SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492625 - 492679)

492625. ♥پس کوچه های عاشقی♥
دريافت کد صفحه ورودي. پس کوچه های عاشقی. به نام آنکه لیلی را عاشق کرد. مگر نهاینکه من نیز چون تو تنهایم. و به سوی خویش بازگردان ،. دستان مهربانت را بگشا. که سخت نیازمند آرامش آغوشت هستم . سه شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۲. شاید سال ها بعد. . . در گذر جاده ها . . . بی تفاوت ازکنارهم بگذریم . . . آهسته زیر لب بگویی. . . :. چقدر آن غریبه شبیه خاطراتم بود. . ! چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۲. به سلامتی ایرانسل که به آدم میفهمونه. قبول کردن بعضی از پیشنهادها فقط از. اعتبار آدم کم میکنه. چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۲. این اس ام اس.
tanha0003.blogfa.com
492626. ╬`'·•.¸ ♥ ¸.•·'´تنهایی `'·•.¸ ♥ ¸.•·'´╬
تنهایی `' . . '. آستانه مقدس باب المرد. جاده ی یک طرفه. کلب ه یاس ه ا. تو با ارزش ترین چیزی هستی که خدا بهم داد. این و بدون من به خاطر تو از زندگیم که هیچ. از خودمم گذشتم تا تو با ارامش زندگی کنی. خیلی دوستت دارم فرزند زیبای مامان. چهارشنبه چهاردهم خرداد 1393 ] [ 13:11 ] [ Golnaz ]. دیگه خستم از جنگیدنو به جایی نرسیدن. اخه مگه دنیا چه ارزشی داره ایا از فردای خودت خبر داری. پس چرا این همه ظلم میکنی. دروغ میگی خیانت میکنی. منکه سپردمت به دستای بریده حضرت ابولفظل حالا تو همینطور اذیتم نکن و اعضابم بده.
tanha00069.blogfa.com
492627. تنهایی
یه وقتایی که دلت گرفته . . . بغض داری, آروم نیستی ,دلت براش تنگ شده. . . حوصله ی هیچکس رو نداری! به یاد اون لحظه ای بیوفت که بی قراری هاتو دید. اما چشماشو بست و رفت . . . نوشته شده در ساعت توسط نیلوفر. کاش من هم کسی را داشتم . که با بستن چشمانم . حس قشنگ نگاهش را احساس میکردم . بوی نفسهایش را میشنیدم . کاش من هم کسی را داشتم . که حتی وقت نبودنم . نوشته شده در ساعت توسط نیلوفر. همه سر شکستنم شرط بستن انگار. نوشته شده در ساعت توسط نیلوفر. عیبی ندارد شکستنی ست دیگر لعنتی ، می شکند. یه چیزی میگم ولی دلگیر نشو.
tanha001.blogfa.com
492628. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanha0011.blogfa.com
492629. تنهایی ها
شمع دانی که دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت ای عاشق بیچاره فراموش شوی. سوخت پروانه ولی خوب جوابش را داد. گفت طولی نکشد تو نیز خاموش شوی. نوشته شده در شنبه سی و یکم خرداد ۱۳۹۳ساعت 14:23 توسط tanha. لحظه ها نه دیرمی آیند ونه زود! آن هادرست سروقت می آیند! این ماآدم هاییم که دیریازود می رسیم. نوشته شده در یکشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت 14:22 توسط tanha. پرندگان به برکه های آرام پناه می برند وانسان هابه دل های پاک. زیرادل های پاک چون برکه های آرام اند،. پس خوشابه حال کسی که مایه آرامش دیگران است. این جا زمین است.
tanha0012.blogfa.com
492630. عاشقانه
به غروری که فاصله را رقم میزند می اندیشیدم. وقتی نگاهم میکرد تمام وجودم میلرزید تنها کسی بود که مرا این گونه عاشق کرد. دلم میخواست بداند که چقدر دوستش دارم اماهمیشه با من سرد و رسمی بود. به خاطر او به علاقه خیلی ها پشت کردم اما بازهم. یک روز به هم بر خورد کردیم از من دعوت کرد احساس خوبی داشتم آن روز خیلی با هم حرف زدیم اما این بارهم سرد و رسمی. سال ها گذشت درسمان هم تمام شد اخرین باری بود که اورا میدیدم یعنی میدانستم که اخرین بار است. اخرین حرف ما یک نگاه بود. و در اخر گفت خدا نگهدار. آخرش داماد طاقت نمی...
tanha0014.blogfa.com
492631. عاشقانه
اسمم بیاد رو لب رفیقام. پوزخندبزنن وباپشت دست اشکاشونوپاک. تاريخ : جمعه 1393/08/23. 18:58 نویسنده : حسین یعقوبی. یادش بخیر اون بازی. دنیات چقدر تابم داد. تاريخ : جمعه 1393/08/23. 18:54 نویسنده : حسین یعقوبی. Weblog Themes By Pichak. هفته چهارم آبان 1393. پنل اس ام اس. ثبت آگهی در اینترنت. Weblog Themes By : Pichak.net.
tanha002.blogfa.com
492632. دفتر زندگی
دلم خوش است که نام تو رت هرشبی به لب دارم. چقدر صحبت و ناله ها طلب دارم. تورفتی و همه شب ها بدون تو یلداست. به انتها نرود این خزان،عجب دارد. برای امدنت دلنوشته ها گفتم. ببین درون دلم شعر منتخب دارم. دوباره دیدن تو ارزوی هر یلداست. که من به عشق و شیداییت لقب دارم. نوشته شده در پنجشنبه بیست و پنجم دی ۱۳۹۳ساعت 10:31 توسط سارا. وقتی نمیشه یعنی نمیشه. وقتی با گفتگو مشکلتون حل نشد. وقتی بحثتون به بن بست رسید. دم گوشش بگو خله دوست دارم. چون دیگه کاری ازت برنمیاد. یعنی یک لبخند در جواب نگاهت . . دلبری گفت: شوخی ...
tanha0021tanha.blogfa.com
492633. تو کوچه ها نمیشه بی تو پرسه زد
تو کوچه ها نمیشه بی تو پرسه زد. گ ذشت زمآט م رآه م خآط ره کرد. چه کسی گفته که من تنهایم؟ من، سکوت، خاطرات، بغض و اشک همیشه با همیم. بگذار تنهایی از حسودی بمیرد. نوشته شده در دوشنبه هجدهم فروردین 1393ساعت 22:18 توسط tanha007. چه کسی گفته که من تنهایم؟ من، سکوت، خاطرات، بغض و اشک همیشه با همیم. بگذار تنهایی از حسودی بمیرد. نوشته شده در دوشنبه هجدهم فروردین 1393ساعت 22:16 توسط tanha007. نوشته شده در دوشنبه پنجم اسفند 1392ساعت 11:20 توسط tanha007. تو خ وب ب اش. دیگ ر سراغ م را نگی ر. گ م ک رده ام. نف س بک ش.
tanha007.blogfa.com
492634. قلب شکسته
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت. و اندر آن برگ و نوا خوش نالههای زار داشت. گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست. گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت. یار اگر ننشست با ما نیست جای اعتراض. پادشاهی کامران بود از گدایی عار داشت. در نمیگیرد نیاز و ناز ما با حسن دوست. خرم آن کز نازنینان بخت برخوردار داشت. خیز تا بر کلک آن نقاش جان افشان کنیم. کاین همه نقش عجب در گردش پرگار داشت. گر مرید راه عشقی فکر بدنامی مکن. شیخ صنعان خرقه رهن خانه خمار داشت. وقت آن شیرین قلندر خوش که در اطوار سیر. که خاک میکده کحل ب...
tanha0098.blogfa.com
492635. دنیایه یک ادم تنها
دنیایه یک ادم تنها. دنیایه یک ادم تنها که فقط خدارو داره. تو قلب من یه امپراطور. تسلیم میشه چون که مجبور. نباید مال من باشی خواهش نکردم این یه دستور! نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392ساعت 12:44 توسط شیوا. بی تو برام زندگی ناتموم شونت واسه گریه هام ارزوم تو نخواستی با قلبم بسازی باختیم دوتامون تواین بچه بازی دربه در توخیابون میگردم کاشک توبودی نگاهت میکردم خونمون بی تو تاریک و سرد چشم من تا ابدگریه داره اینجا یکی سررو دیوارمیزاره غصه هام بی صدا خالی میشه خاطراتت فراموش نمیشه. بهم نگاه نکرد چشاشو بست...
tanha00tanha.blogfa.com
492636. تنهایی و عاشقانه های نفس...
تنهایی و عاشقانه های نفس. به وب من خوش اومدین من نفس هستم امیدوارم که از وبلاگم لذت ببرید و نظر یادتون نره! دنیای چهار نفره ما. شب مهتاب به عشق آخرین شاهزاده. چه بی رحمند رویاها. عاشقانه های یک عینکی. هر چی که دوس داری اینجا پیدا میشه. وبلاگ شخصی حامد سلیمانی. عاشقانه ( ترانه های برای زیستن. وبلاگ تخصصی پرستاری حامدسلیمانی. در دست احداث :دی. غم دوری ت عزیز من. قالب هاي نايت نما. تاريخ : یکشنبه 27 مهر1393 8:7 بعد از ظهر نويسنده : نفس. تاريخ : سه شنبه 5 اسفند1393 10:14 قبل از ظهر نويسنده : نفس. از چشم خود ...
tanha0100.blogfa.com
492637. تــــنهـــایـــی...
چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴. سرمای کلامت ، دیوانه ام میکند. شوق نگاهم را ندیدی؟ تمامه من به شوق دیدنت ، پر میکشید. همان نگاه بی تفاوتت. برای زمین گیر شدنم کافی بود. چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴. باید کسی را پیدا کنم که دوستم داشته باشد ،. آنقدر که یکی از این شب های لعنتی آغوشش را برای من و یک دنیا خستگیم بگشاید. هیچ نگوید و هیچ نپرسد فقط مرا در آغوش بگیرد. بعد همانجا بمیرم تا نبینم روزهای آینده را. روزی که دروغ میگوید ،. روزی که دیگر دوستم ندارد ،. روزهایی که دیگر مرا در آغوش نمی گیرد. و روزی که عاشق دیگری می شود.
tanha011.blogfa.com
492638. عاشقانه های من....
tanha0111.blogfa.com
492639. ♥♥ღღ فاصله ها ღღ ♥♥
ღღ فاصله ها ღღ. نوشته شده در چهارشنبه 30 آذر1390ساعت 10:6 قبل از ظهر توسط * *علیرضا کبیر* *. نوشته شده در دوشنبه 17 بهمن1390ساعت 1:21 بعد از ظهر توسط * *علیرضا کبیر* *. راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است.شاید روزی از دست برود. نوشته شده در دوشنبه 17 بهمن1390ساعت 11:4 قبل از ظهر توسط * *علیرضا کبیر* *. بگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی. آهنگ اشتیاق دلی درد مند را. شاید که بیش از این نپسندی به کار عشق. آزار این رمیده ی سر در کمند را. بگذار سر به سینه ی من تا بگویمت. اندوه چیست، عشق کدامست، غم کجاست.
tanha0121.blogfa.com
492640. هذیان های بی کلک ...
هذیان های بی کلک . هذیان های قلم من.(پست ها به قلم خودم واژه آرایی شده اند). سه شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ ] [ 12:21 ] [ اسطوره ] . هم جنس آتش شده ای ،. هم رقص قاصدک شده ای. میان کویر تشنه از وصال،. به روی خارهای روئیده از فراق. به زیر عرش ترک خورده ز آه. گرفتار شده ای . خیره به بی کرانه ی آبی نگاهش،. آرامشی باز نوش . رقصی بزن،مست از صدایش . جانی بگیر از خاطراتش. سه شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ ] [ 12:20 ] [ اسطوره ] . و تو ای حضرت آدم برخیز. که جهان ملک شقاوت شده است. و زمین جایگه نا امنی. از زر و سیم و خیانت شده است. نه گیسوا...
tanha02000.blogfa.com
492641. پسر خاص✔
به سلامتی خودم و بچه محل هام که میگیم ما از اوناشیم که:فشن نیستیمبابامون ماشین شاسی بلند نداره بیایم دنبالتمارک کفشمون دیگه آخرش کفش ملیهزیر ابروهامونم بدمون میاد نخ کنیم که دخترکش بشیممارک تی شرتمونم هم دیگه آخرش یا هندونست یا تمساحنداریم هرشب ببریمت بیرون خرجت کنیمولیوقتی میگیم دوستت داریم یعنی دوست داریم. با تبادل لینک موافقم اگه اسمتون تو لینک نیست خبرم کنید. ابزار پرش به بالای صفحه. ابزار حباب و قلب. تاريخ : پنجشنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۴ 22:31 نویسنده : off boy. این دقیقا فازش چیه؟ چه حس خوبیه وقتی.
tanha021.blogfa.com
492642. حرفهای نگفته....
تو را از دور می بوسم با چشمی تر خداحافظ. مرا باور نکردی می روم دیگر خداحافظ. مرا لایق ندیدی تا بپرسی حال و روزم را. برو با دیگران ای بی وفا دلبر خداحافظ. پنجشنبه بیست و پنجم آبان 1391 14:6 سنا. بازی روزگار را نمی فهمم! من تو را دوست می دارم تو دیگری را دیگری مرا و همه ما تنهاییم! داستان غم انگیز زندگی این نیست که انسانها فنا می شوند ،. این است که آنان از دوست داشتن باز می مانند. همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،. پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم. انسان عاشق زیبایی نمی شود،.
tanha021tanha.blogfa.com
492643. تنها
عزیزم درکت میکنم.توروچه به بامن بودن؟ ذاتت هرزه پسنده.تنهابودن بیشتربه قیافم میخوره.به عشق جدیدتم ازطرف من به عشق جدیدت بگو:. تعویض میشی اینجاهمچین جویه.واینم حرف آخر:جای خالیتویکی پرمیکنه یکی بهتراز تو. سه شنبه ششم اسفند 1392. سلامتی عشقم که یروزی بهم میگفت بدون تو نمیتونم.بابغض بهم میگفت بری میمیرم.ولی روزی رسیدکه به من میگفت شما؟ شنبه نوزدهم بهمن 1392. شنبه نوزدهم بهمن 1392. کاره نفس مصنوعی دهن به دهن؟ شنبه بیست و سوم آذر 1392. جمعه بیست و دوم آذر 1392. جمعه پانزدهم آذر 1392. اگه خودمو لوس نکنم. اگه گ...
tanha022.blogfa.com
492644. تنهایی من
من عاشقانه هایم را روی همین دیوار مجازی می نویسم! از لج تو از لج خودم که حاضر نبودیم یک بار این ها را واقعی به هم بگوییم! کد صفحه ورودی عاشقانه. از درد و دلت فقط درد سهم من شد و دلت سهم دیگری. یه نظر هم بزار. چهارشنبه ۱۹ آذر۱۳۹۳ ۱۹:۱۲ بعد از ظهر - محمد -. من شرمندم که یه چند ماهی بدون خدافظی رفتم و چند وقتی هم بازم نمیام. میخواستم خدافظی کنم و روتونو ببوسم شرمنده ی همتونم. پنجشنبه ۶ فروردین۱۳۹۴ ۲۰:۵ بعد از ظهر - محمد -. م شتی باش عین ما هرکی داشته. قهرمان قصه هاست سینه سوخته مثل ما. زشت عین خوشگلا جغد.
tanha0230.blogfa.com
492645. تنهـــا میــان تـن هــا
تنها میان تن ها. تنهایی را ترجیح میدهم به تن هایى که روحشان با دیگریست. دیگر تب هم ندارم. دیگر به یاد تو هم نیستم. شاید دق کرده ام! کسی چه می داند. بی حسم کردی. نسبت به تمام حس های دنیا! تاريخ چهارشنبه نوزدهم آذر ۱۳۹۳ ساعت15:36 نويسنده عرشیا مخوف. تاريخ جمعه هجدهم مهر ۱۳۹۳ ساعت16:18 نويسنده عرشیا مخوف. از من نرنج نه مغرورم نه بی احساس. خسته از اعتمادی بیجا! برای همین قفلی محکم بر دل زده ام! تاريخ چهارشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۳ ساعت15:10 نويسنده عرشیا مخوف. که زیر پات لح میشه. دوستت دارم هایت را قایم کن رفیق!
tanha0342.blogfa.com
492646. عشق من وتو
نوشته شده در 93/02/13. ساعت 3 توسط hamed. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*. 0 000000000000 0,*-: :-*. 0 00000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*. 0 0,*-: :-*. 0 0000 000 0. 0 0000000 000000 0. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*. 0 000000000000 0,*-: :-*. 0 00000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*. 0 0,*-: :-*. کد آهنگ برای وبلاگ. مرجع راهنمای وبلاگ نویسان. Design By : behnam.com.
tanha0441.blogfa.com
492647. قلـــــــــب تنهـــــــــا
دوری تعبیری است که فاصله ها از ما دارد اما بی خبرند از نزدیکی های دل های ما. را با تقدیم هزاران گل سرخ. و زندگی پر از عشق و محبت. را برایتان آرزو میکنم. آرزومند خوشبختی شما ( حامد مهربان. نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم فروردین 1392ساعت 14:42 توسط مهربان. نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت 17:34 توسط مهربان. سلام دیگه نبودی نبود تا اینجا بنویسم بالاخره این خدمت ما هم تموم شد. به همه ی دوستانی که تو این ۱۷ ماه ازشون خبر نداشتم از هر تک تکشون. نوشته شده در جمعه سیزدهم بهمن 1391ساعت 11:46 توسط مهربان.
tanha0452.blogfa.com
492648. تنها ترین
صبا هم در زیر غلتک پرسپولیس صاف شد.امیدی دیگر برای رسیدن به جام قهرمانی بچه ها متشکریم. نوشته شده در تاريخ توسط بهادر. نوشته شده در تاريخ توسط بهادر. نوشته شده در تاريخ توسط بهادر. یه روز یه عزیزی میگفت: دوستی رو از زنبور یاد نگرفتم. که وقتی از گل جدا میشه میره سراغ یه گل دیگه،. دوستی رو از ماهی یاد گرفتم که وقتی از آب جدا میشه میمیره،. چند ساعتی رفتم توی فکر دوستی،زنبور،ماهی،. ما دوستی رو از کی یاد گرفتیم؟ از آدمهایی که این روزها از گلی جدا نشده میرن سراغ گل دیگه؟ یا از آدمهای ماهی نما؟ از کجا میشه خرید!
tanha05.blogfa.com
492649. برترین و بروز ترین سیستم همکاری در فروش ایران
تماس با سبز گستر. چنانچه دارای سایت، وبلاگ و یا گروه اینترنتی هستید می توانید با معرفی محصولات موجود در سیستم همکاری در فروش سبزگستر به بازدیدکنندگان وب سایت ها و یا گروههای اینترنتی خود ، در سود فروش آنها به میزان بسیار مناسبی بهره مند شوید و درآمد ماهیانه بسیار بالایی کسب نمایید. مزایای همکاری با سیستم همکاری در فروش سبز گستر:. 1- دارا بودن محصولات بسیار جذاب ،جدید ،متنوع ،معتبر و پربازده با پورسانت بسیارعالی (. 70 درصدی از سفارشات ارسالی. و 100 درصد سفارشات توزیع شده. 4- عدم کسر هزینه های جانبی.
tanha051.blogfa.com
492650. سایت تبادل لینک رایگان هوشمند
سایت تبادل لینک رایگان هوشمند. سایت تبادل لینک رایگان هوشمند سه طرفه بهترین سایت برای ثبت رایگان لینک دایرکتوری تبادل لینک رایگ. سایت تبادل لینک رایگان. سایت تبادل لینک اتوماتیک هوشمند و رایگان. روش کار این سایت های تبادل لینک. هفتاد و یک هزار در شهر شیرازیا 93 به چه نحوی هست؟ بله این هفتاد و یک هزار در شهر شیرازیا 93 واقعیت هست سایت های تبادل لینک رایگان. هفتاد و یک هزار در شهر شیرازیا 93 باعث افزایش بازدید و اتوریتی سایت های شما می شوند فقط کافیست لینک خود را در سایت های تبادل لینک ثبت کنید. هفتاد و یک...
tanha054.blogfa.com
492651. پــِــســَــــــرَکــــ تَـــنـــــهــا
پ س ر ک ت نها. د ن یا ی غ م گ ین د ل م. خ وش ا م دین. صفحه مدیر وبلاگ در کلوب (جهت برقراری ارتباط). آرزومه که ارزوش باشم$. دل نوشته های من. دختری از جنس لیلی. خ ود م (ک لوب). دریافت کد ابزار آنلاین. Theme By Avazak.ir. خ وش ا م دین. یه سلام گرم و ویژه به تو بازدید کننده ی محترم. ا زتون ممنونم که وبمو برای خوندن مطلب انتخاب کردین. مدیونی اگه بخونی و خوشت بیاد اما نظر نذاری. برای تبادل لینک ابتدا آدرس منو در وب خود ت قرار بده. سپس آدرس خودت رو به صورت نظر خصوصی برای من ارسال کن. این عکسم تقدیم به ش ما.
tanha0561.blogfa.com
492652. تنــــــها خــُــدا
خدای من بزرگتر از اونیه که بشه با گناه کردن ازش دور شد. اگر معبودی به جای خدا. به یاد بیاور که روزی در دلت هیچ چیز نبود. اما حالا که بزرگ شده ای،. همه کس و همه چیز به جز خدا در دلت جای داده ای! میترسم از خدایی که نمیترسد از کسی. میترسم از کسی که نمیترسد از خدا. نوشته شده در سه شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت توسط یکی از بنده هاش. یامان دونیای دی . كئچيب گئدن نادانليغا آغلارام. گئدنميرم عزيزلره باش چكم. قديم اولان قوناقليغا آغلارام. چراغينان گونوز گزديم، تاپماديم. چوبانليغی هئچ شاهليغا وئرمه رم. تو نفس آخر عشق.
tanha06.blogfa.com
492653. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha062.blogfa.com
492654. !/! قدم های نرسیده !/!
نازنین مریم ، جایی برای اشتباه نیست! نميدانم كدام درد بزرگتر است. دردي كه آن را بي پرده تحمل ميكني ،. يا دردي كه به خاطر ناراحت نكردن كسي كه دوستش داري توي دلت ميريزي و تاب مي آوري. تاريخ شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 11:45 AM. از تو تنها وصف ديدارت نصيب ما شده. برف تجريش است و سوزش مي رود پايين شهر. تاريخ شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 11:41 AM. بابا كه پشتش نباشد زمين ميخورد ! تاريخ شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 11:34 AM. حالم بده اصن نميدونم چمه . خودمم دارم از خودم كلافه ميشم. از همه بدم مياد. اي معني شعره ...
tanha073.blogfa.com
492655. کلبه تنهایی
سلام خوبین بچه ها من دوباره اومدم میدونین کی تا حالا نبودم اگه دوست داشتین .{alirezaa 9029} id line va insta geramm sar bezanin. اگه يه روز ترکم کني ميميرم. پسر که روزي همديگر را باتمام وجود. با هم سوار يه ماشين شدند. چيزي را به پسر بگه. را آماده کرده بود. که چيزي را که نميتوانست به. دختر بگويد در آن. پسر وقتي ديد داره به مقصد. کاغذ را به دختر داد. دختر هم از اين فرصت. را به پسر گفت. که شايد پس از. پسر از ماشين پياده بشه. و ديگه اون را. دختر قبل از اين که. به اون گفت :. را نسبت به اون از دست داده. بسره ل...
tanha0787.blogfa.com
492656. تنهایی های من
حکایت ما آدم ها . حکایت کفشایی اند که اگه جفت نباشند. هرکدومشون هرچقدر شیک باشند. تا همیشه لنگه به لنگه اند. کاش خدا وقتی آدم ها رو می آفرید. جفت هرکس رو باهاش می آفرید. تا این همه آدمهای لنگه به لنگه زیر این سقف ها. به اجبار خودشونو جفت نشون نمی دادند . نوشته شده در جمعه دوم مرداد ۱۳۹۴ساعت 10:18 توسط مهدي. ث انیه ها رنگ اعتباری ندارند. ضربان دقیقه ها کوزه ی دلتنگی را پر کردند. و انتهای این سکوت سراب است. و عشق فاصله ای شد میان زندگی و مرگ. و دیگر اعتباری به صدا ها نیست. گرمی ها دروغ است. جعبه ای از لبخند.
tanha0950.blogfa.com
492657. تنگ تر از ساپورت
تنگ تر از ساپورت. دكتر پاي نسخه ام بنويس ملاقات ممنوع بگذار تنهايي ام دليل پزشكي داشته باشد. دوستاي گل و هموطنان عزيزم لطفا بيجنبه بازي در نيارين همش محض خندست. لره خفاش ميبينه ميزنه زير خنده ميگن چرا ميخندي ميگه آخه تا حالا موش با چادر عربي نديده بودم! به لره ميگن 10 تا جوجه داريم 4 تاشو گربه ميخوره چندتا ميمونه؟ لره ميگه اون ديگه جاشونو ياد گرفته بقيه شم ميخوره! به قزوينيه ميگن عروسي حال داد ميگه آره بابا مردا و پسرا قاطي بودن! قزوينيه رو ميفرستن جهنم پيش اژدهاي دو سر. مدرسه نهضت در لرستان. دلتنگي مرض ...
tanha0ailar.blogfa.com
492658. تنهاترازهمیشه
نویسنده : بی کس تنها. تاریخ:پنجشنبه 29 تیر 1391-06:30 ب.ظ. دوست داشتن کسی که شما رو دوست نداره. مثل بغل کردن کاکتوس می مونه. هر چی محکم تر بغل کنی. بیشتر آسیب میبینی . نویسنده : بی کس تنها. تاریخ:پنجشنبه 9 شهریور 1391-02:06 ب.ظ. با سلام خدمت تمام دوستان گلم. اومدم بهتون یه چیزی بگم من یه مدت شاید طولانی یا کوتاه یا. دیگه نتوننم بیام اینجا تونستم تمام غصه ها. و نوشته هایه درون دلمو خالی کنم. اخرش دیگه به اینجا ختم شد. نویسنده : بی کس تنها. تاریخ:دوشنبه 2 مرداد 1391-06:10 ب.ظ. نویسنده : بی کس تنها. به تو ح...
tanha0bikas.mihanblog.com
492659. ✘...ᗷɪ ᗩsᴀʙ...✘
پنجشنبه چهارم مهر 1392 20:56 .RoJiN. Wᴇʟᴄᴏᴍᴇ Tᴏ Mʏ Bʟᴏɢ. Today You Are You. That Is True Than True. There Is No One Alive. Who Is Youer Than You. شنبه بیست و پنجم بهمن 1393 16:40 .RoJiN. به معل م ع ربیمون گ فتم این ع ربا چطوری ع طسه میکنند. در حالی که ". گ فت همون جوری که میگوز ن و ". شنبه چهارم بهمن 1393 17:10 .RoJiN. سا می ب ی گی نی ست م. هی چی ن میف هم م ف ق ط ﻣﯿخوام باشی. ﻃ وری ﻣیز ن م ت ﺍ ز ﻭﺳ ط ﺗﺎﺷﯽ. ب ه م وزای ک ب گى کاشى. خلاصش كه همچين ادمه خطرناكيم من ! پنجشنبه دوم بهمن 1393 15:32 .RoJiN. دوشنب...
tanha0tanhayi.blogfa.com
492660. عــــشـــقــــــ❤خــــیــــالـیـــــــــ
فرقی نمی کنه دور و برت چقدر شلوغ باشه وقتی از درون تنهایی ! دختر به سادگی چشماشو میبنده. و اجازه بوسیدن میده. اما پسر پیشونیشو میبوسه. شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 17:33 ب ه قلم تنهای اول. تو دختر شدی نه برای در حسرت ماندن یک بوسه! برای خلق بوسه ای از جنس آرامش ! تو دختر نشدی که همخواب آدمهای بی خواب شوی! دختر شدی که برای خواب کسی رویا باشی! تو دختر نشدی که. در نهایت ! حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشی ! دختر شدی تا آغوشی در تنهایی عشقت باشی ! شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 17:28 ب ه قلم تنهای اول.
tanha0v.blogfa.com
492661. تنها ترين تنهاي دنياي تنهايي
تنها ترين تنهاي دنياي تنهايي. دارم برای تو می نویسم که جز تو مونسی ندارم! با سلام آغاز نمی کنم که بیش از هر وقتی محتاج توجه آفریدگارم. دیرزمانیست غرق شدن در هیاهوی پوچ دنیا روحم را سنگیم کرده، و مجال درد دل قلم در دستم و دل پاک کاغذ را نمی دهد. آمدم غبار روی این دست نوشته ها که هر یک سند یک زخم است را کنار بزنم، آنها را مرور کردم و غبار ها را فرو ریختم. آن صدای آشنا نمی آمد، غبار دنیا سالها گلوی ساز خلوتگاهم را گرفته بود، با گوشه ای از آستین پاکش کردم و به نواختن خواندمش . از شرم که سخن می گویم یاد می آو...
tanha1.blogfa.com
492662. معرفی شهید علی اکبر باقری
معرفی شهید علی اکبر باقری. مروری بر زندگی نامه شهید علی اکبر باقری. پدر یعنی محبت عشق ایثار. پدر، عشق تو مثل لطافت و زیبایی یک روز قشنگ بهاری است. پدر، یاد تو مثل بیخیالی و راحتی یک روح سبکبال، در گردش یک روز خوش آب و هوای تابستانی است. پدر، فکر به تو مثل گرمای کنار هیزمی سرخ شده از آتش، در یک روز سرد زمستانی است. پدر، امنیت در تو مثل آغوش گرم مادری پر مهر، برای فرزندی ترسان از دنیای ناشناختههاست. پدر، کلام تو مثل مشعلی روشن و فروزان، در تاریکی راههای مخوف و پر پیچ و خم زندگی است. خونی که در رگم بود.
tanha1000.blogfa.com
492663. ارامش طوفانی
نعره ی هیچ شیری خانه ی. چوبی را خراب نمی کند! موریانه می ترسم ! چهارشنبه بیست و هشتم اسفند 1392 ] [ 23:18 ] [ maasoom ] . دانشجویی به استادش گفت:. اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش می کنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمی کنم. استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت: آیا مرا می بینی؟ دانشجو پاسخ داد: نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلما شما را نمی بینم. استاد کنار او رفت و نگاهی به او کرد و گفت:. تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را. چهارشنبه بیست و هشتم اسفند 1392 ] [ 23:12 ] [ maasoom ] .
tanha1000000001.blogfa.com
492664. تنهاترین تنها منم
تکیه بر دیوار کردم خاک بررویم نشست دوستی باهرکه کردم عاقبت قلبم شکست. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۱ساعت ۱۳ بعد از ظهر توسط Meisam. دو نفر که همديگر را خيلي دوست داشتند و يک لحظه. نمي توانستند از هم جدا باشند ، با خواندن يک جمله معروف. از هم جدا مي شوند تا يکديگر رو امتحان کنند و هر کدام. در انتظار ديگري همديگر را نمي بينند. چون هر دو به صورت اتفاقي به جمله معروف. ويليام شکسپير بر مي خورند:. عشقت را رها کن، اگر خودش برگشت،. مال تو است و اگر برنگشت از قبل هم مال تو نبوده. مرا در آغوش خود بگیر.
tanha101s.blogfa.com
492665. عشق یعنی لحظه های بی قرار
عشق یعنی لحظه های بی قرار. اشکی به چشم و در دلم آهی نمانده است. دیگرا مرا ز عشق گواهی نمانده است. در چشم بی فروغ من از رنج انتظار. غیر از نگاه مانده به راهی نمانده است. در سینه سر چرا نکشم چونکه بر سرم. جز سایه های بخت سیاهی نمانده است. در دوره ای که عشق گناه است بر دلم. جز جای داغ مهر گناهی نمانده است. نوری زمهر تو نیست به دلهای دوستان. لطفی دگر به جلوه ی ماهی نمانده است. در باغ خشک دوستی ای باغبان عشق. از گل گذشته برگ گیاهی نمانده است. شور و حلاوتی ز کلامی ندیده ام. شوقی و جذبه ای به نگاهی نمانده است.
tanha1037.blogfa.com
492666. ALONE
Emrooz dobare be saram zad ke be in veblog biam o bad az chand vaght apesh konam.dashtam be in fekr mikardanm ke vaghan eshggh o nefrat yani chi? Vali khob har chi fekr kardam be natije ee naresidam.chetor mishe ke adama ye modat asheghe ye nafarando badan migan azash motenaferim? Mage mishe ham ashegh boo do ham motenafer? Atge gharar bood adam motenafer bashe aslan chera ashegh mishe? Aslan ta vaghti eshgh hast chera bayad motenafer bood? نوشته شده در چهارشنبه بیست و ششم آبان ۱۳۸۹ساعت 10:42 توسط n&s.
tanha107.blogfa.com
492667. تنهایی خودم
متاهلم ولی تنهام درون خودم،. اوضام تداوم داره و رشدی در کار نیست و بد ترم شده. نمیدونم چه کنم که پیشرفت کنم. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۵ساعت 9:9 توسط تنها. خدایا جز تو کسی رو ندارم. خدایا جز تو کسیو ندارم و می فهمم جرا مولایمان امیر المونین در چاه گریه میکرد(البته در حد خودم نه مولا). نوشته شده در پنجشنبه دهم تیر ۱۳۹۵ساعت 16:15 توسط تنها. دلم بد جوری گرفته. هر سال ماه رمضون بهترین موقع عمرم بود و امسال . دلم خواب میخاد (خواب به خواب). تنهایی محصول این روزهاست. دوستان معرفت ندارن،در موقع نیاز نیستن.
tanha11.blogfa.com
492668. تا شقایق هست زندگی باید کرد؟!!
تا شقایق هست زندگی باید کرد؟ Blog, Weblog, Persian,Iran, Iranian, Farsi, Weblogs, Blogs". خرید خرد کن رشته ای. اس ام اس طنز. طراح قالب : آوازک. Theme By : avazak.ir.
tanha110.blogfa.com
492669. تـــــــنـــهـــــــــایـــــــــــــــی
روي دلاي آدما هرگز حسابي وا نكن. از در نشد از پنجره زوري خودت رو جا نكن. آدمكاي شهر ما بازيگرايي قابلن. وقتش بشه يواشكي رو قلب هم پا ميذارن. تو قتلگاه آرزو آدم كشي زرنگيه. شيطونك مغزاي ما دلداده دو رنگيه. دلخوشي هاي الكي،وعده هاي دروغكي. آدمكاي شب زده قلبا رو ويرون ميكنن. دل ستاره منو از زندگي خون ميكنن. ستاره ها لحظه هارو با تنهايي رنگ ميزنن. به بخت هر ستاره اي آدمكا چنگ ميزنن. سلام من فریدم متولد تهران. در حال حاضر کرمانشاه. مرسی که به وب خودتون سرزدین. ای خدا مردم از تنهایی بدادم برس. برام دعا کن عشق ...
tanha1101.blogfa.com
492670. فقط خدا
اس ام اس عاشقانه. طراح قالب: عاشقانه (آوازک). دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 13:58 ] [ بنده ]. دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 13:55 ] [ بنده ]. دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 13:49 ] [ بنده ]. دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 13:46 ] [ بنده ]. دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 13:43 ] [ بنده ]. پنجشنبه بیست و پنجم مهر 1392 ] [ 18:55 ] [ بنده ]. پنجشنبه بیست و پنجم مهر 1392 ] [ 18:50 ] [ بنده ]. پنجشنبه بیست و پنجم مهر 1392 ] [ 18:47 ] [ بنده ]. گفتم: چقدر احساس تنهایی میکنم. من که نزدیکم (بقره/۱۸۶) : . گفتم: این هم توفیق میخواهد! آتیشم می...
tanha111.blogfa.com
492671. آقا منتظرم کجای؟؟؟؟آقا بیا.
یا مهدی ادرکنی.ظهور نزدیک است. سه شنبه 22 مرداد 1392 : نویسنده : گل نرگس منتظر. لینک های مرتبط :. سه شنبه 22 مرداد 1392 : نویسنده : گل نرگس منتظر. لینک های مرتبط :. دوشنبه 21 مرداد 1392 : نویسنده : گل نرگس منتظر. لینک های مرتبط :. ظهور نزدیک است یا نه؟ دوشنبه 7 مرداد 1392 : نویسنده : گل نرگس منتظر. بعضی ها میگن ظهور نزدیک نیست چون هنوز جهان پر از ظلم و جور نشده! 1 -جنگ با ایران ،اشغال افغانستان، تصاحب فلسطین و. که تعداد زیادی انسان بی گناه کشته شدند. اینا ظلم و فساد نیستن؟ دنیا نیازمند نسیم عدالت است.
tanha111.mihanblog.com
492672. تنها
نوشته شده در ساعت توسط. هفته چهارم مرداد ۱۳۸۹. هفته چهارم تیر ۱۳۸۹. هفته سوم تیر ۱۳۸۹. هفته دوم تیر ۱۳۸۹. هفته او ل تیر ۱۳۸۹.
tanha1111111111.blogfa.com
492673. دلِ گرفته‏ ی شب!
دل گرفته ی شب! می دانم مخاطبم نیستی! ولی همه خطابم به توست. سهم تو از من، تمام قلبم بود و سهم من از تو، همین ش ر و رهای عاشقانه! گفتگو ما چند نفر. اس ام اس بده. سلام روزای تلخ من (ستاره). یک فنجون زندگی (سارا آمتیس). لعنت به کافههای بعد از تو (بانو). در مسیر زندگی (ثمین). من باتو آرومم (الی). خاطرات شیرینم . (پردیس). دیگه دخملی خوبی شدم(زهرا جون دخمل خودم:*). همه چیز خوب است". چقدر زشت می شوی. چشمانم تاب دیدن ندارند. فریادی که بر سرت نمی کشم،. گلویم را زخم کرده. لحظه شماری نمی کنم. روزمر گی که می گذرد.
tanha1120.blogfa.com
492674. --- • ♥ • --- دریای عطش --- • ♥ • ---
دریای عطش - - - -. آقاجان دلم تنگته . من فقط یک بلیت رفت میخواهم. به سوی آغوش تو . نوشته شده در یکشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 19:6 توسط شیوا. شهیدی که امام زمان کفنش کرد. شهیدی که امام زمان (عج) کفنش کرد. شهیدی بود که همیشه ذکرش این بود، نمی دونم شعر خودش بود یا غیر. ღیا بیا یک نگاهی به من کن. ღیا به دستت مرادر کفن کن. از بس این شهید به امام زمان (عجل الله تعالی فرجه). علاقه داشت به دوست روحانی خود وصیت می کند. اگر من شهید شدم دوست دارم در مجلس ختم من تو سخنرانی کنی. و آنان اجازه دادند. اولدوز اولاسان گوي...
tanha1129.blogfa.com
492675. عاشقانه
تصاوير عاشقانه* * داستانهاي عاشقانه * * شعرهاي عاشقانه* *. وفا نکردی و کردم، خطا ندیدی و دیدم. شکستی و نشکستم، ب ریدی و نبریدم. اگر ز خلق ملامت، و گر ز کرده ندامت. کشیدم از تو کشیدم، شنیدم از تو شنیدم. کی ام، شکوفه اشکی که در هوای تو هر شب. ز چشم ناله شکفتم، به روی شکوه دویدم. مرا نصیب غم آمد، به شادی همه عالم. چرا که از همه عالم، محبت تو گزیدم. چو شمع خنده نکردی، مگر به روز سیاهم. چو بخت جلوه نکردی، مگر ز موی سپیدم. بجز وفا و عنایت، نماند در همه عالم. ندامتی که نبردم، ملامتی که ندیدم. تسلیت میگم خدمت تم...
tanha113.blogfa.com
492676. .....................
tanha12.blogfa.com
492677. عشــــــــق گمشـــــــــده ی یکتــــــا
عشق گمشده ی یکتا. عاشقانه های غم انگیز. دیرگاهیست در این ماتم سرا به تنهایی ام می اندیشم! به سادگی دل زخم خورده ام. آن زمان که برای گم کردن اشک هایم ، با قطره های باران همسفر گشتم و فریاد در گلو مانده ام. را زیر خروارها خاک باران خورده دفن کردم، خواستم که تنها نباشم. غافل از اینکه رسم وفا دیگر هیچ خریداری ندارد و دل شکسته باید تا ابد تنها بماند. نوشته شده در سه شنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 10:55 توسط یکتا. یکی بود یکی نبود مردی بود که زندگی اش را با عشق و محبت پشت سر گذاشته بود. م رد وارد شد و آنجا ماند.
tanha120.blogfa.com
492678. تک وتنها
از شدت دلتنگی ،. دل ت می خوآه د. نوشته شده در شنبه 1392/03/25. نا شنوا باش . . . وقتی همه از محال بودن آرزوهات سخن میگویند . . ! نوشته شده در جمعه 1391/11/27. تنها برخی از آدمها باران را احساس می کنند! بقیه فقط خیس می شوند. نوشته شده در دوشنبه 1391/11/23. گورستان با سکوتش میگوید سخت نگیر. زندگی ارزش یک ثانیه اندوه را ندارد. نوشته شده در دوشنبه 1391/11/23. خدا یک وقت هایی دلش نمیخواهد،. ما چیزی را که دلمان میخواهد. نوشته شده در دوشنبه 1391/11/23. نه دردی دارم ونه غمی. عادت ندارم درد دلم را ،.
tanha1212.blogfa.com
492679. لــــــیـــلــی خوشبخت(لیلی قصه ها)
لیلی خوشبخت(لیلی قصه ها). ازپشت ظرفیت تکمیل است،لطفاازجلوخنجربزنید. پنجشنبه پنجم دی 1392 11:56 لیلی(تنها). وصیت نامه زیبای مرحوم حسین پناهی. وصیت نامه زیبای حسین پناهی. قبر مرا نیم متر کمتر عمیق کنید تا پنجاه سانت به خدا نزدیکتر باشم. بعد از مرگم، انگشتهای مرا به رایگان در اختیار اداره انگشتنگاری قرار دهید. به پزشک قانونی بگویید روح مرا کالبدشکافی کند، من به آن مشکوکم! ورثه حق دارند با طلبکاران من کتک کاری کنند. عبور هرگونه کابل برق، تلفن، لوله آب یا گاز از داخل گور اینجانب اکیدا ممنوع است. من میخوام دلی...
tanha122-f.blogfa.com