SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493058 - 493112)

493058. ღ❤ღ I + U = We ღ❤ღ
ღ ღ دل دو حرفی ما خیلی حرف دارد. خیلی ღ ღ. توصه فراوان در خواندن این پستم میشه! رفت و آمدی ثابت. جملات عاشقونه خیلی زیبا. یه دختر فوق العاده باحال و شیطون و پایه. پاتوق دلشکسته ها. . تصاویر زیبا ساز یاهو. ا بزار وبلاگ. . بگو ببینم عشق چیه؟ جملات عاشقانه زیب ا. گالري عکس هاي زیبا. خرید لامپ هندی بالب. خرید لامپ هندی بالب. اس ام اس عاشقانه. گل آفتابگردان را گفتند: چراشبها سرت را پایین می اندازی؟ گفت :ستاره چشمک میزند، نمیخواهم به خورشید خیانت کنم به سلامتی همه اونایی که مثل گل آفتابگردان هستند . . . چهارشن...
tanhaa2013.blogfa.com
493059. کلبه تنهایی
tanhaa222.blogfa.com
493060. در ساحل چشمانت
انجمن ادبی شیخ اشراق که. در راستای اعتلای سطح کیفی ادبیات(با تمرکز بر حوزه ی شعر) در استان اصفهان با راهبردهای ایجاد فضای رقابتی و افزایش اندوخته های فردی که شامل سه سطح اصلی ادبیات کهن ، ادبیات معاصر و نقددرادبیات است از تاریخ سه شنبه یازدهم بهمن ماه هزار و سیصد ونود خورشیدی در مجموعه ی ادبی قلمستان اصفهان شروع به کار کرد.همکنون در مکانی جدید به فعالیت خود ادامه خواهد داد. تاریخ و ساعت جلسات :. دو شنبه های هر هفته ساعت 4. منتظر حضور گرم همه ی دوستان عزیز هستیم. موید و پیروز باشید! انجمن ادبی شیخ اشراق.
tanhaa61.blogfa.com
493061. تنهایی
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست . تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در آن نیست . تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم . تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست . . تنهایی را دوست دارم زیرا. در کلبه تنهایی هایم در انتظار خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم کرد. سه شنبه بیست و ششم شهریور 1392. حضورت هدیه ای برای جهان است. تو بی نظیری و بی همتا هستی. زندگی ات میتواند همانی باشد که میخواهی. روز هارا دریاب و در لحظه ها زندگی کن. هیچ چیز بیهوده تر از این نیست که انرزی ات را صرف نگرانی کنی. روحیه ...
tanhaa63.blogfa.com
493062. رهگذر تنها
مرگ آن نیست که در قبر سیاه دفن شوم.مرگ آن است که از خاطر تو با همه خاطره ها محو شوم. جایی باش د غیر ا ز ا ین ک نج. تا آد م گاهی آنجا. پنجشنبه پانزدهم اسفند 1392 ] [ 9:32 ] [ تنها ] . چقدر بده بخواي يه حرفيو بزني و تو گلوت گير كرده باشه. ولي بدوني از اون حرف كسي چيزي سر در نمياره،. چقدر بده حرف دلتو با هزار ترس ولرز به يكي بگيو فكر كني راحت شدي. ولي بعدش ببيني اون اصلا از حرف تو يه چيز ديگه برداشت كرده،. چقدر بده وقتي كه دوست داري يه كاريو انجام بدي ولي نشه،. يا بهتره بگم چقدر بده. چقدر بده.بغضي كه&#4...
tanhaa69.blogfa.com
493063. احساسات آبـــْـ ב وغ خیارﮯ
احساسات آب ב وغ خیارﮯ. ت نهایے مال آدمهاے پاکﮧ ،فاح شﮧ ها هیچو قت ت نها نمیمون ט . م ט بﮧ ت نهاییم مےبالم! م واظب ح رف های ت! ط عنہ های ت! ر فتار های ت! بت رس از روزے ک ہ ت نہا آرزوی ت شنیב ט ص בای م باش ב. روزے کہ ل مس ב ستهای م ف قط از روے س نگ ق برم م مک ט باش ב. ل طفا" ا گ ہ میشک نے سکوت ی چے بگو کہ ا رزش ش בاشت ہ باش ہ. م منوט! ایט پ ωت ثاب ت ا ست. 23:37 ] [ ב خت ر باروט ] . با خودت دو فنجان چای بیاور. . من خودم را به خواب می زنم. گوشه ی تختم بنشین. اول اسمم را بگو. بعد هم بگو باشد انگار که خوابی.
tanhaa71.blogfa.com
493064. کلبه ی تنهایی
مسیربهشت بادکلمه ی علی ضیا. مسیر بهشت از کنار توئه. چه راحت هواتو نفس میکشم. پای هر کی غیر از تو باشه وسط. بهم شک نکن پامو پس می کشم. کسی که حالا رو به روی توئه. مگه میشه جز تو تصور کنه. بخوادم نمی تونه تنهایی شو. بجز تو با هیچکی دیگه پر کنه. کی میدونه من عاشق کی شدم. کی میتونه حتی شبیهت بشه. چه عطری زدی به خودت. که فقط منو قلبمو سمت تو می کشه. من آماده ی لحظه های توام. تو که لحظه هامو عوض می کنی. تو هر وقت اراده کنی با نگات. مسیر نگامو عوض می کنی. نوشته شده در ۹۲/۱۲/۱۵ ساعت 22:49 توسط فاتی. آهنگ گوش نده .
tanhaa73.blogfa.com
493065. しѺ√乇❤اي كاش...❤しѺ√乇
کد صفحه ورودی عاشقانه. しѺ 乇 اي كاش. しѺ 乇. اظهار به بي تفاوتي سخت است.مرسي كه سرزدين اينا حرفاي دلمه. تو به ياد نمي اوري. امامن به خوبي ميدانم كه. نوشته شده در شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۲ساعت 11:56 توسط KhOdAm. نوشته شده در شنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۲ساعت 22:15 توسط KhOdAm. خسته ام از داشتنی که هیچوقت برایم نیستی! خسته ام از داشتنی که هیچوقت برایم نیستی! نوشته شده در شنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۲ساعت 22:13 توسط KhOdAm. آنگاه داغ ترین آغوش ها را از تنت. و شیرین ترین بوسه ها را از لبت بیرون بکشم. درد یعنی . . . نوشته شد...
tanhaa77.blogfa.com
493066. (♥_♥)...HOT LOVE...(♥_♥)
هنوز درگیر چشماتم: :. ضربه خوردیم وشکستیم ونگفتیم چرا. مادهان از گله بستیم ونگفتیم چرا. جای " بنشین" و "بفرما" بتمرگی. ماشنیدیم و نشستیم و نگفتیم چرا. تو" نگفتیم و "شمایی" نشنیدیم. ساده مثل کف دستیم و نگفتیم چرا. دل سپردیم به آن " دال. دشمن و دوست پرستیم و نگفتیم چرا. که شنیدیم و ندانیم. ماهمین بوده و هستیم ونگفتیم چرا. نوشته شده در پنجشنبه 25 مهر1392ساعت 12:13 توسط NaSiM. فیزیک بعدتر ها ثابت میکند. جای خالیه بعضی آدم ها. خیلی بزرگتر از حجمشان است. نه التماست میکنم،نه خیره خیره نگات میکنم. که توآن را ترس.
tanhaa78.blogfa.com
493067. غم تنهایی
فقط تنهایی و شعر. از اینکه دیگه اینجا رو نمی خوام آپ کنم شرمندم . می خوام اینوبلگ تو غم تنهایی خودش بمونه و در آرامش و سکوت به زندگیش اداه بده. تا توانی دلی بدست آر ، که دل شکستن هنر نمی باشد. آخرش فهمیدم خدایی هست ، یعنی بهم ثابت شد که هست ، امیدوارم به شماها هم ثابت بشه. نوشته شده در شنبه هفدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 0:24 توسط تنها. تقدیم به تو که بهترینی. ای عزیز دل من. بی توخوش نیست دلم بی تو ای محرم راز. چه کنم با گل سرخ؟ چه کنم با گل ناز؟ تک و تنها چه بگویم به بهار؟ گر سراغ از تو گرفت چه بگویم به نسیم؟ کاش م...
tanhaa80.blogfa.com
493068. یواشکی های من
برای با تو بودن بگو چه چیز را قربانی کنم. چه کنم که این بی تو بودن را از زندگی ام خط بزنم. قرار دل بی قرارم! شرایطتت را می پذیرم! به شرطی که تا همیشه برایم بمانی . تا ابد! دلم براے تو که نه,. ول ے برای روزهای باهم بودنمان ت نگ شده. براے تو که نه ،. ولے برای "مواظ ب خودت باش" شنیدن ت نگ شده. براے تو که نه ،. ولے برای نگاه ے که تا پیچ س رکوچه تعقیبم میکرد ت نگ شده. براے تو که نه. ولے برای دلے که نگرانم میشد ت نگ شده. براے اینها که نه . . . برای خودت .دل م خیلے ت نگ شده. آخرین حرف را که وارد می کنی. وقتي کس...
tanhaaa-ooon.blogfa.com
493069. t مثل تنها
ساعت ها س رت را روی میز بگذاری،. و بین این همه آدم که کنارت هستند،. کسی حتی نگوید: "چه مرگت است؟ نوشته شده در سه شنبه چهارم فروردین ۱۳۹۴ساعت 3:9 توسط mitra. ساعت ها س رت را روی میز بگذاری،. و بین این همه آدم که کنارت هستند،. کسی حتی نگوید: "چه مرگت است؟ نوشته شده در پنجشنبه بیست و یکم اسفند ۱۳۹۳ساعت 22:37 توسط mitra. تو با هر که دلت خواست! فقط بیا قدم بزنیم . . . اصلا بیا و بگذار . . . سایه ات باشم . . . سایه که آزار ندارد! نوشته شده در سه شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 20:51 توسط mitra. ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﮐﻞ ﺩﻧﯿﺎ .
tanhaaa.blogfa.com
493070. آموزش خود اشتغالی|درآمدزایی اینترنتی
آموزش خود اشتغالی درآمدزایی اینترنتی. کسب درآمد با بازاریابی در سیستمهای تبلیغاتی. پنجشنبه 7 خرداد 1394. نویسنده: میهن بلاگ 2020. در سیستم تبلیغاتی شمیم باکس شما میتوانید با معرفی و نمایش محصولات و یا خدمات خود به کاربرانیکه نیاز به خدمات شما دارند،فروش خود را افزایش دهید.کاربران یا مشاهده تبلیغات. و آگهی های شما و با کلیک کردن بر روی انها کسب درآمد می کنند.و باعث می شوند که تیلیغات شما در اینترنت دیده شود. کاربرانیکه عضو هستند به عنوان بازاریاب اینترنتی. دادن آگهی در روزنامه ها و مجلات. کسب درآمد در منزل.
tanhaaa.mihanblog.com
493071. ❤خلــــــ و تــــــگـــــاهـــ دلــــــ❤
خل و تگاه دل. عاشقانه عاشق کسی باش که عاشقانه عاشقت باش د. تو دست در دست دیگری. من در حال نوازش دلی که سخت گرفته است از تو. مدام براو تکرار می کنم که نترس عزیز دل. آن دستها به هیچ کس وفا ندارند. آن دستها به هیچ کس وفا ندارند. اگه کسي رو دوست داري نه براش ستاره باش نه. آفتاب چون هردوشون مهمون زود. براش آسمون باش که هميشه بالاي سرش باشي. این روزها دلها تشنه ترند تا زمین ،. یه جوری درباره دونه های انار میگن با نظم و ترتیب یکجا نشسته انگار دونه های ذرت ، شلوارک پوشیدن تو کوچه فوتبال بازی میکنن! خدایا کمک کن ...
tanhaaa1994.blogfa.com
493072. tanhaaa2
سلام بچه ها امروز با دسته پر اومدم بازدید وبلاگتون کمه؟ نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392ساعت 16:36 توسط tanhaaa2. مرجع ترول و جوک فارسی. شیمی و علم آن. شهر شیمی و دانش.
tanhaaa2.blogfa.com
493073. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaaa22.persianblog.ir
493074. سکـــــوتــــــی بالاتـــــرازفریاد....
سکوت میکنم به احترام آن همه حرفایی که در دلم مرد. سلام دوستای عزیرم ب وبلاگم خوش اومدید. امیدوارم از وبم خوشتون بیاد. نظر یادتون نره دوستان. راستی اهنگ وب هم دارم هرکی خواست پایین صفحه playکنه. امیدوارم لحظات خوشی داشته باشین. یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ ساعت 8:56 توسط ترنم. این روزها احساس میکنم چقدر شبیه سکوتم ، با کوچکترین حرفی میشکنم! یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ ساعت 8:17 توسط ترنم. وقتی میگویم " زن ها ". همانهایی که بینی و ابرو و لب و چانه و . همه اش مال خودشان بوده از ابتدا. همانهایی که مغرور و. دانشجوها که ...
tanhaaa24.blogfa.com
493075. ღغـمــڪ ــבه شــبگرב عـــاشقღ
ღغمڪ בه شبگرב عاشقღ. سلامتی هر کسی که تنهاست و تنهایی رو تحمل میکنه اما گدایی محبت نمیکنه. آخه بیمعرفت چرا بدون نظر گذاشتن از وبلاگ میری. سه شنبه هشتم مرداد 1392 ] [ 23:25 ] [ از جنس باد ] . چرا همه میگن به سلامتی. . ! بعضی جاها باید گفت لعنت. . ! لعنت :به عشقای که از رو هوسه. . جمعه بیست و پنجم مهر 1393 ] [ 14:14 ] [ از جنس باد ] . از پشت شیشه ی مانیتور می شنوید. مانیتوری که الان ، خیلیا پشتش بغض دارن. مانیتوری که الان ، خیلیا دستشون. پشت همین مانیتور هم خیلیا دلشون گرف. چند وقتیست هر چه می گردم. نگاهت ...
tanhaaa73.blogfa.com
493076. وقتی که خیلی تنهام...
وقتی که خیلی تنهام. بعضی وقتا دوست دارم. دستمو بگیره بگه : آدما اذیتت. بیا بریم پیش خودم . . . نوشته شده در چهارشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت 22:3 توسط ت ن هآ. های تو هم میرسد! نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 23:28 توسط ت ن هآ. خیلی دیر بود . که میدانستی با چه اشتیاقی. زودتر از تکه تکه. خیلی دیر بود . خیلی دیر. نوشته شده در سه شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 13:37 توسط ت ن هآ. که همه کارای بدمونو میبینه و بازم وقتی. واسه اولین بار صداش میزنیم. به فرشته هاش میگه برید ببینید بنده ام چکارم داره.
tanhaaa76.blogfa.com
493077. دُِنیــ ــ ــآِیــــ مَِــ ــنـِـــ
خ تم ک لآم: عشق ی عنی یکی بود یکی نابود. شکست عشقی هم بیخیال فعلا تجربه نشده. فداسرم گم بشه بابام میخره برام. زیاد با آب یخ بیدار میشم چون خوابم بسیار بسیار سنگینه. به نظر من صف گلاب ب روتوت دسشویی واقعا سخته. وااااااااااااااای. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم مهر 1392ساعت 12:49 توسط پ آرلآ. البته این شعار بابامه ولی من واقعا قبولش دارم. به نظر من ساده اما شیک. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم شهریور 1392ساعت 10:5 توسط پ آرلآ. نمدانم تابحال تجربه نکردم. ولی فکر کنم تو این دوره زمونه بیشترشون جداییه. نوشته ...
tanhaaa78.blogfa.com
493078. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaaaa.blogfa.com
493079. تنهااایی
با آن دوچرخه قراضه اش. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۴ساعت 21:41 توسط sogand. مردی وارد گل فروشی شد تا دسته گلی برای مادرش که در شهر دیگری زندگی می کرد سفارش دهد و با پست برای او بفرستد. وقتی از گل فروشی خارج شد دختری را دید که در کنار در نشسته بود. و گریه می کرد. مرد نزدیک دختر رفت و از او پرسید: دختر خوب چرا گریه می کنی؟ می خواستم برای مادرم یک شاخه گل بخرم ولی پولم کم است. مرد لبخندی زد و گفت:. با من بیا من برای تو یک دسته گل خیلی قشنگ می خرم تا آن را به مادرت بدهی. مرد به دخترک گفت:. اى پاد...
tanhaaaa1374.blogfa.com
493080. ❤❤❤❤عشق نافرجام❤❤❤❤
در سبزینه آن گیاهی که در. کالی احساسم روئیده بود. در هیاهوی نوبری بلوغ. و دچارت شدم در ناهوشیاری تنم. خواستنم ریشه در ابدیت داشت. عشق از " گلشن امروز " میخواهی. و بودن از " خوشه الان " میچینی. یکشنبه بیست و چهارم فروردین 1393 ] [ 6:10 قبل از ظهر ] [ ɠԋαȥαʅ ] . من" بعد از "تو" به هیچ "اویی" اجازه "ما" شدن ندادم. جمعه هشتم شهریور 1392 ] [ 2:34 قبل از ظهر ] [ ɠԋαȥαʅ ] . از بوی بوسه و بغل پ ر می. از طعم تنهایی پ ر است. پنجشنبه هفتم شهریور 1392 ] [ 10:21 بعد از ظهر ] [ ɠԋαȥαʅ ] . د نیا تم ام ش د. هم آن لحظ ہ.
tanhaaaa67.blogfa.com
493081. ღღღکاش زندگی بر وفق مراد بود ღღღ
0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*. 0 000000000000 0,*-: :-*. 0 00000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*. 0 0,*-: :-*. 0 0000 000 0. 0 0000000 000000 0. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*. 0 000000000000 0,*-: :-*. 0 00000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*. 0 0,*-: :-*. 0 0000 000 0. 0 0000000 000000 0. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*.
tanhaaaa861.blogfa.com
493082. دل گرفته
گله گی هایه دلم. قصه منو عشقه رفتم. این پست ثابته دوستان. ازاین به بعد مطالبه جدیدو زیر این پست میزارم. یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 9:43 ] [ hosein ]. ما در این سراب دنیا. خوشیم و خوش روانیم. چه بدنانیم،ز این دنیا. مستیم و مست روانیم. هر چه درد،در این دنیاست. مسته این ویرانه هستیم. هر که سوی ره خود هست. شاد این ویرانه هستیم. چه بخندد این عالم. که شدیم مستش و مست. اوج بگیر از این عالم. تا بدانی زندگی چیست. سه شنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 17:28 ] [ hosein ]. کمر راست کن،سوی سختی. شیشه شکسته را بنگر.
tanhaaaaa.blogfa.com
493083. Tanha
امشب خانوادت اینجا بودن ،دلم میخواس تو هم بودی ،امشب بابات میگف چهار سال دیگه ک باز نشست بشم تو رو هم سر و سامون بدن دیگه کاری ندارن ،ای یعنی میشه بهم برسیم خدایا خودت . نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۹۴ساعت 0:20 توسط M. یکی بهم گفته دوستم داره اما من فقط دوست داشتن تو رو میخوام بقیه رو.ن. نوشته شده در چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۹۴ساعت 21:34 توسط M. الان دو شبه ک اهنگ میذارم و ی دل سیر گریه میکنم ک چرا نیسی. نوشته شده در چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۹۴ساعت 0:26 توسط M. خیلی وقت است ک وب گردی میکنم نطدیک 4سال...
tanhaaaaa94.blogfa.com
493084. ت̅̅ن̅̅ه̅̅ا̅̅م̅̅ ̅̅ت̅̅ن̅̅ه̅̅ـ̅̅ـ̅̅ـ̅̅ـ̅̅ا
دختری از جنس سنگ . منم مترسك مزرعه : . پسر شاه پریون `* . . * شقایق. ناگفته ها باخ دا. کلوپ دختر پسرای با معرفت. ღ توکه تنهانمی مانی امامنه تنهارادعاکن ღ. ツ خنده دیوونه ツ. ܓܓܨ*پسرے لجباز اما مهربانܓܓܨ*. خیلی زود دیر میشه. روزنه ی ع شق. من تک پرم.تک پره پرپر. இ كلبه عاشقانه اژدها இ. בخترے از قعر جهنم. نمی دانم گناه توست یا عیب چشمهای من؟ اینکه بعد از تو تمام عالم از چشمم افتاده اند . . . . خ دایا راهی ن میبین م آی نده پ نهان ا ست ه مین کافیست که تو راه را میبینی و م ن تو را! کد کج شدن تصاوير.
tanhaaaaaa1.blogfa.com
493085. ҳ̸Ҳ̸ҳخــــاطـــــرات یکـ دل شــکستهҳ̸Ҳ̸ҳ
Ҳ Ҳ ҳخاطرات یک دل شکستهҳ Ҳ ҳ. Ҳ Ҳ ҳ 10 AM. Ҳ Ҳ ҳ متاسفم ҳ Ҳ ҳ. نه برای تو که دروغ برایت خود زندگیست. نه برای خودم که دروغ تنها خط قرمز زندگیست برایم. متاسفم که چرا مزه ے عشق را. از دست تو چشیدم. تا همیشه در شک دروغ بودنش بمانم. Ҳ Ҳ ҳخاطرات . . . . ҳ Ҳ ҳ. خاطرات تو از یاد من نمیره. و یاد من نمیده. مرور می کنم من خاطراتو. تا دلم بگیره ، یا دلم بمیره. دوستان شرمندتونم تصادف کردم نمیتونم بیام :-(. آدمی را خفه نمی کند. Ҳ Ҳ ҳ عشق یعنی ҳ Ҳ ҳ. Ҳ Ҳ ҳ ن ه نمے دانے ҳ Ҳ ҳ. نمے دان د . پ شت این چ ه ر ﮧ. آرام د ر د ل م.
tanhaaaaaaa.blogfa.com
493086. تنها
زیبایی عشق به سکوته نه فریاد.زیبایی عشق به سکوته نه خرد شدن و فرو ریختن. عشق خیالی است که اگر به واقعیت برسه طعم شیرینشو از دست میده . عشق یع کویره که عاشق تشنه با رویای سراب معشوق قدم به جلو میذاره.عشق. امید به رسیدن و ترس از نرسیدنه .عشق سخن گفتن ناگاهه.اما دوست داشتن. از وقتی که نیستی خدا میداند . چه قدر اب به صورتم پاشیدم ! این کابوس انقدر واقعی است. که از خواب بیدار نمی شوم. آمدنش را حیران بنگرم؟ رفتنش را مات بمانم؟ باد اورده را باد میبرد . امادلم باد اورده نبود. در این روز های پر رفت و بی امد .
tanhaaaaaaaaaa.blogfa.com
493087. دل شکسته
سلاممن این وبلاگو درست کردم واس کسایی که مثل من تنهان . مثل من بی کسن . مثل من.
tanhaaaaaaaaaaaa.blogfa.com
493088. سُکوت دل
1575;بزار وبلاگ. کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. سلام به همه دوستان گلم من دیگه این وبلاگ و اپ نمیکنم. دلیلشم دارم میرم سربازی حلالم کنید مرسی. 17:22 ] [ مهدی ] . سلام به همه دوستان گلم. ی چند مدتی نیستم. نمیتونم وب اپ کنم وقتی برگشتم ا پ میکنم یا علی. 17:58 ] [ مهدی ] . 13:18 ] [ مهدی ] . صدای جیر جیرک ها به گوش می رسد. سکوت را نوازش می دهند. و جای خالی آدم های شب نشین را. با نگاهی معصومانه پر می کنند. 10:49 ] [ مهدی ] . 19:9 ] [ مهدی ] . اما هر روز ندیدنت آرزوی.
tanhaaaaaaaaaaaaaa.blogfa.com
493089. تنهام چرا باور نمیکنی
تنهام چرا باور نمیکنی. نتیجه بازی های فوتبال. خرد کن نایسر دایسر پلاس. خرید ساعت مدل 2015. خرید عینک مدل 2015. بزرگ کننده آلت مردانه. ماه خدا را دوست دارم. خیلی زیبا و دل انگیز است. اری ماه ماه عشق است. تاريخ : چهارشنبه پنجم شهریور 1393 2:22 نویسنده :. Weblog Themes By BlackSkin.
tanhaaaaaaaaaam.blogfa.com
493090. غمــــــکـــــده ی تنـــــــهایی مــن
غمکده ی تنهایی من. ناله های بی صدای منn. سلام دوستان عزیزم امیدوام که حالتون خوش باشه وبه آرزوهاتون برسین. نوشته شده در ساعت توسط زهرا. بﮧ פ اطر کسے کﮧ ﬤ. ارے همه چیزو از سر راهﭞ פ ط بزنے. بفهمے פ و ﬤ. ﭞ تو لیستے بو ﬤ. ے کﮧ اوט بﮧ פ اطر یکے. ﮧ פ طﭞ زده! کاش یکی پیدا می شد. که وقتی می دید گلوت ، ابر داره و. جای اینکه بپرسه : چته؟ بغلت کنه و بگه : گریه کن ! فراموش ڪردنت برایم مثل آب خوردن. از همان آبهایے ڪه میپرد توی گلو. خفه ات میکند . از همان هایے ڪه باید ساعت ها سرفه. از همان هایے ڪه بی اختیار اشڪهایت.
tanhaaaaaaaam.blogfa.com
493091. ﬤﺭ ﭘﺲ ڪﻮﭴه ﻫﺎﮮ ﺗﻨﻬﺎﻳﮮ
ﬤﺭ ﭘﺲ ڪﻮﭴه ﻫﺎﮮ ﺗﻨﻬﺎﻳﮮ. ﻧﻬ ﺍﻳﻨڪﻪ ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ﻧﻪ ﻓﻘﻄ ﺗﻨﻬﺎﻳﮯ ﺳﻨﮕﻴלּ ﺍﺳﺖ. یعنے رو بہ روی م ن ش ستہ اے. و باز خیسے چ شمان م. آن د ستمآل خ شک بے ا حسآس پاک ک ن د. ی عنے شآنہ های ت دوش بہ دوش م باش د. ا ما ن توان م ا ز د لت نگے. بہ آن پ ناه ب بر م. ی عنے ت و ، کہ در عین بود نت. را آرزو مے ک ن م. بﮧ پاے یڪ ا פساس. و چﮧ عذابے مے ڪشد ،. ڪسے ڪﮧ هم عمرش. ט ت و نیست. ے که م رآ. ا ز یآد ب رد. ט منم که به ی آد م. ا جآزه ن م. ے ا ز ن زدیک. ט تو ع بور ک ند. ص حب ت از. اینبار که ک س. ک س בیگ ر. ش ک سته ام. شکسته هم ک دگر.
tanhaaaaaaaatarin.blogfa.com
493092. من تنها می نویسم
من تنها می نویسم. دلم برای نوشتن تنگ شده! نوشته شده در یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1392ساعت توسط راحله. امروز چه روزی بوداااااااا. نه میتونم بگم عالی نه میتونم بگم بد! راستی دیروز با دوستم رفتم دانشگاهشون و خیلی خوش گذشت معرکه بود:-). دیشب هم دوست خواهرم اومد خونمون و شام مهمون ما بود خیلی خندیدیم شب مجبورش کردیم بمونه خونمون با مامانم و خواهرم و صحرا تا ساعت 2 نصفه شب اسم فامیل و یه نقطه بی نقطه و هفت خبیث بازی کردیم من که حسابی خسته شدم نفهمیدم کی خوابم برد! اصلا نمی دونم چجوریه آخه! اصلا دوسش ندارم همش...
tanhaaaaaaam.blogfa.com
493093. تنهایی...
فک نکنین خدایین.خدا خیلی مهربون تر از. واس هیشکی تصمیم نگیرین. درباره هیشکی نظر ندین.قربون خدا برم. که دره توبش به روی همه وازه. بنده هاش فقط بلدن منت سره آدم بذارن. حرف از مذهب نزنین که بتر از همه باز. خدایا خودت پشتو پناهم باش. نوشته شده در یکشنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت 9:14 توسط حالم از همه بهم میخوره. ஜ ஜ YOU ஜ ஜ. یاد گرفتم که . عشق. با تموم عظمتش چند ماه. یاد گرفتم که . عشق. یعنی فاصله و فاصله یعنی. دو خط موازی که هیچ وقت. بهم نمی رسن ! یاد گرفتم که . همون قدر. که محبت کنی ارزشت. نوشته های بی سر و ته.
tanhaaaaaaashodam.blogfa.com
493094. تنهایی ما
به سراغ من اگرمیایید.نرم وآهسته بیایید.مبادا ترک بردارد.چینی نازک تنهایی من. چادر یعنی به راحتی نمیتونی به دستش بیاری! چادر یعنی به طرز فکرت اهمیت بده نه به اندامت! چادر یعنی دختر فقط برای یک نفره نه هزار نفر! چادر یعنی ادمها هنوز هم دنبال لذتن ( اما از نوع بهشتی )! چادر یعنی ادم میتونه خلاف جهت آب شنا کنه! چادر یعنی انتهای یک نگاه هرزه! چادر یعنی شاید هیچ وقت نفهمی من چی میگم! چادر يعني وقتي بچه هستي بري زيرچادر مادرت احساس ارامش كني. چادر يعني به خيلي چيز ها پشت كردن. چادر يعني حرمت نگه داشتن یه دختر.
tanhaaaaaee.blogfa.com
493095. بهانه
با تو هستم سهراب! قفس تنگ دلم خالی از کس باشد. یا به قول تو پر از ناکس و کرکس باشد؟ خواب یک پنجره را . من به این مردم شهر پیوستم! من نوشتم همه حرف دلم. آرزو کردم و گفتم. هوا عشق زمین مال من است. زیر باران من نه عاشق دیدم نه که حتی یک دوست! زیر باران من فقط خیس شدم! باز هم میگویی: چشم ها را باید شست؟ نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم شهریور 1393ساعت 13:0 توسط شارو. انسانهای خوب خوشبختی را تعقیب نمی کنند. زندگی می کنندو خوشبختی پاداش مهربانیها صداقتها. درستکاریها و گذشتهای آنهاست . زیادی خودتو دست پایین بگیری.
tanhaaaaam.blogfa.com
493096. کلبه تنهایی من
تاریخ و ساعتی که دوستی عزیز گفت یادداشت کنم. بیست مرداد نودو چهار. ولی فکر کنم تاریخ رو اشتباه گفت. نوزدهم مرداد نودو چهار، ساعت تا دو بامداد. نوشته شده در دوشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت ۱۹:۵۰ بعد از ظهر توسط monaj. چرا گرفته دلت، مثل آنكه تنهايي. دچار آن رگ پنهان رنگ ها هستي. و فكر كن كه چه تنهاست. اگر كه ماهي كوچك، دچار آبي درياي بيكران باشد. چه فكر نازك غمناكي! و غم تبسم پوشيده نگاه گياه است. و غم اشاره محوي به رد وحدت اشياست. خوشا به حال گياهان كه عاشق نورند. و دست منبسط نور روي شانه آنهاست. هر بار که ...
tanhaaaaayi.blogfa.com
493097. گر عشق نباشد به چه کار آید دل...
گر عشق نباشد به چه کار آید دل. نانوا هم جوش شیرین میزند, بیچاره فرهاد. عشق یه طرفه.(پست ثابت). دیار عاشقی هم شهر هرت داره! خیلی راحت دل می دزدن ، دل می برن ، دل می شکنن. آنکه می رود فقط می رود ولی آنکه می ماند درد می کشد ، غصه می خورد ، بغض می کند ، اشک. می ریزد و تمام اینها روحش را به آتش می کشد و در انتظار بازگشت کسی که هرگز باز نخواهد گشت. آرام آرام خاکستر می شود. آری ، این است خاصیت عشق یک طرفه. دلم میگیرد وقتی میبینم:. Http:/ majid16.blogfa.com/. جمعه ۱۳۹۲/۰۷/۰۵ ] [ 21 ] [ راوی عشق ] . جمعه ۱۳۹۲/۰۸/...
tanhaaaae.blogfa.com
493098. تنهایی
تنهایی بد ترین عذابیست که نمیتوان تحملش کرد. پنجشنبه بیست و هشتم دی 1391. خواهشم اینه که اول این پست و بخونید . قضیه از اونجا شروع میشه که منو (کیانا)ودوستم(الناز)یه وبلاگ بسازیم که با لطف خدا تونستیم وامیدواریم:. 1-شما از وبمون دیدن کنید. 3-نظر بدید (حتی اگه انتقاد باشه). وخواهشمون اینه که حتی الامکان(درس نوشتم یانه؟ نظر خوصوصی رو بی خیال شید. پنجشنبه بیست و سوم آذر 1391. ﻧﻪ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﭘﺎﮐﻢ ﮐﻪ ﻣﺮﺍ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﯽ. ﻭ ﻧﻪ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺑﺪﻡ ﮐﻪ ﺭﻫﺎﯾﻢ ﮐﻨﯽ. ﻣﯿﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﮔﻢ ﺷﺪﻩ ﺍﻡ. ﻫﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﻭ ﻫﻢ ﺗﻮﺭﺍ ﺁﺯﺍﺭ ﻣﯿﺪﻫﻢ. ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻣﻦ!
tanhaaaaei.blogfa.com
493099. کوچه های شیدایی...
تو رفتی بعد تو حالم یه حالی مث مردن بود.توام تنها شدی اما کجا حالت مثل من بود. من بدترین و بهترین روزای عمرم. نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور 1392ساعت 16:8 توسط سوگند. این مطالب طنز هم واسه اونا که از غمگین بودن وبم شاکین. لطفا تا اخر ببینی ن. زود هم قضاوت نکنی. خب اینم خلاقیت ایرانیا. نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور 1392ساعت 16:1 توسط سوگند. گاف اردلان تمجید در سریال مادرانه اووووووووف خخخ. این چ طرزشه خو. دخم ر خانومای خوشمل. در بسته بندی بهداشتی رسی د. روحيه دادن از نوع پسرونه! کدومشو بیشتر دوس داری؟
tanhaaaam.blogfa.com
493100. ▓▓▓▓ مــ♥ــن میخواهم تنــ♥ــهابمانم ▓▓▓▓
م ن میخواهم تن هابمانم. خدایا دستم به آسمانت نمی رسد،اما تو که دستت به زمین می رسد،بلندم کن. مخاطب خاص ندارم چون خودم خاصم! دورباشدچشم بد و نیرنگ دشم. نوشته شده در شنبه بیست و نهم تیر 1392ساعت 14:47 توسط Arezoo jun. نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم مهر 1393ساعت 12:56 توسط Arezoo jun. از ذهنت بیرووون کن. باز هم دوسم داری؟ نوشته شده در جمعه یازدهم مهر 1393ساعت 23:10 توسط Arezoo jun. نپرس ، چرا سیگار میکشی. بپرس ، چی میکشی که انقد سیگار میکشی! نوشته شده در پنجشنبه دهم مهر 1393ساعت 14:1 توسط Arezoo jun. ﺁﻳﻨﺪﻩ ...
tanhaaaammmm.blogfa.com
493101. تنهایی
تن تنهای مرا باد کجا خواهد برد؟ حالم خوش نیس کل کل ممنوع وگرنه خط خطی میشم ok؟ Weblog Themes By : Bia2skin.ir.
tanhaaaeee.blogfa.com
493102. در قلبت روی هر کسی باز نکن
جمعه دهم شهریور 1391 . 15:1. لطفا هرکسی که نظر میده با آدرس وب یعنی آدر. س وب هم بگذارد. شنبه سی و یکم تیر 1391 . 20:2. داستان دوستیه منو حمید. سه شنبه بیست و دوم مرداد 1392 . 13:32. پنجشنبه سیزدهم تیر 1392 . 11:49. ﺩﺭ ﻣﺮﺩ ﻫﺎ ﺣﺴﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺍﺳﻤﺸﻮ ﻣﻴﺬﺍﺭﻥ ﻏﻴﺮﺕ. ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﺲ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎ ﻣﻴﮕﻦ ﺣﺴﺎﺩﺕ. ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﺮﺩﻭﺷﻮﻥ ﻣﻴﮕﻢ ﻋﺸﻖ. نه غیرتی میشی نه حسود! پنجشنبه سیزدهم تیر 1392 . 11:47. م ن جز تو با ه رك س باش م تنهايم ! ب ه بودن ها ، دیر عاد ت کن! و ب ه ن بودن ها ، زود! آدم ها ، ن بودن را ب هتر ب لد ند! خت می کنم که.
tanhaaaiiii.blogfa.com
493103. تنهایـــــی
به اندازه چای داغ شب های امتحان دوست دارمت،. اضطراب نمی گذارد ،. نه گرمایت را حس كنم ،. نوشته شده در جمعه دوازدهم اردیبهشت 1393 ساعت 22:2 توسط ریحانه. از دلم پرسیدم:چی دوست داری؟ فدای او که گفت:رفاقت! نوشته شده در سه شنبه دهم دی 1392 ساعت 14:15 توسط ریحانه. زندگی سه تا پیچ داره. سر پیچ دوم منتظرم باش تا پیچ سوم همراهیت کنم! نوشته شده در پنجشنبه شانزدهم آبان 1392 ساعت 15:37 توسط ریحانه. هزاران دست هم به سویم دراز شود! تمنای دستان تو را دارم. باور کن خیلی حرف است. وفادار دست هایی باشی. تولد تولد تولدش مبارک.
tanhaaaiimaaan123.blogfa.com
493104. تنهایی
هیچی ندارم بگم فقط دلم میخواد بمیرم همین. نوشته شده در بیست و هفتم دی 1392ساعت 23:44 توسط تنها. فقط دلم میخواد با یکی حرف بزنم. نوشته شده در سیزدهم خرداد 1392ساعت 6:44 توسط تنها. When i was born, a woman was there to hold me:s. As igrew up as a child , a woman was there to care and play with me:s. I went to school , a woman was there to help me iearn:. I became depressed when i lost , a woman was there to offer a shoulder. I need compatibility , company and love , a woman was there for me.
tanhaaam.blogfa.com
493105. تنهام
دلم گرفته به اندازه يه دنيا. تنهايي بدجوري داره حوصلمو سر ميبره. بعد از مدتها اومدم. تو رو خدا کمکم کنید دیگه دارم دیوونه میشم الان ۳ ماه تهرانم تو این مدت فقط یه بار دیدمش. دلم میخواد این دل لا مصب از تو سینه ام در بیارم بهش بگم نگاه کن لعنتی چقدر عاشقته. هر جا که میفرستمش تا دل به یکی دیگه ببنده برمیگرده میگه نمیتونم جز اون عاشق کس دیگه. باشم اخه تو لعنتی چی داری که انقدر عاشقته . دلم برات تنگه دیوونه میدونم حالت ازم بهم میخوره اما به خاطر دلم یه لحظه بیا داره برای دیدنت. نمی دونید تو چه برزخیم. می خوا...
tanhaaam72.blogfa.com
493106. zizigolo
و إ ن ی ك اد ال ذ ین ك ف ر وا. ل ی ز ل ق ون ك ب أ ب ص ار ه م. ل م ا س م ع وا الذ ك ر. و ی ق ول ون إ ن ه ل م ج ن ون. ل ل ع ال م ین. من نه عاشق هستم. ونه محتاج نگاهی که بلغزد بر من. من خودم هستم و تنهایی یک حس غریب. که به صد عشق و هوس می ارزد. من خودم هستم و یک دنیا ذکر. شده از شعر حقیقت جویی. من خودم هستم و هم زیبایم. من خودم هستم و پا بر جایم. من دلم می خواهد. ساعتی غرق درونم باشم. عاری از عاطفه ها. تهی از موج سراب. خالی از هرچه ف راق. من نه عاشق هستم. نه حزین غم تنهایی ها. من نه عاشق هستم. چه برندی معتب...
tanhaaasargardan.mihanblog.com
493107. ^-^ تنهای عاشق ^-^
سلااااااااااااااام به وبم خوش اووووووووومدین. فقط اگه زورتون نمیاد نظربزارین. دوشنبه نهم دی ۱۳۹۲ ] [ 12:22 ] [ محمد ] . دلم برا روزایی که نمیشناختمت تنگ شده! روزایی که بهم میگفتیم شما! روزایی که دسته همو نمیگرفتیم از خجالت! روزایی که اگه میخواستیم بغله هم بشینیم یه وجب بینمون فاصله بود! روزایی که اسمه همو بی دلیل صدا میکردیم تا اون (جانم) رو بشنویم! روزایی که از یه ثانیه بعدمون خبر نداشتیم ولی برا چند ماهه بعدمون حرف میزدیم! روزایی که از کجا تا کجا میرفتیم تا فقط چند دقیقه همو ببینیم! فاحشه های ورشکسته .
tanhaaatarinnn.blogfa.com
493108. ته ته تنهايى
همه چى يه جا به آخر مى رسه. اخر تنهايى همين جاس. بعد از كلي وقت. وقتي نشستم كف زمين. كنار مامان و بابام و على! وقتى دارم با تمام وجود از خدا مي خوام كه تقدير امسالم رو به بهترين شكل رقم بزنه. وقتى دارم الهي العفو مي گم! چرا حاج اقا علوى بايد منو ياد تو بندازه؟ چرا بايد القاب حضرت علي رو ياداوري كنه؟ چرا بايد ياداوري كنه امشب رو تو چقدر بيشتر از ماها درك مي كني؟ چرا بايد وقتي به احترام حضرت مهدى وايستادم، بشينم زمين و زانو هامو بغل كنم و چادرم رو بكشم تو صورتم و زار بزنم؟ چرا بهت نگفتم التماس دعا؟ نوشته ش...
tanhaaayi.blogfa.com
493109. Tanha Abbas Poetry
Follow On Facebook Account. Welcome In Tanha Abbas Poetry. Tanha Abbas Ki Poetry ab voice me sun'ne ke leye click karen. Assalam o Alaikum,. Here You Can Read Designed Urdu Poetry,Islamic Poetry, Sad Urdu Poetry ,Mother's Sad Poetry , The Voice Of Woman Etc By Tanha Abbas Read If You Like Then. Share With Your Friends Also You Can Contact With Me Click To Send Massage. Click To Share On Facebook. Heraaaaaan hon aaj apni hi hasraton par abbas. Har Cheez mangi Khuda se Khuda ko chorr kar. Na kisi ko rulake...
tanhaabbas.com
493110. آدمك
وي بر ضرورت ارتقاي سرعت در انتقال مصدومان و امداد و نجات به آنها تاكيد كرد و گفت: متاسفانه 48 درصد تلفات تصادفات رانندگي بين راه تا بيمارستان يعني در مسير انتقال رخ ميدهد كه اين نرم در جهان تنها 15 درصد است لذا دستگاههاي امدادي بايد در اين خصوص توجه ويژهاي داشته باشند. رييس پليس راهور ناجا به خروج خودروهاي فرسوده اشاره كرد و گفت: متاسفانه عليرغم اينكه روزانه يكهزار و 200 دستگاه خودرو جديد وارد خيابانهاي تهران ميشوند ولي هيچ خودرويي از رده خارج نميشود. به گزارش ايسنا، وي بر ضرورت. سپس در اوج تنهايي. خانمي...
tanhaadamak.blogfa.com
493111. دختر تنهایی
مدیر وبلاگ : dokhtar tanhaae. عشق های ممنوع ! زجر آورترین آدمها ! باز باران با ترانه ! دانلود نرم افزار کامپیوتر و اندروید. دانلود آهنگ های جدید. دانلود برنامه و بازی های موبایل. همیار زبان آموز - * :. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. اوج تنهایی وقتیه که همه دور و برت باشن اما نتونی با هیچ کدومشون حرف بزنی و درد دل کنی! یکشنبه 22 تیر 1393 : نویسنده : dokhtar tanhaae. آن وقت بود که فهمیدم راست می گوید و حق با اوست اما یک جای حرفش ناقص است. باید می گفت تا زمانی...
tanhaae.mihanblog.com
493112. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhaaei.blogfa.com