SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493004 - 493058)

493004. پسرک تنها
حضور 500 میلیون طرفدار فوتبال در فیسبوک! تصاویر) اینستاگرام رهبری، بهترین منتشر کننده ویدئو در اینستاگرام است ناسزای اینستاگرامی "رونی کلمن" به میزبانانش در ایران! انتخابها بلی خیر نظرسنجیهای قدیمیترنتایج آخرین اخبار باید امنیت را در حوزهی فناوری اطلاعات فراهم سازیم 80 درصد نیاز مردم به فضای مجازی را در داخل کشور برطرف خواهیم کرد آپارتمانی مخفی در نوک برج ایفل! تصاویر) اینستاگرام رهبری، بهترین منتشر کننده ویدئو در اینستاگرام است ناسزای اینستاگرامی "رونی کلمن" به میزبانانش در ایران! پنج کلک ساده برای سریع...
tanha87.blogfa.com
493005. し❤√乇
من اینجا و آنجا همه جا را با تو دوست دارم. گذشت و دلم عاشق شد. بیشتر گذشت و دلم دیوانه ات شد من این دیوانگی را دوست دارم. چه بگویم از دلم ، چه بگویم از این روزها ، هر چه بگویم. این تکرار لحظه های با تو بودن را دوست دارم. بی قرارم ، ساختم با دوری ات ، نشستم به انتظار آمدنت ، من این انتظارها و بی قراریها را دوست دارم. چونکه تو را دارم ، چون به عشق تو بی قرارم، به عشق تو اینجا مثل یک پرنده ی گرفتارم. به عشق تو نشسته ام در برابر غروب ، این غروب را با تمام تلخی هایش دوست دارم. من این شب زنده داری را دوست دارم.
tanha874.blogfa.com
493006. درد هام
tanha88.blogfa.com
493007. رویای گمشده
روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت( پروفايلم فعاله). چه جمله ی غریبی است فراموشت می کنم. وقتی تا آخر عمرت با یاد او زندگی می کنی! یکشنبه سی و یکم فروردین 1393 ] [ 19:15 ] [ بهزاد 19 ] . ۱۱ ماه گذشت،بعضیا دلشون شکست.بعضیا دل شکوندن. خیلیا عاشق شدن و خیلیا تنها. گریه کردیم و خندیدیم. زندگی برخلاف آرزوهامون گذشت. آرزو دارم سالی که پیش رو داری آغاز روزهایی باشه که آرزو داری. شنبه دوم فروردین 1393 ] [ 16:55 ] [ بهزاد 19 ] . شب بود. گفت: شب بخير دوستت دارم. خوابم نبرد دلم واسش تنگ شد. بهش زنگ زدم شنيدم. كرده اي عهد...
tanha888.blogfa.com
493008. Goonashim(خورشيدم)
ای خدا کمکم کن تا حالا تونستم. صبرم بده خداجون فقط کم نیارم. خدا دوست دارم عشق خیلی. خداجونم تنها امیدم تویی و. تنها همرازم تویی هیچ وقت. دوست دارم خیلی زیاد. نوشته شده در یکشنبه پنجم تیر ۱۳۹۰ساعت 23:34 توسط فرشته. سر كلاس ادبيات معلم گفت :. فعل رفتن رو صرف كن. گفتم : رفتم .رفتي .رفت. ساكت مي شوم ، مي خندم ،. ولي خنده ام تلخ مي شود. معلم داد مي زند :. و من مي گويم :. رفت رفت .رفت. رفت و دلم شكست . غم رو دلم نشست. رفت و شاديم م رد . شور و نشاط رو از دلم برد. رفت رفت .رفتش. و من مي خندم و مي گويم :. میگویم...
tanha88eshgam.blogfa.com
493009. به نام انکه دل را افرید بی دلیل
به نام انکه دل را افرید بی دلیل. فکر میکردم تو همدرد منی ولی نه تو همه درد منی. 16:4 ] [ بشمار. .بیتا ] . دلم یک جاده میخواهد. و یک جفت کفش فولادی. میخواهم اسیر جاده شوم. میخواهم تمام نبودنهایت را سفر کنم. میخواهم از تمام بغض های شبانه ام به شوق دوباره دیدنت. کاش اخر جاده منتظرم باشی بهانه. 22:38 ] [ بشمار. .بیتا ] . اخرین بار که من از ته دل خندیدم. انعکاس جوک هر روز نبود. علتش چهره ی ژولیده ی یک دلقک گیج. یا زمین خوردن یک کور نبود. من به "من" خندیدم. که چونان دلقک گیج پای میلنگانم. و دلم غمگین است.
tanha89.blogfa.com
493010. Goonashim(خورشيدم)
خداحافظ گل لادن .تموم عاشقا باختن/ببین هم گریه هام از عشق .چه زندونی برام ساختن. سلام به همه میخواستم وبمو ببندم دیگه نمیخوام ادامه بدم. دنیای مجازی هم وفا نکرد اگه بدی دیدین به بزرگی. خودتون ببخشید به خدا میسپرمتون خدانگهدار. تقدیر بود که آخر از تو جدا بیفتم. یک گوشه بی تحمل من بی صدا بیفتم. نفس نفس من از تو می خوندم عاشقانه. تو باغ سبز امید با تو زدم جوانه. من با تو خو گرفتم به این همه قشنگی. هر لحظه طرحی تازه سیاه سفید و رنگی. تو از خودت گذشتی که نگذرم من از خود. کوچ غریبت اما پایان ماجرا شد. ستاره غر...
tanha8eshgam.blogfa.com
493011. ***تنها***
1601;ید خوان rss reader. شنبه یازدهم آبان ۱۳۹۲. وبلاگ تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد لطفا به این سایت مراجعه کنید. لينک هاي روزانه ليست سايتهاي مفيد. 1602;الب سبز. امکانات حرفه اي وبلاگ امکانات. درباره وبلاگ توضحيات درباره وبلاگ و مدير. با سلام به شما دوستان و بازدید گنندگان عزیز. امیدوارم لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید. اگر مشکلی داشتید در قسمت نظرات بیان کنید. ممنون از حضورتان نظر یادتان نره.
tanha9.blogfa.com
493012. عاشقانه
در مورد عشق نازم. آدم وقتی متن های آنچنانی این وبلاگ و بخونه فک میکنه طرف چقد آدم عاشق و دلباخته ای بوده! نمی دونن حالا که تنهاییش رفع شده و سرش گرمه همه چی رو انداخته پشت گوش و انگار نه انگار. باعث تاسفه! تاريخ : یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 23:25 نویسنده : من و عشق خشکلم. آمدی طبعم شکوفا شد، بهارانی مگر؟ صورتم شد خیس خیس ازشوق، بارانی مگر؟ آمدی با دیدنت برخاست در من مرده ای. در تنم جانی مگر؟ آمدی و هر خیال دیگری غیر از تو را. پیش پایت سر بریدم عید قربانی مگر؟ تا ابد دیوانه ی زنجیری موی توا م. و گاهی بای...
tanha90.blogfa.com
493013. روزگاربرخلاف آرزوهايم گذشت
حرفهاي نگفته به او. چهارشنبه چهارم دی 1392 ] [ 10:55 ] [ s ] . پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392 ] [ 9:48 ] [ s ] . که تا ابد در دلت می ماند. دوشنبه نوزدهم فروردین 1392 ] [ 20:6 ] [ s ] . خیلیهاازبینمون رفتن وخیلیهابینمون اومدن. زندگی برخلاف آرزوهامون گذشت. تاچندروز دیگه اینامیشه خاطره برامون! آرزودارم روزهایی که پیش رودارید. آغازروزهایی باشدکه آرزو دارید. چهارشنبه بیست و سوم اسفند 1391 ] [ 12:17 ] [ s ] . آدم ها که " عوض " می شوند . از " سلام " و " شب بخیر " گفتنشان. می شود این را فهمید! از "بوسه هایشان ".
tanha9060.blogfa.com
493014. دل مرده
خاطرات تمام نمی شوند ، تمامت می کنند. پا روی عشق و احساسم میگذارم. و میدان را خالی میکنم. آهویی که به کفتار چشمک بزند. دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 ] [ ساعت 20 و 07 دقیقه و 15 ثانیه ] [ sina ] [ نظرات ]. میدونی داغون یعنی چی؟ اما اون الان داغه با اون. چهارشنبه 6 خرداد 1394 ] [ ساعت 17 و 27 دقیقه و 10 ثانیه ] [ sina ] [ نظرات ]. ﻣﺨﺎﻃﺐ ﺧﺎﺹ ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺹ ﺑﺎﺷﻪ . . ! ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺗﻮ ﺩﻭﺭﺵ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻭ ﺍﻭﻥ ﺧﻠﻮﺕ ﮐﻨﯽ! ﺧﻮﺩﺵ ﻭﺍﺳﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻮ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﻣﯿﺰﻧﻪ! ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﻭﺍﺳﺶ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﯼ ﺗﺎ ﺑﻤﻮﻧﻪ . . . ﺧﻮﺩﺵ ﻗﺪﺭ ﯾﻪ ﺷﺎﺧﻪ ﮔﻠﺘﻮ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ!
tanha9087.mihanblog.com
493015. ♠کلـــــــــــــــــبهــ احـــــزانــ♠
به اتاق تنهای یوسف خوش آمد ید. کاش کنارم بودی و شانه هایت ماوای دل خسته ام بود. همه رو صدا زدم جز. هیچکس جوابم نداد جز. دلم برای کسی تنگ است که اشکهایم را دیده. دلم برای کسی تنگ است که تنهاییم را چشیده. دلم برای کسی تنگ است که سرنوشتش همانند من است. دلم برای کسی تنگ است که دلش همانند دل من است. دلم برای کسی تنگ است که محرم اسرار است. دلم برای کسی تنگ است که راهنمای زندگیست. دلم برای کسی تنگ است که قلب من برای داشتنش عمرها صبر می کند. دلم برای کسی تنگ است که تنهاییش تنهایی من است. تو ل د 20/2/93. کسانی هس...
tanha9090.blogfa.com
493016. بی تو تنها چه کنم؟
بی تو تنها چه کنم؟ صدای خفته ای خفه ام می کند می خواهم فریاد بزنم کمکم کن. منو به حال من رها مکن. تو که برای من همه کسی. اگه هنوزم عاشق منی. چرا به داد من نمی رسی. خدایا شکرت. راضیم. و البته امیدوار. نوشته شده در پنجشنبه هفدهم مهر 1393ساعت 20:23 توسط همکلاسی بد. نوشته شده در یکشنبه یازدهم خرداد 1393ساعت 23:27 توسط همکلاسی بد. سلام به همه دوستان. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1393ساعت 20:3 توسط همکلاسی بد. نوشته شده در شنبه هفدهم اسفند 1392ساعت 1:27 توسط همکلاسی بد. دغدغه این روزهای من:. بی تو ا...
tanha91323aa.blogfa.com
493017. حجم تنهایی تو بیشتراز بودن ماست
حجم تنهایی تو بیشتراز بودن ماست. نوشته شده در جمعه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 18:59 توسط انیس تنهایی. دلم برات تنگ شده تنها. نوشته شده در سه شنبه سی ام دی ۱۳۹۳ساعت 21:51 توسط انیس تنهایی. خونمون شلوغه پر مهمون از اونور یه هفته مونده به عروسی داداشم. از این ورم .خلاصه شادیم. با اینکه کلی کار داریم و اوه من خودم کلی کار و گرفتاری دارم. هم خستم هم کلافه. اونروز با مرد تو خدمات پستی دعوام شد بدجور. شاید اولش اون مقصر بود ولی بعدش من تموم نمیکردم عجب آدمیم هاا. میگن پا قلب دومه قلب اولم ک کارش پمپاژ خونه و بس.
tanha9173.blogfa.com
493018. چشمها رابایدشست جوردیگربایددید
زندگی دینیایست پراز همه چیز. همه روبخونید،جالب اند.اگه دوست داشید. سلام این وبلاگ موضوع خاصی نداره اماهرکسی دوست داشت میتونه بانظراتش بهم کمک کنه. زندگی باغچه ایست پر ازگل،. گاهی خار دارند وگاهی نه. برای زندگیتون باغبان خوبی باشید. بزرگترین خار زندگی دروغه،مواظب باش کسی رو زخمی نکنی! مدیریت خدمات بهداشتی درمانی. قالب وبلاگ نامه عاشقانه. دوستن داشتن بهانه نمیختهاد. بی بهانه دوستت دارم. دعاییست ک روزها آرزویم است . تاريخ : یکشنبه بیست و چهارم فروردین 1393 9:51 نویسنده : تنها. ای کاش بودم . ای کاش بودمو بودی.
tanha918.blogfa.com
493019. پر از حرفهای ناگفته
پر از حرفهای ناگفته. سلام امروز خیلی دلم گرفته از دست همه کس و همه چی. نوشته شده در سه شنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 18:41 توسط تنها. زندگی بدون امید نمی شود میخواهم در شطرنج زندگیم مات نشوم حتی کیش. نا امیدی مانند آن است که یه لحظه چشمهایت رو ببندی و وقتی باز کردی در یک بیابان بی آب و علف باشی. توکل به خدا یه نمونه ی بارز از امید است خدا نزدیک ترین چیز به ماست حتی از رگ گردن. پس توکل به نه اینکه پشتکار نداشته باشیم چون خدا گفته از تو حرکت و از من برکت پس خداوند به اندازه ی تلاشمان کمکمان می کند پس. فکر کنید...
tanha92-90.blogfa.com
493020. تنهایی من
آموخته ام که خداعشق است. آموخته ام که وقتی ناامیدمی شوم. عاشقانه انتظارمی کشد دوباره به رحمت او امیدوارشوم. آموخته ام اگرتاکنون به آنچه خواستم نرسیدم. آموخته ام که زندگی دشواراست. ولی من ازاوسخت ترم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم آبان 1393ساعت 10:12 توسط شقایق. هیچکس نمی تونه به دلش یاد بده که نشکنه! ولی حداقل من یادش دادم که وقتی شکست ،. لبه ی تیزش دست کسی رو که شکستش نبره! نوشته شده در سه شنبه دوم اردیبهشت 1393ساعت 10:1 توسط شقایق. برای تصاحبت نمی جنگم! احاطه ات نمی کنم تا مال من شوی! دیشب به ش انه.
tanha92.blogfa.com
493021. ♫♪ سـکوتــــ ♫♪
وکیل و کارشناس دادگستری. سایت اجتماعی فارس عرب. اس ام اس جدید و خنده دار. میگن به هرچی بخندی. سرت میاد . . . من به دلتنگی کی خندیدم؟ دیگربه توفکرنمی کنم . . . به مال غریبه هاچشم داشت . . . یکشنبه سیزدهم مرداد 1392 ] [ 12:55 ] [ سح ر ]. می دونی چیه رفیق. اگه از زندگی کسی می ری بیرون. سعی کن کامل بری بیرون. حتی پوست تخمه هاتم جمع کنی با خودت ببری. یکشنبه سیزدهم مرداد 1392 ] [ 12:49 ] [ سح ر ]. تمام زندگی ام را میدهم که برگردی. و همین که برگشتی بگویم:. دیگر نمی خواهمت گ م ش و. سلام به مخاطبین گلم. این روزها...
tanha9218.blogfa.com
493022. کوچه پس کوچه های تنهای
کوچه پس کوچه های تنهای. با سلام خدمت دوستای عزیزم. همینطور که مشخصه چند وقته وبو آپ نکردم یکی از دلیلاش به هم ریختگی blogfa بود که متاسفانه وبم برگشت یه سال قبل من تلاش خودمومیکنم که دوباره وبو رو به راه کنم ممنون که تنهام نمیزارید. قابل توجه دوستانی که لینکشون حذف شده لینکا و مطالب خود به خود به خاطر مشکلی که چند وقت پیش برا بلاگفا افتاده بود با هم حذف شدن لطفا دوباره آدرس و لینک سایتتونو بدید تا اضافه شه ممنون. نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۴ساعت 16:26 توسط محمدابراهیمی. زنده یاد مرتضی پاشایی.
tanha9288.blogfa.com
493023. !...!
نوشته شده در جمعه دوم فروردین ۱۳۹۲ساعت 12:19 توسط زهرا سادات. لا حول و لا قوه الا بالله العلي العظيم. اياك نعبد و اياك نستعين.
tanha93.blogfa.com
493024. دد
ستمکار را سه نشان است : بر آنکه برتر از اوست ستم کند به نافرمانى ، و بر آن که فروتر از اوست به چیرگى و آزار رسانى ، و ستمکاران را یارى کند و پشتیبانى . [نهج البلاغه]. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tanha93.parsiblog.com
493025. ♥♥♥عاشـــــــــــقانه♥♥♥
دست به صورتم نزن. خرید ساعت زنانه رولکس. چراغ خواب موزیکال شلمان. گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس عاشقانه. چراغ خواب طرح لاک پشت. نگفتم تا کنون، اما کنون بشنو:. تورا بیش از همه کس دوست میدارم. یکشنبه دهم فروردین 1393 ] [ 17:2 ] [ avina ]. آخه خدا جون قربون بزرگیت! وفای سگ به چه کاریمون میاد یه فکری واسه ادمات می کردی. شنبه بیست و دوم شهریور 1393 ] [ 18:41 ] [ avina ]. پنجشنبه یازدهم اردیبهشت 1393 ] [ 15:39 ] [ avina ]. دیشب با خدا دعوایم شد با هم قهر کردیم. فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد. رفتم گوشه ای نشستم.
tanha93ap.blogfa.com
493026. دل نوشته های تنها
دل نوشته های تنها.
tanha94.blogfa.com
493027. تنهاييم اوست
تمام تنم می سوزد از زخم هایی که خورده ام . درد یک اتفاق که شاید با اتفاق تو دردش متفاوت باشد ویرانم می کند. من از دست رفته ام ، شکسته ام ، می فهمی؟ به انتهای بودنم رسیده ام . اما اشک نمیریزم ، پنهان شده ام پشت لبخندی که درد می کند. گرچه پیرم تو شبی تنگ در آغوشم گیر . تا سحرگه زکنار تو جوان برخیزم. حرفی برای نوشتن ندارم . اما یک کلام و بس " خدایا من با توام تو هم با من باش ". نوشته شده در سه شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۰ ساعت 18:43 توسط تنها. نوشته شده در شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۰ ساعت 18:47 توسط تنها. گفت : از من.
tanha9488.blogfa.com
493028. تنهایی بهترین لحظه زندکیست
تنهایی بهترین لحظه زندکیست. شب که مي رسد به خودم وعده مي دهم. که فردا صبح حتما به تو خواهم گفت. صبح که فرا مي رسد و نمي توانم بگويم. رسيدن شب را بهانه ميکنم. و باز شب مي رسد و صبحي ديگر. و من هيچ وقت نمي توانم حقيقت را به تو بگويم. بگذار ميان شب و روز باقي بماند که. پرسید به خاطر کی زنده هستی؟ با اینکه دوست داشتم با تمام وجودم داد بزنم به خاطر تو ،. بهش گفتم به خاطر هیچ کس. پرسید پس به خاطر چی زنده هستی؟ با اینکه دلم داد می زد به خاطر دل تو. با یک چشم پر از اشک بهش گفتم به خاطر هیچ چیز . زندگي همش حرفاي ...
tanha9537.blogfa.com
493029. دل نوشته های دل تنهام
دل نوشته های دل تنهام. خدایاخوبم سلام ب اندازه تمام دوریام دلتنگتم.هنوزم جایی برای گم شدن من توآغوشت برای پیداشدن هست؟ خدایتدلم ازآدمات گرفته.پناهم باش مثه همیشه. نوشته شده توسط تنها در یکشنبه چهارم مرداد ۱۳۹۴ ساعت 2:49 موضوع لینک ثابت. خدایاخوبم سلام ب اندازه تمام دوریام دلتنگتم.هنوزم جایی برای گم شدن من توآغوشت برای پیداشدن هست؟ خدایتدلم ازآدمات گرفته.پناهم باش مثه همیشه. نوشته شده توسط تنها در یکشنبه چهارم مرداد ۱۳۹۴ ساعت 2:49 موضوع لینک ثابت. خدایتدلم ازآدمات گرفته.پناهم باش مثه همیشه. نوشته شده توسط...
tanha96.blogfa.com
493030. کوچه پس کوچه های دلم
کوچه پس کوچه های دلم. پنجشنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۹۴ 2:58 تنها97. پ ر ام از هیاهوی زندگی میخواهم دفن کنم غم هایم را در چال گونه ات لطفا لبخند بزن! پنجشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۳ 13:16 تنها97. پنجشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۳ 13:13 تنها97. آدم ها زود پشیمان میشوند گاهی از گفته هایشان، گاهی از نگفته هایشان گاهی از گفتن نگفتنی هایشان و گاهی هم از نگفتن گفتنی هایشان. پنجشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۳ 13:13 تنها97. ببخش مادر (سلامتی همه مامانا). بهش گفت مادر یه بیماری داری . باید بخاطر همین ببریمت آسایشگاه سالمندان. پسر رفت تو ی فکر .
tanha97.blogfa.com
493031. دختری با اسانس تنهایی
کدهآے هدآیت به بآلآ. دختری با اسانس تنهایی. سلام بچه ها من بدلیل. 1امتحانا که واسه ما از19فروردین شروع میشه. 2امتحان نمونه و استعداد ها. یه دو ماهی نیستم. نامردی نکنید سر میزنم حداقل آپ میکنی د خبر بدید میام ولی خی لی کمتر. بر سفرهی هفت سین نشستن نیکوست. هم سنبل و سیب و دود ک ندر خوشبوست. افسوس که هر سفره کنارش خالی ست. از پاره دلی گمشده یا همدم و دوست . . دوستم بدار نه برای سرگرمیت. دوستم بدار نه برای اشک ریختنت در خزان زندگیم. دوستم بدار ولی هرگز نگو دوستت دارم. دوستم بدار همانگونه که دوستت دارم.
tanha9772.blogfa.com
493032. نامردی دل
یکشنبه 29 خرداد 1390. دریای چشمانم خشکیده ، آسمان قلبم ابری و دلگرفته. سهم من از عشق آوارگی ، کلام شب و روز من نفرین بر عشق. میگویند عشق مقدس است ، عشق کلامی جاودانه است. اما کسی که این جمله را گفت قلب شکسته ی یک عاشق را ندیده است ، اشکهای چشمهای آن بی گناه را ندیده است ، غم و غصه های تلخ لحظه های جدایی را نچشیده است یا خیانت ندیده است. تو بگو، چرا سکوت کرده ای؟ عشق را برایم معنا کن ، چرا لال شده ای؟ فکر نکن که بدون تو می میرم، تو برو و بدان که بی تو شاد هستم. برو بدون که جواب سوالم رو دیگر نمیخواهم بدانم.
tanha98.mihanblog.com
493033. تنها
نوشته هاي بي مرز. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 23:8 توسط حسين سهرابي. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 22:59 توسط حسين سهرابي.
tanha999.blogfa.com
493034. تنهایی
ناگفته های من و تو. من این وبو از درد تنهایی زدم.امیدوارم ک دوسش داشته باشین.اگر همدردی حتما نظر بده.پرو فایلم فعاله.برای آشنایی بیشتر دوس داشتی بخون.دیییییییییییگه.دوستون دارم.فعلا. گرافيک و آموزش فتوشاپ. عسل ح - نازنين. موهای یک زن خلق نشده. یا برای باز شدن در باد. یا برای به دنبال کشیدن نگاه. موهای یک زن خلق شده. که بنشیند شانه اش کند , ببافد و دیوانه شود. عطر مو های یک زن فراموش شدنی نیست! وقتی خدا می خواست تو را بسازد. چه حال خوشی داشت،. این موها، این چشم ها . خودت می فهمی؟ من همه این ها را دوست دارم.
tanha99999.blogfa.com
493035. ♥♥♥♥ ﺐن بست ﺘنهاﮯ ﻖلبم ♥♥♥♥ ░▒▓▓ ๓ ๗
ﺐن بست ﺘنهاﮯ ﻖلبم ๓ ๗. لیاقت می خواهد واژه ی ما شدن من خوشم به خلوت تنهایی ام. ღღღ ریحانه خانووووووووووم ღღღ. این خانوم خوشمله دختر عمم خیلییییییییییییییییییی دوستش دالم. نظرتون راجب این خوشمل خانوم چیه؟ شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 20:25 توسط Tanha. دختر : عشقم شرط بندی کنیم؟ پسر : باشه خانومم . بکنیم . دختر : تو نمی تونی24 ساعت بدون من بمونی؟ پسر : می تونم . دختر : می بینیم . 24 ساعت شروع میشه و پسر از سرطان عشقش و اینکه. خیلی زود قراره بمیره خبر نداشته . 24 ساعت تموم می شه و پسر میره جلوی در خونه ی.
tanha999hamnafasman.blogfa.com
493036. _Hacked by:saeid z z z_
Hacked by:saeid z z z. Hacked by:saeid z z z. Hacked by:saeid z z z. Hacked by:saeid z z z. Hacked By: saeid z z z. Was Here:saeid z z z. بهترین نیستم اما بهترین ها قبولم دارن saeedled@yahoo.com .
tanhaa-64.blogfa.com
493037. --- TaNhaa's ^Dil ke Jazbaat^ --- ♥POEMS FOR YOU:TRUTH FOR ME♥
TaNhaa's Dil ke Jazbaat - - ♥POEMS FOR YOU:TRUTH FOR ME♥. Monday, March 14, 2011. Kaisay bhoolon ga wohi lamhay. Phir kisi yad nay shab bhar hay jagaya mujh ko. Kiya saza di hay mohabat. Nay khudaya mujh ko. Din ko aaram hay na rat ko hay chain kabhi. Kis khaak say qudrat nay banaya mujh ko. Dukh to yeh hay keh zamanay main. Jo mila hay woh mila ban kay paraya mujh ko. Jab koi bhi na raha kandha meray ronay ko. Ghar ki deewaron nay seenay say. Youn to umeed-e-wafa tum say nahein hay koi. Teri masoomiyat ...
tanhaa-all-alone.blogspot.com
493038. تنها نوشته |دانلودآهنگ جدید
ما را حمایت کنید. بسیجیان مشکل آلودگی هوا را حل می کنند. بسیجیان مشکل آلودگی هوا را حل می کنند. منبع : تنها نوشته. بسیجیان مشکل آلودگی هوا را حل می کنند. دیدار فرزند عجول ما با قاتل کودکان غزه. دیدار فرزند عجول ما با قاتل کودکان غزه. دیدار فرزند عجول ما با قاتل کودکان غزه. منبع : تنها نوشته. دیدار فرزند عجول ما با قاتل کودکان غزه. برچسب ها : عجله ,کودکان ,قاتل کودکان ,فرزند عجول ,دیدار فرزند. خدمات وزارت علوم ما به وزارت دفاع آمریکا. خدمات وزارت علوم ما به وزارت دفاع آمریکا. منبع : تنها نوشته. شعار های ت...
tanhaa-blog.6ma.ir
493039. جدایی اجباری...
فقط واسه اینکه فراموشم نکنی. به اینجا اومدی مخاطب خاصمی. اگه همون مخاطب خاص منی که اومدی لطفاتمام ادامه ی مطالبو بخون. رمزش چهاررقم آخر خط خودته. مخاطب خاص من یکی دوماه دیگه ازوجود این وب مطلع میشه(واسه اینکه سوء تفاهم پیش نیادگفتم). چهارشنبه دوازدهم تیر 1392. نمیدانم از دلتنگی عاشقترم. بی آنکه نباشی.". ﻓﻘﻄ ﮔﺎﻫﻲ ﺣﺮﻑ ﺗﻮ ﻛﻪ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﺩﻟﻢ ﻣﺜﻞ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺗﺐ ﻛﻨﺪ! ﮔﺮﻡ ﻭ ﺳﺮﺩ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ . ﺁﺏ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ . ﺗﻨﮓ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ . ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﻋﺸﻖ ﻧﻴﺴﺖ . یکشنبه یازدهم خرداد 1393. بروی منتظر بمانم برگردی. گفتند:پایان عهد نامه را موریانه خورده.
tanhaa-eshgham.blogfa.com
493040. فريادی و ديگر هيچ
فريادی و ديگر هيچ. تو می بايد خام شی بگزينی، به جز دروغ ات اگر پيامی نمی تواند بود اما اگرت مجال آن هست كه به آزادی ناله ئی كنی، فريادی درافكن و جان ات را به تمامی پشتوانه ي پرتاب آن كن! احمد شاملو . اين وبلاگ فقط برای مبارزه با سانسور است تا وقتی كه خودش فيلتر نشده است. پس اگر در ايرانيد استفاده كنيد و به دوستانتان هم خبر دهيد. Monday, February 07, 2005. نامه سرگشاده امت حزب ا. خيلي اندوهگین و دلشکسته به شهردار تهران جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد (دامت برکاته فی البلدیه الطهران والحومه). یکی از مهم تر...
tanhaa-faryaad.blogspot.com
493041. دختری محکوم به تنهایی
دختری محکوم به تنهایی. سلام ب همگی دوستان عزیز. امیدوارم لحظات خوبی روداشه باشین. بچه هااین وبوومطلباشوفقط وفقط برای. اون کسیه که دوسش دارم. چون مطمئنم یه روزی پشیمون میشه ازنداشتن من. اقامن همش اپم هاینی خیلی زوداپ میکنم. پ خاهشاازهمه ی صفحات دیدن فرمایید. یکشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۲ 19:28 ب ه دستان ت نهآ م ن. موقعی که وبلاگمودرست کردم خیلی خوشحال بودم. سال۹۲بودبراتنهاعشق زندگیم درست کردم این وبلاگو،اسمشوزدم دختری. محکوم به تنهایی من واقعاتنهام،تومجازی تنهانیستم چون دوستایی دارم. ممنون که بازم سرمیزنیدبه وبم.
tanhaa-man.blogfa.com
493042. اینجا فرشته ها هم غمگینند
اینجا فرشته ها هم غمگینند. بی مخاطب بودن نوشته های من رازی به راز های جهان افزوده است! روی سطر آخر گریه هایش. گوش دادن به آهنگ های این وبلاگ الزامیست! از آسمان آمد سحرگاهش ندا :. گر مجرمی بخشیدمت وز جرم آمرزیدمت. فردوس خواهی دادمت ، خامش! رها كن این دعا ". ببین کجا رسیده ام. کسی به داد شعرهای نیمه جان نمیرسد. من به شادیه تو خورده پیوند! از آن موقع به بعد دیگر. جز آنکه من هنوز هم تورا نبخشیده ام! من پای ساعت کاری که با من کرده ای ایستاده ام. تو پای زن بعد از من بایست. زنی که مثل من شاعر نیست. اخرشم "تو" ص...
tanhaa-yek-sedaa.blogfa.com
493043. تنها نوشته
خداوندا، در جهان ظلم و ستم و بیداد، همۀ تکیه گاه ما تویی، و ما تنهای تنهاییم و غیر از تو کسی را نمی شناسیم و غیر از تو نخواسته ایم که کسی را بشناسیم. ما را یاری کن، که تو بهترین یاری کنندگانی. خداوندا، در جهان ظلم و ستم و بیداد، همۀ تکیه گاه ما تویی، و ما تنهای تنهاییم و غیر از تو کسی را نمی شناسیم و غیر از تو نخواسته ایم که کسی را بشناسیم. ما را یاری کن، که تو بهترین یاری کنندگانی. ۱۹ مرداد ۹۴، ۲۳:۴۹ - سعید ابراهیمی. بسیار خوب فقط کم می نویسید. ۱۴ مرداد ۹۴، ۱۷:۳۰ - ماسال نیوز. ۱۴ تیر ۹۴، ۱۶:۲۸ - محمد.
tanhaa.blog.ir
493044. داستانی وخاطرات
پنجشنبه نوزدهم دی 1392 8 AM. نوشته شده توسط علی گریان لینک ثابت. فاطی جون دوست داریم. فاطی جون دوست داریم. جمعه چهاردهم فروردین 1388 2 AM. نوشته شده توسط علی گریان لینک ثابت. اینم تقدیم به تو. سه شنبه چهاردهم خرداد 1387 3 AM. باز ای الهه ناز ، با دل من بساز ، کاین غم جانگداز ، برود ز برم. گر دل من نیاسود ، از گناه تو بود ، بیا تا ز سر گنهت گذرم. باز می کنم دست یاری به سویت دراز. بیا تا غم خود را با راز و نیاز ز خاطر ببرم. گر نکند تیر خشمت دلم را هدف. به خدا همچو مرغ پر شور و شعف به سویت بپرم.
tanhaa.blogfa.com
493045. Price Request - BuyDomains
Url=' escape(document.location.href) , 'Chat367233609785093432', 'toolbar=0,scrollbars=0,location=0,statusbar=0,menubar=0,resizable=0,width=640,height=500');return false;". Need a price instantly? Just give us a call. Toll Free in the U.S. We can give you the price over the phone, help you with the purchase process, and answer any questions. Get a price in less than 24 hours. Fill out the form below. One of our domain experts will have a price to you within 24 business hours. United States of America.
tanhaa.com
493046. tanhaa (Mohamad Javad) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 7 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 103 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. Why," you ask? Window.LA...
tanhaa.deviantart.com
493047. حرف هایی برای نگفتن
حرف هایی برای نگفتن. کاش می شد اشک را تهدید کرد (-). ایجاد صفحه: - ثانیه. نمی نویسم برای خوانده شدن! نمی نویسم برای دلم که کار دل از این حرفا گذشته! می نویسم فقط برای اینکه نوشته شوم! اثرات کلام دکتر در ذهن خسته من . شاید حرفام تکراری مهم نیست مهم اینه که گفته بشم نه اینکه کسی که می خونه حال کنه و یا حتی نه اینکه خوانده بشم! نوشته شده توسط سالار در چهارشنبه 25 بهمن 1385 و ساعت 07:02 ق.ظ. سرمایه های ماورایی هر کسی به اندازاه ی حرفهایی است که برای نگفتن دارد. میدونید چرا سكرترم رو اخراج كردم.
tanhaa.mihanblog.com
493048. TanhaaiyaaN - Notes from the underground
Notes from the underground! Skip to primary content. Skip to secondary content. Bitnami Virtualbox – Host Only Network. March 29, 2014. Are a convenient way to get quick VMs to test out some piece of code or another and with Virtualbox. It works out great as you get a free quick pre-installed stack to develop / test your application. Recently I downloaded a few of these to help me out in my classes and development. So how do I communicate with my app? Right click on the name of your VM, select Settings a...
tanhaa.net
493049. خلوت من
و برای این دوست داشتنت فکری بکن. جا نمی شود در من. نوشته شده در ۱۳٩۳/۱۱/٢٢ساعت ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ توسط باران نظرات . مسیر طول و درازی ‌ست اندیشیدن به تو. سالها طول می­کشد خاطراتت را قدم بزنم. و دوباره لبخند‌هایت را با دل سیر بدوم. آه، ‌ای زیبا! کاش می‌‌شد نبودنت را میانبر زد. نوشته شده در ۱۳٩۳/۱۱/٢٢ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ توسط باران نظرات . رفتن سخته یا موندن؟ نوشته شده در ۱۳٩۳/۱۱/۱٤ساعت ۱٢:۱٦ ‎ب.ظ توسط باران نظرات . دوس ت دارم های امروز. دوس ت دارم های. مثل درست کردن آدم برفی تو زمستان میمونه. هر چی بزرگتر لذت بیشتر.
tanhaa.persianblog.ir
493050. tanhaaiyaaN | Just another WordPress.com weblog
Just another WordPress.com weblog. Sound Blaster Live Platinum 5.1. November 12, 2006. If you have a SB Live Platinum 5.1 with the IR Drive in front and you got it when the CD that came with the sound card had only Win 98 drivers, well then you are like me! Everytime you need to do a reinstall of Win XP (and you know, this thing happens more than you can ever imagine) then you know that it’s a pain! Drivers, Play-Center, Remote-Center– right? 8211; LiveDrvUni-Pack (English). For Remote Center, download t...
tanhaa.wordpress.com
493051. شیرینی مرگ
چقد بده این وقت صبح بیدار میشی ولی هیچ برنامه ی برا زندگیت نداری مثل هر روز 10صبح صبحانه بعدناهار درست میکنم یک ناهار میخورم ظرفا رو میشورم تا4میخوابم عصر شام درست میکنم 10میخورم وظرفا رو میشورم بقیه ساعت روز بیکارم مزخرفه. شنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۴ 5:55 هلیا. دوست من دیدنش آسان نبود. پنجرهاش رو به خیابان نبود. دوست من منظره بستهاش. طارمی پر گل ایوان نبود. طرح زمینی بزنم دوست را. دوست من هیچ جز انسان نبود. با من و تو فرق زیادی نداشت. او فقط این گونه هراسان نبود. من پی دریوزه جسمم اگر. بهشت خونه ایه که...
tanhaa001.blogfa.com
493052. تنهایی
دوشنبه 9 آذر 1394. این روزا خیلی دلم گرفته درد تنهایی باعث میشه بیشتر این درد رو حس کنم. شنبه 28 شهریور 1394. جمعه 27 شهریور 1394. بسم الله الرحمن الرحیم. اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند. ولی اگر با نیروی داخلی بشکند. بهترین چیزها و بزرگترین تغییرات. همیشه از درون آغاز میشود . نباید بگذاریم نیروهای بیرونی بر نیروی درونی ما غلبه کنند. چهارشنبه 25 شهریور 1394. لیست کامل عناوین یادداشتها. تعداد بازدیدکنندگان : 250. Powered by blogsky.com.
tanhaa001.blogsky.com
493053. گاهی شاد گاهی غمگین
گاهی شاد گاهی غمگین. باید مغرور بود و دور از دسترس! باید مبهم بود و سرسنگین! خاکﮯ که باشﮯ آسفالتت میکنند. و از رویت رد میشوند. مطالب این وبلاگ رو تقدیم میکنم به همه ی شما به خصوص مخاطب خاصم. سعی میکنم از همه چی اینجا مطلب بذارم. وقتی میخونید نظر یادتون نرههههههههههههههههه که منم انرژی بگیرم. پنجره را ب ستم و پرده را ک شیدم. . و شمع همیشگی را روشن کردم. و عود همیشگی را روشن کردم. و موزیک همیشگی را پ ل ی کردم. صدایش را بالا بردم. تا جایی که صدای تند نفسهایم را نشنوم. خودم را روی تخت پ رت کردم. اشک می آید .
tanhaa1.blogfa.com
493054. آلاچیق
آلاچيق سایبان همه کس و هیچ کس. سلام به همه ی دوستان خوبم. شرمنده مدتی پیشتون نبودم. هیچ وقت اون روزی رو که اسم وبم رو می ذاشتم تنها یادم نمیره و نمی دونستم تنهایی یعنی چی؟ حالا که آخرین آپم رو می ذارم کاملا درک می کنم تنهایی یعنی چی. از اینکه دیگه پیشتون نیستم و نمی تونم همراهیتون کنم خیلی ناراحتم ولی به خاطر برخی مشکلات دیگه نمی تونم پیشتون باشم. همتون رو دوست دارم و به خاطر همه چی از همتون تشکر میکنم. نوشته شده در جمعه 1 آبان1388ساعت 19:5 توسط تنها. مرگ با غم و درد در کنج قفس وحتی ندیدن آزادی. عطر نرگس...
tanhaa1001.blogfa.com
493055. ♥♥ پسر آریایی ♥ ♥
دوشنبه نهم دی 1392 ] [ 22:46 ] [ FARID.N ] . رو اونقدر دوس داشته باشه. یه عمر تازه بخواه! من عاشق این سوالم که بپرسم:. تو همه ی زندگیمی عشقم". دارین همچین کسی رو؟ اگه دارین به هیچ قیمتی از دستش ندین! یکشنبه یکم دی 1392 ] [ 11:41 ] [ FARID.N ] . در غریبترین شهر عالمم . . . تو در کجای جهانی. سه شنبه دوم مهر 1392 ] [ 13:56 ] [ FARID.N ] . اگه از دلتنگی کم آوردی غصه نخور! من به جای هر دوتامون دلتنگتم! چهارشنبه بیست و سوم مرداد 1392 ] [ 15:25 ] [ FARID.N ] . بہ ترین لذتےڪہ توے בنیا ہ ست اینہ ڪہ . . . یکشنبه ن...
tanhaa11.blogfa.com
493056. منطقه ی ازاد
اگر سرنوشت مرا تو نوشتی . قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. بسم الله الرحمن الرحیم. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. در حسرت عشق ابدی. اگر اين دانشجو اين موضوع را می دانست احتمالا آنرا حل نمی کرد، ولی چون به خود تلقين نکرده بود که مسأله غير قابل حل است ، بلکه برعکس فکر می کرد بايد حتما آن مسأله را حل کند سرانجام راهی برای حل مسأله يافت. سلام منتظر نظراتتون هستم.
tanhaa1373.blogfa.com
493057. ...من همان منم...
حس ليوان ترک خورده که پر ميشود از چاي داغ! حال دلم اينگونه است! تاريخ : یکشنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۵ 19:6 نويسنده : *دختر بارانی*. یاد گرفتم با چشمایه. تاريخ : یکشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۹۴ 18:33 نويسنده : *دختر بارانی*. جلوت ی دامه دائم. تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۳ 14:2 نويسنده : *دختر بارانی*. تگرگ بیاد سنگ بیاد. نمیتونه حال منو بد. جلو راهم اگه شیب بیاد چرخم. باید چیزی مثه دیو بیاد درم. یجوری که اصن خودم باورم نمیشه. مثبت امروز فیل جلوم میخوابه. حال حاله بی تابه. گشتم گشتم هرجا پیدا نشد اما.
tanhaa200059.blogfa.com
493058. ღ❤ღ I + U = We ღ❤ღ
ღ ღ دل دو حرفی ما خیلی حرف دارد. خیلی ღ ღ. توصه فراوان در خواندن این پستم میشه! رفت و آمدی ثابت. جملات عاشقونه خیلی زیبا. یه دختر فوق العاده باحال و شیطون و پایه. پاتوق دلشکسته ها. . تصاویر زیبا ساز یاهو. ا بزار وبلاگ. . بگو ببینم عشق چیه؟ جملات عاشقانه زیب ا. گالري عکس هاي زیبا. خرید لامپ هندی بالب. خرید لامپ هندی بالب. اس ام اس عاشقانه. گل آفتابگردان را گفتند: چراشبها سرت را پایین می اندازی؟ گفت :ستاره چشمک میزند، نمیخواهم به خورشید خیانت کنم به سلامتی همه اونایی که مثل گل آفتابگردان هستند . . . چهارشن...
tanhaa2013.blogfa.com