SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494356 - 494410)

494356. امیر
دانلود نرم افزار ايميل ياب. جت هاي قابل شارژ. جت هاي قابل شارژ. پیج رنک سایت شما. تمامي حقوق اين وبلاگ محفوظ است طراحي : جت سل.
tanhatarazhamisheh.blogfa.com
494357. طعم تلخ درد
مگ ر قلب من بت بود ک ه خدا برای شکستنش تورا فرستاد؟ نوشته شده در جمعه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۲ساعت 10:53 توسط الهام. امروز عزادار خودم هستم. ممنون عشقم بابت همه چیزایی که دادی. متاسفم واسه خودم که بیش از حد تو خودمو بخشیدم بهت. قول بده شاد باشی به خاطر من. نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ساعت 10:42 توسط الهام. بآی د ب گ ذ ر د؟ د ر م رور خآط رآ ت م. و قتی ا ز ک نار. ع جیب دل تنگ. دل تنگ اجابت چشمانت. دل تنگ رنگ ن گاهت. دل تنگ بوے ع طرت. تو که نیستے دلتنگے هایت مرا. از پا در می آورند. خواست کم کم دل.
tanhatarazkhoda-72.blogfa.com
494358. تنها تر از خدا
تنها تر از خدا. وبلاگ اجتماعی ,عاطفی,تفریحی. فیلم کوتاه خنده دار. جاذبه های گردشگری ایران. سفره ارایی ومیوه ارایی. تراوش مرکب همچون قطره های شبنم ازدیدگان گل سرخ که دل را بخون مینشاندصفحه سپیدرابه خون سیاه خودمی آلاید. درخون نشسته به تومینگردکه ازمن دلخسته ودل تنگ چه میخواهی؟ بازی باکلمات را به کودکان وانه کلامی ازهستی ورای بودبگو ازبودن درعین نبودن بگو. وبازمن میمانم ولبهای نیمه بازعاجزازجواب وحرفهایی خشکیده بردیواره قفس حنجره وگلویی آماسیده ازحرفهای ناگفته.
tanhatarazkhoda.blogfa.com
494359. تنهاتر از خدا
سلام به همه ی دوستان گرام. ۱سال و چندماهی میشه که این وبو ساختم و آپ میکنم این مدت دوستای خوبی پیداکردم روزهای خیلی خوبی رو هم تو وب آمیتیس با بچه های گل گذروندیم که خیلی خوش گذشت. این آخرین آپ این وبه و دیگه نمیخوام وب نویسی کنم البته این وب حذف نمیشه چیزایی که دوست دارم یادم بمونه رو میام تو همین پست آخرش به صورت پی نوشت مینویسم که یادگاری بمونه. پی نوشت اول:خبر خوشه پست قبل این بود که دارم خاله میشم واز این بابت خوشحالموخواهر گرام هم از فردا عزیمت میفرمایند خونه ی ما ولی نمیدونم تاکی. استحقاق رو میشه ...
tanhatarazkhoda1389.blogfa.com
494360. ♥*'.'*♥تنها تر از خدا♥*'.'*♥
تنها تر از خدا *'.'*. بغض هايم را به آسمان سپردم,خدا ب خير كند باران امشب را. گيرم كسي پيدا شود. دنياي من زيبا شود. كي ميرود از ياد من. اينكه تو را كم داشتم. جمعه دهم آبان 1392 توسط هاله. ميدونيد الان دلم جي ميخواد? خدا بياد بم بگه:. بيا اينم هموني كه ميخواستيش. سه شنبه بیست و یکم آبان 1392 توسط هاله. دست ديگري را نگير. حرمت نگه دار لعنتي! سه شنبه بیست و یکم آبان 1392 توسط هاله. كه لم ميدم 1گوشه. و زندگيمو مرور ميكنم. و زير لب ميگم:ب سلامتي خودم كه انقد تحمل داشتم. پنجشنبه شانزدهم آبان 1392 توسط هاله.
tanhatarazkhoda17.blogfa.com
494361. تنهاترازخدا
بودن" باکسی که دوستش نداری،. و "نبودن" با کسی که دوستش داری،. هر دو رنج است . اگر همچون خود نیافتی،. مانند خدا تنها باش. شنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۴ ] [ 16:26 ] [ تنهاترازخدا ]. از یاد رفته . به همه چیز فکر میکنم. و می دانم که خوابی. و قبل از بسته شدن چشم هایت. به همه چیز فکر میکنی. شنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۴ ] [ 16:6 ] [ تنهاترازخدا ]. همه ی درختها جوانه زده اند. سال نو رسیده است. ولی من هنوز خوابم. بهاره من ، نمی آیی؟ چهارشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۴ ] [ 16:27 ] [ تنهاترازخدا ]. تولدم شد بی وفا. و خط خشکی...
tanhatarazkhoda72.blogfa.com
494362. تنها تر از مهتاب...
تنها تر از مهتاب. آغاز وختم ماجرا لمس تماشای تو بود. امشب به طور ناخودآگاهی با تمام افکار پوچ و بی موردی که از ذهنم خطور میکرد. به این نتیجه رسیدم که واقعا روح من با هنر عجین شده. از فکر کردن به این که چرا باید تو رشته مهندسی تحصیل میکردم یا این بخوام دوباره یک رشته ای که قلبن بهش علاقه ای ندارم از سر بگیرم به این نتیجه رسیدم که آدم باید بره سراغ کاری که بهش علاقه داره.کاری که قلبش براش میتپه مث عکاسی برای من نوشتن و شعر گفتن. حالا اگه من تو ریاضی موفق نیستم یا برنامه نویس نمیدونم. دنیا الان اینجوری نبود.
tanhatarazmahtab.blogfa.com
494363. یِهـ ـ دُخمَلِهـِــ ـ نآنآزیـــ ــ ـ AFG
ی ه د خم ل ه نآنآزی AFG. و رو د آد مهآی ق لد ر م منو ع } }. سلام دوستای عزیز راستش یه وبلاگ. زدم که توش همه آهنگای افغانیرو میریزم. اگه خواستین آهنگه افغانی دانلود کنین. حتما یه سری به وبلاگ بزنین. ممنون میشم اینم آدرسش. Http:/ fa-afg-dld.blogfa.com/. 14 ] [ ی ه د خم ل ه نآنآزی AFG ] . عزیزای دلم خوبید خوشگلای من خواستم بد از. سالها یه پست براتون بریزم و بگم ولنتاین. مبارک عزیزای من و همین طور تولدم. من زیاد اهل عروسکو این چیزا نیستم. بخاطر همین خودتون دیگه پستو بخونید. فعلا خوشگلای فیصی بای نفسا. من از ...
tanhatarazmatarsak.blogfa.com
494364. شیراز
خاموش و روشن کردن. آموزش دوربین مدار بسته. مهرگان سیستم در راستای اهداف از پیش تایین شده خود اقدام به برگزاری دوره های آموزش دوربین مدار بسته. آموزش دوربین مدار بسته. توسط مهرگان سیستم این امادگی در شما ایجاد خواهد شد تا از این پس به تنهایی وارد بازار کار شده و به جذب انواع سفارشات بزرگ و کوچک بپردازید. ما سعی خواهیم کرد تا در طول این دوره شما را با عناوین و مباحث زیر به صورت کامل آشنا سازیم:. در ابتدا شما را با ابزار و لوازم کار آشنا خواهیم کرد تا بدانید هر وسیلهدر کجا به کار خواهد امد. آماده دریافت سفا...
tanhatarazshab.blogfa.com
494365. يه دختر عاشق يه دخترى كه دوسش نداره شد
يه دختر عاشق يه دخترى كه دوسش نداره شد. ورود اونايى كه حس منو درك نمى كنند ممنوووووع. داستان من و كسى كه دوسش دارم. داستان من و كسى كه دوسش دارم. اين مطلب رمز داره 😶. فقط رمزو به كسايى مى دم كه مثل من باشن 😑. يعنى دخترى باشن كه تو مدرسه عاشق يه دخترى شدن كه دوسش نداره😢💔. اگه مثل من هستيد تو نظرا بگيد و ادرس وبلاگتونم بديد تا بيام براتون بزارم💬. پنجشنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 21:46 ] [ Linda ]. اين جا من حرفاى خودمو ميزنم اونايى كه مثل منن حتما خبر بدن شايد بتونيم به هم كمك كنيم .😭😭😭😭😭😭😭.
tanhatarazskoot.blogfa.com
494366. تنهاتر از سکوت
خدایاآنکه درتنهاترین تنهایی ها تنهایم گذاشت در تنهاترین تنهاییش تنهای تنهایش بگذار. می دونم خوبی پس نمی گم خوبستین . مطمئن باش توی دنیای واقعی آنقدر طلب کننده دارم که توی دنیای مجازی. دنبال طلب شدن نباشم لطف کن توی اظهار نظر و قضاوت کردنهات تیز روی نکن. اگه میدونی حضور یه جوون عاشق توی وبلاگت و اظهار نظرهاش و مزاح کردنهاش. واسه قندیل های کوچولوی ذهنت سوتفاهم ایجاد میکنه یا شئونات اسلامی اخلاقیتو زیر سوال. میبرهمردونه بگو که توی عالم وبلاگ نویسی روی رفاقتت حساب باز نکنم. تنهایی را دوست دارم.
tanhatarazsokoot.blogfa.com
494367. تنها تر از سکوت
تنها تر از سکوت. هيچ ثروتى چون عقل ، و هيچ فقرى چون نادانى نيست . هيچ ارثى چون ادب ، و هيچ پشتيبانى چون مشورت نيست . نوشته شده در ۹۲/۱۰/۲۷ساعت توسط as. به نام آنکه سرنوشت را رقم زد. نوشته شده در ۸۷/۰۵/۰۱ساعت توسط as. دو تا گنجشک بودن. یکی داخل اتاق یکی بیرون پشت شیشه. گنجشک کوچولو از پشت شیشه گفت. من همیشه باهات میمونم. و گنجشک توی اتاق فقط نگاهش کرد! اما گنجشک توی اتاق فقط نگاش کرد! امروز دیدم گنجشک کوچولو پشت. شیشه اتاقم "یخ زده". گنجشک توی اتاقم "چوبی" بود! کسانی که نه مارو می بینن. نه صدامونو می شنوند.
tanhatarazsokot-as.blogfa.com
494368. تنـــــهاتر از
دوشنبه دهم خرداد ۱۳۹۵ ] [ 18:59 ] [ mahbub ] . ديگه اين شب برا من رنگ غم گرفته. شبي كه پدرم ديگه كنارم نبود. دوشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۴ ] [ 13:32 ] [ mahbub ] . یلدای آدمها همیشه اول دی نیست ،. میتونه تمام شبایی باشه كه یه غمی ، دلتو چنگ میزنه. و به نظرت صبح نمیشه . و چقدر بي رحمه. وقتي بزرگترين غمت تو همون شب يلدا باشه. یکشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۴ ] [ 12:44 ] [ mahbub ] . یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۹۴ ] [ 21:52 ] [ mahbub ] . السلام علیک یا رقیه بنت الحسین. دوشنبه چهارم آبان ۱۳۹۴ ] [ 22:48 ] [ mahbub ] .
tanhatarazsokut.blogfa.com
494369. تنهاتر از تنها......
تا غروب این زمین تا طلوع واپسین ، در کتاب خاطراتم ، ماندگاری نازنین. كاش ميشد گوشه اي نوشت :. خدايا امشب خيلي خستم. فردا صبح بيدارم نكن. باید بروم پشت کوه ها. شک دارم که اصلا عمو زنجیر باف. حلقه های مرا بافته است یا نه؟ تو میدانستی ، که. چمدانت آن قدر سنگین میشود. که تو را برای همیشه به دیوار. نوشته شده توسط س. این روزهآ.نبضم کند میزند. قلبم مدآم تیر میکشد. احساسم هم.زیر فشار زندگﮮ له شده. کمی آرامتر تنها شو. بی صدا تر بشکن. آهسته تر سراغش را بگیر. ممکن است بیدار شود. نوشته شده توسط س. می خواهم زنده باشم.
tanhataraztanha-s.blogfa.com
494370. رویای خیس_یه دل عاشق
رویای خیس یه دل عاشق. 86/11/19 : 5:19 عصر. سلام این وب جدید منه من دیگه اینجا نمییام دوست داشتین به این سر بزنین. Http:/ yeashegh.parsiblog.com. نوشته های دیگران . لیست کل یادداشت های این وبلاگ. گرچه این دنیا ندارد اعتبار مینویسم تا بماند یادگار. لینک به وبلاگ :. وضعیت من در یاهو :. اشتراک در خبرنامه :. مطالب بایگانی شده :.
tanhataraztanha.parsiblog.com
494371. تنهاتر از تنها
امری: رییس باشگاه از من حمایت میکند. نویسنده: بیزارم ازت - یکشنبه ٢۸ آذر ،۱۳٩٥. امری: رییس باشگاه از من حمایت می‌کند. امری: رییس باشگاه از من حمایت می‌کند. خبرگزاری ایسنا: به نقل از beIN sports، پاری ‌سن‌ ژرمن روزهای کابوس‌واری را در رقابت های لیگ فرانسه پشت‌سر می‌گذارد. تیمی که با لوران بلان به راحتی می توانست جام قهرمانی را در لیگ فرانسه بالای سر ببرد، در فصل جاری و تنها بعد از گذشت ۱۸ هفته، چهار بار شکست خورده است. پاری ‌سن‌ ژرمن با این شکست با ۳۶ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی باقی ماند و ...کدهای ا...
tanhataraztanha.persianblog.ir
494372. خرید کریو
خرید کریو , buy kerio, کریو ارزان.
tanhataraztanha10.blogfa.com
494373. دختری شلوغ و تنها
دختری شلوغ و تنها. من زن خلق شدم. مثل قطره های باران پاكه ! Lets have some fun. عاشق خدا باش تا معشوق خلق شوي. خواسته هاي كودك خياباني. قالب های لوکس تم. مسابقه برترین وبلاگ ماه. بعضیا عشقو دوس دارن. با اون قراری میگذارن. اما نمیتونن به اون. هرکی یه روز عاشق میشه. این درد سختو میکشه. هیشکی از عشق سیر نمیشه. 16:2 ] [ فرناز ]. سخته به یکی بگی داداش بعد همون داداش بشه بدترین دشمنت! سخته به یکی اععتماد کنی بعد همون طرف از پشت بهت خنجر بزنه! سخته یکی رو دوس داشته باشی ولی اون طرف دوست نداشته باشه! کاش امشب که...
tanhataraztanhaei.blogfa.com
494374. چقدر باهات حرف دارم و چقدر خرابم
چقدر باهات حرف دارم و چقدر خرابم. آسمون امشب دیگه از اون شباس. دیگه داره کم کم حال و هوام هوایی میشه. دیگه داره کم کم. امشب از دست تو و عشق تو و نام تو و یاد تو و یاد غمت . یاد دلت . یاد لبت . بیقرارم بیقرار. نوشته شده در پنجشنبه سوم فروردین ۱۳۹۱ساعت 21:11 توسط شب. میخام یه پست بزارم. می خوایم ثابت کنیم تو یه زمینه یا چندتا یا اینکه کلا از بقیه یا خیلیا سریم. نمیدونم چرا اما اینو میدونم که خودمون هم علت اینو نمیدونیم. هر کدوم از ما معلول یه دلیل خاص هستیم و اومدیم که بگیم که آقایون و خانما اینه دلیله من.
tanhataraztanhayi.blogfa.com
494375. ...یا اباصالح المهدی...
به نام خدای مهربان. لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین (سوره انبیاء ، آیه ۸۷). افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد (سوره غافر ، آیه ۴۴). حسبنا الله و نعم الوکیل (آل عمران ، آیه ۱۷۱). ما شاء الله لا قوه الا بالله. پيامبر اكرم (ص) فرمودند :. نماز زاد و توشه مومن در دنيا و آخرت است. هم سپاهييا قول بديم. تو نمازامون ، رو سجادهامون ،. تو قنوت هاي نمازامون. امام زمان (عج) رو فراموش نكنيم. اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم. دعاي غيبت امام زمان ( معرفت ). ب س م الله الر ح من الر ح يم. پيام مديري...
tanhatarazto.blogfa.com
494376. خیلی سخته که نخوانت ولی بازعاشق بمونی
خیلی سخته که نخوانت ولی بازعاشق بمونی. نویسنده : چم انتظار صدای در. ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ٢٥ آبان ۱۳۸٧. خیلی سخته که نخوانت. چه کسی خواهد گفت/مردنم را با من؟ گاه می اندیشم خبر مرگ مرا چه کسی خواهد داد! آن زمان که خبر مرگ مرا می شنوند. چه کسی می خندد؟ چه کسی می گرید؟ مرگ من باعث شادی چه کس می گردد؟ امروز تولدم بود/ کسی نمی دونست! ولی من بهشون گفتم دیروز ساعت شش بعد از ظهر بود. گفتم مامان ،گفت چیه؟ گفتم تولدمه گفت: به سلامتی / /عمه کوچیکم که هم خونه ما هم هست گفت:پس کیکت کو؟ پس خودم به خودم تبریک می گم!
tanhatarazto.persianblog.ir
494377. ♥♥♥ قلب ما ♥♥♥
ای همه ی وجودمن نبود تو نبود من. در جلسه امتحان عشق. من ماندهام و یک برگۀ سفید! یک دنیا حرف ناگفتنی و یک بغل تنهایی و دلتنگی. درد دل من در این کاغذ کوچک جا نمیشود. در این سکوت بغضآلود. قطره کوچکی هوس سرسره بازی میکند! و برگۀ سفیدم عاشقانه قطره را در آغوش میکشد! عشق تو نوشتنی نیست. در برگهام، کنار آن قطره، یک قلب میکشم! نوشته شده در سه شنبه 1391/05/24. ساعت 1:52 توسط قلب ما. این چه قدر خوبه که توکنارم هستی. نوشته شده در پنجشنبه 1390/07/21. ساعت 11:44 توسط قلب ما. تحقیر را باور نکن. زیبا و زشتش پای توست.
tanhataraztoo.blogfa.com
494378. تنهاترین
این روزها را میگویم. که آرام جان لحظه هایم بوده ای. یک انسان معمولی بسازم! نه براے تو که دروغ برایت خود زندگیست. نه براے خودم که دروغ تنها خط قرمز. متاسفم که چرا مزه ے عشق. از دست تو چشیدم. تا همیشه در شک دروغ بودنش بمانم. از خوب ها بیشتر میترسم! یک روز تو خوب من بودی ! تنها قول بده ، حداقل. را ، مثل من. همه رابطهها با جمله " تو با بقیه فرق داری. و به جمله " تو هم مثل بقیه ای. آخر من را لمس میکنی. سنگ قبر من احساس ندارد نازنینم. ترس از هیچ چیز ندارم. وقتی یقین دارم بیشتر از من. کسی دوستت نخواهد داشت.
tanhatare20.blogfa.com
494379. تنهاترین
راز تاخیر حضرت ولیعصر(عج). نقش مجلس در زمینه سازی ظهور. جوانان و وظایف منتظران مهدی آلمحمد(عج). تکالیف منتظران نسبت با امام زمان (عج) (1). آخرالزمان و ظهور مهدی موعود (عج). درباره حقایق نهانی که شاید ما نمیبینیم. بازدیدهای امروز سایت :. بازدیدهای دیروز سایت :. كل بازدیدهای سایت :. بازدید این ماه سایت :. بازدید ماه قبل سایت :. تعداد نویسندگان سایت :. كل مطالب ارسال شده:. آخرین بروز رسانی :. راز تاخیر حضرت ولیعصر(عج). برای مشاهده ادامه متن به ادامه مطلب. ارسال در تاریخ یکشنبه 7 اسفند 1390 توسط داوود دهنوی.
tanhatareen.mihanblog.com
494380. تنهاترین
صدقه دارویى است درمانبخش و کردار بندگان در دنیاى آنان پیش دیدههاشان بود در آخرت ایشان هرچه را در این جهان کنند ، در آن جهان بینند . [نهج البلاغه]. ویژگی های کلی نرم افزار رستوران. نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه، برنامه ویژه حسابداری و مدیریت انواع مراکز فروش اغذیه اعم از: رستوران، فست فود، کافی شاپ، آشپزخانه، سفره خانه، کترینگ، کافه، اغذیه و ساندویچ فروشی و . توسط رایانه می باشد. سادگی و سهولت کار با این. می توان نام برد. سفارش و دانلود نرم افزار رستوران. دستگاه کالرآیدی (Caller-ID) برای. با بهره گ...
tanhatareen.parsiblog.com
494381. شاید حرف های نگفته آدمی مثل من
شاید حرف های نگفته آدمی مثل من. دفترچه ای برای غم هایم. میدانی رفیق . . . نه زیبایم . . . نه مهربان . . . فراری از دختران آهن پرست و پسران مانکن پرست . . . فقط برای خودم هستم . . . خوده خودم . . . صبورم و سنگین . . . سرگردان . . . مغرور . . . با یک پیچیدگی ساده . . . و مقداری بی حوصلگی زیاد . . . برای تویی که چهره را میپرستی نه سیرت آدمی را . . . هیچ ندارم . . .راهت را بگیر و برو . . . حوالی ما توقف ممنوع است . . . نوشته شده در یکشنبه یکم دی 1392 ساعت 23:28 توسط پسرک تنها. زمین بهشت می شود و آسمان آبی.
tanhatareen20.blogfa.com
494382. تب سرد فراموشی
tanhatareentanha.blogfa.com
494383. 2سیم کارته√‏
رز ام سی مارکت. روکومکس جدیدترین دارو تقویت قوای جنسی مردان. قرص roko max soft gel روکومکس -تقویت قوای جنسی مردان. قرص boss -بزرگ کننده -اصل امریکا. قرص تنگ کننده واژن ویژه بانوان(fitting). قرص تاخیری وگادول اصل. کاندوم بزرگ کننده لارگو. کرم کینگ سایز آلمانی اصل. دستگاه تست فشار خون و قند خون گویا. قرص بلک کینگ کونگ(black king kong) - بزرگ کننده قوی و فوری. ژل آمیزشی بیوگلاید BIOGLIDE. مگنا ارایکس RX-اصل (تنها مگنا اورجینال در ایران). چاق کننده صورت فت فیس fat face. ویگرکس پلاس اصل 100% گیاهی. قرص چربی س...
tanhataren-90.blogfa.com
494384. تنهاترین پسر دنیا
دل نوشته های تنهاترین پسر دنیا. به پایان آمد این دفتر . شروع شد لکن آن دفتر اینجا چاپ. تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1395 در ساعت 11:26 ب.ظ. اینجا به پایان رسید! دوران خوبی بود، خدانگهدار! شاید دوباره برگردم فعلا این روزها اوضاع خوب نیست ایراد نگیرید). برای سلامی دوباره به آدرس جدیدم سر بزنید:. آدرس جدید غارتنهایی تنهاترین پسردنیا http:/ tanhataren-pesar.blog.ir. لطفا دیگه توی این وبلاگ کامنت نگذارید، ممنون! به قلم تنهاترین پسردنیا. تاریخ : یکشنبه 9 آبان 1395 در ساعت 10:30 ب.ظ. به قلم تنهاترین پسردنیا. پای چ لاق...
tanhataren-pesar.blogsky.com
494385. تنهاترین پسر دنیا
لعنت به پای چلاق. بازم خطاکردم بعدازشش روزبدون خطابودن.نمیدونم چرا؟ یکدفعه بدون هیچ مقدمه ای ویابهونه ای. ناهارکنسرولوبیاوتن ماهی بعلاوه نوشابه. لعنت به پای چلاق. پسرخاله بارفیق هاش رفتندیک هفته رامسر،خاله جان هم باشوهرش ودخترکش میرنند مشهد.کاشکی منم دغدغه دردپاو دستشویی نداشتم میرفتم سفر.لعنت به پای چ لاق. مامان زنگ زدگفت ماتاساعت ده میرسیم برو ماست،پنیر،تخم مرغ،نون بخر.حالاخوبه ازصدهزارتومن پولی که بابادادبه داداش برام بیاره یک سی هزارتومنی مونده وگرنه الان کلی حرف میشنفتم. بعدکه حرف زدفهمیدم که چندروز...
tanhataren-pesar.lineblog.ir
494386. تنها ترین ستاره...
زیباهوای حوصله ابریست.چشمی از عشق ببخشایم.تا رود آفتاب بشوید دلتنگی مرا. يلدا یعنی یادمان باشد که زنگی آنقدر کوتاه است، که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت. نوشته شده در پنجشنبه 1391/09/30. ساعت 21:15 توسط باران. باران که می بارد تو می آیی. باران گل ، باران نیلوفر. باران مهر و ماه و آئینه. باران شعر و شبنم و شبدر. باران که می بارد تو در راهی. از دشت شب تا باغ بیداری. از عطر عشق و آشتی لبریز. با ابر و آب و آسمان جاری. غم می گریزد ، غصه می سوزد. شب می گدازد ،سایه می میرد. تا عطر آهنگ تو می رقصد.
tanhataren-setare.blogfa.com
494387. ღ♥ღ ته تنهایی همینجاست... ღ♥ღ ❤
ღ ღ ته تنهایی همینجاست. ღ ღ. چه درونم تنهاست و در این تنهایی.شاخه ی خشک نگاهم، گل چشمان تو را میجوید. شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 19:56 ] [ saharnaz ] . یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 11:2 ] [ saharnaz ] . یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 11:1 ] [ saharnaz ] . یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 11:0 ] [ saharnaz ] . زمانی فرا میرسد . که سکوت بیش از همه گفته ها ،. مقصود را می رساند ! یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 10:58 ] [ saharnaz ] . یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 10:57 ] [ saharnaz ] . سالروز تولد ق...
tanhataren-tanha-s.blogfa.com
494388. دل نوشته تنها ترین تنها
دل نوشته تنها ترین تنها. پیرمرد لاغر و رنجور با دسته گلی بر زانو روی صندلی اتوبوس نشسته بود. دختری جوان، روبه روی او، چشم از گل ها بر نمی داشت. وقتی به ایستگاه رسیدند، پیرمرد بلند شد، دسته گل را به دختر داد و گفت. می دانم از این گل ها خوشت آمده است. به زنم می گویم که دادم شان به تو. گمانم او هم خوشحال می شود و دختر جوان دسته گل را پذیرفت و پیرمرد را نگاه کرد. که از پله‏ های اتوبوس پایین می رفت و وارد قبرستان کوچک شهر می شد. می رسد روزی که بی من سر کنی. می رسد روزی که بی من روز ها را سر کنی. نوشته شده در ...
tanhataren-tanha65.persianblog.ir
494389. پرنده بی وطن
جمعه چهاردهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ ۲۲:۱ بعد از ظهر ] [ تنها ] . RE: عکس هایی ک دوسشون دارم! جمعه چهاردهم فروردین ۱۳۹۴ ] [ ۲۱:۵۴ بعد از ظهر ] [ تنها ] . جمعه بیست و سوم دی ۱۳۹۰ ] [ ۱۹:۱۳ بعد از ظهر ] [ تنها ] . عاشق شب های دل مردگی هستم. عاشق تنهاییو خستگی هستم. خیلی عزیزه.نمیخوام ،کسی اونو از من بگیره. دیگه تنهاییمو به دنیا نمیدم. چهارشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۰ ] [ ۱۱:۴۰ قبل از ظهر ] [ تنها ] . یکی بود تو قصمون وفا نکرد . رفت و پشت سرشم نگاه نکرد . یکی بود زندگیشو هوس. آبروش رفت و دیگه اینجا نموند . تا با شنيدن ...
tanhataren.blogfa.com
494390. تنها ترين
Click here to continue to تنها ترين. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
tanhataren.orq.ir
494391. ارامش
وقتی رو به هر چیزی میکنم و اگر ببینم با درون و سلیقه من سازگار نیست مخالفت کنم. اگر خواسته باشم با خودم بجنگم؟ که دیگه خودم رو هم قبول ندارم! پس اینجا باید تسلیم شد و پذیرفت :که هر مشکلی هست از درون خودمه شاید چیزی مانع این پذیرفتن میشود چی؟ اون غروره مشکل من . هر وقت غرور منو توی چنگش میگیر ه من فکر میکنم همه چی توی چنگمه .ولی بر عکس من توی چنگ کسی هستم که همه چیز رو از توی چنگم در میاره؟ و باعث خود خواهی من میشه. نوشته شده در جمعه پنجم شهریور ۱۳۸۹ساعت 17:2 توسط mohammad. سلامتی اونایی که وجود دارن.
tanhataren1354.blogfa.com
494392. خرید سرور مجازی
VPS یا سرور مجازی. که مخفف Virtual Private Server. به معنای سرور مجازی. می باشد و گاهی از آن به عنوان VDS. یا Virtual Dedicated Server نیز نام می برند، به طور ساده به سرویس های میزبانی فضایی گفته می شود که همانند یک سرور مجازی. مستقل با دسترسی سطح بالا به سرور عمل مینمایند لکن بصورت چندگانه و با هم بر روی یک سرور فیزیکی قرار می گیرند. به عبارت بهتر، با استفاده از تکنولوژی مانند Virtuozzo و با بهره گیری از سخت افزارهای بسیار قوی و پیشرفته، یک سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی. دارای لینوکس Fedora، دیگری دار...
tanhataren1372.blogfa.com
494393. تنهاترین دختر
ورود عاشق پیشه ها ممنوع. نوشته شده توسط sahar در شنبه ششم تیر ۱۳۹۴ ساعت 11:6 موضوع لینک ثابت. دلتنگی های دختری به اسم سحر. بودن در قلب دخترکی که تمام دنیایش،. حرفهای نزده اش است! چقدر سخته منطقی فکر کنی. وقتی احساسات داره خفت می کنه. نوشته شده توسط sahar در سه شنبه سوم دی ۱۳۹۲ ساعت 17:10 موضوع لینک ثابت. دل تنگم.دلبستم.بی دلیل.دل کندن برام سخته. می خواین بدونین به کی؟ منی که در عشق کشیدم.منی که شکستم.منی که بریدم.منی که همه ی احساسم. این درد درمون داره یا نه؟ کی حال منو می دونه؟ کی درد منو می فهمه.کی؟
tanhataren2khtar.blogfa.com
494394. ••●❤ فـ ـ ـآنتریـــ ـهایـ یهـ پسـر ••●❤
ف آنتری های یه پسر. غ م و تن هایی. پ سرکوچولوے ع اشق. من از چشمات دل کندم. با اینکه زندگیم بودی. میدونستم یه روزی میری. ولی نه به همین زودی. من از رویات خط خوردم. من از چشمه تو افتادم. چقد اسون دل کندی. چه راحت بردی از یادم. به دنیای تو وابستم. ولی رد میشیم از حسم. باید باور کنم رفتی؟ میدونم اخره قصه ست. دست به سینه ایستاده ای! من تمام راه را برای آغوشت. سلام داداشی های گلم و ابجی های گلم. پ سرکوچولوے ع اشق. اوناییی که منومیشناسن خوشحال میشم بیان دوباره. پنجشنبه هشتم مرداد ۱۳۹۴ 21:12 ب ه دستان م ر ت ضی.
tanhataren72.blogfa.com
494395. تنهاترین
همسرتان خیانت کرده ، این جملات بفرستید. تاريخ : جمعه سی و یکم خرداد 1392 14:52 نویسنده : زمستان. همسرتان خیانت کرده ، این جملات بفرستید. خیانت واژه ی تلخی ست ، حقیقتی زهرآگین ،. فرود دشنه، پی در پی ، بر پیکره ی دوستت دارمها ،. هرگز تبرئه ای نیست. آنکه را که را چنین به کشتن قلب آهنگین عشق برخاست و دلی را که پژمرد. با عشق به من به من خیانت کردی. دل دادم و تو رد امانت کردی. رفتی و چه آسوده ز من دل کندی. هر دو قلمت خورد اگر برگردی! به خیانتکاری چون تو دیگر هرگز اعتماد نخواهم کرد. هر که را دیدم خیانت کرد و رفت.
tanhataren89.blogfa.com
494396. تنهایی
تنهایی تقدیر من نیست ترجیح منه. فقط این پست ثابت است. قدم روی تخم چشمم گذاشتین. یه نظر کوچیک که به جایی برنمی خوره. می دونستم تو جا معه. مجازی هم تنهای تنهام. اگر وبم مشکلی داره بهم بگید تا رفع کنم. نوشته شده توسط محمد در چهارشنبه دوم مرداد ۱۳۹۲ و ساعت 5:55. نوشته شده توسط محمد در یکشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۴ و ساعت 10:53. کد آهنگ (32) کد آهنگ برای وبلاگ (15) کد آهنگ وبلاگ (13) کد اهنگ (6) کد آهنگ جدید وبلاگ (6) کد اه. کد آهنگ برای وبلاگ. کد آهنگ جدید وبلاگ. کد اهنگ برای وبلاگ. کد اهنگ جدید بلاگفا. کد آهنگ ت...
tanhatarenadam.blogfa.com
494397. تنها دلیل زندگیم با یه غمی دوست دارم
تنها دلیل زندگیم با یه غمی دوست دارم. هر ستاره در آسمان به اندازه ی یک شب دوری و دلتنگیه من ا. و اما آسمان من چه پر ستارست. میگی مسافرتی امیدوارم بهت خوش بگذره و منم فراموش نکنی. نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۹/۰۵/۲۸ساعت 23:48 توسط . عشق یعنی هر چه بینی عکس یار. عشق یعنی شب نخفتن تا سحر. عشق یعنی سجده ها با چشم تر. عشق یعنی دیده بر در دوختن. عشق یعنی از فراقش سوختن. عشق یعنی سر به در آویختن. عشق یعنی اشک حسرت ریختن. عشق یعنی چون محمد پا به راه. عشق یعنی همچو یوسف قعرچاه. عشق یعنی لحظه های ناب ناب. نوشته شده در...
tanhatarenman.blogfa.com
494398. تنها ترین سردار
آیا او تنها خواهد ماند؟ ومن برای زندگی تورابهانه میکنم. جمع آوری صلوات برای شفای بیمار. دنیای علم و اطلاعات. افزایش بازدید و پیج رنک رایگان. نماز تقرب هر پرهیزگار است. من اراده کردم تا ظهور مولایم منتظرش باشم. مرا در این راه ثابت قدم قرار بده. و از کوچکترین لغزش ها مرا دور کن. باشد که وقتی مولایم. ابا صالح المهدی (عج). شرمسار او و نگاهش نباشم. باشد که لیاقت شهادت در رکاب مولا را پیدا کنم. و در خون سرخم بغلطم. 133 به حروف ابجد یعنی عباس. یاکاشف الکرب عن وجه الحسین (ع). اکشف کربی به حق اخیک الحسین (ع).
tanhatarensardar.blogfa.com
494399. forex signals
به پرشین بلاگ خوش آمدید. Forex managed accounts reviews. نویسنده: علی - ۱۳٩٢/٥/۱٩. Keep in mind that you forex signals. Can't win every trade, so rather than letting your losses get you down, study them and figure out what forex signals. Went wrong. To be a successful trader you simply forex signals. Need a unified approach to risk forex signals. And to win more trades than you lose, that's it. به پرشین بلاگ خوش آمدید. نویسنده: پرشین بلاگ - ۱۳٩٢/٥/۱٧. با سلام و احترام. Http:/ help.persianblog.ir.
tanhatarentanha.persianblog.ir
494400. تنها یاور هستی خدای بی کسان
و در وصف جمع فرومایگان فرمود : ] آنانند که چون فراهم آیند پیروز گردند ، و چون پراکنده گردند شناخته نشوند [ و گفتهاند امام فرمود : ] آنانند که چون فراهم آیند زیان رسانند و چون پراکنده شوند سود دهند . [ گفتند زیان فراهم آمد نشان را دانستیم سود پراکنده شدنشان چیست؟ فرمود : ] خداوندان پیشهها به سر پیشههاى خود بازگردند و مردم از آنان سود برند : چون بن ا که بر سر ساختن بناى خود رود و بافنده که به کارگاهش و نانوا که به نانوا خانه بازگردد . [نهج البلاغه]. تنها یاور هستی خدای بی کسان. کل بازدید : 3099. به من بنگر...
tanhatarentanhayan.parsiblog.com
494401. گروه طراحی چت روم تنها طرح
ورود به ناحیه ی کاربری. ساخت حساب در سایت. اعلانات و اخبار های تنها طرح :. هم اکنون به خانواده ی بزرگ تنها طرح بپیوندید! هم اکنون به خانواده ی بزرگ تنها طرح بپیوندید! انتقال به تنها طرح هم اكنون رايگان مي باشيد فرصت رو از دست نديد. امکانات جدید تنها طرح اماده شد. مختصری درباره گروه طراحی تنها طرح در طی یک سال و اندی فعالیت. گروه تنها طرح،با سابقه کم خود بدون هیچ گونه شعبه یا نمایندگی دیگری. پکیج های چت روم گروه تنها طرح. سرعت بالا چت روم های تحت پشتیبانی دی چت. یک گیگابایت حداقل فضا برای کاربران. سفارش م...
tanhatarh.ir
494402. اما من که تنها نیستم
اما من که تنها نیستم. اگر تنهاترین تنها شوم باز خدا هست او جانشین همه نداشتنهاست). خدایا هیچ وقت رهایم نکن. خدای من نه انقدرپاکم که کمکم کنی. و نه انقدر بدم که رهایم کنی. میان این دو گمم. هم تو را وهم خود را ازار میدهم. هرچقدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم. وهرگز دوست ندارم آنی باشم. که تو رهایم کنی. آنقدر بی توتنها هستم. که بی تو یعنی هیچ. خدایا هیچ وقت رهایم نکن. دوشنبه 16 تیر 1393 توسط ٠ றàĦlà ٠ نظرات . گاهی نه گریه آرامت می کند. نه فریاد آرامت می کند. آنجاست که با چشمانی خیس. تنها تو را دارم. کسی را دو...
tanhatari.mihanblog.com
494403. ♥ عاشقونتـــــــــم ♥
کد صفحه ورودی عاشقانه. در وصف حالم همین سه کلمه کافیست:. نوشته شده در یکشنبه 20 بهمن1392 و ساعت توسط MaHdie. سخت است درک کردن. دخ تری که غ م های ش را. خودش می داند و دلش. که همه تن ها لبخندهایش را میبینند. که حس رت میخورند. بخاطر شاد بودن ش. بخاطر خنده های ش. جز همان دخت ر نمی داند چقدر تنهاس ت. که چقدر می ترسد. از اعت ماد بی حاصلش. از ی خ زدن احساس و قلب ش. نوشته شده در چهارشنبه 16 بهمن1392 و ساعت توسط MaHdie. به قدر تمام روزهایی که. و همه آدم ها را خنداندم. روزهایی بود که صدای خنده هایم. تو که می گفتی ...
tanhatariiiin.blogfa.com
494404. ghati pati
کد پخش آهنگ برای وبلاگ. شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1393 18:55 aram. یه جایی هست که نمیدونم اسمش چیه. جاییه که نه حوصله ی کاری رو داری. نه دلت برای کسی تنگ میشه. نه کاری به کار کسی داری و نه کسی کاری به کارت داره. جایه که دیگه از هیچ کسی هیچ انتظاری دیگه نداری. بزرگترین هیجان زندگیت میشه بیرون رفتن با 2 نفره هایی که نهایتا هم دم یکی از جنس خودت میشی. دیگه حتی هیچ نگاهه دل نشینی دلت رو نمیلرزونه. دیگه کسی جایی تو دلت نداره. قلبت خالیه خالی میشههه. حتی خالی از خاطرات گذشته. دیگه حس آدم جدیدی توی زندگیت نداری.
tanhatariiinnnaaammm.blogfa.com
494405. به نام نامی مزدا اهورا
سلام من هانی ملک زاده هستم. امیدوارم که از وبلاگ من خوشتون بیاد, kiyansoft, 18tir, hack, what, who, leran, download, ,". به نام نامی مزدا اهورا. این وبلاگ به ادرس زیر انتقال یافت. Http:/ mersad-setare.blogfa.com/. نوشته شده در بیست و یکم مهر ۱۳۸۷ساعت 16:24. توسط : هانی : . کاش در کتاب قطور زندگی ، سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی. نوشته شده در بیست و دوم شهریور ۱۳۸۷ساعت 17:56. توسط : هانی : . نوشته شده در یکم شهریور ۱۳۸۷ساعت 19:31. توسط : هانی : . خدا حافظ همین حالا . . . توسط : هانی : . تنها ب...
tanhatariin-ashegh.blogfa.com
494406. کافه تنهایی های من
کافه تنهایی های من. اتفاقات و وقایع زندگی خودم و چیزهایی که در ذهنم میگذره. اندکی عاشقانه تر زیر این باران بمان. ابر را بوسیده ام تا بوسه بارانت کنم. چند لحضه صبر کنید تا عکس کامل لود شود. نوشته شده در جمعه یکم آذر ۱۳۸۷ساعت 23:30 توسط مذکر 22 ساله. مژده ای دل که یار آمد. حالا هر جا که ميرم تو رو اونجا ميبينم. دوست دارم نگام کني اما تو ناز ميکني. اون چشاي مست تو رو من به دنيا نميدم. شوق اون نگاه تو توي چشمي نديدم. آره من عاشقتم دوست دارم فداتم. کشته و مرده اون ناز توي چشاتم. آره من عاشقتم دوست دارم فداتم.
tanhatariin.blogfa.com
494407. تنهاترین تنها
تو بر خواهی گشت. مرسی ک بهم سر میزنید.من تو خوابگاه اینترنت ندارم ک ب وبلاگاتون سر بزنم واقعا معذرت میخوام. اگر مایل ب تبادل لینک بودید منو با اسم وبلاگم لینک کنید و آدرس وبتونو برام بذارید تا سر فرصت لینکتون کنم. نوشته شده در ۱۳٩٢/۱٢/٧ساعت ٥:٥۸ ‎ب.ظ توسط sara نظرات . بگو معنی لغات را از نو بنویسند. حصار دست های توست و. دل باختن با تمام وجود ب توست. معنی نگاه عاشقانه تو به من است. دلم قدم زدن میخواهد. از اینجا تا جایی بی انتها . تا اوج لمس رنگ برگها . راست یا دروغ مهم نیست! تو فقط با من حرف بزن! شیشه ی خ...
tanhatariin.persianblog.ir
494408. تنهایی ؟
من منتظر میمونم تا خدا جوابمو بده. بازم مثه همیشه . نوشته شده در تاريخ شنبه یازدهم تیر 1390 توسط شب زده. Weblog Themes By Blog Skin. تنهایی درد سختیه.ولی من دوسش دارم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. دلواره های تنهایی(سروش جان). من به خاطرتو زنده ام(مهرنوش جان). آسمان (هیچکی جون گلم). روزگاری که به آن عادت کردیم(محمدرضا جان). سکوت تنهایی(زهرا جونه دلم). کانون فرهنگی جوانان انصار.
tanhatariinamtoii.blogfa.com
494409. یه پسر تنها، بدبخت، بیچاره، بیکس
یه پسر تنها، بدبخت، بیچاره، بیکس. به وبلاگ من خوش اومدین. ۱- لطفا رسم ادب را به جا بیارید و احترام و شخصیت خودتونو حفظ کنین و از بکار بردن الفاظ رکیک جدا خودداری کنید. ۲- از به کار بردن کلمات خاص پرهیز کنین.چون نیاز به محبت هیچ کسی ندارم. لحظه تحویل سال ۱۳۹۴. بر اساس اعلام مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران. لحظه تحویل سال 1394. هجری شمسی به ساعت رسمی ایران. ساعت 2 و 15 دقیقه و 10 ثانیه روز شنبه 1 فروردین 1394 هجری شمسی. مطابق 30 جمادیالاولی 1436 هجری قمری و 21 مارس 2015 میلادی خواهد بود. اول دوراهی آشنا شدن.
tanhatariinn2.blogfa.com
494410. ミ★ミღ دخمل آسمانღミ★ミღ
ミ ミღ دخمل آسمانღミ ミღ. ミ ミღ دخمل آسمانღミ ミ. نه تو می مانی و نه اندوه. و نه هیچیک از مردم این آبادی. به حباب نگران لب یک رود قسم،. و به کوتاهی آن لحظه شادی. غصه هم می گذرد،. آنچنانی که فقط خاطره ای. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان. نوشته شده در ساعت توسط ღ ღ دخمل آسمانღ ღ. کودک و بنده خدا. کودکی با پای برهنه روی برف ها ایستاده بود و به ویترین فروشگاهی. زنی در حال عبور بود که کودک را دید. کودک را به داخل فروشگاه برد و برایش کفش و لباس خرید و. گفت: "مواظب خودت باش.". نوشته شده در ساعت توسط ღ ღ دخمل آسمانღ ღ.
tanhatarin--dokhtar.blogfa.com