SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493707 - 493761)

493707. واگويه هاي تنهايي
اضافه به علاقه منديها. پریسا در دریای خوشبختی. فکر ميکنم.دلم ميخواهد ، تو چه فکر ميکنی؟ بي بي سي فارسي. Size="14" class="MailInput" align="left" dir="ltr" type="text". پيام هاي ديگران . 1777;۳٩٢/۱٠/۱٠ - سیدعلی حسینی. تحول فکری با تگاه مثبت 1. عاشقانه ترین شعرها وقتی نوشته میشوند که معشوق رفته! پيام هاي ديگران . 1777;۳٩٠/٤/٢٠ - سیدعلی حسینی. سلام تازه خدمت دوستان عزیز. پيام هاي ديگران . 1777;۳٩٠/٤/۱۱ - سیدعلی حسینی. روز مادر و روز زن بر همه مادران و زنان مسلمان مبارک باد. پيام هاي ديگران . پيام هاي ديگران .
tanhai85.persianblog.ir
493708. رمان تنهایی
این وبلاگو درس کردم فقط واسه درد خودم. اشنایی من با تو. سلام میخوام بعد از این پست رمانمو شروع کنم. برچسبها: تنهایی و عاشقانه. نوشته شده در جمعه پانزدهم فروردین 1393ساعت 23:20 توسط فرخنده امرا. سلام من 15 سالمه. از این که به وبلاگم اومدید. Http:/ vivaupload.ir/images/feewoj7y3aeiycdzzgrn.mp3.
tanhai90.blogfa.com
493709. سکوت تنهایی شب در برکه ای خاموش
دريافت کد صفحه ورودي. سکوت تنهایی شب در برکه ای خاموش. به این وبم سربزنی مرسی دوستایی گلم. یکشنبه بیست و نهم دی 1392 22:18. سه شنبه هفدهم دی 1392 15:47. تو به من حق انتخاب دادی. من و اون همدیگرو میخواستیم ولی. این قسمت تو اومدو همه چیو خراب کرد. بازم میگی حق انتخاب دارم! سه شنبه ششم اسفند 1392 19:2. دلت گیر کنه به قلاب ماهیگیری که. ماهی نمیخواد و فقط برای تفریح اومده ماهیگیری. پنجشنبه دهم بهمن 1392 21:11. به آدم ها دل نده. تو که از خدایشان عاشق تر نیستی. آن ها خدای خود را. به نیمه نانی میفروشند. بعد از ا...
tanhai92.blogfa.com
493710. تنهایی
صهیونیزم دشمن نامرئی جهان. فتن نقد فتنه گران مذهبی. Every things 4 girls. هذیان های نیمه بیداری. متاسفم برات ای دل ساده. قالب وبلاگ گرافیکی جنگل سیاه. کوچک کننده بینی آیدان اصل. شارژ مستقیم همراه اول. خرید کارواش ایزی جت. اونی ک بیش تر اذیتم میکرد بیش تر گریه میکنه! اونی ک نخواست مارو ببینه بالاخره میاد دیدن جنازم! اونی ک حتی نیومد تولدم زیر تابوتمو میگیره! اونی ک سلام نمیکرد میاد برا خدافظی.چ روز قشنگیه اون روز همه هستن حیف ک خودم نیستم! ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن ارزوهایت سخن می گویند. بازگشت و ب...
tanhai93.persianblog.ir
493711. ❤دلتنگـــــــــــــی های مــــــــــــن❤
دلتنگی همیشه همراهم می آید،مثل سایه بی رد پا! ادرس جدید وبلاگ مارا به خاطر بسپارید:WWW.TANHAI94.ML. به کلبه دلتنگیای من خوش اومدین. حرفامو بخونین چون بیشترشو. یه دل گرفته و دلتنگ نوشته. لطف کنین برام نظر بزارین. خوشحال می شم دوستای گلم. که بی او هم زندگی می گذرد. دلم دیگر هیچ کس را نمی خواهد. اما دلتنگ کسی نیستم. ولی به تکیه گاه نمی اندیشم. چشمهایم تر هستند و قرمز. کسی را خیلی دوست ندارم. جملات احساسی و غمگین. داستان های عاشقانه واقعی. فا تولز ، ابزار رایگان وبمستر. فا تولز ، ابزار رایگان وبمستر. کودکانه...
tanhai94.blogfa.com
493712. تنهاییهام
تنهایی که هیچکس همسفر راه زندگیش نشد. قشنگ ترین موجود زندگیمو به تو می سپارم. شنبه بیست و سوم شهریور 1392 توسط تنهای تنها. پس من کجا بودم؟ در تاریکی بی آغاز و پایان. دری در روشنی انتظارم رویید. خودم را در پس در تنها نهادم. و به درون رفتم:. اتاقی بی روزن تهی نگاهم را پر کرد. سایه ای در من فرود آمد. و همه شباهتم را در ناشناسی خود گم کرد. پس من کجا بودم؟ شاید زندگی ام در جای گمشده ای نوسان داشت. و من انعکاسی بودم. که بیخودانه همه خلوت ها را بهم می زد. در پایان همه رویاها در سایه بهتی فرو می رفت. یا گاهی با ...
tanhaiam-garib.blogfa.com
493713. دردم را به كه گويم...
دردم را به كه گويم. درد و دلهاى من تنها.
tanhaiam.blogfa.com
493714. کلوپ دخترپسرای بامعرفت (بندرشرفخانه)
کلوپ دخترپسرای بامعرفت (بندرشرفخانه). تنهایی یعنی من باشم و سایه خودم. مدیر وبلاگ در یک نگاه. آپ 9405.20 ادامه مطلب. تصاویر مدیروبلاگ در ادامه مطلب. کلیپ و تصاویر دریاچه ارومیه در پست های پایین. کلوپ دخترپسرای بامعرفت بندرشرفخانه. نوشته شده در جمعه پنجم تیر ۱۳۹۴ساعت 16:16 توسط مهدی. اینگونه زرنگ بودن به درد کسی نمیخوره. کلوپ دخترپسرای بامعرفت بندرشرفخانه. نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 21:42 توسط مهدی. ﻋﺸﻖ ﯾﻌﻨﯽ ﻧﺎﻥ ﺑﺪﻩ ﺍﺯﺩﯾﻦ ﻣﭙﺮﺱ. ﺩﺭﻣﻘﺎﻡ ﺑﺨﺸﺶ ﺍﺯﺁﯾﯿﻦ ﻣﭙﺮﺱ. کلوپ دخترپسرای بامعرفت بندرشرفخانه.
tanhaiam69.blogfa.com
493715. کلوپ دخترپسرای بامعرفت (بندرشرفخانه) | آی آر بیس
تاثیرات مثبت و منفی موسیقی. امروز در این مقاله که اماده کردم میخوام راجب تاثیرات مثبت و منفی موسیقی در انسان و. از جمله اثر موسیقی کلاسیک برمغز. تاثیرموسیقی بر سیستم عصبی. موسیقی کلاسیک و تاثیر ان بر کودکان. موسیقی خلقت و نواختن موسیقی دی ان ای (DNA) انسان که میتونید دانلود کنید و گوش. آماری از خودکشی جوانان. اگه علاقه مند به خواندن این مقاله هستید به ادامه مطلب. آدم که غمگین می شود. خودش را جدا می کند از جمع. که مبادا آسیبی به خوشی های دیگران بزند. مورد فراموشی قرار می گیرد. و تنها تر و تنها تر می شود.
tanhaiam69.irbase.ir
493716. دل نوشته های من در غربت
چند ساله آلمان زندگی می کنم. از زندگیم هم راضی ام هم ناراضی. همه همینن نه؟ نمی دونم اما من اینم. پرت و پلاهای من. ارثیه ای که هر مادری به دخترش می داد. یه نوشته کوتاه با یه دنیا عشق. عنوانی به ذهنم نمی رسه. روز پدری که گذشت. یه قصه غم انگیز. سالی که می ره و سالی که میاد. لطفا ماهی قرمز نخرید. این خارجیای زبون نفهم. خاله زنکی یا ؟ در غرب چه می گذرد. یه پست شکم چرانی. خب دیگه وقت غیبت فرا رسید. حالا یه سوزن به خودم. زیر گنبد کبود- یکی بود یکی نبود. ذهن نوشته های خانم و آقای اردیبهشتی. نی لا عزیز و زندگی.
tanhaian.persianblog.ir
493717. تنهاییایِ دخترِ دیفایوفا
اخبار و رسانه ها. دلم هوس یک عشق. کسی که در عشق امتحانش را پس داده است. زدن و زیرو رو کردنی در کار نباشد! من نگویم و او بشنود. بخندم و حجم بغضم را در خنده ام ببیند. کسی که خساست به خرج ندهد در عاشقی کردن . . . رفیقی که بگویمش برو. دلم گرفته این روزها. منبع این نوشته : منبع. مارادر شبکه های اجتماعی محبوب کنید:. فرستادی ام که امتحان بدهم. بدون اینکه بدانم ،. بدون اینکه بخوانم ،. سر جلسه ی امتحانم نشاندی . امتحانی سخت و دشوار! امتحانی که یک بار بیشتر گرفته نمی شود. شهریوری در کار نیست. نمی دانم چقدر وقت دارم.
tanhaiayedokhtaredey.5fa.ir
493718. تنهاییایِ دخترِ دی
دردای دل تنهاترین دختر سردترین ماه سال. شاید دیگه هیچ وقت نیام اینجا. ولی چاره ای جز این ندارم. نگران نباش یه جای بهتر پیدا میکنم. اگرم نشد. خیالت راحت. امن امن . هیشکی هم به جز خودت آدرسشو نداره. نوشته شده در پنجشنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 14:30 توسط دختر دی. کسی نمی شوم که به هوای. را با کسی قسمت نمی کنم که روزی تنهایم. که در من دمیده شده و احساس. بالین کودک فردایم خواهد شد. بی حرمتش نمی کنم. و به هر کس نمی سپارمش. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۴ساعت 22:55 توسط دختر دی. غرورت را نمی شکنم.
tanhaiayedokhtaredey.blogfa.com
493719. رسم زمونه
چقدر سخته ارزوی کسی رو داشتن که ارزوتو نداره چه قدر سخته دلتنگ کسی بودن که دلتنگ دیگریه. محکوم به تنهایی در این جهانم. سرگشته و عاشق در این سرایم. رفته است که دلدارم جانم. در این هوای عشق. من هستم. همیشه برای شروع به دنبال بهانه بودم, چه بهانه ای زیباتر از تو؟ سلام دوستان عزیزم خوبین خوش اومدی من مهردادم از بهبهان خوشحال شدم از اومدنت. بیا خط خطی کن -. قالب وبلاگ نامه عاشقانه. خرید اینترنتی شارژ ایرانسل. تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 20:27 نویسنده : مهرداد. لمس تن تو شهوت است و گناه. ولنتاین مبار...
tanhaibekas.blogfa.com
493720. خآطـٍره هآےِخُودمـ
خآط ره هآے خ ودم. مے ش و م؟ و قتے ه رچ. ﮧ مے گ رد م. م عنے ن گ آ. د ر هیچ ف ره ن. ساعت 20:33 ب ه قلم يﮧ دخدره. حوصله ام برفی ست! با یک عالمه قندیل دلتنگی ،. از گوشه ی دلم آویزان! کافی ست کمی ها کنید ،. تا که آب شوم! ساعت 19:32 ب ه قلم يﮧ دخدره. این روزها تلخ می گذرد ، دستم می لرزد از توصیفش! همین بس که :. نفس کشیدنم در این مرگ تدریجی. مثل خودکشی است ،با تیغ ک ند. ساعت 18:22 ب ه قلم يﮧ دخدره. دست به صورتم نزن! می ترسم بیفتد نقاب خندانی که بر چهره دارم . سیل اشک هایم تو را با خود ببرد. عاشق تر می شوم.
tanhaibia2.blogfa.com
493721. ...
کلبه مان عوض گردیده شده این. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1392ساعت 16:52 توسط . دریافت کد آمارگیر سایت.
tanhaibimenat.blogfa.com
493722. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaibitosakhte.blogfa.com
493723. tanhaibo.com这个域名正在出售
Taozhuzhou.com / zhuzhoutao.com. Wxopen.pro 、 wxopen.top 、wxappopen.com 、wxappo.com 、wxpro.cc. Penghuzi.com 、 paohuzi.win 、paohuzi.top 、paohuzi.ren.
tanhaibo.com
493724. 谭海波律师_天津谭海波律师为您提供在线法律咨询_法律快车
所在地区 天津 - 天津. 邮 箱 13752345549@126.com. 紧邻大悦城 地铁 1号线二纬路站,2号线鼓楼站 公交 南市旅馆街、南门外大街、南开二马路站。 2、根据2007年4月1日实施的 诉讼费用交纳办法 计算 元. 欢迎光临谭海波律师法律服务办公室 如果您被法律问题困扰,您可以点击网页中的 法律咨询 、 在线咨询 给我留言,我非常乐意及时帮助您分析和解决您的法律困扰。 律师您好 交通事故 法院下达了调解书 限期十五天给予赔偿 保险公司会如期兑现赔偿.
tanhaibo.lawyer.lawtime.cn
493725. 谭海波博客 - 专注互联网和电子商务的垂直新媒体
记录一下Apache2.4 PHP5.6 MySQL5.6的环境配置. IPhone6/6 Plus或重演5C/5S 一冷一热 尴尬. 疯狂的程序员 连载 终结篇 86、87. 疯狂的程序员 连载79 fatal error. 疯狂的程序员 连载74 Bayerische Motorenwerke J. 记录一下Apache2.4 PHP5.6 MySQL5.6的环境配置. 打开category-template.php文件 建议是最新版的WwordPress,在wp-includes文件夹下 ,找到下面的一段代码 查看详情. WordPress主题教程 23 最后的致意 完整版下载.
tanhaibo.net
493726. تنهایی ....
بچه ها من تا پایان امتحانام مطلب جدید نمیزارم . ولی شما نظر بزارین خب؟ نوشته شده در یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 15:34 توسط فاطی جون. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 15:14 توسط فاطی جون. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 15:11 توسط فاطی جون. نظر یادتون نره . نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 15:9 توسط فاطی جون. جون من نظر یادتون نره . نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 14:42 توسط فاطی جون. عکس و شعر کوتاه. دوستان عزیزی که به ای...
tanhaie-2012.blogfa.com
493727. ღتنهاترین تنهاღ
حرف های نا گفته. نوشته شده در یکشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۰۶ساعت 18:50 توسط Mahya. از آخرین قرار عاشقانه ما چند سالی می گذرد. از آخرین قرار عاشقانه ما چند سالی می گذرد. یادتان هست سال هزار و سیصد و تنهایی؟ من و شما و عشق،. سر قرار همیشگی وصل، ساعت دلتنگ و نیم. رواق پر داغ سینه ام،. صحن بی شکیبی دستانم، بست حسرت، حجره افسوس، کنج دنج دلتنگی! چقدر می گذرد از آخرین سلام و خداحافظی اشکانهمان. از آخرین دق الباب عاشقانه در باب الجواد. از آخرین وضوی نور در حوض دریایی مشرف به باب الرضا. و شرم رنج جدایی بود که از چشمانم می چکید.
tanhaie-a59.blogfa.com
493728. شاید کمی زیباتر!
ابزار و قالب وبلاگ. ساخت کد موزيک آنلاين. زندگی بی تو زیباست! تاريخ : چهارشنبه سیزدهم شهریور 1392 نویسنده : mohaddeseh. اري چنديست فهميدم مقصدم اشتباست. امدي و تمام اهدافم را ربودي. من زودباور تو را مانند خود پنداشتم. مني که در ذهنم دروغ جايگاهي ندارد. ولي تو انقدر ضعيف بودي که توان گفتن نداشته هايت را نداشتي. خوشحالم که مي توانم در دادگاه زندگي به اشتباهم اعتراف کنم شايد کمي در مجازاتم تخفيف بدهند! هستن انهايي که حتي قدرت اعتراف را هم ندارند. اري من تنها يکي از طعمه هاي ان انسان نماهايم. زماني که يادت م...
tanhaie-ashofteh.blogfa.com
493729. آلبوم خاطرات
بزرگ که میشوی . غصه هایت زودتر از خودت. قد می کشند ،. غافل از آنکه لبخندهایت را ،. در آلبوم کودکی ات جا گذاشتی. دیگر به دنبال همراه اول نیستم! این روزها اول راه همه همراهند. باید به دنبال همراه آخر گشت. Weblog Themes By BlackSkin. 1705;د آهنگ. طراح قالب وبلاگ گیتار. Weblog Themes By : Blackskin.ir.
tanhaie-bipayan.blogfa.com
493730. dfgdfg
tanhaie-del.blogfa.com
493731. کلبه تنهایی من ...
کلبه تنهایی من . نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم مرداد 1391ساعت 17:3 توسط دنیا. Love is afraid of losing you. عشق یعنی ترس از دست دادن تو. Love is wide ocean that joins two shores. عشق اقیانوس وسیعی است که دو ساحل رابه یکدیگر پیوند میدهد. نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم مرداد 1391ساعت 16:55 توسط دنیا. اخرین قسمت رمان قرار نبود. همیشه هم قافیه بوده اند. حتی زمانی که هیچ کس شعری نگفته بود. ما همه با هم می گوییم سیب. و دوربین های عکاسی را فریب می دهیم. تا پنهان کنیم آن اندوه موروثی را پشت این لبخند مصنوعی. نوشته ...
tanhaie-dm.blogfa.com
493732. تنها
خط زدن بر من پایان من نیست ، آغاز بی لیاقتی توست. حرف دل برای بی لیاقتای اطرافمون. کسی رو که دوست داری این قدر نبر بالا که دست خودتم دیگه بهش نرسه. عزیزم ، وقتی یکی رو تیک می زنی ، رو بقیه ضربدر بزن لطفا! به هر آدمی پیله نکنین ، توهم پروانه شدن می گیرتشون! فکر نمی کردم روزی چوب صداقت این همه درد داشته باشه. طرفت کور نیست ، فقط چشماشو رو خیلی از بدیهات بسته ، همین! من دلم می خواهد از خودم بیایم بیرون! دلم می خواهد حرف های توی ذهنم برای یک لحظه. به احترام خستگی من سکوت کنند! اگر زنی مرد شما را دزدید. فداسر...
tanhaie-khaste.blogfa.com
493733. Tanhaie man
رو به خیال چشمانت. شنبه سی ام آذر 1392 11:33. هرگز به بودنت در کناره دیگری حسادت نکرده ام. ان لحظه هارا مرده ام. جمعه بیست و نهم آذر 1392 12:18. قلبم را مي خريد؟ جمعه بیست و نهم آذر 1392 12:11. چطور میتونی انگشتتو به سمت من بگیری. بگی تو یک لاشیی. به دستات نگاه کن لعنتی. فقط تو دستای من نبوده. دوشنبه بیست و پنجم آذر 1392 16:3. زندگی بهم یاد داده.کسی که منو زیر پاش بزاره. چند قدم اونطرفتر زیر پایه یکی دیگه له میشه. اما اما اما اما اما. این چه سودی واسه من داره؟ فکر میکنی خیالم اسوده میشه؟ از یه عشق حقیقی.
tanhaie-man.blogfa.com
493734. غـَر غـَر هـآی مــَنِ عـآشــق
غ ر غ ر هآی م ن عآشق. امیدوآر م به همه چی. چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1393. ا و ل این بخون. ᓄ ך خوش اوᓄבیך. اینجآ ᓄخآط ب خآصے نבآرہ. گآهے ᓄینویω ᓄ از. این هᓄ بבونیבڪه بنבہ خوב ᓄ. ᓄ خآط ب خآص. اگ ر ᓄ از اینجآ خوشت نیوᓄב =. بز ך خلآص: ). ل בفا بے ᓄعرفت. وروב پس رآ ش בیבا ᓄᓄن وع. جمعه چهارم مهر 1393. کامنت دونی باز کن تورو خدا:. پنجشنبه بیست و ششم تیر 1393. مرور میڪنم פ اطراتماט. اما مگر ڪپے برابر اصل. כلم برایت تنگ است. پنجشنبه بیست و ششم تیر 1393. اگہ פ اطرפ واه. معנ یش ایך נ یستc ڪہ فפق العاנه بے. بہ س لا م.
tanhaie-man75.blogfa.com
493735. تهــــــ♥ـــه تنــــ♥ــهایی من
ته ه تن هایی من. کجایی که ببینی دی وانه شدم، بس که دل تنگی هایم را نادیده گرفتی. سلام به همه ی دوستای گلم. به وبلاگ من خوش اومدین. امیدوارم بهتون خوش بگذره. لطفا نظر یادتون نره. ک لبه تن هایی. ح س تن هایی. عش ق زنجی ری. چه ار دیواری ع شق. چت روم ال جی. ق انون احس اس. اسم ون عاشق ی. سایت رسمی نوید بهبودی. سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ. دریافت کد ابزار آنلاین. بلاگ گروه مترجمین ایران زمین. سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ. آمارگیر حرفه ای سایت. آمارگیر حرفه ای وبلاگ و سایت. جمعه پانزدهم شهریور 1392.
tanhaie-milad.blogfa.com
493736. حرف های دل...!
تو رفته ای و من عاشقانه های بی مخاطبم را در صدای گریه ی باران به حراج گذاشته ام. میکشم ، میکشی ، می کشد. هر ۳ میکشیم اما او ناز تورا. تو دست از من. باز فندکم رو جا گذاشتم. نوشته شده در سه شنبه سی ام آبان 1391ساعت 19:4 توسط Hamed. ڪے دود سیگارم را بیشتر از تو دوست دارم. اما دو رنگ نیست. نوشته شده در شنبه بیستم آبان 1391ساعت 23:29 توسط Hamed. ميدانے اشتباه از کجاست؟ اشتباه از "من" است. هر جا رنجيدم به رويت نياوردم. فکر کردے درد نداد. محکم تر" زدے . نوشته شده در چهارشنبه هفدهم آبان 1391ساعت 15:21 توسط Hamed.
tanhaie-montazer.blogfa.com
493737. کاش میشد سرنوشت را از سر نوشت.......
کاش میشد سرنوشت را از سر نوشت. سللام دوستای عزیز امروز تولدمه شدم 21 سال . پیر شدیم رفت. این آهنگ تقدیم میکنم ب عشق خودم . عشقی ک بهم زندگی داد تا آخر عمرم مدیونشم.این اهنگو ویرایش کردم و تقدیم میکنم ب فرشته رویاهام ( دلارام. منی که جز یکی.هیشکی هم صدام نبود. اگه با اهنگام قدم نمیزد رو زمین رد پاهام نبود. چقدر زخم خوردم تو این راه. یادمه خون گریه میکردم. خدا خواست که تو باشی و بشی. همیشه سنگ صبورم بودی و هستی و غصه هامو به جون میخری. مگه شیرین تر از این میشه که میبینم عشقمونو از بری. همیشه پشت من بودی.
tanhaie-morteza.blogfa.com
493738. رפزهـــآے ٺــلـخ ٺـــלּـہـــــآیـــــے
رפزهآے ٺلخ ٺל ہآیے. ظآهرا آرפمp פلے رسما כآغפنp! ל مے گیرכ مرآ از כωٺ. مے פ פآל ے. فقط شعر ے פ زیر لب آهωٺہ. ے یآכم میرפכ ڪہ بآیכ رهآیش ڪ. ٺے ڪہ مے ب ל. ہ چیز כωٺ ל یآفٺל ے مے ش. رآ ڪہ ל بآیכ بω. بآیכ כآכ . . . כ ٺمآم آرزפهآیم بلל כ بآیכ پرפآزش כآ. آ برωכ بہ اפج بآפر رهآی. رس عزیزم כیگر ל مے بל. بآ פ פכ چہ. פ یلے פقٺ اω. Ωל گ هم ωפ ٺ ٺر. شכه ام . . . ڪہ مے ٺפآל م اל פ آم כهم. زכט اωٺ . . . ל مے بیל ے כیگر هیچ شبآهٺے بہ. ל مے بیל ے از. اشڪ ہآیٺ פ ל כه ام. مے گیرכ . . . بآ פ פכ چہ. ל כآرم . . . ڪہ مے گیرכ .
tanhaie-talkh.blogfa.com
493739. ♆پسر نفرین شده♆
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد. تیتراژ فوق العاده زیبای مجموعه تلویزیونی شاید برای شما هم اتفاق بیفتد. پخش از شبکه تهران. Shayad baraye shoma ham etefagh bioftad. شاید برای شما هم اتفاق بیفتد. پخش شده در شبکه تهران سیما. نوشته شده در دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 1:56 توسط غریبه. منتظر كسی باش كه حتی اگر در ساده ترین لباس بودی حاضر باشد تو را به همه دنیا نشان دهد و بگوید : این دنیای من است. نوشته شده در جمعه نهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 4:41 توسط غریبه. زن وشوهر جوانی سوار برموتورسیکلت در دل شب می راندند.
tanhaie-tanha.blogfa.com
493740. اگر تنهاترین تنهاشوم باز هم خداهست
اگر تنهاترین تنهاشوم باز هم خداهست. هفته چهارم فروردین 1393. هفته سوم مرداد 1392. هفته او ل فروردین 1392. هفته سوم اسفند 1391. هفته دوم دی 1391. هفته او ل آذر 1391. هفته او ل مهر 1391. هفته او ل شهریور 1391. هفته چهارم مرداد 1391. هفته سوم مرداد 1391. هفته دوم مرداد 1391. هفته او ل مرداد 1391. هفته دوم تیر 1391. هفته چهارم خرداد 1391. هفته سوم خرداد 1391. هفته دوم خرداد 1391. هفته چهارم اردیبهشت 1391. هفته او ل اردیبهشت 1391. هفته سوم فروردین 1391. موسسه فرهنگی میقات انصار. گروه ادبی موسسه میقات. آن زمان...
tanhaie-zahra.blogfa.com
493741. ღ♥ღ تنهایی ღ♥ღ
ღ ღ تنهایی ღ ღ. افسوس . . . به دنبال کسی باش! عشق من، دلم برایت تنگ می شود. داستان کوتاه ازدواج به خاطر پول! گاهی به پچ پچ های باران گوش کن. ساناز و حسین ( ساناز جووون ). عشق و مستی ( صدف جووون ). يهويي دلم هواتو كرد ( پریسا جووون ). اسیر تنهایی ( ترنم جووون ). نم نم اشک هاے من (مینا جووون). دلیل رفتن ( شیما جووون ). م ن وبارون ت نهایی ( پریسا جووون ). عاشقانه ها . . . (نازنین جووون ). گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس شب بخیر جدید. از هیچی دیگه نمیترسی . حتی از اینکه کسی ترکت کنه . پرسيد به خاطر كي زنده هستي؟
tanhaie.blogfa.com
493742. تنهاي&#1609
1578;نهاي&#1609. Thursday, January 16, 2003. Aksi ke baeese Baste shodane rooznameh Hayate No shod. Posted by Soltan at 6:42 AM. Thursday, December 05, 2002. Ø Ø Ø ÙØ Ø Ø Ø ÙˆØ Ù Ø Ø Ø Ø. Ø Ø Ø Ø Ú ÙˆÚ Ú ÙÙ Ø ÙØ ÙˆØ. Ø Ø Ø Ø Ø Ø Ø Ú Ø Ø Ø ØªØ Ù ÙÙŠØ Ø Ø ÛŒ Ø Ø Ø Ø. Ø Ø Ø Ø Ú ÙˆÚ Ú ÙÙ Ø Ù Ù Ø Ù ÙˆÙŠØ Ø Ù ÙŠØ Øª. Ú ÙˆØ Ú Ù. ÙˆØ Ø Ø Ù Ùت Ø Ø ÙÛŒ Ø Ù ÙˆÛŒ? ÙÙ ØºØ ÙŠØ Ø Ù Ù Ø Ù Ø ÙŠÙ Ø ÙˆØ Ø Ø ØªÛŒ ÙÛŒ Ù Ú Ø Ù. ÙÙ Ø Ù Ù ÙˆÙÙŠØ ÛŒ Ø ÙˆØ ÙØ ØªØ Ø Ù. Ú ÙˆØ Ú Ù. ÙˆØ Ø Ø Ù Ùت Ø Ø ÙÛŒ Ø Ù ÙˆÛŒ? Ù ØØ Ù Ø ÛŒ. Ø Ú Ø...
tanhaie.blogspot.com
493743. تنهايي پلي به سوي آرامش
Click here to continue to تنهايي پلي به سوي آرامش. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
tanhaie.orq.ir
493744. خیلی تنهام
دوستای گلم من یه وبلاگ جدید ساختم دیگه اینجا چیزی نمینویسم ولی همیشه به. وب شما سر میزنم و نظراتتون رو میخونم پس همیشه منتظر نظرات شما هستم. نوشته شده در جمعه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۲ 5:19 توسط دختر تنها. تنهام نذار عشقم که مجبور بشم به یه غریبه چنین چیزایی بگم. شب عروسی کت و شلوار سیاهش را به او بپوشان. رنگ سیاه به مرد من. را خودت سفت کن. این کار را دوست دارد. وقتی دستانت را میگیرد. خودت را در آغوش او. با این کار احساس آرامش میکند. زحمت تاج عروس را نکش. را خوب میدانم برایت گرفته است. جان تو و جان مرد من.
tanhaie1365.blogfa.com
493745. ღ♥ღ زنــــــــــــــــــــــــــدگی ღ♥ღ
ღ ღ زندگی ღ ღ. نوشته شده در جمعه 1393/06/28. ساعت 9:37 توسط tanha. من وبلاگ دارم، تو وبلاگ داری . من ناشکرم، تو ناشکری، او بابت همان لقمه نان شکر میکند،. ما ناشکریم، شما نا شکرید، آنها با تمام سادگی چقدر خوشبختند. من وبلاگ دارم، تو وبلاگ داری، او حسرت کار با کامپیوتر دارد،. ما وبلاگ داریم، شما وبلاگ دارید، آنها فقط غم دارند. من میخندم، تو میخندی، او گریه میکند،. ما میخندیم، شما میخندید، آنها به زور لبخند میزنند. من میخوانم، تو میخوانی، او سواد ندارد،. ما میخوانیم، شما میخوانید، آنها کتاب ندارند . حیف که ...
tanhaie1391.blogfa.com
493746. tanhaie19
سلام یه بار دیگه اومدم با مطالب جدید. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۱ساعت 23:5 توسط H.E. خطای دید بسیار جالب. اگر تا بحال سردرد نگرفته باشید! حتما دایره هایی وابسته به هم و دوار را مشاهده کردید.این که شما دایره ها را به هم مرتبط دیده اید، خطای دید شماست و این تصویر از چند دایره های تو در تو و کاملا جدا تشکیل شده است که تصویر زیر به درک این مساله کمکتان می کند. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 21:12 توسط H.E. عشق يعني يك سلام و يك درود. عشق يعني درد و محنت در درون. عشق يعني آتشي افروخته.
tanhaie19.blogfa.com
493747. تنهايي ...
زندگي هميشه اونطوري نيس كه فكرشو ميكني پس باهاش كنار بيا. دردلم بود كه آدم شوم ام ا نشدم بىخبر از همه عالم شوم ام ا نشدم. بر در پير خرابات نهم روى نياز تا به اين طايفه محرم شوم ام ا نشدم. سلام به همه ي دوستاي گلم كه اومدن به وبلاگم. اين وبلاگ دومم يا شعبه دوم تنهايي. مرسي كه بهم سر ميزنين و نظر ميدين. 0:0 ] [ مريم ]. هوایت را به سمت من کج کن. این روزها بدجور نفس تنگی گرفتم. می گویند هوا آلوده است. هر هوایی که "تو" در آن نباشی آلوده است. 16:37 ] [ مريم ]. اگه یه روز بغض گلوت رو فشرد. بهت قول نمیدم که.
tanhaie2.blogfa.com
493748. *کلبه رفاقت*
یک کلبه برا رفقای خوبم. قابل توجه اونایی که برام نظر میگذارن. دوستای عزیزم که برام نظر میزارین، حواستون باشه که آدرس وبتون فراموش نشه. که بتونم بیام پیشتون. آخه بعضی ها میگن که پیششون برم ولی آدرس وبشون رو یادشون میره بنویسن. نوشته شده در پنجشنبه ششم تیر 1392ساعت 18:55 توسط سایه. گفتم: خدایا از همه دلگیرم، گفت: حتی از من؟ گفتم: خدایا دلم را ربودند، گفت: پیش از من؟ گفتم: خدایا چقدر دوری، گفت: تو یا من؟ گفتم: خدایا تنهاترینم، گفت: پس من؟ گفتم: خدایا کمک خواستم، گفت: از غیر من؟ گم شدن تا ته تنهایی محض،.
tanhaie2012.blogfa.com
493749. پرشین بلاگ
tanhaie230.persianblog.ir
493750. εïзღღ E.N.J.H ღღεïз
Εïзღღ E.N.J.H ღღεïз. یعنی میشه ی روزی منوتو بهم برسیم؟ بعد ی روز صبح. من زودتر بیداربشم مثلا بخوام برم کلاس. بگم پدری جونم.مواظب پسری باش تامن بیام. توهم خوابالو بگی باشه باشه.توبروحواسم هست! ی بوس بذارم روی لبای تو یکی هم روی لپ ثمره ی عشقمون. بعد بگم:میای دنبالم یا خودم بیام؟ توهم بگی زنگ بزن خواستی بیای. بگم:خب .بچه نیوفته. بعددوساعت زنگ بزنم نخیر هیشکی برنمیداره! زودی بیام خونه ببینم جفتتون خوابید. بگم نگاه کنا.بچه اش ام مثل خودشه.تنبل. پاشید ببینم.درسته از خودت دوتا میخواستم اما ن دیگه توی تنبلی.
tanhaie44.blogfa.com
493751. کلبه تنهایی من
بریدم از این دنیا. انها بریدند من پوشیدم که من بریدم. میخواهم رها باشم رها از عقل میخواهم دیوانه باشم دیوانه ایی عاقل. میخواهم از این ادما دورباشم. ادمایی که خودشون دیوانه اند. اما مرا دیوانه میخوانند. اری من میخواهم دیوانه باشم. چون نمیخواهم مثل انها باشم. شنبه بیستم دی 1393 ] [ 23:45 ] [ مینو ] . تا دیروز دوست بود و همراه و همرازو همدم. تا که میکردم گله ایی از او از صمیمیت میزد دم. در وقت تنهایی نخواست کند یادم. چرا که گفت عشقی دگر دارم. که صد برابر تو دوسش میدارم. گفتم برو به جهنم نزار سربه سرم. وعصر ...
tanhaie4789.blogfa.com
493752. به همین سادگی
مطالب علمی ادبی سرگرمی. بهاران سپري شده است و روزگاران هم ،. جاويد هم نمانده ايم و نمي مانيم در قلب و يادها به نيكي،. كه عمر را اشارت پلكي بود. با بهايي كه گشوديم. به روي بركات عشق هريك دري شدند به شوي دركات عشق. دانستيم كه نتوانستيم در نيكي ها روايت شويم و درخواستن ها مستحيل. معيار انسانها از عشق به جز عشق بود و ياري انتخاب يار برون از اختيار. ديدني هارا راناديده گرفتيم و شنيدني ها را نشنيده تا. به آنجا رسيدم كه دانستيم قداست و انس متقابلند باهم. به انتهاي انس.برزخي ها. گاهداري هستم و نيستم. هیچ مگوی/ ا...
tanhaie5.blogfa.com
493753. تنهاترین
و چه لذتی است در تنهایی باور نداری؟ معجزه اي در افزايش قد. چهار سال پیش برای اولین بار باهم رفتیم بیرون. خاطرات آدمو اذیت میکنه. نمیخوام ب یادش باشم. به یاد کسی که از اولم براش. ارزشی نداشتم و راحت ازم گذشت. راحت گذشتنی ک خیلی زود جایگزین پیدا کرده. به درد این دل نمیخوره. سه شنبه ۶ مرداد۱۳۹۴ ] [ 0 AM. امروز آخرین خط خوردنمو هم دیدم. مثل شبی که تو اوج خوشحالی آنفالو شدن اینستا رو دیدم بغض کردم الانم همونه. جالب اینجاس که با همون جمعی ام که همون شب بودم. اگه عادت بوده با نبودناش دیگه باید از بین میرفت.
tanhaie7.blogfa.com
493754. عشقم معلمام!
به سلامتی کسایی که مث من عاشقن. من الهه ام همونی که عاشقه دبیره علومش بود! متاسفانه وقتی بلاگفا خراب شد وبلاگه منم پاک شد! و الانم وبلاگمو با همون ادرسه قبلی ساختم! خواشا کمک کنین وبلاگو دوباره راه بندازم! نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۴ساعت 12:58 توسط تنها.
tanhaie777.blogfa.com
493755. تنهایی
ای خدااااا. . ودن همیشه در فریاد نیست. دلم هوای خودم رو کرده. كاش كمی عوض میشدیم. به من نخند . دل نوشته های عاشقانه. دل نوشته های عاشقانه. بانوے بهترین مღرد دنیا. هه هه هر هر. قربون خودم برم من. حرفی از روی احساس. گالري عکس هاي زیبا. تعیین قدر السهم مشارکت. سایت اجتماعی فارس عرب. اس ام اس جدید و خنده دار. بعضی دروغ ها آنقدر قشنگند. که دلت میخواهد باورشان کنی! قشنگ ترین دروغ زندگی من بودی. پنجشنبه بیست و یکم شهریور 1392 ] [ 16:50 ] [ علیرضا ]. ای خدااااا. . بعضی وقتا مجبوری تو فضای بغضت بخندی. گاهی سکوت د...
tanhaie9.blogfa.com
493756. غم نوشته های من
غم نوشته های من. هوی فلانی تو را من تو کردم وگرنه واژه هوی هم از سرت زیاد بود. غم نوشته های من. از همون شبی که نگفت:. باید میفهمیدم که شبش با یکی دیگه خوشه! تاریخ جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 1:22 نویسنده مهندس علی شایسته. غم نوشته های من. شما به دادنت برس تا بیشتر واشی. تاریخ جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 1:13 نویسنده مهندس علی شایسته. غم نوشته های من. واسه "موندنت" خودمو به مردن زدم. ولی نمیدونستم واسه رفتن. حاضری از رو "نعشم" رد شی. تاریخ جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 0:51 نویسنده مهندس علی شایسته. غم نوشته های من.
tanhaiealibf.blogfa.com
493757. دلنوشته های من تنها
هرگزنخواه که به گذشته برگردی اگر سیندرلا برای برداشتن کفشهایش برمیگشت هرگز یک پرنسس نمیشد. آثار تاريخي يك عاشق. ده قآל خط آک آر. وضعيت من در ياهو. موزيک و ساير امکانات. دریافت کد آتش بازی. دریافت کد آتش بازی. دریافت کد بارش برف. دریافت کد بارش برف. کد تغییر شکل موس. کد تغییر شکل موس. نوشته شده توسط نفیسه تنها در ۱٢:۳٥ ‎ب.ظ نظرات . هه هه هه خوبه؟ نوشته شده توسط نفیسه تنها در ۱٢:۳٥ ‎ب.ظ نظرات . نوشته شده توسط نفیسه تنها در ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ نظرات . تا که رفتیم . تا که خفتیم همه یار شدند. خفته ایم و همه بیدار شدند.
tanhaiearam.persianblog.ir
493758. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaieaval.persianblog.ir
493759. ♥ عاشـــــــــقــــــــــانــــــــه ♥
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. Vase dele khodam (havijoriii :). این وب واسه دل. ولی جا داره همینجا تشکر کنم از اونایی که نامردی کردن در حقم.هه.اره.تشکر.چون یادم دادن:. مگه میشه این همه چیز یادت بدنو بعد تشکر نکنی؟ ولی یادشون رفت یادم بدن مثل خودشون لاشی باشم. برا همین خیلی فرقا هست بین منو اونا. جمعه بیست و هفتم تیر 1393 18:32. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. تنهایی تقدیر من نیست. من است. . . که وقتی دورم میزنی. به آرزوهاشون جامه عمل میپوشن. هنوز نتونستم یه شورت پاش کنم. گاهی باخود فکر میکنم نکند. شنبه ب...
tanhaieayeman.blogfa.com
493760. tanhaiebaran
tanhaiebaran.blogfa.com
493761. 18+
چرا نمیتونم واسه شما کامنت بزارمممم؟ نوشته شده در پنجشنبه چهارم تیر ۱۳۹۴ساعت 1:40 توسط معین. نوشته شده در سه شنبه یازدهم شهریور ۱۳۹۳ساعت 1:11 توسط معین. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۳ساعت 18:14 توسط معین. نوشته شده در دوشنبه نهم تیر ۱۳۹۳ساعت 15:4 توسط معین. به افتخار هرچی مادر نازنینه که بچش. نوشته شده در جمعه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۳ساعت 11:3 توسط معین. به نظر من 2. عکس های خنده دار. ترول های خنده دار. نوشته شده در جمعه هجدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 16:13 توسط معین. عکس های خنده دار. ترول های خنده دار.
tanhaiebaup18.blogfa.com