SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492842 - 492896)

492842. كاش انتظارم پاياني داشت
من پذیرفتم که عشق افسانه است/این دل درد آشنا دیوانه. از عاشقی به تنهایی رسیدم همه کس داشتم و بی کس ماندم. به این نتیجه رسیدم که بهتر از تنهایی تو دنیا وجود نداره. من مهران هستم و تنها مینویسم و تمام سعی خودمو میکنم که یه وبلاگ خوب در. اختیار شما که بازدید میکنید بزارم. ممنون میشم درباره وبلاگ نظر بدبد. حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ. دل نوشته های غمگین و عاشقانه. سرگردان - حسام و ملیکا ). I U * دل شیدا * I U. نسیم دختری از بهار. ستاد مبارزه با دختران. خسته ام از تنهایی! دلم برای کسی تنگ است. مرا چه به تنهایی.
tanha2alone.blogfa.com
492843. تنهای تنها
چهارشنبه سوري خيلي خيلي نزديکه! اميدوارم چهارشنبه سوري تبديل ب چهارشنبه سوزي نشه! دوشنبه بیست و هشتم اسفند 1391 1:21. سال 91داره تموم ميشه! ي سال ديگه گذشت! ازته دلم آرزو دارم سال جديد براتون فقط پراز خنده و شادي باشه! سال نو پيشاپيش مبارک! دوشنبه بیست و هشتم اسفند 1391 1:13. سال رو به انتهاست. ومن هنوز در فکر روزهایی هستم. که باید بدونه تو بگذرانم. سال نو پیشاپیش مبارک. دوشنبه بیست و یکم اسفند 1391 20:59. خدا انگار تو صداشون استامینوفن تزریق کرده. باهاشون حرف که میزنی آروم میشی. آخرین عبادت ما نیست.
tanha2baran.blogfa.com
492844. تنهاتر از خدا
شاید هنوز هم دیر نیست. نوشته شده در شنبه شانزدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت 19:0 توسط دلنیا. تنهایی زخم هزارساله دل. نوشته شده در شنبه هفتم فروردین ۱۳۸۹ساعت 16:24 توسط دلنیا. You love me not. نوشته شده در دوشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۸۸ساعت 22:17 توسط دلنیا. نوشته شده در یکشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۸ساعت 19:25 توسط دلنیا. آنکه ویران شده از دوست مرا می فهمد. آنکه تنها شده بسیار مرا می فهم. آنچنان از تو فرو ریخته ام. که فقط ریزش آوار مرا می فهمد. نوشته شده در یکشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۸ساعت 19:25 توسط دلنیا. محل صدور:د...
tanha2baroon.blogfa.com
492845. تنها تو غمها
تنها باش که در این روزگار عشقی جز خدا نیست. من نگویم که مرا زین قفس آزاد کنید. قفسم برده به باغی و دلم شاد کنید. نوشته شده در ساعت 18:21 توسط علي. من از شب ها ی تاریک بدون ماه می ترسم. من از شب ها ی تاریک بدون ماه می ترسم. نه از شیر و پلنگ، ازاین همه روباه می ترسم. مرا از جنگ رو در روی درمیدان گریزی نیست. ولی ازدوستان آب زیر کاه. من از صد دشمن دانای لا مذهب نمی ترسم. ولی از زاهد بی عقل ناآگاه. پی گم گشته ام در چاه نادانی. اصولأ من نمی دانم چرا از چاه. اگرچه راه دشوار است و مقصد ناپدید، اما. روزهایت پر از .
tanha2ghamha.blogfa.com
492846. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanha2love.persianblog.ir
492847. دو نگـاه تنــها
گفت از دوست چه دیدی که چینی یاد کنی گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند. چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند. وتماشای تو زیباست اگر بگذارند. من زاظهار نظرهای دلم فهمیدم. عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند. من این همه بیهوده مگرد. خانه دوست همین جاست اگر بگذارند. سند عقل مشاء است همه می دانند. عشق اما فقط از ما است اگر بگذارند. غضب آلوده نگاهم نکنید ای مردم! دل من مال شماهاست اگر بگذارند. نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۸/۱۱/۱۱ساعت 17:59 PM. می دانی دانش انسان ها چگونه است؟ لطفا وضعیت خود ا مشخص کنید! دل نوشته های پرنس.
tanha2negah.blogfa.com
492848. باغ تنهایی
تواگرمیدانستی چه زخمی دارد خنجر از دست رفیقان خوردن ازمن خسته نمیپرسیدی که چرا تنهایی. اجابت تمام عشق است. و من به تو. یک قنوت عاشقانه را. به اندازه ی همه ی دارایی ام. دوشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ 15:42 TANHA. قول داده ا م. ه ر ا ز گاهی. فانوس یاد ت را. میان این کوچه ها بی چراغ و بی چلچله، روش ن کن م. م ن ه مان من م. ه نوز ه م د ر این ش بهای بی خواب و بی خاط ره. میان این کوچه های تاریک پ رسه میز ن م. ا ما به هیچ س تارهی دیگ ری س لام ن خواه م ک رد. خیال ت راح ت. یکشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۰۷ 15:50 TANHA. تو اگر مال من بودی.
tanha2qam.blogfa.com
492849. نجوای تنهایی
اس ام اس طنز. گالري عکس هاي زیبا. دانلود فیلم با لینک مستقیم. آه اگر روزی فراموشم کنی. با غم هجران هم آغوشم کنی. وای اگر نامم بمیرد بر لبت. یا فرو بنشیند این سوز تبت. آه میترسم شبی طوفان شود. ساحل امید من ویران شود. یکشنبه بیست و ششم خرداد 1392 ] [ 9:30 ] [ s ] . در دلم بود که آدم شوم. بیخبر از همه عالم شوم. چهارشنبه پنجم مهر 1391 ] [ 8:8 ] [ s ] . من در آئینه رخ خود دیدم. و به تو حق دادم. آه می بینم،می بینم. تو به اندازه تنهایی من خوشبختی. من به اندزه زیبائی تو غمگینم. من چه دارم که تو را در خور؟ من این...
tanha2s.blogfa.com
492850. آلوما والت
کیف پول آلوما والت , خرید کیف پول آلوما والت , خرید اینترنتی کیف پول آلوما والت , خرید پستی کیف پول آلوما والت , سفارش خرید کیف پول آلوما والت. کیف آلومینیومی ضد آب. جنس کیف آلوما والت اصل. از جنس آلومینیوم می باشد. توجه داشته باشید که. در این فروشگاه آلوما والت بدل عرضه نمی شود. آلوما والت اصلی هولوگرام دار تنها 9000 تومان. لطفا هنگام خرید به هولوگرام کنترل کیفیت توجه فرمایید. کیف آلوماوالت اصل تنها 9000 تومان. اولین و تنها کیف مدارک. و کارت آلومینیومی در رنگها ی مختلف که از جنس آلومینیوم می باشد. خرید ...
tanha2tanha.blogfa.com
492851. دانلود آهنگ های روز دنیا
دانلود آهنگ های روز دنیا. آهنگ ، دانلود برترین و جدیدترین آهنگ های دنیا در این وبلاگ. دانلود آهنگ جدید رستاک قبل از اینکه بری. دانلود آهنگ جدید رستاک قبل از اینکه بری. همینک از رسانه تاپ موزیک ، دانلود آهنگ رستاک بنام قبل از اینکه بری با بهترین کیفیت و لینک مستقیم در ادامه. ترانه سرا : مهتاب یغما ، آهنگساز : رستاک حلاج ، تنظیم ، میکس و مستر : آبان حبیبی. یک لحظه قبل از اینکه بری چک کن. خالی نباشه پاکت سیگارم. جوری برو که حس نکنم رفتی. وقتی برو که حال خوشی دارم. بردار و با خودت ببر از اینجا. آهنگ و ترانه ...
tanha3.blogfa.com
492852. سـیـטּ ، ڪاف نـوشـت . . .
الان یه جوریم که خودمم نمیدونم فازم چیه . انقد این چن روزه کارای دانشگاه خستم کرد که کم کم دارم پشیمون میشم :. دقیقا مثه توپ فوتبال هی شوت میشم اینور شوت میشم اونور :. احتیاج به یه سفر طولانی دارم :(. شیطونه میگه در همه چیو تخته کنم برم . همه آرزوهامون خاطره هامون خودت بگو چی میشه . ". اتفاقی که هر لحظه منتظرش بودم ، افتاد! باید با این موضوع کنار بیام . باید! هرچقد ادعا کنی که دلت بزرگه و همه رو میبخشی ،. هرچقد بگی ببخش تا بخشیده بشی ،. گاهی نمیشه . گاهی ته دلت یه لکه ی سیاه میبینی . آروم و بی سرو صدا .
tanha30.blogfa.com
492853. آبی باش مثل آسمان
آبی باش مثل آسمان. من ورق را با دلم بر ميزنم! بار ديگر حكم كن! اما نه بي دل! حكم دل : هركه دل دارد بيندازد وسط. تا كه ما دلهايمان را رو كنيم! دل كه روي دل بيافتاد،عشق حاكم ميشود، پس به حكم عشق، بازي ميكنيم. اين دل من! رو بكن حالادلت را! بر بزن انديشه ات را! حكم لازم: دل گرفتن! دل سپردن. هر دو لازم! نوشته شده در جمعه سی و یکم شهریور ۱۳۹۱ ساعت 14:45 توسط م.د. روزهای بدی در زندگی آدم می رسد. که هیچ کسی حتی نمی پرسد:. برای چنین روزهای بدی. نیاز به یگانه مهربان دلسوزی داری. و نامش چه زیباست . وفای بی وفایی ات.
tanha300.blogfa.com
492854. وبلاگ تفریحی و سرگرمی
وبلاگ تفریحی و سرگرمی. وبلاگ تفریحی و سرگرمی. تیک عصبی حرکتی شامل حرکات غیرارادی عضلات صورت اطراف دهان، گردن و شانهها که معمولا کوتاه مدت است و پس از مدتی رفع میشود. یک روانپزشک با اشاره به استرس بالای کودکان در آستانه بازگشایی مدارس، گفت: والدین باید با کاهش استرس، تیکهای عصبی کودکان را کاهش دهند. دکتر فربد فدایی گفت: تیک عصبی حرکتی شامل حرکات غیرارادی عضلات صورت اطراف دهان، گردن و شانهها که معمولا کوتاه مدت است و پس از مدتی رفع میشود. فدایی تنها برخی از تیکها را نیازمند درمان دارویی دانست و گفت: اگر تی...
tanha3000.blogfa.com
492855. عاشق روزگار....
خودت درستش کن امیدم به تو هست. چهارشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۲ ] [ 22:14 ] [ مجید د ] . خدا هنوز با ماست. شادی را هدیه کن به کسانی که آن را از تو گرفتند. عشق بورز به آن هایی که دلت را شکستند. دعا کن برای آن هایی که نفرینت کردند. درخت باش بر غم تبر ها. پرواز کن به کوری چشم خفاش ها. بهار باش و بخند که. پنجشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 20:2 ] [ مجید د ] . لعنت به ساعتهایی که جلو نمیروند،. خواب می مانند ،. کار نمی کنند ،. کوک نمی شوند ،. عقب می مانند ،. و از رفتن خسته میشوند. این بلاها از وقتی به سر ادم میاد.
tanha30000.blogfa.com
492856. تنهایی
Do you Love me too? Happy Valentain for you. عادت ندارم درد دلم را ،. به همه کس بگویم ! پس خاکش میکنم زیر چهره ی خندانم. ،. تا همه فکر کنند . . . نه دردی دارم و نه قلبی. نوشته شده در شنبه دوازدهم بهمن 1392ساعت 17:9 توسط الهه. تو تنها مرد زندگی من هستی که دختر کوچولوت میتونه بهت اعتماد کنه. نوشته شده در یکشنبه نوزدهم آبان 1392ساعت 4:17 توسط الهه. پدر ای چراغ خونه! مرد دریا، مرد بارون. با تو زندگی یه باغه، بی تو سرده مثل زندون. هر چی دارم از تو دارم ، تو بهار آرزوها. حساب و کتاب می کنی! که زیادتر گذشته ای ،.
tanha3000girl.blogfa.com
492857. دفتر خاطرات من
تابستونه وتعطيلات طولانيش تصميم گرفتم برم کاراته الان يه ماهه که دارم ميرم. استاد مي گفت خيلي زود ياد گرفتيد قراره چند روزه ديگه کمربند نارنجي شه. يه خاطره خاطره که نه يه اتفاق. اون موقع که من ميرم خيابون ها خلوتند. چند وقت پيش بود داشتم راه ميرفتم و فکر مي کردم که يهو يه ماشين ازاون طرف خيابون بوق زد منم خودمو زدم به اينکه چيزي نشنيدم و اصلا نگاشم نکردم رفت خيابون رو دور زد. واي خدا حالا چيکار کنم. ولي وقتي به کارام فکر کردم خندم گرفت. واي عجب روزي بود. کمکم کنید خیلی تنهام. فرشته هائي وجود دارند اما بع...
tanha303.blogfa.com
492858. دانلود جدیدترین آهنگ ترنس ورزشی شاد 2014
دانلود جدیدترین آهنگ ترنس ورزشی شاد 2014. دانلود جدیدترین آهنگ ترنس ورزشی شاد 2014. به وبلاگ من خوش آمدید. دانلود تک آهنگ های ترنس جدید شال هیجانی 2014. دانلود تک آهنگ های ترنس جدید شال هیجانی 2014. Best Of Trance Music Select By Vmusic – Vol.4. لینک دانلود مستقیم آهنگ. کیفیت : 128kbps / حجم : 5.00MB. Meron – Somebody Like Me (Original Mix). لینک دانلود مستقیم آهنگ. کیفیت : 128kbps / حجم : 5.93MB. Markus Schulz – Remember This (Original Mix). 02 A Sean – Dreaming (2014). 05 Floe – Nemesis (2014). تمام حق...
tanha30stem.lxb.ir
492859. دنیایی تنهایی
سلام هر کی این وبلوگ رو میخواد بگه رمزشو بدم بهش. نوشته شده در چهارشنبه نهم مهر 1393ساعت 14:27 توسط tanha.
tanha31.blogfa.com
492860. تنهايي رو بلدم...
احساس منو عوض نکن. سایتی که نمیتونه پشتیبانی اطلاعات مردم باشه. چرا از اول ساخته میشه. اینجا همه گذشته و درد دلای من بود. از آدمی که درد تو رو بیشتر از خودت کشید چه انتظاری داری؟ الان که درد دارم کجایی. بال های شکسته ام را بنگر. عجيب است ، باز هم پرواز كنان به سوي تو مي آيم. پاك فراموش كرده ام بالهاي شكسته ام را! فقط ، "تو" را داشته باشم. خب ، ديگر چه؟ اینجای زندگیم که ایستادم. دیگه هیچی ازت نمیخوام. منو به خودم برگردون. شبی به یاد ماندنی. هیچوقت دوس نداشتم دل نوشته هاموکسی از اشناها بخونه!
tanha3102.blogfa.com
492861. خادم قران و اهل بیت
خادم قران و اهل بیت. اموزش مقام بیات - عفاسی. پنل اس ام اس. اس ام اس منطقه ای. اموزش مقام بیات - عفاسی. 1 - سوره انفطار - ایات 1 تا 11. 2 - سوره اعراف - ایات 138 تا 141. 3 - سوره تکاثر. برچسبها: اموزش نغمات ترتیل. اموزش نغمات راشد مشاری العفاسی. اموزش نغمه ی بیات عفاسی. پنجشنبه 14 خرداد 1394 ] [ 07:47 ] [ محمد. اموزش مقامات - عفاسی (1). تعداد بازدید ها: 40. طراحی : وبلاگ اسکین. Weblog Themes By : weblog skin.
tanha313.blogsky.com
492862. جدید ترین های فناوی اطلاعات
جدید ترین های فناوی اطلاعات. بنام خداوند بخشنده و مهربان. با ما به روز باشید . جدید ترین های دنیای فناوری را در دسترس داشته باشید. با آرزوی اینکه در این وبلاگ دقایق خوبی داشته باشد. جدیدترین مطالب فناوری را در این سایت دیدن کنید. یک نفر برای همه نگرانی هایت بیدار است. وبلاگ حقوقی امید اسحاقی. ىک نفر براى همه نگرانى هات بىدار است. جدیدترین اخبار گوشی و موبایل. بهترین وجالب ترین مطالب. متي ترانا و نراک. آموزشگاه برق علم و صنعت. به روزترین سایت موزیک. دلایل خرید یک تلفنهوشمند ویندوزفونی در سال 2014 چیست؟
tanha3131.blogfa.com
492863. בخترے از جنس בریا
בخترے از جنس בریا. بچه ها اگه سر زدین نظر بزارین. من ادرس هیچکدومتونو ندارم. پنجشنبه چهارم تیر ۱۳۹۴ ] [ 20:53 ] [ בریا ] . انجمن سلول های بنیادی. آی سی ام پورتال. Weblog Themes By : themzha.com.
tanha321.blogfa.com
492864. نردبانی به آسمان
چون خیلی گرفتاریم به خدا نمی رسیم. اما واقعیت این است که چون به خدا نمی رسیم خیلی گرفتاریم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۰ساعت توسط مهاجر. اگر در نهج البلاغه جز این حکمت نبود همین یک. برای پند گرفتن کافی بود". مردی از امام درخواست اندرز کرد.) درود خدا براو باد فرمود:. که بدون عمل صالح به آخرت امیدوار است،. دیگران را پرهیز می دهد امام خود پروا ندارد. برای دیگران که گناهی کمتر از او دارند نگران، و بیش از آنچه عمل کرده امیدوار است،. اگر بی نیاز گردد مست و مغرور شود، و اگر تهیدست گردد، مایوس...
tanha329.blogfa.com
492865. تنهایی
گاهی ادمها اشتباهی عاشق میشن:.
tanha33.blogfa.com
492866. گفتی خداحافظ و من سکوت کردم...
گفتی خداحافظ و من سکوت کردم. اینجا برا دل خودمه و البته برا خودش. همه ی کسایی که گذرا یا غیر گذرا اتفاقی یا غیر اتفاقی به این وبلاگ میاین. هر کاری خواستید بکنید.مطلب کپی کنید.نظر بدارید یا نه.ولی خواهشا نصیحت نکنید. کامنت خصوصی هم نذارید. مخاطب من خودشه که شاید روزی اینارو بخونه. از هر وبلاگی خوشم بیاد لینک میکنم.هر کسی دوس داشت میتونه منو با عنوان وبلاگم یا هر اسمی که خودش دوس داره لینک کنه. وقتی هم آپ میکنم به کسی خبر نمیدم. چهارشنبه 11 مرداد1391 ] [ 23:53 ] [ tanhaa ] . هوس کرده ام تو باشی و من باشم.
tanha33111.blogfa.com
492867. گلبه غم
tanha333.blogfa.com
492868. در انتهای حضور
بازدید امروز : [1] ، دیروز: [12] ، کل بازدیدها:[83861]. شریف به تمام معنا کسی است که دانشش مایه شرف او گردد [امام جواد علیه السلام]. دلم برای اینجا.نوشته هایم.خودم .و لحظه های ناب زندگی ام تنگ خواهد شد. نمی دانم کجای این زندگی گم شده ام . و توکل علی الله و کفی باالله وکیلا. جز این جمله ای به ذهنم نمی رسد. اولین دیدگاه را شما بگذارید. کس نیارد براو دم زند از قصه ما. مگرش باد صبا گوش گذاری بکند. کمی سکوت را تجربه کن! می دانم معنایی به مراتب والاتر در سکوت نهفته است. کمی سکوت را تجربه کن! و دلها تنگ و آشفته.
tanha33945.parsiblog.com
492869. فصل سرد
اینک این منم زنی تنها در آستانه فصلی سرد. این وبلاگ رو تقدیم میکنم به همه آنهایی که با وجود این که در جمعند باز هم تنهایند به امید اینکه لحظه ای از تنهاییمون رو با هم شریک بشیم. تفريح دانلود هرچي بخواي. بهترین وب تفریحی عکس جوک. یه دل خیلی خسته. ابردر گلو(امیر نقی لو). فصل بهار و دوستان بهاری. بی سرزمین تر از باد. قالب وبلاگ گرافیکی جنگل سیاه. من با غزلی قانعم و با غزلی شاد. تاباد زدنیای شما قسمتم این باد. غزل نازم بانوی اردیبهشتیم با اومدنش دنیامو شاد و رنگی کرد. خدایا بخاطر این الماس گرانبها ممنونم.
tanha34.blogfa.com
492870. دنیای تنهایی من
نوشته شده توسط تنها در جمعه بیست و دوم آذر 1392 و ساعت 12:27. یادته یه روزی بهم گفتی. هر وقت خواستی گریه کنی برو زیر بارون. که نکنه نامردی اشک هاتو ببینه و بهت بخنده . گفتم اگه بارون نیومد چی؟ گفتی اگه چشم های قشنگ تو بباره آسمون گریه ش میگیره . گفتم یه خواهش دارم وقتی آسمون چشام خواست بباره تنهام نزار . گفتی به چ شم . حالا امروز من دارم گریه میکنم اما آسمون نمی باره . و تو هم اون دور دورا ایستادی و داری بهم می خندی . نوشته شده توسط تنها در چهارشنبه نوزدهم بهمن 1390 و ساعت 0:36. توبه من خندیدی ونمیدانستی.
tanha340.blogfa.com
492871. حالم بد
tanha3474.blogfa.com
492872. تنها
رژیم های لاغری بی فایده اند، برای لاغر شدن این کارها را بکنید. آیا به فکر آب کردن چند کیلو اضافه وزن کسب شده از زمستان افتادهاید؟ چه برنامه ای برای عملی کردن تصمیمتان گرفتهاید؟ آیا میخواهید رژیم بگیرید؟ چه اندازه راجع به رژیمهای لاغری اطلاعات دارید؟ چقدر به ارادهی خودتان مطمئن هستید که میتوانید تن به این رژیمهای سخت لاغری بدهید؟ اصلا اعتقادی به رژیم دارید یا نه؟ رژیمهای یویویی شما را چاق میکند. مصرف مواد غذایی سیرکننده به لاغر ماندن کمک میکند. شکم خود را با میوه ها و سبزیجات که حاوی بیشترین میزان فیبر هس...
tanha3484.blogfa.com
492873. ...به بـــهارم نرسیدی به خــزانم بـنگر
به بهارم نرسیدی به خزانم بنگر. دل کندن اگر کار آسانی بود . . فرهاد به جای بیستون دل می کند. گرگ هم که باشی عاشق بره ای خواهی شد که تو را به علف خوردن وا می دارد و این است رسالت عشق شدن آنچه نیستی. یکشنبه ۳۰ شهریور۱۳۹۳ توسط V A H I D. گاه پرواز را به هوس یک لحظه خیال ، محال می کنیم. گاه باران را فدای ترنشدن صورتمان می کنیم ، زیر چترهای سیاه. گرگ هم که باشی عاشق بره ای خواهی شد که تو را به علف خوردن وا می دارد و این است رسالت عشق شدن آنچه نیستی. سه شنبه ۲۴ تیر۱۳۹۳ توسط V A H I D. من، همان پل شکسته پشت سرت.
tanha35.blogfa.com
492874. ♥ان راکه دوست داشتم خیلی ادم باگذشت بود♥
ان راکه دوست داشتم خیلی ادم باگذشت بود. روزهایی که بااوبودم.(پست ثابت). خدایا ازت دلگیرم به قولت وفا نکردی. گفته بودی حقه انتخاب دارم پس چرا انتخابم در اغوشه دیگریست؟ لطفادراين پست نظرنزاريد چون تاييد وخوانده نميشود.ممنون#. برچسبها: پستهای آپ شده پایین این پست قرارمیگیرند. ادام ه حرفاي ما. تاريخ پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت 1391ساعت 2:50 بعد از ظهر نويسنده TANHA. خدا حافظ گل مریم گل مظلوم و پر دردم. نشد با این تن زخمی به آغوش تو بر گردم. نشد تا بغض چشمات رو به خواب قصه بسپارم. نیستی تاولنتاین وبهت تبریک بگم.
tanha3505m.blogfa.com
492875. عاشق اما تنها
احساسات من قیمتی دارد که تو برای پرداخت آن خیلی فقیری. نوشته شده در 91/05/05. ساعت 18:29 توسط shaghayegh. نوشته شده در 91/05/02. ساعت 10:30 توسط shaghayegh. یه مدت بی خیال این وب شدم اما میخوام دوباره از نو شروع کنم به نوشتن. دلم واسه اینجا خیلی تنگ شده. خیلی این وبم رو دوس دارم خیللیییییی. امیدوارم که دوباره بتونم سرو سامونش بدم. نوشته شده در 91/05/02. ساعت 9:43 توسط shaghayegh. نوشته شده در 90/11/20. ساعت 15:34 توسط shaghayegh. نوشته شده در 90/06/19. ساعت 13:32 توسط shaghayegh. نوشته شده در 90/06/19.
tanha36.blogfa.com
492876. ✿✿تنها✿✿
حتی موها هم میدانند که پایان شب سیه، سپید است. دست م را بگیر. میخو اهم در دنیای آرام ت و. آرام بگیرم . . . جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴. ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻭﺍﺭ ﭘﺎﯼ ﻋﺸﻘﺶ ﻣﯽ ﻣﻮﻧﻪ،. ﺍﮔﻪ ﺭﻭﺕ ﺣﺴﺎﺳﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻩ. ﺍﻣﺎ ﺍﻣﺎﻥ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﭼﺸﻤﺶ ﺑﯿﻔﺘﯽ. ﭘﺲ ﻣﻌﺸﻮﻕ ﯾﺎ ﻣﻌﺸﻮﻗﻪ. ﯾﮑﻢ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺍﺕ ﺗﻮﺟﻪ ﮐﻦ.ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺩﻟﺸﻮ ﺑﺸﮑﻨﯽ. رو هرگز باور نکنید. هر لحظه که اراده کنه میتونه طوفان بپا کنه. که کنار شما نفس میکشد. مهم نیست که کجا و چطور باهاش آشنا شدی. یا ازش خیلی دوری یا دو قدمی خونشون هستی! قلبت بهش وفادار باشی مثل یه. ﺍﺯﺵ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﻭ ﻣﺨﻔﯽ ﮐﻨﯽ.
tanha366.blogfa.com
492877. تنها ترین
به بعضیام باید بگی: عزیزم تو داری اینجا حیف میشی برو هند اونجا می پرستنت . نوشته شده در چهارشنبه 1393/05/15. ساعت 11:5 توسط اسیر عشق. به بعضیا باید گفت: دنبال یه شرکت حمل و نقل معتبر و خوب می گردم میخوام بگم بیاد مرده شورتو ببره! نوشته شده در چهارشنبه 1393/05/15. ساعت 11:3 توسط اسیر عشق. می ترسم کسی نه خودت را. که دوست داشتنت را از من بگیرد! نوشته شده در چهارشنبه 1393/05/15. ساعت 10:59 توسط اسیر عشق. نقاش های ماهری هستند. در یک چشم به هم زدن روزگارت را سیاه مبکنند. نوشته شده در چهارشنبه 1393/05/15. هرکس ...
tanha370m.blogfa.com
492878. ₰ ₰ دهکده تنهایی ₰ ₰ - بلاگفا
خرید کریو , buy kerio, کریو ارزان. طلای ك ره به رکابزن م سی ایران رسید. رکاب زن ملی پوش مس کرمان نشان طلای بازی های آسیایی را به گردن آویخت. به گزارش تابناک، محمد دانشور ورزشكار 19 ساله تیم ملی دوچرخهسواری ایران که در تیم مس کرمان رکاب میزند، در مادهی کایرین که یکی از سختترین مواد رقابتهای دوچرخهسواری است، موفق شد با جا گذاشتن رکابزنانی از کشور اندونزی و ژاپن به مدال طلای این رقابتها دست پیدا کند. به نقل از تابناک. برچسبها: طلای ك ره به رکابزن م سی ایران رسید. اشتباه راهبردی آمریکا در مبارزه با داعش.
tanha3742.blogfa.com
492879. دلتنگی هایم
سلام سینای بی معرفت خوبی عزیزم؟ نه این روزا خیلی داغونم. سینا این روزا خیلی دلم گرفته خیلی دوست داشتم با یکی حرف بزنم و درد دل کنم که شاید یه کم آروم بشم ولی چه فایده همشو باید بریزم تو خودم یا با گریه خودمو سبک کنم می ترسم با کسی حرف بزنم که برگردن بهم بگن کاریه که خودت کردی چقدر بهت گفتیم اون تنهات میزاره میره. همیشه از خونه میزدم بیرون میگفتم یادو خاطره سینا تو این خونه برام دلتنگی میاره ولی الان دیگه از خونه بیرون نمیرم مثل دیونه ها سرک میکشم تو این اتاق و اون اتاق تواین حیاط تو اون حیاط تا یادت برام...
tanha385.blogfa.com
492880. AMANG
اگر یک روز از زندگی من باقی مانده باشد. از هر جای دنیا چمدان کوچکم را میبندم راه میافتم. پیدایت میکنم ، کنارت مینشینم. بهت میگم تا بی نهایت دوستت دارم. نوشته شده توسط در جمعه هفدهم آذر 1391 ساعت 15:9 لینک ثابت. مثه بوی بارون روی خاک. مثه لالایی مادر ، پاک پاک. مثه ناله مجنون بی قرار. مثه بوسه برگا روی خاک. قد هراس رقص برگ ز باد. مثه لالایی مادر ، پاک پاک. نوشته شده توسط در چهارشنبه هشتم آذر 1391 ساعت 23:2 لینک ثابت. هیچ چیز در دنیا جز تو برایم ارزش ندارد. میخواهم تا زنده هستم در کنارت باشم. پس با من بمان.
tanha386.blogfa.com
492881. چرک نوشته
نبودن هایی هست که هیچ بودنی جبرانشان نمیکند. آبان فصل آذر خیال هجوم از کمان رفته. فصل فصلم هجوم آبان هاست. ت ف به جغرافیای تنهایی! نوشته شده در جمعه چهاردهم آبان ۱۳۹۵ساعت 14:27 توسط مجتبی. چقدر زود دیر میشه! نوشته شده در دوشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۵ساعت 0:16 توسط مجتبی. وقتی تو رویاهات غرق شدی حقته تو بیداری خفه شی. نوشته شده در جمعه دهم دی ۱۳۹۵ساعت 15:31 توسط مجتبی. در راه رسیدن به تو گیرم که بمیرم. اصلا به تو افتاد مسیرم که بمیرم. بگو به حقیقت رسیده ای . اما یادت باشد زمین گرد است. ای به کنار دگری خفته من.
tanha397.blogfa.com
492882. ماه من
خوشبختي من در بودن با تو است. و روز رسيدن به تو تقدير خوشبختي من است. تو آمدي و عميق ترين نگاه را از ميا چشمان دريايي ات. به وصال قلبم نشاندي،زيباترين گلها تقديم تو باد. بهترين عشق دنيا ، براى دومين سالى ديگر ،روز يكي شدنمان را از صميم قلب تبريك مي گويم عشقم دوستت دارم نفسم. نوشته شده در توسط شب گرد. دل تنگش كه ميشى ميخاى باهاش يه خلوت داشته باشى ميگه تو خود خواهى ! نوشته شده در توسط شب گرد. خدایا تا به حال کسی را دوست داشته ای؟ به اغوش کشیده ای؟ میدانی هم اغوشی یعنی چی؟ نوشته شده در توسط شب گرد. زیبایی،...
tanha3tareh.blogfa.com
492883. Zirab My City
هفته سوم فروردین ۱۳۹۴. هفته او ل بهمن ۱۳۹۳. هفته او ل آذر ۱۳۹۳. هفته سوم خرداد ۱۳۹۲. هفته سوم آبان ۱۳۹۱. هفته سوم تیر ۱۳۹۰. از ویدیو های ما در آپارات دیدن کنید. نوشته شده توسط سروش در یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴. Tonight . . ! نوشته شده توسط سروش در چهارشنبه یکم بهمن ۱۳۹۳. نوشته شده توسط سروش در شنبه یکم آذر ۱۳۹۳. از ویدیو های کانال من در آپارات هم دیدن کنید. Http:/ www.aparat.com/tanha444. نوشته شده توسط سروش در شنبه یکم آذر ۱۳۹۳. نوشته شده توسط سروش در دوشنبه بیستم خرداد ۱۳۹۲.
tanha4.blogfa.com
492884. تنهایی من
دانش تا همراه بردباری نگردد، نتیجه ندهد . [امام علی علیه السلام]. نویسنده : سروش نصیری. بعذ از چند سال دارم پست میزارم! نویسنده : سروش نصیری. دیدگاه شما از عشق چیه؟ یه جمله ی عاشقانه بگو . یا شاید بیش از حد رویا پردازم. اما هنگامی که به تو می اندیشم. در اشتیاق برای حس کردن ن. گاه و محبتت هستم. تا در گوشت زمزمه کنم. وازه ها ی بسیار قدیمی. ه های که تنها تو می شنوی. اگر فقط،تو متعلق به من بودی. ای کاش می توانستم باز گردم به اولین روزی که تو رو دیدم. باید حرکتی میکردم ، زمانی که به چشمانم خیره شدی.
tanha4.parsiblog.com
492885. تراوشات ذهن من
شب به شب قوچی از این دهکده گم خواهد شد ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد. چهارشنبه 21 مردادماه سال 1394. دوره حافظ و سعدی صحبت از زلف تو بود. نوبت دوران ما شد روسری سر کرده ای. دوشنبه 19 مردادماه سال 1394. میلاد هم رفت سربازی. امروز میلاد عازم سربازی شد درست دوازده روز بعد اول شهریور ،سه سال پیش من اعزام شدم چقدر زود گذشت. سهشنبه 13 مردادماه سال 1394. درگیر تو بودم هستم خواهم بود. بعضی شعرها ادمو نابود میکنن اونقدر آدم خوشش میاد که نگو، بعد مرتب با خودش زمزمه میکنه. درگیر تو بودم که نمازم به قضا رفت.
tanha41.blogsky.com
492886. دختري از جنس حوا
دختري از جنس حوا. هرچند تنهایی را دوست ندارم ، اما دوست دارم در قلب تو تنهای تنها باشم! سلام به همه ی دوستای. گلم من پرستو هستم و. این وبلاگو درست کردم. برا رفع دلتنگیام اخه من. خیلی تنهامو زود زود دلتنگ. میشم دوستای عزیزم برام. نظر بزارین بفهمم به وب. سایتم سر زدین در ضمن. وقتایی که من انلاینم اگه. دوس داشتین میتونیم حرف. بزنیم راستی خوشحال میشم. باهم تبادل لینک هم داشته. باشیم یه دنیا ممنونم خیلی. نمیدانم دوستش دارم یا نه؟ دلم که میگیرد اغوشش را. باز میکند و بر گونه هایم. دوستش دارم یا نه. سرش رو پایین...
tanha410.blogfa.com
492887. تنهایــــــــــــــــــــــــــی
یک روز مردی در حال عبور از خیابان کودکی را مشغول. جابجایی بسته ای دید که از خود کودک بزرگتر بود، پس به نزدیکش رفت و گفت. عزیزم بگذار تا کمکت کنم. مرد وقتی خواست بسته را بردارد دید که حتی حملش برای او مشکل است چه برسد به این بچ ه. کمی که رفتند مرد از کودک پرسید چرا این بسته را حمل می کند؟ کودک در پاسخ گفت: که پدرش از او خواسته است. مرد پرسید: چرا پدرت خودش این کار را انجام نداد؟ مگر نمی دانست که حمل این بسته برایت چقدر سخت است؟ کودک جواب داد: اتفاقا مادرم هم همین حرف را به پدرم زد ولی او گفت. رو به نور بود.
tanha4100.blogfa.com
492888. جانیم آزربایجان
سهشنبه 16 اردیبهشت 1393. سن تورکو و تورک یوردلارینی قورو! تورکو ایگیدلیکده دائیم ائت. تورکو ارلیک داعواسی ایله یاشات. تورکون گؤنلؤنه هر شی دن اؤنجه، حتی قورساغینا(معده سینه) اکمک قویماسیندان اول،. تورکو ایده آل ایله یاشات و ایده آلی حقیقت یاپمایا چالیشسینلار. تؤره لرینی جانلاری گیبی ساخلات. تورکه راحاتلیق وئرمه، بلکی ترسینه زحمته آلیشدیر. زحمتله اوره کلری و بدنلری دمیر گیبی اولسون. بو سایه ده تورکه یؤکسک چالیشما قودرتی وئریرسین. تورکو فع ال، جو ال(داورانیشلارینی سورعتلی و کسین) ائدرسین. تورکلری میمون ایش...
tanha43.blogsky.com
492889. اگر تنهاترين تنهايان شوم باز هم خدا هست
اگر تنهاترين تنهايان شوم باز هم خدا هست. سلام دوستان وبلاگم تغییر کرد ruyaye khis.LoxBlog. نوشته شده در چهارشنبه یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:9 توسط milad. Http:/ dl.4downloads.ir/sasy/download/4/Nimbuzz (www.4DOWNLOADS.ir).zip. نوشته شده در جمعه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۹ساعت 10:40 توسط milad. Http:/ 4downloads.ir/2010/12/- -nimbuzz.php#more. نوشته شده در جمعه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۹ساعت 10:38 توسط milad. نوشته شده در پنجشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۹ساعت 19:19 توسط milad. انکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت. نوشته شد...
tanha44.blogfa.com
492890. دلتنگي هاي عاشقونه
ممنون که تا الان به یادم بودید و واسم cmگذاشتید . و بد جور درگیر دانشگام واس همین. نمیتونم وبمو آپ کنم زود ولی. Cmهاتونو میخونم و جواب میدم ولی یه کوچولو دیر به دیر .( ناراحت نشید. بازم ممنون از همتون آجی ها و داداشای گل و مهربونم. سه شنبه بیست و هفتم آبان 1393 ساعت 20:9 توسط پرنیا. سه شنبه بیست و دوم مهر 1393 ساعت 18:47 توسط پرنیا. دوست داشتن. عادت کردن. اما چیزی که ساده نیست. باور این ساده بودن هاست. مهم نیست ڪه دیگر بآشے یآ نه. مهم نیست ڪه دیگر دوسم دآشته بآشے یآ نه. مهم اینست ڪه زمآنے که تنهآ میشوے .
tanha445.blogfa.com
492891. کلبه تنهایی
وبلاگ بچه های زهمکان. گاهی دلم تنگ تو می شود. به تمام دلایلی که نیستی. و به اجبار آروم می گیرم. لحظه تنهاییشنبه 5 بهمن1392ساعت توسط تنها. لحظه تنهاییپنجشنبه 5 دی1392ساعت توسط تنها. امروز ذهنم پ ر است از یک مادیان و کره اش! فردا برایت شعری عاشقانه خواهم نوشت. ( حسین پناهی. لحظه تنهاییشنبه 20 آبان1391ساعت توسط تنها. پیدا کردن کسی که بهت بگه دوست دارم سخت نیست. پیدا کردن کسی که بهت ثابت کنه دوست داره سخته. لحظه تنهاییدوشنبه 8 آبان1391ساعت توسط تنها. خیلی ها میخواهنداول به آسایش و خوشبختی برسند. حکایت من حکا...
tanha452.blogfa.com
492892. من و تنهایی و یک حس غریب...
1576;رای وبلاگ ها. من و تنهایی و یک حس غریب. حالاکه پرازحرفیم دیگه زنگ انشانداریم. فقط تو دنیا به سلامتی یه نفر. به سلامتی اونیکه میتونست نابود کنه اما نکرد. به سلامتی کسیکه اجازه نابود کردنتو بش دادی. اما دلت اون اخره دلت اونجاش که . قرصه که نابودت نمیکنه. 14:30 - sara -. اومدم یه چیزی بگم: عشق کسی نیس که بهت دروغ بگه و. تو رو بپیچونه و بفروشه به خیلی چیزاو . اومدم بگم فقط خدایا شکرت که تا دیر تر نشده. راه زندگیمو عوض کردی. دیگ نمیتونم بیام اینجا زیاد راستش ازدواح کردم انشالله یه. 15:3 - sara -. اﮔﻪ ﻣﺎ ...
tanha4559.blogfa.com
492893. آرزوی با تو بودن...
آرزوی با تو بودن. به راز آب می اندیشم. به مهربانی باران که در ادامه عشق تمام هستی خود را به خاک بخشید. به ديوار تكيه كن،. ولى به مردها ، نه ! ديوار اگر پشتت را خالى كرد،. سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند! ولى اگر مردى رهايت كرد،. روح و تمام زندگيت ميشكند،. و زنى كه بشكند،. كه نه ميخندد، و نه ميگريد! و اين يعنى فاجعه! فاجعه زنيست كه از دلداده گى ترسيده! نوشته شده در ساعت توسط مریم. در اندوه مه غوطه ور بودم. روی افکارم قدم میزدم. در اوج در انتها در نهایت زمین. جایی که فاصله دست و ابر. نهایت همون ابتدا بود.
tanha4689.blogfa.com
492894. سکوت و فریاد
بانك پروژه و پايان نامه دانشجو. عطر ماه تولد شما. طراحی : وبلاگ اسکین. Weblog Themes By : weblog skin.
tanha470.blogfa.com
492895. ♥♥ فریاد سکوت ♥♥
دوستان به وبلاگ من خوش اومدین . . شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 8:30 ] [ الی ] . تک وتنها که باشی دیگه به این فک نمی کنی دیگه قراره آخرین نفست کی باشه. دیگه فک نمی کنی امشب شب آخرته نمی دونم چرا این روزها همش احساس میکنم. خدا داره صدام میکنه تا منو باخودش ببره نمی دونم چرا احساس میکنم اززمین متنفرم. ولی دوست دارم خیره شم بهش دوست دارم ساعت ها به زمین خیره شم وفک کنم. نمی دونم چرا انقدر غرق افکارم شدم که متوجه صدای اطرافم نمیشم نمی دونم داره. عادت کردن ازبهترشدن تعجب میکنم. برچسبها: اس ام اس خداحاقظی. خیلی د...
tanha4731.blogfa.com
492896. **عـــلــیـــــــرضــــــــــــــا**
دنیایی کوچک از عکس. کلیک کن لذت ببر. شکلک های با مزه. قالب وبلاگ گرافیکی جنگل سیاه. عینک آفتابی ریبن ویفری. شارژ مستقیم همراه اول. خرید عینک سه بعدی. جاکلیدی حساس به صدا. بعضي وقت ها دلم ميخواد به روزگار بگم خسته نباشي.اخه خيلي زحمت ميكشه براي امثال من . دلم براي يه چيزايي تنگ شده كه هيچوقت تكرار نميشه . ميدوني روزگار مثل درخته بعضي درختارو سرما ميزنه بعضياهم خود به خود خشك ميشن. چند تا رو. هم قطعشون ميكنن امان از هيزم شكن هاي روزگار. تاريخ : سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393 23:24 نویسنده : علیرضا. تاريخ ...
tanha4839522.blogfa.com