SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492679 - 492733)

492679. لــــــیـــلــی خوشبخت(لیلی قصه ها)
لیلی خوشبخت(لیلی قصه ها). ازپشت ظرفیت تکمیل است،لطفاازجلوخنجربزنید. پنجشنبه پنجم دی 1392 11:56 لیلی(تنها). وصیت نامه زیبای مرحوم حسین پناهی. وصیت نامه زیبای حسین پناهی. قبر مرا نیم متر کمتر عمیق کنید تا پنجاه سانت به خدا نزدیکتر باشم. بعد از مرگم، انگشتهای مرا به رایگان در اختیار اداره انگشتنگاری قرار دهید. به پزشک قانونی بگویید روح مرا کالبدشکافی کند، من به آن مشکوکم! ورثه حق دارند با طلبکاران من کتک کاری کنند. عبور هرگونه کابل برق، تلفن، لوله آب یا گاز از داخل گور اینجانب اکیدا ممنوع است. من میخوام دلی...
tanha122-f.blogfa.com
492680. ماه نو
فرا رسیدن ماه رجب رو به همه ی دوستان تبریک میگویم. نوشته شده در یکشنبه سی ام فروردین ۱۳۹۴ساعت 21:14 توسط نوری.
tanha122.blogfa.com
492681. تنـهـــــــــای تنهـــــــا
تنهایی یعنی هیچ وقت کسی نباشه اشکات رو پاک کنه. مرد اونی نیست که از نعره ش. دیوار به لرزه بیفته! مرد اونیه که از صدای نفس کشیدنش قلبت بلرزه. دوشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۴ 12:26 dokhitanha. بعضي زخم ها هست كه هر روز بايد روشونو باز كني. و نمك بپاش ي . تا يادت نره كه سراغ بعضي آدما. نباي د رفت نبايد. شنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۴ 9:42 dokhitanha. می ک ش م. می ک شی. می ک ش د. هر سه می ک شیم اما. او ناز تو را. تو د ست از م ن. و م ن باز این سیگار لعنتی را. جمعه شانزدهم مرداد ۱۳۹۴ 10:46 dokhitanha. یعنی تو جاده بدون مقصد.
tanha123.blogfa.com
492682. درد دل با خدا
درد دل با خدا. الهی و ربی من لی غیرک. درد دل با خدا. درد دل با خدا الهی و ربی من لی غیرک. درد دل با خدا. الهی و ربی من لی غیرک. دانلود آهنگ جدید در شیوا فیلم. خرید هاست لینوکس ارزان قیمت. لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید. نامه ای به امام زمان (عج). نامه ای به امام زمان (عج). به نام خدایی که زمین را از حجت خود خالی نمی کند. سلام ، سلام من به سلطانی که سالیانی است سلطنش به خاطر سیاهی دلهایی. به سالی بعد افتاده است . سلام ، سلام من به مولایی که بندگان همچون م ن ش. سلام ، سلام مولای من. ای آقای من و ای مولای ...
tanha12313.blogfa.com
492683. !طاقتم تمومه!
برنگرد که نمی خوام ببینمت. دیگر هوای برگرداندنت را ندارم. هرجا که دلت میخواهد برو. وقتی دوباره هوای من به سرت زد، آنقدر آسمان دلت بگیرد که با هزار شب گریه چشمانت، باز هم آرام نگیری. بر نمیگردم که هیچ! عطر تنم را هم از کوچه های پشت سرم جمع میکنم،. که نتوانی لم دهی روی مبل های راحتی،با خاطراتم قدم بزنی! تبادل لینک اتوماتیک با پیج رنک 2. قالب هاي نايت نما. تاريخ : 9:33 نويسنده : یه دخمله. سلام دوستان خواهش می کنم نظراتی که میدید فقط در رابطه با وبم باشه و نظر خصوصی و نظراتی که من همون موقع حذف می کنم نذارید.
tanha12345.blogfa.com
492684. ღ♥ღ به یاد پدرم . . . ღ♥ღ
ღ ღ به یاد پدرم . . . ღ ღ. چقدر سخته بی کسی . . ! برخیز که تاب و توان من بردی. برخیز که داد از امان من بردی. تو را قسم بخدا به پاخیز وبنگر. چگونه روح مراباخود کندی وبردی! به آتشکده ی دلم خوش آمدید. اکثر مطالب از اشعار و دلنوشته های خودمه و من هم می نویسم به یادپدرم . دوستان عزیز،اگر مایل به استفاده از اشعار و مطالبم در وب خود بودید لطفا ذکر آدرس وبلاگم یادتون نره.با تشکر. هرچه میخواهد دل تنگت بگو. در فراق پدر غریبانه میگریم. حرف های ناگفتنی من و آدم بزرگها. بهانه ای برای دیدنت. من بی پدرم مرده نفس میکشم.
tanha124.blogfa.com
492685. ღ♥ღ حرف دل. . . ღ♥ღ
ღ ღ حرف دل. . . ღ ღ. قلبم را عصب کشی کرده ام،دیگر نه از سردی نگاهی می لرزد، و نه از گرمی آغوشی می تپد . ! دلی که می شکنیم. زخمی که می زنیم. دلی که می شکنیم. یک وقتی شاید همین نزدیکی ها! 04:12 ب.ظ - چهارشنبه 28 اسفند 1392. 05:31 ب.ظ - سه شنبه 20 اسفند 1392. 05:26 ب.ظ - سه شنبه 20 اسفند 1392. 09:58 ب.ظ - دوشنبه 19 اسفند 1392. 09:45 ب.ظ - دوشنبه 19 اسفند 1392. وای به حال دل! کفش هم اگر تنگ. برچسب ها : تنهایی. 04:22 ب.ظ - یکشنبه 18 اسفند 1392. 10:12 ب.ظ - چهارشنبه 14 اسفند 1392. وای به حال دگران!
tanha124.mihanblog.com
492686. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha125.blogfa.com
492687. کلبه تنهایی
با شکستن دل دختری که دیوانه ی توست. مردانگی ات را با غرور بی اندازه ات . به دختری که عاشق توست ثابت کن. زمانی میتوانی نشان دهی که. دختری با تمام تنهایی اش به تو تکیه کند. که دختری با تکیه به غروره تو. در این دنیای پر از نامردی. نوشته شده در ۱۳٩٢/٤/٤ساعت ۸:٢٧ ‎ب.ظ توسط mohamad f نظرات . ستاره های کلامت را در لحظه های ساکت عاشق بر من ببار. بر من ببار تا که برویم بهاروار. چشم از تو بود و عشق. بچرخانم بر حول این مدار. تمام حرف دلم این است:. من عشق را به نام تو آغاز کردم. در هر کجای عشق که هستی. بسیار ڪم ا ست!
tanha126.persianblog.ir
492688. تنهایی
ما هم بهاری داشتیم . دل نوشته های مریم. بادوستیو عشق زندگی شیرین میشود. عاشقانه هایی برای عشقم. تنهایی را دوست دارم. وبلاگی برای رمان خوانها. خدا و دیگر هیچ. اینجا همه چی در همه. خسته تر از خستگی تو. شب های تنهایی* *. چرک نویس زندگی من. نوشته های دخترک تنها. دختری از جنس یخ. دلتنگی و تنهایی avaonly. میوه ای از درخت زندگی. او خواهد امد . ےاړ تכ ﮧاےے Ґכ. تا هستم مینویسم مرگ عشق را. شعر و متن های عاشقانه (عاشقانه های نغمه). دوراهی زندگی من . تو خود حجاب خودی. مطالب عاشقانه و عکس. سمت خیال دوست . لیکن علم مه...
tanha1269.blogfa.com
492689. پرتگاه تنهایی
چه فرقی دارد این شعر از کجا شروع شود؟ به پرت گاه که برسد می افتم. متاسفانه اغلب احترامایی که واسه آدما قائلم. از جنس احترامیه که موقع رانندگی. واسه یه نیسان آبی قائلم! گاهی وقتا دلم برای خود خودم تنگ میشود، آنقدر تنگ که میخواهم گریه. کنم اما آخرش یک بغض میشود و میماند ته گلوییم، خدایا چقدر از خود. خودم فاصله گرفته ام. قدرت کلمات غیر قابل تصور است.اگر کسی به کلام شما توجه نمیکند. سعی نکنید که حرفتان را عوض کنید.لحنتان را عوض کنید. مردم همه شکر نعمت های تو را میکنند. بسیاری از شکست های زندگیم. هر روزی که ب...
tanha127.blogfa.com
492690. تنهایی
tanha128.blogfa.com
492691. •❤دل سوخته•❤
دلم سوخت براي دلم وتاکه نشستم به برحرف دل خويش. تاريخ : چهارشنبه 1393/03/28. 14:24 نویسنده : رحیل راه مهدی. تاريخ : پنجشنبه 1393/04/12. 21:58 نویسنده : رحیل راه مهدی. تاريخ : پنجشنبه 1393/04/12. 21:55 نویسنده : رحیل راه مهدی. و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،. جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی،. آغازی بی پایان را می سراید. درگذشت پدرگرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده. برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ،. شادی روحشان فاتحه بفرمایید. و افسوس که...
tanha12t.blogfa.com
492692. احســـــاس صورتیـــ♥ــ
آن که پ ر میکند ب رای تو جای م را. وقتی بهم گفتی دیگه م ن رو ف راموش ک ن. داشت م به م غز م ف شار می آو رد م. تو کی ه ستی ا صلا؟ دلم برات تنگ شده جونم. یه مدت نمیتونم بیام! شرمنده ی مهربونی همتونم. خ ط آے دید. مهم نیست اگه بدت میاد ازم! ک میشینی دیگه زر نزن. به بعضیا باید گفت :. قالب و اهنگ جدید. به قول های مردانه ای که. نتیجه اش یک دنیا نامردی. است جز مردانگی . بخنده . シ. عزﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﻧﻪ ﻋﺸﻘﻤ. ﯽ ﻧﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺍﺯ ﻧﻮﻉ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ. شده ام مثل نقطه چینی. کسی برایش جوابی ندارد. دیگ ه اینق در پا دادن ک ه.
tanha13.blogfa.com
492693. تو اونور دنیا باشی پشت ابرا باشی........
تو اونور دنیا باشی پشت ابرا باشی. با نی نی ها حال کنید. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:58 نويسنده دریا. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:58 نويسنده دریا. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:58 نويسنده دریا. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:56 نويسنده دریا. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:56 نويسنده دریا. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:54 نويسنده دریا. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:54 نويسنده دریا. تاريخ چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 17:53 نويسنده دریا.
tanha1313.blogfa.com
492694. عشق یعنی....
زیر خاکستره من طوفانه.معنیه سکوته من سکوت نیست. دردمو به کی بگم.اشکامو داری مبینی دیگه.کی به فکره منه اخه.بندهات؟ از تک تکشون متنفرم از همشون.از فردا دیگه نه با هیچکی حرف میزنم نه هیچی.دیگه خسته شدم. از همه ادما بدم میاد. سه شنبه یکم بهمن 1392 19:32. شنبه چهاردهم دی 1392 20:26. دوشنبه نهم دی 1392 13:41. عیب نداره که " تنهایی ". عیب نداره که شبا بدون " شب بخیر " می خوابی . عیب نداره که جمله ی "دوستت دارم " رو نمیشنوی . عیب نداره که دلش دیگه برات " تنگ " نمیشه . عیب نداره زیره بارون بدون. جمعه ششم دی 1392 ...
tanha1319.blogfa.com
492695. این ساز شکسته اش خوش آهنگ تر است
این ساز شکسته اش خوش آهنگ تر است. نویسنده : علی جعفری. ساعت ٦:٤٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٧ دی ،۱۳٩٠. دلم آشوب می‌گردد از این موسیقی محزون. مرا هر لحظه می‌خوانی و هر دم می‌کنی افسون. خمارآلود چشمانت، سه ماهی هست دور از تو. گرفتارم به سیگار و ت را و خلوت و افیون. در این جا ماه هم، ماهی ندارد، شهر تاریک است. نمی‌آید شراب از چشمهای عاشقت بیرون. به غیر از خاطراتم، از تو و از دخترم صهبا. کسی حرفی نمی‌گوید، سراغی نیست در بیرون. نه بارانی که چشمم را بشوید آسمان، وحشی. نه شعری تا بیاویزم بر آن غمهای پیرامون. با صورتهای...
tanha132.persianblog.ir
492696. ...
یک روز یک پسر و دختر جوان دست در دست هم از خیابانی عبور میکردند. جلوی ویترین یک مغازه می ایستند. دختر:وای چه پالتوی زیبایی. پسر: عزیزم بیا بریم تو بپوش ببین دوست داری؟ وارد مغازه میشوند دختر پالتو را امتحان میکند و بعد از نیم ساعت میگه که خوشش اومده. پسر: ببخشید قیمت این پالتو چنده؟ دختر:آروم میگه ولی تو اینهمه پول رو از کجا میاری؟ پسر:پس اندازه 1ساله ام هست نگران نباش. چشمان دختر از شدت خوشحالی برق میزند. دختر: ولی تو خیلی برای جمع آوری این پول زحمت کشیدی میخواستی گیتار مورد علاقه ات رو بخری. نوشته شده ...
tanha1333.blogfa.com
492697. تنهاترين مرد
من رقص دختران هندي را بيشتر از نماز پدر و مادرم دوست دارم. چون آنها از روي عشق و علاقه مي رقصند ولي پدر و مادرم از روي عادت نماز مي خوانند . به سه چيز تکيه نکن، غرور، دروغ و عشق. آدم با غرور مي تازد، با دروغ مي بازد و با عشق مي ميرد. دکتر علي شريعتي. اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست. عاقلانه ازدواج کن تا عاشقانه زندگي کني . اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند. فقط از فهميدن تو مي ترسند. قطره دلش دریا می خواست.
tanha1349.blogfa.com
492698. تنهاییهای من
اشک و خاطراتی مبهم ازگذشته و احساسی که جامانددرکوچه های خیس سادگی ام. درددلت را به هیچ کس نگو چون یاد میگیرند ازکجادلت را بشکنند. تاريخ : پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ 7:0 نویسنده : زهره. زني را مي شناسم من. که شوق بال و پر دارد. ولي از بس که پر شور است. دو صد بيم از سفر دارد. زني را مي شناسم من. که در يک گوشه ي خانه. ميان شستن و پختن. سرود عشق مي خواند. نگاهش ساده و تنهاست. صدايش خسته و محزون. اميدش در ته فرداست. تاريخ : چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ 18:42 نویسنده : زهره. تو را با غیر می بینم،صدایم در نمی آید.
tanha1350.blogfa.com
492699. درد دل جوونا با امیرالمومنین مسافرمنتظر
درد دل جوونا با امیرالمومنین مسافرمنتظر. بیا تو دست خالی برنمیگردی یکبار امتحان هیچ ضرری نداره اعتماد شما افتخار ماست. بسم الله الرحمט الرحیم(پست ثابت). بسم الله الرحمט الرحیم. و ع سے ا ט تکر هوا ش ےء و هو خ یر ل کم، و ع سے ا ט ت ح ب وا شےء و ه و شر ل ک م والله یعلم و انتم لا ت عل موט. چه بسا خوش داشته باشید امرے را و آט براے شما شر باشد و چه بسا ناخوش داشته باشید امرے را و آט براے شما خوب یا بهتر باشد، خدا مے داند و شما نمے دانید. تا بال و پر عشق. به جانم دادند . در وادی عاشقان. کعبه ي اهل ولا. سرود بسی...
tanha1351.blogfa.com
492700. تنهاي تنها
شايد يه روز بازم بياد. بيمارستان تخصصي چشم خاتم الانبياء(ص) مشهد. بهترین قالب های وبلاگ. حرفي براي گفتن ندارم. ده توصیه دوستانه یک فيلسوف افسرده. باور کن گلایه ای ازتو نیست. بچه هاي دهه 50 و 60. من عاشق پدر و مادرم هستم. نشانه های قحطی در ایران. جملات زيبا وگهر بار. اصلا حسين جنس غمش فرق ميكند اين راه عشق، پيچ و خمش فرق ميكند! اينجا گدا هميشه طلبكار ميشود اينجا كه آمدي كرمش فرق ميكند! شاعر شدم براي سرودن برايشان اين خانواده محتشمش فرق ميكند! صد مرده زنده ميشود از ذكر يا حسين عيساي خانواده دمش فرق ميكند!
tanha1359.blogfa.com
492701. صفای اشک وفای غم
صفای اشک وفای غم. احساس من درون غزل جا نمی شود. در دام آهو ها. در فکر تو هستم. ایام محرم و شهادت سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش را تسلیت میگویم. به راستی که عشق چیست؟ یادداشت های نیک ). عاشقان در سکوت میمیرند ). خلوتگه یار ) ساجده. عکس تا عاشقانه ها). مهیا دختری از نسل آریا). راز دل به رخسار تو گویم یار). عشق نا تمام ) مائده و مریم. بی نام بمان ) تکین. شاهزاده ی رویاها ) عاطی گلی. نازترین ستاره ) گریه های شبونه. دفتر سبز نشاط ). خرید کیف پول آلوما والت. دانلود پی دی اف. یه حس فوق العادس.
tanha1365.blogfa.com
492702. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha1366m.blogfa.com
492703. تنها ترین
بی کس ترینم تو. غربت. به من قول بده در تمامی سال های باقی مانده. مواظب خودت باشی دیگر نیستم که یاد آوریت کنم. این بار رفتنم با همیشه فرق داره.اینجا هیچکس منو نخواست. دوستون دارممممم خیلی زیاد. پنجشنبه هفتم دی 1391 ] [ 18:11 ] [ تنها ]. وليمن .ديگر .نيستم. نه صدايم را بشنوي. نه نگاهم را ببني. نه وجودم را حس کني. و ميشويي.با اشکت. سنگ قبر خاک گرفته ي مرا. و ان لحظه است.که معني تمام حرف هاي گفته و نگفته ام را ميفهمي. وليمن .ديگر .نيستم. چهارشنبه ششم دی 1391 ] [ 9:39 ] [ تنها ]. این همه بیخالی داره حرصمو در ...
tanha13671028.blogfa.com
492704. تنها
تقدیم به آقای نازنینم :. خوش است که جوابش واجب. السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه. روزی هزار بار دلت راشکسته ام. بیخود به انتظار وصالت نشسته ام. هربار این تویی که رسیدی و در زدی. هربار این منم که در خانه بسته ام. هر جمعه قول میدهم آدم شوم ولی. هم عهد خویش هم دلت راشکسته ام. اگر کم است بگو سر. یا امر کن که یک دل. خیلی خلاصه عرض کنم " دوست دارمت. دیگر نشد عبارت بهتر. اللهم عجل لولیک الفرج ]. سه شنبه یکم اسفند 1391 ] [ 22:15 ] [ Tanha ] . سلام برلب تشنه حسین. یکشنبه نوزدهم آبان 1392 ] [ 14:3 ] [ Tanha ] .
tanha136811.blogfa.com
492705. عــــشــــــــق
سلام من سینا هستم . بعضی وقتا حرفای دلمو اینجا میزنم .با تبادل لینکم موافقم. میخواستم بگم اگه خواستین باهام آشنا بشید به پروفایلم سر بزنید. من همیشه بهتون سر میزنم . راستی میای اینجا نظر یادت نره عزیزم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 ساعت 2:37 توسط معشو قه غم. نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم آبان 1393 ساعت 8:31 توسط معشو قه غم. نوشته شده در چهارشنبه چهاردهم آبان 1393 ساعت 8:12 توسط معشو قه غم. گل هایت را میخرم. ولی توان خریدن اشک هایت را ندارم. تن من زخمی است. یک خراش کمتر یا بیشتر. با دوستا...
tanha13688.blogfa.com
492706. ای کاش بودی...
خدایا تو دیگه تنهام نذار. نوشته شده در چهارشنبه چهارم دی 1392ساعت 14:43 توسط سمیه. خدایا ، به کمک شما پا توی مسیر جدیدی گذاشتم. کمکم کن تا در این راه موفق شوم. ومایه افتخار خانواده ام باشم. به امید آن روز. نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم آبان 1391ساعت 9:59 توسط سمیه. با اینکه بد سرشتم با توست سرنوشتم / دانم که در به رویم وا میکنی به آهی. ای نازنین نگارا تغییر ده قضا را / گر تو نمی پسندی تقدیر کن نگاهی . . . بگذار تا بمیرم در این شب الهی / ورنه دوباره آرم رو روی رو سیاهی. فرارسدن ماه مبارک رمضان. نوشته شد...
tanha1368s.blogfa.com
492707. دوس میخوام
بچه ها من میخوام اعترافی بکنم. اون دختره ی بیچاره هیچ بدی در حق من نکرد . بچه ها من میخوام از حقش دفاع کنم. من امشب از اول شب تا الان هرچی دلم خواست راجع بهش نوشتم. محکومش کردم به خیانت .متهمش کردم .بهش تهمت زدم. دیدم داره میره .داشت از دستم میرفت .داشتم بدون اون میموندم. جواب پیامام رو نمیداد. میخواستم اولش به حرفش بیارم. که فقط جوابمو بده .همین. من چند روزه تحت فشار شدید عصبی و روحی روانیم. اصلا خوابم نبرده .درست نخوابیدم. داروی اعصاب میخورم توی این چند روز. توهم زدم .دچار توهم شدم. من از حقش دفاع میکنم.
tanha1369.blogfa.com
492708. عشقه من
حالم خیلی بده اره حرفهات همش درست هر چی دوست داری بگوهرچی بگو من با خیلی ها دوست بودم وقتی با تو دوست بودم با خیلی ها دوست بودم ولی الان اینم بگو که اون دختر قسمم دادو گفت اگر خداتو دوستت داری کمک کن منم به خاطر خدا بهش حرف زدمو کمکش کردم اینم میگم با اون دختر هم که دوستت فرستاده بو میدونسم که از طرف توهستش فقط هدف دراوردن هرس تو بود. شرمنده دیگه نمیام تو وب خدا حافظ. برای همیشه دوستان خوبن اگر خوبی بدی از من دیدین حلالم کنید فقط اینو بگم عشقم میاد اینجا. شرمنده که نتونستم بیام. بازم ببخشید که دیر اومدم.
tanha13690.blogfa.com
492709. -_تنهايي -__
دیگه انتظاری از هیشکی توی دنیا ندارم خودمم شاید یه روز ، خودمو تنها بذارم. دوس دارم ببرمت یه جای شلوغ ,. خیلی شلوغ ,. وایستم اون وسط نگات کنم! بگم تو هیاهوی همه این آدما ,. بازم من چشمام فقط دنبال تو میگرده ,. دلم برای تو تنگ میشه. بگم تو اوج همین صداها دلم دنبال صدای تو میگرده. بگم حالا چشماتو ببند ,. بگو چه حسی داری! بگی انگار گم شدم بین یه عالمه غریبه 0,. بگم اگه نباشی گم میشم بین یه دنیا غریبه . نوشته شده در دوشنبه شانزدهم اردیبهشت 1392ساعت 16:48 توسط نگار. نمی توان فراموش کرد و دوست نداشت. این " سیگ...
tanha1370.blogfa.com
492710. هوای تو
جعفر رضایی متولد 1356 لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی تهران سال 1380 عاشق. دختری بنام مریم شد و چون وضع مادی جعفر خوب نبود پدر مریم با ازدواجشان مخالفت کرد. پنج سال تمام جعفر و مریم برای رسیدن به هم تلاش کردن. سال 85 مریم خود کشی کرد و جعفر دیوانه شد. اکنون دو چشم جعفر کور شده و به هر کی میرسه میگه هفته دیگه عروسیشه همه رو دعوت میکنه! شنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 9:50 ] [ محمد و حميده ] . چهارشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 11:41 ] [ محمد و حميده ] . سه شنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 9:34 ] [ محمد و حميده ] .
tanha13705.blogfa.com
492711. تنهایی
تاريخ : پنجشنبه یازدهم دی 1393 1:5 نویسنده : تنها. نه نگویید با ترانه می سرایم این ترانه جور دیگر. بی ترانه دانه دانه بر بام خانه. یادم آید روز باران. پا به پای بغض سنگین تلخ و غمگین دل شکسته اشک ریزان عاشقی سرخورده بودم. می دریدم قلب خود را. دور می گشتی تو از من. با دو چشم خیس و گریان. می شنیدم از دل خود این نوای کودکانه. پر بهانه زود برگردی به خانه. یادت آید هستی من آن دل تو جار می زد. این ترانه باز باران. باز می گردم به خانه. تاريخ : پنجشنبه یازدهم دی 1393 0:58 نویسنده : تنها. وبه تو.مي انديشم. از اعم...
tanha1371.blogfa.com
492712. تـــــــــنـــــــــــهــــــــــــــــا
هر تکه از وجودت رو پیش مردی جا گذاشتن نیست. برای یک مرد با تمام وجود بودنه . اثبات مردانگیت به تمام زنان عالم نیست. برای یک زن کامل بودنه . نوشته شده در پنجشنبه بیستم مهر 1391ساعت 6:35 توسط زهرا. گفتم غم تو دارم، گفتا گمشو کصافط. گفتم که مال من شو گفتا بااین قیافت؟ گفتم زمهر ورزان رسم وفا بیاموز. گفتا وفارا ول کن چنده حقوق پایه ت؟ گفتم که پول ندارم اما پراز شعورم. گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت. گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری. گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه آری. بچه محله امام رضا. خیال کردی وقتی ب...
tanha137100.blogfa.com
492713. tanha1372
Http:/ eslamamricaee.blogfa.com. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم بهمن 1393ساعت 15:45 توسط دوزنده.
tanha1372.blogfa.com
492714. ⎝⓿⏝⓿⎠ تغزل غريبانه ⎝⓿⏝⓿⎠
فکر كردي چیست موزون می کند شعر مرا؟ در قدم برداشتن های تو دقت می کنم. فقط دلم ميخواد نظر ندي ! نوشته شده در یکشنبه هشتم بهمن ۱۳۹۱ساعت 2:22 توسط shokoofe. قرار نبود چشماي من خيس بشه. قرار نبود هرچي قرار نيست بشه. قرار نبود ديدنت آرزو شه. قرار نبود كه اينجوري تموم شه. نوشته شده در دوشنبه دوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 2:48 توسط shokoofe. همين حالا موبايلت رو بردار يه اس ام اس بده به عشقت بنويس :. خدا منو ب ك شه. اگه در جواب نوشت:. خدا نكنه" = يعني دوستت داره ولي حوصله نداره . يعني خيلي خيلي دوستت داره ، براش مهمي .
tanha1373.blogfa.com
492715. نســیم تنهایی
آبجی ما بنا به دلایلی وبشو حذف کردی خوشحال میشم به این آدرس سر بزنین. نمیدونم قدیما اینجوری بوده یا نه. محبتت را می گذارند پای احتیاج ت! صداقتت را می گذارند پای سادگی ت! سکوتت را می گذارند پای نفهمی ت! نگرانیت را می گذارند پای تنهایی ت! وفاداریت را پای بی کسیت! آنقدر تکرار می کنند که خودت باورت می شود که. پسر تنها و غمگین. نوشته شده در دوشنبه دهم آذر 1393ساعت 14:24 توسط داداش مرتضی. پسر تنها و غمگین.
tanha1373tanha.blogfa.com
492716. تنها
تاريخ : سه شنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۳ 17:37 نویسنده :. این روزها از هر انگشتم یک هنر میبارد ، شبها میبافم خیالت را،روزها میکشم. دردهای نبودنت را،غروب ها وای از غروب ها .میرقصم با ساز دلتنگی هایم. تاريخ : سه شنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۳ 17:35 نویسنده :. به خودت افتخار کن. ای سردار فاتح سرزمین احساسم. که سرزمین وحشی احساسم را به بند کشیده ای و بر قلب وجانم حاکمی. به خودت افتخار کن. قلبی را که به قیمت سالها تنهایی. حفظ کرده ام به نازچشمی تسخیرکرده ای. ای حاکم مطلق احساسم*. می دونی بعضی روزآ دیگه. به فکرو خیال...
tanha1374.blogfa.com
492717. آموختم کسی که یادم نکرد من یادش کنم شاید او تنهاتر از من باشد
آموختم کسی که یادم نکرد من یادش کنم شاید او تنهاتر از من باشد. سلام خسته نباشید تمام نویسنده های عزیز اونجور که میدونید من. مدیر جدیدم.امیدوارم از همکاری با من لذت ببرید.از چندتا از کاربران. عزیزم میخوام بعضی متناشونو بردارن چون من وبلاگ شلوغ دوس. ندارمسعی کنید فقط متن بزارید و عکس خواهشا فقط متن بزارید. به قسمت های دیگه کاری نداشته باشید حتی نظرات.من ایده های. دارم که باعث موفقیت همکاری ما میشود ممنون از هم کاریتون. متن خوش اومد گویتو بردار ببخشیدا. تاریخ چهار شنبه 13 / 6 / 1393برچسب:. حوصله ات که سر می...
tanha1374.lxb.ir
492718. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanha1374m.blogfa.com
492719. ღ♥♥♥وقتی تنها میشیم♥♥♥ღ
ღ وقتی تنها میشیم ღ. نوشته شده در ۹۲/۱۱/۲۹ساعت 11:46 AM. هیچ تنهایی رو اونقدر تنها نکن. که به هر کی از راه رسید بگه :عشقم. نوشته شده در ۹۲/۱۱/۲۹ساعت 11:25 AM. نوشته شده در ۹۲/۱۱/۲۹ساعت 11:21 AM. هر وقت در خیانت و فریب دادن کسى موفق شدى،. به این فکرنکن که اون چقدر احمق بوده،. به این فکرکن که اون چقدر به تو اعتماد. نوشته شده در ۹۲/۱۱/۲۸ساعت 22:42 PM. به نامردی نامردان قسم خوردم. که نامردی کنم در حق نامردان. نوشته شده در ۹۲/۱۱/۲۸ساعت 22:38 PM. چون از بد روزگار به پست آدم نا سپاسی خوردم . قرار به موندن نیست.
tanha1374tanha.blogfa.com
492720. فقط به خاطره نفسم
فقط به خاطره نفسم. فقط به خاطره نفسم که خیلی دوسش دارم. سامانه اس ام اس. آی سی کیو آی سی ال. Weblog Themes By BlackSkin. قیمت ارز بازار آزاد. طراح قالب وبلاگ عاشقانه. Weblog Themes By : Blackskin.ir.
tanha1375.blogfa.com
492721. دل شکسته
ه م ه مي خواه ند. جآي "ت و" را بگيرند ،. کہ بدانند "تو" ه م ديگر جآيي ن داري. نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 21 فروردين 1393 توسط محمد. خیلی سخته به خاطر کسی که دوسش داری. همه رو از تو زندگیت خط بزنی بعد بفهمی خودت توی. لیستی بودی که اون بخاطر یکی دیگه خطتت زده . نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 21 فروردين 1393 توسط محمد. سختي ها نمک زندگي است. ام ا چرا کسي نفهميد که. براي من که خاطراتم زخمي است ، شور نيست. سختي ها نمک زندگي است. ام ا چرا کسي نفهميد که. از همﮧ ے بی تفآوتے هآ. از همﮧ ف رآموشے هآ. در عجب م از کار خدا.
tanha1375.blogtez.com
492722. ❤تنـــــــــ❤ــــــــها خودم❤
برای عشق گریه کن اما کسی را به خاطر عشق به گریه نینداز. دخترك خنده كنان گفت كه چیست. راز این حلقه زرد. راز این حلقه كه انگشت مرا. این چنین تنگ گرفته است به بر. راز این حلقه كه در چهره او. اینهمه تابش و رخشندگی است. مرد حیران شد و گفت. حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است. همه گفتند : مبارك باشد. دخترك گفت : دریغا كه مرا. باز در معنی آن شك باشد. سالها رفت و شبی. زنی افسرده نظر كرد بر آن حلقه زرد. دید در نقش فروزنده او. روزهایی كه به امید وفای شوهر. به هدر رفته هدر. زن پریشان شد و نالید كه وای.
tanha1375.mihanblog.com
492723. دخترک تنها
پست هام همشو بستم. فقط یکی از پستام با عنوان ( خیانت. برین تو اون پست نظر بزارین. ینی چی که همش کلیک کردین رو یه پست و تو یه. بعد پستا رو بازمیکنم. تاريخ : دوشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۴ 14:26 نویسنده : ملیحه. تاريخ : شنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۴ 17:29 نویسنده : ملیحه. حالا هی ف رط فرط بگو. اسم افهم یا فلانی. مرده که نمیشنوه حالا تو خودت و بکش! میدونی یاد چی افتادم. یاد اون موقع که صداتون میکردم هیچکدوم جواب نمیدادید. اون موقع که میگفتم بابا تنهام دارم میپکم تو تنهایی همه بهم میخندیدید. چیه چی میخواید چرا گریه میکنید!
tanha13761376.blogfa.com
492724. faghat bebor sedato
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. عاشقانه نیست خودم خاصرفیقام اسدنیا مال ماسگور پدر کسی که ما رو نخواس. خواستم هرچه را که بوی تو میداد بسوزانم. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. وقتی با مشتش دلم را میشکست! تمام افکارم این بود که مبادا دستهایش زخمی شود. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. به بعضیا باس گفت. ببین درسته نتونستی خرم کنی. کم کم داری سگم میکنی. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. حس من ناب بود. فقط طرفم گاو بود. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. یه روز خوب میاد. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. به مامان بابام بگن غم اخرتون باشه جوون خوبی بود. ولی اگ...
tanha1376tanha.blogfa.com
492725. ˙·٠•●♥♥♥♥♥ دلنوشته های من ♥♥♥♥♥●•٠·˙
اینجا یه وبلاگ متفاوته. همه جور مطلب میذارم. یادت باشد خدا یک کاربر. تک تک کلیدهایت را میبیند. حواست را جمع کن. هرچه بیشتر آدمها را بشناسی. بگذار بگویند مغرور است. من از صرف احساساتم. برای هرکسی وحشت دارم. ﺑﺎﺑﺖ ﻫﺮ ﺷﺒﯽ ﮐﻪ. ﺑﯽ ﺷﮑﺮ ﺳﺮ ﺑﺮﺑﺎﻟﯿﻦ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ. ﺑﺎﺑﺖ ﻫﺮ ﺻﺒﺤﯽ ﮐﻪ. ﺑﯽ ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺁﻏﺎﺯ ﮐﺮﺩﻡ. ﺑﺎﺑﺖ ﻟﺤﻈﺎﺕ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ. ﺑﺎﺑﺖ ﻫﺮ ﮔﺮﻩ ﮐﻪ. ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﺑﺎﺯ ﺷﺪ. ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺎﻧﺲ ﻧﺴﺒﺘﺶ ﺩﺍﺩﻡ. ﺑﺎﺑﺖ ﻫﺮ ﮔﺮﻩ ﮐﻪ. ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻢ ﮐﻮﺭ ﺷﺪ ﻭ. ﻣﻘﺼﺮ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺩﺍﻧﺴﺘﻢ. حس خوبیه وقتی به کسی میگے. این ینے روت حساب کرده. یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 20 PM.
tanha1377000.blogfa.com
492726. تنهایی
دلم برای یک نفر تنگ است. نه میدانم نامش چیست. و نه میدانم چه می کند. حتی خبری از رنگ چشم هایش هم ندارم. رنگ موهایش را نمی دانم. فقط میدانم که باید باشد و نیست. جمعه دهم آبان 1392 12:18. می ان د لت نگی های م باش تا ف راموش ت ن ک ن م. تا به یاد داش ته باش م ت. تا بوی ت را ح س ک ن م. تا ب دان م که ه ست ی. ت مام د نی ام ق لب مه. دنی ام باش ه واسه ت و. تا ب دان ی میان ثانی ه های د لت نگیهام تو وج ود داری . جمعه دهم آبان 1392 12:4. قالب های ای ک س. آمارگیر حرفه ای سایت. آمارگیر حرفه ای وبلاگ و سایت.
tanha1378.blogfa.com
492727. ... هر چی میخوای به من بگو
هر چی میخوای به من بگو. تاریخ: چهارشنبه 24 تیر 1394 04:46 ب.ظ نویسنده محترم : z teymori. راه که میروی ، عقب می مانم نه برای اینکه نخواهم با تو همقدم باشم. میخواهم پا جای پایت بگذارم و مواظبت باشم. میخواهم ردپایت را هیچ خیابانی در آغوش نکشد. تو فقط برای منی! تاریخ: چهارشنبه 24 تیر 1394 04:45 ب.ظ نویسنده محترم : z teymori. را بر دیوار خط کشیدم،. ببین این دیوار دیگر جایی برای خط زدن ندارد! خوش به حال تو که خودت را راحت کردی،. تنها یک خط کشیدی آن هم روی من. ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ. ﺑﺪﻭﻥ ﻓﮑﺮ ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻭ ﺁﯾﻨﺪﻩ. تاریخ: شن...
tanha1378.mihanblog.com
492728. کافه ی دخترونه...!
یه فنجون قهوه مهمون من باش! دلگيرم واسه اون پسري كه با 180 تا سرعت توو اتوبان داد ميزد تا خودشو خالي كنه. . دلگيرم واسه اون دختري كه هر شب سفيدي متكاشو با ريملش سياه ميكرد. دلگيرم واسه اون مو سفيدي كه تو خانه ي سالمندان چشم به راه بچه هايي كه عمرشو. پولشو . احساسشو . زندگيشو . پاشون به باد داد نشست و نشست. دلگيرم واسه شهري كه تو دود , فساد , اختلاس , فحشا , اعتياد , فقر , تورم و هزار يه مشكل داره دستو پا ميزنه و ديگه از چيزايي كه گريه داره هم جک ميسازه. جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۹۴ ] [ 16:20 ] [ Z@ri ] .
tanha1379dohktarone.blogfa.com
492729. تنهایی
تقدیم به کسانی که تنها هستن. تاريخ : سه شنبه سی ام تیر ۱۳۹۴ 1:7 نويسنده : TANHA. تنها بودن قدرت می خواهد ،. و این قدرت را کسی به من داد ،. که روزی می گفت تنهایت نمی گذارم. تاريخ : سه شنبه سی ام تیر ۱۳۹۴ 1:21 نويسنده : TANHA. بیشتر از هر زمانی. دوست دارم خودم باشم! دیگر نه حرص بدست آوردن را دارم. و نه هراس از دست دادن را .هرکس. مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد. دلم هوای خودم را کرده است . تاريخ : سه شنبه سی ام تیر ۱۳۹۴ 1:20 نويسنده : TANHA. قول هایمان بی اعتبار. صورتها "پر رنگ ". بوی گندخیانت تمام شهرراگرفته.
tanha1380.blogfa.com
492730. کلبه ی تنهایی ها
کلبه ی تنهایی ها. سلام همگی به وبلاگم خوش اومدیدن.امیدوارم دقایق. خوشی را در وبلاگم سپری کنید.از همه ی مطالب دیدن کنید. با تشکر از همه . یه دلشکسته از زمونه. نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۵ ساعت 14:50 توسط تنها:. گور بابای اونایی که. وقتی خوشن میس کالشونیم. باران میبارید بچه ای دستش رابه آسمون گرفت و گفت خدایا گریه نکن آدما درست نمیشن. دلم نگرفته از اینکه رفته ای. دلگیرم از همه دوست داشتنهایی که گفتی ولی نداشتی! نوشته شده در دوشنبه یکم شهریور ۱۳۹۵ ساعت 15:17 توسط تنها:. تظاهر به بی تفاوتی،.
tanha1380m.blogfa.com
492731. tanha
ای تکیه گاه محکم من، ای پدر جان ، ای ابر بارنده ی مهر و لطف و. ای نام زیبایت همیشه اعتبارم، خدمت به تو در همه حال، هست. افتخارم . . . روزپدروبه بابای خودم وبابای مهدی آقا وهمه پدرای دنیاتبریک میگم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۰ ساعت 15:8 توسط tanha. بعد از مرگم مرا در دورترین غروب خاطراتت هم نخواهی دید. منی را که هر نفس با یادت اندیشیدم. و هر لحظه بی آنکه تو بدانی. برایت آرزوی بهترین ها را کردم. بعد از مرگم نامم را در ذهنت تداعی نخواهی کرد. نامی که برایت بیگانه بود اما در کنارت بود. ناگزیر...
tanha1390.blogfa.com
492732. خلوت سبز من
آدمای عجیب ولی واقعی. دنیای عجیب. آدمای نا نجیب. درد و دل با دوست جونم. پس باد همه چیز را با خود نخواهد برد. هر چه میخواهد دل! درد دلهای من و تو. یک فنجون عشق داغ. باشگاه مدیران و متخصصان. شبکه اجتماعی بهشت من. لیست وبلاگ های تخصصی. چقدر زندگی با ما بازی میکنه . و چقدر ما بازیچه های خوبی براش هستیم. نمیدونم چی بگم یا از کجا شروع کنم . ولی نمیشه همه چیز و گفت اما دلم میخواست. میشد بنویسم تا همه چی یادم بمونه . نویسنده : فی فی. بچه ها جونم سلام اومدم براتون بگم که حال پریسا خوبه خوبه و خدا رو شکر گرگ هم.
tanha1390.persianblog.ir
492733. منتظر نزار
tanha1395.blogfa.com