SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492896 - 492950)

492896. **عـــلــیـــــــرضــــــــــــــا**
دنیایی کوچک از عکس. کلیک کن لذت ببر. شکلک های با مزه. قالب وبلاگ گرافیکی جنگل سیاه. عینک آفتابی ریبن ویفری. شارژ مستقیم همراه اول. خرید عینک سه بعدی. جاکلیدی حساس به صدا. بعضي وقت ها دلم ميخواد به روزگار بگم خسته نباشي.اخه خيلي زحمت ميكشه براي امثال من . دلم براي يه چيزايي تنگ شده كه هيچوقت تكرار نميشه . ميدوني روزگار مثل درخته بعضي درختارو سرما ميزنه بعضياهم خود به خود خشك ميشن. چند تا رو. هم قطعشون ميكنن امان از هيزم شكن هاي روزگار. تاريخ : سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393 23:24 نویسنده : علیرضا. تاريخ ...
tanha4839522.blogfa.com
492897. تنهايي
خرید اینترنتی شارژ ایرانسل. زیباترین شعر های عاشقانه. اين وبلاگ حذف شد و به آدرس جديد زير انتقال يافت ممنون.بهم سر بزنيد بازم. Www mosafer eroyaham.blogfa.com. لطفا اين آدرس و لينك كنيد دوستاي گلم ممنون بازم منتظرما. نميخوام پيشمون شم پس ب ازم بي اييد. یکشنبه هشتم اردیبهشت 1392 ] [ 10:42 ] [ تنها ]. اس ام اس عاشقانه. Ahang: دریافت همین آهنگ. 1575;بزار وبمستر. 1575;بزار وبمستر. ابزار هدایت به بالای صفحه. 1575;بزار امتیاز دهی. 1575;بزار وبلاگ. دریافت کد قلب دنبال موس. دریافت کد قلب دنبال موس.
tanha491.blogfa.com
492898. تنهایی
همیشه سخت ترین جای کار اینه که. تظاهر کنی که هیچی نشده! نوشته شده در یکشنبه پانزدهم مرداد 1391ساعت 13:36 توسط Tanha. بر نیمکت اولین قرارمان. جای تو نشسته ام. تا جای خودم خالی باشد! نوشته شده در یکشنبه پانزدهم مرداد 1391ساعت 13:13 توسط Tanha. زندگی به من آموخت. اما اشکانم به من نیاموخت. نوشته شده در یکشنبه چهارم تیر 1391ساعت 18:14 توسط Tanha. دلی ک شکستی را. نوشته شده در یکشنبه چهارم تیر 1391ساعت 18:8 توسط Tanha. يک نفر . يک جايي . اين را به ياد بسپار. تمام روياهاش لبخند توست . پس هر گاه احساس تنهايي کردي .
tanha494.blogfa.com
492899. فقط خدا
زندگي صحنه دل بود كه من كات شدم بس كه در محضر چشم تو مجازات شدم. من كه از شعر و غزل هچ نمي دانستم. تا كه در فرضيه چشم تو اثبات شدم. خم ابروي تو ميخواست كه شاعر بشوم. آنكه در پيچ و خمش محو اشارات شدم. مدرسه جاي من سر به هوا داده نبود. از همان گوشه مهياي خرابات شدم. ياد آن روز كه در سينه سيناي دلت. طبق فرمان تو من شامل آيات شدم. باز هم دست من و قفل و دخيل و حرمت. باز هم پشت در صاحب حاجات شدم. ياد آن روز كه در صفحه شطرنج دلت. شاه بودم و با كيش رخت مات شدم. دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 14:42 ] [ امیر ].
tanha4all.blogfa.com
492900. فقط خدا
هزار ویک شب بارانی. بخت خواب آلود من. اینجا همه چی هست. م ن و یارجون ی. دل نوشته های من. خرید گردنبند مرغ آمین. تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1395 21:13 نویسنده : amir. سلام خوبین چه خبرا چند روز نبودم ماموریت بودم این ماموریت ها فقط خسته میشم از بس تو این روستاها میریم ولی یک مزیتی داره که با جاهای جدید آشنا میشم راستی دکتر تغذیه رفتم گفت خوب لاغر کردم و باید همین برنامه رو ادامه بدم. تاریخ : پنجشنبه 1 مهر 1395 14:30 نویسنده : amir. تاریخ : جمعه 19 شهریور 1395 11:40 نویسنده : amir. Weblog Themes By Pichak.
tanha4all.blogsky.com
492901. فقط خدا
برگ سبزیست تحفه ی درویش! هزار و یک شب بارانی. قالب وبلاگ بهشت آسمانی. راستی آهنگ وبلاگم آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه هستش. تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1395 02:46 ب.ظ نویسنده : امیر ملکی. سلام چطورین امروز ماشین رو گرفتم خوب شده بود دور تا دورش رو رنگ کرده و تمیز شده ولی باز موتورش مورد پیدا کرده بود که باید شنبه ببرم درست کنه امشب عروسی دعوت بودیم همه رفتن من نرفتم حوصله نداشتم برم دیگه همین جمعه خوبی داشته باشین راستی این آهنگ وبلاگم رو گوش کنین مرسی. ولی فکر نکنم برم آخه فکر میکنم زوده. سلا چطورین روز جمعه ب...
tanha4all.mihanblog.com
492902. به نام ان کسی که تنهایی را افرید
به نام ان کسی که تنهایی را افرید. این وبلاگ برای کسانی تنها هستند ایجاد شده است. نوشته شده در جمعه ۱۳۸۹/۱۱/۱۵ساعت ۶:۵۴ ب.ظ توسط محمد محمد پور. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۸۹/۱۱/۰۶ساعت ۷:۲۷ ب.ظ توسط محمد محمد پور. یک موزیک از سیاوش قمیشی. نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۹/۱۰/۱۹ساعت ۸:۳ ب.ظ توسط محمد محمد پور. سید اشرف الدین قزوینی معروف به نسیم شمال. نوشته شده در سه شنبه ۱۳۸۹/۰۸/۰۴ساعت ۴:۵۹ ب.ظ توسط محمد محمد پور. نوشته شده در شنبه ۱۳۸۹/۰۸/۰۱ساعت ۷:۵۰ ب.ظ توسط محمد محمد پور. راهنمای ریختن عکس در بلگفا. اهنگ های جدید و .
tanha4friend.blogfa.com
492903. به نام خالق عشق
به نام خالق عشق. به نام ان که عشق را افرید تا هیچ موجودی بدون غصه از این دنیا نرود. شیطان باز نشست شد. نوشته شده در ساعت توسط دوستار شروین. مطلبی برای تنهایی من. چرا من تنها هستم؟ لطفا متن را بخونید و جوابش را بگویید؟ نوشته شده در ساعت توسط دوستار شروین. به نام ، نامی که ارزش دوست داشتن دارد. یک داستان و چند اس ام اس کلیک کن خوبه. نوشته شده در ساعت توسط دوستار شروین. یک مطلب زیبا و خنده دار. نوشته شده در ساعت توسط دوستار شروین. جواب دوستی بیش از حد. نوشته شده در ساعت توسط دوستار شروین. یکی را دوست میدارم.
tanha4shervin.blogfa.com
492904. وبلاگ من
tanha4shoma.blogfa.com
492905. تنها برای تو
به پرشین بلاگ خوش آمدید. ساعت ۸:٠۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۸ آبان ۱۳٩۱ کلمات کلیدی:. با سلام و احترام. پیوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنویسان فارسی خوش آمد میگوییم. شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با خدمات سایت به آدرس های زیر مراجعه کنید:. Http:/ help.persianblog.ir. برای راهنمایی و آموزش. Http:/ news.persianblog.ir. اخبار سایت برای اطلاع از. Http:/ fans.persianblog.ir. برای همکاری داوطلبانه در وبلاگستان. در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از خدمات سایت میتوانید با پست الکترونیکی :.
tanha4u.persianblog.ir
492906. تنها برای تو
اس ام اس عاشقانه. پودر پرپشت کننده موی سر تاپیک. 1705;د آهنگ. 1575;بزار نظر سنجی. تاريخ : یکشنبه سیزدهم اسفند 1391 15:15 نویسنده : محمدمهدی محمدی. گمان می کردم وقتی نب اشم. دلت می گی رد. از رفتن م می گذرد . . . چه خیال بیهوده ای. وقتی دلت با دیگریست . تاريخ : یکشنبه سیزدهم اسفند 1391 15:6 نویسنده : محمدمهدی محمدی. تاريخ : یکشنبه سیزدهم اسفند 1391 13:49 نویسنده : محمدمهدی محمدی. تاريخ : پنجشنبه دهم اسفند 1391 22:50 نویسنده : محمدمهدی محمدی. گرچه از فاصله ی ماه ز من دورتری. ماه می تابد و انگار تویی می خندی.
tanha4you.blogfa.com
492907. پسر یخی
یه دختر خوب اولا اصلا پیدا نمیشه. یه دختر خوب هیچوقت زودتر از اینکه از شیر بگیرنش عاشق نمیشه. یه دختر خوب وقتی بلد نیست رانندگی کنه چرا باید زور بزنه و با گل پسرا کل کل کنه. یه دختر خوب توی روی مامانش وانمیسته و به خاطر قراری که داره (و سرکاره) 100000 تا دروغ نمیگه. یه دختر خوب از مثلا 6 ساعت وقت کلاس خودش 5 ساعتش رو نمی پیچونه. یه دختر خوب یواشکی دست تو جیب باباش نمیکنه. یه دختر خوب به خاطر اینکه بهش گفتن بی ادب گریه نمی کنه. یه دختر خوب دستمال دماغ باباشو برنمی داره بندازه رو سرش مثل روسری. یه دختر خوب...
tanha5.blogfa.com
492908. تنهايي
به یاد تنهایی ام افتادم که هیچکس سکوتش را نشکست جز خیال تو. پس از کلی دردسر با پسر مورد علاقه ام ازدواج کردم. ما همدیگرو به حد مرگ دوست داشتیم سالای اول زندگیمون خیلی خوب بود. اما چند سال که گذشت کمبود بچه رو به وضوح حس می کردیم. می دونستیم بچه دار نمی شیم. ولی نمی دونستیم که مشکل از کدوم یکی از ماست. اولاش نمی خواستیم بدونیم. با خودمون می گفتیم. عشقمون واسه یه زندگی رویایی کافیه. بچه می خوایم چی کار؟ در واقع خودمونو گول می زدیم. هم من هم اون. هر دومون عاشق بچه بودیم. اگه مشکل از من باشه تو چی کار می کنی؟
tanha512.blogfa.com
492909. مقالات عطر و ادکلن
معرفی ساعت زنانه و دخترانه الیزابت. استفاده صحیح از عطرها. راهکارهای استفاده صحیح از عطرها. عطرها با شما سخن می گویند. درباره فرمول دقیق عطرها. برای بانوان جوان چه عطری بخریم؟ مقالات عطر و ادکلن. معرفی ساعت زنانه و دخترانه الیزابت. نویسنده: تنها - دوشنبه بیست و ششم خرداد 1393. این ساعت را باید از نزدیک ببینید چون یک ساعت شیک و واقعا چشم نواز است که می تواند هدیه ای عاشقانه باشد. ساعت الیزابت با ظاهری خاص و کیفیتی بی نظیر در مدت کوتاهی توانسته به فروش قابل توجهی دست یابد. بریا خرید ساعت الیزابت. با ساعت ا...
tanha514.blogfa.com
492910. پسری که هیچکس باهاش نیست
پسری که هیچکس باهاش نیست. حرف های گریه شده. نوشته شده در شنبه دهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 10:16 توسط پسر تنها. پسری ک به خاطر مشکلش هیچکس باهاش نیست و نمیتونه باشه. ایده هایی برای وقت گذرانی خانواده. پیامک انبوه و تبلیغاتی. لیزر سبز 5 سر. گوشی کودک تاچ می.
tanha5148.blogfa.com
492911. واسه عشقم مینویسم
تقدیم به دل ارامم. مي نويسم تنها به ياد او و براي او. مي نويسم به ياد روزهاي شيرين انتظار،. به ياد لحظه هاي فراق و چشمان منتظر. مي نويسم به ياد او كه عشق را در نهان خانه ي جانم گذاشت. و واژه ي شيرين انتظار را به من آموخت. قابل توجه بعضی ها. تاريخ : پنجشنبه هجدهم آبان 1391 12:35 نویسنده : دختر دایی و پسر عمه. خدایا جانم را بگیر . زندگی من اوست . تو را قسم ! زندگی ام را از من نگیر. تاريخ : سه شنبه نوزدهم آذر 1392 15:23 نویسنده : دختر دایی و پسر عمه. نوشته هایم ساده مگذر. آری یک دل شکسته نوشته. تاريخ : شنبه...
tanha5167.blogfa.com
492912. TANHA
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.این وبلاگ رو واسه سرگرمی درست کردم امیدوارم لذت بب. هميشه کسي بود که اشکهايم را از گونه هايم پاک ميکرد! هميشه صدايي بود که مرا آرام ميکرد،. هميشه دستهايي بود که دستهاي سردم را گرم ميکرد. هميشه قلبي بود که مرا اميدوارم ميکرد،. هميشه چشمهايي بود که عاشقانه مرا نگاه ميکرد. هميشه کسي بود که در کنارم قدم ميزد ، هميشه احساسي بود که مرا درک ميکرد. حالا من و مانده ام يک دنياي پوچ ، نه صداييست که مرا آرام کند. ونه طبيبيست که مرا درمان کند. مبادا يه روز تنهاش بذاري. ساده اے ليلے جان!
tanha521.blogfa.com
492913. *♥دلـــــــــشکســـــــته♥*
چه آسان میتوان از یادها رفت. به وبلاگ دلشکسته خوش اومدین. از اینکه از این وبلاگ بازدید میکنید بسیار متشکرم. امیدوارم لحظه های خوبی را سپری کنید. خواهشا نظر یادتووووون نره. سه شنبه 31 مرداد1391- 16:58 - دلشکسته-. لحظه هآی م مآل تو . به قیمت ص فر " توم ל ". تو کنآر مל بآشی. ثروتمندترین انسآن م ! چهارشنبه 1 بهمن1393- 15:21 - دلشکسته-. باید قمار باز باشی. تا بفهمی فرق است. باختن و بد باختن. چهارشنبه 1 بهمن1393- 15:5 - دلشکسته-. چرا می گویند ها. اما وقتی با تن. خودت می مانی و خودت! بر شوره زار تشنه. همدم خوبی...
tanha525.blogfa.com
492914. کلبه دلتنگی های من
کلبه دلتنگی های من. جواب نامه توکه بی نام هستی. دیشب دلتنگ شدم ورفتم سراغ آسمان اما هر چه گشتم اثری از ماه نبود. گفتم بیایم سراغ خودت. احوال مهتابیت چطور است؟ چه خبر از تمام مهربانی هایت؟ چه خبرازتمام صبرهایت دربرابر ناملایمت ها؟ چه خبر از تمام آن ستاره هایی که بی من شمردی و من بی تو؟ چقدر نیامده انتظار خبر دارم؟ چه کنم دلم تمام تو را میخواهد. راستی،بازهم آسمان دلت ابری است یا؟ من که آسمان دلم همیشه ابری است! میدانی هیچ کس به اندازه من نمیتواند آسمانت باشد.پس آیا فقط ماه من خواهی بود؟ دیگر صبری ندارم که.
tanha5282.blogfa.com
492915. عاشق یکتایی
سه شنبه دهم دی 1392 ساعت 8:51 ب ه قلم حسین تیموری. همیشه همین طور بوده ی روزی به ی هوایی بر میگردد! مانده ام در چشمانی به اون زلالی جا دادی اون همه ریا را. سه شنبه دهم دی 1392 ساعت 8:48 ب ه قلم حسین تیموری. اسمتو رو سیگار نوشتم. برای اولین بار کشیدم. تا بسوزی و فراموشت کنم. اما نمی دونستم با هر پوک. ذره ذره میری تو نفسم و. می شی همه چیزم. سه شنبه دهم دی 1392 ساعت 8:45 ب ه قلم حسین تیموری. دوشنبه نهم دی 1392 ساعت 19:23 ب ه قلم حسین تیموری. قسم که تنهایت نمیذارم. شرف ماند پیش من گرو. طراح : ص دف.
tanha539.blogfa.com
492916. تنها
نوشته شده در جمعه بیست و نهم دی ۱۳۹۱ساعت 16:28 توسط نیما سوری. نوشته شده در جمعه بیست و نهم دی ۱۳۹۱ساعت 16:26 توسط نیما سوری. کاش در کودکی میماندیم جایی که تنها تلخی زندگیمان شربت تبمان. نوشته شده در پنجشنبه سی ام آذر ۱۳۹۱ساعت 13:55 توسط نیما سوری. مدت هاست که به آمدن کسی دلخوش نیستم بی کس هم بدکسی. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آذر ۱۳۹۱ساعت 22:21 توسط نیما سوری. قالب های فوق جدید بلاگفا. Design by : Bahar 20. كد موسيقي براي وبلاگ.
tanha54.blogfa.com
492917. تنهاترازهمیشه
سه شنبه 30 شهریور 1389 06:30 ق.ظ. شنبه 30 مرداد 1389 11:07 ب.ظ. شنبه 30 مرداد 1389 11:28 ب.ظ. جمعه 29 مرداد 1389 06:12 ق.ظ. جمعه 29 مرداد 1389 06:01 ق.ظ. جمعه 29 مرداد 1389 01:00 ق.ظ. جمعه 29 مرداد 1389 12:55 ق.ظ. جمعه 29 مرداد 1389 12:53 ق.ظ. جمعه 29 مرداد 1389 12:31 ق.ظ. پنجشنبه 28 مرداد 1389 06:25 ق.ظ. پنجشنبه 28 مرداد 1389 09:54 ق.ظ. پنجشنبه 7 مرداد 1389 12:33 ق.ظ. مادر هستی من ز هستی توست تاهستم و هستی دارمت دوست(روزت مبارك). شنبه 9 مرداد 1389 04:14 ق.ظ. شنبه 26 تیر 1389 12:21 ب.ظ. بسیار سخته تنهابا...
tanha55.mihanblog.com
492918. تا وقتی زنده ام، زندگی می کنم
تا وقتی زنده ام، زندگی می کنم. تنهایی هم می تونه خوب باشه. بر بنده مگیر خشم بسیار. جورش مکن و دلش میازار. او را تو به ده درم خریدی. آخر نه به قدرت آفریدی. این حکم و غرور وخشم تا چند؟ هست از تو بزرگتر خداوند. ای خواجه ارسلان و آغوش. فرمانده خود مکن فراموش. نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۳ساعت 8:50 توسط مريم. این هم از این. بالاخره به هر زحمت و ترتیبی بود دوچرخه ام رو تعمیر کردم، می ترسم این بار دیگه کلا بزنم بپوکونمش. دعا کنید هم خودم سالم بمونم و هم دوچرخه ام. واقعا تو دوچرخه سوار میشی؟ نوشته ...
tanha550.blogfa.com
492919. فقط خدا
غفلت کرده ای مادر. پشت این قلب عاشق ،. فرزندت آرام آرام جان میسپارد. فراموش کردن را به او نیاموخته بودی. دوشنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۴ 19:24. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. حال آدم که دست خودش نیست. ترانه ای می شنود. اصلا هیچی هم نشده. یکهو دلش ریش می شود . حالا بیا و درستش کن. منطق سرش نمی شود. برای آن ها که رفته اند اند. آن ها که نیستند، می گرید. حتی برای آنها که هنوز نیامده اند . دیگر هیچ چیز سر جای درستش نیست. انگار کنار خیابانی پر تردد ایستاده ای. تا مجال عبور پیدا کنی. هم صبوری می خواهد هم آرامش. که هیچ کدام نیست.
tanha555.blogfa.com
492920. همیشه عاشقت خواهم ماند نازی من
همیشه عاشقت خواهم ماند نازی من. اون روزها که میگفت خدا شاهده دوستت دارم. تو واقعا شاهد بودی؟ یه روزی تنگ غروب آسمون میرم از پیش تو ای نامهربون گگگگ. هر روز یه قدم. هر روز متوجه میشم که داره چی به سرم میاد. چه زود بلیط باطل. حرفهای زیادی دارم واسه گفتن. خستم از این بغض نفسگیر. از این بغض نشکسته. خستم از حجم بالای خاطرات تو. چه کفشی پوشیده بودی که هنوز جای پات داره دلمو از جا میکنه. خدا جون یه کم بهم نفهمی. مردم از بس فهمیدم به روی خودم نیاوردم. فقط اینو بدون خیلی خسته ام. تقدیر من همین بود گگگگ. بزار اینو...
tanha5565.blogfa.com
492921. ˙ ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙تـنــــ❦ـــها
این وبلاگ وقتی درست شد که خیلی احساس تنهایی کردم انگار آدما نمیتونن منو بفهمن. اشکال زیبا با حروف. تنهایی نمیشود از پس تنهایی برآمد. کلیپ کشف حجاب بازیگر زن معروف ایران. کلیپ فری رانینگ پارکور بسیار حرفه ای زنجان. اگه جنبه داری ببین و بخند فیلم خنده دار. ویدئو کلیپ فوق العاده زیبای جملات پشت کامیونی. تاريخ : جمعه بیست و نهم فروردین 1393 10:45 نويسنده : nilofar. مادرم از قبيله ء سبز نجابت است. و با زبان مردم بهشت سخن می گوید. چادری از ابريشم ايمان به سر دارد. قلبش به عرش خدا می ماند. و من صدای خدا را.
tanha557.blogfa.com
492922. تنهــــــــــــــــــــــــا
غلط است هركه گوید دل به دل راه ندارد* * دل من زغصه خون شد دل اوخبر ندارد. دلی دارم که باشد مایل شب. غمی دارم که گویم با دل شب. بجز شب، کس نداند مشکل من. بجز من، کس نداند مشکل شب. یکشنبه پنجم دی 1389 22:17. آقای تنها و عشق آقای تنها -. منو ببخش ، که ندیده میگرفتم التماس اون نگاه نگرونو. منو ببخش ، که گرفتم جای دست عاشقت رو ،. لایق عشق بزرگ تو نبودم ، خورشید بانو. غافل از معجزه تو شد وجودم ، اسیر جادو. منو ببخش ، که درخشیدی و من چشمامو بستم. منو بخشیدی و من چشمامو بستم. تو به پای من نشستی و جدا از تو نشستم.
tanha5659.blogfa.com
492923. Ðiṽυηε
פ یلے פ وش اومבے بہ وبلاگҐ. از وبҐ פ وشت اومב ctrl D. פ وشت نیومב ctrl w. با همہ تباבل لینڪ میشه. نظرҐ פ واستے بבہ نخواستے نבہ. ڪ نڪنҐ פرف בیگہ ایے مونבہ باشہ ! ش د ه وآس م ب ضی کآرآ. قآل ب چ طور ه. و لی انصآفا [. مآه ری ه سی . . . ی ه م د ت طولآنی ن بود م. کد نمایش افراد آنلاین. فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر.
tanha567.blogfa.com
492924. فصل شیدایی
هنر تجلی شیدایی است وشیدایی هر چه هست در عشق است. چه کسی میتواندادعا کند که بیش از تو خلایق را دوست دارد؟ اعتماد به دوست داشتن خودت را در وجودمان نهادینه کن. نوشته شده در پنجشنبه هفدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 16:8 توسط علی جمشیدی. ای خدای بی کسان وبی مونسان. ای مخاطب آشنای دردهای نگفتنی. اگر بناست بسوزیم طاقتمان ده واگر بناست بسازیم قدرتمان ده. نوشته شده در چهارشنبه بیستم آذر ۱۳۹۲ساعت 23:58 توسط علی جمشیدی. بر سر دلم چه آمده است. که دیگر بیقرار "یار "خود نیست. در گوشه ای خزیده وبه تنهایی خود می نگرد. نوشته شده در ...
tanha57.blogfa.com
492925. مرا اینگونه بشناس
هورااااااااااااااااااااااا امروز تولدمه. امروز رو قشنگ شروع کردم و امیدوارم امسال یه دریچه جدید به زندگیم باز بشه و شاد بشم واقعا. دلم میخواد یه اتفاق جدید برام بیفته و زندگیم تغییر کنه. برخلاف خیلیها من به عدد سنم توجهی ندارم چون کیفیت بنظرم مهمتر از کمیته. اگه یک روز زندگی کنم و ازش لذت ببرم بهتر از سالیان سال زندگی بدون لذته. با آرزوی روزهای بهتر برای همه. امن ترین جای دنیاست . شاید آغازی دوباره. شاید. از تمام عطر های دنیا. بویی شبیه به " آغوشت " میخواهم. تا هوش از سر این همه دلتنگی ببرد. نوشته شده در...
tanha58.persianblog.ir
492926. lovemy
به پرشین بلاگ خوش آمدید. نویسنده : پرشین بلاگ. ساعت ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳٩۳. با سلام و احترام. پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم. شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:. Http:/ help.persianblog.ir. براي راهنمايي و آموزش. Http:/ news.persianblog.ir. اخبار سايت براي اطلاع از. Http:/ fans.persianblog.ir. براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان. در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :.
tanha5811.persianblog.ir
492927. امـــــــید به زنــدگــــــــی
اونی که عاشقته . . . وقتی که میبینه ناراحتی به جای اینکه هی بپرسه :. فقط بغلت میکنه . . . آغوش اونی که دوستش داری ، دوای هر دردیه . . ! من کوهی از دردم. بیا مرا در آغوش بگیر. بگذار تمام غم هایم در عظمت آغوشت کاه شود. اما گاهی بدجور حسودی میکنم به آن هایی که. شب ها در آغوش خیالی یکدیگر به خواب می روند. وقتی مرد با تمام غرورش. با تمام دانه های اشکش. میگوید . . . " دلم برایت تنگ شده ". یعنی خیلی دوستت دارد. چهارشنبه یکم مرداد 1393 ] [ 10:33 ] [ E فتحی ] . چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1393 ] [ 11:56 ] [ E فتحی ] .
tanha5839.blogfa.com
492928. tanha
اشکهایم مدتهاست بهانه ی برای باریدن نیافته اند. نوشته شده در چهارشنبه 19 خرداد1389ساعت 2:21 توسط حسین. تو رو يك ساله گم كردم. نوشته شده در شنبه 8 خرداد1389ساعت 14:45 توسط حسین. خواهد آمد شب شراب و هوس. داغی بوسه ها و حرم نفس. یک نگاه پر از امید و هنوز. شب آغوش ما و کنج قفس. نوشته شده در یکشنبه 3 آبان1388ساعت 1:32 توسط حسین. رقصی اینچنین میانه ی مردابم آرزوست. نوشته شده در دوشنبه 30 شهریور1388ساعت 2:41 توسط حسین. ما گذشیم و گذشت آنچه با ما کردی. تو بمان و دگران وای به حال دگران. 1 سال پر از شادي و غصه.
tanha5862.blogfa.com
492929. ∵✘※SHUT your eYeS anD DIE※✘∴
SHUT your eYeS anD DIE. تیک تاک ساعت روی میز ثانیه های تنهایی ام را می شمارد اشک های تنهایی در بغض قلب پنهان می شوند.نفس کشیدن با سنگینترین قلب جهان امکان پذیر نیست.و ناگهان صدای فرو ریختن قلبم را شنیدم💔. پن: یکی بهم اظهار علاقه کرده یکی که ازش بدم میاد از همه چیش.چیکار کنم؟ پنجشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۴. استرس فراوان و درس ها تمامی ندارن.واقعا به هیچ جا نمی رسم. شیر مادر بوی ادکلن می داد. گفتم بچه ام نمیفهمم. نان،بوی نفت می داد. حالا که بازنشسته شده ام. هرچیز ،بوی هر چیزی می دهد ،بدهد. فقط پارک ،بوی گورستان.
tanha5870.blogfa.com
492930. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha59.blogfa.com
492931. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanha6.blogfa.com
492932. کسب درامد با سایتهای معتبر
کسب درامد با سایتهای معتبر. کسانی که میخواهند جدی کارکنند عضو شوند. محصولات پر فروش سایت. سلام بر کاربران عزیز. عزیزانی که قصد کارکردن جدی رو دارند. برای عضویت در سایتهای کسب درامد (کلیکی) روی بنرهای زیر کلیک کنید. اموزش عضویت وکار درسایتهای کلیکی برای مبتدیان. اموزش عضویت وکار درسایتهای کلیکی برای مبتدیان. آخرين ارسال هاي انجمن. آموزش آشپزی , انواع دسر , انواع سالاد. جدیدترین آموزش های آشپزی , غذاهای سنتی, ایرانی و فرنگی و غذاهای بین المللی. روش تهیه بهترین و جدیدترین غذا ها. انواع سالاد های مخصوص و ویژه.
tanha6.rozblog.com
492933. مرد تنهایی
نوشته شده در دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 14:58 توسط فرهاد. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۰ساعت 22:7 توسط فرهاد. یک جایز برای شما یک دستگا 206 برای برندی مسابقه اگر کلمه که ما در نظر دارم شما بگوید برند میشوید اول این کلمه ک میباشد. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۹۰ساعت 14:36 توسط فرهاد. كس هاي متحرك عاشقانه زيبا براي اسكرين سيور يا زمينه موبايل شما. نوشته شده در سه شنبه سیزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 21:0 توسط فرهاد. نوشته شده در سه شنبه سیزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 20:48 توسط فرهاد. حجم کثیر مردمان کوچه عمر.
tanha600.blogfa.com
492934. ღღمسیــــــــــرتنـــــــهاییღღ
مشاهده قالب های وبلاگ. طراح قالب : آی تم. هیچ کس همراه نیست.تنهای اول. متولد بهمن گ له. هرکی ندونه خ له. جمعه سی ام آبان 1393 12:48. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. به مولا سوژه خنده ماس. تو پروفایل ماست زیر دست و پاست. ولی چون با شماس برام جز اشغالاس. پس ک * * ن لق مخاطب خاص. چون دور و برم دارم کلی رفیق آس. پس واسه من نرو جز کلاس. برو با همون لاشیا بلاس. جمعه سی ام آبان 1393 12:48. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. جمعه سی ام آبان 1393 12:48. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. ب عضی ا ز آد مآ ب آی د اونق در تو. ک ف ت ب مون ن. ر سفید را .
tanha601.blogfa.com
492935. بیاد خاطرات و اولین نگاه مهربونیت تنها
بیاد خاطرات و اولین نگاه مهربونیت تنها. نوشته شده در چهارشنبه هفتم تیر 1391ساعت 15:14 توسط تنها.ن. نوشته شده در پنجشنبه هجدهم اسفند 1390ساعت 14:40 توسط تنها.ن. نوشته شده در جمعه پنجم اسفند 1390ساعت 11:40 توسط تنها.ن. بیاد عزیز دل تنهای تنهام.ن. دلت تنگ است میدانم ، قلبت شکسته است می دانم ،. دوری برایت سخت است میدانم . گریه نکن که اشکهایت حال و هوای مرا نیز بارانی می کند. گریه نکن که چشمهای من نیز به گریه خواهند افتاد! درد دلت را بگو تا آرام بگیری! گریه نکن که اشکهایت مرا نا آرام میکند ! نوشته شده در پنجش...
tanha6060.blogfa.com
492936. ...منتظر
يادمان باشد حرفي نزنيم. كه به كسي بر بخورد. اگه نميدونيد ازخودم بپرسيد. اگه قبولم نداريد،با خودم بحث كنيد. اگه دوسم نداريد به خودم بگيد. نوشته شده در دوشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۲ساعت 16:13 توسط H.H. اينكه يه آدم مشكلات بعضي از بزرگتراش واسش خنده داره. دليلش چي ميتونه باشه؟ دليلش اين ميشه كه اون زود بزرگ شده. نوشته شده در چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۹۴ساعت 22:50 توسط H.H. دلتنگ شنیدن صدای انا المهدی ات. تا کجای عمرباید هرشب در انتظار تو ستاره بشماریم. تا کدام روز و ماه باید مسافر دنیای غفلتها باشیم .یا مولا. نوشته...
tanha6079.blogfa.com
492937. کلبه ای ازجنس ستارهای نقره ای
کلبه ای ازجنس ستارهای نقره ای. اومدم بگم دیگه مطلب نمیزارم فقط میام مطالبتون میبینم جوابابتون میدم خییییییییییییییییلی دددددددددددددددددوووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتووووووننننننننننننننن ددددددااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررممممممممممممممممممممم. نوشته شده در سه شنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۰ساعت ۱۰:۲۶ قبل از ظهر توسط دخترک تنهای کویر. نوشته شده در یکشنبه یکم اسفند ۱۳۸۹ساعت ۸:۵۴ قبل از ظهر توسط دخترک تنهای کویر. عشق نگاهی گذراست چه خوش است که خوب باشد دوستتون دارم. یه جوری تو&#...
tanha6116.blogfa.com
492938. تنهایی یعنی..........
سلام دوستای گل خودم .امید وارم وبم مورد پسند همتون باشه . نظر های زیبا و جذابتون رو هم دباره ی وبم بگید .خوش حال میشم. قرررربون همتون. دوشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 15:22 ] [ f-m ] . گاهی بی صدا نگاهت میکنم. مرا ببخش برای این نگاه های پنهانی ،. شاید اگر بغضم فرو نشیند. سه شنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 18:30 ] [ f-m ] . دارمت دوست به قدری که خدا میداند. راز این گفته فقط باد صبا می داند. مهرت ای عشق زمانی ز دلم پاک شود. که همه پیکر من زیر زمین خاک شود. سه شنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 18:29 ] [ f-m ] . س : ساعت های.
tanha6125.blogfa.com
492939. غصه هایم
به وبلاگ من خوش آمديد. من يه دختر مهربون و احساسيم. دلم ميخواد دوست داشته باشم ولي خوب ندارم. من عاشق مطالب و عكساي عاشقانم. و سعي ميكنم مطالب وبم خوب باشه. خوشحال ميشم نظر بدين و كمكم كنين. شنبه سوم آبان 1393 ] [ 16:7 ] [ تنها ] . سه شنبه بیست و هشتم بهمن 1393 ] [ 11:41 ] [ تنها ] . جسارت می خواهد نزدیک شدن به دختری که روزها مردانه می جنگد. اما شب ها بالشش. از هق هق دخترانه خیس است. سه شنبه بیست و هشتم بهمن 1393 ] [ 11:39 ] [ تنها ] . برای خودم مردی شده ام این روزها در سکوت سر سخت بی صدا گریه می کنم.
tanha62.blogfa.com
492940. تن های تنها
بازم ن ک و نال. خیلی برام کلمه بیگانه ای شده. حتی به خودمم شک دارم که اعتماد کنم یا نه. ۹۲/۱۱/۲۷ ساعت ب ه قلم ツ. بازم ن ک و نال. شنیدی میگن دل هرکیو بشکنی ی روز صدای شکسته شدن دلت درمیاد؟ اخه م چیزی یادم نمیاد ا این قضیهه. ینی یادم نی ک کجا دل کیو شیکوندم. بقد ر قیامت خسته ام. ۹۲/۱۱/۲۶ ساعت ب ه قلم ツ. ۹۲/۱۱/۲۶ ساعت ب ه قلم ツ. میگف: مردا همینن دیگه. هیچ جوری نمیشه فهمید ک چ مرگشونه! ولی راس میگفتشا. والا ب خدا. تف ب این روزگار. ۹۲/۱۱/۲۴ ساعت ب ه قلم ツ. ۹۲/۱۱/۲۴ ساعت ب ه قلم ツ. ۹۲/۱۱/۲۳ ساعت ب ه قلم ツ.
tanha63shz.blogfa.com
492941. دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم
دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم. دانلود فیلم با لینک مستقیم. دانلود فيلم با لينک مستقيم. دانلود فيلم جديد با لينک مستقيم. دانلود سريال شوخی کردم. دانلود فيلم ايرانی جديد. دانلود فيلم با لينک مستقيم. دانلود فیلم و سریال. دانلود آهنگ جدید سعید آسایش به نام حس خاص. دانلود آهنگ جدید یاس بهمراه Tech N9ne به نام صدای اتحاد. دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم به نام گل پونه. دانلود آهنگ جدید احسان انوری به نام برو. دانلود آهنگ جدید آرمین ۲afm با نام چقدر خوبه. دانلود آهنگ جدید علی زیبایی (تکتا) به نام مهمون ناخونده.
tanha6464.blogfa.com
492942. تنهائی خيلی سخته
سکوت صدای بی صدائی است. این است آن عشق. چند روزی که در یکی از اتاق های بیمارستان بستری شده بودم، زن و شوهری در تخت روبروی من مناقشه ی بی پایانی را ادامه می دادند. زن می خواست از بیمارستان مرخص شود و شوهرش می خواست او همان جا بماند. وقتی بیرون می روید، یادتان نرود در خانه را ببندید. درس ها چطور است؟ نگران ما نباشید. حال مادر دارد بهتر می شود. بزودی برمی گردیم. یادتان نرود به آنها برسید. حال مادر به زودی خوب می شود و ما برمی گردیم. نوشته شده در سه شنبه 1390/02/27. ساعت 12:49 توسط امين اعتقاد. من كاري به عش...
tanha65.blogfa.com
492943. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanha65.persianblog.ir
492944. مهربون من... عشق من
مهربون من. عشق من. اشعاری که معشوقه ام بعداز خداحافظی ما سرود. نوشته شده در جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 13:6 توسط mehdi m2. اشعاری که معشوقه ام بعداز خداحافظی ما سرود. نوشته شده در جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 13:6 توسط mehdi m2. اشعاری که معشوقه ام بعداز خداحافظی ما سرود. نوشته شده در جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 12:1 توسط mehdi m2. اشعاری که معشوقه ام بعداز خداحافظی ما سرود. نوشته شده در جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 11:52 توسط mehdi m2. اشعاری که معشوقه ام بعداز خداحافظی ما سرود.
tanha66.blogfa.com
492945. تنها
ذهن را درگیر با عشقی خیالی کرد و رفت. جمله های واضح دل را سؤالی کرد و رفت. چون رمیدن های آهو ناز کردن های او. دشت چشمان مرا حالی به حالی کرد و رفت. کهنه ای بودم برای اشک های این و آن. هر کسی ما را به نوعی دستمالی کرد و رفت. ابر هم در بارشش قصد فداکاری نداشت. عقده در دل داشت روی خاک خالی کرد و رفت. آرزویم با تو بودن بود کوشیدم ولی. واقعیت را به من تقدیر حالی کرد و رفت. نوشته شده در جمعه ۷ مهر۱۳۹۱ساعت ۲۳:۴۴ بعد از ظهر توسط دلشکسته. می خواهم در پهنای لاجوردی نگاهت غرق شوم. می خواهم بگویم اگر دستانم خالی باشد.
tanha6600.blogfa.com
492946. تنهایی من
tanha670.blogfa.com
492947. تنهاترین تنها ی دلشکسته
تنهاترین تنها ی دلشکسته. دلنوشته هایم برای تو. سلام بعضی از دوستان توو نظراتشون خواستن که از خودم بیشتر بگم. منم تو این پست از خودم مینویسم:. من اسمم لیلی هست دو ساله با پسر همسایمون ازدواج کردم. با شوهرم مشکل دارم. شوهرم آدم چشم و دل پاکی نیست. به همه نظر داره حتی خواهرش. نمیدونم باهاش چیکار کنم. همیشه نگاهش به اندامهای جنسی این و اون هست. واسش مهم نیست که طرف مقابلش کی باشه. توو نت یه داداش پیدا کردم که باهاش درد و دل میکنم(مرسی داداش که همیشه هستی). وقتی بچه ی خواهر یا برادرشو بغل میکنه. دیشب شب احیا ...
tanha6763.blogfa.com
492948. دیســـــــ لاوــــــــــــــــــ
هیچ کس نفهمیده من کیم ؟ دیوونه ای هستم که هیچ وقت عوض نمیشه. که همه باهاش خوشحالن اما کسی باهاش نمی مونه. که اونقدر یه آهنگو گوش میده. که از ترانه گرفته تا ریتم و خوانندش متنفر میشه. که هق هق همه رو با جون و دل گوش میده. خودش بغضش رو زیر بالش میشکونه. که همه فکر میکنن سخته ، سنگه. اما با هر تلنگری میشکنه . که مواظبه کسی رو ناراحت نکنه. اما همه ناراحتش میکنن! که تکیه گاه خوبیه. کسی واسش تکیه گاه نیست . که کلی حرف داره اما همیشه ساکته. 5:34 قبل از ظهر ب ه قلم ادمین. جدایی پایان قصه ها نیست . نه گرگ ها سیر!
tanha6798.blogfa.com
492949. تنهایی های من
دنیا تنهایی های زیادی داره ،اما . تنهایی من دنیایی داره. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت 18:57 توسط سعید. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت 13:28 توسط سعید. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت 13:27 توسط سعید. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت 13:25 توسط سعید. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت 13:25 توسط سعید. تن های عاشقانه غمگین. همیشه بهم میگفت:زندگیمی . . . وقتی رفت بهش گفتم: مگه من زندگیت نبودم؟ جواب داد: آدم برای رسیدن به عشقش باید از زندگیش بگذره.
tanha68-68.blogfa.com
492950. تنهایی ... دنیای من
تنهایی . دنیای من. واما رفتنی که بهتر از هر ماندنی ست. چه بسا که رفتن. آسودگی. را به همراه دارد. از اینکه دیگر او را با کسی نمیبینی. از اینکه دیگر او تو را دوست ندارد. جمعه 30 مرداد 1394 ] [ 01:50 ق.ظ ] [ محمد 68 ]. دفتر خاطراتم پر از این جمله هست. من تو = برای همیشه ما. اما آخرین برگش.همیشه مرا میسوزاند. من - تو = تنهایی دنیای من. جمعه 23 مرداد 1394 ] [ 01:06 ب.ظ ] [ محمد 68 ]. اولین شعرم.با نام دفتر شعرم. دفتر شعرم.هر ورقش.از تکه ی دلم تشکیل شده. بخوانولی غمگین مشو.غمی ست بر دلم تحمیل شده.
tanha68.mihanblog.com