SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492355 - 492409)

492355. من دختری تنها
به انتهای بودنم رسیده ام. پنهان شده ام پشت لبخندی که زجر میکشد. نوشته شده در پنجشنبه هجدهم اردیبهشت 1393 ساعت 21:7 توسط عاطی. ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻭ ﭘﺴﺮﻩ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﻮﺩﻥ . ﭘﺴﺮﻩ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺩﻭﺳﻢ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺁﺭﻩ! ﭘﺴﺮﻩ ﮔﻔﺖ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻦ! ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺗﮏ ﺗﮏ ﻟﺒﺎﺳﺎﺷﻮ ﺩﺭ آﻭﺭﺩ! ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺑﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺗﻮ ﭼﯽ ﺩﻭﺳﻢ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﭘﺴﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺁﺭﻩ! ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻦ . ﭘﺴﺮﻩ تک تک ﻟﺒﺎﺳﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺭﻭ ﮐﺮﺩ ﺗﻨﺶ ! ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻫﻤﻪ ﭘﺴﺮﺍﯼ ﺑﺎ ﻣﻌﺮﻓﺖ ". نوشته شده در چهارشنبه هفدهم اردیبهشت 1393 ساعت 21:24 توسط عاطی. بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم. با خودم س...
tanha-ati.blogfa.com
492356. سکوت..........!
سروصدا نکن آروم بیا تو اینجا وبلاگ سکوته. سکوت، اینجا اولین شرطه. نوشته شده در سه شنبه 1389/09/23. ساعت 19:24 توسط tanha. همیشه روش نمیشد این عاشقه خجالتی! همش از پشت شیشه میدید تو رو یواشکی! لحظه ها رو میشمرد تا که دوباره رد بشی" " " رد بشی با این نگاهت دل آسون بکشی! انتظار میکشیدم تا صدای پا تو بشنوم منتظر بودم بیای عکس تو بازم بکشم دست و پام گم میکردم بند میومد زبونم هر وقت که میخواستم بگم تویی وجوووووووود من! 1 روزی جرات دادم به این دللللللللللللللللللم! نوشته شده در دوشنبه 1390/01/29. هر صبح طلوعی د...
tanha-b-2.blogfa.com
492357. خرید Mp3 Player Angry Birds
خرید Mp3 Player Angry Birds. خرید ام پی تری پلیر پرندگان خشمگین - Angry Birds - خرید اینترنتی mp3 پلیر پرندگان خشمگین. خرید اینترنتی بند انداز برقی. خرید اینترنتی نایسر دایسر پلاس اصل. خرید اینترنتی عینک شنا. خرید اینترنتی ظرف غذای کودک. خرید پستی کیف آلوما والت اصل. خرید اینترنتی ساعت گوچی طرح لاو. خرید چسب لاغری اسلیم پچ. خرید ست نخ و سوزن 210 تکه. خرید پستی موزیک پلیر آی پاد شافل. خرید دستگاه ترک سیگار الکترو اسموک. آموزش فیس بوک فارسی. خرید پستی اسپیکر Pepsi. خرید ارزان چاقو تیز کن. بصورت حرفه اي از ...
tanha-b.blogfa.com
492358. تنها بی صدا
ثابت شد . که تنهام. چند مدتا میام اینجا سر میزنم . دعا کن برام که روحیه ام خوب باشه. نوشته شده توسط marjik kavik در شنبه سوم خرداد 1393 ساعت 22:0 موضوع لینک ثابت. اندیشه است نه تردید. تردیدم آغازگر راهی نرفته است. تا به پایانش برسانم. تا از احتمال حادثه و کشف. برهنه اش نکرده باشم. در جاده های تکرار. اینکه به بازگشتم وا می دارد. اندیشه آواز سر دادن. که هوایی دیگر دارد. که هجایی زخمی پژوک های دیگر پس می گیرند. و تحریر دیگری به صدا داده می شود. نا آشنا برای گلوهای پیر. همیشه از میانه هر راه. درخت غم هامو دید.
tanha-b3da.blogfa.com
492359. دلنوشته های من
سلام به تو که هیچگاه فراموشم نکردی . و سلام به شما عزیزی که دلنوشته های مرا میخوانی در این لحظه وبلاگ من متولد شد: به شما و خودم این رخداد باشکوه را تبریک میگم. منتظر من و نوشته هام باشید. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم مرداد 1393ساعت 23:41 توسط نرگس.
tanha-ba-to.blogfa.com
492360. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanha-ba-to.persianblog.ir
492361. تنها بهانه
شعر و دلتنگی های من. لبیک یا امام خامنه ای. سلام ای مروارید ، روز زیبایت پرنور! دریا(بمون با من ای بهترین). دختر شب های برفی. پرواز با اسب رویاهای من. سیده زهرا(عاشقانه های مسیحا). ماه مهر نزدیک است دلم مدرسه ای می خواهد. به بزرگی دل خسته ی این شاگردان. با صفا مدرسه ای دور ز هر تجدیدی. همه اش جمعه به تعطیلی یک تابستان. مکتبی کاش بسازیم در این نزدیکی. که در آن کودک دانش نشود سرگردان. یا معلم نکند یسته ده تایی را. تا سر برج دگر قرض برای مهمان. کاش میشد ننویسند به چشمی پر آب. من نمی دانم اگر باز قطاری باشد.
tanha-bahaaneh.blogfa.com
492362. !!حواست هست خیلی دوست دارم؟
حواست هست خیلی دوست دارم؟ شکلات تلخ تنها همدم این روزهای من ،. از طعم این روزهای من. تاريخ ساعت نويسنده الهام. این تخت قرار بود ،. تنها شاهد هم آغوشیمان باشد. نه شاهد تنهای آغوش من! تاريخ ساعت نويسنده الهام. این تخت و این اتاق. ماه هاست که پا به پای انتظار من. ایستاده اند ، م رد! تاريخ ساعت نويسنده الهام. چه واژه ی حرامیست، وقتی من. هنوز به آغوش تو نرسیده ام ،م رد! تاريخ ساعت نويسنده الهام. شوق جنگیدنم را از دست میدهم،. تاريخ ساعت نويسنده الهام. کاش میشد از صدای خنده های تو،. و وقت دلتنگی با آن عاشقی کرد!
tanha-bahane-am.blogfa.com
492363. تنهـــا بهـانــــــه مــن
دنیای من و هستی من. هستی من * . . چه خوب شد که به دنیا آمدی. و چه خوب تر که. چهارشنبه 1391/03/24 ] [ 23:07 ] [ ღمن و هستی منღ. وسعتی بی انتها از حضورت را میخواهم! دلم وسعتی بس بی انتها از حضورت. وسعتی سیاه به رنگ شب. میان این همه تکلیف چه بلاتکلیف. میان این همه حس. چه بی احساس شده قلبم. میان این همه اعتماد، من بی اعتماد به باورها. تو را نا باورانه. طبقه بندی: دل نوشته های من برای تو. یکشنبه 1391/12/20 ] [ 00:46 ] [ ღمن و هستی منღ. این روزها خبری نیست. سیر صعودی دل تنگی های من. ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﺎ ﺳﮑﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﯽ. یکشنب...
tanha-bahane-man.mihanblog.com
492364. بهانه ی زندگی
السلام علیک یا صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف). سلام بر تو که تنها بهانه ی زندگی ما هستی. السلام علیک یا اباصالح المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف). با توکل به وجود مقدس امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) امیدواریم وبلاگ ما مورد توجه. چهارشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 15:0 ] [ منتظران ظهور ] . آرزو داشتم مرا عبدالمهدی می نامیدند.دوست داشتم از همان اول اذان عشق تو را در گوشم زمزمه کرده بودند.ای کاش از ابتدا مرا برای تو نذر کرده،حلقه ی غلامی ات را بر گوشم افکنده بودند! می گویند یک روز غضنفر.
tanha-bahane.blogfa.com
492365. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha-bahar26.blogfa.com
492366. اندکی عاشقانه تر زیر این باران بمان
اندکی عاشقانه تر زیر این باران بمان. ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کند. یکشنبه دهم شهریور 1392. یکشنبه دهم شهریور 1392 0:8 الهام. پنجشنبه بیست و هشتم فروردین 1393. به تو که میرسم مکث میکنم! انگار در زیباییت چیزی را جا گذاشته ام! در صدایت . آرامش. در چشم هایت . زندگی. با تمام وجود مے گویم:. مخاطب خاص زندگے من. پنجشنبه بیست و هشتم فروردین 1393 16:1 الهام. پنجشنبه چهاردهم آذر 1392. صدای پایش آرام آرام به گوشم رسيد. چیک چیک گونه ام را بوسید. نم نم از گوشه چشمم چکید. باز هم خاطراتم زنده شد. چ ه در کنارش باشی.
tanha-bahoone.blogfa.com
492367. تنها با خدا
عاشقانه های یک فرشته. خواص باور نکردنی گلاب. دوستی با این چهار نفر مطلقا ممنوع. شهیدی که تاریخ شهادتش را پیشبینی کرده بود. آیا هر کسی برای خود می تواند فتوی دهد؟ برنامه امشب ماه عسل. اظهار علاقه به وجود مقدس امام زمان. حکم تازه دادگاه اروپایی علیه گوگل. سامانه پیام کوتاه 2020. کدهای اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل و تالیا. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. کد ک ج ش د ن ت صآویر. نوشته شده توسط: mik miki. جمعه 22 اسفند 1393-10:12 ق.ظ. خواص باور نکردنی گلاب.
tanha-bakhoda.mihanblog.com
492368. برای تو که بهترین عشقم هستی
برای تو که بهترین عشقم هستی. دوستت دارم تا آخر عمرم. برای تو که بهترین عشقم هستی. با خيال تو به سر بردن اگر هست گناه با خبر باش که من غرق گناهم هر شب. دوستت دارم تا آخر عمرم. قالب هاي نايت نما. تاريخ : شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۴ 23:41 نويسنده :. دلم هوای نوشتن کرد.هوای دلتنگی هاشو.انگار تو غربت آدم بیشتر یاد دلتنگی هاش میفته.اما دلتنگی هامم دیگه دوست دارم چون خیلی چیزا ازش یاد گرفتم. تاريخ : جمعه دوم آبان ۱۳۹۳ 18:26 نويسنده :. تاريخ : سه شنبه سیزدهم خرداد ۱۳۹۳ 0:25 نويسنده :. روزهاي نفس گير زندگيم.
tanha-barayeto.blogfa.com
492369. !_____فقط خنده_____!
عشق ایستادن زیر باران و خیس شدن با هم نیست. عشق آنست که یکی چتری باشد برای دیگری و او هرگز نداند که چرا خیس نشد. این همه واسه خانوما عکس گذاشتم حالا نوبتی هم که باشه نوبت آقایونه. آخه خوب دله دیگه دلش میخواست دختر باشه که نشد حد اقل بهش نخندین تا بتونه ادای دخترا رو در بیاره. منم از این جوراب سفیدا میخوام. اینم که دنبال شوهر میگرده کسی هست بیاد شوهرش شه؟ نوشته شده در سه شنبه 5 بهمن 1389 ساعت 11:47 قبل از ظهر توسط nilo0o0ofar. ای ول محکمتر بزنش تا میتونی بزن. آمار خوشونت دختران زده بالا. خوب دیگه خسته شدم.
tanha-bato.mihanblog.com
492370. تنها بازمانده عشق
نازکتر از بلور ونرم تر از حریرم اگر هم قصد شکستن داری سنگ بی انصافیست یک تلنگر کافیست. سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ 18:43 ب ه دستان ابولفضل. اون لحظه ای که یکی ازت میپرسه حالت چطوره؟ و تو جواب میدی خوبم. کسی باشه محکم بغلت کنه و آروم توی گوشت بگه میدونم خوب نیستی! دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۲ 19:38 ب ه دستان ابولفضل. پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۲ 15:20 ب ه دستان ابولفضل. سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ 9:21 ب ه دستان ابولفضل. I Uبسم الله الرحمن الرحیم إنا أنزلناه في ليلة القدرI U: . زلناه في ل يل. بیا ز هج...
tanha-bazmand-eshgh.blogfa.com
492371. ashgh
واین است زندگانی ما انسان ها. نوشته شده در سه شنبه هجدهم شهریور 1393ساعت 13:14 توسط ابوالفضل. من مدتهاست در حجم نبودن کسی خشکیده ام. نوشته شده در سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393ساعت 0:41 توسط ابوالفضل. نفهمیدم که جنس غم چی بوده. سفر کردم به شهر بی ستاره. که گفتم شاید اونجا غم نباره. ولی دیدم که غم اونقدر زیاده. که هر جا پابذارم غم بباره. گرفتم چتری روی سرم زود. ولی غم کرده اونو پاره پاره. نفهمیدم که جنس غم چی بوده. که چتر من به زیرش زاره زاره. زندگی با شکوه است. درد دل با خدا. خدایا ای خدای مهربون. ایکس ت...
tanha-bazmande-eshgh.blogfa.com
492372. تقدیم به تک گل باغ زندگیم...تولدت مبارک جونممممممم
تقدیم به تک گل باغ زندگیم.تولدت مبارک جونممممممم. سال های سال کنار هم نه در مقابل هم. سلام دوستان گلم .امروز دقیقا روزیه که انتظار شو میکشیدم. و همون روز موعوده. اره تولد نفسم بلاخره رسید. جیگیلی من تولدت مبارک. طر همه کوتاهی هام ببخش. به خاطر همه بدی هام و همه و همه چیز. پنجشنبه 1 خرداد 1393 ] [ 10:11 ] [ امیر علی ]. وای وای یه خبر مهم. دوستانکه اومدید تولد نفسم. یه خبر دارم براتون. ﺗﺤﺮﯾﻢ ﻫﺎ ﺍﺯ ﺳﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻣﯿﺸﻪ . ﺭ ﮐ ﺐ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ ﺑﺮﻣ ﻼ ﺷﺪ . ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺗﯿﻢ ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺗﻮﺍﻓﻖ،. ﺗﻮﺳﻂ ﺍﺳﻨﻮﺩﻥ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﺷﺪ :.
tanha-becas.mihanblog.com
492373. چه زود دیر شد....
چه زود دیر شد. چرا هرچی که خوبه زود تموم میشه؟ سلام این اولین پستمه. این اولین وبلاگم نیس اما تنها وبلاگمه. پروفایلم فعاله( تغییرش دادم). فقط دوستام حق دارن نظر خصوصی بزارن. نظر الکی یا کلیشه ای هم ندین! میخواین آمار وبلاگتون بره بالا همین طوری بگین میام. اگه وبگردی بقیه مطالب رو بخون اگه هم که میخوای آمارت بره بالا فقط بگو قول میدم بیام. راستش یکی این وبو میخونه که نباید بخونه. واسه همین مجبورم آدرس عوض کنم. تا جایی که برسم آدرس جدیدو بهتون میدم. به هرکی هم که ندادم بدونه وقت نشده. اینم آخرین پست این وبم.
tanha-bedone-to.blogfa.com
492374. تنهایی و غروب
اين شعر كانديد شعر سال 2005 اثر يك پسر سياه پوست. وقتي به دنيا امدم سياه بودم. وقتي بزرگتر شدم بازهم سياه بودم. وقتي جلو افتاب ميرم باز هم سياهم. وقتي ميترسم هم سياهم. وقتي مريضم باز هم سياهم. وقتي هم كه بميرم باز سياه خواهم بود. تو اي دوست سفيدمن:. وقتي به دنيا امدي صورتي بودي. وقتي بزرگتر شدي سفيد شدي. وقتي جلو افتاب ميري قرمز ميشي. وقتي ميترسي زرد ميشي. وقتي مريضي سبز ميشي. وقتي هم كه بميري خاكستري ميشي. وتو به من ميگي رنگين پوست. نویسنده : علی بيگ. تگ ها : وبلاگ. نویسنده : علی بيگ. ساعت ٦:&...و مقام ...
tanha-behamta.persianblog.ir
492375. غمخونه محشر
دهه کرامت گرامی باد. پاسخ به سوالات وبلاگ نویسان. آخرین وبلاگ های به روز شده. زندگی به سبک بیان! ساخت وبلاگ جدید در blog.ir. نرم افزار مهاجرت به blog.ir. ۳۰ مرداد ۹۴ ، ۲۱:۵۹. چند وقته براش خاص نباشی! ۳۰ مرداد ۹۴ ، ۲۱:۵۱. افسوس ز بی کسی بال و پرم سوخت. چون شمع شب افروز ز پا به سرم سوخت. فرق من و پروانه همین بود در عالم. پروانه پرش سوخت ولی من جگرم سوخت. ۳۰ مرداد ۹۴ ، ۲۱:۴۴. دهه کرامت گرامی باد. به گوش دل ندا آمد، که یار دلربا آمد. به درد ما دوا آمد، رضا آمد، رضاآمد. خدا داد آنچه را وعده، بشد در ماه ذیقعده.
tanha-behzadkhan.blog.ir
492376. تنهایی
ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﯽﺭﻭﻧﺪ،. ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﺍﻣﺎ ﻧﻤﯽﺭﺳﻨﺪ! نوشته شده در یکشنبه نوزدهم مرداد 1393ساعت 10:12 توسط محمد. تو را خودم چشم زدم. بس که نوشتمت میان شعرهایم. میان واژهها . . . نوشته شده در یکشنبه نوزدهم مرداد 1393ساعت 10:12 توسط محمد. غرور سرکش من رام میشود. در کشاکش بوسه هایی. که به من میدهی. و تمام وجودم را ارام میکنی! نوشته شده در یکشنبه نوزدهم مرداد 1393ساعت 10:11 توسط محمد. فكر آدمی که . حوصله ی خودش را هم ندارد! نوشته شده در یکشنبه نوزدهم مرداد 1393ساعت 10:11 توسط محمد. خدا کنه دووم نیارم امشب. آخر شنیدم که...
tanha-bekas.blogfa.com
492377. شب یلدا
بدون من برای تو چطور میگذره؟ حتم دارم که خوش میگذره. اما بدون تو برای من، فقط میگذره. با غصه و حسرت. نوشته شده در 91/11/16. این پست را سکوت می کنم" تو "بنویس! از دلتنگی هایت ، از دردهایت. از هرچه دلت می گوید! نوشته شده در 91/07/07. حالا بگو کی دیگه. تب کنی واست میمیره. دست کی شبا لای موهاته. آره خودم نیستم ولی یادم که باهاته. نوشته شده در 91/05/18. یک وقت هایی باید. روی یک تکه کاغذ بنویسی. و بچسبانی پشت شیشه ی افکارت. باید به خودت استراحت بدهی. دست هایت را زیر سرت بگذاری. به آسمان خیره شوی. بگذار صحرایی ...
tanha-beman.blogfa.com
492378. تنـــــ♂ــــها بســــــ♀ـــوز
دريافت کد صفحه ورودي. تن ها بس وز. خدایا ب تنهاییت قسم ما را ب انچه قسمتمان نیست عادت نده. ولی بعضی حرفا رو نه میشه گفت. نه میشه خورد,. میشه همون وقتی که. یادمادن باشد دنیا زنگ آخر نیست زنگ بعد. راحت تره. تا اینکه بخوای واسه همه توضیح بدی که چرا خوب نیستی. دلت را به کسی نسپار این روزها از سپرده ات. سه شنبه پنجم فروردین 1393 10:17 قبل از ظهر. چای مینوشم، و بغض می کنم! هیچکس مرا به یاد نمی آورد! این همه آدم، روی کهکشان به این بزرگی! حتی آرزوی یکی نبودم . دوشنبه بیست و ششم اسفند 1392 10:28 بعد از ظهر. دنیای...
tanha-besoz.blogfa.com
492379. ☂تــنــهـایــی☻بــــی☻ دلــــیـــل☂
غم نوشت: کاش آدم هیچوقت نفهمه یه حرفایی در. یادته گفته بودیم هر وقت دلمون گرفت کجا بریم؟ من اونجام تو کجایی؟ راستی تولدت مبارک رفیق. دارم اشک نمیریزم دیدی بزرگ شدم. ا فهمیدی دروغ میگم. خوب تو همیشه زرنگ تر از بودی. دیشب خوابم نبرد رفیق. یادته آهنگه رفیق نیمه راهو با هم خونده بودیم. حالا من دیوونه وار اونرو گوش میدم.،. رفیق نیمه راهه من.،. منم باهات میام رفیق یادت که نرفته گفته بودیم تا تهش هستیم تا ته تهش,. تمام احساسات کهنه ام را. بفروشم به دوره گرد توی خیابان! که تو باقی گذاشتی! بعد از آنکه عاشق شدم.
tanha-bi-dalil.blogfa.com
492380. تنها بیا تو
نوشته شده در چهارشنبه دهم مهر 1392ساعت 14:12 توسط. خدایامن حواسم به همه هست به جزتو. پس توهم حق داری،حواست به همه باشه جزمن. نوشته شده در چهارشنبه دهم مهر 1392ساعت 14:12 توسط. تمام خنده هایم رانذر کرده ام. تا توهمان باشی که صبح یکی. نوشته شده در چهارشنبه دهم مهر 1392ساعت 14:11 توسط. مرادر روز بارانی دفن کنیدتا اتش قلبم خاموش گردد. ودرطابوتی بگذاریداز چوب تابدانندعشق من مانند. دستهایم رابرروی سینه ام قراربدهیدتابدانند. صورتم را روبه غروب آفتاب بگذاریدتابدانند. عشق من غروب کرده وزندگی ام تمام شده.
tanha-bia2.blogfa.com
492381. تنهای غریب
بعد از تو از عشق منع شدم! داستان اموزنده و کوتاه. عکس زیبا از گل. یوزرنیم و پسورد نود 32. زندگی به سبک من و محسن یگانه. خرید گن لاغری زنانه اصل. خرید سوتین اه بر. پنل اس ام اس. دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1393 ] [ 22:30 ] [ محمد جواد ]. یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت 1393 ] [ 23:30 ] [ محمد جواد ]. داستان اموزنده و کوتاه. بهلول باز هفته دیگر به حمام رفت ولی . بهلول گفت: مزد امروز حمام را هفته قبل که حمام آمده پرداخت نمودم و مزد آن روز حمام را امروز می پردازم تا شماها ادب و رعایت مشتری های خود را بنمایید.
tanha-bikas-gharib.blogfa.com
492382. تنها,بی تو
به سلامتی اون پسری که وقتی تو خیابون نگاهش به یه دختر ناز و خوشگل میفته. بازم سرشو میندازه پایین و زیر لب میگه: اگه آخرشم باشی. انگشت کوچیکه عشقم هم نیستی. تاريخ : نویسنده : Milad. به سلامتی اون پسری که وقتی تو خیابون نگاهش به یه دختر ناز و خوشگل میفته. بازم سرشو میندازه پایین و زیر لب میگه: اگه آخرشم باشی. انگشت کوچیکه عشقم هم نیستی. تاريخ : نویسنده : Milad. به سلامتی پسری که صبورانه به دوست دخترش اس داد عشقم کجای؟ پسره گفت تو پارک پشت سرت دستاشو ول کن. تاريخ : نویسنده : Milad. ﻣﯿﮕﻔﺖ ﺗﺎﻧﻔﺲ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎﻫﺎﺗﻢ!
tanha-bito5200.blogfa.com
492383. ادواردو
تحلیل شاهزاده بن سلطان از توافق وین. شاهزاده بندر بن سلطان که از سال ۱۹۸۱ تا ۲۰۰۵ سفیر عربستان در ایالات متحده امریکا بوده است در ایلاف می نویسد: منتقدان رسانه ای و سیاسی توافق هسته ای ایران با غرب می گویند آن چه در وین میان ایران با ۱ ۵ به دست آمد نسخه برابر اصلی توافقی است که پیش از این بیل کلینتون، رئیس جمهوری اسبق ایالات متحده امریکا با کره شمالی منعقد کرده بود. این قلب را می شکافد اما حقیقت تلخ است و نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود. نوشته شده در جمعه نهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 23:49 توسط.
tanha-bodim.blogfa.com
492384. خط خطی های یک روانی
ای تكان های دل! ای تمام طیفهای آفتابی! باتوام ای شور ای دلشوره ی شیرین. هر چه هستی باش. نه جز اینم آرزویی نیست :. هر چه هستی باش. من یک فروردینی ام. من یک فروردینی ام. خط خطی های یک روانی. نویسنده: PireMard - چهارشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۴. گاهی شکل های دیگر. و گاه گاهی که به ندرت. نویسنده: PireMard - دوشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۴. خطرناکتر از حرفهای نیشدار است. کسی که سکوت میکند ،. حرفهایش را به شما خواهد گفت . نویسنده: PireMard - شنبه سوم مرداد ۱۳۹۴. خوب میدانی که احوال دلم مطلوب نیست. یکی که دلش شکسته. بلکه ...
tanha-boy-tanha.blogfa.com
492385. زخـــــــــــم یــــادگــــــاری
پونه همیشه تو قلبمی هیچ وقت فراموشت نمیکنم. مثل همیشه برای تو مینویسم. تو به نیت هر که دوست داری بخوان! حتي مي دانم كه گوش هم نميدادي! ولي من ميدانم كه. هنوزم همانم كه دوستت داشت! كمي شكسته تر . گاهی دلنوشته هایم تلخ و گزنده میشوند. چ ه ک نم د لم پ ر است . تو به دل نگیر. به آینده بگویید دیگر نیاید! آینده اى که در گذشته انتظار داشتم. دل هرزه ای ندارم که از این بوم رو اون بوم بشینه. دلخوشی آخرش تو بودی. فکر می کردم تو هم همدردی اما ، نه تو هم دردی. مارا به میان دیواریست! دیواری از جنس سکوت. به روزایی که گر...
tanha-boy1.blogfa.com
492386. آخرين مرغابي بركه تنهايي
آخرين مرغابي بركه تنهايي. تنها بودن را دوست دارم زيرا. بودنم را هیچ کس باور نداشت. هیچ کس کاری به کار من نداشت. بعد مرگم حک کنید بر روی سنگ. با خطوطی نرم و زیبا و قشنگ. آنکه اکنون خوابه در این گور سرد. بودنش را هیچ کس باور نکرد. مطلب زیبا از دوست خوبم رضا). نوشته شده در ساعت 9:13 توسط آرش. روزهايي که فقط به جدايي فکر مي کنم . به اشکهايي که سرازير ميشه و هيچ چاره اي براشون نيست . فکر مي کنم چرا آدم " عاشق " ميشه . و چرا بعدش بايد " جدايي " رو تجربه کنه . جدايي . فکر ميکنم بزرگترين غم عالمه. ببين چقدر درهم...
tanha-budan-ok.blogfa.com
492387. تنهایی
سه شنبه یکم مرداد 1392 10:20 رسول ترقی خواه. سه شنبه یکم مرداد 1392 10:12 رسول ترقی خواه. آرزویم برای دوستانم این است که در میان مردمی که می دوند. آرام قدم بردارن برای زندگی! صبور و محکم و در سکوت! سکوتی که سرشار از حرفهای ناگفتنیست، که ارزش بسیاری ازکلمات در نگفتن. که گاهی هر چقدر هم تلاش کنن برای ثابت کردن خودشان مردم معمولا آنگونه که. دوست دارند تو را " خواهند دید نه آنچه که خود هستی، و نه واقعیت تو را! پس آرام گام بردار با کوله باری از رویاها و افکار و خاطراتت و در خلوت. خود همانی باش که می خواهی.
tanha-com.blogfa.com
492388. تنها دلیل
يعني وصل شيرين دو لب بوسه. يعني خفته در اعماق شب. يعني مستي از مشروب عشق بوسه. يعني آتش و گرماي تب. يعني لذت از دلدادگي لذت از شب , لذت از ديوانگي. يعني حس طعم خوب عشق طعم شيريني به رنگ سادگي. آغازي براي ما شدن لحظه اي با دلبري تنها شدن. سرفصل كتاب عاشقي بوسه. رمز وارد دلها شدن. آتش مي زند بر جسم و جان بوسه. يعني عشق من , با من بمان. شرم در دلدادگي بي معني است بوسه. بر مي دارد اين شرم از ميان. طعم شيرين عسل از بوسه. است پاسخ هر بوسه اي يك بوسه. بهترين هديه پس از يك انتظار بشنويد از من فقط يك بوسه. خدا جو...
tanha-dalil.blogfa.com
492389. کلبه تنهایی
ابن وبلاگ قبلا مال عشقم بود اما . . . اما حالا تنها شدم . . . . . . حالا برای دلم می نویسم ، برای اونی که نیست . . . . . . سرت سلامت . . . . . این وبلاگو درست کردم تا وقتی چشمام گریونه ، وقتی یادش می افتم بیام اینجا و یکم راحت بشم. فقط حرفای دلمو می نویسم ، حرفایی که اگه بود بهش می گفتم . . . . . . . ممنون از اونی که میاد حرفای دلمو می خونه باعث می شه تا آروم بشم . . . . . . . تاريخ : شنبه یکم مهر 1391 21:8 نویسنده : تنها. بعد 8 ماه دوباره. تاريخ : جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 2:53 نویسنده : تنها.
tanha-dalile-bodanam.blogfa.com
492390. تنها دلیل بودنم
را براے کسے مینویسم که. عاشقانه مرا دوست دارد. کسے که عشق را میشناسد. و لایق عشق ورزیدن است. کاش می فهمیدی وبلاگ تمام زندگیم. آخرین حرف دل خودم. با صدای تپش های. تا كوكم تمام نشده! تاريخ : یکشنبه 1392/04/23. 1:41 نویسنده : شجاع. چ شم های ت. با چ شم های ت. کاندید ش ده ای،. من و مرد م. برچسبها: حرف دل خودم. تاريخ : یکشنبه 1392/04/23. 1:29 نویسنده : شجاع. مینویس م براے خودم. براے دلم ، برای یکے که. غریبه بود ،آشنا شد. عادت شد، عشق ش د. هستے ش د، روزگار ش د. تاريخ : یکشنبه 1392/04/23. 1:18 نویسنده : شجاع.
tanha-dalile-budanam.blogfa.com
492391. ترنم باران
به نام آن که دوستی را بنیان نهاد. هرگاه که نامت را بر زبانم جاری میکنم انگار که تمام بغض های قفل شده ام را کلیدی پیدا میشود. من تو را در تمام رنگدانه های زندگی ام نقش زده ام. هرگاه که دیدمت از تمام خودی ها گذشتم و تو شدم. زبانم از وصف دل کوتاه است و گونه هایم از اشک شرمسار. تو در انتهای قصه ی زندگی من چه خواهی شد؟ و کاش این انتظار خسته کننده به پایان میرسید خوب من. نوشته شده در پنجشنبه ۱۲ دی۱۳۹۲ساعت 11:30 توسط رویا. امروز موهایم را کوتاه کردم.فکر میکنی شوخی میکنم؟ به نام آن که دوستی را بنیان نهاد. شاید ا...
tanha-dar-baran-4.blogfa.com
492392. فرشـــتــه تنــها
مرغ افسانه (سهراب سپهری). پنجره اي در مرز شب و روز باز شد. و مرغ افسانه از آن بيرون پريد. ميان بيداري و خواب. بيراهه فضا را پيمود،. و كنار مردابي به زمين نشست. تپش هايش با مرداب آميخت. مرداب كم كم زيبا شد. گياهي در آن روييد،. گياهي تاريك و زيبا. مرغ افسانه سينه خود را شكافت:. تهي درونش شبيه گياهي بود . شكاف سينه اش را با پرها پوشاند. خلوت شفافش كدر شده بود. از روي زمين پر كشيد،. بيراهه اي را پيمود. و از پنجره اي به درون رفت. انتظاري در رگ هايش صدا مي كرد. مرغ افسانه از پنجره فرود آمد،. سينه او را شكافت.
tanha-dar-ghorbat.blogfa.com
492393. *DoKhTaRe TaNhA *
بغضهای کهنه ی من. اگر بیدار شوند درد دارند. می دونست دلم اسیره ولی رفت. می دونست گریه ام می گیره ولی رفت. می دونست تنهایی سخته ، می دونست. می تونست باهام بمونه ، نتونست. می دونست دلم شکسته ولی رفت. غم اون تو دل نشسته ولی رفت. وقتی مجازی دل بستی. و مجازی عاشق شدی. منتظر روزی باش که. و واقعی تنها بمونی ! وقتی ازم می پرسی که خوبی؟ و من میگم: ای بد نیستم. پس نگو خدا رو شکر! گاهﮯ دلم آنقدر از زندگﮯ. سیر مﮯ شود ڪہ. مﮯ خواهم تا اوج آسماט پرواز ڪنم. و روﮮ ابرها دراز بڪشم! مثل ماهﮯ حوضماט ڪہ. دیگر به کسی نمی گویم:.
tanha-dar-shab.blogfa.com
492394. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanha-dar-shab.persianblog.ir
492395. تو برای همه عمرم
تو برای همه عمرم. عشق باور قلبی من است اما دور از ذهن تو. خدا مارو برای هم نمی خواست. فقط میخواست همو فهمیده باشیم. بدونیم نیمه ما مال ما نیست. فقط میخواست نیمه مونو دیده باشیم. تموم لحظه های این تب تلخ. خدا از حسرت ما با خبر بود. خودش مارو برای هم نمی خواست. خودت دیدی دعامون بی اثر بود. چه سخت مال هم باشیم و بی هم. می بینم میری و می بینی میرم. تو وقتی هستی ، اما دوری از من. نه میشه زنده باشم نه بمیرم. نمیگم دلخورم از تقدیر اما. تو میدونی چه دلگیر این عشق. فقط چون باید دیر می رسیدیم. نوشته شده در 90/01/19.
tanha-dar-shabe-sard.blogfa.com
492396. تنها در سکوت
این هفته اصلا حالم خوب نبود و هیچکی هم نفهمید. دلم به آخر هفته خوش بود که بچه ها میان یه کم دور هم جمع خوش میگذرونیم و کمی آروم میشم. ولی بی معرفتها برنامه رو کنسل کردن و خیلی هم بی تفاوت از من گذشتن. منی که بخاطرشون و اینکه آخر هفته مرخصی باشم اینجا کلی جر و بحث کردم و آخرش از بالا استعفا دادم و با کم شدن 100000 تومان از حقوقم بهای سنگسنی پس دادم. الان هم در تنهایی هام تا جان داشتم اشک ریختم و مثل همیشه هیچکی نمی فهمه. کاش کسی به من هم اهمیت میداد یا حداقل منو می دید. باز هم همون حس اضافه بودن دارم.
tanha-dar-sokout.blogfa.com
492397. تن ها در تنها
تن ها در تنها. چه بسیارند کسانی که در تنهایی خود، تن هایی دارند. ما هیچ، ما . یه روزهایی هست که حسرت بغل شدن داری. امروزم از اون روزاس. از اون روزایی که میخوای خودت رو کول و بیتفاوت نشون بدی ولی ته دلت مونده. خلاصه که ما هیچ، ما. . نوشته شده در جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ساعت 1:48 توسط پرهام. باشد به اینجا سری بزنیم. هرچند ملالی نیست جز فیلان روزگار و زندگیای که هر روز روزمرهتر از دیروز پیش میره، حتا هیجاناتش! نوشته شده در سه شنبه سی ام دی ۱۳۹۳ساعت 23:31 توسط پرهام. برای مهر، هنگامه، سهیل و دیگران.
tanha-dar-tanha.blogfa.com
492398. ❤ღ❤ تــــنــــــهـا درشــــــــــــب ❤ღ❤
ღ تنها درشب ღ. ღ ღ دیگری منو میسوزاند ومنه احمق سیگار را! اگرتونبودي من بي دليل ترين اتفاق زمين بودم. توهستي ومن محکمترين بهانه ي خلقت شدم💋خاص💋. شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۱۲ ساعت 14:2 بادستان ღ محمد امين ღ. من باختم . . . به خ ود و ساد گی های خ ود . باختم به تصویر غلط آدم های فرشته ن ما . باختم به احساس پاک خ ود . باختم به د نیا . حال که ح ماقت هایم را می ش مارم . این ج مله در ذهنم ط نین ا نداز می شود . س نگ باش تا س نگ سار نشوی . . . جمعه ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ ساعت 11:32 بادستان ღ محمد امين ღ. ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ! هفته سو...
tanha-darshab.blogfa.com
492399. عاشقانه های من و فاطمه
عاشقانه های من و فاطمه. تولد یکسالگی پسر گلم محمد حسین 93/5/18. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم مرداد 1393ساعت 0:17 توسط غریبه. تولد یکسالگی پسر گلم محمد حسین 93/5/18. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم مرداد 1393ساعت 0:17 توسط غریبه. تولد یکسالگی پسر گلم محمد حسین 93/5/18. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم مرداد 1393ساعت 0:17 توسط غریبه. تولد یکسالگی پسر گلم محمد حسین 18/5/93. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم مرداد 1393ساعت 0:16 توسط غریبه. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم مرداد 1393ساعت 0:15 توسط غریبه. از میو ه ی.
tanha-darsokot.blogfa.com
492400. کوچه های تنهایی
دختری تنها از جنس باران و بهار. Design By : nightSelect.com. قالب های سه ستونه. شب های دلتنگی(داداش ایلتاش). مرد قصه ها(داداش ایلیا). من هنوز عاشقت هستم(داداش بهنام). همیشه در قلب منی(داداش فرهاد). تقدیم به بهترین عشق دنیا(عاشق). Design by : Night Select.
tanha-delbakhte.persianblog.ir
492401. تنها دلداده
سلام خیلی وقته که به وبم سر نزدم آخه درسای این ترمم خیلی سنگینه. درکل از همه دوستای گلم که هوامووو داشتن ممنونم. ولی الان دیگه وبم قراره فعال تر شه. نوشته شده در سه شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 21:20 توسط fati. خواهم ساخت که ,. جلويش زانو بزند ! نوشته شده در سه شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 21:15 توسط fati. می خواستم تصویر با تو بودن را نقاشی کنم. دیدم فاصله بینمان در ورق جا نمی شود. کمی نزدیک تر بیا ، می خواهم با تو بودن را حس کنم . . . نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۱ساعت 11:52 توسط fati.
tanha-deldade.blogfa.com
492402. فقط تو رویا
هیچ کس و هیچکس. هیچ کس ویرانیم را حس نکرد. وسعت تنهاییم را حس نکرد. در میان خنده های تلخ من. گریه پنهانیم را حس نکرد. در هجوم لحظه های بی کسی. درد بی کس ماندنم را حس نکرد. آنکه با آغاز من مانوس بود. لحظه پایانیم را حس نکرد. نوشته شده در شنبه بیست و ششم اردیبهشت 1388ساعت 15:55 توسط سعید و سحر. غصه نخور ای دل بی کسم. گریه نکن گلم همه کسم. رسم دنیا بی وفاییه. دل من بغضتو بشکن. غریبگی نکن با من. ببار مثل ابر بهار دل من. اونی که تو رو شکسته. ببار مثل ابر بهار دلکم. دل تنگم و دیدار تو درمان من است. نوشته شده د...
tanha-deldadeh.blogfa.com
492403. ماجراهای من و خاندان شوهر
ماجراهای من و خاندان شوهر. نوشته شده در چهارشنبه سوم مهر 1392ساعت 19:17 توسط عروس تنها. سرما خوردم. دارم میمیرم. خدایا درد و بلا هم که میدی حداقل تو فصل خودش بده. یعنی تاحالا تو زمستون چنین سرمایی نخورده بودم به عمرم. اکثر داروهام خواب آورن. منم همش خواب. یعنی میشه از این سرما خوردگی جون سالم به در ببرم؟ خدایا شکرت که محمد طاها پیدا شد. انقدر موقعی که تی وی داشت نشونش میداد تو بغل مامانش گریه کردم که خوابم برد. خدایا مرسی که دلشون رو شاد کردی. دل همه رو شاد کن به حق بزرگیت قسم. اما خوب بعد از افطار می گف...
tanha-delgir.blogfa.com
492404. اس ام اس کده
اس ام اس کده. به شهر اس ام اس خوش اومدین. درباره: من مهدی هستم. عاشق بعضی از دوستامم (پسرا) این وبلاگو واسه این زدم که از تنهایی در بیام و توش حرفهای قشنگ قشنگ بزنم. خوشخالم نظراتتون رو بخونم. هر چه میخواهد دل تنگت بگو. به وبلاگ تنها دل خوش آمدید. از اینکه این وبلاگو واسه دیدن انتخاب کردید ممنونم. لطفا نظر یادتون نره. دلگرم شدن وبلاگ نویس به نظراشه پس بیایید دست در دست هم دهیم همدیگرو دلگرم کنیم. تاريخ : چهارشنبه بیستم دی 1391 15:24 نویسنده : مهدی. اس ام اس های جک فروردین 92. میدونی فرق تو با عزراییل چیه؟
tanha-dell.blogfa.com
492405. خدای دل شکستگان
ادما بی احساس نیستن. . . بی معرفت و نامرد هم نیستن. . . یه زمانی یه کسایی وارد زندگیمون شدن. . . که یه سری از باورامونو از بین بردن. . 15:3 ] [ سادات ]. از شدت دلتنگی ،. دلت می خوآه د. لعنت به دنیایے که براے. یا باید دور باشے. 17:32 ] [ سادات ]. خودت هم ندانی کجایی! 17:29 ] [ سادات ]. نامم میان لبهای تو. 18:47 ] [ سادات ]. از اون حالی که امروزا میشه داشت. اگر دنیا هرچی که داشتم گرفت. ولی دستتو توی دستام گذاشت. 18:43 ] [ سادات ]. هی پسر دختر را برای یک شب میخواستی؟ با حرفهایت خامش کردی؟ 11:25 ] [ سادات ].
tanha-delshekastah.blogfa.com
492406. دل شكسته...
چهارشنبه نهم فروردین ۱۳۹۱ ] [ 19:30 ] [ a.s ] . شاید ان روز که سهراب نوشت:تا شقایق هست،زندگی باید کرد،خبر از دل پر درد گل یاس نداشت،باید اینطور نوشت:هر گلی باشی،چه شقایق چه گل پیچک و یاس،زندگی اجباریست. دوشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۱ ] [ 17:6 ] [ a.s ] . چارلی چاپلین میگه :. چارلی چاپلین میگه : شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص. دوشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۱ ] [ 3:24 ] [ a.s ] . گفت و گو هاي جالب پسران و دختران. قبل و بعد ازدواج. دختر: مي خواي ترکت کنم؟ حتي ن...
tanha-delshekaste.blogfa.com
492407. تنهاودل شکسته
شمعداني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي. سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد. گفت طولي نكشد تو نيز خاموش شوي. نوشته شده در جمعه بیست و دوم مرداد ۱۳۸۹ساعت 17:29 توسط j.m. در روزگارى كه بستنى با شكلات به گرانى امروز نبود، پسر١٠ سالهاى وارد قهوه فروشى هتلى شد و پشت ميزى نشست. خدمتكار براى سفارش گرفتن سراغش رفت. پسر پرسيد: بستنى با شكلات چند است؟ خدمتكار گفت: ۵٠ سنت. بقيه در ادامه مطلب. پيشنهاد مي كنيم ادامه اين داستان را حتما بخوانيد. پسر دوباره سكههايش را شمرد و گفت:. نشسته بودم رو ن...
tanha-delshekaste201.blogfa.com
492408. غم هم اگر ترکم کند تنهای تنها می شوم
غم هم اگر ترکم کند تنهای تنها می شوم. به انتظارت نشسته ام بی آنکه آن همه نیامدن هایت دلسردم کند. لبخند یک عطیه الهی است. اگر تا کنون از آن استفاده کرده باشید، به خوبی می دانید که یک لبخند گرم، چه سلاح نیرومندی است. مردم زمانی می خندند که از چیزی خوششان بیاید، و یا احساس خوبی نسبت به چیزی داشته باشند. پس لبخند زدن يادت نره. مرکز آموزشی تربیت سبزوار. حرفهای آزاد سه دانشجو. قالب وبلاگ گل های بهاری سرسبز. با تو هستم سهراب . تو که گفتی: گل شبدر چه کم از لاله عاشق دارد؟ راست می گویی تو! خواب یک پنجره را .
tanha-delshekasteh.blogfa.com
492409. حرف های دلم - حرف های دلم
نویسنده : hootan salmani. ذره ذره محو گردی، وانگهی تنها شوی! نویسنده : hootan salmani. وقتی کسی رو دوست داری ، این یه چیزه. وقتی کسی تو رو دوست داره ، این یه چیز دیگه س. اما وقتی کسی رو دوست داری که تو رو دوست داره. این یعنی همه چیز ! نویسنده : hootan salmani. نمی خواهم بگویم كه به اندازه دریاها و یا اقیانوسها دوست دارم . چون دریاها واقیانوسها خشك شدنی هستند. نمی خواهم بگویم به اندازه خورشید دوستت دارم چرا كه خورشید را غروبی هست. اما می خواهم تو را به اندازه چیزی دوست داشته باشم كه در آن پایانی نباشد .
tanha-deltang.mihanblog.com