SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492463 - 492517)

492463. تنـــــهای خفتـــــه
تنهایی هامو قسمت نکردم. با هرکسی میشد هم پایه دردم. با هرکسی میخواست هم صحبتم شه. گفتم تو هستی صحبت نکردم. بیرون داره برف میاد بارون میاد نیستی کنارم. بعد از تو به این خونه و این زندگی حسی ندارم. تو خونه تنهامو همش بعد تو من دلشوره دارم. کاشکی نمیگفتم بهت تنهام بذار دوست ندارم. تقدیر امسال همرنگ غم شد. اینجا نبودی عمرم هدر شد. باز یه ساله نو تو یه راهه. بازم تو نیستی روزام سیاهه. بیرون داره برف میاد بارون میاد نیستی کنارم. بعد از تو به این خونه و این زندگی حسی ندارم. من تو نبودت جز اشک و حسرت. از این خیا...
tanha-khofte.blogfa.com
492464. tana to
تقدیم به تنها عشق زندگیم. نوشته شده در دوشنبه سی ام اردیبهشت 1392ساعت 12:50 توسط ro ro. کسی که دلتو شکسته. اون چیزی که شکسته. تصویر زیبایی بوده که از خودش ساخته بودی. نوشته شده در شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1392ساعت 13:20 توسط ro ro. نوشته شده در شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1392ساعت 12:28 توسط ro ro. اگر تمامی خلق گرگهای هار شوند. و از آسمان هول و کینه بر سرم بارد. تو مهربان جاودان آسیب نا پذیر من هستی. تو می توانی جانشین همه بی پناهی ها شوی. برچسبها: ای پناهگاه ابدی. که فاتحه خود را خوانده است . . . اول اینک...
tanha-liela.blogfa.com
492465. تنهایی یعنی ...
بهترین راه برای در امان ماندن از دلشکستگی ها. این است که هیچ چیزی از هیچ کسی توقع نداشته باشید . . . عاشق طرز فکر آدمها نشید ، آدمها زیبا فکر میکنند زیبا حرف میزنند. اما زیبا زندگی نمیکنند . . . چهارشنبه هفدهم اردیبهشت 1393 ] [ 19:11 ] [ تنها یعنی . ] . سلام هایی که بوی خداحافظی می دهند. بودن هایی که ارضا کننده نیست. و رفتن هایی که امید بازگشتی به آنها نداری . . . اینها را که جمع کنی آخرش به یک کلمه میرسی. پنجشنبه یازدهم اردیبهشت 1393 ] [ 23:15 ] [ تنها یعنی . ] . سختی تنهایی را وقتی فهمیدم. خوش به حالت .
tanha-lonely.blogfa.com
492466. ღ♥ღ قلب تنها ღ♥ღ
ღ ღ قلب تنها ღ ღ. ღ ღ چو باید سرانجام بر خاک رفت خوشا آنکه پاک آمدو پاک رفت .بیهوده متاز مقصد خاک است ღ ღ. خیلی سخته که واسه کسی بمیری ولی اون قبولت نکنه. خیلی سخته که عاشق کسی باشی ولی باهات نمونه. خیلی سخته که از پیشت بره . بره تا فرداهای دور. خیلی سخته که عشقت بره سفر. که عشقت بدون تو بره سفر. خیلی سخته که عاشق باشی. عاشق بمونی. عاشق زندگی کنی. ولی مرده باشی. خیلی سخته که بمیری. بمیری بدون عشقت. با یاد عشقت. با رویای عشقت. با آرزوی عشقت. خیلی سخته که مجبور بشی با عشقت خداحافظی کنی. تنهاییم رویید با حس...
tanha-love.blogfa.com
492467. دلنوشته های من
شعر ، متن هاي زيبا. محكوم به دل بستن. به هوای قلب من آمدی و گفتی عاشقی ، اما اینک هوای قلبم را نداری . به عشق بودنم آمدی و گفتی عاشقم هستی ، گفتی مثل دیگران بی وفا نیستی و تا آخرش با من هستی. اینک نه تو را میبینم نه عشقی از تو را . اینک نه وفا را میبینم و نه محبتی از تو را . حالا تنها خودم را میبینم و چشمهای خیسم را ، اینک تنها قلبی شکسته را در سینه حس میکنم که. بدجور پشیمان است که چرا به تو دلبسته. چرا با تو عهد عشق را بست ، عشق تنها یک ( کلمه ) بود نه آن احساسی که تا ابد ماندگار بماند. خانه اي پر دوست.
tanha-love2.blogfa.com
492468. ۩♥۩عشــــق ماندگــار۩♥۩
ღ ღعاشقانه ها ღ ღ. ღ ღعاشقان خستهღ ღ. ܓܨܓܨܓܨپسری از دیار غمܓܨܓܨܓܨ. دخترک تنها و غمگین دیگه بین ما نیست. بزرگترین وبلاگ کامران و هومن. ثبت در موتورهای جست و جو. عشق اول وآخر من. ღ پری کوچک غمگین ღ. فریادت را ارام بگو. خاطرات دلبرکان غمگین من. اس ام اس انبوه. یوزرنیم و پسورد جدید. تاريخ : سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ 22:4 نویسنده : حانیه. نام مادر: فرشته سکوت. تاریخ تولد: دوران غم. شماره شناسنامه : نامفهوم. محل تولد: دنیای فراموش شده. جرم: به دنیا امدن. مدت محکومیت: حبس ابد. نام پدر بزرگ : درویش تنها.
tanha-love22.blogfa.com
492469. دل شکسته ای خسته و تنها !!!
کد صفحه ورودي عاشقانه. دل شکسته ای خسته و تنها! امشب میخوام فقط واسه دل خودم بنویسم.واسه دلی که خیلی ها شکستنش. واسه دلی که هیشکس همراهش نبود.واسه دلی ک فقط و فقط منتظره یه چیزه.یه ایست.یه مرگ.یه پایان. اون محکوم شده به تپیدن,محکوم به شکستن و دم نزدن,محکوم به تنها ادامه دادن. گاهی اوقات صدای آهش رو می شنوم.صدای ناله های شبانشو . گاهی اوقات دلداریش میدم بغلش میکنم بوسش میکنم .میگم دلم, نترس یه روز تموم میشه دیگه صدای آهت کسی رو اذیت نمیکنه بت قول میدم . و حالا دلم.فقط .منتظر یه چیزه. هرگز زندگی نکرده ای!
tanha-loveyou.blogfa.com
492470. کاش میفهمیدی چقدر تنهام
کاش میفهمیدی چقدر تنهام. خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته بدان میخندم. یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۳ 13:15. یکشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۲ 19:7. امروز وارد 21 سالگی میشم. چه زود میگذره.عمرم داره جلو چشمام میگذره و من نشستم فقط بیهوده رفتنشو تماشا میکنم. دلم میخواد بلند شم برم دنبالش. یا بگم منم ببر که دیگه ادامه پیدا نکنه. یا هم واستا دنیا من دیگه خسته شدم! هه چه کادوی تولدی. البته دیشب دوستان شرمندم کردنو بردنم بیرون خوب بود ولی امروز صبحش. این اولین شک و ناراحتی بود. باشید . امیدوارم.
tanha-lz2.blogfa.com
492471. خاطره ها
دریایی از خاطرات عاشانه - خیانت - شکست و. ب ا من بیا تا درد. با من بیا تا نشانت دهم. را آغاز از کجاست. با من بیا تا خونی که از لبم چکید. تا خونی کز سکوتم. با من بیا تا دوباره به نوشداروی تو. با من بیا تا طعم آتش. را دوباره احساس کنم. آتشی از خون و میخک. آتشی از عشق و شراب. پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۰۱ ] [ 19:57 ] [ milad alizadeh ] . وقتی ۱۵ سالت بود و من بهت گفتم که دوستت دارم. صورتت از شرم قرمز شد و سرت رو به زیر انداختی و لبخند زدی. بود و من بهت گفتم که دوستت دارم. دست بدی وحشت داشتی. بعد از کارت زود بیا خونه.
tanha-m-a.blogfa.com
492472. تنهایی
تنهایی شینا جون 2. دانلود فیلم سریال و موسیقی ایرانی. وبلاگ کاری خودمه برید. چت رومه زیبایی کلیک چت. وبلاگ پسران گنبد.داداش ویروس. وبلاگ هکر بزرگ. ویروس 32. ﭼﻮﻥ ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﻤﻮ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﻨﻢ. ﭼﻮﻥ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﻮ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﺮﺩﻡ. ﭼﻮﻥ "ﺣﺴﺎﺳﻢ" ﻭ ﺗﺤﻤﻞ ﯾﻪ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﺩﯾﮕﻪ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻣ. ﺳﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺣﺪ ﻡ ". ۰۶ مرداد ۹۳ ، ۱۳:۲۹. میگن عاشقا عشقشون رو خوشگل میبینن این دفعه ک دیدمت خیلی. خوشگل شده بودی. نمیدونم هر دفعه تو خوشگل ترمیشی یا من عاشق تر؟ ۰۶ مرداد ۹۳ ، ۱۳:۲۸. ۰۶ مرداد ۹۳ ، ۱۳:۲۸.
tanha-m-j.blog.ir
492473. منو اون
سلام ب همه. چه خبرا؟ یه مدت به علت نقص فنی نشد بیام. مغزم کار نمیکنه. بابای. تاريخ یکشنبه نوزدهم شهریور ۱۳۹۱ساعت 11:35 نويسنده ღ ღ MARYAMღ ღ. تا من در مرور خاطراتم. وقتی از کنار تو رد میشوم،. دیشب که باران آمد میخواستم سراغت را بگیرم. اما خوب میدانستم این بار هم که پیدایت کنم ، باز زیر چتر دیگرانی. قتی تنهاییم دنبال یک دوست میگردیم. وقتی پیدایش کردیم دنبال عیب هایش میگردیم. و وقتی از دستش دادیم دنبال خاطره هایمان با او می افتیم و باز تنهاییم! تاريخ جمعه بیستم مرداد ۱۳۹۱ساعت 16:29 نويسنده ღ ღ MARYAMღ ღ.
tanha-m.blogfa.com
492474. :: همفکری با دکتر علی شریعتی ::
همفکری با دکتر علی شریعتی :. خدایا مرا توفیق ده،تا زمانی که کفش کسی را نپوشیده ام،در مورد راه رفتن وی قضاوت نکنم. علی شریعتی. سرباز گمنام امام زمان(عج). اين کتاب اولين بار در سال 1365 مشتمل بر سيزده سخنراني استاد منتشر شده و سپس در چاپ نوزدهم با افزودن دو سخنراني ديگر تجديد چاپ شد. گفتارهاي معنوي پس از چند چاب از سوي ناشر به آزادي معنوي تغيير نام داد و تاکنون بيش از 52 بار چاپ شده. Title=" alt=" width="180" height="40" /. بازدید امروز : 10. بازدید دیروز : 44. بازدید هفته : 763. بازدید ماه : 1422. هیئت جو...
tanha-m.lxb.ir
492475. تنهايي
مانده ام تنهاي تنها با غم تو. شنبه: با نگاهی عاشقانه مست شدم! یک شنبه: به او گفتم گرفتارت شدم! دو شنبه: همچو لیلی عاشق صحرا شدم! سه شنبه: بی وفایی کرد ومن گریان شدم. چهار شنبه: اسیر هجرانش شدم! پنج شنبه: او رفت ومن در عاشقی فانی شدم! جمعه: بی او تنها. تاريخ دوشنبه نهم اسفند ۱۳۸۹ساعت 10:45 نويسنده mahbobe. گويند خدا هميشه با ماست اي غم نكند خدا تو باشي. تاريخ دوشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۹ساعت 11:55 نويسنده mahbobe. یه بهونه اس واسه رفتن. واسه ویرون شدن من. تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست . تاريخ دوشن...
tanha-m17.blogfa.com
492476. ONLY FOR YOU
دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸ ه‍.ش. گامی به سوی آرامش. گامی به سوی آرامش. اندیشه مثبت می تواند کوهی از مشکلات را فرو ریزد و فکرهای آزرده را التیام بخشد ؛ اما چگونه می شود این اندیشه را در خود ایجاد کرد و نتایج مثبت آن را تجربه کرد. صبر و کاربرد آن در زندگی. یکی از همان کلمات زیبا که همه ما با آن آشنایی کامل داریم کلمه صبر است. اگر بخاطر همسرتان برای کسی کاری انجام می دهید هرگز سرکوفت آن را به همسرتان نزنید چون کار خود را بی ارزش کرده اید بلکه صبر داشته باشید تا نتایج مثبت آن را از طریق رابطه های بعدی دریافت کنید.
tanha-mahnaz.blogspot.com
492477. تنها مثل خدا عاشق مثل ...
تنها مثل خدا عاشق مثل . Alone Similar God Lover similar . وقتی که رفتم تازه تو، می فهمی عاشقی چیه؟ می شناسی عشق و بعد من ، می فهمی عاشقت کیه؟ عاقبت از غ صه ی تو، نقش تو قصه ها می شم. می رم و پیدام نمی شه تنها مثل خدا. وقتی که من عاشق شدم، با همه ی بود و نبود. تو خواب و تو بیداریام، نقش دو تا چشم تو بود. من همه جا کنار تو ، سایه به سایه، کو به کو. آینه ای که دم به دم با تو نشسته روبرو. برای زنده بودنم، تو بهترین نشونه ای. تو بهترین دلیل دل، برای بودنم شدی. نبودی از تنم جدا که پاره ی تنم شدی. تو را می خوانم.
tanha-mamad.blogfa.com
492478. تنهاتر از همیشه ام...
تنهاتر از همیشه ام. نه آن باران .نه آن آتش .گهی افسرده و زارم. اگر چه بی فایدست. من عاشقانه برای با تو بودن. میشمارم تمام قدماهایم را. نوشته شده در یکشنبه هفتم اردیبهشت 1393 ساعت 11:50 توسط بزن بارون. دل من بی هوا میبرد با خود هوای روی ماه تو. اگر چه دورم زتو. اگر چه بی خبر زتو. همین خیالهای عاشقانه کافیست. برای با تو بودن. نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم فروردین 1393 ساعت 14:22 توسط بزن بارون. دلم میلرزد برای با تو بودن. برای همه و همه. اصلا یادم نمی اید. این بار تمام شد تمام. بغضی شبیه نگاه تو پنهان است.
tanha-man-o-to.blogfa.com
492479. حصارتنهایی...
کارهای کوچک . دنیای بهتر. راننده تاکسی که حتی اگه درماشینشو محکم ببندی بلند میگه:روز خوبی داشته باشی! آدمهایی که هواسشان به بچه های خسته ی تو مترو هست وبه آنها جامیدن و گاهی بغلشان میکنن. دوستایی که بدون مناسبت کادو میخرند،مثلا میگن:این شال پشت ویترین انگار مال تو بود،یاگاهی دفتریادداشتی نشان کتابی و. آدمهایی که از سرچهارراه گل نرگس میخرند و با گل به خونه میرن! آدمایی که هواسشان به گربه هاس و به پرنده هاس. آدمایی که اگه توی کلاس تازه وارد میشی،زود صندلی کنارشون رو با لبخند تعرف میکنن تاغریبگی نکنی. امروز...
tanha-man-tanham.blogfa.com
492480. تنهایی من و تو
تنهایی من و تو. تنهاییم را با تو قسمت میکنم سهم کمی نیست . نوشته شده در ساعت توسط تنها. روزی هزار بار بر صفحه. نبودش تنها یک حرف. و من روز و شب. جریمه سنگین رفتنت را. و جز دل که. روزی هزار بار خراش. افتاد، کسی نفهمید که. از ب، بودنت ،تا نون،. نبودت فاصله تا بی. نوشته شده در ساعت توسط تنها. کم رنگ شده ام. شاید هم بی رنگ. پر رنگتر از هر زمانی. کوررنگی گرفته ام اما. نمیبینم انگار اینهمه رنگ را! نوشته شده در ساعت توسط تنها. فرمولهای ریاضی همه از یادم رفته اند انگار! هر چه حساب می کنم نتیجه می شود :.
tanha-man-to.blogfa.com
492481. دختر آتیش پاره
چهارشنبه بیست و یکم اسفند 1392. گوشه ای از این جهان. راه می روی . به من فکر می کنی. چهارشنبه بیست و یکم اسفند 1392. من دستهای تو را می خواهم. باید بدانی که چه اندازه / این دستها. آرامش بی قید وشرط به من می دهند. عشق برای خودش یک قانون بی برو برگرد دارد. که هیچ قلسفه ای قانعش نمی کند. حالا دیگر من نگاهم به آسمانی ست. که نه ماه دارد / نه ستاره / و نه آفتاب. که شاید / خدایش هم. جای دیگری اتراق کرده باشد. سراغ تو را من از آسمانی می گیرم. که می دانم هنوز بالای سر هر دوی ماست. و تو یک جایی در عمق دل من. چهارشن...
tanha-man-yas.blogfa.com
492482. آسمونه من همیشه ابریه ... چترتو اوردی ؟
آسمونه من همیشه ابریه . چترتو اوردی؟ مریم سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1392 15:10. ا ی نابترین ترانه من. که روزی هزار بار می سرایمت. هزار غزل می جوشد از انگشتان بیتابم که ترا بهانه می گیرند. ای زیباترین پاداش صبوریم. که هر روز هزار بار متولد می شوم. و در زلالی تبسم مهربانت. ای که دستهایت عطر یاس می دهد. سهم من از بهشت. یک لحظه از آغوش توست. ۱۲ امروز خیلی خوشحالم. مریم یکشنبه پانزدهم اسفند 1389 13:39. مریم دوشنبه نهم اسفند 1389 11:51. مریم یکشنبه یکم اسفند 1389 13:49. مریم دوشنبه چهارم بهمن 1389 16:25. اونوق...
tanha-man.blogfa.com
492483. تنهاییام...
این روز ها فقط تورا به اندازه یک اشتباه میشناسم. گاهی نباید ناز کشید. تنهآ باید دست کشید و رفت. تاریخ پنجشنبه سی ام مرداد 1393. شيطان عاشق خدا بود. می خواست تنها عاشقش باشد. فرياد زد . خدا نفهميد! خدا بزرگ بود. می خواست عاشقی کند. سالها پيش آدم خدا را از ياد برد. آدم عاشق شيطان شد! اين وسط خدا تنها ماند . حالا که رفته ای. الکی لباس می پوشم،. الکی به خیابان می روم،. الکی به خانه بر میگردم . تاریخ پنجشنبه سی ام مرداد 1393. انقدر پیش این و ان ازخوبی هایش گفتم که وقتی سراغش را می.
tanha-man1377.blogfa.com
492484. من ویه بغل تنهااایی:((
من ویه بغل تنهااایی:(. بغض مانده در گلو! چهارشنبه پانزدهم آذر 1391. چقבر تلخه به همه آرامش بבے. خوבت یه شونه ے گرم براﮮ בلتنگیهات بخواﮮ. هیچ کس کنارت نباشه بهت آرامش بבه! سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1392. گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری. کف دست و بسپاریشان به دست باد. تا بروند و سهم دیگران شوند. جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392. من از تو هیچ نمی خواهم. فقط به کسی که دوستش داری بگو :. حلالم كند که هنوز شب ها با یاد تو می خوابم! جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392. به لب های ساده ات بیاموز. هفته سوم آذر 1391.
tanha-man70.blogfa.com
492485. تنها منم نه تو
من به آما رزمین مشکوکم اگر این سطح پر از آدمهاست پس چرا این همه دل تنهاست. مگر این عشق چه سوزی ست مگر این عشق چه سازی ست. مگر این عشق چه درد و رنج و چه عذابی ست! که چنین مانده به رویم که چنین رفته به سویم. که چنین مانده درون دلم و مانده درونم . مگر این عشق چه رقصی ست مگر این عشق چه شرابی ست. مگر این عشق چه سراب و چه جواب و چه خیالی ست! که چنین کرده جنونم، که چنین برده صبورم،. که چنین کرده سبویم، بسویم روان است . چه کنم مانده درونم، چه کنم خسته گلویم. چه کنم دیده ی من رفته ز رویم! نفهمیدی چه می گویم.
tanha-manam-na-to.blogfa.com
492486. تنهایی های من
هنوز عادت به تن هایی ن دارم باید هرجوریه طاقت بی ارم. نوشته شده در ساعت توسط تنها. میدونی که آرزوم چیه؟ امروز سال جدید میشه. نوشته شده در ساعت توسط تنها. عید پارسال با تو بودم. نوشته شده در ساعت توسط تنها. میدونی باید چیکار کنم؟ خودت ماله همدیگه کردیمون. حالا بگو چیکار کنم. چیکار کنم دلم واسش تنگ نشه. نوشته شده در ساعت توسط تنها. ببین همش دارم ازت میپرسم. که چرا از اول. ما رو سر راه هم گذاشتی؟ نوشته شده در ساعت توسط تنها. چه قدر طول میکشه که. نوشته شده در ساعت توسط تنها. اینکه گریم نمیگیره دیگه. همه چی ت...
tanha-manam.blogfa.com
492487. وبلاگ بلاگفا
tanha-mandam.blogfa.com
492488. تنها مانده ایم؟
1662;نجشنبه ۸ امرداد ۱۳٩٤. کلمات کلیدی : شعر. در خواب رهایی است. در خواب آرام‌ترین هیاهوهاست. به خواب می‌روم. و از همه‌ی آنچه. از درون و بیرون. در خواب رهایی است. در مرگ هم هست؟ برای تشییع جنازه‌ام. تمام قد سفید می‌پوشم. و به همه‌ی سیاه‌پوشان آنجا. چون تنها من هستم. که داماد مرگ شده‌ام. 1670;هارشنبه ۳ تیر ۱۳٩٤. کلمات کلیدی : شر های من. واژه‌ها رژه می‌روند. و من در رژیم بی‌غذایی. بر روی صفحه‌ی رایانه‌ام. هرچند چند وقتی هست. سرب تنها به شکل گلوله‌ای است. که در نفس‌های ما شلیک می‌شود. و مطلوب را به دست آورد.
tanha-mande.persianblog.ir
492489. متنهای خیالی
وبلاگ دوست داشتنی من. تو میراث 8 ساله منی. چهار بار ارشیوت حافظه ات را پاک کردم. حالا دیگر بپایان نزدیک شدیم. تورا به که بسپارم تنها مانده سال های دور من. تورا به دست کدامین مهربان بسپارم. باید رهایت کنم اینجا در سیاهی روزگار. چهارشنبه ۳۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 11:9 ] [ مسافر کوچولو ] . دوستی که نمیشناسمش چیزی برایم نوشته. اگر برگشتی بدان این اواخر همه چیز و همه کس را فراموش کردم. پس خوشحال میشم بیایی و اینبار بگویی از کجا آمده ای. جمعه ۲۶ تیر۱۳۹۴ ساعت: 22:27. هميشه كلماتت همه جا هستند هواشون داشته باش. تو رفته ای ...
tanha-mandeh.blogfa.com
492490. ✿ تنها من من ✿
۱۴:۴۴ بعد از ظهر - چهارشنبه ۲۳ بهمن۱۳۹۲ - sanaz. مےگویند: مخآط ب دآشتﮧ بآش . . . مخآط ب دآشتﮧ بآش . . . برآے عآش قآنﮧ هآی ت! ن مےدآن ند . . . م خآطب ت مآم عآش قآنﮧ هآے م ن. 1575;بزار و قالب وبلاگ : تم ویوز. ۱۴:۲۰ بعد از ظهر - چهارشنبه ۲۳ بهمن۱۳۹۲ - sanaz. رای دوستای گل دهه هفتادی. لذتی که تو سر کار گذاشتن دهه شصتیا. تو کتک زدن دهه هشتادیا. 1575;بزار و قالب وبلاگ : تم ویوز. ۰:۳۲ قبل از ظهر - جمعه ۲۰ دی۱۳۹۲ - sanaz. دستهایم را محکمتر . . . دستهایم را محکمتر فشار بده عش. اینجا خیلی ها سر جدایی تو و من.
tanha-mane-man.blogfa.com
492491. یک مشت حرف :|
یک مشت حرف :. داشتم میا ندیشیدم من که نمیتونم تا ۲۲ خرداد نیام نت! بیام هم که اگ قرار باشه اینجارو تعطیل کنم تا پایان امتحانات بس ناجوان مردانه بیکار میشم و مجبور میشم خیره شم به صفحه کامپیوتر و بعدشم دست از پا درآز تر بی هیچ میل و رقبتی برگردم سر درسم :. در نتیجه بعد از هر امتحان میام و یه ماو ق ع ی خیلی کوتاه مینویسم! صرفا جهت ص بت *. در تاریخ و نشاندن زاویه لبخندی بر گوشه لب های شما. بت رو از عمد نوشتم "صبت". ببیتم با معرفتاش کیان ها! اجرش با خدا :. درس خوندم تا ساعت ۱۲! برای افزایش روحیه لطف کردن برا...
tanha-mane-tanha.blogfa.com
492492. تنهــــــــایــــی منـــــو تــو
دل نوشته ها.می نویسم شاید بخوانی:. زندگی نقطه سر خط:. زندگی نقطه سر خط. تو نوشته بودی دیدار. سه تا نقطه . به قیامت. زندگی نقطه سر خط. تلگرافی شده نامه ت. لای نقطه چین نامه ات. عزیزم نقطه ته خط. برو با خیال راحت. بتو تقدیم این ترانه. عوض جواب نامه ات. با سی و دو حرف دلگیر. مختصر ، مفید و ساده. گفتی که سایه عشقت. از سرم خیلی زیاده. زیر درد و خط کشیدی. ضربدر زدی رو اسمم. تا بدونم که به عشقت. تا که جون دارم طلسمم. روی یک کاغذ بی خط. حرفهای خسته به نوبت. حرف "ت" کرده قیامت. حواست با منه یا نه؟ نوشته شده در شن...
tanha-mano-to.blogfa.com
492493. از آن شبی که برنگشتی...!
از آن شبی که برنگشتی! کاش با رستخیز دوباره طبیعت. تو نیز از بستر این خاک سرد برمیخواستی. تا باز زندگی را در نگاه مهربان و لبخندان گرمت ببینیم. تا باز شور و عشق در روحمان جاری شود. تا باز کلام دلنشینت تحمل زخمهای این روزگار نامهربان را برایمان سهل تر کند. تا تنها باشی . و باز از عطر بودنت مست و شیدا شویم . سالروز تولدت در راه است. و داغ نبودنت را بیشتر بر دلمان میگذارد. نوشته شده در پنجشنبه چهارم فروردین 1390ساعت 12:10 توسط مریم. چه قدر دانی با ارزشی در کشورمان از هنرمندان. کاش با رستخیز دوباره طبیعت.
tanha-maryam.blogfa.com
492494. ^^^^faghat mogaradi^^^^
سلام اسم من مریم هست و 15 سالمه.هدف من ازساخت این وبلاگ این بود که دوستای زیادی پیدا کنم و باهاشون اشنا بشم.دوست دارم نظرتون رو در باره ی وبم بدونم.پس بعد از خوندن مطالب نظر یادتوووون نره. دوست داشتن و عشق. نه سیاسی نه پشت کوهی. روزی مردی به سفر میرود و به محض ورود به اتاق هتل متوجه میشود که. هتل به کامپیوتر مجهز است. تصمیم میگیرد به همسرش ایمیل بزند.نامه را. مینویسد اما در تایپ دچار اشتباه میشود و بدون اینکه. متوجه شود نامه را. میفرستد. در همین حال در گوشه ای دیگر از این کره خاکی زنی تازه از. نوشته شده ...
tanha-mogarad.blogfa.com
492495. تنهایی
راه که می روم مدام بر می گردم پشت سرم را نگاه می کنم دیوانه نیستم خنجر از پشت خورده ام. اینجا درون قلب من. ÄãÇíäÏ í äá ÇÓ Çã ÇÓ. عشق در میان خانواده ام مانند باران می بارد. یه پرے ن از کوچولو. همه چی از همه جا. از اون گله نکن! وقتی تو جاخالی دادی. وخدایی که دراین نزدیکیست. I will never let u go. با چشمان تو مرا الماس ستارگان نیازی نیست. حسینی ه مجازی حسن ثانی کربلا . ÁíÓÊ ÊãÇã íæäÏ åÇ. هفته دوم تیر ۱۳۹۴. هفته سوم فروردین ۱۳۹۴. هفته دوم فروردین ۱۳۹۴. هفته چهارم بهمن ۱۳۹۳. هفته سوم بهمن ۱۳۹۳. می خواهی بروی .
tanha-mohamad.blogfa.com
492496. ღ از ؏ݜقــــ تا כּفړتـــــ ღ
دريافت کد صفحه ورودي. ღ از ݜق تا כ فړت ღ. سلام ب همه ی دوستان گلم :). امیدوارم بتونین تمام استفاده رو از این وبلاگ ببرین. نکته نظرات و انتقادات خود را ارسال نمایید. جان من نظر نداده نرید. یکم فروردین ۱۳۹۲ 0. ツ MöhåmmåÐ-H ツ -. ShopContainerBox{width:600px;padding:1px;margin:3px auto;border:solid 1px #ccc;direction:rtl;font-family:Tahoma;font-size:11px;color:#4e88c3;}. LstShop:hover{background-color:#e5fde6;border-color:#338d35;color:Black;box-shadow:0 0 8px 2px #338d35 inset;}. تست زنی با نگاه در 10 ثانیه.
tanha-mohammad.blogfa.com
492497. az vaqti kenaram bodi...
Az vaqti kenaram bodi. عاشق شدن چیز ساده ایست انقدرکه همه ی آدم ها توان تجربه کردن آن را دارند ولی دوست داشتن را نه.دوست داشتن کلمه ی مقدسی است که هرکسی توان نگهداری آن را ندارد.دوست داشتن صادقانه.تاابد دردل وقلب ماندن است. به سلامتی کسی که لیاقت دوست داشتن وداشته و داره(مخاطب خاص). نوشته شده توسط mona در سه شنبه هشتم اسفند 1391 ساعت 1:13 بعد از ظهر موضوع لینک ثابت. از زمين و زمان بريده بودم! از ادمهاي اطرافم متنفر بودم! فكر ميكردم كه ديگر كسي زيبا نيست.كه ديگر كسي پاك نيست! تفاوتت را با بقيه نميدانند!
tanha-mona.blogfa.com
492498. تنها منجي
وقت آنست که . . . جمعه یعنی . . . بخوان دعای فرج را. رمضان بی تو دلم تنگ شود. جمعه یعنی . . . ای دل بسوز تا شب احیا نیامده. دل از ما گرفتهای. مجموعه تخصصی شعر شیعی. وقت آنست که . . . يازده قرن قدم در كف ساقي مانده. روي لبهاي زمين جام تو باقي مانده. يازده قرن جهان خواب تو را ميبيند. خواب اسب تو و اصحاب تو را ميبيند. وقت آنست كه اين قصه به پايان برسد. يوسف گمشده از جانب كنعان برسد. تا زمين عرصه مردان تهمتن بشود. آسمان شاهد پروانگي تن بشود. جمعه ۲۳ مرداد۱۳۹۴ .: . 23:33 .: . منتظر .: . جمعه یعنی . . . بخوان ...
tanha-monji.blogfa.com
492499. دانلودآهنگ بالينك مستقيم
سامانه اس ام اس. بی ان ام دانلود. Weblog Themes By BlackSkin. Object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http:/ fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="62" height="28". طراح قالب وبلاگ دی جی. Weblog Themes By : Blackskin.ir.
tanha-music.blogfa.com
492500. وبلاگ مسدود است
این وبلاگ به دلیل عدم رعایت قوانین جرایم رایانه ای مسدود شده است. The page you have requested is ban .
tanha-music.javanblog.ir
492501. ˙·٠• تنهاترین تنهــــــــای تنهــا •٠·˙
٠ تنهاترین تنهای تنها ٠. یکرنگ که باشی،زود چشمشان را میزنی،خسته میشوند از رنگ تکراریت،این روزها دوره ی رنگین کمان هاست! ﺩﺭﺩﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻻﯾﮏ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻮﺩ . ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺘﻢ. ﻣﮕﺮ ﺩﺭﺩ ﻫﻢ ﺯﯾﺒﺎ ﻣﯿﺸﻮﺩ؟ ﻫﯽ ﺭﻓﯿﻖ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﻣﻦ . ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﻢ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ. ﺩﻟﻢ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﺪ ﻭ ﻣﻦ . ﻓﻘﻂ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ . ﺑﻪ ﻋﺒﻮﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﻢ ﻭ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺷﺪﻩ ﺍﻡ . ﺷﺎﯾﺪ ﺁﺭﺍﻡ ﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﺪﻡ. چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 23:26 ] [ nAsLIm ] . تنها کسم تنهایم گذاشت. ای خدا به حق تنهاییت،در تنهاترین تنهاییش. هنوز وفادارم لعنتی . به کدوم ساز باید برقصم؟
tanha-n-tanha.blogfa.com
492502. یارکوچولو من کجایی؟
هستی ام از دوری ات، آتش گ رفت. این دل غمدیده ام ، خوابش گ رفت. بی فروغت د ر بیابان گ م شدم. صفحه ی آیینه ها را ، خ ش گ رفت. ق و ت راهی دگر ، د ر پای نیست. گوئیا از خستگی ، ساقش گ رفت. از عطش در قعر دریا ، م رد ت ن. آخ ر آن د ردان ه ا م ، آه ش گ رفت. دوره ی بیگانگی آغاز شد . نوشته شده در ۹۰/۰۱/۱۷ساعت 6:36 توسط elyAs. کاش افسانه ی شیرین بودم، تا که در خاطر تو می ماندم. کاش در دفتر اسرار دلت، راز پنهان تو را می خواندم. کاش بودم من دور افتاده، جای آن پیرهن آبی تو. تا شبی تنگ در آغوش کشم، پیکر نازک مهتابی تو.
tanha-na.blogfa.com
492503. از طلوع عشق تا غروب سرنوشت دوستت دارم ..
از طلوع عشق تا غروب سرنوشت دوستت دارم . نوشته شده در چهارشنبه بیستم دی ۱۳۹۱ساعت 11:37 توسط تنها-نفس. را ره ا کر. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۱ساعت 18:1 توسط تنها-نفس. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۱ساعت 17:38 توسط تنها-نفس. نوشته شده در جمعه یکم دی ۱۳۹۱ساعت 13:33 توسط تنها-نفس. سکوت میکنم و لبخند میزنم تا کسی نفهمد درد دل نازکم را. تنهاتر از قبل شده ام اینروزها. این خواست خودم بود که از همه دور شدم. بگذار فکر کنند آنقدر خوشبختم که فراموش کرده ام همه چیز را. که نگوید "فراموش کن و زندگی کن".
tanha-nafas.blogfa.com
492504. تَنهــــــــــــــا نَرو
ت نها ن رو. رفآق ت ت عطیل. د ست خود ت نیست. گاه ﮯ دوس دارے ت کیه بدهﮯ. ض عیف باشﮯ . . . تاریخ جمعه پنجم دی 1393 ساعت 1:49نویسنده هانیه. از کوچہ ات مﮯ گذرد. ایט م رده هماט است کہ. بیمار تღو بود . تاریخ یکشنبه یازدهم خرداد 1393 ساعت 16:35نویسنده هانیه. آرام می آیند در سین ہ. تاریخ دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1392 ساعت 18:53نویسنده هانیه. کنآرم مثل جمع ہ. کنند فرد هستند یآ زوج. تاریخ جمعه سیزدهم دی 1392 ساعت 19:8نویسنده هانیه. از تو دلگیر نیست م . . . ا ز دل م دلگیر م! که ن بود نت را. بﮮ هیچ ش کوه اﮮ !
tanha-naro.blogfa.com
492505. دفتر قلبم
شهادت امام رضا رو به همه دوستانه گلم تسلیت عرض می کنم. ارزویی سر بلندی برای همه ای شما عزیزان. نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۸ساعت 23:17 PM. رویای با تو بودن. بازهم برای تو مینویسم تا بدانی که یادتو در لحظه لحظه من جاریست. باز هم از دیوارهای فاصله عبور میکنم و در ژرفای لحظه ای با تو بودن گم میشوم. و در آن لحظه ی رویایی اوج در دریای بی پایان چشمانت غرق میشوم. تا در آن لحظه در نگاه تو گم شوم تا خودم را بیابم. و از زندان لحظه های بی تو رها شوم.شاید بتوانم به رویای با تو بودن برسم. سهم من و تو.
tanha-neda.blogfa.com
492506. تنهانوشت
فقط برای اینکه چیزی نوشته باشم. اینکه الان نباشی،دردی ندارد! دردآن زمانی ست که. با گوشه روسری ام پاک کنم. تاریخ ارسال: 1394/12/18 ساعت 10:20 نویسنده: Bano. تاریخ ارسال: 1395/10/24 ساعت 00:15 نویسنده: Bano. هیچ کس، شبیه وبلاگ هایش نیست! تاریخ ارسال: 1395/10/24 ساعت 00:02 نویسنده: Bano. شاید واقعا نمیشود روی آدمها حساب کرد! نمیشود و نمیشد روی او هم حساب کرد. حالا که با او هم نشد که بشود، هیچ جوره نمیتوانم دلم را نسبت بهش صاف کنم! باز هم تصمیم اشتباهی! پناه بر تو از این همه اشتباه! بهم گفت :مسافرت خوش میگذره.
tanha-neveshat20.blogsky.com
492507. از آن روز که در بند توام آزادم
از آن روز که در بند توام آزادم. حالمان بد نیست غم کم می خوریم /کم که نه! هر روز کم کم میخوریم. آب می خواهم،سرابم می دهند /عشق می ورزم عذابم می دهند. خود نمی دانم کجا رفتم به خواب /از چه بیدارم نکردی آفتاب؟ خنجری بر قلب بیمارم زدند/ بی گناه بودم و دارم زدند. دشنه ای نامرد بر پشتم نشست / از غم نامردمی پشتم شکست. سنگ را بستند و سگ آزاد شد / یک شبه بیداد آمد،داد شد. عشق آخر تیشه زد بر ریشه ام /تیشه زد بر ریشه ی اندیشه ام. عشق اگر اینست مرتد می شوم / خوب اگر اینست من بد می شوم. قفل غم بر درب سلولم مزن! عشق از...
tanha-nistam.blogfa.com
492508. تو تنها نیستی
ما تنها نیستیم. او در کنار ماست.مارا تماشا میکندو با ما میخندد. گاهی عاشق دنیا میشوم. قصه ی من و نفسم. گاهی عاشق دنیا میشوم. دوشنبه هفتم مرداد 1392 ] [ 1:25 ] [ امیر ]. یکشنبه ششم مرداد 1392 ] [ 1:19 ] [ امیر ]. قصه ی من و نفسم. سلام به همه ی فرشته های آسمون.شمایی که حرف دل مارو میبرین پیش خدا.خوبین؟ سه شنبه چهاردهم خرداد 1392 ] [ 22:18 ] [ امیر ]. Weblog Themes By : themzha.com.
tanha-nisti.blogfa.com
492509. ♥با هم بودیم ..زنده بودم!♥
با هم بودیم .زنده بودم! دیگه کسیو لازم نداریم. هوای هم دیگرو داریم و تو غم همدیگه هم شریکیم. وقتی یکیمون ناراحته شادش میکنیم. من ناراحت باشم اونارو هم ناراحت میکنم! دیگه نیازی ب دختر و پسر بازی نداریم. بهتره اینجوری تنهایی ادم از بین بره. تا این ک بری تو رابطه ای ک اخرش میدونی شکست خوردنه. خوش اومدین} } } }. Αñαʓ-α êñα- êʓαя شنبه بیست و هشتم دی 1392 19:3. خب منم دیگه تغییر کردم و دیدم دنیا اونجوری که فکرشو میکردم نیست. هیچکس مظلوم نیست هر کی واسمون مظلوم بازی در اورد اخرش گرگ شد. ابجی و داداش هام و دارم.
tanha-nistim.blogfa.com
492510. برای مسعودم ....نفسم....
برای مسعودم .نفسم. چهارشنبه 27 اسفند 1393. به دلتنگی هایم دست نزن. می شكند بغضم یك وقت! آنگاه غرق می شوی در سیلاب اشكهایی كه. بهانه ی روان شدنش هستی! دوشنبه 7 بهمن 1392. جسارت می خواهد نزدیک شدن به افکار دختری که روزها با زندگی مردانه می جنگد. بالشش از هق هق دخترانه اش خیس است. سه شنبه 30 آبان 1391. افسوس .من با تمام خاطره هایم. واز غرور.غروری که هیچگاه خود را چنین حقیر نمیزیست. در انتهای فرصت خود ایستاده ام! و گوش میکنم :نه صدایی. و خیره میشوم.نه زیک برگ جنبشی. ونام من که نفس آنهمه پاکی بود. کسی مرا به ...
tanha-nobody.mihanblog.com
492511. tanha
نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 21:40 توسط فرحان. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 21:35 توسط فرحان. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 21:23 توسط فرحان. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 21:21 توسط فرحان. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 21:14 توسط فرحان. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 20:42 توسط فرحان. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 16:57 توسط فرحان. غروبا میون هفته بر سر قبر یه عاشق. اون جوون داغ دیده ب...
tanha-o-reza.blogfa.com
492512. ☆بپــــــــــــر بــــــــــه.........☆
آدرس وبمو عوض کردم. بروووووووووووو به:. Http:/ parisashadmand.blogfa.com. نوشته شده در چهارشنبه یکم خرداد 1392ساعت 21:56 توسط پریسا شادمند.
tanha-o-taha.blogfa.com
492513. تنها خانوم
سلام به دوستای گل خودم. شرمنده به خاطر این همه تاخیر . یه سوال کانلا جدی و عاشقانه و عارفانه:. نظر شما در مورد عاشقی چیه هرکی هم تا حالا عاشق شده دستشو ببره بالا؟ و اینکه چرا میگن عقد دختر عمو و پسر عمو رو توی آسمونا بستن؟ میتونین نظرات شخصی تونم به صورت خصوصی برام به یادگار بگذارین. نوشته شده در یکشنبه ۲۷ آذر۱۳۹۰ساعت 11:53 توسط تنها جون. سلام به همه دوستای خوب خودم. معذرت میخوام از غیبت خیلی طولانی که داشتم.آخه کلی سرم شلوغ بود. امروزم اومدم که عذر خواهی کنم یه چند روزه دیگه میام و یه مطلب جدیدی میارم.
tanha-ok.blogfa.com
492514. tanha-omideman
جمله های عاشقانه جدید. جملات عاشقانه زیبا 2014. قلبم بوی کافور میدهد! مرده شور یکی دیگر از ارزوهایم را غسل میدهد و کفن میکند! جملات عاشقانه زیبا 2014. در سگ بودن اخلاقم شكی نیست ,. ولی وفا داریم به كل هیكل خیلی ها می ارزه . جملات عاشقانه زیبا 2014. تو تمام الفبا می شوی. و من دوباره باید یاد بگیرم. که چطور می شود نوشت! جملات عاشقانه زیبا 2014. هر امدنی رفتنی دارد. قبول. امدنت قشنگ بود اما چرا اینقدر بی رحمانه رفتی ؟ جملات عاشقانه زیبا 2014. اسمم به نام تو،. عشقم به یاد تو، جسمم برای تو،. من از بچگی خیلی ع...
tanha-omideman.blogfa.com
492515. تنها با تو
در پی اعتراضات اخیر بخشی از هموطنان بختیاری زبان به سریال سرزمین کهن ساخته کمال تبریزی، که منجر به توقف پخش آن شد، امیر آقایی یکی از بازیگران این سریال، نامه ای خطاب به اقوام بختیاری در صفحه شخصی اش در فیسبوک منتشر کرد. متن نامه امیر آقایی به شرح زیر است:. این تنها میتواند از فواید مخصوص فلات ما باشد که چند هفته است سربازان بیگناه سرزمینمان در اسارتاند و هیچ صدایی از کسی برنمیآید. ما عادت داریم از سوراخ سوزن رد شویم و از در دروازه نه! 17 فوریه ۲۰۱۴ - لندن. به گزارش ایسنا، این بازیگر سینما در حاشیه مراسم ...
tanha-ordibehesht.blogfa.com
492516. تنها پیام
اینجا تنها جایی هست که به راحتی میتونم بنویسم هر طوری که دلم بخواد. ساعت ۱۱:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٦. صبر کردن دردناک است. و فراموش کردن دردناک تر. ولی از این دو دردناک تر این است. که ندانی باید صبر کنی یا فراموش. ساعت ٥:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢٠. بردی دل من از تو آن میخواهم. وز گمشده ی خویش نشان میخواهم. سر مصرع هر بیت تو حرفی بردار. هر آنچه که شد از تو آن میخواهم. حتی دوست نداشتن هایت را. الان چند روزی میشه که شروع کردو به خواندن داستانهای عاشقانه که هر ماجرایی توشون پیدا میشه شکست ناکامی ازدواج و. برای خط ترک...
tanha-payam.persianblog.ir
492517. خسـته ام از تــــنهایی...
خسته ام از تنهایی. وقتی بارون می باره با همین قلب عاشق ، بدون هیچ چتر و سرپناهی زیرش قدم میزنم. وقتی بارون می باره یاد و خاطرات در کنار تو بودن تو دلم زنده می شه.بارون رو دوست دارم چون تو رو اون لحظه حس میکنم. عاشق بارونم ، چون عاشق قلب مهربون تو هستم. وقتی بارون میاد ، احساس میکنم کنارمی. احساس میکنم دستای گرمت تو دستای منه و با هم قدم میزنیم زیر قطره های مهربون بارون. صدای رعد آسمون منو به یاد اون لحظه میندازه که با فریاد به تو میگفتم دوستت دارم عزیزم. بارون ببار که دلم بدجوری هوای یارم رو کرده. ببار ت...
tanha-pejman.blogfa.com