SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494572 - 494626)

494572. دانلود آهنگ،تفریح و سرگرمی
دانلود آهنگ،تفریح و سرگرمی. دانلود مجید یحیایی کابوس. دانلود آهنگ کابوس مجید یحیایی. خیلی غمگین و قشنگه. برچسبها: دانلود مجید یحیایی کابوس. مجید یحیایی به نام کابوس. نوشته شده در جمعه پنجم اردیبهشت 1393ساعت 12:35 توسط A.K. دانلود فول آلبوم احسان خواجه امیری. دانلود تمامی آلبوم ها و تک آهنگ های اجرا شده توسط احسان خواجه امیری. فول آلبوم احسان خواجه امیری. فول آلبوم احسان خواجه امیری. دانلود فول آلبوم احسان خواجه امیری. نوشته شده در جمعه پنجم اردیبهشت 1393ساعت 10:39 توسط A.K. دانلود آهنگ لیلا مازیار فلاحی.
tanhatarinashegh-m.blogfa.com
494573. تنهایی باخدا
دوران قبل از دانشگاه = حسرت. قبول شدن در دانشگاه = صعود. كنكور = گذرگاه كاماندارا. دوران دانشجویی = سالهای دور از خانه. خوابگاه دانشجویی = آپارتمان شماره 13. بی نصیبان از خوابگاه = اجاره نشین ها. امتحان ریاضی = كشتار بیوجرسی. امتحان میان ترم = زنگ خطر. امتحان پایان ترم = آوار. لیست نمرات دانشجویی = دیدنیها. نمره امتحان = پرنده كوچك خوشبختی. مسئولین دانشگاه = گرگها. استادان = این گروه خشن. آشپزخانه = خانه عنكبوت. سلف دانشگاه = پایگاه جهنمی. پاسخ مسئولین = شاید وقتی دیگر. دانشجوی سال اولی = هالوی خوش شانس.
tanhatarinashegh-z.blogfa.com
494574. عاشقانه ای برای تو
عاشقانه ای برای تو. به نام خدایی که در این نزدیکی ست. چه دشوار است نوشتن از تو. چقدر ناتوانم هرگاه که می خواهم توصیفت کنم. می ترسم که چیزی را فراموش کنم. نگرانم که نکند آنگونه که هستی نسرایمت. هیچ به یاد ندارم هر آنچه مربوط به روزگار قبل از دیدن توست. نمی دانم چه بودم و چه می کردم. خوب بودم یا بد؟ عاشقی آموخته بودم یا نه؟ گویی زندگی من از دیدار تو آغاز شد. شبی که به دیدنت آمدم ، تمام شدم و از نو متولد شدم. غروب کردم و شیرین تر از آنچه تصور کنی طلوع کردم. از همان ابتدا صبور بودی. صبوری کردی تا عاشق شوم.
tanhatarinashegh.blogfa.com
494575. تنهام برگرد و تنهاییمو پر کن
تنهام برگرد و تنهاییمو پر کن. وقتی تنها شدی بدون که خدا همه رو بیرون کرده ، تا خودت باشی و خودش. پیاده می ریم . یه رابطه فقط مخصوص دو نفره. ولی بعضی احمق ها،. هایی را که برایت خوردم! اما هر روز ندیدنت. آرزوی امروز من است . ! بعضیا لازمه کنارت نباشن . ! کنارت که باشن تنهاتری . ! پس خواهشن نباش . ! کمی ت مهم نیست! تمام زندگی ام را میدهم که برگردی. و همین که برگشتی بگویم:. دیگر نمی خواهمت گ م ش و. به بعضی ها هم باید با متانت خاصی گفت :. لطفا یه دهن برامون خفه شو. بعضیا هم مثه این دیوارای تازه رنگ شده میمونن.
tanhatarinashegheto.blogfa.com
494576. شب تنهایی
ای که از کلک هنر نقش دلنگیز خدایی. حال همه ی ما خوب است. ملالی نیست جز گم شدن گاه به گاه خیالی دور. که مردم به آن شادمانی بی سبب می گویند. با این همه عمری اگر باقی بود ، طوری از کنار زندگی می گذرند. که نه زانوی آهوی بی جفت بلرزد و نه این دل ناماندگار بی درمان. نوشته شده در یکشنبه یکم اسفند 1389ساعت 11:59 توسط مهدی. در گوشم مینوازی هر شب و روز. روحم را به آرامش میکشانی. گویی مرگ مرا فرا گرفته است. چون آرامش ابدی به من میدهی. مرا تا آسمان ها میبری. عاشقانه عاشقت می شوم. ولی همیشه بنده ی بدی بودم. نوشته شده...
tanhatarinasheq.blogfa.com
494577. آرامگاه دلها
که نه من سد راه تو باشم و نه تو مجبور به ماندن. قول میدهم کسی جای تو را نمیگیرد. بخند تو که مقصر نبودی. من این بازی را شروع کردم خودم هم تمامش میکنم. گاهی نرسیدن زیباترین پایان یک عاشقانه است. بیا به هم نرسیم! نوشته شده در 93/09/01. ساعت 0:53 توسط تنهاترین. عجیب بوی نفس های تو را می دهد. گوئی تو اتفاق می افتی. و من دچار می شوم. تمام " من" دارد " تو " می شود. باور می کنی . . ؟ نوشته شده در 93/07/26. ساعت 15:1 توسط تنهاترین. شبی که نباشی هوا سرد است و دلگیر. پیش بینی هواشناسی به درک. نوشته شده در 93/07/15.
tanhatarinashk.blogfa.com
494578. از ترانه تا ترانه
اینجا ایستگاه آخره لطفا چند لحظه توقف" /. از ترانه تا ترانه. برو دیگه نبینمت عشقتو تردش می کنم. این قلب آتشینو با کینه سردش می کنم. تو که لیاقت نداری معشوقه قصه ها باشی. باید بری از شهردل یه عابر تنها باشی. برو و دیگه برنگرد حستو کشتم تو دلم. قایق سرگردونی ام هیچوقت نبودی ساحلم. توکه نفهمیدی منو حال و هوای عشقمو. دیگه فقط سیرم ازت از جلوی چشام برو. تو اشکامو ندیدی و چشماتو بستی روی من. حالا ولی ندیدنت شده،تمومه آرزوی من. لیایق نفرینی فقط ولی هنوز دوست دارم. هر شب با غمه چشمات تا خوده صبح می بارم. بهت میگ...
tanhatarinbandekhoda.blogfa.com
494579. ...دست نوشته های کاپیتان سعید
دست نوشته های کاپیتان سعید. مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید! تاريخ : نویسنده : کاپیتان سعید. چندین روزه مساله ای خیلی عذابم میده. نمیتونم هم بیانش کنم. یکی از عزیزترین آدمهایی که میشناسم مریض شده! از تموم دوستای گلم و فالور های عزیزم میخوام ، خالصانه از ته دل برای کسی که برام خیلی عزیزه دعا کنن! برام خییییییلی عزیزه. از دستم کاری براش بر نمیاد اما دارم دیوونه میشم. طاقت دیدن درد کشیدنشو ندارم. تاريخ : نویسنده : کاپیتان سعید. تو بغلت میلرزه و ناله میکنه و مدام گریه میکنه! اما ته دلت از ترس قالب تهی کردی!
tanhatarincapitan.blogfa.com
494580. تنهاترین درد
مجموعه متن ، اس ام اس و جملات زیبا و عاشقانه شب بخیر 96 و 2017. نویسنده: مینا ناصری - ۱۳٩٥/٩/٢٩. مجموعه متن ، اس ام اس و جملات زیبا و عاشقانه شب بخیر. اس ام اس شب بخیر. بیا آغوشت را بگشا. در خواهش یک شب بخیر. همه آرام گرفتند و شب از نیمه گذشت. آنچه در خواب نرفت چشم من و یاد تو بود …. بی اذن نگاه تو. دنیای بزرگی ندارم اما همه ی دنیای من تویی. شبت بخیر دنیای من. اس ام اس عاشقانه شب بخیر. الکی نیست که میگن ” شب به‌خیر! اس ام اس زیبای شب بخیر. شب بخیرت را به من نگو! شبی که بی تو بگذرد ، کجایش خیر است ….
tanhatarindard.persianblog.ir
494581. تنها تر از سکوت
تنها تر از سکوت. آنكه هر روز هوس سوختن ما مي كرد.كاش امروز بود و تماشا مي كرد! من دوباره اومدم بچه ها من و دوستانم داریم 1 گروه موسیقی تشکیل میدیم. هر کس دوست داره با ما همکاری کنه{شاعر. نوازنده.اسپانسر و.} قدمش روی چشم. چند روز دیگه آهنگه خودمم میزارم تو وب به نام گل لاله. خواننده و آهنگ ساز: خودم. نوشته شده در چهارشنبه 1389/10/29. ساعت 20:42 توسط محمد. فرا رسیدن ماه محرم را به همتون تسلیت عرض میکنم. بچه ها اگه تو این شبا کمی دلتون شکست منو دعا کنید خیلی محتاجم به دعا. خلاصه محتاجیم به دعا. یادمون باشه ...
tanhatarindel.blogfa.com
494582. سرزمین تنـــهایی
اينجا براي از تونوشتن هوا كم استღღღღدنيا براي از تو نوشتن مرا كم است. میروم خسته و افسرده و زار. سوی منزلگه ویرانه ی خویش. بخدا می برم از شهر شما. دل شوریده و دیوانه ی خویش. می برم،تا که در آن نقطه ی دور. شستشویش دهم از رنگ گناه. شستشویش دهم از لکه ی عشق. زین همه خواهش بیجا و تباه. می برم تا زتو دورش سازم. زتو،ای جلوه ی امید محال. می برم زنده به گورش سازم. تا از این پس نکند یاد وصال. ناله می لرزد،می رقصد اشک. آه،بگذار که بگریزم من. از تو،ای چشمه ی جوشان گناه. شاید آن به،که بپرهیزم من. ای امید عبث بی حاصل.
tanhatarindo0okhtar.blogfa.com
494583. ღ♥ عشقتــــ وصلهـــ نآجورهـــ ღ♥
ღ عشقت وصله نآجوره ღ. خدایا قیامتت را برپا کن تو اگه خسته نیستی من عجیب خسته ام. نوشته شده در پنجشنبه 1391/07/13. تاریکی اتاقم شکسته می شود با. لرزشی روی میز کنار تختم میفتد. از این صدا متنفر بودم اما. چشم هایم را میمالم. تا لود شود آرزو می کنم. سکوت می کنم ، آرزوی بی جایی بود! خنده ام میگیرد از اینکه. هنوز بهت فکر میکنم. نوشته شده در یکشنبه 1391/07/09. برچسبها: نمیدونی چقد ازت بدم اومده. نوشته شده در پنجشنبه 1391/06/30. از تظاهر به ایستادگی،از پنهان کردن زخم هایم. اصلا دیگر نمی خواهم که بخندم. بعد یه نف...
tanhatarindokhi.blogfa.com
494584. عشق خاطره و تنهایی
عشق خاطره و تنهایی. گیسوانت زیر باران، عطر گندمزار. فکرش را بکن! با تو آدم مست باشد، تا سحر بیدار. فکرش را بکن! در تراس خانه رویارو شوی با عشق بعد از سالها. بوسه و گریه، شکوه لحظهی دیدار. فکرش را بکن! سایهها در هم گره، نور ملایم، استکان مشترک. خنده خنده پر شود خالی شود هربار. فکرش را بکن! ابر باشم تا که ماه نقرهای را در تنم پنهان کنم. دوست دارد دور هر گنجی بچرخد مار. فکرش را بکن! خانهی خشتی، قدیمی، قل قل قلیان، گرامافون، قمر. تکیه بر پشتی زده یار و صدای تار. فکرش را بکن! قرصها گفتند: دست از خاطرش بردار!
tanhatarindokhtar.blogfa.com
494585. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhatarindokhtar.persianblog.ir
494586. دخترکی در انتظار یارش
دخترکی در انتظار یارش. فردی به نام کاوه. خیلی دوست داره که تبدیل به یه دختر بشه در صورتی که خانومی حاضر. به پذیرفتن این اطلاعیه هست لطفا در نظر های این وبلاگ مشخصات خودش رو بنویسه. تا من شماره و عکس ایشون رو برای درخواست گننده بدم. ولی به امتحانش می ارزه. نوشته شده در دوشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۸۷ساعت 14:7 توسط دختری تنها. دلم براي تنهايی ميسوزد چرا هيچکس او را دوست ندارد. مگر او چه گناهی کرده که تنها شده. که هيچکس او را نميخواهد. ديشب تنهايی از اتاقم گذشت دنبالش دويدم ولی. او رفته بود . و من تنها تر شدم.
tanhatarindokhtarak.blogfa.com
494587. تنها ترين دختر دنيا
تنها ترين دختر دنيا. Sunday, September 11, 2005. Posted by tanhatarin dokhtare donia @ 10:01 PM 5 comments. این دل رو می خوام چیکار؟ اصلا من این دنیا رو می خوام چیکار؟ از همه عالم من فقط تو رو می خوام. فقط تو رو، اما نه، تو توی همیشگی نیستی. اینا رو با اشکای چشمام برات می نویسم. می نویسم که باور کنی من بی تو هیچی ازاین عالم نمی خوام. هیچی هیچی. Posted by tanhatarin dokhtare donia @ 9:52 PM 0 comments. Friday, August 12, 2005. Posted by tanhatarin dokhtare donia @ 9:54 PM 1 comments. همین بود آخرین حرفت.
tanhatarindokhtaredonia.blogspot.com
494588. تنها ترین دختر دنیا
تنها ترین دختر دنیا. دخترك 17 ساله ی بی كس. سلام من دوباره اومدم. بچه ها اینجارو منفجر کنید. نوشته شده در سه شنبه 9 فروردین 1390 ساعت 12:38 ق.ظ توسط Ninaz. عكس های زیبای دختر مخدر! از وقتی دارم سایت دوستم. رو آپدیت می كنم دیگه وقت نمی كنم بیا پیش شما و آپ كنم مرا ببخشید. بیاید به سایت دوستم. فدای همتون عكس هارو نگاه كن حالشو ببر. نوشته شده در پنجشنبه 26 فروردین 1389 ساعت 03:18 ب.ظ توسط Ninaz. نوشته شده در پنجشنبه 26 فروردین 1389 ساعت 03:03 ب.ظ توسط Ninaz. تنها زمان, قادر به درک عظمت عشق است. عشق آنقدر خو...
tanhatarindokhtaredonya.mihanblog.com
494589. ☺ツ ســـایه ی خــورشــیــد ツ☻
ツ سایه ی خورشید ツ. آنق در نيست ي ک ه گاهي ح س مي كنم عش ق را ن سي ه به م ن داده اي. سلام آجی و داداشا. خیلی حرفا برای گفتن دارم. به کمکتون نیاز دارم. افتادم سر دو راهی نمیدونم چیکار کنم. بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند 1392 ساعت 16:27 توسط نازنین M. منو عشقم و دوست همیشگیم. خدایا شکرت بابت همه چیز ممنون. زود میام و می تعریفم. نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1392 ساعت 23:42 توسط نازنین M. نوشته شده در دوشنبه سوم تیر 1392 ساعت 11:32 توسط نازنین M. با چند کتاب و نوشته،.
tanhatarindokhtarha.blogfa.com
494590. دفتر خاطــــــــــــــــــرات من
کاش میشد خاطرات و مثل دفترش پاره کرد. این وب دوباره آپ میشه. تاريخ ساعت 2:33 نويسنده یه برزخی. گربه صلیب میرم کبوتر رها منم. فاتح قله ی غمم عاشق جان فدا منم. از همه دیر خسته ا م زخویشتن گسسته ام. تورانده ایم ولی به تو از دلو جان فدا منم. به شب قسم که روز را به یاد تو سر کنم. وگرنه در غروب هم خسته ی بی نوا منم. تو جان دهی جهان دهی تو شوق بی کران دهی. وگرنه چاکرت بودم بنده ی بی وفا منم. تو می زمهر دادیم که غرق شادیم. ساقی مهرتاتویی مست می صفا منم. صاعقه مهر تو چون به قلب میزند شرر. زندگي دفتري از خاطره است.
tanhatarindost.blogfa.com
494591. تنهاترین
آسمان همیشه ابری نیست. تماشای کلیپ های ممتاز ترکیه. مطالبه این لینک در مورد خانوماس لطفا دقت کنید. ۱:دارای سیبیل(تو مایه های محمد خان قاجار) و ریش جوری فکر میکنی ریش گذاشته. ۲:همشون چادری هستند و اگر هم مانتویی باشن یه مانتویی دارن که سه برابر رضا زاده. با باباش توش جا میشه. ۳:مقنعه دارن خفن جوری که از جلو فقط دماغ و از کنار نصف دماغ پیداست. ۴:معمولا ابرو هاشون به هم پیوسته است جوری که فکر میکنی یه ابرو دارن و قطر. ابروشون از قطرصورتشون بیشتره. صحبت کنی فکرمیکنی داری با یه سیبیل صحبت میکنی. 5)تمام قسمت ه...
tanhatarine-tanha23.blogfa.com
494592. باران
به نام آنکه هستی از او نام گرفت. زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. و دلم بس تنگ است. آنقدر میخندم كه غم از روی رود! گاه با یك گل سرخ. گاه با یك دل تنگ. گاه باید رویید در پس این باران. گاه باید خندید بر غمی بیپایان! تاريخ : دوشنبه 1393/02/08. 13:24 نویسنده : سیروس. دستانت رابسوی کدام آسمان دراز می کنی. آنگاه که غرور کسی را له می کنی،. آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی،. آنگاه که شمع امید کسی را خاموش می کنی،. آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری ،. آنگاه که حتی گوشت را می بندی تا صدای. تا كي زنده اي.
tanhatarine.blogfa.com
494593. نوشته هاي يك آدم تنها
نوشته هاي يك آدم تنها. قدمت رابشمار من فقط همسفرت هستم وبس. منتظر روزهای بهترم اما نمی دانم چرا هنوزهم روزهای دیروز بهترند؟ نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۲ساعت 21:54 توسط تنها.
tanhatarine2nya.blogfa.com
494594. فقط به خاطر یه نفر که واسم یه دنیا ارزش داره
فقط به خاطر یه نفر که واسم یه دنیا ارزش داره. سه شنبه 8 اسفند 1391 : نویسنده : A.T.P. آری سهراب،تو راست میگویی اسمان مال من است. پنجره،عشق،زمین،دوست،هوا مال من است! اما سهراب تو قضاوت کن. بر دل سنگ زمین جای من است؟ من نمیدانم که چرا این مردم،دانه هایه دلشان پیدا نیست! صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه داغ زمین بیزارم! به سراغ من اگر می آیند،تند و آهسته چه فرقی دارد؟ تو به هرجور دلت خواست بیا. مثل سهراب دگر جنس تنها. یی من چینی نیست،که ترک بردارد! مثل مرمر شده است چینی نازک. لینک های مرتبط :.
tanhatarine2nya.mihanblog.com
494595. تَنـ ــ ـــ ــــ ـــها تَــــــرین مـــن
ت ن ها ت رین من. تو بانی یک اندوهی. بذار هم گريه باشيم! م هر بان م ثل ماد ر. گالري عکس هاي زیبا. خرید لیزر پوینتر سبز. تعیین قدر السهم مشارکت. اس ام اس جدید و خنده دار. تو بانی یک اندوهی. تو بانی یک اندوهی. تو بانی یک اندوهی که این روزها. محو تماشای سوت و کور ام. و این شب ها، هم آغوشی عجیبی میان بغض های لهیده و تنه ی خسته ی من شکل می گیرد. حالت تهوع دارم، هر بار بعد از مزمزه ی هر قطره ی پیکی که از آخرین دیدارمان به جا مانده. بی خود می شوم و عرصه برایم تنگ. یک باره تصمیم می گیرم جنین این اندوه را سقط کنم.
tanhatarineman.blogfa.com
494596. گفتنی های تنهایی من به هیچکس
گفتنی های تنهایی من به هیچکس. کاش می فهمیدی بی تو میمیرم. زبان خانه ندارد سر بيان فراغ. وگرنه شرح دهم با تو داستان فراغ. دريغ مدت عمرم كه بر اميد وصال. به سر رسيد و نيامد به سر زمان فراغ. سري كه بر سر گردون به فخر ميسوزد. به راستان كه نهادند برآستان فراغ. چگونه باز كنم بال بر هواي وصال. كه ريخت مرغ دلم پر در آشيان فراغ. كنون چه چاره كه غم بهر غم. به گردابي فتاد ذورق صبرم ز بادبان فراغ. اگر به دست من افتد فراغ را بكشششم. كه روز هجر سيه باد و خانمان فراغ. از ورق خوردن شبها و روزها. كتاب عمر به آخر ميرسد.
tanhatarinemantoee.blogfa.com
494597. غمکده ی تنها عشق وجود دلم
غمکده ی تنها عشق وجود دلم. من به درماندگی صخره و سنگ. من به آوارگی ابر و نسیم. من به سرگشتگی آهوی دشت. من به تنهایی خود می مانم. من در این شب که بلند است به اندازه حسرت زدگی گیسوان تو به یادم می آید*. یادم میاد تو که عزیزی هیچ موقع با ندادن یه نظر از این کلبه صغیر بیرون نمیری.پس یه نظری کن به این غمکده.شایان. شماره سرویس مسابقه پیامکی:. من ابادی نمیخوام خرابم کن. حرف اول و اخر. یه مطلب زیبا و اموزنده که حتما بخونش* *. داستان های دست نوشته خودم.عاشقانه. داستان جذاب .بازی. هاله هایی از وجود عشق. با توجه به...
tanhatarineshge.mihanblog.com
494598. مي پرستمت عشقم
تقديم به تنها عشقم سعيد كه از جان و دل. مي پرستمش و بعد از خدا تنها تكيه گاهم. اوست& تو عشق ابدی منی سعید جان .بي قرارتم اسيرتم خاك پاتم عزيزم. آثار تاريخي يك عاشق. زیبا ترین قالب های عاشقانه. Design by : Bahar 20. موزیک و سایر امکانات. آنقدر مستم که بی قایق به دریا می روم یا به عشقم میرسم یا غرق دریا می شوم. نمی شه بی تو نفس کشید . زیباست برای تو زیستن و برای تو نفس کشیدن. تنهایم به یاد تو. مهم نیست فردا چی میشه . مهم اینه که امروز دوستت دارم! مهم نیست فردا کجایی . مهم اینه که هرجا باشی دوستت دارم!
tanhatarineshghamb.blogfa.com
494599. اینجا...تو این دنیا....من تنهاترینم!
اینجاتو این دنیا.من تنهاترینم! از زندگیم می نویسم.از گذشته،امروز و شاید فردا! دوشنبه 2 اردیبهشتماه سال 1392 ساعت 09:21 ب.ظ. اینجا تنها جاییه که می تونم خودم باشم! هرچند ماه یه بار ما آم و افکار و ذهنیات خالص خودمو بنویسم بدون هیچ تغییر و دروغی. دلم آرامش می خواد آرامشی که خیلی وقته می خوامش دلم می خواد برگردم به ذات پاک خودم .دلم می خواد انقد پاک باشم که خدا رو بغل بگیرم.دلم می خواد مطمئن شم.می خوام آروم شم. می خوام لبخند بزنم و ساکت باشم. سهشنبه 17 بهمنماه سال 1391 ساعت 07:13 ب.ظ. آینه هم دروغگو شده!
tanhatarinetanha.blogsky.com
494600. ♥.•*..*•. زمزمه های دلتنگی .•*..*•.♥
زمزمه های دلتنگی . *.* . ღ ღღ ღ for my love ღ ღღ ღ. نوشته شده در جمعه هجدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 3:30 توسط بهار. آن شبی که برایم پر از درد و دلتنگی بود به خاطر مي آورم . شبی که خستگی زندگی را از تمام وجودم احساس کردم یک شب پر از درد و دلتنگی . شبی که در آغاز با بغض غریبی آغاز شد اما تمام غم و غصه های دلم بغضم را شکستند و چشمانم. راوادار به اشک ریختن کردند. اشکهایی که تمامی نداشتند . یک شب مهتابی در حالی که مهتاب نظاره گر چشمهای خیسم بود. هر لحظه که خاطره های با هم بودنمان در خاطرم تکرار می شد دلم به درد می آمد.
tanhatarinetanha1370.blogfa.com
494601. دختری از جنس باران
دختری از جنس باران. سلام به دوستای عزیزم من این وب رو سال 90 داشتم ولی به دلایلی حذفیدمش چند تا از ادرس های دوستای گلم رو گمشون کردم خیلی دوس داشتم ک ادرسشون رو داشتم الانم این وب زدم ک ادرس وب جدیدمو بذارم ک اگه گذرشون خورد ب وب جدیدم سر بزنن. یکشنبه بیست و ششم آبان 1392در ساعت17:21 بهار. طراح : ص دف. طراح : ص دف. آنچ ه گ ذشت. دوس ت جونی ا. دلتنگی های یه دختر. طراح : ص دف.
tanhatarinetanha70.blogfa.com
494602. تنها
یکی بود.یکی بدجوری با یکی دیگه بود. را دوست دارم زیرا بی وفا نیست . را دوست دارم زیرا عشق دروغی در آن نیست . را دوست دارم زیرا تجربه کردم . را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست . را دوست دارم زیرا. در کلبه تنهایی هایم در انتظار خواهم گریست. و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم کرد. با " یکی بود یکی نبود ". ش روع می شود این قصه. با " یکی ماند ، یکی نماند ". یکی من بودم یا تو ، مهم نیست . ! که تمام می شود. امیدوارم همیشه سربلندو پیروز باشید . خیلی خوشحالم که شماهارودارم . مواظب خودتون باشید بای . خدا رو دوست دارم.
tanhatarinetanhaei.blogfa.com
494603. :: ...( تنها ترین تنهایی ها )... ::
تنها ترین تنهایی ها ). در تمام لحظه هایم هیچ کس تنهایی ام را حس نکرد . چه کسی دید مردنم را بی تو؟ روزگاری در گوشه ای از دفترم. نوشته بودم. تنهائی. را دوست دارم چون نیست بی وفا . تنهائی. را دوست دارم چون تجربه اش کرده ام. تنهائی. رادوست دارم چون عشق دروغین. ت نهائی را دوست دارم. چون خدا هم تنهاست. رادوست دارم چون در خلوت وتنهائیم. در انتظار خواهم گریست وهیچ کس اشکهایم. را نمیبیند. اما از روزی که تو رادیدیم. یاد آور لحظات تلخ بی تو مردنم. تهیه شده درچهارشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۸۸ساعت توسط Amir. تهیه شده در...
tanhatarinetanhaeiha.blogfa.com
494604. 'سکوت تنهایی شب در برکه ای خاموش'
سکوت تنهایی شب در برکه ای خاموش'. آنجا که باید دل به دریا زد همینجاست. خدایا ممنون بخاطر همه ی خوبیهات. منو بخاطر همه ی گناهام ببخش! خدایا خیلی مردی خدایی که همیشه منو از توی چاه در میاری. نوکرتم.چقد این روزا قشنگه با تمام سختیهای خدمت اما بازم حالشو میده. :) :). دوشنبه 15 تیر 1394 ] [ 12:02 ق.ظ ] [ Ahmad ] [ نظرات ]. یکی را دوست داشتم که فکر میکردم دوستم نداره. ازش دوری میکردم وقتی فهمیدم دوستم داشته. دیگه دیر شده بود چون دیگه دوستم نداشت ازم متنفر بود. گاهی اوقات . . . همه چیز دست به دست هم میدن. 4ماه ...
tanhatarinetanhai.mihanblog.com
494605. لباس زمستانی مردانه,مدل لباس مردانه مجلسی
لباس زمستانی مردانه,مدل لباس مردانه مجلسی. لباس زمستانی بافتنی مردانه 2013,مدل لباس مردانه مجلسی شیک 92. ژورنال مدل پیراهن و بلوز زمستانی مردانه. سهشنبه 26 دیماه سال 1391 ساعت 12:41 ق.ظ. مدل لباس زمستانی مردانه مدل پیراهن بافتنی آقایان مدل لباس زمستانی کارمندی مردانه مدلهای جدید لباس پاییزی مردانه رنگ کرم مدل لباس خط دار زمستانه مدل پلیور کاموایی سفید زیپ دار مردونه. ژورنال مدل پیراهن و بلوز زمستانی مردانه در طرح های گوناگون روز. نوشته شده توسط سمند. مدل جدید لباس زمستانی و پاییزی مخصوص پسران جوان. مدل پ...
tanhatarinetanhayan.blogsky.com
494606. خـــــــدا
کسى که در آغوش غم بزرگ شده تنهایى بهترین همدم اوست. در شهر صدای پای مردمانیست که همچنان که تو را میبوسند. طناب دار تو را می بافند. مردمانی که صادقانه دروغ می گویند و. عاشقانه خیانت می کنند. کاش دلها آنقدر پاک بود که برای بیان. دوستت دارم نیازی به قسم خوردن نبود. نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم مرداد 1391ساعت 16:55 توسط زهرا. دلگیر نشو از آدم ها! نیش زدن طبیعتشان است. سال هاست به هوای بارانی. نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم مرداد 1391ساعت 16:51 توسط زهرا. همیشه میگفتی خیالت تخت من وفادارم. فقط گریه می...
tanhatarinetanhayana.blogfa.com
494607. تنهاترین فرشته
چهارشنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۲ 21:48. تاریکی اتاقم شکسته می شود با نوری ضعیف. لرزشی روی میز کنار تختم میفتد. از این صدا متنفر بودم اما. چشم هایم را میمالم. تا لود شود آرزو می کنم کاش تو باشی. سکوت می کنم ، آرزوی بی جایی بود! سه شنبه یازدهم تیر ۱۳۹۲ 12:9. هميشه ميگفت تا آخرش باهاتم. آخرش بستن زيپ شلوارش بود! سه شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۲ 18:46. یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۲ 19:22. عشق يعني اينكه وقتي ميخواي بخوابي. يه اس ام اس ازش مياد حتي قبل از اينكه بدوني چي نوشته. لبخند مياد روي لبت. چهارشنبه بیس...
tanhatarinfereshte.blogfa.com
494608. من و تو و تنهایی
من و تو و تنهایی. تقدیم به کسی که دلم را تنها گذاشت. من و تو . من و تنهایی. کاش غصه تموم میشد. آهو تو در خوابی. وقتی عاشق شدم هوا ابری بود. واز متن کدوم رویا رسیدی. وقتی یکی رو دوست دارید. محتاجیم به دعا . طنز تلخ پ نه پ. من و تو . من و تنهایی. کار سختیو پیش گرفتم تحمل ش برام خیلی سخته آسون نیست که همه ی گذشته رو فراموش کنی. اما خیلیا راحت فراموش می کنن آخه چطور می تونن؟ آهای آدما حالا که اون نیست کسی دیگه پیدا نمیشه که بامن همدردی کنه حرفامو گوش بده واقعا کسی نیست. 1- باکسی دیگه خوب نباشم! آخه بهم می گف...
tanhatarinfereshteh.blogsky.com
494609. دانلود فیلم
دانلود فیلم The Disappearance of Lenka Wood 2014. The Disappearance of Lenka Wood محصول 2014 آمریکا. با کیفیت Blu-ray 720p و لینک مستقیم. اطلاعات کامل : IMDB. سال تولید : 2014. حجم : 550 مگابایت. یه زن در روز ماه عسلش دزدیده میشود اما آدم رباها شوهر این خانم را دسته کم گرفته اند . شوهری که قبلا در ارتش کار میکنه و حاضره برای پیدا کردن زنش کل دنیا رو بگرده حتی نیویورک و ترکیه! دانلود فیلم با کیفیت 1080p BluRay- 720p BluRa. برچسبها: دانلود فیلم The Disappearance of Lenka Wood 2014.
tanhataringham.blogfa.com
494610. عسل
در هر یک از ام ت من که نه دانشمند است و نه دانشجو، خیری نیست . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tanhataringhorob.parsiblog.com
494611. ××تنهاترین دختر دنیا××
من که خدا نيستم, 100 بار اگه توبه شکستي باز آيي. رفتي برو.به سلامت! نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۷ساعت 5:21 PM. می کوشم غم هایم را غرق کنم ، اما بیشرف ها یاد گرفتند شنا کنن . هر روز صفحه ی نیازمندیها را. زیر و رو میکن م . به من نیاز پیدا میکنی . ! نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۰۶ساعت 3:8 PM. اگه با دلت كسي رو دوست داشتي،زياد جدي نگير چون كار دل دوست داشتنه اما اگه يه روز با عقلت كسي رو دوست داشتي،بدون اسمش عشق واقعيه. فقط فراموش نكن كه جاي ميخ هميشه رو ديوار مي مونه. این روزها شیر هم راضیه. آخر این چه تنه...
tanhataringirl.blogfa.com
494612. تنهاترین گودزیلا
به کسی مربوط نیست. باز این نام فعال شد. شاید دیگر با سلیقه آن روزهای دور من نمیخواند اما این باید بهانه ای برای نوشتن مجدد باشد. برای بی نام و نشان نوشتن! از تولد این نام 9 سال می گذرد. و حالا باز برای دل خودم می نویسم بی هراس! نوشته شده در سه شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 12:44 توسط گودزیلا.
tanhataringoodzila.blogfa.com
494613. گودزیلا
من : گودزیلایی که از بلاگفا کوچانده شد! از رنجی که میبریم. فرياد با فركانس بالاتر از 20000 هرتز. همه چیز از تو شروع شد. يادداشت هاي خرچنگ نابغه. Powered By Persianblog.ir. Designed By Payam salami pargoo.
tanhataringoodzila.persianblog.ir
494614. تنهاىى
بدترىن حالت ممکن اىنه که ادم تو شراىطى قرار بگىره که بفهمه کلا اشتباه کرده و خوشو گول بزنه که نه اشتباه اىن حالت خىلى دردناکه دردش حتى از کشنده تزىن مرض هم بدتره.بدتر از اون باىد همه چىو خودت حل کنى هىچ کى حامىت نباشه. نوشته شده در جمعه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۴ساعت 22:11 توسط تنها. شاىد درست نباشه شروع وبلاگمو اىنطورى باشه.خىلى دلم گرفته از خىلى چىزا .گاهى وقتا اطرافت پر مىشه از دوروىى و دورنگى انگار شخصىت خودت رو هم تحت شعاع قرار مىده هى دست و پا مىزنى بىاى بىرون اما دارى غرق مىشى.
tanhatarinha.blogfa.com
494615. ♥asheghtarinha♥
کد صفحه ورودی عاشقانه. عزیزم پیشاپیش تولدت مبارک. بيا شعما رو فوت کن. دست دست حالا همه با هم. دیشب برای روز تولدت یک سبد ستاره چیده ام. تکه ای ازماه را و یک شاخه نیلوفر. تو متولد می شوی و من عاشق تر می شوم. پیشاپیش تولدت مبارک عشقم. بهترین آهنگ زندگی من. من تپش قلب توست. و قشنگ ترین روزم روز شکفتنت. پیشاپیش تولدت مبارک عزیز دلم. لطفا به ادامهههه مطالب نروید ممنون . نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 11:7 توسط ashegh. دلم برات تنگ شده. نه آسمون به زمین اومده. نه زمین به آسمون رفته. نوشته شده در...
tanhatarinha00.blogfa.com
494616. تنهاترین ها 11
قلب شکسته Broken Heart. I well never forget the days we once had. The days when you were everything to me. My mind used to tell me we D be together forever. But now I realize that was all a big dream. The feelings I have for you will never go. I wish I could take back that one regretful day. The day when I willingly let you slide from my arms. Never did I think of the astonishing pain of regrets. That I would once have to live through. The sight of you in someone else arms. We can have it all back. من آر...
tanhatarinha11.parsiblog.com
494617. کافه دخملونه
کافه ای برای دخترای باحالو عاشق. سلام به دوستای گلم. ممنون ازاینکه به من سرزدین. امیدوارم ازوبم خوشتون بیاد. من سعی میکنم جدیدترین مطاببو براتون بزارم. شنبه بیست و سوم شهریور 1392 14:2 tara. را که می بندی ،. انگار درست شده تا. سه شنبه هجدهم شهریور 1393 18:12 tara. م ن از ن سل ل یلی ام. م ن از ن سل ل یلی ام. م ن از ج نس شیرین م. م ن د خترم. با تمام حساسیت های د خترانه ام. با ت لنگری بارانی میشوم. با ج مله ای رام میشوم. با ک لمه ای عاشق. با پ شت کردنی ویران میشوم. به راح تی واب سته میشوم. پ ر از راز. تا به...
tanhatarinha2013.blogfa.com
494618. ☽❦❁شهر نواز ❁❦&#9790
9789;❦❁شهر نواز ❁❦&#9790. 9829; یادداشت ثابت - دوشنبه 94/6/24 ساعت 6:35 عصر توسط amirali نظر. دست نوشته خودم از عشق. سلام عزیزم امیدوارم که حالت خوب و خوش باشه و از اینکه اومدی وبلاگم ازت خیلی ممنونم. . . خب راستش من در مورد عشق میخواستم مطالبی رو به محتویات وبلاگم ارسال کنم که ترجیح دادم خودم درموردش براتون بنویسم. . . جالبه که عده ای از دختران معتقدند که پسران همچون سنگی هستند که هیچ احساسی ندارند که ما بهش میگیم: Feel Less. من اینجا یک سئوال دارم از شمایی که با خودت درگیری که کدومش درسته؟ ببین برادر و...
tanhatarinha23.parsiblog.com
494619. ♥♥♥ تنهاترینها♥♥♥
آه ای خدایم بشنو صدایم. خدایم ای پناه لحظه هایم . صدایت میکنم بشنو صدایم. صدایت میزنم با گریه هایم صدایت می. چهارشنبه بیست و دوم شهریور 1391 ] [ 13:18 ] [ تنها ] . با همه میبینمت با همه کس. دوشنبه سیزدهم شهریور 1391 ] [ 11:44 ] [ تنها ] . دوشنبه سیزدهم شهریور 1391 ] [ 11:11 ] [ تنها ] . با همه میبینمت با همه کس. دوشنبه سیزدهم شهریور 1391 ] [ 7:53 ] [ تنها ] . سرش می شه سرم نشد. کاش که عشق و عاشقی جوون و پیر سرش می شد. اونی که خیلی دوسش دارم اسیر سرش می شد. کاش دلی که نمیدونم چرا قسمتم شده. با همه میبینمت...
tanhatarinhahp.blogfa.com
494620. تنهاترین عاشق
دلم پره.کسی ندارم که حرف دل باهاش بگم.تنهای. تنهای. تنها. همه آدمن.نباید از کسی بت بسازی که با شنیدن یا دیدن چیزی که تو نظر خودت تصورشم نمیکردی همه ی دنیای احساست. نابود بشه.فقط سختیش به اینه که دیگه دل و فکرت از هیچکس پاک نمیشه.سختیش اینه که یه عمر حرف هیچکسو قبول نداشته باشی و بگی نه شماها هیچی حالیتون نیس.ولی با یه حرف به خودت بگی نکنه این حرفا و فکرا درسته؟ جمعه سی ام آبان 1393 0:24 مهدی. لعنت به این دنیا. کاش وقتی ادما به دنیا میومدن با جفتشون به دنیا میومدن. جمعه بیست و نهم فروردین 1393 12:5 مهدی.
tanhatarinhes.blogfa.com
494621. غم تنهایی او....
تقدیم به او که خواهد امد. ای ماه من با تو ام. با تو که هر شب حرف می زنم هنگام تنهاییم. ای ماه روی من دست تو آرام نشسته است. غافل از فاصله هایمان. شاید از اوج دستهای تو پر کشم. ای ماه با توام! این قصه من است. سوی من باز نگر. و ببین چشم من را چسان انتظار می کشد. ای ماه گوش کن خوب من. وقتی با تو تنها می شوم دیدی چسان او در واژه هایم تبلور می کند. وقتی که به پاکی چشمهایش قسم می خورم. و بیاد آور هم او راکه با من خودش را قسمت می کند. ای ماه ای تو که با منی. ای تو که دیده ای. چه شبها میان تاریکی سرد خویش. در من...
tanhatarinhgam.blogfa.com
494622. . . . برگرد
منتظرم، امیدوار، هنوز چشم دوخته ام به راه. مثل همه ی آدما. نوشته شده در دوشنبه ۱۲ مرداد۱۳۹۴ساعت 4:9 توسط و اما بعد. با کمال تاسف . . . ما هم شریک غمتون هستیم. نوشته شده در یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۳ساعت 15:6 توسط و اما بعد. جشن آغاز زندگی مشترکم با فرشته. که با چشمان معصوم. احساس با من بودن را به من هدیه. پاک و قدیستان در ثانیه. دوازدهمین طلوع از موسم مهر۹۳. نوشته شده در شنبه ۵ مهر۱۳۹۳ساعت 14:36 توسط و اما بعد. ز ن د گ ی . . . فقط چند لحظه کنارم. نوشته شده در جمعه ۱۰ مرداد۱۳۹۳ساعت 9:39 توسط و اما بعد. و تو ای دوست!
tanhatarinhmrah.blogfa.com
494623. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhatarinhobab.persianblog.ir
494624. اشک چشماتم دوست دارم
اشک چشماتم دوست دارم. گفتی تا انگشتهای دستت رو بشماری برمیگردم. کجایی که از مردم شهر انگشت گدایی میکنم! نوشته شده در جمعه بیست و سوم خرداد 1393ساعت 18:31 توسط جزیره-الما. ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﺖ ﺑﺮﻓﯿﺴﺖ ﺳﻨﮕﯿﻦ. ﯾﺦ ﻣﯿﺒﻨﺪﺩ ﻭ ﺑﺎ ﻫﯿﭻ ﺁﻓﺘﺎﺑﯽ ﺁﺏ ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم اسفند 1392ساعت 0:4 توسط جزیره-الما. من فقط می نویسم. توی نوشته ها صدای آدم ها از بغض نمی لرزد. تلخی این روزهایم را ببخشید. دیگر قندی در دلم آب نمیشود! نوشته شده در شنبه بیست و چهارم اسفند 1392ساعت 0:3 توسط جزیره-الما. چه تلخ است . . .
tanhatarinjazereh.blogfa.com
494625. تنهايي
سلامی از دلی تنها. دلی آکنده از غم ها. گهی با یار و گه بی یار. گهی از عاشقی بیزار. گهی گریان و گه خندان. گهی رنجیده از باران. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۰ساعت 18:29 توسط مليكا. شب عروسیه:آخر شبه،خیلی سر و صدا هست. میگن عروس رفته تو اتاق لباساشو عوض کنه اما هر چی منتظر شدن برنگشته،درو هم قفل کرده. داماد. سراسیمه پشت در راه میره.داره از نگرانی و ناراحتی دیوونه می شه. مامان و بابای دختره پشت در داد میزنند:. مریم،دخترم،درو باز کن. مریم جان سالمی؟ شده،ولی رو لباش لبخنده! علی تو اینجا نیستی،من تو لباس.
tanhatarinkas.blogfa.com
494626. هم نفس
به وب من خوش اومدین! سوم بی زحمت اون پنجره ی تبلیغاتی رو ببند دستت دردنکنه! چهارم لینکم کنی لینکت میکنم(ما اینیم دیه). پنجم سر نزنی حذف میشی. هفتم ازت خواهش میکنم ازمطالب وب کپی نکن. هشتم نظربدی خوشحال میشم. نهم درم پشت سرت ببند. عرض دیگه ای نیست! تا آخر ببین خوشت میاد. من وقتی نمره هامو میبینم. دوستای گلم خواهش میکنم نظربدید تایه گلوله تومغزتون خالی نکردم! لطفا ارشیومطالب هم بریدببینید اگه نری ضررکردی اگه نظربدید شایدازکشتنتون صرف نظرکردم شایدا. تاريخ : پنجشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۲ 16:12 نویسنده : نیوشا.
tanhatarinkasmanam.blogfa.com