SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 3 / 6 / (296722 - 296776)

296722. قران آموز
امام علی(ع) دومین مفسر آگاه به همه معانی قرآن. بدیهی است در عصر پیامبر اکرم(ص) نیز، افراد از نظر استعداد فراگیری علم، علاقه و اهتمام به آن، فرصت و فراغت و امکانات لازم برای یادگیری آن متفاوت بوده اند و بدیهی است که همه صحابه نتوانند یکسان همه معانی و معارف قرآن را که توسط پیامبر اکرم(ص) بیان می شده است فراگیرند، ولی:. الف: امام علی(ع) و تلقی همه معارف قرآن از رسول خدا(ص). ب: آگاهی امام علی(ع) از همه معانی و معارف و احکام قرآن. ج: امام علی(ع) و تفسیر همه قرآن. د: آثار تفسیری امام علی(ع). از این روایت شد ت...
taksetareh2.blogfa.com
296723. دوم تجربی B فرزانگان 2 تبریز
دوم تجربی B فرزانگان 2 تبریز. با استفاده از عكس هاي داده شده عكس زير را طراحي نماييد. تصاوير لازم را داريم:. نوشته شده در چهارشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۰ساعت 13:55 توسط دبیر. Http:/ www.tebyan.net/index.aspx? Http:/ forum.irantrack.com/thread38712.html. Http:/ forum.majidonline.com/forumdisplay.php? نوشته شده در چهارشنبه هجدهم اسفند ۱۳۸۹ساعت 9:40 توسط دبیر. نوشته شده در سه شنبه هفدهم اسفند ۱۳۸۹ساعت 21:27 توسط sweet. نامه يك روانشناس به دخترش! نامه يك روانشناس به دخترش! سحر نام تمام دختران دنياست. مي داني ...
taksetareh2tb.blogfa.com
296724. قشنگترین ستاره ام
انگار سالهاست در غربتم.اما میگویند دنیا سرای زندگیست.من اززندگی نه بلکه ازبودن بیزارم9331509186. وقتی در رابطه دوستی بعضی ها به شارژ ایرانسل فکر میکنن و. بعضی ها به مسایل جنسی.درک می کنی تنهایی زیاد هم بد. کاش اینقدر که برای دست زدن به گوشی ات حساسیت داشتی به. بیستم دی ۱۳۹۲ تک ستاره. سیزدهم فروردین ۱۳۹۴ تک ستاره. نه زیبایم . . . نه مهربان . . . فراری از دختران آهن پرست و پسران مانکن پرست . . . فقط برای خودم هستم . . . خوده خودم . . . صبورم و سنگین . . . سرگردان . . . مغرور . . . هیچ ندارم . . . آره این س...
taksetareh330.blogfa.com
296725. سیم بکسل ارادت
ミ ミ برای تفریح و بهترین دروازه بان دنیا(شهاب گردان)ミ ミ. تاریخ شنبه 19 مرداد1392. بروبکس باحال اکیپ ما(ثابت). بچه های اکیپ ما همشون فوتبالی ان.اما همه طرفدار یه تیم نیستیم و نو این مورد خیلی وقتا. با هم تفاهم نداریم. نیلوفر ذوب آهنی و سپاهانی:شهاب گردان و جواهیر سوکای. عسل پرسپولیسی:کریم انصاری فرد. فرناز رئالی و پرسپولیسی:مارکو رویس. راضیه استقلالی:فرها مجیدی و . سارابیطرف: کریم انصاری فرد. زهرا پرسپولیسی و بارسلونایی:پدرو. نفیسه هم که با فوتبال جور نیست:علی شادمان. نیلو فر پرسپولیسی:علیرضا حقیقی. بعداز ...
taksetareh35.blogfa.com
296726. ♥♥☺دانستنی ها☺♥♥
هیچ کدام از ما نمی دانیم که نمی توانیم همه چیز را بدانیم پس در مورد چیزی که نمی دانیم ندانسته حرف نزنیم. من مرجان عبیات هستم 16 سالمه. چند روزی بود که دنبال یه موضوع میگشتم که وبم رو براساس اون درست کنم تا اینکه یه روز صبح که از خواب بیدار شدم به ذهنم زد که بهتر در مورد همه بنویسم و به یه چیز خاص اختصاص ندم. امیدوارم لحظات خوشی رو بگذرونید. عاشقان شعر و ادب. قالب وبلاگ ماه رمضان. تشییع پیکر مرتضی احمدی. رشد آمار سایت در سریعترین زمان. لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید. علی آن شیر خدا شاه عرب. میزند پس لب ا...
taksetareh4444.mihanblog.com
296727. دلشکسته
من خدایی دارم که حواسش همیشه با منه.عاشقشم. چقدر براش گریه کردم. و از خدا خواستم بهش برسم. اما فهمیدم اون با یکی دیگه است. بعد از سه سال از اینکه فهمیدم اون با یکی دیگست عاشقش بودم. ولی حالا فهمیدم. اون لیاقت منو عشق پاکمو نداشت.نداشت.نداشت. وقتی بزرگ شدم میام تو آسمون پیشت. آدمک برفی من جاش توی آسمون نبود. جديد ترين کد آهنگ. را می خواستم تا در جوانی. چه می خواهم دگر زین زندگانی. تاريخ پنجشنبه پانزدهم اردیبهشت 1390ساعت 13:2 نويسنده دلشکسته. خدایا تو رو به فاطمه ی زهرا که این روزا شهادتشه به دادم برس.
taksetareh6769.blogfa.com
296728. تک ستاره
به گرمای آغوشت عادت کردم. که سرم رو بذارم تو بغلت. بوی عطرت همه وجودم رو پر کنه. سرت رو بذاری دم گوشم نفس بکشی. با صدای نفسات مست بشم. فشارم بدی به خودت. دمه گوشم بگی "مال خودمی". منم غرق لذت بشم. نوشته شده در جمعه بیست و دوم فروردین 1393ساعت 11:59 توسط نیوشا. خدایا التماست می کنم. همه دنیایت ارزانی دیگران. آنکه دنیای من است. نوشته شده در جمعه بیست و دوم فروردین 1393ساعت 11:58 توسط نیوشا. نوشته شده در جمعه بیست و دوم فروردین 1393ساعت 11:56 توسط نیوشا. چشمهایم را بسته ام ، تا تو را ببینم. دلی که لحظه به ل...
taksetareh73.blogfa.com
296729. از هیچ کجا بی خبر
از هیچ کجا بی خبر. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم بهمن 1389ساعت 17:56 توسط زندگي. آقاگروه خونی من خاک کربلاست. اصلا به جزشمابه کسی خون نمی دهم. ضریح تو داره عطر گل یاس. نوازش های دستت میشه احساس. کی میدونه آقا پر میشه شاید. شبا سقا خونه ات با مشک عباس . . . نوشته شده در یکشنبه یازدهم آبان 1393ساعت 16:52 توسط زندگي. مرا دختر خانومی می نامند. که برای تنها نبودن،له نمی شود. که با منطق گدایان نمی سازد. که هنوز تیزی خنجر نامردی را نخورده است. و زیبایی هایی دارم،. که حراج چشم های بیگانه نخواهد شد. جمعه و شن...
taksetareh76.blogfa.com
296730. عشق دلسوخته
دنیای شعر و دلتنگی. نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۰ساعت 1:27 توسط مهدی 7783. با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز! دختر بودن بهتره یا پسر بودن؟ لطفا سوال رو با ذکر دلیلتون جواب بدین! هر نوع جوابی که دوست داشتین بدین. اینجا همه چی آزاد! نوشته شده در شنبه پانزدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 22:44 توسط مهدی 7783. نوشته شده در پنجشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۹ساعت 0:47 توسط مهدی 7783. چرا احساسمو باور نكردي. فرصت آيينه ها در پشت در مانده است. روشنی را می شود در خانه مهمان کرد. می شود در عصر آهن. سايبان از بيد مجنون ،.
taksetareh7783.blogfa.com
296731. تك ستاره شبهاي تنهايي
تك ستاره شبهاي تنهايي. نوشته شده در دوازدهم فروردین 1392ساعت 1 بعد از ظهر توسط ستاره. نوشته شده در دوازدهم فروردین 1392ساعت 1 بعد از ظهر توسط ستاره. نوشته شده در دوازدهم فروردین 1392ساعت 1 بعد از ظهر توسط ستاره. نوشته شده در دوازدهم فروردین 1392ساعت 1 بعد از ظهر توسط ستاره. تا حالا شده روی لبات خنده باشه اما توی دلت بزرگترین غم ها رو داشته باشی؟ تا حالا شده به کسی نیاز داشته باشی که سر روی شونه هاش بزاری و گریه کنی اما کسی رو نداشته باشی یا اون کس پیشت نباشه؟ تاحالا شده عاشق بشی ولی نتونی به هیچکس بگی؟
taksetareh88.blogfa.com
296732. ღبهتــــــــرینـــمـــ دوستتــ دارمــــღ
این وب رو برای کسی درست کردم که چه من و بخواد و چه نخواد من عاشقش میمونم. بنام او که وجودش جبران تمام نداشته هاست. سلام به همه ی کسایی که به این وب میان و مطالبش رو میخونن. این وب به افتخار یکی که خیلی دوستش دارم درست میشه و خوشحال. میشم شما هم به این وب بیاین. من همه ی مطالب این وب و تقریبا خودم مینویسم وهمش حرفای. دلمه پس کپی ممنوعه. اونایی هم که برام کامنت میزارن به اندازه کامنتاشون جبران میکنم. خیلی هم ممنونم از اونایی که همیشه پیشم بودن و تنهام نذاشتن. راستی پروفایلم هم فعاله میتونین برین نگاه کنین.
taksetarehasemanam.blogfa.com
296733. مثل عکس رخ مهتاب که افتاده دراب دردلمی
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده دراب دردلمی. سلاممممممممممم دوستان عزیزم من دوباره برگشتم. ببخشید من درگیر درس بودم ونتونستم تا الان بیام. قول میدم ازالان به بعد بهتون سربزنم. یکشنبه بیست و هشتم اسفند 1390 16:3نویسنده دلتنگ چشمان تو. سایه مان مانده به دیوار ، بیا برگردیم. هر زمانی که تو قصد سفر از من کردی. گریه ام را تو به یاد آر ، بیا برگردیم. این کبوتر که تو اینسان پر و بالش بستی. دل من بود وفادار ، بیا برگردیم. ترسم اینجا که بسوزد پر و بال عشقم. یا شود حاصل تکرار ، بیا برگردیم. تو به من خندیدی. فرشته ساکت ...
taksetarehasemoon.blogfa.com
296734. ادبي
زمان خیلی زود میگذردو هنوز زنده ام . زمان که میگذرد تازه می فهمی که خیلی چیزها ارزش ناراحت شدن نداشت. خیلی چیزها و اتفاقات گذشته که بخاطرش غصه خوردی گذشته حالا خودتو پیر کردی . کاش آدم بتونه فقط در حال زندگی کنه و نه افسوس گذشته رو بخوره و نه نگران آینده باشه . فقط توی این دو سال طاقت فرسا فهمیدم خودم بیشتر از هرچیزی ارزش دارم . باید از کنار بعضی اتفاقات بی تفاوت گذشت و بعضی ها رو نادیده گرفت . مهم عمر باارزش ماست که نباید به بطالت بگذرد . همین. نوشته شده در سه شنبه 18 آذر1393ساعت 13:35 توسط زيبا. او دلا...
taksetarehblog.blogfa.com
296735. خانه
نوالا قرمز و کرم. چرم و پرامیت ترک. پرامیت ترک آجری و قهوه ای. مخمل سرمه ای و کرم. تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت تک ستاره میباشد.
taksetarehco.com
296736. شرکت تولیدی صنعتی تک ستاره | تولید کننده انواع دستگیره و دگمه ظروف تفلون
شرکت تولیدی صنعتی تک ستاره. تولید کننده انواع دستگیره و دگمه ظروف تفلون. حسن باقری، مدیر عامل. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت تولیدی صنعتی تک ستاره می باشد.
taksetarehcompany.com
296737. ♥♥♥احسان علیخانی تک ستاره ی اجراء♥ ♥ ♥
احسان علیخانی تک ستاره ی اجراء. تنها تک ستاره ی اجراء. به وب من خوش اومدین. لینکم کنید و بگید با چه اسمی لینکتون کنم. کپی از آپام فقط با ذکر منبع. انتقاد پذیزم انتقاد کنید. امیدوارم اینجا بتون خوش بگذره. از همه کسانی که من رو راهنمایی میکنن و واسه پیشرفت این وب به من کمک میکنن صمیمانه تشکر. اگه مطالبی داشتین که به دردم میخوره برام. مطلبتونو با ذکر اسم ثبت میکنم. و برای بهتر شدن وب کامنت بزارید. اگه سوالی داشتین کامنت بزارین. هرچیزی که ذهنتونودرباره وبم. مشغول کرده بود کامنت بزارین. در پایان یک دوره دیگر ...
taksetarehegra.blogfa.com
296738. ★ ستاره ی تنهــــا ★
دلم می خواست زمان را به عقب باز می گرداندم. نه برای اینکه آنهایی که رفتند را باز گردانم. برای اینکه نگذارم آنها بیایند! نوشته شده در جمعه هشتم فروردین 1393ساعت 2:55 قبل از ظهر توسط. گل ها جواب زمین اند به سلام آفتاب ،. نه زمستانی باش که بلرزانی ،. نه تابستانی باش که بسوزانی! بهاری باش تا برویانی . نوروز 1393 مبارک *. نوشته شده در چهارشنبه ششم فروردین 1393ساعت 1:22 قبل از ظهر توسط. سلام میشه بپرسم کی تو وبمه؟ نوشته شده در سه شنبه یازدهم تیر 1392ساعت 2:46 قبل از ظهر توسط. محفل ساکت غم خوردن نیست. بر سر د خل.
taksetarehhh.blogfa.com
296739. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taksetarehma.persianblog.ir
296740. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taksetarehman.persianblog.ir
296741. معمار نامه
دفتر مشق یک معمار. یادم میره که فراموشت کنم. دوشنبه بیستم مرداد 1393 10:21 معمار. رفتن نه علت میخواهد نه مقصد. پای رفتن که داشته باشی میروی. بی علت بی مقصد. شنبه سوم اسفند 1392 18:14 معمار. کوچه ی خاطره ها بوسه ی گرمت کو؟ پنجشنبه دهم مرداد 1392 23:56 معمار. تا تو آن لحظه ام شدي. سال ها خواهد گذشت. و تو آن لحظه ام خواهي ماند. در سيل لحظه هاي يك عمر. آدم هاي هميشه جاودان. چهارشنبه نهم مرداد 1392 23:2 معمار. با اخم هايت، با نديدن هايت. و با سرخوشي هاي ويرانگرت. حتي عبوس و سرد و طولاني براي من. كسي چه مي داند.
taksetarehman91.blogfa.com
296742. تک ستاره
Local Time : Mon , 17th Aug 2015 , 11:18 pm. دوشنبه , ۲۶ام مرداد ماه ۱۳۹۴ , ساعت ۰۷:۴۸ ب.ظ. خرید و فروش و ارتقاء سیستم های رایانه ای ولوازم جانبی مورد نیاز. ارائه کارت اشتراک وعقد قرارداد پشتیبانی سیستم های سخت افزاری. عیب یابی و تعمیرات تخصصی سیستم رایانه ای و لوازم جانبی. مشاوره در زمینه تهیه سخت افزارها و نرم افزار های تخصصی. تهیه لایسنس های معتبر نرم افزار ها ی تخصصی و امنیتی. تعداد بازدید : امروز 27 ، دیروز 62 و در مجموع 29017 بازدید . ( 1 بازدید کننده آنلاین ).
taksetarehpc.ir
296743. دوباره دل هوای با تو بودن کرده
دوباره دل هوای با تو بودن کرده. زندگي پر شدن ثانيه هاست لحظه لحظه با عشق. روی آن شیشه ی تب دار تو را ها کردم ، اسم زیبای تو را با نفسم جا کردم ، شیشه بدجور دلش ابری و بارانی شد ، شیشه را یک شبه تبدیل به دریا کردم ، با سر انگشت کشیدم به دلش عکس زیبای تو را ، عکس زیبای تو را سیر تماشا کردم . به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد . گاهی کم می آوری. دست هایی را که. مردانگی شان امنیت می آورد. و شانه هایی را که. گهگهاه حریصانه بو میکنی. عطر تلخ و گس مردانه اش. لا به لای انگشتانت. گاهی رهایش می کنی. بر آن شد...
taksetarehshab.blogfa.com
296744. شرکت تولیدی تک ستاره وطن
شرکت تولیدی تک ستاره وطن. شرکت تولیدی تک ستاره وطن. تولید کننده چرمهای مصنوعی pu و pvc. محل تبلیغات شما اینجاست . برای دیدن تعرفه تبلیغات و اطلاعات بیشتر کلیک کنید! راه های ارتباطی شرکت. نویسنده : تک ستاره وطن. تاریخ : پنجشنبه 02 ارديبهشت 1395 ساعت: 17:56. لایک کنید : می پسندم. لینک خبر مربوط به راه اندازی فیلتراسیون شرکت تک ستاره وطن در سایت سازمان محیط زیست. نویسنده : تک ستاره وطن. تاریخ : دوشنبه 06 ارديبهشت 1395 ساعت: 13:44. لایک کنید : می پسندم. برچسب ها : چرم مصنوعی تک ستاره وطن ، تولیدی تک ستاره وطن.
taksetarehvatan.com
296745. دوستدار "خدایم" (مهاس)
هر گلی هستی شقایق نیستی/ خوش بحال تو که عاشق نیستی. دانلود مقاله جزوه و.مهندسی شیمی. مهندسان شیمی ورود87 خلیج فارس. حامد مشکینی(مجری مورد علاقه ام در رادیو). پایگاه اطلا عاتی ف صالحی. چگاسه(پایگاه خبری تحلیلی استان خودمون). آسمان(برا سرگرمی چیز خوبیه). سایتی برای دریافت کدآهنگ ها. قالب های نایت اسکین. من از هراس طوفان. زل میزنم به میز. تا باد مرا نبرد به آسمان. زل میزنم به دستهات. به ساعت مچی طلاییات. به آستین پیراهن ات. تا فرو نروم در زمین. دیشب مادرم گفت تو از دیروز فرورفتهای. زخمی بر پهلویم هست. جان ش...
taksetarejnoob7.blogfa.com
296746. تک ستاره من
دلت که گرفت ،. ديگر منت زمين را نکش! راه آسمان باز است . او هميشه آغوشش باز است ،. نگفته تو را مي خواند . دلنوشته های یه دختر جنوبی. ترجمه قلم طلایی،سایت ترجمه. افزایش بازدید سایت و وبلاگ. به خاطر همه ک س م. کلبه ی تنهایی من. یا تو وبلاگم با هم بحرفیم. قالب وبلاگ کلاسیک سبز. شارژ مستقيم همراه اول. پنل اس ام اس. حرف م رد م. وقتی تو نیستی.(دوست همیشگی). میگن از یاد تو رفتم. 1575;بزار وبمستر. My Website Title Here! Send me One Million FREE Guaranteed Visitors. دنیا به روی سینه ی من دست ر د گذاشت. حرف م رد م.
taksetareman.blogfa.com
296747. ؟؟؟دنیای مد???
چهارشنبه دوم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 16:47 ب ه قلم Elham. معلم در حالی که کتاب در دستانس بود وباهمان نگاه غضبناکش به پسرک خیره شده بود پرسید. یک زخم چطور ترمیم میشه؟ پسرک نگاهی به معلمو نگاهی به دوستانش انداختوآب دهانش را. درحلق فروبردو نگاهش را به کفش های تازه واکس خورده معلم انداختو گفت. آقا یک زخم هیچوقت ترمیم نمیشه؟ فلانی توباز درستو نخوندی؟ پسرک بی توجه به حرف های معلمش گفت. زخمی که هروز با به خاطر آوردن خاطراتش نمکی انگار برش ریخته میشود هیچگاه ترمیم. نمیشودو همیشه تازه است. کار به جای میرسد. من میگ ۱ و ۶.
taksetareme.blogfa.com
296748. ارش مُرد
سلام دوستان ممنون تو اين چند سال كمكم كرديد تا به اينجا رسيدم. ديگه دارم ميرم از بلگفا دارم خداحافظي مي كنم. آرش هم به خاطرات پيوست. نوشته شده در یکشنبه دوازدهم خرداد 1392ساعت 15:20 توسط ارش.
taksetaresahar.blogfa.com
296749. ღ♥ تک ستاره شب ღ♥
کد کج شد ن ت صآویر. ღ تک ستاره شب ღ. السلام علیک یا اباعبدالله الحسین. بیشتر از آب تشنه لبیک بود، افسوس که بجای افکارش. را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند. دنیا مال ماست"چون جد در جدم شیعه. Radic;چون دلمون عاشقه اباعبدالله ست(ع). چون بالا سرمون خداست. افتخارمون به پیرهن مشکے حضرت زهراست(س". هیئتمون همیشه بر پاست". رو خدمت همگی تسلیت عرض میکنم. نوشته شده در ۱۳٩۳/۸/٦ ساعت ۱:٤۱ ‎ب.ظ توسط Arrogant girl نظرات . قهرمانی والیبال تبریک میگم 3. از همتون بچه ه. روزی دلش برای قد. مهایت تنگ شود .
taksetareshab.persianblog.ir
296750. *ღ* کلبه شعر *ღ*
ღ* کلبه شعر *ღ*. دوباره آمدنت را به خوابهايم خواهم گفت. آنها مرا به آرزويم خواهند رساند. كاش هميشه خواب بودم. نوشته شده در جمعه نوزدهم آذر ۱۳۸۹ 10:23 توسط سمانه. زندگي چون گل سرخ است. پر از خار پر از برگ پر از عطر لطيف. يادمان باشد اگر گل بچينيم. خار و عطر و گلبرگ. هر سه همسايه ديوار به ديوار همه اند. زندگي چشمه آبي ست و ما رهگذريم. بنشين بر لب آب عطش تشنگي ات را بنشان. صفايي بده سيمايت را و اگر فرصت بود. كفش ها را بكن و آب بزن پايت را. غير از اين چيزي نيست. آينه اي شفاف است. تو اگر زشت و يا زيبايي.
taksetareshabha.blogfa.com
296751. تک ستاره
نمی دانم کجایم و به کجا میروم. نمی دانم در این برهوت تنهایی به دنبال چه می گردم نمی دانم آیا هستم یا نه. نمی دانم کسی مرا می بیند يا نه آیا هنوز در یاد کسی هستم. آیا به یاد دارد مرا آن که روزی قرعهء دلم به نامش افتاد. اما این را می دانم که. نوشته شده در شنبه چهاردهم آذر 1388ساعت 17:4 توسط امین سیاح. نوشته شده در شنبه دوم آبان 1388ساعت 19:47 توسط امین سیاح. هیچ کس اشکی برای ما نریخت هر کسی با ما بود از ما میگریخت. چند روزیست که حالم دیدنیست حال من از این و ان پرسیدنیست. به هر آنکه دوست می داری بیامووز.
taksetareshargh.blogfa.com
296752. ♥ عـــــــــاشقآنه های سَحـَـــــــر ♥
عاشقآنه های س ح ر. ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻫﻢ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺖ! ﺑﺎ ﻧﻔﺲ ﻫﺎﯾﺶ . ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻫﺶ . ﺑﺎ ﮐﻼﻣﺶ . ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩﺵ . ﺑﺎ ﺑﻮﺩﻧﺶ . ﺑﻬﺸﺘﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﺍﯾﺖ که ﺩﯾﮕﺮ. ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻭ ﺑﻬﺸﺖ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺭﺍ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﯽ. چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳. عشق مثل نماز میمونه! دیگه نباید اطرافت رو نگاه کنی. جهن می بپ ا میکن د. ش عری بیای د . می ان آن نب اشی. شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۳. این روزها عجیب احساس دلتنگی میکنم. نمیدانم از دوستانم جدا مانده ام یا از خدا . . . پنجشنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۲. یعنی میشه که جای من فقط روی چشات باشه؟ كسي كه دوستش نداري.
taksetareshgh73.blogfa.com
296753. ستاره كوچولو
خانه ی دوست کجاست؟ در فلق که پرسید سوار. رهگذر شاخه ی نوری که بر لب داشت به تاریکی شن ها. و به انگشت نشان داد سپیداری و گفت:. کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است. و أؤ آن عشق به اندازه ی پرهای صداقت آبی است. می روی تا ته آن کوچه که از پشت بلوغ، سر بدر می آرد. پس به سمت گل تنهایی می پیچی،. دو قدم مانده به گل،. پای فواره ی جاوید اساطیر زمین می مانی. و ترا ترسی فرا می گیرد. در صمیمیت سیال فضا. رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور،. و از او می پرسی؟ حانه ی دوست کجاست؟ جمله ی عاشقانه را روی.
taksetareyeaseman.blogfa.com
296754. ♥♥♥ میایی تویا لهت کنم؟؟؟؟ ♥♥♥
میایی تویا لهت کنم؟ دخترک بااولین هم اعوشی زن میشودهی. سلام ب همه ی دوستای ک میان وسرمیزنن ب وبم اینجاهیچ خبری ازعشق وعاشقی نیست بیخیال این چیزاچون اعتقادی بهش ندارم چیه باباالکی خودتونادرگیرمیکنید بقول معروف فقط خودتوعشق استتتتتت. اگه مطلب عشقولانه ای هم هست فقط برازیباکردن وبه یاعلی. Tags: هرزه ی من. دوشنبه ششم آبان ۱۳۹۲ شقایق. من ادمی هستم ک رفتارم را باشعورطرفم ست میکنم. شما دکترای نساجی داری؟ ب بعضیا باید گفت وقتی نون ونمک کسی رومیخوری بشت سرش گوه نخوری. بعضیابوس کردنی هستن بعضیاهم تف کردنی. بابام ه...
taksetareyeasemooni.blogfa.com
296755. تقدیم به تک ستاره ی قلبم
تقدیم به تک ستاره ی قلبم. آثار بجا يك عاشق. Design by : bahar 20. بغل کردن حس خوبی به آدم میده! چون در سمت راست بدن قلب وجود نداره و اونجا خالیه ولی وقتی کسی رو که دوست داری بغلش میکنی قلبش اون جای خالی رو پر میکنه و انگار که تو صاحب دو تا قلب شدی. نويسنده: حامد مورخ: چهارشنبه هفدهم آبان ۱۳۹۱ در ساعت: 12:41. مي دونستي من غريبم ، به خدا بي تو مي ميرم. لحظه هاي بي كسيم رو ، پاي حرفاي تو مي شينم. مي دونستي قلب تنهام ، ديگه آرزو نداره. توي چشمون غريبم ، تا سحر بارون مي باره. که به تو من یه عمره خاموشم. بردار...
taksetareyedelam.blogfa.com
296756. دوستان افغانی
ثانیه ها، روزها حقیرتر از آنند که بهانه ای برای از یاد بردنت باشند. چهارشنبه هجدهم تیر 1393. دلت شاد و لبت خندان بماند. خدارا میدهم سوگند برعشق. هرآن خواهی برایت آن بماند. بپایت ثروتی افزون بریزد. که چشم دشمنت حیران بماند. تنت سالم سرایت سبز باشد. برایت زندگی آسان بماند. تمام فصل سالت عید باشد. چراغ خانه ات تابان بماند. یکشنبه سوم فروردین 1393. پدرم دوستت دارم به اندازه ،نه بی اندازه که هیچ چیز دنیا رانمیتوان با دوست داشتنم هم تراز کرم. دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1392. جمعه چهارم بهمن 1392. زن گفت: نه، او ب...
taksetareyedosti.blogfa.com
296757. ♫ احسان علیخانی تک ستاره اجرا ♫
احسان علیخانی تک ستاره اجرا. بپاس همه ی خوبیهایتان هر گاه از خاطرم میگذرید لبخند خداوند را برایتان ارزو میکنم. به نام خدایی که در این نزدیکست . سلام بروی ماه همه شما دوستای گل و دوست داشتنی خودم . نمیدونم از کجا شروع کنم خیلی خلاصه میکنم حرفامو . زمانی که این وبو زدم خیلی دلم میخواست همه شمایی که به من لطف داشتیدو کنار خودم. واین وب داشته باشم.فکر میکنم موفقم بودم.خداروشکر! اما حالا به این عقیده ونتیجه رسیدم که اگه ماها طرفداریم هممون یه جا میتونیم جمع بشیم. البته این عقیده منه) . پس فراموشم نکنید وروجکا!
taksetareyeejra.blogfa.com
296758. ستاره سهیل
صدای قلب نیست . صدای پای تو است كه شب ها در سینه ام می دوی ! كافیست كمی خسته شوی . كافیست كمی بایستی ! نوشته شده در 92/11/29. ساعت 18:33 توسط سراب. گاهی در این اندیشه ام که اجدادم شاید کوچ نشینان دوره گردی بوده اند که به شکفتن و پژمردن هر گلی عزم هجرت تازه ای داشتند. هر چه که هست حس لاجرم و بی درمانی به رفتن دارم. این شهر شلوغ و بی رویا کلافه ام کرده. کاش هجرت به سادگی جمع کردن کتابی و چمدانکی بود و فکر نان نبود. آنوقت من بودم و حاشیه ی جاده ای و رفتن و رفتن. ما مانده ایم و غم نانی و خوابی و سرپناهی.
taksetareyeeshgh.blogfa.com
296759. دفــــتـــر خـــاطــراتــــ...
taksetareyeghalbam91.blogfa.com
296760. َAlone Star
امروز 15 خرداد 92. خیلی وقت اینجا نیومدیم ، داشتم مطالب قبل رو می خوندم ، یاد آوریشون خیلی خوب بود .آه ه ه ه. الان 6 سال من و تو برای هم شدیم ، چقدر زود گذشت ، چقدر تمام لحظه هایی که با هم بودیم عالی بود. چقدر بزرگ شدیم ، شاید پیر تر ، خسته تر ، ولی لذت با هم بودن سختی ها رو در نظرمون کوچیک میکنه. این وبلاگ خیلی مهم مگه نه عشق من؟ مرسی بابت تمام خاطرات قشنگی که با هم داشتیم ،بابت وجود نازنینت. تا ابد عاشقت میمونم. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم آبان 1392ساعت 7:37 PM. توسط تک ستاره تنها. چطور به خودش اجازه...
taksetareyeghallbam.blogfa.com
296761. بانوی دریا
کلید اسرار (قسمت لواشک). دیروز از طرف مدرسه برنامه ی پارک برامون گذاشتن منم طیق قراری که با بچه ها گذاشتیم من تخمه و لواشک برداشتم. فردا شوهر خالم برای بیرون رفتن به خونمون اومد و یه عالمه لواشک تازه ی خوشمزه و یه عالمه البالو ی تازه اورد(اینم از هنرهای خالم که تو این فصل البالوی تازه داره)خلاصه منم در حال بیرن رفتن با دوستام بودن این خوراکی های خوشمزهههه را برداشتن و با دوشتان اون شب خوردیم و امشب هم مابقی اونا رو خوردم. خلاصه گفتم این داشتانا بهتن بگم که عمق خوبی انفاق را درک کنین. گاهی باید سکوت کرد.
taksetareyekaviri.blogfa.com
296762. Loading...
taksetareyeman.loxblo.com
296763. وبلاگی برای ستارگان نسل امروز
وبلاگی برای ستارگان نسل امروز. نماز خواندن خسرو حیدری در رختکن استقلال! از پراید تا مازراتی با علیرضا نیکبخت واحدی. لیونل مسی مسلمان شد؟ زنی که هیتلر برای سرش 2میلیون دلار جایزه گذاشت! یک دختر ایرانی به عنوان ملکه زیبایی کشور کانادا انتخاب شد! از پیکان سوسکی تا پورشه و لامبورگینی. تفريح مرگبار در شهربازی اردبيل. پرویز پرستویی، سوپر استاری از دل فقر و محله های جنوب شهر. سقف آسمان بر سرم افتاده. آشنایی با یکی از مطرح ترین شرکت های تولیدکننده ی لوازم ورزشی. مردم آنلاین پایگاه خبری اسلامشهر. هر کسی هم این حر...
taksetareyepars.blogfa.com
296764. آوای دلنشین
ساعت ۱:٥٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٤ بهمن ۱۳٩٢. پر از لاک های رنگارنگ. گردنبند های طلایی و نقره ای. پر از ست کردن دامن و تاپ و ساپورت و ساق های رنگارنگ،. پر از قرار های دخترونه دور همی،. تلفن های دو ساعته با موضوع مخاطب خاص،. گریه کردن یواشکی زیر پتو های صورتی،. قول دادن به هم دیگه سر فراموش کردن دوس پسرا،. قول دادن به هم دیگه که فردا یه روزه جدیده. دور دورهای پر از شیطنت،. پاستا خوردن تو کافه های دنج،. آهنگ گوش دادن های نصفه شبی توی اتوبان ها،. با ناراحتی به هم زنگ زدن،. آرایشگاه رفتنای هول هولکی. برای اثبات ک...
taksetareyeqalbam.persianblog.ir
296765. به نام آرامش دهنده قلبها
به نام آرامش دهنده قلبها. سه حرف اخر کورش:. 1 - تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلو مرگ را بگیرد . 2 - تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد. 3 - دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست خالی رفت . و چقدر زیباست حرف زرتشت که میگوید:. ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم. و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم. که مردم خدا را برای خودش بپرستند. نه برای بهشت و جهنم! نوشته شده در یکشنبه ۷ تیر۱۳۹۴ ساعت 0:53 توسط مریم.
taksetareyerooz.blogfa.com
296766. راز گل سرخ...
هرجامیبینم خواستن توانستن است یعنی اون نخواست که نشد؟ دلم خیلی گرفته دوست دارم گریه کنم دلم تنگ شده. خیلی خیلی تنگ شده دلگیرم از این زمونه از این روزگار. از جدایی از دوری از فاصله از. دوست دارم هر جای دنیا که باشی دوست دارم نمیدونی. چقدر دلم برات تنگ شده قلبم آروم نمیگیره آخه اونم داغونه. خودمو سپردم به سرنوشت؟ نوشته شده در سه شنبه دهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 23:38 توسط راضیه. این زندگیه غمزده غیراز قفسی نیست. تنها نفسی هست ولی همنفسی نیست. این قدر نپرسید کجارفت وکی آمد. اشعار پراکنده ی من مال کسی نیست. نوشته شده...
taksetareyetanha.blogfa.com
296767. پیشی کوچولو....
سلام دوس جونای خودم! با درسا چیکار می کنین؟ انگار مدرسه فقط چند روزه اولش خوش میگذره و بعد که درسا شروع میشه! چند روزه اول تو یه کلاس خوب افتاده بودم تا بعد از چند روز کلاسمون جابه جا شد و افتادیم تو یه کلاسه درااااااااااااااااااااااااااااااز! کلاسه بزرگ و خوبیه ولی همون طور که گفتم خیلی درااااااازه! منظورم اینه که طول کلاسمون زیاده! وقتی میشینی رو نیمکتت و داری درسو گوش میدی انگار تو قطار نشستی! این تکالیف نمیذاره که ادم ۲ دقیقه بشینه پای کامپیوتر! خب دیگه باید برم یه ذره از تکالیفم مونده. مخصوصا زنگ تف...
taksetareyezendegi.blogfa.com
296768. بردیای من قشنگه شیرینه مثل قنده
بردیای عزیز ما در تاریخ 3/12/1388ساعت10:55با وزن 2950گرم وقد50 قدمهای کوچولوش رو برای شروع یک مسافرت بزرگ به این دنیا گذاشت خدارو بخاطر سپردن چنین نعمتی بینهایت سپاسگزاریم. وقتی رستم سوپر من میشود. کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ دارم میرم مهد کودک. رفتیم اردو برا گردو! سورپرایز میشوید(شگفت زده میشوید). سفر به شمال ویه کمی غرب. یه پست هول هولکی از خونه مامان جون. Jتولد بردیا با تم بره ناقلا. بردیا 3ساله میشه شرکت در مسابقه مامان دانیال جون. گزارش یک روز برفی. پرنسس کوچولوی مامان وبابا. وقتی رستم سوپر من میشود.
taksetareyezendegi.persianblog.ir
296769. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taksetareyshab.blogfa.com
296770. یه احساس ساده
دریا همه عمر خوابش آشفته ست. نه که فقط در آن شهر،. نه که فقط در آن خيابان،. که در وجب به وجب خاک اين دنيا،. يک اتفاق" منتظر نشسته. تا من رد که مي شوم،. تو را به يادم بياورد . یکشنبه نهم شهریور 1393 ] [ 15:35 ] [ ستایش ] . که روزی دلش مهربان یود. مینویسم تا بداند دل شکستن هنر نیست. نه دیگر نگاهم را برایش هدیه میکنم. نه دم از فاصله ها میزنم. نه دیگر با شعرهایم دلتنگی را فریاد میزنم. مینویسم تا شاید نامهربانیش را باور کند. جمعه هفتم شهریور 1393 ] [ 12:43 ] [ ستایش ] . حرف که می زنی. من از هراس طوفان. پنجشنب...
taksetayesh.blogfa.com
296771. ستایش معبود
سه شنبه 1390/09/1 : نویسنده : ستایش. او ل دفتر به نام ایزد دانا * *. صانع پروردگار حی توانا. سلامخوش آمدید.خوشحالم ازاینکه به وبلاگ من آمدید. امیدوارم ازمطالب وبلاگم لذت ببرید. از طرف مدیر وبلاگ:. لینک های مرتبط :. پنجشنبه 1393/08/8 : نویسنده : ستایش. قال على علیه السلام: واها لک ایتها التربه لیحشرن منک قوم یدخلون الجنه بغیر حساب. (4). امیرالمومنین علیه السلام خطاب به خاک کربلا فرمود: چه خوشبویى اى خاک! در روز قیامت قومى از تو به پا خیزند که بدون حساب و بى درنگ به بهشت روند. پیام های مخصوص محرم. کد لحظه ...
taksetayesh.mihanblog.com
296772. Sida til Eli og Geir
Sida til Eli og Geir. Utsikt fra kjøkken vindu 04.11.09 Takset. BILDE TAKSET 24.06.2011 KL 2110. Bilde 12.11.11 på Fylkes grensa M og R / S og F. Snøhornet 26.10.2011.
takseth.com
296773. Tak Varishth Nagrik Seva Samiti | Non Profit Charitable Trust
Request to Join us. The Tak Varishth Nagrik Seva Samiti’s programs are managed by working commitee that comprises of individuals from diverse backgrounds and expertise. The working committee currently has 14 members who have been relentlessly working towards the noble cause. Click here if you need help , support and Application form. Tak Varishth Nagrik Seva Samiti. There are a lot of widgets bundled with Page Builder. You can use them to bring your pages to life. Reach us on social media.
taksevasamiti.org
296774. Tak se vymáčkni!
Ňami Ňami Juicee Gummee! Začíná soutěž o Gumíky. Vyhrajte několik cen! Vytvoř vlastní komix v naší soutěži a vyhraj zásobu bonbónů, která by stačila i dinosaurovi. Tak se vymáčkni!
taksevymackni.cz
296775. (ru) Главная | ТАК-group
860 208 317 3 763. 86 135 443 5 393. IT WILL ALWAYS BE THIS WAY! It is simply with us! Choose all the necessary elements clothing. Place a logo or text in your layout. Create your clothes right now! Ваш номер телефона *. Спасибо за Ваше время! 860 208 317 3 763. 86 135 443 5 393. Site was created by Creative Seo. Ваш номер телефона *.
taksewing.com
296776. علی ضیا تک سیدکاشان
علی ضیا تک سیدکاشان. اطلاع رسانی درباره ی سید علی ضیا. علی ضیا با طعم ویتامین(مسیحاجوووووون ). علی (آقای علی شمس ). قلب بارونی من (عرفانه جووووووون). علی ضیا پدیده ی شهریوری(نیایش جووووون). سکوت خفقان آور (رمزیناجووووون). بیوگرافی بازیگران سینما عکس(آقامتین). مثلث عشق (شادی جووووون). پاتوق هواداری بهترین مجری دنیا. I AM NOT ALONE LONELINESS IS ALWAYS WITH ME. پشت چشمهای شیشه ای(قاصدک جووووون). کلوپ هواداران علی ضیا(فاطیماجووووون). پاتوق علی ضیایی ها(مهتاجوووون). سایه های سفید(مهدیه سادات جووووون). ممنونم...
takseyedkashan.blogfa.com