SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492733 - 492787)

492733. منتظر نزار
tanha1395.blogfa.com
492734. سرگرمی
دانلود McAfee Labs Stinger. دانلود Zoom Player Home. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم تیر 1393ساعت 14:5 توسط سرگرمی. دانلود نرم افزار اندروید. نوشته شده در یکشنبه هشتم تیر 1393ساعت 13:58 توسط سرگرمی. نرم افزار و بازی.
tanha1396.blogfa.com
492735. امور فرهنگی
سیر تحول قوانین مطبوعات در ایران. تکلیف پنجم :(رسانه شناسی). سیر تحول قوانین مطبوعات در ایران. این كتاب، نوشته جناب آقای محمد رضا معینی فرد است كه توسط مركز اسناد انقلاب اسلامی،برای اولین بار در تابستان1388 به چاپ رسیده است. در پیشگفتار این كتاب می خوانیم:. چهارشنبه یکم شهریور 1391 ] [ 10:38 ] [ جعفر ] . منبر مکانیسمی قوی برای تبادل اطلاعات. برای این که فرایند تبلیغی دارای پیام بهتری باشد، استفاده از مکانیسم های ارتباطی نقش مهمی را ایفا. مخاطب عملا با یکدیگر قطع شده و اصطلاحأ، ارتباط فلج می شود. اطلاعات،...
tanha1398.blogfa.com
492736. کلبه قلب من
دانلود آهنگ غمگین جدید. عینک دید در شب. گالري عکس هاي زیبا. زیباترین انیمیشن های روز. اس ام اس جدید. Theme By Avazak.ir. مجله اینترنتی دانستنی ها.
tanha14.blogfa.com
492737. بالهای شکسته
حتی یک روزم فک نمیکردم عاشق. حالام که عاشق شدم فک نمیکردم. تاريخ ساعت نويسنده عبدالله& فاطمه. دوست دارم بای ع. دوستان این وب دیگه اپنمیشه برای اطلاع از وب جدیدم نظر بزارین تا اطلاع بدم. تاريخ ساعت نويسنده عبدالله& فاطمه. گئتمك ايسته ييرسن بهانه سيز. اوياتما مورگولو خاطيره لري. سسين همين سسدير، باخيشين اوگئي. سسين ده ياد اولسون باري. سن دنيز قوينونا آتيلميش چيچك. ساختا محبتين ، ساختا سند تك. يوللار تك دوشه نيب آياقلارينا. قويمارام قلبيم تك وقاريم سينا. آلچاليب ياشاماق عومور- گون دئيل. محبت قارا پول دئيل.
tanha1402.blogfa.com
492738. یــا عـــشــــ عشق ـــــــــــــــق..
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. یا عش عشق ق. دلم بهانه ت رآ مے گیرد. چق در امروز حس میکنم نبودنت رآ. صدایت در گوشم مے پیچد. و مט بے اختیار میگویم :" جآن م؟ مرآ ص دا کردے؟ دوشنبه بیست و هفتم مرداد 1393 12:30. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. به تهیدستی ام نگاه نکن. تو را دارم ! یکشنبه بیست و ششم مرداد 1393 19:15. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. خدايا تابحال کسی را دوست داشته ای؟ بوسيده ای و به آغوش کشيده ای؟ ميدانی هم آغوشی يعنی چه؟ ميدانی وقتی کسی را دوست داری:. حلال و حرام ثواب و گناه ندارد؟ ميدان بهشت يعنی آغوش او؟
tanha1422.blogfa.com
492739. داستان ها و شعرهای عاشقانه
عشق مثل بازی حکم میمونه یه وقت شانس داری یه وقتم! بسکتبال و حمید نوذری. صدای اسمان(انجمن متفکران ومحققان). نمایندگی پنل اس ام اس. داستان ها و شعرهای عاشقانه. دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۳۰ ساعت 0:30 نوشته شده به دست پژمان (. چشمات خیلی خوگل شدن،خیلی خوشگل. تو هم بانوئی شدیا! شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ ساعت 13:5 نوشته شده به دست پژمان (. قربونت برم عشقم،مرسی که به یادم بودی. دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ساعت 15:52 نوشته شده به دست پژمان (. مات شدم از رفتنت. هیچ میز شطرنجی هم در میان نبود. انگشتانم رامی سوزانم یکی یکی. لابه لای خاطر ه ایی.
tanha143.blogfa.com
492740. تـنـهــــــــــــــــــــــــــــــا
طنزوسرگرمی و مدیریت بهتر. من و تنهایی و غم. بوسه ابتکاریست از طبیعت،. برای زمانیکه احساس در زبان نمی جنجد! اما خواهان ابراز است. نوشته شده توسط . در چهارشنبه بیستم آذر 1392 و ساعت 15:41. کاش به جای جدایی مردن بود. چون مردن یک لحظه است. جدایی ذزه ذزه مردن. نوشته شده توسط . در پنجشنبه نهم آبان 1392 و ساعت 14:43. ديدم يه شماره غريب اس ام اس داده: "چطوري مهندس بي معرفت؟ زد: "يکي که با وجود همه بي معرفتيات دلش طاقت دوريتو نداره و هميشه برمي. گرده طرف تو.". يکم فک کردم و گفتم: "نيوشا تويي؟ نيوشا از اون موقع.
tanha144.blogfa.com
492741. عـــ♥ــاشـــــ♥ـــقــــــ♥ـــانــــ♥ــه منــ♥ـــــ
ع اش ق ان ه من ". ع اش ق ان ه من. بهترین سایت تبادل لینک. عاشقانه ها - FAEZEH. ا شک و ل بخ ند. دانلود بازی جدید برای کامپیوتر. چت روم تهران پاتوق. تنهایی همه جا هست. محل تبلیغات" محل تبلیغات. اس ام اس جدید. عکس های عاشقانه از تنهایی. اس ام اس عاشقانه 94. متن های عاشقانه غمگین. اس ام اس عاشقانه دلشکسته و جمله های فاز بالا غمگین. دخترک گل فروش داستان من زیباست. مهربان است و دوست داشتنی. ساده و صمیمی و صبور ، و هیچ وقت هم نمی گوید گل . گل! درانزوای کدام ایمان نشسته ای که مرا در انزوای درد کشتند! ای شکار هله...
tanha1447.mihanblog.com
492742. عطر بوسه
به سر سودای آغوش تو دارم. نگفتی ماه تاب امشب چه زیباست. ندیدی جانم از غم ناشکیباست. به سر سودای آغوش تو دارم. خیالت گر چه عمری یار من بود. امیدت گر چه در پندار من بود. بیا امشب شرابی دیگرم ده. ز مینای حقیقت ساقرم ده. به سر سودای آغوش تو دارم. به سر سودای آغوش تو دارم. نگفتی ماه تاب امشب چه زیباست. ندیدی جانم از غم ناشکیباست. به سر سودای آغوش تو دارم. دل دیوانه را دیوانه تر کن. مرا از هر دو عالم بی خبر کن. بیا امشب شرابی دیگرم ده. ز مینای حقیقت ساقرم ده. به سر سودای آغوش تو دارم. همایون شجریان - چرا رفتی".
tanha145.blogfa.com
492743. love
سلام دوستان خوش حالم که به وبم سر میزنین واقعا از خوندن کامنت. هاتون لذت می برم بازم. دیگه مث قبل مطالب غمگین نمیگذارم دوست دارم شاد باشم. همه جور مطلب میگذارم که خوشتون بیاد خلاصه همتونو. معذرت خواهی، حرمت داره یه نفر غرورش و میشکنه بخاطر تو از. کنار معذرت خواهی ساده رد نشو. برچسبها: سلااام خوش اومدین. دوشنبه ششم خرداد 1392 22:51 فاطمه جون. من یقین دارم پروانه خواهم شد پروانه زیبا. برچسبها: من یقین دارم پروانه خواهم شد پروانه زیبا. دوشنبه بیست و یکم مرداد 1392 12:17 فاطمه جون. چون همیشه می خندن. من مشکل...
tanha150.blogfa.com
492744. تنها 151
دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا امام رضا. و بسیار زیبای حامد محضرنیا. ترانه و آهنگ : حامد محضرنیا , تنظیم : دادود محمدی , میکس و مسترینگ : آوا رکورد. دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا امام رضا. برچسبها: دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا. نوشته شده در جمعه هفتم شهریور 1393ساعت 23:50 توسط admin. دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی روز های خوب. و بسیار زیبای سیامک عباسی. تنظیم : مهیار رضوان / ترانه و آهنگ : سیامک عباسی. دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی روز های خوب. برچسبها: دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی روز های خوب. نوشته شده در...
tanha151.blogfa.com
492745. حجاب ودنیای عاشقانه
سلام بچه ها خوبید من تازه این وبلاگرو گذاشتم امید وارم خوشتون بیاد. بچه ها این وبلاگ برای اینه که خودتونو وارزشتونو بهتر بشناسی. لطفا وقتی وارد میشین صلوات. نوشته شده توسط ریحانه در شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 10:35. امید وارم از وبلاگم خوشتون بیاد. این وبلاگو تقدیم میکنم به همه ی مادر پدرا ومعلماو دوستام.
tanha155.blogfa.com
492746. خـــط خطـــی
هوای من.به توکل نام اعظمت.وخدایی که دراین نزدیکیست. ینی چیییییییییییییییی وبلاگ من پریییییییییده. نوشته شده در شنبه ششم تیر ۱۳۹۴ساعت 13:2 توسط کوثر. چرااااااااااااااااااااااا وبلاگم اینجوری شده. نوشته شده در شنبه ششم تیر ۱۳۹۴ساعت 13:0 توسط کوثر. دوست دارم این روزها بیشتر صدایت کنم. دوست دارم این روزها حل شوم درنگاهت. پ ن سلام من اومدم. پ ن٢ همهه ی دوستاییی گلم ک گه گداری ب کلبه کوچیک م سرمیزنن ازشون ممنونم ایشاا. جبران کنیم عزیزااان. ببخشید اگ نیسنم وسرنمیزنم کنکور دارم. برمیگردد و با لبخند می گوید:.
tanha1564.blogfa.com
492747. پسرا همشون نامردن
به هیچ کس اعتماد ندارم. دیگه هم اپ نمی کنم. نوشته شده در 89/12/24. ساعت 1:51 توسط ستایش. ببخشید بچه ها در گیر کارای دانشگاه بودم. اخه دانشگاه قبول شدم. اره شروع شد ولی کاش هیچوقت شروع. نمی شد خلاصه می کنم با کلی بد بختی. ۵ ماه با هم دوست بودیم بعده ۵ ماه. خواستم امتحانش کنم با بچه ها نشسته. بودیم که یکی گفت بیاین مخه یکیو کار. بگیریم که منم گفتم محمد ببینم پا میده. اقا پا که دادن هیچ. دستم دادن با دوستم قرار گذاشتو. منم باهاش رفتم سره قرار. اینم یه نامردیه دیگه همه چیو باهاش. بودیم تور که لیدر تور. يكي ه...
tanha16.blogfa.com
492748. تنهای تنها
این اولین وبلاگ منه.دوست دارم نظراتتونو راجبش بدونم.حتما نظر بزارید. خسته ام خسته تراز همیشه). وقتی تنهام همدمم میشه همین دل نوشته هام. گر عشق نباشد به چکار اید دل؟ هفته چهارم مرداد 1393. هفته سوم فروردین 1393. هفته دوم اسفند 1392. هفته اول اسفند 1392. از روی کینه نیست. هر دو خالی بودند سر من از عقل که تو را دوست داشت! قلب تو از عشق که مرا دوست نداشت! کد بارشیرفت 25 کد موزیک. بیست و چهارم مرداد 1393 ساعت 12:13 نوشته شده به دست sara tanha (. که انفرادی اش حس نشود. کلیدت را قورت بده. از روی کینه نیست.
tanha16.roomfa.com
492749. تنهایی عاشقونم
پنل اس ام اس. Hearts;♥♥. سلام به همه عزيزان به وبلاگم خوش اومديد. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. ميخوام خودمو معرفي كنم براتون. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. من محمد رضا 17 ساله از قزوينم. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. رشتم انسانيه از رشتم راضيم خوبه بد نيس. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. من عاشق فاطمه هستم. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. الان 100 در 100 داريد ميگيد چقدر اين پرو هستش ولي عشق. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. اين چيزاحاليس نيس كه من عاشقشم دوستش دارم. Hearts;♥♥. Hearts;♥♥. دعا كنيد برام بهش برسم خيلي دوستش دارم. ثانیه ه...
tanha16.rozblog.com
492750. ღღدختری ازجنس تنهایی ღღ
دلی که از بی کسی غمگین است ، هر کسی را می تواند تحمل کند. کسی که گریه میکنه،یک غصه داره.و کسی که می خنده،هزار تا غم! خدایا خیالت راهت باشدتنهاترازآنم که تورانیزرهاکنم.پس تورهایم نکن. دلواپسی های تب دار. چرازودرفتی گلم ،داغت موندرودلم. د خت ری بآ ط عم م رگ. ღღدختری ازجنس تنهایی ღღ. نه در حسرت دیروز نه دررویای فردا فقط برای امروز. تنهایک پلک همراهیم کن. آره اینقداین دنیاوآدماش وچیزایی که توش هست عذابم میده که نمی دونم چیشوبنویسم اصلن چیزی واسه ننوشتن مگه داره؟ مگه یکرنگی بی ارزشه؟ منتظرنظرکسیم که واقعا شرا...
tanha167.blogfa.com
492751. جدایی.............
اگ ه ی کی. ک ه ب ه فکر. ب ه هم ین سادگی. نوشته شده در شنبه بیست و هشتم دی 1392ساعت 18:33 توسط زهرا. از مزیت هاے ب ב. بوבن اینﮧ ڪﮧ :. وظیفﮧ ات نمے شوב ! نوشته شده در شنبه بیست و هشتم دی 1392ساعت 18:30 توسط زهرا. ه پسر ایده آل. باید ادکلنش ﺗﻠﺦ ﺑﺎﺷﻪ،. ﺑﺎﯾﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﺣﺴﻮﺩﯼ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺑﻐﻠﺖ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺑﮕﻪ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ. ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻮﻗﻊ ﺧﺮﯾﺪ ﮐﺮﺩﻥ ﭼﺸﻤﺶ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ. ﺑﻔﻬﻤﻪ ﺍﺯ ﭼﯽ ﺧﻮﺷﺖ ﺍﻭﻣﺪﻩ،. ﺑﺎﯾﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﺧﻮﺩﺗﻮ ﻟﻮﺱ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻗﻨﺪ ﺗﻮ ﺩﻟﺶ ﺁﺏ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺑﺒﻮﺳﺘﺖ،. ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺳﺘﺎﺷﻮ ﻣﯿﮕﯿﺮﯼ ﭼﻨﺪ ﻟﺤﻈﻪ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﺳﺘﺎﺗﻮ ﻓﺸﺎﺭ ﺑﺪﻩ ﮐﻪ. ﺑﻔﻬﻤﯽ ﺣﻮﺍﺳﺶ ﺑﻬﺖ ﻫﺴﺖ،. یه " م ر د".
tanha16zb.blogfa.com
492752. قرمزتریـטּ رُز( رُز گُلِ‌ سایبرے)
تگ: تکست گرافی های فازسنگین. تکست گرافی های تیکه دار. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین. تایپو گرافی های تنهایی. تگ: تایپو گرافی های غمگین.
tanha17-h-76.blogfa.com
492753. دختری تنها
در باب پست قبلی. حالا اینا رو گفتم تا بگم داداشی فهمیدم که زندگی بدون اون موجود بی ارزشی که گفتی(البته بلا نسبت خودت)هم میشه تازه صد برابر بهترم میشه.داداشی من خیلی وقته که عوض شدم خیلی وقته که یه بهار دیگه شدم.دیگه گریه نمیکنم(گریه میکنم ها ولی.خودت میدونی منظورم چیه). حالا در مورد آپ قبلی.داداشی من اینو از تو دفتر خاطراتم نوشتم.متن نداشتم که آپ کنم مجبوری اینو نوشتم وگرنه که دیگه منم کلا عوض شدم.فکر بدم نکن.چند ماه یه بار میای یه نظر میدی و با نظرات آدمو داغون میکنی. فکر بد نکن داداشی. عشق یعنی همه چیز.
tanha17.blogfa.com
492754. تنها
از زندگي خسته شده بود. شقيقه هاش تير مي کشيد . بي تفاوت به ديوار سفيد خيره شده بود. چقدر خسته بود. از نگاهش پيدا بود. تنها اوميدانست. ثانيه برايشان عزيز بود. قيمتش قدر تمام عشقي بود که بهم تقديم کرده بودند. اما اين ثانيه ي عزيز خيلي بي رحم و بي تفاوت به زمين و زمان در گذر بود و يک هفته به سرعت يک نيم نگاه عاشقانه گذشت. روز اخر شد . لحظه ي اخر فرا رسيد . وقت گفتن خداحافظي . نمي خواست از دستش بدهد . نمي خواست بذارد برود. نمي خواست. اما. گفت: بي تو نمي گذره! اين بار هم چيزي نمي شنيد . صدا گفت: صدام مياد؟
tanha176.blogfa.com
492755. یک روز مرا خواهی دید
یک روز مرا خواهی دید. دیکتاتوری که از ماتت اعدام شد. یک سایت نزدیک به انقلابیون لیبی، تصویری منتشر نشده و کمیاب از شب ازدواج معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی را منتشر کرد. بخت از دیکتاتور برگشته است و کسانی به مخزن اسرار او دست یافته اند که. روزی، حتی، نمی توانستند از جلو یکی از کاخ هایش بگذرند. مخالفان، حالا،. با اسرار او بازی می کنند و این بازی زمانه است! یک سایت نزدیک به انقلابیون لیبی، تصویری منتشر نشده و کمیاب از شب ازدواج معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی را منتشر کرد. او افزود : هنگامیه جسد قذافی را مشاه...
tanha1821.blogfa.com
492756. عاشقانه
علی 13:13 جمعه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۰. علی 13:6 جمعه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۰. علی 12:0 شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۰. زمان های قدیم وقتی هنوز راه بشر به زمین باز نشده بود. فضیلت ها و تباهی ها دور هم جمع شده بودند. ذکاوت گفت بیایید بازی کنیم. مثل قایم باشک! دیوانگی فریاد زد: آره قبوله من چشم می زارم! چون کسی نمی خواست دنبال دیوانگی بگردد همه قبول کردند. دیوانگی چشم هایش را بست و شروع به شمردن کرد: یک دو سه! همه به دنبال جایی بودند که قایم بشوند. نظافت خودش را به شاخ ماه آویزان کرد. اصالت به میان ابر ها رفت. حالا من چی...
tanha1866.blogfa.com
492757. تنهایی
کد بارش ستاره و قلب. مرد من می اید. شنبه سی ام فروردین 1393 : 11:5 :. وقتی سرت با دیگران گرمه! وقتی پیشش داری نفس نفس میزنی. وقتی به هرکی میرسه میگی جانم. وقتی توی منجلاب نامردیت داری دست و پا میزنی. وقتی همه واست عزیز دل هستن و قربون صدقشون میری. وقتی سرگرمه خوشیات هستی چه اهمیتی داره من کجام؟ شنبه سی ام فروردین 1393 : 11:1 :. هه تو اشتباه متوجه شدی. گفته بودم لب تر کنی برات میمیرم. اما نه به قیمت اینکه لبانت را با دیگری تر کنی! شنبه سی ام فروردین 1393 : 10:59 :. ارامتر نفس نفس بزن لعنتی. مرد من می اید.
tanha18m.blogfa.com
492758. asheghane
مرا دوست داشته باش. اما تجربه ام نکن . . . برای آموختن، ابزار مناسبی نیستم. نوشته شده در جمعه یکم آذر 1392ساعت 9:35 توسط محمد.
tanha192.blogfa.com
492759. تنها و دل شكسته ...
تنها و دل شكسته . همیشه فک میکنی خیلی چیزا رو بقیه نمیدونن و نمیفهمن ولی برعکس هم میدونن هم میفهمن! اما من فک کنم هیچ کس نمیدونه و نفهمیده که من . . . حتی خودشم. . . نوشته شده در یکشنبه 2 تیر1392ساعت10:3توسط تنها . گفتم آن چیست برلبت نهان؟ گفتم نمکت را بمکم؟ امیدم تویی نه خلق روزگار. نوشته شده در شنبه 9 دی1391ساعت23:48توسط تنها . چه شبی یه امشب. میلاد با سعادت ولی عصر(عج) مبارک باشه. چه شبی یه واسه من ترکوندم امشب. کسی که دوسش دارم امشب پیشمه. نوشته شده در پنجشنبه 15 تیر1391ساعت23:19توسط تنها . نوشته شده...
tanha1976.blogfa.com
492760. ஜ۩۞۩ஜتنهاترین تنهاஜ۩۞۩ஜ
ஜ ஜتنهاترین تنهاஜ ஜ. این که با عشقم. دارم یه آهنگ آروم و ملایم رو گوش میدم. بعد غرق آهنگمو حواسم نیست. یهو میاد از پشت دستاشو دورم حلقه. سرشو میذاره رو شونه هامو و آروم با آهنگ زمزمه میکنه. اون سر رو شونه. م ن ه مین م. م ن ه مین م. ن ه چشمآט آبﮯ دار م. نه کفشهآﮮ پآشن ه ب لن د. ه میش ه ک تآنﮯ مﮯ پوش م. روی چ م ن هآ غ لت میز ن م. ع شوه ریخت ن رآ خوب یاد م ن داده ا ند. و قتﮯ ا ز ک نار م ر د میشوﮮ. بوﮮ ا دک لن م م ستت نمیک ند. نگرآט پآک شدט ر ژ ل ب و ریمل م نیست م. لآک نآخن هآیم ا ز هزآر مترﮮ داد نمیز ند.
tanha1978.blogfa.com
492761. خلوتکده ی من
این روزها آنقدر زندیگم تغییر کرده. که وقتی به اینجا می آیم حس می کنم وارد سرزمینی ناشناخته شده ام. غم غربت دست وپایم را می گیرد و نمی توانم تکان بخورم. شاید دیگر به اینجا نیایم. وشاید یکی از همین روزها. که دیگر تنها نیستم،. بیایم و این خانه ی سیاه و ساکت و نمور وغم گرفته را خانه تکانی کنم و از نو بنویسم. نه از دخترکی که روزی تنها بود و غمگین. که از زنی که دیگر نه تنهاست و نه غمگین. آفرین ها بر تو بادا ای خدا. ناگهان کردی مرا از غم جدا. نوشته شده در یکشنبه نوزدهم آذر 1391 ساعت 16:19 توسط تنها. نوشته شده د...
tanha1982.blogfa.com
492762. کلبه تنهایی
به نام آن که اشک را سردار عشق آفرید. نوشته شده در دوشنبه 14 اردیبهشتماه سال 1394ساعت10:05 ق.ظتوسط آیدا. خدایا شکرت که حاجتمو دادی. نوشته شده در یکشنبه 7 دیماه سال 1393ساعت02:57 ب.ظتوسط آیدا. با تو بودن برایم بهترین لحظات زندگیست. و من وجود پر مهر و سرشار از عشق تو را. در کاشانه قلبم به وضوح میبینم. و میدانم با زلالی تو میشود به خدا رسید . سال از روز پیوند عشقمان گذشته. و من هر روز بیش از پیش. به این راز پی میبرم. که تو خلق شده ای برای من. تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دومین سالگرد ازدواجمان مبارک .
tanha1984.blogsky.com
492763. × × × دوست داشتن از عشق بهتر است × × ×
دوست داشتن از عشق بهتر است. سکوتم از رضایت نیست ، دلم اهل شکایت نیست. بيست وپنجمين شب قرار. به او بگویید دوستش دارم با صدایی آهسته. آهسته تر از صدای بال پروانه ها. به او بگویید دوستش دارم با صدایی بلند. بلند تر از صدای پرواز کبوتران عاشق. به او بگویید دوستش دارم با هیچ صدایی. چون فریاد دوستت دارم. نیاز به صدای بلند یا کوتاه ندارد. فریاد دوستت دارم را. میتوان با تپش یک قلب به تمام جهانیان رساند. پس بگذار بدون هیچ شرمی بگویم. نوشته شده توسط " قاصدک " در چهارشنبه 1390/01/03. و ساعت 11:0 بعد از ظهر. با اشک ه...
tanha1987.blogfa.com
492764. دانلود رمان
با عرض سلام به دوستای گلم. ورودتون رو به این وبلاگ خوش آمد می گم. و امیدوارم از کتاب هایی که اینجا برای دانلود. گذاشته میشه استفاده کنین و به جون ما دعا. اگر هم کتابی برای انتشار در اختیار دارید. پیغام بگذارید تا با نام خودتون در این وبلاگ قرار بگیره. ممنون از حضور گرمتون. راستی نظر یادتون نره. اینجا هم یه سرکی بکشید. نوشته شده در دوشنبه سوم مرداد ۱۳۹۰ساعت 17:37 توسط شیرین. دانلودکتاب عالم عجیب ارواح. شرمنده که نتونستم زودتر آپ کنم. ولی این دفعه اومدم با یک کتاب باحال . نه رمان نیست دلتون و صابون. البته ...
tanha1989.blogfa.com
492765. آخرین خبر های منطقه
آخرین خبر های منطقه. با توافق هستهای مخالفند. گروهی که یک هفته پیش از این به ریاست الن گودمن رئیس موسسه بینالمللی تعلیم و تربیت به ایران آمد و با مسئولان چندین دانشگاه ایران دیدار داشت، احتمالا بزرگترین هیات دانشگاهی آمریکا است که بعد از انقلاب اسلامی به ایران امده است. سفر این هیات تنها بخشی از واقعیاتی است که روز به روز بیشتر هویدا میشود ولی عده زیادی به خصوص در میان مخالفان مذاکرات هستهای تا حد زیادی از ان عقب ماندهاند. یک مرحله از چالش عمیق ایران و آمریکا در حال حل شدن و یا حداقل فروکش کردن است و چال...
tanha1989.blogsky.com
492766. تنها
بدو بیا ببین چه خبره. عشق از دیدگاه مختلف). 1- عشق ازدید حاج آقا :استقفراله باز از این حرفای ناموسی زدی؟ خدایاهمه جووناروبه راه راست هدایت فرما. 2- عشق از دید دختر حاج آقا: آه.خدای من یعنی میشه بدون اینکه بابام بفهمه من عاشق شم؟ 3- عشق از دید ریاضی دان: عشق یعنی دوست داشتن بدون فرمول. (جمله عاشقانه: آه.عزیزم،به اندازه سطح زیر منحنی دوستدارم). 4- عشق از دید بقال سرکوچه: والا دوره ماعشق مشغ نبود ننمون رفتواین سکینه خانومو واس ما گرفت. جمله عاشقانه : سکینه خانوم شام چی داریم؟ جمله عاشقانه: یا شاه عبدالعظیم ...
tanha1990.blogfa.com
492767. tahna dige tanha nist
Tahna dige tanha nist. واقعیت گذر عمر . . . یکشنبه پانزدهم دی 1392 12:39 tahna. جمعه بیست و چهارم آبان 1392 13:5 tahna. وقتی رسیدی باید بمانی،. باید مدام یادت باشد که چقدر زجر کشیدی تا رسیدی،. که آرزویت بوده برسی. باید حواست باشد تمام نشوی! جمعه بیست و چهارم آبان 1392 12:57 tahna. دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1392 9:0 meysam. سه شنبه هجدهم تیر 1392 23:51 meysam. اونی که واقعا دوست داشته باشه . ولی هیچ وقت عذابت نمیده. شاید چند روزی هم حالتو نپرسه . ولی همه حواسش پیش توئه. شاید باهات قهر کنه . چند گل بچینم .
tanha1991.blogfa.com
492768. ♣ نامه ها و نوشته های پست نشده ♣
نامه ها و نوشته های پست نشده. عشق معجزه است، چقدر سخته دوسش داشته باشی ولی نتونی بهش بگی. تو دلم ول ولست واسه خواستنت. به حباب نگران لب یک رود قسم. و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت. متن شعر های ماندگار. قالب وبلاگ خانه قدیمی. سخنی از دیار یار. دارمت برو دارمت هنوزم دوست دارمت. فکر نکن دست خدا میسپارمت. میکنیم به اون زمانهائی. خدا چشاش هیچ وقت نباره. به آینده فکر کنین که مال شماهاست. به آینده فکر کنین که مال شماهاست. عزیزم نیستی پیشم ببینی شبم با گریه کردن روز میشه. موضوعات مرتبط: عاشق وفادار. اگه به هم...
tanha1992.blogfa.com
492769. 1993
دیدار ظریف با کاترین اشتون در ترکیه. محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان برای دیدار با کاترین اشتون، مذاکره کننده ۱ ۵ با ایران وارد استانبول شد. به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ظریف در راس تیم مذاکره کننده هسته ای ایران صبح امروز عازم ترکیه شد. وی ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی (۱۷ به وقت تهران)، در استانبول با اشتون دیدار می کند. همچنین قرار است امشب ضیافت شامی در کنسولگری ایران با حضور کاترین اشتون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار شود. راهنمایی کامل ثبت نام. محمد شریعتمد...
tanha1993.blogfa.com
492770. زندگی من . . .
زندگی من . . . یه خبر جالب . . . توافق با 1 5. سینما رفتیم . . . شروع برای کنکور . . . اول مهر اخرین سال دبیرستان یعنی پیش دانشگاهی . . . سایت خبری باشگاه خبرنگاران. پایگاه خبری تحلیلی وعده صادق در زمینه علائم ظهور. خرید قلم خش گیر ماشین. خرید سفید کننده دندان. گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس عاشقانه. یه خبر جالب . . . فروپاشی بنیان خانواده ها" در غرب یا ایران؟ اما نکته ای که به ما مربوط می شود چیست؟ به عنوان مثال، طلاق یکی از شاخصه هایی است که می توان با استناد به آن، وضعیت کلی خانواده در کشورها را سنجید.
tanha1994.blogfa.com
492771. تنها
کشف جدیدم را شنیده اے؟ اکنوט پے برده ام کہ عجایب دنیا. بےشک " آغوش تو ". واردش کہ مےشوے زماט بےمعنا مےشود. هیچ ب عدے ندارد. بے آنکہ نفس بکشے روحت تازه مےشود. تمام ثروت دنیا را بہ یک وجبش خواهم بخشید! نوشته شده در جمعه دوازدهم خرداد 1391ساعت 5:12 توسط tanha. همین که فهمید غم دارم آتش گرفت. به خودت نگیر رفیق! سی گارم را گفتم. چه رسم جالبی است! محبتت را میگذارند پای احتیاجت. صداقتت را میگذارند پای سادگیت. سکوتت را میگذارند پای نفهمیت. نگرانیت را میگذارند پای تنهاییت. و وفاداریت را پای بی کسیت. با تو بودن قص...
tanha1995.blogfa.com
492772. تنها
تمام روزایی که سرگرمیت بودم زندگیم بودی. نوشته شده در جمعه شانزدهم آبان 1393ساعت 22:43 توسط تنها. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻣﺸﺘﯿﺎ ﻧﻪ ﻭﺣﺸﯿﺎ. سلامتی دلتنگا نه دلسنگا. سلامتی سربازا نه چتربازا. سلامتی ناشیا نه لاشیا. سلامتی رازدارا نه نازدارا. سلامتی تو دلیا نه تو مخیا. سلامتی رفقا نه رقبا. سلامتی زجر دیده ها. سلامتیه خودم و خودت! نوشته شده در چهارشنبه هشتم بهمن 1393ساعت 17:2 توسط تنها. چقدر پر ميکشد دلم ! انگار همه ي پرنده هاي دنيا در قلب من لانه دارند! نوشته شده در جمعه بیست و هشتم آذر 1393ساعت 21:28 توسط تنها. تو نیستی وخور...
tanha1996.blogfa.com
492773. تنهایی
مهم نیست اسمم چیه. اومدم تاتنهاییامو اشکامو بغضاو اینجا بنویسم شایدآروم شدم. نوشته شده در دوشنبه سوم آبان ۱۳۹۵ساعت 13:13 توسط تنها97. از همه چیزو همه کس. یه دختر19ساله که تنهاست تکیه گاهی نداره. میترسم اولین پسری که بهم ابرازعلاقه کرد دست و پام بلرزه. میترسم ازم سوء استفاده بشه. پدردارم ولی مغرور و فکرمیکنه همیشه کارش درسته همیشه به خاطر کاری که نکردم بهم توهین میکنه. هیچ وقت بهم نگفت دخترم من بهت اعتماد دارم. من پشتتم حتی اگه اشتباه کنی. منودرک میکرد میفهمید از زندگیم چی میخام. هرشب بابالش خیس خابیدم.
tanha1997.blogfa.com
492774. من تنها
عکس دختر تنها 1. نوشته شده در پنجشنبه دوم آبان 1392ساعت 12:52 توسط ملیسا. دیروز فهمیدم بهاره خودکشی کرده.دلم براش سوخت براش دعا کنید حالش خیلی بده دکترا جوابش کردن. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم مهر 1392ساعت 16:46 توسط ملیسا. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم مهر 1392ساعت 17:35 توسط ملیسا. شب و روزم گذشت به هزار آرزو. نه رسیدم به خویش، نه رسیدم به او. نه سلامم سلام، نه قیامم قیام. نه نمازم نماز، نه وضویم وضو. دل اگر نشکند به چه ارزد نماز. نه بریز اشک چشم، نه ببر آبرو. نه به جانم شرر، نه به حالم نظر. نوشته ...
tanha1998-z.blogfa.com
492775. دست نوشته های یه تنها
دست نوشته های یه تنها. پایان حکایتم شیرین نیست. پایان حکایتم شیرین نیست. من عاشق او بودم. او عاشق او ! نوشته شده در سه شنبه سی ام آبان ۱۳۹۱ساعت 16:28 توسط تنها. نوشته شده در سه شنبه سی ام آبان ۱۳۹۱ساعت 16:26 توسط تنها. نوشته شده در سه شنبه سی ام آبان ۱۳۹۱ساعت 16:16 توسط تنها. بی تو نه شعر می چسبد. نه مرور خاطره نه سیگار. آغوش می خواهد می فهمی. نوشته شده در سه شنبه سی ام آبان ۱۳۹۱ساعت 16:12 توسط تنها. باز باران با ترانه میخورد بر بام خانه. آن دل دیوانه ات کو؟ فصل خوب سادگی کو؟ پس چه شد دیگر کجا رفت؟ و دری...
tanha1alone.blogfa.com
492776. Server Error- blogfa.com
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است و تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش راهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه. را مطالعه کنید. [BLOGFA.COM].
tanha1arezo.blogfa.com
492777. تــنهـــــــــــــــــا غم عــشــــــــق
تنهاییم را با کسی قسمت نخوام کرد . یکبار قسمت کردم چند برابر شد! نوشته شده در دوشنبه سیزدهم آبان 1392ساعت 19:51 توسط تنها. نوشته شده در دوشنبه سیزدهم آبان 1392ساعت 19:43 توسط تنها. تآابد در دل من میمان ی. نوشته شده در دوشنبه سیزدهم آبان 1392ساعت 19:33 توسط تنها. نوشته شده در دوشنبه سیزدهم آبان 1392ساعت 19:30 توسط تنها. عاشقت خواهم ماند بی انکه بدانی. دوستت خواهم داشت بی آنکه بگویم. درددل خواهم کرد بدون هیچ کلامی. در اغوشت قرار خواهم گرفت و در همانجا خواهم ماند. شاید احساسم اینگونه نمیرد. را که زیاد میکنی.
tanha1ghameeshgh.blogfa.com
492778. منت خدایی را عز و جل
منت خدایی را عز و جل. بزرگ ولی بی ریا. پسری از جنس خورشید. دوستت دارم خیلی زیاد. قالب قالب قالب قالب. تفریح و سرگرمی در بهار. بنام عشق زیباترین دروغ دنیا. هر چه میخواهد دل تنگت بگو؟ انسیه(آسمن چشم ابی خداست). عکس های جالب و دیدنی. سفید کننده دندان وایت لایت. اقا نوروز سال 94. رو به همه ی دوستان عزیز تبریک میگم. یکشنبه دوم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 2:36 ] [ امین ]. امروز تولدمه.یاد اینجا و آپ کردنا بخیر. یکشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۳ ] [ 18:22 ] [ امین ]. به نسیمی همه راه به هم میریزد. کی دل سنگ تو را آه به هم میریزد.
tanha1nafar.blogfa.com
492779. تنها راه
الس لام علیک یا سبیل الله ال ذی م ن س لک غیر ه ه لک. اهدای کتاب به امام زمان عج. برنامه درسی کوتاه مدت، کاربردی و کارآمد برای خواندن دروس حوزوی. از آغاز تا ورود به درس خارج و دستیابی به مرتبه نخست اجتهاد، حد اکثر در مدت شش سال. نوشته حضرت آیت الله ملک زاده:. یا أی ها العزیز . جئنا ببضاعة مزجاة . تقدیم به صاحب حوزه. و سرچشمه معارف الهی ه. صاحب العصر و الزمان. عج ل الله تعالی فرجه الشریف. و جعلنا من خیر أعوانه و أنصاره و شیعته. و الممه دین لظهوره و قیامه. و المستشهدین بین یدیه. یا مهدی (عج) Ya Mahdi. تدریس...
tanha1rah.blogfa.com
492780. تنهایی
Http:/ m2mahshar.comوبلاگم بد نیست ولی این ادرس یه چت روم خوبه. اروم وصبور تنهای تنها. کسب درآمد از تبلیغات. تبدیل وبلاگ به سایت. تبلیغات کلیکی تبلیغ ایرانی. خودت یا خاطره هایت(۱). 1777;۳٩٢/٧/۱۳ : ۳:٠٦ ‎ق.ظ : نويسنده : zohre ghorbani. موضوع مطلب : قضاوت. 1777;۳٩٢/٧/۱٢ : ٢:٥٧ ‎ق.ظ : نويسنده : zohre ghorbani. در به گریه انداختن زن مواظب باشید! خدا اشک های او را می شمارد. زن از کنار مرد متولد شد. نه از پاهای او که پایمال شود. نه از سر او که بر مرد برتری یابد! بلکه از پهلوی او تا باهم برابر باشند! 1777;&#177...
tanha1roz.persianblog.ir
492781. tanha tar az tanhaey
Tanha tar az tanhaey. سلام از این که به کلبه تنهایی من سر زدید ممنونم. دوستان عزیز میخواستم اگه امکان دار براتون به این سوال من پاسخ بدید. بعد از چند وقت هم تمامی نظرهارو جمع میخوام بکنم و یک وبلاگ مخصوص از نظرهای شما دوستان درست کنم. سوال من این:به نظر شما تنهایی یعنی چی یا تنهاییرو شما در چه موقعیتی میبینید و به چه علت تنها هستیدودر آخر این که تنهایی خوب یا بد؟ نوشته شده در ۲۹/۱/۱۳۹۱ساعت ۲۳:۳۲ توسط majid tanha دسته :. شبی مست رفتم اندر ویرانه ای. ناگهان چشمم بیافتاد اندر خانه ای نرم نرمک پیشرفتم. پادشا...
tanha1tanha.javanblog.ir
492782. عـــ♥ـــشـــق بــــــی قــــرار
ع شق بی قرار. خوش اومدی دوست عزیز. خوش اومدین دوستان عزیز و گل. ممنون میشم اگه در نظر سنجی شرکت کنید خیلی برام مهم . تا گرم آغوشت شدم چه زود فراموشت شدم. تقصیر تو نبود خودم باری روی دوشت شدم. آرزوی من این است که مثل نسیم یک گیتار زیر دست های تو باشم. جان سرزمين يعني يعني. يعني به هم عشق سوختن. چشمهاي يكجا يعني كردن. پر ز و غم دردهاي گريه. سه شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۳ ] [ 14:56 ] [ پرهام ]. هوایت که به سرم میزند. دیگر در هیچ هوایی نمیتوانم نفس بکشم! عحب نفس گیر است هوای دور از تو بودن! تا تو بارها بگويي".
tanha2.blogfa.com
492783. כفتر פֿـاطرات
هر ڪجا لرزیכے از سفر ترسیכے تو بگو از ته כل من פ כا را כارم. نوشته شده در چهارشنبه پنجم فروردین ۱۳۹۴ساعت 22:37 توسط تنها. כی כیشب یه פ واب بכ כیכم از פ واب پریכم دیگه نتونستم بפ وابم همش تر כاشتم. به امیر(כوست پسرم)ا כاכم כیכم جواب כاכ انقכ פ وشحال شכم. اما بعכه چن تا ا פ وابیכ. یه چن قطره اشڪ ریפ تم اפ ه یه جوری میشכم احسا میڪرכم الانه ڪه قلبم می ایسته. تا صبح بیכار بوכم یڪی כو ساعت تونستم بפ وابم بعכش بیכار شכم. نوشته شده در شنبه هشتم فروردین ۱۳۹۴ساعت 15:14 توسط تنها. بعבشم از اونجا میریم روωتا. نوشته ...
tanha20.blogfa.com
492784. حرف های عاشقانه|جمله های عاشقانه|تنهایی|عاشقانه|مطلب عاشقانه|مطلب زیبا عاشقانه
حرف های عاشقانه جمله های عاشقانه تنهایی عاشقانه مطلب عاشقانه مطلب زیبا عاشقانه. به وبلاگ عاشقانه خودتون خوش اومدید. دلم را که مرور می کنم. بعضی اهنگ ها . به دررررررک که رفتی! 1605;هر 1394. 1605;رداد 1394. 1578;ير 1394. 1582;رداد 1394. 1601;روردين 1394. 1575;سفند 1393. 1576;همن 1393. 1583;ی 1393. 1570;ذر 1393. 1570;بان 1393. 1605;هر 1393. 1588;هريور 1393. 1605;رداد 1393. 1578;ير 1393. 1582;رداد 1393. 1575;رديبهشت 1393. جمعه 3 مهر 1394برچسب: حرف های عاشقانه. نويسنده : " pouriya. نويسنده : " pouriya. دو شنب...
tanha200.lxb.ir
492785. تنهایی
نویسنده : نیلوفر مرادی. ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ آبان ،۱۳٩۱. نویسنده : نیلوفر مرادی. ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ آبان ،۱۳٩۱. به پرشین بلاگ خوش آمدید. نویسنده : پرشین بلاگ. ساعت ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۳ آبان ،۱۳٩۱. با سلام و احترام. پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم. شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:. Http:/ help.persianblog.ir. براي راهنمايي و آموزش. Http:/ news.persianblog.ir. اخبار سايت براي اطلاع از. سهشنبه ٢۳ آبان ،۱۳٩۱.
tanha200.persianblog.ir
492786. my endless love
تاريخ : پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1392 23:18 نویسنده : tanha. گفتم تنها سوال زندگیمه! تاريخ : یکشنبه بیست و چهارم شهریور 1392 9:7 نویسنده : tanha. تورو می بخشمت اما بدون مدیون من هستی. توکه چشماتو بی پروابه روی هق هقم بستی. برو دنیاتو پیداکن توازدنیای من دوری. بگو آروم خداحافظ نگو اما که مجبوری. تورومی بخشمت اما منو به گریه میسپاری. تو سهم عشق من بودی ولی حالاتوحق داری. برودل دل نکن دیگه نه شکی کن نه تردیدی. برو دنبال اون عشقی که توی خواب می دیدی. تورو می بخشمت اما بازم آروم نمی گیرم. علی جان دارم میرم&#...
tanha2000.blogfa.com
492787. غمگین
به سلامتی دخترایی که. خدایا کمکم کن فراموشش کنم. گاهی یه جور میشکننت. تنهایی را دوس دارم. خرید ساعت گوچی طرح لاو. خرید چراغ خواب لاک پشتی. خرید ساعت زنانه گوچی. گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس عاشقانه. ساعت گوچی طرح love. به سلامتی دخترایی که. هستن دخترایی که نگران پاک شدن. آرایششون نیستن.چون آرایشی تو جهره ندارن. رو سرشون هم گنبد امام زاده داووددرست نمیکنن! هستن دخترایی که وقتی یه پسرپولدار. چون دلشون دله نه ژله! هستن دخترایی که با دیدن ماشین پسرا. چون اینا دخترن نه دلستر! خدایا کمکم کن فراموشش کنم. سه شنب...
tanha20000.blogfa.com