SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493274 - 493328)

493274. یادم نبودی ویادت بودم
یادم نبودی ویادت بودم. دبیرستان استعدادهای درخشان پسرانه. وبلاگ رسمی هواداران محسن افشانی. پت و مت مثل محسن و حسین. فقط شهنام شهابی ومحسن افشانی. وب اختصاصی حسین اکبری. بچه زرنگ ها بیان. بچه های نجف اباد. اشک نوشته های مهرزاد. پسری از برج سرطان. جیب برها به بهشت نمی روند. ادمی رادیدم که . باسایه ی خود درد دل میکرد چه. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم مرداد 1392ساعت 17:9 توسط لعیا. کسی که نشسته است. شایدجایی برای رفتن نداشته باشد. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم مرداد 1392ساعت 17:7 توسط لعیا. آیا میدانید ج...
tanhadelkhoshi.blogfa.com
493275. اشکها ولبخندها
هوا به کلی فرق کرده بود، هرچند بهار شده بود ولی سردییه زمستون هنوز از تنش در نیومده بود . احساس میکرد که قراره این روز به ظاهر گرم و روشن بهاری از اینی هم که هست هم سردتر و تاریکتر بشه . ولی بهتر از همه میدونست که کاری نمیتونه بکنه . اون به بیرون از شهر اومده بود تا شاید بتونه در خلوت مردانه اش با دل خود کنار آید . دلی که راوییه خیلی از خوشبختی های زودگزر میتونست باشه . صدایی که باد با خودش می آورد ،اگرچه سنگین، ولی برای دل پسرک خوش بود. صدای نی چوپانی که در خلوت خودش میزد . صدای آواز چوپانی که . کمبودی ...
tanhadelman.blogfa.com
493276. حق پیروز است
و پایان این بی قراری بهشت است. یا امام جعفر صادق (ع). یا امام جعفر صادق (ع) با چشمانی گریان از شما میخواهم نگذارید احد جاهد و خانواده اش مزاحم من و همسرم بشون و ما را آزار دهند. خدایا به حق امام جعفر صادق (ع)، کمکمان کنید تا احد جاهد و خانواده شرورش آسیبی به ما نزنند. خدایا من دارم میمیرم از غصه. آخه چرا اجازه میدهی یه لات معتاد هرزه هر روز تو زندگیم ناراحتی بندازه؟ خدایا احد جاهد و خانواده اش را رسوا کن. خدایا به حق امام جعفر صادق (ع) خانواده احد جاهد را به روز سیاه بنشان. ای خدا کمک کن ما را نکشن.
tanhadelshekasteh.blogfa.com
493277. ...تنها دلتنگیم
که هستیم چه تنها ، چه در جمع. می رود همانجا که می خواهد بی صدا. همان لحظه هایی که راننده ی آژانس میگوید رسیدین. فروشنده می گوید باقی پول را نمیخواهی؟ راننده تاکسی میگوید صدای بوق را نمی شنوی. و مادر صدا میکند حواست کجاست؟ و تلویزیون خودش خاموش شد. آهنگ بار دهم تکرار شد. در یخچال باز ماند. و در خانه را قفل نکردیم. و نفهمیدیم کی رسیدیم خانه. و کی گریه هایمان بند آمد. و کی عوض شدیم. از ته دل نخندیدیم. و چطور یکباره انقدر بزرگ شدیم. و موهای سرمان سفید. و از آرزوهایمان کی گذشتیم. یک صبح سرد ،. برایم کافی است .
tanhadeltangiam.blogfa.com
493278. تنهای تنها
من از برهنگان تن فروش بیزار نیستم. از پوشیدگان شرف فروش بیزارم. نوشته شده در پنجشنبه پنجم بهمن 1391ساعت 22:11 توسط اشک. سوت پایان را بزنید . صداقتم حریف هرزگی زمانه نمی شود . باختم از این زندگی. نوشته شده در پنجشنبه پنجم بهمن 1391ساعت 21:45 توسط اشک. درد آدمی آن زمان اغاز میشود که. محبت کردن را میگذارند پای احتیاج. صداقت داشتن را میگذارند پای سادگی. سکوت کردن رو میگذاررند پای نفهمی. نگرانی را میگذارند پای تنهایی. و وفاداری را پای بی کسی. همه میدانند که حقیقت این نیست اما انقدر. پرسید كه چرا دیركرده است؟
tanhaderakht.blogfa.com
493279. TANHA DESIGN | Diseño de velas
Es en el convulsionado escenario de los ochentas, en medio del caos y la oscuridad de los hogares peruanos, que nace en ürsula Sayán una fascinación especial por la luz y su particularidad vital. En su exploración, conoce la cera y su cualidad para interpretar el lenguaje espontáneo de este elemento y crea sus primeras velas valiéndose de su inspiración e instinto para improvizar herramientas y procesos en un rincón de la cocina de la casa de sus padres. Prestada la esencia de la naturaleza para darle ri...
tanhadesign.com
493280. Tanha Design World
اللهم صل علی محمد و آل محمد ǀ اللهم صل علی محمد و آل محمد ǀ اللهم صل علی محمد و آل محمد ]-. تبادل لینک و بنر. به نام خدا، سلام . اینجا فقط یه وبلاگ نیست، یه دفترچه خاطراته، البته از نوع گرافیکی . اسمش تنهاست، فامیلیشم گرافیک. در تاریخ 1388/11/2 کار خودشو در سایت میهن بلاگ شروع کرد و به لطف خدا، در تاریخ 1392/7/10 عضو باشگاه نویسندگان سایت میهن بلاگ شد. در آخر، امیدوارم با همراهی، نظرات و انتقادات شما دوستان عزیز بتونم اینجا رو اداره کنم . علی - مدیریت تنهاگرافیک ]. مرجع پوستر و ابزار فتوشاپ. نویسنده : عل...
tanhadesign.ir
493281. Tanha Design World
اللهم صل علی محمد و آل محمد ǀ اللهم صل علی محمد و آل محمد ǀ اللهم صل علی محمد و آل محمد ]-. تبادل لینک و بنر. به نام خدا، سلام . اینجا فقط یه وبلاگ نیست، یه دفترچه خاطراته، البته از نوع گرافیکی . اسمش تنهاست، فامیلیشم گرافیک. در تاریخ 1388/11/2 کار خودشو در سایت میهن بلاگ شروع کرد و به لطف خدا، در تاریخ 1392/7/10 عضو باشگاه نویسندگان سایت میهن بلاگ شد. در آخر، امیدوارم با همراهی، نظرات و انتقادات شما دوستان عزیز بتونم اینجا رو اداره کنم . علی - مدیریت تنهاگرافیک ]. مرجع پوستر و ابزار فتوشاپ. نویسنده : عل...
tanhadesign.mihanblog.com
493282. تنها گرافیکــ
Click here to continue to تنها گرافیک. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
tanhadesign.orq.ir
493283. PUSTAKA DHAMMA
Minggu, Juni 14, 2015. Sabda Sang Buddha (118) : Bergegaslah Berbuat Kebajikan. Link ke posting ini. Kirimkan Ini lewat Email. Label: Wallpaper dan Poster Buddhis. Waru-sidoarjo, Jatim, Indonesia. Pembelajar dari sebuah desa terpencil. Kategori / Label :. BUKU PINTAR AGAMA BUDDHA. Kumpulan Syair Sutta Pilihan. Riwayat Para Buddha dan para siswa-siswinya. Tipitaka : - Digha Nikaya. Tipitaka : - Majjhima Nikaya. Wallpaper dan Poster Buddhis. Sabda Sang Buddha (118) : Bergegaslah Berbuat Keba. JALAN MULIA B...
tanhadi.blogspot.com
493284. تنها به جستجوی تو هستم
تنها به جستجوی تو هستم. یاد خداست که آرام میکند قلبه مرا. سلام ،ای نام خدا. سلامی به زیبایی بهار،سلامی به استقامت کوه، به شکوه آسمان، به محبت آفتاب ، به گرمای خورشید، به سخاوتمندی باران، سلام به همه ،همه،همه. روستای زیبای من صادق آباد. نوشته شده در پنجشنبه 8 اردیبهشت1390ساعت 9:53 توسط معصومه حصاری(بهاران). جیگر عمه بدنیا اومد. بعد از مدتها اومدم. این جیگره عمه است. دوشنبه 22 آبان قدمشو رو چشم ما گذاشت. به داداش و زنداداشم و به وروجکاش(حسین و محسن)تبریک میگم. انشالله قدمش پر خیر و برکت باشه. ܓ م حصاری ܨ.
tanhadide.blogfa.com
493285. Blog de TanhaDiil - Blog de TanhaDiil - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Mere Dil Ki Panoon Per . Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! 9834; TanhaDiil ♪. PalkOn pe aansOon ko sajaya na jaa saka. Us ko bhi Dil ka haal bataya na jaa saka. ZakhmOn se chOor choOr tha yeh Dil mera. Ek zakham bhi us kO dikhaya na jaa saka. Jab teri yaad aayi tO koshish ke ba wajoOd. AankhOn main aansoOn ko chupaya na jaa saka. Kuch lOg zindagi main aise bhi aaye hain. Jin ko kisi bhi lamhe bhulaya na jaa saka. Bas is khayaal se kahin us kO dukh na hO.
tanhadiil.skyrock.com
493286. welcome to Infobahn Consultancy the Best IT company in Dubai U.A.E.Web Designing, Web Development, Email Hosting
tanhadil.com
493287. مهدی
دوباره دلم هوای تنت رو کرده. دوباره به اغوش گرمت محتاجم. دوباره سردم شده است. محتاج دستان لطیفت هستم. بااااااااااااااااز بازهم دلم هوای بغل کردن های یواشکی ات راکرده است. راستش رابخواهی بووووووووس میخواهم تا ارام گیرم. تاريخ : چهارشنبه سیزدهم اسفند ۱۳۹۳ 20:7 نویسنده : دنیا. تاريخ : پنجشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۳ 9:38 نویسنده : دنیا. نامه ای به عشقم. به نام انکه توراسر راه من قرارداد تابانگاهی وصدایی. عاشقت شوم به نام اوکه بین عشقی قراردادکه هیچ. وقت نداشته ایم تورانمیدانم ولی درمن چنان عشقی. تاريخ : پنجشنبه هفت...
tanhadivoone.blogfa.com
493288. مادرانه...............!!!
چقدر زیباست زمین خوردن اگر. هدف. بوسیدن پای مادرت باشد! دور تو و تمام شاعرانه هایت را خط میکشم اگر. با امدنت رفیقم سرفه ای کند. نوشته شده در 2014/2/13. هرگز بهشت را زیر پاهایت ندیدممممممممم. زیر پای تو ارزوهایی بود. ک از ان گذشتی ب خاطر من. نوشته شده در 2014/1/8. ادمها مثل عکس میمونن. زیاد ک بزرگشون کنی. کیفیتشونو از دست میدن. نوشته شده در 2014/1/8. بی معرفت نیستم اما. مزاحم ادمی ک مشغول فراموش کردن من است. روزی هزارررررررررررر بار در خود بشکنم. لعنت بر تو . نوشته شده در 2014/1/7. تنها باش دیگر نیست.
tanhadokhi123.blogfa.com
493289. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhadokhtar.persianblog.ir
493290. ミ دل نوشته های یــه دختر تنها ミ
ミ دل نوشته های یه دختر تنها ミ. مشق مشتاقی خود میکنم و شعر و غزل. تا که از یاد شقایق نرود عشق ازل. واسه اون دوستای گلی که به یادم بودن :X. یه دنیا از همتون ممنون . اگه دوس داشتین بیاین اینجا (بهونه قشنگ من برای زندگی[کلیک]). Αтє چهارشنبه 23 بهمن1392тιмє 21:52 ωяιтє ву M! ایندفعه اومدم که با همتون خدافظی کنم.همتونو دوس دارم با تک تک تون خاطره دارم. پری مهربونم که همیشه و همه جا به یادشم.خیلی دوست دارم. شیرینم یه دونه ابجی مهربونم. هر دو تا سحرا.خیلی خیلی عاشقتونم.هیج وقت ار یادم نمیرین. رد بدین تو رو خدا!
tanhadokhtare73.blogfa.com
493291. ترنم های عاشقانه ی سارا
ترنم های عاشقانه ی سارا. سلامممممممممممممممممممممممممم به دوستاي گلم خوبيد؟ از اينكه دوباره اومدم خيلي خيلي خيلي خيلي خوشحالمممم. ولي از دوستاي گلممممممممممممممممم مي خوام كه به وبه. ديگم سر بزنن اگر هم مايل باشيد تبادل لينك مي كنيم مثه. Http:/ www.03199055.blogfa.com. منتظره حضوره گرمتون مي مونمممممممممممممممممممممم. سلامممممممممممممممممممممممممم به دوستاي گلم خوبيد؟ از اينكه دوباره اومدم خيلي خيلي خيلي خيلي خوشحالمممم. ولي از دوستاي گلممممممممممممممممم مي خوام كه به وبه. ساعت ۱۱:٤...به دور افتاده ام .
tanhadokhtareasemon.persianblog.ir
493292. بی تو من تنهام ، تنهای تنها
بی تو من تنهام ، تنهای تنها. برگ های خسته از درخت می ريزند پاييز تنها بهانه ايست. دلم بد جوري بي تابه بخاطر با تو بودن. تو رو مي خوام با تمام وجود و تار و پودم. مي دوني كلي منتظر موندم تا شبي كه بهم بگي. از اينجا به بعد توي واسم شريك زندگي. نوشته شده توسط ماندانا در 18:29 لینک ثابت. سه شنبه ۱۹ آبان۱۳۸۸. حس خوبي دارم به تو كه نزديكي. مي شه دستاتو گرفت توي اين تاريكي. مي شه تا آخر عمر با خيالت سر كرد. مي شه عاشق ماند و عشق را باور كرد. تا تو هستي جز تو همچي ممنوع است. عشق دل كنده از اين كوچه باغ بن بست.
tanhadokhtarironi.blogfa.com
493293. این وبلاگ به فروش می رسد
این وبلاگ به فروش می رسد.
tanhadonia.blogfa.com
493294. کلبه تنهایی من
تنها تنهایی شرح حالم است. به سلامتے پسرایے کہ. نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1392ساعت 12:13 توسط من یک تنهایم. وقتی یه زن برای یه مرد اشک بریزه یعنی خیلی عاشقشه. اما وقتی یه مرد برای یه زن اشک ریخت! یعنی هیچ وقت دیگه نمی. تونه زنی رو به. اندازه اون دوست داشته باشه. نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1392ساعت 12:12 توسط من یک تنهایم. عشق یعنی کوچک کردن دنیا به اندازه ی یک نفر و بزرگ کردن یک نفر به اندازه ی دنیا! نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1392ساعت 12:12 توسط من یک تنهایم.
tanhadonya.blogfa.com
493295. دوستی ومحبت
کد صفحه ورودی عاشقانه. با سلام . ورود شمارا به وبلاگ دوستی ومحبت. خوش آمد میگویم . برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید. تعیین قدر السهم مشارکت. سایت اجتماعی فارس عرب. شاید به هم باز رسیم. در جستو جوی قلب زیبا باش نه صورت زیبا. دو رو نباشیم لطفا. چه بی صدا شکستم. وبلاگ بچه های خوب. Εïзღღღ پایان عشق ღღღεïз. حرف هایی از جنس دل. آسمان بی ستاره ی.پریا$. ๑ ๑ عشق و جزا ๑ ๑. جادوگر کلمات) * -. دلم خوشه به بودنت. فرشته ی تنهایی . همه چی پیدا میشه؟ مجازات میشم به جرم جدایی. گالري عکس هاي زیبا.
tanhadoost.blogfa.com
493296. Tanhadoost.com – تنهادوست
تنهادوست . . . اینجا خانه خودتان است! زمان و فرد مهم نیست. مهر ۲, ۱۳۹۵. افراط هر جا که باشد، هر کس که باشد و هر زمان که باشد در آخر خود را نمایان میکند و همه را می راند. حواه صدام حسین باشی، خواه رجوی یا اردوغان و احمدی نژاد و بوش…. App اندروید وردپرس هم چیز خوبی است. شهریور ۹, ۱۳۹۵. از وقتی که بیشتر کارها شیفت شد روی موبایل و تلفن خیلی راحت تر شد. خصوصا وردپرس عزیز که پیشگام همه سی ام اس هاست. امکانات عالی و راضی کننده هست و به همه پیشنهاد میکنم. مرداد ۲۸, ۱۳۹۵. تا ن فس هست و نف س، کاری کن. قدرت گرفته ا...
tanhadoost.com
493297. ︵❤تنها دوست من❤ ‿
زندگی قانون باور است*. نوشته شده در سه شنبه دوازدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 14 توسط ღرهاღ. چه سخت است. دل کندن از ارزوها. دل کندن از ارزوها. ارزوهایی که برایشان افریده شده ای. روزهایت را در فکرش سپری کرده ای. ولی حالا.چه اسان شکستی. اکنون پایه ی ارزوهایت به دست بهترینت خراب شده. به دنیا.به روزگار. با ارزوهایت در زیر خرمن ها خاک دفن شی. نه کسی.نه چیزی. فقط تنهایی.بی کسی. او لیلی مجنون بود. اوست که می تواد بهترین باشد. با او باش و پادشاهی کن. بی خدا باش و هر چه خواهی کن. امروز چند شنبه است؟ و من چند ساله ام؟ و چقدر...
tanhadost.blogfa.com
493298. دوست
یکشنبه 19 تیر 1390 22:30. دو روز مانده به پایان جهان تازه فهمید که هیچ زندگی. تقویمش پر شده بود و تنها دو روز، تنها دو روز خط نخورده باقی بود. پریشان شد و آشفته و عصبانی نزد خدا. رفت تا روزهای بیشتریی از خدا بگیرد. داد زد و بد و بیراه گفت. خدا سکوت کرد. جیغ زد و جار و جنجال راه انداخت. خدا سکوت کرد. آسمان و زمین را به هم ریخت. خدا سکوت کرد. یکشنبه 19 تیر 1390 20:14. یکشنبه 19 تیر 1390 22:10. فصلی درباره انواع مر دم. ابوحمزه ثمالی از امام صادق(ع) میفرماید:. یا دانشمند باش یادانشجو. یکشنبه 19 تیر 1390 21:46.
tanhadost.mihanblog.com
493299. ترانه ای زیبا از دل تنهای یک دوست...
ترانه ای زیبا از دل تنهای یک دوست. دلنوشته و جملات پر احساسی که به زبان دل می آید . نوشته شده در تاريخ شنبه سی و یکم خرداد 1393 توسط هوای بارانی. امام حسن مجتبی ( علیه السلام ). به راستی بیناترین دیده ها آن است که در خیر نفوذ نماید و شنواترین گوشها آن است که تذکرها را بشنود و از آن بهره مند شود و سالم ترین دلها آن است که از شک و شبهه ها پاک باشد . تحف العقول / ص 408. نوشته شده در تاريخ چهارشنبه هفتم خرداد 1393 توسط هوای بارانی. من هم نادیده میگیرم. من عطاهایت را . . . منو دریا منو بارون. منو آسمون صدا کن.
tanhadoust77.blogfa.com
493300. Blog blocked :: وبلاگ مسدود شده
ممکن است این وبلاگ به یکی از دلایل زیر مسدود شده باشد :. حاوی تصاویر یا متون غیر اخلاقی. مصرف بیهوده منابع سایت. تهمت ، افترا یا توهین نسبت به افراد حقیقی یا حقوقی. افشاری اطلاعات خصوصی افراد. توهین به ادیان یا اقلیت های مذهبی یا نژادی. توهین به مقامات سیاسی و مذهبی کشور. تبلیغ گروه های تروریست. در صورتی که شما مدیر این وبلاگ هستید و قصد فعال سازی مجدد آن را دارید ، از طریق صفحه "ارتباط با ما" و یا ایمیل. با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید . ورود به صفحه ارتباط با ما.
tanhadownload.fardblog.com
493301. بزرگترین سایت چند زبانه دانلود رایگان
1605;ترجم سایت. 1589;فحه نخست. 1570;رشيو مطالب. 1575;رتباط با ما. 1575;یمیل مدیر. 1582;انگي سازي. 1584;خيره صفحه. 1604;ينك آر اس اس. 1576;رای دریافت پسورد عبارات رمزدار کد pst را به 09359469328 ارسال نمایید. 1605;وضوعات. 1570;رشيو ماهيانه. 1570;رشیو کامل. 1604;ينک دوستان. 1581;رفه ای ترین. 1602;الب هاي وبلاگ. همه چیز در این وبلاگ. 1604;یست کامل پیوندها. 1570;مار بازديد. 1606;ویسندگان. 1578;بليغات. دانلود نرم افزار ضد هک و امنیتی UnHackMe v5.8.5.3. 1605;رتبط با :. قابلیت های کلیدی نرم افزار امنیتی. میخواس...
tanhadownload.mihanblog.com
493302. Site not found!
سایت مورد نظر مسدود است! این سایت به دلیل رعایت نکردن قوانین. توسط مدیریت سایت مسدود شده است. تمامی حقوق اعم از قالب و محتویات متعلق به رزبلاگ بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.
tanhadownload.rozblog.com
493303. کوچه باغ تنهایی
به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود.آدمها نبودن را بهتر بلدن! ای کاش سرنوشت.جز این می نوشت. هنوز عاشقترینم ای تو تنها باور من. بغیر از با تو بودن نیست هوایی در سر من. هنوز عطر تو مونده در فضای خانه من. هنوزم بیقراره این دل دیوونه من. فراموشم نکن فراموشم نکن. تویی تنها دلیل بودن من. به یاد من باش, فراموشم نکن. من تشنه محبت, درد آشنای هجرت. دلم به این جدایی, هرگز نکرده عادت. ناکامی از تولد, همزاد بخت من بود. ندارم از تو شکوه, این سرنوشت من بود. فراموشم نکن فراموشم نکن. تویی تنها دلیل بودن من. دلم تنگه...
tanhads.blogfa.com
493304. یه دختر خوب 💕💓💜
یه دختر خوب 💕💓💜. بیچاره دلم چقدر زود عادت میکند به نبودن هرآنچه که میخواست. سلااام دوستای گلم ، از اونجایی ک اینجانب خودم دانشجوی روانشناسی هستم و باید ب مردم کمک کنم برای داشتن یک زندگی خووب، گفتم از وبلاگ خودم شروع کنم و دیگه از این متنای غمگین تا جایی ک بتونم نذارم ، ۲روز ک بیشتر زنده نیستیم . 💟💕💕💕💕💕💕. قالب وبلاگ و ابزارهای روزگذر. دریافت کد ابزار آنلاین. دریافت کد خوش آمدگویی. ابزار پرش به بالا. تاريخ : چهارشنبه ۲ اردیبهشت۱۳۹۴ 18:29 نويسنده : مریم. تاريخ : جمعه ۱۴ آذر۱۳۹۳ 1:41 نويسنده : مریم.
tanhae-00.blogfa.com
493305. ✔زندگـ ـی ینیـ ـ تنهــــــــــاییـ ـ ✔
زندگ ی ینی تنهایی. شنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۳ zahra. شنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۳ zahra. شنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۳ zahra. شنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۳ zahra. درست در همین هوای برفی. در همین روزها که دستانم. لحظه لحظه گرمی دستانت را طلب میکند. تو باید باشی و نیستی. لمس تن فنجان قهوهام گرم. شنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۳ zahra. چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ zahra. چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ zahra. چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ zahra. چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ zahra. چهارشنبه هفدهم دی ۱۳۹۳ zahra.
tanhae-15.blogfa.com
493306. تنهایی های من
آثار تاريخي يك عاشق. لبخند زیباترین منحنی است. گریه های بی صدا. اینجا همه چی در همه . دفتر تنهایی های من. یه ترنس و کوفی تبارها. دفتر تنهایی های من. رنک خود را بالا ببرید. کلبه ی آرام دل. لبخند زیباترین منحنی است. گریه های بی صدا. وضعيت من در ياهو. موزيک و ساير امکانات. سلام به همه ی تنهاهای عالم. من تازه وبلاگ زدم. هر حرفی که نوشته میشه حرف روح منه. ینی این وبلاگ رو یه روح. نوشته شده توسط تنها در 19:0. دلم لک زده واسه یه درددل ساده که تهش پشیمونی نباشه . نوشته شده توسط تنها در 21:21. بوی دلتنگی می دهم!
tanhae-del.blogfa.com
493307. دیوونه
تماشايي ترين تصوير دنيا مي شوي گاهي. دلم مي پاشد از هم بس که زيبا مي شوي گاهي. حضور گاه گاهت بازي خورشيد با ابر است. که پنهان مي شوي گاهي و پيدا مي شوي گاهي. به ما تا مي رسي کج مي کني يک باره راهت را. ز ناچاريست گر هم صحبت ما مي شوي گاهي. دلت پاک است اما با تمام سادگي هايت. به قصد عاشق آزاري معما مي شوي گاهي. تو را از سرخي سيب غزلهايم گريزي نيست. تو هم مانند حوا زود اغوا مي شوي گاهي. نوشته شده در چهارشنبه دهم فروردین ۱۳۹۰ساعت 17:18 توسط aseghe tanha. تنهایم تنها ترم نکن عشقم را تو ریشه کن. و آن پسر تمام ...
tanhae-e.blogfa.com
493308. ..::..*(تک ستاره شبهای تنهایی)*..::..
تک ستاره شبهای تنهایی)*.: . به نام آنکه اگر حکم کند ما همه محکومیم)*. شهر من رو به زوال است تو باید باشی. دل من زیر سوال است تو باید باشی. فال حافظ زدم آن رند غزل خوان میگفت. زندگی بی تو محال است تو باید باشی. بنام تک نوازنده گیتار هستی:. تو رو دوست دارم مثه حس نجیب خاک غریب. تو رو دوست دارم مثه عطر شکوفه های سیب. تو رو دوست دارم عجیب تورو دوست دارم زیاد. ۰۰۰" چطو پس دلت میاد منو تنهام بزاری"۰۰۰. تو رو دوست دارم مثه لحظه خواب ستاره ها. تو رو دوست دارم مثه حس غروب دوباره ها. تنها دوست داشتن کافی نیست.
tanhae-love.blogfa.com
493309. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاع از دلایل مسدود سازی و رفع آن لطفا با ایمیل filter@ nsp. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhae-man.blogfa.com
493310. تنهایی من
چرا غم ها نمی دانند که من غمگین ترین غمگین شهرم بیا هی دوست با من باش که من تنهاترین تنهای شهرم. دستانم خالی اند ودلم غرق در آرزوها. یا به قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان. یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن. دوشنبه چهاردهم مرداد 1392 10:13. گاهی دلم از هر چه آدم است میگیرد. گاهی دلم دو کلمه حرف مهربانانه می خواهد. نه به شکل "دوستت دارم" و یا نه به شکل " بی تو میمیرم". دلتنگ نباش ، امیدت به خدا.فردا روز دیگری است "! شنبه دوازدهم مرداد 1392 17:16. این روزهابه هردیواری تکیه میکنم. قالب های ای ک س.
tanhae-man74.blogfa.com
493311. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhae-zirebaran.blogfa.com
493312. تــــنـــــهــــایــــــــی
نمیخواستم اینجوری وابسته شم. نمیخواستی اینجوری عادت کنی. به هرکس که از زندگییم رد بشه. به هر سایه حتی حسادت کنی. نمیتونم از عشق تو بگذرم. جدایی خوده مرگه ترکم نکن. منو تو یه اندازه عاشق شدیم. بیا سایتو از سرم کم نکن. تو هم مثل من بی قراره چشات. میدونم دلت تا ابد با منه. چشاتو میبندی جهانم سیاست. چشامو ببندم دلت میشکنه. تو هم مثل من بی قراره چشات. میدونم دلت تا ابد با منه. چشاتو میبندی جهانم سیاست. چشامو ببندم دلت میشکنه. چهارشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۳ ] [ 16:13 ] [ ah-be ] . دیگر تب هم ندااااااااارم.
tanhae.blogfa.com
493313. وبسایت بزرگ عاشقانه تنهایی | سایتی پر از احساسات و آرامش
سوال و جواب متداول. زبان، ادبیات و فرهنگ. اخبار و مطالب روز. رسانه های صوتی و تصویری. گالری هنر، عکس و نقاشی. علم پزشکی و سلامت. اعتقادات، دین و مذهب. آشپزی و خانه داری. کمی در مورد اسپم. چت روم های سایت. عکس بچه های سایت. جملات عاشقانه و عارفانه. جملات کوتاه و زیبا. والپیپر / کاغذ دیواری. آموزش کار با سایت. 1593;نوان. 1662;اسخ. 1576;ازديد. 1570;خرين ارسال. پیام جانبازان عاشق سید علی به جوانان و ملت. عکس نوشته.از نوع خاصش.آپدیت . دانلود مجموعه سخنرانی های بسیار زیبا و تاثیرگ. سید علی خامنه ای. دانلود آهن...
tanhae.com
493314. رادیو تنهایی
ﻣﻦ ﻭ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺍﺯ ﻫﻢ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﯾﻢ! جمعه 20 تیر 1393 ساعت 01:20. ﻣﻦ ﻭ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺍﺯ ﻫﻢ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﯾﻢ! ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ ﺑﯿﻨﻤﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﻫﯿﭻ ﺣﺮﻓﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻧﻤﯽ ﺯﻧﯿﻢ،. ﺳﺮﺩ ﻭ ﺑﯽ ﺭﻭﺡ ﻭ ﺷﺎﯾﺪ ﺟﺪﺍﯾﯽ. ﭼﻨﺪﯼ ﭘﯿﺶ ﯾﮏ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻧﺎﺷﻨﺎﺱ ﻭ ﭘﺮ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﺩﺍﺩﻡ. ﯾﮏ ﭘﺎﺳﺦ ﭘﺮ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻧﺎﺷﻨﺎﺱ ﺩﺍﺩ . ﮔﻔﺖ ﺗﻮ ﭼﻘﺪﺭ ﺯﯾﺒﺎ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ . ﻭ ﻣﻦ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﭘﺎﺳﺨﺶ ﺭﺍ ﺩﺍﺩﻡ. ﻭ ﺍﻭ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﭘﺎﺳﺨﻢ ﺭﺍ ﺩﺍﺩ . ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ . ﻭ ﺑﺎﺯ ﺍﻭ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ . ﺍﺻﻼ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺪ ﻣﺤﺒﺖ ﺍﻣﯿﺰ ﺑﻠﺪ ﺍﺳﺖ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﺪ . ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﻢ ﮐﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩﻡ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ ﺍﻧﺴﻮﯼ ﺧﻂ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺍﺳﺖ.
tanhae.ir
493315. TANHAE 01
بخواب با چشم پنهانت ز من. بهترین رویای من تماشای این لحظه است. که تو در خواب آرزو ورق زنی . و من قشنگی آرزوهایت را به تماشا بنشینم. چه زیباست چهر ه ی آرزومندت. می سپارمت به ستاره ها که چشم از ماه من بر ندارند. دوشنبه سوم شهریور 1393 ] [ 11:1 ] [ reza ] . نه ب خاطر خواسته ی خودم. از سر اجبار .از سر شکسته شدن دلم . ه شدنم زیر سنگینی پاسخ نه. پژمرده شدن احساسم از بی آبی. غرق شدن افکارم در تنهایی. این منم مردی به تنهایی مصراع های بیت نشده. کسی که دلدادگی را تنها آموخت. افکارم چون احساسم پوسیده. انگار که تمام...
tanhae01.blogfa.com
493316. خط خطی های ذهن داغون من
خط خطی های ذهن داغون من. به یاد اون حرفایی که گفته نشد.ولی بغض شد! نمیدانم یک سال به عمرم اضافه شد. یا یک سال کم. مثل همیشه از رسیدن روز تولدم خوشحال نیستم. فقط به رسم عادت. سه شنبه پنجم اسفند 1393 20:41 ب ه دستان تنها. نمیدانم نامت را چه بگذارم. به هرنامی که باشی. یکشنبه پنجم بهمن 1393 23:59 ب ه دستان تنها. هشدار طوفان بامدادی هر روز. نمیشود دوبار ویران کرد. یکشنبه پنجم بهمن 1393 23:58 ب ه دستان تنها. نشسته ام کنار حوض. وسایه دونفر روی آب خیس میشود. سایه ات را بغل میکنم. باهم به خانه میرویم. یکی از ما .
tanhae03.blogfa.com
493317. خرید اینترنتی پستی
خرید اینترنتی پستی دمپایی شوینده پا. توضیحات فارسی مربوط به. ایزی فیت easy feet :. با بیش از هزار تار موی برسی نرم پای خود را از نک انگشتان تا پاشنه پا کاملا ماساژ دهید. استفاده مرتب از سنگ پای تعبیه شده در قسمت پاشنه دمپایی پوست زبر و خشک پا یتان را نرم و لطیف نمایی کنده های تعبیه شده در کف ایزی فیت باعث چسبیدن به تمامی سطوح اعم از کف و دیوار شده و به حفظ تعادل شما کمک مینماید. با خرید ماساژور و شوینده پا ایزی فیت Easy Feet. مزایا و ویژگیهای easy feet ایزی فیت. دارای سنگ پا بین بردن ترک پا. این لامپ رو ...
tanhae1.blogfa.com
493318. I m hating world
I m hating world. ترس من از مردن! ترس من از مردن و رفتن به آن دنیا . دیدن دوباره آدم های این دنیاست! دوشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۵ 19:12 نویسنده: علیرضا]. تو این روز طلایی! تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا. وجود پاکت اومد تو جمع خلوت ما. تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز. از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا. فروغ عزیز سالروز زمینی شدنت 21 آذر مباااااااااااارک. ان شاالله 120 ساله بشی زیر سایه همه عزیزات. شنبه بیستم آذر ۱۳۹۵ 0:29 نویسنده: علیرضا]. کی فکرشو میکرد که یک روزی درد همه تو مجازی بشه خلاصه.
tanhae1375.blogfa.com
493319. خاطره های نوجوونی
به وبه من خیلی خوش اومدین. امیدوارم از وبم خوشتون بیاد. با تبادل لینک موافقم. آپ بودید خبرم کنید. از خوندنه نظراتتون خوشحال میشم. منتظر نظرات تون هستم. نوشته شده در پنجشنبه ششم تیر 1392ساعت 13:9 توسط صبا. نوشته شده در سه شنبه شانزدهم دی 1393ساعت 10:22 توسط صبا. نه اينكه كسي كنارم نباشه نه. فقط مخاطب خاص ندارم. عوضش كسايي رو دارم ك به دنيا نميدمشون. اميدم اول به خدا بعد به اوناس. البته مخاطب خاص نداشتن جدا از همه ي خوبياش ي بدي هم هاييم داره. شبا منتظر شب بخيره كسي نيستي. صبا با صداي كسي بيدار نميشي.
tanhae14.blogfa.com
493320. تنهایی ها من
چهارشنبه 22 خرداد 1392. چه کرده ای با من؟ من آن کودک قبراق گذشته ام؟ پس چرا دیگر از آن خنده های گاه و بی گاه خبری نیست؟ چرا دیگر به دنبال بهانه ای برای خندیدن نیستم؟ حس میکنم درد و غم هایم زود تر از خودم قد میکشند .انگار خنده هایم را در همان آلبوم عکس های دوران کودیم جا گذاشته ام .هیییی روزگار! مگر من با تو چه کرده ام که باید ارمغانت برایم دلتنگی باشد؟ هیییی روزگار بس است دیگر! دیواری کوتاه تر از دیوار من سراغ نداشتی که از آن بالا روی؟ ساده تر از من را سراغ نداشتی که شادی اش را با غم عوض کنی؟ وسیله ای بو...
tanhae20.mihanblog.com
493321. | حرف های خاک خورده |
اما ما ازش گذشتیم. یه شبایی هم بد. زدیم، اما جز دلمون هیچکس. چی بود، الا اونی. که باید می بود. عجیب دو نفره بود، اما همون. برید از این همه بغض. کم آوردیم، اما دووم. یه روزایی فقط زنده. یه شبایی زنده هم نبودیم. اصلا نفهمید چقد " خاطرشو. میخوام، فک کرد منم مث بقیه "ظاهرشو" میخوام. دیوانه وار در تاریکی. بریده ام از کسی. که دوستش دارم و نمیفهمد. و بوی الکل کجا! چقد دلگیره. :(. به تلو خوردن هایم! آخر مستی هایم پر از درد. نفهمیدی چقدر دوستت دارم. خودمون که تو رفاقت. از همه چیزمون گذشتیم. چه فرقی می کند با مرگ.
tanhae71.blogfa.com
493322. ܔܜگذر از تنهايي...ܔܜܔ
ܔܜگذر از تنهايي.ܔܜܔ. ܓܨܓܨرو ےخط عشق قدم میزنیمܓܨܓܨ. نوشته شده در پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۱ساعت 23:22 توسط kнα êяêн. به وبلاگ م ن خوش اومدین. امیدوارم مورد پسندتون باشه. ر د پاهای م را پاک. بہ ک سے ن گویید م ט. روزی د ر ایט د ن یا بود م. مے ش و د ا س ت ع فا د ه م؟
tanhae72.blogfa.com
493323. Tanhae
جایی برای نوشتن. . . با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. خب بی مقدمه بگم که این وبلاگ رو تازه ساختم و دو نویسنده داره(خودم و یکی از دوستان خوبم) و از همه تقاضا میکنم که با نظراتشون ما رو یاری کنن . اینجا بنده دلنوشته هام رو مینویسم و دوستم ( که به نظر من واقعا شعراش زیباست ) ، شعراهاشو مینویسه و از مطالب دیگه هم استفاده میکنیم. امیدوارم لحظات خوبی رو در این وبلاگ سپری کنید. تاريخ : یکشنبه نهم تیر 1392 23:35 نویسنده : تنها. با عرض سلام به همه ی دوستان خوبم. با آرزوی موفقیت برای تک تک شما. از همه میخوام که.
tanhae73.blogfa.com
493324. Server Error- blogfa.com
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است و تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش راهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه. را مطالعه کنید. [BLOGFA.COM].
tanhae75.blogfa.com
493325. وبلاگ اهل ایران
گرانترین و زیباترین برندهای پوشاک در دنیا تصاویر. شرکت Brain and Company بهعنوان یکی از شرکتهای فعال درزمینه مشاوره در بازارهای مصرفی اعلام کرده است که در سال 2014 274 میلیارد دلار در بازار کالاهای لوکس. در جریان بوده است که پیش بینی مس شود این رقم در سال 2015 به 280 میلیارد دلار نیز برسد. همانطور که درصد کمی از جمعیت دنیا را افراد ثروتمند تشکیل میدهند، تنها تعداد کمی از برندهای پوشاک در دنیا هستند که لوکس و قیمتی محسوب میشوند. بسیاری از افراد پوشیدن لباسهای گران قیمت. پوشاک در دنیا اشاره خواهیم کرد.
tanhae8181.blogfa.com
493326. رهگذر شب...!!
عکس ،لطیفه،ضرب المثل،موبایل،سخنان وپند بزرگان،شعر و. هیچ وقت مغرور نشوید.زیرا برگ وقتی از درخت می افتد که فکر می کند طلا شده است! عشق a and z. دنبال چی می گردی؟ کل بازديد ها :. سخنان دکتر علی شریعتی. اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند. فقط از فهميدن تو مي ترسند . عاقلانه ازدواج کن تا عاشقانه زندگي کني . بقیه در ادامه مطلب. نوشته شده در یکشنبه 1390/04/19. چیزی را بخواهید که خداوند برایتان میخواهد. چیزی را بخواهید که خداوند برایتان میخواهد.
tanhaea.blogfa.com
493327. خسته ام ...از همه...حتی خودم!!!
خسته ام .از همه.حتی خودم! بعضی چیزها را باید بنویسم نه برای اینکه همه بخونن و بگن عالیه! فقط برای اینکه خفه نشم! کاش همه می فهمیدند. دل بستن به کلاغی که دل دارد. بهتر از دل بستن به طاووسی است. که تنها زیبایی دارد. سه شنبه ششم آبان 1393 10:27. یه وقتایی باید رفت. اونم با پای خودت. باید جاتو تو زندگی بعضیا خالی کنی! شاید تو شلوغیاشون متوجه نشن چی میشه! بدجوری یادت می افتن ، که دیگه دیرشده. یکشنبه چهارم آبان 1393 18:42. من اگر عاشقانه می نویسم. فقط می نویسم تا عشق یاد قلبم بماند. فقط تمرین آدم بودن می کنم.
tanhaea92.blogfa.com
493328. ALONEST OF THE UNIVERSE
ALONEST OF THE UNIVERSE. سلام عزيز به وب خودت خوش امدي خوش حال ميشم اگه ي نظرم برام بذاري . نوشته شده در چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۱ساعت 15:23 توسط تنهاي عالم. انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده. میگن تو جهنم کبریتاش اینجوریه! حساب کنید اجاق گاز را! جدیدترین آناتومی بدن انسان! براي ديدن بقيه ي اين پست بريد ادامه ي مطلب.ممنون. نوشته شده در یکشنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۱ساعت 17:11 توسط تنهاي عالم. تو آن عاشق ترین مردی كه در تاریخ می گویند. تو آن انسان نایابی كه با فانوس می جویند. من برای ...
tanhaealam.blogfa.com