SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494464 - 494518)

494464. زبیده چرا رفتی چرا...
زبیده چرا رفتی چرا. به هر موفقیتی تو زندگی برسم وقتی تو نباشی چه فایده. وقتی همش تو این فکرم که یکی دیگه کنارته . نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. چقدر جات تو زندگیم خالیه . چقدر دلم واست تنگ شده . نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. چرا رفتی چرا . کاش هیچ وقت نمی رفتی.
tanhatarin0192.blogfa.com
494465. تنهاترین
دوستان عزیزم از اینکه منو تا این لحظه تحمل کردین ممنون همتونو دوست دارم و به خدا میسپارم. این اخرین پست من هست تو این وبلاگ.روزی که این وبلاگ باز کردم یه دنیا عشق توش بود یه دنیا حرف نگفته که خواستم با شما دوستان عزیزم در میون بزارم. این وبلاگ با عشق باز شد و با تنفر بسته هنوز که هنوزه نفهمیدم چرا شجاعت نداره بهم بگه که از اول فریبم داده تا همین لحظه که دارم اخرین حرفامو میزنم! وقتی دیدن تو برای سارا بهترین کادو تولدشه! وقتی از دیدن لبخندات خوشش میاد! وقتی یه عالمه دختر رنگارنگ تو پیجت هست! با چه حسی رفتم.
tanhatarin07.blogfa.com
494466. (¯·._.´¯).•.تنهاترين عاشق.•.(¯`._.´¯)
تنهاترين عاشق. .( `. . ). سرسبز ترین بهار تقدیم تو باد. آوای خوش هزار تقدیم تو باد. گویند که لحظه ایست روییدن عشق. آن لحظه هزار بار تقدیم تو باد. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۹۴ساعت 12:3 توسط ( . . ). .تنهاترين عاشق. .( `. . ). نوشته شده در یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۲ساعت 15:45 توسط ( . . ). .تنهاترين عاشق. .( `. . ). نوشته شده در یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۲ساعت 13:22 توسط ( . . ). .تنهاترين عاشق. .( `. . ). چه عاشقونه و زیبا. چه صاف و ساده شروع شد. چه عاشقونه و زیبا. حکایت دو تا دریا. چشمم به چش...
tanhatarin0ashegh.blogfa.com
494467. ♥ ♂♀هستید ک هستم♀♂ ♥
سلام" به تو دوست گلم. تو ک آدرس وب میدی دقت کن درست باشه ک بیامو مهمونت بشم. ی مدتی رو هم من کار دارم و هم محمد. پنجشنبه 20 تیر1392 ] [ 15:36 ] [ مریم ] . خاطرات بی هوا می آیند. گاهی وسط یک فکر. سردت میکنند داغت میکنند خاطرات تمام نمیشوند. یه سکوت غیر منتظره میون خنده های بلند. لعنت به بعضی آهنگا. لعنتیا آدمو میبرن به روزایی که واسه از بین بردنش تو ذهنت ویرون شدی. کسی دست هایت را نمی گیرد. در جیبت بگذار ، شاید خاطره ای ته جیبت مانده باشد که هنوز گرم است. من خاطرت را میخواستم نه خاطره ات را. تو هم زخمی بزن.
tanhatarin0tanha0000.blogfa.com
494468. تنها ترین
سلام به بهار و باران و یاران، سلام به پاکی چشمهساران. سحر که مرغ میخواند، سحر که آوازش را سپیدار بیدار میداند. ساده باشیم مثل بنفشه کنار جوی با پاکی همکاسه باشیم. سرود شقایق و شعر و شور، سرود پرواز به دور. دستمان سپید، قلبمان سپید، مثل پرندهای که به آسمان پرید. سفر کنیم با سیمرغ و صبح و شکوفهی سیب، به سرزمین آب و نسترن و نی. دوباره سلام، سلام به صبح و سپیده و سحر، سلام به پرواز. نوشته شده در چهارشنبه پنجم خرداد 1389ساعت 22:39 توسط افشین. بعضی چیزا رو نمی شه نوشت. بعضی چیزا رو نمی شه گفت. در و دیوار به هم...
tanhatarin1.blogfa.com
494469. بر باد رفته
همانند کوهی استوار که صبرش تمام شد. نگاهی به زیر پایت بیانداز. سنگ ریزه ها را میبینی؟ صبر که تمام شود بغض جایش را میگیرد. اینها حاصل خالی شدن یک بغض است. دنیا برای من مزرعه ای بیش نبود. مزرعه ای که با دستانش بذر غم میکاشت. با اشک چشمهایم ابیارییشان میکردم. حال بیا و ببین چه تنومند شده ان بذرها. میبینی دنیایت هم با من خوب تا نکرد. براستی این بود سرنوشت من؟ میدانم دنیایت هم استعاره بود. استعاره ای از برزخت. غصه هایت را تعارفم نکن. چهارشنبه دهم مهر 1392 12:15 بعد از ظهر. تا کنون دردهایت را قورت داده ای؟
tanhatarin10.blogfa.com
494470. مهندسی کشتی سازی
گفتم خودسازی را ازکجا شروع کنم؟ گفت از خود سوزی! گفتم امام غائب را انتظار میکشم. گفت تو خود حاضری آیا؟ گفتم در انتظار ظهور نشسته ام. گفت در انتظار ظهور بایست! گفت کاش در می یافتی! پذیرش دانش پذیر دریایی در مقطع افسر دومی عرشه. موسسه عصر جدید طبرستان با همکاری دانشگاه صنعت نفت جهت تکمیل کادر افسری کشتی های ایرانی و غیر ایرانی ، جهت دوره زیر ثبت نام می نماید :. دوره افسر دومی عرشه در کشتی های با ظرفیت ناخالص 500 تن یا بیشتر - سفرهای نامحدود. 35 نفر - مرد. جهت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
tanhatarin109.javanblog.ir
494471. رز آبی
این وبلاگ به آدرس جدید منتقل شد. دوستانی که لینک وبلاگ بودن نظر بذارن تا آدرس جدید براشون ارسال بشه. نوشته شده در سه شنبه شانزدهم مهر 1392ساعت 23:12 توسط رز آبی.
tanhatarin11-m.blogfa.com
494472. Tanhatarin
ادمای تنها هم شانس دارن. خیلی خوش شانس هستند. چون کسی رو ندارن. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۴ساعت0:59توسط alone. تبر هم از جنس خودش بود. گفتم ای جنگل پیر. پوزخندی زد و گفت:. گفتم از چوب درختان بهار. چه کسان بهره برند؟ گفت آنان که درختند. و به ظاهر تبرند. مگر از جنس خودت نیست تبر؟ پوزخندی زد و گفت:. نوشته شده در شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۴ساعت10:34توسط alone. بعضی وقتا انقدر از زندگی خسته میشم که دلم میخواد. قبل از خواب ساعتو روی. نوشته شده در جمعه پانزدهم آبان ۱۳۹۴ساعت23:8توسط alone. دوستان برای...
tanhatarin11.blogfa.com
494473. :)
نوشته شده در پنجشنبه نهم آبان ۱۳۹۲ساعت 16:9 توسط.
tanhatarin111.blogfa.com
494474. تنهاترین
مسابقه وبلاگ برتر ماه. برای رای دادن روی لوگوی بالا کلیک کنید. پنجشنبه پنجم بهمن 1391. جمعه بیستم اردیبهشت 1392. آدم ها براي هم سنگ تمام. اما نه وقتي که در ميانشان هستي، نه. آن جا که در ميان خاک خوابيدي! سنگ تمام را مي گذارند و مي روند. سه شنبه بیست و هفتم فروردین 1392. قصه اصحاب کهف یک شوخیست! اینجا هر کس یک روز بخوابد همه اورا از یاد می برند! سه شنبه بیست و هفتم فروردین 1392. زندگی هیچ وقت اندازه تن ما نشد. حتی وقتی که خودمان بریدیم و دوختیم. سه شنبه بیست و هفتم فروردین 1392. شنبه سوم فروردین 1392.
tanhatarin123.blogfa.com
494475. تنها ترین تنها
شعر- عکس-مطالب عاشقونه و. عزیز دلم ازم خواست که یه پست اختصاصی براش بزارم! من هم اطاعت امرکردم! این پست تقدیم به کسی که فقط خدا وخودش می دونه چقدر دوستش دارم:. منو ببخش به خاطرت دوباره چشمام شده خیس. یا مثل من اگه کسی به فکر دردایه تو نیس. خودت میدونی که برام از خودمم مهمتری. ببخش که هرشب از تویه فکرو خیالم میگذری. ببخش اگه هرجا میری دلم برات شور میزنه. تا بر نگردی پیش من دلواپسی ماله منه. ببخش اگه هر دفعه من تو آشتی پیش قدم میشم. مغرورم اما پیشه تو تازه خوده خودم میشم. از سر شوق عشق اشکی که رویه گونمه.
tanhatarin1292.blogfa.com
494476. ًٍ تـَنهـــــــا نَفــــــــــس ًٍ
ت نها ن فس. ن می ب خش م ش. Ilı H O M E ılı. Ilı E M A I L ılı. Ilı D E S I G N ılı. Ilı P R O F I L E ılı. Ilı D A Y L I ılı. Ilı A R C H I V E ılı. هفته چهارم تیر ۱۳۹۴. هفته سوم فروردین ۱۳۹۴. هفته چهارم دی ۱۳۹۳. هفته سوم شهریور ۱۳۹۳. هفته چهارم مرداد ۱۳۹۳. هفته سوم مرداد ۱۳۹۳. هفته دوم مرداد ۱۳۹۳. هفته دوم تیر ۱۳۹۳. هفته چهارم خرداد ۱۳۹۳. هفته چهارم بهمن ۱۳۹۲. هفته سوم آذر ۱۳۹۲. هفته او ل آذر ۱۳۹۲. هفته چهارم آبان ۱۳۹۲. هفته سوم آبان ۱۳۹۲. هفته دوم آبان ۱۳۹۲. هفته او ل آبان ۱۳۹۲. هفته او ل مهر ۱۳۹۲.
tanhatarin13.blogfa.com
494477. بی تو هرگز با تو شاید
بی تو هرگز با تو شاید. دلم میخواد یه روزی. ساعت ۱٠:٤٠ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٤. دلم میخواد یه روزی. همونی که الان نیست,برگرده. بیاد و واسم از زندگیش بگه. بگه انقد زیر فشار مشکلات بوده که نمیتونه قد راست کنه. دیگه ادعای قبل رو نداره. بگه و من فقط نگاش کنم. سرشو که بلند کرد بگه:. تو چشماش نگاه کنم,بزنم زیر خنده. انقد بخندم تا اشکام یواش یواش از چشمام سر بخوره و بیاد پایین. با تعجب نگاهم کنه. بعد من بگم,ببخشید شما! نویسنده: علی پسرک تنها. میگویم دلتنگ هوای پاییز شده ام. نویسنده: علی پسرک تنها.
tanhatarin13.persianblog.ir
494478. تنها ترین تنهای شهر
تنها ترین تنهای شهر. مدت هاست دلم احساس سنگینی می کند. مدت هاست یاد گرفته ام گریه نکنم . مدت هاست دلم نتوانسته خودش رو سبک کنه . مدت هاست دیگر در عمق قلبم کسی لانه ندارد . مدت هاست تمام باورم این است که هرچه بود تمام شد، چه خوب چه بد. نسیمی بود که وزید و رفت . مدت هاست دل تنگ بارانم . مدت هاست عاشقی را از یاد برده ام . مدت هاست یاد گرفته ام بگویم، بنویسم خوبم تا بقیه بشنوند و بخوانند. و باور کنند که خوبم. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم مهر 1392 ساعت 1:32 توسط هانا. بارها همان جایی دستم را گرفتی که . در دا...
tanhatarin133.blogfa.com
494479. .**. تنهاترین .**.
تنهاترین .* . دلتنگی هایم برای توست و دلخوشیهایم برای خاکیان .مرا ببخش مهربانم. بسم الله الرحمن الرحیم. ثواب کمک با زن در خانه ( به قول خودمون زن ذلیلی)در اسلام 😳. 💕روزی پیامبرشاهدپاک کردن عدس توسط امام علی وخدمت ایشان درمنزل بودند،. سپس به ایشان فرمودند:. هیچ مردی نیست که درخانه کمک همسرش کند. مگربه اندازه هرمویی که در بدن اوست عبادت یک سال را که روزها روزه وشب ها نماز شب بخواندخداوندبه او عطا میکند. 🌸ودرهرروزوشبی ثواب هزارشهیدبرای اوثبت میشود. 🌸به ازای هرقدمی ثواب حج وعمره مقبوله به اومیدهند. در ۲ر...
tanhatarin1367.blogfa.com
494480. تنهاترین
تقدیم به همه ی کسانی که دوستشان دارم و دوستشان خواهم داشت. دلم می خواست در عصر دیگری دوستت می داشتم. در عصری مهربان تر و شاعرانه تر. عصری که عطر کتاب. عطر یاس و عطر آزادی را بیشتر حس می کرد. دلم می خواست دلبرم بودی. در روزگار شارل آیزنهاور. سید درویش و نجیب الریحانی. دلم می خواست شبی. با تو در فلورانس شام می خوردم. آن جا که تندیس های میکل انژ. هنوز هم نان و شراب را با جهان گردان قسمت می کنند. دلم می خواست تو را. در عصر شمع دوست می داشتم. در عصر هیزم و بادبزن های اسپانیایی. و نامه های نوشته شده با پر.
tanhatarin1370.blogfa.com
494481. ...باختم درعشق اماباختن تقدیرنیست...
1575;سلایدر. باختم درعشق اماباختن تقدیرنیست. رفتنت نمکی بود بر همه ی زخمم هایم . من از همه ی دنیا یکی تورا داشتم یکی خدا را. از سر کوفت هایی که شنیدم بگویم؟ میگویند کجاست انکه بر سینه میزدی سنگش را. میگویند الان با دیگریست. همه ی دنیا را غافلگیر کن . من حتی با خدا هم شرط بستم. نوشته شده در 92/12/23. کسی که هزار و یک دل عاشق من است . محرم دیگری نمی شود. محرمیت دل میخواهد نه دلیل. نوشته شده در 92/12/23. می گن تو بن بست زندگی همه میرن سراغ عشق. چه سخته اون روزی که عشق اولم رفته باشه سراغ. خیلی طول نمی کشد که.
tanhatarin1371.blogfa.com
494482. عـ ـاشــ ـقــانـــ ـه
ع اش قان ه. حرف دل یه آدم ترکیده. یادمه که یه روز تو میگفتی هنوز عاشقتم دیوونتم. حالا میگی ازت خسته شدم کم میارم دردمو با کی بگم. اگه دلخورم از تو میخوام بدونی عمر منی عشق منی. میمیرم حالا که داری میری که من تنها بشم. دردمو با کی بگم. به جون دوتامون ازت دلخورم میدونه خدامون ازت دلخورم. با چشمام میگفتم نباید بری واسه گریه هامون ازت دلخورم. خیال کردی آسونه تنها شدن ببین التماسو تو چشمایه من. خیال کردی من دل ازت میبرم واسه اینه میگم ازت دلخورم. میخوام از ته دل دیگه گریه کنم داد بزنم آخه عاشقتم. فقط محض خنده...
tanhatarin1373.blogfa.com
494483. چه کنم با دل تنهام
چه کنم با دل تنهام. تو رو به جان عزیزت برگرد. دلم هوای شلمچه کرده ، یادش بخیر سال پیش غروب شلمچه چه حال وهوایی داشت. بیاد شلمچه این مداحی زیبا رو که موقع خروج از شلمچه گذاشته بودند رو برای شما دوستان عزیزم گذاشتم، تا یک تجدید خاطره ای بشه! نوشته شده در پنجشنبه بیست و پنجم آبان 1391ساعت 23:55 توسط علی. ببار ای بارون ببار، بر دلم گریه کن خون ببار. بر شب تیره چون زلف یار، بهر لیلی چو مجنون ببار. فدای غم های تو، خون میچکد از چشمای تو. بی تاب روی زیبای تو، می سوزه عالم در پای تو. مرو ای دوست مرو ای دوست.
tanhatarin1374.blogfa.com
494484. دلتنگم
برگرد بهت نیاز دارم. محرم رو به تمام دوستای گلم و همچنین تمام دوستداران حسین .و شیعیان جهان تسلیت میگم. نوشته شده در تاريخ جمعه دوم آبان 1393 در ساعت 21:16 توسط : یه دختر غم زده. سلام عزیزم خوش اومدی گلممممممممم. اینجا یه چند تا قانون داره. ۱- اینکه با تبادل لینک موافقم. ۲-باید نظر بدی و بری ندی حلالت نمیکنم خخخخخ. ۳-به کسی بی احترامی نمیکنی. ۴-کپی ازاده چون خودمم کپی کردم. ۶- و در اخرم خیلی دوستون دارم. و اینکه خیلییییییییییییی خوش اومدی. عشقم الان کجایی با کیایی میبینی چجوری اشک میریزم. نوشته شده در تا...
tanhatarin1376.blogfa.com
494485. only ghairl
گمشده این نسل، اعتماد. و نه بر اعتقاد. نوشته شده در تاريخ جمعه چهارم مهر 1393 در ساعت 17:8 توسط nilu. سفر به فضا سفینه نمیخواهد. تو بگو " دوستت دارم. نوشته شده در تاريخ جمعه چهارم مهر 1393 در ساعت 17:7 توسط nilu. چشمانش خ مار میشود. به آرامی گوشه ی لبش را گاز میگیرد. صدایش میلرزد، زیر لب میگوید دوستت دارم! زن میداند که وجودش با عشق کامل تر میشود. و با بوسه ای عاشقانه. به اوج آرامش میرسد . . و گاهی عاشقانه میگوید. دوستت دارم. تو چه میدانی از بغض گلو گیر کرده. تو چه میدانی که چشمانت دنیای او شده؟
tanhatarin1377.blogfa.com
494486. جک
وی جی وای ام. Weblog Themes By : SibTheme.com.
tanhatarin1378.blogfa.com
494487. یادگاری برای خود و دوستان
یادگاری برای خود و دوستان. آخرین باری که اومدم دقیقا یک سال پیش بود. یک سال سخت از نظر درسی رو گذروندم. وای که چقدر سخته دوری. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۰ساعت 16:4 توسط آیدین یا سکوت یا شایدم آرامش. میرم آستانه اشرفیه دانشگاه. البته شهرش چسبیده به لاهیجان. اگه آپ نکردم منو ببخشید. ولی با نظراتون باور کنید. بخدا خیلی خوشحال میشم. نوشته شده در چهارشنبه یازدهم فروردین ۱۳۸۹ساعت 20:13 توسط آیدین یا سکوت یا شایدم آرامش. یک خبر بسیار بسیار مهم. خبر سه كلمه بود: ريگي دستگير شد. نوشته شده در دوشنب...
tanhatarin1389.blogfa.com
494488. ♥ღ♥ تنها ترین♥ღ♥
ღ تنها ترین ღ. می گویند ساده ام. میگویند تو مرا با. یک جمله یک لبخند. به بازی می گیری. و دروغ هایت را نمیفهمم. می گویند ساده ام. اما تو این را باور نکن. من فقط دوستت دارم همین. و آنها این را نمی فهمند. پس برایم بمان تا ابد. حالا که میخواهی بروی. لطفا قدمهایت را تندتر بردار. دلم را فرستاده ام دنبال نخود سیاه . . ! نمی دانم از کجا نخودسیاه گیر آورد! پشت سرت افتاد به روی سنگ فرش های پیاده رو . هرگاه صدای جدیدی سلام می کند. تپش قلب می گیرم! من دیگر کشش خدا حافظی ندارم. که جواب سلامت را نمی دهم! عاشقانه تکیه ...
tanhatarin1390.blogfa.com
494489. زردتر از پاييز...!!!
سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ. هرروز پاييزه.هرهفته پاييزه.هرماه پاييزه.هرسال پاييزه. باز باران با ترانه ميخورد بر بام خانه خانه ام كو؟ ان دل ديوانه ات كو؟ فصل خوب سادگي كو؟ يادت ايد روز باران،گردش يك روز ديرين پس چه شد ديگر كجا رفت؟ خاطرات خوب و رنگين،از پس ان كوي بن بست در دل تو آرزو هست؟ كودك خوشحال ديروز،غرق در غم هاي امروز ياد باران رفته از ياد. ارزوها رفته بر باد. باز باران،باز باران،ميخورد بر بام خانه. خانه اي بي ترانه ,بي بهانه،شايدم گم كرده خانه؟ خداوندا مرا دریاب که دیگر رو به پایانم! نوشته ...
tanhatarin1400.blogfa.com
494490. رزمشكي
توبي من خوش باش. جمعه بیست و یکم شهریور ۱۳۹۳ ] [ 13:33 ] [ آپيته ] . دوشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۳ ] [ 16:10 ] [ آپيته ] . دوشنبه بیستم مرداد ۱۳۹۳ ] [ 13:37 ] [ آپيته ] . خدايا جاي سوره اي بنام عشق در قرآنت خاليست كه اينگونه آغاز ميگردد:.و قسم به روزي كه قلبت را مي شكنند وجز خدايت مرهمي نخواهي يافت،تو چه داني كه قلب شكسته چه دردي دارد وما مرهم مينهيم بر دلها و تو اي رسول ما به شكنندگانت قلبها بگو مگر نمي ترسيد از روز جزا؟ چهارشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۳ ] [ 17:14 ] [ آپيته ] . روزمادر برتمامی مادران عزیز مبارک باد.
tanhatarin1418.blogfa.com
494491. تنهایی های خودم
منم و تنهایی هام ودرد زندگیم. اره من دیوونه شده بودم. الهام مغروره دیروززززززززززززززززز که از عشق متنفر بودددددددددددددددددددددددددددددددددددد. الان خودش گرفتارش شده بود. نمیدونم چه جوری ولی دیگه شدم. چیرو میخواستی سابط کنی؟ توبزرگی ولی چرا زندگیمو خراب کردی؟ چرا غرورمو از بین بردی. چرا هرج میرم منتظرشم؟ از مدرسه که برمیگردم به امید این ئکه خونمون باشه برمیگردم. خیلیا میگن عشق بچه گیه ولی بخدا نیست. چرا بهد از گذشت یه سالو نیم بازم منتظرشم؟ خدایا من بهش میرسم؟ اره من منم خوده خودش. اها حالا خفه شد.
tanhatarin16.blogfa.com
494492. ღ♥ღکــــُلـــبـِــهـ تـنهـــایـــیღ♥ღ
ღ ღک لب ه تنهاییღ ღ. چ ه زیباست ب خاط ر ت و زیست ن و ب رای ت و م اند ن و ب ه پای ت. تقدیم به بهترین کسم. به امید روزهای خوب. چشم درراه مسافری خسته. ودنیایم را معطرازعطرخوش زندگی کند. آن مسافری که چشمانم به راه آمدنت منتظرنشسته اند. کنارم خیلی ها هستن . . . پیش تو آرومه . . . تو باشي و من. تو سكوت كني و من گوش كنم. و من آرام بگويم *دوستت دارم*و تو گوش كني. و آرام بگويي: من بيشتر. بودنت را دوست دارم. 0:37 ღ . *` * . محمد . *` * . ღ. حالا که تو داری میری. نمیدونی بی تو چه زندگی سخته. چجوری این دلو ساکت کنم.
tanhatarin177.blogfa.com
494493. Yeki mesl hichkas
سلام به همه دوستای عزیزم. دیگه تا روز کنکورم زیاد نمونده و من سخت مشغول درس خوندنم. یه چند وقت آپ نمیکنم. اگه نظر بزارید خیلی خوشحال میشم و حتما میخونم. دوشنبه دوم دی ۱۳۹۲ ] [ 21:16 ] [ fatemeh ] . کمی که لابه لای نوشته هایم بگردی پیدایم میکنی. مهربان، صبور، کمی هم بهانه گیر. اگر نوشته هایم را بیابی ، منم همان حوالی ام. سه شنبه بیست و ششم آذر ۱۳۹۲ ] [ 19:13 ] [ fatemeh ] . خسته که باشی تنها چیزی که برایت می ماند. من در مقابل همه ی دنیا تنها نگاه میکنم! هیچکس نمیداند در من چه میگذرد. رفتی برو به سلامت.
tanhatarin1990.blogfa.com
494494. مطالب جالب
داستان کوتاه هدیه فارغ التحصیلی! خیلی قشنگ شاید هم.). كتاب مقدس را روی میز گذاشت و پدر را ترك كرد. نوشته شده در دوشنبه چهارم آذر 1392ساعت 10:35 بعد از ظهر توسط ADMIN. شبی پسری نزد مادرش که در اشپزخانه درحال پختن شام بود رفت و یک برگه کاغذ به او داد.مادر دستهایش را با حوله ای تمیز کرد و نوشته ها را باصدای بلند خواند.پسرش با خط بچه گانه نوشته بود:. کوتاه کردن چمن باغچه:5دلار. مرتب کردن اتاق خوابم:1دلار. مراقبت از برادر کوچکم:3دلار. بیرون بردن سطل زباله:2دلار. نمره ی ریاضی خوبی که امروز گرفتم:6دلار. بیسکویت...
tanhatarin1998.blogfa.com
494495. کـتـیـبـه ی زنـدگـی
زندگانی سپری می شود اما. هر دمی موی سپید می کند از ما. وفا دات کام( زینب ). مکان قرار دادن کد خبرنامه ، برای ایجاد خبرنامه می توانید به سایت زیر مراجعه بفرمائید. شاید این قصه افسانه باشد. نقش حضرت مسيح در انقلاب جهاني مهدي موعود. تشابه حضرت مهدي عجل الله تعالي فرجه وپيامبران. پنجشنبه 4 فروردین1390 18:21. مرد اول درخواستش را دوبار دیگر تکرار کرد و مجددا همان جواب را شنید! مرد اول تعجب کرد که چرا او نمی خواهد وارد مسجد شود و نماز بخواند! نویسنده : مهدی ایمانی. پنجشنبه 4 فروردین1390 18:12. بنگر از میان دل و...
tanhatarin2000.blogfa.com
494496. تنهاترين
سياسي ، انتقادي ، اجتماعي ،مذهبي ، اقتصادي ،عرفاني ،پيامكي ، طنز وهرچيزي كه مقدور باشد. 1-* ( (جديدترين يوزر و پسورد براي نود nod 32 ) )*. 2-امام علي (ع) و حقانيت او. 3- پيامک ، داستان و000. 5- کتابخانه مجازي شما. 6- موسسه مذهبي مشکات. 7- ) * * ( (تمنا) )* * (. 8- ) ) ابرباران ( (. 9-درانتظار گل نرگس ( مهدي موعود). 10-وخدايي همين نزديکي است. 14-وبلاگ من و تو. 25-بی وفا عشق من. 30-* * *دوستت دارم (حلالم کن)* * *. 31-) ) ) )دست نوشته هاي روشن وتاريک من( ( ( (. 32-از علي تا سيد علي(ازکوفه تا تهران). اينجا ب...
tanhatarin2010.blogfa.com
494497. قلب شکسته
سكوتم از رضايت نيست! دلم اهل شكايت نيست! هزار شاكي خودش داره / خودش گيره گرفتار. زهرا اگر نبود خدا مظهری نداشت. توحید انعکاس نمایانتری نداشت. جز در مقام عالی زهرا فنا شدن. ملک وجود فلسفه دیگری نداشت. زهرا اگر در اول خلقت ظهور داشت. دیگر خدا نیاز به پیغمبری نداشت. فرموده اند در برکات وجود او. زهرا اگر نبود علی همسری نداشت. محشر بدون مهریه ی همسر علی. سوگند می خوریم شفاعتگری نداشت. حتی بهشت با همه نهرهای خود. چنگی به دل نمی زد اگر کوثری نداشت. دیروز اگر به فاطمه سیلی نمی زدند. را به مدد می جویم، با صدایی.
tanhatarin2012.blogfa.com
494498. کلبه تنهایی من...
دانلود آهنگ جدید آرمین ۲afm به نام شبا کجایی؟ دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام باور. دانلود آهنگ مهدی احمدوند به نام اشتباه. دانلود آهنگ سیاوش قمیشی و معین به نام پرنده. دانلود آلبوم محسن چاوشی به نام من خود آن سیزدهم. دانلود آهنگ علی تکتا به نام همنشین حرف دلم. دانلود آهنگ شهاب تیام به نام برای توئه. دانلود آهنگ بنیامین به نام تو این روزای تعطیل. دانلود آهنگ ابیرام به نام بگذر ازم. آلبوم محسن یگانه به نام حباب. دانلود آهنگ زانیار به نام دستی دستی. دانلود آهنگ جدید یاس و آمین وقت رفتن. دل نوشته های من.
tanhatarin2012.mihanblog.com
494499. ای خدا هرکجا هست خودت نگهدارش باش...
دریافت کد صفحه ورودی. ای خدا هرکجا هست خودت نگهدارش باش. امروز یکی بهم گفت فراموشت کنم. فهمیدم نمی دونه چه غمه بزرگی تو دلمه. ندیده بود قلبم شکسته. ندیده بود گل عشقی رو که هر روز با گریه هام سیرابش می کنم هنوز پژمرده. ولی چشمام همه چی رو گفته بودن. نوشته شده در پنجشنبه سوم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 22:36 توسط تنها ترین. سلام دوستان خوبید اینم سه تا اهنگ که من واقعا" عشقشونم. دانلود بعدشم رویhere کنید. نوشته شده در سه شنبه سوم دی ۱۳۹۲ ساعت 20:28 توسط تنها ترین. تو این فکر بودم که با هر بهونه. خود آسمونه خود آسمونه.
tanhatarin2013.blogfa.com
494500. داستان كوتاه و خواندني و گوناگون
داستان كوتاه و خواندني و گوناگون. عكس و مطالب عاشقانه.داستان.شعر.جوك.اس ام اس.لب گرفتن و بوسیدن-kiss love. VPN پروکسی ف ی ل تر شکن ساکس HTTPs دانلود نرم افزار وی پی ان رایگان Hotspot Shield Launch. داستان های جذاب س ک سی. جدیدترین عکس های بوسیدن.عکس لب گرفتن.عکس عاشقانه.عکس رومانتیک و احساسی-kiss love. یک داستان زیبا.ع ک س کسی.دختر ل خ ت.زنان ل خ ت .عریان. جدیدترین عکس های بوسیدن.عکس لب گرفتن.عکس عاشقانه.عکس رومانتیک و احساسی. پ ن پ جدید. نحوه ی خر شدن! جديدترين يوز و پسورد و سريال نود 32. انگشتر حلقه ای...
tanhatarin2020.blogfa.com
494501. ....::::ترنم عشق::::....
ترنم عشق: : . یکشنبه بیست و یکم آبان 1385. من تنهاترین فریاد دراوج صدایم. من عاشقانه ترین نگاه. در کشتی وجود توام. چرا که بی تو میمیرم. تمام شعرهای من فریاد. قلب من است و تمام انها از ان تو. من زردترین پائیز در فصل نگاهت هستم. پس ان را دریاب و با برق چشمات غروبش را همراه باش. کسی چه می داند که فرا چه خواه شد؟ شاید تقدیر دستان پر صلابتش را. به سویم دراز کند و شاید. ولی تا ان روز. به امید رسیدن به نگاهت. در انتظار می نشینم . نوشته شده در پنجشنبه 5 شهریور 1388 ساعت 05:05 ب.ظ توسط میثم اعتمادی. اون روزای عمر...
tanhatarin2022.mihanblog.com
494502. ܓܨاینـ منمـ دختریـ با دغدغهـ های جوانیܓܨ
ܓܨاین منم دختری با دغدغه های جوانیܓܨ. شاخه ی خشکی است تنم دست مزن داس بریز. گوشه گیران زود در دلها تصرف میکنند. بیشتر دل می برد خالی. که در کنج لب است. این خال ما هم داستانی شده ها. هر دفعه واسمون شعر می خونن. کلی سرخ میشم از شرم : ). دلم برای این جایی ها تنگ میشه. از اونجایی که هر اومدنی رفتنی هم داره اصلا به هیچ وجه ناراحت نیستم. البته اگه راستش و بگم فقط یه ذره دلم واسه دوچرخم تنگ میشه. ساعت 19:2 نويسنده تنها. اندر احوالات برد آرژانتین. من خیلی خوشحالم : ). و از باخت هلند بی نهایت شاده. ای وای بر من!
tanhatarin21.blogfa.com
494503. کلبه تنهایی من
خیلی سخته عاشق کسی باشی که حتی اون تو رو تو خوابشم نمی بینه. میشه نگام کنی،راحت شه زندگیم. چشم برندار ازم،می پاشه زندگیم. لب بستم از تو،افطار می کنم. من عاشق توام،اقرار میکنم. اقرار می کنم،بی یاد تو هنوز. هم سخته خواب شب،هم خنده های روز. از تو حواسمو هی پرت می کنم. با قلب بی کسم هی شرط می کنم. حالا که اومدم چیزی برام نیار. تا دیر تر نشه راهی جلوم بذار. برگشتنای دیر،دل بستنای زود. باور نمی کنم،دست خودم نبود. میشه نگام کنی،راحت شه زندگیم. چشم برندار ازم،می پاشه زندگیم. لب بستم از تو،افطار می کنم. به عبور خ...
tanhatarin22.blogfa.com
494504. بیاد تو
لیییی لی لیییییییی لی. احتمالا آخر خرداد عروسیه. دعا کنین واسه کسی اتفاقی نیفته که عروسی عقب نیفته. آخه حاله عموش خوب نیست. عشقمو 1 ماهه ندیدم . دلتنگشم. نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت 19:45 توسط زینب. و اما وصال . امروز 94/1/17 هست و دقیقا 1 هفته از عقدمون میگذره. دیدین بلاخره ما هم عقد کردیم بعد از چهار سال و خورده ای. آقامون 3 روز بعد از عقد از پیشم رفت و من اکنون دلتنگش می باشم. نوشته شده در دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴ ساعت 17:17 توسط زینب. بلاخره اومد و تا شنبه هست. اومدم دلیل کمرنگ ...
tanhatarin24.blogfa.com
494505. روزهـای تــنــهــايـی
تقديم به . . . بارها گفته امو بار دگر میگویم. من دل شده این ره نه به خود میپویم. بارها گفته امو بار دگر میگویم. یا حسین(ع) از حرمت بوی خدا میجویم. برا سلامتي امام زمان (عج) صلوات. ღღ جالب های دنیا ღღ. ღღ منتظر ظهور ღღ. ღღ فهیمه خانوووم ღღ. ღღ من و خدا ღღ. ღღ دختر دل شکسته ღღ. ღღ درد دلام. . . ღღ. ღღ ستاره سهیل ღღ. ღღ غرور شیشه ای ღღ. ღღ حریم دل ღღ. ღღ بیا تو حالشو ببر ღღ. ღღ دنیای من ღღ. ღღ کلبه بارانی ღღ. ღღ حرفهای یه دختر کوچولو ღღ. ღღ ملکه برفی ღღ. ღღ دلنوشته های من ღღ. ღღ هیییی هیسسسس ღღ. کمی دل برید...
tanhatarin252.blogfa.com
494506. مرداب سرنوشت
به شانه ام زدی که تنهایی ام را تکانده باشی.به چه دل خوش کرده ای؟ تکاندن برف از شانه ادم برفی؟ من فقط روحم راکه بزرگ بودوسنگین بودگستراندم. گفتی زمستان شده ای ومن دلم به حالت سوخت. پس روحم راکه بزرگ بودوسنگین بودمثل چادری روی تو کشیدم. وذکر عشق خواندم تاتوسوختی. نفس هایت به شماره افتاده بودوروح من. باتنفس تو می تپیدگفتم "دوستت دارم"وتودیگرنفس نکشیدی. وروح من از تپش ایستاد. پس روحم راازروی توبرچیدم اماتونبودی. نوشته شده در جمعه نهم اسفند 1387 ساعت 12:17 توسط المیرا. اگر میدانستی دل ترک خورده ی من. رنگ چشما...
tanhatarin258.blogfa.com
494507. ღتنها ترین ღ
خدايا من خداي همسايه. مادرم میگفت شنیدم پسر همسایه خیلی مومن است. نمازش ترک نمی شود. زیارت عاشورا می خواند. روزه میگرد. مسجد میرود . خیلی پسر با خداییست . مادرم . خدای من و خدای پسر همسایه یکیست . فقط من جور دیگری او را میشناسم و به او ایمان دارم . خدای من دوست انسانهاست نه پادشاه آنها . شنبه بیستم مهر 1392 17:56نویسنده melika. در اغوشم كه مي گيري . انقدر ارام مي شوم . كه فرامو ش مي كنم. جمعه نوزدهم مهر 1392 16:16نویسنده melika. کوتاه می گویم دوستت دارم اما. از دوست داشتنت کوتاه نمی ام. مگه دستم بهت نرسه .
tanhatarin27.blogfa.com
494508. "لحــــــظه دیــــــدار"
اشتباه از ما بود ، که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم! شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 5:58 fahime. من ی مدتی نبودممم قراره دوباره یه مدت دیگم نباشم خخخخ. نهایی دارم بچه ها واسم دعا کنیننننننننننننننننننننننننننن توروخداااا. تا تابستون فکر کنم اخرین پستم تو وب باشه منویادتون نره هااااا. خوب دیگه بسه . . . دلم تنگ میشه واستون ولی راهی نیس . اینم قیافه من موقع نهاییا. سر امتحان استادها سوالاتی میدن که ما تا حالا ندیدیم. در عوض ما هم جواب هایی میدیم که اونا به عمرشون ندیدن! Amiin . . . . ! هرچی گفتم اگه می...
tanhatarin28.blogfa.com
494509. عاشق شکست خورده
یکی به من کمک کنم! من تو زندگیم هیچی کم ندارم! اما اصلا نمیتونم شاد باشم! می دونین منظورم شادی قلبیه! هیچ چیز بهم کمک نمی کنه که شاد شم! به نظرتون چیکار کنم که این حسم رفع شه؟ نوشته شده در پنجشنبه ۳ تیر۱۳۸۹ساعت 20:16 PM. خاطرات دانشجوی دم بخت. امروز روز اولي است كه من دانشجو شده ام. شماره ي كلاس را از روي برد پيدا كردم. توي كلاس هيچ كس نبود، فقط يك پسر نشسته بود. وقتي پرسيدم كلاس ادبيات اينجاست؟ خنديد و گفت:بله، اما تشكيل نمي شه(! استاد گفت:"دو هفته از كلاس ها گذشته، شما تا حالا كجا بوديد؟ امروز من خانه ...
tanhatarin2khmal.blogfa.com
494510. نیمکت ها بیهوده نشسته اید او که باید می آمد,رفت
دفتر عشق كه بسته شد. یک با یک برابر نیست. کم کم یاد خواهی گرفت. آموخته ام که . باز هم مثل همیشه که تنها میشوم . ما نسل بوسه های خیابانی هستیم. ادکلن مردانه bleu chane. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. نیمکت ها بیهوده نشسته اید او که باید می آمد,رفت. دفتر عشق كه بسته شد. دفتر عشق كه بسته شد. دیدم منم تموم شدم. خونم حلال ولی بدون. به پایه تو حروم شدم. اونیكه عاشق شده بود. بد جوری تو كار تو موند. حالا باید فاتحه خوند. به نام تو سند زدم. از تو گله نمیكنم. میخوام بهش ...
tanhatarin2khtar.mihanblog.com
494511. ازبوسه تاعشق
میدونی به شت کجاست؟ یک فضای چند وجب در چ ند و ج ب! میان باز وهای ک سی که د وس تش داری. ℒℴνℯ ` .,( ` . ' ). ℒℴνℯ ` .,. یادت باشدکم حوصله است. اما دلی دارد که مهربانی اش. به وسعت یک اقیانوس است! اما گرفتار است با او راه بیا! خسته که باشد . اما صبر کن خودش بعد حرفهایش رامی گوید! دختریست که اگه نارو بهش بزنی میشکند. ونابود میشود مبادا بیازاریش. صدای پای توست که شب ها در سینه ام میدوی. کافیست کمی خسته شوی. دل های بزرگ و احساس های بلند. عشق های زیبا و پر شکوه می آفرینند. که جان دادن در کنارش. او فقط خداوند است .
tanhatarin3.mihanblog.com
494512. حال نداری ثواب کنی گناه نکن
هشدار یادآوری شاید هم به خود آمدن. هی با توام با خودمم آی شیعه میدونی امام زمانی هست؟ نشانه های ظهور (قسمت اول). حفظ ایمان در کنار دوستان و شرایط گناه. نگاه به نامحرم و راه های پیشگیری. هر کی میخاد تو تهیه این وبلاگ کمک کنه بخونه. حال نداری ثواب کنی گناه نکن. کد لحظه شمار غیبت امام زمان برای وبلاگهای مهدویت. کد برای وبلاگ : قالب وبلاگ : کد آهنگ وبلاگ. کد دعای فرج برای وبلاگ. حب العباس : کرامات حضرت ابوالفضل. دریافت کد نظر سنجی وبلاگ و سايت. کد هدایت به بالا. چه حسه عجیبیه . مقدمه و ابعاد بحث. 3 اعتقاد به...
tanhatarin313.blogfa.com
494513. تصاویر عاشقانه، متنهای عاشقانه و اس ام اس های عاشقانه
به پرشین بلاگ خوش آمدید. وبلاگ تفریحی و خاطرات من. خاطرات عاشقانه, مشاوره روابط عشقی. دانلود مداحی و نوحه جدید. وبلاگ تفریحی سبز و زرد. اصلیت نژاد پارسی - ایرانی. وبلاگ شخصی سحر پناهی. تصاویر عاشقانه، متنهای عاشقانه و اس ام اس های عاشقانه. وبلاگ عاشقانه های من، مخصوص همه ی عشاق، تصاویر عاشقانه و پیامک ها و اس ام اس های عاشقانه، شعرهای عاشقانه و آهنگ های عاشقانه. نویسنده: سید محمد - ۱۳٩۱/۱٠/٢٥. وبلاگ جدید من در پرشین بلاگ. به زودی شروع به نوشتن مطالب در این وبلاگ میکنم. به پرشین بلاگ خوش آمدید.
tanhatarin313.persianblog.ir
494514. TANHATARIN3TAREH
Setare tanha,Tak setare,Setareha. می گویند موقع مرگ. همه ی زندگی مثل فیلم از جلوی چشم ادم رد می شود. به فیلم زندگی ام که فکر می کنم. به مردن علاقه مند میشوم. شاید ان موقع یک بار دیگر.دیدمت! نوشته شده در جمعه 1392/01/30. ساعت 13:45 توسط ROYA. اینجا داره دوباره بارون میاد. انگاری خدا هم بد جوری دلش گرفته. خدا جون منم امشب دارم با تو میبارم. نوشته شده در جمعه 1392/01/30. ساعت 13:44 توسط ROYA. پایان عشق واقعی گریه نخواهد بود. عشق واقعی بی پایان است. نوشته شده در جمعه 1392/01/30. ساعت 13:41 توسط ROYA. نوشته ش...
tanhatarin3tare.blogfa.com
494515. تنهای تنها
Emroz ham bedone khodahafezi daro basto raft. نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ساعت 5:18 توسط س. من و تنهایی و بی هم نفسی. بر این ارزد که دلم تنهاست! نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۱ساعت 17:6 توسط س. آمد و آتش به جانم کرد و رفت. با محبت امتحانم کرد و رفت. نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۱ساعت 17:1 توسط س. نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۱ساعت 16:57 توسط س. Emroz ba yeki az bokan ashna shodam. Marde khili ba ehsaseie. Yeki ke dosesh dashte basham. Ino be sakhti migam.
tanhatarin41.blogfa.com
494516. تــــنـــــهــــام نــــذاریـــــــن
خدایاتنهامگذاردلی راکه هیچکس دردش رانمیداند چراکه خودمیدانی چه سخت است تنهایی. سلام به همه اونایی که افتخار میدن. اول از همه یه چیزی بگم که نگید نگفتی. من یک فیلمو خیلی دوس دارم وفقط باهمون میکس میکنم. البته بعضی وقتا با فیلمای دیگه هم میکس میکنم. ولی بیشتر موقع ها فقط با یک فیلم. شاید براتون خسته کننده باشه. ولی خیلی برای هرکدومشون زحمت میکشم. خواهش میکنم نظر واقعیتونو بگین. و بگین که کدوم یکی از همه قشنگ تره. نوشته شده در جمعه سی ام فروردین 1392ساعت 12:52 توسط افسانه. خدافظ تا چند ماه. دانلود کن با مرام.
tanhatarin5252.blogfa.com
494517. شاهزاده ی ایرانی
همینطوری به خودم سلام میدم! نمیدونم کسی از بچه های قدیمی مونده یا نه. دلم برای این وب تنگ شده بود. خاطره هام. امیدوارم که بتونم یه چیزاییو دوباره اینجا بنویسم. جمعه چهاردهم شهریور 1393 ] [ 18:59 ] [ شاهزاده ی ایرانی ] . شرمنده یه مدتی نتونستم بیام نت و. چقدر همه عوض شدن! پنجشنبه بیست و دوم فروردین 1392 ] [ 0:55 ] [ شاهزاده ی ایرانی ] . شنبه بیست و یکم بهمن 1391 ] [ 23:56 ] [ شاهزاده ی ایرانی ] . چهارشنبه یازدهم بهمن 1391 ] [ 21:48 ] [ شاهزاده ی ایرانی ] . نمای بیرونی یک کتابخانه،فوق العادس نه؟ ولی فقط به...
tanhatarin528.blogfa.com
494518. تنهاترین
به نام خدا . نوشته شده در شنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت 9:20 توسط مینا.
tanhatarin58.blogfa.com