SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493166 - 493220)

493166. حرف های دلم
وخدا خواست که یعقوب نبیند هرگز * شهر بی یار مگر ارزش دیدن دارد. لااقل حرمت نگه داریم. ارزش احترام خیلی بیشتر ازدوست داشتنه. کاش حرمت باهم بودنهارو نگه داریم حتی اگربینمون دوست داشتن نیست. یکشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۹۵ ] [ 13:4 ] [ یه قلب شکسته ]. شنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۵ ] [ 13:25 ] [ یه قلب شکسته ]. شنبه هفتم اسفند ۱۳۹۵ ] [ 18:0 ] [ یه قلب شکسته ]. یکشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۵ ] [ 12:3 ] [ یه قلب شکسته ]. یکشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۵ ] [ 11:1 ] [ یه قلب شکسته ]. دنیاپر.عشق پر.رویاپر.همه چی پر. ب هیچکس دل نبند.
tanhaazizdelakamh.blogfa.com
493167. K A R I M
نوشته شده توسط تنهاازکرویه در جمعه 27 آبان1390 ساعت 2:8 قبل از ظهر موضوع لینک ثابت. سخت است هنگام وداع. نوشته شده توسط تنهاازکرویه در جمعه 27 آبان1390 ساعت 2:4 قبل از ظهر موضوع لینک ثابت. تنها بهانه دل ما در گلو شکست. بود ، صدا در گلو. هوای سرودن نمی کند. آن روزهای خوب که ديديم. تا آمدم که با تو. نوشته شده توسط تنهاازکرویه در پنجشنبه 26 آبان1390 ساعت 10:18 بعد از ظهر موضوع لینک ثابت. مردان هم قلب دارن. فقط صدایش، یواش تر از صدای قلب یک زن است! مرد ها هم در خلوتشان برای عشقشان گریه. نه بخاطر زور بازوها.
tanhaazkrooyeh.blogfa.com
493168. دل نوشته های یک بی اعتماد
دل نوشته های یک بی اعتماد. بابا یکی بگه من اینو چطوری درست کنم؟ چرا به آرزوهایم با حسرت نگاه میکنم؟ دیگر چه باید کرد؟ من عاشق دلستر توت فرنگی هستم. روح خفه شده ی من میگوید فریاد بکش عزیزم. آیا مطمئنید که می خواهید این پیام را حذف کنید؟ باید تاوان پس بدی, زوره آقا! بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس. Theme is created by: ThemeBox.
tanhaba3nafar.mihanblog.com
493169. تبادل لینک رایگان
ثبت هرگونه سايت هايي كه برخلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند و لينك هاي تبليغاتي در اين سامانه ممنوع مي باشد و در صورت ثبت اين گونه لينك ها در اسرع وقت پاك خواهند شد این سامانه در ساماندهی ثبت شده است . با تشكر . تبادل لینک 3 طرفه. تبادل لینک با 10 رنگ گوگل. محل قرار دادن کد آمار سایت. درصورت حذف لینک ما توسط شما سیستم بطور اتوماتیک لینک شما را حذف خواهد کرد سیستم هر 24 ساعت لینک ها را برسی می کند و در نبود لینک ما لینک شما حذف می شود. Http:/ www.tanhamusic.net/. Http:/ barnamee2.blogsky.com. این و...
tanhabacklinks.ir
493170. تنها،باد
عاشق شعر به سبک نو،موسیقی ونجوم. فال و طالع بيني. شب را دوست دارم. هراس پرواز را دوست دارم. آن اشتیاقی که بعد از تاریکی میآید و در دل پنهان میشود را! آنگاه که درخشان میشوی را،. آنگاه که بر چهرهام میتابی را،. من، تو را دوست دارم! جمعه بیست و ششم مهر ۱۳۹۲ : نويسنده : قاصدک.
tanhabad.blogfa.com
493171. تنهاباد
بادهاي كه از تنهاباد گذشت. Amazing , best illustration of whenever I shut my eyes. Http:/ tanhabad.persianblog.ir/1386/11. 1583;وشنبه ٢٦ فروردین ،۱۳٩٢ - ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ - ن ص. همچو مادر که جنینش را. همچو دریا که ماهیش را. تب سرد کرده دستان ام. رو به قبله مغزم. میان هرزه یافتن ها ی تو. 1588;نبه ٢٠ آبان ،۱۳٩۱ - ٩:۳٩ ‎ق.ظ - ن ص. جایی که خیییییییییلییییی تو دور بودی ، درست در نزدیکتیرن نقطه به من. جایی که دوباره به من برگشت. به من برگشت شبهای بی خوبی. آنوقت چطور اینهمه را یک چیز می نامند؟ مثل خاکستری سرد تا دور.
tanhabad.persianblog.ir
493172. تنها با عشق
تنها با عشق می توان زندگی را به رقص درآورد عاشق شو! نوشته شده در شنبه بیست و هشتم آبان 1390ساعت 15:42 توسط هادی. نوشته شده در یکشنبه یکم شهریور 1388ساعت 19:0 توسط هادی. به علت فیلتر شدن به این ادرس رفتیم:. Http:/ www.u4ta.ciooc.com/. نوشته شده در جمعه بیست و سوم اسفند 1387ساعت 16:25 توسط هادی. سلام یکی نیست بگه من. برای رفع این فیلتر شدنم باید به کجا مراجعه کنم؟ نوشته شده در شنبه سوم اسفند 1387ساعت 16:58 توسط هادی. بازم اومدم اما برام سواله که کسی نیست بگه چرا این وبلاگ من فیلتر شده؟ هر هفته با یک بهانه!
tanhabaeshg.blogfa.com
493173. ஜ۩۞۩ஜ عشق یخیஜ۩۞۩ஜ♥*•.•*
ஜ ஜ عشق یخیஜ ஜ * . *. شکلک های کامل یاهو را در ادامه مطلب ببینید. نوشته شده در ۱۳۹۲/۰۵/۲۰ساعت 12:59 PM. همه دعا کنید ک هرچه زودتر. نوشته شده در ۱۳۹۲/۰۵/۱۲ساعت 6:43 PM. گاهی باید آرزوهایت را مانند قاصدک. کف دستانت بگذاری و بسپاری به باد . تا بروند و سهم دیگران شوند . حالا که سهم تو نیستند. نوشته شده در ۱۳۹۲/۰۲/۲۶ساعت 10:3 AM. حرفی برای گفتن نداشته باشی. با کسی که تا دیروز. تمام حرف هایت را فقط به او می گفتی. نوشته شده در ۱۳۹۲/۰۲/۲۶ساعت 9:52 AM. مینویسم سرشار از عشق. برای تویی که همیشه . برای تو که بخوانی!
tanhabagham.blogfa.com
493174. ✘تـכּهـآ بـآ غَــم✘
ک بر ی ت ة آ ی س وخ ت ة ة م روز ی درخ ت ةآی شآداب ی بودة آند ،مثل مآ ک ة روزگآری م ی خن دیدیم ق بل آز آینکة عشق روشنمآن کن د=(. این بی خ ب ری هآ. گآهی دیدآر از س ر اجبآر. ن بود ن هآ . ن دید ن هآ . ی عنی ب رو ! گآهی چ ق در خ نگ میشوم ! ஜ میت را ஜ. دنیای این روزای من. ღپری کوچک و غمگین ღ. سایه لبخند تو م ح م د. هزار و یک شب. کنار تو. .تا ابد. مدهوشی رو به پیشرفت دور از چشم دیگران. بی خبر از دل. ازوقتیکه رفته حتی خم به. نمیدانند بعضی دردها کمر خم. تاريخ : شنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۲ 23:30 نويسنده : عآבل. دیگری ...
tanhabagham2.blogfa.com
493175. داستان عشق
جمعه دوازدهم شهریور 1389. خیلی وقت بود به وبلاگم سر نزده بودم. بعضی وقتا دلم برای رنگ مشکی وبلاگم تنگ میشد. اما دوس نداشتم بیام. حرفی برای گفتن نداشتم الانم ندارم. فقط نوشتم شاید انگشتام یادشون بیاد که یه روزی مینوشتن اونقدر که چرکمرد میشدن ازجوهر. نوشته شده در 15:5 توسط محمد حسين. یکشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1389. من باز برگشتم ولی این بار با . نوشته شده در 20:10 توسط محمد حسين. پنجشنبه پنجم شهریور 1388. کجا و چطور مهم نیست . ولی یاد گرفت . ساکت. بماند . لال. بمیرد . اما. دل دیگری را نشکند. ولی از روی ریا.
tanhabaghamha.blogfa.com
493176. تــنــهــا بــا گــل هــا
تنها با گل ها. زیر بار محبت و منت الکی دیگه نمیرم! در ظاهر محبته اما در واقعیت اسلحه ای برای از میدون به در کردن من! اینجا پیدام کنه هرکی میخواد! Http:/ tavile504.blogfa.com.
tanhabagolha.blogfa.com
493177. بود و نبود...
حرفهایی از زبان آدم. را زیر سوال برد. دوباره بر زمین هبوط کردم. تاريخ ۹۱/۰۵/۲۴ساعت 18 نويسنده سها. روزے نفس هاے دلت را. تاريخ ۹۱/۰۴/۲۴ساعت 14 نويسنده سها. تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلت. می توان گفت که من چلچله ی باغ تو ام. مثل یک پوپک سرما زده در بارش برف. سخت محتاج به گرمای پر و بال تو ام. به روایت یک ماهی. آن روز هنوز به پایان نرسیده است. آفتاب ابدی ذهنی بی آلایش. جرعه جرعه تا جنون. این خانه هم سیاه است. از روی پلک شب `* . . * تا نبض خیس صبح. کد اهنگ برای وبلاگ.
tanhabahane.blogfa.com
493178. زمزمه های من
دل های پاک خطا نمی کنند فقط سادگی می کنند. و امروز سادگی پاک ترین خطای دنیاست. سلام به تو که اینجایی. این وبم داره خفم میکنه.اصلا خاطره ی خوبی ازش ندارم بجز یکی. اونم داداشیمه.میخوام از داداشی گل و خوب و ماهم تشکر کنم. میدونم میخونی اینو.میدونم. امیدوارم موفق باشی.خوشبخت شی. هرچقد هم طولش بدم فایده نداره. استحالا چه 50خط توضیح چه یک کلام. ولی دیگه آپ نمیشه. میمونه تا خاطراتم چه خوب و چه بد برام بمونه. دستای من سرده یعنی که من تنهام. ازت دورم یعنی تورو میخوام. دستای من سرده یعنی که دلتنگم. اینو به همه گفتم.
tanhabahane.mihanblog.com
493179. تنها بهونه اشک من
تنها بهونه اشک من. نویسنده : شروینه پربهونه. ساعت ۱٠:٥٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۳۱ امرداد ،۱۳۸۸. من اومدم ومثل همه آدما پامو تو این بازی زندگی گذاشتم .ولی چه زندگئی که فقط چهارده سال بچه گی کردم! چه طوری دلتون اومد .چه فکری کردین مگه من باهاتون چیکار کرده بودم .یعنی میخواستین خوشبختم کنید). الان پانزده سال از اون روز میگزره.داشتم با دوستام پفک میخوردم وبا دامن پرچین صورتیم پله هارو بالا پایین میکردم وشعر میخوندیم . که یه دفعه یه رعدو برق زدوهمه جا سیاه شد. خیلی عجیب بود تمام تنم لرزید . اگه کوهم بود ریز ریز خرد شد...
tanhabahane.persianblog.ir
493180. ~♥ تنهای تنها ♥~
آنچه باش که هستی. غباری از خاطره ها*. دلتنگ رویاها * *. تنهاترین تنها*در انتظار دیدنت. قالب وبلاگ نامه های عاشقانه. پنل رایگان اس ام اس. خردکن نایسر دایسر پلاس. چراغ خواب موزیکال لاک پشت. واقعا نمیدونم چی بگم فقط شرمندم که این همه وبلاگمو عوض کردم. فکر کنم این یکی موندنی باشه. (انشاالله). مثل همیشه از هر نظر یا انتقادی که میتونه به بهتر شدن وبم کمک کنه دریغ نکنید! تاريخ : سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ 0:27 نویسنده :. تاريخ : پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ 23:49 نویسنده :. نعره اي خاموش در تاريكي چاهم خدا. من روزی...
tanhabahaneh.blogfa.com
493181. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhabahaneman.persianblog.ir
493182. عاشقانه ها...
نوشته شده در سه شنبه 6 تیر1391ساعت 10 بعد از ظهر توسط من. نوشته شده در دوشنبه 6 تیر1390ساعت 11 بعد از ظهر توسط من. نوشته شده در یکشنبه 6 تیر1389ساعت 1 بعد از ظهر توسط من. به یک بهانه ،. بهانه ی یک تولد. در این بورس بهانه ها. نوشته شده در شنبه 6 تیر1388ساعت 3 قبل از ظهر توسط من. چگونه سر ز خجالت برآورم بر دوست. که خدمتی بسزا بر نیامد از دستم.
tanhabahaneyedel.blogfa.com
493183. کاش می شد یادشو از یاد ببرم
کاش می شد یادشو از یاد ببرم. کاش فقط یه بار دستاتو می گرفتم تو دستم تا می فهمیدی چقدر دوستت دارم. زندگے از اولش سخت بود.ما بچه بودیم نفهمیدیم. چهارشنبه ۱۴ مرداد۱۳۹۴ ] [ ۹:۴۸ قبل از ظهر ] [ نیاز ] . تو هر سازی بزنی. یکشنبه ۷ تیر۱۳۹۴ ] [ ۱۲:۳۷ بعد از ظهر ] [ نیاز ] . بر شب پادشاهی کن. میخوای خنجر بزنی از روبه رو بزن. مثل گرگ تعصب داشته باش ،. مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن. مثل گرگ رو در رو حق بگیر. به مانند گرگ باش. دوستانت را لیس بزن ، دشمنانت را گاز بگیر. گرگ باش دشمن را بدر. همیشه با گله اما تنها. یه وق...
tanhabahone.blogfa.com
493184. گل برگ کبود...
شنبه 2 خرداد 1394 : نویسنده : هیاهوی سکوت . بی بال.بی شوقی از زندگی. منتظر یک پایان بی پایان. لحظه هایی که میرود از یاد. لحظه هایی که نیمشمارم. ابهام این حس را.روی دیوار بی رحم زندگی. بی بال.بی شوق. زندگی میکنم.میان این ادمیان. منتظر رسیدن پایانی شیرین. پایانی از جنس ارامش. پایانی از جنس او. پخش میکنم ابهام این حس را. روی دیوار بی رحم زندگی. بی شوق.بی بال. در استانه ی پایانی بی پایان. پن:دروود وسلام بر شما بزرگوار گرامی! چند مطلب درمورد این وبلاگ:. 1:اعتقاداتم به خود ممربوطه نه شما! لینک های مرتبط :.
tanhabahoone.mihanblog.com
493185. سلام ای تنها بهونه واسه نفس کشیدن ...
سلام ای تنها بهونه واسه نفس کشیدن . نویسنده : تنها بهونه. ساعت ٩:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٤/۳٠. اگرچه بی تو نیستم در این هجوم بی کسی ولی دلم. دوباره بی جهت گرفته است .با وجود بودن تو هم،. غزل شبیه روزهای غیبتت سروده می شود! بدون اینکه حس کنم در این غزل اسیر قافیه ست"غم". عجیب تر تویی که گوشه نگاه من نشسته ای و تلخ. به استکان قهوه خیره مانده ای و توی دست تو قلم! به محض اینکه سوژه توی چشمهات برق می زند بنوش. نگاه تلخ قهوه ای بی نصیب سوژه شما منم! منم که سالهاست عزم آمدن به شعر توست در سرم! نویسنده : تنها بهونه.
tanhabahoone.persianblog.ir
493186. سلام ای تنها بهونه...
سلام ای تنها بهونه. این زن شبیه هیچ زنی نیست مرد من! از جنس دردهای زنان نیست دردمن. گاهی پر از ستاره و باران و زندگی است. گاهی چه خالی از هیجان دست سرد من. این زن شبیه هیچ زنی نیست بی گمان. او عشق و سرپناه نمی خواهد از جهان! پهلو گرفته در دل آرامش خودش. این کشتی شکسته ی بی یاد بادبان. مخمور چشمهای کسی نیست چشم او. هرگز نگو که فکر تلافی ست چشم او. هرگز نپرس توی دلت:"اتفاق چیست؟ در انتظار آمدن کیست چشم او؟ هرچند یک زن است،ولی مرد می شود. کم کم از اجتماع زنان طرد می شود. این شانه ای که سر به سرش می گذاشتی،.
tanhabahooneh.persianblog.ir
493187. .
نگاه تو سهم منه. وقتی که دور از همگان بخواهی خواب عزیزت را برای آینه تعبیر کنی، معلوم است که سکوت علامت آرامش نیست. فقط در حیرتم که از چه هوای رفتن به جایی دور، هی دل بیقرارم را پی آن پرنده میخواند. تاريخ جمعه دوم اسفند 1392ساعت 2:22 نويسنده.
tanhabahoonezendegi.blogfa.com
493188. BI BAHUNE!!
آپ آخر.خيانت.(پست ثابت). نوشته شده در دوشنبه 1391/01/21. ساعت 13:13 توسط MARG. وقتي تنهايم گذاشت و رفت بهش گفتم:. خط زدن بر من پايان من نيست،آغاز بي لياقتي توست. هميشه بهترين براي من بوده و هست،اگر مال من نشدي قطعا بهترين نبودي و نيستي. اين تو نيستي ك مرا فراموش كردي،اين منم ك ب يادم اجازه نميدهم حتي از نزديكي ذهن تو عبور كند. صحبت از فراموشي نيست،صحبت از لياقت است. محكم تر از آنم ك براي تنها نبودنم،آنچه ك اسمش را غرور گذاشته ام برايت ب زمين بكوبم. احساس من قيمتي داشت ك تو براي آن فقير بودي. معلق می شوم .
tanhabahune.blogfa.com
493189. Blog de tanhabak-ketar-men-jtm - Blog de tanhabak-ketar-men-jtm - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Plus d'actions ▼. S'abonner à mon blog. FAVORiiTE SONG MUSiiiC MYRiiAM BOUSNii HAFFAK. Bon Ramadan A Toute La Comunauter Musulmane. 1 50 Fan Ke Je Remercie. 2 1440 Coms Sur Sn Profil. 4 Et Dieu Seul C Conbien De Rencontre Les Une Plus Beleuh Ke Les Zotre. N'EST PAS LA HAiiNE Sii ON M'AiiME. 3665;۩۞۩๑. 3665;۩۞۩๑ ๑۩۞۩๑. 3665;۩۞۩๑ ๑۩۞۩๑ ๑۩۞۩. LES GENS iiNTERDiiSENT CE KE ALLAH A AUTORiiZER ET iiLS AUTORiiSENT CE KE ALLAH A iiNTEDiiT. Création : 08/07/2009 à 10:53.
tanhabak-ketar-men-jtm.skyrock.com
493190. ...تنها با خدا
اي درد توام درمان در بستر ناكامي/وي ياد توام مونس در گوشه تنهايي حافظ. 1608;صیت شهدا. اربعین کلیمی- اول ذی القعده تا دهم ذی الحجه. هر کسی برای امام حسین(علیه الس لام) سینه زده، به میدان بیاید. دعای جوشن صغیر برای رهایی مردم مظلوم غزه و عراق. سايت آموزش قرآن كريم ثامن الائمه. مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (علیهم الس لام) دانشگاه تهران. مدرسه دانشجویی اهل بیت نبوت. پايگاه اطلاع رساني مهدويت. مركز آموزش مجازي مهدويت. گردان امام سجاد عليه السلام. پایگاه آموزشی خبری آی تی گل نرگس. من و چادرم ، خاطره ها. و مگر سی...
tanhabakhoda.blogfa.com
493191. تــنــــها با خــــــــدا
بالا و پایین روزگار. آقاهای که خوار شدن. خوارایی که آقا شدن. روزگاری که بهش اعتمادی نیست. دنیایی که نه میشه بهش امید داشت ،نه باید ازش نا امید شد. آدمایی که که خوباشون خوبن و بداشون بد. آدمایی که یک رنگاشون بخوبی یاد میشن و بادیاشون بد. و تهش می رسی به یه چی. اینکه هر چی به اضافه خدا باشه موندگاره. هر چی با موازین خدایی بخونه،بخوبی یاد می شه. اینکه حتما نباید اسم خدا باشه. اینکه کار درست انجام بشه، بی شیله پیله ،با هدف خیر، بعدا هم بخوبی و خدایی ازش یاد می شه. اینکه پول، آدم رو نگه نمیداره. اونایی که منو...
tanhabakhoda.mihanblog.com
493192. .
ای بازی زیبای لبت . بسته زبان را. زیبایی تو کرده فنا . فن بیان را. ای آمدنت مبدا تاریخ تغز ل. تاخیر تو بر هم زده تنظیم زمان را. نقل است که در روز ازل . مجمع لالان. گفتار تو را دیده و بستند زبان را! عشق تو چه دردی است که در منظر عاشق. از تاب و تب انداخته . حتی سرطان را. کافی است به مسجد بروی تا که مشایخ. با شوق تو . از نیمه بگویند اذان را. روحم به تو صد نامه نوشت و نفرستاد . ترسید که دیوانه کنی نامه رسان را. خورشید هم از چشم سیاه تو می افتد. هر روز اگر طی نکند عرض جهان را. یک عمر دویدند و به جایی نرسیدند.
tanhabaman.blogfa.com
493193. تنها با نسیم
روایتی واقعی از عشق. 1779;:٠٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱۱/٥. پيام هاي ديگران . قسمت پانزدهم:یا علی" به فریادم برس. 1634;:٢٤ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳۸٩/۱٠/۳. پيام هاي ديگران . قسمت پانزدهم:یا علی" به فریادم برس. قسمت سیزدهم: سونامی میاید. قسمت دوازدهم: در تب و تاب مراسم. قسمت یازدهم:یکماه تا عروسی. آزادم وليکن من عروسک نيستم. Http:/ www.zeinab-1361.persianblog.ir/. لیست وبلاگ های تخصصی. Powered by PersianBlog.ir.
tanhabanasim.persianblog.ir
493194. پوریا پورسرخ
Http:/ tanhabapouria.blogfa.com, blog, yadegari," / من ناهیدهستم واین وبلاگ را برای بازیگر خوب و توانای ایران پوریا پورسرخ تنظیم کرده ام. امیدوارم که از دیدن مطالب لذت ببرید و با نظرات قشنگتون باعث پیشرفت این وبلاگ شوید. از طریق این ایمیل poria 4@yahoo.com می توانید با اقای پورسرخ ارتباط برقرار کنید. متن این گفتگو در ادامه مطلب. یکشنبه دوازدهم تیر 1390 توسط ناهید. روز رستاخیر اواخر تیرماه کلید میخورد. روز رستاخیر" اواخر تیرماه کلید میخورد. فیلمبرداری "روز رستاخیز" 16 بهمنماه پارسال همزمان با اربعین حسینی...
tanhabapouria.blogfa.com
493195. تنهابراي باران
به نام خدایی که در همین نزدیکی هاست. نبودن هايت را باي جه بگذارم! كه نباشم نيستي . تاريخ پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 15:46 نويسنده یک آشنا. مشب عالمي داشت براي خودش. كلافگي و سردرد امشبم. نه از بي خوابي ست. نه از خستگي و. نه از غرزدنهاي بيجاي كسي . از هجوم يه مشت حرف ست. و يك عالم خاطره. تو همه را به ياد داري. كه دليل ديوانگي هايم شدي . حرفهاي قبل از امدن به اين صفحه را يادم ميرود. از هجوم اين همه فكر كم ميارم. دست ميگذارم روي هم. يه نزديكي نفرت انگيز شيرين! نه تمام از اين نوشته ها! يه وقتا ميگي به خودت :.
tanhabarayebaran.blogfa.com
493196. دلشکسته تنها
به کلبه ی تنهایی من خوش آمدید. نوروزتان همراه با شکفتن بهار آرزوهایتان بر شما نازنیان مبارک باد. نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ اسفند۱۳۹۳ساعت 23:24 توسط نسیم. نوشته شده در یکشنبه ۳۰ آذر۱۳۹۳ساعت 22:17 توسط نسیم. نوشته شده در پنجشنبه ۲۹ اسفند۱۳۹۲ساعت 11:2 توسط نسیم. نوشته شده در چهارشنبه ۴ دی۱۳۹۲ساعت 21:59 توسط نسیم. نوشته شده در دوشنبه ۱۸ آذر۱۳۹۲ساعت 21:43 توسط نسیم. چشم ها پرسش بی پاسخ حیرانی ها دست ها تشنه تقسیم فراوانی ها. با گل زخم سر راه تو آذین بستیم داغ های دل ما، جای چراغانی ها. مانده تا برف زمین آب شود.
tanhabarayeh2.blogfa.com
493197. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhabarayekhodam.persianblog.ir
493198. باران خیس...
برگزیده ی ضرب المثل ها:. بیفستراگانوفه خالته، بخوری پاته نخوری پاته! موش تو سوراخ نمی رفت ساید بای ساید به دمبش می بست! آب در آب سرد کن و ما تشنه لبان می گردیم! آب که سر بالا میره، قورباغه هوی متال میخونه! پرادو سواری دولا دولا نمیشه! نابرده رنج گنج میسر نمی شود مزد آن گرفت جان برادر که کلاه برداری کرد. اسکانیا(scania) بیار باقالی بار کن! گر صبر کنی ز قوره، لوپ لوپ سازی! پاتو از پارکتت درازتر نکن! هری پاتر آخرش خوشه! قربون بند کیفتم، تا کارت سوخت داری رفیقتم! ندیدیم اورانیم ولی دیدیم دست مردم! عشق آمد و ...
tanhabarayeto.blogfa.com
493199. لحظاتی عرفانی با شهدا
لحظاتی عرفانی با شهدا. به یاد انهایی که رفتند تا اینده زنده بماند وانهایی که ماندند تا اینده شهید نشود. زندگی نامه شهید جهان ارای خونین شهر. زندگی نامه شهيد محمد علی جهان آرا. نوشته شده در شنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 18:36 توسط عماد. زندگی نامه شهید باقری. زندگی نامه شهید حسن باقری. نوشته شده در شنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 18:32 توسط عماد. دعای عهد با اقا امام زمان عج. ا لل ه م ر ب الن ور ال ع ظيم ، و ر ب ال ك ر س ي الر فيع. خدايا اى پروردگار نور بزرگ و پروردگار كرسى بلند. و ب اس م ك ال ذي ي ص ل ح ب ه ال...
tanhabashohada.blogfa.com
493200. خلوت تنهایی دل
اي كاش در امتداد جاده زندگي همسفر لحظه هاي تنهايي دلم بودي . زندگي دفتري از خاطرهاست . يک نفر در دل شب . يک نفر در دل خاک . يک نفر همدم خوشبختي هاست . يک نفر همسفر سختي هاست . چشم تا باز کنيم عمرمان. ما همه همسفريم . بیا از باغ تنهایی سفر کن . که مهمان دلم پاییزه بی تو . آپلود عکس نایت اسکین. خدمات وبلاگ نویسان جوان. کد نمایش آب و هوا. کد نمایش آب و هوا. در گذرگاه زمان . خیمه شب بازی دهر. باهمه تلخی شیرینی خود می گذرد. عشق ها می میرند. رنگها رنگ دگر می گیرند. زپس هم سپری می گردند. و فقط خاطره هاست. و گرد...
tanhabato.blogfa.com
493201. کلبه تنهایی من
چقدر سختہ د رگیر ح س ے ب شے. پنجشنبه 7 خرداد 1394 ] [ 15:21 ] [ tnha ]. حرف هایت را باکسی بزن که. می تواند وقت هایی که شبیه یک کوه یخی میشوی. آفتابی شود و آبت کند. بعد چکه چکه هایت را که لیز می خورند و می آیند پایین. با انگشت بسراند لای موهایت. کسی که می داند. وقت هایی که سکوت می کنی. یعنی حرف هایت جایی گیر کرده اند. و می تواند دست دراز کند. و آن همه کلمه ی بازیگوش را بگذارد توی دهانت! کسی که ناگفته تو را بفهمد. چه شیرین است بودن این بعضی ها. پنجشنبه 7 خرداد 1394 ] [ 12:57 ] [ tnha ]. دلم عشقی هوس کرده.
tanhabato.blogsky.com
493202. به سوی ظهور
شنبه 4 دی 1389. اگر مردم در عظمت قدرت خدا، و بزرگی او می اندیشیدند، به راه راست باز می گشتند،و از آتش سوزان می ترسیدند، اما دلها بیمار ،وچشم ها معیوب است. آیا به مخلوقات کوچک خدا نمی نگرند؟ که چگونه آفرینش آن را استحکام بخشید؟ و ترکیب اندام آن را بر قرار، وگوش و چشم برای آن پدید آورد،واستخوان وپوست متناسب خلق کرد؟ به مورچه و کوچکی جثه آن بنگرید، که چگونه لطافت خلقت او با چشم واندیشه انسان درک نمی شود،نگاه کنید چگونه روی زمین راه می رود،وبرای بدست آوردن روزی خود تلاش میکند؟ جمعه 26 آذر 1389. دل زمین میلرز...
tanhabato.mihanblog.com
493203. خیال بارونی
خیال هایم همه، خیس حضورت هستند. گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده. نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت. آنجاست که با چشمانی خیس رو به آسمان میکنی و میگویی:. من فقط تو رو دارم! همین که می روی. از سر کوچه بهانه ات را می گیرم. و چند پاکت سیگار. به اندازه ی شنیدن اینکه برنمی گردی. با همین انگشتان ظریفی. که بارها برای تو نوشته ام. چه مشت ها که به دیوار اتاقم نکوبیده باشم. آنقدر که حساب بند بند عاشقانه هایم. از انگشت های دستم در رفته است. دلم یه همچین جایی میخواد. تمام امیدم نا امید شد. آغوشت را امشب به من مي دهي?
tanhabato125.blogfa.com
493204. اغوش تنهایی
یکشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۲. از حال م ن ميپ رسي؟ ن فس ميک ش م تا به جاي م رده ها. خاک م نک نند! اينگونه است حال م ن. یکشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۲. همیشه نمی توان زد به بی خیالی و گفت :. تنها آم ده ا م تنها می روم . یک وقت هایی ،شاید حتی برای ساعتی یا دقیقه ای . ک م می آوری . دل وامانده ا م یک ن ف ر را می خواهد. یکشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۲. سخت است درک کردن. دخ تری که غ م های ش را. خودش می داند و دلش . که همه تن ها لبخندهایش را میبینند. که حس رت میخورند. بخاطر شاد بودن ش . بخاطر خنده های ش . از باخ تن .
tanhabato579.blogfa.com
493205. خانه ی من وتو
خانه ی من وتو. قطره قطره تا ذزیا. گالري عکس هاي زیبا. پدرم بشدت بیمار شده و . امروز جراحی داشت . خدا را شکر عمل خوب بود اما ترس همیشه کار میده دست آدمهای ترسو .اگر زودتر رفته بود اینقدر زجر نمیکشید . سه شنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 0:25 ] [ حیران ]. همه ۹ تا خواهر و برادر درگیر بیماری پدریم. مادر لازم الجراحی اما میگه صبر کنیم پدرم بهتره بشه بعد . چهارشنبه بیست و یکم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 6:26 ] [ حیران ]. ما روزها را خراب و اندوهگین میکنیم. یا روزها حال و روز ما را خراب واندوهگین میکنند. روز ما خوب نیست.
tanhabato90.blogfa.com
493206. عاشقانه هاراپا یانی نیست...
عاشقانه هاراپا یانی نیست. ماه من پنجره ای برایت در اسمان قلبم باز کردم. تو اونجایی در سینه ام محبوسی ابدی. بیخیالت نخواهم شد در اون روشنی های زندگیم. که تنها روشنی بخش وجودم تویی تو ای ماه بی همتای من. نوشته شده توسط نازبانو در دوشنبه شانزدهم مرداد 1391 ساعت موضوع لینک ثابت. فقط برای کسی که قرار بود یه روزی کنارم باشه. خدا ما رو برای هم نمیخواست . فقط میخواست همو فهمیده باشیم. بدونیم نیمهی ما مال ما نیست . فقط خواست نیمه مونو دیده باشیم. تموم لحظه های این تب تلخ . خدا از حسرت ما با خبر بود. به آنانکه در ...
tanhabatoam.blogfa.com
493207. شوق زیستن
برو كشكت رو بساب. گلايه دكتر شريعتي از خدا و جواب سهراب سپهري. مجله اینترنتی دانستنی ها. دنيا ارزش غمو نداره(مبينا). گالري عکس هاي زیبا. وکیل و کارشناس دادگستری. سایت اجتماعی فارس عرب. اس ام اس جدید و خنده دار. به قول رضا مارمولك:. خدا كه فقط خداي آدما خوب نيست. خدا خداي ادماي بد هم هست. واين فقط خود خداست كه بين بنده هاش فرق نميگذاره. في الواقع خداوند عند بخشش، عند لطافت و عند مردانگي است. سه شنبه یکم بهمن 1392 ] [ 19:3 ] [ تجربه ]. برو كشكت رو بساب. چهارشنبه بیست و پنجم دی 1392 ] [ 10:16 ] [ تجربه ].
tanhabatofarda.blogfa.com
493208. ღگاهي غم ღ ★ ღگاهي خوشي ღ
ღگاهي غم ღ ღگاهي خوشي ღ. ღ ღ تقد یر ღ ღ. نوشته شده در پنجشنبه 4 آذر1389ساعت 13 توسط هادی. عشق گاهي خواهش برگ است در اندوه تاك. عشق گاهي رويش برگ است در تن پوش خاك. عشق گاهي ناودان گريه ي اشك بهار. عشق گاهي طعنه بر سرو است در بالاي دار. عشق گاهي يك تلنگر بر زلال تنگ نور. پيچ و تاب ماهي انديشه در ژرفاي تور. عشق گاهي مي رود آهسته تا عمق نگاه. همنشين خلوت غمگين آه. عشق گاهي شور رستن در گياه. عشق گاهي غرقه ي خورشيد در افسون ماه. عشق گاهي سوز هجران است در اندوه ني. رمز هوشياريست در مستي مي. عشق گاهي بوي ياس را...
tanhabatomemanam.blogfa.com
493209. ✘تـכּهـآ بـآ تــو✘
تכ هآ بآ تو. مست شבخوآست ڪﮧ سآغر شڪنב! عهد شڪست. فرق پیمانﮧ و پیمان ز ڪجاבاند، مست. جمعه چهاردهم تیر 1392. لرزشی روی میز کن. ن صدا متنفر بودم اما. چشم هایم را میم. تا لود شود آرزو م. ی کنم کاش تو. یک پایان تلخ ! بهتر از یک تلخی بی پایان هست! پنجشنبه یازدهم مهر 1392. امشب باز دلم ب بهونه همیش. نمیدونم یا شایدم دلت. نگم برا کسیه ک دیگه دلتن. گ دلتنگی هام نیس. کاش یکی بود ک حالمو بدون. ه و درکم کنه. کاش اونی ک میگفت دوست. ت دارم و میمونم. یکم معنی دوست داشتن و کل. باهاش منوب جنون کشیده می. ن میشم ک . Style ...
tanhabatoo.blogfa.com
493210. [ضَخـمـے]
tanhabavar.blogfa.com
493211. pejman naderali
مدیر وبلاگ (پژمان نادرعلی). نوشته شده در پنجشنبه 8 اردیبهشت 1390 ساعت 03:47 ب.ظ توسط pejman naderali. تویی که داری میری تنهام میزاری. نگو از درد دلم خبر نداری. تویی که یه روز گفتی برات می میرم. حالا امروز می بینم دوستم نداری. منو باش به عشقت گفتم آسمونی. می گفتم معنیه احساسو می دونی. ترانه پشت ترانه گریه کردم. تو دلیل گریه هام بلای جونی. از همه دنیا برام یه حسی مونده. حسی که قلب منو زده سوزونده. بیا بردار و ببر خاطره هاتو. روی قلب من نزار تو جای پاتو. تویی که داری میری تنهام میزاری. عشق یک جوشش کور است.
tanhabaxx.mihanblog.com
493212. دلتنگی های آدمی
به وبلاگ دلتنگی های آدمی خوش آمدید ، امیدوارم مطالب وبلاگ من برای شما مفید باشد. یه بار گریه میکنی.دوبار گریه میکنی.دفعه سوم پوستت کلفت میشه و لبخند میزنی. قالب های حرفه ای وبلاگ. خرید عینک آنتی رفلکس. Weblog Themes By Pichak. چای ساز مستر تی. گوشی کودک تاچ می. Weblog Themes By : Pichak.net.
tanhabazmande.blogfa.com
493213. خاکستر تنهایی
سکوتم را تماشایی بخوانید مرا تنهای تنهایی بخوانید مرادرقصه های تلخ و شیرین همیشه مرد رویایی بخوانید. سلام به دوست های خوبم یه چند روزی نیستم. من از دعا های خیرتون جا نندازید. ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸. تگ ها : عاشقانه. ترسم از دست تو بوده برای خواستن عشقم. نیاد اون روزی که دیره واسه داشتن عشقم. ترسم از اینه که روزی من تو نباشم. دیگه دلسرد بشم از تو برم و با تو نباشم. ترس من اینه که روزی روی قولم پا بزارم. واسه بدبینی و حرفات تو رو تنها بزارم. ترس من از خنده ها تلخ و بی روح لب توست. راستش...
tanhabedonyar.persianblog.ir
493214. تنها بهشتی | می توان خواند تنها بهشتی یا بهشتی تنها اما در این مجال در پی آنیم که کاری کنیم تا تفکر بهشتی تنها نماند، تفکری که راه به بهشت دارد…
می توان خواند تنها بهشتی یا بهشتی تنها اما در این مجال در پی آنیم که کاری کنیم تا تفکر بهشتی تنها نماند، تفکری که راه به بهشت دارد…. سه گونه اسلام – بخش سوم. ژانویه 27, 2011 بدست 1طلبه. پرسش و پاسخ [1]. به خواندن ادامه دهید ». نوشته شده در کتاب سخنرانی. سه گونه اسلام – بخش دوم. ژانویه 22, 2011 بدست 1طلبه. در طول تاریخ تا آن مقدار که من مطالعه دارم نهضتهای عالم، معمولا با همهی این پنج گروه روبهرو بودهاند. پیشتازان و السابقون السابقون چه کسانی بودهاند؟ به خواندن ادامه دهید ». نوشته شده در کتاب سخنرانی.
tanhabeheshti.wordpress.com
493215. ▒▒▄▀▄ ❤㋡♥مثل هیچکـــــس❤㋡♥▄▀▄▒▒
تو ، چه می فهمی! حال و روز کسی را که ، دیگر هیچ نگاهی دلش را نمی لرزاند ! این آدرس وبلاگ گروهی ماست. نوشته شده در پنجشنبه هشتم اردیبهشت 1390ساعت 4:1 توسط بنفشه. سر به هوا نیستم اما. همیشه چشم به آسمان دارم. حال عجیبی ست دیدن همان آسمان که شاید تو دقایقی پیش به آن نگاه کرده ای . . . مرد من روزت مبارک. نوشته شده در یکشنبه چهاردهم خرداد 1391ساعت 2:50 توسط بنفشه. ولی در حد سرگرمی که بودم. از زده بودن سیر. ولی باز به تو حسی خاص. عزیزم خوب منم احساس. داره بارون میاد آسمونم مثل دل من بارونی. نه می شناسم ات.
tanhabehtarin.blogfa.com
493216. tanhaber.com
This domain is for sale.
tanhaber.com
493217. بگو کجایی؟؟؟؟
حرف های ناگفته زیاده .ولی چه فایده گل من.داد و امون از این جدایی. به شوق روی تو. به طرف کوی تو. مگر تو را حویم. دیگر ساعتی بر دست های من نخواهی دید! م ن بعد، عبور ریز عقربه ها را مرور نخواهم کرد! وقتی قراری ما بین نگاه من و بی اعتنایی نگاه تو نیست،. ساعت به چه کار من می آید؟ میخواهم به سرعت پروانه ها پیر شوم! نیمی به زمین دادم. نیمی آب شد نیمی آبی. نیمی به آسمان دادم. نیمی م اه شد. نیمی به زمین دادم. آیینه ی قفس نمی گذارد. یک لحظه تنهایی خود را! سکوت هم نمی گذارد که من تنهایی خود را فراموش کنم! ادکلن کشن...
tanhabeyadat.blogfa.com
493218. برای پدر
نوشته شده در شنبه هفدهم دی ۱۳۹۰ساعت 14:49 توسط تنها. بلاخره انگار کم کم پدرم از خواب زمستانی بیدار میشود انگار به وجود من پی برده است شاید نزدیکی من به مرگ باعث بیداری پدرم بشود اشکهایی که امروز پدرم پشت تلفن ریخت خبر از بیدار شدن پدرم میدهد میدانم که دیگر دیر است و هرکاری هم که انجام بدهی نمیتوانی شکافی که بین من و تو افتاده است را پر کنی اما همین که بلاخره به خودت آمدی و به وجودم پی بردی ، خوشحالم. خوشحالم که بلاخره بخاطر من اشکهایت سرازیر شدند. نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۰ساعت 15:18 توسط تنها.
tanhabi2.blogfa.com
493219. dashesi_lamer
Site Has Been Defaced.=-. Sorry admin , I love you! Contack me: dashesi lamer@yahoo.com=-.
tanhabia.blogfa.com
493220. جادوی عشق
اینم عاقبت عاشق شدن. خدایا مرا آنده که آنبه. نوشته شده در سه شنبه 9 مهر1392ساعت 1:23 قبل از ظهر توسط احسان. خدایا ممنونتم که بهم نشون دادی زندگی ادامه داره. این بار دیگه مزه واقعیشو. نوشته شده در دوشنبه 10 تیر1392ساعت 0:47 قبل از ظهر توسط احسان. پروردگارا مرا آن ده که آن به. دوای درد تنهایی تو هستی. ورود زیر 18 سال ممنوع. دفتر خاطرات من تو روزهای بیقراری. من بارونو دوست دارم. من بارونو دوست دارم.
tanhabia2.blogfa.com