SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493436 - 493491)

493436. ƑƛƦƳƛƊӇƛƳЄ
با کسی که دوستش دارم امتحانم مکن. مطمئن باش شرمنده ات می شوم . چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ 18:10 мσнα єѕє. امشبم مثل شبای دیگه. رو تختت دراز بکشی. آهنگ بزاری و بازم فکر کنی. به حرفایی که باهم میزدید. به اینکه با غریبه ای رفته. و مثل همیشه چشمات تقاص پس بدن! چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ 17:57 мσнα єѕє. خيانت را مدرسه به ما ياد داد! همانجايي كه گفت:جاي خالي را پر كنيد! چهارشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۲ 14:8 мσнα єѕє. یه روزی میادکه دیگه. سراغ عشق اولشون,. و ای به روزیکه عشق اولت ,. رفته باشه سراغ عشق اولش.
tanhaeerobikhiyal.blogfa.com
493437. تنهایی ثنا
چشم انتظار لحظه ایی که بهم بگی:. توی چشمات زل بزنم بگم:. نوشته شده در چهارشنبه چهاردهم آبان 1393ساعت 16:32 توسط ثنا. گرگ عاشق شده بود. با دندان گلویش را درید. نوشته شده در دوشنبه چهارم آذر 1392ساعت 11:48 توسط ثنا. ﺑﺎ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﻥ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻣﻦ ﺯﻥ ﺷﺪﻡ . ﭼﻨﺪ ﻫﻢ ﺁﻏﻮﺷﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮ ﺭﺍ. نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم آبان 1392ساعت 4:9 توسط ثنا. ﺻﻮﺭﺕ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﻢ ﮐﺒﻮﺩ ﺍﺳﺖ! ﻋﺠﺐ ﺩﺳﺖ ﺳﻨﮕﯿﻨﯽ ﺩﺍﺷﺖ! افتخار نکن که به اندازه تارموهات رفيق داري . وقتي محتاجشون ميشي ميفهمي کچلي . من رفیقامو هیچ وقت نفروختم . . . فقط موسیقی " غمگین.
tanhaeesana.blogfa.com
493438. •`*•.¸¸.•*´¨تنهایی شب•`*•.¸¸.•*´¨
تنهایی شب `* . . *. تک ستاره ی تنهای شب* *. نوشته شده در یکشنبه چهارم فروردین 1392ساعت 0:4 توسط رضا. درود برتو دوست عزیز. زندگی در این وبلاگ در اوج جریان خود است. با خواندن این مطالب به اوج زندگی خود برسی. نوشته شده در شنبه سوم فروردین 1392ساعت 23:57 توسط رضا. ههه گور پدر هرکی مارو نخواست. نوشته شده در سه شنبه هفتم بهمن 1393ساعت 14:28 توسط رضا. نوشته شده در جمعه دوازدهم اردیبهشت 1393ساعت 0:52 توسط رضا. نوشته شده در جمعه دوازدهم اردیبهشت 1393ساعت 0:50 توسط رضا. Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA.
tanhaeeshab.blogfa.com
493439. به کنج تنهایی طاها خوش اومدید
به کنج تنهایی طاها خوش اومدید. تنها درمان دل پر دردم تویی. چه تلخ است با بغض بنویسی ; با لبخند بخوانند . این وبلاگ از جنس زخم های من است. از جنس آه وناله هایم. اونی که رفت ومن تنها شدم. امیدوارم روزی به اینجا سری بزند وبفهمد من چی میکشم. وبداند دلیل گریه های بی اختیارم چیست. دوستت دارم عزیزم ح. جمعه دوم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 16:19 ] [ taha ]. دوستان شرح پریشانی من گوش کنید. داستان غم پنهانی من گوش کنید. قصهء بی سر سامانی من گوش کنید. ماجرای من حیرانی من گوش کنید. روزگاری من و دل ساکن کویی بودیم. گفتي : تو را تق...
tanhaeetaha.blogfa.com
493440. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaeetarik.persianblog.ir
493441. اینم یه جوره
به اسم مهربانترین شروع میکنم. اینجا رو از روی دلتنگی درست کردم. زیاد حرف نمیزنم مگه اینکه مجبور باشم. اون موقع شاید در مقابل حرف نزدنم حرف زدنم خیلی سنگین بیاد. نوشته شده در شنبه بیست و ششم فروردین ۱۳۹۱ساعت 1:16 توسط alone. به شکوه گفتم برم ز دل / یاد روی تو آرزوی تو. به خنده گفتا نرنجم از / خلق و خوی تو یاد روی تو. ولی ز من دل چو برکنی / حدیث خود بر که افکنی. هر کجا روی وصله منی / ساغر وفا از چه بشکنی؟ گذشتم از او به خیره سری / گرفته ره مه دگری. کنون چه کنم با خطای دلم / گرم برود آشنای دلم. حت ی خدا هم ...
tanhaeevaomid.blogfa.com
493442. سرزمین تنهایی
دیگه دوست ندارم اینجا رو. نوشته شده در چهارشنبه دهم خرداد 1391ساعت 10:7 توسط تنهایی.
tanhaeey.blogfa.com
493443. برگی از خاطرات
برگی از خاطرات تنهایی. بنویس از سر خط . روزها، ماه ها و حتی سالها می گذره. من الان یه دختر جوونم که خیلی چیزارو تو زندگیش درک کرده. اما اونموقع فقط یه نوجوون بودم که فک می کردم دنیا خیلی دیر می گذره. فک می کردم من خیلی دیر بزرگ می شم. اون روزا به اینکه می شه تو زندگی چه چیزایی از دست داد هیچوقت فک نمی کردم. پر از شور زندگی و بدست آوردن بودم. خیلی نمی گذره اما الان تبدیل شدم به آدمی که مدام از داشته هاش محافظت می کنه. اما آخرشم همرو از دست می ده. و حالا فک می کنم چرا نمی شه زمان نگه داشت. شاید دلیلی که ام...
tanhaeeyam1990.blogfa.com
493444. تنهایی من...
سخته خیلی سخته.اینکه به فکر کسی باشی که تو فکر کسی دیگس. ببخشید منو اگه تو این مدت به کسی بد کرد م و بد گفتم و دلی رو شکوندم. امروز اینجا این وبلاگ تموم میشه برای همیشه. شاید یه روزی یه جای دیگه نوشتم. چند وقت پیش (حدود 2 ماه پیش) به دلارام تو وبلاگ سابقش پی ام دادم و یه چیزایی گفتم. تا دیشب که این دو تا پی ام رو داده. عین متنشو میذارم تو وبلاگم.به عنوان آخرین یادگاری یا آخرین خاطره. سلام امیدوارم خوب باشیو خوشحال من یکسال که ازدواج کردم نیومدم که. اومدم چون تو بلشعور مردی اگر میخواستی اذیتم کنی. اما خوب...
tanhaeeye-man.blogfa.com
493445. خوش به حال غنچه های نیمه باز...!
خوش به حال غنچه های نیمه باز! گفتوگو آیین درویشی نبود / ورنه با تو گفتوگوها داشتیم. رقصیدن به ساز کسی نیست. یک رقص دو نفره است. گاهی گامی به عقب. گاهی گامی به جلو. آخی یادش بخیر . چه دلنوشته هایی اینجا میذاشتم. میدونی چرا دیگه اینجا نمیام؟ چون خالیم از نوشتن حتی قد دو تا جمله هم نمیتونم بنویسم . هعییی. نوشته شده در جمعه 24 بهمن1393ساعت 16:14 توسط پرنیان شب. در اعماق وجود تو چیزی نهفته است. دانه ای که می تواند درختی شود. و اندک اند آنهایی که از وجود این گوهر درونی باخبرند. کشف نشده ، محدود و اسیر. دلم گرف...
tanhaeeyemah.blogfa.com
493446. هفته های تلخ ِ من...
هفته های تلخ من. این وبلاگ مجموعه ای از دل نوشته ها و شعرای منه که گاهی تنهائیم رو باهاش پ ر میکنم. ممنون که به تنهائیم میا. ی و منو میخونی. نوشته شده در پنجشنبه سی ام خرداد ۱۳۹۲ساعت 1:53 توسط nell. یک روز در مسیر زمان فراموش می شوم. از هفته های تلخ جهان فراموش می شوم. در اتفاقی ترین توقف یک عقربه. می ایستم و ناگهان فراموش می شوم. یک مشت حرف نگفته که در من سکته می کند. پشت همین لکنت پنهان فراموش می شوم. بگذار صادقانه بگویم که دوستت دارم. تا مرگ مزمنی که در آن فراموش می شوم. غروب سردی از روزهای خدا. و پ ر...
tanhaeeyeman.blogfa.com
493447. ღღ تنهایی تلخ ღღ
ღღ تنهایی تلخ ღღ. بچه ها لطفا به وبلاگ مشترک منو دوستمم یه سری بزنید.خوشحال میشیم.ممنون. Http:/ dokhtaranebarani.blogfa.com. شنبه 4 شهریور1391 ] [ 14:21 ] [ gharebe ashena ] . Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA. Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:" ; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm...آنچه میگش...
tanhaeeytalkh.blogfa.com
493448. ##منــــو تنهـــــــــایی##
به عشق دل خودم. زماني كه مي خواستم پا به اين زمين خاكي بگذارم ،. اشك مي ريختم چون. ميخواستم از خدا جدا شوم. ميداني هنگامي كه خدا داشت بدرقه ام مي كرد به من چه گفت؟ گفت : جايي كه ميروي مردمي دارد كه تو را مي شكنند. اما غصه نخور. چون من در همه حال با توام .تو تنها نيستي در كوله بارت عشق ميگذارم تا. دوست بداري ، قلب ميگذارم كه در آن جا بدهي ، اشك ميگذارم. تا بداني دوباره نزد من بازخواهي گشت. دوشنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۵ 22:22 zzzzz. گاهی نه آشنا درد را می فهمد. نه حتی صمیمی ترین دوست. تنهایی ، خلوت کرد. نفرینت ه...
tanhaeez.blogfa.com
493449. تنهايي قلب من
من فقط عاشق اینم حرف قلبتو بدونم. الکی بگم جداشیم تو بگی که نمیتونم. من فقط عاشق اینم بگی از همه بیزاری. دو سه روز پیدام نشه تا ببینم چه حالی داری. من فقط عاشق اینم عمری از خدا بگیرم. انقدر زنده بمونم تا به جای تو بمیرم. من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام. کار و بار زندگیمو بذارم برای فردام. من فقط عاشق اینم وقتی از همه کلافه ام. بشینم یه گوشه دنج موهای تورو ببافم. عاشق اون لحظه ام که پشت پنجره بشینم. حواست به من نباشه دزدکی تورو ببینم. من فقط عاشق اینم عمری از خدا بگیرم. در انتظار خوابم و صد افسوس.
tanhaegalbman.blogfa.com
493450. Rose
آهسته سخن بگو، اما سریع فکر کن. نوشته شده در جمعه دوازدهم دی 1393 ساعت 21:43 توسط sima. نوشته شده در جمعه سی ام خرداد 1393 ساعت 14:40 توسط sima. نوشته شده در سه شنبه سیزدهم خرداد 1393 ساعت 9:52 توسط sima. زنده باد کسی که وقتی بردم گفت :. اون رفیق منه اما وقتی باختم گفت :. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم دی 1392 ساعت 17:10 توسط sima. ساده و یک رنگ باش. در جهان تا توانی یک رنگ باش. قالی از صد رنگ بودن زیر پا افتاده است. نوشته شده در چهارشنبه یازدهم دی 1392 ساعت 10:19 توسط sima. تا خاک نشدی خاکی باش. کانال ع...
tanhaeghsham.blogfa.com
493451. تنهایی های من
ܓܨ تنها ایستادن نشانه بی کس بودن نیست، یعنی آنقدر قوی هستم که به تنهایی از عهده مشکلات بر آیم ܓܨ. دوست داشتن آن است که :. زیر باران برای دیگری چتری شویم و او هیچ وقت نفهمد که چرا خیس نشد ! د خم ل شاه پ ر ی ون. به خدا گفتم: وجدانن من چی کم دارم که یه دوس پسر ندارم؟ تو همه چی داری احمق،این پسرا هستند که لیاقت تورو ندارن :. والا یه همچین ادمای خاصی هستیم ما:D. تاريخ : پنجشنبه 24 مرداد1392 10:20 بعد از ظهر نویسنده : د خم ل شاه پ ر ی ون. شیطنت را فراموش نکنید . حتی اگہ فیلسوف ترین فرد زندگیتان هستید . از این ...
tanhaehaeman.blogfa.com
493452. هزااااااار شب دوری !
در فراق کسی که مال من نیست / هست! من تو دستای تو مثل سیگار. تو خودم سوختم و دود شدم. عاشقت بودم و هستم اما. من تو این رابطه نابود شدم. مثل یه حسرت شیرین تو دلم ، تو مثه قصه و رویا بودی. مثل یه حادثه از سمت خدا ، تو مثه معجزه زیبا بودی. تو ، به من زخم زدی دل کندی. من موندم و شب تنهایی. دل من از تو خون اما. هنوزم واسه من زیبایی. تو هنوزم همه ی وجودمی. من هنوز با یاد تو درگیرم. من هنوزم واسه تو دلتنگم. من هنوزم واسه تو میمیرم. اسممو تو خلوتت صدا بزن ،منو که این همه بی قرارتم. خیلی دلم گرفته . . . شما که سوا...
tanhaehaye3p.blogfa.com
493453. तन्हा एहसास #TanhaEhsaas | Palkon ki nami liye, ye Ehsaas hai mere Dil ka…
तन ह एहस स #TanhaEhsaas. Palkon ki nami liye, ye Ehsaas hai mere Dil ka…. 8220;आख र म ट ज … ”. By तन ह एहस स #TanhaEhsaas. Tanha #ehsaas #TanhaEhsaas #khamosh #shahar #yaad #dard. क छ अध र स अरम न क ब झ उठ य ,. स ल स म झस क य इतन र ठ ज़ न दग. र ह मह ब बत व ल भ तन ह ह ग ज़र ,. द ल म कई न स र ल ए य ट ट ज़ न दग. कई मर तब द ख ख़ व ब र शन व ल म न ,. पर ख व ब स सच ल ए य झ ठ ज़ न दग. क सन बख श हम सबन ह ल ट ज़ न दग. Written on February 28, 2015). न खर ज त …. By तन ह एहस स #TanhaEhsaas. म र ह अरम न क ट कड़ पड़ थ ज धर ज त.
tanhaehsaas.wordpress.com
493454. The last love me & you
The last love me and you. خود را چه تنها یافته ام با تو می دانم که نمی مانی شریک تنهاییم. نمی شوی می روی من می مانم تا نظاره گر این تنهایی باشم که از آن. در سکوت به تنهایی خود تنها می اندیشم و در تنهایی به تنهابودن تنهایی. غبطه می خورم که چه زیباست تنهایی! نوشته شده در یکشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 17:8 توسط ALONE. نوشته شده در یکشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 1:31 توسط ALONE. وقتی که زندگی هم. در قعر یک نقاب است. یا که خیال مردن. در روح یک صداقت. از جسم خاکی ما. در فهم خوب بودن. وقتی که سردی خشم. ممنون از ...
tanhaei-alone.blogfa.com
493455. دریای غم
اموزش نصب دزدگیر اماکن. این روزها بازار خرید سیستم های امنیتی مانند دزدگیر بسیار داغ داغ است و همین باعث پدید امدن فرصت های شغلی فروانی شده است.یکی از این فرصت های شغلی چیزی نیست جز نصب و راه اندازی سیستم های فوق.اگر بتوانید مراحل اموزش نصب دزدگیر اماکن. اموزش نصب دزدگیر اماکن. همین الان می توانید با یک تماس تلفنی با کارشناسان مهرگان سیستم از آخرین نحوه برگزاری کلاس های اموزشی در رابطه با. اموزش نصب دزدگیر اماکن. نوشته شده در جمعه شانزدهم آبان 1393ساعت 11:5 توسط مهران نظر بدهید. باید قبل از پاسخ دادن به ...
tanhaei-arash.blogfa.com
493456. .::: تنهایی - عاشق :::.
تنهایی - عاشق : :. از يادم هر گز نرفتي! اما از ياد تو رفتم . تک تک این لحظه ها و حتی ثانیه هاش رو میشمارم و هر ثانیه اش واسه من قد یه عمر طول میکشه و کارم شده فقط انتظار واسه مردن شاید که اون دنیا بتونم تو رو دوباره ببینم. هرجا هستی خوشحال باشی و موفق ، ولی بدون که روزگارو واسه من زهر کردی ، در حالی که میتونستی واسه دوتامون زندگی رو شیرین تر از عسل کنی . روز از جدایی میگذره ولی میبینی که هنوزم فراموشم نشدی و هرچی دورتر میشی از من ، بیشتر احساست میکنم! بعد از این همه مدت من هنوزم. چطور دلت اومد بری. چند س...
tanhaei-ashegh.blogfa.com
493457. تنهایے من و بارون
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و ششم مهر 1393 توسط هیس! روزهای خوب باهم بودنمان گذشت. دلم تنگ است برای آن لحظه های شیرین با هم بودنمان! دلم برای آن دوستی ساده و بی کینه تنگ شده است. کاش دوباره آن روزهای شیرین مان تکرار می شد . نوشته شده در تاريخ پنجشنبه دوازدهم تیر 1393 توسط هیس! اسم من رو خدا تو حآشيه دفتر زندگي نوشت ، و اين عادتي شد براي همگان ، که هميشه در حآشيه. دقيقا مثل حاشيه نويسي هآي شب امتحان. آنچه بر حاشيه کتاب مينويسيم ، تنها براي ياد آوريست . حتي اگر مهم ترين مطالب باشد. دلم درخواب پروانه شدن ،.
tanhaei-baroon.blogfa.com
493458. عشق.تنهایی.غم
آهنگ های حمید عسکری. دل های نزدیک . ای کاش نبودی . لیست آخرین پست‌ها. جمله های زیبای عاشقانه *. آپلود نا محدود فایل * *. رهایی از غم * *. آجی یلدا * * *. آجی رها * *. سیم آخر * *. دلعشقتنهایی.مطالب عاشقانه.احساس.دوست داشتن. دل نوشته های یه آدم تنها! دوشنبه 4 دی 1391. با سلام به همه دوستان! به وبلاگ من خوش آمدید! خوشحال میشم اگه نظرتون رو در مورد نوشته هام بدید. آهنگ های حمید عسکری. سه شنبه 12 دی 1391. نوع مطلب : آهنگ های غمگین،. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید! نظر یادتون نر ه! دوشنبه 11 دی 1391.
tanhaei-e-farshid.mihanblog.com
493459. تنهایی های من...
یه کم درد و دل با خودم. ஜ ஜ ReaL DreaM ஜ ஜ. یه کم درد و دل با خودم. امروز دلم خیلی گرفته نمی دونم چرا این حرفارو با خودم زمزمه می کنم اما این حرفا از تنهاییا دورم می کنه، بهم باور میده که تو سخت ترین شرایط هم یکی پیشمه فقط باید از دریچه ی قلب درکش کنم و از این طریق به حرفاش گوش کنم. تا دلتنگی های بد به خدا میسپارمت همراه تنهایی من. نوشته شده در تاریخ جمعه 13 اسفند 1389 توسط مهدی. یه سلام با بوی خوش آشنایی. همراهای عزیز، نظرتون رو از این دل تنها دریغ نکنید شاید مرهمی باشه روی زخمای تنهایی.
tanhaei-e-man.mihanblog.com
493460. عشق دروغه
داستان کوتاه تلفنی به آسمان. آخه چرا با من؟ کانون هواداران مجید خراط ها. کانون هواداران علی تکتا ( زیبایی ). بچه ها این سایت رو حتما باز کنید و بخونید خیلی مهمه. دختری 19 ساله که شوهر میخواهد! متین ( دوست داشتن دروغه ). عاشقانه ( نادیا ). دل خوش* * (آجی کوثرم). خواب عاشقانه ( ستاره ). مهمان زود گذر ( دریا ). هستی ( عاشقانه دوستت دارم ). ای عشق از ماندن بگو. رگ خواب این عشق دست تو بوده. هیچ کسی تنهاییم را حس نکرد. ღ درد و دل ღ =. عشق بزرگترین دروغ دتیاست. عشق یبزرگترین دروغ دنیاست 2. عاشقانه 2 ( سحر ).
tanhaei-eshgh.blogfa.com
493461. تنهایی های من
تو آسمون دنیا هرکسی ستاره ای داره/چرا نوبت ما که میشه آسمون جایی نداره. من به آمار زمین مشکوکم . اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا این همه آدم تنهاست؟ یه مدتی دیگه اینجا نمی نویسم . شایدم اصلا دیگه اینجارا تعطیل کنم . ولی فعلا از این به بعد. آپ می کنم . حتما سر بزنید . نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۹۰ساعت 10:37 توسط تنهاترین تنها. خسته شدم خسته هرچی درده. رو دوش من درده هزار تا مرده. جنگ با این همه غم و غریبی. یکی بگه رسم کدوم نبرده. از هنگامي که خداوند مشغول خلق کردن زن بود، شش روز مي گذشت.
tanhaei-haye-man.blogfa.com
493462. تنهایی های من
نویسنده : من تنها. ساعت ۱٢:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/۱۳. نامه ای به خدا. نویسنده : من تنها. ساعت ٢:۳۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٩. Nemidonam chera inghad halam bade hayadam ke na 100% midonam cheme. Khiliii khilii dor shodam azat shohar.khilii . Delam khilii tangeee vase arezooham.shayad hame harfaye man oo to khhilii zoodtar behesh resiideh bashi . Nemidonam alanam daram ya na? Ama khilii aziyat shodam to in modat khilii . Nemigam to badii ya inke bad kardii .na to marde khobii hastii boodiii . Ahmaghane va sadeh....
tanhaei-haye-man.persianblog.ir
493463. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhaei-jodaei.blogfa.com
493464. تا اخرین غروب دنیا دوستت دارم
تا اخرین غروب دنیا دوستت دارم. شب ازدواجشه ای دل عزاداری کن. من دارم میترکم خدا خودت کاری کن. که دل چشم همه نگیره بوس از لب. فکر آبروی من باش آبرو داری کن. یادم نمیره ای خدا تموم حرفاتم. دست یگی دیگه رو گرفت تو دستاش. چشمای اونم مثل من از گریه خیسه. اما خودم خوب میدونم از شوق اشکهاست. مبارکش باشه خدا از اون گذشتم. بزار خیال کنه ازش آسون گذشتم. راضی شده به مرگ من میخوام بمیرم. دست کشیدم از زندگی از جون گذشتم. یادم نمیره ای خدا تموم حرفاتم. دست یگی دیگه رو گرفت تو دستاش. چشمای اونم مثل من از گریه خیسه.
tanhaei-man.blogfa.com
493465. تنهــایـی مــن و تــو
تنهایی من و تو. تنهایی، گاهی وقت ها تقدیر ما نیست ترجیح ماست! دلبری کردنت ای یار. تاریخ : دوشنبه 26 مرداد 1394 14:16 نویسنده : رسول. دلبری کردنت ای یار دل آزار کم است. دوستت دارم و این جمله چه بسیار کم است! نعره از عمق دل و جان بزند آهویی. که شود یک شبه در دام گرفتار کم است. کشته ی عشق زیاد است ولی اینگونه. جان به جان دادن ما پیش تو یکبار کم است. تیغ بر دست ودل ما زدنت نیست ، غمی. که در این دوره زمانه گل بی خار کم است . از دل چاه مکش یوسف ما را بیرون. گرگ در شهر زیاد است و خریدار کم است. دلم که می گیرد.
tanhaei-manoto.blogsky.com
493466. عشق یعنی عشق هستی به رضا
عشق یعنی عشق هستی به رضا. هستی به عشقش رسیییییییییید! نوشته شده در پنجشنبه دهم فروردین 1391ساعت 1:24 توسط شبگرد تنها. بازي با احساسات مردم. بينيد چقد با احساسات ما و شما بازي شده. البته من از همون اولشم باورم نميشد. و اما سخني از نويسنده وبلاگ :. جمعه 18 آذر1390 ساعت: 20:53. توسط:د خت ر م رده. بیا وب خودم و رمزو بهم بده. هستی اصلا وجود نداره که بخواد م رده باشه. این نوشته ها توهمات ذهن محدثه دختر خاله ی منه که از خاطرات من با رضا استفاده کرده. من يه هكر نيستم و هدفمم هك كردن اينجا نبود. اومدم بگم كه هستم.
tanhaei-marg.blogfa.com
493467. دلــتــنــگــتـــم!!!!!
فراموش شده ي بي گناه* *. فقط برای تو . در هم بر هم. ღخاطرات یه دختر دبیرستانیღ. عشق پر زده ی من. اگر تنهاترين تنها شوم باز هم خدا هست. ღ اهسته صدایم کن ღღ. جایی برای دلتنگی هایم *. آوای انتظار همراه اول. قيمت روز و لحظه ای طلا، سکه ، نقره ، مس و ارز در بازار ايران. Car o Pic.biz. دانلود آهنگ و فیلم با لینک مستقیم. دانلود رایگان فیلم با لینک مستقیم. آپلود عکس رایگان و دائمی. حسود نیستم اما وقتی دیدم واسه دوستم اس اومد کی میرسی خونه عشقم یکم دلم خواست. کاش یکی پیدا میشد وقتی میدید. به جای این که بپرسه چته؟
tanhaei-me.blogfa.com
493468. tanhaei-persian
اس ام اس های تنهایی. اس ام اس تنهایی. پیامک جدید و زیبا در مورد تنهایی. Sms tanhayi in bisms. این روزها در خودم به دنبال یک کلیک راست میگردم. تا از خودم یک copy بگیرم و کنار خودم paste کنم. شاید از این تنهایی خلاص شدم. اس ام اس یاد و تنهایی. Sms tanhayi in bisms. یادش ستاره دنباله داری است که. آسمان را بین من و تنهایی قسمت می کند. اس ام اس درد تنهایی. Sms tanhayi in bisms. تنها یک تنها میداند. تنهایی تنها درد یک تنها نیست. اس ام اس تنها ماندن. Sms tanhayi in bisms. تنهایی تقدیر من نیست ترجیح منه. این روز...
tanhaei-persian.blogfa.com
493469. عاشقانه های رضا
سه شنبه هفدهم بهمن 139115:59به قلم: رضا کمالی. پر فروش تري رمان عاشقانه. سال تا هفته هاي بعد در اين. وبلاگ به فروش ميرسد. علاقه مندان براي خريد اين كتاب تا 28بهمن. دل شكسته داستان زندگي پسري عاشق است. براي خريد اين كتاب به وب سايت. دوشنبه شانزدهم بهمن 139113:7به قلم: رضا کمالی. دوشنبه بیست و یکم مرداد 139212:3به قلم: رضا کمالی. چهارشنبه شانزدهم مرداد 139212:45به قلم: رضا کمالی. یکشنبه سیزدهم مرداد 139217:35به قلم: رضا کمالی. با سلام خدمت دوستان عزیزم با قسمت اول داستان دلشکسته در خدمتتونم این داستان.
tanhaei-reza.blogfa.com
493470. دلنوشته های تنهایی
دلنوشته های تنهایی،درد و دل. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﭘﺴﺮﺍ ﻧﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺭﯾﺸﻮ ﻗﺪﺷﻮﻥ . . . ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻌﺮﻓﺘﺸﻮﻥ! ﺳﻼﻣﺘﯿﻪ ﺩﺧﺖﺭﺍ ﻧﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﺸ. نوشته شده در دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 20:9 توسط H.A. ﺳﻼﻣﺘﮯ ﺭﻭﺯﮮ ڪه ﻣﻦ ﺧﺎڪ ﭘﺎﮮ ﻫﻤﮧ ﺑﺎﺷﻢ . . . ! ﻭ همہ ﭘﺎﮮ ﺧﺎڪ ﻣﻦ هی. نوشته شده در دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 20:8 توسط H.A. چه زیبا نقش بازی می کنیم و چه آسان در پشت نقابهایمان پنهان می شویم حتی خدا هم از آفرینش چ. نوشته شده در دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 20:4 توسط H.A. نوشته شده در دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 20:4 توسط H.A.
tanhaei.blogfa.com
493471. تنهایی
نه، من خانه ای ندارم، حرفی نمانده است. دیوار و سقف خانه من، همین هاست که مینویسم. همین طرز نوشتن، از راست به چپ. چهارشنبه 31 تیرماه سال 1394. سلام، حال همه ما خوب است. ملالی نیست جز گم شدن گاه به گاه خیالی دور. که مردم به آن شادمانی بی سبب میگویند . دلبرکم چیزی بگو [0]. چهارشنبه 3 تیرماه سال 1394. همون دفعه اول که با اسم طرف صدام کردی باید میفهمیدم مملکت کونکش خونست. پن: آدمهایی که تو گذشته خوابیدن هیچ عنی نیمشن، چون چیزی که الان دارن رو هم از دست میدن. مثل همین الان. دلبرکم چیزی بگو [0]. گاهی هم هر دو !
tanhaei.blogsky.com
493472. تنهایی
Wednesday, July 11, 2012. Thursday, December 11, 2008. رستنی ها کم نیست، من وتو کم بودیم. خشک و پژمرده و تا روی زمین خم بودیم. گفتنی ها کم نیست، من و تو کم گفتیم. مثل هزیان دم مرگ، از آغاز ، چنین در هم و بر هم گفتیم. دیدنیها کم نیست، من و تو کم دیدیم. بیسبب از پاییز، جای میلاد عقاقیها را پرسیدیم. چیدنیها کم نیست، من و تو کم چیدیم. وقت گل دادن عشق، روی دار قالی، بیسبب حتی، پرتاب گل سرخی را ترسیدیم. خواندنیها کم نیست، من و تو کم خواندیم. من و تو سادهترین شکل سرودن را در معبر باد، با دهانی بسته، وا ماندیم.
tanhaei.blogspot.com
493473. تنهایی
مهندسی نرمافزار – ترم دوم ۹۲-۹۳. مهندسی نرمافزار ۱ – ترم دوم ۹۲-۹۱. ساختمان داده – ترم دوم ۹۱-۹۲. مهندسی نرمافزار ۲ – ترم اول ۹۱-۹۰. گرافیک کامپیوتری – ترم دوم ۸۹-۹۰. مهندسی نرمافزار – ترم دوم ۸۹-۹۰. چه زود لحظهها خاطره میشود، خاطرات رویا میشود، رویاها فراموش! صدا و سیمای ایلام. طراحی سامانه بیماران AS. دانشگاه علوم پزشکی تهران. درگیر با پروژههای ITS/سازمان مالیات کشور. کپی رایت ۱۳۸۸-۱۳۹۰ · تنهایی · قدرت گرفته از وردپرس.
tanhaei.com
493474. نفس بکش اینجا نفس قنیمته
نفس بکش اینجا نفس قنیمته. یکشنبه 30 بهمن 1384. نمی دونم با اینکه بازدید کننده ندارم چرا میام اما آدم به امید زندست. این ID :hamid 5464@yaho.com منه بگید چی بگم.تا اون نظر شما بای. نوشته شده توسط حمید در یکشنبه 30 بهمن 1384 و ساعت 12:02 ب.ظ. شنبه 29 بهمن 1384. یک کلیک یک غذا. یه لینک میزارم اگه خواستی یه خورده احساس مفید بودن بکنی کلیک کن. سازمان ملل یه سایت راه انداخته که اگه بری و رو لینک زرد وسط سایت کلیک کنی اسپانسرهای سایت هزینه ی غذای یه بچه ی گرسنه رو میدن بدون هیچ هزینه ای کمک کن. شنبه 29 بهمن 1384.
tanhaei.mihanblog.com
493475. تنهایی
دلم خوش نیست غمگینم. تومیخوانی فقط شعری وزیرلب آهسته میگویی:. سلام ب همه ی شمادوستان عزیزم ازاینکه تمام این مدت ب وب من سرمی زدید. شایداین آپ آخرم باشه شایدم اگه قسمت شدبازپیشتون برمیگردم. دلم براتون تنگ میشه. هیچکدوماتونافراموش نمیکنم شماهم منافراموش نکنیدااااااااااااااا. امیدوارم هرجاک هستیدشادوموفق باشید. راستی اگه باحرفام یا.رنجوندمتون حلالم کنید! بهانه های ماندن ک تمام شود. ساعتی غرق درونم باشم! ونه محتاج نگاهی ک بلغزد برمن. دلم تنگ خودم گشته وبس. فقط1روزمونده,1روزازهمه اون خاطره ها! وقتی سر کلاس در...
tanhaei0074.blogfa.com
493476. نيمكت تنهايي
دل نبندبه هر انی.فکرنکن که برتری.خیلیاکه ازمن سرن واماالان موندن عقب چوووون من تنهام خداپشتم وسختیاروتوراه کشتم تومتکی به همین باش ودست بذارروزمین پاشو! سلام مریمم.امیدوارم ازوبم خوشتون بیاد. تاريخ شنبه هفدهم فروردین 1392ساعت 20:17 نويسنده مريم. چشمشآن را ميزني ! اين روزهآ دوره ي. تاريخ یکشنبه هشتم بهمن 1391ساعت 18:35 نويسنده مريم. آنطرف پنجره ی بسته. لای این پرده ی آویخته رامی کاود. تا تو را در یابد، نورخورشید که از منزل پر مهر خدا آمده است. لب درگاه تو در یک قدمی می ماند. با خودم عهد بستم. تاريخ شنبه ه...
tanhaei0098.blogfa.com
493477. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaei02.persianblog.ir
493478. آموزشهای جدید و روز،نرم افزارهای ایرانی
آموزشهای جدید و روز،نرم افزارهای ایرانی. اگه ترفند و آموزش میخوای بیا تو. بیا این سایت پشیمون نمیشی. اگه میخوای یه سایت داشته باشی با بازدید بالا بیا سایتمون:. همه چی توی این سایت هست. نوشته شده در جمعه سوم مرداد 1393ساعت 23:39 توسط داوود. آموزشها و نرم افزارهای فارسی. اینجا هر ترفندی بخوای هست.
tanhaei09.blogfa.com
493479. *.:.*lonly girl *.:.*
Lonly girl *.:.*. برای اخرین نفس هایم. رها اومد خوش اومد. چشم حسود کور دوباره اومدم. اول یه سلام مخصوص خدمت دوستای گلم مخصوصا خودش می دونه. دوم بازم خودش میدونه. قرار بود نیام ولی الان اومدم. قربون دوستای گلم برم من. اومدم بگم که هنوز زنده ام. یکی هس که نمی تونه منو ببینه. یکی هم هس که منو دوست داره. من بد قول شدم. اول بخاطر اینکه به هومن قول دادم هر روز اپش کنم بعد اینکه. قرار بود اپ نکنم. من کلا ادم بدقولیم. تو این چند روزه فقط یکی ازم سراغ گرفت که خودش می دونه. معنی بیسی رو فهمیدم. دیونه از قفس پرید.
tanhaei1.blogfa.com
493480. ...
من به شیشه اتاقت خیره می شم سنگ می شم. هر شب این موقع می شه بد جوری دلتنگ می شم. شنبه چهارم خرداد 1392 ] [ 23:25 ] [ amin ] . ﺑﺎروﻧﻪ از ﺳﺮ ﺷﺐ ﻫﻤﺶ ﻣﻲﺑﺎره. ﺗﻮ ﮔﻮﺷﻢ داد ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻫﻤﺶ ﻣﻲﻧﺎﻟﻪ. ﻣﻴﮕﻪ ﻫﻴﺸﻜﻲ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﻏﺮﺑﺖ اﻳﻨﺠﺎ رو ﻧﺪاره. زﻧﺪﮔﻲ ارزش اﻳﻦ ﻫﻤﻪ اﺷﻜﻬﺎ رو ﻧﺪاره. سه شنبه بیست و چهارم بهمن 1391 ] [ 18:39 ] [ amin ] . خیلی وقته که دلم برای تو تنگ شده. قلبم از دوری تو بدجوری دلتنگ شده. بعد تو هیچ چیزی دوست داشتنی نیست. کوه غصه از دلم رفتنی نیست. حرف عشق تو رو من با کی بگم. همه حرفا که آخه گفتنی نیست. من درد می کشم.
tanhaei110.blogfa.com
493481. تنهایی
سلام عزیزانم من سجاد هستم یه عاشق دل شکسته که هنوز به عشقش نرسیده مطالبیم که مینویسم حرفهای دلم است وامیدوارم ازمطالبم خوشتان بیاید. لطفا نظراتان هم برایم بگذارید مر30 ازهمگی. دوستتان دارم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه. هرکیم میخواهدلینک شودعزیزان بگویدتالینکش کنم ومنوبااسم تنهایی لینک کنید. عاشق يك لحظه نگاهت. روگا راه بی پایان. ღ ღبهشت دلتنگيهاي من ღ ღ. به بلندای کوه دماوند. اهل سنت لطفا پاسخ بدهند؟ خسته ام . خیلی خسته. عاشقانه جايي براي دلتنگیهایم. قلبهای شکسته وتنها. . *. آخرین نور امید من *. تاريخ : دو...
tanhaei111.blogfa.com
493482. درد و دل
میخواهم در تنهایی بپوسم تا ببینم لاشه هایم نصیب چه کسی میشود. بی تقصیر بودن عذابم میده. گاهی وقتا به این فکر میکنم ایا واقعا من نحسم? اگه نیستم چرا همه میگن. چرا من 13 به در به دنیا اومدم. مگه دست من بوده? نوشته شده در پنجشنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 16:32 توسط تنها در این وادی. اما پس چرا احساس خاصی ندارم? پس چرا بازم تنهام? نوشته شده در پنجشنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 14:17 توسط تنها در این وادی.
tanhaei13.blogfa.com
493483. •°•°•کلبه تنهایی من•°•°•
وقتی کسی رو دوست داری. این یه چیزه . وقتی کسی تو رو دوست داره. این یه چیز دیگس . وقتی کسی رو دوست داری ، که تو رو دوست داره. این یعنی همه چیز ! دارید همچین کسی رو؟ نوشته شده در چهارشنبه 95/9/24ساعت 7:10 عصر توسط mohadeseh نظرات . دو تا گنجشک بودن یکی داخل اتاق یکی بیرون پشت شیشه گنجشک کوچولو از پشت شیشه گفت: من همیشه باهات میمونم. قول میدم! و گنجشک توی اتاق فقط نگاهش کرد! گنجشک کوچولو گفت : من واقعأ "عاشقتم"! اما گنجشک توی اتاق فقط نگاش کرد! نوشته شده در چهارشنبه 95/9/24ساعت 7:8 عصر توسط mohadeseh نظرات .
tanhaei1379.parsiblog.com
493484. tanhaei17
قالب وبلاگ میز کار. دانلود قسمت یازدهم سریال شاهگوش. دانلود قسمت یازدهم شاهگوش. دانلود قسمت یازدهم سریال شاهگوش به همراه پشت صحنه. دانلود قسمت یازدهم سریال شاهگوش به همراه پشت صحنه. دانلود سریال جدید و فوق العاده زیبا , دیدنی , کمدی. کارگردان : داوود میر باقری. موضوع : اجتماعی و کمدی. میانگین هر قسمت : 90 دقیقه. میانگین حجم هر قسمت : 600. تاریخ انتشار : 1392. بازیگران :محسن تنابنده اکبر عبدی سیروس گرجستانی -. برچسبها: دانلود قسمت یازدهم سریال شاهگوش به همراه پشت صحنه. دانلود قسمت یازدهم سریال شاهگوش.
tanhaei17.blogfa.com
493485. √ عـِـ×ـشق زפֿـــ×ـمـــے√
چهارشنبه بیست و پنجم دی ۱۳۹۲. JuST FoR U eshQaM. جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴. م ن ه مین م. کفشهآﮮ پآشن ه ب لن د}. چ م ن هآ}. غ لت میز ن م. ع شوه ریخت ن}. رآ خوب یاد م ن داده ا ند. و قتﮯ ا ز ک نار م ر د میشوﮮ. ا دک لن م}. م ستت نمیک ند. گآهﮯ ا ز ف رط غ ص ه. رآ بآ {ت مآم د نیآ}. ع وض نمیک نم. جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴. من منҐ تغییرے نخواهҐ کرد! اگہ مے خواهے مثل دیگران باشҐ. جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴. جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴. زمانی که معشوقه ات از تجاوز تنهایی درد میکشید. یکشنبه بیست و نهم دی ۱۳۹۲. که نی ست ی. به جهنم که نیستی.
tanhaei18.blogfa.com
493486. بی همتا
بی تو فردایی ندارم. نوشته شده در ۹۳/۱۲/۱۳ساعت 13:31 توسط دختری از جنس اشک. نوشته شده در ۹۳/۱۲/۱۳ساعت 13:8 توسط دختری از جنس اشک. نوشته شده در ۹۳/۱۲/۱۳ساعت 13:3 توسط دختری از جنس اشک. نوشته شده در ۹۳/۱۲/۱۳ساعت 13:2 توسط دختری از جنس اشک. نوشته شده در ۹۳/۱۲/۱۳ساعت 12:58 توسط دختری از جنس اشک. باز در پنجه ی تاریکی شب. سوز این سینه ی من حسرت تست. باز در سجده ی کفر آلودم. یادت ایمان مرا با خود شست. چشمت افسونگر احساس نیاز. رقصت احیاگر بی تابی هاست. هم در این خانه ی پر گشته ز آه. یاد تو علت بی خوابی هاست.
tanhaei2.blogfa.com
493487. هوالمحبوب
شما چه رنگي هستيد؟ شما چه رنگی هستید! طالع بینی رنگ تولد. نوشته شده در دوشنبه چهارم بهمن ۱۳۸۹ساعت 10:6 توسط تنها. حتی اگر خرافاتی نباشید، توصیه های خوب و قدرتمندی لابه لای این خط ها وجود دارد. این متن توسط مؤسسه ی آنتونی رابینز برای موفقیت شما فرستاده شده است و تا بحال 10 بار در سرتاسر جهان فرستاده شده است. به مردم بیش از آنچه انتظار دارند بدهید و این کار را با شادمانی انجام دهید. همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید خرج نکنید و یا همان قدر که می خواهید نخوابید. نکات قابل تامل درب...
tanhaei20.blogfa.com
493488. حرفهای دختری تنها
بگذار من بهانه را دستت دهم. برو و هركس پرسيد بگو. هميشه سرسختانه عاشق بود. بگو فرياد مى كرد. همه جا فرياد مى كرد فقط مرا مى خواهد. بگو دروغ مى گفت. مى گفت هرگز ناراحتم نكردى. هميشه درگير افسون نگاهم بود. نخواست كسى جز من در دلش خانه كند. تاریخ پنجشنبه 11 آبان1391 ساعت 6:28 بعد از ظهرنویسنده تنها. نامه غضنفربه دوست دخترش. تاریخ دوشنبه 8 آبان1391 ساعت 3:46 بعد از ظهرنویسنده تنها. کسانی رو که دوست داری زودتر از دست میدی. تاریخ جمعه 5 آبان1391 ساعت 7:41 بعد از ظهرنویسنده تنها. کنار او، کنار عشقش، شانه به شان...
tanhaei2011.blogfa.com
493489. ســــــــــــکـوت بــــــــارانــــــی
دلم که برایت تنگ می شود. با آنکه می دانم همه جا هستی. اما به آسمان نگاه می کنم. چرا که آسمان سه نشانه از تو دارد. و چون یک دست مهربان همیشه بالای سر ماست. خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه عاشقت شدم. تو رابخشنده پنداشتم و گنهکارشدم. تو را وفادار دیدم و هرکجا رفتم باز گشتم . تو را گرم دیدم و سردترین لحظات به سراغت امدم. و تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟ نوشته شده در جمعه 30 خرداد1393ساعت توسط Z. زجر آورترین آدمها . زجر آورترین آدمها اوناییان که :. نه اونقدر بدن که ازشون ناامید بشی. تا برایت از صبر بگویم!
tanhaei2012.blogfa.com
493490. ......تنهایی
عشق اقیانوسیست که اگر درونش غرق بشی نمیتونی طلب کمک کنی. تو را من با دلم آغشته کرده. زعشق و امید با دلم همخانه کرده. بخوان آواز عشقی در کنارم نازنینم. تو کجایی تا ببینی ظالمان در ظالمی استاد گشتند. من در پی ات هر روز و شب دیوانه گشتم. ای عزیز مهربانم روی تو زیباترینم من تو را پیدا کنم درسجده گاهم در دلم در دیده هایم. خوب من اشکم ببین دل تنگ تنگم. گر تو را نامی بنامم از همه خوبی دنیا تنها تو هستی عشقی وفادار. ای خدایم نازنینم در برم بنشین کنارم. عاشقم ای مهربانم ای رفیق ماندگارم. در آغوش خود بفشارم! مثلا"...
tanhaei21.blogfa.com
493491. دلنوشته ها
نوشته شده در سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت توسط فرزان. امیدی است که هیچ گاه بسته نمی شود! تنها کسی است که با دهان بسته. هم میتوان صدایش کرد! هم میتوان سراغش رفت! تنها خریداری است که اجناس شکسته. را بهتر بر میدارد! تنها کسی است که وقتی همه رفتند. کردند آغوش می گشاید! گذاشتند محرمت می ماند! است که دلش با بخشیدن آرام میگیرد نه یا تنبیه کردن! نوشته شده در سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت توسط فرزان. التماس دعا خیلی محتاجم. نوشته شده در چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ساعت توسط فرزان. برای خودم مردی شده ام. نوشته شده...
tanhaei23.blogfa.com