SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492301 - 492355)

492301. ✣• بــُـغـضـِ بــــآرآטּ •✣
tanha-15.blogfa.com
492302. محکوم به تنهایی
سايت در دست تعمير است. سايت به طور موقت در دست تعمير است. با تشکر در حال طراحي سايت هستيم. تمامي حقوق براي تيم مديريتي اين سايت محفوظ است.
tanha-176.blogfa.com
492303. ❤❤ تـــ نـــ هــ ـا مـ ـنـ ـهـ ـای 18❤❤
ت ن ه ا م ن ه ای 18. وقتی میرفت گفت تو را هم میبرم! من با شوق گفتم کجا؟ برای بهتر باز شدن این وبسایت از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید. لطفا کمی صبر کنید تا وبسایت بطور کامل جستجو شود! يا مقلب القلوب والابصار يا مدبر الليل والنهار *. يا محول الحول و الاحوال *. حول حالنا الا احسنالحال *. برای دیدن بر روی ادامه مطلب کلیک کنید. به همراه بیوگرافی دوستان. همه در یک پست. برای دیدن روی ادامه مطلب کلیک کنید! چتفور آی - - - - - -. سنجش- - - - -. معرفی وبلاگ به موتور های جستجو- - - -. دریافت کد آتش بازی.
tanha-18.blogfa.com
492304. ❤❤ تــــ ـــ ـنـــ ـــهـ ــــا مــ ــنـــ ــــهــــ ــای 18 ❤❤
ت ن ه ا م ن ه ای 18. دستگاه پشه کش برقی. وبلاگ تنها منهای 18 . حس. نقشه شهر ها شهر بابل انلاین. قالب وبلاگ افکت آبی. اس ام اس انبوه. ساعت مچی تاچ اسكرین. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. آخرین بروز رسانی :. که برای دیدنش شکم مادرم را لگد میزدم؟ نویسنده : دانیال -ج. به دنباله کسی نباش که بتونی با اون زندگی کنی. بلکه به دنباله کسی باش که نتونی. بدون اون زندگی کنی. نویسنده : دانیال -ج. بی تو بودن كار من نیست. تا دلت نرفته برگرد. ما كه دلامون یكی بود. چرا جاده مارو گم كرد. نویسنده : دانیال -ج.
tanha-18.mihanblog.com
492305. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha-19.blogfa.com
492306. ♥♥غمکده ی عشق♥♥
کد نمایش افراد آنلاین. آینده ای خواهم ساخت،که گذشته ام جلویش زانو بزند! همان که بخوانی بس است. من به بی محلی آدمها عادت دارم. یه نصیحت به اون عزیزی که الان داره این پست رو میخونه. ببین عییزم از الان تا همیشه هر جا خواستی بری. دست قلبتو محکم بگیر با خودت ببر. حتی اگه یه جاهایی هم خواس بات را نیاد و بمونه پیش یه نفر. به زور با هر بدبختی ای که شده بکشونش. با خودت ببرش.میدونی چرا؟ چون ممکنه بیوفته دست یه نفر که ازعشق فقط صرفشو بلد باشه. اونوقته که باید فاتحه قلبتو جلو جلو بخونی. یکی از مهمترین دلخوشی های من .
tanha-1988.blogfa.com
492307. تنها
1575;خبار و رسانه ها. 1585;ایانه و اینترنت. 1587;رگرمی و طنز. 1608;رزش. 1601;رهنگ و تاریخ. 1593;لم و فن آوری. 1582;انواده و زندگی. 1582;انه. 1578;بلیغات شما در اینجا. متخصص کودکان- فوق تخصص کودکان-پزشک اطفال-تهران. رستوران های پذیرنده کارت یکسان سازی. دانلود ایکس مود گیم (بدون نیاز به روت)بدون نیاز به روت. گزارش کار تعیین دمای انحلال پتاسیم نیترات و سدیم هیدروکسید. پیدا کردن موقعیت مکانی و مشخصات یک IP. دانلود فول آلبوم مرجان. دانلود نرم افزار کسب درآمد با یک کلیک(روزی 50 هزار تومان). سلامتی دختر و پسر.
tanha-1998-blogfa.s2a.ir
492308. تنها
بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم. همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم. شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم. شدم آن عاشق دیوانه که بودم. در نهانخانه جانم گل یاد تو درخشید. باغ صد خاطره خندید. عطر صد خاطره پیچید. یادم اید که شبی با هم از آن کوچه گذشتیم. پر گشودیم و در آن خلوت دلخواسته گشتیم. ساعتی بر لب آن جوی نشستیم. تو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت. من همه محو تماشای نگاهت. شب و صحرا و گل و سنگ. همه دلداده به آواز شباهنگ. یادم آید تو به من گفتی :. از این عشق حذز کن! لحظه ای چند بر این آب نظر کن.
tanha-2-2012.blogfa.com
492309. تنـــــــها تر از خـــــــــــــــــــدا
تنها تر از خدا. به من فهم و شعور بده که برای آنچه که تقدیرم نیست اشک نریزم! مجتبی رهگذر به وبلاگ من خوش امدید. قبل از این که بخواهی در مورد من و زندگی من قضاوت کنی. کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن . از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من گذر کردم. اشکهایی را بریز که من ریختم. دردها و خوشیهای من را تجربه کن. سالهایی را بگذران که من گذراندم. روی سنگهایی بلغز که من لغزیدم. دوباره و دوباره برپاخیز و مجددا در همان راه سخت قدم بزن. همانطور که من انجام دادم. بعد ، آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی.
tanha-2004.blogfa.com
492310. صداقت گمشده ... !!!
کاش واژه ی حقیقت آنقدر بر زبان ما صمیمی بود که برای بیان دوستت دارم نیاز به قسم خوردن نبود. به علاوه ی خدا بودن. دوشنبه ۲۲ مهر۱۳۹۲ ] [ 8:54 ] [ سارا تنها ] . حال دلم خوش نیست. ﺧ ﻮﺩ مو دوست دارم. ﺑﺎ ﻫ ﻤ ﻪ ﺧ ﻨﺪﯾﺪ ﻡ. ﻫ ﻤ ﻪ ﺭﻭ ﺩ ﻟﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺩ ﻡ. ﻧ ﮕ ﺮﺍﻥ ﻫ ﻤ ﻪ ﺷ ﺪ ﻡ. ﺑ ﻪ ﻫ ﻤ ﻪ ﺍ ﻫﻤﯿ ﺖ ﺩﺍﺩ ﻡ. ﺑ ﻐﺾ ﻫﺎﯼ ﺧﯿﻠﯿﺎﺭﻭﺑ ﻪ ﺧ ﻨﺪ ﻩ ﺗ ﺒﺪﯾﻞ ﮐ ﺮﺩ ﻡ. ﻭﻟﯽ ﻫﯿﭻ ﮐ ﺲ ﻫﯿﭻ ﻭ ﻗﺖ ﻧ ﻔ ﻬﻤﯿﺪ ﺗﻮ ﺩ ﻟﻢ ﭼﯽ ﻣﯿﮕﺬﺭﻩ. یکشنبه ۹ فروردین۱۳۹۴ ] [ 16:30 ] [ سارا تنها ] . امروز یعنی پنجم فروردین تولدم بود$. چهارشنبه ۵ فروردین۱۳۹۴ ] [ 16:3 ] [ سارا تنها ] .
tanha-211.blogfa.com
492311. روزهای دلتنگی...
هرکس جای من بود می برید اما من. هنوز میدوزم چشمهایم را به "امید". نوشته شده در یکشنبه پانزدهم بهمن 1391ساعت 15:24 توسط من. عقل جاده پر پیچ و خمی است که تا. جاده مستقیمی است که به. نوشته شده در شنبه چهاردهم بهمن 1391ساعت 9:29 توسط من. وفا را باید از نیلوفری آموخت. که به هر شاخه که میپیچد. در آغوش همان میمیرد. نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم بهمن 1391ساعت 17:37 توسط من. پنجره ها کلافه اند از سنگینی نگاه منتظرم. اگر نمیایی پنجره ها را دیگر زجر ندهم! نوشته شده در جمعه ششم بهمن 1391ساعت 17:8 توسط من.
tanha-22.blogfa.com
492312. عاشق سر به هوا
عاشق سر به هوا. به دل نگیر اگر گاهی. زبانم از شکرت باز می ایستد! کم می آورد در برابر بزرگی ات. لکنت می گیرند واژه هایم در برابرت. در دلم اما همیشه. چشمهایت را ببند ،. در دلت با خدا سخن بگو ،. به همان زبان ساده ی خودت سخن بگو. هرچه میخواهی بگو ، او میشنود . شاید بخواهی تورا ببخشد ،. یا آرزویی داری ،. شاید دعایی برای یک عزیز و یا شکرش ،. بگو میشنود . . . این لحظه ی زیبا را برای خودت تکرار کن. پرواز دلت را حس خواهی کرد . پنجشنبه چهاردهم آذر 1392. نبود در تار و پودش. دیدی گفت عاشقه عاشق. امشب همه جا حرف.
tanha-25.blogfa.com
492313. تـــــنـهـا و دلـشـکـسـتـــه
دریافت کد صفحه ورودی. نوشته شده در جمعه ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ساعت 2:35 توسط mohammad. نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۰ساعت 15:47 توسط mohammad. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ساعت 13:49 توسط mohammad. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۲ساعت 19:46 توسط mohammad. نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۰۶ساعت 14:25 توسط mohammad. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۱۷ساعت 13:35 توسط mohammad. دلم تو را میخواهد. نوشته شده در جمعه ۱۳۹۳/۰۹/۲۸ساعت 12:49 توسط mohammad. نوشته شده در جمعه ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ساعت 13:13 توسط mohammad. قلب من هم با خود برد.
tanha-2830.blogfa.com
492314. نفسی در هوای دوست
نفسی در هوای دوست. تقوا یعنی عظمت خدا رو همیشه به یاد داشته باشی.وگرنه کی از بهترین،مهربونترین،یگانه ترین دوستش میترسه؟ تو که هستی که با دیدنت تمام غم ها و دلتنگیها از دلم پاک میشود. حتی وقتی کنارم نیستی، فکرت دلم را آرام میکند. فکرت در تمام ناآرامی ها لبخند بر لبم مینشاند. حتم دارم تو هدیه خدایی. تو آرامش خدایی برای قلب ناآرامم. هر روز که میگذرد مطمئن تر میشوم که خدا صدایم را شنیده که تو را به من داده. تو تصویری هستی از معبودم. نوشته شده در شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ساعت 20 توسط دوست کوچک خدا. اما حال این روزهامه.
tanha-2st.blogfa.com
492315. من و عشقم
هرچی دلم بخواد تو وبم میگذارم.f&f. برگردم به روزهای کودکی. آن زمان ها که : پدر تنها قهرمان بود. عشق، تنها در آغوش مادر خلاصه میشد. بالاترین نقطه ى زمین، شانه های پدر بود. بدترین دشمنانم، خواهر و برادر های خودم بودند. تنها دردم، زانو های زخمی ام بودند. تنها چیزی که میشکست، اسباب بازیهایم بود. و معنای خداحافظ، تا فردا بود. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۱ساعت ۱۵:۴۶ بعد از ظهر توسط فرزاد. می خواهم برگردم به روزهای کودکی. آن زمان ها که : پدر تنها قهرمان بود. عشق، تنها در آغوش مادر خلاصه میشد. عشقم عم...
tanha-321.blogfa.com
492316. دست نوشته های یه پسر تنها
دست نوشته های یه پسر تنها. من و تنهایی هام. بعد از من اگر روزی بغض گلویت را فشرد. پای احساست اگر بر سنگ خورد. یا اگر یک روز دستان تو هم. گرمی دست کسی را در میان خود ندید. و ندر آن هنگام تلخ. که فضای سینه ات جز آه آتشناک. چیزی را نمی داد گذر. یادی از این پسر افسرده کن. بعد از من اگر زین کوچه ها. در نگاه او اگر برق نیاز. بر دو پایش پینه بود. یادی از این خسته ی دلمرده کن. روزگاری بعد از این شاخه خشکی اگر دیدی به باغ. بلبل افسرده ای دیدی به شاخ. یادی از این شاعر پژمرده کن. گر شبی تنها شدی در خلوتی. به سبک اد...
tanha-333.blogfa.com
492317. گذرگاه عشق
الهي بميرم سياه پوشت کنم نه آنکه بمانم و فراموشت کنم! چقدر سخته تمام اعضای بدنت بخواهند حرف بزنند. اما ندانند چه می خواهند بگویند. و چقدر سخت تر است که بدانی میخواهی چه بگویی. ولی دیگر کسی نباشد. جمعه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 2:37 توسط amin. منو که میزارین تو قبر .بزنین رو شونم. و بگین دیدی رفیق. دوشنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 13:46 توسط amin. تمام شد و رفتم. رفتم سوی تنهایی خویش. و انتظار شنیدن صدایش. که بگوید دوستت دارم برگرد. یکشنبه ششم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 16:8 توسط amin. پس این شادی ز چیست؟ سراغش را بگیر...
tanha-3373.blogfa.com
492318. از همه بریدم
امسال سرشو ببوس دیوسسس. Agha vakhti maro gereftin b pashm kode ahango mikhayd chikarrr? Kodo b babamam nadadam (:. Age khaz bod k ta alan to goshesh dade bodi intori bekhatere kodesh. Khod zani nakonin khodam dorosesh kardam dadam pakhsh. Omran age peydash kardin (:. نوشته های این تو واسه یه بنده خداییه. باحاله شمام خاسین بخونین بد نیس. این نوشته منو فقط. یه سریا درک میکنن. راضیم از خودم ولی. لشم ولی لاشی نیستم. بد دهنم اما بی ادب نیستم. وحشی ام بی رحم نیستم. تک پرم ولی مغرور نیستم. کله خرم بیشعور نیسم.
tanha-41.blogfa.com
492319. صفای اشک وفای غم
آثار تاريخي يك عاشق. ღ دریچه ای رو به دل ها ღ. جزیره ی عشق منو تو. وضعيت من در ياهو. موزيک و ساير امکانات. بلاگ گروه مترجمین ایران زمین. دل این واژه ی بی نقطه گاه به وسعت یک دریا دلتنگت میشود. نوشته شده توسط حامد در. ﺁﻧﮑﻪ عاشقانه دوستت داشت. دوست داشتنت را نمی فهمد. ﻭ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺑﻮﺩ . ﺳﻬﻤﮕﯿﻦ ﺗﺮﯾﻦ ﺩﺷﻤﻨﺖ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ. ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﺍﺳﺖ . ﺁﻧﮑﻪ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭﯼ ﻧﻘﻄﻪ ﺿﻌﻔﺖ ﮔﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ . ﺭﻭﺯﯼ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭﯼ ﺷﺎﻧﻪ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻩ . ﮔﺎﻫﯽ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺪﻡ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ . ﺍﺯ ﻋﻘﺮﺑﻪ ﻫﺎﯾﯽ . ﮐﻪ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻨﺸﺎﻥ . ﺗﺎﻭﺍﻥ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﺮﯾﻨﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ . ﯾﺎ ﻃﺎﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﻧﯿﺴﺖ.
tanha-414.blogfa.com
492320. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha-42.blogfa.com
492321. تـارا دخـتـــر رويــاهـا
دیرزمانیست که در نبودت هر لبانم اشکهایم را میبوسند. تنور دلت گرم . فرق نمیکرد موقع سلام یا وقت خداحافظی ، میگفت. بعدها هر جا از دلم مایه گذاشتم. و اتفاق خوبی برایم افتاد، یاد حرفش افتادم. تابستونو زمستون هم نداشت. انگار تنور دلت که گرم باشد نان مهربانی دلت را میخوری،. هر چه دلت گرم تر، مهربانیت بیشتر،. روزگارت آبادتر، خودت راضی تر. تنور دلتان گرم گرم. نوشته شده در چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴ ساعت 15:4 توسط مهسا. بهتره گاهی آدم حالش. تا اینکه به یه. بعضی چیزا رو باید بالا آورد،گاهی. برای آدم برفی چشم نگذار.
tanha-6.blogfa.com
492322. بعد رفتن تو
بعضی وقتا منتظر کسی میمونی. که بدون تو داره. بهترین روزای زندگیشو میگذرونه. نوشته شده در جمعه سوم دی ۱۳۹۵ ساعت 1:3 توسط امیر. میدونی تنها راه که میشه فهمید. یه نفر رو چقدر دوس داری چیه؟ اینکه از دستش بدی. نوشته شده در جمعه سوم دی ۱۳۹۵ ساعت 0:55 توسط امیر. یک دقیقه بیشتر دلتنگ بودنم. نوشته شده در چهارشنبه یکم دی ۱۳۹۵ ساعت 16:52 توسط امیر. یه جوری شبها بیدارم. انگار قراره تو پیام بدی! نوشته شده در جمعه بیست و ششم آذر ۱۳۹۵ ساعت 0:59 توسط امیر. حواسم از خیال تو پرت نمیشود. همیشه پیش رومی :). نه به سکوت هم.
tanha-60.blogfa.com
492323. خدایا دوستت دارم
به نام خدایی که دغدغه ی از دست دادنش را ندارم. سلام خیلی خوش اومدین. کسی غیر از تو با من نیست. خیالت از زمین راحت ، که حتی روز روشن نیست. کسی اینجا نمیبینه ، که دنیا زیر چشماته! یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته! فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم! که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم! خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن! شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن. در آن سوی این دلتنگی ها خدایی هست. که داشتنش جبران تمام نداشتنهاست. به خدا گفتم :. به تو زندگی دادم تا از همه چیز لذت ببری!
tanha-63.blogfa.com
492324. بی کس تنها ولی عاشق
بی کس تنها ولی عاشق. حالم از هرچی دوست داشتن به هم می خوره. امروز دلم خیلی گرفته حالم از همه آدما به هم می خوره همشون پستن. نمی دونم چرا وقتی فکر می کنم با خودم می گم خیلی گناه کارم از خودم بدم می یاد نمی دونم شاید اون کسی که اینو بخونه بهم بخنده شایدم نخنده ولی نمی دونم چرا امروز این جوری شدم خیلی حالم گرفته است . قبلا خیلی چیزا رو باور می کردم ولی الام حتی به حقیقتم شک دارم . همه چی دروغه همه چی . اینو نوشتم چون خودم راحت شم ولی این زخم هیچ وقت خوب نمی شه هیچ وقت. کاش با روی تو هرگز آشنا این دل نبود.
tanha-67.blogfa.com
492325. "o.O خط خطی پسرتنها O.o"
OO خط خطی پسرتنها O.o. ٠ Stripe Psrtnha ٠. نوشته شده در سه شنبه 1393/01/12. توسط ٠ Aidin ٠. سخت است درک کردن کسی که غم هایش را. خودش میداند و دلش. که همه تنها لبخندهایش را میبینند. به خاطر شاد بودنش. به خاطر خنده هایش و هیچکس. جز خودش نمیداند چقدر تنهاست. از ترس از دست دادن چیزهایی که ندارد. از یخ زدن احساس و قلبش. تا قطره هایش بهانه ایی باشند. برای نمناک بودن لحظه هایم. بر بی گناهی چشمانم! نوشته شده در جمعه 1392/10/06. توسط ٠ Aidin ٠. آخه لعنتی تو که میخواستی بری. چرااینقدر واسم خاطره ساختی؟ همه ی دل خو...
tanha-7.blogfa.com
492326. تنها
اگر داغ، رسم شقایق نبود. اگر دفتر خاطرات زمان، پر از ردپای دقایق نبود. اگر ذهن آیینه خالی نبود. اگر عبور عابران بی خیالی نبود. اگر گوش سنگین این روزگار، فقط یک نفس می توانست. هوای آرزوی دلم را به خاطر سپارد. اگر آسمان میتوانست شبی، چشم های زلال تو را جای باران. اگر ردپای نگاه تو را، باد و باران، از این کوچه ها آب و جارو. اگر ساعت آسمان، دور باطل نمی زد.اگر حرف های دلم بی اگر. اگر فرصت چشم من بیشتر بود . تو را می توانستم ای دور،از دور، یک بار ببینم . 14 اردیبهشت 93،نه.شاید 25 اردیبهشت 91! تصویر بسازند تا ...
tanha-70.persianblog.ir
492327. دلنوشته های عاشقانه
بوسه های آتشین این کوچولوهای بامزه! نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم اسفند 1392ساعت 14:41 توسط فرید محمدی. نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم اسفند 1392ساعت 14:20 توسط فرید محمدی. فتاده اگر به خاک دیدی از شاخه جدا شقایقی را. یا در دل موج سهمناگین طوفان بشکسته قایقی را. ای عشق مرا نکرده باور آن لحظه مرا به خاطر آور. در صبح بهار جای شبنم در گونه گل تگرگ دیدی. یا صید به خون کشیده ای افتاده به دام مرگ دیدی. ای عشق مرا نکرده باور آن لحظه مرا به خاطر آور. چون من به نگاه دلفریبی گر عاشق و بی قرار گشتی. نه به خاطر...
tanha-71.blogfa.com
492328. عاشق تنها
بنام آنکه اگر حکم کند همه محکومیم. گریه من برای . در سراشیبی که . واسه عاشقی دیگه خیلی دیر شده . اگر تنهاترین تنها شوم باز خدا با من است . مراحل کار یه عاشق. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. نویسنده : سید محمد حسینی. تاریخ:یکشنبه 1 آبان 1390-ساعت 22 و 21 دقیقه و 11 ثانیه. قلب من در شهر چشمان شما جا مانده است. قدر یک شب هم شده از او پرستاری کنید. نویسنده : سید محمد حسینی. تاریخ:یکشنبه 1 آبان 1390-ساعت 22 و 19 دقیقه و 49 ثانیه. گریه من برای . پاسی از شب گذشته بود.
tanha-72.mihanblog.com
492329. تنهایی
یه دختر بی کس. آخر آتش زد ز دل دیوانه را. سوختی پروا پر پروانه را. عشق من از من گذشتی خوش گذر. بعداز این حتی تو اسمم را نبر. خاطراتم را تو بیرون کنی ز سر. دیشب از کف رفت فردا را نگر. عاشقی را چه دیر فهمیدی چه سود. عشق دیرینه گسسته تار و پود. گرچه آب رفته باز آید به رود. ماهی بیچاره اما مرده بود. بعد از این هم آشیانت هرکس است. باش با او یاد تو مقدس است. خواهم تو را مهمان کنم در گوشه ای از قلب خویش. آیا قبولش می کنی این خانه ی ویرانه را؟ در این دنیا نامردی مرام است. پس توام نامرد باشی که مردانگی حرام است.
tanha-721.blogfa.com
492330. تنهایی
اس ام اس های غمگین. پست های عاشقانه ی فیسبوک. استاتوس های عاشقانه ی فیسبوکی. مرورگر شما پخش آنلاین را پشتیبانی نمی کند. تاريخ : پنجشنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۴ 22:5 نويسنده : NIMA. رویای من اینه، دنیای بی کینه. دنیای بی کینه، رویای من اینه. تابلوئه داره این ۲ تا رو بهم معرفی میکنه! پست های عاشقانه ی فیسبوک. استاتوس های عاشقانه ی فیسبوکی. تاريخ : یکشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۲ 20:33 نويسنده : NIMA. دست خودم ک نیست . . . دست دلم. همه باشند تو نباشی یعنی. اس ام اس های غمگین. بگذار همه چیز را از وسط قیچی.
tanha-76.blogfa.com
492331. داستان واقعی" فراز و نشیبی عاشقانه
داستان واقعی فراز و نشیبی عاشقانه. حضورم فقط یک بودن است . همین . نه شاعرم و نه ادعائی دارم که کم توان تر از هرگونه توانی هستم . اگر. به یاد انکس که زمین و زمان را آفرید. و به یاد آنکس که عشق را آفرید. Http:/ gitoly.blogfa.com/http:/ gitoly.ir/. Http:/ giti.mihanblog.com/. در ادامه داستان را مطالعه فرمائید. کد لوگو و بنر. تاريخ : شنبه هفتم شهریور ۱۳۹۴ 2:56 نویسنده : گیتی رسائی. داستان واقعی فراز و نشیبی عاشقانه. نه شاعرم و نه ادعائی دارم . فقط این صفحات دلنوشته هایم هستند. فریادیست تلخ تر از سکوت. مینویس...
tanha-8.blogfa.com
492332. اااخخخ بد جورعاشق این اهنگم
اااخخخ بد جورعاشق این اهنگم. بااواززمین فاصله می گیرم ودست دردست همسفرم،سینه ی آسمان رامی شکافم واوج می گیرم ورنگ هاراهمه برروی زمین می گذاریم ومی رسیم تابدان جاکه زمین وآسمان وفضاهای پهناور همه بی رنگ است،آن جاکه دیگرزمین نیست،همه آسمان است وآفرینش همه آبی می زند.آن جاکه ازهمه ی رنگ هارهاشده ایم تاارامش گیریم. نوشته شده در چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:0 نویسنده مهناز. سلام به بروبچ قدیمی وجدید .بازمن اومدم .اول خونه تکونی و بعدش کلی مطلب. منتظرتون هستم دلم برادوستای قدیمی تنگ شده هرکدوم هستید خبرم بدین.
tanha-89.blogfa.com
492333. ♪ ♫ دختـ ♫ ری تنـ ـ ـ ـ ♫ ـ ـها ♫
دریافت کد صفحه ورودی. دخت ری تن ها. شرمنده اقا تا یه مدتی. تا بعدا که بازمیام. تاريخ شنبه بیستم اردیبهشت 1393ساعت 18:56 نويسنده tanha. Http:/ www.aparat.com/v/7rMcS. تاريخ سه شنبه شانزدهم اردیبهشت 1393ساعت 11:1 نويسنده tanha. حتی وقت استراحت ندارد. حقوق و مزایا ندارد. ترفیع و پست و مقام ندارد. استعفا یا اخراج شدن ندارد. بازنشستگی و از کار افتادگی هم ندارد. با این حال دوست داشتنی ترین شغل دنیاست ،. تاريخ سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت 22:42 نويسنده tanha. به سلامتی دلم. . . ڪرכی بہ ریاכҐ برس. مجبور ن...
tanha-92.blogfa.com
492334. ** $$ T A N H A $$ **
کد صفحه ورودی عاشقانه. من دیگه تنها نیستممممممممممممممممممممممممم. چون یه همسررررررررررررررررر مهربون دارمممممممممممم که همه وجودمه. خیلی عاشقشم و دوستش دارم. تاريخ : جمعه پنجم تیر ۱۳۹۴ 17:1 PM. نویسنده : M R N. تاريخ : چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ 12:3 PM. نویسنده : M R N. می گن به یاد یکی بخوابی خوابش می بینی. تا همیشه ببینمت ! تاريخ : چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ 11:56 AM. نویسنده : M R N. سخنان و جملات بزرگان درباره زندگی. تاريخ : جمعه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۲ 14:48 PM. نویسنده : M R N. نویسنده : M R N. به من ب...
tanha-9422.blogfa.com
492335. ღ♥ღ عشــــــــــــــــــــق آسمونی ღ♥ღ
ღ ღ عشق آسمونی ღ ღ. نوشته شده توسط علیرضا دوشنبه دوازدهم تیر 1391 ساعت 21:19. سری 6 و 7 عکسهای آسمونی با موضوعات پسر تنها. روی سایت قرار گرفت (92/3/8). نوشته شده توسط علیرضا شنبه بیست و چهارم خرداد 1393 ساعت 12:23. دیگر هیچ مزه ای دلچسب نخواهد بود . . من تمام حس چ شایی ام را . . روی لبانت . . جا گذاشته ام . . . همہ چیزش פ آصہ. مפ اطب نبوבہ ڪہ פ آص باشہ. פ اص بوבه ڪہ مפ اطب شבه. نوشته شده توسط علیرضا جمعه نهم خرداد 1393 ساعت 1:27. بعضی آدما خطای دیدن. جملات کوتاه و با معنی. جملات رمانتیک و احساسی. ﻭ ﻣﻦ ﭼﻘ...
tanha-a.blogfa.com
492336. من یه روانیم
هرچند دل تنگم اما میخندم تا تو را بخندانم. هی تویی که میخونی. کامنت نمیذاری. عزیزم راحت باش به عشق همون لبخندت پست میذارم. نوشته شده در جمعه ۱۳ بهمن ۱۳٩۱ساعت ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ توسط یک عدد انسان نظرات . بخند شاید دیگه فرصتی واسه خنده نباشه. I cAn NoT lIvE wHiT oUt U. اس ام اس فارسی. کد تغییر شکل موس. منبع کد موزیک برای وبلاگ. قالب های فوق جدید پرشین بلاگ. سپس براي شادي روح حضرت حافظ يك صلوات بفرستيد. دریافت کد فال حافظ برای وبلاگ. طراح و قالب ساز.
tanha-a.persianblog.ir
492337. غریبه آشنا
چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۲ ] [ امیر ] . کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. طراح قالب: آوازک ].
tanha-a72.blogfa.com
492338. فروشگاه بزرگ اینترنتی
فروشگاهی متفاوت در خدمت شما. قرص سمنکس-Semenax- قدرتمندکردن غدد جنسی مردان. روکومکس جدیدترین دارو تقویت قوای جنسی مردان. قرص roko max soft gel روکومکس -تقویت قوای جنسی مردان. قرص boss -بزرگ کننده -اصل امریکا. قرص تنگ کننده واژن ویژه بانوان(fitting). قرص تاخیری وگادول اصل. کاندوم بزرگ کننده لارگو. کرم کینگ سایز آلمانی اصل. دستگاه تست فشار خون و قند خون گویا. قرص بلک کینگ کونگ(black king kong) - بزرگ کننده قوی و فوری. ژل آمیزشی بیوگلاید BIOGLIDE. مگنا ارایکس RX-اصل (تنها مگنا اورجینال در ایران). کرم تاخیری...
tanha-af.blogfa.com
492339. :: Tanha Afzaran Company
چرا استراتژیهای بازاریابی و فروش؟ برای ادامه کلیک کنید. برای ادامه کلیک کنید. برای ادامه کلیک کنید. Request a free consultation! نرمافزارتخصصي آنالیز عوامل محیطی کسب و کار و مدیریت استراتژیک. مزایای استفاده از این نرم افزار :. امکان تدوین برنامه استراتژیک و تحلیل عوامل رقابتی کسب و کار را خواهید داشت. بخشی از تدوین BUSINESS PLAN و MARKET PLAN و برنامه های استراتژیک بازاریابی و فروش است. پس از تحلیل ، استراتژیهای پیشنهادی را به سازمان شما ارایه میدهد. قادر به شناسایی و آنالیز نقاط ضعف و قوت رقبا خواهید بود.
tanha-afzaran.com
492340. ای کاش سرنوشت جز این مینوشت
ای کاش سرنوشت جز این مینوشت. در روی زمین عشقی نیست که بر زمینت نزند اسمان را دریاب. Src="http:/ night-skin.com/blogcode/tasvir-zibasazi/upimg/uploads/1337684338.gif" /. به دوستهای گلم مهساوندا هم سر بزنید. Http:/ www.tanhaey77.blogfa.com/. Http:/ www.aminhabibiisbest.blogfa.com. نوشته شده در چهارشنبه ششم اردیبهشت 1391ساعت 13:36 توسط زهرا. دوستان امیننننننننننن جون آهنگ داده خیلی ماههه ولی چون از دوستم فهمیدم برین اونجا دانلود کنین. Http:/ www.aminhabibiisbest.blogfa.com. عاشق که بشی حالت میشه مثل من.
tanha-akhar75.blogfa.com
492341. عشق______دختر_____پسری________
عاشق شدن جرم نیست. قب ل از ولنتای ن تا حالا فک ر میک ردم:. واس ه کی هدی ه بخ رم. واس ه بالش م ی ه. رو بالش ی ن و بخ رم. یه دل خسته ]. روی وقار من حساب نکن. قطب زمین هم که باشم. یخ هایم آب می شود. یه دل خسته ]. یه دل خسته ]. تورا چه به فرهاد؟ یک فرهاد بود و یک بیستون عاشقی! تو همین یک وجب دیوار را بردار. من باورت می کنم. یه دل خسته ]. ﮐﺎﺵ ﺩﻧﯿﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺷﺪﻩ. ﺑﺎﺯﯾﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻣﯽ ﺑﺎﺧﺖ ﻣﮕﺮ ﭼﻪ. ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺩﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺑﺮﺍﯾﺶ؟ یه دل خسته ]. که می رانی ام! و باز احمقانه میخواهمت! چه غرور بی غیرتی دارم من! یه دل خسته ].
tanha-alon.blogfa.com
492342. حرفهای نگفته من
بسم الله الرحمن الرحیم. سلاااااااااااااامم دوستای گلم و خواننده های خاموش. امیدوارم روزگار بر وفق مرادتون باشه. دوستانی که مایل به لینک بنده هستند نیاز به کسب اجازه نیست میتونید منو با اسم (حرفهای نگفته من) بلینکید. پیشاپیش ازینکه بعضی از پستها رمزدار هستند عذرخواهی میکنم. ولی دوستانی که مایل باشند رمز رو بهشون میدم. این وبو ساختم تا یه ذره خودمو خالی کنم.یسری حرفایی که تو دلم. جاخوش کردن رو بگم. درضمن اگه مطالبمو نخوندید نظر ندید لطفا. دوشنبه شانزدهم مرداد 1391 21:33 من. آرزو دارم نوروزی که پیش رو دارید.
tanha-ama-ashegh.blogfa.com
492343. ❀(◕ ‿ ◕)loney girl who just loves GOD
چقد زود میگذره دیروز ک رفتم ازمایش بدم رو برگه نوشته بود 20 سال و من این وبلاگو 15 سالگی ساختمممممممم چه ادم هاییاومدن ورفتنو پاک شدن خدایا مرسی بابت همه چی. پنزندگی میکنم زیرا این زندگی است ک به من فرصت های جدید تر میدهد. ترم 4 حقوقمممممم ولی هنوز دلتنگ بچگیا با همون عادت ها خیلی وقت بود بلاگفا نیومده بودن چه حاطراتی داشتم. چهارشنبه 9 بهمن1392 1 AM. ادرس وبلاگ ج دید م م بار ک! همه چیز خوب میباشد ۱۶ امتحانام. شروع میشه شاید نتونم. زیاد اپ ک نم اما پ ستاتونو میخونم. عاشق این گوشیه گلکسی اس تری. ک همه چی ش.
tanha-ama-maqror.blogfa.com
492344. عاشق تنها
زندگی با تموم خوب و بدش با تموم دارو ندارش به شرطی خوب میگذره که بدونی حداقل یه نفر میخوادت. البته آهنگای خودمو واسه دانلود گذاشتم. حتما دانلود کنید و نظراتتونو بگین. نوشته شده در پنجشنبه 1392/09/07. به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد. وبه مجنون و لیلا شدنش می ارزد. دفتر قلب مرا وا کن و نامی بنویس. سند عشق به امضا شدنش می ارزد. گرچه من تجربه ای از نرسیدن هایم. کوشش رود به دریا شدنش می ارزد. بازهمان آتش سردی که هنوز. حتم دارد که به احیا شدنش می ارزد. با دو دست تو فرو ریختن دم به دمم. چه زیباست وقتی میفهمی.
tanha-amanat.blogfa.com
492345. خلوته یه پسره با آقای مهربون...
دلم اهل شکایت نیست. هیئت فاطمه الزهرا(س) آستانه اشرفیه. LØиЄLҰ βØҰ. . برای من و عزیزم تنها.میم مث. دختري با طعم محبت. درد دل تنهایی های. ما تا ابد عاشق همیم. ღ유ღدنیای آروم ما دو نفرღ유ღ. کسی که مثل هیچکس نیست. رابطمو دردسر های زندگی. ش بگ رد خیآل. تنهایی در خیابان های شلوغ. زری و روزهای نامزدی. آنچه در دل من می گذرد. خ ط خ طےهای م ہ3ایے. اطلاعات موضوعی علوم ژئوماتیک. علم ژئودزی ماهواره ای. سوالات تمامی کنکورها 48ساعت بعد برگزاری. نقشه برداری (استاد دانشگاه زنجان). مهندسی عمران نقشه برداري. دست نوشته هاي من.
tanha-amin.blogfa.com
492346. ღ.•*♥زندگیِ آروم من و همسرم♥*•.ღ
ღ * زندگی آروم من و همسرم * .ღ. این شعرها بروند به جهنم! من فقط دیوانه ی آن لحظه ام که قلب تو زیر سرم است. ღ * حرفای یواشکی * .ღ:. چهارشنبه 7 خرداد1393 6 بعد از ظهر memol. ღ * حرفای یواشکی * .ღ:. سه شنبه 23 اردیبهشت1393 3 قبل از ظهر memol. ღ * حرفای یواشکی * .ღ:. شنبه 20 اردیبهشت1393 6 بعد از ظهر memol. یه روز پر انرژی. ღ * حرفای یواشکی * .ღ:. سه شنبه 9 اردیبهشت1393 8 قبل از ظهر memol. سال نوی همگی مبارک امیدوارم روزای اول سال رو به خوبی و شادی گذرونده باشین :). ما هنوز خونه ی پدری به سر می بریم :).
tanha-amma-ba-to.blogfa.com
492347. چرت و پلا... /:
چرت و پلا. /:. میگم این عمر ماهم خدا میدونه کی ب آخرش میرسه. خیلی سخته دل کندن از این دنیا. یهو چشتو میبندی و میری.همون لحظه چشاتو باز میکنی میبینی عههههههه. ن ساختمونی ن ماشینی ن کسوکاری و از همه مهمتر.نه گوشی اندرویدی چیزی. حالا جهنم اندرویدی هم نباشه مشکلی نیس.حالا خدا کنه نوکیاها اونجا آنتن بدن ک فک نکنممشکلی باشه براش. میفتی اونجا با اعمالت.چ حسرتا ک نخوریم.چ صحنه ها ک نبینیم.چ حرفایی ک نزنیم. چ بد بینم.انشاءالله قبل مرگم آقا ظهور کنن. هعععییییییی.خدا بخیر کنه. چ شیطون شده این داعش. این ترم آخر کارد...
tanha-aramesham.blogfa.com
492348. با تو بودن آرزومه
با تو بودن آرزومه. آرزو دارم گرمی دستاتو حس کنم، در آغوش گرمت قرار بگیرم، و از ته دلم بگم:خیلی دوست دارم. I see you everyday with. And heart pounding with love. I speak to you each day with. Butterflies flying around me. And lights getting lit in my heart. With all my heart and soul. And angels soothing me in my dreams. When we both are together. Why have I failed to understand. That you needed a girl. Who has more in her than love. I regret my behavior for just showing love on you. شاگرد زيرك و استاد!
tanha-arezoo212.blogfa.com
492349. تنها
من و تنهایی هایم. ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭﻡ ﮐﻪ ﺑﮕﻪ :. ﻭ ﺗﻪ ﺩﻟﺖ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯿﻠﺮﺯﻩ! ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭﻡ ﮐﻪ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﺎﺷﯽ ، ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﻫﺎﯾﯽ ﻣﯿﺸﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻘﺶ ﻣﯿﺸﻦ! ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﺕ ﻣﯿﮑﻨﻪ :. ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﯿﺸﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ! ﻫﻤﻪ ﯼ ﺩﯾﻮﺍﻧﮕﯽ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﻟﻢ ﺭﻭ ﺑﻠﺪﯼ . . . ع اشق تن ها. عشق از اون طرف. دل نوشته های من. هواداران حامد : . HAMED-FANS .: :. ازمحبت خارها گل میشود. تنهایی * * *. اینجا همه چی هست. چشمک های بی انتهای ستاره. پسری از جنس تنهایی. نشزیه اینترنتی نو جوان ها. می خوای دوست شی بیا. پاییز خ مار انگیز . . . حریم بهشت.من و عشقم با چادر مشکیش.
tanha-ashegh-saeedeh.blogfa.com
492350. دخیـــ چشم آبی
هنوز دروغ هایﭞ را. زهرا 10:12 جمعه نوزدهم اسفند ۱۳۹۰. زير آوار آخ رين. جا مانده ا م ل عنتۓ. ن مي داني"خ داحاف ظ ت"چ ند ريشت ر بود . زهرا 10:12 جمعه نوزدهم اسفند ۱۳۹۰. عزی ز دل ﭞ. و امروز دوباره ". درسﭞ مثل وقتے ﮐﮧ خواب مے بینے و. صبح باز مے گردے سر جاے اول ﭞ. زهرا 10:11 جمعه نوزدهم اسفند ۱۳۹۰. آین ه ﮮ ا تاق ت را با آین ه ﮮ ا تاق م ع وض مﮮ ک نﮮ؟ ایטּ ک ه ف ق ط م را ن شاטּ مﮮ د ه د! زهرا 10:11 جمعه نوزدهم اسفند ۱۳۹۰. بچه که بودیم بستنی مان را گاز میزدنند. قیامت به پا میکردیم. چه بیهوده بزرگ شدیم. م نوے وب لآگ.
tanha-ashegh-tanha.blogfa.com
492351. :: تنهایی عشق ::
اگر سنگ در رود زندگی نمی کرد ، صدای آب هیچ وقت زیبا نبود. فرهاد ۲۹ دی ۱۳۲۲ در لنگرودگیلان متولد شد. پدرش رضا مهراد، کاردار ایران در کشورهای عربی بود. بعد از ترک تحصیل در کلاس یازدهم با یک گروه نوازنده ارمنی آشنا میشود و با استفاده از سازهای آنان به صورت تجربی نواختن را میآموزد و مدتی بعد به عنوان نوازنده گیتار در همان گروه شروع به فعالیت میکند. فرهاد دو سال نیز به انگلستان رفت و در آنجا با موسیقی پاپ آن سالهای انگلستان آشنا شد. خواند که در فیلم استفاده شد. به کارگردانی مسعود کیمیایی) آواز خواند. این ...
tanha-asheghe-tanha.blogfa.com
492352. دختری از جنس تنهایی
حکایت رفاقت من با تو حکایت قهوه ایست که امروز. به یاد تو تلخ تلخ نوشیدم و با هر جرعه اش بسیار اندیشیدم. این طعم را دوست دارم یا نه؟ و آنقدر گیر کردم بین دوست داشتن و نداشتن که انتظار تمام شدنش را نداشتم. و تمام که شد فهمیدم بازهم دلم قهوه میخواهد. پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392 ] [ 14:55 ] [ شیدا ] . بابا لنگ دراز عزیزم . تمام دلخوشی دنیای من این است که ندانی و دوستت بدارم! وقتی میفهمی و میرانی ام چیزی در درون دلم فرو میریزد. بابا لنگ دراز عزیزم لطفا گاهی خودت را به نفهمیدن بزن و بگذار دوستت بدارم. کینه ای...
tanha-asheq.blogfa.com
492353. ☆★کلبه تنهایـــی★☆
رفتار عاشقانه ی زن را باید از دلتنگیش فهمید. از شوق بی تابیش برای دیدار. از حس کودکانه اش برای آغوش! از خجالتش برای بوسه گرفتن! زن بی دلیل بهانه نمیگیرد. شاید بهانه ی نداشتن دستان گرمی را دارد که دستانش را بگیرد ! نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۱ساعت 16:11 توسط ஐتنهاஐ. دلم حضور مردانه می خواهد. دلم حضور مردانه می خواهد. نه اینکه مرد باشد. که بتوان تا بینهایت دنیا به او اعتماد کرد. نوشته شده در پنجشنبه هجدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:31 توسط ஐتنهاஐ. شب که مي رسد به خودم وعده مي دهم. رسيدن شب را بهانه ميکنم.
tanha-asheq211.blogfa.com
492354. من تنهـــا نیستم..! و خدا هست هنوز..!
و خدا هست هنوز! نه تلخم .نه شيرين.مزه ي بي تفاوتي مي دهم اين روزها. از سرم که بیفتی. دست و پای غرورت خواهد شکست. آن روز درد شکستن را خواهی فهمید. روزی که از چشمت افتادم را به یاد آر. گاهی اوقات باید خدا رو شکر کنی یا اصلا بغلش کنی و ببوسیش! که به چیزی که یه روزی میخواستی نرسیدی . . . تنها چیزی که تو زندگیم به صورت تخصصی بهش تسلط دارم ، انتخاب آدم های اشتباه برای دوست داشت. به بعضیا باید محبت و معرفتتو قطره قطره با قطره چکون بدی. چون جنبه همشو یه جا ندارن ! چون یه دفه میزنن زیر همه چی . این هم از " خیالت.
tanha-astam.blogfa.com
492355. من دختری تنها
به انتهای بودنم رسیده ام. پنهان شده ام پشت لبخندی که زجر میکشد. نوشته شده در پنجشنبه هجدهم اردیبهشت 1393 ساعت 21:7 توسط عاطی. ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻭ ﭘﺴﺮﻩ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﻮﺩﻥ . ﭘﺴﺮﻩ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺩﻭﺳﻢ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺁﺭﻩ! ﭘﺴﺮﻩ ﮔﻔﺖ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻦ! ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺗﮏ ﺗﮏ ﻟﺒﺎﺳﺎﺷﻮ ﺩﺭ آﻭﺭﺩ! ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺑﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺗﻮ ﭼﯽ ﺩﻭﺳﻢ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﭘﺴﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺁﺭﻩ! ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻦ . ﭘﺴﺮﻩ تک تک ﻟﺒﺎﺳﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺭﻭ ﮐﺮﺩ ﺗﻨﺶ ! ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻫﻤﻪ ﭘﺴﺮﺍﯼ ﺑﺎ ﻣﻌﺮﻓﺖ ". نوشته شده در چهارشنبه هفدهم اردیبهشت 1393 ساعت 21:24 توسط عاطی. بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم. با خودم س...
tanha-ati.blogfa.com