SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492571 - 492625)

492571. ♥♥♥دل نوشته های یه دختر تنها ♥♥♥
دل نوشته های یه دختر تنها. سلام به شما دوستای گلم ماه محرم رو بهتون تسلیت میگم. تو رو خدا همه رو تو این ماه دعا کنین . نوشته شده در سه شنبه 16 آذر 1389 ساعت 09:49 ب.ظ توسط زهرای تنها. سلام به شما دوستای گلم خوبین؟ وای دلم براتون یه ذره شده بود اما باور کنید این قدر سرم شلوغه که اصلا وقت ندارم بیام نت و آپ کنم اما همیشه میام و آپ دوستان از جمله داداشی گلم رو میخونم. امسال ترم آخریم هم کارآموزی میرم هم کال واحد پاس نشده دارم. شرمنده دیگه وقت ندارم برام دعا کنین که یکم سرم خلوت بشه و بتونم بازم بیام پیشتون.
tanha-tarin.mihanblog.com
492572. لحظه ای برای عوض شدن
لحظه ای برای عوض شدن. هیچ وقت برای تغییر دیرنیست. خواهم انداخت به آب. شما هم هرهر بخندید! راحت میشم از دستتون با این نظر دادناتون. والا دق کردم. خو یه نظر بذارید دیگه. تاريخ : پنجشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۲ ۲۳:۱۵ بعد از ظهر نویسنده : الیش. سرنوشت رو نمیتوان از سر نوشت. فردا را میتوان از امروز نوشت. تاريخ : پنجشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۲ ۱۳:۲۱ بعد از ظهر نویسنده : الیش. اگه ماله منی. . . اجازتم دست منه. . . همه چیزتم مال منه. . . پس چروک پیشونیتم مال منه. . . تنها جایی که بت اجازه میدم ناراحت شی. . . ﺁﻥ ﻫﻢ ﺑﺎ ".
tanha-tarin15.blogfa.com
492573. تنها ترین ادم روی زمین
تنها ترین ادم روی زمین. وبلاگی پر از غم و غصه! امروز رفتم مدرسه اما بدون هیچ شوق و ذوقی. اصلا خوشحال نبودم ولی مجبور بودم که برم. تو کلاس همش فکرم طرف اون بود وهمش با خودم فکر میکردم. سر کلاس به یه جا خیره شده بودم و داشتم به اون فکر میکردم که یه دفعه معلم اومد. بالای سرم و با عصبانیت گفت الان چی میگفتم؟ منم هول شدم و سریع یه چرت و پرتی گفتم و همه بچه ها بهم خندیدن و بعدم معلم پرتم کرد دفتر. واقعا امسال باید خدا بهم کمک کنه. شماهم برام دعا کنید. نوشته شده در دوشنبه یکم مهر 1392ساعت 14:52 توسط ناشناختم.
tanha-tarin77.blogfa.com
492574. کلبه ی تنهایی هام
کلبه ی تنهایی هام. چشمانت کر بود برای شنیدن دوستت دارم های من! شنبه هفدهم خرداد 1393 ساعت 15:24 توسط ÄLõñ GÌRL. سلام به همه. خوبید؟ با امتحانا چیکار میکنید؟ من که دیگه واقعا حوصلم سر رف. نمیدونم چرا اصلا تموم نمیشن اااااااااااااااااااااااه. اگه تموم بشن به خودم قول دادم یه سور حسابی بگیرم. حال کنم. فردا هم یه امتحان عینه زهر دارم. برم بخونمش زهرماری رو. شمام دعا کنید خوب بدم. فعلا بای تا های. سه شنبه ششم خرداد 1393 ساعت 12:45 توسط ÄLõñ GÌRL. عینه افسرده ها شدم. فقط یه جا میخکوب میشم. 5 ماهه که نامزدن.
tanha-tarinam-2030.blogfa.com
492575. کوه غم
روراست:درست مثل یه اتوبان توی دل کوییییییییییییر. چهارشنبه پانزدهم آبان ۱۳۹۲ دختر تنها. آنگاه که غرور کسی را له میکنی،آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران میکنی،آنگاه که شمع امید کسی را خاموش میکنی،آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری،آنگاه که حتی گوشت را میبندی تا صدای خرد شدن غرورش را نفهمی،آنگاه که خدا را میبینی و بنده خدا را نادیده میگیری میخئاهم بدانم دستانت را بسوی کدام آسمان دراز میکنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟ چهارشنبه پانزدهم آبان ۱۳۹۲ دختر تنها. دخترم می کنم از مغلطه کاران خبرت.
tanha-tarinam.blogfa.com
492576. پسری از جنس شیشه
پسری از جنس شیشه. پسری از جنس شیشه. In the name of GOD. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم اسفند 1392ساعت 20:40 توسط یه بنده خدا. تمام بدنم کبود است. از بس خودم را زدم به نفهمى. نوشته شده در پنجشنبه سی ام بهمن 1393ساعت 22:8 توسط یه بنده خدا. تمام بدنم کبود است. از بس خودم را زدم به نفهمى. نوشته شده در پنجشنبه سی ام بهمن 1393ساعت 22:8 توسط یه بنده خدا. دیشب دیدمش.ولی دلم بره چشماش تنگ شده. نوشته شده در چهارشنبه نهم مهر 1393ساعت 22:19 توسط یه بنده خدا. یاد گرفتم هر کی گفت فقط برا تو ام، دروغ میگه.هه! ولی منو ا...
tanha-tarinha.blogfa.com
492577. تنهاترین ها 11
شعر های زیبا . دل تنگی . تنهایی . عشق و . سلام دوستان به وبلاگ تنهاترین 11 خوش آمدید. تنهاترین ها 11 (میهن بلاگ). مرتضی 11 (میهن بلاگ). از نو شروع می کنم! سلام بعد از حدود دوسال من اومدم تا این وبلاگو راه بندازم .قصدم گذاشتن مطالبی که میشه ازشون استفاده کرده،اومیدوارم شما هم برام از این مطالب بفرستید. منتظرم. نوشته شده در شنبه هفدهم مرداد ۱۳۸۸ساعت 16:33 توسط مهتاب. قلب شکسته Broken Heart. I well never forget the days we once had. The days when you were everything to me. I wish so very much that one day.
tanha-tarinha11.blogfa.com
492578. تنهاترین ها ۱۱
تنهاترین ها ۱۱ : . مرا دوست دارد یا نه. 30 دقیقه - minutes 30 (آهنگ تاتو). تمام آنچه او* گفت ) all the things she said - آهنگ تاتو. Step up( فیلم خارجی). من خودم رو شناختم. سلام - شروع تازه. سال نو مبارک ۱۳۸۷. سال نو مبارک ۱۳۸۶. If I had 1 wish. تنهاترین ها ۱۱ میهن بلاگ. لادن صحرایی (هنرمند ناشنوا). تعداد بازدیدکنندگان : 110418. Powered by blogsky.com. شنبه 30 شهریورماه سال 1387. نوشته شده توسط مرتضی۱۱. در ساعت 12:52 ب.ظ. آیا خیلی دیر شده؟ Is it too late. چیزی قابل بازگشت نیست. تو به جای دیگری نگاه می کنی.
tanha-tarinha11.blogsky.com
492579. ::.. تنها ترین ها 11 ..::
به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید . نظر شما در مورد این وبلاگ چیست؟ در همین لحظه زندگی. حرفهای دل یک عاشق دلشکسته (سوگند عشق). کدهای جاوا اسکریپت برای وبلاگ. تنهاترین ها ۱۱ - بلاگفا. تنهاترین ها ۱۱ بلاگ اسکی. لینك به ما / لوگوی دوستان. گمنام ۱۱ ( 1. مهتاب تنها ( 0. شعر English ( 7. تک بیتهای ناب ( 3. فروردین 1386 ( 1. آذر 1385 ( 1. آبان 1385 ( 1. شهریور 1385 ( 2. ویرایش ...
tanha-tarinha11.mihanblog.com
492580. تـــنـــهـــایـــ بـــیـــ صـــدا
مي ترسم بگويم و بگويد. يا بگويد به اين دليل و آن دليل دوستم ندارد. يا چه مي دانم. لياقتم بيشتر از اين حرفهاست. مي ترسم از اينکه. م ن هم دوستت دارم. برای دلتنگیهای تازه جا باز شود. دلتنگیهایی که جایشان نه در دل که در گلوی آدم است. دلتنگیهایی که میتوانند آدم را خفه کنند. هی میرم روبروی آینه میایستم. دست میذارم روی شونه ی خودم. تو آینه به خودم نگاه میکنم. میگم طاقت بیار رفیق. به من جايي بدهيد. چشم های من خسته است. التماس مال دیروز بود. مال وقتی که ساده بودم . امروز می خواهی بروی؟ این است قصه تلخ کسانی که.
tanha-tarintanha.blogfa.com
492581. شخصی تنها که هنر همنشین تنهایی اوست
Http:/ icons.iconarchive.com/icons/klukeart/cubes/256/Box-16-Love-icon.png. شخصی تنها که هنر همنشین تنهایی اوست. آرشیو تنها ی تذهیب کار. زیر قابلمه ای hotman. افزایش بازدید و رتبه سایت شما. بازدید یک نفره :. بازدید از طریق گوگل :. تعداد کل پست ها :. کد حباب و قلب. پنجشنبه 22 مرداد 1394 : نویسنده : محمدحسن. لینک های مرتبط :. باتبادل لینک موافقم"دوستان گلم نظر دادن فراموش نشه". سه شنبه 20 مرداد 1394 : نویسنده : محمدحسن. آخرین راه حل زندگی. لینک های مرتبط :. جمعه 16 مرداد 1394 : نویسنده : محمدحسن.
tanha-tazheb.mihanblog.com
492582. .
امروز هم به داروخانه که رسیدم. راهم را کج کردم! تا آرام بخشها وسوسه ام نکنند. همه کج روی ها که بد نیست ! مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن. عذابی است که لذت دارد. تنها تو که باشی کنار من. اصلا تمام قرص ها جز تو. دیگر توافقی در کار نیست. نام " ظریف ". فقط دستان تو را. به یادم می آورند. تمام آیینه های روبرویم را شکستم. تکه تکه های روی زمین. حتی ناگهانی ترین آیینه های شکسته. تو را نشانم میدهند. طرح کمرنگی بودم از عشق . نقطه چینی از خویش . وقتی مخاطب تو باشی. تنها به یک نیت دور هم می آیند. حال و هوایش نیز.
tanha-to.blogfa.com
492583. مقالات و پایان نامه و پروژه های دانشجویی
مقالات و پایان نامه و پروژه های دانشجویی. جدیدترین مقالات و پایان نامه و پروژه های دانشجویی به صورت فایل ورد. نوشته شده در جمعه نهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 13:34 توسط نگار.
tanha-to91.blogfa.com
492584. /_\ یک شمن
پیشامدگاه 94 -No back! شاید با رژیم غذایی خاص یا ریاضت تن و یا کنترل سفر روح بتونم امسال به نتیجه محکمی برسم. به هر جهت نباید اجازه داد نسبت شکست هامون به تلاشمون بچربه و هدف اینه که موفقیت های "بیشتری" نسبت به تلاش و خواسته مون کسب کنیم و کلید این "آب" بودن هست مثل آب تائو. این نوشتار تعهدی برای نشکستن هست، برای از یاد نبردن، برای عهد. تمامRemember there is No back. نوشته شده در شنبه ۱ فروردین۱۳۹۴ساعت ۱۳:۴ بعد از ظهر توسط Ashil. مینویسم تا فراموش نکنم. اینجا اکنون نیز حس خوبی نداشتی. حتی امشب که مینویسی.
tanha-tohi-sargardan.blogfa.com
492585. --****نفس های آخر****--
نفس های آخر* * -. با سلام خدمت شما دوستای گلم خیلی خوش اومدید. به وب خودتون امیدوارم خوب و شاد باشید. این ادرس وبلاگ اول منه حتما به اونم سر بزنید. و با نظرات خودتون خوشحالم کنید. نوشته شده در چهارشنبه 25 تیر1393ساعت 16:0 توسط پرهام. براے فراموش ڪردن ت ، ه ر ش ب آرزوے آلزایمر می ڪن م. خوش بہ حال تو. ڪہ وقتے او آمد. بدون هیچ درد س رے ،. فراموش م ڪ ردے! نوشته شده در چهارشنبه 25 تیر1393ساعت 15:39 توسط پرهام. امروز روز آخر است. دیروز هم روز آخر بود . به بهت زدگی می گذرد. من هر روز فراموشت می کنم. نوشته شده د...
tanha-too.blogfa.com
492586. عاشق,عشق,عاشقانه,عاشقی برای باد
عاشق,عشق,عاشقانه,عاشقی برای باد. با سلام . ورود شمارا به وبلاگ عاشق,عشق,عاشقانه,عاشقی برای باد. خوش آمد میگوییم.لطفا از کپی کردن مطالب بپر هیزیدو حتما نظر خود را به هنگام خروج از وبلاگ ثبت کنید باتشکر از عزیزان گرامی. Ƹ ӝ ʒ دختر اشک ƹ ӝ ʒ* ). مجله اینترنتی دانستنی ها. ღاینجا همه چی در همهღ. دخمل شیطون بلا. ). راسته میگن ازمحبت خارهاگل می شود؟ Ƹ ӝ ʒ دختر اشک ƹ ӝ ʒ* ). گالري عکس هاي زیبا. سلام به وبلاگ ما خوش اومدید ایشالله راضی باشید ازمون بامدیریت:λιΙ εzΛ2 :id. چتروم وبلاگ افتتاح شد لطفا بیاید. شنبه هجده...
tanha-two.blogfa.com
492587. قاطی پاتی
شب های تنهاییم را . ای کاش ، صبحی باشد پ ر از نگاه ت و. تاريخ : دوشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۳ 15:37 نویسنده : ت یڪ ت آڪ. چیه دلم بازم ناز میکنی دلت گرفته. منو با غمها دمساز میکنی دلت گرفته. دل من دیگه این عشقا بسه. اون که میگفت هم نفسه. دیدی یه روز حسرت عشقو. بی وفا به دلت نشوند و رفت. یه روز میاد یکی پیدا میشه به داد قلبم میرسه. گریه نکن طاقت بیار میدونم یکی از راه میرسه. دلم ساده نشو نخور بازم فریب حرفهاش. نخور دوباره گول اون نگاه و اشک چشماش. خیال نکن که از گناه اون میشه براحتی گذشت. غصه می خورد ،.
tanha-u.blogfa.com
492588. من اگرعاشق نباشم ازخودم سیرم زودمی میرم.
من اگرعاشق نباشم ازخودم سیرم زودمی میرم. من : محکوم به اشک به جرم بی گناهی. مردم اين شهر چقدر خوبند. ديدند كفش ندارم،برايم پاپوش درست كردند! نوشته شده در شنبه بیست و سوم فروردین 1393ساعت 15:57 توسط شهاب. اشکي که بي صداست. پشتي که بي پناست. دستي که بسته است. پايي که خسته است. دلي که عاشق است. حرفي که صادق است. شعري که بي بهاست. هفته چهارم فروردین 1393. هفته چهارم دی 1392. هفته سوم فروردین 1388. هفته چهارم دی 1387. هفته چهارم خرداد 1387. هفته دوم اردیبهشت 1387. هفته دوم اسفند 1386. هفته سوم بهمن 1386.
tanha-va-delsokhte.blogfa.com
492589. ღஜღ پروانه ات خواهم ماند. ღஜღ
ღஜღ پروانه ات خواهم ماند. ღஜღ. ღمن به یاد تو خوشم تو در آن اوج که هستی خوش باشღ. کفش های کهنه را دور نیندازیم شاید دوباره به کوچه های قدیمی برگشتیم. از آدمای جوگیر بدم میاد. از آدمایی که عقده ی توچه دارن متنفرم. از آدمایی که با دیدن یه آدم جدید قدیمیا یادشون میره . کلا از پسرا بدم میاد که اینقد عوضی ان. اوناشم که خوبن گیر یه دختر عوضی میفتن و اونا هم عوضی میشن . من زندگیم پر اشک شد . خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا پرم از گریه نمیخوام کسی اشکامو ببینه . آی تی قبول شدم . برام نظر بذارید .
tanha-vali-ashegh.blogfa.com
492590. غم تنهایی
بهترین عکسها و مطالب عاشقانه. عشقی نبود در تار و پودش ديدي گفت عاشقه،عاشق نبودش. امشب همه جا حرف از آسمون و مهتابه، تموم. درو دیوار این خونه از. عشق تو بی تابه ، تو كه رفتي هواي خونه تب داره،داره از درو ديوارش غم. عشق تو مي باره ، دارم مي ميرم از بس غصه خوردم ، بيا بر گرد تا ازعشقت. نمردم،همون كه فكرنمي كردي نمیره از پيشش، ديدي رفت ودل ما رو سوزوندش. حيات خونه ی دل مي گه درختها همه خاموشن، به جاي كفتر و گنجشك كلاغاي. سياه پوشن ، چراغ خونه خوابيده توي دنياي خاموشي ، ديگه ساعت رو. فراموشي . زده دل. در تنها...
tanha-ve-bikas.blogfa.com
492591. یه لحظه لطفا...!
سلام ب همگی.ب وب. پستایی ک میزارم هم حرفای دل خودمه هم متنایه. قشنگیه ک خوندمو دوست دارم شماهام بخونید. امیدوارم لحظاتی رو ک بامن هستین بهتون خوش. راستی نظری پیشنهادی انتقادی هرچیکه داشتید بگید. خوشحال میشه.در پناه حق باشید. پنجشنبه پنجم دی ۱۳۹۲. ادامه میدهم . . . رد حتی به در خواست چتر هم جواب رد. خواهم داد . . ! را به رخ این هوای دونفره بکشم . . . نبار م ن نه چتر دارم . . . نه یار! شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۲. سلام به همگی . . . ببخشید که بازم دوهفته ای نبودم . . . و یه عالمه حرف. باید بگی کجایی عشقم؟
tanha-y-abadi.blogfa.com
492592. ღ★تنهـــــاترین پسر دنیـــــــا★ღ
ღ تنهاترین پسر دنیا ღ. اگه دوست دارید میلیونر بشید.اگه دوست دارید ی سرمایه گذاری مطمئن داشته باید. با ما تو ساخت بازی آنلاین همراه بشین.تضمین درآمد.مایل به همکاری بودید بهم خبر بدید.از همین جا یا ایمیلم.ایمیل:saeedsm77@yahoo.com. نوشته شده در سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1392ساعت 14:51 توسط armin. این مال خیلی خیلی وقت پیشه ولی مثل اینکه الان کاربردش خیلی بیشتره. نوشته شده در جمعه هشتم دی 1391ساعت 14:4 توسط armin. وای از دست این تنهایی، وای از دست این دل بهانه گیر. خسته ام ، باز هم دلم گرفته و دل شکسته ام.
tanha-y-tanha.blogfa.com
492593. وقتی زخم خنجر دوست ، بهترین لباس من بود
وقتی زخم خنجر دوست ، بهترین لباس من بود. همش از پشت شیشه. لحضه ها رو میشمرد. تا که دوباره رد بشی. رد بشی با این نگاهت دلو اسون بکشی. انتظار میکشیدم صدای پاتو بشنوم. منتظر بودم بیای و عکستو بازم بکشم. دست پامو گم میکردم بند میومد زبونم. هر وقت که میخواستم بگم تویی وجود من. یه روزی جرئت دادم به این دلم. بیامو بهت بگم دوست دارم. اما تا اومدم پشت پنجره. دستاتو دیدم تویه دست دیگه. چشم انتظاری بسه دیگه. بیقراری فهمیدم بسه دیگه. از خدا خواستم خراب شه اسمونم. تا از این دنیا برم دل بکنم. اخه اونی که منو تنها گذاشت.
tanha-yadgarash-gham.persianblog.ir
492594. تنهایی
در نهان، به آنانی دل میبندیم که دوستمان ندارند،. از آنانی که دوستمان دارند غافلیم. شاید این است دلیل تنهایی ما. دوشنبه بیست و دوم آبان 1391. حقیقت نه برنگ است و نه بو ، نه به های است و نه هو ، نه به این است و نه او ، نه بجام است و سبو ، گر به این نقطه رسیدی بتو سربسته و در پرده بگویم ، تا كسی نشنود این راز گهر بار جهان را . پنجشنبه نوزدهم آبان 1390. کسی دیگر نمی کوبد در این خانه متروکه ویران را. کسی دیگر نمی پرسد چرا تنهای تنهایم! ومن شمع می سوزم ودیگر هیچ چیز از من نمی ماند. درون کلبه ی خاموش خویش اما.
tanha-yam.blogfa.com
492595. عشق خدا
درد ودل با خود و خدا. آثار سبک شمردن نماز در کلام رسول خدا. پیش بینی ای از قرآن که ناسا آن را تایید کرد. عاقبت دشمني با امامحسين(علیه السلام) درايندنيا. بازخوانی وصیتنامه شهید رحیم جباری 20 ساله. قدر علی رو بدونیم. ماه رجب هم آمد.این الرجبیون؟ شهادت حضرت زهرا(س) تسلیت باد. قضیه تغییر انگشتری آقا و فتنه ای بس عظیم. مصاحبه ای بدون سانسور با شیطان. با خدا باش و پادشاهى كن. درد ودل با خدا. هفته سوم مرداد ۱۳۹۰. هفته چهارم بهمن ۱۳۸۹. هفته سوم آذر ۱۳۸۹. هفته دوم آبان ۱۳۸۹. هفته چهارم مهر ۱۳۸۹. هفته دوم مهر ۱۳۸۹.
tanha-yavar.blogfa.com
492596. *×تنهایــــ بیـــــ سنگــــ صبــــــور×*
دريافت کد صفحه ورودي. تنهای بی سنگ صبور *. روبروی دریا ایستاده باشی اما. خاطره ی یه خیابون خفه ات کنه! گاهی فکر می کنم . . . بعضی ها همان بعضی ها بمانند بهتر است . . ! ای کافه چی میزهایت راتک نفره بچین همه تنهاایم . . . نمک بر ز خمم ن پاش! یاد ت باش د. این ن مک هارا از س ر س فره ی د ل م ن ب رداشتی . . . از سنگ شدنم حرف میزنند. سنگی که برای تو از هر خاکی. من سزاوار این فراموشی. خجالت کشیدم بگویم:گند زدی به تمام باورهایم! غرورم نگذاشت بگویم:"نرو".بمان کنار دلم! دلم نمیگذارد فراموشش کنم! تنها به من بگو.
tanha-yebisangsaboor.blogfa.com
492597. فروش ماکت و اسباب بازی ای جی
فروش ماکت و اسباب بازی ای جی. فروش ماکت ماشین، هواپیما، موتورسیکلت، کشنده، اسباب بازی، ماشین کنترلی، هلیکوپتر،. فروشگاه اسباب بازی، ماشین کنترلی، هلیکوپتر، لگو و عروسک. فروشگاه ماکت ماشین، ماکت هواپیما، ماکت موتورسیکلت و ماکت کشنده. فروشگاه ماکت ماشین، ماکت هواپیما، ماکت موتورسیکلت و ماکت کشنده. فروشگاه اسباب بازی، ماشین کنترلی، هلیکوپتر، لگو و عروسک.
tanha-yeganeh-jahan.blogfa.com
492598. اینجا فرشته ها هم غمگینند
اینجا فرشته ها هم غمگینند. آدرسم رو عوض کردم! نمیدونم خواننده خاموش داشتم یا نه به هرحال کامنت بذارین ادرس جدید بهتون میدم! نوشته شده در پنجشنبه سی ام مرداد 1393ساعت 11:34 توسط tanha-yek-sedaa.
tanha-yek-sedaa.blogfa.com
492599. پروانـــــــــــــــــــگی
عشق آمدنی بود نه آموختنی. یکشنبه ششم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 0:18 ] [ پروانه ] . خیلی وقتها می گویم. گاهی از ته قلبم. گاهی هم جزو واژگان روزمره ام میشود. از سر هرچه که باشد. تنها کسی که عزیز دلم است . سه شنبه هجدهم آذر ۱۳۹۳ ] [ 16:46 ] [ پروانه ] . برای رهایی نیاز به پر پرواز نیست. چهارشنبه هشتم مرداد ۱۳۹۳ ] [ 15:30 ] [ پروانه ] . دلتنگی هایم را به قایق ها سپردم. تاب نیاوردند سنگینی اش را. حالا من ماندم و یک دنیا دلتنگی و قایق های شکسته. یکشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۳ ] [ 11:40 ] [ پروانه ] . نیمه ی نا تمام " من " .
tanha-yekrooz.blogfa.com
492600. کهکشان تنهایی
نمیدانم به کدامین کوی پناهنده شوم. و خدا عاشق بود. من در سراپرده ی خود. شانه ای سرد به دست. مویه ای گرم به لب. که نسیم غم و هجران بوزید. با صدایی از ته گور. و ندایی از سر شوق. و خدایی که همین نزدیک ایست. می کشد دست به شمع. می دمد روح به عشق. چه سرابی چه سرابی میدانم. اخر این همه عرفان. تلی از ظلم و خیانت. با نگاهی از سر خشم. که چرا بد بختید؟ و خدا را دیدم. مثل یک هاله ی نور. سبز تر از کاج حیات. ارام تر از رود روان. و منم بار دگر. رسم دلدادگی و رسم رفاقت. و نگاهی که مرا. با همه سردی و بی ذوقی خود. که قبلا...
tanha-yekta.blogfa.com
492601. عشق وعاشقی در کوی تنهایی
عشق وعاشقی در کوی تنهایی. پنل اس ام اس. موضوعات پروپوزال و تز. و میخواهم به یقین برسم که روزگار میذرد چه شادباشم و چه غمگین .پس پیروزی از ان من است اگر شاد باشم. در حال حاصر حرف از خواسگاری موردیه با مشخصات مهندس .هواپیما سازی و ساکن تهران.شدیدا مخالف خانوادشم و مخالف ایل و تبارش.در حد تنفر . خوبه و میگذره.شکر.و خدایا شکرت.دیروز بعد از ۸سال خانم شمس رو دیدم دیداری کوتاه اما عالی بود قدم زنان تا کنار اب رفتیم.قراره ۵شنبه با خانم قاسمی و یکی دونفری ک من نمیشناسمشون دور هم جمع شیم. عکس و متن مخصوص روز مادر.
tanha-yki.blogfa.com
492602. میروی بی تو ولی ثانیه هاغمگین است
میروی بی تو ولی ثانیه هاغمگین است. اه باران,باران,شیشه ی پنجره را باران شست,از دل من اما چه کسی نقش تو را خواهد شست. با خودم حرف ميزنم ارام. مثل ديوانه ها پريشان ها. قصه ي انجماد روح من است. قصه ي برف و باد و دندان ها. عاشقان بي ستاره مي ميرند. گرچه باور ندارند انرا. ميروم بي تو خسته تر از خويش. سه شنبه ۳ خرداد۱۳۹۰. از بس پريشان كرده اي فكر و خيالم را. ديگر به خاطر هم ندارم ماه و سالم را. جز انكه يادم هست. گفتي صاف و صادق باش. يعني كه برگردان به من حس زلالم را. ما با جنون پيوند داديم از همان اغاز. ولي يا...
tanha-z.blogfa.com
492603. دوسش دارم !!!به شما هم ثابت می کنم
به شما هم ثابت می کنم. می خوام ثابت کنم که خوشبختش می کردم می خوام همه بدونن. وقتي که ديگر نبود من به بودنش نيازمند شدم وقتي که ديگر رفت به انتظار. آمدنش نشستم وقتي ديگر نمي توانست مرا دوست بدارد من اورا دوست. داشتم وقتي اوتمام شد من اغاز شدم و چه سخت است تنها متولد شدن مثل. تنها زندگي کردن مثل تنها مردن. دیگه حوصله ی آپ کردنه وبو ندارم! اصلا شاید حذفش کردم! خودم کم کم دارم از زندگی حذف میشم! البته حذف شدنم قشنگه! همچنان اینجا گرمه و کولر روشنه! خبر دیگه ای نیست جز زندگی! الان همتون میگین دوباره چم شده!
tanha-zendegi.blogfa.com
492604. ......از زبان بارونی سپیده......
از زبان بارونی سپیده. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۲ساعت 18:23 توسط sepideh. نوشته شده در دوشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 1:24 توسط sepideh. نوشته شده در یکشنبه دوازدهم شهریور ۱۳۹۱ساعت 14:57 توسط sepideh. وقتی کسی رو دوست داری. وقتی کسی رو دوس داری حاضری جون فداش کنی. حاضری دنیارو بدی فقط یه بار نگاش کنی. وقتی کسی تو قلبته حاضری دنیا بد باشه. فقط اونی که عشقته عاشقیو بلد باشه. قید تموم دنیارو به خاطر اون میزنی. خیلی چیزارو م ی. شکنی تا دل اونو نشکنی. یآבت ه ست بآבبآבڪی رآ ڪہ ب رآیم سآ. یآב م ب مآن.
tanha-zire-baran.blogfa.com
492605. این سایت موقتا غیرفعال میباشد
Shayad Daram Rah Ro Eshtebah Miram. In Site Suspend Mibashad . Pas Az Raf Moshkel Site Baz Mishavad .
tanha.10r.ir
492606. تەنھا تورى
ئەسسالامۇ ئەلەيكۈم ھۆرمەتلىك تورداش ، تەنھا تورىغا خۇش كەپسىز،كەلگەن قەدىمىڭىزىگە مەرھابا! ئەڭ يىڭى قىزىقارلىق فىلىم. ئۈستىدىكى خەنزۇچە ئېلانلارنى بىر قىتىپ چىكىپ قويۇڭ. مۇردا تاغا 4.بۆلۈم. ھىندىچە كىچىك ئالما ئۇسۇلى. سەۋرىدىن ئىمام ئاۋاز ماھارىتى. تالانىت سەھنىسى 24.سانى. يىپەك يولى ساداسى40.سانى. ئەلى مۇئەللىم ئىنكاس قايتۇردى. تەۋسىيەلىك كىنو - فىلىملەر. مۇردا تاغا 4.بۆلۈم. ياش ناخشىچى مۆمىنجان ئابلىكىمنىڭ تەرجىمالى. لى شياۋلوڭنىڭ بىر قاتار سۈرەتلىرى. ئەڭ يىڭى يۇللانغان خەۋەرلەر. 9قەشقەرنىڭ كۆز يېشى .
tanha.biz
492607. خاکستر سیگارهای نکشیده
انقد مستو چتم.انقد خوبه! الام GTA V حال میره.برنامم اینه که با موتور برم دشتو بیابون ادم فضایی پیدا کنم! د لق ک 2015/7/31. هزارتا پستمو به گ ا داده بعد اون پایین نوشته دوباره پستاتو درج کن مادرتو! د لق ک 2015/7/22. د لق ک 2015/7/22. عمیقتر ببین تا کجاشی رفیق! ا این 17.18 سانت با پله 10سانتشو بیشتر نمیای. د لق ک 2015/5/4. لعنت به این خاطره های بی ناموس. د لق ک 2015/5/3. امروز بابای جواد کلی انرژی داد بهمو فهمیدم خیلی تابلو میشم وقتایی که بالام! د لق ک 2015/5/2. اوس صادق یکی مردو! د لق ک 2015/4/28. از حموم...
tanha.blogfa.com
492608. Welcome Shadow Painter Fine Art Photography
Go to Google Agree Enter.
tanha.com
492609. Tan Ha | Tan Ha
tanha.info
492610. 09334045566
برای خرید یا دریافت این سایت و این آدرس اینترنتی با ما تماس بگیریید. طراحی سایت و فروشگاه آنلاین شما با محبوبترین سیستم های مدیریت محتوی. کاملا فارسی وده گیگ هاست وآموزش کامل با نازلترین قیمت. آیا رند ترین و به یاد ماندنی ترین ایمیل ایران را میشناسید - میخواهید متعلق به شما باشد. در بازی زندگی، وقت یارکشی، چه خوبه باور انسان اینگونه باشه :. و خدا، شما همه.
tanha.ir
492611. Ristorante, Pizzeria Tanha a Talamello di Rimini
Ristorante, Pizzeria Tanha a Talamello di Rimini. Bar • Pizzeria. E aperitive bar Tanha è da sempre un punto di ritrovo. Per i ragazzi della Valmarecchia e della provincia di Rimini. Il ristorante è aperto anche a mezzogiorno. E offre per il pranzo soluzioni veloci per chi vuole gustare uno spuntino che non sia soltanto il solito panino. Ti risponderemo al più presto! PIZZERIA • RISTORANTE • LAGO PER PESCA SPORTIVA. Loc Borgnano di Talamello (Rimini). Scrivi una e-mail all indirizzo.
tanha.it
492612. Default Parallels Plesk Panel Page
Web Server's Default Page. This page is generated by Parallels Plesk Panel. The leading hosting automation software. You see this page because there is no Web site at this address. You can do the following:. Create domains and set up Web hosting using Parallels Plesk Panel. Parallels is a worldwide leader in virtualization and automation software that optimizes computing for consumers, businesses, and Cloud services providers across all major hardware, operating systems, and virtualization platforms.
tanha.mee.ir
492613. تنهاترین تنهای تنها
پنل اس ام اس. ا ز خ בا میخوام ب شی با م ט ب ב اصل ט . و قتی ا مثال تو ه م شوט آه ט پ ر ست ט . Mujtaba Beck. ارتباط با مدیر سایت:. دیگر راه های ارتباط:. سایت تنهایی برای اعضا خود خدمات ویژه ای ارائه میدهد. به عنوان مثال ارسال ایمیل روزانه. نرم افزارهای پولی بازار بصورت رایگان. ترفند های شارژ رایگان. همین حالا با عضویت در سایت ما از خدمات آن استفاده کنید. به بعضیام باید گفت. مشترک مورد نظر خاموش است! بیو گرافی و اخبار. اس ام اس بسلامتی. اس ام اس خیانت و بی وفایی. اس ام اس دلتنگی. اس ام اس سیگار. پنجشنبه 15...
tanha.rozblog.com
492614. ..::گل سرخی برای محبوبم::..
گل سرخی برای محبوبم: . Http:/ i19.tinypic.com/2i6cl5y.jpg. این وبلاگ هر روز با مطالبی جالب آپدیت میشه اگه نیاین ضرر میکنید. جوک و اس ام اس (5). متن های احساسی و عاطفی (6). روپوش های سکسی مدارس دخترانه ی ایران (1). وایهرچی بخوای.نترس كلیك كن. بازدید های امروز :. بازدید های دیروز :. كلیه ارسال ها :. كلیه نظر ها :. چند حكایت از پائولوكوئیلو. جمعه 2 آذر 1386. شهسواری به دوستش گفت: بیا به كوهی كه خدا آنجا زندگی می كند برویم.میخواهم ثابت كنم كه او. دیگری گفت:موافقم .اما من برای ثابت كردن ایمانم می آیم. مرد گفت...
tanha.setareh.mihanblog.com
492615. tanha's blog - tanha's blog - Skyrock.com
039;'Dont ever fall. 02/01/2010 at 7:13 AM. 19/03/2011 at 12:03 PM. Subscribe to my blog! Don't forget that insults, racism, etc. are forbidden by Skyrock's 'General Terms of Use' and that you can be identified by your IP address (67.219.144.170) if someone makes a complaint. Please enter the sequence of characters in the field below. Posted on Wednesday, 03 March 2010 at 10:45 AM. Please enter the sequence of characters in the field below. Posted on Wednesday, 10 March 2010 at 7:32 AM. Post to my blog.
tanha.skyrock.com
492616. ˙·٠•♥✿کلبه ی تنهایی من ✿♥•٠·˙
tanha.tk
492617. Tanha-tarin-tanha
tanha.wap.sh
492618. منتظر
اسکریپت دونی مرجع تخصصی قالب و اسکریپت. رمزتان را فراموش کرديد؟ گاهی اوقات وقتی همه چیز تموم میشه .تو بر میگردی سر خط تازه میگی.عه عه کی تموم شد؟ برا چی اینطوری شد؟ گاهی اوقات تو غفلتی.تو خوابی.تو ریا که یهو با یک تلنگر بیدار میشی و میبینی چه اتفاقایی افتاده و تو ازش خبر ندداری. از خدای خودت میپرسی .چرا؟ میری جلو و جلوتر.روزهارو میگذرونی.یکی پس از دیگری.می رسی ته خط میشی#نقطه سر خط# .یک زندگی جدید.یک روز جدید.یک اینده ی جدید.و بالاخره یک حس جدید. وآدرس http:/ tanha 73.rozblog.com. ب زندگیم پوزخند نزن.
tanha_73.rozblog.com
492619. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanha_ashegh.persianblog.ir
492620. 404 - Blog not found
tanha_esam.persianblog.ir
492621. غم هم اگر ترکم کند تنهای تنها می شوم
غم هم اگر ترکم کند تنهای تنها می شوم. روز از نو روزی از نو. ساعت ۸:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱ کلمات کلیدی:. چه خبر یه مدتی درگیر کارام بودم. جدیدا خیلی سرم شلوغ شده ولی هرروز روز خداست و هرروز رو دوست دارم. مهد حسین رو عوض کردم که تو مسیرم باشه اونجای قبلی خیلی دور بود. دعا کنین با اینجا زود اخت بشه و سرگم بشه. نویسنده: tak o tanha. ساعت ٩:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٦ کلمات کلیدی:. یه بحران شدید از زندگیم عبور کرد خدارو شکر. خدایا شکرت واسه همه چی واسه همه همه همه چی. نویسنده: tak o tanha. نویسنده: tak o tanha. تو را...
tanha_hamdam.persianblog.ir
492622. 404 - Blog not found
tanha_sarab.persianblog.ir
492623. دل نوشته های پریان....
دل نوشته های پریان. دانی که چیست دولت؟ دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن. نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم دی ۱۳۸۹ساعت 14:44 توسط پریان. دانی که چیست دولت؟ دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن . نوشته شده در سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ساعت 20:33 توسط پریان. چه غریبانه است آهنگ رفتنت و چه غم انگیز است التماس چشمانم. چه سر سخت است غرور ما نه تو میمانی و نه من میگویم بمان. چه غم انگیز است بغضی که در گلوی هر دوی ما نقش بسته است. و چه جای حسرت. و چه جای حسرت. فقط یه لحظه. فقط یه لحظه.
tanha000.blogfa.com
492624. شب های تنهایی
ممنون که این مدت بهم سر زدین وبا نظراتتون منو خوشحال کردین. حالا دارم میرم.این وب تعطیل شد.امید وارم همتون همیشه خوشحال و راضی باشید و به تک تک آرزوهاتون برسید حتی به اونایی که فکر میکنید محاله! دوستای خوبم یادتون باشه که هیچ کدوم ما هیچ وقت تنها نیستیم چون خدا کنارمونه! شاید به حرفم خندت بگیره اما خوبه که دربارش خوب و عمیق فکر کنی). خدا نگه دار همتون با آرزوی خوشبختی برا تک تکتون! راستی نظراتتون تایید نمیشه اما حتما. چهارشنبه ششم شهریور 1392. هی تو میدونی که عاشقم؟ وقتی دلگیری و تنها. دخترک زیبا و عاشق.
tanha00005.blogfa.com
492625. ♥پس کوچه های عاشقی♥
دريافت کد صفحه ورودي. پس کوچه های عاشقی. به نام آنکه لیلی را عاشق کرد. مگر نهاینکه من نیز چون تو تنهایم. و به سوی خویش بازگردان ،. دستان مهربانت را بگشا. که سخت نیازمند آرامش آغوشت هستم . سه شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۲. شاید سال ها بعد. . . در گذر جاده ها . . . بی تفاوت ازکنارهم بگذریم . . . آهسته زیر لب بگویی. . . :. چقدر آن غریبه شبیه خاطراتم بود. . ! چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۲. به سلامتی ایرانسل که به آدم میفهمونه. قبول کردن بعضی از پیشنهادها فقط از. اعتبار آدم کم میکنه. چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۲. این اس ام اس.
tanha0003.blogfa.com