SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (492950 - 493004)

492950. تنهایی ... دنیای من
تنهایی . دنیای من. واما رفتنی که بهتر از هر ماندنی ست. چه بسا که رفتن. آسودگی. را به همراه دارد. از اینکه دیگر او را با کسی نمیبینی. از اینکه دیگر او تو را دوست ندارد. جمعه 30 مرداد 1394 ] [ 01:50 ق.ظ ] [ محمد 68 ]. دفتر خاطراتم پر از این جمله هست. من تو = برای همیشه ما. اما آخرین برگش.همیشه مرا میسوزاند. من - تو = تنهایی دنیای من. جمعه 23 مرداد 1394 ] [ 01:06 ب.ظ ] [ محمد 68 ]. اولین شعرم.با نام دفتر شعرم. دفتر شعرم.هر ورقش.از تکه ی دلم تشکیل شده. بخوانولی غمگین مشو.غمی ست بر دلم تحمیل شده.
tanha68.mihanblog.com
492951. گوش خراش ترین سکوت دنیا
گوش خراش ترین سکوت دنیا. به بهارم نرسیدی به خزانم بنگر. بیا باهم بازى کنیم:. تو پاکت های خالی سیگارم را بشمار،. شماره غریبه هاى توى گوشى أت را. دختر گفت: بشمار پسرک چشمانش را بست. و شروع کرد به شمردن: یکدو سه چهار. دخترک رفت پنهان شود. آن طرفتر پسردیگری را دید که گرگم به هوا بازی میکند،. بر ه شد و با گرگ رفت. پسرک قصه هنوز می شمارد. شک کرده بودم کسی بین ماست! حالا یقین دارم من بین دو نفر بودم! چقدر تفاوت وجود داشت بین واقعیت و طرز فکر من! هر دومون خیانت کردیم:. من شب ها با گریه می خوابیدم. به چشماش خیره ...
tanha6800.blogfa.com
492952. tanha6854
دانلود آهنگ جدید یاس به نام بد شدم. دانلود آهنگ جدید یاس. به نام بد شدم. Download New Music Yas Bad shodam. دانلود با لینک مستقیم. متن آهنگ بد شدم از یاس. متاسفانه اینو یاد گرفتم نخندم. حتی بعد اینکه فاز گرفتم با یه جک. تا بلند خندیدم سریع محکم دستمو گاز گرفتم. فهمیدم که خوب بودن من بازتاب نداره. وجدان تا آخره این داستان سرابه. فهمیدم کبابی آثاره ثوابه. به محتاج فقط بگم که بازار خرابه. فهمیدم گناه میتونه یکی دوروزه عادی شه. حتی معنوی ترینا تو یک لحظه مادی شه. تو دل یک شهر پر از فازهای منفی راه های مخفی.
tanha6854.blogfa.com
492953. × گشتم نبود ... نگرد نیست ×
گشتم نبود . نگرد نیست. در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی،کاش که یا رب نیافتد به کسی کار کسی. ڪنارم خیلی ها هستט . . . בلم پیش تو آرومﮧ . . ! نوشته شده در سه شنبه دوم مهر 1392ساعت 8:6 توسط * M *. که در سرمای بی کسی. نوشته شده در سه شنبه دوم مهر 1392ساعت 8:6 توسط * M *. نوشته شده در دوشنبه هجدهم شهریور 1392ساعت 17:21 توسط * M *. نوشته شده در شنبه بیست و ششم مرداد 1392ساعت 8:9 توسط * M *. نوشته شده در سه شنبه هفدهم اردیبهشت 1392ساعت 14:13 توسط * M *. هیچ وقت عوض نشو. یه نصیحت: مواظب خودت باش. عمرم حضور داش...
tanha6864.blogfa.com
492954. نوشته هایم برای تو
نوشته هایم برای تو. تمام شهر خوابیده من ازفکرتوبیدارم.)(همه می گن لطافت بارون اما من می گم عشق بازیه اسمون). خدایا شاید مردم اما نمی فهمم. چهارشنبه سیزدهم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 9:48 ] [ مها ] . جمعه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۳ ] [ 10:6 ] [ مها ] . پنجشنبه پانزدهم آبان ۱۳۹۳ ] [ 10:3 ] [ مها ] . حسود شده ام این روزهآ. ڪآش من هم ،. دل دآده ای همچون "مט " دآشتم . امروز هوای اسمان شهرم ابریست . هوایی باسوز شدید وسرمای خشمگین. نه دلم چای گرم ونه قهوه ی تلخ ترکم را می خواهد. پنجشنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 8:24 ] [ مها ] .
tanha6865.blogfa.com
492955. ...نوشته هایم برای تو2...
نوشته هایم برای تو2. تمام شهر خوابیده من از فکرتوبیدارم). تولدها تنها آنهایی هستند. که در رویا برای کسی می گیری. و یا کسی برایمان می گیرد. و امروز نیز روز تولد. و به سنت سالهای قبل باز تو نیستی. و من تنها باچند شاخه گل رز. وخاطراتی که برای تو مردند. جشن می گیرم لمس بو دنت مبارک. نوشته شده در چهارشنبه یکم دی ۱۳۹۵ساعت 9:2 توسط مها. بیزارم از این تولد. تو از رنجهاي من براي. هيچكس جز خودم و همان خدايي. كه ديگر دوستم ندارد. مثل يك دخترکی بی کس تنها. را بی تو ورق می زنم. خودم با خودم حرف مي زنم و. تمام اطرافیا...
tanha6867.blogfa.com
492956. ღ❤تنهـــــــــــــــایی هامـــــ❤ღ
ღ تنهایی هام ღ. خوش بحالت که دلت واسه خودت تنگ نمیشه(سخت دلتنگتم). قوانین وبلاگ تنهایی هام. باپسرا تبادل لینک نمیکنم ونظرات شون تایید نمیشه(پسرا کامنت نذارید). توهین به هر نحو بیانگر شخصیت خانوادگی شماست. رصورت لزوم نظرخصوصی بذارید در غیر این صورت عمومی میشه. دوستای بی معرفت حذف میشن. برچسبها: آغازکسی باش که پایان تو باشد. چهارشنبه پانزدهم خرداد 1392 ] [ 0:8 ] [ Mar Mar ]. نه دستم به دستانت میرسد. نه چشمانم به نگاهت. به قول مجری عسلی دلم میخواد روزه سکوت بگیرم دربرابر تاریکی شب هایم. ڪاش بوבے . . . من با...
tanha6876.blogfa.com
492957. تنهایم خدایا
با سلام . ورود شمارا به وبلاگ تنهایم خدایا. خوش آمد میگویم . برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید. سایت اجتماعی فارس عرب. دلتنگ شده ام به همین سادگی. تورا دوست دارم بی هیچ علتی. یا دخمل با یه دنیا بی خیالی(عسل). ๑ ๑ شب جدایی๑ ๑(مهدیس). حرف معرفتو نزن چیزی نمیدونی ازش. تا خدا یک رگ گردن باقیست. خدایا من تو را دارم . چشم جاده محبت .). شاهزاده ی باروون زده. سکوت سردم در آخرین وداع خواهد شکست. گالري عکس هاي زیبا. اول و آخر کلام به نام هستی بخش مهرگستر. این روزا درد عاشقا فقط غمه ندیدنه.
tanha6888.blogfa.com
492958. شاپرک
در دل بی خبران جز غم عالم غم نیست .در غم عشق تو مارا خبراز عالم نیست. ازشیره مرغ تا جون ادمیزاد. باشگاه مدیران و متخصصان. شبکه اجتماعی بهشت من. لیست وبلاگ های تخصصی. میبینم غم توی چشمات. چه جوری دووم میاری. گلا پژمرده و زردن. شاپرک دردت به جونم. بذاریه شعری که گفتم. شاپرک دل توی سینه. ساعت ها تنها میشینه. وقتی شب می رسه از راه. واسه زخمات یه دوا نیس. دلم از دلت جدانیس. توی این غربت جون گیر. هرجاکه می ری خزونه. اماشب اینجا می مونه. نمی دونم مثه بارون. رو کدوم شونه ببارم. روی شاخه ها توغربت. و به آب افکندش.
tanha69.persianblog.ir
492959. صدایم کن
We present a security analysis of the OAuth 2.0 protocol,. Using ProVerif, extended with the WebSpi library that formalizes. Web users, applications and attackers. Our analysis. Establishes both positive and negative security results, and. The design of our library makes it easy to translate formal. Counterexamples into concrete attacks on websites. The. Effectiveness of the approach is validated by the discovery. Of several vulnerabilities in leading websites that use the. Components of a web applicatio...
tanha69417.blogfa.com
492960. مرگ تدریجی ما آغاز خواهد شد!!!
مرگ تدریجی ما آغاز خواهد شد! قصه را شروع کردیم! بی رحم شدی،بدی کردی،دل شکستی. آمدی،رفتی"تکرار آمدن و رفتن". قصه ما پایانی نداشت! ولی کلاغ قصه ما به خانه رسید! نوشته شده توسط مادنا در Fri 28 Jun 2013. شاید هیچ وقت صدای قدمهایم را نشنوی. پس همیشه دلتنگ خواهم ماند. به یاد زیبایی لبخند. که نفسهایم را ربود. بس چه شیرین است انتظار. انتظار تو را کشیدن. تقدیم به گوزل پری. نوشته شده توسط مادنا در Thu 17 Mar 2011. این انتظار است که. لحظه ها را در آغوش می کشد. تو برای من می مانی و من این را می دانم. آنگاه که با شاخ...
tanha69yastak.blogfa.com
492961. رد پا...
به وبمون خوش اومدین! امیدوارم ازمطالب وب لذت ببرین! ماباتبادل لینک موافقیم فقط بگین باچه اسمی لینکتون کنیم. اینم لوگومونه اگه خواستی تووبتون بذاریدش! بچه ها به اسم نویسنده ها توجه کنید! بچه ها من یه وب دیگه دارم که فقط مطلب علمی توش میذارم لطفا اون جاهم برید! آدرسش: http:/ 2567710.blogfa.com/. سه شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 16:49 ] [ پریسا ] . بعد از مدت ها اومدم آپ کنم! ولنتاین رو بهتون تبریک میگم! این جمله تقدیم میکنم به کیم هیون جونگ تنها زیبای قلبم. زیباست یادت،اگر خودت بودی چه غوغایی می کردی! قدیما ...
tanha7-7.blogfa.com
492962. مطالب روز
Ú Ø Ø Ø ÙˆØ â Ù ÙØ ÛŒØ ØªØ Ø ÛŒØ Ùˆ Ø Ø Ø Øª. Ú Ø Ø Ø ÙˆØ â Ù ÙØ ÛŒØ ØªØ Ø ÛŒØ Ùˆ Ø Ø Ø Øª. پیام مدیر وبلاگ : خوش آمدید. توجه این تاریخ ، تاریخ رایانه شما هست! توجه اینip رایانه شما هست! مد لباس - دکوراسیون - آرایش. یارانه نقدی 100 هزار تومان. جامعه مجازي پارسيان آنلاين. آی آر پاتووق: . اسکار و لیست کامل برندگان 85م عکس. اقدام احمقانه دختر جوان برای جلب توجه نامزدش عکس. دختر 11 ساله ای که قوی ترین وزنه بردار است! زنی که در 102سالگی سیگار را ترک کرد! نصب دکلهای موبایل نزدیک منازل میتواند سرطان زا باشد.
tanha7.blogfa.com
492963. دلتنگیـــــــ ها
سلام خوش اومدید لطفا نظر یادتون نره. دارند فتحم میکنند غم ها. ب راے خآموشے ش ب هاے انت ظآرم. ف ق ط یک [ فوت ] کآفیωت! خآموش م ک ט. زیر چشم آرزوهایم کبود شده. چه دستان سنگینی دارد این سرنوشت. شنبه بیستم مهر 1392 12:33. به ذوق نمی آیی! دلت به درد آمده و به چیزی گرم نیست . وقتی تا این حد بی تفاوتی. به پایانت نزدیکی . یکشنبه هشتم دی 1392 9:43. ای که بی تو خودمو تک و تنها می بینم. هرجا که پا میذارم تو رو اونجا می بینم. یادمه چشمای تو پر درد و غصه بود. قصه ی غربت تو قدر صد تا قصه بود. شنبه هفتم دی 1392 15:3.
tanha70.blogfa.com
492964. Labkhande-e Khis
Sher o matne Asheghane. سلام عزیزای دلم.وای که چه دلتنگ بودم! امیدوارم خوب باشین.منم طبق همیشه میگم: حالمان بد نیست غم کم میخوریم.کم که نه،هر روز. سعی میکنم زودتر بیام از این به بعد.اما اگه زندگی فرصت بده! دوستون دارم.بوووووووووووووووس واسه دخترا ! شکست یک فرصت است.اگر دیگری رامقصر ندانی. پایانی برای مقصر دانستن دیگران وجود نخواهد داشت. فرزانه به وظایفش عمل میکند و اشتباهاتش را اصلاح می نماید. او آنچه ضروری است را به انجام میرساند و از دیگران چیزی طلب نمی کند. نوشته شده در سه شنبه 6 تیر1391ساعت 0:27 AM.
tanha704.blogfa.com
492965. آذرشهر
Azar shahr 2.jpg. Flag of Iran.svg ایران. توفارقان دهخوارقان ده نخیرجان و. ارتفاع از سطح دریا. آذرشهر بر ایران واقع شدهاست. ۳۷۴۶ شمالی ۴۵.۸۵ شرقیمختصات: ۳۷.۴۶ شمالی ۴۵.۸۵ شرقی. دهخوارقان (آذرشهر کنونی) در استان آذربایجان در دوره خلفای عباسی. قوش داشی: یکی از مشهورترین مکانهای آذرشهر مکای بنام قوش داشی میباشد که در ان محل قوچ سنگی بزرگی به رنگ سفید رنگ در آن وجودداشته است که متاسفانه تخریب گردیده است و فقط افراد سالخورده این محل را میشناسند. این قوچ بزرگ در محل اشیگ بازار (بازار قدیمی) وجود داشته است.
tanha707.blogfa.com
492966. اسیرعشق
سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون خوب باشه. ازآشنایی باهمتون خوشحال شدم امیدوارم ک همیشه موفق وسلامت باشید. من دیگه هرازگاهی میتونم بیام شایدم. بدی خوبی دیدید حلال کنید. دوستتون دارم بوووووووووس بای. نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم تیر 1393ساعت 10:5 توسط مرضیه. خدانگهدار عزیزم اما نمی شه باورم. توی چشام نگاه نکنی این لحظه های آخرم. آخه چطور دلم بیاد چشماتو گریون ببینم. می رم ولی این و بدون. چشم انتظارت می شینم. می رم ولی گریه نکن. نذار از عشقت بمیرم. می رم تو اوج بی کسی. با عکست آروم بگیرم. کاش ک ب جای من بودی.
tanha7078.blogfa.com
492967. tanha
tanha71.blogfa.com
492968. دل سوخته
گالري عکس هاي زیبا. کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. به ما دروغ میگفتند : دردها را بزرگ که شوید فراموش می کنید . درست این است : زندگی آنقدر درد دارد که از درد تو ، درد کهنه. پنجشنبه بیست و سوم آبان 1392 ] [ 21:25 ] [ من ] . یه سریام بودن قبلا ' چشم چشم دو ابرو' میکشیدن . الان یاد گرفتن ' خط و نشون' می کشن . پنجشنبه چهارم مهر 1392 ] [ 18:25 ] [ من ] . ﺍﮔﻪ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺧﻮﺷﺖ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺲ! ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺍﺻﻼ ﺟﻮﺭﯼ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺧﻮﺷﺖ ﺑﯿﺎﺩ. پنجشنبه چهارم مهر 1392 ] [ 18:19 ] [ من ] . شیشه نازک احساس مرا دست نزن.
tanha710027.blogfa.com
492969. فروشگاه بانوی بارون
گلچین قالب های وبلاگ. دستگاه پلمپ کیسه های فریزر. دیگر نگران خراب و فاسد شدن مواد در یخچال نباشید. دیگر نگران بو گرفتن سبزیجات و مواد پروتئینی در فریزر خود نباشید. بدون اینکه دغدغه ای داشته باشید مواد غذایی بخرید. داشتن مواد غذایی سالم حق شماست. مواد غذایی تازه تر از همیشه. هدیه مناسب برای زندگی سالم. قیمت : 9,500. بیگودی فر کننده جادویی. آيا از موهاي بي حالت خود خسته شده ايد؟ آيا از مواد شيميايي مخصوص فر. كه به موهاي شما آسيب ميرساند ناراضي هستيد؟ از شر موهای لخت و بی حالت خود راحت شوید. قیمت : 20,000.
tanha7175.blogfa.com
492970. ...
نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 18:59 توسط.
tanha7232.blogfa.com
492971. ˙·▪●●●♥ دلنوشته ی خسته ♥●●●▪·˙
به هر کس می گويم ت و، به خودش می گيرد، نمی داند برای من هيچ کس ، ت و نمی شود! امیدوارم خوب و خوش سلامت باشین. در این وبلاگ فقط دلنوشته به کار میرود. فقط نظر یادتون نره. نوشته شده در شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 15:42 توسط احسان. بارها شده از این که عاشقش شدم پشیمون شدم ولی این. قدر فراموش کردنش برام سخت بود. که دوباره عاشقش شدم. بارها شده منتظر یه اتفاق بودم و ثانیه ها مثل یه. قرن میگذشتن ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و زمانی که. انتظارش رو نداشتم یه اتفاق خوب افتاد. فهمیدم که عشق تلخ ترین شیرینی روزگاره. باور کنی...
tanha72boy.blogfa.com
492972. ورود پسران اکیدا ممنوع.....!
ورود پسران اکیدا ممنوع! نوشته شده در جمعه نوزدهم مهر 1392 ساعت 15:22 توسط سارا. نوشته شده در جمعه نوزدهم مهر 1392 ساعت 14:58 توسط سارا. همه دنیای یه نفر. کل دنیآ رآ هم که دآشته بآشی . . بآز هم دلت میخوآهد . . . بعضی وقتهآ . . . فقط بعضی وقتهآ . . . برآی یک لحظه هم که شده . . . همه دنیآی یک نفر بآشی! نوشته شده در چهارشنبه هفدهم مهر 1392 ساعت 21:23 توسط سارا. همیشه چوب سوختنی نیست خوردنی هم هست. ما گاهی چوب سادگیمون رو میخوریم . . . نوشته شده در چهارشنبه سوم مهر 1392 ساعت 23:28 توسط سارا. بعد با انگشت ق.
tanha73.blogfa.com
492973. عاشـقـانه
محسن یگانه - آلبوم حباب (متن دموی آلبوم). نه خودش موند ، نه خاطره هاش / تنها چیزی که مونده جای خالیشه. قصه دنباله دار رفتنش هنوز / شبا مثل یه ستاره از ذهنم رد میشه. دلخوشیامو زیر پاش گذاشت و گذشت / حالا فقط منم ، من بی انگیزه. کسی که دنیای من بوده یه روز / نبودنش داره دنیامو بهم میریزه. باورکنم ، یا نکنم / قلبمو جا گذاشت و رفت. طفلکی دل سادمو / تو غم تنها گذاشت و رفت. هنوز هاج و واجم ، که چه جوری شد / هر کاری کردم که از پیشم نره. نمی دونستم که از این فاصله ها / از این جدایی داره لذت می بره. یادمه وقتی رف...
tanha73.persianblog.ir
492974. ترانه تنهایی
چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲. و زمانی که در اوج خوشبختی. و دستت را به دست او سپردی ناگهان سقوط میکنی. رشته باورت کنده میشود. و به قعر ارزوهایت پرت میشوی. وبدترین درد شنیدن دروغ از کسیست که. چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲. دختر بودن يعني بدبختی! دختر بودن يعني كله قند و لي لي لي لي . دختر بودن يعني الگوي خياطي وسط مجله هاي درپيت. دختر بودن يعني هموني باشي كه مادر و خاله وعمه ت هستن. دختر بودن يعني " دخترو رو چه به رانندگي؟ دختر بودن يعني " شنيدي شوهر سيمين واس. ه ش يه سرويس. دختر بودن يعني بايد فيلم مورد ع. بر شی...
tanha73216.blogfa.com
492975. تنهايي
سلام به همه عزیزانی ک نظر دادن و. من فعلا زیاد ب نت دسترسی ندارم و. نمیتونم جواب کامنتاتونو بدم فعلا. ایشالا ب زودی میخونم و جواباشونو. میدم و تایید میکنم. دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 1:35 ] [ آرش ] . شریک زندگی آدم کسیه که :. میدونه بهونه میگیری بی دلیل. اما بازم میگه :. تو یکی یه دونه منی. سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 18:10 ] [ آرش ] . از پشت شیشه ی مانیتور می شنوید . . . مانیتوری که الان ، خیلیا پشتش بغض دارن. مانیتوری ک الان ، خیلیا دستشون. پشت همین مانیتور هم خیلیا دلشون گرفته. من "ندار" بودم .
tanha7374.blogfa.com
492976. شبهای تنهایی
امشب اومدم ب وب . نه واس اینکه چیزی بگم. این روزا خیلی دلتنگم. شایدم عاشقم میکنه و خودم خبر ندارم. نوشته شده در شنبه بیست و سوم دی 1391ساعت 7 PM. میخوام تنهاییامو قسمت کنم. با یکی که میفهمه. نوشته شده در جمعه پانزدهم دی 1391ساعت 8 PM. دلو زدم ب دریا. هر چی میخواد بشه. دیگه واسم مهم نی. دیگه چ فرقی میکنه؟ نوشته شده در سه شنبه سی ام آبان 1391ساعت 8 PM. سلام دوستای گل خودم. امشب شب دوم محرمه .ب همتون تسلست میگم. ایشاا خدا عزاداری های همتونو قبول کنه. نوشته شده در جمعه بیست و ششم آبان 1391ساعت 5 PM. به اقوام...
tanha74.blogfa.com
492977. حرفای من با خدا
حرفای من با خدا. اینا حرفای یه دختر مهربون و تنهاست که برای خدای خودش می نویسه. جمعه 21 تیرماه سال 1392. بعد از 2 سال! بعد از 2 سال من دوباره اومدم! اما این دفه با همه ی اومدنام فرق داره. دیگه من اون دختر ناراحت و تنها و دل شکسته نیستم. حالا دوباره شدم هموم مریمی که بودم. همه ی اینا رو هم مدیون تو ام! خدا یا منو ببخش که قبلنا اون طوری باهات حرف میزدم. دیگه بزرگ شدم و می فهمم . خداجونم به اندازه ی این 2 سالی که اینجا نبودم کلی حرف واست دارم. ولی وقت ندارم . راستی خدا من سال دیگه کنکور دارم . از عاطفه بگم ...
tanha74.blogsky.com
492978. روزهاي بي تو...
عشق بي پايان(نوشين جون). يادم تو را فراموش. من اين روزها.(مريم جون). دلنوشته هاي وروجكي(ياسمين جون). اينجاهمه چي در همه. مجله اینترنتی دانستنی ها. گالري عکس هاي زیبا. خرید لیزر پوینتر سبز. سایت اجتماعی فارس عرب. دیدی که سخت نیست تنها بدون من! دیدی صبح میشود شبها بدون من! به یادآن روزهایی که عشقم رابه بازی گرفتی تا هوس بازی کنی. این روزها هوس را به بازی میگیرم. تا ایستاده برای پاکی عشقم کف بزند. برای بودن.گاهی لازم است که نباشی. شاید نبودنت.بودنت را به خاطرآورد. اما دورنباش.دوری همیشه دلتنگی نمیاورد!
tanha74894.blogfa.com
492979. !!!!!تنهام ...تنهايي تنها
تنهام .تنهايي تنها. دوست حقيقي كسي است كه تورادرخطاهايت تنها نگذارد زيرا هنگامي كه حق باتوست، تقريبا همه طرفدارت هستند. تا وقتي مي شه ديگران را از راه عشق دوست داشت، نبايد از راه ترحم وارد شد. ز ماني انسان دوست واقعي خواهد داشت كه خودش يه دوست واقعي باشه. دوست حقيقي بهترين دارايي است. از خانه هاي ساكت و تازه ي شكل گرفته، بيرون از پايان هاي كشف نشده، هيچ چيز ارزش برنده شدن را نداره،مگر شادي وعشق دوستان. موجوديت انسان به اندازه توانايي او در دوست داشتن است. دوستي حالتي روحي است كه باعث پيوند دو جسم مي شود.
tanha74tm.blogfa.com
492980. خسته ام
همه کسم جشن نامزدیت مبارک. سه شنبه ۱۱ فروردین۱۳۹۴ ] [ 23:18 ] [ آرش ] . انچه از دوتائى ها بايد بدانيم ). آدما دو جور زندگی میکنن :. یا غرور شونو زیر پاشون میذارن و با انسانها زندگی میکنن،. یا انسانهارو زیر پاشون میذارن و با غرورشون زندگی میکنن. رابطه ها در دو حالت قشنگ ميشن:. اول پيدا كردن شباهت ها. دوم احترام گذاشتن به تفاوتها. همه يادشون ميمونه باهاشون چيكار كردى،. ولى يادشون نميمونه براشون چكار كردى. هميشه دلتنگ اونى هستيم كه نيست،. حوصله كسى را هم نداريم كه ﻫﺴﺖ. یک امشب را می خواهم ازت متنفر باشم.
tanha75.blogfa.com
492981. تنها.......
در بازی زندگی اگر عوض نشو ی! مطمعن باش تعویض میشوی ! سه شنبه 9 شهریور 1395 ] [ 07:43 ق.ظ ] [ هلیا . ] [ نظرات. گاه دلتنگ می شوم دلتنگتر از تمام دلتنگی ها. حسرت ها را می شمارم. نمیدانم من کدامین امید را ناامید کردم. وکدام خواهش را نشنیدم. وبه کدام دلتنگی خندیدم. سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 ] [ 10:47 ق.ظ ] [ هلیا . ] [ نظرات. شاد زندگی کن . مادرم همیشه میگوید.:. به اندازه خودش توقع داشته باش! از عقرب توقع بوسه و بغل نداشته باش. الاغ کارش جفتک انداختن است . سگ هم گاهی گاز می گیرد وگاهی. دمی تکان می دهد. از آنا...
tanha752.mihanblog.com
492982. تنهاااااااااااااااا
شاید یک تنها . شاید یک نویسنده. هیچ کس اون شکل نیست که ما میبینیم. هیچ چیز شبیه ان شکلی که میبینیم نیست. نوشته شده توسط ایناس در یکشنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۱. دل به کسی نمیبندم. دو نگاه گره خورده؟ ن نگاه گره خورده میخوام. ن فشار دو لب. ن دلی ک به نگاهی بلغزه. این منم . منم اسما. نوشته شده توسط ایناس در دوشنبه هشتم تیر ۱۳۹۴. سلام سلام . بعد 2 سال خخخخخخخخ برگشتم . خب من تنها نیستم ک پست غمگین بذارم . نوشته شده توسط ایناس در دوشنبه هشتم تیر ۱۳۹۴. نوشته شده توسط ایناس در پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۲. ساده نباشیم ...
tanha7590.blogfa.com
492983. נختـ♥ـــرے بــــا مـــوهـــای נو رכּگ
شنبه بیست و پنجم آبان 1392. پ س ت ثآب ت :). س لآم خ :). وش اوم دی :). ق وانین و ب م. ا دام ه ی م طل ب]. دوستآن ع زیزی ک ه لینک میشین رآه گ م نک نین :*. آدر س و ب مو توی [وبلآگ دوستان]ب ذارین تآ ز مان آپ مو ب فهمین =). ه مین دیگ ه خ :). کد لوگو و بنر. جمعه یازدهم مهر 1393. بآ ی- بآ ی. د عا ک نین وآس م.ف رآموش م ن کنین. یکشنبه سی ام شهریور 1393. پ ω ت ا ضط رآری! اینجان ب ωرڪ ار פ ان م [. بہ ا طلاع میر ω ان כ:. ڪتاب جلכ مے گیریҐ ،شارژ [ ه مراه ا ول. כریآᓅ ت م ے ڪ نیم. مثلا ما ه مہ بآ ه Ґ رᓅیᓆیم. نمی ک ن م،.
tanha75r.blogfa.com
492984. تنهای تن ها
وقتی تنها باشی سپید ترین سپیدی ها نیز نمیتوانند تاریکیت را نور بخشند.بیخود سعی نکن. نوشته شده در پنجشنبه سوم شهریور ۱۳۹۰ساعت 0:58 توسط باران. تنهایی سخت گلویم را گرفته.این روزها همه چیز غلط است.هیچ چیز نیست.فکر میکنیم هست اما نیست. بارانی هست.اشکی هست.و من تنهای تن ها. دوباره اومدم.میخوام بیشتر دیگه حرفای دلمو بنویسم. نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۰ساعت 12:59 توسط باران. خیس کرد تنهاییم را. باز باران آمد و بارانیم کرد. باز باران آمد و با خودش یاد تو را همراه کرد. ولی تنهاییم را نبرد. نوشته ش...
tanha7615.blogfa.com
492985. انعکاس عشق تا مرگ
انعکاس عشق تا مرگ. از صدای گذر آب چنان فهمیدم :. تندتر از آب روان ، عمر گران می گذرد. زندگی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۵ساعت 18:35 توسط maryam. زندگی سرخی سیبی است که افتاده به خاک. به نظر خوب رسیدیم ولی بد رفتیم. آخرین منزل ما کوچه ی سرگردانی ست. دربه در ، در گم کردن مقصد رفتیم. نوشته شده در جمعه دهم دی ۱۳۹۵ساعت 17:58 توسط maryam. همیشه نباید حرف زد. گاه باید سکوت کرد. حرف دل که گفتنی نیست. کسی که با یک نگاه کردن. به چشمت تا ته بغضت را بفهمد.
tanha76m.blogfa.com
492986. پسمل تهنا
پسمل تهنا به وبلاگ پسمل تهنا خوش آمدید شاخ ترین و نابترین مطالب. Galaxy Note 3 در سه رنگ جدید عرضه میشود. البته در اصل با یک رنگ کاملا جدید مواجه هستیم و آن هم قرمز است. دو مورد دیگر همان سپید و سیاه اصلی هستند که قسمت های نقره ای آنها (کلید هوم، S-Pen، دوربین و قاب دور تلفن) به رنگ طلایی مسی، تزئین شده. سامسونگ این تلفن ها را ظرف ماه آینده ابتدا وارد بازار چین می کند و با تأخیر به نقاط دیگر جهان هم خواهد فرستاد. در ادامه می توانید چند تصویر از این تلفن ها مشاهده کنید. برچسبها: Galaxy Note 3. وی افزود: ت...
tanha771.blogfa.com
492987. جوک و اس ام اس خنده دار
جوک و اس ام اس خنده دار. وبلاگی زیبا برای جوک و ا س ام اس. بزرگ ترین روم الی چت.
tanha777.blogfa.com
492988. یادواره شهدا
او از همه هستی اش برای دفاع از آرمان ما گذشت ما در مقابل این کار چکار کردیم؟ بیانات مقام معظم رهبری در مورد شهدا. مهمترين امتياز شهداي ما نسبت به كساني كه در ساير كشورها در راه آرمانهاي خود فداكاري مي كنند انتخاب آگاهانه و به دور از احساس است. نوشته شده در جمعه هجدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 12:26 توسط وحید. سلامتی اون همسر جانباز موجیای که بهش گفتن: چرا هر بار وایمیسی و از شوهرت .کتک میخوری؟ گفت: اگر خودمو نندازم جلو، شروع میکنه خودش رو میزنه،. آنقدر میزنه تا داغون شه،. آخه موجیه دست خودش نیست. نوشته شده در سه ش...
tanha77700.blogfa.com
492989. دفتر تنهایی من
وبلاگی برای دور بودن از همه ی کسانی که مرا می شناسند. همیشه نمی شود خود را زد به بی خیالی و گفت :تنها آمده ام ,تنها میروم یک وقتهایی شاید حتی برای ساعتی یا دقیقه ایکم می آوری دل وامانده ات یک نفر را می خواهد که در نهایت تنفر عاشقانه دوستش داری! برای این که هنوز به تو فکر میکنم هنوز نگرانت میشوم هنوز دلتنگت میشوم و هنوز دوستت دارم از خودم و از اراده سستم متنفرم! تا نرفته بودی عزیز بودی ! حالا که رفتی، شدی " به درک، "! پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ 13:13 دختری تنها. دوربین . . . و حال هم حالم را بﮧ هم می.
tanha778.blogfa.com
492990. دفتر ....... من
هرچی دوس داری اسمشو بذار. دقت کردی هروقت تو مترو صدای قطارو میشنوی و میدویی پایین میفهمی که صدای قطار اون ور بوده؟ نویسنده : ملکه بارون. ساعت ٤:٥٩ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳٩٢/٧/۱٠. سلام به همگی . مرسی که میاین وبم. اگه از مطلبام خوشتون میاد من از این به بعد تو این ادرس آپ میکنم . دوستون دارم ♥. Http:/ romina-love78.blogfa.com/. نویسنده : ملکه بارون. ساعت ۸:٢٤ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳٩٢/٥/۱٩. اگه میشه به این وبلاگ هم سر بزنید . Http:/ jomlak.persianblog.ir. نویسنده : ملکه بارون. دیگه تنها نیستم . ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ. دوستون د...
tanha778.persianblog.ir
492991. Account Suspended
This Account Has Been Suspended.
tanha78.blogirani.ir
492992. علایق شخصی
ما از خداي گم شده ايم ، او به جستجوست. بالا و پائین . . اگر زندگیمان بالا و پائین نداشته یاشد این یعنی مرده ا یم. شنبه بیست و ششم مرداد 1392? هنرمند . . یکشنبه ششم مرداد 1392? عطر خدا . . همین خوبه که عطر تو. هنوز می پیچه تو دنیا. جمعه چهاردهم تیر 1392? یارانه . ! برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند با توجه به آمار و بررسی نرخ رشد اقتصادی، نرخ تورم، سرمایه گذاری و. اشتغال زایی عملکرد مثبتی از اجرای فاز اول هدفمندسازی یارانه ها به چشم نمی خورد. سه شنبه ششم فروردین 1392? نوروز . . چهارشنبه سی ام اسفند 1391?
tanha787.blogfa.com
492993. حــــــــ♥ــــــآلــــــــم نــــآخوشـه
یآد لبآس تور آبی بخیر. نوشته شده در دوشنبه چهارم اسفند 1393ساعت 16:30 توسط من. چشمام رو میبندم . . . چشمام رو میبندم . . . کل وجودم آروم مےگیره. لبخند ملایمے روے لبام نقش میبنده. ک ل خستگیم سآک ت میشه . . . من نخوآبیدم.فقط دارم به تو فکر میکنم. نوشته شده در دوشنبه چهارم اسفند 1393ساعت 16:28 توسط من. در قل ب کوچکم. در قل ب کوچکم. بدون هیچ نائب السلطنه ای. کسی نمیداند چه لذت. بهترین پادشاه تاریخ را. نوشته شده در دوشنبه چهارم اسفند 1393ساعت 16:25 توسط من. ﺣﺎﻝ ﻧ ﻤﯽ ﮐ ﻨﯽ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﯽ ؟ ﺁﺏ ﻗﻨﺪ ﺑ ﺨﻮﺭ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﺍ ﺷﯽ .
tanha7878.blogfa.com
492994. ღتــنــهــــــــــــا...ღ
به نام خدایی که اشک را آفرید تا سرزمین عشق آتش نگیرد. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 ] [ 12:02 ق.ظ ] [ ღ ƒαтємєн ღ. حرمت مرد بودنو نشکن. ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻤﻮﻥ . :. ﻧﺠﺎﺑﺘ ﮐ ﻦ . چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ] [ 03:46 ب.ظ ] [ ღ ƒαтємєн ღ. در دستهای لغزنده ی ما. حسرت آنچه در آن بیشتر می فشاریمش. باقی مانده است . چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ] [ 03:43 ب.ظ ] [ ღ ƒαтємєн ღ. میگفت اگه نباشی میمیرم از غم دوریت. تا یکی دیگرو دیدش اون از من برید. میگفت همیشه عاشق منه. اما بی معرفت خنجرو از پشت کوبید. درد یعنی . . . درد یعنی من . . . سه شنب...
tanha79.mihanblog.com
492995. ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پس از فوت همسر. مردها کاین گریه در فقدان همسر می کنند. بعد مرگ همسر خود ، خاک بر سر می کنند! خاک گورش را به کیسه ، سوی منزل می برند! دشت داغ سینه ی خود ، لاله پرور می کنند. خیره بر دیوار و بر در می شوند. خاک زیر پای خود ، از گریه ، هی! روز و شب با عکس او ، پیوسته صحبت می کنند. دیده را از خون دل ، دریای احمر می کنند! در میان گریه هاشان ، یک نظر! بر رخ ناهید و مینا و صنوبر می کنند! بعد چندی کز وفات جانگداز! بابت تسلی ت خود! فکر دیگر می کنند. دلبری چون قرص ماه و خوشگل و کم سن و سال. فکر همسر دیگر نی ند!
tanha7965.blogfa.com
492996. دختری ازجنس اشک
ساده می گویم عزیزم دل بریدن ساده. چشمهای مهربانت را ندیدن ساده نیست. از زمان رفتنت خورشید را گم کرده ام. ناله های ابر را هر شب شنیدن ساده. می دونم آسمون رنگ چشای تو داره. می دونی شب مهتابی پیش تو کم می یاره. می دونم مرغهای ساحل واسه تو دم میزنن. می دونی شن های ساحل واسه تو جون. می دونم اگه بری همه اونا دق می کنن. می دونی بدون تو یه کنج غربت میمیرم. می دونم با رفتنت آرزوهام سراب میشه. می دونی اگه نیای بدون تو چه ها میشه. می دونم اگه بخوای می تونی باز تو بیای. تو بیای پا بزاری بازم روی دوتا چشام. چقدر سخته...
tanha7979.blogfa.com
492997. هیچکس تنها نیست
شاید هم تنها باشه! ام پی تری پلیر صفحه نمایش دار. عشق لذ تی اغلب مثبت است که موضوع آن زیبایی است. همچنین احساسی عمیق، علاقهای لطیف و یا جاذبهای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد و میتواند در حوزههایی غیر قابل تصور ظهور کند. عشق و احساس شدید دوست داشتن، معانی زیادی را در بر دارد. عده دیگری هم میگویند که عشق وجود دارد و یک مفهوم انتزاعی صرف نیست، اما نمیتوان آن را تعریف کرد و در واقع کمیتی معنوی و متافیزیک است. برخی از روانشناسان اعتقاد دارند که عشق عمل به عاریه سپردن مرزهای خودی یا حب نفس...
tanha800.blogfa.com
492998. . - fereshte
tanha8008.blogfa.com
492999. صورتجلسه ی تنهایی خواب های تنظیم نشده
صورتجلسه ی تنهایی خواب های تنظیم نشده. شعر یاداشت و واگویه های تنهایی. دیروز بود یا پارسال یا قرن چهار هجری. در زیر زمین کهنه ی خویش. زکریای رازی بودم و تو را کشف میکردم. وبی آنکه کشفم را بر ملا کنم. هر ثانیه از تو می نوشیدم و. تو همیشه مرا گرفته بودی. بی هیچ بامداد خماری. فردایش یا سه روز بعد یا قرن هفده میلادی. در نقش کشیشی سیاه پوش. گالیله را محکوم میکردم. چرا که نمیفهمد جهان بر مدار تو میچرخد. و بی تو گردش خورشید را فایده نیست. و باز امروز به زیرزمین تاریک خویش می آیم. از تو می نوشم. و یک دنیا عشق.
tanha81.blogfa.com
493000. ای کاش...
چه دشوار است انتظار عشق از کسی داشتن که لبخندهایت را نه از سر محبت بلکه از سر نیاز،. سکوتت را نه به پای حرمت بلکه به پای نفهمیت، عاشقانه هایت را نه از سر عشق بلکه از سر عادت،. و تپش قلب بی قرار از عشقت را نه از تنفس عشق، بلکه از سر شهوت بداند. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم بهمن 1393ساعت 19:44 توسط بیتا. مهلت بده میروم فقط پایت رو بردار تا غرورم را جمع کنم. نوشته شده در سه شنبه چهاردهم بهمن 1393ساعت 19:33 توسط بیتا. خسته از دلهره آینده. خسته از سرنوشتی که رقم خورده. خسته از انتظار بهبودی که بی گمان. یک قلا...
tanha8181.blogfa.com
493001. ......غم خانه......
توی آسمون دنیا هر کسی یه ستاره داره.چرا وقتی نوبت ماست آسمون جای نداره. به نام آن که اگر حکم کند ما همه محکومیم. همگی خوش اومدین به وبلاگ غم خانه.امیدوارم از دستم عصبی نشید به خاطر اینکه یه کوچولو دلگیره. تقصیر خودم نیست تقصیر این دل عاشق تنها و انگشتای بی محبته که اینطوری مینویسن.تنهام خیلی تنها. با نظراتون خوشحالم کنید. خطش را عوض کرد! من ماندم و دوستت دارم های که. هیچ وقت تحویل داده نشد. زمان هم مثل من دستپاچه می شود. عقربه ها دو تا یکی می پرند. اما همین که می روی. جانم را میگیرند ثانیه های بی. خوش او...
tanha833.blogfa.com
493002. آِی آدمها که بر ساحل نشسته...یک نفر...
آ ی آدمها که بر ساحل نشسته.یک نفر. کپی برداری با ذکر منبع. اگه وجدان داری کپی نکن. نوشته شده در یکشنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 10:8 توسط مریم. به گمانم این روزها. جایی پشت باورهایم کمی مرده ام. بوی کافور می دهد احساسم. مانده ام روی دست هوا. خاک هم پس م نمی گیرد. چه بد پیشانی است این لحظه هایم. نوشته شده در سه شنبه پنجم آذر ۱۳۹۲ساعت 18:6 توسط مریم. نوشتههایی هستند که خواندنشان سنگین است. حالت را عوض می کنند. ضربان قلبت را بالا میبرند. و پ راند از غم شیرین. دوست داری مرورشان کنی. اما بعضی نوشتهها سنگینتراند.
tanha84.blogfa.com
493003. دلنوشته های خودم
یکی بود منو ندید. منو دید، عشقمو ندید. شایدم دید ولی منو نخواست. شایدم خواست ولی هیچ وقت چیزی نگفت. حالا منم و تنهایی و به هیچ کس دیگه نتونستم فکر کنم. نوشته شده توسط خودم در چهارشنبه 8 بهمن1393 و ساعت. همه چیز تکرار می شود. ماه ها، روزها، شبها، ساعتها، لحظه ها و حتی اتفاقات . همه تکرار می شوند به جز تو. نوشته شده توسط خودم در سه شنبه 28 مرداد1393 و ساعت. خواستم بر دستم داغ بگذارم تا یادم باشد بعد تو عاشق نشوم. نمیدانستم داغ بر دلم میماند. نوشته شده توسط خودم در سه شنبه 28 مرداد1393 و ساعت. تو را قسم میدم.
tanha86.blogfa.com
493004. پسرک تنها
حضور 500 میلیون طرفدار فوتبال در فیسبوک! تصاویر) اینستاگرام رهبری، بهترین منتشر کننده ویدئو در اینستاگرام است ناسزای اینستاگرامی "رونی کلمن" به میزبانانش در ایران! انتخابها بلی خیر نظرسنجیهای قدیمیترنتایج آخرین اخبار باید امنیت را در حوزهی فناوری اطلاعات فراهم سازیم 80 درصد نیاز مردم به فضای مجازی را در داخل کشور برطرف خواهیم کرد آپارتمانی مخفی در نوک برج ایفل! تصاویر) اینستاگرام رهبری، بهترین منتشر کننده ویدئو در اینستاگرام است ناسزای اینستاگرامی "رونی کلمن" به میزبانانش در ایران! پنج کلک ساده برای سریع...
tanha87.blogfa.com