SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494248 - 494302)

494248. تنهایی
تنهایمو تنهایی دوست دارم. پوریانوعی,پوریا,نوعی,نوعی پوریا,پوریانوعی. سلامتی بچه هایه گمرک . برو بچ لینک کنید و نظر بزارید تا لینکتون کنم. اینجا هر چی پست میزارم در مورد عاشقا. و تنهایی هام هست خواهشا نظر یادتون نره. خلاصه همه چیز در مورد عاشقا و تنهایی هست. نوشته شده در سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 ساعت 02:07 ق.ظ توسط پوریا نوعی. آهای تویی که جای منو گرفتی! خیلی پاستیل دوست داره. هی بهش نگو این کارو کن،اون کارو کن ناراحت میشه. وقتی مریضه حالشو بپرس،دوس داره بدونه نگرانشی. اون همه چیز من بود حق نداری اذیتش کنی.
tanhapourya.mihanblog.com
494249. 伟德1946-伟德国际官方网站【www.weide1946.com】
日电 记者张世君通信员张利平 11月30日,由武汉市城市办理委员会倡议的“车窗抛物 文明从我做起”勾当正在武汉市湖北剧院广场上正式启动,通过向私人车司机们免费发放车载垃圾袋,伟德1946环卫工人代表书,“文明出行”车贴等宣传手段,呼吁泛博市平易近不要随便车窗抛物,杜绝“车窗垃圾”。 发布:admin 分类:wwwweide1946com 评论:0 引用:0 浏览:. 字号 焦点提醒 据“中国时报”报道,赵又廷父亲赵树海先前对儿子亲事保密抵家,以至一度对记者起火,今天,他正在博客颁发对赵又廷的婚礼祝愿,说 “海. 发布:admin 分类:wwwweide1946com 评论:0 引用:0 浏览:. 日前因为台教育部分提出“第三学期”争议 殊不知素以课业压力沉闻名的广州中山大学,早已实施“第三学期”4、5年了。 发布:admin 分类:wwwweide1946com 评论:0 引用:0 浏览:. 吐槽户籍轨制 为 潘俊鄙枵衔 厝ㄈ眯. 发布:admin 分类:伟德1946 评论:0 引用:0 浏览:. 搜狐文娱讯 29日,李湘前夫,某钻石机构创始人李厚霖宣传本人刚出书的书 转山八年 ,讲述八年的心过程。
tanhappy.net
494250. Happy Friends
Saturday, February 2, 2008. Are my words very difficult to read? My blog ugly right? Hahhah.Anyway my name is Hui Ping,i like listening to. Musicplaying com games.watching korean,japanese,chinese drama.And i have two very. Good friends they are Jia Wen and Cheryl.Pls leave a comment when you visit my website. Subscribe to: Posts (Atom). Http:/ www.google.com. Http:/ www.yahoo.com. View my complete profile.
tanhappyfriendstogether.blogspot.com
494251. AZ SAR TANHAY
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ. پرشی دارد اندازه عشق زندگی. چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود. زندگی جذبه دستی است که می چیند. زندگی نوبر انجیر سیاه در دهان گس تابستان است. زندگی بعد درخت است به چشم حشره. زندگی تجربه شب پره در تاریکی است. زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد. زندگب سوت قطاری است که در خواب پلی می پیچد. زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست. خبر رفتن موشک به هوا لمس تنهایی ماه. فکر بوییدن گل در کره ای دیگر زند. نوشته شده در 28 Jan 2012.
tanhaqa.blogfa.com
494252. دخمل تنها
نوشته شده در جمعه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:40 توسط دخمل تنها. غمی دارم ز دلتنگی. اگر گویم زبان سوزد. اگرپنهان کنم ترسم که مغز استخوان سوزد. وجودم بی کس و تنها. به دور افتاده ام تنها. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:39 توسط دخمل تنها. شقایق گل همیشه عاشق. شقایق گفت با خنده نه تب دارم ، نه بیمارم. اگر سرخم چنان آتش ، حدیث دیگری دارم. گلی بودم به صحرایی ، نه با این رنگ و زیبایی. نبودم آن زمان هرگز ، نشان عشق و شیدایی. یکی از روزهایی ، که زمین تب دار و سوزان بود. شکر می کرد ، پس از چندی.
tanhar.blogfa.com
494253. عکــــس نوشتـــه هــایــــ منــ
عکس نوشته های من. راستش دیگه دارم میرم گفتم وبلاگو برگردونم ب حالت اولش بهتره. اگه کسی نمی دونه میخوام کجا برم بپره تو این ادرس. Http:/ r3za73.blogfa.com/. نوشته شده در یکشنبه 30 مهر1391ساعت 20:1 توسط ΓΣŹД 43. اگه دستمو ول کردی افتادم اگر هم بیفتم بلند نمیشم. باید خودت بلندم کنی مهسا پس بهتره دستمو ول نکنی. تا برسیم ب اخرش باشه عزیزم باشه؟ خدایا خیلی دوست دارم. امشب سر شب میخواستم یه گناه بزرگ. ک از دیشب تو فکرش بودمو انجام بدم ک . تو تو خدای مهربون نذاشتی یعنی اخرش بود ها داشتم کارو. امتداد راه تو م.
tanhar43.blogfa.com
494254. divanetar
1583;يوانه تر. Saturday, June 06, 2015. لعنت بهت. آخرم سر در نياوردم همه اون حرفا واسه سر كار گذاشتن من بود يا چى؟ مثلا آدم يه ماه دو ماه صبح تا شب وقت بذاره يكى رو اسكل كنه! خوب كه چى آخرش مثلا؟ فقط سرش گرم بشه؟ 9633; نوشته شده در ساعت 06:47 توسط tanha. Thursday, June 04, 2015. انقدر كه من در توضيح وفادارى احمقانه م در اين گذشتهء نكبت بارم زجر كشيدم فروزان و شهناز تهرانى در توجيه جنده بودنشون تو فيلماى فارسى زجر نكشيدن! نمى دونم كجاى اين مساله انقد ترسناكه! Sunday, May 31, 2015. آخه من اينجا چى بودم مگه؟
tanharafia.blogspot.com
494255. سر به مهر عاشقی
سر به مهر عاشقی. فقط برای تو خدای خوبم. به دور از همه ی هیجانات فقط به تو سجده می کنم. 4utanz.iR ÝæÑ íæ ØäÒ. ØÑÇÍ ÞÇáÈ ÝæÑ íæ ØäÒ :WWW.4utanZ.iR].
tanharafigham.blogfa.com
494256. استاد دکتر علی شریعتی
استاد دکتر علی شریعتی. تنها اما بزرگ . در مملکتی که سایه آدم-هاش از خودشان بزرگتره،. خورشید آنجا در حال غروب است. و ما قدم رو فراتر نهادیم و بعد از مرگ فردی نه عادی بلکه بزرگوار، استاد، دانشمند و. نه تنها یاد خیر و خوبی نمیکنیم بلکه توهین و مسخره هم میکنیم. و نمک پاشیدن بر زخم قلب های زخمی. خنجر زدن بر دل هزاران عاشق دل سوخته خاموش. به قدری بی شرم، بی وجدان، بیرحم، بی دل و بی حیا شدیم که برای بزرگواری چون استاد دکتر علی شریعتی جوک میسازیم و برای تفریح به دوستان میفرستیم. اصلا استاد شریعتی آدم بد،. شرکت د...
tanharaftam.blogsky.com
494257. تـنـهـآ رـآه
از تو گفتט ، سوزش چشم مےآورد از تو نگفتט ، تورم گلو. از تو گفتט ، سوزش چشم مےآورد از تو نگفتט ، تورم گلو. استقبال جهانی از مسابقه ایرانی. وبلاگ رسمی شرکت بیان. مسابقات برنامه نویسی بیان. ب رآے ه م ﮧ פ وب بآش! آنکﮧ فهمیב همیشﮧ کنآرت و بﮧ یآבت خوآهב بوב. روزے دلش برآے تمآم خوبے هآی ت تنگ میشوב. ۲۶ شهریور ۹۳ ، ۱۳:۵۳. ۲۴ شهریور ۹۳ ، ۱۳:۵۶. ۲۴ شهریور ۹۳ ، ۱۳:۴۷. ۲۴ شهریور ۹۳ ، ۱۳:۴۶. ۲۴ شهریور ۹۳ ، ۱۳:۴۴. شما دخترخانومای بد حجاب یا شایدم بی حجاب. بله با خود خود شمام. میخوام چند کلوم حرف حساب باهم بزنیم. فقط ک...
tanharah.blog.ir
494258. تنها راه
بنیاد علمی بین الملل فرزام. درباره گواهینامه همسطح دانش کاربردی. توسعه ارتقاء سطح تخصصی و کاربردی با هدف کارآفرینی در شرایط کنونی برای اقتصاد و فرهنگ ایران یک امر حیاتی محسوب می شود، زیرا سرمایه گذاریهای زیر بنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و بطور کلی سرمایههای فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلا استفاده خواهد ماند. زندگی شغلی افراد باید مولد و همراه با توسعه دانش کاربردی باشد تا قادر شوند با سرعت تغییر هماهنگ شوند، لذا داشتن دانش کاربردی برای موفقیت اقتصادی و اجتماعی افراد ضروری است. بنیاد علمی بین الملل فرزام.
tanharah.blogfa.com
494259. وب سایت مسیحی تنهاراه
هیچ موردی در سبد خرید شما نیست. من راه و راستی و حيات هستم، هيچ کس نزد پدر جز به وسيله من نميايد. انجیل یوحنا ۱۴: ۶. به وب سایت مسیحی تنهاراه خوش آمدید! هدف ما رساندن پیام و کلام خدواند به هموطنان ایرانی در هر نقطه از جهان بر روی شبکه اینترنت میباشد. لطفآ جهت دریافت اطلاعات بیشتر و. دریافت دعا و رازگاهان آبونه شوید. گزیده از رساله غلاطیان ٦: ١٠- ٧. E from Galatians 6:7-10 on the law of sowing and reaping. روز پدر (خروج 14 :1 -14) و. آيا بشارت ما ثمر بخش است؟ بر اساس انجیل لوقا. مقالات و نشریات مسیحی.
tanharah.com
494260. تنها راه
Raquo; بازدید امروز : 1. Raquo; بازدید دیروز : 0. Raquo; بازدید هفتگی : 3. Raquo; بازدید ماهیانه : 3. Raquo; بازدید سالانه : 304. Raquo; کل بازدیدها : 304. وضعیت آب و هوا.
tanharah.shblog.ir
494261. دختر تنهای شهر
مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی. اگر روزی زعرش خود به زیر آیی. غرورت رابرای تکه نانی. به زیر پای نامردان بیاندازی. تهی دست و زبان بسته. زمین و آسمان را کفر می گویی. اگر در روز گرما خیز. تنت بر سایه ی دیوار بگشایی. برکاسه ی مسی قیر اندود بگذاری. و قدری آن طرف تر. سکه ای این سو آن سو در روان باشد. زمین و آسمان را کفر می گویی. از زمانیکه ,عاشقانه عشق ورزیدم و ظالمانه ظلم دیدم. وقتیکه , به وسعت صداقتم دروغ شنیدم. وقتیکه, خاکی شدم اما آنها که خاک پایم بودند ,. تازمانیکه , هوس را عشق می گویند. نوشته شده در &#...
tanharaha.persianblog.ir
494262. رها
Http:/ tanharahaa.blogfa.com/ rss. پنجشنبه دهم فروردین 1391. تقدیم به یگانه محبوبم. وبلاگم که تمام دنیای معنوی من، از تاریخ 1391/1/10 به تو مهربان ترینم تقدیم می کنم. می نویسم تا شاید اگر فرصتی داشتی کمی در دنیای من قدم بذاری. نوشته شده در ساعت 2:25 توسط. جمعه سی و یکم تیر 1390. به نام یگانه خالق هستی. حدودا دو سال می شه که از وبلاگ نویسی دست کشیده بودم. مطالبی که در این وبلاگ نوشته خواهد شد دست نوشته های خودم است و یا جملات زیبای برگرفته از سایرین که حرف دل من هستند. نوشته شده در ساعت 0:25 توسط. نوشته ش...
tanharahaa.blogfa.com
494263. تنها راه سعادت
اس ام اس خنده دار مرداد 93. وقتی میخوام فیلم ببینم انقد سر انتخاب فیلما با خودم به مشکل بر میخورم که تهش آدم بزرگۀ شخصیتم همه فیلما رو جمع میکنه میگه اصن هیچی نمیبینیم. مورد داشتیم دختره برای اولین بار با طرفش مره کافی شاپ می خواد خودشو متفاوت جلوه بده نسکافشو تو نعلبکی میریزه. مدیونی اگه خیال منی من بودم). اس ام اس خنده دار. عاقا دیشب یه خیری تومسجدداشت صحبت میكرد,آخرحرفاش برگشت گفت:ازخدامیخوام اگه یه ذره نیتشی غیرخیر توكارم بود نابودم كنه! از دفتر خاطرات یک پشه). جوک خنده دار 93. همین دیگه گرگ باش.
tanharahesaadat.blogfa.com
494264. تنهاترین رهگذر
پيام هاي ديگران . 1777;۳۸٥/٧/٢٩ - تنها رهگذر. دوستان من سلام. خیلی سرم شلوغه. ولی باز بر میگردم. قول قول. از همه متشکرم که به یادم هستید. میام دیدنتون. فعلا. پيام هاي ديگران . 1777;۳۸٥/٦/٢٦ - تنها رهگذر. ورق را برگرداند و ۹۰ درجه چرخاند. به مردان آبی پوش و محکم کاغذ نگاه کرد. از چشمانشان خستگی می بارید. آرام ورق را به حالت اول برگرداند و روی تک تک مردان آبی پوش کاغذش, لحافی از جنس نوشته کشید. پيام هاي ديگران . 1777;۳۸٥/٤/٢٥ - تنها رهگذر. شاید واقعا مهم نباشه, اما واقعا مهمه. پيام هاي ديگران . تصمیم گرفت ...
tanharahgozar.persianblog.ir
494265. غریبه......
تا چشم ها را بستم. سمت و سويم تو شدي. تا كه لب وا كردم. در ميان سكوت شبهايم. زير باران پر احساس خيال. پيش رويم تو شدي. مهربان در تمام قصه هاي من. هيچ كس جز تو نبود. همه اويم تو شدي ! نوشته شده توسط رامين در دوشنبه 1391/03/01. و ساعت 11:56 قبل از ظهر. خودم را باور میکنم: : :. روزهای سخت چه دیر می گذ رند و چقدر آزرده خاطرم میسازند. و ناگهان روزهای شیرین از راه می رسند و روزهای تار خیلی زود فراموش می شوند و این چرخه همچنان ادامه دارد. نمی خواهم در بند این وآن باشم.،بس است.می خواهم در بند خود باشم. یکی را دو...
tanharamin.blogfa.com
494266. Business profile for tanhard.com provided by Network Solutions
Phone: Your business phone number. Fax: Your business fax number. Email: Your business e-mail address. The type of business you are in. Your list of brands. Products and/or services you provide. Coupons and other discount information you offer. Any other information about your business. Your hours of operation. Methods of payment you accept. If this is your Web site, you can customize your business profile from your account at Network Solutions. To edit your business profile.
tanhard.com
494267. Tan Harita | Mühendislik Danışmanlık ve Gayrimenkul Hizmetleri
Cumhuriyet Cad. No:10/E Bitez / Bodrum / Muğla. Arazi ve Arsa Düzenlemesi. TUS (Teknik Uygulama Sorumluluğu). Kat Mülkiyeti ve Kat İrtifakı. Ayırma (İfraz) – Birleştirme (Tevhid). Bodrum Yarımadası Havadan Görünümleri. Plankote ve Vaziyet Planı Çalışmalarımız. Çeşitli kurum ve kuruluşlara yaptığımız plankote ve vaziyet planı çalışmalarımızın örnek görüntülerini. Web Designer - İzipi. Plankote ve Vaziyet Planı Çalışmalarımız. Bodrum Yarımadası Havadan Görünümleri. Theme by: Theme Horse.
tanharita.com
494268. فــــــ ا نـــــــ و س
چه قدر زود دلبسته می شویم. چه قدر زود دست فراموشی را می گیریم. چه قدر زود دل تنگ دیروز و امروزمان می شویم. چه قدر زود دلهره اتفاق فردا را میخوریم. و چقدر زود رنگ تغییرات را می گیریم. و چه زودتر آنكه عشق می رود و ما دست خالی می شویم. و ای کاش عشق واقعا آن کلمه ای بود که. آن را در پس تك تك سلول هایت میافتی. نوشته شده در یکشنبه سوم مرداد ۱۳۸۹ساعت 18:28 توسط ت . ن . ه . ا. من باز همون آدمم. تصمیم گرفته بودم مثل قبل خوب باشم . پر از شور و نشاط پر از خنده . از خودم بیشتر از اینا توقع دارم! من براشون چیکار کردم؟
tanharoya.blogfa.com
494269. تنها روزنه امید
تقدیم به بزرگ مادر عالم. امروز اکثر مادرها هدیه میگیرند مادر جان به شما چه هدیه ای بدیم که در شانتون باشه؟ مسلما هدیه ای که. شما انتظارشو دارین مادی نیست و با بقیه هدایا خیلی فرق داره چیزی که به ذهن من میرسه اینه که شاید هدیه ای. که شما میخواین ترک یک گناه، حداقل یک گناه! باشه، ترک حداقل یکی از سیلی ها به پسر عزیزتون مهدی (عج). چشم مادر ما تموم سعی خودمون رو میکنیم به شرطیکه دعای شما بدرقه راهمون باشه، آخه میگن دعای مادر. مستجابه. مادر روزت مبارک. دیروز دنبال گمنامی بودیم امروز . آنجا پشت خاکریز بودیم.
tanharozaneyeomid.blogfa.com
494270. فارسی مدیا
tanharozemeshki.blogfa.com
494271. index.html
This is a placeholder page for your website. IMPORTANT : Please delete this page (index.html) and replace it with your own index page - see below. The following general hosting instructions apply to all standard hosting accounts. For specific instructions relating to your web space, please refer to the hosting instructions email received at the time of purchase or log-in to your control panel. Uploading your web site via FTP. Your-domain.com (Site Administrator). Http:/ www.your-domain.com.
tanharrington.com
494272. عاشقانه های من...
نه ازقایق مینویسم/نه اززخم شقایق مینویسم/به یادلحظه های باتوبودن/به یادان دقایق مینویسم. حالاکه کم دارم تورو. کجاگمت کردم وقلبت چرادورشده ازم؟ نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم اسفند 1392ساعت 22:26 توسط TANHA.S. مردم این دیار"دردی" دارندابدی. اسمش راگذاشته اند "یار". نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم آذر 1392ساعت 16:18 توسط TANHA.S. نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر 1392ساعت 15:29 توسط TANHA.S. ان که برای به دست اوردن محبتت حاضراست تنش رابه. وان که برای به دنبال خودکشاندنت تنش راازتومیدزدد. بالافاصله ببرب...
tanhas.blogfa.com
494273. 天津天海同步科技有限公司
地址 中国·天津·静海经济开发区金海道5号 邮编 301600 电话 TEL 0086-22-68681588 传真 fax 0086-22-68688816.
tanhas.com
494274. روزنه ای به ملکوت
روزنه ای به ملکوت. این بار تنها برای تو می نویسم. عاشقانه های من برای تو. خدا کند که بخوانی. دوستت دارم دوستت دارم. نوشته شده در سه شنبه یازدهم مهر ۱۳۹۱ساعت9:9توسط م . ظ. نگاه کن که غم درون دیده ام. چگونه قطره قطره آب می شود. چگونه سایه سیاه سرکشم اسیر دست آفتاب می شود. تمام هستی ام خراب می شود. شراره ای مرا به کام می کشد. مرا به اوج می برد. مرا به دام می کشد. پراز شهاب می شود. توآمدی ز دورها و دورها. ز سرزمین عطرها و نورها. نشانده ای مرا کنون به زورقی. ز عاج ها،ز ابرها،بلورها. مراببر امید دلنواز من.
tanhasadedel.blogfa.com
494275. ساحل تنهایی
برمیگردم .شایدم هرگز نیامدم! خیلی خیلی خسته ام .سالهاست که دارم می دوم. اکنون میخواهم کمی بایستم .از دنیای مجازی خسته ام. دنیای مجازی جذابیتهایش را از دست داده . همه چی تکراریه و دلتنگ کننده . میروم تا مدتی استراحت کنم . ذهن و قلب خسته ام. برمیگردم اما .نمیدانم شایدم بر نگشتم! نوشته شده در دوشنبه 23 فروردین1389ساعت 21:50 توسط آسمان. کل یوم عاشورا . از امام سجاد پرسیدند : سخت ترین مصیبت شما در کربلا چه بود؟ فرمودند : شما .شام .شام. یا بن رسوالله پدر و برادران و عموهای شما را در کربلا شهید کردند. هیچ کس از...
tanhasahele1.blogfa.com
494276. تنها ساحل غم
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. در این ساحل غم زده تنها موج های دریا حال مرا میفهمند. اینجا یه سری قوانین داره که باید رعایت کنی! اینجا حرمت داره واسم با ارزشه پس حرمتشو نگه دار. توهین نکن تحمل نمیکنم. با معرفت باشی جات اینجاس نباشی بیرون از اینجاس لینکای بی معرفت شوت میشن بیرون پس اگه میخوای بمونی با معرفت باش. کامنت خصوصی نزار عمومی میشه من و شما هیچ حرف خصوصی نداریم. ضمنا نوشته هام هیچ مخاطب خاصی نداره پس به خودت نگیر. خوشت اومد خوش اومدی. خوشت نیومد به سلامت. Fri 20 Jun 2014. Thu 6 Mar 2014.
tanhasahelegham.blogfa.com
494277. ANASAYFA
Online, builder, online builder. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
tanhasan.com
494278. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhasanaz20.blogfa.com
494279. لگد میزند این روح
لگد میزند این روح. ما ز بالاییم و بالا میرویم! این وب صرفا جهت خزعبلات خودمه. تایید نشدن نظرات به معنی نخوندن نیس. لینکی هم اضافه نمیشه. تنهاترین سردار مستر پلشت. نوشته شده در ساعت 1:54 توسط تنهاترین سردار. موسیقی عشق، به لب هایت می آید. دوست داشتن را، باید بوسید. با ملودی لب های من،. بر نت لب هایی که. ساز می زند، تو را. نوشته شده در ساعت 1:57 توسط تنهاترین سردار. از تمام آدمهایی که نگاهت میکنند ،. با تو حرف میزنند. نوشته شده در ساعت 5:26 توسط تنهاترین سردار. من برايت دل تنگم اين را بارها گفته ام بانو.
tanhasar.blogfa.com
494280. تــــــــنهاســـــــــــرا
تا حالا شده با بغض بخوابی؟ صبحهااا با گریه بلند شی بخاطر کسی که الان تو همین لحظه تو همین ثانیه دستش تو دستایه یکی دیگس. با اینکه میدونی الان ب فکرت نیس.ولی. ولی بالش تو خیسه. اونوخته که باید بمیری. نوشته شده در یکشنبه بیست و ششم آبان 1392ساعت 12:50 توسط ارمین و بنفشه. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم آبان 1392ساعت 16:40 توسط ارمین و بنفشه. آغوش کسی را دوست دارم که بوی بی کسی بدهد نه بوی هرکسی. نوشته شده در چهارشنبه یکم آبان 1392ساعت 16:23 توسط ارمین و بنفشه. عکست را نگاه میکنم آخ که این عکس پیر نمیشود.
tanhasara.blogfa.com
494281. تنـــــــــــــها سرا
1605;رتبط با :. 24hrs make a lovely day,. 7 days make a lovely week,. 52 weeks make a lovely year and knowing a. Person like me will make ur life lovely. نوشته شده توسط بهاره نظرزاده در شنبه 18 خرداد 1392. 1605;رتبط با :. حال من خوب است. فقط کمی بزرگتر شده ام. دلتنگی هایم کوچک شده اند. و در فاصله کوتاه لبخندها و اشکهایم. آموخته ام زندگی کنم. نوشته شده توسط بهاره نظرزاده در شنبه 18 خرداد 1392. تفاوت زن و مرد بودن. 1605;رتبط با :. تا به زنان میرسد. نامش میشود م کر. و م کر ، تا به مردان میرسد.
tanhasara.mihanblog.com
494282. تنهاى اول
با سلام وبلآگى برای رفع تنهایی لطفا کمکم کنید. قران کریم و ابلیس. پایگاه تخصصی شعر و ادبیات. چشم های بی قرار رضوانه. زرتشت ، ناگفته های آیین راستی. زن امروز ، حقوق و تکالیف. ღ مجنون تر از لیلی شیرین تر از فرهادღ*. سکوت تلخ. سپیده. یادداشت های یه ته تغاری. بهناز. من وسوم شخص مفردم هما. هیسمن وخودم خلوت کردیم. نوشته هايي با قلم دل. گالري عکس هاي زیبا. گالری عکس های زیبا. کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. شنبه یکم بهمن 1390 ] [ 17:41 ] [ تنهای اول ] . سلام به دوستای گلم. حالا هم میخوام برم. فقط یه ...
tanhasara69.blogfa.com
494283. ₪ پشــــــــت بام آســـــــــــــــــمان
زندگی شاید همین باشد. سلام به همه دوستان. آدرس جدید وبلاگ من : www.skyroof.blogfa.com. نوشته شده در یکشنبه هشتم اسفند 1389ساعت 13:28 توسط مهدی. سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن. گاهی سلام ساده ما را جواب کن. ای خضر کشتی عشق ما را خراب کن. حق با شماست ذره ای خدمت نکرده ایم. سرباز صفر هم که شده مارا خطاب کن. بر رخ خامنه ای. بر جمال خوش این ماه خراسان صلوات. بر همه دشمن او لشکر شیطان لعنت. بر قد وارث آن پیر جماران صلوات. فتنه آمریکایی تاکی ادامه دارد؟ فرماندهان فتنه اعدام باید گردند. که صبح و ظهر و شب انجام...
tanhasarayeman.blogfa.com
494284. تنها سرباز
ارسال اس ام اس انبوه. فحش اگر بدهند آزادے بیان است،. جواب اگر بدهے ، بے فرهنگے! سوال اگر بکنند آزاد اندیشند،. سوال اگر بکنے تفتیش عقاید! تهمت اگر بزنند در جستجوے حقیقتند،. جواب اگر بدهے دروغگویے! مسخره ات بکنند انتقاد است ،. جواب اگر بدهے بے جنبه اے! اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،. اگر از عقایدت دفاع کنے خشونت طلبے! حزب اللهے بودن " را با همه تراژدے هایش دوست دارم . چهارشنبه یازدهم بهمن 1391 ] [ 15:56 ] [ فاطمه ،مژگان ]. جنگ نرم در دیدگاه مقام معظم رهبری. مقدمه هفتم: حالا شما جوانانى که گفتیم افسران جوان...
tanhasarbaz.blogfa.com
494285. Blog not found :: وبلاگی یافت نشد
ممکن است آدرس وبلاگ را اشتباه وارد کرده باشید. می توانید این وبلاگ را برای خود ثبت کنید.
tanhasardar.boldfa.com
494286. بهشت گم شده من...
بهشت گم شده من. من آن گلبرگ مغرورم نمیمیرم ز بی آبی / ولی بی دوست میمیرم در این مرداب تنهایی. چقدر ساکت و غمگین نشسته دریاچه. به چشم های کسی دل نبسته دریاچه. به هر دری زده با سر به صخره ها خورده. شبیه ما دلش از هم گسسته دریاچه. بلند می شود از پا می افتد امواجش. عجیب نیست که پشتش شکسته دریاچه. بعید نیست که با اشک خود پرش بکنم. به پای نم نم باران نشسته دریاچه. همیشه دست برآورده سوی ساحل ها. نداده دست یکی هم به دست دریاچه. کویر هم جگرش در میان آتش سوخت. که هست تشنه و شوریده خسته دریاچه. شهریور عاشق انار بود.
tanhaseda71.blogfa.com
494287. بندگی
نباید انتظار داشت همه این مسائل یک شبه حل شود. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بینالمللی انرژی اتمی روز سهشنبه با اشاره به پیچیدگیهای پرونده هستهای ایران، گفت نباید انتظار داشت همه این مسائل یک شبه حل شود. آمانو این هفته در سفری که به تهران داشت، بیانیهای مشترک با سازمان انرژی اتمی ایران امضا کرد. بر اساس این بیانیه، ایران به طور داوطلبانه اجازه بازرسی آژانس از کارخانه آب سنگین اراک و معدن گچین را صادر کرده است. محمد اصغری در گفتوگو با خبرنگار جامعه فارس، با بی...
tanhaseratebandegi.blogfa.com
494288. گوش خراش ترین سکوت دنیا!!!
گوش خراش ترین سکوت دنیا! به نیوتون بگوئید:هرعملی را عکس العملی نیست.اگر بود این همه عاشقانه های من بی جواب نمی ماند! برگردیادت را جا گذاشتی.نمیخواهم عمری را به این امید باشم که برای بردنش برمی گردی! نوشته شده توسط نیلوفرخودت در جمعه 27 خرداد1390 ساعت 12:13 بعد از ظهر موضوع لینک ثابت. به نام سرفصل همه ی نامه ها. چه آنهایی که نوشته شدند و چه. آنهایی که سپید ماندند تاکاغذها. یک سلام پررنگ وچندنقطه چین . به علامت جوابهایی که هرگزندادی. و یک دقیقه سکوت! لحظه هایی که در انتظار پاسخ تو. فرض که دلت نخواست! نوشته...
tanhasetaram.blogfa.com
494289. تنهاستاره
به نام خداوندی که محبت راآفریدتاسرزمین عشق آتش نگیرد. همیشه گفتم ومیگویم به توای زیبای من. قسم به روزهای باطراوتی که هرگزنخواهم دید. قسم به صداهای دلنشینی که هرگزنخواهم شنید. قسم به گلهای رنگارنگی که هرگزنخواهم بویید. وقسم به سوالهایی که هرگزنخواهم پرسید. تاآخرین فرورفتن وبرآمدن نفسم. خدایا ازت ممنونم احساس میکنم دارم به آرزوم میرسم. دارم به امیرم ملهق میشم دارم گریه های شبونموفراموش. میکنم دارم به عشق ابدیت میرسم. نوشته شده در سه شنبه ۱۳۸۸/۰۱/۲۵ساعت 1:11 توسط رویا. جزیه کم توجه ومحبت امیرمن. پروردگارعال...
tanhasetare.blogfa.com
494290. تنها ترین ستاره
دوستان عزیز از گذاشتن نظر خصوصی. نوشته شده در دوشنبه 1390/03/16. ساعت 19:53 توسط ستاره. دست خطی که تو را عاشق. کل دنیا سراب است. به خدا مثل تو تنهاست بخند. نوشته شده در پنجشنبه 1389/11/28. ساعت 15:55 توسط ستاره. من سفر خواهم کرد. من سفر خواهم کرد. کوله بارم همه غم. جاده ای نیست که من را ببرد تا فردا. چه کنم ، با که بگویم که چه تنها شده ام. شب به لالایی مهتاب فرو خفته و تو. بی خبر دور شدی در نفس ثانیه ها. بی هدف در دل تاریکی افسونگرغم. می روم اشک فشان. منتظر تا که تو بر گردی. از آن روزن دور. . . وقتی 60 س...
tanhasetareaman.blogfa.com
494291. تنها ستاره
گوشی کودک تاچ می Touch Me. گوشی کودک تاچ می Touch Me. امکانات موبایل بچگانه لمسی تاچ می :. حاوی چند داستان کودکانه. دارای برنامه تام سخنگو. قابلیت ضبط و تغییر صدا. حاوی چندین آهنگ و ترانه شاد کودکانه. دارای کلید خاموش روشن. قابلیت ضبط صدا و تکرار آن توسط تام(گربه). شباهت ظاهری موبایل بچگانه به سامسونگ S4. در صورت استفاده نشدن بعد از ۱ دقیقه دستگاه خاموش میشود. دارای اهنگ های بسیار زیبای بچه گانه. قیمت : 230,000 ریال. خرید گوشی کودک تاچ می Touch Me. موبایل بچگانه تاچ می. گوشی بچگانه تام سخنگو. از خصوصیات ...
tanhasetareh.blogfa.com
494292. Tanhasex.com
tanhasex.com
494293. ...من ، تنها کمی - کمی - شبیه خودم هستم
من ، تنها کمی - کمی - شبیه خودم هستم. ی گپ کوتاه و دوستانه چطوره ؟ فقط کپی نزن . بهش میگن پست ثابت . و خدا مرد را آفرید . به خاطر نارمینا -. ماشین جان می آید خانه . و من حالم خیلی خیلی خوب . شما مجازی ها . شما مجازی ها رو دوست دارم . بیشتر از واقعیت های تو خالی . اتاقک آهنی من دوستت دارم . چرایی دلتنگی ام را می دانم . من به یک اتقک آهنی دل بسته ام . او نیست و من حال خوشی ندارم . تو قرعه پوچی بودی که به اسم من در اومد . جا به جایی . خدا بد روزی میدهم یا ما بد روزی ها را میگیریم؟ حس یه قهوه مونده رو دارم .
tanhashabiheman.blogfa.com
494294. حرفـــــــــ ــهای نـــــــاگفتهـ ...
حرف های ناگفته . و کاش دلها آنقدر خالص بودکه دعاها قبل از پایین آمدن دستها مستجاب می شد. زمانی معنی عشق رو فهمیدم که هیچ چیز جز خود عشق نداشتم. نوشته شده در ۹۴/۰۴/۰۱ساعت 14:53 توسط محمد جواد. ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻓﻘﻂ ﻧﮕﺎﺵ ﮐﻨﯽ. ﺍﺷﮑﺎﺕ ﺳﺮﺍﺯﯾﺮ میشه . ﺗﻮی ﺩلت میگی . ﻧﺒﺎﺷﯽ . ﻣﯿﻤﯿﺮﻡ. نوشته شده در ۹۴/۰۴/۰۷ساعت 12:27 توسط محمد جواد. عکسشو تو گوشیت هی نیگاه کنی ، واسه بار هزارم. بوسش کنی محکم مث دیوونه ها. بگی خو آخه دلم. همش یه ذره میشه برات . بغض کنی و زرتی اشکات. شمارشو با ذوق بگیری شاید. شاید با مهربونی بگه. همان دینی که...
tanhashad.blogfa.com
494295. تـــنـــهـــــام ولــــی شــــــادم
این آدرس یه فال. یه فال خیلی باحال. من خودم اول باورنمیکردم. رفتم دیدم هرچی گف راس بود. وژدانن یه باربیشتر امتحان نکنید. دوشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 16:26 ] [ مهسا ] . تومیتونی هرکاری میخوای اینجاانجام بدی. منحرف نباش منظورم کپی و. این وب توش هم پست غمگینه هم شاد شکست عشقی هم نخوردم اوکی. هرگونه فحش حرف های بدبد دراین وبلاگ ممنوع نمی باشد. خدا وکیلی فحش مثبت هیجده ندید. فک کنیدوب خودتونه راحت باشید خب. پنج قانون پنجمم براخودتون یه چی بسازید بیکارنیستم که والا. اگه چشمامو روبعضی اشتباهات میبندم. سوال ده...
tanhashadi.blogfa.com
494296. Sher - o - Shayari & Gazhal
Sher - o - Shayari and Gazhal. Sher Shayari Gazhal Hindi Poetry Urdu Sher Zudaayi Sher Film Sher. Sunday, October 07, 2007. Ghum-e-zudayi me ek ek pal ek sadi sa hota hai. Jab saath ho aapka to ek ek sadi ek pal si lagti hai. Lagta hai ye baat sach hai "Tanha". Kyunki aapke aane se meri sadiyon lambi zindagi kuch palon me simat si gayi hai :). C)All rights reserver. Dont copy. Posted by Priya Gupta @ 5:17 AM 2 comments. Kah bhi na sake. Home: http:/ tanhashayar.blogspot.com/. Sunday, June 11, 2006. Mehfi...
tanhashayar.blogspot.com
494297. تنهاشو
شنبه 29 اسفند 1394. سلام سال 94 یکی از پر اتفاق ترین سالهای زندگیم بود سالی که خدا خودش رو بهم نشون داد سالی که طعم واقعی خوشبختی رو چشیدم امیدوارم سال جدید هم سال خوب و خوشی برای همه دوستان و اشنایان و همه باشه .خوشبختی همه رو ارزو میکنم. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394. تو آن ب تی که پرستیدنت خطایی نیست. و گر خطاست مرا از خطا ابایی نیست. بیا که در شب گرداب زلف مو اجت. به غیر گوشه ی چشم تو ناخدایی نیست. درون خاک، دلم می تپد هنوز اینجا. به جز صدای قدم های تو صدایی نیست. نه حرف عقل بزن با کسی نه لاف جنون. اشکال ن...
tanhasho.mihanblog.com
494298. tanham
tanhashodam.blogfa.com
494299. Dige Raaaaaaaaaaaaaft!!!!!!!
شبی از پشت یک تنهایی نمناک و بارانی. تو را با لهجه ی گلهای نیلوفر صدا کردم. تمام شب برای با طراوت ماندن باغ قشنگ آرزو هایت دعا کردم. پس از یک جستجوی نقره ای در کوچه های آبی احساس. تو را از بین گلها یی که در تنها ییم رویید. با حسرت جدا کردم. و تو در پاسخ آبی ترین موج تمنای دلم گفتی :. دلم حیران و سرگردان چشمانیست رویایی. و من تنها برای دیدن زیبایی آن چشم. تو را در دشتی از تنهایی و حسرت رها کردم. همین بود آخرین حرفت و من بعد از عبور تلخ و غمگینت. نمی دانم چرا رفتی؟ و تو بی آنکه فکر غربت چشمان من باشی.
tanhashodam.persianblog.ir
494300. تنها
آنکه دستش را محکم گرفته ای. دیروز عاشق من بود. دستانت را خسته نکن . فردا تو هم تنهایی. دوشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۴. ت نهآیی ام نیست. د رد م ن این ا ست. ک ه ه ر روز ا ز خودم میپ رس م. م گ ر خودش م رآ ا نت خاب ن ک رد؟ دوشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۴. یا خیلی برگردون عقب. یا بزن بره جلو. دوشنبه یکم تیر ۱۳۹۴. وقتے בلت مے گیره چیڪار میکنے. میرے یﮧ گوشﮧ مے شینے. هے با نگآت بازے مے ڪنے ڪﮧ. یاבت برﮧ مے פ واستے گریﮧ ڪنے؟ یﮧ لیواל آب مے خورے ڪﮧ . همﮧ بغضاتو قورت بבے؟ انوقت یآבت میآد خבایے. פ בاجوל ל میבونے. ایל روزا چقد פ בا.
tanhashodam0021.blogfa.com
494301. تنها
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست. نوشته شده توسط ebrahim در دوشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت 12:16 لینک ثابت. سلام خدمت یکا یک دوستان گلم .راستش هر چی فکر کردم. مطلب جدیدی به ذهنم نرسید ولی. به نظر شما چند درصد از اشخاصی این وبلاگ هارو طراحی میکنند . قسمت پروفایل وبلاگ خود را به صورت واقعی می نویسند؟ به بهترین نظرها کارت شارژ هدیه داده میشود ). نوشته شده توسط ebrahim در شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت 8:22 لینک ثابت. واسه فاطمه که گذاشت رفت. این روزها نه مجالی برای دلتنگی دارم و نه. بر سنگ قبر...
tanhashodam021.blogfa.com
494302. ♥ تنهـــــــا شـــــــدم ♥
سلامتی خودم که بار تنهایی رو،تنهایی یدک میکشم. هر دم از اين باغ برى ميرسد). داستان زندگى منه ها. با اين شرايط جسمى که من دارم. هروز بدتر از ديروز :-( خسته شدم. سه شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 14:9 ] [ خودم ] . روى دست شب مانده ام. ديگر حتى خواب هم. یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 13:57 ] [ خودم ] . تفلدت مبارک اشکان :). و تو در هیاهو چه شادمانه خاموش کردی آخرین را. و من در سکوت چه عاشقانه گفتم. جمعه یازدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 0:14 ] [ خودم ] . یعنی هفت بهمن سالگرد دوستی من. با کسیه که الان با نبودش "تنها شدم". از هم...
tanhashodam12.blogfa.com