SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492517 - 492571)

492517. خسـته ام از تــــنهایی...
خسته ام از تنهایی. وقتی بارون می باره با همین قلب عاشق ، بدون هیچ چتر و سرپناهی زیرش قدم میزنم. وقتی بارون می باره یاد و خاطرات در کنار تو بودن تو دلم زنده می شه.بارون رو دوست دارم چون تو رو اون لحظه حس میکنم. عاشق بارونم ، چون عاشق قلب مهربون تو هستم. وقتی بارون میاد ، احساس میکنم کنارمی. احساس میکنم دستای گرمت تو دستای منه و با هم قدم میزنیم زیر قطره های مهربون بارون. صدای رعد آسمون منو به یاد اون لحظه میندازه که با فریاد به تو میگفتم دوستت دارم عزیزم. بارون ببار که دلم بدجوری هوای یارم رو کرده. ببار ت...
tanha-pejman.blogfa.com
492518. پسرک تنها
اندیشیدن به پایان هرچیز شیرینی حضورش را تلخ می کند.بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز! خوش آمد گویی به دوستان گلم. سلام دوستان به وبلاگ من خوش آمدید با نظرات خود تنهام نزارید. دوشنبه چهاردهم فروردین 1391 ] [ رسول17ساله ] . چرا ميگي قسمت نبود. خودت ميدوني ميدونم دليل رفتنت چي بود. اما ميتونستي نري ،چرا ميگي قسمت نبود. اگه قسمت نبود چرا تو موندي؟ خدا چرا مارو بهم رسوندي؟ اگه ميدونستي يه روزي ميري. چرا روزا رو تا اينجا کشوندي. چي بودم ،چي شدم به خاطر تو. ولي پشت دلم رو خالي کردي. هرگز وقتت را با...
tanha-pesar.blogfa.com
492519. تنها پسر ، تنهای تنها
تنها پسر ، تنهای تنها. چه روزگاران سختی بر من گذشت با امید. و چه روزگاران سختی در راه است بدون امید. فقط تو می توانی کمکم کنی. و مرگ پایان همه چیز است حتی امید. 1777;۱:۳۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۳ آبان ۱۳٩۱. آشنای غریب من منتظرتم. 1641;:٤٧ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٠ امرداد ۱۳٩۱. چی بگم فیس بوک اومده نمی زاره بیام اینجا ولی اینجا برام مقدسه دوسشم دارم حریم امن منه خیلی چیز ها این جا هست هیچ جای دیگه نیست و همچنین نوار زندگی منه شروع کنی به خوتدن یعتی زندگی منو مرور کردی. کارخونه هم خوابیده هر روز من نگرانم چه اتفاقی قرار بیا...
tanha-pesar.persianblog.ir
492520. تنهاتر از تنهایی
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. رسم زمانه است اگر نرم باشی تو را له میکنند اگر خشک باشی تو را میشکنند . . . بنام تک نوازنده ی گیتار عشق. سلامممممممممممممممم. . .خوبین؟ از اینکه لطف کردین و به وب من یه سری زدین خیلی خیلی ممنووووووووون عزیزان. . .فقط یه چیزی:. اگه کسی نظر نده اجازه ی خروج نداره. . گفتم بدونین. . . دوشنبه سیزدهم آبان 1392 17:51. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. دیگه با آهنگای کی بشینم گریه کنم؟ خدايا عزيزمان را به تو سپرديم. آنقدر محكم بغلش كن كه تمام دردهايش آرام گيرد. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ.
tanha-pr.blogfa.com
492521. بی کسی :-(
به یک معتاد نیازمندم جهت کشیدن دردهایم! اینقدر برایم رجز نخوانند. من اهل جنگ نیستم. خیلی بخواهم گرد و خاک کنم. نوشته شده در شنبه 29 آذر1393ساعت 17:28 توسط ارزوی تنها. اتش زدن به یک سرنوشت کبریت نمی خواهد که! پا می خواهد. که لگد بزنی به همه دارایی یک نفر. و. بروی! نوشته شده در سه شنبه 11 آذر1393ساعت 11:42 توسط ارزوی تنها. ﻧﻪ گریﻪ کرﺩﻥ ﺁﺭﻭﻣﺖ ﻣﻴﻜﻨﻪ. ﻧﻪ ﻳﻪ ﻟﻴﻮﺍﻥ ﺁﺏ ﺳﺮﺩ. ﻳﻪ ﻭﻗﺘﺎﻳي ﻫﺴﺖ ﻛﻪ. نوشته شده در سه شنبه 29 مهر1393ساعت 10:45 توسط ارزوی تنها. جنس ارزون، زیاد مشتری داره. دوستات به تو حسودیشون شده،. اهااااا...
tanha-raft.blogfa.com
492522. ::.::تنها رفتی::.::
تنها رفتی: .:. دلتنگی. دل نوشته . درد دل. از تمام کسانی که لطف میکنن و چشمای قشنگشونو واسه دقایقی مهمون وبلاگ من میکنن ممنونم. لحظه های نیلوفری.تنهام نذار. تو رفتی و من . اما حالا دوست دارم. زندگی میان سایه ها. تنهایی ها و بی کسی هایم. پاییز بهاریست که عاشق شده است. یاد آن روز بخیر. قلبی دارم خسته از تپیدن. دوست مجازی من سلام. دوست مجازی من سلام. چند وقت است برایت می نویسم. و گاهی هم تو می نویسی و من میخوانم. این روزها درد دلهایمان را به زبان نمی آوریم. مانده ام اگر این دنیای مجازی نبود. داشته باشيم و بد...
tanha-rafti.blogfa.com
492523. تنها رفتی
من به دنبال کسی میگردم که غمش را با من تقسیم کند من دلم را با او و پس از آن هر دو با هم به تماشای بهار برویم. همیشه سعی کن با کسی دوست شوی که دلش بزرگ باشد.چون خودت را برای ورود به قلبش کوچک نکنی. دلم غمگین نگام ابری چشام بارون صدام ابری طلوع عشق من بی رنگ غروب گریه هام ابری منو دلتنگیه گریه به روی شونه های تو می شم بارون دلتنگی می بارم ازچشای تو نمی خوام بی تودنیارو باگل ها وباگلدون هاش نمی خوام بی توفردارو با تابستون هازمستون هاش. اگه یه روز نشه که دیگه با تو باشم. ولی بدون اون روز روزه مرگ عشق منه.
tanha-rafti.mihanblog.com
492524. عاشقانههههههههههههه هااااااااااااااااااا
1670;ت روم. کاش اون لحظه هایی که ازت میپرسن خوبی وتومیگی خوبم. میکروبلاگ پارسه: http:/ parseface.com/dashboard. دوشنبه نهم دی 1392 ساعت 15:15 توسط shima. سلام دوستان خوشحال میشم به این وبلاگ هم سر بزنید و نظر بذارید من وظیفه تبلیغات ودارم و مدیر تبلیغات هستم مرسی شیما. یکشنبه هفدهم آذر 1392 ساعت 21:59 توسط shima. داستان از آنجا شروع شد که تو اسمه تمام هرزگی هایت را آزادی گذاشتی. و من از آنجا بی غیرت شدم که فکر میکردم به تمدن رسیده ام! دل ام کمی دختری میخواهد. دل ام کمی از ته دل خندیدن میخواهد. اما میخواه...
tanha-raha.blogfa.com
492525. سکوت شیشه ای
غربت غروب کوچه های بی کسی. واژه هايت را چگونه ساختي؟ مهرباني را چه سان پرداختي؟ شعله ها بود و من و گلواژه ها. واژه هاي مهربان و گرمي بي انتها. نغمه نغمه واژه ها را ساز كن. گاهگاهي اندكي هم ناز كن. ناز تو پرواز من آغاز من. لذت پراشتياق بالهاي باز من. چشمهاي باز و مژگان سياه. چشم حيران من و روي چو ماه. خيره خيره چشم من در ديده گان. شرم پنهان نگاهت چيست هان؟ دوري و دلتنگي و سنگيني حجم غروب. شب به شب ياد تو وبيخوابي و روياي خوب. چشم پرخواب من از بيخوابي و صبح و مسير. دوري راه و من خواب آلوده ي هر روزه دير.
tanha-rahil.blogfa.com
492526. لاف عشـــــق
اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به هم ديگر نا محدود مي شود. تولد تولد تولدت مبارک. چه لطیف است حس آغازی دوباره،. و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس. و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن! و چه اندازه شیرین است امروز. روزی که تو آغاز شدی! روز میلادت مبارک جان دلم خیلی خیلی دوستت دارم مهربونم. امروز روز میلاد بهترین کسم هست که حاضرم براش بمیرم و تمام. خدایا شکرت که منواز این تنها بودن در آوردی و کسی رو برام. فرستادی که از ته دل. دستان لرزانم را دراز. به دل ديو...
tanha-rasol.blogfa.com
492527. از همه چی
از همه چی (عشق و خواننده و مدل لباس). نوشته شده در دوشنبه شانزدهم تیر 1393ساعت 8:57 توسط محمد. معنی خواهر شوهر و پسر و دختر. مغز متفكر و طراح اصلی برنامه هاي سازمان جاسوسی خانواده شوهر و بهم زننده هرگونه خوشی. او معاون اول مادرشوهر و دبیر جلسات ضد عروس است. نوع اهلی آن متاهل بوده و وحشی آن اغلب مجرد میباشد. داراي نیش گزنده بوده و پس از مسموم كردن طعمه، آن را توسط برادرش هلاك میكند! هیچی نیست والا یه آدم الکیه هی اس میده توام جوابشو می دی شارژت تموم می شه خواستگاریتم نمی یاد واللللللا به خدا! نوشته شده در...
tanha-roz.blogfa.com
492528. تنهاترینم
این وبلاگ فقط برای مرور خاطراته. تنهاترینم این وبلاگ فقط برای مرور خاطراته. این وبلاگ فقط برای مرور خاطراته. خاطرات به روایت تصویر. قالب وبلاگ حرفه ای. این وبلاگ تحت کنترل قرار گرفت. تاريخ : یکشنبه شانزدهم شهریور ۱۳۹۳ 11:55 نویسنده : 1 359. تاريخ : یکشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۳ 14:55 نویسنده : 1 359. تاريخ : یکشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۳ 21:49 نویسنده : 1 359. تاريخ : جمعه سیزدهم تیر ۱۳۹۳ 12:45 نویسنده : 1 359. تاريخ : یکشنبه هشتم تیر ۱۳۹۳ 13:42 نویسنده : 1 359. تاريخ : شنبه هفتم تیر ۱۳۹۳ 13:39 نویسنده : 1 359.
tanha-s20.blogfa.com
492529. مجنون
طفلی این دل که به گناه دیگرون مرد. سکوت و چشمانم تمام حرفایم را توضیح می دهند! سیاهی گناهم فرق بغضم را شکافت! ناگفته هایم را میدانی من خرف نمی زنم فقط به گوشه ی چشمم نگاه کن. شده خیس. پن:حالم خوب نیست از این ناجوانمردانه جنگیدن.با من بگو یا علی مدد. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم مرداد 1391ساعت 5:49 توسط تنهادر انتظار. ماه عسل، یه دنیا خاطره،یک رمضان دیگر. مناز بزورگیت می ترسم.من استرسس می گیرم وقتی حست میکنم. آه ه خدایا چی ی ی بگم. باورم نمیشه هنوز به برگشته من امیدواری، من.نفس میکشم هنوز. چه سکوت کس و شعری.
tanha-s352.blogfa.com
492530. عاشقانه های صدف
نوشته شده در ساعت توسط علیرضا شبستانی. اي كاش كودك بودم. تا بزرگ ترين شيطنت زندگيم نقاشي روي ديوار بود. اي كاش كودك بودم. تا از ته دل مي خنديدم، نه اينكه مجبور باشم. همواره تبسمي تلخ بر لب داشته باشم. اي كاش كودك بودم. تا در اوج ناراحتي و درد با يك بوسه ، همه چيز را فراموش مي كردم . و همین درد مرا سخت می آزارد. که چرا انسان این دانا. چیزی از معجزه آن سوتر. ره نبردست به اعجاز محبت. که هنوز مهربانی را نشناخته است؟ و نمی داند در یک لبخند. چه شگفتی هایی پنهان است؟ من بر آنم که در این دنیا. سلام بر وسعت زندگ.
tanha-sadaf.blogfa.com
492531. عاشق شدن راحته عاشق موندن سخته
عاشق شدن راحته عاشق موندن سخته. سهم من از عشق گوشه ی سردو تاریکی از این دنیاست که بایاد تو گرم و روشن مانده است. هر بار که میام کلی حرف مینویسم اخر سر هم پاک میکنم میرم. نوشته شده در سه شنبه هفتم بهمن ۱۳۹۳ساعت 22:25 توسط سعید. تمام آن چیزی که دربارهی تو در سرم هست،. اما تمام چیزی که در دلم هست،. فقط دو کلمه است،. نوشته شده در شنبه سیزدهم دی ۱۳۹۳ساعت 18:42 توسط سعید. بعد از این همه مدت بازم اومدم سره خونه ی اولم تو سرم پر از حرفه اما نمیدونم چی باید تایپ کنم. نه شوقی نه هوسی هدفی هیچی. فقط شب رو روز و روز...
tanha-saed-tanha.blogfa.com
492532. پنـــــــاه بی پنــــاهان
آرامش آن است که بدانیم در هر گام دستمان در دست خداست. نترس (خدا ) با ماست. این چیزی است که به هنگام هجوم ترس باید. به خود تلقین کنیم. در تاریکترین لحظات. خداوند راه ما را روشن می کند . در تلخترین. لحظات خداوند آرامش دهنده ما است. درمشکلترین و پر تلاش ترین موقعیتها خداوند. به ما قدرت می دهد . پس ایمان داشته باشیم. که او پشتیبان ما است. این خداوند است که. سبب می شود ما با شناخت بدایع طبیعت. زیبایی های حیات را درک کنیم و از آنها. لذت بریم . خداوند ما را در کوره راههای. به نام خدای خوبی ها. تا تو نیفتی.".
tanha-sarpanah.blogfa.com
492533. مسافر عشق
را ه های موازی. یک روز میبوسمت . 1-دوپنجره دو هم نفس. 4 - دختری سر به هوا (هانا). 5 - تنهاترین تنها(دریا). 6 - تصاویرعاشقانه (امیرحسین). 7 - روزهای زیبای من. 8 - دنیای من . رویای من .(علی). 10 - اهورای جهان. 11- بزرگترین وب سرگرمی (حامد). 12- باران احساس (ساحل). 13 - زخم دل (محمد). 14 - کلبه امید. 15- ژاوی ابرمردتاریخ فوتبال(فاضله ). 19- زندگی خیلی سخته (شادی). 23-چهارسوی جهان علم (صادق). 24- علی و عشقش یاسمن. 25-where love is god is also(امیرعلی). 30- کلبه ی عشق امیرعلی و رعنا. 34-عاشق بی شرمانه (مهتا).
tanha-sasa.blogfa.com
492534. از چی بنویسم
ساده ترین تمنای خورشید. بی صدا ترین برگ پاییز. جمعه 23 دی 1390 : نویسنده : فرشته. قرار بود سکوت موهایم را شانه کند. غم روزگار مرا کچل نداشته هایش کرد! جمعه 23 دی 1390 : نویسنده : فرشته. جواب معادله ای که به من اموختی. جمعه 23 دی 1390 : نویسنده : فرشته. به امید فردایی که مال تو باشد. دیروزش مال تو بود! جمعه 16 دی 1390 : نویسنده : فرشته. از انتهای خیالت تا هرکجا که. باز هم به هم میرسیم. زمین بیهوده گرد نیست. دوشنبه 12 دی 1390 : نویسنده : فرشته. اگه با یه قلب تبدار بشم از عشق تو بیدار. ساده ترین تمنای خورشید.
tanha-setareh.mihanblog.com
492535. ....
نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم آذر 1392ساعت 17:50 توسط .
tanha-setareh74.blogfa.com
492536. ღஜ*• ستاره ی کویر •*ஜღ -
ღஜ* ستاره ی کویر *ஜღ -. الگوی زیبایی برای دیگران باش , سعی کن کسی که تو را می بیند آرزو کند مثل تو باشد. از ایمان سخن نگو ,بگذار از نوری که در چهره داری آن را احساس کنند. از عقیده برایشان نگو , بگذار آن را جلوی چشمشان ببینند. از اخلاق برایشان نگو , بگذار آن را از طریق مشاهده ی تو بپذیرند . از تعهد برایشان نگو , بگذار با دیدن تو از حقیقت آن لذت ببرند. بگذار مردم با اعمال تو , خوب بودن را بشناسند /. تاريخ : یکشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۴ 21:47 نویسنده : ღஜ* تنها *ஜღ -. جایی که خدا هم برای پیدا کردنم . تاريخ...
tanha-setarekavir.blogfa.com
492537. تنها بهانه ی زندگیم
تنها بهانه ی زندگیم. خانم حمیدی برای دیدن پسرش مسعود ، به محل تحصیل او یعنی لندن آمده بود. او در آنجا متوجه شد که پسرش با یک هم اتاقی دختر بنام Vikki زندگی می کند. کاری از دست خانم حمیدی بر نمی آمد و از طرفی هم اتاقی مسعود هم خیلی خوشگل بود. او به رابطه میان آن دو ظنین شده بود و این موضوع باعث کنجکاوی بیشتر او می شد. مسعود که فکر مادرش را خوانده بود گفت : " من می دانم که شما چه فکری می کنید ، اما من به شما اطمینان می دهم که من و Vikki فقط هم اتاقی هستیم! او در ایمیل خود نوشت :. با عشق ، مامان! پس چرا ساع...
tanha-sh.blogfa.com
492538. تنها شنونده
از رها کردن نترس. هيچکس نميتواند چيزي که مال توست را بگيرد. و تمام دنيا نميتوانند چيزي که مال تو نيست را برايت حفظ کنند. روحم ميخواهد برود يک گوشه بنشيند پشتش را کند به دنيا. پاهايش را بغل کند و بلند بلند بگويد :. من ديگر بازي نميکنم چقدر جر ميزني. نوشته شده در یکشنبه یازدهم فروردین 1392ساعت 21:55 توسط ely. دقت کردی وقتی یکی بهت میگه: اگه یه سوال ازت بپرسم راستشو میگی؟ نگران می شی، یاد تمام دروغا و کارای بدی که انجام دادی میفتی. چی میشد اگر تو گوگل سرچ می کردی. نیمه گم شده ی من ". عکساشو واست می آورد!
tanha-shenavande.blogfa.com
492539. گرگ و بره
به وبلاگ من خوش آمدید. امیدوارم که از این وبلاگ خوشتون بیاد. رشته نقشه کشی صنعتی. رشته مدیریت کسب و کار. قالب وبلاگ گل نیلوفر. خرید کارواش ایزی جت. خرید ژل افزایش قد. دوربین مدار بسته سامسونگ. ام پی تری پلیر آی پد. اتصالات آبیاری تکاب اتصال. تاريخ : یکشنبه هشتم تیر 1393 2:35 نویسنده : فاطمه. تاريخ : چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392 11:24 نویسنده : فاطمه. تاريخ : چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392 11:17 نویسنده : فاطمه. تاريخ : چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392 11:17 نویسنده : فاطمه. شايد از قطب هم سردتر. نمیدانم دله...
tanha-shodam.blogfa.com
492540. نیلوفر ابی
اما آن کس که با درک ضرورت های زندگی بتواند میان رنج و آرامش تعادلی حقیقی برقرار کند. به آرامش راستین می رسد. این آرامش همچون گل نیلوفر بی همتایی است که دور از چشم دنیا آهسته در تاریکی. گل های مرداب را به یاد بیاور. ببین چطور از تعادل میان درون آشفته و بیرون آرام مرداب سر به در می آورند. و چطور تا رویاهای بشر تا اعماق ایمان او نفوذ می کنند. آرامش راستین این طور منتشر می شود. قالب هاي نايت نما. اینجا همه چی هست -. سه شنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۵. خاطراتی هستند که آدمهایش رفته اند. این خاطرات غم انگیزند ولی.
tanha-siavash.blogfa.com
492541. 93
پیراهنهای مجلسی طراحی جدید ۲۰۱۵. پیراهنهای مجلسی زنانه ایرانی. پیراهنهای مجلسی مارک دار. پیراهنهای مجلسی طراحی جدید ۲۰۱۵. پیراهنهای مجلسی طراحی جدید ۲۰۱۵. پیراهنهای مجلسی طراحی جدید ۲۰۱۵. پیراهنهای مجلسی طراحی جدید ۲۰۱۵. پیراهنهای مجلسی طراحی جدید ۲۰۱۵. نوشته شده در یکشنبه دوازدهم بهمن 1393ساعت 12:18 توسط. دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای مرتضی پاشایی به نام خزون. تصاویر جذاب و دیدنی روز یکشنبه ۲۳ آذر ۹۳. تصاویر جذاب و دیدنی روز شنبه ۲۲ آذر ۹۳. دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای مرتضی پاشایی به نام خزون. دانلو...
tanha-sj.blogfa.com
492542. sokoot
tanha-sokoot.blogfa.com
492543. سکـــوت و حســـرت
دلی که اندوه دارد شانه میخواهد نه نصیحت. کاش همه این را میفهمیدند. یه مدت خیلی زیادی هست ازهمه چی خسته شدم،ازهمه حتی خودم بدم میاد دلم نمیخواد به حرف کسی گوش بدم میخوام خودم باشم،به همه مردم بایه چشم نگاه میکردم همه روخوب میدیدم غصه هاشون غصه ام بود باهاشون گریه کردم خندیدم گفتم دلداری دادم،ولی دیگه خسته شدم همه چی تکراری شده،تکرار پشت تکرار. ولی بااین داغ چه کنم؟ همه رومن زوم کردین بدونین غصه من چیه؟ بازم پست تکراری اون وب.شاید ی روز نباشم براهمیشه. یکشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 12:41 ] [ بانو ].
tanha-sookot.blogfa.com
492544. استقلالی ها
نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم اسفند 1392ساعت 20:44 توسط تنهای شب گرد. بنده و همه ی استقلالی های گل عیدرا به همه ی هم وطنی های عزیز تبریک میگوئیم. نوشته شده در جمعه پانزدهم فروردین 1393ساعت 20:4 توسط تنهای شب گرد. تا استقلال هست زندگی باید کرد. نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم اسفند 1392ساعت 8:58 توسط تنهای شب گرد. شعارشنید و حرف نزد. تحمل کرد و دم نزد. بایک لباس ابی رنگ. به قرمزا کم زخم نزد. به یک لباس ابی. نشون دادش عشقه شو. ابی رو کم رنگ نکرد. در این وبلاگ فقط مطالب درباره ی استقلال گذاشته میشود .
tanha-ss.blogfa.com
492545. دانلود فیلم
دانلود فیلم دوبله فارسی. دانلود فصل اول سریال ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳ ۱۱ ۲۲ ۶۳Season 1 2016. 112263 Season 1 HDTV (2016) Mkv x264/. قسمت اول الی ششم. در ادامه مطلب قرار گرفت. نام سریال: ۱۱ ۲۲ ۶۳ فصل اول سریال ۲۲ نوامبر سال ۱۹۶۳. ژانر: رمزآلود، تخیلی، هیجان انگیز. مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۵۲ دقیقه. حجم: به طور میانگین هر قسمت ۵۲۰/۲۲۰ مگابایت. کیفیت: HDTV 720p/ HDTV x265 720p. زیرنویس انگلیسی: دارد، در حال هماهنگ سازی. زیرنویس فارسی: دارد، در حال هماهنگ سازی. فروش بک لینک ارزان. خرید بک لینک ارزان.
tanha-tabaar.blogfa.com
492546. فــــــــــــــریاد بی صدا
آ مار بازديد :. نوشته شده در چهارشنبه ششم شهریور 1392 و ساعت 22:49. بعد مدت زیادی بازم اومدم باهات حرف بزنم. میدونم خیلی گذشته حالا دنبال مقصر نباش.دلم خیلی پره . خودمم نمیدونم. گاهی اوقات ادم دلش میگیره و نمیدونه حرفشو با کی درمیون بزاره تو این لحظه ها بهترین دوستت هم برات غریبه میشه. منظورم تو نیستی ها. بابا اگه با تو بودم که الان اینجا نبودم که انقدر باهات حرف بزنم که سر تو هم به درد بیاد. میدونم که گوش میکنی. میگن هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه. خودت خواستی پس آره دیگه. مثلا نماز هم میخونم اما .
tanha-tak.blogfa.com
492547. کسی که تو دلش یه دنیا حرفه ولی ...
کسی که تو دلش یه دنیا حرفه ولی . گاهی مسیر جاده به بن بست می رود. گاهی تمام حادثه از دست می رود. گاهی همان کسی که دم از عقل می زند. در راه هوشیاری خود مست می رود. نوشته شده در ساعت 23:40 توسط تنهای تنهای تنها. راستش را بخواهی :. فاجعه ی رفتن او. چیزی را تکان نداد! من هنوز هم چای میخورم ،. نوشته شده در ساعت 14:56 توسط تنهای تنهای تنها. انبوهی از دردم رفیق. از خودم از زندگی سیرم رفیق. بیصدا در بی کسی ها گم شدم. دیگر کم اوردم رفیق! نوشته شده در ساعت 14:45 توسط تنهای تنهای تنها. من گم شده ام. اگه تنها شدی بی...
tanha-tanha-tanha.blogfa.com
492548. ×خـــــــــــاطـــــرات من×
به وبلاگ من خوش اومدی. این وبلاگ قوانین خودشو داره. اول از همه باید بدونی کجا اومدی پس با دقت اسم وبلاگ رو بخون. دوم اینکه اون پنجرۀ تبلیغاتی رو ببند ک داره حرص منو در میاره. من به جاستین بیبر میگم شورهرم. هر چند وقت یبار آپ میکنم سعی کن بسری. فک نکنم لازم باشه اینو :بگم مگه کمبود داری میخای خاطرات دیگران رو کپی کنی؟ عکسایی ک میزارم از خودم میزارم نه از فیسم هاااااا از اتاق و چمیدونم وسایلم. هست و بعضیای دیگش ناراحتی و.هست خاطرش دیگه. توهین- - - - پاک و صاحب نظر هک میشه. راستی یه نکته :. من:نوچ مبینا:پس ...
tanha-tanha.blogfa.com
492549. Alone
THE END OF FORBIDDEN LOVE. نوشته شده در یکشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۰ساعت ۲۲ بعد از ظهر توسط 1999. چشمان تو هم معجزه می کند. من به پیامبر دیگری ایمان دارم ! نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ اسفند۱۳۹۰ساعت ۱۰ قبل از ظهر توسط 1999. این دل بی صاحب. کلنگی شده است انگار. بگذار بکوبیم از نو بسازیم . نوشته شده در چهارشنبه ۳ اسفند۱۳۹۰ساعت ۱۷ بعد از ظهر توسط 1999. یک ساعت که آفتاب بتابد ، خاطره ی آن همه شب های بارانی از یاد می رود.این است حکایت انسان ها:. نوشته شده در دوشنبه ۱۰ بهمن۱۳۹۰ساعت ۰ قبل از ظهر توسط 1999. روزی که کمترین سرود.
tanha-tanhai.blogfa.com
492550. tanhayi....
افکارم را دود می کنم،. پوک آخر را به باد کولر می سپارم و. نگاهم را از سقف به پنجره می گردانم! خیره میشوم به سقف. سر میخورند و میروند به جایی که. هیچ چیز بیشتر و بدتر از این. مغز استخون آدمو نمیسوزونه که. اگه دوستت داشت هیچ وقت نمیرفت! دنیای من جایی ست . که پر از یاد تو باشد . خالی از وجود تو باشد . بروند به جهن م. دیوانه ی آن لحظه ام. دست و پا بزند. دیگر تب هم ندارم داغ. کرده ام کسی چه می داند؟ بعد از مدت ها دیدمش! دستامو گرفت و گفت چقدر دستات تغییر کردن. خودمو کنترل کردم و فقط لبخندی زدم. داشت ل ہ ش د.
tanha-tanham.blogfa.com
492551. ❤تنهاتر از همیشه❤
این وب بسته شد. در کش و قوس آخرش به این نتیجه رسیدم. تا دیگر دل کسی نشکند و برداشت اشتباهی نشود. از کسی که من باعث برداشت اشتباهش شدم عذرخواهی می کنم در جلو جمع. اگه دلش خواست و اینها را درک کرد خودش خواهد آمد. وگرنه خدایا از عمق دلم برایش آرزوی بهترین را دارم چون برایم اهمیت داشت. هر چند حس دل من با زبان گفتنی نیست ولی خدایا تو می دانی. بای برای همیشه با چشمانی اشک آلود درشب به یاد ماندنی ازدواج علی و فاطمه. تولید : 90/12/19 با خوشحالی. انتقاء : 92/07/14 با . با سبیل هایشان میشناسند. آري با تو هستم....
tanha-tar-az-hamishe.blogfa.com
492552. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanha-tar-azkhoda.blogfa.com
492553. رویای من درتنها تر از خداست
رویای من درتنها تر از خداست. خوش به حال خدا که لحظه به لحظه با توست و من همیشه درباره ی تو با او حرف میزنم. آغوشت غاری است که وسوسه میکند همه رابرای پیامبر شدن. تنهاتر از خ دا ". قسمت پنجاه و نهم ). خاطرات را باید سطل سطل. ازچاه زندگی بیرون کشید. خاطرات نه سر دارند و نه ته. بی هوا می آیند تا خفه ات کنند. گاهی وسط یک فکر. گاهی وسط یک خیابان. سردت می کنند . . . رگ خوابت را بلدند . . . خاطرات تمام نمی شوند. مانیا جان منتظر نظراتت هستم. دختر بهار ممنون از انتقاد جذابت. جآے خالی ت آنق در ب ز رگ. ز ند گے ک رد.
tanha-tar-azkhoda2.blogfa.com
492554. رویای من در تنها تر از خداست
رویای من در تنها تر از خداست. خوش به حال خدا که لحظه به لحظه با توست و من همیشه درباره ی تو با او حرف میزنم. شروع قصه ی ما . امشب ساعت 11 شب .منتظر نگاهتون هستیم . در وبلاگ جدید . نوشته شده در دوشنبه 12 بهمن 1394ساعت 16:51 توسط دختران ابان ماهی (مریم و بهار ) نظرات (15). ساخت کد موزیک آنلاین. کد هدایت به بالا.
tanha-tar-azkhoda2.blogsky.com
492555. رویای ما در تنهاتر از خدا ...
رویای ما در تنهاتر از خدا . قسمت چهارم تنهاتر از خدا. پاهاشو انداخته بود روی میز و ریموت کنترل تلیوزیون بین دستاش بود از وقتی نورا بهش گفته بود باید بهارو طلاق بدی فکرای خوبی تو سرش نبود . نگاه عصبیش به تی وی و خشمی که داشت ریموت خالی میکرد باعث شده بود باز فرو بره تو نقشش . اون روز ، روز تعطیل نورا بود . نزدیکای ظهر بود از خواب بیدار شد . با لبخند از اتاق زد بیرون و گفت : صبح بخیر . هومن : ساعت خواب . ظهر شمام بخیر . نورا : حالا یک روز تعطیل خونه بودم . هومن : برو صبحونه اتو بخور میخواییم بریم . گوشی رو...
tanha-tar-azkhodaa.blogfa.com
492556. درد شخــــــــــصـــــــــی
یکشنبه نوزدهم خرداد 1392. از این به بعد اینجا وبلاگه منه. که از طرفه بهترین دوستم گرفتم. مرسی بابت هدیه خوبت خانومی. نوشته هاتم تا زمانی ک من هستم اینجا میمونه.چون مثله خودت واسم با ارزشه. دوستای عزیزم اینجا دردشخصیای. منهخوشحال میشم که به دردام بی حرمتی نکنید. شنبه بیست و نهم تیر 1392. ک-م ک-م دارد ی-ادت به خ-ی-ر میشود. آنکه قدرت دارد تجاوز میکند. و من حامله ء فرزندی هستم به نام عقده. بترسید از روزی که. فرزندم به دنیا آید. بترسید از ادم هایی که عاشق. کردن را خوب بلدن. چینی بند زده ی مادرت. وقتی قراره که...
tanha-tar-z-khoda.blogfa.com
492557. تنهــــــا
کاش میدونستی که بی تو تنها میشم و میمیرم. اين کلام حرف آخر من است : بدون تو هرگز. اين عشق تو سرپناه آخر من است ،. و اين دوست داشتنت ، تنها امید بودن من است. بدون تو حرفي براي گفتن نيست به جز يک کلام :. آن هم کلام آخر ، خدانگهدار زندگی. بدون تو جايي براي ماندن نيست. و هيچ راهي براي زنده بودن نيست. چشم به راه تو ميباشم در اين جاده زندگي ،. با پاهاي خسته و دلي پر از اميد. باز به انتظار طلوع و آمدنت مينشينم ،. دلم ميخواهد آن لحظه همچون خورشید در آسمان قلبم طلوع کني . اين کلام حرف آخر من است : بدون تو هرگز.
tanha-tar.blogfa.com
492558. کآش این روِیآازآغآزش فقط خوآب و توهم بود
کآش این رو یآازآغآزش فقط خوآب و توهم بود. هیچکس همراه نیست.تنهای اول. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم دی 1391ساعت 19:33 توسط Alone. وقتی خاطره های ادم زیادمیشه دیواراتاقش پرازعکس میشه,. اماهمیشه دلت واسه کسی تنگ میشه که نمیتونی عکسشو به دیواربزنی. من ودل هم نفسیم بانفس خیال تو. نفسم,هم نفسم,هرنفسم فدای تو* *. این کلبه ی کوچیک تقدیمی از من عاشق به عشقم هرچند که لیاقتش بیشترازایناس ازبس که خوب ونازنینه ااالهییییی فداش بشم. توی نظرسنجی وبم شرکت کنین و نظربدین. درضمن پروفایلمم برای کنجکاوهافعاله! من ابرم,تو...
tanha-taren.blogfa.com
492559. عاشق تنها
سلام دوستای خوبم سال نو مبارک امیدوارم که سال خوبی داشته باشین. واسه من که خوب نبود از روز اول بد بیاری خدا به دادم برسه تا آخر سال فکر نکنم زنده باشم. خیلی دلم گرفته نمیدونم از کجا شروع کنم دارم دیونه میشم بدترین عیدی که گرفتم امسال بود ای کاش هیچ وقت نمیگرفتم. محمد با رفتنت داغونم کردی من با این غذا نخوردنم و گریه کردنام مامانمو. هیچ وقت فراموشت نمیکنم هیچ وقت. خدا جون خودت کمکم کن که مامانم بلای سرش نیاد اگه بلای سرش بیاد منم میمیرم. دوستای گلم تو رو خدا واسه مامانم دعا کنین. خاتم ز قحط آب سلیمان کربلا.
tanha-tarin-ashegh.blogfa.com
492560. تنهایی درد زیبای من
تنهایی درد زیبای من. زیبای من.همیشه عاشقم باش.حتی حالا که نیستی. بین من و تو فاصله یعنی عشق. حتی فراق و حوصله یعنی عشق. نقد دلم به نسیه ی دیدارت. ناکام مانده جبر زمان ، حتی. در حل این معادله ، یعنی عشق. بار دگر مرا متولد کرد. قابلترین قابله یعنی عشق. شوری فتاده در همه ذرات. آغاز فصل چلچله یعنی عشق. یک نیمه شب به پای دلم بنشین. راز و نیاز و نافله یعنی عشق. من این غزل به وزن تو می گویم. با قیمتی ترین صله یعنی عشق. باید تلافی شب هجران کرد. روز وصال هم گله یعنی عشق. باید رسید ، مسلک ما این است. بوسه های شما ...
tanha-tarin-ashegh.blogsky.com
492561. دهکده عشق و تنهایی...
دهکده عشق و تنهایی. کجای قصه باید ز دلتنگی نوشت؟ تا به کی بازیچه بودن توی دست سرنوشت. تا به کی با ضربه های درد باید رام شد / یا فقط با گریه های بی قرار آرام شد. بهر دیدار محبت تا به کی در انتظار / خسته از این زندگی با غصه های بی شمار. زندگی در گذر حادثه هاست ، گاه تلخ است و گهی شیرین است. دل ما در پس این تلخی و شیرینی هاست ، صاف و صادق بماند زیباست . . . وقتی داری در دریای زندگی سفر میکنی .از طوفان ها و امواج نترس. بگذار تا از تو بگذرند .تو فقط به سفرت ادامه بده و استقامت داشته باش. اما دلم بدون تو شيدا ...
tanha-tarin-asheghh.blogfa.com
492562. تنها ترین مرد
تنهایی که عنوان نداره. گالري عکس هاي زیبا. خرید اینترنتی شارژ ایرانسل. زیباترین شعر های عاشقانه. طراح قالب علی تنها. عزیز خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند:. قول الرجل للمراة انی احبک لا یذهب من قلبها ابدا. این گفتار مرد به همسرش که. من تو را دوست دارم ،. هرگز از قلب زن بیرون نمی رود. عشق زن و مرد. جمعه هجدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 13:6 ] [ علی ]. امروز دختر 14 ساله ای مادر شد. امروز دختری در ماشین شیشه دودی با پسری همخواب شد. امروز دختری در التماس چشمانش در چهار دیوار زن شد. امروز دلم برای امروزم گرفت. من آن پر...
tanha-tarin-mard.blogfa.com
492563. خسته تر از اونم که شاد بنویسم
خسته تر از اونم که شاد بنویسم. امشب از باده خرابم کن و بگذار بمیرم . تندیسی از قطره های آب است. که هر گز تسلیم جاذبه زمین نشد. نوشته شده در 92/06/06. ساعت 19:42 توسط No 0NE. راهکارهای کاهش اضطراب واسترس امتحان. اضطراب و استرس امتحان. اضطراب امتحان نوعي خود اشتغالي ذهني است كه خود كم انگاري و ترديد در مورد توانائيهاي فرد را به همراه دارد و اغلب باعث ارزيابي منفي و عدم تمركز حواس و واكنشهاي جسماني نامطلوب مي شود. روشهاي پيشگيري از استرس و اضطراب. چند راهكار جهت بهبود اضطراب. ايجاد آمادگي قبل از امتحانات.
tanha-tarin-omid.blogfa.com
492564. دیگه عاشق نمیشم
کسی هست آغوشش را،. به من قرض بدهد! تا یک دل سیر گریه کنم؟ بدون هیچ حرف و سوال و جواب و دلداری و نصیحتی؟ با اینکه میدانی به او نمیرسی باز هم سکوت کنی و آرام در دل شکسته شوی. خیلی سخت است بغض گلویت را گرفته باشد اما نتوانی گریه کنی. قلبت پر از درد باشد اما نتوانی خودت را از این درد خالی کنی. با خود میگویم این زندگی تنها با تو زیباست. میگویم که این قلب تنها عاشق تو هست و تنها تو را دوست دارد اما کسی آنچه را که برای خویش زمزمه میکنم باور ندارد. شاید تنها با یاد و عشقت اما بدون تو، در این دنیا تنها زندگی کنم.
tanha-tarin-rahgozar.blogfa.com
492565. ...این وبلاگ یه دوست جدیده واسه من و تنهاایم...
این وبلاگ یه دوست جدیده واسه من و تنهاایم. ساعت ۱٢:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٤. گریه نمی کنم،نه اینکه سنگم. گریه غرورمو بهم میزنه. مرد برای هضم دلتنگیاش،گریه نمی کنه،قدم. اگه صدام شنیده میشه،. اگه گاهی زیر چشمی نگاهم میکنی،. بهم کمک کن تا فراموش کنم هرچیکه بود. بهم کمک کن تا دوباره بسازم. بهم کمک کن تا عشق ورزیدن را بیاموزم. نویسنده: ابوالفضل غلامحسینی کرمانی. ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٢/۱٢. Laquo; به نام آفریننده باران. امروز عصر،وقتیکه از خوندن کتابم خسته شدم،دراز کشیدم و اونو روی صورتم گذاشتم. نویسنده: ابوالف...
tanha-tarin-tanha.persianblog.ir
492566. تنها ترین تنها
درست شدن بلوگفا بر تمامی مخاطبان این سرور بزرگ مبارک. زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید. جای شماره به او امنیت بدهید. او را به مقصد مورد نظرش برسانید. نه به مقصد مورد نظرتان! بگذارید وقتی زن ایرانی مرد ایرانی. را در کوچه ای خلوت میبیند. احساس امنیت کند نه احساس ترس. بیایید فارغ از جنسیت. کمی هم م رد باشیم! برچسبها: سخت ترین فعلی که برات صرف کردم عمرم بود. نوشته شده در دوشنبه هشتم تیر ۱۳۹۴ ساعت 12:58 توسط تنها ترین تنها. بیل بیاورید می خواهم دل بکنم. مي گويند : شاد بنويس . نوشته هايت درد دارند! در کنار سا...
tanha-tarin-tanha1.blogfa.com
492567. تنها ترین تنها
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر یادگاری که در این گنبد دوار بماند. رشته تحصيلي: دكتراي دامپزشكي. تقديم به همه ي كساني كه مياند. و به وبلاگ سر مي زنند! کسب درآمد یه بار کلیک کن! مبارکم باشه شب تولدم. چه قدر شلوغه، خودمم و خودم! یه کارت تبریک، چندتا شمع خاموش. خودم گرفتم خودمو در آغوش. هدیه تو به من، یه کادو خیالی. اتاق بی چراغ و من و دستای خالی. تاريخ : پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1392 23:58 نویسنده : حسین. دختری کنجکاو می پرسید:. ایها الناس عشق یعنی چه؟ دختری گفت: اولش رویا. آخرش بازی است و بازیچه. مگر برگشت ا...
tanha-tarin-tanha157.blogfa.com
492568. منـــه بــــی تــــو
اعتماد به عشق یه نفر. بزرگترین اشتباه و خریته دنیاس. اون دختر پسرایی که بیخیال با چند نفر دوس میشن و انگار نه انگار هرزه نیستن. یه روزی عاشق بودن. عشقش دلشو شکسته خیانت کرده حالا این بیخیالیا ثمره اون عشق اوله. امروز واقعا فهمیدم دلی که بشکنه دلی که سرد بشه از عشق و دوس داشتن. دیگه هیچوقت مثل قبل نمیشه هیچوقت. چهارشنبه سیزدهم آذر 1392. به همه ی کلاغ های دنیا زیرمیزی دهم! که قصه ات را تمام کنند. سه شنبه بیست و سوم مهر 1392. هیچ غلطی نمیتونی بکنی! هیچ غلطی نمیتونی بکنی! من هیچ غلطی نمیتونم بکنم؟ و تو ان روز.
tanha-tarin-tanha74.blogfa.com
492569. tanha tarin tanha
سکوت تنهایی شب در برکه ای خاموش. جای من در دفترت خالی است. هنوز برایت مینویسم . . . پی آی پی دانلود. گالري عکس هاي زیبا. سایت عاشقانه نغمه سرا. جای من در دفترت خالی است. جای من خالی است. در کنار روزهای رفته ی دیروز. در شب بی انتهای چشمهای تو . در تبسمهای شیرین"نمی دانم چرا دیوانه ات هستم؟ در تمام گریه های هر شبت .هر بار. جای من خالی است . در کنار دست های روشن مهتاب. در نخستین روز از شهریوری غمگین. جای من در رد پایت روی شنها در مسیر ساکت اندوه. خالی است هر روز. کاش" هم در واژه هایم نیست. ﺩﺧﺘﺮ : ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻢ .
tanha-tarin-tanhaa.blogfa.com
492570. ×دختــــری در دیار عشــــق×
دختری در دیار عشق. شبي شاید امشب . از هیاهوے واژه ها خسته شده ام. من س کوتم را. از سک وت اوراق سپید آموخته ام. آیا سک وت . روشن ترین واژه ها نیست؟ همیشهدر خل وت . م رگ را مجسم دیده ام. خونسرد ترین واژه ها نیست؟ از چش م زندگی افتادم. ش بے ش اید ام شب. زیر نور یک واژه خواهم نشست. نام خونس رد معشوق م را. بر ح واس پنج گ انه ام. خال خواهم کوف ت . نوشته شده در دوشنبه نهم آبان 1390ساعت 14:56 توسط دلشکسته. زیباست این زندگی با تو ، فقط با تو! زیباست لحظه های عاشقی ، با تو ، تنها در کنار تو! ابدی و بی پایان! نوشته...
tanha-tarin.blogfa.com
492571. ♥♥♥دل نوشته های یه دختر تنها ♥♥♥
دل نوشته های یه دختر تنها. سلام به شما دوستای گلم ماه محرم رو بهتون تسلیت میگم. تو رو خدا همه رو تو این ماه دعا کنین . نوشته شده در سه شنبه 16 آذر 1389 ساعت 09:49 ب.ظ توسط زهرای تنها. سلام به شما دوستای گلم خوبین؟ وای دلم براتون یه ذره شده بود اما باور کنید این قدر سرم شلوغه که اصلا وقت ندارم بیام نت و آپ کنم اما همیشه میام و آپ دوستان از جمله داداشی گلم رو میخونم. امسال ترم آخریم هم کارآموزی میرم هم کال واحد پاس نشده دارم. شرمنده دیگه وقت ندارم برام دعا کنین که یکم سرم خلوت بشه و بتونم بازم بیام پیشتون.
tanha-tarin.mihanblog.com