SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493653 - 493707)

493653. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhahavayeasemoon.blogfa.com
493654. حرفهایی خیلی خیلی خودمانی
یه آدمی مثل شما ، ساده و ساده .بی ریا. روح الله داداشی مرد به همین سادگی. تو مرا به هیچ انگاشتی. امروز 11 تیر روز تولد منه . به یاد بچه های دیروز. . ازدواج یعنی . همین. متن زیر تقدیم به شما و پدرهای نازنینتون :. امروز که خواب بیدار شدم حس عجیبی داشتم. حتی اگر خودت هم نخواهی . برای این عکس هرچی دلتون میخوادد بنویسید . کلاغ ها از گرسنگی خواهند مرد. بگذار دلخوش این ثانیه ها باشم . من فهمیدم که رفتنت دیگر رفتن نیست ، مرگ است . نازنین همه شبهای تنهایی من سلام. کاشکی آدمها آنقدر خودخواه نبودند. تقدیم به تو .
tanhahehayman.persianblog.ir
493655. "راز تنهایی من"
فاصله ی من وتو زیاد شده این روزا. آخر این جدایی میرسه به نا کجا. رفتی و گفتی بودن با من هرگز نمیشه. قلب من زیر پاهات له شد مثل همیشه. یه روزی بود میگفتی دوستم داری رهگذر. نرو بمون که چشمام بی تو میشه خیس وتر. خسته و دل شکسته میخوام واست بخونم. اگه اجازه بدی پیشت میخوام بمونم. آروزی دیدنت واسم شده یه رویا. داشتنت رو میخوام از اونی که هس اون بالا. آی اونی که اون بالا نشستی پیش ابرا. بهش بگو هنوزم دوسش دارم بی پروا. سحر توی نمازم ازش خواستم بمونی. رو ازتو چشام میخونی. از چشمات دارم میخونم دوسم داری هنوزم.
tanhahi.blogfa.com
493656. ღ♥ღ پنجره اي براي ديدن ღ♥ღ
ღ ღ پنجره اي براي ديدن ღ ღ. شبیه برگ پاییزی ، پس از تو قسمت بادم. خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم. خداحافظ ، و این یعنی در اندوه تو می میرم. در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم. و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد. و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد. چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم؟ چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم؟ خداحافظ ، تو ای همپای شب های غزل خوانی. خداحافظ ، به پایان آمد این دیدار پنهانی. خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم. خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی!
tanhai-21.blogfa.com
493657. کلاهی برای باران
گیرم که باخته ام! اما کسی جرات ندارد به من دست بزند. یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد،. شوخی نیست من شاه شطرنجم،. تخریب میکنم آنچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم. آرزو طلب نمیکنم ، آرزو می سازم . لزومی ندارد من همانی باشم که تو فکر می کنی. من همانی ام که تو حتی فکرش را هم نمی توانی بکنی ،. لبخند می زنم و او فکر می کند بازی را برده ،هرگز نمی فهمد. رقابت نمی کنم ،. زانو نمی زنم حتی اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ، زانو نمی زنم. حتی اگر تمام مردم دنیا روی زانوهایشان راه بروند ، زانو نمی زنم . בاشتم زیر...
tanhai-45-04.blogfa.com
493658. .♥.♥ - KHODA--ESHGH--MAN-- oo-♥..♥
KHODA- ESHGH- MAN- oo- . همه ی موجودات فریاد می کنند که خدا وجود دارد. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اسفند 1390ساعت 0:43 توسط dadash farid. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اسفند 1390ساعت 0:42 توسط dadash farid. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اسفند 1390ساعت 0:40 توسط dadash farid. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اسفند 1390ساعت 0:38 توسط dadash farid. دلم برای دیدن چشمهای قشنگت تنگ شده است. اشکهای روی گونه ام تمام نشدنیست. حالا دیگر حتی گرفتن دستهایت یکی از آرزوهای من است. در آغوش گرفتنت رویای شیرین من است.
tanhai-65.blogfa.com
493659. ❤تنهایه تنها❤
غمتو همیشه تو دلت نگاه دار به کسی نگو. حتی اگر دق مرگت کنه. چون ادمای الان سرزنش کردنو بهتر از درک کردن بلدن. قطره اشکی شده ای در گوشه چشمانم". زمانی بودی و حالا نیستی". نوشته شده در ساعت 19 توسط nazi. موقعی ک هنوزم دوسش داری. اما نباید ب روی خودت بیاری. موقعی ک می خوای مثل قبل بشی اما نمیشه! موقعی ک یاد کاراش میوفتی یک لبخنده میاد. موقعی ک دلت یه چیز میگ و عقلت یه چیزه دیگ. موقعی ک فک کاراش دیوونت میکنه. موقعی ک نمیدونی کجای زندگیشی. موقعی ک اون برات جذاب ترینه. موقعی ک باید ازش ناراحت باشی اما نمیتونی.
tanhai-68.blogfa.com
493660. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhai-89.persianblog.ir
493661. مطالب این وبلاگ حذف شده است
مطالب این وبلاگ حذف شده است. مطالب این وبلاگ حذف شده است. نوشته شده در یه روزی و یه ساعتی توسط یه نفری. این وبلاگ برای همیشه به کار خود خاتمه داد.
tanhai-a.blogfa.com
493662. تَنهـــاييــ عادَتــَمـــِه
ت نهايي عاد ت م ه. Age dost nadari on bala samte rast ro bezan. همانی که تا غص ه ام می گیرב. سر و کل ه اش پیدا می شوב. و تا مرا نخنבانב בسﭞ برבار نمی شوב. همانی که همیشه پ ر اسﭞ از. شور و شاבی و زنבگی . . . همیشه همانی . . . Ιɴ یکشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۴ αт 0:55 вy ياس م ن. ט نگاه مے کنم خوشحالم. ט به رغم فاصله ها. باز زیر یک سقفیم! Ιɴ یکشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۴ αт 0:24 вy ياس م ن. خوآست م خ ود مو گول ب ز ن م. ه مه ے خآط رآت مو ا ندآخت م ی. گوشه اے گ فت م. ق لب م خ ندید گ فت. ثانوی . تعط. Ιɴ یکشنبه...
tanhai-adatame.blogfa.com
493663. عاشق S-A
Xواژه های بی نفسX. נختړے از جنس سڪۅت. ضد موئنث شعبه 2. ارسال پیامک مشاغل پیام رسان. لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید. کار من نیست ،. کار - خداست . میان - ن ف س های ت -. گیر کرده است . تاريخ : چهارشنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۴ 16:41 نویسنده : ي عاشق. کی میدونه عشق چیه؟ کی میدونه تنهایی چیه؟ کی میدونه دلتنگی چیه؟ کی میدونه دوست داشتن چیه؟ بابا عاشقم چرا نمیذرارید به عشقم برسم. خدا لنت کند انکه رقیب عشقی افرید. تاريخ : دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۲ 21:46 نویسنده : ي عاشق. گفتم: واقعا داری میری؟ گفت: تو کجا میری؟
tanhai-ashegh.blogfa.com
493664. زخمهای نا آرام
نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم مرداد 1392ساعت 4:16 توسط مجتبی. دختر دانشجویی در رشتهی روانشناسی مشغول تحصیل بود، سه خواهر داشت که یکی از آنها در دورهی دبیرستان تحصیل میکرد و دو خواهر دیگر دوران راهنمایی را پشت سر میگذاشتند، پدرشان بقالی کوچکی داشت که از عرق جبینش چندرغازی کسب میکرد تا هزینهی تحصیل دخترانش را بپردازد. از میان دخترانش، دختر دانشجویش یک دختر استثنایی بود، بسیار باهوش و زرنگ و نیز خوش مشرب و خوش اخلاق، بگونهای که همکلاسیهایش برای دوستی با او با هم رقابت میکردند. دستانم میلرزید، دلهره داشتم،...
tanhai-aval.blogfa.com
493665. تنهایی
پنجشنبه هفتم اسفند 1393 ] [ 1:14 ] [ Sayeh ] . هر کس زخم های دستم را دید پرسید. چرا با خود چنین کردی؟ اما هیچکس زخم های بزرگ. چرا با تو چنین کردند . شنبه بیست و چهارم خرداد 1393 ] [ 0:56 ] [ Sayeh ] . می ترسم می ترسم. میترسم از بعضی آدم ها. ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻧد. ﻓﺮﺩﺍ ﺑﺪﻭﻥﻫﯿﭻ ﺗﻮﺿﯿﺤﯽ ﺭﻫﺎﯾﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﭘﺎﯼ ﺩﺭﺩ ﺩﻟﺖ ﻣﯽ ﻧﺸﯿﻨﻨﺪ. ﻓﺮﺩﺍ ﺑﯿﺮﺣﻤﺎﻧﻪ ﻗﻀﺎﻭﺗﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ! ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻟﺒﺨﻨﺪﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﯽ. ﻓﺮﺩﺍ ﺧﺸﻢ ﻭ ﻗﻬﺮ و نامهربانیﺷﺎﻥ را! ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻗﺪﺭﺷﻨﺎﺱ ﻣﺤﺒﺘﺖ ﻫﺴﺘﻨﺪ. کی سیگارت را روشن کردی.
tanhai-ba-man.blogfa.com
493666. Танхай балчир
Эх орныхоо умард зүг аялсан минь. Posted by Аянган Ташуур. Эх орныхоо умард зүг аялсан минь. Утаа удган байсан болов уу тэрнээс өөр хэн ч биш байх. Ар өврийн хаалга үгүй тул, мөн аав ээж арын хаалганд дургүй. Олдохгүй байлаа. Хэзээ хойно зах зээлд орсны дараа хотын иргэн болов. Аялан явж үйл хийсэн минь. Posted by Аянган Ташуур. Аялан явж үйл хийсэн минь. Ихэнх нь залуучууд тул. Уг гарвалаа гаргуулж угаа барьсан минь. Posted by Аянган Ташуур. Уг гарвалаа гаргуулж угаа барьсан минь. Би гэдэг хүн Монголын ...
tanhai-balchir.blogspot.com
493667. فلش مشکی
شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۴. در نهایت، در موضوعی دیگر درباره ایران،. آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره فعالیت های هسته ای ایران. بازتاب انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره فعالیت های هسته ای ایران و واکنش جمهوری خواهان آمریکا و رژیم اسرائیل به آن، آغاز حملات هوایی انگلیس علیه داعش در سوریه، دیدگاه یک سناتور جمهوری خواه درباره بشار اسد و ساخت نیروگاه های هسته ای جدید در ایران توسط روسیه، از جمله مهمترین موضوعاتی است که امروز مورد توجه مطبوعات بین المللی قرار گرفته است. شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۴.
tanhai-bi-enteha.blogfa.com
493668. ...
tanhai-dead.blogfa.com
493669. تنها
مجموعه زیباترین عکسهای عاشقانه. نوشته شده در سه شنبه پانزدهم دی ۱۳۸۸ساعت 21:22 توسط عاشق. من پذیرفتم که عشق افسانه است. این دل درد آشنا دیوانه است. می روم شاید فراموشت کنم. با فراموشی هم آغوشت کنم. می روم از رفتن من شاد باش. از عذاب دیدنم آزادباش. گر چه تو تنها تر از ما می روی. آرزو دارم ولی عاشق شوی. آرزو دارم بفهمی درد را. تلخی بر خوردهای سرد را. نوشته شده در دوشنبه سی ام آذر ۱۳۸۸ساعت 14:41 توسط عاشق. درد دل با دل. درد دل يا دل. لحظه ای بنشین در کنارم ، بگیر دستهایم را ، در آغوش بگیر مرا. بعد از گفتن ا...
tanhai-esgh.blogfa.com
493670. تنهايي يا عشق
دانلود خفن ترین نرم افزار ها. ایمیل : www.sogand.m@parsimai.coml. 1670;ت روم. دوشنبه بیست و ششم بهمن 1388. بعد از مدت ها آپ کردم آپ امروزم مو حضرت حافظ خودش داد یعنی فال باز کردم. این اومد منم آپ کردم خوندنش خالی از لطف نیست. منو با نظرای سبزتون خوشحال کنید. در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع. شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع. روز وشب خوابم نمی آید بچشم غم پرست. بس که در بیماری هجر تو گریانم چو شمع. رشته صبرم به مقراض غمت ببریده شد. همچنان در آتش مهر تو سوزانم چو شمع. گر کمیت اشک گلگونم نبودی گرم رو.
tanhai-eshgh.blogfa.com
493671. ╬ سکوت شب ╬
ابزار هدايت به بالاي صفحه. 1575;سلایدر. مرد بودن قانون دارد! باید محکم باشے ،. یک دل باشے و یک رنگ! باید با تمام توانت تکیﮧ گاه شوے! باید درد دل بشنوے! باید بغض هایت را بخورے . یاد بگیرے پدرے کنے! زمین باید لذت ببرد از اینکﮧ گامهاے تو را مے پذیرد! و پر رنگ تر از همﮧ ے این ها، باید مرد باشے! تنهاي ي يعني نگاه کردن عکس. تنهاي ي يعني گوش کردن صداي ضبط شده. تنهاي ي يعني مرگ بي صدا. تنهاي ي يعني جسد کرم گذاشته شده تو خونه. تنهاي ي يعني دفن بي صدا. تنهاي ي يعني قبر بي رهگذر. تنهاي ي يعني قبر خاک گرفته. دوس دخت...
tanhai-man69.blogfa.com
493672. ...
نوشته شده در دوشنبه پانزدهم اردیبهشت 1393ساعت 22:18 توسط عاطفه. كد جلوگيري از راست كليك موس.
tanhai-marg.blogfa.com
493673. دریای تنهایی
آدم حق داره گاهی کم بیاره اماحق نداره برای کسی که دوسش داره کم بزاره! غصه های دنیا مال من میشود . مثل من که از تو انتظار عشق داشتم. پیشواز ایرانسل و همرا اول آلبوم جدید حمید عکسری به نام خوشبختی. کلا تجربﮧ ثابت کرده:. هر چه مغرورتر باشی. شاید وجودم به کسی آرامش نده! آره اشک به چشم تو خیلی میاد. عشق عاشق .تنهایی. گالري عکس هاي زیبا. مدل های جدید ارایش و لباس. سلااااااااااااااااااااااام دوستای گلم خوبین به وب خودتون خوش اومدین امیدوارم لحظات خوبی رو در این وب داشته باشین. لطفا بدون نظر بیرون نرین. جمعه بیس...
tanhai-mehdi.blogfa.com
493674. حسین(ع) سرور همه عشقها
حسین(ع) سرور همه عشقها. هفت صف فرشته در یمین هفت صف فرشته در یسار. پیش رو علی و جبرییل پس،چهارطفل بیقرار. هفت صف فرشته سرزنان ضجه میزنند عشق را. می برندروی دست خویش آیه ای کبودو داغدار. آیه کدام سوره است روی دست این فرشتگان. این بزرگ آسمان وعرش این غریب واره در دیار. باورم نمیشود خدا پاره تن محمد(ص)است؟ این که روی دوش می برند این فرشتگان سوگوار. آسمان تکیده می شود خاک،غرق گریه می شود. باد شرحه شرحه می شود بغض کرده ذوالفقار. شعله شعله اشک وآه وخون می دود زچشمها برون. السلم علیک یا قره العین الرسول. نفرین ...
tanhai-mohsen.blogfa.com
493675. تنها شده
تنهاشده ام اما پروردگار تنها شده ها را دارم. امام رضاي عزيزم به بركت وجود نازنين شما،به بهانه چنين روزي بخشيدم امانتي رو كه خدا بهم داده بود.ضامنم بشيد كه خداي خوبيها پذيراي وجود پر از گناه و غم آلودم باشه. باشد كه شفاعتگرم باشيد. نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم دی 1392ساعت 7:30 توسط تنها. عجب صبري خدا دارد. عجب صبری خدا دارد. اگر من جای او بودم. همان یک لحظه اول. که اول ظلم را میدیدم از مخلوق بی وجدان. جهانرا با همه زیبایی و زشتی. بروی یکدیگر ،ویرانه میکردم. عجب صبری خدا دارد. اگر من جای او بودم. چرا من جا...
tanhai-sh.blogfa.com
493676. تــنــهــایـــــــی شـــب
تو د لم ول و ل ست واسه خواستنت. بی آزاری بهترین دین است. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم شهریور 1393ساعت 17:8 توسط آرتین. اگه حوصله اش رو نداری بهش بگو! اما هیچ وقت جوری رفتار نکن که احساس کنه اضافیه. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم شهریور 1393ساعت 16:52 توسط آرتین. دل است دیگر خسته میشود بی حوصله میشود از روزگار از آدمها از خودش.از این قابها , از اثبات , از توضیح. از کلماتی که رابطه ها را به گند میکشد. . نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم شهریور 1393ساعت 16:49 توسط آرتین. معجزه کن ای بانی اتفاق های نجیب.
tanhai-shab.blogfa.com
493677. تنها
چقدر خوبه آدم يكي رو دوست داشته باشه نه به خاطر اينكه نيازش رو. برطرف كنه نه به خاطر اينكه كس ديگري رو نداره نه به خاطر اينكه تنهاست. و نه از روي اجبار بلكه به خاطر اينكه اون شخص ارزش دوست داشتن رو. داره اگه من يكي از دوست هاي خوبت هستم،برام اف بزار! نوشته شده در سه شنبه 1389/04/08. ساعت 10:36 توسط فراموش شده. وای وای وای . هيچگاه کسی رو نا اميد نکن چون ممکنه اميد تنها چيزی باشه که اون داره. تو را دوست دارم كمتر از خدايم و بيشتر از خودم چون به او نياز و به تو احتياج دارم. نوشته شده در پنجشنبه 1389/03/13.
tanhai-tanha0551.blogfa.com
493678. خیلی تنهام خیلی
جمعه بیست و سوم اسفند 1392 ] [ 16:2 ] [ مریم ] . دوشنبه دوازدهم اسفند 1392 ] [ 18:13 ] [ مریم ] . دوشنبه دوازدهم اسفند 1392 ] [ 18:8 ] [ مریم ] . ای نامردا ای بی معرفتا دیگه دوستون ندارم. من برایه نظرهایی که میزاین ارزش قائلم و جواب هرکی که نظر گذاشت هم میدم. بی معرفت نشین دیگه. دوشنبه دوازدهم اسفند 1392 ] [ 18:2 ] [ مریم ] . عشق یعنی با تو گشتن همکلام. عشق یعنی انتظار یک سلام. عشق یعنی دست های رو به دوست. عشق یعنی مرگ در راهت ، نکوست. عشق یعنی شاخه ای گل در سبد. عشق یعنی دل سپردن تا ابد! تا ابد عاشقتم !
tanhai-tanhai.blogfa.com
493679. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhai-yaani.blogfa.com
493680. من همیشه منتظر تو هستم تا بیایی عزیزمن ه
من همیشه منتظر تو هستم تا بیایی عزیزمن ه. از این که به این وبلاگ آمدید خیلی خوش حال هستم امیدوار هستم که خوش بگذر در وبلاگ. اصلا قرار نیست که سرخم بیاورم. حالا که سهم من نشدی کم بیاورم. دیشب تمام شهر تو را پرسه میزدم. تا روی زخمهای تو مرهم بیاورم. میخواستم که چشم تو را شاعری کنم. ام ا نشد که شعر مجسم بیاورم. دستم نمی رسد به خودت کاش لااقل. می شد تو را دوباره به شعرم بیاورم. یادت که هست پای قراری که هیچ وقت. میخواستم برای تو مریم بیاورم؟ حتی قرار بود که من ابر باشم و. باران عاشقانه ی نم نم بیاورم. بی تو، ...
tanhai.blogfa.com
493681. tanhai.com
购买 tanhai.com 请选择玉米网.
tanhai.com
493682. تنها
Click here to continue to تنها. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
tanhai.orq.ir
493683. ترانه
مرورگر شما داراي اشکال است.
tanhai.sub.ir
493684. روزهای تنهایی
گاهی وقتا برا اینکه بمونی باید بری. باید بری تا نفهمن درد داری. نفهمن یه دنیا غم داری. باید بری تا یه خاطره شی. باید قبل ازینکه بگن برو. با پای خودت بری. نوشته شده در دوشنبه هشتم آبان ۱۳۹۱ساعت 21:25 توسط. خدایا تو که عادلی. تو که همه کارات رو حساب و کتابه. تو که مو رو از ماست بییرون میکشی. چرا به یکی همه چی رو با هم میدی. ولی به یکی هیچی نمیدی. میدونم لابد یه حکمتی داره دیگه. ولی اون بچه های ی هم. که شبا گرسنه خواب میر ن. میدونن که چون دوسشو ن داری. یا اون آدمایی که شکماشون. ل جیباشون پر ه.
tanhai0112.blogfa.com
493685. تـــــــنـــهایــــــــی عشــــــــــــق
بهترینم تو بهترین باش. هیچ کس از درون آشفته من خیر ندارد. هیچ کس کاری به کار این دل دیوانه ندارد. دلم شکست کسی نفهمید. فکر کنم خدا هم از شکستنش خبر ندارد. مرگ دلم را کسی باور نکرد . اگر چه خود میدانم مرده ام کسی خبر ندارد. پس چه بگویم . کسی حال و روزم رو درک نکرد . هرکس کنارم بود حالم رو از اونی که بود بدتر کرد. این همه وقت ندانستم اما حالا خوب میدونم زندگی دروغی. این یه دلنوشته بود که خودم گفتم مرسی از همه شما. نوشته شده در یکشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 16:40 توسط masih. قلب مرا ميان غمت جا گذاشتي. روزگا...
tanhai03.blogfa.com
493686. تنهایی
تنهایی یعنی:در میان دیگران باشی و نتوانی به هیچ کس اعتماد کنی. تنهایی قشنگترین حس دنیاست. چون برای داشتنش نیاز به هیچکس نداری! L سه شنبه دهم تیر 1393l 23:30 l dori l. یک پیاده رو تقریبا خلوت:. یک مرد، یک زن، یک زوج خوشبختیشان پای خودشان! یک مرد، یک مرد، یک شراکت سود و ضرررش پای خودشان! یک زن، یک زن، یک رفاقت معرفت و اعتمادشان پای خودشان! و انتهای پیاده رو. یک من، یک تنهایی، یک رنج آخر و عاقبتش پای تو! L سه شنبه دهم تیر 1393l 23:29 l dori l. همه در دنیا کسی را دارند برای خودشان:. پیر مرد و پیرزن. در آنسوی...
tanhai1.blogfa.com
493687. تنهــــــــــــــــــــایی
تنها یک تنها می داند تنهایی تنها درد یک تنها نیست. آدما نباس دوست پیدا کنن. وقتی دیگه نمیشه بهشون زنگ بزنی. وقتی نمیتونی درد و دل کنی. یا حتی باهاشون شوخی کنی و بخندی. و همه دوستی خلاصه میشه تو عکسهات و خاطراتت. هی بغض تو گلوت گیر میکنه. آدما باس همیشه تنها بمونن! چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ 15:49. من گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است.". این جمله رو حتما تا حالا شنیدین. من گرفتار این سکوتم. ولی دیگه خسته شدم. راستش امشب دیگه خسته شدم. یه فریاد از ته دل. دلم میخواد فریاد بزنم خسته شدم.
tanhai1234.blogfa.com
493688. روزگاربرفی
گاهی وقتاواقعانمی دونی چطور بگی. . . . . از غمت از احساست انگارهمه ی. . . . . . کلمات همه ی کلمات برای بیان. . . . . . . وسعت دلتنگیت کم میان. . . . . . . . نمی دونم از کجا به این ویرونی. . . . رسیدم خدایا نه راه پیش گذاشتی. نه راه پس.پس منتظر چی هستی. تمومش کن. . . . . . . . . نوشته شده در شنبه بیست و نهم تیر 1392ساعت 22:30 توسط فاطمه. نوشته شده در شنبه یکم شهریور 1393ساعت 12:11 توسط فاطمه. چ شم دوخ ت ه ام ب ه ن گ آه ب ست ه ات! د ر ک دامین #و قت چ ش مآن ت #را خ واهی گ شود . من از مردن نمیترسم فقط میترسم.
tanhai1348.blogfa.com
493689. ▒✘روےِ خـَــطـِـــ عـِـشــ♥ـقــــــ✘▒
روے خ ط ع ش ق. وبم دیگه آپ نمیشه. نه حوصلشو نه وقتشو. فقط میام کامنتاتونو میخونم. جمعه شانزدهم خرداد 1393 18:22. قشنگترین اسم پسر و دختر؟ سه شنبه ششم خرداد 1393 16:1. اونایی که به عشقشون نمیرسن. هیچ وقت از ته دلشون خوشبخت. چون یه چیز مهمی رو از دست دادند . همیشه یه خلاءی رو حس میکنند . ﯾﻪ زماناﯾﯽ . . . ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ . . . ﺑﯽ ﺻﺪﺍ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﻣﯿﺮﻭﻧﺪ . . . ﺑﯽ ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻈﯽ . . . ﺑﺎ ﭘﺎﯼ ﺑﺮﻫﻨﻪ،ﺭﻭﯼ ﻧﻮﮎ ﭘﺎ . . . ﭘﺎﻭﺭﭼﯿﻦ . . . ﭘﺎﻭﺭﭼﯿﻦ . . . ﺗﺎ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺻﺪﺍﯼ ﺗﻖ ﺗﻖ ﮐﻔﺸﻬﺎیشان . . . ﺁﮔﺎﻫﺖ ﮐﻨﺪ ﺍﺯ ﺭﻓﺘﻨﺸﺎﻥ . . . ﻭ ﺍﯾﻦ . . . به س لام تی.
tanhai1372.blogfa.com
493690. جدایی!!!
یکشنبه هفدهم شهریور 1392. مے פ واهم اعتراف ڪ ن Ґ! בیگر نمے توآن م. م ט ا مآنت בآر خوبے نیωتҐ ،. شنبه هجدهم آبان 1392. پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1392. یکشنبه هفدهم شهریور 1392. یکشنبه هفدهم شهریور 1392. دوشنبه یازدهم شهریور 1392. یکشنبه دهم شهریور 1392. یکشنبه دهم شهریور 1392. یکشنبه دهم شهریور 1392. یکشنبه دهم شهریور 1392. سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ.
tanhai1380.blogfa.com
493691. عشق ابدی
آغوش تو که باشد. خواب دیگر بهآنه ای ب رای خ ستگی نیست. ت پ ش های ق لب ت میشود لالایی کودکانه ا م . . ک نارم بمان . . میخوآه م . . ص بح چ شمان م ،. در نگآه تو بیدآر ش ود . . یه رهگذر تو خوابت؟ یه موجود اضافی توی . . . نوشته شده در پنجشنبه نهم آذر 1391ساعت2:37توسط یاس. خيلي سخته شب و روزت بشه عشقي. كسي كه توي خيالشم نخوادت. خيلي سخته كه بشه تموم دنيات. اما تو خوابم نياد يه بار سراغت. خيلي سخته كه تو دل بهش ببندي. اما يه لحظه كنار تو نباشه. همه لحظه هاي تو بي اون به سر شه. يه اما یه لحظه به ياد تو نباشه.
tanhai2.blogfa.com
493692. تنها ترین
سلام رفيق بعداز مدتها اومدم ديدم فراموشم نكردي ممنونم كه بيادمي و ياد منه بي معرفت شمارتو ندارم شماره يادت نره بنويس واسم ممنون ازلطفت ديونه. نوشته شده در پنجشنبه پنجم اردیبهشت 1392ساعت 17:5 توسط دریای بارانی. می روم بی خبر این بار خیالت راحت. تو بمان با دگران یار خیالت راحت. بعد از این همنفس هر شب من خواهد شد. فقط این پاکت سیگار خیالت راحت. چند روزی است که تلخینگی تنهایی. می شود بر سرم آوار خیالت راحت. سهم تو پنجره هایی که تو را می خوانند. سهم من این همه دیوار خیالت راحت. نه امیدی و نه دیدار،خیالت راحت.
tanhai2000.blogfa.com
493693. بی خداحافظی
زیر رگبار نگاهت دلم انگار زیرو رو شد واسه داشتن عشقت همه جونم آرزو شد. هر جا که هستی خدا به همرات. وقتی تو نیستی قلبمو،واسه کی تکرار بکنم. گل های خواب آلوده رو، واسه کی بیدار بکنم. واسه کبوترای عشق،دست کی دونه بپاشه. مگه تن من می تونه،بدون تو زنده باشه. ای که تویی همه کسم. بی تو می گیره نفسم. اگه تو رو داشته باشم. به هر چی می خوام می رسم. عزیز ترین سوغاتیه، غبار پیراهن تو. عمر دوباه ی منه دیدن و بوییدن تو. نه من تو رو واسه خودم، نه از سر هوس می خوام. عمر دوباره ی منی، تو رو واسه نفس می خوام. به آینده امی...
tanhai2055.blogfa.com
493694. نبض احساس
ادرس اینستاگرام بنده. elhami.1370. پیغام خوش آمدگویی به سبک خودم. نوشته شده در یادداشت ثابت - سه شنبه 94/1/19ساعت 1:36 عصر توسط ELI نظر. به سلامتی اون لحظه ای که ازهمه دنیا دلت گرفته. نه کسی رو داری باهاش درد و دل کنی. نه دلت میخواد کسی رو ناراحت کنی. باشه قسمت منم این بود. نوشته شده در شنبه 94/6/21ساعت 3:26 عصر توسط ELI نظر. غزل بهمن صباغ زاده. شب است و باز مثل ماه بالای سرم هستی. میان خواب و بیداری کنار بسترم هستی. محال است این همه اعجاز را ایمان نیاوردن. تو با آن چشمهای مهربان پیغمبرم هستی. پروانه به ...
tanhai3.parsiblog.com
493695. فروشگاه اینترنتی لباس زنانه
فروشگاه اینترنتی لباس زنانه. فروش اینترنتی لباس زنانه ترک. تاپ ، تی شرت و بلوز. نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم بهمن 1393ساعت 11:37 توسط آساتا. خرید پوشاک برند ان بی بی ( NBB ). خرید پوشاک برند ان بی بی ( NBB ). شرکت ان بی بی همواره به این دیدگاه پایبند است که باید بهترین کیفیت را در محصولات خود ارائه دهد و همواره در پی کسب دانش بیشتر برای بهبود کیفیت بوده است و همواره سعی داشته است با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، لباسهایی با کیفیت و هم چنین متناسب با سلایق جهانی را تولید نماید . خرید پوشا...
tanhai400.blogfa.com
493696. ♥♥♥נختړے از جنس سڪۅت♥♥♥
کد صفحه ورودی عاشقانه. נختړے از جنس سڪۅت. سڪوت مطلق دنیاے دخترونه من. آنق در ب غض های م را ف رو داد م و פֿ ندید م. ڪہ פֿدا ه م باو ر ش ش د ڪہ چیزی نیست. برچسبها: اس ام اس غمگین. اس ام اس عاشقانه. تاریخ جمعه هشتم فروردین 1393 ساعت15:39 نویسنده ݜےۅا. چی میکشی که انقدر سیگار. برچسبها: اس ام اس غمگین. جدید ترین اس ام اس ها. تاریخ سه شنبه بیستم اسفند 1392 ساعت20:44 نویسنده ݜےۅا. می گویند: شاد بنویس. و من یاد مردی می افتم که با گیتارش! گوشه ی خیابان شاد. اما با چشمهای خیس. برچسبها: اس ام اس غمگین. برچسبها: اس ام...
tanhai5405.blogfa.com
493697. دروغه شیرین...
سلام همه رفیق مفیقام. یعنی عاششششششششقتونم ، هرچی بگید حق دارید ، خیلی بی معرفتی کردم. از روزی که گفتم خداحافظ اصلا وبم نیومدم ، حوصله وبلاگ مو نداشتم. ولی دمتون دما دم،. فقط بخاطر اینکه فراموشم نکردین و واسم پیام گذاشتید. دوباره شروع به پست گذاشتن میکنم. با نوشته های جدید و روحیه ای جدید. راستی اولین پستم کوتاهه. ولی خیلی حرف داره توش. سه شنبه 4 شهریور1393 ] [ 18:43 ] [ [مهسا] ] . به سلامتی مادر که غذا تو دهن ما گذاشت. ما اشک تو چشاش . سه شنبه 4 شهریور1393 ] [ 19:4 ] [ [مهسا] ] . دوستون دارم خیلی زیاد.
tanhai6.blogfa.com
493698. حرفهای نگفته من
خدایا آنقدر خرابم که هیچ مرهمی آرامم نمی کند! مرا در آغوش بگیر دلم آرامش خدایی. هنوز هم بیشتر روزا میرم خونه مامانم. چند مدت هم نت نداشتیم. یعنی نوید از عمد کمتر شارژ میکنه که من خیلی نیام نت. میگه برا بچه زیاد خوب نیست. منم وقتی تو خونه ام سعی میکنم کمتر وای فا رو روشن کنم. کلی کتاب بارداری گرفتم و خودم رو با اونا سرگرم میکنم. نت هم که میرم بیشتر میرم و درباره بارداری سرچ میکنم و میخونم. سونو که رفتیم بهمون گفتن که بچه مون پسره. ولی نمیدونم چرا همه اش حس میکردم که دختره! خیلی وقته ننوشتم . خب بالاخره بع...
tanhai63.blogfa.com
493699. صدای سکوت
یک کاغذ سفید را هر چقدر هم که سفید باشد کسی قاب نمی گیرد ،برای ماندگاری باید حرفی برای گفتن داشت. دارم از اینجا کوچ میکنم به یه خونه جدید. اما اینجا همینجوری باقی میمونه و بهش سر میزنم. احتمالا دیگه بروز نخواهد شد. نوشته شده در شنبه 22 فروردینماه سال 1394ساعت 06:34 ب.ظ توسط راضیه. حال همه ما خوب است اما تو باور نکن. سکوت میکنم به تلافی تمام حرف هایی که گفتم و نشنیدی. دیگر نه اشک خواهم ریخت و نه فریاد خواهم کرد. بگذار تو خوش باشی که خشنودی عاشق در رضایت معشوق است. درد می کشم از دیدن جای خالی تو. این خاک گ...
tanhai68.blogsky.com
493700. بی تو بسر نمی شود
سیصد گل سرخ و یک گل نصرانی/ ما را ز سر بریده میترسانی؟ گر ما ز سر بریده میترسیدیم/ در مجلس عاشقان نمیرقصیدیم. در آستانه خاموشی بامداد. شبانی بس تیره برایم. قالب های کودکانه پرشین بلاگ. بی تو بسر نمی شود. نویسنده: بردیا پارسا - ۱۳٩۳/٧/۸. چرا بچه ها توی ایران از وبلاگ نویسی دارن دست میکشن؟ به وبلاگ خیلی از دوستام مراجعه میکنم یا حذف شده یا مطالبشون مال چند سال پیشه. حتما سر از فیس بوک و. در آوردن و اینجا فراموششون شده. ولی من هنوز اینجا رو دوس دارم.اینجا شعور و صداقتش بیشتر از جاهای دیگه س. پاسخی سخت و درشت.
tanhai7.persianblog.ir
493701. ღ♥ღبه خلوتگاه تنهایی من خوش آمدیدღ♥ღ
ღ ღبه خلوتگاه تنهایی من خوش آمدیدღ ღ. یادمان بماندکه:من تنها هستم.اما تنها من نیستم! دوستاااان سلام بعد از ی مدت خیلیییی طولانی بازم اومدم دوستای گلم دخملای خوب شمارتونو واسم بذارید. نوشته شده در جمعه 1 اسفند1393ساعت 6:10 بعد از ظهر توسط بهار. یکی بترسه از اینکه یه روز از دستت بده. وقتی ازش جدا میشی :پیام بده. یهو توی جمع. درگوشت بگه دوست دارم! نوشته شده در چهارشنبه 21 اسفند1392ساعت 10:53 قبل از ظهر توسط بهار. و دیگر هیچ نمی گویم! که این بزرگترین اعتراض دل من است. سکوت را دوست دارم. در فنجان خالی میشوم.
tanhai72b.blogfa.com
493702. تنها رفیق
روزگاریست سخت طالب دیدار توام. فکر من باش که در این گوشه گرفتار توام. من شنیدم که تو طبیب دل بیمارانی. پس طبیب دل من باش که بیمار توام. نوشته شده در چهارشنبه هشتم مرداد 1393ساعت 21:16 توسط Erfan. گل اگر خشک شود ساقه اش می ماند. دوست اگر جدا شود خاطره اش می ماند. نوشته شده در چهارشنبه هشتم مرداد 1393ساعت 21:12 توسط Erfan. خرید اینترنتی ادکلن وود. خرید پد ضد عرق. خرید گن لاغری مردانه. چراغ خواب لاک پشتی. خرید گچ موی هات هیوز. خريد كارواش ايزی جت. دانلود فیلم با لینک مستقیم. خرید پد ضد عرق مای درای.
tanhai74.blogfa.com
493703. تنهایی
تقدیم میکنم به عشقم که دیگه پیشم نیست. نوشته شده در جمعه چهارم دی ۱۳۹۴ساعت 16:0 توسط مهتاب. دلم برا روزایی که نمیشناختمت تنگ شده! روزایی که بهم میگفتیم شما! روزایی که دسته همو نمیگرفتیم از خجالت! روزایی که اگه میخواستیم بغله هم بشینیم یه وجب بینمون فاصله بود! روزایی که اسمه همو بی دلیل صدا میکردیم تا اون (جانم) رو بشنویم! روزایی که از یه ثانیه بعدمون خبر نداشتیم ولی برا چند ماهه بعدمون حرف میزدیم! روزایی که از کجا تا کجا میرفتیم تا فقط چند دقیقه همو ببینیم! روزایی که هرروز از هم میپرسیدیم چقدر دوسم داری؟
tanhai77.blogfa.com
493704. تنهایی زیبای من
جایی واسه تنهایی هام. هفت سین گروه تجربی. اس ام اس عاشقانه. خرید کیف آلوما والت. گالری عکس های زیبا. خرید کیف پول آلوما والت. همراه بسیار است، اما همدمی نیست. مثل تمام غصه ها، این هم غمی نیست. دلبسته اندوه دامنگیر خود باش. از عالم غم دلرباتر عالمی نیست. کار بزرگ خویش را کوچک مپندار. از دوست دشمن ساختن کار کمی نیست. چشمی حقیقت بین کنار کعبه می گفت. انسان فراوان است، اما آدمی نیست. جمعه 23 خردادماه سال 1393 ] [ 01:39 ب.ظ ] [ ندا ]. اسم بازی من و خدا. مثل بازی قشنگ ما. بازی ای که ساده است و سخت.
tanhai77.blogsky.com
493705. ღتـنـهــــایـے ღ
ک چ ہ بآش م. چ ہ ن بآش م. ب رآ ه م ه م ه مه? م گه ا ل ک یه؟ تو هم [دنیا ے]. انقבر مرآ از رفتنت. قرآر نیس همیشﮧ بمانیم ،. روزے همﮧ رفتنے انב . مانבט بﮧ پآے ڪسے معرفت میخواهב نﮧ بهآنﮧ. حالآ مے گویم : رفتے. لیآقت مانבט نבاشتے .(! یه شبايے بے وقت ميرسه. ڪہ نه ياנش آرومت ميکنه نه عکسش. فقط بايد خوנش باشه. غدیر گذشت و خبری از یار نیامد،. بر زخم دل فاطمه غمخوار نیامد،. چندساعتی دیگر نمانده که با ناله بگوییم :. ای اهل حرم میرو علمدار نیامد،. سقای حسین سید و سالار نیامد. اسلام و علیک یا اباعبد الله حسین. Ω لام ب ڪ.
tanhai7869.blogfa.com
493706. tanhai838's blog - Dark night - Skyrock.com
11/01/2006 at 11:36 AM. 03/11/2015 at 3:59 PM. I will always love you. I've been leaving myself alone, Trying to get. I will always love u. I'm lying in a hospital bed waiting for. When you're gone I miss - The way you kiss. Subscribe to my blog! You broke my heart. You ripped me apart. Leaving an empty hole. You brought me to tears. Many times a day. I have tried over the years. To let you fade away. You seem to stay. But I want to leave you behind. Which I will do some day. But for now your stuck here.
tanhai838.skyrock.com
493707. واگويه هاي تنهايي
اضافه به علاقه منديها. پریسا در دریای خوشبختی. فکر ميکنم.دلم ميخواهد ، تو چه فکر ميکنی؟ بي بي سي فارسي. Size="14" class="MailInput" align="left" dir="ltr" type="text". پيام هاي ديگران . 1777;۳٩٢/۱٠/۱٠ - سیدعلی حسینی. تحول فکری با تگاه مثبت 1. عاشقانه ترین شعرها وقتی نوشته میشوند که معشوق رفته! پيام هاي ديگران . 1777;۳٩٠/٤/٢٠ - سیدعلی حسینی. سلام تازه خدمت دوستان عزیز. پيام هاي ديگران . 1777;۳٩٠/٤/۱۱ - سیدعلی حسینی. روز مادر و روز زن بر همه مادران و زنان مسلمان مبارک باد. پيام هاي ديگران . پيام هاي ديگران .
tanhai85.persianblog.ir