SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494518 - 494572)

494518. تنهاترین
به نام خدا . نوشته شده در شنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۲ساعت 9:20 توسط مینا.
tanhatarin58.blogfa.com
494519. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhatarin6.blogfa.com
494520. زندگی ما آدما...
خ لو ت عآشقآنه مآ در یک هآست مجآزے. قالب های عاش . قونه جوجو و شوشو. زم زمه محب ت. اس ام اس خفن. دست نوشته های ما. شب نوشته های مرد مهتابی. هیس دخترها فریاد نمیزنند. جزیره نگاه * . *. عشق و عاشقی در دنیای بی کسی. دوست دتشتنی ها در دنیا. خ لو ت عآشقآنه مآ در یک هآست مجآزے. قالب های عاش . قونه جوجو و شوشو. پورتال جامع جهانی ها. کد حرکت متن دنبال موس.
tanhatarin63.blogfa.com
494521. عاشقانه
دریافت کد صفحه ورودی. تنهایی یعنی. روزهای بعد از تو. نوشته شده در سه شنبه ششم خرداد 1393ساعت 18:46 توسط نازی. کاش همیشه همینجور بمونی. آغوشت رو به غیر از من به روی هیچ کی باز نکن. فقط به من بوسه بزن به روح و جسم و تن من. نوشته شده در یکشنبه سی ام شهریور 1393ساعت 9:51 توسط نازی. نوشته شده در یکشنبه سی ام شهریور 1393ساعت 9:42 توسط نازی. خیلی سخته باشی و. دیگه فرقی واسه من. خیلی سخته توی فلب. خیلی سخته تورو داشتن. سهم من نبود از این عشق. خنده ی رقیبو دیدن. با بدی های تو ساختن. زندگی را با تو باختم. از جمله ...
tanhatarin6371.blogfa.com
494522. یکی میخواد باهات حرف بزنه
دریافت كد گالری عكس در وب. یکی میخواد باهات حرف بزنه. تقدیم به تنها عشق زندگیم. شرمندتم که ستاره داشتمو دنبال اون میگشتموغافل ازاین بودم که من ستاره ی ندارم ستاره بودتومشتمو تکیه میدادبه پشتمو احساسشومیکشتم. پنجشنبه دوم مرداد 1393. تقدیم به تنها عشق زندگیم. شرمندتم که ستاره داشتمو دنبال اون میگشتموغافل ازاین بودم که من ستاره ی ندارم ستاره بودتومشتمو تکیه میدادبه پشتمو احساسشومیکشتم. پنجشنبه دوم مرداد 1393. از بی توجهی هات. از همه چی دلم گرفته. از اینکه از تو فقط یه اسم به جا مونده. حسرت خواهی خورد .
tanhatarin64.blogfa.com
494523. www.tanhatarin65.blogfa.com
اگر تنها ترین تنها شوم باز خدا هست. دلم تنگه برای خاطراتم. خاطراتی که فراموش نشد! نوشته شده توسط آنیتا در یکشنبه 12 تیر1390 ساعت 11:18 بعد از ظهر موضوع لینک ثابت. پيری برای جمعی سخن میراند. لطيفه ای برای حضار تعریف کرد همه دیوانه وار خندیدند. بعد از لحظه ای او دوباره همان لطيفه را گفت و تعداد کمتری از حضار. او مجدد لطيفه را تکرار کرد تا اینکه دیگر کسی در جمعیت به آن لطيفه نخندید. او لبخندی زد و گفت:. وقتی که نمیتوانید بارها و بارها به لطيفه ای یکسان بخندید،. ۹) انقلاب کردن بی فایده است چون یا شکست میخوری...
tanhatarin65.blogfa.com
494524. شکست سکوت
نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم دی 1388ساعت 11:20 توسط. اس ام اس جالب. لبخندهايش به حالت تعليق درامده.ازوقتي تکرارشادي هايش راحلق اويزکرده. اس ام اس ضد زن. زنها دو وقت گريه مي کنن :? وقتي فريب مي خورن! وقتي مي خوان فريب بدن. اس ام اس ضد زندگی. زندگی همچون بادکنی است در دستان کودکی، که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین می برد. اس ام اس . خوش به حال کودکان. اس ام اس فارسی. بي وفا ديگه دوستم نداري . . . خيلي خب ، قلادتو باز مي كنم بري. اس ام اس دوست داشتن. اس ام اس عاشقانه. اس ام اس آدمهای .
tanhatarin654.blogfa.com
494525. عشق تاریک
از همان ابتدا دروغ. اینقدر سنگ دل شد؟ را که بازی داد؟ را با خود برد و شدید ما! نوشته شده در شنبه چهاردهم اسفند ۱۳۸۹ 15:13 توسط تک و تنها. تو چشای من نگاه كن. تو چشای من نگاه كن من رو گم كن توی چشمات. چشم رو هم نزار یه لحظه خیره شو به آرزوهات. من هنوزم ته چشمات رد چشمامو میبینم. توی اوج آرزو هات واسه عشق تو میمیرم. من به تو محتا جم و تو ته چشم من اسیری. واسه یه قطر ه اشكم تو هزار دفعه میمیری. تو چشای من نگاه كن من هنوزم خیس خیسم. با این بهونه درام واسه چشمات مینویسم. چشم تو پر از نیازه من نیازم یه نگاهه.
tanhatarin66.blogfa.com
494526. فقط برای او که رفت
فقط برای او که رفت. دلنوشته های یک غریبه ( سیامک). دلنوشته ( ندا جون ). اس ام اس انبوه و تبلیغاتی. خرید کارت شارژ ایرانسل. بر مزارم گریه کن، اشکت مرا جان می دهد. ناله هایت، بوی عشق و بوی باران می دهد. دست بر قبرم بکش، تا حس کنی مرگ مرا. دستهایت، دردهایم را تسلا می دهد. وقت رفتن لحظه ای برگرد و قبرم را ببین. این نگاه آخرت بر روح من جان می دهد! چهارشنبه نهم مهر 1393 ] [ 11:14 ] [ چشم انتظارش ]. بعد یه مدت دیشب برای اولین بار تونستم بعد رفتنش نفس راحتی بکشم. بعد یک سال و نیم صدای عشقتو بشنوی. پیش خود می گویم.
tanhatarin6666.blogfa.com
494527. .....تنهاتر از من انگار کسی نیست......
تنهاتر از من انگار کسی نیست. شاید یکی.یه سری. تنهاي بي سنگ صبور. گالري عکس هاي زیبا. کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. تنهاتر از من انگار کسی نیست. هوا گرفته هم نفسی نیست. تنهاتر از من از من خاموش. من شکسته من فراموش. هر کی خواستم ازم جدا شد. تو مه پشت پنجره رها شد. نه عشقی موندو نه سرپناهی. ستاره ای نیست تو این سیاهی. 14:34 ] [ محمد ] . من دیگه خسته شدم بس کتابام نجومیه. پس مخم تا کی به پای خوندناش زندونیه. من دیگه بسه برام خوندن درسا پشت هم. آخه باید به کی بگم دارم ز دست عقلو میدم. دل رو تو بز...
tanhatarin68.blogfa.com
494528. من و تنهاییام
پست ثابت وبلاگم واسه چند مدتم که شده دوست دارم این باشه. پست ثابت وبلاگم واسه چند مدتم که شده دوست دارم این باشه. زهرایی مطالب زیر این مطلب رو بخون این مطلب فعلا پست ثابته. دلم برا روزایی که نمیشناختمت تنگ شده! روزایی که بهم میگفتیم شما! روزایی که اسمه همو بی دلیل صدا میکردیم تا اون (جانم) رو بشنویم! روزایی که از یه ثانیه بعدمون خبر نداشتیم ولی برا چند ماهه بعدمون حرف میزدیم! روزایی که از کجا تا کجا میرفتیم تا فقط چند دقیقه همو ببینیم! روزایی که هرروز از هم میپرسیدیم چقدر دوسم داری؟ سلام همه هستی من.
tanhatarin69-90.blogfa.com
494529. تنها
به یاد استاد شهریار. سايه جان رفتني استيم بمانيم كه چه! زنده باشيم و همه روضه بخوانيم كه چه. درس اين زندگي از بهر ندانستن ماست. اين همه درس بخوانيم وندانيم كه چه. خود رسيديم بجان نعش عزيزي هرروز. دوش گيريم و به خاكش برسانيم كه چه. آري اين زهرهلاهل به تشخص هر روز. بچشيم وبه عزيزان بچشانيم كه چه. دور سرهلهله و هاله ي شاهين اجل. ما به سر گيجه كبوتر بپرانيم كه چه. كشتيئي را كه پي غرق شد ساخته اند. هي به جا كندن از اين ورطه برانيم كه چه. بدتر از خواستن اين لطمه ي نتوانستن. هي بخوانيم ورسيدن توانيم كه چه.
tanhatarin7.blogfa.com
494530. هواتو كردم...F
لیست تلفن های دختر و پسر های ایرونی. یه متن جالب واسه دختر پسرای عاشق! خرید گن لاغری زنانه. خرید کیف پول آلوما والت. گالري عکس هاي زیبا. خرید ادکلن زنانه ورساچه. ام پی تری پلیر. اس ام اس عاشقانه. ﻭﺳﻌﺖ ﺭﻭﺷﻨﺎﯾﯽ ﻭ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﻧﺪﺍﺯﻩ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎ ﻭ ﺗﻔﮑﺮﺍﺕ ﺍﻭ ﺳﺖ. ﻫﺮ ﭼﻪ ﻟﺒﺮﯾﺰ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﻭ ﻣﺤﺒﺖ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ﻭ ﻧﯿﮑﯽ ﺑﺎﺷﯽ ﺭﻭﺷﻦ ﺗﺮﯼ. ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻣﻤﻠﻮ ﺍﺯ ﺣﺴﺎﺩﺕ ﻭ ﮐﯿﻨﻪ ﻭﻧﻔﺮﺕ ﻭ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﺎﺷﯽ ﺗﺎﺭﯾﮏ ﺗﺮﯼ. ﻫﯿﭻ ﻧﻘﺎﺏ ﻭ ﭘﻮﺷﺸﯽ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﯾﺎﺭﺍﯼ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﻧﯿﺎﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ. ﻭ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﮐﻪ ﻣﻤﻠﻮ ﺍﺯ ﻧﻮﺭ ﺑﺎﺷﯿﻢ. شوق من اونو میاره صبح غمهام غروب میشن.
tanhatarin70.blogfa.com
494531. تنهاترین تنها
گروه مترجمین ایران زمین. نصيحت هاي لقمان حکیم به فرزندش. ۱- فرزندم هيچکس و هيچ چيز را با خداوند شريک مکن. 2- با پدر و مادرت بهترين رفتار را داشته باش. 3- بدان که هيچ چيز از خداوند پنهان نمي ماند. 5- اندرز و نصيحت ديگران را فراموش مکن. 6- در مقابل پيش آمدها شکيبا باش. 7- از مردم روي مگردان و به آنها بي اعتنا مباش. 8- با غرور و تکبر با ديگران رفتار مکن. 9- در راه رفتن ميانه رو باش. 10- بر سر ديگران فرياد مکش و آرام سخن بگو. 11- از طريق اسماء و صفات خداوند او را بخوبي بشناس. 13- سخن به اندازه بگو. تنها زندگ...
tanhatarin72.blogfa.com
494532. خط خطی های من
خط خطی های من. Close your eyes clear your heart let it go. دلم کمی خدا میخواد. دلم کمی خدا میخواد. کمی دل بریدن میخواد. کمی آغوش آسمانی کمی دور شدن از این آدمها! کمی رسیدن به خدا. یکشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۳ ]. دلم یه بغل گریه می خواد. پنجشنبه نهم بهمن ۱۳۹۳ ]. این روز ها صدای. پنجشنبه بیستم آذر ۱۳۹۳ ]. گیسوانت زیر باران، عطر گندمزار. فکرش را بکن! با تو آدم مست باشد، تا سحر بیدار. فکرش را بکن! در تراس خانه رویارو شوی با عشق بعد از سالها. بوسه و گریه، شکوه لحظهی دیدار. فکرش را بکن! سکوت و صبوریم را.
tanhatarin73.blogfa.com
494533. ♥♥ تیڪ تاڪ בل ♥♥
ج وک ر چ شمآت دآره ت ک د ل م رو میخ ور ه! بی ا نصاف ، ح یآ ا نصآف نیس. سه شنبه دهم تیر ۱۳۹۳. بہ ڪلبہ ے تیڪ تاڪ בل פ وش اومבے. اینجا פ یلے چیزا نوشتہ میشہ. از בل نوشتہ تا ڪپے پیست. اگہ פال نمیڪنے و بنظر פ وבت مسخرست یہ زحمت بڪش alt f4 رو بزט و בیگہ اینجا نیا. اگہ بے اבبم و چرت و پرت مینویسم بہ פ وבم مربوطہ. مینویسم براے ב ل פ وבم. برام مهم نیست ڪے میاב و ڪے میره. یا اینڪہ نظر میذارے یا نمیذارے. فقط یہ פ واهش. اومבے اینجا پستارو بخوט بعב نظر بבہ. الڪے ننویس وبت قشنگہ و فلاט . یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴.
tanhatarin74.blogfa.com
494534. دلنوشته هایم در دنیای مجازی
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. دلنوشته هایم در دنیای مجازی. هیچ گاه دوست داشتن های پر دلیل را دوست نداشته ام،. وقتی کسی می گوید چرا دوستش داری؟ سه شنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 20:39. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. تو در مورد دلتنگی واقعی چیزی نمیدونی چون این تنها زمانی اتفاق می افته،. که کسی رو بیشتر از خودت دوست داشته باشی! من او را دوست داشتم. سه شنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 20:37. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. دوست دارم* * *. هر چی می نوشتم عاشقانه بود! هر چی بنویسم صادقانه است! دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۳ 19:43.
tanhatarin76.blogfa.com
494535. زندگی دوباره
به وبلاگ من خوش آمدید. دختری از جنس باران. نماز تجلی عشق و عبودت. برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان زندگی دوباره. و آدرس tanhatarin77.LXB.ir. لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. چت یک دو سه. فار سی ام اس. آی سی ام پورتال. ادامه مطلب مورد نظر رمز دارد. تاريخ : دو شنبه 15 تير 1394برچسب:. 15:14 نویسنده : Tanha. تاريخ : دو شنبه 15 تير 1394برچسب:. 15:13 نویسنده : Tanha. با تمام مداد رنگی های دنیا. اگه برات گریه نکنم.
tanhatarin77.lxb.ir
494536. رهگذرم دل نبند...
الهی شهرغم آتش بگیرد،جدایی دق کند ماتم بگیرد. فلک در دفتر عشقم قلم زد. چه اوقات خوشی داشتم بهم زد. الهی ای فلک چرخت نگردد که چرخت آرزو هایم بهم زد. جدیدترین آهنگ های ایرانی. بهترین جا برای شما. قالب هاي نايت نما. چت چت روم فارسی. تاريخ : ۱۳٩٤/۱/٢۸ ۸:٠٦ ‎ق.ظ نويسنده : محمد. میدانی بن بست زندگی کجاست ! جایی که ، نه حق خواستن داری ، نه توانایی فراموش کردن . تاريخ : ۱۳٩۳/۱٠/٥ ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ نويسنده : محمد. فراموش نکن که دوستت داشته ام. نمی تواند گرمایی را که تو به لحظه هایم بخشیدی. تکرار کند . . وای از نیمه شبی.
tanhatarin77.persianblog.ir
494537. خبر
این وبلاگ زیرمجموعه وبلاگ خبر. نوشته شده در یکشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 18:32 توسط احسان چهری.
tanhatarin796.blogfa.com
494538. من هستم
این روزها رنگها، خودباخته اند. مردها پیشوند - نا- گرفته اند. دوستان هنگام نیاز تنها، یادی از ما کرده اند. نه گوشی هست و نه حتی چشمی. نگاههایی پر ط م ع. حرفهایی همه از جنس دروغ. این روزها بعضی آدمها. چهار س م دارند. من چرا فکر میکردم دنیا بوی محبت دارد؟ عطر گلهای شب بو. من چرا هر چه سیاهی دیدم. فکر کردم خطای چشم من است؟ چه سفید بودم من، چه تمیز. من نمیدانستم زیر میز. دستهاشان، پاهاشان، در غریزه. من از این آدمها میترسم. هر جا رفتم، آمد سوز. با دو چشم بی تاب. ثانیه ای هزار بار. به عقب رو کردم. در نگارش اين ...
tanhatarin800.blogfa.com
494539. سکوت....
سفر به کرمان با گروه جهادی سفیر.قسمت دوم. همونطور که گفته بودم چند وقتی پست هایی که میزنم در مرود سفر جهادی به کرمان هست.این پست،پست دومی هست که در رابطه با این سفر میزنم. در پست اول نوشتم که پس از اماده کردن اردوگاه ،مهمانان ما که همان دانش اموزان جنوب کرمان (کهنوج،رودبارو.)بودند از راه رسیدند و شام رو خوردند.پس از خوردن شام برگه هایی دستشان دادیم تا. بعد از خستگی سحری می چسبه.:). دوشنبه 92/2/16 ] [ 6:0 عصر ] [ محمد یزدانی ] [ نظر. سفر به کرمان با گروه جهادی سفیر. این گروه از سال 85 شکل گرفته که در حال ...
tanhatarin89.parsiblog.com
494540. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhatarin90.persianblog.ir
494541. tanha
نوشته شده در سه شنبه یکم مهر 1393ساعت 22:38 توسط. در حسرت دیدار توأم، گفتم بدانی. ازمن تا تو صد سال راه است و جدایی. حال شب است و غم و تنهایی. افسوس که نیست برایمان هیچ راه وصالی. نوشته شده در جمعه شانزدهم خرداد 1393ساعت 16:7 توسط. دنیای من و تو کوچک بود. آنقدر که حتی خلوت ما را تاب نیاورد! و من امشب اندوه خدا را دیدم. وقتی که آخرین سطر قصه ما را زمزمه می کرد. تلخی همیشگی یکی بودها و یکی نبودها. و هراس که دیگر هیچکس نیست. که یکی رفت . . . نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم خرداد 1393ساعت 21:41 توسط.
tanhatarin91.blogfa.com
494542. تنهاترین...
تنها دليل شكست در عشق يك عامل است: تفاوت تعريف هر كس از عشق. با سلام . ورود شمارا به وبلاگ تنهاترین. خوش آمد میگویم . برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید. خرید لیزر پوینتر سبز. تعیین قدر السهم مشارکت. سایت اجتماعی فارس عرب. سخنی از سعدی بزرگوار. ای روشنای خانه ی امید،ای شهید. دوای درد بی درمان کجایی؟ ๑ نغمه تنهايي ๑. پاسدار و عاشق ولایت. روان شناسی.اجتماعی.عمومی. وب نوشته های یک دانشجوی پزشکی. گالري عکس هاي زیبا. سه شنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۴ ] [ 17:44 ] [ راشین ]. سخنی از سعدی بزرگوار.
tanhatarin918.blogfa.com
494543. سنگ صبور
توسط: ZaHrA aZaDfAr در 93/03/28. تو زنכ گے ی جآیے ه ست ڪ بعכ از ڪ لے כویכל . Ωرتو مینכآزے پآییל و آروم میگے :. כیگ زورم نمیرسه . توسط: ZaHrA aZaDfAr در 93/03/28. دلتنگ خودمم ا نگا زنده به گورم. آرزومم اینه که اینبار زنده بمونم ; (. توسط: ZaHrA aZaDfAr در 93/03/28. سرلوحه وصیتم این است. بعدازمرگم جنازه ام را بسوزانید میخواهم. حسرت سرخاک آمدنم به دل خیلی ها بماند. توسط: ZaHrA aZaDfAr در 93/02/29. یہ ב פ ت ر ڪہ ڪ م آو رבه. ه مہ چے رو باפ تہ. ولے باز م جلو میره. פ ستس از ایט ב نیا. اینق ב نارو פ ورבه ڪہ.
tanhatarin93.blogfa.com
494544. غریبه تنها
هیچ هم سکوت ، نشانه ی رضایت نیست شاید کسی دارد خفه می شود. پشت یک بغض. سایت خرید شارژ ایرانسل. اس ام اس جدید 93. تاريخ : پنجشنبه سوم بهمن 1392 14:29 نویسنده : tania. تاريخ : چهارشنبه دوم بهمن 1392 14:46 نویسنده : tania. Weblog Themes By BlackSkin. طراح قالب وبلاگ دخترونه. Weblog Themes By : Blackskin.ir.
tanhatarin94.blogfa.com
494545. تنهاترین تنها
یک دل نه صد دل عاشق. نوشته شده در شنبه پنجم اسفند 1391ساعت 0:23 توسط هاشم امینی. تا دختر شوهر می دادن همشون هم خوشبخت می شدند. بار شوهر میدن آخرش برمی گرده خونه باباش. نوشته شده در شنبه پنجم اسفند 1391ساعت 0:1 توسط هاشم امینی. چون كه نگفت من گفت ما. نه به خاطر كرمش بلكه به خاطر خاك يبودنش. كه هر مرد و نامرد ي بهش تكيه مي كنه. به سلامت ي كلاغ نه به خاطر سیاهيش به خاطر. به سلامتي هر چي نامرده چون تا نامرد نباشه مرد معلوم نمي شه. نوشته شده در جمعه چهارم اسفند 1391ساعت 16:56 توسط هاشم امینی. آینه کند دیوار را.
tanhatarin95.blogfa.com
494546. دنیای تنـــــــــــــهــــــایی من
من و خودم دوتایی. دلم واست تنگ شده. این روزها حالم عجیب خرابه.میدونی؟ دلم برات تنگ شده". کسی از حال خرابم خبر نداره. دردام رو از همه پنهان میکنم. هر روز صبح با لبخند بیدار میشم. هر شب با اشکهای محبوس تو چشام میخوابم. واسه خوندن ادامه اش اینجا کلیک کن. جمعه 16 مرداد 1394 ] [ 07:50 ب.ظ ] [ sarina ] [ نظرات ]. د ل ن ب ند که ت ش ت لخیه. میشی مث من ن ف س ت خلیه. دوشنبه 12 مرداد 1394 ] [ 06:04 ب.ظ ] [ sarina ] [ نظرات ]. همیشگی من - -. ﺗﻮ ﭼﻪ block ﮐﻨﯽ، ﭼﻪ unblock. ﭼﻪ chat ﮐﻨﯽ، ﭼﻪ remove. ﭼﻪ like ﮐﻨﯽ، ﭼﻪ ﻧﮑﻨﯽ.
tanhatarinaaa.mihanblog.com
494547. دنیای خنده
سر ظهر خواب بودم زنگ در و زدن. دیدم یه دختر بچه ی کوچولو موچولو. دیدم یه استکان گرفته جلوم میگه عمو میشه این یه ذره شربت و بچشی ببینی شیرینه یا نه؟ گفتم خوب عمو خودت چرا نمیچشی؟ گفت من روزه م. برای عروسکام دارم افطار درست میکنم. به مامانمم گفتم میگه منم روزه ام. برو در خونه ی این همسایه رو برویی یه نره خر دارن روزه نیست. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۴ساعت 8:45 توسط عليرضا. یه آقا پسری که تازه نامزد کرده بود، می خواست برای تولد نامزدش کادو بخره ، با خودش گفت:. شرح نامه: عزیزم این. لمسش کردم ، اندا...
tanhatarinadam.blogfa.com
494548. تنهایی من
باسلام من برای مدتی نبودم ولی برگشتم. تنهاتر از خدا نیست کسی. جمعه 12 اردیبهشت 1393 ] [ 05:22 ب.ظ ] [ تنهای روزگار. گیر افتاده بین روزمرگی های لعنتی. و چیزی که دیگران از من تو ذهنشون ساختن. عاشق خل وچل بازی. چه قدر سخته غرق جمعیت بودن در عین تنهایی. شنبه 16 آذر 1392 ] [ 04:56 ب.ظ ] [ تنهای روزگار. همه را امتحان کردم خودت را میخواهم. همه را امتحان کرده ام! قرص خواب و مسکن. خنده های زورکی . . . هندزفری توی گوش و گریه کردن. سیگار و مشروب . . . دوستان جدید. . . دل من این حرفها حالیش نمیشود! ب ر می گ رد د.
tanhatarinadam.mihanblog.com
494549. فروش دامنه
THIS DOMAIN IS FOR SALE. مشاهده دامنه های آزاد برای فروش. پارک شده در rond.ir.
tanhatarinadam.tatblog.ir
494550. فقط مي خواهم بنويسم
فقط مي خواهم بنويسم. چقدر سخت می گذره. اما باید خوب بگذره .مفید .می دونم که برای او هم سخت تره.اما کاری نمی شه کرد. باید بره.راهی جز رفتن نداره. تازگی ها فهمیدم واضح ترین چیز رو نفهمیدم و ندیدم که او دیگه بر نمی گرده. رفت و خداحافظی کرد و رفت. گفت منتظرش نمونم اما می تونم عاشقش بمونم. حتما خیر و صلاح در اینه. هر چند نمی تونم بپذیرم همه چیز اینجا تموم شده .اما باید اینطور فکر کنم. شاید اشتباه می کنم و حسم غلطه و همه چیز تمام شده. پس بهتره فکر کنم برگشتی نخواهد بود. و راضی از زندگیش. ميشه خدا رو حس کرد.
tanhatarinadam85.blogfa.com
494551. کلبه عاشقی
به مرکز این عکس نگاه کنید! به مرکز این عکس 30 ثانیه نگاه کنید ، سپس به دست خودتان نگاه کنید.جالبه.نه؟ شنبه سی ام آذر 1392 ] [ 10:53 ] [ حسین تیکدری ] . جمعه بیست و نهم آذر 1392 ] [ 14:57 ] [ حسین تیکدری ] . قلبم را گره زده ام به بند کفشم. تا هوس ماندن نکند. زیر پای خودم له شود بهتر است. شنبه سی ام آذر 1392 ] [ 10:30 ] [ حسین تیکدری ] . جایی قبل تر از هزار سال نوری پیش،. و من قرن هاست،. به هیچ زل زده ام. شنبه سی ام آذر 1392 ] [ 10:30 ] [ حسین تیکدری ] . دستهایم را محکمتر فشار بده عشق من. چایت را تلخ ننوش،.
tanhatarinadamedonya.blogfa.com
494552. تنهاترین عاشق
با عرض سلام خدمت دوستان عزيزم. متاسفانه تمام اطلاعات سال 93 به دليل بروز مشكل در سايت به طور كامل حذف شدند. . ماندن به پاي تو فايده نداشت. ديدي چه خوب ترك كردنت را بلدم؟ خواستم دوستت داشته باشم اما نفهميدي . مي خواهم ببينم آنهايي كه دورت را شلوغ كردند مثل من پشتت هستند؟ تو را آنقدر كه من مي خواستم مي خواهند؟ ولي به همان شلوغي دورت قسم . به حرف هايم خواهي رسيد. به ديگر قصه من و تو تمام شد. " تمام. حال يك زندگي جديد ساخته ام . يك زندگي بدون تو . يك زندگي ". و بعد از رفتنت. ترا با لهجه گلهاي نيلوفر صدا کردم.
tanhatarinam-1993.blogfa.com
494553. دل نوشته های من و من
دل نوشته های من و من. در کودکی به پسر ها شیر سگ دهید شاید. در بزرگی وفا بیاموزند. شکسپیر. پسر نگو بلا بگو تنبل تنبلا بگو. رو نگو سنگ پا بگو مو نگو ميخ و خار بگو. عقل نگو قد فنج بگو قد نگو حد لنج بگو. چشم نگو وزغ بگو زبون نگو دو قد بگو. گوش نگو دراز بگو دو پا نگو چار پا بگو. همش همین بود حقیقت خوشی بود. نوشته شده در یکشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۰ساعت 19:51 توسط dokhitanha. ١- مردان خوب، زشت هستند. ۲- مردان خوش قیافه، خوب نیستند. ۳- مردان خوب و خوش قیافه به جنس موافق تمایل دارند. پسر برتر از دختر آمد پدید. نگویی د...
tanhatarinam-vay.blogfa.com
494554. جدایی....
میترسم.فراری وگریزانم از لحظه هایی که تو میان انها نیستی. بچه ها این یکی ادرس وب جدیدمه بیاید اونجا. پنجشنبه پانزدهم خرداد 1393 13:4 tanha. دیگه نیا وبم پست بذار علی. دوشنبه بیست و هفتم بهمن 1393 19:3 tanha. وای ی ی ی ی ی ی نگار چیکار کردی با این دل من؟ جلوی گریه مو نمی تونم بگیرم. عزیزدلم , قربونت برم , فدای دل پاک و آسمونیت بشم , قلبم به عشق. حرم نفسهای تو در گوشم که آروم زمزمه می کنی "علی عاشقتم" , می تپه. نگار همه دنیام تویی . مطمئنم که می دونی چقدر دوست دارم , می دونی که حاضرم هستیمو. ببينمت . &...
tanhatarinam0016.blogfa.com
494555. جدایی سهم دستامه که دستاتونمیگیرم...
نه خوشحالم نه یه غمگین. بی تفاوت این حالم. یه دروغ بود همه حرفات. من ستاره تو شبهات. وای دروغ بود همه عشقت. برو با اون لحظه هاتو. همه عشق و خنده هاتو. با یه بوسه زیر رو کن. برو با اون برو با اون. همه عشقات بی دلیل. تو هوس یا مثل اونی. تو یه بیماری میدونی. چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴16:28نگار. خیلی سخته که فک کنی فراموشش کردی! باخودت بگی مطمعنم دیگه دوسش ندارم. به خودت تلقین کنی، اون لیاقتت رو نداشته. سخته ک به ایدی انلاینش نگاه کنی و باخودت بگی. ببین هزارتا دوست و رفیق داره .دور و اطرافش. ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﺍﻧ...
tanhatarinam0017.blogfa.com
494556. تنهایی
اونطوری ام که فکر می کنی نیست. شاید روزی برایم بودی. ولی ببین بی تو. هم زندگی می کنم. فقط گاهی در این میان،. زهر می کند به کامم زندگی ام را . نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم مرداد 1392ساعت 10:11 توسط نگار. مذهب شوخی سنگینی بود. که محیط با من کردو من سال ها مذهبی ماندم. بی آنکه خدایی داشته باشم. نوشته شده در شنبه هشتم تیر 1392ساعت 13:34 توسط نگار. خيلي خوشحالم از اينكه تو به دنيا اومدي تو. تازه فهميدم كه انگار نيمه ي گم شدمي تو. زندگي خيلي خوبه چون كه خدا تو رو داده. روزه تولدت برام فرشتش فرستاده. آهای پ...
tanhatarinam10.blogfa.com
494557. عشق ونفرت
چقدرسخت است درمیانه دریای حرف های ناگفته ات دنبال کلمه میگردی و( سکوت) رامی یابی،می خواهی فریادبزنی اماسکوت می کنی،بازهم مثل همیشه سکوت بالاترین ( فریاد) ت هست.میخواهی گریه کنی دنبال بهانه می گردی وچه خوب بهانه ای است( دلتنگی) برای کسی که شایدحتی دلتنگی ات راهم باورندارد.این بارهم بغض می کنی امانمی خواهی بغضت بترکدوباران اشک هایت روی گونه هایت بلغزد.نمی خواهی سبک شوی حتی نمیخواهی ازدلتنگی ات برایش کم شود. چقدرسخت است بی قراری برای کسی که مطمعنی حتی به یادت هم نیست وتوچقدرآسان این سختی راقبول میکنی. نوشته...
tanhatarinam11.blogfa.com
494558. تنهایی..تنهایی..تنهایی.. همین وبس..
تنهایی.تنهایی.تنهایی. همین وبس. خودنویس های بی کسی ام. گالري عکس هاي زیبا. خرید لیزر پوینتر سبز. تعیین قدر السهم مشارکت. سایت اجتماعی فارس عرب. گاهی نه، همیشه، هر روز باید صبح وقتی بیدار میشی بگی من امروز بهترینارو میسازم با یه ورزش کوچولو و یه دوش دو دیقه ای خودتو پرت کنی تو هیاهوی زندگی شروع کنی به دوییدن و جلو رفتن تا تاریکی شب بدویی و بگیری اون بهترین و بعد بخوابی. زندگی یعنی این، یعنی دوییدن واسه رسیدن اما باید قبلش با فکرت و فعالیتت دو پین کنی که خسته نشی وسط راه. رقیه نوشت. نمیخوام این حسا تموم شه.
tanhatarinam1373roq.blogfa.com
494559. ♠ ♤ ♣ تنهاترینم♠ ♤ ♣
ادعای عاشقی میکند در را باز نکن. خیلی ها مثل بچه ها. در را میزنند و فرار میکنند . یکشنبه سیزدهم بهمن 1392 ] [ 15:54 ] [ Armina jooOoon ] . آغوشت علم را زیر سوال می برد! آنقدر آرامم می کند. که هیچ م سکنی جایش را نمی گیرد . . . چهارشنبه یازدهم دی 1392 ] [ 19:47 ] [ Armina jooOoon ] . خورشید را باور دارم. حتی اگر امروز درخشش را نبینم. عشق را باور دارم. حتی اگر ذره ای به چشم اید. او را باور دارم. حتی اگر همینک صدایش را نشنوم. چهارشنبه یازدهم دی 1392 ] [ 19:38 ] [ Armina jooOoon ] . نکن بغض نفهم . . . اسم قاش...
tanhatarinam1392.blogfa.com
494560. عکس های لو رفته بازیگران
عکس های لو رفته بازیگران. جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی. جدیدترین عکس های هنرمندان. 1662;یج رنک.
tanhatarinam21.blogfa.com
494561. یه دختر تنها......یه آسمون تردید
یه دختر تنها.یه آسمون تردید. مینویسم بااشک اه.درشبی تاریک وغمگین وسیاه. مینویسم خاطرات ازروی دررررد.تابدانی دوریت بامن چه کرد! آثار بجا يك عاشق. هفته چهارم بهمن ۱۳۹۲. هفته سوم بهمن ۱۳۹۲. هفته دوم بهمن ۱۳۹۲. هفته او ل بهمن ۱۳۹۲. هفته چهارم دی ۱۳۹۲. هفته سوم دی ۱۳۹۲. هفته دوم دی ۱۳۹۲. هفته چهارم آذر ۱۳۹۲. هفته سوم آذر ۱۳۹۲. هفته دوم آذر ۱۳۹۲. هفته چهارم شهریور ۱۳۹۲. هفته سوم شهریور ۱۳۹۲. هفته دوم شهریور ۱۳۹۲. هفته او ل شهریور ۱۳۹۲. گروه علوم تجربی دامغان. فقط به عشق استقلال. عاشق کسی هستم که فقط خودش میدونه.
tanhatarinam7.blogfa.com
494562. .....زمین خورده
من و تنهایی هام. باید تک تک آرزوهاتو از دست داده باشی تا وقتی میگویم خسته ام بفهمی چه میگویم. مانده ام مث مرد در این دنیای نامرد. خدایاااا یه فنجون قهوه ی تلخ مهمون من باش . وقتشه طعم دنیایت را بچشی. تاريخ جمعه دوم خرداد 1393ساعت 18:29 نويسنده امیر علی. امشب شبه آرزو هاست.دلم قوی باش. تاريخ جمعه دوازدهم اردیبهشت 1393ساعت 1:23 نويسنده امیر علی. یه خونه که اندازه ی دستامونه که گوشه کنارش واسه حرفامونه. خداااااااااااااااااااااا سلااااااااااااااااااااااام.مرسی که عذابم میدی. من که دیگه نمیدونم چه کنم. تو که ...
tanhatarinam73.blogfa.com
494563. هنوز به خود نرسیده ام
هنوز به خود نرسیده ام. تا اطلاع ثانوی نمینویسم. نوشته شده در 91/04/29. ساعت 15:40 توسط لیلی. از فردا دوقلوهامیرن مهد .خیلی استرس دارممممممم. نوشته شده در 91/03/02. ساعت 15:28 توسط لیلی. شاید دیگه ننویسم . نوشته شده در 91/02/29. ساعت 19:38 توسط لیلی. سلام پرستارم میخواد بره خیلی ناراحت و نگرانم . نوشته شده در 91/01/19. ساعت 15:28 توسط لیلی. سلام سال نو مبارک. امیدوارم سال ۹۱ سرشار باشه از اتفاقات زیبا و جدید برای همه مون و دغدغه های زندگی ماشینی باعث نشه از خود واقعی مون دور بشیم . نوشته شده در 91/01/12.
tanhatarinam880.blogfa.com
494564. کلبه دلتنگی های من
کلبه دلتنگی های من. اگر مرا دوست نداشته باشی. تمام دلخوشی ام این روزها. تقویم امسال من . آتیش پاره ( همصدا ). EloQueNt ( عاشق عکاسی ). پر پشت کننده موی سر. غریبه ای در دنیا. دلنوشته ها را دوست دارم. دل* نوشته های* من*. دختری که زن شد. دانشجويان بيوتكنولوژي 91 دانشگاه كاشان. کلبه عاشقانه من . مرا دوست بدار . اندکی ولی طولانی . عاشقانه های نرگس و اشکان. اتوبان عشق و معرفت. می نویسم. می نویسم از تو. تا تن کاغذ من جا دارد! با تو از حادثه ها خواهم گفت. گریه ، این گریه اگر بگذارد. هنوز هم برای تو می نویسم.
tanhatarinamir.blogfa.com
494565. عشق
در فراسوی مرزهای تنت تو را دوست می دارم . تقریبا 4ماه دیگه 20سالم میشه.چقد بزرگ شدم.روزهایی گذروندم که میتونستم هیچوقت تجربه نکنم .دردهایی که خیلی سخت بود و گریه های شبونه! حسرت یه زهرای رویایی.حسرت! بیخیال همین که دیگه خیلی وقته نیست خدارو شکر! نوشته شده در جمعه دهم مرداد 1393ساعت 12:53 توسط زهرا. میخوام بشم همون زهرا قبلی. این روزها حوصله ی هیچی هیچکس ندارم.سخت خستم. واسه عشقم.اما حالا هیچ عشقی نیس.اون دیگه نیس خاطراتش نیس.انگاری اصلا هیچ وقت نبوده! چون میخوام راهش بدم تو دلم.میخوام عاشقش بشم.م...نوشته...
tanhatarinamm.blogfa.com
494566. تنها
تنهایی خوبه ولی نه به اندازه ی اینکه یکی رو داشته باشی که بتونی اهاش درد و دل کنی هرکی میگه تنهایی خوبه و باوفاست اخردروغه همه دنبال جفتشون میگردن تا پیداش کنن. نوشته شده در چهارشنبه 1392/02/11. 2:28 توسط تنها تر از همه. چطور ، بهتر زندگي کنم؟ با كمي مكث جواب داد :. گذشته ات را بدون هيچ تأسفي بپذير ،. با اعتماد ، زمان حالت را بگذران ،. و بدون ترس براي آينده آماده شو . ايمان را نگهدار و ترس را به گوشه اي انداز . شک هايت را باور نکن ،. وهيچگاه به باورهايت شک نکن . مهم اين نيست که قشنگ باشي . ،. زلال كه باش...
tanhatarinamm2.blogfa.com
494567. (¯`’♥ تنهاترین آرزو ♥’´¯)
تنهاترین آرزو ’ ). آدرس جدید .: http:/ tanhatarinarezo.ir : . آدرس جدید. خوشبختی ما در سه جمله است:. ولی ما با سه جمله دیگر. زندگی مان را تباه می کنیم:. اس ام اس و پیامک. در هم و بر هم. اس ام اس و پیامک. اس ام اس ولادت امام زمان. خريد شارژ همراه اول. پد دفع سموم کينوکي. متن وصيت ثريا اسفندياري همسر محمدرضا شاه. متن وصيت ثريا اسفندياري همسر محمدرضا شاه كه به علت باردار نشدن مجبور به جدايي از شاه شد :. بعد از مرگم تمام ثروتم را به گربه هاي پاريسي مي بخشم! با وعده بهشت ملاها بيرونش كردند . ومن این را مؤمنم.
tanhatarinarezo.blogfa.com
494568. تنهاترین آرزو
قالب وبلاگ گل نیلوفر. چرا دختران باید پسته بخورند. دعاى شب اول رمضان. فضایل ماه مبارک رمضان. ۱۰ نکته کوچک و مهم در فتوشاپ برای طراحان وب. تقویم مناسبتها و فضایل ماه مبارک رمضان. چت روم چیک چت. هنرکده(دنیای موسیقی ،گیتار ، نت ،ترانه ،نقاشی و.). بازدید وبلاگ و سایت خود را چند برابر کنید. گروه نرم افزاری GooGle RanK. پكیج كامل و حرفه ای تبلیغات. بهترین سامانه اس ام اس. خیالت بیشتر از تو با من کنار می آید. ومن این را مؤمنم. و این تلخ ترین مستند زندگی من است. که چگونه پیدایت کنم. وقتی باران می بارد. پر از کجا...
tanhatarinarezo.mihanblog.com
494569. تنهاترین آرزو
پنجشنبه 29 مرداد 1394. خیالت بیشتر از تو با من کنار می آید. تاریخ : سه شنبه 20 اسفند 1392. اگر فرهاد باشی همه چیز شیرین می شود تاریخ : شنبه 10 اسفند 1392. من اینجا بس دلم تنگ است تاریخ : یکشنبه 20 بهمن 1392. ۱۰ نکته کوچک و مهم در فتوشاپ برای طراحان وب تاریخ : جمعه 18 مرداد 1392. چرا دختران باید پسته بخورند تاریخ : جمعه 18 مرداد 1392. تقویم مناسبتها و فضایل ماه مبارک رمضان تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1392. دعاى شب آخر شعبان و شب اول رمضان تاریخ : سه شنبه 18 تیر 1392. برگرد . تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1392. Fixed...
tanhatarinarezo.rzb.ir
494570. ıllıllı خلوتــ بے ڪسے هـایـܢܢ ıllıllı
Illıllı خلوت بے ڪسے هایܢܢ ıllıllı. چه تلخ است . . . با بغض بنویسے . . . با خنבه بخواننב. امیدوارم ایام بر وفق مرادتون باشه. دوستان این وب جدیدمه هر کی حوصله رمان خوندن داشت در خدمتون هستم. ممنون از لطفی که تواین یه سال بهم داشتین. در ضمن خوشحال میشم تو نظر سنجی هر دو وبم شرکت کنین. Http:/ raggasetanha.blogfa.com/. چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴ 11:43 - بانوے احسا -. اگر من زنده ام پس وای به حال مردگان. سه شنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۴ 19:41 - بانوے احسا -. من له شده ام . . . بعد از او . . . یک لباس شل و وارفته.
tanhatarinasheg.blogfa.com
494571. •●❤ تنهاترین عاشق ❤●•
هر چه تو بخواهی. عاشقی هم دردیست . رمز عبو را فراموش کرده ام. کد امنیتی : *. آیکن موس و آیکن نوار آدرس. عکسهای فوق العاده از آرایش چشم. متن عاشقانه (سری سوم). متن عاشقانه (سری دوم). فال سنجش میزان عشق و علاقه(138). درد دارد نوشته هایم(88). عکسهای فوق العاده از آرایش چشم(70). بیا تو عشق (68). کدهای موس ریما تولز (83). دلتنگم . (120). یگانه تر از یگانه (12). غمگین ترین آهنگ ها (96). سیستم افزایش بازدید 1100011. سرويس وبلاگدهي چیکا بلاگ. هرچی که تو بخوای. زگهواره تا گور دانش بجور. اشعار و سخنان زیبا. نتیجه ...
tanhatarinasheg.rozblog.com
494572. دانلود آهنگ،تفریح و سرگرمی
دانلود آهنگ،تفریح و سرگرمی. دانلود مجید یحیایی کابوس. دانلود آهنگ کابوس مجید یحیایی. خیلی غمگین و قشنگه. برچسبها: دانلود مجید یحیایی کابوس. مجید یحیایی به نام کابوس. نوشته شده در جمعه پنجم اردیبهشت 1393ساعت 12:35 توسط A.K. دانلود فول آلبوم احسان خواجه امیری. دانلود تمامی آلبوم ها و تک آهنگ های اجرا شده توسط احسان خواجه امیری. فول آلبوم احسان خواجه امیری. فول آلبوم احسان خواجه امیری. دانلود فول آلبوم احسان خواجه امیری. نوشته شده در جمعه پنجم اردیبهشت 1393ساعت 10:39 توسط A.K. دانلود آهنگ لیلا مازیار فلاحی.
tanhatarinashegh-m.blogfa.com