SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493328 - 493382)

493328. ALONEST OF THE UNIVERSE
ALONEST OF THE UNIVERSE. سلام عزيز به وب خودت خوش امدي خوش حال ميشم اگه ي نظرم برام بذاري . نوشته شده در چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۱ساعت 15:23 توسط تنهاي عالم. انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده. میگن تو جهنم کبریتاش اینجوریه! حساب کنید اجاق گاز را! جدیدترین آناتومی بدن انسان! براي ديدن بقيه ي اين پست بريد ادامه ي مطلب.ممنون. نوشته شده در یکشنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۱ساعت 17:11 توسط تنهاي عالم. تو آن عاشق ترین مردی كه در تاریخ می گویند. تو آن انسان نایابی كه با فانوس می جویند. من برای ...
tanhaealam.blogfa.com
493329. خواستم یار تو باشم خدا نخواست
خواستم یار تو باشم خدا نخواست. همیشه گرفتار تو باشم خدا نخواست. آی علی راستگو دوستت دارم. شرح قشنگي چشات تو هيچ كتاب قصه نيست - عليرضا راستگو. آخه اون قول یکی دیگه رو ازم گرفته. خدا جونم یادت هست؟ دستش رو گرفتم آوردم پیشت گفتم :. من اینو میخوام . فقط هیمن . گفتی این نه بهتر از اینو برات کنار گذاشتم. پامو کوبیدم زمین . گفتم :. نه من همین رو میخوام . آروم توی گوشم گفتی :. آخه اون قول یکی دیگه رو ازم گرفته. موضوعات مرتبط: حرفهاي عاشقانه. تاريخ : شنبه بیست و ششم بهمن 1392 18:5 نویسنده : رضا. اگه بهش زنگ میزنی.
tanhaeashegh.blogfa.com
493330. تنها
سلام به همه ی دوستایی که این روزاکنارم بودن. وتنهام نزاشتن راستش بچه ها این. روزاحالم اصلاخوب نیست میخوام برم. دورشم ازخیلی کساوخیلی چیزا.مخاطب. و خاصم آره باتوام میدونم که گاهی میایی. سرمیزنی خوایستم بگم موفق شدی. ازتوکه هیچی ازهمه دنیامتنفرشدم بازم توبردی. بچه هامن دارم میرم شایدواسه همیشه شایدم واسه. یه مدت.روزای سختی دارم. دلم برای توکه هیچ برای تمام کسانی که تورایادمن می اندازندهم دلم تنگ میشود". نوشته شده توسط تنهاوباران در چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۴ بعد از ظهر موضوع لينک ثابت. ق با تو بود.
tanhaebikas3000.blogfa.com
493331. dream comes true.....
اما من برایت چای می ریزم. نبودی که برایت بلیط سینما گرفتم. دوست داری گریه کن. و یا دوست داری. مثل آینه مبهوت باش. مبهوت من و دنیای کوچکم. دیگر چه فرق می کند. من با تو زندگی می کنم. تولدم ۳ روز پیش بود بدون شماها جشن گرفتیم این دومین ساله.تو عکسا و فیلم جاتون خالی بود خیلی.* * * * *. نوشته شده در پنجشنبه نهم تیر ۱۳۹۰ساعت 20:46 توسط عاطفه. خیلی از این عکس خوشم اومد خیلی. نوشته شده در جمعه سوم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:54 توسط عاطفه. سلام بچه ها عید همه مبارک ببخشید دیر شد دیگه. برای رسیدن به تو. مرد کور هیچوقت ندانست...
tanhaee-1joojoo.blogfa.com
493332. تنها
سلام اي کهنه عشق من که ياد تو چه پابرجاست. سلام بر روي ماه تو عزيز دل سلام از ماست. تو يه روياي کوتاهي دعاي هر سحرگاهي. شدم خام عشقت چون مرا اينگونه مي خواهي. من آن خاموش خاموشم که با شادي نمي جوشم. ندارم هيچ گناهي جز که از تو چشم نمي پوشم. تو غم در شکل آوازي شکوه اوج پروازي. نداري هيچ گناهي جز که بر من دل نمي بازي. مرا ديوانه مي خواهي ز خود بيگانه مي خواهي. مرا دل باخته چون مجنون ز من افسانه مي خواهي. شدم بيگانه با هستي ز خود بي خود تر از مستي. نگاهم کن نگاهم کن شدم هر آنچه مي خواستي. بذاراين اخرين بوسه...
tanhaee-behtare.blogfa.com
493333. آخه دل من.....
وقتی همه چیز خوبه می ترسم مابه لنگیدن یک جای کار عادت کرده ایم. من تازه آمده ام. هنوز نمی دانم روی کدام نیمکت بنشینم. توی کدام کتاب دنبال ردپای صداقت بگردم! من جا مانده ام در اولین برگ. در اولین سطر"ای نام تو بهترین سرآغاز". شعر عاشقی هیچ حفظ نکرده بودم. یک بار سالها دور، از رو خوانده بودم. که پر از غلط های املایی بود. نتیجه اش یک صفر بزرگ. تا مهربانی دلم را با زندگی جمع بزنم. ضرب در بی نهایت. با دلهای شما تقسیم کنم. تا یک مثنوی بلند عاشقانه را. برای این کلاس از حفظ بخوانم. فرصتی دوباره می خواهم. خسته شد...
tanhaee-bihosele.blogfa.com
493334. ****************************************
اگه تونستین رمز این پست رو حدس بزنین! راستی پیشاپیش امتحانات رو تسلیت میگم. Date time 19:54 author tanha. Date time 17:16 author tanha. انقد بدم میاد وقتی پست جدید می ذاری مردم واسه پست های قبلیت کامنت میذارن! کسی این کارو بکنه .خخخخخ . یه پیشنهاد تبادل لینکم نداریم که بگم یه نفر از وبم خوشش اومده! ای خدا ، چرا هیشکی منو دوس نداره آخه؟ حالا نیگا کنین بخندین فقط! Date time 16:36 author tanha. دخترا هیچ میدونستین که قدیما د خیا تو حموم این شعرو میخوندن که زودتر شوهر کنن! د ر و گوهره شوهر. يار و ياوره شوهر.
tanhaee-haye-man-78.blogfa.com
493335. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaee-m.blogfa.com
493336. ϧ₯₰دختـــران تنــــهآ ₰₯ϧ ₰
Ϧ دختران تنهآ ϧ. به نام خدایی که ما رو افرید. سلام خیلی خوش اومدین به این وبلاگ . این وب توسط من و مهشید ساخته شده و امید وارم از نوشته هامون خوشتون بیاد . این وبلاگ قامون خواسی نداره . 1-فقط توهین به نویسنده ممنوع. 2- نویسنده هم عضو میکنیم 3- چی؟ بهله چون شمایی تبادل لینک هم میکنیم . 4 - نظرم یادتون نره دیگه ما به همین نظرات شما دلخوشیم . دل دو تا جوون رو شاد کنید. فدای شما . امید وارم لذت ببیرید. تاریخ تولد وبلاگ 10 تیر 94 میباشد. چهارشنبه ۱۰ تیر۱۳۹۴ ۱۸:۵۰ بعد از ظهر ب ه دستان τεRεSα. من باهات می جنگم.
tanhaee-ma.blogfa.com
493337. ...تنهـــــــــایی مــــاه...
سیاهی گناه وفسادوتهمت ودروغ وغیبت،. قلب های ماراتیره وتارننماید. به ما آنقدرظرفیت ده که. دربرابرپیروزی هاسرمست ومغرور نشویم. به ماآنقدرتوان ده که. کوچکی وبیچارگی خویش رافراموش نکنم. امربه معروف ونهی ازمنکر. تاريخ : سه شنبه سیزدهم آبان 1393. خاک کربلا باخون حسین تربتی پاک شد. وعباس اسطوره ی غیرت وجوانمردی شد. عاشورای حسینی به محضرمبارک حضرت بقیه الله(عج)و. نائب برحقشان حضرت امام خامنه ای وشمادوستان عزیزتسلیت باد. امسال روزدانش آموزمصادف شدباروزعزای اباعبدالله (ع). وهم تودهن تمام مستکبرین بزنیم. یعنی ظهورگ...
tanhaee-mah114.blogfa.com
493338. ✗ کلبه ی تنهایی های من ✗
کلبه ی تنهایی های من. حالات چشم دانشجویان در مواقع مختلف. هنگام درس دادن استاد سر کلاس :. وقتی استاد خبر امتحان رو میده :. OO) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O). وقتی استاد موقع امتحان حواسش جمع میکنه واسه مچ گیری:. وقتی که نمره ها رو میزنن :. یکشنبه نوزدهم خرداد 1392. من عاشق این نوع عکس هام. :). شما چی دوست دارین؟ یکشنبه نوزدهم خرداد 1392. کیا اینو دوست دارن؟ یکشنبه نوزدهم خرداد 1392. قایق کاغذی. تو بلدی؟ شما بلدید از این قایقا بسازید؟ یکشنبه نوزدهم خرداد 1392. یکشنبه نوزدهم خرداد 1392. قلبی که یک عالمه در...
tanhaee-mahz.blogfa.com
493339. peeeeeekh''salaaaaam
خاطرت آید که آن شب از جنگلها گذشتیم. بر تن سبز درختان یادگاری می نوشتیم. با من اندوه جدائی نمیدانی چه ها کرد. نفرین به دست سرنوشت تو را از من جدا کرد. بی تو برروی لبانم بوسه پژمرده گشته. بی تو از این زندگانی قلبم آزرده گشته. بی تو ای دنیای شادی دلم دریای دردست. چون کبوترهای غمگین نگاهم مات و سردست. ای دلت دریاچه نور گر دلم را شکستی. خاطراتم را بیاد ار هر جا بی من نشستی. نوشته شده در چهارشنبه 3 آبان1391ساعت 21:8 توسط مینو. اولین روز دبستان بازگرد. کودکی ها شاد و خندان باز گرد. باز گرد ای خاطرات کودکی.
tanhaee-man.blogfa.com
493340. ماه تنهایی من
از رنجی که می کشیم. ساعت ۱٠:۳٦ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳٩۳/٥/٤ کلمات کلیدی:. تا بحال که دلیل تمام ناخوشایندیهای زندگیم رنجی بوده که " نمی خواستند " باشد و حال باید خوشحال باشم که این " رنج " دلیل داشتن یک زندگی شاد و غنی و معنا دارم باشد . شاید اگر روزی پروردگارم را دیدم از او بپرسم که چرا؟ من و تنهایی تو. ساعت ٩:٢۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩۳/٢/٢٥ کلمات کلیدی:. انقدر می خندم وبر دفم می کوبم که گورستان خاطرات و احساساتم برقص در آید . اگر دیدی دستم بر روی سینه ات است می خواهم تپش قلب را احساس کنم . چه رقص زیبایی . و من ...
tanhaee-man.persianblog.ir
493341. نوشته هایی در خلوت من
نوشته هایی در خلوت من. دل نوشته های مسافر تنهایی. دیدی ای دل که غم عشق دگر بار چه کرد. چون بشد دلبر وبا یار وفادار چه کرد. اشک من رنگ شفق یافت ز بی مهری یار. طالع بی شفقت بین که در این کار چه کرد. برچسبها: برای دیدن عکس های عاشقانه به ادامه مطلب برو. نوشته شده در شنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۱ساعت 11:1 توسط مهتا. هر روز عمرم از دیروز بدتره. عمری که هرنفس بی غم نمیگذره. میدونم امشبم از خواب میپرم از گریه تا سحر خوابم نمیبره. این زنده موندنه بازنده موندنه. بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره. حتی اگه من از این عشق بگذرم.
tanhaee-mb.blogfa.com
493342. تنهاییییی...
گاهی چه اصرار بیهوده ایست اثبات دوست داشتنمان ,چرا که دوست تر دارندمان وقتی دوستشان نداریم. سهم منم از زندگي اين شده . . . نميدونم چرا اينجوري شد ، هر چي فكر ميكنم به جايي نميرسم . . . هنوز نميدونم ناراحتم يا نه . . . . ناراحتم . . . نوشته شده در شنبه 1390/11/29. ساعت 10:8 توسط نینا. شیشه دل را شکستن احتیاجش سنگ نیست. این شقایق با نگاهی سرد پرپر میشود. فكر همه چيرو ميكردم جز اينا . . . نميدونم . . . منتظرم . . نوشته شده در سه شنبه 1390/10/13. ساعت 10:13 توسط نینا. نمیدونم تو هم به من فکر میکنی یا نه؟
tanhaee-nina.blogfa.com
493343. ★ســـرزمین تنـــــ♥ــهــایی مــن★
سرزمین تن هایی من. بهترین ها همیشه میمانند.شاید جلوی دیدگان نباشند اما یادشان در دلها ماندگارند. پ ست ثاب ت. س لام ب چه هآ ب خاط ر د لآیلی م جبور ش دم وب ق بلیمو حذف کنم و این وبو بآز ک نم. تو این و ب دیگه ه ر پس ری لینک ن میشه ب عضیآرو لینک میک ن م. از د خترآ هم اگر از وبشون خوش م بیآد لینک میش ن.دیگه نمیخوآم عین قبل هرک سی از رآه رسید بلینکم. م ن س رع ت نتم خ یل ی پائینه.اگ ه ک م س ر میز ن م نآرآح ت نشی د. به س مت چ په وب توج ه ک نید (دربآره و بلآگ). نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۰۴ساعت توسط ر یحآن ه.
tanhaee-reyhane.blogfa.com
493344. تــنـــهــــایـــی
در این بازار نامردی به دنبال چه می گردی؟ نمی یابی نشان هرگز تو از عشق و جوانمردی . برو بگذر از این بازار ، از این مستی و طنازی . اگر چون کوه هم باشی در این دنیا تو می بازی. یکشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۳ ] [ 23:11 ] [ تنهایی ] . كاش يك شب باز مهمان دو چشمت میشدم. ريزه خوار مشرق خوان دو چشمت میشدم. كاش يك شب میگذشتم از فراز چشم تو. گرم گلگشت خراسان دو چشمت میشدم. كاش يك شب میسرودم گنبد زرد تو را. فارغ از دنيا، غزلخوان دو چشمت میشدم. كاش يك شب مینشستم بر ضريح چشم تو. باز هم پابند پيمان دو چشمت میشدم. تنها جایی که...
tanhaee-s.blogfa.com
493345. تنهایی تلخ تلخ
هرچی به ذهنم برسه برا تنهایی و دلتنگی. گاهی دل ت میخواد همه بغضات. از تو نگاه ت خونده بش. که جسارت گفتن کلمه ها رو نداری. اما یه نگاه گ نگ تحویل میگیری. و یه جمله م ثله: چیزی شده؟ اونجاست که ب غضتو. با یه لیوان سکوتت سر میکشی. و با لبخند میگی :. نوشته شده در پنجشنبه 1393/03/22. ساعت 17:1 توسط تنها. چند وقت کرکره شونو بکشن پایین. نوشته شده در پنجشنبه 1392/03/23. ساعت 23:18 توسط تنها. یاریم کن وبپوشان اشکهایم را. نمیدانم تو بیشتر دلتنگی یا من؟ تو همراه دلتنگی هایت. اما من محکوم به سکوتم. این است فرق من و تو.
tanhaee-talkhetalkh.blogfa.com
493346. تنهایی و سکوت
تحمل تنهایی بهتر از گدایی محبت است! آنگاه که غرور کسی را له می کنی،. آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی،. آنگاه که شمع امید کسی را خاموش می کنی،. آنگاه که بنده ای را نادیده میانگاری ،. آنگاه که حتی گوشت را می بندی. تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی،. آنگاه که خدا را می بینی . و بنده خدا را نادیده می گیری ،. دستانت رابسوی کدام آسمان دراز می کنی. خوشبختی خودت دعا کنی؟ نوشته شده در یکشنبه چهارم مرداد ۱۳۹۴ساعت 18:36 توسط parisa. ﻣﯿﮕﻦ ﻭﺍﺳﻪ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺧﻮﺩﺗﻢ ﮐﻪ ﺷﺪﻩ. ﺑﺒﺨﺶ ﻭ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﻦ. ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ . و دیوا...
tanhaee-va-sokoot.blogfa.com
493347. فرار از تنهایی
کسی هست دوست داشته باشه تنهایی رو دور بزنه؟ گذشته، حال و آینده. خرید ظرف غذای کودک. به نام تنهای بی همتا. با درود به دوستان. اگه دوست دارید، میتونید با گذاشتن مطالب عرفانی و عاشقانه، در این وبلاگ، کمکی کنید به. یکی مث خودم و خودت. برا دور کردن تنهایی از اون . خوشحال میشم اگه لطفتون رو تموم کنید. سه شنبه بیست و یکم آبان 1392 ] [ 9:58 ] [ شنتیا ]. میدانم: که تنهایی تقدیرم نیست،. چهارشنبه چهارم دی 1392 ] [ 17:18 ] [ شنتیا ]. باران باش و ببار،. نپرس کاسه های خالی از آن کیست؟ سپاسگذارم ازت بابت لحظه دفن مردگان.
tanhaee.blogfa.com
493348. و مرگ همین نزدیکی است
و مرگ همین نزدیکی است. تعداد بازدید ها: 4312. با قدرت بلاگ اسکای.
tanhaee.blogsky.com
493349. tanhaee.com - This domain may be for sale!
Find the best information and most relevant links on all topics related to tanhaee.com. This domain may be for sale!
tanhaee.com
493350. تنهایی
توبامن تموم کردی من بی تو. زندگی "باغی" است كه با "عشق" باقیست. مشغول "دل" باش نه "دل" مشغول. بیشتر "غصه های ما" از قصه های خیالی ماست. اگر "فرهاد "باشی همه چیز "شییرین" است. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393ساعت 11:56 توسط elnaz. دلم حضور مردانه می خواهد. نه اینکه مرد باشد. که بتوان تا بینهایت دنیا به او اعتماد کرد. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393ساعت 11:54 توسط elnaz. آن روز ها گنجشک را رنگ می کردند و جای قناری می فروختن. این روز ها هوس را رنگ می کنند و جای عشق می فروشند. ﺷﺶ ﺩﻧﮓ ﻣﺎﻝ ﻣﺎ ...
tanhaee0.blogfa.com
493351. مي نويسم تاكه يادم بماند
مي نويسم تاكه يادم بماند. سلام دوستان عزیز از نظراتتون متشکرم باید بگم توی این مدت سرم شلوغ بود والانم هست اما تا جایی که بتونم میام و نظراتتون رو میخونم. نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم شهریور 1390ساعت 17:49 توسط دريا. سلام دوستان عزیز میدونید مامان برای کار اشتباهی که کردم منو جریمه کردم استفاده از اینترنت کامپیوتر رو برای من ممنوع کرده و گفته نباید کافی نت هم برم من هم نمیتونم تا مدتی بیام و بهتون سر بزنم اما اگر تونستم یواشکی میام و نظراتتون رو میخونم. این داستان بر میگردد به دختری به نام تنها که .
tanhaee0000.blogfa.com
493352. آنآرزویگمشدهمیرقصددرپردههایمبهمپندارم...
فکر کردم عاشقم شدی بعد ها فهمیدم تاب تاب دلم را شنیدی ، ذوق کردی ، فکر بازی به سرت زد. دوستی:) ( ( ثابته) ). دوست عجب امنیت خوبی ست. میتوانی با او خود خودت باشی. بی خجالت با او در میان بگذاری! از حماقت هایت بگویی. دوست انتخاب آزاد توست،اختیار توست! نامش را در شناسنامه ات نمی نویسند! نامت را در شناسنامه اش نمی نویسند! دوست از هر نسبتی مبراست! دوست سایبان دلچسبی ست ،. تا خستگی ات را با او به فراموشی بسپاری! به سلامتی همه دوستهای خوب . . . ب ه قلم Feryal. چقدر زیباست کسی رادوست بداریم. نه از روی اجبار.
tanhaee01.blogfa.com
493353. **تنهائی**
نوشته شده در ۲۴/۶/۱۳۸۹ساعت ۱۶:۳۷ توسط وحید امیری دسته :. نوشته شده در ۲۴/۶/۱۳۸۹ساعت ۱۶:۳۷ توسط وحید امیری دسته :. این مطلب اوئدتاادذئذااررلزرزب رطبیبزیبز دار میباشد. نوشته شده در ۳۱/۵/۱۳۸۹ساعت ۱۶:۵۶ توسط وحید امیری دسته :. این عکسهارو چون بهشون علاقه دارم. برای دیدن به ادامه مطلب برید. نوشته شده در ۳۱/۵/۱۳۸۹ساعت ۱۶:۱۹ توسط وحید امیری دسته :. نوشته شده در ۱۱/۲/۱۳۸۹ساعت ۲۱:۱۴ توسط وحید امیری دسته : عاشقانه ها. نوشته شده در ۵/۲/۱۳۸۹ساعت ۲۱:۰۰ توسط وحید امیری دسته :. نوروز امسال با من. با تبریک سال نو. چقدر ...
tanhaee1.javanblog.ir
493354. تنهایی
شدی سنگ صبوری برای همه. همیشه شریک دردهایشان بودی و همنشین دل خرابشان. همیشه لحظه های تنهایشان با تو تقسیم می شد و بغض های گلوگیرشان با گریه بر شانه های تو جاری می شد. ولی کاش می دانستند درد تو کمتر نیست، حال تو بهتر نیست. کاش می توانستی فریاد زنی که تنهایی درد دارد و چه سخت است. شاید، شاید قسمتت این بود. درد کشیده باشی تا بفهمی حال دلی را که درد امانش را بریده و بفهمی نگفته هایی را که پشت سنگینی یک بغض پنهان مانده. خدایا تنها مگذار دلی را که هیچکس دردش را نمی فهمد،. چرا که خود می دانی چه سخت است تنهایی.
tanhaee111.blogfa.com
493355. ღღTANHAEE❤❤ღღTANHAEE❤❤ღღ
آغوش کسی را دوست دارم. که بوی بی کسی دهد. نه بوی هر کسی. پنجشنبه هفتم فروردین 1393 ] [ 13:17 ] [ nilufar ] . دلم میخواهد از این به بعد. هر کی بهم گفت :. برم بغلش سرمو بزارم رو شونش. پنجشنبه هفتم فروردین 1393 ] [ 13:6 ] [ nilufar ] . گاهی باید کسانی را. به یک دلیل ساده:. آنها به آینده مان. پنجشنبه هفتم فروردین 1393 ] [ 12:59 ] [ nilufar ] . به سلامتی دختری که. وقتی عشقش رو میبینه دلش پر میکشه بپره تو بغلش اما نجابتش نمیزاره. به سلامتی پسری که حتی یک بار هم به خودش اجازه نداده دستش به عشقش بخوره. کثیف بودن...
tanhaee1370.blogfa.com
493356. تنها ترین سردار...
ببخشم عزیزم وفراموشم نکن .درانتظاردیدن تو. نوشته شده در پنجشنبه بیست و یکم اسفند ۱۳۹۳ساعت 8:28 توسط alireza. این قاعده ی بازی است. اگر دست دلتان رو شد که دوستش داری . باختنت حتمی است . مراقب آخرین جملهی آخرین دیدار باشید. من فقط ساز تو ام،تنها تو نوازشم کن.تنها تو، مرا بنواز. كاش ميدانستى چ ه ل ذتى دارد. وقتى ك ه ميشود خ يان ت كرد. وقتی دو عاشق از هم جدا میشن . دیگه نمیتونن مثل قبل دوست باشن . چون به قلب همدیگه زخم زدن . نمیتونن دشمن همدیگه باشن . چون زمانی عاشق بودن . مممممممممخاطب خاص من عاااااشقتم.
tanhaee1379.blogfa.com
493357. ♥ شب های انتظار ♥
تنهایی بهترازگدایی کردن محبت است. درست مثل تقویمی که عوض میشه سر بهار. می ندازمت یه گوشه ودیگه میذارمت کنار. پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 0:41 ] [ نفس ] . یادت باشه روز تو با. گوره بابایه بعضیا روزتو بایادشون شروع کنی. پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 0:35 ] [ نفس ] . دیگرحالم از کلمه ی. عزیزم و عشقم بهم می خورد . من را همان ببین صدا کن! بی ریایی " شرف دارد ,. به " ریا کاری " ! پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 0:30 ] [ نفس ] . دلم گرفته از این شهر. که آد م هآی ش ه مچ وט ه وآی ش. نآپآیدآر ن د . از اینکه همه تنهام گذاشتم.
tanhaee1380.blogfa.com
493358. Tanhaee
تبریک ولادت حضرت معصومه و روز دختر. میلاد سراسر نور حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام ، گل زیبای مهر محمدی، زینت شاخسار ولایت، نجمه آسمان امامت، کریمه اهل بیت، آسیه صداقت ها، مریم پاکی ها، خدیجه مهربانی ها و فاطمه خوبی ها، بانوی آب و آیینه و آفتاب بر شیفتگان و رهروان راهش تهنیت باد. سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر. دختری نباش که به مردی نیاز داره. دختری باش که مردی به اون نیاز داره. و این دو باهم خیلی متفاوتند . . . سالروز میلاد خانم فاطمه معصومه(س). نوشته شده در 2011/9/29. دلم برات لکه زده آقا. سفره ...
tanhaee1388.blogfa.com
493359. زیر باران بمان
عکس گرفتن رودوس دارم . چون برای چند لحظه ام که شده. چقددروربین عکاسیموبه خاطراین موضوع دوس دارم. یکشنبه بیست و چهارم شهریور 1392 ] [ 11:12 ] [ hana ] . عشق در پسرها از بین نمی رود. از دختری به دختر دیگر منتقل می شود! چهارشنبه یازدهم اردیبهشت 1392 ] [ 11:38 ] [ hana ] . ای اشک اهسته بریز که غم زیاد است. ای شمع اهسته بسوز که شب دراز است. امروز کسی محرم اسرار کسی نیست. ما تجربه کردیم.کسی یار کسی نیست. سه شنبه دهم اردیبهشت 1392 ] [ 11:11 ] [ hana ] . عشق یعنی پاک ماندن در فساد. آب ماندن در دمای انجماد. جمعه ...
tanhaee16.blogfa.com
493360. TȺՌǶȺƐƐ
ƬƛƝӇƛЄЄ MƛƝ Ɣƛ . نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۴ ساعت 20:10 توسط รคгɠ l:. نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۴ ساعت 19:37 توسط รคгɠ l:. ﺑﺎﺯﻡ ﺷڪﺮ ﺕ . ﺩﻟ ﺶ ﺑﺮﺍﻡ ﺗﻨﮓ ﻣﯿﺸﻪ . ﻧﻪ ڪﺴﯽ ﻋﺎﺷﻘ ﻤﻪ . ﻧﻪ ڪﺴﻲ ﺍﺯﻧﺒﻮﺩﻧ ﻢ ﻏﺼﻪ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ . ﺑﻌﺪ ﻣﺮﮔ ﻢ . بعضیا جوری بلاڪ بلاڪ میڪنن انگار. مرگ و زندگیمون دست اوناست. مشتے ما خدا بلاڪمون ڪردھ. پدر و مادر بلاڪمون ڪردن. دنیا حذفمون ڪردھ از دور. تو ڪہ جاے خود دارے حاجے. نخ ندید ن م. نشک ست ن م. بغ ض ن ک رد ن م. راح ت خوابی د ن م. ﺭﻭﺯ ﻣﺮﮔﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﻨﻮ ﻣﯿﺰﺍﺭﯾﻦ ﺗﻮﯼ, ﻗﺒﺮ. ﻧﻪ ڪﺴی...
tanhaee1998.blogfa.com
493361. مزرعه ی گندم
خعلی خعلی خوش اومدی. این کلبه مامن تنهایی ها،خوشی ها و شاید ناخوشی های منه. از این که وقت گذاشتی ممنونم. اگه پستی نوشته خودم بود مینویسم. کپی آزاده ولی جاش برام دعا کنید. نظر هم فراموشتون نشه. دختر یعنی هدیه خدا. پس هدیه های خدا.روزتون مبااااااارک. دختر ، خاطرات شاد و خوشی گذشته. لحظات شاد حال و امید آینده است. تقدیم به دختر امروز و مادر آینده. چطﻮﺭﯼ ﺭﻭ ﺍﻋﺼﺎﺏ آقایوﻥ ﺑﺎﺷﯿﻢ! ﺭﻗﺼﯿﺪﻥ ﺟﻠﻮ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ . . ( ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ میبینه ). ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎ ﺫﻭﻕ ﺟﮏ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﻬﺶ ﻧﺨﻨﺪﯼ . . ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﻣﯿﺸﯽ ﺩﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﺑﺰﺍﺭﯼ . .
tanhaee1999.blogfa.com
493362. دلنوشته هاي تنهايي الهه
دلنوشته هاي تنهايي الهه. تنهایی را دوست دارم چون خدا تنهاست. پنجشنبه ۱۳ آبان۱۳۹۵ 17:23. با عرض سلام خدمت شما بازديدكنندگان و حاميان وبلاگ تنهايي 2 :. چنانچه علاقه داشتيد دلنوشته هاي شما در وبلاگ ما انتشار پيدا كنه بصورت خصوصي در. قسمت نظر دهيد بنويسيد تا ما در اولين فرصت دلنوشته هاي شما را به نام شما در وبلاگ درج. خواهيم كرد:اسم خود و اسم شهرتون آخر دلنوشته حتما نوشته باشه. منتظر حضور سبز شما هستيم. نوشته شده توسط بابك و الهه لینک ثابت. دفتر خاطرات ما دو تا. دوشنبه ۲۶ مهر۱۳۹۵ 17:21. خیلی خوشگل وتمیز بود.
tanhaee2.blogfa.com
493363. تنهایی...
تخلفات پزشکی در متن است نه در حاشیه. افزایش روزشمار گرایش مردم کشورمان به سمت و سوی جراحیهای زیبایی خبری است که این بار نه در حاشیه بلکه در متن جامعه دیده میشود و ایران را به پایتخت جراحی بینی جهان تبدیل کرده است. این تب تند اما رفته رفته شکل و شمایل تازهتری به خود میگیرد تا جایی که چندی است تصاویر گوش شیطانی، مثلثی یا الاغی و بینی عقابی به عنوان جدیدترین مد جراحی پلاستیک در شبکههای اجتماعی دست به دست میچرخد. جراحی زیبایی در ایران بیش از اندازه است. پای دلالان تجهیزات پزشکی در میان جراحی زیبایی. 2- توسعه...
tanhaee20.blogfa.com
493364. فصل سرد عاشقی2
١٩ فروردین یه روز مقدسه ، روز شرف الشمس.در این روز دعای شرف الشمس که پایین واستون گذاشتم رو بین ساعت 11 ظهر تا غروب آفتاب می نویسید (با قلم زرد روی کاغذ یا پارچه)بعد هر حاجتی که از خدا دارید رو زیر دعا می نویسید و درقرآن می گذاریدانشاالله برآورده می شه. 19 فروردین سال آینده از قرآن برمی دارید و حاجتهایی هم که از سال پیش داشتید و برآورده شده را در آب روان بیاندازید و دوباره دعا رو مینویسید وحاجتهاتونو بنویسید. بسم الله الر حمن الر حیم. دل من حالش خوشه. اصلا بلد نیست بگیره. ولی خیلی تنگ می شه. تلخی روزهای ...
tanhaee20.persianblog.ir
493365. تنها
به قول احمد شاملو. نامت سپیده دمی است که بر پیشانی آفتاب میگذرد. متبرک باد نام تو-. یک دست مریزاد و زنده باد به تیم مذاکره کننده بهویژه معمار دیپلماسی نوین ایران جناب ظریف. تاريخ جمعه ۱۴ فروردین۱۳۹۴ساعت 0:49 نويسنده سوگند. امشب تمام ندارو مرور كردم. از نخستين تا آخرين. تا آن لحظه كه نيست شدم. و چه بيموقع شكستم. هرچند ميگويند مبارك و جاويد باد ميلادت. 12 آبان، پاييز را دوست دارم. بانوي پاييز. ميلادت مبارك. تاريخ شنبه ۱۸ آبان۱۳۹۲ساعت 12:53 نويسنده سوگند. من تمام استخوان بودنم. لحظه لحظههاي ساده رفتهام.
tanhaee2011.blogfa.com
493366. خرید شارژ مستقیم|ایرانسل|همراه اول|تالیا
خرید شارژ مستقیم ایرانسل همراه اول تالیا. خريد شارژ مستقیم همراه اول,خرید شارژ ایرانسل,شارژ مستقیم,خرید اینترنتی شارژ,خريد شارژ مستقیم. خرید شارژ مستقیم همراه اول ایرانسل رایتل تالیا همراه جایزه. شما می توانید با خرید اینترنتی شارژ مستقیم. روزانه در قرعه کشی سایت شارژ 098 شرکت کرده و برنده جوایز شوید! شما می توانید کارت شارژ مورد نیاز خود را بصورت مستقیم و با قیمتی کمتر از قیمت مصوب و با درگاه بانکی از فروشگاه شارژ 098 خرید نمایید . برچسبها: خرید شارژ همراه اول. خرید شارژ همراه اول. قیمت هر عدد کارت شارژ...
tanhaee27.blogfa.com
493367. تنهایی و غم
دلم واسه تو تنگ شده. بی تو هم . دلم که تنگ می شود . جملات زیبا و آموزنده. عطر خدا ، آرامش خدایی. فروشگاه اینترنتی ایران آرنا. وب سایت تفریحی جهرمیا. ღدل نوشته های شایانღ. عینک آفتابی مارک با گارانتی برگشت. هاست لینوکس (تبادل لینک). یوزرنیم و پسورد برا نود 32 رایگان. بهترین قالب های وبلاگ. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. مرورگر شما پخش آنلاین را پشتیبانی نمی کند. اینگلویم.را.هر از.گاهی باید . تازه جا باز شود. دلتنگی هایی که می توانند. لینک های مرتبط :. خسته ام از...
tanhaee29.mihanblog.com
493368. تنهایی‌های دو نفره
تصمیمات جدید و جدی دارم. آرزوهای خوشگل و جدید و بزرگتر دارم. این چند روزه فکرمو خیلی مشغول کرده. هی دارم بهشون فکر میکنم. و کل وجودم میگه که برای شروع هنوز دیر نیست. میخوام یه سری چیزا رو از اول شروع کنم. برنامه ها دارم برای حداقل 20 سال آینده. یه برنامه سخت، فشرده و کاملا موفقیت آمیز. فقط یه قسمت خیلی سخت داره. اونم استارت اولیه و تلاش برای ادامه شه. یعنی اونقدر که فکرمو مشغول خودش کرده، قضیه ازدواجم مشغول نکرده. آخه 32 روز دیگه روز جشن عروسیمونه. بعد اینهمه مدت فقط 32 روز مونده. کلی کار نکرده دارم.
tanhaee2nafare.blogsky.com
493369. کلبه تنهایی من
همه چی درهم برهم. هر چی بخوای پیدا میشه. یک سبد پر از خنده. دفاع مقدس دفاع از ارزشها. نجات آب = نجات زندگی. اللهم عجل لولیک الفرج. دانلود انواع مقاله)www.sciencedirect.com. دانلود مقاله در انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر. کتابخانه مجازی)http:/ gen.lib.rus.ec. Http:/ en.bookfi.org/(کتابخانه مجازی). Http:/ libgen.info/(کتابخانه مجازی). دانلود کتاب از سایت pdf search engine. دانلود کتاب از سایت eknigu. دانلود کتاب از سایت irebooks. بانک مقالات تخصصی ریاضی. مرجع کتب دانشگاهی e-booksdirector. تاريخ :...
tanhaee321.blogfa.com
493370. شهر یاران
شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار . مهربانی کی سرآمد ، شهریاران را چه شد؟ بحثم سر این نیست که صدقه هفتاد نوع بلا رو دفع میکنه یا نه. منظورم اینه که چرا باید واسه اندک پولی که بعنوان صدقه میدیم چشمداشت داشته باشیم. اصلا فرق صدقه با کمک به مستمند یا وجوه خیریه چیه؟ اگه ما تو خیابون دلمون بحال سائلی سوخت و کمک مختصری در حد خریدن چند تا نون کردیم، معمولآ انتظار پاداش نداریم. اما موقع صدقه دادن متوقع هستیم که سالم برسیم اونطرف خیابون. یعنی کمک کردن ما از منظر بیمه گزاریه؟ سنی هم نداشت که بگیم طی سالیان ای...
tanhaee40.blogfa.com
493371. زهر زمانه، دلتنگی، تنهایی
زهر زمانه، دلتنگی، تنهایی. نامه مادر به فرزند. عزیزم آن زمان که مرا پیر و از کار افتاده یافتی صبور باش و مرا درک کن. اگر هنگام غذا خوردن، لباس هایم را کثیف کردم و یا نتوانستم لباسهایم را بپوشم صبور باش و به یاد بیاور که همین کارها را به تو یاد دادم. اگر زمانی که صحبت میکنم حرفهایم تکراری و خسته کننده است صبور باش و حرفهایم را قطع نکن و به حرفهایم گوش فرا ده، همانگونه که من در دوران کودکی به حرفهای تکراریت بارها و بارها با عشق گوش فرا دادم. روزی متوجه میشوی که علیرغم همه اشتباهاتم همیشه بهترین چیزها را بر...
tanhaee5.blogfa.com
493372. فروشگاه اینترنتی دختر پاییز
فروشگاه اینترنتی دختر پاییز. فروشگاهی متفاوت در خدمت شما. تبلت پیر کاردین مدل PC7518. گوشی موبایل 4 سیمکارته طرح نوکیا Asha300 TV. گوشی موبایل پیرکاردین مدل پی 7 با سی پی یو 4 هسته ای 1سال. گوشی موبایل طرح htc m8 mini با سیستم عامل آندروید. تبلت 7 اینچی سیمکارتخور طرح تب 3 با اندروید و حافظ. موبایل طرح سونی اکسپریا z1 آندروید. گوشی موبایل طرح ماشین. تاريخ : سه شنبه هشتم مهر 1393 12:10 نویسنده : فروزان. روکومکس جدیدترین دارو تقویت قوای جنسی مردان. قرص roko max soft gel روکومکس -تقویت قوای جنسی مردان.
tanhaee61.blogfa.com
493373. عطر باران
از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر . یادگاری که در این گنبد دوار بماند. عزیز و مهربونم . دیگه مطلبی در این وب نوشته نخواهد شد . با آرزوی موفقیت شما. نوشته شده در چهارشنبه چهارم اسفند ۱۳۸۹ساعت 17:52 توسط فاطمه. برای تویی مینویسم که نظاره گری،بودی و خواهی بود. شده است که تا الان از خود پرسیده باشم که تنهایی به چه معنیست؟ تنهایی مگر معنی هم. راستش را بخواهی زمانی بود که فکر میکردم تنهایم،در صورتی که به معنی اینان آری تنها. بودم،همدمی نبود،دلی نبود،لحظه ای نبود،حالی نبود. اما تا بود بود. باورم نمیشود که میشود....
tanhaee63.blogfa.com
493374. تنهایی
قلب من سنگفرش آنهایی است که گاهی یادی از وجود خسته ام میکنند. یاد دارم در غروبی سرد سرد می گذشت از کوچه ما دوره گرد. داد می زد:کهنه قالی می خرم دست دوم جنس عالی می خرم. کاسه و ظرف سفالی می خرم گر نداری کوزه خالی می خرم. اشک در چشمان بابا حلقه بست عاقبت آهی کشید بغضش شکست. اول ماه است و نان در خانه نیست ای خدا شکرت ولی این زندگیست؟ بوی نان تازه هوشش برده بود اتفاقا مادرم هم روزه بود. خواهرم بی روسری بیرون دوید گفت:آقا سفره خالی می خرید؟ نوشته شده در یکشنبه بیست و نهم خرداد ۱۳۹۰ساعت 23:10 توسط عاطفه. پیش ا...
tanhaee64.blogfa.com
493375. تنهایی
سلام به همه ی دوستای گلم. ببخشید تاخیرم خیلی طولانی شد. من دیگه توی وبلاگم چیزی نمی نویسم. مطالبم رو توی فیس بوک میزارم اگه دوس داشتین بیاین. طبق مشخصات پروفایلم راحت می تونین پیدام کنید. دوستون دارم موفق باشید. چهارشنبه 16 اسفند 1391 ] [ 06:13 ب.ظ ] [ سمیه ] [ نظرات ]. میام واسه همیشه نرفتم پس بهم سر بزنید. سلام به همه ی آبجی ها و داداش های گلم. با اجازتون دیگه کلاسام داره شروع می شه و من جمعه باید برم خوابگاه. دیگه زیاد دسترسی به اینترنت ندارم. شاید دیگه نتونم تا چند وقتی آپ بشم. همهتونو به خدا میسپارم.
tanhaee65.mihanblog.com
493376. tanhaee
یک روز آموزگار از دانشآموزانی که در کلاس بودند پرسید آیا میتوانید راهی غیر تکراری برای ابراز عشق، بیان کنید؟ برخی از دانش آموزان گفتند با بخشیدن عشقشان را معنا میکنند. برخی دادن گل و هدیه و حرفهای دلنشین را راه بیان عشق عنوان کردند. شماری دیگر هم گفتند با هم بودن در تحمل رنجها و لذت بردن از خوشبختی را راه بیان عشق میدانند. داستان به اینجا که رسید دانش آموزان شروع کردند به محکوم کردن آن مرد. راوی اما پرسید : آیا میدانید آن مرد در لحظههای آخر زندگیاش چه فریاد میزد؟ ۰۰يک نفر امد قرارم را گرفت۰۰. آمد و دار و...
tanhaee666.blogfa.com
493377. www.saralovely71.blogfa.com
شنبه چهاردهم دی 1392 ] [ 18:44 ] [ sara ] . تا حالا دقت کردید! شنبه شانزدهم دی 1391 ] [ 23:27 ] [ sara ] . تا حالا دقت کردین ما ایرونیا وقتی بچه هستیم میگن بچه است، نمیفهمه وقتی نوجوان هستیم میگن نوجوانه، نمیفهمه وقتی جوان هستیم میگن جوون و خامه، نمیفهمه وقتی بزرگ میشیم میگن داره پیر میشه، نمیفهمه وقتی هم پیر هستیم میگن پیره، حالیش نیست، نمیفهمه فقط وقتی میمیریم میان سر قبرمون و میگن عجب انسان فهمیده ای بود. شنبه شانزدهم دی 1391 ] [ 20:30 ] [ sara ] . هی بگین انگلیسی آسونه! حالا به انگلیسی ترجمه کن!
tanhaee71.blogfa.com
493378. دوتا عاشق مهربون/مطالب جالب/انواع تست/ عکس عاشقانه
مدیر وبلاگ : Hadi HOOOOOOOOOOOOOOM. طنز تفاوت دخترها و پسرها. نامه ی یک پسر به پدر خود. دروغ هایی كه دخترها در چت به پسر ها می گن. مصیبت نامه پسر بودن. کتاب های درسی دختر ها و پسر ها (طنز). با عرض معذرت از همه پسر ها! شباهت های دختر ها و پسر های ایرونی. نامه ى عاشقانه پسرى عرب به یك دختر ایرانى. آیا تا بحال به معنی این جملات فکر کرده اید! جملات عاشقانه از دكتر علی شریعتی. چند جمله از دكتر شریعتی. چند تا جمله قشنگ. فقط خانوم ها بخوانند! حتی آقایون خیلی باجنبه هم نخونن). 10جمله ریبا برای توصیف عشق. میز آخر...
tanhaee71.mihanblog.com
493379. دلتنگم ودیدار تو درمان من است
دلتنگم ودیدار تو درمان من است. شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴. کاش قسمت ماهم بشود. شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ 19:22. شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴. چقدر زود این روزهای عمر به پایان خود نزدیک میشود. و هنوز نمیدانم این لحظه همان چیزیست که خودم میخواستم یا . انتظارم از خودم بیش از اینها بود. فقط تنها چیزی که به ذهنم خطور میکند. این حدیث از امام علی ع :. بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی وفاست. شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ 19:16. دوشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۳. پیشاپیش سال نو مبارک. دلی را به دریا. بیا تا د...
tanhaee7272.blogfa.com
493380. لطفا کلاغ نباشید لطفا ....
لطفا کلاغ نباشید لطفا . بسم رب الشهدا و الصدیقین. اللهم صل علی محمد و اله محمد و عجل فرجهم . زندگی دریاست باور کن هر که در ساحل بماند سیلی خور امواج خواهد شد . از اینکه وبلاگ من رو برای گذراندن وقتتون انتخابیدین ممنونم. امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد .اگر مطلبی مد نظرتون بود حتما بگین براتون بذارم. سغی کردم هم مطالب اموزنده و هم تفریحی رو در وبلاگم داشته باشم. و در ضمن ارشیو وبلاگ رو هم نگاه کنین ممنون می شم. چهارشنبه چهاردهم تیر 1391 ] [ 19:31 ] [ ریحانه ] . برچسبها: گاه باید رویید در میان باران. 4ار لب...
tanhaee75.blogfa.com
493381. خـــــــدای مهربون من
خدایا ب امید خودت ن بنده های بی خودت! بچه ها وبم فعلا تعطیله. نوشته شده در پنجشنبه پنجم تیر 1393ساعت 17:44 توسط z einab.
tanhaee78.blogfa.com
493382. تنهآیــــــــی خیلـــــی سختهـ
چه سخته تو لحظه های داغونیت.فقط آغوش یک نفر بتونه آرومت کنه .اون کسیه که داغونت کرده. س همه کامنتام حذف شدن هنوهم نفهمیدم شوما کی هسی! درضمن فک نکن که من خعلی دنبالتم فقط میخام بدونم اونی که میخام هسی یا ن! نوشته شده در دوشنبه نهم تیر 1393ساعت 2:42 توسط عسل. سلآم به همه حج آقآهآ و حج خآنومآ. بآبآ آین بلآگفآ چرآ آین جوری میکنه دیوونه شده! نآحآلآ دقت کردین که همیشه کشتی هآ زیر کآبلآی آینترنتی آیرآن رد میشه. آینترنت رو به زور وصل کردمش آین قدر زدم تو سر آین ADSLكه گف بزآر وصل بشم. ولي دوس دآرم بدونم كيه؟
tanhaee79.blogfa.com