SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493545 - 493599)

493545. دل نوشته های من....
دل نوشته های من. بي هم بودن حروممون باشه. احساس میکنم کر و لال. فقط صفحه ی کیبوردم. روزانه هاي سانا و سامي.
tanhaeimaaan.blogfa.com
493546. تنهایی های همیشگی من
تنهایی های همیشگی من. و چه زیبا گفت شاملو :. لمس تن تو شهوت است و گناه . حتی اگر خدا عقدمان را ببندد . داغی لبت ، جهنم من است . حتی اگر فرشتگان سرود نیکبختی بخوانند . هم آغوشی با تو ، هم خوابگی چرک آلودی ست . حتی اگر خانه ی خدا خوابگاهمان باشد . فرزندمان ، حرام نطفه ترین کودک زمین است . حتی اگر تو مریم باشی و من روح القدوس . خاتون من . حتی اگر هزار سال عاشق تو باشم . یک بوسه ، یک نگاه حتی حرامم باد . اگر تو عاشق من نباشی . یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۵ ] [ 23:30 ] [ مهدی ] . یه آرزو دارم . بی حوصله ام .
tanhaeimahdi.blogfa.com
493547. دانلود آهنگ,دانلود فیلم,اس ام اس,
دانلود آهنگ,دانلود فیلم,اس ام اس,. دانلود آهنگ,دانلود فیلم,اس ام اس,آهنگ,عکس,فیلم,چت,قشقایی چت,سایت قشقایی ها,بهترین چت روم فارسی,چتروم. نرم افزار طراحی سایت. طراحی سایت حرفه ای. طراحی سایت و قالب. طراحی وب سایت هتل. گام های طراحی سایت. طراحی سایت شبکه اجتماعی. طراحی سایت و نکات. طراحی سایت و وبلاگ. طراحی وب سایت علمی. طراحی سایت و وبلاگ. فول البوم احسان خواجه امیری. فول آلبوم امین حبیبی. فول آلبوم امین رستمی. فول آلبوم ایرج مهدیان. فول آلبوم گروه آریان. فول آلبوم امیر ثالثی. فول البوم امید جهان. فول آلب...
tanhaeiman.blogfa.com
493548. ✿ ړۅےاے Ґכּ✿
من به انچه امید بستنی است امید بسته ام. سه شنبه پنجم آذر 1392. سه شنبه پنجم آذر 1392. بعضیآ تو دل مآ جآ دآر. ا منﮧ و موندن ی ט. تو روده مو ט. سه شنبه پنجم آذر 1392. رو بعضیام باس برچسب زد. یکشنبه بیست و ششم آبان 1392. בوست בاشت ن ت. گ فت : می. ے ف رق س رت ک ج. اشت ن ت بخو. یکشنبه بیست و ششم آبان 1392. بآر س نگینی رو دوش مه! و خ دآو ند م نو آف رید. تآ و سیله ای بآش م برآی. آسفآلت" ک رد ن د ه ن. بآر س نگینی رو دوش مه! جمعه دهم آبان 1392. یعنی همسر اینده من الان دوست پسر کیه؟ جمعه دهم آبان 1392.
tanhaeiman17.blogfa.com
493549. تـ ــــنهایے مــَــــــــــــــــــــــن
1575;سلایدر. ت نهایے م ن. ت نهایے آنجایے ست که نبودنت آه هیچکس را بلند نکند. سه شنبه بیستم آبان ۱۳۹۳. سهم من از تو. سهم من از تو. دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴. دنیا آنقدر کوچک باشد. ڪ ہ آدم های تکراری را روزی. ه زار بار ببینی. ڪ ہ نتوانی آن کس را. حتی یک بار ببینی. ﺩﻟﻢ ﮐﻪ ﻫﻮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﮑﻨﺪ. ﻣﯽ ﺁﯾﻢ ﻭ ﺍﯾﻨﺠﺎ . ﻣﯽ ﻧﻮﯾﺴﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﺨﻮﺍﻧﻰ. ﻫﻤﻪ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻫﺎﻯ ﻣﺮﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪ و کپي ميکنند. ﻭ ﯾﺎﺩ ﻋﺸﻖ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﻨﺪ. یعنے عاش ق اون دقایقی هستم. که به محض دیدن قامت دوس داشتنیت . که چارچ شمے به مون زل زدن. بجز دوری ت و.
tanhaeiman2014.blogfa.com
493550. شخصی
tanhaeiman92.blogfa.com
493551. من و تو
مهلت شرکت از شنبه تا پنجشنبه هر هفته و جمعه ها قرعه کشی است. نحوه نظر دهی :به این گونه است که از 1تا 20 به شرکت کنندگان امتیاز دهید و توجه داشته باشید که حتما به همه عکس ها امتیاز بدهید زیرا ان فرد 20 امتیاز عقب می افتد. جایزه:یا یک پست با موضوع دلخواهش و یا 10 کامنت در وبلاگش. نحوه شرکت:لینک مستقیم عکس مورد نطرتان را برایم ارسال کنید. یکشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 17:26 ] [ مهرسا ] . 2-ادرس وبلاگ یا ایمیل. 3- نام کاربری پیشنهادی. 4- رمز عبور پیشنهادی. دمش گرم یاس میگه :. چیزهایی که دست کم مییگیریم.
tanhaeimehrsa79.blogfa.com
493552. تـنــهـایـی و حـسـرت
سختی تنهایی را وقتی فهمیدم که دیدم مترسک به کلاغ میگوید: هرچقدر دوس داری نوک بزن ولی تنهام نزار. گآهے ه و س مے ک ن م. گآهے ه و س مے ک ن م ش مآره ات رآ بگیر م. دوبآره ت پید ל ایל ق لب ل عن تے رآ ح س ک ن م. خیلے و قت است دیگر هیچ چیز آל رآ نمے ل رزآند. ج ز شوق دوبآره شنید ל ط نیל صدآے تو. نوشته شده در جمعه ۲۶ دی۱۳۹۳ساعت18:16توسط ℳẲ𝓀ӑ𝔶 𝔍ṏṏṏ𝔑. که نه من سد راه تو باشم و نه تو مجبور به ماندن. قول میدهم کسی جای تو را نمیگیرد. تو که مقصر نبودی. من این بازی را شروع کردم. خودم هم تمامش میکنم. بیا به هم نرسیم!
tanhaeiohasrat.blogfa.com
493553. به بعضیام باس گف آخه عَن...تورو چه به من
به بعضیام باس گف آخه ع ن.تورو چه به من. این دنیا ارزش نداره, خودتو اذیت نکن! آروم باش و بقیه رو اذیت کن! آهای تویی که تنها شدی، به نفر بعد که رسیدی، نگو رابطمون در حد چندتا اسمس بود،. مثل یه مرد وایسا بگو :اون لعنتی عشقم بود، اون عوضی تموم زندگیم بود! ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺻﺒﺢ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮔﻔﺖ :ﺑﺎﺯﻡ ﺩﯾﺸﺐ ﺍﺯ ﺁﺏ ﺩﻫﻨﺖ ﺑﺎﻟﺸﺖ ﺭﻭ ﺧﯿﺲ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﺎ! ﺗﻮ ﺩﻟﻢ ﮔﻔﺘﻢ ﺧﺪﺍﺭﻭ ﺷﮑﺮ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺯ ﮔﺮﯾﻪ ﻫﺎﯼ ﻫﺮ ﺷﺒﻢ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﻩ. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1392ساعت 18:51 توسط Amirali. فکر کن جنگ بشه. بعد با خواننده ها بریم به جنگ دشمن. دخترعمل...
tanhaeioogham.blogfa.com
493554. مرگ خنده ها و تنهائی دستها
مرگ خنده ها و تنهائی دستها. شهرغریب، حکایت دلی ست که با تمام بزرگی اش خالی از سکنه ادامه می دهد. به دریا رفته می داند. مصیبت های دریا را. نوشته شده در دوشنبه هفدهم شهریور 1393ساعت 12:3 توسط حسین قاسمی. زندگی حکایت پنبه و آتش است . هر که را خواست برخوردش به. لطافت و هر که را نخواست به آتشش می کشد . امیدوارم لحظه های عمرت به لطافت ابری باشد. که تو را به رسیدن آرزوهایت کمک می کند . بامهر - حسین قاسمی " . نوشته شده در جمعه بیست و چهارم مرداد 1393ساعت 11:13 توسط حسین قاسمی. از دیروز مشغول تماشای امروزم می شوم .
tanhaeipoosidan.blogfa.com
493555. تنهایی
سلام به وبلاگ من خوش آمدید امیدوارم ازاین وبلاگ خوشتون اومده باشه دوستان. خوشحال میشم اگه نظر خودتون رو درمورد وبلاگ بنویسید ممنون). سه شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 15:41 ] [ sajad ] . چشمانت ارتش هیتلر بود. و دل من لهستان بی دفاع! یکشنبه نهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 16:32 ] [ sajad ] . چشم هایم را میبندم. به دیدن جای خالیت. جمعه هفتم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 15:9 ] [ sajad ] . جمعه هفتم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 14:58 ] [ sajad ] . مدتهاست تنها چیزی که مرا یاد تو می اندازد طعنه های دیگران است. پسر باید باشی تابفهمی. گفت : نقل چی؟
tanhaeisam71.blogfa.com
493556. منو تنهایی
حرف های یک تنها. نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1393ساعت 23:21 توسط MILAD. نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1393ساعت 23:17 توسط MILAD. قدر همدیگر را بدانیم. نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1393ساعت 23:17 توسط MILAD. خیلے نامردیہ عشقت بهت بگه :. وابستگے بینمون نباشہ ! نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1393ساعت 23:14 توسط MILAD. آغوش کسی را دوست بدار. که بوی "بی کسی"بدهد. نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1393ساعت 23:12 توسط MILAD. نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1393ساعت 23:3 توسط MILAD. غمگینم ولی میخندم همانند جوانی که.
tanhaeisard.blogfa.com
493557. Ž
مسمومیت 303 نفر از عزاداران حسینی در چالوس. جوایز متنوع ترین جشنواره کشور مشخص شد/ مهلت ارسال آثار تا اواخر آبان. فرزاد طالبی به رهبر ارکستر مشهور مجوز نداد. ویندوز 10 از سال آینده، خودکار بروزرسانی میشود. پیشنهادهای فرهنگی کامران تفتی. مضرات شستوشوی زیاد با صابون. فیلتر تلگرام از شایعه تا واقعیت/ گزارش ایران از یک جلسه در چهارشنبه. تعرفه واردات تلفن همراه صفر میشود. فاضلاب انسانی در آب معدنی دماوند! عکس/علی ضیاء و علی مسعودی در یک برنامه تلویزیونی. صفحه اول گوگل باشید. وی با رد این خبر برخی از رسانهها م...
tanhaeisetareh.blogfa.com
493558. تنهایی
کسی بود که رفت. لحظه ای از غم ايام نياسود که رفت. از آغوش خدا آمده بود. هيچکس هيچ نفهميد چرا آمده بود؟ که يک عمر کسی را کم داشت. در نگاهش اثر از حادثه ای مبهم داشت. هوای دل او ابری بود. که اسطورهء بی صبری بود. پرش لحظهء پرواز شکست. دلش را به دل پيچک بست. دور تا دور دلش ياس و اقاقی ميکاشت. رج به رج فرش دلش را گره با خون ميزد. شهرتش طعنه به رسوايی مجنون ميزد. که با عدل جهان مساله داشت. که پروانه صفت سوخت پرش. غمی بود به چشمان ترش. جوان رفت کهنسال نبود. ﻫﻤﯿﺸہ ﺍﺯﺍﯾﻨﮑہ ﮐﺴﺎﯾے ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺸﻮﻥ. ﻭﻟے ﺑﻌﻀے ﻭﻗﺘﺎ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻡ.
tanhaeishab.blogfa.com
493559. شب تنهایی من
سپیده 13:35 پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۹۲. عيدم عيدت عيدش مباااااااااااااااااااااااااااااارك. سپیده 15:5 چهارشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۹۲. درباره خودم فكر ميكنم. سپیده 14:20 جمعه یازدهم مرداد ۱۳۹۲. شب قدر است و قدر آن بدانیم. نماز و جوشن و قرآن بخوانیم. به درگاه خدا غفران و توبه. به شرطی که سر پیمان بمانیم. برای پاکی نفس و سعادت. همیشه بهر خود شیطان برانیم. سپیده 13:1 یکشنبه ششم مرداد ۱۳۹۲. سپیده 16:22 پنجشنبه سوم مرداد ۱۳۹۲. يوسف مي دانست که تمام درها بسته اند. اما بخاطر خدا و تنها به اميد او ،. دوستان عزیز ب...
tanhaeishabhayeeman.blogfa.com
493560. tanhaeitiam
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. سلااااااااااااااام به همه دوستای گلم. ممنون که بهم سرمیزنید. مطالب جدید پایین این پست قرارمیگیره". سه شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۳ 22:23. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. از دیوانه ای پرسیدند : چه کسی را بیشتر دوست داری؟ دیوانه خندید و گفت : عشقم را. گفتند : عشقت کیست؟ خندیدند و گفتند : برای عشقت حاضری چه کارهاکنی؟ گفت : مانند عاقلان نمیشوم ، نامردی نمیکنم ، خیانت نمیکنم ، دور نمیزنم ،. وعدهسرخرمن نمیدهم ، دروغ نمیگویم و دوستش خواهم داشت ، تنهایش نمیگذارم ،. اگر ترکت کرد چه؟ میتونم د...
tanhaeitiam.blogfa.com
493561. تنهایی و سکوت
زندگی به من آموخت هیچکس همانند حرفهایش نیست! نمیگویم سرکرده ی گرگها بودم. اما هیچ کفتاری تاب مبارزه با من را نداشت. کجای پیچ زمانه به بازی گرفته شدم. که حالا حتی از سایه خود گریزانم. جمعه هشتم اسفند ۱۳۹۳ساعت 11:50 نویسنده بهرام. من اینجا ازنوازش نیز چون آزار،. یکشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۳ساعت 20:42 نویسنده بهرام. همیشه دیر میفهمیم .خیلی دیر ! که چیزی در حال تمام شدن است. یک لحظه آفتاب در هوای سرد غنیمت میشود. خدا در وقت سختیها .پناه میشود. دیدن یک دوست و آشنا در تنهایی و غربت آرزو میشود. سکوت و سکوت و سکوت .
tanhaeivasokut.blogfa.com
493562. ☈✖ من ماندم و خدا ✖☈
فونت های زیباساز حرفه ای. من ماندم و خدا. یادش بخیر، من بودم و تو، او بود و دیگیری، این روزها، تویی و او، حالا من ماندم و خدا. شب تولدم همه گفتن آرزو بکن شمعتو فوت کن . چشمامو بستمو آرزو کردمو شمع فوت کردم . مامانم گفت من میدونم چی آرزو کردی :پول. خواهرم گفت: ماشین . دوستام گفتن: یه عشق خوب. من به همشون فقط خندیدمو نگاه کردمو تو دلم گفتم. آرزو کردم شمع تولدسال دیگه ام رو سنگ قبرم روشن کنید و جای من باد شمعو خاموش کنه. هیسسسسسسسس فقط بگو آمین. به سلامتی اون شب. ب سلام تی روزی که بیای خ ون مون. خدایا دستها...
tanhaeiyam-79.blogfa.com
493563. !...خدایا!خیلی تنها شدم
به سلامتی دختری که نه منتظر میمونه. نه اجازه میده کسی بدبختش کنه. سه شنبه ۱۱ فروردین۱۳۹۴ ۱۴:۱۳ بعد از ظهر مهدیس همیشه تنها. هر وقت قهر کردی،. هیچ کسی جات رو نمیگیره. چهارشنبه ۱۵ بهمن۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ بعد از ظهر مهدیس همیشه تنها. عزیزم چه زیبا اجرا میکنی ،. خط به خط تمام گفته هایم را. یکشنبه ۲۳ شهریور۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ قبل از ظهر مهدیس همیشه تنها. اگه من نبودم این همه. غمو چیکار می کردی ! شنبه ۲۵ مرداد۱۳۹۳ ۱۴:۲۳ بعد از ظهر مهدیس همیشه تنها. کمی آرامتر تنها شو. بی صدا تر بشکن. آهسته تر سراغش را بگیر. ممکن است بیدار شود.
tanhaeiyam.blogfa.com
493564. تنهایی ماه
در تمام طول تاریکی ماه در مهتابی شعله کشید. همه باهم یکریز تاسپیده دم فریادزدند:. ماه ای ماه بزرگ. Function reEnable(){ return true } / if IE4 document.onselectstart=new Function ("return false") / if NS6 if (window.sidebar){ document.onmousedown=disableselect document.onclick=reEnable }. دنیای کدهای جاوا اسکریپت. من این کوه را ثابت کرده ام. و رودی را که جریان دارد. من این ابرها را ثابت کرده ام. و خورشید را پشت آن ها. من این برگ های آواره را ثابت کرده ام. من این پرندگان را حتی در اوج ثابت کرده ام. کافی ا...
tanhaeiyemah.blogfa.com
493565. ftm
شنبه بیست و ششم مرداد 1392. این کش 2 مدل هستش یکی تمام کش به صورت گن بر روی سینه بسته میشه و 2تا کش از بالا برای محو کردن گوشت اضافه بالای سینه هست،مدل دیگه به صورت پارچه استرج هست و باز 2 کش از بالا به سمت سینه بسته میشه یا علی. نوشته شده توسط علیرضا در 16:8 لینک ثابت. شنبه بیست و ششم مرداد 1392. سلام دوستان با عرض معذرت به خاطر شرایط فعلی با گوشیم اپ میکنم و قادر به گذاشتن عکس برای مشاهده نیستم جهت دیدن عکس ایمیل بزارین از این طریق برای دوستان خوبم میفرستم یا علی. نوشته شده توسط علیرضا در 16:2 لینک ثابت.
tanhaeiyeman.blogfa.com
493566. tanhaei1379
خود را از اندیشه ای که مایه فزونی حکمت تگردد و عبرتی که مایه حفظت شود، تهی مدار . [امام علی علیه السلام]. جمعه 94 خرداد 22 , ساعت 3:8 صبح. دلم برا قبلندلم برا قبلنای خودم تنگ شده. نوشته شده توسط mohadeseh. نظرات دیگران [ نظر]. لیست کل یادداشت های این وبلاگ. زیباترین اشعار عاشقانه معاصر. دخترک خنده رو :). 10084; رویایی زندگی کردن. ❤. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tanhaeiyeman.parsiblog.com
493567. كلبه تنهائي من
پنجم مردادی دیگر.نمیدانم بگویم سنم بیشتر شده یا عمرم کمتر.چه زود دیر میشود. نوشته شده در جمعه ٩ امرداد ،۱۳٩٤ساعت ۱٢:٤۳ ‎ق.ظ توسط Hosein Yazdnia نظرات . نیمه شب وقتی ماه. در هماغوشی رویایی ژرف. بی صدا دل به زمین داده فرو می آید. و به این پنجره ی باکره پر می ساید. من به یمن قدم کودک مهتابش باز. که به اندازه ی لبخند خدا عریان است. تا شکوفایی چشمان سحر بیدارم! که دوری به من و اینجایی. بیش و کم حال غریبی دارم! چه کسی مرز میان من و غم را برداشت؟ وقتی از حسرت یک بوسه لبم می سوزد. قلب من گلدانی ست. من والده مکرم...
tanhaeiyeman.persianblog.ir
493568. 펜션탄해와로라
tanhaelaura.com
493569. *تجربه...*
درد داره حرفااااام.طاقت نداری برو! حالم بده- - - - - - - - - -انقد ازت بدي ديدم- - - - - -. ديگ شدم آدم زده- - - - - - - -. دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 19:35 ] [ ayda ] . ﭘﺸﺖ ﺭﮊ ﻟﺐ ﻗﺮﻣﺰﺵ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﻣﯽﮐﻨﺪ! ﭘﺸﺖ ﻫﻢ ﺧﻮﺍﺑﮕﯽﻫﺎﯼ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ. ﺑﺎ ﺯﻧﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺭﮊ ﻟﺐ ﻗﺮﻣﺰ. ﻭ " ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ" ﻫﺮﮔﺰ ﮐﻮﻟﻪ ﭘﺸﺘﯽ ﺑﺮ ﮐﺘﻒ ﻧﻤﯽﺍﻧﺪﺍﺯﺩ . یکشنبه پنجم بهمن ۱۳۹۳ ] [ 20:55 ] [ ayda ] . ز ن بودن م ه م نیست! شیر ز ن بودن ه نر ا ست! م ن ی ک ز ن م . . . ن گاه به چ هره ی ظ ریف م ن ک ن اگر ا راده ک ن م ه وی ت م ردانه ات را به آت ش خواه م کشید! شآنﮧ هآے ت و.
tanhaelove.blogfa.com
493570. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaem72.blogfa.com
493571. محمدرضا
سلام به وبلاگ خودتون خوش آمدید. امیدوارم از این چند دقیقه لذت ببرید! مصیبت نامه پسر بودن. حكایت جالب خواهر زن جذاب. چرا آقایون زودتر از خانم ها می میرند؟ سوالی که فقط پیش دبستانی ها درست جواب دادند؟ حکایت جذاب روش گزینش تروریست در سیا و انتخاب زن! سعي كنيد مثل من به راه راست منحرف شويد. حرفهای یک کودک فهیم. یه نامه واسه کسی که دوسش داری! به خانم بودن خود افتخار کنید! با عرض معذرت از همه دخترها و پسرها. پانزده قانون افزایش بازدید کنندگان وبلاگ. راهی متفاوت برای ابراز عشق. نامه ی یک مرد برای همسرش :. در رو...
tanhaeman.blogfa.com
493572. تَنهـــــ ـــــآیـــــے مَنـــ
ت نه آیے م ن. دل م ق د ے دنی ا غم داره. آهسته بیا . . . چیزی هم ننویس . . .نظر هم نذار. همین که بخونی کافیه . . . من به کم محلی آدم ها عادت دارم. عجب وفایی دآرد این دلتنگی. که میذآریی میری تو جمع و کل ی میگی و میخندی. بعد که از همه جدآ شدی از ک نج تآریکی میآد بیرون. می ایسته بغل دستت . دست گرمشو میذاره رو شونت. بر میگرده در گوشت میگه:. با مرام کہ با دنیا عوضشون. سه شنبه سوم دی ۱۳۹۲ 0:35. ღ ღش ب گرد تنه آღ ღ -. جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۴ 21:27. ღ ღش ب گرد تنه آღ ღ -. هی خدا. . . کسی که زخم داشت. اگه تک پر...
tanhaeman.ir
493573. چند وقت پیش
tanhaemanoto.blogfa.com
493574. ღ ℒℴνℯ ღ تنهاترین تنها ღ ℒℴνℯ ღ
ღ ℒℴνℯ ღ تنهاترین تنها ღ ℒℴνℯ ღ. کلبه دلتنگی های من. داستان کوتاه زیبا و عاشقانه دلیل عشق. روزی دختری از پسری که عاشقش بود پرسید : چرا مرا دوست داری؟ پسر گفت : نمی. توانم دلیل خاصی را بگویم اما از اعماق قلبم دوستت دارم دختر گفت : وقتی نمی. توانی دلیلی برای دوست داشتن پیدا کنی چگونه می توانی بگویی عاشقم هستی. پسر گفت : واقعا دلیلش را نمی دانم اما میتوانم ثابت کنم که دوستت دارم دختر گفت : اثبات؟ چون به من توجه و محبت می کنی تو را به خاطر لبخندت دوست دارم . به. می توانی هیچ حرکتی بکنی؟ دوشنبه سی ام دی ۱۳۹۲.
tanhaeme.blogfa.com
493575. IM BAD
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. تنهایی باارزشه چون خالی ازانسانهای بی ارزشه:) ). خواب م ن مے ب ر د. ب ه ه مه چیز ف کر ک رده ا م. بیشت ر ب ه ت و. و می دان م ک ه خوابے. و ق بل ا ز ب سته ش د ن چ شم هآی ت. ب ه ه مه چیز ف کر ک رده ای. چهارشنبه بیست و یکم خرداد 1393 14:46. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﮐﻮﭼﮏ! ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺮﺩ ﺑﺎﺷﯽ ﮐﻪ ﭘﺎﯼ ﺣﺮﻓﺖ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ،. ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺩﻫﺎﻥ ﻫﺮ ﻧﺎﻣﺮﺩﯼ ﺑﻮﯼ ﮔﻨﺪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺪﻫﺪ . . . چهارشنبه بیست و یکم خرداد 1393 14:38. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ.
tanhaeme1.blogfa.com
493576. خانم آقای x
برای خانم آقای x جان. خاتون جان رفتی بی خبر. یک لحظه زندگی تو از دست میرود. وقتی کسی که هستی تو هست میرود. شاید که اندکی بنشیند کنار تو. اما کسی که بار سفر بست میرود. از کمترین تکان تنش رنج میکشی. وقتی که پیش از این به تو گفته ست میروذ. آنکس که دل بریده تو پا هم ببری اش. چون طفلی از کنار تو با دست میرود. رفتن همیشه راه رسیدن نبوده است. گاهی مسیر جاده به بن بست می رود. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1392ساعت 20:44 توسط.
tanhaemina.blogfa.com
493577. TM Webhosting Default Page
This is the default page for domain www.d1037317.netmyne.net. If you see this page after uploading site content you probably have not replaced the. This page is autogenerated by Telekom Malaysia Berhad.
tanhaenterprise.com
493578. زمان تنها
قالب های نایت اسکین. وقتي كسي را نخواستيد. دست از حسادت به. زندگي و آدمهاي زندگي اش. چون آدمها زرنگ شده اند. نخواستنان دروغ بوده . چهارشنبه بیست و چهارم آذر ۱۳۹۵ ] [ 8:21 ] [ تنها ]. قصه ی وکالت را زياد شنيده ام! اما قصه ی وکیلی چون تو را نه . تو که وکیل باشی همه ی حق ها گرفتنی است . پرونده ای که تو وکیلش باشی قصه اش ستودنی است . از روزی که ایمان آوردم، تو وکیل منی و تنها پناهم . و تو در این عشق بازی ، پرده از رازی بزرگ برداشتی ، رازی که اسمش را می دانستم اما رسمش را . رازی بنام "توکل" . بر روی عشق خط نکش.
tanhaesard.blogfa.com
493579. سرهاکوریاای
نوشته شده در یکشنبه یکم فروردین 1389ساعت 18:24 توسط ):.
tanhaesf.blogfa.com
493580. *تـــنـــهــا عـشــقــم3*
نوشته شده در دوشنبه هشتم دی 1393 ساعت 19:44 توسط hamed. نخوان شعر نیمه تمامم را. سهم من از با تو بودن شکستن بود ، از قلبت به من کوله باری از غمها رسید از قلبت. رسیدمثل این لحظه که همچنان اشک میریزم از اینکه دیگر نیستی. طعمه ی سرنوشت شده ام ، و زندگی آنقدر بی. خیال است که جان مرا نمیگیرد! عشق هرگز نمیمیرد و تو هیچگاه دوباره نمی آیی! امروز میگذرد و توهیچگاه. دیروز گذشت و من تو را فردا هم نخواهم دید پس چه فایده دارد با نفسها. رفتن ، با آه کشیدن. بمانم که بسوزم ، یا نمانم که چشم به نبودنت بدوزم؟ همه دور از من.
tanhaeshgam3.blogfa.com
493581. (**تنها عشق من**)
تنها عشق من* ). به دریایی گرفتارم که موجش عالمی دارد. مجله اینترنتی دانستنی ها. Http:/ fb2014fm.loxblog.com/. راهنمای گردشگری استان لرستان. برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان (* تنها عشق من* ). و آدرس tanhaeshgeman.LXB.ir. لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. كد كج شدن تصاوير. که توتنها نیازمن باشی. و چه عاشقانه است. که تو تنها آرزویم باشی. و چه رؤیایی است. این «لحظه های ناب عاشقی». 21:36 ] [ مصطفی ]. تو عزیزتری...
tanhaeshgeman.lxb.ir
493582. ¸.•*´¨`*•• تنها عشقم ••*´¨`*•.¸
برای استفاده از امکانات وبلاگ از اینترنت اکسپلور استفاده کنید. برای استفاده از مطلب ها به موضوع ها سر بزنید. بي وفا عشق من. به خدا اشك من. مي مونه رو گونه م. تا بيايي پيش من. رفتي و بعد تو. هنوز تار موت و. به دنيا نمي دم. تو رو به خاطراتمون. تو منو بي خبر نذار. تو رو به اشكمون قسم. منو چشم به در نذار. باشه ميرم از پيشت. ببخش روي نامه هام. باز چكيده اشك من. بگو از من چي ديدي. هي نگه داشتم به سختي. حتي واسه دلخوشيم هم. دسته گل ندادي رفتي. پس بذار روي ماهتو. دم آخر نگاه كنم. با دل خون وداع كنم. حرف های دل .
tanhaeshgesoheyl.blogfa.com
493583. بهترين عشق*****تنهاترين عشق
بهترين عشق* * *تنهاترين عشق. و ان یکاد الذین کفرو الیز لقونک بابصارهم لما سمعو الذکر و یقولون انه لمجنون و ما هو الاذکر للعالمین. لحظه های شیرین وصال. جز تو تمومه دنيا پر. نفس نفس تا عشق(نسرین جون وعلی). تن من در تن توزندانیست. نینا در ماه(دخترک ماه نشین). کلبه ی شیرین من وهمسرخان. عشق نیما و خانومیش. من دختر اردیبهشتی ام. لمس عشق در بازوان تو. زندگے با طعم خوشبختے. خانومه نیم وجبی و آقایه شیطون. تاريخ : دوشنبه سوم آذر 1393 نویسنده : زهره. این هم از نتیجه ی امشب. تاريخ : شنبه یکم آذر 1393 نویسنده : زهره.
tanhaeshgh.blogfa.com
493584. عشق پایدار
اشعارعاشقانه جملات عاشقانه جملات عارفانه متن های زیباوهرچیزدیگه ای که فکرشابکنید. سلام میخوام از سرنوشت براتون بگم از گذشته ای که زندگی منا متحول کرد! خیلی وقت ها وقتی میخوام کاری کنم به یاد کسی میفتم که وقتی پیشش بودم خوش بودم! ولی الان که تنهام خوشی نداشتم حوصله هیچ کاریم ندارم انگار بازنشست شدم! دست اون دختری درد نکنه که باعث شد من از این باتلاق در بیام درسته الان تنهام ولی یادو خاطراتش همیشه هست. نمیدونم چرا زود از یه چیزی خسته میشم مغازه داریا دوست ندارم امروز آزادم چون مغازه را جمع کردم! بعد ، آن ز...
tanhaeshgh1.blogfa.com
493585. عاشقانه
کد صفحه ورودی عاشقانه. گونه هایم میسوزد . برای گریه کردن راهی تازه یافته ام. اشکهایم را این بار روی دلم میریزم. بایک تیر دونشان میزنم! هم کسی گریه ام را نمیبیند ،هم دلم خنک میشود. شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 17:4 ] [ سارا ] . هیچ انتظاری از کسی ندارم! و این نشان دهنده ی قدرت من نیست! مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است. جمعه یازدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 2:15 ] [ سارا ] . نه دنبال دليل ميگردم! سکوت ميکنم و فاصله ميگيرم. پنجشنبه دهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 18:46 ] [ سارا ] . چه ساده لوحانه . تمرين پريدن به هواي ديگري ست !
tanhaeshgh70.blogfa.com
493586. هیچ کس مثل ما عـــاشق نشده
هیچ کس مثل ما عاشق نشده. دوستت دارم و عاشقانه می پرستمت ای زیباترین احساس من. السلام علیک یا أباعبدالله. وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا. سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار. ولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم. وعلى علی بن الحسین. نوشته شده در جمعه 3 آذر 1391 ساعت 05:09 ق.ظ توسط م ها جون و ص درا جون نظرات. بیا عاشق هم باشیم. بیا با هم یکی باشیم. نه من بی تو باشم و نه تو تنها باشی. تو با عشق من زندگی کن. و من با عشق تو نفس می کشم. بیا برای همیشه با هم بمانیم. با خیال تو زندگی. یک روز آن...
tanhaeshgham2320.mihanblog.com
493587. خـــــــــــــــــــــدایاچراتنهام گذاشت
سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ. سلام دوستای گلم ممنون ازاینکه به کلبه ی ویرانه. تحمل تنهایی بهتر از گدایی محبت است. عشق من تو باش ، نه برای اینکه در این دنیای بزرگ تنها نباشم ، تو باش تا در دنیای بزرگ تنهایی ام تنهاترین باشی. آثار تاريخي يك عاشق. آرزوهایی که به اتش کشیدمان. بایבبگم ღ ღ همہ چے בاغونט בاغونه ღ ღ. دل نوشته های من. به سایت خاطره های زندگی خوش آمدید. به خلوتگاه من خوش آمدید. وضعيت من در ياهو. موزيک و ساير امکانات. كد موسيقي براي وبلاگ. مرجع وبلاگ نویسان جوان. سایت خدماتی بیست تولز. یعنی دی...
tanhaeshgham3068.blogfa.com
493588. تنها عشقم
مترجم وبلاگ و وبسايت به 36 زبان زنده دنيا. سر کلاس درس معلم پرسيد: هي بچه ها چه کسي مي دونه عشق چيه؟ هيچکس جوابي نداد همه ي کلاس يکباره ساکت شد همه به هم ديگه نگاه مي کردند ناگهان لنا يکي از بچه هاي کلاس آروم سرشو انداخت پايين در حالي که اشک تو چشاش جمع شده بود. لنا 3 روز بود با کسي حرف نزده بود بغل دستيش نيوشا موضوع رو ازش پرسيد ، بغض لنا ترکيد و شروع کرد به گريه کردن معلم اونو ديد و گفت: لنا جان تو جواب بده دخترم ، عشق چيه؟ لنا با چشماي قرمز پف کرده و با صداي گرفته گفت: عشق؟ من چند بار دستشو گرفتم يعني...
tanhaeshgham73.blogfa.com
493589. من و تو تنها
من و تو تنها. اگر ماکنار هم باشیم خوشیم. پس خوبه ازهم دیگه جدا نشیم. من کنار تو،تو کنار من. پس نگاه به هر غریبه قدغن. تو را نمی دانم. اما اولین نگاه من به تو. نه از سر مهر بود. ونه در زیر ماهتاب. و روزگار بارها و بارها. نگاه ما را در هم آمیخت. تا به تو بیندیشم. از سر اندیشه و عشق تو را نگریستم. هر چند که دیگران. معنی این نگاه را نمی فهمند. امروز مرور می کنم آن روزها را. و یقین دارم بسیاری همچون من. نیازمند این نگاه به زندگی هستند. آنان را به راهی که هموارتر است برساند! هفته او ل بهمن 1391. من و تنهایی هام.
tanhaeshgham91.blogfa.com
493590. فلسفه ی عشق
قصه تلخ عشق من. قص ه تلخ عشق من. نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم مرداد 1392ساعت 11:25 توسط فاطمه. سراغازنامه عاشقانه به نام یادم مینویسم صادقانه. از عشق مینویسم از صفایش،از محبت مینویسم از وفایش. از دلش مینویسم،از نگاهش در همان لحظه اول که تو را دیدم عاشقت شوم. عاشق ان قلب تنهایت شدم. عاشق حرفهای پر مهرت شدم. عاشق ان چهره ماهت شوم. عاشق چشمهای زیبایت شدم. در همان لحظه بیاد ماندنی،دلم به دست و پایم افتاده بود. که بیام با تودردودل کنم. چیزی در دلم مانده و غوغا به پا کرده که موقع درد ودلهایم به تو خواهم گفت!
tanhaeshghammohammad.blogfa.com
493591. تنهابرای غرورم
هیچ کس نتونست احساسم و لمس کن. قالب هاي نايت نما. تاريخ : یکشنبه ۱۳٩۳/٥/۱٢ ٢:۳۱ ‎ق.ظ نويسنده : صدف راد. تنها بودن قدرت می خواهد ،. و این قدرت را کسی به من داد ،. که روزی می گفت تنهایت نمی گذارم …. غریبه دیروز آشنای امروز فراموش شده فردا. تاريخ : دوشنبه ۱۳۸٩/٩/۱٥ ٥:٢۸ ‎ب.ظ نويسنده : صدف راد. عشقی به من بده که مرا بسازد. همچون فرشتگان بهشت تو. خسته شدم از این همه تنهایی . غریبه دیروز آشنای امروز فراموش شده فردا. چه تنگنای سختی است. یک انسان یا باید بماند یا برود. و این هر دو. اکنون برایم از معنی تهی شده است.
tanhaeshghebaraniam.persianblog.ir
493592. تَــــــــنـهـــا عِشـــــــق مَــــــن
ت نها ع شق م ن. به امید روزی ک لحظه تحویل سال اولین بوسه نشیند بکنج لب یار. شنبه هشتم فروردین ۱۳۹۴ ساعت 1:33 ب ه قلم مجنون. چه لذتی دارد اول صبح طعم لبانت را. ک از عسل شیرین تر است بچشم،. چه لذتی دارد تو را در آغوش بگیرم،. تنت را ببویم ک از هزارن گل رز خوشبوتر است. چه لذتی دارد اول صبح چشمم. به روی فرشته ای آسمانی باز شود. فرشته من چشمایت را باز کن. که سخت محتاج لبخندت هستم. لبانت را به سخن بگشا،. قلبم را با طنین صدات ارام کن. که امروز یه روز دیگر به باهم بودنمان اضافه شد. پس خدایا شکرت بخاطر این نعمتت.
tanhaeshgheman.blogfa.com
493593. بیا و تکیه گاهم شو...
بیا و تکیه گاهم شو. عاشقي هميشه حس بدي نيست. خدایا التماست می کنم. کوچک تر که بودم. فکر مي کردم باران اشک خداست. ولي مگر خدا هم گريه می کنه چرا بايد دل خدا بگيره! دوست داشتم زير باران قدم بزنم. تا بوي خدا را حس کنم. اشک خدا را در یک کاسه جمع کنم تا هر وقت دلم گرفت. کمي بنوشم تا پاک و آسمانی شوم! آسمان که خاکستری می شد دل منم ابری می شد. حس ميکرم که آدمها دل خدا را شکستند. و يا از ياد خدا غافل شدند. همه می گفتند باران رحمت خداست. ولي حس کودکانه ی من می گفت:. خدا دلش از دست آدمها گرفته. . . تاريخ : دوشنبه ...
tanhaeshghemanbash.blogfa.com
493594. ♥I just love you♥
I just love you. بیزارم از این خواب ها. که هر شب مرا به آغوش تو می آورد. صبح ها با اشک از تو جدایم میکند. نوشته شده در یکشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۱ساعت 14:47 توسط melisa. وقتی مرا بغل میکنی. چنان جاذبه ی آغوشت. به جاذبه زمین غلبه میکند. که روحم به پرواز در می آید. نوشته شده در یکشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۱ساعت 14:43 توسط melisa. شیشه نازک احساس مرا دست نزن! چندشم می شود از لک انگشت دروغ. آن که میگفت که احساس مرا میفهمد. که احساس مرا خوب فروخت! نوشته شده در یکشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۱ساعت 14:39 توسط melisa. به یكجایی از...
tanhaeshghemantoei.blogfa.com
493595. خاطرات من....!و کلی چیز دیگه...!عشق...!
و کلی چیز دیگه! به نام کسی که وجودم ز وجودش به وجود آمد! بچه ها من یه مدت نیستممم. نوشته شده در دوشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 17:49 توسط ساسی. آرزو دارم فقط یک بار سرت را روی سینه ام بگذاری تا طپش نا منظم قلبم را حس کنی . ولی از این میترسم که قلبم به احترامت بایستد! نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۹۱ساعت 17:14 توسط ساسی. اصلا چه فرقي ميكند؟ وقتي تو آخرش با پنبه سر ميبري. نوشته شده در جمعه هجدهم فروردین ۱۳۹۱ساعت 11:23 توسط ساسی. گریه های بی بهانه. میخورد بر سقف قلبم. یادم آرد روی ماهت. بعد رفتم...
tanhaeshghh.blogfa.com
493596. بی تو هیچم
اصلا ش ما خوشگلو مآمآنی. ما ا لدنگ و روآنی. میگ ن وروج ک م. میگن;از چ شام ش ی ط ن ت میباره. میگن ;خ یلے حاض ر ج واب م. ميگن ;زبون دارم اين هوا. میگن ;ه میش ہ شاد م. میگن ;ص دا خ ن د ه هات ه میش گی ه. میگن ;زلزله ام. ولى لام صبا ه م شون ظاه ر بین ن. دوست داشتن دلهای بزرگ لیاقت میخواهد ،. چیزی که تو نداشتی بی لیاقت من. جمعه ۲ مرداد۱۳۹۴ ] [ 22:29 PM. به خاطر آن همه حرف که در دلم مرد! چقدر پیراهن های مردانه پشت ویترین مغازه ها قشنگند. تو را که درآنها تصور میکنم. وسوسه خریدنشان به سرم میزند. آه آن ی آدم اومد.
tanhaetaha.blogfa.com
493597. شوشه یه ک پرله پوچی
شوشه یه ک پرله پوچی. چیروکی عاده ت.قصه ی عادت. دوای ماوه یه ک مانه وه له تاریکی دا چاوه کانت روناک ئه بن و به تاریکی عاده ت ده که ن. ئیتر ئه وه به ده ست تو یه که تا ئه به د له تاریکی دا بمینی وه . یان ریگایه ک بو ده ربازبون له تاریکی و گه یشتن به روناکی ببینی وه.هاواری ون. بعد از مدتی ماندن درتاریکی چشم هایت به تاریکی عادت می کنند و میتوانی ببینی. این باتوست که تا ابد در تاریکی بمانی. راهی برای عبور از آن بیابی. نوشته شده در شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۲ساعت 16:36 PM. خوزگه به و ده م که له یادت مابوم. ئیتر گه...
tanhaetanha001.blogfa.com
493598. تنهای تنها
کاش می دانستی چقدر دلم بهانه ی تو رو میگیره هر روز. کاش می دانستی چقدر دلم هوای با تو بودن کرده. کاش می دانستی چقدر دلم از این روزهای سرد بی تو بودن گرفته. کاش می دانستی چقدر دلم برای ضرب آهنگ قدمهایت. گرمی نفسهایت ، مهربانی صدایت تنگ شده. کاش می دانستی چقدر دلواپس تو ام. کاش می دانستی چقدر تنهام ، چقدر خسته ام. و چقدر به حضور سبزت محتاجم. و همیشه از خودم می پرسم این همه که من به تو فکر می کنم. تو هم به من فکر می کنی؟ نوشته شده در سه شنبه پانزدهم دی ۱۳۹۴ساعت 11:59 توسط تنهای تنها. تورو خوشبخت ترین مردعالم.
tanhaetanhaaa.blogfa.com
493599. Company | TAN HA
Acacia sawn timber KD and S4S. Acacia sawn timber AD and S2S. Want to work for a company you love? We are already living this dream. Join us and be a part of it. Good quality with reasonable prices. Competitive price with competitive quality in the market. Good quality with reasonable prices. Competitive price with competitive quality in the market. Good quality with reasonable prices. Competitive price with competitive quality in the market. Kind of wood: Acacia, eucalyptus. Acacia sawn timber KD and S4S.
tanhaexport.com