عبدالمالکی. آهنگ پیشواز ایرانسل آروم آروم علی عبدالمالکی. آهنگ پیشواز ایرانسل دلکم علی عبدالمالکی. آهنگ پیشواز ایرانسل علی عبدالمالکی. برچسبها: آهنگ پیشواز ایرانسل علی عبدالمالکی. نوشته شده در چهارشنبه هشتم آبان ۱۳۹۲ساعت 17:45 توسط آهنگ پیشواز ایرانسل. آهنگ پیشواز ایرانسل علی عبدالمالکی.
takpargirl.blogfa.com
295737. بچه های نوبند
این وبلاگ برای بازدید عموم آزاد است. یکشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۲ 22:13 مهدی بلاک. گفتم ای جنگل پیر تازگیها چه خبر؟ پوزخندی زد و گفت: هیچ! کابوس تبر. گفتم از چوب درختان بهار چه کسان بهره برند؟ گفت آنان که درختند و به ظاهر تبرند گفتم اما مگر از جنس خودت نیست تبر؟ پوزخندی زد و گفت: تازگیها چه خبر؟ چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۹۴ 10:41 مهدی بلاک. گفتم ای جنگل پیر تازگیها چه خبر؟ پوزخندی زد و گفت: هیچ! کابوس تبر. گفتم از چوب درختان بهار چه کسان بهره برند؟ پوزخندی زد و گفت: تازگیها چه خبر؟ آری این است دنیای آدمها،.
takparha.blogfa.com
295738. دانلود
His is whatever is at rest in. The night and in the day.he. Is the hearing,the knowing. وآنچه در شب و روز آرام دارد از. آن اوست و او شنواى داناست. دانلود آهنگ جديد :. دانلود آهنگ جديد ايراني. دانلود آهنگ جديد خارجي. دانلود آهنگ آذري جديد. دانلود آهنگ پاپ جديد. تک آهنگ جديد ايراني. دانلود آهنگ رپ جديد. متن آهنگ هاي جديد. گالري عکس بازيگران زن. گالري عکس الناز شاکردوست. گالري عکس سحر قريشي. گالري عکس نيوشا ضيغمي. گالري عکس ليلا اوتادي. گالري عکس بهنوش بختياري. گالري عکس گلشيفته فراهاني. گالري عکس محسن يگانه.
takparha.persianblog.ir
295739. .·´¯`·- ایستگاه آخر -·´¯`·.
ایستگاه آخر - ` . نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. تراکت دوم مغازه عارف. نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. کارت ویزیت عارف مقدم. نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. برای دریافت کارت ویزیت روی لینک زیر کلیک کنید. نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. نوشته شده توسط پسر تنها در لینک ثابت. یه من یه تو یه فاصله. تورامن چشم در راهم. Love me little love me long. صفحه ی بعد . صفحه ی بعد .
takpari.blogfa.com
295740. فروش TakPari، تک پری
THIS DOMAIN IS FOR SALE. پارک شده در rond.ir.
takpari.ir
295741. takpar lili
با سلام . ورود شمارا به وبلاگ takpar lili. خوش آمد میگویم . برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید. اس ام اس عاشقانه. تو بهترین ارزوی دنیایی. پادرمیانی . . ! آغوش تو گناه نیست. نترس عشق من . عشق ، حسادت. ، دیوانگی. ﺍﻏﻮﺵ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺗﻮ ﺟﺎ ﺩﺍﺭﺩ . زیبا ترین و عاشقانه ترین چتروم دنیا. خرید ساعت دیواری شیک. گن لاغری زنانه اسلیم لیفت. گالري عکس هاي زیبا. تو بهترین ارزوی دنیایی. كنار تو بودن براي من بهترينه . پنجشنبه 3 بهمن1392 ] [ 12:41 ] [ leila ]. کجاي شهر قرار بگذاريم؟ آغوش تو گناه نیست.
takparlili.blogfa.com
295742. عشــــــــــ?؟ـــــــــــقـولانـه
تکپ رم نماندی خیالی نیست. ولی بدان دیگری پ رپ رت میکند! میدونم کم کار شدم این روزا ولی هستم هنوز نمردم خخخخخ. باز واستون یه سوپرایز دارم. پریشب تو پارک شاهگلی تبریز نشسته بودیم با بچه ها که یهویی تصمیم گرفتیم صبح زود بریم کشور آذربایجان. هشت نفر بودیم ولی شش نفر پایه شدن ک بریم. دو نفرشونم ک صبح زدن زیر قولشون و نیومدن ما هم نمیتونستیم زیاد بمونیم اونجا قرار بود شب برگردیم. خلاصه 4تایی زدیم و رفتیم کلی خوش گذشت. جای همگیتون خالی بود. شرمنده اگه نتونستم کامنتارو جواب بدم ایشالا فردا بتونم بجوابم کامنتارو.
takparlove.blogfa.com
295743. بن بست عشق
تک پرم نمیماند .خیالی نیست بگذار برود .دیگری پرش میکند. این روزها تنها ارزویم. کشیدن سه نقطه سکوت. روی دیوار اتاقم است. زهرا ابجی گل نازم. عاشقانه و برترین وبلاگ! دانلود اهنگ.ویدیو.شبگرد. Alone star,عاشق حنیف. لیانا عزیزم.زیبای قلبها. کد لوگو و بنر. یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲. غمگینم مثل دارکوبی که.یه عمر ضربه زد.ولی بعد فهمید به تیر برق میزده. نوشته شده در ساعت 19:15 توسط TAKPAR. یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲. خاطره یعنی گذشته ها نگذشته اند. نوشته شده در ساعت 19:11 توسط TAKPAR. یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲. 1575;&#15...
takparloves.blogfa.com
295744. آخرین قرار
با خدماتی نوین در ارائه شارز ایرانسل و همراه اول در خدمت شما هستیم. خرید شارژ ایرانسل و همراه اول. امروزه به جرات می توان گفت کمتر کسی را می توان یافت که از تلفن همراه استفاده نکند.تازه بسیاری از افراد به جای یک گوشی موبایل پا را فراتر گذاشته و از چند گوشی و چند خط موبایل به صورت همزمان استفاده می کنند.حتما می دانید که در ایران اپراتور همراه اول. و یا خرید شارژ همراه اول. برای خرید اینترنتی شارژ ایرانسل. و یا خرید اینترنتی شارژ همراه اول. را پیشنهاد می کنیم.ادرس اینترنتی آن عبارت است از mtn24.ir ...و در ...
takparm.blogfa.com
295745. افزايش تعداد بازديد كننده ي وبلاگ
افزايش تعداد بازديد كننده ي وبلاگ. بزرگترين سايت افزايش بازديد وبلاگ و افزايش تعداد نظرات وبلاگ در ايران. لطفا براي دريافت نرم افزارهاي افزايش بازديد. يا بر روي آدرس زير كليك كنيد. با استفاده از نرم افزار زير و ساير نرم افزارهاي مشابه ميتوانيد به وبلاگهاي گوناگون روزانه ميليونها نظر فقط در يك دقيقه بفرستيد و از انها بخاهيد به وبلاگ شما سر بزنند. در زير يك نمونه از اين نرم افزارهاي افزايش بازديد وبلاگ را ملاحضه ميكنيد ، در سايت اصلي يعني. بزرگترين سايت افزايش بازديد وبلاگ در ايران. براي ورود كليك كنيد.
takparman.blogfa.com
295746. من خیلی خسته ام
من خیلی خسته ام. خرید اینترنتی گردنبند like. خرید اینترنتی گردنبند like. اگر شما هم علاقه مند به خرید گردنبند های جدید و به روز هستید امروز محصولی جدید و منحصر به فرد را برای شما در نظر گرفته ایم.نام محصول امروز ما گردنبند like. می باشد.همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید و از اسم این محصول مشخص است این گردنبند به شکل لایک که در محیط های مجازی مانند فیس بوک وجود دارد طراحی شده و شاید از این بابت بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد. خرید اینترنتی گیاه ونوس حشره خوار. خرید اینترنتی گیاه ونوس حشره خوار. را تهی کر...
takparmusic.blogfa.com
295747. ● راهـــ ♥ ـی به آســ ♥ ــمــ ♥ ــان ●
راه ی به آس م ان. نوشته شده در شنبه دوم آذر 1392ساعت 0:28 توسط аќраѓד. ه ف ت قطره باران . نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم مرداد 1392ساعت 1:36 توسط аќраѓד. امسال روزه مي گيری؟ آره اگه خدا بخواد. منم ميگيرم ولي آخه كدوم پزشكی اين همه سختی رو براي بدن تأئید ميكنه؟ همون كه وقتی همه پزشكا جوابت كردن برات معجزه ميكنه. نوشته شده در پنجشنبه بیستم تیر 1392ساعت 0:31 توسط аќраѓד. گذشته های دور را خواهم بخشید. زیرا آنان همچون کفشهای کودکی ام. نه تنها برایم کوچک اند. بلکه با آن ها از برداشتن. گام های بلند عاجزم.
takparn.blogfa.com
295748. رَد داده.....
با " یکی بوב یکی نبوב. شروع میشوב این قصﮧ. با یکی مانב ، یکی نمانב. כ " بوבم یا "ت 9. مهم قصﮧای است کﮧ تمام. خوبی این زندگی اینه که یه م رگی ته ش ه ست! ا ز این که ب دون ت و سیآه ه روزگار م. م ن ک سی م ک ه ح تی سآی ش ه م س فیده؟ یه ا تآق س رد . یه عآل مه د رد؟ م ن یه خ دآیی که حآل مو خوب ن ک رد ". زندگیت که تکرآری بآشه، به هر خری. باید مثل پشت بالشت باشے. هر چے سرد تر خواستنے تر. ح رف ن ز ده پ ر ه ف ریادیم. اینجآ حآل ه مه مآ خوب است . نامرد تر از کسی ک ترکت میکنه. اونی هست ک کاری میکنه ذره ذره ترکش کنی.
takparoff.blogfa.com