SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493382 - 493436)

493382. تنهآیــــــــی خیلـــــی سختهـ
چه سخته تو لحظه های داغونیت.فقط آغوش یک نفر بتونه آرومت کنه .اون کسیه که داغونت کرده. س همه کامنتام حذف شدن هنوهم نفهمیدم شوما کی هسی! درضمن فک نکن که من خعلی دنبالتم فقط میخام بدونم اونی که میخام هسی یا ن! نوشته شده در دوشنبه نهم تیر 1393ساعت 2:42 توسط عسل. سلآم به همه حج آقآهآ و حج خآنومآ. بآبآ آین بلآگفآ چرآ آین جوری میکنه دیوونه شده! نآحآلآ دقت کردین که همیشه کشتی هآ زیر کآبلآی آینترنتی آیرآن رد میشه. آینترنت رو به زور وصل کردمش آین قدر زدم تو سر آین ADSLكه گف بزآر وصل بشم. ولي دوس دآرم بدونم كيه؟
tanhaee79.blogfa.com
493383. ஜ۩۞۩ஜ یه تنها ஜ۩۞۩ஜ
ஜ ஜ یه تنها ஜ ஜ. مینویسم که تو بخوانی اما حیف دیگران عاشقاه های مرا میخوانند وتو حتی نگاه هم نمیکنی. کناینجا مردم زیادی با نمک شده اند. سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1392 ] [ 12:10 ] [ ღ ღنازیღ ღ ] . دوشنبه سیزدهم مرداد 1393 ] [ 12:4 ] [ ღ ღنازیღ ღ ] . گریه ام میگیرد. وقتی میبینم. کسی که دنیای من بوده منت دیگری را میکشد! صدای هق هق گریه هایم از گلویی میاید که تو از رگش به من نزدیک تری. دوشنبه یکم اردیبهشت 1393 ] [ 21:37 ] [ ღ ღنازیღ ღ ] . يعني ميشود روزي برسد. مرا در آغوش بگيري. همه کابوس ها تموم شد.
tanhaee85.blogfa.com
493384. ♥ دلــم گـرفتـﮧ ♥
از این امد و رفت های تکراری دلم گرفته! یا نیا . یا نرو" " /. از این امد و رفت های تکراری دلم گرفته! یا نیا . یا نرو. בلم لک زבه واسﮧ اوט نگات. בرگیر من خواهے بوב. و تظاه ر مے کنے. م ט و اویے کﮧ انتخابش کرבے. تو را از پا בر خواهב آورב. مے בانم به ک جاے قلبت. خاطرت مے ارزیב کﮧ از تو این همﮧ خاطره. همیشﮧ م ے گفتنב. اما چرا کسے نفهمیב. نمک براے مט کﮧ خاطراتم. گاهے خیالت آنقבر واقعیت בارב کﮧ. בاغ مے شوב پیشانے ام! پسر:میشﮧ یﮧ چیزے ازت بخوام؟ پسر:میشﮧ اگﮧ پسر בار شבے اسم منو روش بذارے؟ من نیستنב کﮧ نوازشم کننב.
tanhaee939.mihanblog.com
493385. قلب یخی....
من موندمو یه قلب یخی. بازم من موندمو تنهایی. سهشنبه 11 آبان 1395 ] [ 19:21 ] [ عطرتورا گرفته تن لحظه های من. ]. بالاخره وقت آزاد پیدا کردم. پنجشنبه 6 آبان 1395 ] [ 12:14 ] [ عطرتورا گرفته تن لحظه های من. ]. باباهشتمین سالگرد نبودنته .و تولد من. دوشنبه 26 مهر 1395 ] [ 08:34 ] [ عطرتورا گرفته تن لحظه های من. ]. شنبه 24 مهر 1395 ] [ 09:32 ] [ عطرتورا گرفته تن لحظه های من. ]. خسته ام.این شعرعااالیه. خسته ام مثل جوانی که پس از سربازی. بشنود دوستش از نامزدش دل برده. مثل یک افسر تحقیق شرافتمندی.
tanhaee95man.blogsky.com
493386. ˙·٠•●❤ سایت عاشقانه تفریحی و سرگرمی ❤●•٠·˙
پنل اس ام اس. چهارشنبه 28 مرداد 1394. پیج ما در گوگل. آخرین ارسالی های انجمن. ܓ ܓ تاپیک تولد محدثه مدیر سایت ܓ ܓ. ٠ منطقه ممنوعه ٠. چت روҐ انجمن تنهایی98 ویژه ماه رمضان. ک اربر مورد علاقت تو تنهایی98؟ تنهایی های ی ه پسر. این متن بی نظیره.(حتما بخونید). پاتوق بچه های آنلاین @. یه نصیحت به جنس مخالف؟ جدیدترین جملات عاشقانه همراه با عکس. جدیدترین اس ام اس های دلتنگی دی ۹۲. اس ام اس زیبا با موضوع خداوند. ﺩﻝ ﺑﻪ ﻫﺮ ﮐﺲ ﻣﺴﭙﺎﺭ! احساسات بی اعتبار،متن های زیبا و عاشقانه. برا علی دعا کنید. تنهایی در صفحات اجتماعی.
tanhaee98.ir
493387. کلبه ای برای تنهایی هایم ...
کلبه ای برای تنهایی هایم . خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من / ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت. ای ساربان ، آهسته ران ، کارام جانم میرود * * وان دل که با خود داشتم با دل ستانم میرود. من مانده ام مهجور ازاو ، درمانده و رنجور ازو * * گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود. محمل بدار ای ساربان،تندی مکن با کاروان * * کز عشق آن سرو روان ، گویی روانم میرود. او میرود دامن کشان،من زهر تنهایی چشان * * دیگر مپرس از من نشان،کز دل نشانم میرود. در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن. کاش تمام شعرها حرف تو بود.
tanhaeeam.blogfa.com
493388. ♥♥♥عاشـــــــــــــــــــــــقانه♥♥♥
م ن яömövê ش د م. از ز ندگیﮧ ڪ سﮯ ڪ ﮧ. ب راﮮ بود نش. براﮮ داشت ن ش. خیلﮯ ها رو ا ز ز ندگی م {ß ö k}ڪ رد م . یاد آور س وره ے ت وبﮧ اے برای م! بی بسم الله آمدے و بﮧ ت وبﮧ ک ردن م انداخ تی . . ! بعضﮯ وقت ا مجبورے تو فضاے بغضت بخنבے. בلت بگیر ه ولے בلگیرے. شاکے بشے ولے شکایت نکنے. اما نב ارے اشکات پیבا شט . خی لے چیزارو ببینے ولے نבیבش. خیلے حرفارو بشنوے ولی نشنیבه بگیرے! خیلے ها בلتو بشکنט . و تو فقط سکوت. چه کسی می گوید دوری سردی می آورد؟ وقتی که هنوز با یادت ،. بند بند وجودم گرم می شود. ن دآشت ن ت و.
tanhaeearash.blogfa.com
493389. منوتنهاییم
بزن به سلامتی اون دلی که عاشق شد ولی از عشق فارغ نشد. بزن به سلامتی اون دلی که پر درد بود و شبش هیچ وقت سحر نشد. بزن به سلامتی اون دلی که پر بغض بود ولی هیچ وقت وا نشد. بزن به سلامتی اونی که دلش از عشق تنهاست. بزن به سلامتی چشمی که زیر بارون تر شد. بزن به سلامتی چشمی که از تر شدنش دلی وا نشد. بزن به سلامتی عاشقی که با عشقش بود و عشقش با یکی دیگه. بزن به سلامتی اونی که دلش از عشق تنهاست. بزن به سلامتی من. چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲در ساعت18:12 arman. بخون حتما داغ and لایک فراموش نشه. به سلامتی تو رفیق.
tanhaeearman.blogfa.com
493390. ♥♥♥سایه های خیالی♥♥♥
قالب هاي س رنا. پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲. دستم را نمیدانم ولی دلم فقط برای تو می نوازد. پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲. دوجین کار سرم ریخته،. اول باید خورشید را باید به آسمان سوزن کنم. و بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد،. سپس باد ها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند. و آنقدر با گل ها حرف بزنم، تا به یاد بیاورند , روزی زیبا بوده اند. بعد از تو این دنی ا, یک دنیا کار دارد, تا دوباره, دنیا شود . سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲. شب عروسی کت وشلوار سیاهش را به او بپوشان. رنگ سیاه به مرد من خیلی می آید. برگ زردی می شوم.
tanhaeearti.blogfa.com
493391. تنهایی آتش
همچو اتش تنها باش. ارسال اس ام اس تبلیغاتی. ساعت والار طرح رولکس. تاريخ : سه شنبه بیست و یکم آبان 1392 14:39 نویسنده : یگانه. سلام به دوستای تنهایی اتشیه گلم خوبید سلامتید؟ چند تا چیزه که باید حتما حتما بخونید. خب؟ اول این که عناوین مطالب. در بالای صفحه حتما حتما مراجعه کنید. دوم این که نظر. نشه فراموش اصلا خب؟ اخه تو که تا این جا میای حیف نیس نظر نذاری؟ سوم اگه فیلم و یا اهنگ یا چیزی دوست دارید بذارم برا دانلود ی ادرس بده بذارم خب؟ رد میدم:) ) ) ) ) ) ) ). خداوکیلی بد جوری دلم براتون تنگ شده بود. ببین و...
tanhaeeatash.blogfa.com
493392. تنهایی من و خدا
تنهایی من و خدا. من خدا را دارم و دیگر هیچ! آرامشم را اینجا حس کن. عشق در. هوا.جاریست. بخون و بخند نیشت رو ببند. رویای ح قی قی م ن. دست نوشته های شخصی کاپیتان میلاد. دخمل دوست داشتنی من. بیا تو غریبه نیستی. میدونی چقدر دوستت دارم؟ ะฒ تنها دل خوشیه من ฒะ. برو بچه های کنکوری. ღ ღلیلی شدم مجنونم رفت ღ ღ. آخ دل من که بیقرارشه. پس ر آب انی. ام پی تری پلیر صفحه نمایش دار. گن هاي لاغري مردانه. تاريخ : سه شنبه شانزدهم اردیبهشت 1393 16:9 نویسنده : غریبه. عارضم خدمتتون که این وب دیگه آپ نمیشه. این روزها دلم گرفته.
tanhaeebakhoda.blogfa.com
493393. دلنوشته
باران تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت. این وبلاگ دلنوشتهای از کسی هست که دلش میخواد دوستهایی داشته باشه که تو روزهای خوشی و پریشانی کنارش باشن خسته شده از تمام کلیشهها از تمام آدمهایی که وقتی خالیشون میکنی جز یه مشت ادعا و حرفایی که عمل کردن بهشون عمری فاصله است دوست دارم نظراتتون رو برام بنویسید از هرچی و هرجای دنیا. پرده ها کنار رفت خود به خود با شروع بازی خدا عشق افتتاح شد. سالهاست اسم بازی منو خدا زندگی ست .هیچ چیز مثل بازی قشنگ ما عجیب نیست؟ نوشته شده توسط باران در پنجشنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۲.
tanhaeebaran.blogfa.com
493394. .: روزهای تنهایی :.
یادداشت هایی برای هیچکس. بیهوده بر در مکوبید ، اندرون من دلخسته کسی نیست که بگشاید در. به انزوا در خویش نشسته ام و شعله ها فرو مرده اند. ولی چشمان من در تاریکی چو خورشید میسوزند . کنار آمده ام با خویش و دیگر نمیدانم چگونه تاب آورم. و از هیچ کس ، هیچ نمیخواهم . پن : آری چنین سوزآور و تاریک شبی روز میلادم بود در زمستانی که گم شد اندرون آینه . پن : یکم بهمنی که مصادف شد با پنجشنبه های ناگسستنی من و سعید . پن : هنوز ، آری هنوز هم تنهایم و تنها میروم . پن : باز هم فریب خوردی. که از تو بود. هویتت هم مال خودت !
tanhaeee.blogfa.com
493395. ساعت بند چرم الیزابت
ساعت بند چرم الیزابت. ساعت بند چرم الیزابت. ساعت بند چرم الیزابت. ساعت بند چرم الیزابت . ساعت بند چرم الیزابت . ساعت بند چرم الیزابت . ساعت بند چرم الیزابت. خرید اینترنتی ساعت بند چرم الیزابت,خرید پستی ساعت بند چرم الیزابت,خرید ارزان ساع. خرید اینترنتی ساعت مچی بند چرم الیزابت,. ساعت بند چرم الیزابت. با ظاهري جالب و كيفيتي بينظير وفوق العاده شيك و زيبا. ساعتي با ظاهري متفاوت، مدرن و همچنين با دوام. در مهماني ها و مجالس نگاه ديگران را به خود حس كنيد. يكي ار محبوب ترين و پرطرفدارترين ساعت ها در اروپا.
tanhaeee2012.blogfa.com
493396. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaeee22.blogfa.com
493397. تنهایی را دوست دارم
تنهایی را دوست دارم. بار امانت ميکشي وز بار آن ايمن وشي. ترسم که نتواني ادا روزي که الزامت کنم. بر خويش بندي نام من، گردي به گرد دام من. تا خلق گويد: خاص شد، من شهرهي عامت کنم. عاشق شو ارنه روزی کار جهان سر آید. ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی. ناورده رو به مقصود و ننهاده پا به راه. قرب مقام و قطع بیابانت آرزوست. یوسف صفت نگشته به زندان غم اسیر. شاهی مصر و ماهی کنعانت آرزوست. یک ره کمر نبسته به خدمت چو بندگان. همواره قرب حضرت سلطانت آرزوست. به گیسوی تو خوردم دوش سوگند که من از پای تو سر بر نگیرم. نه زن...
tanhaeeee.blogfa.com
493398. تنهایی
دقت کردى: خيلى وقت است ديگر خوش نميگذرد. فقط ميگذرد.هه اره. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۴ساعت 19:50 توسط yasaman. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۴ساعت 19:19 توسط yasaman. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۴ساعت 19:18 توسط yasaman. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۴ساعت 19:16 توسط yasaman. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۴ساعت 19:15 توسط yasaman. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم آبان ۱۳۹۴ساعت 19:15 توسط yasaman. حالا بگو ارزشش را داشت؟ ديوونه من که ديوانه وار دوستت...
tanhaeeeeeee.blogfa.com
493399. تنهایی
خدارو شکر درست شد . شانسی اومدم دیدم درست شده خوشحال شدم. شاید برای بعضی ها که توی کل شبکه های اجتماعی میچرخن مهم نبود. که بلاگفا خراب شده بود ولی واسه یکی مث من که فقط اینجا رو دارم مهم بود. بلاگفا دوستت دارم تو رو خدا دوباره خراب نشو.😄😄😄😄😄😄😄😄😊😊😊😊😊😊. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۰۷ساعت ۱۹:۱۸ بعد از ظهر توسط وفا. گاهی هیچ کس را نداشته باشی بهتر است.باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. در سقوط هم می توان سهمگین،باشکوه،با صلابت و زیبا بود این را آبشار به من آموخت. او مفت هم نمی ارزد. با خودم میگفت...
tanhaeeeeeeeee.blogfa.com
493400. D00♥♥00$TAN
عشق را از ماهی بیاموز که چه بی پایان اب را پر از بوسه های بی پاسخ میکند. سلام به همه ی دوستای گلم. به وبلاگ دوستان خوش اومدید. 22:5 ] [ نگین ] . این دو تاوبلاگ کاری از من و دوستامه:. اگه اینا را نگاه نکنید از دستتون میرها! فقط با یه کلیک عزیزم. 20:26 ] [ نگین ] . 17:21 ] [ نگین ] . به سلامتی اونایی که هیچ وقت دستای همدیگه رو رها نکردن . 22:4 ] [ نگین ] . وقتی مخاطبش عصبانیه , ناراحته , میخواد داد بزنه. تو چشام نیگا کن , بهت میگم تو چشام نیگا کن. حالا داد بزن , بگو از چی ناراحتی. همونجا باید بغلش کنه.
tanhaeeehayam.blogfa.com
493401. ♔تنهـــ♥ـــآییـــــ♔
پست جבیב : 1 . پست قبلے : 2 and 3. تف ب این زندگی. نوشته شده در Sun 3 Nov 2013. توسط علے and آجے پریωآ. بلندتر بخند. 0 0. جدی نگیر افتادن هایم. تلو تلو خوردن هایم. شده ام ک بخندانمت! نوشته شده در Sun 3 Nov 2013. توسط علے and آجے پریωآ. خیلی غم داره این پست! باید درکش کنی باتموم وجودت. نوشته شده در Sun 3 Nov 2013. توسط علے and آجے پریωآ. نوشته شده در Thu 17 Oct 2013. توسط علے and آجے پریωآ. من در همين دور. لاشه ی يک دل که ديدن ندارد! نوشته شده در Tue 8 Oct 2013. توسط علے and آجے پریωآ. دورا دور عاشقت شدم.
tanhaeeei.blogfa.com
493402. life
ما فقط دیدگاه های مختلف رو بررسی میکنیم، من میگم شما میگی تا در بیاد الان در شرایط فعلی من چطور می اندیشم و شما چطور می اندیشی، من و شمایی که یه نمونه هستیم از جامعۀ هم سن و سالامون و ممکنه آدمهای زیادی در حال حاضر هم عقیدۀ من یا شما باشن! خب خوشحال شدم اینکه جلوی کلی آشنا عقایدی رو مطرح کردم که بیشتر به خودم منصوب شده تا اینکه عقاید یه گروه خاص در نظر گرفته بشه، حداقل این رو داشته که یه عده یه چیزای مثبتی ازش در بیارن! بهتون پیشنهاد میکنم حتما این غذا رو درست کنید، شونصد سال پیش (! همین دیگه . دیشب ...
tanhaeeeii.blogfa.com
493403. تــــ♥ــــنهــــــایــــــــی اجــ♥ــــباری
ت نهایی اج باری. پای ت کة بة زندگی م باز ش د ،د ر خت ش کوفة ک رد. جمعه 13 تیر 1393 ] [ 06:00 ب.ظ ] [ Maedeh ] [ نظرات ]. پسر : سلام عزیزم، چطورے؟ دختر : سلام گلم، خیلے بد . دختر : باید جدا بشیم. دختر: یہ خانوادہ اے مט رو پسندیدט واسہ پسرشون، خانوادہ منم راضیט . الانم باید ازت تشڪر ڪنم بخاطر همہ چیز و باید برم خونہ. چوט مادر پسرہ اومدہ میخواد مט رو ببینہ. پسر : اشڪات رو پاڪ ڪט تا بهتر جلو چشم بیاے. چوט مادرم نمیخواد عروسش رو غمگیט ببینہ! امیدوارم این روز برای همه اتفاق بیفته, ,. خسته می شود از نیامدنش.
tanhaeeejbari.mihanblog.com
493404. tanhaeef
شنبه 28 اردیبهشت 1392. عینک خلبانی شیشه آبی. ساپورت طرح چرم قرمز. دست بند پاور بالانس. کوچک کننده بینی نوزآپ. پد دفع سموم کینوکی. شنبه 28 اردیبهشت 1392. عینک خلبانی شیشه آبی. ساپورت طرح چرم قرمز. دست بند پاور بالانس. کوچک کننده بینی نوزآپ. پد دفع سموم کینوکی. جمعه 27 اردیبهشت 1392. عینک خلبانی شیشه آبی. ساپورت طرح چرم قرمز. دست بند پاور بالانس. کوچک کننده بینی نوزآپ. پد دفع سموم کینوکی. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :.
tanhaeef.mihanblog.com
493405. .........خداحافظ تو
از همه دوستان که به وبم سر میزنن میخوام که برای شادی روح عشقم یه صلوات بفرستن. دلم براش یه ذره شده. نوشته شده در جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۰۷ساعت ۰:۵۷ قبل از ظهر توسط Nadiya. امروز 13 اردیبهشته یعنی سالگرد فوت عزیزترین کسم پیمان. 1سال تمام زجر کشیدم عذاب کشیدم اما. خیلی دلتنگشم خیلی. ازخدا میخوام که تا حالا بخشیده باشتش. واقعا نمیدونم چطور باید با دیدن اعلامیه ی سالگردش خودمو کنترل کنم. بخدااااااا سخته. پیمانم دلم برات تنگه توروخدا دوباره بیا به خوابم. شایدم بتونم این اتفاقو بعد 1سال باور کنم گرچه باورش برام سخته .
tanhaeeha2.blogfa.com
493406. تنهایی
سلامتی ابجی شبنم خودم که خیلی دوسش دارم. نوشته شده در شنبه هفتم تیر 1393ساعت 23:8 توسط. مشکل دارم خواهش میکنم برام دعاکنید. نوشته شده در دوشنبه یازدهم فروردین 1393ساعت 20:35 توسط. عشق زیباست اما غم دارد. عشق زیباست اما دل را می سوزاند. عشق زیباست اما نفسهای خسته ، دیگر تاب تحمل غمش را ندارد. عشق زیباست اما دیوانگی هم عالمی دارد. عشق تار و پود شکسته قلب را جلا می دهد. عشق قلب بیقراری را طوفانی می کند. عشق تنها امید قلب یک عاشق است. عشق مقامی بس عظیم و والا دارد. عشق معنای تمام زندگی یک عاشق است. نوشته شده...
tanhaeeha77.blogfa.com
493407. برای خودم
نوشته شده در یکشنبه چهارم اسفند 1392ساعت 18:39 توسط ALIREZA. نوشته شده در جمعه دوم اسفند 1392ساعت 17:48 توسط ALIREZA. نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم بهمن 1392ساعت 15:18 توسط ALIREZA. مشکل از خودمون هستش. همیشه در حال مقایسه خودمون با دیگران هستیم. همیشه دوست داریم تو هر کاری به هر نحوی از دیگران بهتر باشیم. همیشه کمبود های خودمون رو میبینیم و از طرفی دارایی دیگران رو. همیشه فکرهایی میکنیم که حتی به زبون اوردنشم زشته. نگاه حسرت امیز به فرد دیگر و نگاه حقارت امیز به خودمون؟ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﺍﺱ ﺩﺍﺩ ﮔﻔﺖ ﮐﺠﺎﯾﯽ؟ اگر روز...
tanhaeehaeman.blogfa.com
493408. ما دو تا...
به وب ما خوش اومدید. اینجا هرچی دلمون بخواد مینویسیم.
tanhaeehamoon.blogfa.com
493409. تنهايي
من همين يك نفس از جرعه ي جانم باقيست اخرين جرعه ي اين جام تهي را تو بنوش. هنوز در به در کوچه های خاطره ام . هنوز اسم تو جا مانده کنج حنجره ام . هنوز مثل نخستین نگاه عاشق تو . در انحصار غم عشق در محاصره ام . فقط به عشق تو. هفته دوم اردیبهشت ۱۳۹۰. هفته دوم دی ۱۳۸۹. هفته او ل دی ۱۳۸۹. هفته دوم دی ۱۳۸۸. هفته او ل آبان ۱۳۸۸. تکنولوژیست های جراحی شاهرود. پنجشنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت 14:14. همه میگن که تورفتی همه میگن که تونیستی. همه میگن که دوباره دل تنگمو شکستی دروغهه. چجوری دلت میومد منو اینجوری ببینی.
tanhaeehayam.blogfa.com
493410. تنهایی های من
هفتاد پشت من از نسل غم بودند. ارث پدر ما را اندوه مادرزاد. وقتی دلم می گیرد. زیر سقف کبود آسمان. کمی تا قسمتی جدی (رضا رفیع). جدول پخش برنامه های سیما ساده و آسان. به کجا چنین شتابان؟ ماهان شارژ مرکز خريد شارژ. گن لاغري اسليم ليفت زنانه. اس ام اس انبوه. مثل اینکه واقعا داری آدم میشی". تا چند ساعت جمله ش تو سرم میچرخید. تاريخ : سه شنبه چهاردهم شهریور 1391 نويسنده : افسون. خیلی آروم با پشت دست صورتم رو نوازش میکنه و دستش رو عقب میکشه. من باتو پر بسته شدم. گریه ی آهسته شدم.". Weblog Themes By VatanSkin.
tanhaeehayeman.blogfa.com
493411. تنهایی های من ( پریسا )
تنهایی های من ( پریسا ). در این وبلاگ دلنوشته های خودم رو منتشر میکنم ، و جدیدترین مطالب رو واستون میزارم. در این وبلاگ دلنوشته های خودم رو منتشر میکنم ، و جدیدترین مطالب رو واستون میزارم. دانلود آهنگ جدید Emo Band شک. دانلود آهنگ جدید مسعود سعیدی خاطره ها. دانلود آهنگ جدید رضا صادقی عاشقی. دانلود آهنگ جدید باراد دیگه نمی خوامت. دانلود آهنگ جدید چارتار دریچه. تکست آهنگ عاشق فرزاد فرزین. دانلود آهنگ جدید شهاب رمضان بنام حالم بده. آلبوم فریدون آسرایی عشق یعنی. دانلود آهنگ جدید مانی رهنما برف. واضح تر از او...
tanhaeehayeman.mihanblog.com
493412. تـــو و منــــــــــو تنهــــــــــــایی
تو و منو تنهایی. شنبه هجدهم مرداد 1393 21:25 ب ه قلم tanha. چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393 21:19 ب ه قلم tanha. همیشه حرف از رفتن هاست. کاش یکنفر با آمدنش. یکشنبه دوازدهم مرداد 1393 13:48 ب ه قلم tanha. شنبه یازدهم مرداد 1393 17:59 ب ه قلم tanha. به من یاد بده انسان مدرنی باشم. وهربار که دلتنگت میشوم. به جای اشک و بغض. به این جمله اکتفا کنم. که هوای بد این روزها آدم را افسرده میکند. چهارشنبه چهاردهم اسفند 1392 15:50 ب ه قلم tanha. بعضی وقتا دیگه عزیزمو جونمو قربونت برم جواب نمیده. بیا بغلم کصافط لعنتی.
tanhaeei1.blogfa.com
493413. Delam parvaz mikhahad...
تحویل می شد هرسال بهارم با "حضور تو. اما امسال من ماندم و معادله حل نشده "غیبت تو. در میان خزان دلم و در اوج ناباوری. بهار با بی شرمی آمد. سالی که "بی حضور تو" تحویل شد. چه خوش نوشته بود دوستم. گل ها همه سر زخاک بیرون کردند الا. نوشته شده در شنبه دوم فروردین 1393ساعت 2:42 توسط Parvaz. ۱۷سال گذشت و هنوز . به طرز عجیب و احمقانه ای. دلم برایت تنگ است ! نمی دانم این روزهایت چطور می گذرند . نمی دانم تو هم دلتنگی یا نه . اما می دانم که می خوانی و . می دانم که نمی دانی چقدر دلتنگم ! آنها که مرا کمتر می شناسند .
tanhaeeieman.blogfa.com
493414. و خدایی که در این نزدیکی است
و خدایی که در این نزدیکی است. دلت شاد و لبت خندان بماند. برایت عمر جاویدان بماند. خدا را میدهم سوگند بر عشق. هر ان خواهی برایت ان بماند. بهایت ثروتی افزون بریرد. که چشم دشمنت حیران بماند. تنت سالم سرایت سبز باشد. برایت زندگی آسان بماند. تمام فصل سالت عید باشد. چراغ خانه ات تابان بماند. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 15:33 توسط سحر. پشت هركوه سبزه زاريست. پر از يادخدا در آن باغ كسى ميخواند. باآرزوي سالي خوش براى شما. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 15:21 توسط سحر. من از نارفیق...
tanhaeeiiii.blogfa.com
493415. کاغذهای پاره
نفسم می گیرد در هوایی که نفس های تو نیست! می خوام ی چیزی بگم که خیلیای دیگه هم ب این نتیجه رسیدن و بعضی ها هم نرسیدن. من واسه. موفقیتام همیشه چشم امیدم به دیگرانی بود که تو کار مورد نظرم دست دارن و می تونن منو به هدفم. برسونن. اتفاقا همیشه تو لحظه های که فکر می کردم موفقیت نزدیکه ورق بر می گشت و همه چی. خراب میشد هم تو مسایل عاطفی هم مسایل کاری. پس همیشه دلم رو نگه می دارم محکم و. فقط به خدایی که همه جا همراهمه امیدوار میشم تا بهترین ها رو نصیبم کنه و همین طور نصیب. بنگر در این فاصله چه کردی؟ امروز خیلی ...
tanhaeekhobe.blogfa.com
493416. בـפֿــــے פֿــــاص
בפ ے פ اص. خوشبختیت ارزومه حتی اگه با من نباشی. چهارشنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۵ ] [ 15:41 ] [ mahdis ] . دختر غمگین و . چه به موهای بلند. جمعه یازدهم دی ۱۳۹۴ ] [ 18:26 ] [ mahdis ] . تا خستگیم در ره باید رفت. نپرسیدم برا چى رفت کاش بر نمیگشت. چون اون روزا دیگه برنمیگرده. نه دیگ اون روزامون بر نمیگرده. جمعه یازدهم دی ۱۳۹۴ ] [ 18:22 ] [ mahdis ] . تا حالا شده وسط خندهات بغض کنی؟ بعد بلند بخندی که بگی اشکات مال خندس؟ تا حالا شده یهو به ی جا خیره شی؟ بعد اطرافیانت داد بزنن:"هوی! دیگه ولم کنین دیگه نمی تونم؟
tanhaeekhodam.blogfa.com
493417. بازهم تنهایی
تحقیر را باور نکن. بر روی بام زندگی نقشی که میخواهی بکش. زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن. تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن. تصویر را باور نکن. خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید. پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن. محبت - - شنبه شانزدهم دی 1391 - - 11:17 - -. باورت بشود یا نه ! باورت بشود یا نه ! که دلت برای هیچ کس ،. به اندازه من تنگ نخواهد شد! برای نگاه کردنم ,خندیدنم ,اذیت کردنم . برای تمام لحظاتى که در کنارم داشتی! روزی خواهد رسید که در حسرت تکرار دوباره من خواهی بود .
tanhaeem.blogfa.com
493418. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaeem.persianblog.ir
493419. خانه تنهایی
حجم بزرگ فریادیست که بستری برای حضور نیافته. چهارشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 21:45 ] [ علی محمد ] . اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند. نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن. چهارشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 15:1 ] [ علی محمد ] . یه وقتایی لازمه کرکره زندگیمونوبکشیم پایین. یه پارچه سیاه بزنیم رو درش و بنویستیم:تا. کسی نمرده.فقط دلمون گرفته. چهارشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 14:52 ] [ علی محمد ] . نمیدونم از کجا شروع کنم بگم چی شد که این وب رو ساختم اما خب خانه ی تنهاییه دیگه. خرید اینترنتی شارژ ایرانسل.
tanhaeema.blogfa.com
493420. یه تنهای عاشق موزیک
یه تنهای عاشق موزیک. دانلود آهنگ جدید عماد به نام تکراری. دانلود آهنگ جدید فرهاد جواهرکلام به نام عشق من. دانلود آهنگ جدید ندیم به نام ب مثل بهار. دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام واسه برگشتنت دیره. دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام این زمستونم تموم شد. دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی و علیرضا قرایی منش به نام صبح فروردین. دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام دلواپس. پویا آهنک با تو. دانلود آهنگ جدید فرهاد جواهرکلام به نام عشق من. دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام دلواپس. و فوق العاده زیبای ستار.
tanhaeema.mihanblog.com
493421. تنهایی...!!
غمگینتنهایی.بی کسی.عاشقانه. خیلی ممنونم ک ب وب من اومدید. بدون نظر حق نداری بری بیرون گفته باشم. انتقاد پیشنها هر چی باشه خوشحال میشم بهم بگید. منتظر نظراتتون هستم وقتتون خوش دوستان . دوشنبه دوم آذر ۱۳۹۴ 16:5 " "barana" "&" "melika" ". این پست را سکوت می کنم تو بنویس! از دلتنگی هایت از دردهایت، از حرف هایت . از هرچه دلت می گوید! دوشنبه دوم آذر ۱۳۹۴ 11:1 " "barana" "&" "melika" ". چ را اونایی ک ه ه م ش. د م ا ز ر فاق ت میز ن ن تو ل حظ ه های بی ک سی. ق ید تو راح ت میز ن ن؟ خدایا .,.,! به تنم زار میزند.
tanhaeemadota.blogfa.com
493422. تنهایی هام
اگه نیاز ب کمک دارید. از کسی ک مشغول درس خوندنه کمک بگیرید! آدما واسه فرار از درس خوندن حاضرن کوه جا ب جا کنن! آوا 12:38 پنجشنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۵. می شود از فکر من چند ساعتی بروی بیرون؟ این ترم مشروط می شوم. آوا 1:53 چهارشنبه بیست و دوم دی ۱۳۹۵. گرچه هی پلک زدم که ای چشمان لامصب دارید اشتباه میبینید! داشت شانه به شانه غریبه ای راه می آمد! برای من غریبه بود. دستانش را نگرفته بود ولی. آخر با من که بود دستم را ول نمیکرد که، خیس میشد دستمان اما ول کنیم؟ آرایش داشت اما صورتش سرد بود،خیره بود. انقدر آرام که ...
tanhaeemah75.blogfa.com
493423. ♥♥♥♥غریبونه♥♥♥♥
وسط دعوا یه جمله هست که میتونه داستان رو عوض کنه! حرف نزن بیا بغلم؟ چهارشنبه یکم آبان ۱۳۹۲ ] [ 15:7 ] [ فائزه زارع ] . چهارشنبه یکم آبان ۱۳۹۲ ] [ 10:6 ] [ فائزه زارع ] . قاصدک ، ز دل باران بگذر . صدا بزن دلتنگی را ،. تا شاید طاقتش اندکی امروز را مراعات کند ! سه شنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 19:11 ] [ فائزه زارع ] . رفت بدون گفتن خدانگهدار. ون او حتی نمیخواهم خدا نگهدارم باشد! سه شنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 19:10 ] [ فائزه زارع ] . سه شنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 19:7 ] [ فائزه زارع ] . سه شنبه ب...
tanhaeemahsa.blogfa.com
493424. مرگ تدریجی یک عشق
مرگ تدریجی یک عشق. باور نبودن آنها که می توانستند باشند و رفتند! نوشته شده در سه شنبه 26 شهريور 1392برچسب:. ساعت 7:23 توسط امیرعلی. طناب را دور گردنم آویختند. گفتند آخرین آرزویت چیست؟ گفتم : دیدن یار. گفتند خسته است تا صبح طناب بافته است! نوشته شده در یک شنبه 24 شهريور 1392برچسب:. ساعت 18:33 توسط امیرعلی. مرבها سکوت مے کننב. نمے تواننב وقتے ناراحت هستنב. گریه کننב و بهانه بگیرنב. آنها نمے تواننב به تو بگوینב. من رو بغل کن تا آروم بشم". دلشان مے خواهב בر آغوش تو گریه کننב. نمے تواننב صدایشان را مثل. می نه...
tanhaeeman.lxb.ir
493425. تنهایی های من
خداوند، آدم هفتاد ساله ای را که در رفتار و جلوه، چون جوان بیست ساله است، دشمن می دارد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]. نمیدیدم، چی داره میگه نگات، چی میگن اون چشمات. من انقدر خواب بودم. نمیفهمیدم، معنی حرف تو رو، از توی گریههات. تا به خودم بیام، یکی تو رو دزدید. چشمای خمارم، دیگه هیچوقت تو رو ندید. شبهای تنهای تنهای من. پر شد از درد حسرتهای من. سرمای شبهامو، دستای تنهامو، گرم کن. امشب تو برگرد به دنیای من. بگذر از درد گناهای من. فریاد دل میگه، بهم یکبار دیگه، رحم کن. بارون اشکاتو ای کاش یکبار میدیدم.
tanhaeeman.parsiblog.com
493426. کلبه عکس
نوشته شده در دوشنبه هجدهم شهریور 1392ساعت 14:40 توسط رها. عکسهای سیروان خسروی در کنسرت شهریور. نوشته شده در دوشنبه هجدهم شهریور 1392ساعت 14:32 توسط رها. عکس های جدید محمد رضا گلزار. نوشته شده در سه شنبه یکم مرداد 1392ساعت 18:59 توسط رها. نوشته شده در سه شنبه یکم مرداد 1392ساعت 18:57 توسط رها. نوشته شده در سه شنبه یکم مرداد 1392ساعت 18:54 توسط رها. نوشته شده در سه شنبه یکم مرداد 1392ساعت 18:49 توسط رها. عکس های کنسرت سیروان خسروی. نوشته شده در پنجشنبه ششم تیر 1392ساعت 12:0 توسط رها. عکس های جدید بازیگران.
tanhaeeman0.blogfa.com
493427. تنهایی من و تو ......
کد صفحه ورودی عاشقانه. تنهایی من و تو . سلام دوستای گلم یه مدت نبودم معذرت میخوام این آ درش اینستامه فالو کنین بک میدم. چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۵ ] [ 13:55 ] [ saba.p ] . سلام دوستای گلم یه مدت نبودم معذرت میخوام این آ درش اینستامه فالو کنین بک میدم. چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۵ ] [ 13:55 ] [ saba.p ] . چهارشنبه بیست و دوم مهر ۱۳۹۴ ] [ 21:15 ] [ saba.p ] . چهارشنبه بیست و دوم مهر ۱۳۹۴ ] [ 21:13 ] [ saba.p ] . چهارشنبه بیست و دوم مهر ۱۳۹۴ ] [ 21:11 ] [ saba.p ] . خودکار بیک میخری 1000. هر رهگ...
tanhaeemanoto.blogfa.com
493428. اشـــکــ پنهــان منــــ
ریتم خنده هایت را دوست دارم. تو بین آدم ها، در این کره خاکی، تافته ی جدا بافته ای. لبخند بزن نفس من . مثل لیوآنی شده ام که لبه اش پریده. تشنه شدی مواظب باش. فقط اد عا دارد! با اینهمه بزرگی اش. جای خالی ات را. پ ر نمی کند. به بعضیام باس گفت. من دیونه نیستم ،. فقط دنیای خاص من. با دنیای عام تو فرق داره :. Http:/ tanhaeemaryam2.blogfa.com/. چه تفاوت عمیقی ست بین تنهائی قبل از نبودنت. و تنهایی پس از نبودنت. يعني شانه هايت دوش به دوشم باشد. اما نتوانم از دلتنگي به آن پناه ببرم. از تو برايم چه مانده؟ خدا جون خ...
tanhaeemaryam.blogfa.com
493429. عاشقانه منو عشقم
عاشقانه ورا عاشقتم ارمان و ملیسا. حرفت که می شود با خنده می گویم :. یادش بخیر فراموشش کردم. اما نمیدانند هنوز هم وقتی کسی اشتباه تماس میگیرد. سست میشوم که نکند تو باشی . شنبه دوم فروردین 1393 ] [ 1:23 ] [ ملیسا و ارمان ]. اشتباه من املایی بود. من فقط او را همدرد نوشتم. گویا او هم ، درد بود. شنبه دوم فروردین 1393 ] [ 1:23 ] [ ملیسا و ارمان ]. ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ. ﺑﻮﺩﻧﺶ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﺤﺾ ﺍﺳﺖ! ﺩﻟﺶ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ . ﺣﻮﺍﺳﺶ ﻫﻢ به ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ. ﻭ ﻓﻘﻂ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ! هنوز عاشق عشقم ارمانم. دلم براش تنگ شده.
tanhaeemelisa.blogfa.com
493430. تنهایی
زلال تر از باران. ارسال اس ام اس تبلیغاتی پیام رسان. اخه لعنتى تو که ميدونستى نميمونى. پس حرفايى که ميزدى چى بود. چون تو منو نميخواى. تاريخ : جمعه نهم بهمن ۱۳۹۴ 0:10 نویسنده : ml2000. بگو که برم گم شم. لعنتى تو چرا انقدر خوبى. چرا نمیتونم تو رو ترکت کنم. خدايا خودت به داد اين دل خسته ام برس. چرا عشق اين همه تنهايى داره. تاريخ : چهارشنبه هفتم بهمن ۱۳۹۴ 14:56 نویسنده : ml2000. میبینم . میفهمم . امآ سکوت میکنم تآ تو نفهمی . حوآسم به تمآم جزئیآت این دنیآ هست. تمآم و کمآل . بی هیچ سآنسوری . دیگر بند نمیخورد !
tanhaeeml2000.blogfa.com
493431. عشق و تنهایی..........
من این عشق و نمیخوام که تنهاترم کرد.(خواهشا نظر فراموش نشه دوستان). تولد یک شخص مهم. مژده سوال مژده سوال؟ ولنتاین برای شما و lmh ام مبارک. به اين ميگن هوش بالا! طلب عشق ز هر بي سروپايي نكنيد. عشق يه طرفه ي يه دختر تنها. هر چي تو بگي. باحال ترين وب دنيا. I love you girl. دست نوشته هاي كوثر. سريال هاي فوق العاده ي هاليوودي. ٠Fixing my breath my life . ترانه هاي محمد شهيدي فر. دل نوشته هاي يه قلب. ثمين مامان و آقا. فناوری تکنولوژی و صنعت بازی. بیا از سر خط باورم کن. عکس و بیوگرافی هالیوودی ها. هک نیس بحث ای...
tanhaeemote.blogfa.com
493432. تنهایی مطلق
ادبیات، نقد، طنز و موضوعات پراکنده ی روز. تنهایی هستم با تخلص شب . خود برای خود گ رهی کورم. از دیدگاه من همه ی انسان ها و به بیاتی کلی تر، تمام ذرات وجود هر یک در تنهایی ابدی خویش غرقند، ولی تفاوت در این است که کسانی چون من، هراسان تر از آنند که بازیچه ای همچون زندگی، ایشان را از تنهایی شان غافل سازد. هفته او ل اسفند 1390. هفته او ل بهمن 1390. هفته چهارم دی 1390. عسلک و خاله جونش. استفاده از کلیه ی مطالب نوشتاری این وبلاگ (آنهایی که بدون منبع بوده و از نویسنده ی وبلاگ می باشند) با ذکر منبع بلامانع است.
tanhaeemotlaq.blogfa.com
493433. داغ سخن..درد سکوت..صدای فریاد
داغ سخن.درد سکوت.صدای فریاد. هیچ اگر سایه پذیرد من همان سایه هیچم. تیمارستان خیلی خصوصی من!
tanhaeeoryan.blogfa.com
493434. تنهایی ریرا
ساعت ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/٢٩. واقعا رسم زمونه عجب رسم عجیبیه هر روز هم عجیب تر می شه. البته من عاشق فصل پاییزم ولی توی این پاییز از بقیه پاییز ها دلتنگ ترم. دوباره دارم میرم کلاس زبان و از این موضوع راضیم چون داشتم کم کم همه چی از یادم می رفت. تهران چقدر ترافیکش وحشتناک شده دیشب برای رفتن به خیابون اسفندیار یک ساعت و نیم توی راه بودم. زمان به سرعت می گذره ماه مهر هم تموم شد و من . از خدا می خوام کمکم کنه و بابت تمام چیزایی که بهم داده ازش متشکرم. باورم نمیشه که ده روز پیش آخرین مطلبم رو نوشتم. ولی بازم ...
tanhaeerirra.persianblog.ir
493435. تنهایی ریرا
ماه عسل در جزیره بالی. نویسنده : مرا به اسم ریرا صدا بزن. ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٦ خرداد ،۱۳۸٩. و اما ماه عسل بعد از اونهمه تلاشی که انجام دادم برای راضی کردن محمود به رفتن ماه عسل به پاریس. و اونهمه تلاش برای گرفتن ویزا از طریق سفارت فرانسه. و خلاصه تهیه مدارک از جمله پرینت حساب بانکی و بردن سند ملکی و خلاصه رفتیم مصاحبه روز 22 فروردین و آژانس آرتیمان. قول داد زودی جوابش رو بگیره و ما 10 اردیبهشت بریم پاریس. از مجمع الجزایر اندونزی. پرواز کردیم 20 به وقت دوحه. و به وقت تهران 21:30 رسیدیم قطر. اتاق 2...
tanhaeerirraa.persianblog.ir
493436. ƑƛƦƳƛƊӇƛƳЄ
با کسی که دوستش دارم امتحانم مکن. مطمئن باش شرمنده ات می شوم . چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ 18:10 мσнα єѕє. امشبم مثل شبای دیگه. رو تختت دراز بکشی. آهنگ بزاری و بازم فکر کنی. به حرفایی که باهم میزدید. به اینکه با غریبه ای رفته. و مثل همیشه چشمات تقاص پس بدن! چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ 17:57 мσнα єѕє. خيانت را مدرسه به ما ياد داد! همانجايي كه گفت:جاي خالي را پر كنيد! چهارشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۲ 14:8 мσнα єѕє. یه روزی میادکه دیگه. سراغ عشق اولشون,. و ای به روزیکه عشق اولت ,. رفته باشه سراغ عشق اولش.
tanhaeerobikhiyal.blogfa.com