SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493220 - 493274)

493220. جادوی عشق
اینم عاقبت عاشق شدن. خدایا مرا آنده که آنبه. نوشته شده در سه شنبه 9 مهر1392ساعت 1:23 قبل از ظهر توسط احسان. خدایا ممنونتم که بهم نشون دادی زندگی ادامه داره. این بار دیگه مزه واقعیشو. نوشته شده در دوشنبه 10 تیر1392ساعت 0:47 قبل از ظهر توسط احسان. پروردگارا مرا آن ده که آن به. دوای درد تنهایی تو هستی. ورود زیر 18 سال ممنوع. دفتر خاطرات من تو روزهای بیقراری. من بارونو دوست دارم. من بارونو دوست دارم.
tanhabia2.blogfa.com
493221. بى با
اين وبلاگ متروكه ست . نوشته شده در چهارشنبه سی ام بهمن 1392ساعت 1:20 توسط بى با. چمدانم را از همان اول هم بسته بودم . حالا فقط كوچ كرده م . آدرس جديد " بى با". رمز به هر كسى كه بخواهد داده مى شود :). نوشته شده در جمعه یازدهم مرداد 1392ساعت 21:42 توسط بى با.
tanhabiba.blogfa.com
493222. كسب درامد اينترنتي با حقوق بالا
كسب درامد اينترنتي با حقوق بالا . كسب درامد اينترنتي با حقوق بالا. Http:/ uploadboy.com/y979fzp0oe2m.html. 101بازي مهيج و زيبا در 1 بازي. Http:/ uploadboy.com/8qsxjcljs5j0.html. Http:/ uploadboy.com/gzrjdd9o9t9y.html. اناتومي 3 بعدي بدن. Http:/ uploadboy.com/x9aniwny6sjv.html. Http:/ uploadboy.com/d0yavnjl4zdk.html. Http:/ uploadboy.com/0jqjea65z9mq.html. بازي هيجاني بسيار زيبا. Http:/ uploadboy.com/zq88wvfkuthm.html. بازي زدن گوي ها. Http:/ uploadboy.com/mexvr5uiw5pv.html. بازي قورباغه با اب نبات. برچسب...
tanhabidel.tahablog.com
493223. عشق
اگر صد آب حیوان خورده باشی/ چو عشقی در تو نبود مرده باشی. تجربه به ما میآموزد که عشق آن نیست که به هم خیره شویم عشق آن است که هردو به یکسو بنگریم. نوشته شده در جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ساعت 10:39 توسط تنهابیکس. ترجیح میدهم در آتش کین آنها نابود گردم، تااینکه بدون عشق تو تن به ذلت زندگی تسلیم کنم. نوشته شده در جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ساعت 10:32 توسط تنهابیکس. بعضی اشخاص چنان به خود مغرورند که اگر عاشق بشوند به خود بیشتر عشق میورزند تا به معشوق. عاشقی پیداست از زاری دل/ نیست بیماری، چو بیماری دل.
tanhabikas.blogfa.com
493224. تنها
فکر کردن به تو * * *. دوست داشتن * * *. پس چرااااا * * *. هر چه باداباد * * *. حسرت دیدار * * *. تنها * * *. ببار بارون * * *. چه شباهت متفاوتی بین ماست * * *. یک جمله برای من * * *. Yanliz * * *. تمام رویای من * * * *. حسرت * * *. به یاد آرزوهاییم * * *. گفت و گوی دوستانه. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. كد موسیقی برای وبلاگ. فکر کردن به تو * * *. نوشته شده توسط : جواد. چهارشنبه 15 شهریور 1391-06:26 ب.ظ. دوست داشتن * * *. نوشته شده توسط : جواد. پس چرااااا * * *.
tanhabikas_2006.mihanblog.com
493225. روياي خيس
رفتنت اغازویرانیست حرفش را نزن. مسافر بی بدرقه من. اینقدر بی صدا رفتی که از وداع جا ماندم. باز به غیرت چشمانم که آبی پشت سرت ریختند . . نوشته شده در پنجشنبه ششم شهریور 1393 ساعت 23:0 توسط معظمه. مینویسم و میزارم کنار. . . تموم چیزایی که ندارم. . . دستات . . شونه هات. . . عاشقیات. . . همه رو. . . فقط یه خواهش. . . این دم اخر. . . لطف کن دهنتو ببند نگو قسمت نبود. . . خودم بهتر میدونم اون که نبود لیاقت تو بود. . .(). نوشته شده در دوشنبه سوم شهریور 1393 ساعت 1:35 توسط معظمه. آخر یک روز . . . دلم میخواد ی روزی.
tanhabiman.blogfa.com
493226. بیا تنهایی مان را قسمت کنیم
بیا تنهایی مان را قسمت کنیم. بعد از این همه مدت و بعد از این خرابکاری بلاگفا دیگه به وبلاگ. Http:/ www.biejazeh.blogfa.com/. لطفا اگه آمدی همینجا برای من نظر بذار. امیدوارم که به اینجا سر بزنی. نوشته شده در شنبه ششم تیر ۱۳۹۴ساعت 8:25 توسط پیتر پن. بیا تنهایی مان را قسمت کنیم " حذف شده است. از تمام دوستان عذر خواهی می کنم. نوشته شده در شنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۲ساعت 11:25 توسط پیتر پن.
tanhabitan.blogfa.com
493227. و چرا در قفس هیچکسی کرکس نیست!؟
و چرا در قفس هیچکسی کرکس نیست! ریشه تو، همان فهم تو. یک سنگ به اندازه ای بالا می رود که نیرویی پشت آن باشد. با تمام شدن نیرو، سقوط و افتادن سنگ طبیعی است. ولی یک گیاه کوچک را نگاه کن! که چطور از زیر خاک ها و سنگ ها. سر بیرون می آورد و حتی آسفالت ها و سیمان ها را می شکند. و سربلند می نماید. اگر تو به اندازه ی این گیاه کوچک، ریشه داشته باشی،. از زیر خاک و سنگ، و از زیر عادت و غریزه. و از زیر حرف ها و هوس ها سر بیرون می آوری. و سربلند می شوی. ریشه تو، همان فهم تو، علاقه تو و انتخاب توست! نه حتی یاد دیروزی.
tanhabito.blogfa.com
493228. دلتنگی های من
گل پونه های وحشی دشت امیدم وقت سحر شد * * خاموشی شب رفت و فردایی دگر شد * * من مانده ام تنهای تنها، من مانده ام تنها میان سیل غم ها * * گل پونه ها، نامهربانی آتشم زدم * * گل پونه ها، بی هم زبانی آتشم زد * * می خواهم اكنون تا سحرگاهان بداند * * افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم. خسته ام 25 (درونم ). گاهی گفته می شود انسان خود با تحقییر خود خواهد شد. اما من می گویم همیشه اینگونه نیست! گاهی طرف مقابل آنقدر بی معرفت و خودخواه است که کسی دیگر را نمی بیند. جایی که هیچکس و هیچ چیز مرا نشناسد. خسته ام 24 (درونم ).
tanhabito.mihanblog.com
493229. مـــرگــــــــ سبز×دلــــــــ شکســـــته
مرگ سبز دل شکسته. حرف میزنے ام ا . . . . { تل خ }. محبت مے ڪنے ولے . . . . { س رد }. چﮧ اجباری ست دوس ت داشتن مל . . . رفتنت را صاפب اפ تیار بوבے. هرگز فراموش نڪט ،. قرار نبوב ایט طور تماҐ شوב (! نه مغرورم نه بی احساس. خسته از اعتمادی بیجا. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم آبان 1391ساعت 17:53 توسط مهدی نازی. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم آبان 1391ساعت 19:31 توسط مهدی نازی. نوشته شده در دوشنبه هشتم آبان 1391ساعت 2:29 توسط مهدی نازی. نوشته شده در دوشنبه هشتم آبان 1391ساعت 2:27 توسط مهدی نازی. اما من می گویم.
tanhabito1366.blogfa.com
493230. قــــاصــدك تــنــهــا
خدایا یاری ام کن تا روزی اگر چیزی شکاندم دل نباشد. تاچه زمانی عاشق میمانیم؟ امروز روز دادگاه بود ومنصور ميتونست از همسرش جدا بشه.منصور با خودش زمزمه كرد چه دنياي عجيبيه دنیای ما. يك روز به خاطر ازدواج با ژاله سر از پا نمي شناختم وامروز به خاطر طلاقش خوشحالم. 7سال از اون روز گذشت منصور وارد دانشگاه حقوق شد. ولي زمانه طاقت ديدن خوشبختي اين دو عاشق را نداشت. در يه روز گرم تابستان ژاله به شدت تب كرد منصور ژاله رو به بيمارستانهاي مختلفي برد ولي همه دكترها از درمانش عاجز بودند بيماري ژاله ناشناخته بود. دكتر گف...
tanhabito1991.blogfa.com
493231. تنهايي
جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸ ه‍.ش. مداحی برای عاشورا و تاسوعا. ۱سلیم موذن زاده حضرت ابوالفضل دانلود. ۲سلیم موذن زاده حضرت زینب دانلود. ۳سلیم موذن زاده حضرت علی اصغر دانلود. ۳سلیم موذن زاده حضرت علی اکبر دانلود. ۴سلیم موذن زاده حضرت رقیه لینک دانلود. برین تو و دانلود کنید. ۵سید محمد عاملی حضرت ابوالفضل دانلود. ۶سید محمد عاملی حضرت ابوالفضل دانلود. ۷سید محمد عاملی حضرت رقیه لینک دانلود. برین تو و داونلود کنید. ۸ایرج محمدی حضرت زهرا. ۹حاج ابراهیم رهبر محرم و حضرت ابوالفضل دنلود. ۱۰منصوری روضه حضرت قاسم دانلود. 01 Ino ...
tanhabivafa.blogspot.com
493232. تنها ، بیا
از دست دادن فرهنگ و اعتقادات به روش غذای چینی. کد تماس با ما. ساعت فلش برای وبلاگ و سایت. ابزار نمایش رتبه گوگل یا پیج رنک. آیا سران دولت های عربی خوابند یا خود را به خواب زده اند؟ چه زمانی بیدار می شوند؟ زمانی که خودشان مانند غزه زیر گلوله کشورهای غربی له شده اند تاریخ تا الان نشان داده است که هیچ وقت کشورهای غربی به دوستان خود وفا نکرده اند باور ندارید تاریخ جنگ های جهان را بخوانید. نوشته شده در تاريخ جمعه 3 مرداد1393 توسط عبد. نوشته شده در تاريخ یکشنبه 29 تیر1393 توسط عبد. Weblog Themes By Blog Skin.
tanhabiya.blogfa.com
493233. بــــــمان همیشه بــــــــمان
دلنوشته های یک زن. دل هیشکی مثل من غم نداره. دل هیشکی مثل من غم نداره. هرچی دریا رو زمین داره خدا. با تموم ابرای آسمونا. کاشکی میداد همه رو به چشم من. تا چشام به حال من گریه کنند. قصه ی گذشته های خوب من. خیلی زود مثل یه خواب تموم شدند. حالا باید سر رو زانوم بذارم. تا قیامت اشک حسرت ببارم. دل هیشکی مثل من غم نداره. مثل من غربت و ماتم نداره. حالا که گریه دوای دردمه. چرا چشمم اشکشو کم میاره. خورشید روشن مارو دزدیدن. زیر اون ابرای سنگین کشیدن. همه جا رنگ سیاه ماتمه. فرصت موندنمون خیلی کمه. دل بی تاب را آرام.
tanhabodam87.blogfa.com
493234. tanha arezoo
تقدیر را خود رقم می زنم. از کنارم هرچه تنهایی هست بر می دارم. و تو را جایشان می گذارم! نوشته شده در دوشنبه 1392/09/18. من فقط دیوانه ی آن لحظه ام. زیر سرم دست و پا بزند! نوشته شده در سه شنبه 1392/09/12. نمی دانم چرا هر چه عاشق و عاشق تر می شوم. ترسوتر و ترسوتر هم می شوم. شاید دلیلش ترس از روزیست که تو را از دست بدهم. ترس از زمانیست که برایت بهترین نباشم. ترس از لحظه ایست که دیگر دوستم نداشته باشی. نوشته شده در سه شنبه 1392/09/12. تمام آدم ها توی زندگیشان یک ماجرای " پنهونی " دارند. شاید هم یک عشق پنهونی.
tanhabodan.blogfa.com
493235. ❤❤راز دل من❤❤
عشقش بودم زمانی که عشقش نبود! روزهایی که باهم بودیم را یادته؟ شبی نبود که بدون دیدن هم بخوابیم! یادته یه بار زیره بارون گفتی بیام بیرون اومدم قدم زدیم؟ یادته صبح روزی که برف اومده بود از خواب بیدارت کردمو گفتم باید بیای پارک؟ یادته چقدر برف بازی کردیم؟ یادته یه شب که سرد بود تو کوچه بودیم تو میگفتی سردمه بریم من نمیذاشتم یادته چقدر از دستم حرص خوردی؟ یادته تا منو نمیرسوندی خونه و درو روم نمیبستی خیالت راحت نمیشد؟ یادته با محمد و پروانه اومدین خونمون؟ یادته چه شبی بود؟ داستان هوس میلاد و الناز. دوستان عزی...
tanhaboodam.blogfa.com
493236. عشق
درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به ماهنامه تخصصی. زیباسازی ، قالیباف ، شهردار تهران ، اخبار ، اخبار شهری. گردشگری ، شهر و منظر. چمن مصنوعی ، نشریه ، ماهنامه. نوشته شده در دوشنبه پنجم اسفند 1392ساعت 21:40 توسط. املاک ما خانه عمران البرز نیلگون زنبورک. سایت خانه عمران البرز. و نرم افزارهای تخصصی. وب سایت املاک ما. و فروش آپارتمان در تبریز. و مسکن (خانه ، وی...
tanhaboy.blogfa.com
493237. جملات فس بوکی جدید و زیبا
جملات فس بوکی جدید و زیبا. دیگه هیچ اومیدی به برگشتنش نیست! نام:حسام.سن:20سال.تحصیلات:لیسانس مهندسی ژئوماتیک. ღ ღ ღعشق یک اشتباه آگاهانهღ ღ ღ. سلام دوستان اگه جمله کوتاه عاشقانه می خواید به این وب یه سر بزنید. بیش از هزار جمله که هر هفته آپ می شود. Http:/ www.zibatarinjomleha.mihanblog.com. واقعی آدم در خاک. نیست ، بلکه در قلب کسی. نویسنده : hesam ، تاریخ : بیست و دوم مهر 1391 ، ساعت : 03:29. نویسنده : hesam ، تاریخ : بیست و دوم مهر 1391 ، ساعت : 03:28. واسه کسی که تموم زندگیته. فقط یه تجربه ای.
tanhaboy.roomfa.com
493238. ♥تنهایی/دلتنگی/درددل♥
تنهایی تقدیر من است. تاریخ: دوشنبه 19 مرداد 1394 11:46. تو آسمانی و من ریشه در زمین دارم. همیشه فاصله ای هست ، داد از این دارم. قبول کن که گذشته ست کار من از اشک. که سال هاست به تنهایی ام یقین دارم. تاریخ: دوشنبه 19 مرداد 1394 11:41. مثل آن مسجد بین راهی تنهایم. هر کس هم که می آید مسافر است می شکند. هم نمازش را ، هم دلم را. تاریخ: شنبه 17 مرداد 1394 00:51. آدمها همدیگر را پیدا مى كنند. از فاصله هاى خیلى دور . از ته نسبت هاى نداشته. انگار جایی نوشته بود كه اینها. باید كنار هم باشند! اصلأ بودنشان شیرین است!
tanhaboyalone.mihanblog.com
493239. Tanha Brothers
tanhabros.com
493240. Tanha Brothers
tanhabrothers.com
493241. ...
پایان یک اشتباه بزرگ. نه تنها همین نه ه. مین و هزار و یک حرفی که نگفتنش خیلی بهتره. نوشته شده در سه شنبه ۱۷ مرداد۱۳۹۱ساعت توسط . قالب های نایت اسکین. Design by : Night Skin.
tanhabto.blogfa.com
493242. آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید,آهنگ جدید * به نام *,آهنگ جدید,متن آهنگ. اخبار جدید , دانلود نرم افزار , دانلود بازی , اندروید , جوک های خنده دار. اس ام اس جدید. عکس خنده دار , عکس عاشقانه , عکس خبری. جوک های خنده دار. جوک های خنده دار. نوشته شده در جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 2:15 توسط mahdi. دانلود آهنگ , آهنگ جدید , آهنگ خارجی , دانلود آهنگ رپ , آهنگ محلی. نوشته شده در جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 2:9 توسط mahdi. جوک های خنده دار.
tanhac7.blogfa.com
493243. تنها چت,چت روم فارسی,چت روم کردی,چت روم اذری,چت روم مهاباد چت
تنها چت,چت روم فارسی,چت روم کردی,چت روم اذری,چت روم مهاباد چت,چت,چت روم,چت روم فارسی,چت روم کردها,چت روم اذری ها,. چت روم بزرگ ققنوس چت,ققنوس چت,چت ققنوس,چت روم ققنوس,روم ققنوس,چت چت گروپ,گروپ چت,. مهابادچت,چت مهاباد,سنندج چت,چت سنندج,بوکان چت,چت بوکان,بانه چت,چت بانه,سردشت چت,چت سردشت,نقده چت,چت نقده,ایلام چت,چت ایلام. ارببا چت,کردپاتوق,سوماچت,چت سوما,کردپاتوق چت,چت کردپاتوق,کردچت,چت کرد,کوردچت,چت کورد,کردستان چت,چت کردستان,کوردستان چت,. از این بخش میتوانید وارد چت روم شوید. نخسه اندروید مخصوص موبایل.
tanhachat.net
493244. آرشیو وبلاگهای ایرانی
1575;خبار و رسانه ها. 1585;ایانه و اینترنت. 1587;رگرمی و طنز. 1608;رزش. 1601;رهنگ و تاریخ. 1593;لم و فن آوری. 1582;انواده و زندگی. 1582;انه. تبلیغات شما در این قسمت. متخصص کودکان- فوق تخصص کودکان-پزشک اطفال-تهران. رستوران های پذیرنده کارت یکسان سازی. دانلود ایکس مود گیم (بدون نیاز به روت)بدون نیاز به روت. گزارش کار تعیین دمای انحلال پتاسیم نیترات و سدیم هیدروکسید. پیدا کردن موقعیت مکانی و مشخصات یک IP. دانلود فول آلبوم مرجان. دانلود نرم افزار کسب درآمد با یک کلیک(روزی 50 هزار تومان). سلامتی دختر و پسر.
tanhachat.s2a.ir
493245. تنها چنار این حوالی | A fine WordPress.com site
تنها چنار این حوالی. A fine WordPress.com site. شاید درباره ی «من». نوشتههای قبلتر →. تو هم بنویس رفیق. تنها چنار این حوالی. فقط باید نوشت. از خودت. زندگی ات. رابطه های عاطفی و جنسی ات. فانتزی هایت ذهنی ات. فقط باید نوشت از تجربه های زیسته ات. شریک کرد همه ی حال و آن هایی که شاید بعدترها گذرشان به خط خطی هایت خورد. فقط باید نوشت از خنده ها و اشک ها. از دلهره ها و استرس ها. از موفقیت ها و شکست ها. فقط میشود در نوشته ها، صداها و تصویرها زنده ماند. تنها چنار این حوالی. وردپرس دومین سال وبلاگم را تبریک میگوید.
tanhachenar.wordpress.com
493246. عاشقانه
باید دوباره شروع کرد از ابتدا . از نو! نوشته شده در ۹۰/۰۵/۰۹ساعت 22:7 توسط احسان. نوشته شده در ۸۹/۱۲/۱۹ساعت 21:47 توسط احسان. زمانه ازدوستم پرسيد :. چه كسي رابيشتر دوست داري؟ دوستم جوابش نداد و رفت. من كه ميدانستم او عاشق كسيست پي او دويدم. به او گفتم: اي دوست ،چرا جوابش ندادي؟ آرام با لبخندي به من گفت: رسم زمانه اين است هر. كه را دوست داري ازتو بگيرد من نگفتم تا نگيرد. يادم آمد روزي پاسخ پرسش زمانه داده بودم. نوشته شده در ۸۷/۰۶/۱۵ساعت 2:39 توسط احسان. نوشته شده در ۸۷/۰۵/۱۱ساعت 9:39 توسط احسان. 10نکته زی...
tanhachera.blogfa.com
493247. تبادل لینک انواع تبادل لینک مفيد
تبادل لینک انواع تبادل لینک مفيد. تبادل لینک انواع تبادل لینک مفيد 2017. تبادل لینک مفهوم حیاتی در بهینه سازی سایت. تبادل لینک تبادل لینک اتوماتیک. مفهوم حیاتی در بهینه سازی سایت. نوشته شده در دوشنبه پانزدهم اردیبهشت 1393ساعت 12:20 توسط frsportsa. تبادل لینک با سایتهایی که پیج رنک بالاتری دارند. ممکن است تبادل لینک با سایتهایی که پیج رنک بالاتری دارند. نوشته شده در دوشنبه پانزدهم اردیبهشت 1393ساعت 12:19 توسط frsportsa. تبادل لينک بيست و هفت طرفه. شما برای تبادل لینک. نه هزار ابتدا باید لینک.
tanhachonto.blogfa.com
493248. www.tanhacmalzemeleri.com
Bu alan adının kayıt süresi dolmuştur. Alan adını yenilemek için lütfen kayıt firmasıyla bağlantı kurunuz. This domain is parked, pending renewal, or has expired. Please contact the domain provider with questions.
tanhacmalzemeleri.com
493249. ...........................
چشم های من خسته است. این سهم چشم های من است. مترسک ناز می کند. کلاغ ها فریاد می زنند. و من سکوت می کنم. این مزرعه ی زندگی من است. خشک و بی نشان! نوشته شده در جمعه 1391/09/24. چشمانم دیگر خسته اند. از بس چشم به در دوخته اند. از بس چشم به انتظار تو بوده اند. چشم به انتظار تو. پس بیا.که زنده بودنم وابسته است به زنده بودن و دیدن تو! نوشته شده در جمعه 1391/09/24. دوستان عزیزم.مدتیه واسه نظر گذاشتن صفحه باز نمیشه.اشکال نداره. همین که به ما سر میزنیددل گرمییییییییه. نوشته شده در جمعه 1391/06/17. نوشته شده در چه...
tanhadalil7089.blogfa.com
493250. قاصدکهای مهاجر در باد
قاصدکهای مهاجر در باد. دل نوشته های نویسنده. زن در گذشته ی سرزمین ما. ابو سعید عبدالحی بن محمود گردیزی در تاریخ گردیزی(زین الخبار) در باره روز زن در تاریخ پیش از اسلام در کشور ما می نویسد:. این روز پنجم اسفندارمذ باشد، و این نام فرشته است که بر زمین موکل است و بر زنان پاکیزۀ مستوره، و اندر روزگار پیشین، این عید خاصه مر زنان را بودی. و این روز را مرد گیران گفتندی، که به مراد خویش مرد گرفتندی. 1. ابور یحان بیرونی نیز در آثار الباقیه از این روز چنین یاد می نماید:. بانو کتایون همسر گشتاسپ شاه بلخ= ایران.
tanhadarbad.blogfa.com
493251. باران های نباریده
چشمانی که هرگز بارانی نشدند. خبرگزاری هنر ایران آرت نا. دل نوشته های دو دختر خاله. از ماست که بر ماست. گالري عکس هاي زیبا. کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. با زرد هماهنگم کن استاد. گاه حجم یک کلاغ. کنتراست یک تابلو را حفظ میکند. یکشنبه ششم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 18:12 ] [ مسیحا ]. که این اشکها خونبهای عمر رفته ی من است. سرگذشت کسی که هیچکس نبود. و همیشه گریه میکرد. بی مجال اندیشه به بغض های خود. تا کی مرا گریه کند و تا کی! و به کدامین مرام بمیرد. و به آفتاب فردا بیندیش که برای تو طلوع میکند. کشوری که ب...
tanhadarbaran.blogfa.com
493252. ღ حرفـــــــ دلمــــ ღ
ღ حرف دلم ღ. سلام بہ وبم خوش اومכیכ. منتظر نظرات قشنگتون هستم. تاريخ جمعه هفتم شهریور 1393ساعت 15:57 نويسنده مریم. تاريخ جمعه هفتم شهریور 1393ساعت 15:55 نويسنده مریم. یه س ری میگסּ. تاريخ جمعه هفتم شهریور 1393ساعت 15:54 نويسنده مریم. به سلامتی اونایی که. ب ہ س لآمتے اפ כ آیی ڪ ﮧ. פ وבشوכ ثآب ت ڪ رבن لیاق ت مآ رפ כ בآر כ! تاريخ جمعه هفتم شهریور 1393ساعت 15:54 نويسنده مریم. یہ بار Ґ ڪہ شבه. تو زنבگیت { آבҐ. تاريخ جمعه هفتم شهریور 1393ساعت 15:53 نويسنده مریم. بازوی دوس پسر خود را. تا ک بود شود. تو بغلت بخند ہ.
tanhadardam.blogfa.com
493253. تنهای تنها
حرف های دلم . خدایا ای کاش همیشه شب بود. در این ظلمانی شب و سکوت شب چرا مرا با خود نمی بری. بغضی دارم که همیشه با من است . نوشته شده در جمعه بیست و هشتم خرداد ۱۳۹۵ساعت 3:16 توسط حمید. دلم پر زخم است . زخم های کهنه که هیچ گاه خوب نمی شود. زخم هایی از جنس بشر که همیشه است . زخم هایی مثل دروغ و ریا و نیرنگ و فریب و . زخم هایی که همیشه هست و تمامی ندارند. نمی دانم تا کی باید در این سرا نفس کشید. نمی دانم تا کی باید تحمل کرد . همه می گویند یا فکر می کنند من آدم افسرده و منفی گرایی هستم ولی. دلم فریاد می خواهد.
tanhadarghabr.blogfa.com
493254. سلام به تو ای عشق
سلام به تو ای عشق. که در وجودم هستی ولی در کنارم نیستی تا دوای دردهایم باشی. همه چی تموم شد . خداحافظ. سخترین جمله ای که می تونه آدمو داغون کنه. نوشته شده در سه شنبه سی ام مهر 1392ساعت 19:24 توسط شقایق. فصلی پر از غم های شیرین . فصل سرما و آغوش گرم. فصل استشمام خوشبوترین عطر جهان.باران. فصل بوسه های شیرین پاییزی. پاییز فصل معجزه است. و من چشم براه یک معجزه ام. کاش معجزه پاییز امسالم " تو " باشی . . . نوشته شده در سه شنبه سی ام مهر 1392ساعت 19:23 توسط شقایق. نه نوازش عاشقانه ات را. نه بوسه هاے شیرینت.
tanhadarghafas.blogfa.com
493255. تنها ترین تنها
دوستی [با مردم]، نیمی از دین است . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tanhadarghafas.parsiblog.com
493256. غم تنهایی
گلی از شاخه اگر می چینیم. و به بادش ندهیم! لااقل لای کتاب دلمان بگذاریم. و شبی چند ازآن. هی بخوانیم و ببوسیم و معطر بشویم. شاید از باغچه ی کوچک اندیشه مان گل روید! نوشته شده در شانزدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 15:28 توسط تنها در غم. پر از تقلب و گناه. هیچ وقت درسخوان نبودهام ولی. توی طاق نصرت محله کار کردهام. شاخههای خشک داربست را. راستی دو روز قبل. سرزده به خانهی دل امید - همکلاسیام - سر زدی. به خانهی حقیر قلب من نیامدی؟ ولی به من بگو. کی به من اجازهی عبور میدهی؟ به من هر چه خواستم میدهی؟ ای عصاره گل محمدی! نوشته...
tanhadargham1.blogfa.com
493257. تنها در غروب
شکست عشقی و حس تنفر. دلمون برات تنگ شده بود اومدیم زیارتت کنیم! دختر: توباز گفتی ضعیفه؟ پسر: خب منزل بگم چطوره؟ دختر: وااااای از دست تو! پسر: باشه باشه ببخشید ویکتوریا خوبه؟ پسر: باشه بابا توعزیز منی، خوب شد؟ دختر:آشتی راستی گفتی دلت چی شده بود؟ آها یه کم می پیچه! نمیگم مریضم اصلا خوبه؟ پسر: ای بابا ضعیفه! این نوبه اگه قهرکنی دیگه نازکش نداری ها! دختر: بازم گفت این کلمه رو! میدونی که من اونایی رو که دوست دارم اذیت میکنم هی نقطه ضعف میدی دست من! دختر: من ازدست توچی کارکنم؟ دختر: چه دل قشنگی داری تو! دختر:...
tanhadarghorub.blogfa.com
493258. tanhadargorbat
Subscribe to: Posts (Atom). View my complete profile. Simple theme. Powered by Blogger.
tanhadargorbat.blogspot.com
493259. هی زنگ زد
چرا دولتمردان به صراحت نقطه نظرات خودشان را در باره توافق و بیانیه ذکر نمی کنند. علیرضا زاکانی نماینده مجلس در همایش لوزان بدون روتوش که عصر چهارشنبه در سالن بصیرت واقع در لانه جاسوسی برگزار شد، اظهار داشت: امروز در مقطع حساسی از تاریخ انقلاب اسلامی قرار گرفتیم که عدم دقت در مختصات آن ممکن است آسیب های جدی را به ما بزند. زاکانی با بیان اینکه موضوع هسته ای نباید دستخوش درگیری های سیاسی در درون کشور شود گفت: بنده چندی پیش متنی رامنتشر کردم که در آن ۱۲ خط قرمز که مقام معظم رهبری رسما اعلام کردند و مبتنی بر ...
tanhadarjazire.blogfa.com
493260. تنها در کویر
بیمار خنده های توام ، بیشتر بخند. بگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی. آهنگ اشتیاق دلی درد مند را. شاید که بیش از این نپسندی به کار عشق. آزار این رمیده ی سر در کمند را. بگذار سر به سینه ی من تا بگویمت. اندوه چیست، عشق کدامست، غم کجاست. بگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان. عمریست در هوای تو از آشیان جداست. دلتنگم، آنچنان که اگر بینمت به کام. خواهم که جاودانه بنالم به دامنت. شاید که جاودانه بمانی کنار من. ای نازنین که هیچ وفا نیست با منت. تو آسمان آبی آرامو روشنی. من چون کبوتری که پرم در هوای تو. گفته بودی فردا...
tanhadarkaveer.blogfa.com
493261. کلبه تنهایی من
به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهایی من. گالري عكس بازيگران بالیوودعکس هندی. گالری عکس های ورزشی جهان. عجایب هفت گانه دنیا. دانستنيها و بهداشت پوست و مو. کتابخانه آنلاین ستاره قرمز. دانستنیها درباره چت با یاهو مسنجر. روزي برسد كه جهان. ابوالفضل رحمانی (آزاد قزوین). دست نوشته های من تنها. کلبه امید ( ایستگاه همدلی). فقط کمی دلتنگم ،همین. پاتوقی به اسم وبلاگ. کلبه ی پرستوی مهاجر. عاشقانه های من $. یه بغض کهنه.ღღ. حرف هایی برای نگفتن. طراحی سایت و ثبت دامنه. صدایم کن ،...
tanhadarmeh.blogfa.com
493262. تنهادرپاییز
تنهايي رو واسه سكوتش دوست دارم. حالا آروم نفس بکش. من باتک تک سلولام حسش میکنم. حتی صدای پاشو هم میشنوم. اونیکه سرتاپاطلاییه وخورشید نشونه. پیشاپیش خوش اومدی پاییزم. قدمت سبک ودلت سبز سبز. پن: سلاام به دوستای قدیمی وگلم، نمیدونم هنوز منویادتون هست یانه،امیدوارم همگی خوش باشید،پیشاپیش اومدن پاییز روتبریک میگم. پن: امسال تابستون و پاییز وزمستونش حال وهوای دیگه برامن داره،چون خبر وجود یه کوچولوی نازنین روبهم داده،وازخداممنونم. Null,'width=600, height=500, scrollbars=yes, resizable=yes');" برگ زردها .
tanhadarpaeez.persianblog.ir
493263. . . . . دختری از جنس تنهایی . . . .
دختری از جنس تنهایی . . . . دل نوشته های دلتنگی . . . دوستت دارم برای همیشه عشقم. نمیخواستم دیگر مطلبی بنویسم. چون تموم شد دوران تنهایی من. دورانی که عاشق شده ام بی خیال از کنارم گذشت. من میروم اما بارها شاید شکستن غرورم بود و دم بر نیاورد. دیگر آپ نمیشوم میروم شریک کسی بشم که من بعد دنیایم خواهد بود. و این عشق مجازی رو در گوشه ای از قلبم دفن خواهم کرد تا. همیشه تا اعبد در آنجا. زندانی گوشه ی قلبم شود. حلالم کن ای عشق من (س). حرف می زنی اما تلخ. محبت می کنی ولی سرد. چه اجباری است دوست داشتن من؟ وتا وقتی ...
tanhadarpaiz.blogfa.com
493264. تنها در سکوت
بخور و نخورها قبل از خواب شبانه. تاريخ : دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ 12:1 نویسنده : sepideh. به نام نامی نامی که نامی دهنده نامهای گمنام است. اگر دچار بی خوابی شده اید، وجود مقدار کمی غذا در معده به شما کمک میکند بخوابید. اگر میتوانستید غذاهای مناسبی برای کمک به کیفیت خواب و داشتن بهترین خواب ممکن انتخاب کنید، چه میکردید؟ اگر میدانستید کدام غذاها از خواب خوب جلوگیری میکنند از آنها پرهیز میکردید، اینطور نیست؟ در اینجا چنین فرصتی برایتان فراهم شده تا درباره تاثیر غذاهایی که میخورید بر خواب خوب شب بیشتر بدانید.
tanhadarsokoot.blogfa.com
493265. تنهایی
با قلموی سكوت میكشم نقش تو را بر دیوار. نقشی از لحظه خوب دیدار. و به آن رنگ وفا خواهم زد. رنگ باران و شمیم. رنگ پرواز و نسیم. آخرین باشد و بس. مثل یك خواب عمیق. چون قلموی سكوت بیصدا میشكند،. بعد از این با قلم ساده عشق. مینویسم كه دلم آینه بود. در نبود تو به پای تو نشست. مینویسم كه غرور دل من. زیر پای تو برای تو شكست. نوشته شده در جمعه دوم تیر 1391ساعت 20:29 توسط امیر. تا حالا شده جلوی آینه بایستی و ببینی چی بهت میاد؟ امروز داشتم جلوی آینه ی خونمون به خودم نگاه می کردم. دیدم چقدر تنهایی بهم میاد. دعا کنید...
tanhadartanhai.blogfa.com
493266. تنها در تاریکی ها
تنها در تاریکی ها. فرمت و کپی نشدن فلش مموری(disk write proteced). فرمت و کپی نشدن فلش مموری(disk write proteced). با این برنامه میتونید فلش و یا مموری خودتونو که ویروس یا محافظ شده نجات دهید. ۱۰۰ در صد تست شده. اول فلش مموری را به کامپیوتر وصل کنید و سپس فرمت رو بزنید چند ثانیه صبر کنید تا عملیات به پایان برسد سپس بر روی درایو فلش راست کلیک و گزینه فرمت را انتخاب کنید به همین راحتی. در این روش تمام اطلاعات فلش شما حذف می شوند. نوشته شده در یکشنبه دوم مرداد 1390ساعت 22:14 توسط سعید. نوشته شده در پنجشنبه ...
tanhadartarikiha.blogfa.com
493267. تنها در ذهن
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم شود. کورش کبیر. دانلود آهنگ های جدید. جدید ترین یوزر پسورد های فعال نود 32. باد افره یعنی کیفر. حریم یک بانو . . `. جیغ های نا امیدی در تاریکیه شب. You raise me up. گالری عکس های زیبا. خرید لیزر پوینتر سبز. تنهایی را دوست دارم. بی دعوت می آید ، بی منت می ماند ، بی خبر نمیرود. Http:/ tanhadarzehn.mihanblog.com/extrapage/tanha. پاورقی:قابل توجه شاگردان مادرم مادر منم یه وبلاگ داره به اسم اینه درون. لینکش توی لینکام موجود میباشد. برچسب ها: معرفی خود.
tanhadarzehn.mihanblog.com
493268. غزال نامه
غریبه تر از آنم که به یاد بمانم. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۰ساعت 0:21 توسط سحر. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۰ساعت 0:21 توسط سحر. شادمان گفتم : پر! شادمان گفتم : پر! گفتند : کبوتر آسمان؟ در حسرت رنگ آسمان گفتم : پر! گفتند : مگر پرنده ای؟ خندیدم گفتند : تو باختی! در بازی کودکان فریبم دادند احساس بزرگ پر زدن را چیدند! آنروز به خاک آشنایم کردند، از نغمه پرواز جدایم کردند،. آن باور آسمانی از یادم رفت! در پهنه ی این زمین رهایم کردند. حالا همه عزم پر گرفتن دارند! گفتند : پرنده ای!
tanhadavidan.blogfa.com
493269. داوطلب مرگ
استادى از شاگردانش پرسید: چرا ما وقتى عصبانى هستیم داد میزنیم؟ چرا مردم هنگامى که خشمگین هستند صدایشان را بلند میکنند و سر هم داد میکشند؟ شاگردان فکرى کردند و یکى از آنها گفت: چون در آن لحظه آرامش و خونسردیمان را از دست میدهیم. استاد پرسید: این که آرامشمان را از دست میدهیم درست است اما چرا با وجودى که طرف مقابل کنارمان قرار دارد داد میزنیم؟ آیا نمیتوان با صداى ملایم صحبت کرد؟ چرا هنگامى که خشمگین هستیم داد میزنیم؟ سپس استاد پرسید: هنگامى که دو نفر عاشق همدیگر باشند چه اتفاقى میافتد؟ ساعت 17:1 توسط ف.ش.
tanhadavtalabemarg.blogfa.com
493270. .
عشق [حرف دل , ]. اگر عشق این است ، به عاشق نبودنم افتخار می کنم. عشق در نگاه آنها اینگونه بود ، که معشوق را همچون قناری در قفسی حبس می کردند تا بتوانند از وجود او در نزدیکی خود لذت ببرند. شنیدم که عاشقی به معشوقش می گفت :عزیزم تو مال منی! چندین سال برایم اینگونه گذشت. در این مدت از اطرافیانم می پرسیدم عشق چیست؟ در اکثر پاسخ ها عشق همان اسارتی بود که من از آن می گریختم. تا این که توانستم با عارفی صحبت کنم و با یک برداشت ذهنی عالی که قدرت توان بخش عشق را بیان می کرد آشنا شوم. از او پرسیدم: عشق چیست؟ سنگ سی...
tanhadel.mihanblog.com
493271. دلتنگی
۲۳ آبان بود.۱۳۸۹ .هنوز ۲ماه نشده.توماشین بودم.الهه توماشین گریه میکرد.گریه میکرداا. یادم نمیره یکشنبه بود.صدای موزیک ماشین زیاد.(مانده بودی اگر نازنینم.). الهه گریه میکرد.هق میزد ومن از هق زدنش خوشحال بودم.سرش به سنگ خورده بود. اون روز بعد از ۴ سال بهترین کسی رو که میشه دید دیدم. الان ۲ ماهم نشده از اون روز گذشته.اما اشتباه نکردم.بزرگ.مهربون.بالبی که همیشه میخنده و. میخندونه اما دلی که .(شما بخونید هرکس زیاد میخنده غمش بیشتره). آدم بی نفس میتونه زنده باشه؟ میدونم که اینجا اومدنم دلیل تازه ای داره. ممنون ...
tanhadeleman.blogfa.com
493272. خلوتگاه من و عشقم
خلوتگاه من و عشقم. تاريخ : یکشنبه هشتم مرداد 1391 10:2 نویسنده : Sasan. سلام به دوستای گلم. به وبلاگ من خوش اومدین . منم مثل خیلی از شماها یه روزی غمگین ، گوشه گیر ، تنها و دردمند بودم . یک روز تصمیم گرفتم با تموم بدی های این زندگی تموم کژی ها و نامردی ها ، بدبیاری هاش ، کج بشم ، خمیده شم ، انعطاف پذیر شم ، اما نشکنم . هدف هام رو تغییر بدم ، شاید من لیاقت هدف های بزرگتری رو داشتم که اون هدف های کوچیکم از بین رفتن . شاید اون هدف هام واهی و پوچ بود ، من خبر نداشتم . ممنون که مطالبم رو تحمل کردین و خوندینشون.
tanhadeleshekaste.blogfa.com
493273. دلــــــــهـ تــــــنــــــــــــهــــا
با چشمان خیس خوابیدم. من در فکر کسی ، او در فکر من. ستون محکمی ست، پناهگاه. دست در دستانم که میگذاری،. اگر 4 تکه نان خوشمزه باشد. و شما 5 نفر باشید،. کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید (. چقدر وسوسه انگیز است! چیدن به سرم میزند! چ ه کن م! آدم شدنی نیست . . . به قصهء خود بازگرد . . ! با همه لیلی ها محرمند،. ب ه گوش خدا برسونید،. سال هاست که رفته ! تنها رو برگردون پیش. هم راضی ام ! هرجایی باشه جز این دنیا. تو جان من ی. ک ه چه لذت ی دارد، ،. جان م ب ه. ﺍﮔﺮ ﮐﺴی ﺩﺭ ﻟﺤﻈه ﺍی ﮐه ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻨﺎﺭت ﺑﺎﺷﺪ. و چه زیبا گفت.
tanhadeletanha.blogfa.com
493274. یادم نبودی ویادت بودم
یادم نبودی ویادت بودم. دبیرستان استعدادهای درخشان پسرانه. وبلاگ رسمی هواداران محسن افشانی. پت و مت مثل محسن و حسین. فقط شهنام شهابی ومحسن افشانی. وب اختصاصی حسین اکبری. بچه زرنگ ها بیان. بچه های نجف اباد. اشک نوشته های مهرزاد. پسری از برج سرطان. جیب برها به بهشت نمی روند. ادمی رادیدم که . باسایه ی خود درد دل میکرد چه. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم مرداد 1392ساعت 17:9 توسط لعیا. کسی که نشسته است. شایدجایی برای رفتن نداشته باشد. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم مرداد 1392ساعت 17:7 توسط لعیا. آیا میدانید ج...
tanhadelkhoshi.blogfa.com