SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492787 - 492842)

492787. غمگین
به سلامتی دخترایی که. خدایا کمکم کن فراموشش کنم. گاهی یه جور میشکننت. تنهایی را دوس دارم. خرید ساعت گوچی طرح لاو. خرید چراغ خواب لاک پشتی. خرید ساعت زنانه گوچی. گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس عاشقانه. ساعت گوچی طرح love. به سلامتی دخترایی که. هستن دخترایی که نگران پاک شدن. آرایششون نیستن.چون آرایشی تو جهره ندارن. رو سرشون هم گنبد امام زاده داووددرست نمیکنن! هستن دخترایی که وقتی یه پسرپولدار. چون دلشون دله نه ژله! هستن دخترایی که با دیدن ماشین پسرا. چون اینا دخترن نه دلستر! خدایا کمکم کن فراموشش کنم. سه شنب...
tanha20000.blogfa.com
492788. هرم سوزان دل عاشق -Hormesozanedelh asheq
هرم سوزان دل عاشق -Hormesozanedelh asheq. از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر * * یادگاری که در این گنبد دوار بماند. دنیارا زندگی را سیاه وسپید مبین. که آفریدگار تو زیبا هست وزیبایی هارا دوست دارد . نوشته شده در سه شنبه ششم فروردین 1392ساعت 11:59 توسط قاصدک. تنها تو می توانی . تنها تو می توانی سامان ببخشی بی سامانی های من .رب انی مسنی الضر وانت ارحم الراحمین . نوشته شده در سه شنبه ششم فروردین 1392ساعت 11:55 توسط قاصدک. مردن سفر است رفتن است از یک نشئه به نشئه دیگر . بی ولایت در مسیر رشد وتعالی نیستی . عشق را خل...
tanha20008.blogfa.com
492789. شخصی
کد موزیک می خوای؟ به یاد ارزو هایم سکوتی می کنم بالاتر از فریاد. تاريخ جمعه هجدهم اسفند 1391ساعت 14:26 نويسنده شینا. تاريخ جمعه هجدهم اسفند 1391ساعت 14:8 نويسنده شینا. گاهی احساس میکنم آدمها به دست هم پیر میشوند نه به پای هم. چه خوب است آدمها یک نفر را هر روز دوست داشته باشند. نه هر روز یک نفر را. از عجایب عشق همین بس.آغوش همانی آرامت میکند که دلت را آتش زده. چه اشتباه بزرگیست تلخ کردن زندگی مان برای کسی که در دوری ما شیرین ترین لحظات زندگی اش را سپری میکند. چیزهایی را که بدست اورده ای دوست داشته باشی.
tanha2002.blogfa.com
492790. تنها و خسته
از تنم تا تنش یه وجب بود. وقت چسبیدن لب به لب بود. اما جدایی طلب بود. اما دخالت نمی کرد! عشق من،لکه ی دامنش بود. من حواسم به پیراهنش بود. او حواسش به مرز تنش بود. اما رعایت نمی کرد! آن شب از جان مستم چه می خواست. دست او روی دستم چه می خواست. وسوسه از شکستم چه می خواست. تف بر این ارتجاع صعودی! دستش افتاد در موج مویم. پاره شد جامه از روبه رویم! مانده ام از چه چیزی بگویم! تو دیگر که بودی. نوشته شده توسط جلیل در یکشنبه شانزدهم آذر 1393 ساعت 22:24 موضوع لينک ثابت. گاهی کوفتگی های عجیبی به جا می گذارند. نوشته ...
tanha200368.blogfa.com
492791. تلماسه
دانلود آموزش نرم افزار surfer. نرم افزار surfer توسط شرکت Golden software طراحی شده است. این نرم افزار بخاطر تولید نقشه های تپوگرافی و سه بعدی ، شبیه سازی عکسهای هوایی، محاسبه حجم باطله برداری ، محاسبه ذخیره ماده معدنی و . در بسیاری از رشته ها از جمله معدن و عمران کاربرد گسترده دارد. نوشته شده در دوشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 14:0 توسط مصطفی جراحی مقدم. دانلود کتاب Engineering Geology for Underground Rocks. نوشته شده در دوشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 13:43 توسط مصطفی جراحی مقدم. تعریف علم زمین شناسی:.
tanha2005.blogfa.com
492792. اس ام اس جدید ، اس ام اس عاشقانه
اس ام اس جدید ، اس ام اس عاشقانه. اس ام اس جدید ، اس ام اس عاشقانه. اس ام اس شماره 4 r. تاريخ : جمعه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۲ 8:11 نویسنده : cdx. نگاه ميکند و نگاهش ميکنم آه ميکشد و آه ميکشم ميخندد و ميخندم ميگريد و ميميرم (rRhF). اس ام اس شماره 3 C. تاريخ : پنجشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۲ 7:51 نویسنده : cdx. تنهايي تاوان همه نه هايي است که نگفتم تا دل کسي نشکندهمه محبتهايي که زيادي هدر دادم تا دلي به دست آورمهمه دوستت دارم هاي آبکي که جدي گرفتمهمه سادگي که در اين دنياي هزار چهره خرج کردمتنهايي (CF8qQ3IMV).
tanha2007.blogfa.com
492793. به سایت سکسی نوجوانان خوش امدید
به سایت سکسی نوجوانان خوش امدید. Maanantai 10. joulukuuta 2007. کیر تا ته حلق، آب منی روی صورت.
tanha2008.blogspot.com
492794. دختری تنها
اضافه به علاقمندی ها. دلم گرفته ای خدا . بعضی وقتا فکر میکنم که خدا هم از دستم خسته شده . از بس که آه و اوه میکشم . ولی واقعا خسته شدم . از زندگی خسته شدم . به پوچی رسیدم . . نوشته ی بی نام و نشان در ساعت ۱۱:۳٥ ‎ب.ظ در چهارشنبه ۱٢ تیر ،۱۳۸٧. دوست داشتم روزها به عقب بر میگشت و من یه آدم بدی بودم ، به هیچ کس اعتماد نمیکردم به عالم و آدم شک میکردم ، گرگ میشدم ، با هیچ کس دوستی نمیکردم . نوشته ی بی نام و نشان در ساعت ٩:٠٢ ‎ب.ظ در شنبه &#1777...به پرشین بلاگ خوش آمدید. با سلام و احترام. براي راهنمايي و آموزش.
tanha2008.persianblog.ir
492795. اس ام اس عاشقانه و زیبا-خنده دار-فلسفی
اس ام اس عاشقانه و زیبا-خنده دار-فلسفی. متون فلسفی،عاشقانه،زیبا و خنده دار. چهارشنبه دوازدهم شهریور ۱۳۹۳. دلنوشته های زیبا در مورد خداوند متعال. خرید ریش تراش پاناسونیک. در این هنگامه سحر که تیرگی رو به نیستی میرود و روشنی جان میگیرد. با ذره ذره وجود خود، تو را میخوانم و زیباترین ترانه هستی را به تو هدیه میکنم. دلنوشته های زیبا در مورد خداوند متعال. ای فرستنده قرآن عظیم و فرشتگان قریب و پیامبران کریم،. دستان سبز خواهشم را به سوی نگاه بخشنده تو میگیرم ت. دلنوشته های زیبا در مورد خداوند متعال. نوشته شده تو...
tanha201.blogfa.com
492796. تنهايي = مرگ
کو تا آه . سلام 60 روز بیشتر به روز موعود نمونده و من حالا می فهمم هیچی بلدد نیستم. ولی نیومدم اینجا این حرفارو بزنم اومدم به دوستای گل دوران دبیرستان سلام کنم. شب و روز میرم کلاس وقت نمیکنم دو قدم راهو برم بهشون سر بزنم. فکر می کردم منو از یادشون بردن ولی الان نظرم عوض شد می بینم انگار من اونارو از یاد بردم. غزاله فرناز شادی از همین جا بهتون سلام میکنم دوستتون دارم دلمم براتون خیلی تنگ شده. دیگه باید برم بازم به من سر بزنید. نوشته شده در شنبه 9 اردیبهشت1391ساعت 9:44 PM. نمی خوام خاطرت از قلبم پاک بشه.
tanha2010.blogfa.com
492797. لیـلایـــ اواره
مجنون نام کوچک یک دختر بود. من که دستم به آسمانت نمیرسد. تو که دستت به زمین میرسد. موهای یه زن خلق نشده. یا برای باز شدن در باد. یا به دنبال کشیدن نگاه. موهای یه زن خلق شده. که بنشیند،شانه اش کند ودیوانه شود. زن اگر شیطنت نکند. اگر برای گریه به آغوشت پناه نیاورد. اگر تمام حرفهایش را برای تو نگوید. اگر حسادتش را از روی بزرگی عشقش نبینی. اگر صدایش و بوی تنش دلت را نلرزاند. زن سراسر ناز است و نیاز. و تو مرد تو اسطوره زندگی زنی. دیدی آقآی پ ر مدعآ؟ دست های مردانه ات ک حرفش را میزدی. نتوانست نگه دارد :. کی از...
tanha2013.blogfa.com
492798. دختریــــ بآ اســــآنســــ عشق
And we will run together. In search of the dream. And say three words. Like you used to do. با تبادل لینک موافقم امآ بامعرفت. کسی رو خبر نمیکنم. اگه خوشت نمیاد [X]. یکشنبه بیست و ششم خرداد 139216:27fati. دیگر به دنبال همراه "اول". این روزها اول راه. این روزها باید دنبال همراه "آخر". همراهی تا آخرین قدمها. پنجشنبه سی ام خرداد 139217:28fati. سرتو بالا کن مرد مهم نیست که مو. مهم اینه که یه قلب. به سلامتی همه بچه های سرطانی. یکشنبه بیست و ششم خرداد 139217:35fati. یکشنبه بیست و ششم خرداد 139217:19fati.
tanha2014.blogfa.com
492799. تنها
هنوز هم دلم درد میکند. از هجوم ناله های انتظار. از بی میلی های دلبر. هنوز هم می خواهم بمیرم. از بی وفایی های دلبر. هنوزم دلم پر درد است. امان از دست دلبر. تا یک ماه دیگر. کنون که نماده راه دیگر. خلاصم کن از دست دلبر. نوشته شده در سه شنبه یازدهم شهریور 1393ساعت 9:34 توسط تنها. ما که را گول زدیم؟ بیخودی پرسه زدیم ،صبحمان شب بشود،بیخودی حرص زدیم. ما خدا را با خود سر دعوا بردیم و قسم ها خوردیم. ما به هم بد کردیم ،ما به هم بد گفتیم. ما حقیقت ها را زیر پا له کردیم و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم. از شما می پرسم.
tanha2021.blogfa.com
492800. بی وفا عشق من....
بی وفا عشق من. به نظر شما عشق چیه؟ به نظر شما عشق چیه؟ چیز خوبیه یا بدیه؟ به وبلاگ منه تنها خوش اومدین. خدا رو شکر که حال و احوال همه تون خوبه. تو این قسمت یه نظر سنجی گذاشتم که بدونم واقعا هر کی راجع به. آخرش بتونیم یه نتیجه خوب بگیریم.خیلی. میشم شما دوست عزیز هم نظرتو. بنویسی.آخه دلت میاد نظر ندی! راستی دوستای گلم به مطلبای پایینی هم نظر بذارینا! از وقتی که گذاشتین و به دیدنم اومدین واقعا ممنونم. تقدیم به همه شما. نوشته شده در جمعه بیست و سوم دی 1390ساعت 19:52 توسط تنها. مگر می شود آدم فقط یک بار.
tanha2070.blogfa.com
492801. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanha2077.blogfa.com
492802. عشق شورنمی خواهد شعورمی خواهد
عشق شورنمی خواهد شعورمی خواهد. سعی نکن متفاوت باشی.فقط خوب باش. این روزهاخوب بودن به اندازه کافی متفاوت است. زده ای احساست را. مراقب چوب خداهم باش. وقتی خواب برای فرارازبیداری باشد. تازه فهمیدم سردی دستانم ازسردی هوانیست. مریض شدم.مریض نگاه های سردت. گفتم:نه.کبریت راترک کردم. تودسترس بودنت دیگربرایم اهمیتی ندارد. درهرثانیه ازسکوت وحشتی است به نام تنهایی. زیراواراخرین حرفت جامانده ام. بزرگ ترین گناه را. همه چیزرامیدانی وغصه می خوری. واوفکرمی کندکه هیچ نمیدانی ومی خندد. تمام چیزی که بایداززندگی اموخت.
tanha2090.blogfa.com
492803. دلم گرفته...
کد صفحه ورودی عاشقانه. زندگی برخلاف ارزوهایم گذشت. هيس ديگه ح س ت نيس. ﭼﻘﺪﺭ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﻭﻗﺘﻲ ﻳﮑﻲ ﺑﻬﺖ ﻣﻴﮕﻪ ﺩﻭﺳﺘ ﺩﺍﺭﻡ . ﺍﺭﻭﻡ ﺑﺮﻱ ﺑﻐﻠﺶ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﺶ ﺑﮕﻲ : ﻋﻴﻦ " ﺳﮓ " ﺩﺭﻭﻍﻣﻴﮕی" - -. ﺁﻧﻜﻪ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﺯﯾﺮ سقف باﻫﺎﺕ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ . . . ﺯﯾﺮ. ﭘﺘﻮﯼ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺧﻮﺍﺑﺶ ﺑﺮﺩ . هه. ترج یح مید م ت نها باش م. تا فاب ل اشیا باش م :-/. د ل م که ا ز ک سی بگیر د پاکش میک ن م؟ گاه ا شتباه ش را؟ گاه خود ش را! حاجیت) بازی رو بلده. با اعصاب من بازی نکن. بخوام باهات بازی کنم. ن ه ک سی ک خ ودش جاد ه چالو سه. من و تو قبلا جآيے همديگرو نديدي م؟ آرامشمه ه ه ه.
tanha20a.blogfa.com
492804. دخترک تنها
چون با همه خندیدم، همه رو دلداری دادم. نگران همه شدم، به همه اهمیت دادم. بغض های خیلی هارو به خنده تبدیل کردم. ولی هیچ کس حتی نفهمید تو دلم چی میگذره! نوشته شده در چهارشنبه نهم مهر 1393ساعت 13:53 توسط سعیده. همیشه بهم میگفت زندگیمی. بهش گفتم:مگه من زندگیت. گفت آدم برای رسیدن به عشقش. نوشته شده در پنجشنبه هشتم خرداد 1393ساعت 9:58 توسط سعیده. مرد اونیه که وقتی باهاش قهرمیکنی ومیگی دیگه نمیخوام. صداتوبشنوم، یه ساعت بعدبهت اس بده وبگه:. قول میدم حرف نزنم،فقط میخوام صدای نفساتوگوش کنم. چون کار دل دوست داشتنه.
tanha20y.blogfa.com
492805. ๑۩๑چون مي گذرد غمي نيست ๑۩๑
๑ ๑چون مي گذرد غمي نيست ๑ ๑. سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۵ 17:49 - εïзاسمان شب(فاطمه)εïз -. انسان هیچ وقت نمي بازه یا مي بره یا تجربه مي کنه. از هيچ چيزي به غير خدا نترس بدون كه هميشه همراهته. یکشنبه سوم آبان ۱۳۹۴ 14:32 - εïзاسمان شب(فاطمه)εïз -. جنس قلابي ادم ها. خسته ام از جنس قلابی آدم ها. از اين همه تظاهر به خوبي كردن ها. خسته ام از اين كشتن وجدان ها ان گ. ار كسي دي گ. ر برايش اين وا ژ. ه اي اشنا نيس . یکشنبه سوم آبان ۱۳۹۴ 14:20 - εïзاسمان شب(فاطمه)εïз -. باید دنیا را کمی بهتر تحویل بدیم .
tanha21.blogfa.com
492806. حریم عشق
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا چه میدانی تو. از امروز:چه میدانم من از فردا؟ یک لحظه را دریاب که فردا میشویم تنها. دوشنبه یازدهم آذر 1392 ] [ 8:57 بعد از ظهر ] [ shabgard ] . دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1392 ] [ 0:47 قبل از ظهر ] [ shabgard ] . دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1392 ] [ 0:37 قبل از ظهر ] [ shabgard ] . تلخ است این روزها! که قرار است ازتو. که آرام جانمی برای دلم یک رهگذر معمولی بسازم. یکشنبه بیست و چهارم شهریور 1392 ] [ 8:22 قبل از ظهر ] [ shabgard ] . اگر تمام ستاره های آسمان را به شب من بیاوری.
tanha210.blogfa.com
492807. تنها
مجله اینترنتی دانستنی ها. گالري عکس هاي زیبا. وکیل و کارشناس دادگستری. اس ام اس عاشقانه جدید. سایت اجتماعی فارس عرب. اس ام اس جدید و خنده دار. آدم که غم گی. خودش را جدا می کند از جمع. که مبادا آسی ب. ی به خوشی های دیگران بزند. ی قرار می گیرد. تر و تن ها. آنچنان در تنهایی خود غ. که دیگر با هیچ تلنگری بر نم ی. و این آغاز تلخ یک پایان است. شنبه هفتم دی 1392 ] [ 18:18 ] [ مهتاب ]. چند قدم مانده به یلدا. به شبی خاطره انگیز وبلند. و اناری که دلش قصه ی یک رنگی است. یلدای دلتان شاد و پرنور باد. یلدا نزدیک است ،.
tanha2112.blogfa.com
492808. روزهای تنهایی من
هم قد شدیم خدا میداند چه چیزها که زیر پایم نگذاشتم*. مثل کشیدن دو سر یک کش میمونه که دو نفر دارن میکشنش . اون وقته که اگه یکی ولش کنه دردش واسه کسی میمونه که هنوز اونو سفت نگه داشته! برداشتی آزاد از درخشش ابدی یک ذهن پاک. پنجشنبه بیست و یکم فروردین 1393 ] [ 13:13 ] [ فریبا ] . هر آینه که زیبایی را میبینی،. به یاد آر که در فضایی مقدس هستی. میگویم در هر جا:. در چهره یک انسان،. در گلبرگهای یک نیلوفر،. یا در بالهای پرندهای در پرواز،. در رنگ رنگ یک رنگین کمان،. یا در سکوت یک صخره. هر جا که زیبایی میبینی،.
tanha212.blogfa.com
492809. شکوه خوب بودن
در نگاهت همه مهربانی هاست. دختری سوار بر بال رویاها. دختری از جنس خاک. ღஜミ My Life ღஜミ. ساعت بازگشت به خانه است. جوانی یکدفعه مقابلم قرارمی گیرد. هنوز لب با ز نکرده اما. مطمئنم خواسته اش را درست حدس زده ام. سریع تیپ گرفت وصدایش را عوض کرد. مادرم آسم دارد.داروش تمام شده .پول کم دارم. پول کمی نیست یا حداقل برای مثل منی زیاد است. نه اینکه خیالش راحت باشد که آثار مصرف مواد مخدر را در دستش ندیدم. نه اینکه چون ریش دارم احمقم وساده لوح! نه اینکه ادا و اطوار متکدیان حرفه ای را نمی شناسم. واتفاقا پسرش هم معتاد است.
tanha217.blogfa.com
492810. من خدا را دارم
من خدا را دارم. دیروز شیطان را دیدم. در حوالی میدان بساطش را پهن کرده بود. مردم دورش جمع شده‌ بودند،‌ هیاهو می‌کردند و هول می‌زدند و بیشتر می‌خواستند. توی بساطش همه چیز بود: غرور، حرص،‌دروغ و جنایت ،‌ جاه‌طلبی و . هر کس چیزی می‌خرید و در ازایش چیزی می‌داد. بعضی‌ها تکه‌ای از قلبشان را می‌دادند و بعضی‌ پاره‌ای از روحشان را. بعضی‌ها ایمانشان را می‌دادند و بعضی آزادگیشان را. شیطان می‌خندید و دهانش بوی گند جهنم می‌داد. حالم را به هم می‌زد. دلم می‌خواست همه نفرتم را توی صورتش تف کنم. او هی گفت و گفت و گفت.
tanha2172.persianblog.ir
492811. تنهایی
به کلبه ما خوش اومدین. دوستان عزیز توجه لطفا. به نام هستی بخش هستی ها. پارازیت شیطون تیمارستان واقعی اینجاست. شهر فرنگ از همه رنگ. فیلتر شکن های جدید. صید داستان در اینترنت. تو به یاد من نبودی.من به یاد تو شکستم(ابجی نوشین). تقدیم به بهترینم(ابجی کیمیا). کنار هر قطره اشکم هزار خاطره دفنه(ابجی عسل). غم و غصه تعطیل(ابجی نگار). صدف دوستت دارم(داداش حامد). گروه ضد دختر(داداش فرهاد). طعم خیس اندوه(داداش حمید). به سه چيز تکيه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور ميتازد،با دروغ مي بازد و با عشق ميميرد. بدان و آگا...
tanha22.blogfa.com
492812. بمب خنده 2211
tanha2211.blogfa.com
492813. ღღ عاشق اما تنها ღღ
ღღ عاشق اما تنها ღღ. سلام راست میگی حالا که فکر میکنم برم دنبال زندگیم بهتره. فقط منتظرم این وب را خودت درست کردی خودت هم پاکش کنی. منتظرم این وب به جز اعصاب خورد کنی هیچی برای من نداره. دوشنبه بیست و ششم فروردین 1392 15:27 ღما دوتا.ღ. نمی دونم چی بگم اینو نوشتم برای تو. خیلی دعا کردم که برگردی نمی دونم چرا اینقدر بهت عادت کردم. خدا کنه که برگردی. چهارشنبه چهاردهم فروردین 1392 22:1 ღما دوتا.ღ. دختری گفت: اولش رویا آخرش بازی است و بازیچه. مادرش گفت: عشق یعنی رنج پینه و زخم و تاول کف دست. پنجشنبه بیست و شش...
tanha222.blogfa.com
492814. من و تو
درباره تو و من. نوشته شده در شنبه شانزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت 11:39 توسط تو و من.
tanha2222.blogfa.com
492815. *** غريبه ي آشنا ***
غريبه ي آشنا * *. بي خيال است . خيلي بي خيال . همان كس كه تمام خيال من است . و من پشت سرت آب نميريزم . وقتي هواي رفتن داري ، دريا را هم. به پايت بريزم بر نميگردي . 16 ] [ غزاله ]. گريه ام ميگيرد . وقتي ميبينم ، كسي كه دنياي من بود. منت ديگري را ميكشد . 16 ] [ غزاله ]. مشت زدم بر زمين . تكه اي خاك برداشتم . اين همان يار خلق نشده ي من است . 15 ] [ غزاله ]. در باز و بسته شد . حتما باز شوخيش گرفته . اداي امدنت را در مي اورد . 15 ] [ غزاله ]. درخت دلتنگ تبر شد . وقتي پرنده ها ، سيم هاي برق را. 15 ] [ غزاله ].
tanha224.blogfa.com
492816. تنها
بهش گفتم حقیقت رو بگو تا روشن شم ولى وقتى حقیقت رو گفت:کلا خاموش شدم. پیاده از کنارت گذشتم، گفتی: قیمتت چنده خوشگله؟ سواره از کنارت گذشتم، گفتی: برو پشت ماشین لباسشویی بنشین! در صف نان، نوبتم را گرفتی چون صدایت بلندتر بود! در صف فروشگاه نوبتم را گرفتی چون قدت بلندتر بود! زیرباران منتظر تاکسی بودم، مرا هل دادی و خودت سوار شدی! در تاکسی خودت را به خواب زدی تا سر هر پیچ وزنت را بیندازی روی من! در اتوبوس خودت را به خواب زدی تا مجبور نشوی جایت را به من تعارف کنی! من باید پوشیده باشم تا تو دینت را حفظ کنی!
tanha227.blogfa.com
492817. عکس و مطالب عاشقانه
عکس و مطالب عاشقانه. ب عضے وقتا . כست مو بذارم . زیر ف ڪ م. چ ش تو چ ش פ כا بش م . ب ش ز ل ب زن م و ب گم :. مث لا ڪ چے؟ میفهمم که دوران با من. اين روزها خوابم نمی آيد، فقط می خوابم که بيدار نباشم. اونی ڪ الان دار ے. واسش جر مید ے. פ واستم بدو ל ی! بوسیدن بعضیا حرام که نیست هیچی. جزو واجبات هم هست.والا. گور پدر دنیا . وقتی با سه پک می شه رفت تو رویا. گور پدر دنیا . وقتی با سه پک می شه رفت تو رویا. بعضیا فک میکنن با خیلیام. خیلیام فک میکنن من با بعضیام. قشنگیش اینه که من موندم و تنهاییام! به بعضیا باید گفت:.
tanha229.blogfa.com
492818. بهترین حرف های شنیدنی درباره آموزش قبل وبعد ازدواج و.....
بهترین حرف های شنیدنی درباره آموزش قبل وبعد ازدواج و. به وبلاگ من خوش آمدید.این وبلاگ جهت آموزش هرچه بهتر جوانان در روابط خود سعی در تحسین اشتباهات و راهکارهای غلط آنان میباشد. باتشکر مدیریت وبلاگ پریسا. برنامه کلاسی نیمسال دو94-93 دانشگاه پیام نور سوسنگرد. سايه ات کم نشود. My Heart Will Go On. نیازهای احساسی زن و مرد. اصول ساده اي كه زنان ، بايد در همسر داري رعايت كنند ( درگوشي مشاور با زنان). شخصیت شناسی از طریق لبخند. 10 وضعیت خطرناک برای انتخاب همسر. از کجا بدانیم به چه کسی میتوانیم اعتماد کنیم؟
tanha23.lxb.ir
492819. مهتاب شبهای تنهایی
دلتنگی بد نیست، زشت نیست هر وقت دلت تنگ شد ، اینجا دلم منتظرت . روزنامه نگارم و ترانه سرا روزگارم بد نیست قطره آبی دارم که برایم کافی است. اینجا اتاقک دل نوشته هایم است. تمام مطالب این وبلاگ متعلق به اینجانب می باشد و استفاده از آنها با ذکر منبع درست است. درود. تکیه پهنه کلا - ساری. بعضی از دوستان قدیمی. اونکه رفته دیگه هیچ وقت نمیاد. زندگی میگن برای زنده هاست. من همینم ، که هستم. عزیزان می روند نوبت به نوبت. سنتور بزن سنتور زن. وقتی پای یک گربه در میان است. نفس بکش،زندگی کن، دوست بدار. همت ای ی بینوای ی.
tanha23.persianblog.ir
492820. ஜ۩۞۩ஜ از پشت دریچه ی دلم ஜ۩۞۩ஜ
ஜ ஜ از پشت دریچه ی دلم ஜ ஜ. وقتش رسیده حال و هوایم عوض شود. با سار پشت پنجره جایم عوض شود. هی کار دست من بدهد چشم های تو. هی توبه بشکنم و خدایم عوض شود. با بیت های سر زده از سمت ناگهان. حس می کنم که قافیه هایم عوض شود. جای تمام گریه ، غزل های ناگزیر. با قاه قاه خنده ی بی غم عوض شود. سهراب شعرهای من از دست می رود. حتی اگر عقیده ی رستم عوض شود. قدری کلافه ام و هوس کرده ام که باز. در بیت های بعد ، ردیفم عوض شود. حو ای جا گرفته در این فکر رنج تلخ. انگار هیچ وقت به آدم نمی رسد. حالا بهشت هم به جهنم نمی رسد.
tanha2300.blogfa.com
492821. تكــــــــــــــــــ & تنهـــــــــــــا
من که دیگر نیستم. اي دي بده . تلفن نميشه بزنگم .خودت كه بهتر ميدوني . شنبه سی و یکم فروردین 1392 ] [ 22:25 ] [ تنها ]. سلام كچلو ووووووووووووو. خوفي؟ خوش اومدين . چه خبرا؟ از وقتي نامزد كردم خيلي خيلي كم ميام نت. شرمنده . مرسي كه به يادمي . منم به ياد خاطراتمون هستم . خوشحالم كه ايراني . چه روزايي و چه ساعت هايي آنلاين هستي؟ ساعت برام بذار تا بيام پوستتو بكنم .هاهاها. كي ميايي خونمون عيد ديدني؟ كادو يادت نره ها . خيلي خيلي خوشحالم كردي . شنبه دهم فروردین 1392 ] [ 20:22 ] [ تنها ]. منم آی دیش و پاک کردم .
tanha2328.blogfa.com
492822. فرهنگ و تمدن چنار محمودی
فرهنگ و تمدن چنار محمودی.
tanha233.blogfa.com
492823. تنهایی های خودم
عضی ضربه ها نمی بره. حت ی خراش هم نمی ندازه. اونقدر که نفست رو "بند" میاره. دوشنبه هفدهم آذر 1393در ساعت13:36. دوشنبه هفدهم آذر 1393در ساعت13:34. دوشنبه هفدهم آذر 1393در ساعت13:34. خوشبختی داشتن کسی است. که بیشتر از خودش. زندگی با شی . دوشنبه هفدهم آذر 1393در ساعت13:33. ک افی نب ود. دوشنبه هفدهم آذر 1393در ساعت13:32. نیاز داری به یه آغوش بی منت. که تو رو فقط و فقط واسه خودت. که وقتی تو اوج تنهایی. هستم تا ته تهش! دوشنبه هفدهم آذر 1393در ساعت13:32. قشنگ ترین حس دنیاست. تو که باشی . هر روز را . نه!
tanha234.blogfa.com
492824. دختري ازجنس نااميدي
چه راحت قلبم را شکستند.چه راحت محکومم کردند. چه راحت دیوانه ام کردتد.چه راحت عشقم را دزدیدند. چه راحت احساسم را گرفتند و چه سخت زندگیم را بردند. و چه آسان ریشه های زندگیم را زیر پا لگد کردند. جواب دل عاشق مرا چه کسی خواهد داد؟ وجود خسته ام را چه کسی شاداب خواهد کرد؟ هرچند که دیگر شاداب نخواهد شد. زندگی از دست رفته ام را چه کسی به من باز خواهد گرداند؟ نمیدانم لذت دیوانه کردن یک انسان عاشق چقدر است. که زندگی خود را صرف آن میکنند. من واقعا عاشق بودم. چقدر صمیمانه نگاه پاک مرا خرید و. من ماندم و یک دنیا حسرت.
tanha236.blogfa.com
492825. فقط خدا
خدایا کمکم کن عهدی که با تو در طوفان بستم در آرامش از یاد نبرم. ديگه به نبودت عادت كرده بودم. خو دمو با خيالت راحت كرده بودم. دو باره زد به سرم شعر دلتنگي بگم. براي دل خو دم شعر غريبي رو بگم. گو نمو تر بكنم شوق اشكا مو ببينم. او مدي دلتنگي ها همه رفتن. شوق وصال و جا گذاشتن. تا او مدم با آغوشت جون بگيرم. خيال تازه اي رو پيش چشماي تو ديدم. دوباره نوا زشو دوست داشتنو عاشقي. سر كار گذاشتن دل تو شب ها ي بي قراري. دو باره لحظه ناب رسيدن. دو باره تشنه ي شوق بو سيدين. چه خيال ساده و خوبي. درد و دل با خدا. اي آنك...
tanha240.blogfa.com
492826. ♠روشن تــــر از تنهـــــایــــی♠
روشن تر از تنهایی. انان که عشق را میفهمند عذاب میکشند وانان که عشق را نمی فهمند عذاب میدهند. دلنوشته هایی از دل اشنا. دل نوشته های اتشین. جمعه بیست و چهارم خرداد 1392 ] [ 23:34 ] [ بهنام ] . باریدن واژگان دو دل. گوش بسپار به نواهای دلم . که نوای دل من از هنجره ای بی صداست. پنجره را میگشایم به روی افق تا با هنجره ای بی صدا بلند فریادت کنم. شاید که صدای دل من بگشاید پنجره ی اسمان را. شاید از این پنجره نوری درخشید در این ظلمت. شاید که این پاره کند پرده ی شب را. و با تک تک لرزه های اندامش تو را میخاند. کاش د...
tanha245.blogfa.com
492827. بغض چشم هایم
گفته باشم درد میکشم ولی تو چشمهایت را ببند سخت است بدانم میبینی و بیخیالی. گفته باشم درد میکشم ولی تو چشمهایت را ببند سخت است بدانم میبینی و بیخیالی. بانک قالب های فارسی وب. رژ لبی به رنگ سرخ (یلدا جوون). هفته چهارم آبان 1392. من و م رد م ثابت. من و م رد م ثابت. سه شنبه بیست و یکم آبان 1392. مرد که تو باشی. از میان تمام مذکرهای دنیا. فقط کافی است پای تو در میان باشد. نمیدانی چه بهشتی میسازد. یکشنبه بیست و دوم دی 1392. اگه عاشق کسی بشی و نتونی بهش بگی. ینی نشه که بگی چکار میکنی؟ فقط دخترا جواب بدن.
tanha2471.blogfa.com
492828. لحظات انتظار
Slm be hameye dustaye khubemun omidvaram ke khub bashin mano yasi ye chan vakhti yani ye 7 ya 8 mahi nabudim delemun baratun taniged bud dusetuuun dariiiiiim. شنبه سی ام آذر ۱۳۹۲ ] [ 17:2 ] [ یاسمن و مریم ] . یا جای درست بودیم در زمان غلط. یا جای غلط بودیم در زمان درست. و همیشه ، همینگونه همدیگر را از دست داده ایم . . . دوشنبه هجدهم آذر ۱۳۹۲ ] [ 13:27 ] [ یاسمن و مریم ] . جمعه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 13:1 ] [ یاسمن و مریم ] . خدا نزدیک قلب توست. فقط باهرلحظه همراه شی. دل نوشته های من. گاهی سر میزد و دل.
tanha25.blogfa.com
492829. تنهای تنها
زن کژدمى است ، گزیدنش شیرین . [نهج البلاغه]. از پدری پرسیدند آیا درست است که میگویند "زمانی فرا خواهد رسید که پسر ها بزرگتر از پدرشان خواهند شد؟ گفت:" اتفاقا این موضوع سخت ذهن مرا به خود مشغول داشته است. البته کاری به استعداد و نبوغشان ندارم منظور من سن و سال آنهاست! پرسیدند:" به چه دلیل؟ سجاد محمودی : : پنج شنبه 87/5/31: : ساعت 12:41 صبح. بهترین حالات جنسی : 5 اشتباهی که اکثر آقایون مرتکب میشوند. از سری مقالات آموزشی ویژه زوجین). تقلید همه چیزهایی که در فیلم های پورنو می بینید. و درواقع، یکی از بدترین ر...
tanha25.parsiblog.com
492830. حرفهای نگفته ...
پری هستم. متولد آذر ماه 67. دانشجوی فقه و حقوق. ساده ام و ادعایی ندارم. رو سیاهم اما لطف آسمون در مورد من زیاده. خدایا شکرت . شاگرد اول رشته ی خودم هستم. و بخاطر معدلم، یه جایی به ترم پایینی ها درس میدم. ارزیابیم خوب شده. دوستام دوستم دارندو استادام برام اهمیت قائلند. ( البته بگذریم از بعضی هاشون). بیشتر اساتید خانوم ما میگن:. خوش به حال مامانت پری. کاش تو دختر ما بودی واقعا! اگه ما مثل تو بودیم و این شرایط خوبو داشتیم، مثل تو موفق میشدیم. خوش بحالت که هیچ مشکلی نداری. 53: بيگانه جدا، دوست جدا. مامان صبح...
tanha251.blogfa.com
492831. دوستت دارم
نوشته شده در پنجشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۰ساعت 15:49 توسط tanha258. نوشته شده در یکشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 15:9 توسط tanha258. نوشته شده در شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 21:10 توسط tanha258. وااااااااااااای قربووون اون لبات آخه. نوشته شده در جمعه چهاردهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 17:51 توسط tanha258. نوشته شده در جمعه چهاردهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 17:50 توسط tanha258. من اینجا ریشه در خاکم. من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم. من اینجا تا نفس باقیست می مانم. من از اینجا چه. امید روشنائی گر چه در این تیره گیهانیست. تو سینه ، ت...
tanha258.blogfa.com
492832. *TANHA*
خدایا طوری زنده نگاهم دار که دلی از زنده بودنم نشکند. این کیک رو خیلی دوست داشتم گذاشتم تا شماهم ببینینش. نوشته شده در جمعه 26 آبان 1391ساعت 09:49 توسط tanha. عید غدیر خم مبارک. گفتم آخرعشق را معنا کنیم. بلکه جای خویش را پیدا کنیم. آمدم دیدم جای لاف نیست. عشق غیر از ع ش ق نیست. آمدم گفتم به آوای جلی. ع یعنی عدل مولایم علی. ش یعنی شور الله الصمد. ق یعنی قل هو الله احد. عاشقان عیدتان مبارک باد. نوشته شده در جمعه 12 آبان 1391ساعت 10:09 توسط tanha. عشق اگر خط موازی نیست،چیست؟ یا کتاب جمله سازی نیست،چیست؟
tanha26.blogsky.com
492833. *.ღ.•* هـمـراز مـن *.ღ.•*.
ღ * همراز من *.ღ. *. قيامت بي حسين غوغا ندارد. شفاعت بي حسين معنا ندارد. حسيني باش كه در محشر نگويند. چرا پرونده ات امضاء ندارد. نوشته شده در چهارشنبه ششم آبان ۱۳۹۴ساعت 10:34 توسط ღهمرازღ. تنها روزنه ی امید است که هیچگاه بسته نمی شود،. تنها کسی است که با دهان بسته هم می توان صدایش کرد. شکسته هم می توان سراغش رفت،تنها خریداری ست. شکسته را بهتر برمیدارد،تنها کسی است که وقتی همه. ماندوقتی همه پشت کردند آغوش می گشاید.وقتی همه. گذاشتند محرمت می شود.وتنها سلطانی است که دلش با. می گیرد نه با تنبیه کردن. حقیقت چ...
tanha2628.blogfa.com
492834. سلاله
گرم سوزد از داغ غمت شاخ بز غاله به کون پدرت . ما که از دختر همسایه خیری ندیدیم . شما چطور. نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم دی 1392ساعت 3:57 توسط ذکریا آشوری. سلام بر همگی . برچسبها: من دوباره اومدم. بعد از مدت ها. نوشته شده در پنجشنبه سوم مرداد 1392ساعت 22:31 توسط ذکریا آشوری. سلام بر همگی . برچسبها: من دوباره اومدم. بعد از مدت ها. نوشته شده در پنجشنبه سوم مرداد 1392ساعت 22:30 توسط ذکریا آشوری. نوشته شده در پنجشنبه سوم مرداد 1392ساعت 22:29 توسط ذکریا آشوری. برچسبها: شب قدر و تسليت ميگم. اره درسته فوتسا...
tanha2766.blogfa.com
492835. لبخند بزن
Target=" blank" قالب وبلاگ. وبلاگ هواداران کیکاووس یاکیده. نگار جونم یادته زمانی جمعمون جمع بود؟ نگار جونم یادته زمانی جمعمون جمع بود؟ زمانی که باهم بودیم خیلی شاد تر بودیم حالا درسو کارو چیزی که. اسمشو گذاشتیم زندگی از هم دورمون کرده غافل از این که زندگی. همین با هم بودناست. به یاد اون روزا اینارو گذاشتم. راستی من معمولا دوشنبه ها ساعت 6 تا 7 عصر هستم. پنجشنبه ۳۱ مرداد۱۳۹۲ ساعت: 19:44. آپم خوشحآل ميشم بهم سر بزني. با گذاشتن يه كامنت كوچولو حضور خودتو اعلام كن. در ضمن لايك به مطالب يادت نره. آخه میدونی د...
tanha280.blogfa.com
492836. خودمــــــــــو تـــــــــــــــو
بندی که پاره شد رو میشه گره زد ولی همیشه یه گره باقی می مونه . . . عشق حرف نیست تموم. ﺍﯾﻦﮐﻪ ﺑﺪﻭﻧﯽ ﺳﻬﻢ ﮐﺴﯽ ﻫﺴﺘﯽ ﻭ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻩ. ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﻨﯽ ﺗﻮﯼ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﺰﺭﮔﯽ. ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﺑﺮﺍت ﺗﻨﮓ میشه. ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﯾﻦ ﺗﻌﻬﺪ ﺍﻣﻀﺎﺀ بشه ﺗﻮﯼ ﯾﮏ ﺗﮑﻪ ﮐﺎﻏﺬ ﺑﯽﺍﺭﺯﺵ ﯾﺎ نه! ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﻏﺬ ﭘﺎﺭﻩﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺯﯾﺎﺩ ﺍﻣﻀﺎﺀ ﺷﺪن ﻭ ﭘﺎﯾﺪﺍﺭ ﻧﻤوندن! ﻋﺸﻖ ﺍگه ﻋﺸﻖ ﺑﺎشه. ﺍصلش ﺟﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪﺍﯼ ﺳﻨﺪ ﺧﻮﺭﺩﻩ. جمعه پنجم تیر ۱۳۹۴ 19:39. خدا جونم یه ذره بنده هاتو راهنمایی کن. دختری که م رد. چه آسان به خاک پس دادیمش. صدایت چرا انق...
tanha2847.blogfa.com
492837. متنهاي زيبا
دریافت کد صفحه ورودی. نبودم كه اينگونه بسوزم به پايت. كه اينگونه بمانم در حسرت ديدارت. نبودم كه عذاب بكشم تمام درد هاي دنيا را به دوش بكشم . كه شب هايم را با چشمان خيس سحر كنم . روز هايم را با دلتنگي و انتظار به سر كنم . نبودم كه اينگونه دل سوخته نباشم. در هواي سرد عشقت افسرده نباشم . نبودم كه اينك تنها باشم . تو نباشي ومن پريشان باشم . تو نباشي من ديووانه وسرگردان باشم . نبودم كه اينك لحظه هايم بيهوده بگذرد فصل هايم بي رنگ بگذرن. تا حتي دلم به خزان نيز خوش نباشد . چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1392. پرنده اي...
tanha2916.blogfa.com
492838. tanha292
بانک جامع اطلاعات توریستی و گردشگری. سلام دوستان عزیز قصد معرفی یک سایت خوب و مرجع در زمینه تور های گردشگری و مسافرتی رو داریم. اسم این سایت تور باران. هست در این وبسایت مجموعه کاملی از تور های داخلی. و خارجی و زیارتی وهمینطور تورهای لحظه آخری. قرار دارد آزانس های مسافرتی تور های مختلفی را در این سایت به ثبت میرسانند و تور باران به صورت روزانه با تور های جدید بهروز و آپدیت میشود. از مهمترین مسیر های خارجی که در این وبسایت درج میشود میتوان به تور مالزی. اشاره کرد همچنین تور ترکیه. نوشته شده در جمعه بیست و...
tanha292.blogfa.com
492839. گل خشک
نوشته شده در دوشنبه 94/1/31ساعت 6:52 عصر توسط منا منتظر نظرتونم . همیشه برایم سوال است :. اگر قرار بود روزی اورا ازدست بدهم. چرا خدا خواست که. نوشته شده در یکشنبه 94/1/16ساعت 3:48 عصر توسط منا منتظر نظرتونم . یه وقتایی باید رفت. یه وقتایی باید رفت . اونم با پای خودت. باید جاتو از زندگی. متوجه نمیشن چی میشه! بدجور یادت می افتن. که دیگ خیلی دیر شده. نوشته شده در سه شنبه 93/9/4ساعت 9:36 عصر توسط منا منتظر نظرتونم . به کسی که قسمتش نیست. نوشته شده در سه شنبه 93/9/4ساعت 9:30 عصر توسط منا منتظر نظرتونم . PARST...
tanha2926.parsiblog.com
492840. وبلاگ رنگ دار به فروش میرسد
وبلاگ رنگ دار به فروش میرسد. وبلاگ رنگ دار به فروش میرسد.
tanha29278.blogfa.com
492841. ღ♥ღ...دیار تنهایی من...ღ♥ღ
ღ ღدیار تنهایی من.ღ ღ. گاهی گذاشتن یک خط بین دو احساس دیواری میشود چون دیوار چین! آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم. از شیشه نیستیم که با سنگ بمیریم. تقصیر کسی نیست که اینگونه غریبیم. شاید این خواست خدا بود که دلتنگ بمیریم. تو قسمت من.نه. قربان دلم که مال مردم خور نیست! من همان دخترک غم زده ی دیروزم. من همان کودک بی تاب برای بودن. که دلش رادراندوه به زنجیرکشید. وبه اندازه ی دل رنج کشید. و به اندازه ی بی معرفتی دردکشید. عین آتش زیر خاکستر است. گاهی فکر میکنی تمام شده. همه ات را آتش میزند. من غریبی قصه پردازم.
tanha29429.blogfa.com
492842. كاش انتظارم پاياني داشت
من پذیرفتم که عشق افسانه است/این دل درد آشنا دیوانه. از عاشقی به تنهایی رسیدم همه کس داشتم و بی کس ماندم. به این نتیجه رسیدم که بهتر از تنهایی تو دنیا وجود نداره. من مهران هستم و تنها مینویسم و تمام سعی خودمو میکنم که یه وبلاگ خوب در. اختیار شما که بازدید میکنید بزارم. ممنون میشم درباره وبلاگ نظر بدبد. حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ. دل نوشته های غمگین و عاشقانه. سرگردان - حسام و ملیکا ). I U * دل شیدا * I U. نسیم دختری از بهار. ستاد مبارزه با دختران. خسته ام از تنهایی! دلم برای کسی تنگ است. مرا چه به تنهایی.
tanha2alone.blogfa.com